تلکس بيان روز:مردم هویزه ثانی در ایستگاه چهل سالگی انقلاب خوش درخشیدند/تو دهنی محکم ملت ایران به استکبار+عکس
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰     کد خبر : ۲۲۱۳۵

مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرستان پلدختر و معمولان همگام و هم نفس با آحاد ملت ایران در چهلمین بهار انقلاب اسلامی به خیابان ها آمده و عشق و ارادت خود را به نظام شکوهمند انقلاب اسلامی ابراز داشتند وحماسه ای دیدنی خلق کردند.


 به گزارش بيان روز

به گزارش بیان روز،مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهر پلدختر از میدان شهسید بهشتی آغاز ،پل شهدای دولت،خیابان امام(ره)،خیابان7تیر،پل شهدای هفتم تیر ومیدان بهشتی این شهر ادامه داشت.

  اقشار مختلف مردم هویزه ثانی با وجود شرایط بد جویی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن به محل برگزاری این آیین آمده بودند تا انسجام ملی در لبیک به ندای رهبر انقلاب و دیگر مسوولان نظام را به نمایش بگذارند.

  پیر،جوان،زن،مرد،کوچک وبزرگ همه در جشن چهل سالگی انقلاب حضور پر رنگی داشتند به طوری که لنزهای دوربین قادر به ثبت انتهای جمعیت نبود.

مردم با بصیرت پلدختر  برگ زرین دیگری از افتخار آفرینی و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل جانفشانی اقشار مختلف مردم است را به کارنامه سترگ حماسه آفرینی خود در 22بهمن 97افزودند.

  پلدختری ها نیز همچون دیگر هم وطنان خود با حمل پرچم سه رنگ مقدس جمهوری اسلامی ایران و پارچه نوشته هایی با مضمون ایستادگی برای تحقق آرمان های انقلاب شعارهای،" نه سازش ،نه تسلیم - مرگ بر امریکا " ، "22بهمن ماه یوم الله - یوم الله " ، "در بهار آزادی - جای شهدا خالی "، پیام رهبر ماست "، مرگ بر امریکا را فریاد زدند.

  مردم مومن وولایتمدار جنوب لرستان که تاریخ باشکوه آنها به ویژه دوران هشت سال دفاع مقدس آکنده از ایستادگی، مقاومت و ایثار است، جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را با حضور حماسی و وحدت‌ بخش در راهپیمایی 22 بهمن برگزار کردند.

  پلدختری ها بدون توجه به مرزبندی های سیاسی همبستگی ملی را با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن را به رخ دشمنان کشیدند.

 

   در این جشن بزرگ امروز، اقشار مختلف مردم از جمله دانش آموزان و دانشجویان، خانواده معظم شهدا، کارمندان و کارگران، هنرمندان و ورزشکاران به همراه مسوولان و فرماندهان نظامی و انتظامی درکنار نسل های سوم وچهارم انقلاب حضور پررنگی داشتند.

  شمار زیادی از خبرنگاران ، عکاسان و تصویر برداران پلدختری نیز حماسه حضور پرشور مردم را ثبت کردند.

انتهای پیام/

 برگشت به تلكس خبري