تلکس بيان روز: تایید صلاحیت ۱۹نفر از داوطلبان انتخابات مجلس در پلدختر
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰     کد خبر : ۲۲۶۳۸

فرماندار پلدختر از تایید صلاحیت 19نفر از کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در پلدختر خبر داد.


 به گزارش بيان روز

به گزارش بیان روز،حسن رضاییان روز در گفتگو  با خبرنگار  بیان روز،بیان اینکه از ۳۲نفرداوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه این شهرستان ۱۹ نفر تایید و صلاحیت ۱۳نفر احراز نشد اظهار داشت: افرادی که رد صلاحیت و عدم احراز صلاحیت شده اند می توانند از ۲۲ تا ۲۶ دیماه جاری به مدت چهار روز نسبت به شکایت خود به دبیرخانه و نمایندگان هیات نظارت بر انتخابات استان مستقر در استانداری لرستان اقدام کنند.

وی بیان کرد: شورای نگهبان پس از دریافت شکایات داوطلبان فرصت دارد آن را تا تاریخ ۱۱ بهمن ماه سال جاری مورد رسیدگی وسپس نظر قطعی و نهایی خود را به وزارت کشور اعلام می کند.

رضاییان عنوان کرد:در نهایت اسامی نامزدهای تایید شده در۲۳ بهمن ماه سال جاری اعلام می شود و داوطلبانی که در مراحل قبلی تایید شدند اما شورای نگهبان به رد صلاحیت آنها نظر دارد می توانند از ۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه سال جاری به مدت سه روز شکایات خود را به این شورا ارائه  دهند.

فرماندار پلدختر ادامه داد:تا پس از بررسی آن تا ۲۲ بهمن اسامی قطعی داوطلبان به وزارت کشور اعلام و در ۲۳ همین ماه آگهی اسامی کاندیداهای تایید شده توسط وزارت کشور و فرمانداری پلدختر منتشر شود.

رضاییان  با اشاره به اینکه شهرستان پلدختر دارای یک کرسی نمایندگی در خانه ملت است یادآورشد: کاندیداهای تایید شده می توانند تبلیغات خود را از تاریخ ۲۴ بهمن ماه آغاز و ۳۰ بهمن ماه به آن پایان دهند.

وی تاکید کرد:تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در شهرستان اندیشیده شده و مراحل مقدماتی کار در حال انجام است.

انتهای پیام/

 برگشت به تلكس خبري