نسخه تلکس بيان روز
:: هیچ کدام از سیل زدگان برای دریافت تسهیلات ولوازم زندگی از قلم نمی افتند شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳

استاندار لرستان گفت:جمعیت هلال احمر با همکاری استانداری لرستان کار توزیع 2هزار پک لوازم ضروری زندگی را در بین سیل زدگان پلدختر آغاز کرد.


:: آغاز توزیع دوهزار لوازم ضروری زندگی در بین سیل زدگان/کمک200میلیاردتومانی مردم به سیل زدگان شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳

رییس جمعیت هلال احمر کشور گفت:مرحله اول توزیع دو هزار لوازم ضروری زندگی در بین سیل زدگان پلدختر به مدت دو هفته  آغاز شد.


:: ۴۸ پروژه آموزشی در لرستان احداث می‌شود شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵

مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان گفت:  ۴۸ پروژه آموزشی، تربیتی و ورزشی در استان لرستان احداث می‌شود.


:: 850 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده لرستان احداث می‌شود شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲

مدیر تأمین مسکن کمیته امداد لرستان گفت: 850 واحد مسکونی شهری و روستایی برای مددجویان سیل‌زده کمیته امداد لرستان احداث می‌شود.


:: دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است/دولت نسبت به اجرای شبکه ملی اطلاعات اراده واقعی داشته باشد/ ظرفیتهای ایجاد شده اخیر در سازمان فضای مجازی بسیج در اختیار نهادهای انقلابی قرار دارد شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتتاحیه هشتمین گردهمایی مدیران مراکز فضای مجازی سپاه‌های استانی سراسر کشور گفت: با وجود ظرفیت مردم پایه بسیج دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است.


:: نامه آیت الله رئیسی به لاریجانی در مورد معرفی نامزدهای حقوقدان شورای نگهبان+ متن چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶

رئیس قوه قضائیه در نامه‌‌ای خطاب به علی لاریجانی از مجلس شورای اسلامی خواست از بین اعضای معرفی شده، 3 حقوقدان شورای نگهبان انتخاب شوند.


:: از مشاهده وضعیت مردم سیل زده پلدختر متأثر شدم/4هزار طلبه در جریان سیلاب پلدختر برای کمک رسانی سازماندهی شدند چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:حداقل پس از گذشت سه ماه از سیلاب وضعیت شهر بایستی به حالت عادی در می‌آمد و مردم در شرایط بهتری قرار می داشتند.


:: امربازسازی در مناطق سیل زده پلدختر سرعت گیرد/ارتباط بین مسئولین و سیل زدگان بیشتر شود چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴

نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:مسئولین در ارتباط با مردم سیل زده برای امر بازسازی مسکن اهتمام ویژه ای انجام شود.


:: پرداخت بیش از دومیلیارد تومان وام کارگشایی به مددجویان امداد /کمک مستمری سه ماهه مددجویان کمیته امداد پلدختر واریز شد چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴

معاون کمیته امداد امام(ره) لرستان گفت:کمیته امداد امام (ره) لرستان در راستای کمک به سیل زدگان در بعد اشتغال و ساخت مسکن برنامه ریزی لازم انجام داده است.


:: 5 نامزد حقوقدان برای عضويت در شورای نگهبان را بشناسید چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱

اسامی پنج کاندیدای حقوقدان شورای نگهبان مشخص شد؛ مروری بر سوابق و فعالیت‌هایی این حقوقدانان خواهیم داشت.


:: دولت میزان تسهیلات کسبه سیل زده پلدختر افزایش دهد/خسارت سیلاب به بیش از یک هزار واحد تجاری در پلدختر چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵

رئیس اداره صنعت معدن تجارت پلدختر گفت:رونق کسب وکار در پلدختر می تواند امید به زندگی کردن را در بین شهروندان پلدختر زنده کند.


:: حضور رهبر انقلاب در مرقد شاهچراغ +عکس سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵

تصویری از حضور رهبر انقلاب در مرقد مطهر حضرت احمد بن موسی الکاظم (ع) را مشاهده می کنید.


:: پنج ماه آینده بخشی از دیواره ساحلی پلدختر بازسازی می شود/14هزار خانه سیل زده لرستان تعمیر می شوند سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت:در لرستان تعداد هفت هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده لرستان ساخته و ۱۴ هزار خانه نیز تعمیر می‌شود.


:: رشد تیراندازی‌ها در نزاع‌های محلی لرستان نگران‌کننده است سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸

فرمانده سپاه لرستان با تأکید بر لزوم توجه بیشتر به نظارت بر تفرج‌گاها و مراکز تفریحی، گفت: رشد بی‌بندوباری در مناطق گردشگری و معابر عمومی و همچنین رشد تیراندازی‌ها در نزاع‌های محلی سه ماهه اول نگران‌کننده است.


:: کوله‎باری از تخصص و تجربه بر دوش سردار سلیمانی/ از مجاهدت در دفاع مقدس تا استقامت در فراق همسر سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲
غلامرضا سلیمانی با کوله باری از تجربه موفق در انجام رسالت پاسداری و پشت سر گذاشتن ماموریت‎ها با کارنامه‏‎ای درخشان پس از آنکه با حکم مقام معظم فرماندهی کل قوا به درجه سرتیپی ارتقاء یافت، طی حکم انتصابی از طرف مقام معظم رهبری به سمت رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین کشور منصوب شد.

:: تصاویر/غبارروبی حرم مطهر شاهچراغ (ع) سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۹
مضجع مطهر شاهچراغ (ع) فرزند امام موسی کاظم (ع) غبار روبی و با گلاب ناب میمند شستشو شد.

:: وام مسکن مهر افزایش یافت سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵
با تصویب شورای پول و اعتبار سقف فردی تسهیلات مسکن مهر برای دویست هزار واحد مسکونی افزایش یافت.

:: جریان شناسی ادوار انتخابات مجلس خبرگان سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴

در طول قریب به 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی، تاکنون چهار دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار گردیده و اینک درآستانه برگزاری پنجمین دوره آن هستیم. هریک از این انتخابات‌های چهارگانه در شرایط سیاسی– اجتماعی متفاوتی برگزار شده و منجر به شکل گیری مجلس خبرگانی متفاوت گردیده است.


:: شهادت 3 نفر از پاسداران پیرانشهری در درگیری با گروهک‌های تروریستی سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳

فرماندار پیرانشهر گفت: عصر امروز یک حادثه تروریستی توسط عوامل ضد انقلاب و گروهک‌های تروریستی، در ورودی پیرانشهر از مسیر سردشت رخ داد که طی آن سه نفر به شهادت رسیدند.


:: قیمت جدید خودروهای وارداتی در بازار + جدول سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷

در جدول زیر قیمت برخی از خودروهای خارجی در بازار تهران منتشر شده است.


:: اتوبان بی‌صلاحیت‌ها/کدام نمایندگان مجلس اعضای شوراهای شهر را تأیید کردند؟ سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴

هیئت نظارت مجلس شورای اسلامی مرکزی برای روند تأیید صلاحیت نامزدهای شورای شهر است که در دوره پنجم این موضوع با انتقادهای زیادی روبرو بوده است.


:: خانه کشتی آماده استفاده کشتی گیران پلدختر شد دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱

رییس اداره ورزش وامور جوانان پلدختر گفت:خانه کشتی پلدختر با پیگیری های متعدد و همکاری خیرین،آماده استفاده کشتی گیران است.


:: سپاه به عنوان محور اصلی و ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی است/ مقاومت به معنی پایداری در یک نقطه نیست بلکه ایستادگی در طول زمان است دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۶
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه به عنوان محور اصلی و ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال اخیر رشد کرده و حقیقت نظام جمهوری اسلامی برای دشمنان پذیرفته شده است.

:: تخفیف موقت؛ راهکاری برای رونق فروش نفت در شرایط تحریم/ چرا وزارت نفت از ترفند "جذابیت قیمت" استفاده نمی‌کند؟ دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲
چند سال پیش که دولت در تکاپوی تصویب قراردادهای جدید نفتی موسوم به IPC در کشور بود، بارها و بارها از واژه جذابیت برای جلب مشتریان خارجی سخن می گفت و در پاسخ به انتقادات کارشناسان داخلی بارها اعلام کرده بود که این قرارداد باید جذابیت لازم برای ورود طرف های غربی به قرارداد را داشته باشد. اکنون سوالی که مطرح می شود این است که چرا زنگنه که خود معتقد به ایجاد جذابیت در قراردادها بوده حاضر به استفاده از این ترفند برای تخفیف در قیمت فروش نفت نیست.

:: تهیه زولبیا و بامیه در لرستان به روایت تصویر یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵

زولبیا و بامیه از شیرینی‌های مخصوص ماه رمضان است که در بسیاری از شهرها تهیه می‌شود.


:: اولین پلاتوی روایتگر سیل 12فروردین 98 سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶

اولین روایتگری سیل ویرانگر پلدختر پس از چند ساعت از وقوع در 12فروردین 98و انتشار آن در فضای مجازی


:: رهبر انقلاب سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۳

رهبر معظم انقلاب در طی سخنانی کوتاه بلافاصله پس از تحویل سال،امسال را با عنوان "رونق تولید"نامگذاری کردند.