پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۳۱    عبارت مورد جستجو: گله

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اسحاق طاهری مقدم در جلسه کارگروه استانی ستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحدهای تولیدی و شهرک های صنعتی در پلدخترازوجود6.5میلیون واحددامی ووجود250گونه گیاهان دارویی دراستان خبرداد.

كد خبر : ۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: خبرگزاری فرانسه در آستانه مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان که قرار است از روز سه شنبه آغاز شود، فهرست برترین گلزنان این جام را در فصل جاری این رقابت ها منتشر کرد.

كد خبر : ۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ایجاد اشتغال مفید و مولد در جامعه، افزایش بازدهی وعملکرد، کنترل آفات و بیماری‌ها، بالا بودن کیفیت و کمیت محصولات و امکان صادرات محصول به خارج کشور از مزیت گلخانه به شمار می رود.

كد خبر : ۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


بیان روز:سامانه ویکی پدیا درحالی لیست ثروتمندترین ایرانی های جهان را معرفی کرده است که به نظر می رسد صادق محصولی تنهای میلیاردر مسلمان این لیست باشد.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان با بیان اینکه طبیعت "هشتادپهلو" در حال نابودی است، خواستار ارتقا سطح حفاطت این منطقه شد.

كد خبر : ۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز: دبیر انجمن دوستداران طبیعت و محیط زیست لرستان گفت: ۴۰ تا ۴۵ درصد از آبهای کشور مختص به استان‌های زاگرس‌نشین هستند.

كد خبر : ۱۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:آقای‌خامنه‌ای‌ تلفن‌ کردند و از عدم‌ مراعات‌ سیاست‌ خارجی‌ در تبلیغات‌ رادیوتلویزیون‌ گله‌ داشتند.

كد خبر : ۱۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:رییس حوادث غیر مترقبه لرستان، گفت: آموزش مقابله با حوادث باید استمرار داشته باشد.

كد خبر : ۱۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان گفت:در سالجاری سند 36 هزار هکتار از منابع طبیعی لرستان به نام دولت زده شده است،

كد خبر : ۱۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:ماهنامه جهانگردان در شماره نوروزی خود فهرست صد جاذبه خاص را که می توانند برتابنده جذابیت عام تاریخی، فرهنگی و طبیعی ایران باشند منتشر کرد.

كد خبر : ۱۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:استان لرستان سرزميني زيبا با آب و هواي دلپذير و محصوردركوههاي مرتفع و صعب العبور است كه بين 46درجه و51دقيقه تا 50 درجه و22 دقيقه عرض شمالي درسلسله جبال زاگرس مياني واقع شده است. اين استان از شمال به استانهاي مركزي و همدان ,از شرق به استان اصفهان ,از جنوب شرقي به چهار محال وبختياري ,از جنوب به استان خوزستان و از غرب به استان كرمانشاه و ايلام محدود است.

كد خبر : ۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:انواع فرمول های مورد نیاز برای استخدام شدن را در اختیار کاربران قرار دهد پس با ما همراه باشید.

كد خبر : ۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران از میزبانی باشگاه الهلال عربستان برای برگزاری دیدار هفته سوم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به شدت گلایه کرد.

كد خبر : ۱۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درگیری مسلحانه‌ای میان مردم ساکن در خانه‌های غیرقانونی معین‌زاده و نیروی انتظامی در گرفته و هنوز مشخص نیست که عاملان مرگ این پسر نوجوان چه فرد یا نهادی است.

كد خبر : ۱۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:بعد از تخریب و تعویض میدان ایشتار شهرستان الشتر، میدان ولایت با هزینه بیست و پنج میلیون تومان در ورودی این شهرستان رو نمایی شد.

كد خبر : ۲۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:پس از تصویب هیئت دولت و گرفتن موافقت نامه اصولی ایجاد پالایشگاه بالاخره کلنگ پالایشگاه نفت استان لرستان در تاریخ 21 بهمن ماه سال 88 با حضور هزاران نفر از روستائیان منطقه در محل روستای "جلگه خلج" شهرستان پلدختر به زمین زده شد در حالیکه هیچ کدام از مردمی که برای کلنگ زنی این پروژه حضور یافتند نمی دانستند که این کلنگ نیز به دلیل غیرکارشناسی بودن روی زمین خواهد ماند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:رئیس اداره محیط زیست الیگودرز گفت: زیستگاه گونه لاله‌های واژگون در سطح 2900 هکتار از اراضی الیگودرز شناسایی شده‎ است.

كد خبر : ۲۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:ساعت ناپدید شده در میدان ساعت رخ نمایی کرده و البته با اختلاف زمان در دو طرف ساعت موجب جلب توجه عابرین شده است.

كد خبر : ۲۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:شاگرد برجسته آیت الله مصباح توضیحات مفصلی را در خصوص دو دیدارش با اسفندیار رحیم مشایی ارائه کرد.

كد خبر : ۲۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:بار دیگر شبکه جهانی ارتباطات در کشور دچار اختلال شد.

كد خبر : ۲۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:محمدباقر قالیباف، در دیدار با مدیران رسانه‌های استانی و منطقه‌ای حامی خود با ادبیات و لحنی عصبانی از کاندیداتوری آیت‌الله هاشمی به شدت انتقاد کرد که نشان از خشم و نگرانی شدید شهردار تهران از ورود کاندیدای حداکثری اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان به صحنه انتخاباتی می‌کند.

كد خبر : ۲۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بيان روز: تيم ملي فوتبال آلمان در ديداري دوستانه برابر تيم ملي آمريکا با نتيجه چهار بر سه متوقف شد و تيم ملي فوتبال برزيل و انگليس هم به تساوي رسيدند.

كد خبر : ۳۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:شاعران تاجیک با علاقه‌ی وصف ناپذیری که نسبت به امام خمینی(ره) در زمان حیات این رهبر فرزانه داشتند، پس از رحلت امام راحل نیز این دوستی را در قالب شعر به جهانیان ثابت کردند.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:متن کامل قانون بودجه ۷۲۷ هزار میلیارد تومانی سال ۹۲ کل کشور که امروز توسط علی لاریجانی رئیس مجلس به رئیس دولت ابلاغ گردید، در خبرگزاری تسنیم منتشر شد.

كد خبر : ۳۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:رئیس‌جمهور برگزیده مردم ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:اين روزها هواي پلدختر بغير ازآلودگي ريز گردها،بعلت آتش سوزي مزارع كشاورزي هواي آلوده اي دارد.

كد خبر : ۳۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:باید مدّتی می‌گذشت تا مسئولان متوجّه مشکلات ایجاد پایه ششم و اشکالات کتب این پایه شوند. دانش‌آموزان امسال در شرایطی سال تحصیلی را آغاز کردند که پس از چهار دهه، پایه ششم ابتدایی به نظام آموزشی بازگردانده شد؛ رخدادی که بدون حاشیه نبود!

كد خبر : ۳۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:فصل تابستان با تعطيلا ت طولا ني و اوقات فراغت فراوان فرا رسيده است.

كد خبر : ۳۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باآغاز فصل تابستان،شهرستانهاي استان لرستان ميزبان مسافران تابستاني است.

كد خبر : ۳۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:با اینکه سال‌ها از آن روز می‌گذرد اما یاد پدرم همیشه با من است، شیرینی محبت‌های او هیچ وقت از قلب من پاک نمی‌شود؛‌ روزهای زیادی بوده است که دلتنگ پدر شده‌ام و با عکس او درد و دل کرده‌ام.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:آب شرب به زودی در یزد «جیره بندی» می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:لرستان با داشتن بیش از800 هزارهکتار اراضی کشاورزی 58 هزارهکتارباغ های مثمر، یکی از مناطق مهم تولید وکشاورزی درکشوراست.

كد خبر : ۴۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:دست‌های کشاورزان پلدختر با نبود امکانات برای برداشت ذرت پینه بسته است.

 

كد خبر : ۴۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:برنامه 90، حدود 90 روز پس از آخرين برنامه اش از ديشب دوباره روي آنتن رفت.

كد خبر : ۴۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنان خود در روز جهانی قدس خطاب به دشمنان ملت فلسطین گفت: ما شیعیان پیرو امام علی بن ابی‌طالب(ع) هستیم و هرگز از فلسطین و مقدسات فلسطین دست نخواهیم کشید.

كد خبر : ۴۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:نماینده مردوم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملکرد محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین کشور گفت: وی به شعار خود در خصوص رفع محرومیت در لرستان عمل نکرد.

كد خبر : ۴۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:استان لرستان با توجه به شرايط آب و هوايي متنوع يکي از رويشگاه هاي درختان بلوط است جنگل هاي لرستان نقش مهمي در تثبيت خاک داشته و از فرسايش ناشي از سيلاب هاي مخرب جلوگيري مي نمايند و نزولات آسماني را به سفره هاي آب زيرزميني انتقال مي دهند

كد خبر : ۴۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:هفته هفتم ليگ برتر با انجام هفت ديدار در روز جمعه آغاز مي‌شود که در يکي از حساس‌ترين بازي‌ها پرسپوليس ميزبان فولاد صدرنشين است.

كد خبر : ۴۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:با طرز تهيه آبگوشت محلي از ديار لرستان آشنا شويد.

كد خبر : ۴۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:بايد توجه داشت که شکل مصرف خاکشي در اثرات دارويي آن دخالت دارد، مثلاً خاکشي مخلوط با آب سرد داراي خاصيت ملين (ضد يبوست) و خاکشي به صورت جوشانده داراي خاصيت ضد اسهال مي باشد.

كد خبر : ۴۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:آرژانتين،هلند،ايتاليا،آمريكا،كاستاريكا با شكست حريفان خود به جام جهاني برزيل صعود كردند.

كد خبر : ۴۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بیان روز:لرستان با داشتن بیش از 848هزارهکتاراراضی کشاورزی و حدود 800هزارهکتارسطح زیرکشت، یکی ازقطبهای مهم کشاورزی و تولید محصولات کشاورزی در کشوراست

كد خبر : ۵۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


بیان روز:مدير جهاد كشاورزي شهرستان پلدختر گفت : طرح آميخته گري گوسفند نژاد لري با گوسفند نژاد برتر رومانف روسي به روش لاپاراسكويي( تلقيح مصنوعي) درسال گذشته در روستاي چالكل  شهرستان پلدخترانجام شد.

كد خبر : ۵۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:روایت مهاجرت اجباری "بلوط" کاران زاگرس به بازارهای تهران، حکایت تلخ این روزهای زاگرس است، حکایتی که نه تنها موجب تخریب گسترده جنگلهای بلوط شده بلکه روند کاهش جمعیت سنجاب ایرانی را نیز به دنبال داشته است.

كد خبر : ۵۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


وام ازدواج یکی  از تسهیلات دولت برای تشویق جوانان به امر ازدواج است. اما این طرح نیز در یکی دو سال گذشته با بن بست مواجه شد و بسیاری از زوج های جوان همچنان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۵۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


تيم ملي ايران درحالي به مصاف تايلند مي رود که اين ديدار تا حدي جنبه تمريني براي جام جهاني دارد.

كد خبر : ۵۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


روزنامه‌های صبح امروز ایران در سرمقاله‌های خود به مهمترین مسائل روز کشور و جهان پرداخته‌اند از جمله «رازها و رمزهای سوریه»،«واکنش دیرهنگام اما بجای تولیت آستان امام خمینی(ره)»،«بازگشت اخضر ابراهیمی»«جوانان بیکار را دریابید»،«اقدام تحسین برانگیز»،«گفت و شنود عمومی برای یارانه‌ها»،«انقباض در بودجه آری، در رفتار هرگز!»،«سیاست‌های اقتصادی بعد از انقلاب؛ موافقان و مخالفان آن» و... که برخی از آنها در زیر می‌آید.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


در گوشه ای از شهر خرم آباد زیر پل انقلاب سنگری دیگر برای شهدا بر پا شده است. به داخل آن که قدم می گذاری آرامشی وصف ناشدنی وجودت را فرا می گیرد چه شکوهی! شهدا نظاره گرت شده اند؛ با استکانی چایی و صلواتی به یاد شهدا و معصومین با "داریوش علمدار" کسی که شش سال است قاب عکس شهدا میهمان مغازه جوشکاری اش هستند هم کلام می شوم.

كد خبر : ۵۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


برنامه این هفته "90" در کنار موضوعات همیشگی، به بررسی مسائل مربوط به مجمع فدراسیون فوتبال پرداخت و موارد مطرح شده در این مجمع را مورد کنکاش قرار داد. این برنامه همچنین با علی کفاشیان درباره مجمع فدراسیون گفت‌وگو کرد.

كد خبر : ۵۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


یکی از مدافعان حریم حضرت زینب (س) که در روزهای گذشته در سوریه به شهادت رسید ، توسط دلسوزی بیش از حد یکی از خبرگزاری ها سوژه ی رسانه های بیگانه شد.

كد خبر : ۵۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


رئیس‌جمهور با بیان اینکه به زبان و عمل به طرف‌های مذاکره کننده گفته‌ایم که به هیچ عنوان تهدید، تحریم، تحقیر و تبعیض جواب نخواهد داد، گفت: ایران در برابر تهدید هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

كد خبر : ۶۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


خودداری دامدار لرستانی از شلیک

كد خبر : ۵۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


عبدالرحمن راشد سردبیر سابق روزنامه الشرق الاوسط و مدیرکل شبکه تلویزیونی سعودی العربیه در مطلبی در روزنامه الشرق الاوسط نوشت: محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران به شیوه قدیمی ایران برای استفاده از رسانه‌ها به عنوان اهرم فشار سیاسی متوسل شد.

كد خبر : ۶۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


حضرت آیت الله خامنه ای همه مسئولان کشور به ویژه وزیران آموزش عالی و بهداشت و درمان را موظف کردند همه تلاش خود را بکار گیرند تا چرخه پیشرفت علمی کشور کند نشود و هر روز توسعه و سرعت بیشتری یابد.

كد خبر : ۶۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


پس از کشته شدن ۳ قلاده پلنگ ایرانی در استهبان، خرم آباد و بافق در کمتر از ۱۵ روز، در کمال ناباوری از شهرستان تایباد در استان خراسان رضوی خبر می رسد یک قلاده پلنگ ماده توسط افراد محلی به طرز وحشیانه ای کشته شده است.

كد خبر : ۶۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


هرساله در اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شیعیان زیادی در سراسر جهان گرد هم می آیند و به عزاداری با آئین‌های مختلف می پردازند.

كد خبر : ۶۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


فوتبال در طول ادوار مختلف جام‌جهانی سرشار از زیبایی‌ها و جذابیت‌های خاصی بوده که آن را به پرطرفدارترین ورزش جهان تبدیل کرده اما در حافظه فوتبال‌دوستان لحظاتی ثبت شده که این زیبایی‌ها را تا حدی زیر سوال برده و می‌توان از آنها به‌عنوان شرم آورترین صحنه‌های تاریخ جام جهانی یاد کرد!

كد خبر : ۶۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


نسخه وکیل مدافع شیطان بزرگ برای حل همه مشکلات!،پايان اختلاف نهاد رياست جمهوري و نهاد انقلابي درباره يک ساختمان،تهديد نمايندگي ايران در سازمان ملل از سوی رژیم اسرائیل،روحاني در دايره اصولگرايان است،رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تغییرکرد و ...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که از اینجا میخوانید.

كد خبر : ۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


در برنامه 90 شب گذشته پیرامون رای پرونده محسن قهرمانی، قلیان کشی بازیکنان و حواشی باشگاه تراکتورسازی و آمارهای دربی بحث و گفت و گو شد.

كد خبر : ۷۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


شاید روزانه شما با اصطلاحاتی چون «آهن آلات و ضایعات شما را خریداریم، گوجه 4 کیلو هزار، سیب زمین 5/1 کیلو هزار، مرغه مرغ و البته شکل شاعرانه آن گوجش هه منی اناره دو کلیو و نیمش هزاره» برخورد کرده و به گوش شما شهروند محترم پلدختری زیاد غریبه نباشند.

كد خبر : ۷۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


شهيد چراغعلی محمود وند از اعضاي فعال انجمن اسلامي دانش آموزی  در مدرسه راهنمايي شهيد مطهري و پايگاه مقاومت شهيد رجايي  بود که این شهید علاوه بر انجام این فعالیت های فرهنگی، ذوق شعری خوبی هم داشت.

 

كد خبر : ۷۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


در برنامه 90 شب گذشته ولاسکو در مورد فوتبال حرف زد و مایلی کهن مبلغ قرارداد علی دایی را فاش کرد.

كد خبر : ۷۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


جشنواره فیلم فجر امسال در لرستان حال و هوای دیگری داشت. حضور مردم در سینما استقلال خرم‌آباد با شور و شوق دیگری همراه بود. همه منتظر یک خبر بودند، خبر برگزیده‌شدن فیلم نعمت‌پور در جشنواره فیلم فجر. اختتامیه انجام شد و نعمت‌پور نه یک سیمرغ، بلکه دو سیمرغ بلورین را به خود اختصاص داد.

كد خبر : ۷۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


مایلی‌کهن با تاکید بر اینکه "جا نماز آب نمی‌کشد" مدعی شد که علی دایی هنگام بازی ایران و ازبکستان برای دریافت گرین کارت به امریکا رفت. بعد از این صحبت، مایلی‌کهن در برنامه زنده تلویزیونی به طرز عجیبی نام یکی از خوانندگان لس‌آنجلسی را آورد و تاکید کرد که چه قبلا چه حالا به این خواننده علاقه داشته هر چند انتقادهایی را هم به او وارد می‌داند.
كد خبر : ۷۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


سید غلامرضا نعمت پور برنده سیمرغ بلورین سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر ، نصرت الله مسعودی پیشکسوت منتخب جشنواره تئاتر فجر ،سعید سروش، منتخب جشنواره عکس فجر و داوود پور حمزه منتخب بخش مسابقه جشنواره تئاتر فجر از بی توجهی و بی احترامی استاندار و همکارانشان گله کردند .

كد خبر : ۷۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


پا به بازار خرم آباد که می گزاری سرجمع ابتدا وانتهایش صد قدم نمی شود.همین صدقدم تورا می برد به سال های خیلی دور.

كد خبر : ۷۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


رزمی کاران لرستانی برای ششمین دوره پیاپی به عنوان قهرمانی مسابقات کشوری کیک بوکسینگ دست یافتند.

كد خبر : ۷۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


سراب رفتخان با آبی زلال در شمال غربی شهر سراب دوره از جاذبه های گردشگری شهرستان چگنی است.

كد خبر : ۷۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


امام برای موضوعی خارج از حوزه و شهریه و اینها به آسانی پول نمی‌دادند اما برای تشکیل حزب جمهوری اسلامی خوب پول دادند. امام هنوز قم بودند و ما در اینجا بی‌پول شده بودیم و نمی‌خواستیم از دولت هم بگیریم. من به قم رفتم و خدمت امام (ره) گفتم. ما باید در شهرستان‌ها مرکزی درست کنیم. تلفن و ماشین می‌خواهیم. در همان جا که بودم شخصی آمد و سهم امام آورد و یک چمدان بزرگی آوردند. حدود 5 میلیون تومان پول در چمدان بود.

كد خبر : ۷۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


مدیر کل میراث فرهنگی لرستان گفت: لرستان با دارا بودن بیش از ۶۰ آبشار فصلی و دائمی رکورد دار آبشارهای ایران است که همین امر باعث شده لرستان به عنوان سرزمین آبشارهای ایران معروف شود.

كد خبر : ۷۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


دشت لاله‌های واژگون بهشت الیگودرز پذیرای مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۸۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


یکی از بزرگترین مشکلات زنان سوریه مسئله پیدا نشدن کار است؛ دختران جوان سوری از اینکه هنگام جستجوی شغل با درخواست‌های بی‌شرمانه صاحبان کار مواجه می‌شوند، شکوه دارند.

كد خبر : ۸۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


بلوط زاگرس، بلوط لرستان، زوال، خشکیدگی، خشکسالی، آفت ، نگرانی، بیماری ناشناخته، زغال بلوط و دهها واژه دیگر طی سال گذشته از داغ بلوط لرستان گفتند و امروز این واژه ها از بیان مصیبت بزرگ جنگل های بلوط لرستان قاصرند.

كد خبر : ۸۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: عملیات احیا درختان بلوط در سطح 12 هزار هکتار از جنگل های پلدختر آغاز شده و در دست اقدام است.

كد خبر : ۸۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


کوچ ایلات لرستان از شوش دانیال آغاز می شود و پس از طی حدود دو ماه و نیم به همراه گله و خانواده شان به بلندی های همدان می رسند که دارای علوفه تازه هست. کوچندگان دارای زبان های لری، ترکی و لکی هستند.

كد خبر : ۸۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


خانواده چند تن از فتنه‌گران بازداشتی‌ با هاشمی‌ رفسنجانی دیدار کردند. هاشمی پیش از این نیز در اقدامی سوال‌برانگیز با برخی از فتنه‌گران و بازداشت‌شدگان فتنه ملاقات کرده بود.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


روحانی گفت: ما در مرحله دوم یارانه قدم بزرگی را در راه بهداشت کشور برداشته ایم و این قدمها را ادامه خواهیم داد.

كد خبر : ۸۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


روز پدر بهانه ای است تا بیشتر از گذشته به یاد پدرانمان باشیم.پدرانی که درکتارشان روز های خوبی را سپری می کنیم.اما پدرانی هستند که فراموش شده اند.

كد خبر : ۸۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۳


سخنگوی دولت گفت: بر اساس تصمیم امروز هیئت وزیران، بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد تا در راستای ابلاغ سیاستهای کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، همه نهادها در تسهیل ازدواج اقدامات ضروری انجام دهند.

كد خبر : ۹۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


رئیس سازمان جنگلها ،مراتع و آبخیزداری کشور گفت : این بیماری در یک میلیون و 130 هزار هکتار در استانهای فارس ، چهارمحال و بختیاری ، لرستان ، ایلام ، کهگیلویه و بویراحمد و کرمانشاه سرایت کرده است و 130 هزار هکتار را نابود کرده است.

كد خبر : ۹۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


برخی از شهرک های ساحلی شمال کشور که نیروی انتظامی به دلیل محصور بودن اطراف آن، قادر به ورود و کنترل آنها نیست، شاهد فجیع ترین بی بند و باری های برخی افراد ساکن در این سواحل اختصاصی هستند.

كد خبر : ۹۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۶


نشست خبری رئیس‌جمهور با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۹۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


دیدار تیم های کلمبیا و ساحل عاج از گروه C با برتری 2 بر یک کلمبیا پایان یافت، در دیگر بازی تیم انگلیس از گروه D مقابل اروگوئه با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد، همچنین دیدار تیم های ژاپن و یونان نیز با تساوی بدون گا به پایان رسید.

كد خبر : ۹۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


تیم ملی فوتبال فرانسه جمعه شب با پیروزی پر گل مقابل سوییس گام بلندی را برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2014 برداشت.

كد خبر : ۹۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


پس از انجام 4 دیدار روز گذشته، صدر نشینان گروه های A و B مشخص شدند. بر این اساس در مرحله بعد برزیل با شیلی دیدار می کند، مکزیک به مصاف هلند می رود.

كد خبر : ۹۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


حبيب اله خجسته پور فرماندار شهرستان خرم آباد در جلسه مديريت بحران شهرستان خرم آباد بر لزوم آمادگي همه دستگاههاي اجرايي اين شهرستان جهت مقابله با حوداث غير مترقبه تاكيد.

 

كد خبر : ۹۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


امروزه متاسفانه بازی‌های رایانه‌ای جایگزین بازی‌های محلی در لرستان شده‌اند.

كد خبر : ۹۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


برزیلی ها در نیمه نهایی مقابل آلمان شکست سنگینی را متحمل شدند و با جام جهانی وداعی تلخ داشتند.

كد خبر : ۹۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


روز گذشته نشست نمایندگان و مسئولان لرستان با رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور وزیر نیرو و معاونان وزیر راه و شهرسازی برگزار شد؛ جلسه ای که مصوبات قابل توجهی با خود به همراه داشت.

كد خبر : ۹۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


سحرگاهان و افطارهای ماه مبارک رمضان خاطرات ماندگاری را می سازند و ایضاً به یاد می آورند.از کودکان و نوجوانانی که سال اول و یا سال های نخست روزه داری را تجربه می کنند تا پدران و مادران کهنسالی که الگوی فرزندان ، نوه ها و نتیجه های خود در انجام امور دینی هستند

كد خبر : ۹۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


نخستین برنامه 90 با آغاز لیگ برتر چهاردهم از ساعت 22:30 شب گذشته از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

 
كد خبر : ۱۰۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


“پروانه …” اهل روستای … شب۱۷ مرداد ماه، ساعت ۱۲ شب به یکی از بیمارستان های استان لرستان رسیدند. پرستاران گفتند پزشک متخصص در بیمارستان حضور ندارد و بهتر است فردا برای زایمان بیاید.

 
كد خبر : ۱۰۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


حجت‌الاسلام حسن روحانی توهین به منتقدان دولت را به بی سواد بودن انها محدود نکرد و در همایش سالانه سفرا و نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور که برگزار شد عصبانیت خود را نتوانست پنهان کند و منتقدان مذاکرات را به جهنم حواله داد و گفت: عده‌ای شعار سیاسی می‌دهند اما بزدل سیاسی‌ هستند هروقت مذاکره می‌شود، می‌گویند می‌لرزیم؛ به جهنم، بروید جای گرم که نلرزید!

 
كد خبر : ۱۰۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه انقلابی رعایت خطوط قرمز ، سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه و ... توصیه کردند.

كد خبر : ۱۰۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنایات صهیونیست‌ها در غزه، 17 شهریور انقلاب جهانی اسلام بود.

كد خبر : ۱۰۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


در ميان بهت و حيرت مردم لرستان، خبر درگذشت تأسف‌بار و مظلومانه معلم فداكار و 3 دانش‌آموز لرستاني از اخبار سراسري پخش نشد!

كد خبر : ۱۱۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


دو نماینده مجلس بر سر نوبت نطق میان دستور در جلسه علنی امروز درگیر شدند.

كد خبر : ۱۰۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


با توجه به خروج متعدد واگن‌های قطار باری در محور ریلی جنوب کشور احتمال بروز هرگونه فاجعه انسانی وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۰


در حالی که بابک زنجانی به عنوان یکی از متهمان اقتصادی در کشور بازداشت بوده و قوه قضائیه در حال رسیدگی به پرونده وی است، رسانه‌های اپوزیسیون با ذوق زدگی مفرط

كد خبر : ۱۰۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


روستای فرسش از توابع شهرستان الیگودرز در استان لرستان روستایی محروم بوده که به رغم قدمتی هزار و ۲۰۰ ساله از بسیاری امکانات محروم است تا برخی اهالی روستا برای رهایی از مشکلات به شهرها مهاجرت کنند.

كد خبر : ۱۰۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


چندی پیش سه قلاده گرگ با حمله به یک گله دام اهلی در منطقه باغ جایدر شهرستان پلدختر علاوه بر مجرو ح کردن دامدار ،سه گوسفند را  هم دریدند.

كد خبر : ۱۱۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۷


در روزهای اخیر نمایشگاه مبلمان و لوستر در سالن ورزشی بانوان شهرستان پلدختر برگزار شد که به نوعی در این نمایشگاه تجمل گرایی تبلیغ شد.

كد خبر : ۱۱۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


در برنامه 90 این هفته هم بازهم شاهد یک جنجال و افشاگری دیگر علیه یک مربی فوتبال بودیم و بهترین بازیکن 2 ماه اخیر هم از سوی بینندگان این برنامه انتخاب شد.

كد خبر : ۱۱۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


تراکتورسازی خرم ایشتار بنا بود 450 نفر را به طور مستقیم در یک شیفت مشغول به کار کند و سالانه 4000 تراکتور سبک و سنگین بسازد تا گامی بلند در جهت ایجاد اشتغال و توسعه کشاورزی شهرستان سلسله باشد اما...

 
كد خبر : ۱۱۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


بوفالوی مادر با کمک گله خود توانستند فرزندش را از میان چنگال های دو شیر نر گرسنه نجات دهد.

 

كد خبر : ۱۱۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


رهبر معظم انقلاب درباره حماسه 9 دی فرمودند: این فتنه صرفا منحصر به حضور عده‌ای افراد در خیابان‌ها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد.

كد خبر : ۱۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


هیچ خبری خنثی نیست و هر رسانه ای اعم از حقیقی یا مجازی دارای جهت گیری های سیاسی،فرهنگی و ... می باشد.گاه این جهت گیری ها مستقیم  و گاه در پوشش های غیر مستقیم لحاظ می شود.شناخت عقبه فکری یک روزنامه یا سایت خبری به خواننده کمک می کند تا بتواند اخبار و تحلیل های آن ها را در ترازوی منطق خود وزن کشی نموده و تسلیم محض رسانه نشود.

كد خبر : ۱۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


برخی از کارشناسان معتقدند که افزایش قیمت نان به موضوع کیفیت ربطی ندارد وعلت افزایش قیمتها جبران هزینه های تولید شامل دستمزد، آب،برق اجاره محل و سایرهزینه های مترتب شده بر دوش نانوایی‌هاست و به ارتقای کیفیت نان مربوط نیست.

كد خبر : ۱۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


روز آخر حال عجیبی داشت. اصرار کردم که اگر می‌توانی نرو. می‌گفتم اگر به شهادت برسی چه؟ گفت که عمر دست خداست و اگر بنا باشد که عمرم به پایان برسد؛ کاری نمی‌شود کرد اما چه بهتر که پایان عمر هر کسی با شهادت باشد.

كد خبر : ۱۱۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


بهرام جعفریان پور مدیر مسئول پایگاه خبری داراب آنلاین به دلیل آنچه"نشر اکاذیب" اعلام شده در حالی به تحمل یکسال حبس محکوم گردیده که دو تن از اهالی بخش فرگ داراب نیز فقط به دلیل امضای طومار علیه فرد زمین خوار هر کدام به تحمل شش ماه حبس محکوم شده اند!

كد خبر : ۱۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


در این گزارش علاوه بر لیست شرکت ها و موسساتی که زیر نظر محمد رضا پهلوی و اطرافیان وی بوده است ، به جزئیات میزان حق سهام شاه و اطرافیانش در انها اشاره خواهیم کرد…

كد خبر : ۱۲۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


سفر معاون اول ریاست جمهوری به لرستان حواشی جالبی داشت که از دید خبرنگار ما پنهان نماند.

كد خبر : ۱۲۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


در آخرین روزها همسر شاه -فرح -کوشید تا موافقت شاه را به استعفا از مقام سلطنت و تفویض مقام نیابت سلطنت به او، طبق قانون اساسی جلب نماید، اما شاه نپذیرفت و گفت این کار مشکلی را حل نخواهد کرد.

كد خبر : ۱۲۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


نزدیک به یک ماه پس از شهادت سردار محمدرضا حسینی مقدم در دفاع از حریم اهل بیت پیامبر (س) در حومه سامرا، رسانه های تکفیری به منظور بالا بردن روحیه اراذل و اوباش خود، ادعا کردند امروز سه ژنرال ایرانی را هدف قرار داده اند که یکی از آنها محمدرضا حسینی نام دارد.

كد خبر : ۱۲۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


 نماينده شهرستان هاي كوهدشت و رومشگان در مجلس شوراي اسلامي گفت: از مهم ترين پروژه هایی كه قرار بود قبل از عيد عمليات آن آغاز شود؛ جاده كوهدشت به كرمانشاه است كه مي تواند گام بسيار بلندي در راستاي توسعه شهرستان كوهدشت باشد.

كد خبر : ۱۲۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


طبق گزارش اهالی یکی از روستا های ازنا یک قلاده گورکن که وارد منزل یکی از روستاییان شده بود توسط یگان حفاظت این اداره در زیستگاه طبیعی خود رها سازی شد.

كد خبر : ۱۲۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


در حالی بانک مرکزی از وظایف کلیدی خود در گردش اقتصاد سر باز میزند که به انجام اموری چون تغییر طرح اسکناس 5000 هزار تومانی را در دستورکار خود قرار می دهد و در اقدامی که فقط توجیه سیاسی دارد حدیث پیامبر اسلام (ص) و نماد انرژی هسته ای را از طرح اسکناس حذف می کند و سر در دانشگاه تهران را با رنگ بنفش جایگزین آن می کند!

كد خبر : ۱۲۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


مقدمات عید نوروز در لرستان تقریبا دو هفته به عید مانده با پیشواز مردم و آماده سازی آنها با مراسمی چون کاردرسی ،شوالفه و گردیله گیری آغاز می شود.

كد خبر : ۱۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸


 هر سال سیزده بدر که می شود، تن طبیعت می لرزد؛ طبیعتی که حتا از قطع درختان، لگدمال کردن سبزه ها و دود قلیان و سیگار در امان نیست.

كد خبر : ۱۳۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


بيانات اخير مقام معظم رهبري را مي‌توان در چهار دسته‌ي كلي وضعيت بيانيه سوئيس، اصول و مباني كلي در مذاكرات هسته‌اي، توصيه‌هايي به‌به مذاكره‌كنندگان و مردم و خطوط قرمز مذاكرات آتي طبقه‌بندي نمود.

كد خبر : ۱۳۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


سرلشکر قاسم سلیمانی در نامه‌ای از اخبار مربوط به تولید فیلمی به نام «سردار» با محوریت مقاومت و پرداختن به شخصیت خود، گلایه و اعتراض کرد.

كد خبر : ۱۳۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


 

رئیس‌جمهور کشورمان در همایش بزرگداشت بانوی انقلاب گفت: متاسفانه در جامعه امروز امر به معروف و نهی از منکر فقط در برخی از خیابان‌ها آن هم علیه زنان است و بس، چطور منکر و معروف اینقدر مقامش پایین آمد و از مسائل اصلی اجتماع به چند فرع تنزل یافت البته فروع اسلام هم مهم است.

 

كد خبر : ۱۳۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


دبیرکل حزب کارگزاران گفت: دولت تدبیر و امید به جوانان توجه ندارد.

كد خبر : ۱۳۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


شاعر در قسمت هایی از این شعر اقدام به طرح موضوع رفع ممنوعیت های خاتمی و از رهبر انقلاب تقاضای بهبود روابط با وی را کرده است.

كد خبر : ۱۳۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیز داری پلدختر گفت:تجاوز و تعدی به عرصه های منابع طبیعی و تغییر کاربری اراضی ملی به کشاورزی از مشکلات عمده پلدختر در بحث منابع طبیعی و آبخیز داری است.

كد خبر : ۱۳۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


برنامه نود این هفته از ساعت 22:45 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 2:20 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
كد خبر : ۱۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


برنامه نود این هفته از ساعت 22:45 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 2:20 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
كد خبر : ۱۳۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


برنامه نود این هفته از ساعت 22:45 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 2:20 بامداد سه شنبه به پایان رسید.
كد خبر : ۱۳۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


دبیر شورای نگهبان افزود: این افراد که مسئولیت‌های بالایی هم دارند همه هَمِّشان افزایش قدرت خودشان و کاهش اقتدار ولایت است؛ البته تا الآن خدا لطف کرده و مانع تحقق اهداف آنان شده است.
كد خبر : ۱۳۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


سردار عبدالهی با اشاره به اینکه عقب ماندگی ها در استان لرستان بسیار زیاد است گفت: من از مسئولین گذشته استان گلایه دارم چرا که در بعضی موارد صحبت هایی می شد که این استان منطقه محروم نیست و محرومیت در استان وجود ندارد. اما ما میدانیم که آمار بیکاری در این استان از سایر استانهای کشور بالاتر است .

كد خبر : ۱۳۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی سران قوا و مسئولان و مدیران ارشد نظام، طی بیاناتی با تشریح صریح خطوط قرمز هسته‌ای ایران، تأکید کردند: تحریم‌های اقتصادی، مالی و بانکی باید فوراً هنگام امضای موافقتنامه لغو شود.

كد خبر : ۱۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


فرماندار پلدختر از مهار آتش سوزی روز گذشته در کوه "چارتا"شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از ثبت ملی چشمه آب گرم شهرستان دلفان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


سجاد شهباز زاده با دو گل، ستاره استقلال در بازی دشوار مقابل تیم سختکوش سیاه جامگان بود.

كد خبر : ۱۴۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹


سریال دنباله‌دار آتش‌سوزی جنگل‌های لرستان در قلب زاگرس همچنان در حال اکران است تا این بار جنگل‌های شهرستان کوهدشت طعمه حریق شود.

كد خبر : ۱۴۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


زهرا خوش‌نظر هستم. همسرم 45 در‌صد جانبازي دارد. من و او دختر‌عمو، پسر‌عمو هستيم و در سال 62 با هم ازدواج كرديم. آن زمان حسن به خواستگاري من آمد و برادرش هم به خواستگاري خواهرم. چند سالي را در كنار هم در يك خانه زندگي كرديم تا اينكه همسر خواهرم در عمليات مرصاد شهيد شد.‌ دو تا از برادران حسن‌آقا شهيد شده‌اند و خودش هم كه افتخار جانبازي دارد. حدودا 32 سالي هست كه در كنار هم زندگي مي‌كنيم.

كد خبر : ۱۴۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پلدختر از آتش سوزی 25 هکتاراز جنگلها و مراتع بهشت کوه منطقه کرکی میانکوه غربی بخش مرکزی این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۴۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۳


بلوط‌ها مرده‌اند و ما فقط مرثیه سر می‌دهیم. برای سومین بار در یک هفته در استان لرستان آتش سوزی به پا شد و باز تکرار بحث‌های قدیمی... هماهنگی برای گرفتن بالگرد، بحث هلی‌برن نیروها، تجهیزات و بحث مهار آتش به شیوه سنتی.

كد خبر : ۱۴۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


در ماه های اخیر خبر آتش سوزی جنگل و مراتع در پلدختر بارها خوارک رسانه ای شد و در عمل به همه ثابت شد که لرستان برای اطفای حریق قاقد امکانات است.

كد خبر : ۱۴۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


یکی از عمده‌ترین مشکلات بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد کمبود نیروی انسانی به ویژه پزشکان متخصص و کمبود شدید کادر پرستاری  است.

كد خبر : ۱۴۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


امروزه برگزاری مراسمات عروسی به گونه ای است که برای یک شب مراسم عروسی ، هزینه های سرسام آور و اسراف زیادی می شود تنها برای این که یک شب هزار شب نمی شود و این شب در خاطره ها ثبت خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هوشیاری در مقابل تلاش دشمن برای نفوذ پیچیده و تدریجی را، ضرورتی عینی برشمردند و تأکید کردند: باید در هر شرایطی در اتخاذ مواضع انقلابی صراحت داشت و صریح و بدون رودربایستی، در مقابل دشمن مواضع انقلاب و مبانی امام بزرگوار را بدون ترس و خجالت بیان کرد.

كد خبر : ۱۴۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


دو حکم سرپرستی صادره از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان به سرانجام نرسید

كد خبر : ۱۵۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷


بخشدار معمولان از مهار آتش سوزی در جنگل ها و مراتع مناطق بن تومان دو وچوک سبز علی شهر معمولان از توابع شهرستان پلدختر لرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۵۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف تاریخی همواره بیانات و رهنمودهایی پیرامون هنر شعر و مداحی داشته‌اند.

كد خبر : ۱۵۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


احسان علیخانی در صفحه اینستاگرامش از دست برخی رسانه ها در مورد شایعه پراکنی گله کرد.

كد خبر : ۱۵۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


اگر تصمیم گرفته‌اید که جزو پرورش‌دهندگان مرغ شاخدار شوید، این گزارش را با دقت بیشتری بخوانید چرا که سوژه این گزارش می‌خواهد فوت و فن پرورش مرغ شاخدار و البته آن فوت‌های ریز کوزه‌گری را با شما در میان بگذارد.

كد خبر : ۱۵۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


سیلاب در شهرستان کوهدشت، درگذشت سه تن از اعضای یک خانواده را به دنبال داشت.

كد خبر : ۱۵۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: این گستردگی و تنوع در بسیج، بسیجیان را از وظیفه مهم و خطیر و اجرای فرمان حفظ آمادگی رزمی غافل نکرده است و بحمدالله امروز بسیج در اوج آمادگی به سطح بی‎سابقه‎ای از توان رزمی رسیده است.

كد خبر : ۱۵۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


میان‌ کارتون‌خواب‌های بوستان محله حقانی، زنان ودختران و پسران جوانی به چشم می‌خورند که دغدغه درس و دانشگاه ندارند و کار و خانه برایشان بی معنی است اما وقتی چشمانشان به دوربین می‌افتد با چشمانی از حدقه بیرون زده، توبیخت می‌کنند که از چه عکس می‌گیری، ما آبرو داریم، ما زن و بچه یا ..شوهر داریم.

كد خبر : ۱۶۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


شش قلاده با حمله به گوسفندان روحانی محمدی از روستای باغ گل گل از توابع بخش مرکزی پلدختر، تعداد 15راس گوسفند زخمی و 5راس دیگر را هم کشته شدند.

كد خبر : ۱۶۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


استاندار ایلام در افتتاح پروژه های بنیاد برکت در شهرستان ایوان با انتقاد از عملکرد شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان کاری کرد که تعدادی از بهترین فرزندان که مخصوصا تک خال آنها که متعلق به این شهرستان است رد صلاحیت شوند.

كد خبر : ۱۶۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


چرا اعضای جریان اصلاحات در شرایط بعد از انتخابات بر موج بی اخلاقی سوار شده و در این مسیر بدون در نظر داشتن ارزشها، اقدام به مطرح کردن سخنانی بی پایه و اساس می کنند؟

كد خبر : ۱۶۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴


حال و هوای این روزهای بازار در شهرستان کوهدشت چندان شلوغ نیست. نقدینگی در دست مردم کم است. کاسبان از وضعیت رکود در بازار و به فروش نرفتن اجناس خود حال و روز خوبی ندارند.

كد خبر : ۱۶۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


باز هم با فرا رسیدن فصل بهار این گیاهان خوراکی- دارویی بومی منطقه زاگرس است که بازار قدیم خرم آباد را عطر آگین کرده است.

كد خبر : ۱۶۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


 فرمانده انتظامی پلدختر گفت:بر اثر تصادف کامیون ، ۳۰ رأس دام عشایر کوچ رو در جاده پلدختر - خرم‌آباد تلف شدند.

كد خبر : ۱۷۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


یکی از مهم ترین دربی‌های چند سال اخیر از ساعت 17 امروز در استادیوم پر از تماشاگر آزادی برگزار شد و تیم پرسپولیس با درخشش مهدی طارمی با 4 گل استقلال را شکست داد و به صدر جدول راه یافت.

كد خبر : ۱۷۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸


من لُرم، غیرتی ام، ساده ام و یکرنگ. من بودم که سنگ را رامِ پیکره، مفرغ را ذوب عتیقه و اسب را رام دشت کردم.

كد خبر : ۱۷۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم تقویت جبهه فرهنگی انقلاب تأکید کرد و گفت: نیروهای مؤمن و متدین نشان دهند که می‌توانند آثار ماندگاری در دنیا تولید کنند.

كد خبر : ۱۷۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


سید حسین شجره،نویسنده،شاعر،مترجم و رونامه نگار در سال های 1316_1318 به مناطقی از استان لرستان سفر کرده است.

كد خبر : ۱۷۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷


چند هفته ای می شود که اخبار مربوط به شیوع این بیماری در برخی نقاط کشور و به خصوص در استان های شمالغرب به گوش می رسد، اتفاقی تلخ که در گیر و دار برگزاری انتخابات به فراموشی سپرده شد و همه این ها موجب شد تا اکنون بر اساس گزارشات مستند از کانون های بیماری با بحران "طاعون حیوانی" مواجه باشیم.

كد خبر : ۱۷۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از عملکرد مدیریت ورزش استان انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۷۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


فیش های حقوقی نجومی در حالی وارد فضای رسانه ای شد که افکار عمومی انتظار چنین ارقامی را در برخی از فیشهای حقوقی منتسب به مسئولان نداشت.

كد خبر : ۱۷۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


متاسفانه در کمتر از 20روز به دلیل کمبود فضای تفریحی و ورزشی لازم دو جوان در کشکان غرق می شود و این اتفاقات ناگوار برای چندمین بار که خانواده های پلدختر را داغدار می کند و این مسئله هم اکنون به عنوان دغدغه از طرف جوانان این شهرستان در شبکه های اجتماعی مطالبه می شود.

كد خبر : ۱۷۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۷


این رسانه همراه با اصلاح طلبان ادامه داده است: "اصلاح‌طلبان از جهت رفتار سیاسی هنوز به بلوغ و استقلال نرسیده‌اند؛ هر ناکامی را به دیگری فرافکنی می‌کنند و همواره از کارشکنی و سنگ‌اندازی و نظارت استصوابی و آنچه «نهادهای انتصابی» نامیده‌اند در حال گله و گلایه‌اند. روزگاری دو نهاد اجرایی و قانون‌گذاری را در اختیار داشتند و هیچ کاری از پیش نبردند."

كد خبر : ۱۷۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


جلسه شورای شهر خرم آباد با حضور استاندار لرستان در حالی برگزار شد،که این جلسه تحت تاثیر موضع گیری اعضای شورا و معاون عمرانی استاندار در مقابل یکدیگر با حاشیه های زیادی همراه بود.

كد خبر : ۱۷۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


اداره کل منبع طبیعی لرستان خبر آتش سوزی در جنگلها و مراتع پارک ولیعصر(عج) شهرستان پلدختر را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۷۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


پرداخت نشدن حقوق 7 ماهه کارگران فضای سبز شهرداری منطقه 3 خرم‌آباد مشکلات زیادی را برای این افراد بوجود آورده است.

كد خبر : ۱۷۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


آتش زدن کاه و کلش در حالی در برخی زمین‌های کشاورزی الشتر ادامه دارد که هم اداره جهاد کشاورزی شهرستان سلسله و هم کارشناسان کشاورزی با دلایل کارشناسی، کشاورزان را از این کار منع کرده و جدای از پیامدهای احتمالی خسارت‌بار آتش، آن را موجب خسارات جدی به زمین و خاک می‌دانند.

كد خبر : ۱۸۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


جنگل های بلوط شهرستان کوهدشت، پس از مهار آتش سوزی هنوز بوی لاک پشت های سوخته می دهد؛ اما هیچ کسی برای روزهای سیاه بلوطستان تسلیتی نمی فرستد.

كد خبر : ۱۸۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


صدام در خلال نامه هایش خواستار گفتگوی رودر رو با آیت الله خامنه ای و آیت الله هاشمی رفسنجانی می شود.
كد خبر : ۱۸۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


رئیس سازمان بسیج رسانه کشورگفت: مسئولان توجه کنند که تنها برگزاری همایش ها، گردهمایی ها و تشکیل یک مرکز پژوهشی خاص دردی از خبرنگاران را دعوا نمی کند، آنان باید به سوالات خبرنگاران جواب دهند.

كد خبر : ۱۸۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


دهستان محروم و مهجور قلایی از توابع بخش فیروزآباد شهرستان سلسه است که با 15 روستای تحت پوشش سالهاست از لحاظ اقتصادی و عدم امکانات رفاهی و معیشتی رنج می برد.

كد خبر : ۱۸۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


چهلمین روز درگذشت دهقان فداکار لرستانی در حالی با حضور جمعی از اهالی روستا برگزار شد که تاکنون هیچ گونه حمایتی از خانواده ی «رشید نامداری گراوند» صورت نگرفته است.

كد خبر : ۱۸۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


قهرمان المپیک ریو 2016 گفت: امیدوارم حضورم در این اردوی جهادی فتح بابی باشد برای سایر قهرمانان ملی که با حضور در چنین اردوهایی بتوانند انگیزه‌ای برای جوانان جهادگر ایجاد کنند و باعث دلگرمی محرومین شوند.

كد خبر : ۱۸۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


پس از گذشت حدود یک سال از حمله گرگ به گله روحانی ،بر اثر حمله مجدد گرگ های گرسنه،روحانی بازهم متحمل خسارت  شد.

كد خبر : ۱۹۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


مسئول دفتر بسیج دانشجویی پلدختر گفت:مسابقات فوتسال جام دانشجویی شهید علی محمد حاتمی با قهرمانی دانشگاه آزاد پلدختر پایان یافت.

كد خبر : ۱۹۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲


4قلاده گرگ گرسنه به گوسفندان در ارتفاعات لاهور روستای بن تومان سه حمله کردند.

 

 
كد خبر : ۱۹۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


‌سالیان سال است که لرستان مأمن بیکاران بوده و هست و تنگ‌تر و تنگ‌تر می‌شود‌ این عرصه... بیکاری و سکوت اندوهناک در پس آن، یک سمفونی بزرگ ساخته از امتداد نگاه‌های مضطرب خانواده‌های درمانده و تا دوردست‌ها در امتداد نگاه‌هایشان مظلومیت و محرومیت موج می‌زند.

كد خبر : ۱۹۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ‌یک از مسئولان باشگاه پرسپولیس در مراسم تشییع پیکر مرحوم علیخانی حاضر نشد و این کار آنها بی‌احترامی به خانواده آن مرحوم و همه پیشکسوتان پرسپولیس است.

كد خبر : ۱۹۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


۵ دیدار پایانی هفته هجدهم لیگ برتر فردا برگزار می‌شود و تیم پرسپولیس صدرنشین لیگ میزبان تیم گسترش فولاد تبریز است.

كد خبر : ۱۹۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


اجرای مدیریت تلفیقی، امنیتی و مدیریت حیات‌ وحش در منطقه حفاظت شده اشترانکوه لرستان علاوه بر تقویت تنوع زیستی در این منطقه، پلنگ ایرانی را نیز زیر چتر حمایتی خود قرار داده است.

كد خبر : ۱۹۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


دهیار روستای چغا سلمان معمولان گفت:بر اثر حمله 4قلاده گرگ،سه راس گوسفند از گله های دامداران منطقه معمولان را تلف شدند.

كد خبر : ۱۹۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۸


در دهه های گذشته و پس از پیروزی انقلاب شاهد پیشرفت شگرفی که در صنعت سدسازی کشورمان هستیم و اکنون نیز در استان لرستان چندین سد به بهره برداری رسیده و چند سد دیگر نیز در دست احداث هستند.

كد خبر : ۱۹۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


آخرین دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر روز یکشنبه بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۰۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم برای بازی فردا برانکو تیم پرسپولیس را با تاکتیکی هجومی به میدان بفرستند.

كد خبر : ۲۰۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه اگر مردم در صحنه حضور دارند بدین معنی نیست که از مسئولین گله‌مند نیستند، گفت: مردم با تلخی‌هایی از جمله مساله رکود، گرانی، بیکاری، شیوع اعتیاد و تبعیض دست و پنجه نرم می‌کنند.

كد خبر : ۲۰۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


وزیر سابق نفت گفت: بعد از گذشت یک سال و نیم، حالا اذهان مردم را به جای دیگری منحرف می‌کنند. می‌گویند ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد.اگر ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد، پس چرا با ساختار برخورد نمی‌کنید؟ چند نفر از اعضای این کابینه در هیئت مدیره شرکت‌های دولتی و خصوصی عضویت دارند؟

كد خبر : ۲۰۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


با توجه به اینکه کمتر از 30روز به پایان سال مانده ،دولتمردان تدبیر وامید حاضر به پاسخگویی سوالات خبرنگاران در خصوص اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل نیستند.

كد خبر : ۲۰۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال این روزها کار ساده‌ای برای انتخاب یازده بازیکن اصلی خود به منظور دیدار با التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

كد خبر : ۲۰۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸


آئین نوروز از گذشته تا کنون همزمان با رسیدن فصل بهار برگزار می شود و مراسم نوروزی در هر شهری متفاوت است که در بروجرد این مراسم نیز برگزار می شود و از هم اکنون پختن سمنو و کاشتن سبزه آغاز شده است.

كد خبر : ۲۰۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴


فرمانده انتظامی پلدختر گفت:براثر برخورد یک دستگاه تریلر با گله گوسفند ،40راس از گوسفندان دامدار عشایر تلف شدند.

كد خبر : ۲۰۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


تعدادی از دامداران و  کشاورزان شهرستان کوهدشت، صبح امروز (سه شنبه، 29 فروردین) برای اعتراض به تخریب اراضی ملی مقابل فرمانداری کوهدشت تجمع کردند.

كد خبر : ۲۰۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹


کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه زندگی بنده با چشیدن طعم فقر همراه بوده است، گفت: احساس فقر و محرومیت را چشیده‌ام.

كد خبر : ۲۰۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷


نماینده ستاد جوانان رئیسی معتقد است که بیکاری در دولت روحانی افزایش داشته و جوانان مورد بی اعتنایی قرار می‌گیرند و ما با یک دولت خسته مواجهیم در حالیکه نماینده ستاد جوانان روحانی می‌گوید: دولت روحانی چهار سال با مشکلات دست و پنجه نرم کرد تا کشور را به نقطه مثبتی برساند اما باید تلاش دوچندان صورت گیرد.

كد خبر : ۲۰۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال پنجشنبه با انجام ۸ بازی به صورت همزمان برگزار می‌شود و در این روز نایب قهرمان لیگ و دومین تیم سقوط کننده لیگ شانزدهم مشخص خواهند شد.

كد خبر : ۲۰۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد، فرمودند: به چه مناسبت یک مجموعه‌ به‌ اصطلاح بین‌المللی تحت نفوذ قدرت‌های دنیا، برای ملتها تکلیف مشخص کند؟

كد خبر : ۲۰۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


رئیس جمهور برای دومین بار در ۴ سال اخیر امروز 17 اردیبهشت برای دلجویی از خانواده های داغ دیده و بررسی روند حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر به استان گلستان سفر کرده که این سفر حاشیه هایی را به همراه داشت معدنچیان که از وضعیت پیگیری مطالبتشان توسط دولت گله مند بودند با شعارهای انتقادی اعتراض خود را به رئیس جمهور نشان دادند.

كد خبر : ۲۰۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


طبق اسناد منتشر شده از سوی پنتاگون، یونسکو طبق دکترین امنیت ملی آمریکا جزو بازوهای اجرای سیاست‌های آمریکا در سایر کشورها به شمار می‌رود و دستورالعمل‌های اصلی خود را از این مرکز دریافت می‌کند.

كد خبر : ۲۰۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: جوان مومن انقلابی رای اولی فراوانی داریم و از شما انتظار است حماسه ای بیافرینید که دشمنان را ناامید کرده و پشتوانه نظام را قوی کند.

كد خبر : ۲۰۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت:برای اولین بار تصویر پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد به ثبت رسید.

كد خبر : ۲۰۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به رفتارهای ضددینی در یمن و بحرین، وعده قرآن مبنی بر نابود شدن باطل را یادآور شدند و افزودند: کسانی که علیه مسلمانان چنین کارهایی را می‌کنند، باطل هستند و باطل قطعاً دچار زوال و سقوط خواهد شد.

كد خبر : ۲۰۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷


با وجود گذشت ۲ روز از آتش‌سوزی جنگل‌های بلوران شهرستان کوهدشت، هم‌چنان این جنگل‌ها در سکوت رسانه‌ای در حال سوختن است.

كد خبر : ۲۰۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


شهردار تهران گفت: در ۱۲ سال گذشته همیشه زیر فشار تحریم‌های داخلی و خارجی بوده‌ام و برای آنهایی که با اغراض سیاسی اظهارنظر می‌کنند یا بدون کارشناسی قلم می‌زنند، متأسفم؛ زیرا حمل‌ و نقل عمومی همیشه در اولویت بوده است.

كد خبر : ۲۰۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


تلگرام محسن را روی گوشی خودم نصب کرده بودم، یک دفعه دیدم دریکی از گروه‌هایی که با دوستانش داشت، عکسی فرستادند و گفتند برای آزادی این اسیر دعا کنید. من عکس را باز کردم دیدم این اسیر محسن من است.

كد خبر : ۲۰۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: تیم های اعزامی حمایت روانی سحر لرستان طی ٢ روز حضور خود در مناطق زلزله زده توانستند به بیش از یک هزار ٨۰۰نفر خدمات حمایتی و روانی ارائه دهند.

كد خبر : ۲۱۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۰


نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها مملکت را ناکام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۱۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان دلفان، گفت: ۸ دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستای ورنشاخ شهرستان دلفان نصب شد.

كد خبر : ۲۱۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸


مدیر باغبانی جهاد کشاورزی پلدختر گفت:برداشت گل نرگس از سطح 10هکتار از نرگستان های پلدختر آغاز شد.

كد خبر : ۲۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵


وزیر علوم روایتی را از پیگیری ها برای بازگشت دانشجویان ستاره دار و نیز بازداشتی های دی ماه 96 به تحصیل بیان کرد.

كد خبر : ۲۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


تغییر نام معابر الیگودرز از نام شهدا به اعداد و ارقام سبب نارضایتی رزمندگان این شهرستان شد این درحالی است که اعضای شورای شهر و شهرداری هنوز بر کذب بودن این مطالب پافشاری می کنند.

كد خبر : ۲۱۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


در ارزیابی‌های به‌عمل آمده توسط استانداری لرستان آموزش و پرورش رتبه نخست را در بین دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۲۱۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی دو اصله نهال میوه غرس کردند.

كد خبر : ۲۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: به برکت انقلاب اسلامی هم اکنون فقر مطلق در کشور نداریم  و فقر مطلق از کشور رخت بر بسته است.

كد خبر : ۲۱۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴


حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: لشکر جوانان مؤمن و انقلابی باید وارد میدان مطالبه دائم و هوشیارانه آرمانها و کمک به تحقق اهداف انقلاب شود.

كد خبر : ۲۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۸


برخی نمایندگان و شخصیت‌های سیاسی به اظهارات ساختارشکنانه دو نماینده مجلس واکنش نشان داده و تأکید کردند: افراد یا هر جریانی در مجلس که در شرایط حاضر اولویت خود را به جای بیان مسائل معیشتی و فشار اقتصادی، بحث‌های سیاسی ‌یا سیاسی کاری بگذارند به انحراف رفته و صلاحیت نمایندگی ملت ایران را ندارند.

كد خبر : ۲۱۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۵