تلکس بيان روز:بازارچه کار و فناوری دانش آموزی پلدختر برگزار شد
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳     کد خبر : ۲۱۴۵۱

سرپرست آموزش و پرورش پلدختر گفت:بازارچه کار و فناوری دانش آموزی فرصتی برای ارزیابی استعدادها وتوانمندی دانش آموزان در عرصه های اقتصادی است.


 به گزارش بيان روز

به گزارش بیان روز،شاهمرادی سرپرست آموزش وپرورش پلدختردر حاشیه مراسمبیان روز افتتاحیه بازارچه کار و فناوری دبیرستان دخترانه زینبیه ۱ هدف از برگزاری این بازارچه را افزایش توانمندی کاری دانش آموزان ، یادگیری با بازار کار و اقتصاد ،تقویت روحیه کار آفرینی و کسب شایستگی های حرفه ای و مهارتی عنوان کرد.

 سرپرست آموزش و پرورش اظهار داشت: در این بازارچه دانش آموزان با مفاهیمی چون کارآفرینی، مشاغل خانگی، بازار یابی، خود اشتغالی آشنا شده و به مدت دو روز مدیریت فروش، مدیریت بازاریابی را تمرین می‌کنند. 

 وی افزود: دانش آموزان مقطع متوسطه اول را که درس فناوری را می گذرانند باید بتوانند دست ساخته های خود را در بازار آزاد به فروش برسانند.  

در این نمایشگاه دانش آموزان دست ساخته های خود را در قالب غرفه های غذاهای سنتی، لبنیات، نان های محلی ،گل و گیاه وصنایع دستی ،صنایع نمد دوزی ،صنایع کیف ،قالیچه ،گچی تابلوهای نقاشی ،بافتنی و نمد دوزی ارائه کردندو مورد بازدید مدیر و معاونین آموزش و پرورش و دانش آموزان شهرستان قرار گرفت.

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري