تلکس بيان روز:گزارش تلویزیونی که باعث کسر شان ورزش پلدختر می شود/ایران تنها کشور مشرق زمین که تعلیم وتربیت با ورزش آمیخت
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳     کد خبر : ۲۱۸۳۱

امام جمعه پلدختر گفت:پخش یک خواسته جزیی ورزشی از رسانه ملی به جایگاه ورزش شهرستان و تیم ورزشی خدچه وارد می کند.


 به گزارش بيان روز

 به گزارش بیان روز،حجت‌الاسلام احمدعلی حسین زاده آملی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه فوتبال پل‌دختر در لیک استان جایگاهی دارداظهار داشت:  در گزارشی که اخیرا از صداوسیما پخش شد فوتبالیست پلدختری به دلایل مختلف ناشی از احساسات و یا عدم کنترل صحبت‌های خود از مسئولان درخواست پیراهن برای هم تیمی‌های خود کرد.

وی با بیان اینکه پخش این درخواست آنهم از رسانه ملی  باعث کسرشان و جایگاه تیم و شهرستان شد افزود:خبرنگار صداوسیما می‌توانست با هنرمندی وخلاقیت بیشتر خبر را طوری پخش کند که باعث این گونه مسائل منفی در اذهان عمومی نشود.

وی عنوان کرد:پخش این‌گونه موارد باعث خدشه‌دار شدن جایگاه ورزش شهرستان می‌شود و فرهنگ، نقاط قوت شهرستان، مسئولان و سرمایه‌داران و سرمایه‌گذاران را زیر سؤال می‌برد.

وی با بیان اینکه باید به‌جای این درخواست‌های ناچیز سعی کنیم آن را غنی تر کنیم گفت:همه به خصوص رسانه ها باید تلاش کنیم برای جوانان ورزش‌کار و جایگاه ورزش شهرستان ارزش بیشتری قائل شویم.

وی با اشاره فرمایشات مقام معظم رهبری در اجتماع 100 هزار نفری بسیجیان، عنوان کرد: مقام معظم رهبری تشکیلات بسیج در کشور را مصداق آیه 173 سوره مبارکه آل‌عمران بیان کردند که از تهدیدها نمی‌ترسند.

وی ادامه داد:تهدیدات دشمن باعث افزایش ایمان آنان می‌شود ومسئولان، ملت، نمایندگان، همه و همه انقلابی و بسیجی هستند و این امر نقش مهمی در مدیریت جامعه دارد.

خطیب نماز جمعه پلدختر با تسلیت شهادت پنجمین شهید محراب آیت‌الله اشرفی اصفهانی در سال 61اضافه کرد: این شخصیت بزرگوار علمی و معنوی از سال 41، 42 مجدانه در خدمت امام و انقلابیون برآمد و در سال 56 رهبری مبارزات مردم را در کرمانشاه به عهده داشت و نقش مؤثری در برپایی نهضت امام خمینی (ره) ایفا کرد .

وی گفت:این چهره دلسوز انقلابی با حدود 90 سال سن توسط گروهک تروریستی منافقان در محراب نماز جمعه به شهادت رسید.

وی در ادامه به 26 مهر روز تربیت‌بدنی اشاره و با تبریک این روز به جامعه ورزش افزود:ایران تنها کشوری در میان کشورهای مشرق زمین بود که نظام تعلیم و تربیت را با تربیت‌بدنی و ورزش آمیخته است و  توجه به ورزش در میان همه اقشار به دلیل آثار سودمندی که دارد باعث جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد و ... در جامعه می‌شود.

امام‌جمعه پلدختر به 24 مهر روز پیوند اولیا و مربیان اشاره و با تبریک و گرامیداشت این روز گفت: تعلیم و تربیت زیربنای شکل‌گیری شخصیتی در آینده است،اولیا، پدران و مادران باید به‌منظور دریافت آگاهی از اطلاعات تربیتی باید با حضور پیدا کردن در میان مربیان مدارس در تربیت دانش آموزان مشارکت کنند.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري