تلکس بيان روز:بیش از 8 هزار لرستانی به تماشای فیلم‌های جشنواره فجر نشستند
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵     کد خبر : ۲۱۴۳۸

معاون سینمایی ارشاد اسلامی لرستان گفت: بیش از 8 هزار لرستانی به تماشای سی‌وششمین دوره فیلم‌های جشنواره فجر نشستند.


 به گزارش بيان روز

به گزارش  بیان روز ،فرید رحمتی با اشاره به استقبال بی‌نظیر شهروندان از اکران فیلم‌های جشنواره فجر، اظهار کرد: خوشبختانه امسال شهروندان لرستانی استقبال بی‌نظیری را از فیلم‌ها به عمل آوردند که بایستی از آن‌ها تقدیر و تشکر کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: این استقبال بی‌نظیر سبب می‌شود سال‌های آینده با برنامه‌ریزی بهتر و انتخاب فیلم‌های جذاب‌تر اقدام به اکران فیلم‌های جشنواره فجر نماییم.

 

معاون سینمایی ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه یک هزار و 500 کودک از استان به صورت رایگان به تماشای فیلم نشستند، افزود: در سانس بزرگسالان نیز به طور میانگین در هر سانس 300 نفر حضور داشت که در مجموع می‌توان گفت بیش از 8 هزار نفر به تماشای فیلم‌های جشنواره فجر نشستند.

 

رحمتی بیان داشت: در برخی سانس‌ها به دلیل استقبال بالای تماشاچیان، صندلی‌های اضافه در سالن تعبیه می‌شد به‌نحوی‌که گاهی تعداد تماشاگران یک فیلم در یک سانس به بیش از 400 نفر می‌رسید.

 

وی با اشاره به نمایش 18 فیلم جشنواره طی 32 سانس، یادآور شد: طی 10 روز اکران 27 سانس مختص بزرگسالان و پنج سانس نیز با حضور کودکان و نوجوانان داشتیم.

 

معاون سینمایی ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: در حاشیه اکران فیلم‌های جشنواره، برنامه‌هایی همانند برگزاری مسابقه عکاسی، برگزاری محافل نقد فیلم، برگزاری مراسم تجلیل از هنرمندان و تقدیر از عوامل و کارکنان سینما نیز انجام شد.

 منبع خبر: فارس

 

انتهای پیام/

 

 


برگشت به تلكس خبري