تلکس بيان روز: وجود داروخانه هلال احمر در لرستان ضروری است
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷     کد خبر : ۲۱۶۶۳

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: وجود داروخانه جمعیت هلال احمر در لرستان ضروری است.


 به گزارش بيان روز

به گزارش  بیان روزبه مناسبت هفته هلال احمر وصلیب سرخ ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و پرسنل این جمعیت با نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه خرم آباد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صارم رضایی با ارائه گزارش عملکرد جمعیت هلال احمر استان در سالی که گذشت اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان از سوی رئیس جمعیت هلال احمر کشور جهت دریافت نشان ایثار و لیاقت به ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی معرفی شده است که این به سهم خود برگ زرینی دیگری را به افتخارات جمعیت هلال احمر استان افزوده است.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی نیز در این دیدار با بیان اینکه عملکرد جمعیت هلال احمر بخصوص در هفته هلال احمر و ایام نوروز که رضایت مردم و مسافرین را به همراه داشته خاطر نشان کرد؛ ‌جمعیت هلال احمر فعالیت هایش برپایی ایثار و مسئولیت پذیری است که نیاز به تقویت دارد واین کار با انجام فعالیت های فرهنگی افزایش می یابد.

وی افزود:‌ جوانان هلال احمر یک فرصت و یک سرمایه هستند و از این جوانان در جهت رشد آموزش استفاده شود، بحث آموزش همگانی را نیز باید جدی بگیر‌یم چرا که می توان با بالا بردن سطح آموزش در بین عموم مردم از خطرات بعد از حوادث جلوگیری کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در‌ادامه بر ضرورت وجود داروخانه هلال احمر در استان تأکید کرد و گفت : در جلسه ای با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی ،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و دیگر مسئولین این مسئله مهم را پیگیری می‌کنیم.

ایشان در پایان از مدیرعامل و تمامی پرسنل این جمعیت به پاس همه تلاش‌ها و زحمات آنان درامداد رسانی به حوادثی که گذشت تقدیر و تشکر نمودند.

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري