تلکس بيان روز:کشف محموله 240هزار قطعه ای الکترونیکی و غیر الکترونیکی در پلدختر
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱     کد خبر : ۲۱۸۱۱

فرمانده انتظامی پلدختر از کشف محموله قاچاق کالا به ارزش 60میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.


 به گزارش بيان روز

 به گزارش بیان روز، سرهنگ همایون بخشی فرمانده انتظامی پلدختر در گفتگو با خبرنگاربیان روز، اظهار داشت: در راستای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با قاچاق کالا ماموران انتظامی پلدختر توانستند محموله قاچاق کالا را کشف کنند.

وی بیان کرد: سه دستگاه کامیون کشنده کانتینردار که حاوی کالای قاچاق بودند در محور آزاد راه پل زال - خرم آباد شناسایی و توقیف شدند.

وی با بیان اینکه 240هزار قطعه لوازم الکترونیکی،غیر الکترونیکی ونمایشگر تلویزیون قاچاق در بازرسی اولیه از این خودروهای کشف وضبط شد گفت:این محموله ها از بنادر جنوبی به مقصد تهران فاقد مجوز گمرکی بارگیری شده بودند که با هوشیاری پلیس و با هماهنگی مقام قضایی شناسایی، توقیف، کشف و ضبط شد.
سرهنگ بخشی ارزش ریالی محموله های مکشوفه را ۶۰ میلیون ریال برآورد کرد  یادآورشد:در این عملیات ها سه نفر قاچاقچی کالا دستگیر و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی تاکید کرد:با توجه به وضعیت اقتصادی موجود کشور برخی ها سعی دارند از این فرصت سوءاستفاده کنند و با قاچاق کالا به اقتصاد ضربه بزنند که پلیس بر اساس وظایفی که بر عهده دارد با متخلفین برخورد قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري