تلکس بيان روز: حماسه آفرینی مردم پلدختر در 22بهمن/مردم هویزه ثانی جشن تولد 40سالگی انقلاب را جشن گرفتند+تصاویر
یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۵     کد خبر : ۲۱۴۲۶

جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در هویزه ثانی با شور و شعور حسینی با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.


 به گزارش بيان روز

به گزارش بیان روز،در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،قطار انقلاب با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت به ایستگاه چهلم رسید.

 

 

به اتکای حضور همه جانبه و متحدانه ملت ایران اسلامی این انقلاب به 40 سالگی خود رسیده است.

 

امروز راهپیمایی 22بهمن پلدختر دیار شهید وشهادت با شورخاص دیگری برگزار شد،از ساعت ها قبل مردم برای انجام تکلیف دینی وسیاسی خود در میدان شهید بهشتی محل اولیه تجمع مردم حضور پیدا کرده بوند.

 

 

جشن پیروزی چهل سالگی انقلاب دارای صحنه های جالبی از وحدت ،یکپارچگی و یک دلی ملت بود به طوری که پیر،جوان،زن ومرد همه آمده بودند.

 

 

مردم هویزه ثانی هم جرگه ای از اتحاد ملت ایران که با نقش آفرینی در صحنه های مختلف انقلاب همچون سرنگونی رژیم شاهنشاهی همگام با دیگر مردم سایر نقاط کشور از آرمان های امام و رهبری دفاع کردند.

 

 

امروز همه با یک شعار و یک هدف در راستای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و اثبات ولایتمداری خود پا در عرصه عمل گذاشتند.

 

 

شرکت کنندگان در راهپیمایی با در دست داشتن پلاکارت هایی با عنوان،"مرگ برآمریکا"،"مرگ براسرائیل"،"این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده" و "الله اکبر"انقلابی گری خود و استکبارستیزی را به دنیا نشان دادند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در گفت وگو با  بیان روزبا بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ماندگارترین انقلاب دنیا است اظهار داشت:این انقلاب پس از 40سال با هوشیاری ملت و درایت رهبر معظم انقلاب پابرجا واستوار مانده است.

 

 

سرهنگ محمودوند با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن فقط یک حضور نیست و اعلام پایبندی به همان راهی است که 40 سال قبل آغاز شده است.

 

 

وی تصریح کرد: دفاع از کشور و ارزش های آن که همواره نباید با جنگ و سلاح باشد، همین حضور خود بزرگترین دفاع محسوب می شود.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر بابیان اینکه 22 بهمن اعلام مجدد زنده بودن انقلاب اسلامی است یادآورشد: علاقه مردم به انقلاب ،حرکتی که نماد پیروزی مردم ایران در برابر تمام توطئه های دشمنان بشمار می آید.

 

 

نعمت دستیاری فرماندار پلدختر در گفت وگو با  بیان روز با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن افزود:امروز مردم پلدختر حماسه آفرینی کردند و واقعا این حضور گسترده تو دهنی محکمی به مستکبرین بود که تا مدت ها درد آن را احساس می کنند.

 

 

وی گفت: انقلاب متعلق به همین مردمی است که پای تمام سختی ها و مشکلات آن ایستاده اند و حاضر نشده اند از ارزش های آن دست بردارند.

 

فرماندار پلدختر با بیان اینکه شاید کشور با مشکلات اقتصادی مواجه باشد، اما این موضوع مردم را از دفاع از آرمان های انقلاب نا امید نمی کند، افزود: دفاع از کشور و ارزش های آن که همواره نباید با جنگ و سلاح باشد، همین حضور خود بزرگترین دفاع محسوب می شود.

 

 

علی مردانی از شهروندان پلدختری با اشاره به اینکه تاپای جان از این انقلاب حمایت می کنیم افزود:برخی ها به خیال باطل خود احساس می کنند در برخی مواقع با ترقه بازی می شود این انقلاب از بین برد.

 

وی بیان کرد:این حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22بهمن از صدها بمب هسته ای قوی تر هست و ما با همین مردم از انقلاب اسلامی پس از 39سال حمایت کردیم ومی کنیم.

 

الینا جودکی نوجوان پلدختری با بیان اینکه همه ما در این انقلاب اسلامی سهم داریم افزود: ما هم در انقلاب سهم داریم، سهم ما همان بخشی از انقلاب است که باید از آن پاسداری و ارزش های آن نسل به نسل منتقل شود.

 

وی تاکید کرد:من به به عنوان یک نوجوان ایرانی در قبال سرنوشت خودم مسئول هستم و باید در برنامه های مختلف ملی حضور فعالی داشته باشم.

 

 

انتهای پیام/

 

 


برگشت به تلكس خبري