تلکس بيان روز:کاهش40درصدی سهمیه جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان"زینب کبری(س)" بروجرد
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹     کد خبر : ۲۱۲۴۶

 سهمیه جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان "زینب کبری(س)" بروجرد امسال بیش از 40 درصد کاهش یافته است.


 به گزارش بيان روز

به گزارش  بیان روز،"احمد گودرزیان" معاون فرماندار بروجرد گفت: سهمیه جذب دانشجو در دانشگاه فرهنیگان حضرت زینب کبری(س) بروجرد امسال نسبت به سال های گشذته بیش از 40 درصد کاهش یافته است در حالی که این دانشگاه ظرفیت بالایی برای جذب دانشجو دارد.

 

وی اضافه کرد: امسال 107 دانشجو به عنوان سهیمه برای این دانشگاه از سوی استان در نظر گرفته شده در حالی که طی سال های گذشته این دانشگاه بالای 200 نفر دانشجو را جذب کرده است.

 

گودرزیان با اشاره به پتانسیل بالای این مجتمع دانشگاهی افزود: این دانشگاه علاوه بر طرفیت بالا برای جذب دانشجو، از مکان های بسیار خوبی مانند سالن ورزشی و چند منظوره برخوردار است که می توان از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کرد.

 

معاون فرماندار بروجرد نبود سرویس ایاب و ذهاب را یکی دیگر از مشکلات این دانشجویان دانشگاه برشمرد و افزود: نبود اتوبوس برای رفت و آمد دانشجویان از این دانشگاه یکی از مشکلات مهم دانشجویان است و در تلاش هستیم تا اتوبوس برای تردد در این مسیر دانشجویان فراهم شود.

 

وی بیان کرد: در بازدیدی که به همراه فرماندار از این دانشگاه صورت گرفت قرار شد که علت کاهش سهمیه این دانشگاه بررسی شود و همچنین برای رفع مشکل نبود سرویس ایاب و ذهاب اقداماتی صورت گیرد.

 منبع:سفیرافلاک

 

انتهای پیام/برگشت به تلكس خبري