تلکس بيان روز:فرمانده سپاه لرستان: گفتمان انقلاب و مقاومت برای جوانان تبیین شود
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۴     کد خبر : ۲۲۴۵۸

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه باید گفتمان انقلاب و مقاومت را برای جوانان و مردم تبیین کنیم گفت: ما باید در تبیین این گفتمان حضور فعال و مؤثری داشته باشیم.


 به گزارش بيان روز

به گزارش بیان روز،سردار مرتضی کشکولی امروز در همایش انس و مودت پیشکسوتان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) که در پادگان حمزه برگزار شد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی را پیشکسوتان حال حاضر به پیروزی رسانده و جنگ هشت ساله را هم پیشکسوتان به پایان رساندند اظهار داشت: چهل سال مقاومت مردانه، هوشمندانه و بابصیرت را پیشکسوتان انجام دادند و به لطف خدا هنوز هم ستون و خیمه مستحکم انقلاب اسلامی بر دوش پیشکسوتان است.

وی با اشاره به گرامی‌داشت یاد امام خمینی(ره) و شهدا افزود: باید قدردان پیشکسوتان که سرمایه‌های انقلاب هستند باشیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در پایان سال 97 و در چهلمین سال انقلاب اسلامی بیانیه‌ای را برای چهل سال دوم انقلاب مطرح کردند، عنوان کرد: مخاطب بیانیه‌های استراتژیک خواص هستند ولی مقام معظم رهبری چون امیدی به خواص ندارند مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب را عموم مردم به‌ویژه جوانان اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه ما وظیفه داریم تا زمانی که زنده هستیم از انقلاب پاسداری کنیم، بیان کرد: جنگ فیزیکی و هشت ساله تمام‌ شده اما پاسداری از انقلاب هم‌چنان ادامه دارد و فقط صحنه جنگ عوض شده‌ است.

کشکولی گفت: امروز جنگ با توپ و خمپاره نیست و با جنگ اقتصادی، فرهنگی و عملیات روانی روبه‌رو هستیم و اینکه ما از قدرت منطقه‌ای عبور کرده و به‌عنوان یک قدرت جهانی مطرح می‌شویم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند که انقلاب اسلامی با اقتدار خود در جهان معاصر به‌عنوان انقلاب ماندگار به اثبات رسیده‌است، خاطرنشان کرد: ما وظیفه داریم زمینه ظهور منجی عالم بشریت را فراهم‌کرده و انقلاب اسلامی را تبیین کنیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که باید انقلاب اسلامی را برای جوانان بازگو و به آنها بشناسانیم که ما در این زمینه کوتاهی کردیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان عنوان کرد: نگذارید انقلاب بد به جوانان معرفی شود، اگر اهتمام داریم و معتقدیم که پاسدار انقلاب اسلامی هستیم باید گفتمان انقلاب و مقاومت را برای جوانان و مردم تبیین کنیم.

وی بیان کرد: دو نوع مدیریت جهادی و لیبرالی با نگاه به غرب در این چهل سال مشاهده کردیم که اگر بررسی کنیم متوجه می‌شویم که هر چه پیروزی و مقاومت بوده مربوط به مدیریت جهادی و هر چه شکست داشتیم مربوط به مدیریت با نگاه غربی بوده‌ است نمی‌دانم چرا ما نمی‌خواهیم از تجربه‌هایمان استفاده کنیم؟

کشکولی گفت: در جریان سیلاب پلدختر همگان دیدند که مدیریت جهادی با حضور جهادی طلاب، سپاه، بسیج، مردم و انقلابی‌ها بدون کمترین هزینه موفق شد مردم پلدختر را از گل‌ولای خارج و شهر را پاکسازی کند که اگر سیلاب پلدختر را کشورهایی مثل ژاپن و آلمان با پیشرفته‌ترین امکانات جهانی می‌خواستند جمع‌آوری کنند با هزینه‌های سرسام‌آور بیش از یک سال طول می‌کشید.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه مردم بابصیرت و هوشمند ایران اسلامی نقشه‌های دشمن در فتنه 88 را نقش‌برآب کردند، عنوان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند باید گفتمان مقاومت را به‌عنوان یک گفتمان موفق برای مردم تبیبن کرد که ما باید در تبیین گفتمان انقلاب حضور فعال و مؤثری داشته باشیم.

وی بیان کرد: ما در کشور دعواهای فرهنگی، سیاسی و اقتصادی داریم اما مقام معظم رهبری می‌فرمایند که نظام جمهوری اسلامی با حملات گوناگون سیاسی، اقتصادی و نظامی از بین نمی‌رود بلکه روزبه‌روز تقویت می‌شود.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري