تلکس بيان روز:بسیجیان پلدختر در رزمایش اقتدار جشن بصیرت وسازندگی گرفتند/حضور نیروهای انقلاب در فضای مجازی بهنگام وموثر است
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵     کد خبر : ۲۱۸۱۲

عضو مجمع نمایندگان لرستان گفت:رزمایش اخیر بسیجیان پلدختر با عنوان "اقتدار وخدمت"باعث دل گرمی مردم شد.


 به گزارش بيان روز

سید حمید رضا کاظمی نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس در گفتگو با بیان روز،با قدردانی از بسیجیان این شهرستان اظهار داشت:انقلاب اسلامی ایران در چارچوب نظام اسلامی و با محوریت ولایت فقیه شکل گرفته در این بین بسیج به عنوان مهمترین عنصر شکل گیری انقلاب همواره مورد توجه بوده است.

وی بیان کرد:رزمندگان وبسیجیان پلدختر در دوران دفاع مقدس هم نیز از نیروهای پیش قراول عرصه رزم بودند.

کاظمی عنوان کرد:روز گذشته به وضوح همان لحظات برای ما یک بار دیگر تکرار شد زیرا حضور پیشکسوتان در کنار نسل جوان بسیجی خود نماد مهمی از این کار ارزشمند بود .

وی با اشاره به اینکه حضور نسل جوان در این رزمایش ها اثرات مهمی دارد گفت:نیروهای نوجوان و جوان بسیجی با حضور پرشور خود در این رزمایش نشان دادند که همچنان پایبند ولایت،انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس با اشاره وضعیت کنونی اقتصاد کشور و مشکلات مردم گفت:حضور بسیج در بین مردم و خدمات رسانی به مناطق محروم خود نشان دهنده این هست که بسیج با بصیرت و هوشیاری کلیه سناریوهای دشمنان نظام را رصد می کند و برای آن برنامه دارد.

وی در ادامه به اتفاق مهمی در فضای مجازی اشاره کرد و افزود:امروز بحمدالله با حضور موثر و بهنگام نیروهای انقلابی در فضای مجازی شاهد گسترش اخبار ایران اسلامی در پیام رسان های مختلف از قبیل اینستاگرام وتویتر هستیم .

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري