نسخه تلکس بيان روز
:: هزینه‌تراشی کنکور این بار با وعده انتخاب رشته یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷

با اعلام نتایج کنکور ۹۶، هزینه‌تراشی‌های صنعت کنکور همچنان برای داوطلبان ادامه دارد و در این مرحله موسسات خصوصی با برگزاری همایش‌های مختلف این بار برای انتخاب رشته فعال شده‌اند.


:: رکوردهای آخوندی کامل شد/ سرمایه‌گذاران از بخش مسکن فرار کردند + جدول یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۴

بانک مرکزی از سقوط سرمایه‌گذاری خصوصی در بخش مسکن خبر داد؛ این آمار در کنار نزول چهار ساله ارزش افزوده مسکن، به منزله عملکرد عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی است.


:: بیش از۲۰۰مصدوم درحادثه نشت گاز در دزفول/پلیس درپی دستگیری مظنونان یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: تعداد مصدومان نشت گاز کلر در دزفول از مرز ۲۰۰ نفر گذشت.


:: شهید محسن حججی بار دیگر عاشورا را زنده کرد شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر پس از شهادت شهید مدافع حرم  محسن حججی نوشت:سلام بر شهیدان مدافع حرم و شهید محسن حججی که بار دیگر عاشورا را زنده کرد.


:: چه كساني در "مراسم دامادي فرزند رئيس مجلس" حضور داشتند؟ (تصاوير) شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴

مراسم دامادي پسر دكتر علي لاريجاني رييس مجلس پريشب با حضور برخي چهره هاي سياسي برگزار شد.


:: اولین برد استقلال مقابل تراکتورسازی بی‌دفاع/طلسم‌شکنی جباروف و سومین باخت شاگردان یحیی شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲

دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز به سود شاگردان منصوریان به پایان رسید.


:: چیزی جز زیبایی در شهادت محسن ندیدم/ امیدوارم شهادت نصیب فرزندم هم بشود/ خودم خبر شهادت همسرم را در تلگرام دیدم شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰

تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.


:: شفای دختر ۱۱ ساله در پیاده روی زائران امام رضا(ع) جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۲

سمانه دختر کوچکی که بر اثر یک بیماری و تب شدید، توان حرکت پاهای خود را از دست داده بود در شب شهادت امام رضا (ع) در حرم مطهر امام هشتم (ع) توانست روی دوپای خود بایستد.


:: حذف پلیس امنیت اخلاقی از وعده‌های روحانی!/پروژه «عنکبوت ۲» پاسخ سپاه به نگرانی رهبر ایران درباره فضای مجازی چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۷

روزنامه «نیویورک‌تایمز» با بازتاب عملکرد مرکز بررسی جرائم اینترنتی (گرداب)، این اقدام ایران را استراتژی‌ای برای هشدار به عموم اعلام کرد و نوشت: تحلیلگران بر این باورند که مصاحبه با الهام عرب، مدل دستگیر شده در عملیات اخیر، با این هدف بوده است که به مردم گفته شود رسم و خط‌های اعتقادی نباید به صورت علنی توسط دیگران مورد تجاوز قرار بگیرد.