تلکس بيان روز:ندادن پست و مسئولیت به جوانان تبعات جبران ناپذیر بهمراه دارد/جشن های انقلاب در پلدختر با شکوه برگزار شود
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۷     کد خبر : ۲۲۰۸۳

امام جمعه موقت پلدختر گفت:مسئولین و مردم با حضور باشکوه خود در جشن های انقلاب ،امید دشمنان نظام را نا امید می کنند.


 به گزارش بيان روز

 به گزارش بیان روز،حجت الاسلام کاظم تیموری امام جمعه موقت پلدختر در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه  امروز با نسل چهارم به عنوان نسل واقعی انقلاب مواجه هستیم که باید آرمان های نظام به آنان معرفی شود اظهار داشت:از توان و ظرفیت نسل جدید برای خدمت رسانی به مردم بایستی استفاده کرد زیرا این خود از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

وی بیان کرد: اگر نسل های اول و دوم که انقلاب به آنها با سخاوت میدان داده ، پست ها و مسوولیت ها را به نسل جوان ندهند شاهد حادثه ناگوار توقف تربیت مدیران برای آینده خواهیم شد که تبعات جبران ناپذیری در کشور بوجود می آید.

وی با اشاره به اینکه نسل های اول و دوم ، انقلاب را با جانفشانی به ثمر رساندندگفن:انقلاب را در هشت سال دفاع مقدس تثبیت کردند و وظیفه حفاظت از اهداف و آرمان های آنان است.

امام جمعه موقت پلدختر با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) فرمود حفظ نظام از اصل آن مهم تر است و باید بتوانیم آن را حفظ و حراست کنیم عنوان کرد:در این برهه بایستی مردم و مسئولان در خصوص حفظ انقلاب اسلامی با توجه به اصول وارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تلاش کرد.

تیموری،تحول خواهی و اصلاح نظام ظالمانه بین المللی و حمایت از مظلومان و مستضعفان و استکبار ستیزی از ویژگی های ممتاز انقلاب اسلامی برشمرد.

وی با بیان اینکه  اکنون با گذشت چهار دهه از انقلاب وارد دهه پنجم انقلاب می شویم تصریح کرد:ما توانسته ایم با برهم زدن معادلات جهان جایگاه و تاثیرگذاری تعیین کننده خود را به منطقه و فرامنطقه داشته و آینده روشن متعلق به اسلام و انقلاب است.

امام جمعه موقت پلدختر تاکید کرد:خدمات نظام بر هیچ کس پوشیده نیست و تبیین دستاوردهای انقلاب موجب امیدواری در مردم و نسل جوان می شود و توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

وی ادامه داد:مسئولین در خصوص معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق رسانه ها اقدام کنند.

وی یادآور شد: 40 سالگی انقلاب به مثابه بالندگی انقلاب است و ما باید قدر این نظام وانقلاب را خوب بدانیم وشکر گزار نعمت ولایت باشیم.

امام جمعه موقت پلدختر خاطر نشان کرد:حفظ دستاوردهای 40 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف تنها با اتحاد ، وحدت و هوشیاری تحقق پیدا می کند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري