اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۸۰۴۹    عبارت مورد جستجو: گزارش

وزیر امور خارجه کشورمان سفری را به همرا خانواده خود به شهر مقدس قم داشت.

كد خبر : ۶۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۲


بیان روز:"هانيه توسلي" در برنامه "هفت" به نكات جالبي در مورد فيلم سينمايي"دهليز" بازي خود و "عطاران" اشاره كرد.

كد خبر : ۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۹


با توجه به سوالات مختلف مردم به نظر می رسد بهتر بود قبل از اینکه از مردم بخواهند دوباره فرم های خوداظهاری یارانه ها را پرکنند، مسئولین اقتصادی و دولتی کشور طی برنامه های متعدد شبهات و سوالات مردم در خصوص یارانه ها را برطرف می کردند تا از این طریق به انتخاب مردم کمک بهتری بشود.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


شرف الشمس چیست؟ چه آثاری دارد؟ آداب آن چگونه است؟ در چه روز واقع می‌شود؟ آیا تکرار آن در هر سال لازم است؟ و ده‌ها سوال دیگر؛ از جمله نکاتی است که علیرغم مبتلا به بودن اذهان مردم به این موضوع، غالبا در رسانه‌های دینی به آن پرداخته نشده است.

كد خبر : ۸۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در حالی که موضوع انصراف از دریافت یارانه توسط دولت تبلیغ می شود، پیامکی انتقادی خطاب به طرفداران دولت در برخی از استانها منتشر شده است.

كد خبر : ۸۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در حاشیه دیدار های تعدادی از دولتی ها با یکی از عناصر فتنه گرد در فتنه 88، محمد خاتمی، تعدادی نیز در حوزه سلامت به ملاقات خاتمی رفتند و با او به گفتگو نشستند.

كد خبر : ۸۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


فرازي از وصيت نامه شهيد حبيب الله شفيعي جانشین گردان مالک اشتر ازنا به روایت پسرش دکتر صادق شفیعی.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۷


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


رنامه مدلینگ که طرح فراخوان آن را به عهده دارد آزادانه در هتل ها و سالن های شیراز برنامه شوی خود را به اجرا می گذارد و صدها دختر و پسر زیبا را در آن مکان ها گردهم جمع کرده و زیباترین آن ها را انتخاب می کنند.

كد خبر : ۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


این فوتبال بی در و پیکر نه تنها بار فنی بالائی نداردبلکه آرام آرام در مباحث اعتقادی و فرهنگی نیزپا به عرصه کم کاری ها گذاشته است.

كد خبر : ۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


فرماندار ازنا گفت: بانک‌های شهرستان ازنا از طرح‌های اشتغالزایی این شهرستان برای اشتغال جوانان حمایت کنند.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:29 فروردین ماه 1367، در نبرد دریایی نابرابر با ارتش آمریکا، یکی از ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد حمله جنگنده‌های آمریکایی قرار گرفته و با اصابت یک فروند بمب هدایت شونده لیزری، از وسط دو نیم می‌شود.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سخنگوی «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی گفت: تاریخ و محل دقیق برگزاری مذاکرات میان ایران و گروه ۱+۵ هنوز مشخص نشده؛ اما برگزاری مذاکرات قطعی است.

كد خبر : ۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دو سركرده باند تهیه و توزیع و قاچاق مواد مخدر براساس حكم دستگاه قضایی در استان لرستان به دار مجازات آویخته شدند.

كد خبر : ۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با تغییر وزیر بهداشت، بحث بر سر لازم بودن یا نبودن رأی اعتماد دوباره به کابینه احمدی‌نژاد مطرح شد که با نظر شورای نگهبان فعلا دولت در معرض این آزمون قرار نگرفته؛ هر چند در آستانه آن است. رخدادهای صبح یکشنبه، هفدهم دی، زنگ خطر را برای دولت به صدا خواهد آورد.

كد خبر : ۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هرچند رئیس‌جمهور در مصاحبه‌های تلویزیونی خود، همواره از رشد اقتصادی کشور به یکی از شاخص‌های نشان‌دهنده پیشرفت اقتصادی در دولت نهم و دهم یاد می‌کند و همچنین رشد اقتصادی کشور را بیش از ۵ درصد می‌داند، گویا آمار و بررسی‌های دیگری در این میان هست که نه تنها رشد اقتصادی کشور را مثبت نمی‌دانند، بلکه آن را منفی ۹ دهم درصد می‌دانند.

كد خبر : ۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرایطی که اظهارنظر‌ها و موضع‌گیری‌های مقامات ایرانی و غربی، نشانگر نزدیک بودن دور جدید مذاکرات هسته‌ای است، سخن گفتن از ابعاد و محتوای مذاکرات و استلزامات آن نیز به یکی از مباحث مهم روز تبدیل شده است. در این میان، برخی منابع از توصیه مقامات آمریکایی به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره دور جدید مذاکرات غرب با ایران خبر می‌دهند.

كد خبر : ۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از پیگیری برای تعیین وضعیت تالاب "بیشه دالان" بروجرد نوبت به تالاب "گری بلمک" پلدختر رسید تا جلسه ای برای رفع مشکلات این تالاب و احیای آن در فرمانداری پلدختر برگزار شود.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


شرایط کنونی جامعه‌ی ما به علت زخم‌هایی که بر پیکره‌اش وارد شده‌است، لزوم امنیت اجتماعی را در لایه‌های زیرین خود به شدت احساس می‌کند.

كد خبر : ۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان صبح امروز از مجتمع پتروشیمی لرستان بازدید کرد و از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی این طرح را ارزیابی کرد.

كد خبر : ۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: با حکم سیدمحمد حسینی احمد علمشاهی مدیرکل جدید دفترامور چاپ وزارت ارشاد شد، در حالی که یوسف افراش تنها دو هفته بود که در سمت جدید خود منصوب شده بود و پیش از آن به عنوان سرپرست فعالیت می‌کرد.

كد خبر : ۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از نکات جالب توجه جلسه امروز مجلس استفاده علی لاریجانی و عبدالرضا مصری از واژه کثافت‌کاری‌ و همچنین دست نوشته یک نماینده درباره زورگویی هیئت رئیسه بود.

كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: هیچ ایرادی به مصوبه اخیر دولت در ۲۸ مرداد سال جاری برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی گرفته نشده است.

كد خبر : ۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: گروه های مسلح صبح امروز در یکی از روستاهای شهر حمص ۱۲ شهروند سوری را به جرم اینکه طرفدار بشار اسد هستند به طور وحشیانه‌ای به قتل رساند.

كد خبر : ۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین وزیر دفاع گفت: شهید اسلامی یکی از متخصصین صنعت دفاعی بود، در شرایط کاملا خطرناک و سخت دشمن، اولین موشک سوخت جامد مرکب ساخت ایران را با موفقیت با برد بیش از ۱۷۰ کیلومتر تست کرد.

كد خبر : ۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بخشدار مرکزی پلدختر گفت: دهیاران در راستای ارتقا سطح خدمت رسانی و توسعه و رفع مشکلات روستاها تلاش بیشتری انجام دهند.

كد خبر : ۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطللاع رسانی بیان روز:در ادامه برنامه ها و فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان با کلید خوردن فعالیت این مجمع در فضای مجازی برنامه ریزی برای برگزاری گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی لرستان در دستور کار قرار گرفت.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به دنبال نگرانیهای مردم کوهدشت از فعالیت مراکز عرضه قلیان در این شهر و انعکاس این موضوع در خبرگزاری مهر به همت شهرداری کوهدشت طرح جمع آوری و پلمپ این مراکز کلید خورد.

كد خبر : ۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به منابع عظیم کشور، گفت: ما دو طرح بزرگ انتقال آب را در شمال و دیگری در جنوب به منظور حل کردن مشکل آب استان‌های حاشیه مرکزی دنبال می‌کنیم و کار در این باره آغاز شده، اما بعضی‌ها سنگ‌اندازی می‌کنند.

كد خبر : ۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از طراحان اصلی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش از به جریان افتادن مجدد طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: ابوترابی نایب رئیس مجلس از دریافت این طرح در جلسه علنی امروز خودداری کرد اما استیضاح کنندگان طرح مصر به انجام استیضاح حاجی بابابی هستند.

كد خبر : ۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شبکه العالم از آزادی 48 زائر ایرانی ربوده شده از سوی گروههای مسلح در سوریه خبرداد.

كد خبر : ۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باقری لنکرانی عصر امروز به ملاقات آیت‌الله مصباح عضو شورای فقهی این جبهه می‌رود.

كد خبر : ۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده بجنورد گفت: احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس تقاضای ۴ ساعت فرصت را کرده که هیئت رئیسه آن را تصویب کرده اما ۲ ساعت مختص رئیس‌جمهور و ۲ ساعت دیگر مربوط به نمایندگان است تا نشست یک طرفه نباشد.

كد خبر : ۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:درهفته های اخیر گزارشات مردمی مبنی برسرقت کابل ها وسیم های برق داشتیم که فرصتی شد سری به بخشداربخش مرکزی شهرستان پلدختر بزنیم تا ازچگونگی اقدامات صورت گرفته برای رفع این مشکل باخبرشویم.

كد خبر : ۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روزمدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف پاییزی شش شهرستان ازنا، الیگودرز، الشتر، نورآباد، دورود و بروجرد لرستان را سفید پوش کرد.

كد خبر : ۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:دادستان تهران اعلام کرد کیفرخواست پرونده اتهامی مهدی هاشمی صادر شده و این پرونده به دادگاه ارسال خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:دیشب گزارش هایی مبنی بر هک شدن اکانت های کاربران یاهو میل شنیده شد. با آنکه هک شدن این روزها معنای گسترده ای دارد، به نظر می رسد که اکانت های یاهو ایمیل پس از کلیک کاربران بر روی لینکی مخرب در صندوق ورودی، هک می شوند.

كد خبر : ۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:کارشناسان بخش امنیت سایبری در آمریکا می گویند ایران در واکنش به تحریم ها، حملات گسترده ای را علیه موسسه های مالی آمریکا انجام داده است.

كد خبر : ۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فضاي فيسبوكي اين روزها، حكايت از يك انقلاب ايدئولوژيك در ميان اعضا و خانواده اين سازمان منحله دارد، انقلابي به سبك انقلاب ايدئولوژيك منافقين كه براساس آن بنيان و اساس دين و اعتقادات مذهبي به انحطاط رفت.

كد خبر : ۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:نفیسه کوهنورد مجری برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی درباره گزارش هایی که اخیرا در رابطه با فساد اخلاقی در میان پرسنل بی بی سی فارسی منتشر شده است، آب پاکی را روی دست کسانی ریخته که تا کنون تلاش می کردند این روابط را انکار کنند

كد خبر : ۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:سخنگوی کاخ سفید از اظهارات ضد صهیونیستی رئیس جمهور مصر در سال 2010 به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:صبح امروز به علت لغزندگی زمین 16 خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند.

كد خبر : ۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دورود گفت: کارکنان نیکوکار کارخانه سیمان این شهرستان سرپرستی 72 یتیم زیر 18 سال تحت پوشش این نهاد را تقبل کردند.

كد خبر : ۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرماندار شهرستان پلدختر از برپایی نمایشگاه فروش بهاره در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ادامه مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در روز پنجشنبه، بازتاب پخش اعترافات یک جاسوس سیا از تلویزیون ایران، ادعاهای آمریکا درباره نقش ایران در سوریه، توافق ایران و سوریه برای دادن یک اعتبار وارداتی به تاجران سوری و فرستادن ناوگانی از نیروی دریایی ایران به دریای مدیترانه، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

كد خبر : ۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرايطي كه عراق روزهاي پرالتهابي را پشت سر مي گذارد و تلاش هاي شخصيت ها و چهره هاي مخالف براي سرنگوني دولت نوري مالكي به اوج رسيده، آيت الله سيستاني طرحي را براي پايان دادن به بحران در اين كشور ارائه كرده است. جزئيات جديدي از اين طرح كه به تازگي منتشر شده، چشم انداز مناسبي را براي حل و فصل منازعات در عراق ارائه مي كند.

كد خبر : ۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محسن رضایی طی نامه ای به محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی بر ضرورت فراگیر شدن گفتگو و تحمل پذیری در همه سطوح مدیریتی و سیاسی کشور و همچنین بر توجه جدی به تحول اساسی در ساختار و نظام اداری و مدیریتی کشور تاکید کرد

كد خبر : ۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نصب 4 دستگاه بخاری گازسوز فن دار بدون دودکش در تالار عروسی و تجمع گازهای سمی حاصل از آن باعث مسمومیت 51 نفر شد.

كد خبر : ۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس دانشگاه لرستان گفت: از زمان تاكید مقام معظم رهبری تاكنون این دانشگاه 20 كرسی آزاداندیشی برگزار كرده است.

كد خبر : ۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی ایران بیست‌وچهارمین ناوگروه خود را طی ماموریتی 3 ماهه پس از عبور از کانال سوئز به دریای مدیترانه اعزام می‌کند.

 

 

كد خبر : ۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که قیمت نفت سنگین ایران در نوامبر ۲۰۱۲ (آبان ۹۱) با کاهش 1.31 دلاری نسبت به ماه قبل از آن، به 106.80 دلار در هر بشکه رسیده است.

كد خبر : ۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از ژاپن و کشور‌های اروپایی، آمریکا نیز پرواز هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ را تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآورد.

كد خبر : ۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ستاد کل ارتش روسیه از امکان استفاده از موشک‌های «پاتریوت» مستقر در خاک ترکیه برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز سوریه و مداخله نظامی در حل بحران این کشور ابراز نگرانی کرد.

كد خبر : ۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در ۱۰ ماه نخست امسال، مرزبانی از ورود ۷ گروه تروریستی که به منظور انجام عملیات خرابکاری آموزش دیده و تجهیزات لازم را نیز به همراه داشتند، جلوگیری کرد.

كد خبر : ۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده کل سپاه ایجاد تفرقه میان مسلمانان را خطرناک‌ترین توطئه استکبار دانست و گفت: مسابقات قرآن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نماد وحدت و برای خنثی سازی این توطئه دشمنان است.

كد خبر : ۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارز مرجع برنج حذف شد.

كد خبر : ۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ طی روزهای ۱۸، ۱۹ و ۲۰ بهمن‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اخبار منتشره از سوی یک روزنامه اصلاح‌طلب در خصوص ملاقات محرمانه حزب موتلفه اسلامی با اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:یکی از گزارشگران واحد مرکزی خبر به دلیل انتقاد از مدیریت محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس تهدید شد.

كد خبر : ۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آنفلوآنزای فصلی که گاهی در مورد درمان آن سهل انگاری می شود با احتمال بروز مرگ و میر در مبتلایان به خصوص افراد در گروه خطر مانند کودکان و سالخوردگان همراه است.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ششم فوریه (18 بهمن ماه) تحریم هایی ازسوی آمریکا علیه ایران اجرایی می شود که ایران از چند ماه قبل قراردادهای جدید نفتی را منعقد کرده و مفاد موجود در این تحریم را دورزده است.

كد خبر : ۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به گزارش پایگاه خبری آنتی وار، باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در سال 2008 به ریاست جمهوری رسید، اما هنوز به عنوان رئیس جمهور آمریکا به اسرائیل سفر نکرده و به جای آن فرستادگان بلندپایه را به اسرائیل فرستاده است.

كد خبر : ۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آنجایی از عملکرد دولت مورد انتقاد است که مانند اصلاح طلبان عمل می کند.

كد خبر : ۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر خارجه سابق آمریکا در اظهاراتی ابراز امیدواری کرد: انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۹۲ شاهد آشوب و تظاهرات باشد.

كد خبر : ۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فوتبال ما چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ فکری و پایه ای می خواهد حرفه ای شود؟

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: به مناسبت دهه مبارک فجر رژه موتوری و خودرویی نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و ادارات و نهادهای پلدختر در این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاچاق مواد مخدر در داخل و همکاری با باندهای مافیای بین‌المللی، قماربازی در کازینوهای داخل و خارج تنها گوشه‌ای از اقدامات فاسدترین زن جهان بود.

كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان و کارکنان سایت بی‌بی‌سی فارسی طی تماس‌های تلفنی با برخی خبرنگاران کشور به آنها پیشنهاد «همکاری» می‌دهند.

كد خبر : ۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اسامی آثار برگزیده و شایسته تقدیر سی امین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی در حالی اعلام شد که در میان اسامی نام آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید به چشم می‌خورد.

كد خبر : ۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور گفت: جنگنده قاهر ۳۱۳ در ردیف پیشرفته‌ترین هواپیماهای روز دنیا قرار دارد.

كد خبر : ۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان از تولید آرد مخصوص نانهای تافتون، لواش و بربری برای نخستین بار دراستان خبر داد.

كد خبر : ۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مراسم کوچ نمادین عشایر در خیابان ولیعصر تهران بعدازظهر جمعه با حضور گسترده مردم برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وضعیت کشتارگاه الشتر به معمایی حل نشدنی تبدیل شده است.

كد خبر : ۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پاگاه اطلاع رسانی بیان روز:در جلسه شنبه شب دولت و مجلس مقرر شد کمک نقدی ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی برای هر نفر در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش سوریه برای اجرای عملیات گسترده‌ای در غوطه شرقی در ریف دمشق آماده می‌شود، این عملیات از منطقه «حران العوامید» آغاز می‌شود.

كد خبر : ۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


كد خبر : ۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت 3,6 ریشتر شهرستان نورآباد لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:منابع مصری گزارش دادند که شیخ الازهر مصر فردا سه‌شنبه با رئیس جمهور ایران در مقر الازهر دیدار می‌کند.

كد خبر : ۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: عملكرد مالی دانشگاه علوم پزشكی لرستان در سال 90 مورد تایید هیات امنای این دانشگاه قرار گرفت.

كد خبر : ۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک رادیو اروپایی از برگزاری یک نشست ضد ایرانی منافقین در پاریس و طرح آنها برای تشکیل گروه‌های مسلح در شهرهای مختلف ایران در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری برای ایجاد اغتشاشات در ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: در مجموع چهار میلیارد و 500 میلیون ریال وام كارگشایی به مددجویان تحت پوشش كمیته امداد در ایام الله دهه فجر پرداخت شد.

كد خبر : ۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل هواشناسی استان لرستان از افزایش بارندگیهای استان به 263 میلی متر خبر داد.

كد خبر : ۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفر رئیس‌جمهور به قاهره با استقبال ملت مصر روبرو شد و مردم این کشور با تجمع در مقابل رأس‌الحسین به وی خوش‌آمد گفتند.

كد خبر : ۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی که باعث تداوم انقلاب تاکنون شده، توجه به اصل ولایت فقیه بوده است.

كد خبر : ۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران از نشست سه‌جانبه ایران، مصر و ترکیه ابراز رضایت کرد.

كد خبر : ۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«مرکز کنترل و منع گسترش تسلیحات هسته‌ای» که از مهمترین اندیشکده‌های دولت آمریکا در موضوع هسته‌ای به شمار می‌آید با انتشار گزارش مبسوطی راه‌حل‌های پیشنهادی خود برای موضوع هسته‌ای ایران را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه اوایل اسفند به مجلس بیاید اواسط اردیبهشت تصویب می‌شود، گفت: در صورت تأخیر بیشتر لایحه قطعا نیازمند بودجه سه دوازدهم خواهیم بود.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اسحاق طاهری مقدم در جلسه کارگروه استانی ستاد تسهیل امور و پشتیبانی واحدهای تولیدی و شهرک های صنعتی در پلدخترازوجود6.5میلیون واحددامی ووجود250گونه گیاهان دارویی دراستان خبرداد.

كد خبر : ۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نتایج یک مطالعه در وزارت دفاع آمریکا نشان می‌دهد سپر دفاع موشکی آمریکا در لهستان و رومانی علیرغم تحمیل میلیاردها دلار هزینه به آمریکا در برابر موشک‌های ایرانی کارایی لازم را ندارد.

كد خبر : ۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مؤسسه گالوپ می‌گوید در نظرسنجی که انجام داده علیرغم اینکه سؤالات طوری طراحی شده که مشکلات اقتصادی نتیجه مستقیم تحریم‌ها به نظر برسد اما دو سوم ایرانی‌ها حامی برنامه هسته‌ای این کشور هستند.

كد خبر : ۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:ملت ایران فردادرراهپیمایییوم الله 22بهمن حماسه دیگری راخلق می کنند.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: بزرگترین مجموعه استخر شنا ویژه دانش آموزان استان، در شهرستان دورود به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بر خلاف آنکه رییس اتحادیه لاستیک، روغن و فیلتر تهران افزایش ۵۰ درصدی قیمت روغن موتور را شایعه می داند اما آنچه که در بازار تعویض روغن خودروها رخ داده موکد این است که این افزایش قیمت بیشتر از آنکه شایعه باشد یک حقیقت تلخ است.

كد خبر : ۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت پلی‌ترون در زمینه ساخت نمایشگرهای موبایل سابقه طولانی دارد و محصولی به نام شیشه خصوصی را وارد بازار کرده‌است.

كد خبر : ۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مرد مرموز می‌خواست این 3 جسد مومیایی قلابی را از تهران به استانبول و از آنجا به لندن برده و میلیاردی بفروشد.

كد خبر : ۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزمیدان شهیدبهشتی پلدخترشاهدحماسه دیگری خواهدبودهم اکنون مردم ولایتمداروهمیشه درصحنه پلدختردرحال آمدن به میدان شهیدبهشتی هستندتاساعتی دیگربزرگترین حماسه کلیدخورد.

كد خبر : ۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راهپیمایی باشكوه و گسترده گرامیداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی با حضور گسترده و یكپارچه مردم مومن و ولایی شهرستان پلدختردر مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزلنزدوربین هاازانعکاس حضوربابصیرت مردم ولایتمدارهویزه ثانی درراهپیمایی 22بهمن درروزخداعاجزبودند.

كد خبر : ۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت:حضورحماسی مردم درراهپیمایی 22بهمن دشمنان نظام جمهوری اسلامی راحیرت زده کرد.

كد خبر : ۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بمناسبت دهه مبارک فجرجشنواره مسابقات بازی های محلی درمنطقه باغ گل گل شهرستان پلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزمردم روستاهای پلدختر درراهپیمایی 22بهمن که باشکوه خاصی درمنطقه مورانی برگزارشدشرکت کردند.

كد خبر : ۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مردم در سراسر کشور گرد هم آمدند تا اتحاد و یکپارچگی خود در مسائل گوناگون را به نمایش بگذارند. امسال نیز مانند سال های گذشته، این حضور گسترده از چشم رسانه ها و مطبوعات سراسر جهان پنهان نمانده و بازتاب جهانی گسترده ای پیدا کرده است.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهاجرت کلمه‌ای متداول است که همه آن را شنیده‌ایم و معنی لفظی آن را می‌دانیم؛ یعنی اینکه کسی که وطن خود را ترک کند و قصد زندگی در کشور دیگری دارد.

كد خبر : ۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی روزهای اخیر، برخی اخبار تأیید نشده، از آموزش نیروهای شبه نظامی «اویغور» حاضر در سوریه توسط نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه حکایت داشت.

كد خبر : ۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: معاون وزیر صنعت از توزیع ۷۰ هزار تن مرغ ۵۱۰۰ تومانی از امروز خبر داد.

 
كد خبر : ۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: شهرک‌های شیعه‌نشین در حومه حلب قرار دارند که نزدیک 9 ماه است بدون دارو و مواد غذایی و سوخت زندگی می‌کنند.

كد خبر : ۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در کلاس درس خارج فقه‌شان، از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن تشکر کردند و این حماسه را بزرگ‌ترین نعمت الهی دانستند که باید برای همه عمر شکرگزاری کرد.

كد خبر : ۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هکری وارد آدرس ایمیل اعضای خانواده جورج بوش شد و از طریق ایمیل‌های خصوصی‌شان به تمام عکس‌های خانوادگی و ایمیل‌های خصوصی آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

كد خبر : ۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاهاطلاع رسانی بیان روز:عزت‌الله مویدی که از مهندسین وزارت پست و تلگراف بود در شب سه‌شنبه اول آذر ۱۳۳۹ اظهار داشت: «قرار بود سرلشکر قرنی از زندان آزاد شود ولی تاکنون آزاد نشده و به او پیشنهاد کردند که از شاه معذرت بخواهد ولی او زیر بار نرفته است».

كد خبر : ۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان لرستان از پوشش راهپیمایی 22 بهمن توسط رسانه ملی تقدیر کردند.

كد خبر : ۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: خبر شبکه لرستان در ارزیابی کیفی رتبه دوم کشور را به دست آورد.

كد خبر : ۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خبرگزاری فرانسه گزارش داد که رسانه‌های کره شمالی از موفقیت آمیز بودن آزمایش هسته‌ای این کشور خبر دادند.

كد خبر : ۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: یك محموله سرقتی شامل 22 هزار و 410 كیلوگرم ماده شیمیایی پلی اتیلن در شهرستان سلسله كشف و ضبط شد.

كد خبر : ۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: خبرگزاری فرانسه در آستانه مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان که قرار است از روز سه شنبه آغاز شود، فهرست برترین گلزنان این جام را در فصل جاری این رقابت ها منتشر کرد.

كد خبر : ۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حوادث روز 22 بهمن در قم در جلسه هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کمیته‌ای متشکل‌ از اعضای کمیسیون امنیت ملی این موضوع را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهند.

كد خبر : ۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مؤسسه علوم و تحقیقات محیط زیست ESA اعلام کرد تعداد موارد بیماری سیاه سرفه در جهان به میزان 197درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده انتظامی لرستان گفت: طی 10 ماهه امسال بیش از دو تن مواد مخدر در استان لرستان کشف و ضبط شده است.

كد خبر : ۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: ده‌‌ها تن از فعالان محیط زیست که مقابل کاخ سفید تجمع کرده بودند توسط نیروهای پلیس بازداشت شدند.

كد خبر : ۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یک روزنامه صهیونیستی اذعان کرد که ارزیابی‌های رسمی رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که تل آویو از فروپاشی دولت بشار اسد در سوریه ناامید شده است.

كد خبر : ۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار شهید حسن شاطری رییس ستاد بازسازی ایران در لبنان روز گذشته به دست دژخیمان رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

كد خبر : ۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:براساس آخرین تصمیمات بانک مرکزی در طرح پیش فروش سکه، دوره تحویل سکه‌ها 6 تا 8 ماهه بوده و قیمت تمام شده سکه تحویلی به متقاضی 18 درصد کمتر از نرخ روز سکه خواهد بود.

كد خبر : ۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:'سیدعلی كریمی' به عنوان سرپرست جدید هیات دو و میدانی استان لرستان انتخاب و منصوب شد.

كد خبر : ۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حضورعظیم مردم ولایتمدارپلدخترهمگام با ملت ایران درراهپیمایی 22بهمن پاسخ دندان شکنی به دشمنان بود.

كد خبر : ۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نبودمصلادرشهرستان پلدخترنمازگزاران رابه کوچه وخیابانهای اطراف مسجدجامع کشاند.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌انسانی رئیس جمهور گفت: رفع ایراد استخدام رسمی به دستگاه‌های ملی و استانی ابلاغ شده و دستگاه‌ها بهانه‌گیری نکنند.

كد خبر : ۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل با انتشار جزئیاتی در مورد فعالیت‌های جاسوسی موساد و شرایط نگهداری و دادگاه «بن زایگیر» نوشته است که وزارت دادگستری باید توضیح دهد که چطور می‌شود فردی در این شرایط بتواند خودکشی کند.

كد خبر : ۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رشد قیمت مسکن از یک سو و نامشخص بودن آینده بازار علاوه بر اینکه سایه رکود بر معاملات افکنده، باعث شده تا اغلب قول و قرارهای بازار مسکن به سرانجام نرسند و دبّه در قراردادها اتفاق تکراری هر روز بازار شود.

 
كد خبر : ۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:با تعویق واریز عیدی 70 هزار تومانی دولت، زمینه تازه ای برای نقد آن به وجود آمده و این در حالی است که بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند این پول نه تنها دردی از مردم را دوا نمی کند، بلکه نوعی گداپروری و دامن زدن به تورم بیشتر است.

كد خبر : ۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده مرورگرهای اینترنتی و نیز شبکه‌های اجتماعی؛ نتایج جستجوها، فایل‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر و حتی کلیک‌های ما را در فضای اینترنت بررسی نموده و مورد تحلیل قرار می‌دهند.

كد خبر : ۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:پلدخترباتوجه با استعداها وظرفیت های بسیارخوبی که دربخش کشاورزی داردطی این سالها شاهدتحولات خوبی دراین زمینه هستیم.

كد خبر : ۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: میزان تولید و پخش رادیو لرستان 20 ساعت در شبانهروز است.

كد خبر : ۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


كد خبر : ۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:جمعی از سازمان های مردم نهاد و پایگاه های رسانه ای فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده در گفتمان انقلاب اسلامی، بیانیه ای را در راستای تبصره خروج دختران مجرد از کشور، به امضا رساندند.

كد خبر : ۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:معاون بودجه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: لایحه بودجه ۹۲ کل کشور روز یکشنبه ۶ بهمن ۹۱ توسط رئیس جمهور تقدیم مجلس می‌شود.

كد خبر : ۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه افلاک لرستان بیش از 83 درصد مخاطب پیدا کرده است.

كد خبر : ۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: طرح آرامش بهاری در بقاع متبركه این شهرستان اجرا می شود.

كد خبر : ۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در حالی که چندی قبل تحریم برخی بانک‌های ایران در اروپا لغو شد، اخیرا دولت آلمان به بانک‌ها و موسسات مالی این کشور که شروع به بستن حساب‌های بانکی دانشجویان ایرانی کرده‌اند واکنش جدی نشان داده و اعتراض کرده است .

كد خبر : ۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: هر چند زندگی‌نامه و سرنوشت دیکتاتورها همواره کانون توجه همگان بوده اما در این میان، اغلب اوقات، زندگی همسران آنها مغفول مانده و کمتر، خبری از سرنوشت آنها منتشر شده است.

كد خبر : ۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: مجید متقی‌فر گفت: مراسم تشییع پیکر مطهر آیت‌الله خوشوقت از دانشگاه تهران آغاز شده و پیکر این عالم ربانی در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به خاک سپرده می‌شود.

كد خبر : ۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز:سامانه ویکی پدیا درحالی لیست ثروتمندترین ایرانی های جهان را معرفی کرده است که به نظر می رسد صادق محصولی تنهای میلیاردر مسلمان این لیست باشد.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:عدم مدیریت صحیح در توزیع برنج موجب ایجاد صف‌های طولانی برنج شده است، به حدی که توزیع چند برابر نسبت به جمعیت خانوارها باعث کوتاه‌تر شدن صف برنج در پلدختر نشده است.

كد خبر : ۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:انتخابات  ریاست جمهوری سال آینده مهمترین عرصه مقابله بادشمنان نظام هست که مردم باردیگرباحضورخودجواب قاطعانه ای به آنها خواهندداد.

كد خبر : ۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:ایران دارای ۱۰۶ میلیارد بشکه نفت درجا در دریای خزر و خلیج فارس است که با ضریب بازیافت ۲۵درصدی و قیمت‌های کنونی نفت، دارای ارزشی معادل دو تریلیون و ۷۵۰ میلیارد دلار است.

كد خبر : ۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:در حالی که تاکنون مقامات آمریکایی از اعلام تعداد کشته‌شدگان در حملات پهپادهای آمریکایی خودداری کرده‌اند یک سناتور آمریکایی از آمار ۴۷۰۰ نفری کشته‌شدگان خبر داد.

كد خبر : ۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:فرمانده کل سپاه گفت: امروز ولی امر مسلمین بیش از هر زمان دیگری از ما درخواست ایفای نقش فعال‌تر و دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر دارند.

كد خبر : ۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز: رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس، گزارشی از جلسه مشترک روز گذشته سران قوا ارائه داد.

كد خبر : ۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:نکته جالب توجه در این خصوص آنستکه حتی رحیمی با داشتن سمت معاونت اولی ریاست جمهوری بندرت از این مکان برای انجام دیدارهای رسمی خود استفاده می کند.

كد خبر : ۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیا روز: قاسم قنبری از آغاز اجرای برنامه بسیج سلامت نوروزی در تهران خبر داد و گفت: در طول اجرای این برنامه که از اول اسفند شروع شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد، کلیه مراکز عرضه مواد غذایی و ارائه‌کنندگان خدمات مورد نیاز عموم مردم نظیر آرایشگاه‌ها حداقل یک بار مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

كد خبر : ۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:پاپ در آخرین سخنرانی خود گفت که خدمت به کلیسای کاتولیک را حتی پس از استعفای ادامه خواهد داد تا نخستین پاپی باشد که طی 600 سال گذشته با میل و علاقه این کار را انجام می‌دهد.

كد خبر : ۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:برای اثبات این گفته کار سختی نداریم. کافی است کمی حافظه تاریخی خود را تقویت کنیم و برویم به زمانی که کیروش مربی منچستریونایتد انگلستان بود.

كد خبر : ۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:تصویرزنی که پیش مرگ هیتلربود.

كد خبر : ۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:دو خبرنگار استانی خبرگزاری مهر باکسب رتبه‌هایی در نوزدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور به عنوان برگزیده این جشنواره معرفی شدند.

كد خبر : ۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:بخشدار مرکزی پلدخترگفت:فراهم کردن فضای سالم انتخاباتی یکی ازتوصیه های مهم رهبری است که مابایدبه آن توجه کنیم.

كد خبر : ۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عضو هيات رئيسه کميسيون اجتماعي مجلس حبس طولاني مدت يک شاعر به جرم انتقاد از رژيم قطر را نقض حقوق مردم دانست و گفت:يک نظام سياسي محبوب و مردمي نبايد ترسي از انتقاد برخي روشنفکران و هنرمندان داشته باشد.

كد خبر : ۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:سرمربی سابق بارسلونا به جاسوسی در زندگی خصوصی پیکه و نامزدش متهم شد.

كد خبر : ۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ایمان ملکا عضو ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال ۸۸ به سمت معاونت سردبیر روزنامه ایران منصوب شد

كد خبر : ۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:رژیم آل خلیفه دراقدام خصمانه دیگری به منازل شیعیان بحرین حمله می کند.

كد خبر : ۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۹


بیان روز:کارشناس شبکه‌های اجتماعی با بیان اینکه آمریکا از شبکه فیس‌بوک حمایت می‌کند، گفت: 4 میلیون ایرانی در فیس‌بوک عضویت دارند.

كد خبر : ۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اولین دوره جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاریها برگزیدگان خود را در سه بخش شناخت.

كد خبر : ۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مجمع خیرین "اشتغالسازان فناور حکمت بنیاد" به عنوان اولین مجمع خیرین حوزه فناوری کشور با حضور علی جبار رشیدی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری و امور فناوری وزارت علوم در خرم آباد آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای به کنگره بزرگداشت علامه سیدنعمت الله جزایری طی پیامی ازمقام علمیی ادبی این عالم بزرگوارتجلیل کرد.

كد خبر : ۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اعضای تیم استقلال در حال بازی با الریان را به اتمام رسانده و به تهران بازگشتند که شرایط برای این تیم در بازی فوق بسیار نامناسب پیش رفت، آخرین اخبار استقلال را می خوانید.

كد خبر : ۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صداوسیما گفت: علی رغم همه صرفه جویی‌هایی که می‌شود چشممان به دست آگهی‌های بازرگانی است و یک یا دو میلیاردی که از این طریق به دستمان می‌رسد را داغ داغ به دست تهیه کنندگان می‌رسانیم.

كد خبر : ۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:استاندار لرستان در دیدار با مدیران و كاركنان كمیته امداد امام خمینی (ره) استان، گفت: توانمندسازی اقشار محروم و زمینه سازی برای خوداتكایی و استقلال اقتصادی این افراد، مهم ترین دستاورد و كاركرد كمیته امداد امام (ره) است.

كد خبر : ۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:پس از خصوصی سازی شرکت مخابرات ایران 896 هزار شماره تلفن در استان تهران دایر شد که با احتساب شماره های مذکور دایری تلفن در این استان 14/5 درصد رشد یافته است

كد خبر : ۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:نادر قاضی‌پور نماینده آذری‌زبان و از فعالترین نمایندگان بهارستان، میزان حقوق دریافتی خود، خوابیدن در مجلس، دلایل نماینده شدنش، سابقه فعالیت، ماجرای سه دوره رد صلاحیت، علت اظهار‌نظر راجع به هر طرح و لایحه و ... را بازگو کرد.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:احمدی نژاد در گفتگوی تلویزیونی اخیر خود گفت: «دولت بیش از 6 میلیون شغل در این 7 سال ایجاد کرده است.»

كد خبر : ۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:سایت سحام نیوز که از حامیان سرسخت سران فتنه بوده و در جریان انتخابات و اغتشاشات پس از آن سهم ویژه ای در انتشار بیانیه های میرحسین موسوی و مهدی کروبی داشته، پس از بازداشت خانگی سران فتنه به اطلاع رسانی درباره آنان ادامه داده و هر از چندگاهی گزارشی در این خصوص منتشر می کند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:زهرا سالاریه تنها 23 سال دارد و تنها زن دریانورد ایرانی است.

كد خبر : ۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:گروه فعاليت‌های قرآنی: تعداد مؤسسات قرآنی فعال وابسته به اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از 137 مؤسسه پس از ادغام به 48 مؤسسه رسيده است.

كد خبر : ۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:جلسه فوق العاده ستاد مرکزی تنظیم بازار و کارگروه حمایت از تولید، از صبح امروز با حضور رئیس‌جمهور در وزارت صنعت در حال برگزاری است. -

كد خبر : ۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:از زلزله 3.8 ریشتری شب گذشته ورزقان 12 مورد پس لرزه تا 8 صبح امروز به ثبت رسیده است.

كد خبر : ۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز: سردار سرلشکر جعفری طی حکمی سردار عبادالله عبداللهی را به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) معرفی کرد.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: وزیر اطلاعات گفت: بازداشت و احضار خبرنگاران دست نشانده استکبار موجب آشفتگی و برهم ریختگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد.

كد خبر : ۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


كد خبر : ۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:پس از شكست بارسلونا برابر رئال‌مادرید تصویری جنجال‌آفرین از دیگو مارادونا در اینترنت منتشر شد. مارادونا در این عكس نوشته‌ای را در دست دارد كه روی آن نوشته شده است: "رونالدو بهتر از مسی است".

كد خبر : ۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:استاندارلرستان گفت:256میلیارد ریال تسهیلات از سوی دولت برای ساخت و تکمیل واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر این شهرستان پرداخت شده است.

كد خبر : ۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: با حضور استاندار لرستان خط انتقال گاز کارخانه آهک صنعتی پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: نمایندگان مجلس خبرگان رهبری صبح پنج‌شنبه با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

كد خبر : ۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:همسر شهید «مهدی باکری» گفت: در طول 4 سال زندگی مشترک‌مان جنگ بود و اصلاً فرصت نبود که خرید کنیم، تنها هدیه‌ای که آقا مهدی برای من گرفت، یک روسری و سجاده از مشهد بود.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندار شهرستان پلدختر گفت: حفاظت و نگهداری از منابع طبیعی وظیفه همگانی است.

كد خبر : ۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: ای‍ج‍‍اد اش‍ت‍‍غ‍‍ال پ‍‍ای‍د ار در ج‍‍ام‍‍ع‍ه ی‍ک‍‍ی از اق‍د ام‍‍ات م‍‍ه‍م کمیته امداد است که این نهادبه خوبی توانسته این امرراتحقق بخشد.

كد خبر : ۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فروش 10 میلیارد دلار نفت کاغذی به مردم به دلیل تعلل شرکت نفت برای سالجاری منتفی شد و پیش بینی می شود در صورت موافقت مجلس این اوراق سلف نفتی از بهار سال آینده به مردم عرضه شود.

كد خبر : ۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مرحوم آیت‌الله سیدعبدالعزیز حکیم رئیس فقید مجلس اعلای عراق قبل از درگذشتش، مجوز خرید دستگاه پت‌اسکن ایرانی را از بوش گرفته بود.

 
كد خبر : ۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رویداد مهمی که در ادامه این هفته بازارهای جهانی را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، نشست روسای بانک‌های مرکزی بزرگ جهان است که سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می کنند نتیجه این نشست، به تداوم سیاست تسهیل پولی منجر خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:بازیکنان پرسپولیس از بین خودشان خوش تیپ ترین نماینده را معرفی کردند.

كد خبر : ۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:همایش فصلی ناظران انتخابات شهرستان دلفان روز چهارشنبه در سالن تبلیغات اسلامی نورآباد برگزار شد. ‏

كد خبر : ۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مشاور عالی رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: لازمه حضور موفق و موثر در میدان مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن، دستیابی به دانش و فناوری های نوین ارتباطی و مخابراتی است.

كد خبر : ۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:متاسفانه طی ماههای گذشته شاهدارسال پیامک های واهی برعلیه مسئولین شهرستان پلدخترهستیم.

كد خبر : ۱۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از جمع آوری 36 میلیارد ریال در قالب طرح اکرام ایتام نیازمندان در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از شرکت بیش از200هزار دانش آموزلرستانی درمرحله آموزشگاهی مسابقات قرآن و شرکت 90هزار از آنان در مرحله شهرستانی خبر داد.

كد خبر : ۱۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:رییس هیات نظارت برانتخابات استان لرستان در این همایش گفت:این هیارت تمهیدات و آمادگی برای برگزاری یک انتخابات پرشور و باشکوه، سالم و آزاد با رعایت بی طرفی به مانند سایر انتخابات‌های برگزار شده در طول حاکمیت انقلاب اسلامی را دارد.

كد خبر : ۱۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سیستم بانکی کشور پیشنهاد ترمیم اساسی قدرت خرید مسکن در سال۹۲ را مطرح کرد

كد خبر : ۱۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:شرکت گوگل به واسطه سیستم‌عامل اندروید خود کنترل بیش از اندازه بر صنعت گوشی‌های هوشمند چین دارد و تاکنون چندین بار شده است.

كد خبر : ۱۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:قیمت موز در بازار به دلیل عدم اختصاص ارز مرجع در دو ماه اخیر سیر صعودی داشته و وجود دلالان حتی در میادین مرکزی نیز به این افزایش قیمت دامن زده است، تا موز به کیلویی ۵۵۰۰ تومان برسد.

كد خبر : ۱۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:آيت‌الله سيد‌مجتبی موسوی‌لاری، عالم ربانی، محقق برجسته و نماينده ولی فقيه در لارستان،‌ صبح امروز شنبه، 19 اسفندماه پس از طی يك دوره بيماری دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:نمايشگاه فعالان فضای مجازی لرستان پيش از آغاز گردهمايی فعالان فضای مجازی اين استان كه 21 اسفندماه برگزار می‌شود، فعاليت خود را آغاز می‌كند.

كد خبر : ۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر گفت: 20 اسفند با حضور دکتر میر، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دومین کنگره ملی شعر و خاطره دفاع مقدس در پلدختر برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:آقای‌خامنه‌ای‌ تلفن‌ کردند و از عدم‌ مراعات‌ سیاست‌ خارجی‌ در تبلیغات‌ رادیوتلویزیون‌ گله‌ داشتند.

كد خبر : ۱۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:دومين كنگره شعر و خاطره دفاع مقدس با عنوان «خط اول» دقایقی پیش با حضور مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیرکل فرهنگ وارشاداستان ،امام جمعه ،فرمانداروجمعی ازمسئولین ،هنرمندان وشاعران در پل‌دختر آغاز به‌كار كرد.

كد خبر : ۱۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:علی اکبر محرابیان نماینده ویژه رییس جمهوری در طرح های مهرماندگار صبح روز یکشنبه به همراه برخی مسوولان از جمله استاندار لرستان ورییس دانشگاه علوم پزشکی از برخی طرح های مهرماندگار استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند این طرح ها قرار گرفت.

كد خبر : ۱۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:افزایش استخدام در ماه فوریه کمک کرد نرخ بیکاری در آمریکا به پایین‌ترین سطح از دسامبر سال 2008 برسد.

كد خبر : ۱۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


زوج کماندار ازنایی در مسابقات تیروکمان قهرمانی کشور، که با حضور نفرات برتر 6 منطقه، به میزبانی استان فارس در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد افتخار آفرینی کردند.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: پوشش بیمه طلایی بازنشستگان برای دو میلیون و 100 هزار بازنشسته کشوری و افراد تحت تکفلشان اجرایی می شود.

 

 

كد خبر : ۱۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:بسیاری از ما از این می‌ترسیم که دیگران گریه ما را ببینند چراکه اشک اغلب به عنوان نشانه‌ای از ضعف قلمداد می‌شود. این در حالی است که اشک از نظر روانی، بیان بی‌ریایی و احساسات خالصانه فرد است.

كد خبر : ۱۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:دادگاه کیفری بحرین امروز سه شنبه  قضیه مربوط به زینب الخواجه فعال زن این کشور را که به ناسزاگویی به پلیس در طول دوران بازداشت متهم است، بررسی می کند.

كد خبر : ۱۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:در پی وقوع یک جنایت مسلحانه در مشهد، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی پس از حدود ۲۴ساعت تحقیق گسترده روی این پرونده جنایی، موفق شدند عاملان آن را شناسایی کنند.

كد خبر : ۱۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:افزایش انتقادها از عملکرد ضرغامی و اعلام کاندیداتوری احتمالی وی در انتخابات ریاست جمهوری ، قالی‌باف و مشاورانش را به تغییر ریاست رسانه ملی بعد از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری امیدوار کرده است.

كد خبر : ۱۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:استاندار لرستان گفت: تمامی شعب بانك های استان تا 28 اسفندماه (غیر از روزهای جمعه)از ساعت 8 تا 17به صورت مستمر برای ارائه خدمات به مردم و مشتریان فعال هستند.

كد خبر : ۱۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: در تازه ترین گزارش حقوق بشر سازمان ملل که روز دوشنبه منتشر شد گروه های مسلح مخالف دولت مرکزی سوریه به نقض جدی حقوق بشر و جنایت جنگی از جمله آدم ربایی، شکنجه، اعدام دسته جمعی، کشتار طایفه ای، هدف قرار دادن کادر پزشکی و بیمارستان ها و سو استفاده از کودکان متهم شده اند.

كد خبر : ۱۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: به دنبال کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران لباس شخصی در شهر نیویورک، شب گذشته مردم این شهر با برگزاری تجمعی اعتراض آمیز، خواستار رعایت حقوق شهروندی توسط پلیس شدند که با یورش ماموران ویژه، این تجمع آرام به درگیری و خشونت کشیده شد.

كد خبر : ۱۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: معاون رییس جمهوری در اجرای قانون اساسی گفت: عده ای کارشان این شده که همیشه دولت را تخریب کرده و مورد نقد قرار دهند قبل از آن که وارد مباحث محتوایی شوند که این موضوع با توجه به سال پایانی ماموریت دولت تشدید شده است.

كد خبر : ۱۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:این روزها که مردم استان لرستان درنمایشگاههای بهاره حاضرمی شوندوخریدهای نوروزی خودراانجام میدهندمتاسفانه مردم پلدخترهنوز منتظرراه اندازی نمایشگاه بهاره هستند.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:کارشناس ارشد شورای نگهبان گفت: دشمن در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال ایجاد تنش های قومیتی در ایران است و اولین اقدام آنها هم انفجار ماهشهر بود.

كد خبر : ۱۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:در دومین مرحله مزایده هدایای اهدا شده توسط مقام‌های خارجی به رئيس جمهور ارزان‌ترین مورد یک خودنویس بود. اما قیمت واقعی هدایایی فروخته شده چقدر بوده و چطور قیمت پایه آنها برای حراج تعیین شده است؟

كد خبر : ۱۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:خبرگزاری رویترز گزارش داد، ژاپن و ۱۰ کشور اروپایی ۶ ماه دیگر از تحریم‌های نفتی علیه ایران معاف می‌شوند.

كد خبر : ۱۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: پاپ فرانسیس اول، به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:دولت آمریکا قصد دارد به سازمان‌های جاسوسی این کشور مجوز دسترسی به اطلاعات مالی شهروندان آمریکایی را بدهد.

كد خبر : ۱۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:با حضور دبیرکل و دیگر اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری، همایش سراسری این جبهه آغاز شد.

كد خبر : ۱۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:نشنال اينترست در مقاله جديد خود تحت عنوان "جنگ نفتي عربستان سعودي عليه ايران" كه در نشريه "نشنال اينترست" منتشر كرده، از بحران در بازار نفت عربستان و در نهایت شکست این کشور از ایران در این عرصه سخن می گوید.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان از کشف هشت فقره کلاهبرداری به ارزش 217 میلیون تومان در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: 131 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زندان های استان لرستان با مشارکت بانک ملی آزاد شدند.

كد خبر : ۱۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مردم مسلمان بحرین هیچ حرفی فراتر از حق شناخته شده خود ندارند و تمام حرف مردم بحرین حق انتخاب است.

كد خبر : ۱۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:انتخابات سال 92 نیزبر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی وبا حضورمردم سرنوشت سازخواهدبود.

كد خبر : ۱۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان از امحای 11 تن و 395 کیلوگرم سموم سنواتی و تاریخ مصرف گذشته در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) لرستان از شرکت 11 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در دوره های حرفه آموزی ویژه اشتغال این افراد خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: با نزدیک شدن به شروع سال نو ، عموما چهره معابر عوض شده و فعالیتهای اقتصادی حاشیه ای، آغاز می شود .

كد خبر : ۱۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، اخباری مبنی بر احتمال انتشار اسکناس 20 هزار تومانی در سال آینده شنیده شده است.

كد خبر : ۱۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سرعین یکی از شهرهایی است که همه ساله در تعطیلات عید نوروز میزبان بسیاری از مسافران است.

كد خبر : ۱۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که لایک‌های کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک می‌تواند جزئیات بیشتری از شخصیت آن‌ها را نشان دهد.

كد خبر : ۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:یکی ازمناطق خوب گردشگری شهرستان پلدخترتالابهای یازده گانه این شهرستان هست که درایام بهارباطبعیتی زیباوسرسبزآغوش خودرابرای مسافرین نوروزی باز می کند.

كد خبر : ۱۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران پلدخترگفت:انتشارنظریک خانواده به جای اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان کارخوبی نیست.

كد خبر : ۱۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی امارات و دیدار مقابل کویت را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:نمایندگان مجلس تبصره‌ای را به قانون انتخابات شورای شهر اضافه کردند که به موجب آن در صورتی که هیئت حل اختلاف مرکزی حکم به سلب مسئولیت عضو شورای شهر و یا روستا دهد، فرمانداری مکلف به معرفی عضو علی‌البدل می‌شود.

كد خبر : ۱۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:در گزارشی با اشاره به افزایش درگیری های داخلی در سوریه، نوشت؛ آمریکا و اسرائیل با کمک هم پیمانان منطقه ای خود سعی می کنند با تشدید اختلافات داخلی سوریه، منافع و اهداف خود را تامین کنند.

كد خبر : ۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم نیز برای به روز کردن روش‌های در یافت کمک‌های مردمی و و ایجاد تسهیلات بیشتر برای خیرین به منظور واریز کمک‌های نقدی ایشان اقدام به راه اندازی سیستم صدقه تلفنی کرده است.

 

 

كد خبر : ۱۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:برای اولین بار جنگ نوروزی در باغ پرندگان کوهدشت با استقبال مردم و مسافران نوروزی برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مقبره حیات الغیب معمولان ازتوابع شهرستان پلدختریکی ازاماکن زیارتی است که بعلت اینکه درمسیرجاده اصلی شمال به جنوب است همیشه دراین ایام دوستداران این امام زاده برای زیارت به این مقبره سری می زنند.

كد خبر : ۱۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:استان لرستان سرزميني زيبا با آب و هواي دلپذير و محصوردركوههاي مرتفع و صعب العبور است كه بين 46درجه و51دقيقه تا 50 درجه و22 دقيقه عرض شمالي درسلسله جبال زاگرس مياني واقع شده است. اين استان از شمال به استانهاي مركزي و همدان ,از شرق به استان اصفهان ,از جنوب شرقي به چهار محال وبختياري ,از جنوب به استان خوزستان و از غرب به استان كرمانشاه و ايلام محدود است.

كد خبر : ۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:فرماندار پلدختر از راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام نوروزی خود ضمن تأکید بر امکان ایجاد روابط تازه بین تهران و واشنگتن بر راه‌حل دیپلماتیک در قبال برنامه هسته‌ای ایران تأکید کرد.

كد خبر : ۱۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:مقامات پلیس و بیمارستان عراق اعلام کردند که در موجی از انفجارهای صبح امروز خودرو و همچنین انفجارهای کنارجاده‌ای در مناطق شیعه‌نشین سراسر «بغداد» ۲۲ نفر کشته شدند.

كد خبر : ۱۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:جانشین پلیس‌ راه کشور از ترافیک نیمه سنگین و سنگین در برخی از محورهای مواصلاتی کشور خبرداد.

كد خبر : ۱۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:جانشین پلیس‌راه کشور آخرین وضعیت جوّی حاکم در جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهور بنگلادش در سن ۸۴ سالگی در بیمارستانی در سنگاپور درگذشت.

كد خبر : ۱۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۲ را به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۱۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهور ساعاتی پیش از حلول سال نو در مرکز بهزیستی شبانه روزی حضرت فاطمه (س) کرج حضور یافت و در فضایی عاطفی و صمیمی با کودکان خردسال و نونهال این مجتمع دیدار کرد.

كد خبر : ۱۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:مراسم سخنرانی رهبر فرزانه انقلاب در حرم مطهر رضوی (ع)، از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه فردا آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان گفت: چهارشنبه سوری امسال در لرستان 15 مجروح بر جای گذاشت.

كد خبر : ۱۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان به همراه برخی مسئولان استان ساعاتی پیش از تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد از بیماران این بیمارستان عیادت و دلجویی کرد.

كد خبر : ۱۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:می دانم که ایرانی‌ها پیش از شروع سال، کل خانه هایشان را تمیز کرده و آن را نظافت می کنند و البته معتقدم که آقایان استحقاق این را دارند که حداقل سالی یکبار تنبیه شوند و این رسم خانه تکانی جای بسیار خوبی برای این تنبیه است، البته تا جایی که این تنبیه، به تنبیه فیزیکی تبدیل نشود!

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:معاون هنرهاي سنتي و صنايع دستي اداره کل میراث فرهنگی لرستان گفت: نخستین بازارچه موقت صنايع دستي استان در راستای ارائه تسهیلات به گردشگران نوروزی در قلعه فلك الافلاك افتتاح شد.

كد خبر : ۱۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:یک خبرگزاری انگلیسی تازه‌کار بودن و تشتت فکری در کابینه امنیتی جدید اسرائیل را از جمله عوامل تزلزل در حمله به ایران می‌داند.

كد خبر : ۱۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بر اساس رده بندی که دو هفته نامه فرانس فوتبال روز دوشنبه منتشر کرد بکام با سی و شش میلیون یورو در سال پر درآمدترین فوتبالیست جهان است.

كد خبر : ۱۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:موسسه مالیه بین المللی اعلام کرد سرانه تولید ناخالص داخلی قطر در سال ۲۰۱۲، ۱۰۶ هزار دلار بوده و این کشور جایگاه خود به عنوان ثروتمندترین کشور جهان در این سال را حفظ کرده است.

كد خبر : ۱۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:یک بازیگر و مدل لباس که مدت 5 سال است در عرصه بازیگری و فاشن فعالیت میکند،امسال به شهرت فراوانی رسید و مانکن سال شناخته شد،او در حالیکه تنها 20 سال دارد عکسش در جلد مجله مشهور"ووگو" چاپ شد.

كد خبر : ۱۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:فیفا بار دیگر باشگاه النصر عربستان را در پرونده مهدی شیری مقصر دانست و اعلام کرد که باید این باشگاه سعودی ۲۷۱ هزار دلار به این بازیکن ایرانی پرداخت کند.

كد خبر : ۱۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:یکی از افرادی که در بعنوان خواننده در برنامه ای تحت عنوان آکادمی موسیقی در شبکه من و تو حضور پیدار کرده از اعضای گروهک تروریستی منافقین است.

كد خبر : ۱۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:به گزارش روابط عمومی مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، حورا صدر، فرزند امام موسی صدر، به همراه اعضای گروه تاریخ شفاهی مؤسسه با آیت ­الله حسین مظاهری دیدار کردند.

كد خبر : ۱۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:نام یک دختر 11 ساله تایلندی به عنوان پرموترین دختر جهان به طور رسمی در کتاب ثبت رکوردهای گینس ثبت شد.

كد خبر : ۱۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:وی تاکید کرد که به نظر می رسد دستگاه اطلاعاتی ایران اکنون در وضعیتی است که توانسته نوعی مصونیت امنیتی نسبت به دوران جدید ترویسم علمی که علیه کشور به راه افتاده ایجاد کند.

كد خبر : ۱۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی در دیدار مدیر‌مسئو‌ل‌، دبیر و کارکنان سایت شخصی خود ضمن بیان خاطراتی از سال ۱۳۶۹ و توفیقات بدست آمده در ارتقاء چشمگیر اوضاع داخلی و سیاست خارجی کشور، ابرازامیدواری کرد ‌"ان‌شاءالله سال ۱۳۹۲ برای کشور و مردم سال اعتدال و پیروزی باشد".

كد خبر : ۱۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:در پی حضور نیروهای انتظامی در محل حادثه و بررسی صحنه، حالت مستی راننده کاملا مشهود و یک شیشه مشروب مصرف‌شده نیز در داخل خودرو به دست آمده است.

كد خبر : ۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:وکیل مدافع سابق کارولینا ملقب به «مرد فسیلی» به اتهام مشارکت در باند خلافکاران جنسی و تهیه فیلم‌‌های غیراخلاقی به زندان افتاد.

كد خبر : ۱۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:سال ۱۳۹۱ در اولین ماه خود با رویدادهای زیادی برای ورزش همراه شد که کسب هفت سهمیه المپیک مهمترین نتیجه این رویدادها بود اما حاشیه‌های ماه فروردین کمتر از اتفاقات خوب آن نبود؛ حاشیه‌هایی که با ممنوع الخروج شدن و حکم ۵۴ ضربه شلاق برای سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:شرکت موتورولا دو گوشی هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را در مرحله نخست وارد کشور برزیل کرد تا پس از گذشت مدتی به دست کاربران در دیگر کشورهای جهان نیز برسد.

كد خبر : ۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۱۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت فرا رسیدن نوروز و همچنین سخنرانی مهم ایشان در سفر به خراسان دارای محورهای اقتصادی مهمی بود که لازم دیدیم در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" به بازخوانی این محورها بپردازیم.

كد خبر : ۱۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:جانشین پلیس راه کشور آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور را در دومین روز از سال 92 اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای شهادت رئیس اتحادیه علمای بلاد شام به دست گروه‌های تکفیری را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار از کلیسایی که گفته می‌شود زادگاه حضرت مسیح است بیت‌المقدس را به مقصد اردن ترک کرد.

كد خبر : ۱۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرایطی که با مهدوی‌کیا پس از آخرین برنامه ۹۰ در سال ۹۱ حرف می‌زدم او گفت با قدرت می‌خواهد به پرسپولیس و گل‌محمدی کمک کند.

كد خبر : ۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه سفر خود به استان اصفهان از افزایش سفر و کاهش هشت درصدی تلفات جاده‌ای تا روز اول فروردین خبر داد و گفت: حجم تردد سفر به استان‌های مشهد، اصفهان و شهرهای شمالی بیشتر گزارش شده است.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:امام جمعه موقت پلدختر گفت:باتوجه به تقارن ایام نوروزامسال بالیام فاطمیه مردم مومن ومتدین بایدبه این مسئله بیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:این پزشك به نام "پیترمیندندورب" گفته است هدف از این اقدام، انجام پژوهش هایی درباره ماهیت فعالیت مغز انسان است.

كد خبر : ۱۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این كه آینده بازار طلا و سكه تحت تاثیر مستقیم وضعیت بازار ارز قرار دارد از احتمال افزایش قیمت ها در این بازار پس از تعطیلات نوروز خبرداد.

كد خبر : ۱۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سازمان هوا فضای آمریکا (ناسا) ورود افراد جدید از چند کشور از جمله ایران را به مراکز این سازمان، ممنوع اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رو به من کرد و گفت: تو امام زمانت را می‌شناسی؟ گفتم: چرا نمی‌شناسم. فرمود: به او سلام کن! گفتم: «السلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان یا حجة بن الحسن» این را گفتم، رو به من کرد و فرمود: «و علیک السلام و رحمة الله و برکاته».

كد خبر : ۱۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رییس پلیس فتای تهران‌بزرگ از دستگیری عامل نفوذ به سایت یک موسسه آموزشی خبرداد.

كد خبر : ۱۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:يكي از اعضاي برجسته جداشده از گروهک تروريستي منافقين فاش کرد همه زنان عضو اين سازمان بر مسعود رجوي حلال هستند.

كد خبر : ۱۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:مقامات آمریکایی مرتب بدون ارائه مستندی مدعی می شوند که جمهوری اسلامی ایران از طریق بغداد برای دولت سوریه اسلحه و تجهیزات نظامی می‌فرستد، از دولت عراق شاکی‌اند

كد خبر : ۱۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:باتوجه به سخنرانی مهم مقام معظم رهبری درجمع زائران حرم رضویی جوانان شهرستان پلدخترباانتشارپیام هایی ازقسمت های فرمایشات رهبری آمادگی خودرابرای حمایت ازمقام معظم رهبری بعنوان جریان لبیک یاامام خامنه ای اعلام کردند.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:تردد در محورهای مواصلاتی لرستان روان و آرامش خوبی در مسیر جاده ها برقرار است .

كد خبر : ۱۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مدیرکل فوریت های پزشکی لرستان گفت : پنج ایستگاه سلامت در لرستان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مدیر فرودگاه خرم آباد گفت : پروازهای نوروزی فرودگاه خرم آباد تاپایان تعطیلات نوروزی هر روز دایراست .

كد خبر : ۱۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:فرماندار خرم آباد گفت: شرایط اسکان مسافران نوروزی در خرم آباد بسیار مطلوب است

كد خبر : ۱۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد گفت: سه هزارو 60واحد مسکن مهر در این شهرستان آماده بهره برداری است.

كد خبر : ۱۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از کاربرد سلاح شیمیایی در سوریه و سکوت بین المللی ابراز نگرانی شدید کرد.

كد خبر : ۱۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:جابجایی در محورهای ارتباطی کشور در ایام نوروز امسال از مرز 50 میلیون نفر گذشت.

كد خبر : ۱۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:پس ندایی بر می‌خیزد که "سلام بر شما ای بهشتیان"، نظر لطف خداوند چنان بهشتیان را مجذوب می‌کند که از همه چیز جز او غافل می‌شوند، و همه نعمت‌های بهشتی را در آن حال به دست فراموشی می‌سپارند.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معیشت مردم در شرایط نگران کننده ای است و ریشه یابی این مسئله نیازمند واقع بینی و دست برداشتن از لج بازی با قانون است چرا که قانون مسیر حرکت صحیح را مشخص می کند و تخطی از آن کل حرکت کشور را در معرض آسیب قرار داده است

كد خبر : ۱۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون از اعزام ۲۵۰ نفر از فعالان و نخبگان طلاب بسیجی به مناطق عملیاتی خبر داد. 

كد خبر : ۱۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:اوباما در آخرین اظهار نظر درباره برنامه امی ایران تا حدی تغییر لحن داد و گفت که تنها راه حل برنامه هسته ای ایران را دیپلماسی می داند و حق ایران برای برنامه هسته ای صلح آمیز را به رسمیت می شناسد اما از ایران خواست شواهد روشن ارائه دهد.

كد خبر : ۱۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:فرمانده منطقه سوم دریای سپاه تصریح کرد: آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بعد از دوران دفاع مقدس تاکنون پنج بار به آب‌های سرزمینی ما تجاوز کردند که دو بار به اسارت آن‌ها و سه بار هم به فرارشان منجر شده است.

كد خبر : ۱۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:سيد علي ضيا" در برنامه ماه عسل با توجه به طرح سخناني غير متعارف از سوي مهمانان تازه مسلمان شده اين برنامه به مرز سكته رسيد.

كد خبر : ۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:به منظور کمک به حاکمیت اعتدال در فضای انتخابات کشور جبهه مشورت ایران اسلامی تشکیل شده است، این جبهه با تشکیل ائتلاف 77+1 که از 77 میلیون ایرانی تشکیل شده است، قصد دارد با حضوری جدی در انتخابات آتی زمینه را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و نشاط فراهم کند.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:تولید ۱۱۸ میلیون تنی امسال بخش کشاورزی در حالی رقم خورد که کشور در تولید بسیاری محصولات نسبت به سال گذشته افزایش مناسبی داشت، اما برنامه‌ریزی برای خودکفایی در محصولات اساسی نظیر دانه‌های روغنی، شکر، علوفه دامی از مواردی است که باید به آن پرداخته شود.

كد خبر : ۱۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:دیدارهای مقدماتی جام جهانی در منطقه اروپا، شب گذشته با برگزاری چندین دیدار در گروه های 9 گانه پیگیری شد که در مهمترین دیدار، تیم اسپانیا، قهرمان جهان و اروپا، در خانه مقابل فنلاند متوقف شد.

كد خبر : ۱۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:«هنگام تحویل سال نو، فرد ناشناسی، با پرتاب یك نارنجك دستی، كه معمولا در چهارشنبه سوری استفاده می‌شود، دیوار مقبره كوروش را مورد اصابت قرار داد و آن را سیاه كرد.»

كد خبر : ۱۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با فرارسیدن ایام فاطمیه برنامه های شاد جشنواره ‌های نوروزی از /یکشنبه/ قطع می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: عذرخواهی رژیم صهیونیستی از ترکیه بازی جدید آمریکا، صهیونیست ها و ترکیه در راستای تاثیر‌گذاری بیشتر بر مقاومت منطقه، به ویژه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۱۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) نیروی انتظامی کشور با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در نوروز 92 گفت: از زمان آغاز طرح نوروزی (24 اسفند ماه سال گذشته تاکنون) 74 نفر در اثر تصادفات و سوانح وسائط نقلیه در اقصی نقاط کشور جان خود را از دست داده اند.

كد خبر : ۱۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مسگری ، جاجیم بافی، گلیم بافی ، صابون پزی ، گیوه دوزی، ماشته بافی، چاقوسازی و صنایع دستی ورشو از پرآوازه ترین تولیدات محلی بروجرد هستند که در گذشته از رونق خاصی دراین شهر برخوردار بوده اند.

كد خبر : ۱۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:امام جمعه الیگودرز گفت :همه مسوولان باید تلاش کنند تا بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فراهم شود.

كد خبر : ۱۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:شیعه واقعی از دیدگاه حضرت فاطمه زهرا(س) کسی است که قلب و زبانش با آن حضرت همراه باشد و از دستورات ائمه معصومین(ع) پیروی کند.

كد خبر : ۱۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:آمریکا در سال ۹۱ با حاشیه‌های جنجالی‌ای چون فساد دستگاه امنیتی دولت،‌ انتخابات ریاست جمهوری و خشونت و کشتار و دخالت این کشور در امور کشورهای دیگر و ده‌ها رخداد مهم دیگر همراه بود.

كد خبر : ۱۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان سه ویژگی عمده و اصلی برای رییس‌جمهور آینده گفت: رئیس‌جمهور باید دغدغه‌های مردم و نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب را در برنامه‌های دولت خود لحاظ کند.

كد خبر : ۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد مذاکرات اخیر کارشناسان ایران و ۱+۵ در استانبول، مذاکراتی سیاسی نبوده و بیشتر گفت‌وگوها فنی و کارشناسی بوده است.

كد خبر : ۱۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کارشناس ارشد هواشناسی با بیان اینکه بهار امسال نسبت به شرایط بلند مدت گذشته، تا 1.5درجه گرمتر خواهد بود، گفت:‌ تا پایان هفته در تمام مناطق کشور بارش برف و باران خواهیم داشت و دماهوا در نیمه شمالی کشور 8درجه کاهش می‌یابد.

كد خبر : ۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با وزیر خارجه آمریکا در پایتخت اردن تأکید کرد شهرک‌سازی‌ اسرائیل، مذاکرات سازش را در معرض خطر قرار می‌دهد.

 

 

كد خبر : ۱۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی حاکم بر جاده‌های کشور از بارش برف در جاده چالوس خبر داد.

كد خبر : ۱۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:نماینده مردم کوهدشت درمجلس شورای اسلامی گفت:ایران با برتری قدرت دفاعی و سیاسی در منطقه در صورت خطای رژیم صهیونیستی به عمر این رژیم جعلی پایان خواهد داد.

كد خبر : ۱۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر کل هواشناسی لرستان گفت : گرد و غبار بعضی از نقاط لرستان را فرا می گیرد .

كد خبر : ۱۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی پلیس راه در لرستان آمار کشته در صحنهˈ تصادفاتˈ نسبت به مدت مشابه سال قبل 73 درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر کل فوریت های پزشکی لرستان گفت : شش آمبولانس با کد پشتیبان در خرم آباد آماده خدمات رسانی است .

كد خبر : ۱۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:بقعه امامزاده قاسم (ع) بروجرد همه ساله و در ایام تعطیلات نوروز میزبان هزاران مسافران نوروزی و زایری است که از اقصی نقاط کشور برای زیارت این مکان متبرک به این منطقه سفر می کنند.

كد خبر : ۱۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:ناصر فیض ضمن آرزوی موفقیت برای مردم ایران‌زمین در سال ۹۲، به بیان خاطراتی از سال‌های گذشته همزمان با ایام نوروز پرداخت.

كد خبر : ۱۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:معاون عملیات پلیس راه محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را در چهارمین روز سال ۹۲ اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس با ولایت زنده شدند و با پی بردن به توانایی‌هایشان توانستند پیروزی‌های بزرگی را بیافرینند.

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور کشورمان در پیامی به دولت و مردم ترکمنستان تأکید کرد که با آغاز جشن جهانی نوروز به برقراری و شکوه بیشتر انسانیت، دوستی نشأت گرفته از فرهنگ ملیت‌های مختلف و برقراری صلح و امنیت پایدار در جهان امیدوار هستیم.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:این هشدارها بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی وزارت اطلاعات برای حفظ و گسترش امنیت عمومی و حمایت از شهروندان ایران اسلامی در برابر خطرات و آسیب پذ یری های امنیتی طراحی شده است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رسانه هایی که مدعی ولایت مداری هستند، به جای فراهم آوردن شرایط برای انتخابات پرشور در سال جاری که مطالبه رهبر انقلاب است، فرصتی برای تسویه حساب با رقبا فراهم کرده اند. برخی مواقع باید هزاران بار خدا را شاکر بود که همت ها، باکری ها، باقری ها و… به شهادت رسیدند و گرنه مشخص نبود این افراد مخلص در دایره تخریب های این مدعیان چه سرنوشتی پیدا می کردند!

كد خبر : ۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:چند سالی است که کارشناسان داخلی و حتی متخصصان زلزله شناسی خارج از کشور احتمال وقوع زلزله شدید در تهران راحتمی می دانند وگفته می شود آنچه نگرانی ها را بیش از پیش افزون می کند، بزرگ شدن شهر، گسترش حاشیه نشینی، ساخت و ساز بر روی گسله ها و افزایش بیش ازحد جمعیت در پایتخت است.

كد خبر : ۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:پل کشکان نمادی ازتاریخ کهن لرستان

كد خبر : ۱۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت : آمار مسافران نوروزی به این استان از مرز یک میلیون و 200 هزار نفر گذشت .

كد خبر : ۱۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:طی چند روز گذشته کیسه های برنج ده کیلویی بی کیفیت با مارک های تقبلی در بازار کوهدشت فروخته شد که این امر اعتراض مردم را به همراه داشته است.

كد خبر : ۱۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:درباریان شاه چنان در فساد غوطه‌ور بودند كه گاه دست به اعمالی جنون‌آمیز می‌زدند. در فرهنگ مذهبی مردم ایران، هم‌آغوشی مرد و زن نامحرم یا با هم رقصیدن آنها دیگر حیثیتی برای آن خانواده باقی نمی‌گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ،تجارت و بازرگانی لرستان گفت : بیش از هشت هزار و 283 بازرسی طرح مشترک پایش بازار در لرستان انجام شده است .

كد خبر : ۱۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:قله قالیکوه شهرستان الیگودرز با ارتفاع 4050 متر و یخچالهای عظیم منبع اصلی آب سد دز را تامین میکند و دارای پوشش گیاهی و حیوانات وحشی بسیارغنی است.

كد خبر : ۱۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه در مصاحبه با راشاتودی، شایعه منتشرشده در سایتی اسرائیلی مبنی بر کشته شدن رئیس‌جمهور سوریه را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رییس جمهور با حضور در منزل سرلشکر خلبان شهید محمد صالحی، نخستین خلبان شهید دفاع مقدس، در فضایی گرم و صمیمی با خانوداه این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

كد خبر : ۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نخست ‌وزیر عراق و وزیر خارجه آمریکا در پایان دیدار امروز خویش در بغداد حمایت خویش از گفت‌وگو و قانون به عنوان پایه و اساس حل مشکلات عراق اعلام و بر دستیابی به راه‌ حلی سیاسی برای بحران سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:فرماندار پلدختر از اسکان بیش از شش هزار مسافر و میهمان نوروزی در این شهرستان خبرداد.

 
كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:سال حماسه اقتصادی وحماسه سیاسی که مقام معظم رهبری آنرانام گذاری کردنداین شعارباعث عزت کشوروذلت دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی می شود.

كد خبر : ۱۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:محوطه باستانی “سرخ دم لکی “منطقه ای است تاریخی در شش کیلو متری شمال غربی شهرستان کوهدشت با وسعت بیش از یک هکتار که در ارتفاع 150 متری کوهی بنام”چنگری”قرار دارد.

 
كد خبر : ۱۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:خبرها از جناح های مختلف سیاسی از شدت گرفتن دیدارهای عید با رنگ و بوی انتخاباتی خبر می دهد و در همین زمینه کاندیداهای اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل فعالند.

كد خبر : ۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:دیوید بکام که به دعوت فدراسیون فوتبال چین به این کشور سفر کرده، به عنوان سفیر فوتبال این کشور معرفی شد.

كد خبر : ۱۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نماينده باشگاه پرسپوليس براي مذاکرات و توافقات نهايي با نلو وينگادا وارد پرتغال شد.

كد خبر : ۱۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رییس پلیس فتای تهران‌ بزرگ با اشاره به اظهارات شاکی افزود: فردی با ارسال ایمیل‌های کذب و دروغین علیه شاکی و همسرش، موجب بدبینی همسرش نسبت به وی شده بود.

كد خبر : ۱۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:در سالهای اخیر جامعه اسرائیل و بخصوص رسانه های آن همواره طوری رفتار کرده اند که خود را بیرون و خارج از خاورمیانه فرض کرده اند.

كد خبر : ۱۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز: مامور سازمان 'گارد محفظ رئیس جمهور آمریکا' معروف به ' سکرت سرویس' در جریان بازدید محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران از نیویورک برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۶ میلادی بطور تصادفی به سوی اسکورت وی تیراندازی کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:گروهی از عوامل سریال «پایتخت۲» در راه بازگشت از تهران دچار سانحه رانندگی شدند.

كد خبر : ۱۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:درنمایشگاه نوروزی امسال صنایع دستی ،12 غرفه تولید زنده صنایع دستی این لرستان برپا شده است.

كد خبر : ۱۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:اگرچه دسترسی به فیس بوک در ایران ممکن نیست، با این حال این شبکه اجتماعی به ابزار قدرتمندی در زندگی سیاسی ایرانیان تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:شهردار خرم آباد گفت: آمار گردشگران و مسافران نوروزی ورودی به بوستان ها و کمپ های اقامتی شهر خرم آباد به بیش از 44 هزار نفر رسیده است.

 
كد خبر : ۱۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان از اسکان بیش از 33 هزار مسافر نوروزی در سطح مدارس این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان لرستان گفت: بیش از 45 هزار گردشگر نوروزی تاکنون از نمایشگاه صنایع دستی استان در قلعه فلک الافلاک خرم آباد دیدن کرده اند.

كد خبر : ۱۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان، از کشف 282 دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در اجرای طرح مبارزه با سرقت در شهرستان ˈبروجرد ˈخبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از راه‌اندازی موزه مجازی محیط زیست در سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:دبیر کل جبهه پیروان خط امام رهبری در مورد موضع‌گیری اخیرش درباره موسوی و کروبی گفت: این موضوع قفلی است که اگر باز نشود در انتخابات آینده هم دچار مشکل خواهیم شد.

كد خبر : ۱۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مشایی پیش از این نیز در جلسه‌ای خصوصی که فایل صوتی آن منتشر شد گفته بود: اهل سکته مکته نیست اما می‌تواند بسیاری را سکته بدهد!

كد خبر : ۱۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سفر احمدی‌نژاد برای افتتاح آزادراه تهران - شمال لغو شد.

كد خبر : ۱۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:انواع فرمول های مورد نیاز برای استخدام شدن را در اختیار کاربران قرار دهد پس با ما همراه باشید.

كد خبر : ۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:شما می توانید از روی پلاک خودرو افراد و وارد کردن اعداد آن در نرم افزار پلاک، استان و شهر محل سکونت صاحب خودرو را پیدا کنید.

كد خبر : ۱۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پس از معرفی پرچم‌دار امسال اچ‌تی‌سی یعنی HTC One، بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که باتری این دستگاه تنها ۲۳۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارد و این مقدار برای پشتیبانی از صفحه نمایش بسیار با کیفیت این گوشی و پردازنده قوی آن کم است.

 
كد خبر : ۱۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز: زمین لرزه ای به بزرگی 3.4 ریشتر ساعت 20:27 دوشنبه شب بندرعباس را لرزاند.

كد خبر : ۱۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پیش از اویسی، حکومت عراق با شاپور بختیار ارتباط برقرار کرده بود. بختیار نیز چند بار از بغداد دیدن کرد. این دیدار‌ها حتی در زمان اشغال خاک ایران از سوی ارتش عراق نیز ادامه داشت.

كد خبر : ۱۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:عده ای از مردم شهرستان بروجرد معتقدند، عملکرد بد دستگاههای خود پرداز بانکها در بروجرد موجب ایجاد مشکلات و نارضایتی شهروندان شده است بگونه ای که برای گرفتن وجه از این دستگاهها با عبارت ˈ دستگاه موقتا غیر فعال می باشد از خود پرداز دیگری استفاده کنیدˈ مواجه می شوند.

كد خبر : ۱۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:بقعه‌ی شاهزاده محمد در 40 کیلومتری شهرستان کوهدشت در انتهای خاک طرهان و در میان شهرکی به نام درب گنبد واقع شده که در ایام مختلف سال پذیرای زائران زیادی از غرب کشور است.

كد خبر : ۱۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مقام معظم رهبری بار‌ها در فرمایشات خود، مقامات نظام از جمله مجلس و دولت را به تقویت آمادگی برای مقابله با دشمن از طریق جهاد اقتصادی و یا تولید ملی فراخواندند ولی دولت، خود را آماده نکرد و بحران‌ها شروع شد.

 

كد خبر : ۱۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:ساخت بلندترین سد بتنی جهان با ارتفاع 325 متر در استان لرستان ، فردا آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوههای اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.

كد خبر : ۱۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سفر رئیس جمهور به لرستان لغو و به زمانی دیگر موکول شد.

كد خبر : ۱۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:حرکت گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردارادامه راه شهیدان است وانقلاب ما همه چیز خود را از محرومین دارد.

كد خبر : ۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب، ابعاد گسترده بین‌المللی بود. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حوزه‌هایی که به ایران مربوط است، به تشریح موقعیت کلان کشورمان در نظام بین‌المللی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: آمریکا بایددست از برخی رفتارها و اقدامات خود برداردوخودرااصلاح کند.

كد خبر : ۱۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور از رشد ۱۱۳ درصدی ورود گردشگر خارجی از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا امروز خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:پلیس آمریکا برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان معترض به ازدواج همجنس‌بازان با موتورسیکلت به میان آنها وارد شد.

كد خبر : ۱۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یک مقام وزارت خارجه آمریکا با رفع تحریم‌های ۲ بانک ایرانی در دادگاه‌ عمومی اروپا اذعان کرد دولت آمریکا نسبت به موفقیت‌های ایران در رفع تحریم‌های بانکی خود نگران است.

كد خبر : ۱۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:انتخابات چهارمین میاندوره‌ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان‌های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد در روز جمعه مورخ ۲۴/۳/۹۲ همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سازمان اطلاعات آمریکا رسماً ادعا کرد ۲۰ تا ۳۰ کشور جهان در حال تشکیل واحدهای ویژه جنگ سایبری هستند.

كد خبر : ۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا برابر کویت به تساوی رسید.

كد خبر : ۱۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: بازی عروسک تلویزیونی «کلاه قرمزی» ویژه استفاده در تلفن همراه تولید شد.

كد خبر : ۱۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:به نقل از دیلی پرس ژاپن دو کشور ایالات متحده و ژاپن با هم توافق کردند که صنعت خودروی آمریکا تعرفه 5 درصدی برای خودروی سواری و 25 درصدی برای خودروی تجاری را به مدت 5 تا 10 سال به قوت خود باقی نگه دارد.

كد خبر : ۱۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:باشگاه استقلال فهرست 65 نفره‌ای را برای سفر به عربستان ارسال کرده در حالی که کشور عربستان تنها برای 45 نفر ویزا صادر می‌کند.

كد خبر : ۱۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:شرکت مایع‌سازی گاز طبیعی ایران از اتحادیه اروپا به علت تحریم یک جانبه و غیر منطقی این شرکت متولی ساخت و راه‌اندازی نخستین کارخانه تولید ال.ان.جی کشور به یک دادگاه بین‌المللی شکایت کرد و پیش بینی می‌شود با توجه به عدم ارائه مدارک مستند توسط اتحادیه اروپا نام این شرکت از لیست تحریم خارج شود.

كد خبر : ۱۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:با وجود اینکه طی ماه های اخیر، روند دیپلماتیک در موضوع هسته ای ایران بار دیگر شدت یافته، اما در روزهای گذشته بار دیگر سخن از حمله احتمالی آمریکا یا رژیم اسرائیل به ایران، در مطبوعات بین المللی شدت یافته است. شبکه خبری «الجزیره» در تحلیلی در این زمینه، به بررسی انتخاب ها و گزینه هایی می پردازد که اوباما در مقابل ایران پیش رو دارد.

كد خبر : ۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:شنیده شده لیدر جریان انحرافی طی روزهای اخیر سفری به قم داشته است اما این سفر گویا بسیار گرانقیمت بوده و هزینه سنگینی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۱۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:«اقتصاد»، «اعتدال‌گرایی» و « قانون گرایی» کلید واژه‌های سخنان کاندیداها و شعارهای انتخاباتی آنها شده است.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:آیت الله« شیخ نمر باقر النمر» از علمای دینی بزرگ شیعیان در عربستان روز دوشنبه در دادگاه جنایی ریاض حاضر شد و به اتهام «تلاش برای ایجاد فرقه گرایی» مورد محاکمه قرار گرفت.

كد خبر : ۱۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خصوصی و دولتی زیادی در سال ۹۱ استخدامی داشتند.از جمله بانک های سامان،مسکن،حکمت ایرانیان،مهر،صادرات،سینا،رفاه و … .

كد خبر : ۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: خریداران با سپرده‌گذاری یکساله 15 میلیون تومانی در بانک مسکن، مجاز به دریافت 30 میلیون وام شده که به همراه 20 میلیون اوراق تسهیلات مسکن مجموعا 50 میلیون تومان وام خرید مسکن دریافت می‌کنند

كد خبر : ۱۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یک آژانس مسافرتی لوکس در لندن یک تور ویژه گردشگری برای بازدید ۹۶۲ اثر تاریخی ثبت شده در میراث فرهنگی یونسکو ترتیب داده است. مدت این سفر دو سال و قیمت آن یک میلیون و ۱۵۸ هزار یورو (بیش از یک و نیم میلیون دلار) است.

كد خبر : ۱۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اسامی 10گلزن برترتاریخ این باشگاه رامنتشرکرد.

كد خبر : ۱۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:ظرفیت مناسب در جامعه برای تولید بازی رایانه ای فراهم نیست و راه اندازی دانشگاه علمی کاربردی می تواند در رشد علمی دانشجویان گیم مفید باشد.

كد خبر : ۱۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:رييس كلانتري 119 مهرآباد جنوبي گفت: يك متهم سابقه دار معروف به شاه كليد كه در ضمينه سرقت منازل فعاليت مي كرد شب گذشته دستگير شد.

كد خبر : ۱۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:برپایه این گزارش محور کرج – چالوس از محدوده میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5 ترافیک سنگین و بقیه طول محور نیمه سنگین است.

كد خبر : ۱۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خنده‌دارترین دزدی‌های سال ۹۱ در ایران عنوان ویژه نامه عید همشهری سرنخ است.

كد خبر : ۱۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:كارشناس ارشد هواشناسی از ورود موج جدید سرما به كشور خبر داد و گفت: ورود این سامانه بارشی موجب بارندگی در برخی نواحی كشور می‌شود.

كد خبر : ۱۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مسئول گروه جهادی خادمان ام ابیهاء(س) از اجرای پنج پروژه عمرانی در روستاهای منطقه «چولهول» بخش افرینه شهرستان پلدختر همزمان با اردوی نوروزی این گروه خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مدیر عامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: مراسم رسمی آغاز عملیات اجرایی ساخت سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد بتونی جهان، ظرف چند روز آینده با حضور رییس جمهوری در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:نام‌نويسی آزمون سراسری ترجمه و مفاهيم قرآن كريم، تدبر و حفظ قرآن از امروز چهارشنبه، هفتم فروردين‌ماه در لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:دبیر هیات دولت درخصوص احتمال اعلام تعطیلی چهاردهم فروردین ماه از سوی دولت، گفت: همانطور که وزیر آموزش و پرورش از قبل اعلام کرده، مدارس در این روز تعطیل هستند و دولت نیز به دستگاه‌های اجرایی توصیه کرده که به کارکنانی که درخواست مرخصی دارند، مرخصی بدهد.

كد خبر : ۱۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سریال پایتخت 2که یک سریال تلویزیونی طنزبرای ایام عیدنوروزوبه کارگردانی سیروس مقدم تهیه شده دراین ایام ازشبکه یک سیما پخش می شوددرقسمتی ازاین سریال به دغدغه ارتباط مردم بارئیس جمهوروبیان مشکلات می پردازد.

كد خبر : ۱۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: یک پزشک برزیلی به قتل دست کم سیصد بیمار مظنون است.

كد خبر : ۱۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:لحظاتی پیش و با حضور رئیس جمهور رسما عملیات ساخت بلندترین سد بتنی دو قوسی جهان در لرستان به دست مهندسین ایرانی آغاز شد

كد خبر : ۱۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:متأسفانه‌ رسانه‌های‌ جهانی‌، پیروزی‌ ایران‌ را منعکس‌ نمی ‌کنند وعراق‌ با پرروئی‌ مدعی‌ پیروزی‌ است‌.آقای‌ محسن‌ رضائی‌ از جبهه‌ تلفن‌ کرد و گفت‌، در دو روز آینده‌ کار در این‌ جبهه‌ تمام‌ می ‌شود و برای‌ برنامه‌های‌ آینده‌ به‌ تهران‌ می‌آیند.

كد خبر : ۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:علی دایی در گفتگویی خواندنی درباره سیدمحمد خاتمی و سید حسن خمینی اظهارنظرهای جالبی را مطرح کرد.

كد خبر : ۱۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:تصاویرجالب عیدی دادن مشایی به رئیس جمهوردریک مراسم رسمی

كد خبر : ۱۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در یادداشتی استراتژی و تاکتیک آمریکا در قبال ایران را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رضاخان در طول سلطنتش تمام املاک مرغوب شمال را به زور سرنیزه به نام خود کرد

كد خبر : ۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:اختلاف میان یک گروه ضدبدافزار و یک شرکت بزرگ اینترنتی باعث افت سرعت اینترنت در سراسر جهان شده و کارشناسان این امر را بزرگترین حمله سایبری در تاریخ توصیف می‌کنند.

كد خبر : ۱۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:پس از چند هفته تهدیدات لفظی شدید و مداوم از سوی کره شمالی علیه آمریکا و هم پیمانان منطقه ایش، امروز این کشور در اقدامی بی سابقه به نیروهای خود دستور رسمی آماده باش برای حمله به آمریکا را داده است. اقدامی که در صورت انجام، تأثیری غیرقابل پیش بینی بر تعاملات منطقه ای و جهانی خواهد داشت.

 
كد خبر : ۱۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان امروز از کشف 60 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:اتوبوس‌ها در پايتخت چين به اينترنت بي‌سيم مجهز مي‌شوند.

كد خبر : ۱۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیر كل صدا و سیمای مركز لرستان گفت: معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری لرستان اولویت اصلی شبكه افلاك در ایام نوروز بوده و در این راستا ویژه برنامه های متعددی ساخته شده است.

كد خبر : ۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:به همت دانشجویان جهادی عضو بسیج جامعه پزشکی لرستان طی پنج روز در ایام نوروز در قالب دو تیم پزشکی به ۲۵ روستای بخش پاپی از توابع شهرستان خرم آباد خدمات بهداشتی درمانی ارائه شد.

كد خبر : ۱۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:وزیر آموزش و پرورش از احتمال افزایش حقوق فرهنگیان تا میزان 25 درصد خبر داد.

كد خبر : ۱۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مشترکان همراه اول طی شش روز اول تعطیلات سال نو با تبادل بیش از چهار میلیارد پیامک، سال جدید را تبریک گفتند.

كد خبر : ۱۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس قوه قضاییه انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی در کشور دانست.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس کل بانک مرکزی از چاپ اسکناس‌های درشت‌تر در سال جاری برای آسان‌تر شدن مبادلات پولی خبر داد.

كد خبر : ۱۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:در پی آتش گرفتن ناگهانی یک دستگاه پژو 405 در شهر دورود ، جانباز 70 درصد قطع نخاعی بنام ˈغلامعلی حسینیˈ توسط مردم از میان شعله های آتش نجات داده شد.

كد خبر : ۱۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: 47 هزار و 404 گردشگر نوروزی تاکنون از طریق ستاد اسکان آموزش و پرورش در مدارس سطح استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مصوبه دولت تا چند روز آینده ابلاغ می شود و حقوق محیط بان ها حدود 70 درصد افزایش می یابد.

كد خبر : ۱۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان لرستان گفت: 235 هزار مسافر نوروزی توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای لرستان جابه جا شدند.

كد خبر : ۱۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:جیمی مانکن آمریکایی است که چندین ماه پیش به اسلام روی آورده است.

كد خبر : ۱۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رییس‌جمهوری آمریکا برای نخستین بار یک زن را به عنوان مدیر سازمان سرویس مخفی آمریکا منصوب کرد.

كد خبر : ۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:هر بار که بحث موسسات تست ایمنی به میان می‌آید اغلب نام یورو NCAP و NHTSA شنیده می‌شود. اما ارگان معروف دیگری نیز در این حوزه فعالیت می‌کند که کمتر از آن یاد می‌شود؛ IIHS (مخفف انستیتو بیمه برای امنیت بزرگراه‌). موسسه‌ای آمریکایی که بر خلاف تصور سابقه‌ای طولانی دارد.

كد خبر : ۱۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:یك نوجوان 17 ساله انگلیسی با فروش نرم‌فزار خبرخوان خود به شركت یاهو میلیارد شد.

كد خبر : ۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: با حضور رئیس جمهور، عملیات احداث سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد دوقوسی بتنی جهان، در استان لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:ایالات متحده دو فروند جنگنده «بی ۲» را به کره جنوبی اعزام کرده است که قابلیت بمب‌باران هسته‌ای را نیز دارا هستند.

كد خبر : ۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:وزیر نیرو گفت: میزان بارش‌ها در کشور نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:نماهنگ حماسه سیاسی حماسه اقتصادی به همت مرکز موسیقی و سرود صداوسیما برای پخش از رسانه ملی تولید شد.

كد خبر : ۱۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام علی (ع) شهرستان ازنا تنها بیمارستان این شهرستان محسوب می‌شود که زایشگاه این بیمارستان به دلیل نبود متخصص در ایام نوروز تعطیل شده است و بیماران را با مشکلات فراوانی روبه رو کرده است.

كد خبر : ۱۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه در کشورمان روحیه خودباوری و ایمان برای رشد و اعتلای سرزمین مان و اسلام عزیز بوجود آمده است.

كد خبر : ۱۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز: با بهره‌برداری از سد و نیروگاه بختیاری لرستان در آینده 2 هزار و 500 مگاوات برق به تولید کشور افزوده می‌شود.

كد خبر : ۱۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:وزارت دادگستری آمریکا از دستگیری یک سرباز سابق ارتش این کشور به دلیل همکاری با یک گروه تروریستی در سوریه، خبر داد.

كد خبر : ۱۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار استقلال و سپاهان نامی به جز دربی ایرانی ندارد.

كد خبر : ۱۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir به منظور آگاهی سریع و صحیح کاربران از «موضوعات اصلی» مطرح شده در بیانات رهبر معظم انقلاب در فصل بهار سال ۹۱، جدول «مرور سریع» این بیانات را منتشر کرد.

كد خبر : ۱۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس مجلس با ارسال نامه‌های جداگانه‌ای به رئیس‌جمهور، پنج مصوبه دیگر هیئت وزیران را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۱۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شهرداری قم می‌تواند با حضور در عرصه خدمت‌رسانی و عمران و آبادانی قم کمک شایان توجهی به آرامش اوضاع کند و سایر نهادها هم نباید با سیاسی‌کاری وارد حوزه خدمات شهری شوند و مشکلی به وجود آورند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:این روزها پیاز نیز که در بین خانواده‌ها بیشترین استفاده مواد غذایی را دارد می‌رود تا قیمت خود را به رخ دیگر مواد غذایی بکشاند.

كد خبر : ۱۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ساختمان آخوند ابو یکی از بنا های تاریخی در خرم آباد است که برخی از مسافران نوروزی امسال ازآن دید کردند و مورداستقبال آنان قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ایام سوگواری و عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) روزهای حرمت نهادن به مقام و جایگاه دردانه رسول الله(ص) است.

كد خبر : ۱۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رهبر کاتولیکهای جهان در اقدامی بی سابقه پای یک فرد مسلمان را بوسید.

كد خبر : ۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:نماز جمعه‌ را آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ خواندند. با ایشان‌ درباره‌ سفرم‌ به ‌قم‌، تلفنی‌ صحبت‌ کردم‌. نظر ایشان‌ این‌ بود که‌ حزب‌ [جمهوری‌ اسلامی‌] قم‌ به‌ خاطر اجتناب‌ از درگیری‌، در اختلافات‌ جامعه‌ مدرسین‌ و مخالفانشان‌ در انتخابات‌، اظهار نظر نکند. گفتم‌ به‌ آنهااطلاع‌ دهند.

كد خبر : ۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:سایت بی بی سی فارسی نوشت: «صادق زیباکلام، فعال سیاسی و استاد دانشگاه تهران در نامه ای سرگشاده به محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران از تصمیم او بر برکناری رئیس دانشگاه تهران به شدت انتقاد کرده و کارنامه وزارت علوم را "به مراتب سیاه تر" از بسیاری از دانشگاهها دانسته است.»

كد خبر : ۱۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:محمدباقر قالیباف صبح جمعه در جمع علما و روحانیون مشهد گفت: تظاهر به عدالت کشور را به بیراهه می‌کشاند.

كد خبر : ۱۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:عکسی جدید از تیم لس آنجلس بلوز آمریکا منتشر شده است.

كد خبر : ۱۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ریچارد گریفیث بازیگر بریتانیایی که در سری فیلم‌های «هری پاتر»‌ نقش ورنون دورسلی را بازی کرد، از دنیا رفت.

كد خبر : ۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دو هفته پیش بود که خبر ازدواج یک زن 61 ساله با پسر 8 ساله مانند بمب در رسانه ها صدا کرد. اکنون این زن و شوهر (!) وارد زندگی زناشویی شده و روزگار می گذرانند.

كد خبر : ۱۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:پس از تولد شیث، چون زمان فوت آدم (ع) فرا رسید خداوند به او امر نمود که آنچه را به تو تعلیم دادم به بهترین فرزندانت وصیت کن و حضرت آدم (ع) نیز جمیع فرزندان خود را جمع کرد و فرمود که هبه الله (شیث) جانشین من بعد از شما می باشد.

كد خبر : ۱۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان گفت: 400 هزار اقلام تبليغاتي در ايام نوروز براي معرفي مراکز گردشگري استان لرستان توزيع شد

كد خبر : ۱۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مدیر قلعه تاریخی و باستانی فلک‌الافلاک خرم‌آباد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از80 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از این اثر تاریخی زیبا و منحصر به فرد در شهر خرم‌آباد دیدن کرده‌اند.

كد خبر : ۱۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دهم فروردین یادآور عروج مرجع عالیقدر تشیع و جاودانه مرد بروجرد، آیت الله سید حسین طباطبایی بروجردی است؛ عالمی فرزانه که آثار و حضور پر بارش نقطه عطفی برای پیشرفت حوزه علمیه قم به شمار می رفت و توسعه مکتب تشیع در یک برهه زمانی مرهون زحمات اوست.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


كد خبر : ۱۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:شامگاه هفتم فروردین سال جدید، سه نفر سارق مسلح ، سرباز ناحیه بسیج دانشجویی لرستان را با اصابت سه گلوله به قتل رساندند.

كد خبر : ۱۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیک جاده های کشور از ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس خبر داد.

كد خبر : ۱۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مشرف به محض رسیدن به پاکستان به هوادارانش گفت: «امروز به کشورم بازگشتم، آن کسانی که می‌گفتند من هرگز بر نمی‌گردم کجا هستند؟»

كد خبر : ۱۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مدیرعامل استقلال تهران با بیان اینکه ترکیب فعلی استقلال را تغییر نمی‌دهد، گفت: در ارتباط با مشکلات ارزی و مالی کسی به حرف ما گوش نمی‌دهد یا نمی‌خواهد گوش بدهد.

كد خبر : ۱۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:استاندار لرستان گفت: جشن پروژه‌های مهر ماندگار در لرستان برگزار شود.

كد خبر : ۱۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:«رسوایی» گزینه اصلی فروش سینما در سال ۹۲، سرانجام مرز یک میلیارد فروش را رد کرد. «تهران ۱۵۰۰» با ۶۰۰ میلیون تومان فروش دومین فیلم پرفروش این روزهای سینماهاست.

كد خبر : ۱۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:صادرات طلا از ترکیه به ایران پس از وقفه‌ای در زمستان گذشته، از سر گرفته شده است اما در عین حال این صادرات همچنان پایین‌تر از حداکثر صادرات در سال گذشته است.

كد خبر : ۱۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ستاد انتخاباتی اسنفدیار رحیم مشایی کاندیدای دولت، در تازه ترین روش تبلیغاتی دست به دامن یک دونده ی مشهور ایرانی شد!

كد خبر : ۱۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مسئول نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت: حدود 250 نفرخواهربسیجی از اعضای طرح شجره طیبه صالحین به مدت سه روز در قالب پنج دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند..

كد خبر : ۱۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهیدفتح اله چراغی درزمانيكه كودكي سه الي چهار ساله بود و قبل ازورودبه مدرسه توان خواندن و نوشتن را پيدا كرد و در همين سنين به هنر نقاشي مي پرداخت.

كد خبر : ۱۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:روابط دیپلماتیک میان ایران و مصر پس از انقلاب سال 1357 ایران قطع شده بود و پس از پیروزی انقلاب مصر دو طرف تلاش‌هایی برای بهبود روابط کرده‌‌اند

كد خبر : ۱۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:عضو پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌گوید: تهدیدات اخیر کره شمالی برای جنگ با آمریکا ریشه در رقابت پشت پرده آمریکا و چین برای گسترش نفوذ در شرق آسیا دارد و کره شمالی در ‌‌نهایت از بروز درگیری جدی با آمریکا اجتناب خواهد کرد.

كد خبر : ۱۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:پیرمرد 92 ساله پس از 82 سال دوری از زادگاهش، نوروز امسال موفق به دیدار تنها خواهر 77 ساله اش شد.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:خداوند متعال خطاب فرمود: من هم به خاطر این کار تو را بخشیدم و ترس تو را به امن مبدل کردم و طلب کارانت را راضی خواهم کرد.

كد خبر : ۱۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:نرخ تورم در سال 91 با عبور از 31درصد به بالاترین رقم طی 17 سال گذشته رسید.

كد خبر : ۱۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:امروز قیمت محصولات خودروسازی در ایران به شرح ذیل می باشد .

كد خبر : ۱۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:دبیر کمیسیون امور بانوان در استانداری قم گفت: مهم ترین ویژگی حضرت فاطمه(س)، ولایت مداری و شهادت در راه امامت و ولایت بود.

كد خبر : ۱۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:منازعات سیاسی، تفرقه‌ها و لشکرکشی‌های سیاسی مردم را خسته کرده و مشکلات اقتصادی مانند گرانی و بیکاری به شدت معیشت مردم را به تأثیر خود درآورده است.

كد خبر : ۱۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:این که ما بگوئیم مثلا سازمان سیا یا موساد روی ایران کار جاسوسی کرده است، غیر واقعی یا غیر منطقی است؟ اما شما جرات داری بگو CIA در ایران کار جاسوسی می کند. ببین چطور سنگ بارانت می کنند همینهایی که ادعای روشن فکری دارند.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:علت زبونی و بزدلی بی اندازه‌ی رجوی که وی را به یک فراری مفلوک و هراسان مبدل کرده است را بایستی در زن بارگی و عیاشی‌های وی جستجو کرد

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در حالی که علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دهم پیشتر اعلام کرده بود که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی کند، او در زادگاهش اردبیل کاندیداتوری خود را برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

كد خبر : ۱۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بررسی و شخصیت کاندیدای اصلی دولت احمدی نژاد از سوی روزنامه آمریکایی هافینگتون پست مورد بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:طی چند سال گذشته در شهر مقدس قم و دیگر شهرهای مذهبی و برخی نقاط دور افتاده کشور افراد منحرف با سوء استفاده از احساسات مردم خود را مرتبط با امام زمان معرفی کرده وبه دنبال اهداف منحرف و افراطی خود بوده اند.

كد خبر : ۱۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آخرین ماه سال 91 شاید مهمترین وقایع را در خود جای داده باشد، در این ماه حکم قطعی 25 متهم فساد مالی از سوی دیوان عالی کشور تایید و سه جلسه از دادگاه جنجال برانگیز کهریزک با حضور "سعید مرتضوی" متهم ردیف اول آن برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 465 مصدوم سوانح ترافیکی طی 10 روز نخست امسال به بیمارستان های استان مراجعه کرده و از خدمات درمانی این مراکز بهره مند شده اند.

كد خبر : ۱۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خرم آباد از پرداخت بیش از سه میلیارد ریال کمک موردی به مددجویان این نهاد در خرم آباد در سال گذشته خبر داد.

كد خبر : ۱۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش لرستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 107 هزار و 220 نفر روز در مدارس استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: 400 هزار عدد انواع اقلام تبلیغاتی و فرهنگی به منظور معرفی جاذبه های گردشگری استان توزیع شده است.

كد خبر : ۱۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: آمار ماندگاری گردشگران و مسافران نوروزی در این استان تاکنون در مقایسه با سال گذشته 100 درصد افزایش داشته

كد خبر : ۱۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: همزمان با آغاز اجرای طرح نظارت نوروزی از 15 اسفندماه تا کنون، واحهای صنفی متخلف در استان بیش از 9 میلیارد و 842 میلیون و 850 هزار ریال جریمه شده اند.

كد خبر : ۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی 62 نقطه حادثه خیز در استان مورد بررسی ویژه قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهرستان دورود به واقع بیش از یک شهرستان دارای جاذبه های طبیعی است به طوریکه از این شهرستان به عنوان پایتخت طبیعت ایران یاد می شود، پایتختی که زیباترین دریاچه آب شیرین ایران، زیباترین آبشارهای کشور و رشته کوه اشترانکوه با لقب "آلپ" ایران را در خود جای داده است.

كد خبر : ۱۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: بیش از دو میلیون زائر همزنان با آغاز تعطیلات نوروزی، از بقاع متبرکه سطح استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:اهالي لرستان از دير باز کشتي هاي لري را به صورت مستمر در مراسم هاي مختلف و حتي در زمين هاي کشاورزي برگزار کرده اند.

كد خبر : ۱۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:موزه مردم شناسی لرستان به عنوان یکی از غنی ترین موزه های کشور محلی برای آشنایی با فرهنگ کهن مردمان این سرزمین به عنوان مهد فرهنگ، تاریخ و تمدن است که همواره در ایام تعطیلات نوروزی با استقبال بی نظیر مردم مواجه می شود.

كد خبر : ۱۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس پلیس راه لرستان گفت: تعداد تصادفات فوتی در لرستان امسال نسبت به سال گذشته ۶۶ درصد کاهش داشته است.

كد خبر : ۱۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: به علت عملکرد ضعیف، سه رئیس شهرستان میراث فرهنگی لرستان برکنار شدند.

كد خبر : ۱۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از ثبت اطلاعات یک هزار و750 خانواده تحت حمایت این نهاد در سامانه نظام جامع آموزشی تربیتی خانواده استان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بر دایر بودن مدارس کشور از ۱۷ فروردین ۹۲ تأکید کرد.

كد خبر : ۱۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:احمد صدر حاج سیدجوادی از اعضای شورای انقلاب و عضو کابینه مهدی بازرگان بعد از یک دوره بیماری در بیمارستان آبان تهران درگذشت.

كد خبر : ۱۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شاخه نظامی حزب کارگران کردستان در واکنش به اظهارات نخست‌وزیر ترکیه مبنی بر عقب‌نشینی و خلع سلاح عناصر این حزب با صدور بیانیه‌ای، این پیشنهاد را غیرعملی، غیرممکن و غیرمنطقی دانست.

كد خبر : ۱۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:جانشین پلیس راه کشور آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب در ذکر خاطره‌ای درباره 12 فروردین فرمودند: براى اولین بار بعد از دوران کوتاه صدر اسلام یک حکومت و نظامى اعلان شد که داراى دو خصوصیت مردمى بودن و الهى بودن است؛ یعنى جمهورى اسلامى.

كد خبر : ۱۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:تیم فوتبال سپاهان با شکست تیم استقلال تهران در ضربات پنالتی راهی دیدار پایانی مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور شد.

كد خبر : ۱۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:به نقل از انتخاب، سران این گروه تهدید کرده اند که فرودگاه قاهره را محاصره و از خروج توریست های ایرانی جلوگیری و آنها را مجبور به بازگشت به تهران می کنند.

كد خبر : ۱۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مرکز آمار ایران نخستین آمار رسمی از شاخص قیمت‌ کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری کشور (نرخ تورم) را در سال 92 برای سال 91 کشور را اعلام کرد

 
كد خبر : ۱۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:بر اساس پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی و تصویب هیات وزیران، مستمری تمام مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده (پرونده) به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.

كد خبر : ۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:این روزها همزمان با آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی که بر حجم مسافران داخلی و خارجی به شدت افزوده شده است، از برخی مانیتورهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصاویری از اسفندیار رحیم مشایی و جملاتی کوتاه از وی پخش می گردد.

كد خبر : ۱۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:در حالی که بحران های سیاسی و مبارزات انتخابی بیش از هر مسئله دیگری در عراق امروز خودنمایی می کنند، رسانه های محلی این کشور در هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری به یک معضل تأسف بار اجتماعی پرداخته اند: معضلی به نام افزایش آمار تجاوز به دختران نوجوان و خردسال.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پس از آنکه غرب نتوانست از مساله هسته ای ایران چیزی بدست آورد و این مساله در حال حل شدن است مزدوران جیره بگیر غرب در نمایشی دیگر برای رضایت اربابان خود دست به اقداماتی جدید زده اند تا با طرح مسائل به اصطلاح حقوق بشری بتوانند فشار جدیدی را به نظام اسلامی وارد کنند.

كد خبر : ۱۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:سایت بی بی سی فارسی طی خبری در مورد حضور جناب آقای احمدی نژاد در مراسم تدفین هوگو چاوز سوتی جالبی داده است که در زیر می بینید.

 

كد خبر : ۱۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:استاندار تهران گفت: در سال گذشته، 33 انبار از محصولات احتکار شده در سطح استان تهران توسط ماموران تعزیراتی شناسایی و کشف شدند.

كد خبر : ۱۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:بازیکن سابق تیم ملی ایران واستقلال درصدای امریکاحاضرشد.

كد خبر : ۱۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:"مارینا چپمن" خانمی انگلستانی است که بخش کودکی خود را در کنار میمون ها گذرانده است و آن ها او را بزرگ کرده اند. سال گذشته خبرهای کوتاهی از او بدست آمد اما او برای اولین بار داستان زندگی خودش را کامل گفته است.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:خیلی از ما پلیسها را در اتوبانها میبینیم که دستور توقف راننده هارا میدهند ولی برخی از آن رانندگان نمی ایستند وبه راهشان ادامه میدهند ولی در تکنولوژی جدید اینگونه نخواهد بود واز دست پلیس هرگز نمیتوانند فرار کنند میدانید این تکنولوژی جدید چگونه است

كد خبر : ۱۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از ورود دو میلیون و 900 هزار مسافر نوروزی به این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:طی مراسمی نماینده ولی فقیه در استان لرستان از برنامه‌های نوروزی شهرداری خرم‌آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۱۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:شهردار خرم‌آباد گفت: عملیات ساخت ترمینال مسافربری این شهر در ضلع شمالی پارک نسترن محله اسدآبادی با زیربنای پنج هکتار برای 10 تعاونی مسافربری در هفته آینده آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران و عید اصلی ملت ما است.

كد خبر : ۱۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری سال جدید توسط مقام عظمای ولایت و رهبری بسیار هوشمندانه و حکیمانه صورت گرفت.

كد خبر : ۱۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:دوازدهم فروردين92 همزمان با روز جمهوري اسلامي ايران چهارمين مرحله جشنواره رهاسازي ماهي هاي سفره هفت سين در درياچه بهشت شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: استان لرستان برای نخستین‌بار در لیست استان‌های مقصد گردشگران قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:اعضای ائتلاف‌سه‌گانه دقایقی قبل با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی‌(ره) با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

كد خبر : ۱۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:منابع امنیتی از افشای کودتایی خبر دادند که با تلاش‌های یک کشور عربی و عزت الدوری و معاونان وی طراحی شده بود.

كد خبر : ۱۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:در پی اقدام تعدادی از عوامل و مزدوران وابسته در برگزاری همایش علنی در باکو و اعلام مواضع علیه جمهوری اسلامی سفیر جمهوری آذربایجان در تهران به وزارت امور خارجه ایران احضار شد.

كد خبر : ۱۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:یک روزنامه آمریکایی در عکس‌العمل به اقدام دانشجویان مسلمان که در خیابان‌های نیویورک گل پخش می‌کردند، اسلام را هدف توهین قرار داد.

كد خبر : ۱۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرمانده بسیج مقاومت پلدخترگفت:روز12فروردین سنددرخشان ملت ایران برای تمام ملت های ازآدیخواه دنیااست.

كد خبر : ۱۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:12فروردین 58که برگ زرینی از کتاب تاریخ ایران به شمار می رود، سرمایه گران سنگ ملت برای عصر کنونی و نسل آینده است.

كد خبر : ۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:12فروردین بابصیرت امام خمینی(ره)وملت ایران به روزآزادی،استقلال وخودباوری این ملت منجرشد.

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:با آغاز برداشت محصول پیاز از مزارع شمال خوزستان معروف به پیاز سفید بهاره دزفول، قیمت این محصول پر مصرف در بازار خوزستان رو به کاهش نهاد.

كد خبر : ۱۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیر جهاد کشاورزی مهر گفت: نخستین برداشت گندم کشور از مزارع شهرستان مهر استان فارس آغاز شد.

كد خبر : ۱۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پیشتر نیز سخنگوی یک حزب سلفی در سخنانی اعلام کرده بود: ما همه نیروها را برای مقابله با گسترش تشیع در مصر فرا می خوانیم، به خصوص اینکه این مذهب در جنوب مصر و در برخی از شهرها و روستاهای مصر پیروانی یافته است

كد خبر : ۱۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تعداد مسافران نوروزی اسکان داده شده در مدارس این استان 30 درصد نسبت به نوروز سال گذشته افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:سرپرست فرمانداری ویژه بروجردگفت: 40درصدمصوبات دور سوم سفرهای استانی رییس جمهور به این شهرستان محقق شده است.

كد خبر : ۱۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران از میزبانی باشگاه الهلال عربستان برای برگزاری دیدار هفته سوم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به شدت گلایه کرد.

كد خبر : ۱۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:یک خبرنگار آمریکایی درگفت وگو با یک رادیوی روسی، گفت : رسانه های آمریکایی درباره ایران غالبا شایعه پراکنی می کنند وحقایق این کشور را وارونه جلوه می دهند.

كد خبر : ۱۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رییس واحد پیوند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اعلام کرد طبق بررسی ها و سی تی اسکن های انجام شده ، علت مرگ ˈعسل بدیعیˈ بازیگر صدا و سیما ، خونریزی مغزی بوده و مسمومیت دارویی علت مرگ او نبوده است.

كد خبر : ۱۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:برغم تکذیب خبر استعفای ˈمحمد مایلی کهنˈ سرمربی تیم فوتبال گهر از سوی برخی مقامات
این باشگاه، هیات مدیره باشگاه گهر امروز خبر انتصاب نادر فریاد شیران به عنوان سرمربی جدید این تیم را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، معترضان به انتخابات ریاست جمهوری پیشین این کشور را ''وفاداران به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی'' توصیف کرد.

كد خبر : ۱۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:کیهان در نخستین شماره امسال خود نوشت: هاشمي رفسنجاني به توجيه نامه فتنه انگيزانه خود در سال 88 پرداخت. وي به بهانه عملكرد حلقه انحرافي، اقدام جفاكارانه خود در سال 1388 را توجيه كرد.

كد خبر : ۱۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:یک استاد دانشگاه: یك نهاد در کشور وجود ندارد به صورت اصولی به بررسی مشكلات زنان خیابانی بپردازد. در نتیجه هیچ آمار قابل استنادی برای حل این مشكل نیز وجود ندارد.

كد خبر : ۱۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:دادگاهی در مالزی حکم اعدام دو خواهر ایرانی را به اتهام قاچاق مواد مخدر صادر کرد.

كد خبر : ۱۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:عناوین خبرگزاریهاوروزنامه های صبح امروزترکیه

كد خبر : ۱۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:استاندار لرستان در بازدید از طرح توسعه و تعریض جاده دسترسی به سد بختیاری، بر همکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی استان برای بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این طرح مهم تاکید کرد.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مدیریت مرکز حوادث و فوریت های پزشکی لرستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سایپا در محورهای ارتباطی پلدختر، سه کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۱۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:جانشین فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی امسال برخورد با رانندگان متخلف در طول ایام نوروز در محورهای ارتباطی استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: نوروز امسال320 هزار گردشگر در مراکز اقامتی، هتل ها و مهمانپذیرهای استان اقامت داشته و اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از همان ابتدای امر مخالفت خود را اعلام نمودم و با وزارت کشور و وزارت اطلاعات نیز در مورد صلاحیت قانونی شهردار بروجرد صحبت کرده‌ام. فشارهایی که در پشت پرده وجود داشت باعث انتخاب این فرد شد و این موضوع را معاون وزیر کشور نیز تائید میکند.

كد خبر : ۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:تیم فوتبال تراکتورسازی در دیدار مقابل الشباب عربستان شکست خورد.

كد خبر : ۱۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس ستاد كل نیروهای مسلح گفت: مهندسی انتخابات در نیروهای مسلح یعنی اینکه شاخص‌ها را به نيروها معرفی کرده و آن‌ها را از هرگونه دخالت دیگر در مسائل انتخابات و حضور دسته‌بندی‌های سیاسی حفظ کند.

كد خبر : ۱۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز صبح امروز از کشف 2 هزار و 200 عدد سکه تقلبی به ارزش 24 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:از نکات جالب در مطالب افشا شده می توان به عدم پرداخت 5ماهه حقوق کارکنان و خبرنگاران آفتاب یزد و فروش سهمیه کاغذ تحویلی از سوی وزارت ارشاد در بازار آزاد اشاره کرد.

كد خبر : ۱۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هم اکنون نیز این چهره سرشناس اپوزیسیون و تغذیه کننده محتوای بسیاری از فعالان هنری ضد امنیت فرهنگی کشور آزادانه در حیات خلوت های تهران مشغول فعالیت و پرسه زدن می باشد و در صدد یافتن فرصتی برای وارد ساختن ضربات دیگری به تمامیت و امنیت فرهنگی نظام اسلامی است.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:من پسر سیدعلی خامنه‌ای هستم؟؟!!

كد خبر : ۱۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:با نگاهی به تاریخ معاصر ایران به وضوح مشاهده خواهیم کرد که هرگاه نوع آوری و تکنولوژی جدیدی بعنوان سوغات از جامعه مدرن غربی به کشور آورده شد همیشه با مخالفت ها و جبهه گیری علمای دینی و مذهبی روبه رو شده است.در زمینه وسایل ارتباط جمعی از قبیل تلفن و تلوزیون و ویدیو و ماهواره و...

كد خبر : ۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هیچ یک از روزهای سال «نحس» و «بدیومن» یا «شوم» شمرده نشده.....

كد خبر : ۱۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مسئول اداره تبلیغات اسلامی بروجردگفت:وهابیون خبیث با تهاجم به مساجدواماکن مذهبی ازجمله محاصره حرم حضرت رقیه (س)قصدمقابله باحرکت پیشرفت اسلام رادارندواین اعمال اوج اسلام هراسی آنهارانشان می دهد.

كد خبر : ۱۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:اداره ملی بهداشت چین به دنبال افزایش شمار مبتلایان به بیماری آنفلوانزای مرغی دراین کشور اعلام آماده باش صادر کرد.

كد خبر : ۱۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رییس سازمان سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش دانشجو در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1392 را بین 12 تا 13 هزار نفر ذکر کرد.

كد خبر : ۱۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:اينجا مي توانيد نسخه جديد FlashGet v3.7.0.1218 را براي مديريت دانلود در محيط اينترنت دريافت كنيد.

كد خبر : ۱۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:با نرم افزار Internet Download Manager به راحتی فایل های مورد نظر خود را دانلودكنيد.

كد خبر : ۱۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:حزب الله این بار ده برابر جنگ 33 روزه به سوی سرزمینهای اشغالی موشك شلیك خواهد كرد.

كد خبر : ۱۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:قدیمی ترین اسکناس شناخته شده در ایران، نامی چینی داشت.

كد خبر : ۱۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:پارک شهید استونی شهرستان سلسله به جای تفریگاهی برای خانواده ها،به مکانی برای مصرف کنندگان و فروشندگان مواد مخدر تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:براساس اعلام سازمان ثبت واحوال کشور تعداد متولدین سال 1392تا پایان روز 12 فروردین 48 هزار و37 نفر بوده است.

كد خبر : ۱۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد از تحقق 120 درصدی تعهدات این اداره در زمینه اشتغالزایی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:دبیر همایش معماري و شهرسازي ايراني - اسلامي از برگزاری این همایش در دانشگاه پيام نور مركز خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مسئول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: در سال جاری، 9000 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوهای جهادی شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز: نماینده مردم ازنا و دورود گفت:کاگزاران نظام اسلامی با تعهد و تخصص باید تمام تلاش خود را در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بکار گیرند.

كد خبر : ۱۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: در آخرین نظرسنجی که به صورت علمی برگزار شد شبکه افلاک توانست با ۸۸ درصد جلب مخاطب یکی از موفق‌ترین شبکه‌های استانی در سطح کشور معرفی شود.

كد خبر : ۱۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین دلایل عقب ماندگی لرستان اداره این استان توسط مدیران غیر بومی و ناآشنا با محیط است. برای اولین بار باید بتوانیم استاندار بومی به استان بیاوریم.

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سيزدهمين مرحله طرح ملي راهنمايي مسافران نوروزي در نوروز امسال با ارائه‌ي خدمات به 215949 نفر از هموطنان در لرستان 14 فروردين ماه بكار خود پايان داد.

كد خبر : ۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون امور اسناد هويتي سازمان ثبت‌احوال اعلام کرد: برابر مصوبه هيات وزيران، 75 درصد هزينه صدور کارت هوشمند ملي توسط دولت تامين مي‌شود و مردم فقط 25 درصد بهاي اين کارت را پرداخت مي‌کنند .

كد خبر : ۱۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوودی قرار است مسلمان شود و این مسئله را رسما اعلام کند.

كد خبر : ۱۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مسئول تربیت و آموزش سازمان بسیج دانشجویی لرستان از شروع ثبت نام طرح ولایت استانی در دانشگاه‌های لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیرعامل رصدخانه کاسین لرستان گفت: پای گردشگران علمی به لرستان باز شد.

كد خبر : ۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز: ستاد انتخابات شورای شهر و روستا شهرستان چگنی با حضور فرماندار و مسئول کمیته های انتخابات در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال حماسه سياسي و اقتصادي از سوي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي ايران گفت: حماسه اقتصادي و سياسي در گرو امنيت و برخورد با قاچاق كالا است.

كد خبر : ۱۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:روز گذشته عکس بدون پوشش نیکی کریمی در جشنواره برلین در فیس بوک منتشر شد.

كد خبر : ۱۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:زنان ایرانی همیشه از تبعیض و خشونت برخی مردان فارغ از شغل و نسبت و گرایش های فکریشان ضربه های جبران ناپذیری خورده اند

كد خبر : ۱۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رئيس کميسيون امنيت ملي گفت: انتظار داريم در مذاکرات آلماتي 2 حق جمهوري اسلامي ايران در غني‌سازي اورانيوم به رسميت شناخته شده و تحريم‌هاي ظالمانه لغو شود.

كد خبر : ۱۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:تاکنون اخبار و شایعات مختلفی در مورد X Phone که محصول مشترک گوگل با موتورولا است، منتشر شده است و انتظار می‌رود این تلفن هوشمند انقلابی گوگل در ماه می رونمایی گردد.

كد خبر : ۱۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با برتری و صدرنشینی استقلال همراه شد.

كد خبر : ۱۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: وقتی آمریکایی‌ها حتی داروهای نجات‌بخش بیماران ما را تحریم می‌کنند چگونه صحبت از گفت‌وگو به میان می‌آورند؟

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:حزب « الدعوه» و حزب « النور» سلفی در نظر دارند فردا – جمعه- کنفرانسی با عنوان مبارزه با گسترش تشیع در مصر برگزار کنند.

كد خبر : ۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مراسم تشییع پیکر امام خمینی(س) به عنوان مراسمی با بیشترین تعداد شرکت کننده در کتاب گینس ثبت شده است.

كد خبر : ۱۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:چشم اندازهای زیبا وجالب ازدنیا

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:در بيمارستان لقمان ساعت 12 ظهر مرگ مغزي عسل بدیعی تاييد شد و علت مرگ هم طي بررسي هاي اوليه پارگي عروق مغزي وبه دنبال آن خونريزي مغزي و ايست تنفسيمشخص شد.

كد خبر : ۱۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از اصلاح مصوبه ضریب حقوق کارمندان دولت در سال 1392 خبرداد و گفت: بر اساس این اصلاحیه حقوق کارمندان دولت در سال جاری 25 درصد افزایش خواهد یافت.

كد خبر : ۱۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:در تمرینات پنجشنبه بین مدیر اجرایی و معاون ورزشی تیم درگیری شدیدی پیش آمد که با وساطت حاضران ختم به خیر شد.

كد خبر : ۱۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مديرکل استاندارد و تحقيقات صنعتي لرستان گفت: هشت استاندارد ملي طي سال گذشته در استان لرستان تدوين شده است.

كد خبر : ۱۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان به برخی وقف های جدید در استان اشاره کرد و گفت: یک واقف بروجردی 58 باب مغازه را وقف کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: نوروز امسال دو میلیون و 200 هزار نفر زائر و مسافر نوروزی از اماکن و بقاع متبرکه استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:قیمت انواع ارز در مرکز مبادلات ارزی طی روز پنج شنبه پانزدهم فروردین ماه اعلام شد که طی آن هر دلار آمریکا حدود 2459 تومان و هر یورو نیز 3158 تومان اعلام شده است.

كد خبر : ۱۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سرپرست دفترنمایندگی اوقاف وامورخیریه پلدخترگفت:امسال درتعطیلات نوروز400هزارنفرازمسافرین نوروزی  ازاماکن زیارتی شهرستان بازدیدکردند.

كد خبر : ۱۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:ولایت فقیه نظام اسلامی را بیمه و تبعیت از رهبری، خنثی‌کننده توطئه و فتنه دشمنان است ودرزمینه هسته ای ایران به موفقیت های بزرگی دست پیداکرده است.

كد خبر : ۱۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بروجرد گفت: جشنواره موشک‎های آبی 22 فروردین در بروجرد برگزار می‎شود.

كد خبر : ۱۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به دو روز مذاکرات بین ایران و 1+5 گفت: مذاکرات طولانی و فشرده بود؛ پس از مشورت با پایتخت‌های شش کشور با سعید جلیلی تماس می‌گیرم.

كد خبر : ۱۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:عضو مجلس شورای مصر و رئیس حزب الجیل این کشور بر مخالفت خود با هرگونه تلاش برای تجاوز به محل اقامت کاردار ایران در قاهره تاکید و از مجلس شورا خواست تا این اقدام را محکوم کند.

كد خبر : ۱۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس شورای تجاری همکاری ایران و ترکیه گفت: تنوع اقتصادی ایران در حوزه‌های مختلف نظیر مواد‌غذایی، فرش، پتروشیمی، معدن، خودروسازی و تولید مس در رتبه‌های برتر جهانی است.

كد خبر : ۱۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در 2 هفته اول کاهش تلفات در حدود 7 درصد بود و هفته سوم با افزایش تصادفات، تلفات رانندگی 2 الی 3 درصد کاهش داشته که در مجموع در ایام نوروز 5 درصد کاهش تلفات حوادث رانندگی را در سر صحنه داشتیم.

كد خبر : ۱۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برگزاری دیدارهای نوروزی از جنس سیاسی و تنظیم برنامه‌هایی که در چند روز آتی جریان‌های مطرح در عرصه انتخابات به آن نظر دارندرا می توان از مهمترین رویدادهای انتخاباتی کشور برشمرد.

كد خبر : ۱۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:ايمن الظواهري، سرکرده گروه تروريستي القاعده، در پيامي از همه اعضاي اين گروه خواست براي تصرف سرزمين شام (سوريه) به حال آماده‌باش درآيند.

كد خبر : ۱۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان از نشست کاندیداهای این ائتلاف پیش از ظهر امروز با حضور آل اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: سپاهان در هفته سي‌ويکم ليگ برتر مقابل نفت تهران به پيروزي رسيد.

كد خبر : ۱۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي برابر داماش گيلان فيناليست شد تا حريف سپاهان شود.

كد خبر : ۱۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: برای نخستین بار گونه جانوری کاراکال(گربه وحشی) در منطقه پاپی خرم آباد مشاهده شده است.

كد خبر : ۱۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: در حال حاضر مقدمات لازم برای ثبت نام کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان فراهم است.

كد خبر : ۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدیر مرکز فوریت های پزشکی و رییس اورژانس 115 لرستان گفت: 690 مورد تصادف رانندگی در ایام تعطیلات نوروزی در محورهای مواصلاتی استان رخ داد.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان از تمدید شش بخش جشنواره ملی امام‌المتقین(ع) در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدير کل کميته امداد استان گفت : 4 هزار و 900 نفر از ثبت نام کنندگان در سامانه اشتغال شهرهاي زير 20 هزار نفر در لرستان به بانکهاي عامل معرفي شده اند.

كد خبر : ۱۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برخی نزدیکان مشایی از لغو سفر وی به سه کشور اروپایی در هفته اول نوروز خبر می دهند.

كد خبر : ۱۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:آیت‌الله خوشوقت هیچ وقت آقای قالیباف را تایید نکردند؛ یادم می‌آید یک‌بار که از آیت‌الله خوشوقت درباره شخصیت آقای قالیباف سوال شد و ‌آیت‌الله خوشوقت وي را تایید نکردند و آیت‌الله خوشوقت از جهت گفتمانی با آقای قالیباف در تضاد بودند.

كد خبر : ۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:یکی از افرادی که در این مستند در موافقت با محمود احمدی‌نژاد حضور خواهد داشت فرهاد جعفری نویسنده رمان «کافه پیانو» است که از زمان انتخابات 88 در زمره حامیان احمدی‌نژاد درآمد که این اتفاق باعث شگفتی اصلاح طلبان نیز شد.

كد خبر : ۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اظهار داشت: دو محور اساسی پیشنهادات این بود که آنها باید حق غنی‌سازی را به رسمیت بشناسند و به رفتارهای خصمانه خود با ملت ایران پایان دهند.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی بودجه 92 در کمیسیون تلفیق فرصت مغتنمی است که در ابتدای سال بسته اقدامات ضروری جهت تحقق حماسه اقتصادی در لایحه بودجه در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نخست‌وزیر جدید لبنان مسئولیت دبیرکل حزب‌الله را بزرگ ارزیابی کرد و از وی برای تشکیل دولت جدید در این کشور درخواست کمک کرد.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:سخنگوی جبهه پیروان تاکید کرد: اگر نظر روحانیت جلب شود ممکن است طی فرآیندی 5 نفر ائتلاف اکثریت اصولگرایان به 8 یا 9 نفر افزایش یابند تا از این طریق تصمیم‌گیری برای اصولگرایان راحت‌تر شود.

كد خبر : ۱۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رسانه‌های اسرائیلی از حمله گسترده سایبری به چندین سایت رسمی رژیم صهیونیستی از جمله سایت وزارت جنگ این رژیم خبر دادند.

كد خبر : ۱۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امکان تداوم خدمت و ادامه اشتغال اعضای هیأت علمی دارای شرایط بازنشستگی با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی فراهم شد.

كد خبر : ۱۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:هواپیمایی غیرنظامی عربستان اعلام کرده است شرکت السعودیه مسئول کشته و زخمی شدن 4 عمره‌گزار ایرانی در فرودگاه جده است.

كد خبر : ۱۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:بازار خرید و فروش کلیه داغ داغ است. فروشندگان آگهی می‌کنند، گیرندگان بی‌پول رنج می‌برند، دلالان هم پا به پای تورم، قیمت می‌دهند،حالا برخی از کلیه‌های ۳۰ میلیون تومانی حرف می‌زنند.

كد خبر : ۱۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله خوشوقت طی دو روز در مسجد امام حسن مجتبی (ع) و مسجد دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا آزمایش موشکی خود که قرار بود هفته آینده انجام شود را به خاطر آنچه جلوگیری از سوء برداشت کره شمالی عنوان کرده به تأخیر انداخت.

كد خبر : ۱۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:دستيابي ايران به انرژي هسته‌اي نيز موجب خودباوري و اعتماد به نفس براي ملتهای مسلمان ومحروم دنیاشد.

كد خبر : ۱۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، "قاچاق انسان" افزایش چشمگیری یافته است. عمده قربانیان اين تجارت كثيف زنان و دختراني هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:يک تحليلگر صهيونيست ضمن حمله به مواضع ضد صهيونيستي احمدي نژاد، خطاب به وي نوشت: زنده باد بهار دوستي ميان ايران و اسرائيل.

كد خبر : ۱۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:جریان اصولگرا چون نمی‌تواند از عملکرد دولت دفاعی داشته باشد، می‌خواهد خرج خودش را از دولت جدا کند اما مگر می‌تواند این کار را بکند؟

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امروز هم می توان جای انگشت های صاحب این مدال ها، را روی صورت شیطان بزرگ دید. بی شک، این مجاهد فی سبیل الله، خود مدالی است درخشان و پرشکوه بر سینه ی ملت شریف ایران. خدایش در پناه خود محفوظ دارد

كد خبر : ۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به صدور فتوای حلال دانستن زنا با زنان علوی سوریه از سوی برخی از مفتی‌های وهابی، گفت: وهابیون با حلال دانستن زنا با زنان علوی به صهیونیست‌ها خوش‌خدمتی می‌کنند

كد خبر : ۱۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، از پرداخت دوباره وام ازدواج از ابتدای سال جدید به عنوان عیدی این وزارتخانه به جوانان در شرف ازدواج خبر داد.

 

 

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:سلامت دستگاه قضا باید تضمین شود ؛ در خود دستگاه قضا ارگانهایی هستند که امور نظارتی را انجام می دهند، مثل حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و نظارت و ارزشیابی قضات که به صورت ویژه انجام می شود و با این مکانیسم ها قوه قضائییه ما به نسبت سایر ارگان ها دستگاه سالمی است

كد خبر : ۱۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:در این مدت کوتاهی که افتخار همکاری نصیب این فرزند کوچک تان شد، مبلغ 130 میلیون تومان پرداختی از طرف مستاجر محترم باشگاه(جناب آقای حاج حسین هدایتی) به اینجانب بود که در نظر داشتم خدمت شان مسترد نمایم اما با رخصت از ایشان این وجه را در اختیار معتمدین محلی قرار خواهم داد تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود گردد.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: این دانشگاه از مهر 92 در چهار رشته کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

كد خبر : ۱۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:ناظر عالی ستاد مرکزی تسهیلات سفرهای نوروزی کشور با اشاره به اینکه سازمان میراث فرهنگی به دنبال افزایش تعداد روستاهای هدف گردشگری کشور به یک هزار و 100 روستا است، گفت: در این راستا تا کنون 636 روستای هدف در کارگروه گردشگری استانها شناسایی و برای تصویب معرفی شده اند.

كد خبر : ۱۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:استاندار لرستان گفت: از تمامی فرصت های پیش آمده برای توسعه همه جانبه صنعت گردشگری استان استفاده می شود.

كد خبر : ۱۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رکورددار شنای سوئدی سریع جهان گفت: نمایندگان گینس برای ثبت رکورد جهانی شنای سوئدی سریع خرداد ماه سال جاری به لرستان می‌آیند.

كد خبر : ۱۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماينده ولی‌فقيه در لرستان انسجام ملی، مشاركت عمومی، استفاده حداكثری از خرد جمعی و مسأله ثبات اقتصادی و سياسی و خودباوری و خوداتكايی را از مهم‌ترين الزامات تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری بيان كرد.

كد خبر : ۱۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:زلزله صبح امروز شهر ستان بروجرد لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۱۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماینده ازنا و دورود گفت: بومی گرایی و شایسته سالاری مدیران اجرایی در سطح شهرستان و استان اعتقاد ماست و به دنبال این هدف هستیم.

كد خبر : ۱۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:ستار زمانی سپهوند مخترع ماشین برداشت نخود گفت: اشتغال زایی برای جوانان یکی از ثمرات راه اندازی خط تولید این دستگاه در استان است ولی با شرایط پیش رو و عدم حمایت مسئولین و نهادها از طرح ، این طرح به استان های دیگر فروخته خواهد شد چرا که در استان های دیگر متقاضی دارد ولی در لرستان متاسفانه حمایت نمی شود.

كد خبر : ۱۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس انجمن موسیقی لرستان از اجرای موسیقی محلی لری توسط گروه موسیقی خایدالو در اتریش خبر داد.

كد خبر : ۱۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:به دنبال نظرسنجي انجام شده در برنامه تلويزيوني "شب سپيد"، محبوب‌ترين مجري شبكه افلاك از ديد مردم انتخاب و معرفي شد.

كد خبر : ۱۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماینده ازنا و دورود با اشاره به خبر اخیر در مورد سخنان وی در اسفندماه سال گذشته که رئیس جمهور مسئول محرومیت لرستان است گفت:مدیر استانی در واکنش به این موضوع خامی کرد و با آن برخورد شد، مدیران باید بدانند که حق توهینی به نمایندگان مردم را ندارند.

كد خبر : ۱۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:موفقیت برنامه ی شب سپید در جذب مخاطب و محبوبیت کاراکتر های شخصیتی این برنامه بعضی چیزها را برای خیلی ها روشن کرد یا حد اقل میتواند روشن کند.

كد خبر : ۱۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئيس اداره تبليغات اسلامی شهرستان دورود از برپايی نمايشگاه «كوچه‌های مدينه» به‌مناسبت ايام فاطميه در اين شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۱۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: برنامه شب‎های بهاری از شبکه افلاک در طول این فصل با حضور چهره‎های جدید طنز لرستان پخش می‎شود.

كد خبر : ۱۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: ایجاد و راه اندازی مرکز منطقه ای زمین شناسی استان لرستان با محوریت چند استان غربی کشور به تصویب هیات دولت رسیده است.

كد خبر : ۱۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:عوامل فتنه 88 یک سلیقه سیاسی در کنار سلایق درون نظام نیستند که صلاحیت معرفی کاندیدا داشته باشند.

 
كد خبر : ۱۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در پی مرگ «مارگارت تاچر» پیامی منتشر کرده است. وی در این پیام تاچر را «دوست وفادار» اسرائیل توصیف کرده است.

كد خبر : ۱۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:امام جمعه لاهیجان گفت:مهمترین مشکل اقتصادی ماتنبلی اجتماعی است ودولت بایدفرمایشات رهبری رادرخصوص اقتصادبدون نفت موردتوجه جدی قراردهد.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:معاون بهداشتی وزارت بهداشت تصریح کرد: شماره تلفن سایت مشاوره سلامت ایرانیان که 1490 است در برخی ساعت‌ها فعلاً فعال نیست و ظرف 10 روز آینده فعالیت 24 ساعته خواهد داشت.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:حملات سایبری اسرائیل رابه زانودرآوردبه طوریکه دستگاههای امنیتی رژیم صهیونیستی این حملات راتاییدکرده اند.

كد خبر : ۱۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:امروزکمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه بودجه 92راتصویب نکردوبررسی بیشترلایحه باحضورنمایندگان دولت به فرداموکول شد.

كد خبر : ۱۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:گروه‌های خونی «جونیور» و «لانگریز» دستاوردجدیددانشمندان برای حل مشکلات  انتقال خونی دربیماران است.

كد خبر : ۱۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفـت:  اولین جشنواره ملی پوستر خلیج فارس در  در لرستان برگزارمی شود.

كد خبر : ۱۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: مدیرکل امور مالیاتی لرستان گفت: نرخ مالیات و عوارض بر ارزش افزوده در سال 92 براساس تبصره دو ماده 117 قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه شش درصدافزایش یافت.

كد خبر : ۱۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: قائم مقام باشگاه گهر دورود ازپرداخت 10درصد از مابقی دستمزد بازیکنان گهردورودتا قبل از برگزاری بازی با استقلال خبرداد.

كد خبر : ۱۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مساله تامین آب با توجه به رشد جمعیت ازنگرانی های مهم کشوراست که مدیریت صحیح مصرف بهترین راهکاردراین مورد

كد خبر : ۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:امروزطرح تحقیق وتفحص ازاستانداری لرستان درمجلس بررسی می شود

كد خبر : ۱۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:کامران دانشجو ، از نزدیک ترین یاران محمود احمدی نژاد است ؛ او که در انتخابات 1388 ، ریاست ستاد انتخابات کشور را بر عهده داشت ، در کابینه دهم ، وزیر علوم شد و همواره مورد توجه ویژه رئیس جمهور بوده و سیاست های او در خصوص اخراج و بازنشسته کردن بسیاری از استادان دانشگاه را مو به مو اجرا کرده است.

كد خبر : ۱۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک شرکت آمریکایی به خاطنمازخواندن کارمندان خودرااخراج کرد.

كد خبر : ۱۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش قیمت گازوئیل منوط به تائید مجلس است.

كد خبر : ۱۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دراولین روزهای سال جدیدکاهش بی سابقه حجم فایل‌های فروش واحدهای مسکونی در بنگاه‌های مسکن

كد خبر : ۱۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:سران احزاب، برخی چهره های سیاسی که امروز طرفدار دو آتشه رئیس جمهور هستند وبرخی نامزدهای انتخابات گذشته در ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری، گاه رفتارهای انتخاباتی عجیبی از خود نشان داده اند.

 
كد خبر : ۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:استفتائات جدید متشکل از مجموعه استفتائات غیرتکراری از مقام معظم رهبری است که توسط دفتر استفتائات ایشان تنظیم می‌شود و بدون توجه به تاریخ پاسخگویی‌ که ممکن است بیش از یکی دو سال هم باشد منتشر می‌شود.

 

كد خبر : ۱۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک مقام امنیتی در کربلای معلی از کشف توطئه حمله به حرم امام حسین (ع) و تلاش برای خنثی‌سازی آن خبر داد.

 

كد خبر : ۱۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یحیی زاده نماینده تفت ومیبدنیمه شب گذشته دارفانی راوداع گفت.

كد خبر : ۱۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:تولید اورانیوم از مجتمع معدنی ساغند با دستور رئیس‌جمهور و به صورت ویدئوکنفرانس آغاز شد.

 

كد خبر : ۱۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: به نقل از پارس نيوز مدعی شد: نيما شاهرخ شاهي بازيگر مطرح سينماي ايران در مازندران دستگير شد.

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:علی کفاشیان تاکید کرد باید دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی به جام جهانی برود. اگر هم نرود تیم ملی از طرف دولت و مجلس و رسانه نیاز به حمایت دارد.

كد خبر : ۱۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران برای انتخابات ریاست جمهوری بیانیه منتشرکردند.

كد خبر : ۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: دولت، فعلا تصمیمی برای تغییر قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین و گازوئیل ندارد.

كد خبر : ۱۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:فرماندارمهران گفت:9نفرعضوهیات نظارت برانتخابات میاندوره ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی درمهران انتخاب شدند.

كد خبر : ۱۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزنتایج نظرسنجیی خودرادرموردعملکردمسئولین پلدختررااعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: رييس هيئت كشتي استان لرستان گفت:اگر  هيئت کشتی لرستان حامي اقتصادي داشته باشد نه تنها در كشور بلکه در مسابقات بين‌المللي و جهاني هميشه در سكوي قهرماني خواهد ايستاد.

كد خبر : ۱۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) دو تن از شهدای گمنام هشت سال جنگ تحمیلی در یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد خرم‌آباد خاکسپاری می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:نماینده ولی فقیه درلرستان گفت: اگر ایمان دانشجویان خدشه دار شود مسئولیت آن بر عهده متولیان نهاد رهبری در دانشگاه ها است.

كد خبر : ۱۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:متقاضيان مسكن مهر برای اعتراض به عملکرد مسکن و شهرسازی در خصوص عدم به موقع واگذاری واحدهای مسکن مهر در مقابل ساختمان فرمانداري ازنا اجتماع كردند.

كد خبر : ۱۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: میراث فرهنگی لرستان در سال جاری با تخریب ساختمان اداری خود گام نخست را برای آزادسازی حریم قلعه فلك الافلاك خرم آباد برداشت.

كد خبر : ۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت لرستان گفت: با بررسی های انجام شده توسط بازرسان این اداره كل، گرانفروشی 20 هزار لیتر گازوئیل در خرم آباد كشف شد.

كد خبر : ۱۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دیروززلزله دردناک منطقه کاکی بوشهررالرزاندکمتراز24ساعت ازوقوع این زلزله درجنوب کشورامروزکیاسرمازندران رادردومرحله لرزاند.

كد خبر : ۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:شهرستان پلدختر در جنوب استان لرستان است.مردم شهرستان پلدختر انسانهایی نجیب و دوست داشتنی هستند.با توجه به اینکه در این شهرستان کارگاه یا کارخانجات و مراکز تولیدی عمده ای وجود ندارد،اکثر مردم به کشاورزی مشغولند

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:با توجه به آنکه اقدامات امنیت زیستی تنها راه مبارزه با گسترش آنفلوآنزای جدیدی است که در چین شایع شده، فائو حمایت خود را در زمینه شناسایی و مدیریت سلامت دامی در چین و کشورهای همسایه اعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:پس از وقوع زمین لرزه شدید عصر روز گذشته در بخش کاکی، صبح امروز نیز زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 5.4 از سوی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در این منطقه گزارش شده است.

كد خبر : ۱۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:روزنامه کیهان نوشت:يك اصلاح طلب حامي هاشمي و خاتمي، به حمايت از اسفنديار رحيم مشايي در روزنامه حامي وي پرداخت.

 

 

كد خبر : ۱۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش گفت: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا، امتحانات نهایی و داخلی مدارس یک هفته زودتر آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:این نظرسنجی که توسط تبیان  ازمیان 21کاندیدانتخابات ریاست جمهوری صورت گرفته است.

كد خبر : ۱۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:معاون عمرانی استاندار بوشهر، مهم‌ترین لوازم مورد نیاز زلزله‌زدگان استان بوشهر را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کافی است هزینه اقامت در بهترین و گران ترین هتل های کشور را بدانیم تا در قیاس با نرخ جدید هتلینگ بیمارستان ها، شگفت زده شده و با کمی تعمق، ترسی فراگیر وجودمان را در بر بگیرد؛

كد خبر : ۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:تشدید تنش در شبه جزیره کره بیش از آنچه ناشی از یک بحران موردی و جدید باشد میراث دوران جنگ سرد است که مکانیزم پردازش، تحلیل و یافتن راه‌حل برای خروج از بحران نیز مطابق همان الگوی «بازدارندگی متقابل» باید دنبال شود.

كد خبر : ۱۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:وزیر استيضاح شده کار و امور اجتماعي رئیس ستادانتخاباتی تیم حامیان دولت وتیم احمدی نزاد-مشائی شد.

كد خبر : ۱۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:شيطان به صورت پنهان در حال رشد است. برنامه و طرح‌هاي آن به شکل مخفيانه ساخته و پرداخته شده و اولين اقدامات آن به صورت نهاني انجام گرفته و اکنون آماده حمله است.

كد خبر : ۱۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت:درتطیلات نوروزامسال حدود10هزارنفرازمسافرین نوروزی رادر15آموزشگاه اسکان دادیم.

كد خبر : ۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:وزیرکشورگفت:مردم و مسوولان لرستان در انتخابات آینده خالق حماسه بزرگ سیاسی باشند.

كد خبر : ۱۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:جمعی ازبسیجیان دانشجوی بروجردازعملکردرسانه ملی درزمینه جنگ نرم انتقادکردند.

كد خبر : ۱۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان گفت:110 زوج دانشجو در مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه لرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت:کرسی های آزاداندیشی باموضوع انتخابات ریاست جمهوری دردانشگاه لرستان برگزارمی شود.

كد خبر : ۱۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر عامل شرکت صدر فولاد لرستان از کلنگ‌زنی ذوب آهن لرستان با اشتغالزایی 1000 نفر در سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز: مشاور قرآنی استاندار لرستان از تسلیم استعفای خود به دلیل بی‌‌توجهی استاندار به امور قرآنی خبر داد.

كد خبر : ۱۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:وجود وسایل و اشیاء متفرقه در محیط اداری مرکز بهداشت و درمان شهرستان الشتر سیمای فضای اداری این مرکز را با زشتی روبرو کرده و مشکلاتی را نیز برای مردم بوجود آورده است.

كد خبر : ۱۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کارشناس ارشد فیزیک اتمی در خصوص اخبار مربوط به ارتباط زلزله ی بوشهر با آزمایش هسته ای گفت: این موضوع فقط ساخته ی ذهن افراد بی اطلاع از مسائل هسته ای و زمین شناسی است و صحت ندارد.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:این سلاح لیزری که با شلیکش سرعت نور حرکت می کند،می تواند قایق های تندرو و گشت زنی را هدف قرار داده و هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی، کور و در نهایت منهدم کند.

كد خبر : ۱۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:یکی از مناطق محروم و با سابقه شهرازنا جایی نیست جز فاز 2  ،فازی  که حدود بیست سال است که از شکل گیری آن می گذرد.

كد خبر : ۱۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تلخ زلزله در استان بوشهر با صدور پیامی برای خسارت دیدگان و بازماندگان این حادثه صبر و اجر مسالت کردند.

كد خبر : ۱۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان گفت: برنامه های فرهنگی متنوعی در سال جدید در حوزه دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:ملت ایران اسلامی باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه خالق حماسه سیاسی خواهندبود.

كد خبر : ۱۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:برنامه ریزی علمی در قالب دوره های كوتاه، میان و بلند مدت برای عمران و آبادانی شهرها بدر حوزه فعالیت شهرداری لازم وضروری است.

كد خبر : ۱۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:معاون فرهنگی اداره كل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از اجرای دومین مرحله طرح سوگواره یاس نبوی در بقاع و امامزاده های استان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:نماینده دورود و ازنا نسبت به فقر و محرومیت در لرستان و آمار 20 درصدی بیکاری در این استان تذکر داد.

كد خبر : ۱۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:پس از گذشت حدود یک ماه از سفر انتخاباتی محسن رضایی به لرستان هنوز وعده دیدار دوباره با مردم ازنا تحقق نیافته است.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان از ارسال 1200 تخته چادر امدادی از این استان برای زلزله زدگان بوشهر خبر داد.

كد خبر : ۱۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مهریه 110 سکه به تأیید شورای نگهبان رسید.

كد خبر : ۱۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:رییس دانشگاه لرستان گفت: پردیس دانشگاهی این دانشگاه به منظور استفاده بهتر دانشجویان از این مجموعه در مهر سال 92 به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۱۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیركل حفاظت از محیط زیست استان لرستان گفت: میزان آلودگی فعلی هوای استان به دلیل وجود ریزگردها و گرد و غبار معلق در آسمان، بیش از پنج برابر حد مجاز و استاندارد است.

كد خبر : ۱۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:خانواده هاي اين دختران با دريافت پولي که گاهي مبلغ آن به ۴۵۰۰ دلار ميرسد دختر خود را به عقد پسري که خانواده اش اين پول را پرداخت ميکنند در مي آورند، شايد به همين دليل باشد که به اين مکان بازار اطلاق ميشود.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مردم سمنان با رساندن خود به خودروی حامل رییس جمهور با لهجه محلی به وی خوش‌آمد می‌گفتند.

كد خبر : ۱۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:قالیباف با بیان اینکه مباحث اقتصادی به سرعت قابل جبران است اما آسیب های فرهنگی را نمی توان به سرعت جبران کرد، گفت: به عنوان خدمت گزار مردم با اطمینان می گویم که در همین شرایط سخت و تحریم، نا به سامانی های اقتصادی کشور در کمتر از دو سال قابل ساماندهی است.

كد خبر : ۱۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:احمدی نژاد امروز بعد از نزدیک به یک سال سفر استانی ای را ترتیب داد و سخنانی را عنوان کرد که بوی خرداد 92 را بیشتر بخود میگرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان گفت: یک گروه از امدادگران با تجربه لرستان به مناطق زلزله زده بوشهر اعزام شدند.

كد خبر : ۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:ذوب آهن بانتیجه تساوی که برابرپرسپولیس گرفت به بقا درلیگ برترامیدوارشد.

كد خبر : ۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:همزمان با اقامه نماز جمعه در مصلای نماز جمعه شهرستان دوره چگنی، امام جمعه حدید این شهر نیز با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد معرفی شد.

كد خبر : ۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف 60 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهرستان الیگودرز خبر داد.

كد خبر : ۱۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مشکلات فرهنگی و سخت افزاری در ورزشگاه ها به خصوص ورزشگاه آزادی متعددهست.

كد خبر : ۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به زلزله خیز بودن این استان، بر ضرورت کنترل و نظارت بر ساخت و سازها در لرستان تاکید کرد و خواستار نظارت جدی نظام مهندسی بر عملکرد مهندسان ناظر شد.

كد خبر : ۱۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز: میوه‌های نوبرانه در نبود سایر میوه‌ها حکایت دارد؛ فصلی که کشاورزان به همین دلیل آن را سیاه بهار می‌نامند.

كد خبر : ۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:ارتش سوریه با تشدید حملات به تروریست‌ها مواضع آنها در ادلب و جسر الشغور را هدف حملات خود قرار داد.

كد خبر : ۱۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نماینده ولی فقیه درلرستان وامام جمعه خرم آبادگفت:حضرت فاطمه(س) ازهمه جهات بهترین الگوبرای بشریت درمیان امت اسلامی است .

كد خبر : ۱۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:اين روزها، معضل چاقي گريبانگير خيلي از مردم جهان شده!

 

كد خبر : ۱۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:ماهی و امگا 3 دو دوست جدانشدنی هستند که اگر شما هم با آنها دوست شوید می‌توانید از فوایدشان بهره‌مند شوید و زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشید

كد خبر : ۱۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل مقام معظم رهبری و عضو مطرح ائتلاف 1+2 پس از آنکه در اظهارات صریحی از نحوه عملکرد دولت در عرصه های بین الملل انتقاد نموده بود هدف تخریب رسانه های دولت قرار گرفت.

كد خبر : ۱۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل انتخابات شورای نگهبان به فعالیت‌های انتخاباتی زودهنگام و اعلام کاندیداتوری برخی افراد اشاره کرد و گفت: تخلفات تبلیغاتی زودهنگام در بررسی صلاحیت نامزدها مد نظر شورای نگهبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان رروز:رضا داوودنژاد با اشاره به اینکه در روز سوم درگذشت عسل بدیعی، عموی او نیز از دنیا رفته است به شرح بیماری و مرگ عسل بدیعی پرداخت.

كد خبر : ۱۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

كد خبر : ۱۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:یافته‌های جدید حاکی از آن است که بزرگسالان امروزی در مقایسه با بزرگسالان نسل‌های پیشین، علی‌رغم امید به زندگی بالاترشان، تا حد زیادی از سلامت پایین‌تری برخوردار هستند.

كد خبر : ۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با ذکر این نکته که از دوران جوانی تا کنون حتی یک روز نیز برنامه ورزشی خود را لغو نکرده‌ام، گفت: به برکت ورزش اکنون بیماری در خود نمی‌بینم و حاضرم با ورزشکاران مسابقه کوهپیمایی بدهم.

كد خبر : ۱۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اگر رییس‌جمهور شوم با اجازه رهبری، پس از یک سال با آمریکا رابطه برقرار می‌کنم.

كد خبر : ۱۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مخالفان مصری در مقابل کاخ ریاست جمهوری مصر تظاهرات کردند و با کوکتل مولوتف کاخ رئیس جمهور را هدف قرار دادند.

كد خبر : ۱۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:اميرسرتيپ پوردستان با بيان اينکه نفس مسيحايي امام(ره) جاني دوباره به ارتش بخشيد،‌ گفت: کارنامه ارتش در 34 سال از عمر انقلاب سرشار از افتخارات است و کارکنانی آماده، مستحکم و انگشت روی ماشه دارد تا جرات تجاوز را از هر دشمنی بگیرد.

كد خبر : ۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان گفت:بیش از هفت هزار نفر از دانش‌ آموزان که در مرحله مقدماتی پذیرفته شدند در مرحله استانی مسابقات قرآن و مسابقات فرهنگی و هنری شرکت دارند.

كد خبر : ۱۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان لرستان گفت: مراسم استقبال از پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس، بعدازظهر امروز(شنبه) در خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مسوول روابط عمومی مرکز آموزش مهندسی بروجرد برنامه های هفته بزرگداشت روز ارتش در بروجرد را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیر عامل شرکت آب منطقه‎ای لرستان گفت: اجرای سد ده پهلوان که یکی از سدهای بزرگ استان با حجم حدود 100 میلیون متر مکعب است.

كد خبر : ۱۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:هم‌اکنون در دنیا بیش از یک میلیارد نفر به عارضه‌ی پرفشاری خون مبتلا هستند.

كد خبر : ۱۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه12 گفت: 470هزار تن سیلو با ظرفیت استاندارد در استان برای ذخیره‎سازی غلات در دسترس است.

كد خبر : ۱۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان گفت: آزمون استخدام دستگاههای اجرایی استان، 30 فروردین ماه جاری با محوریت و نظارت استانداری لرستان برای پذیرش و جذب یک هزار کارمند در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان گفت: تا کنون برای 74 هزار و 713 واحد روستایی لرستان سند مالکیت صادر شده است.

كد خبر : ۱۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رئیس حوزه هنری استان لرستان گفت:به همت حوزه هنری لرستان تاکنون شش دوره همایش منطقه ای "شعر در آینه غدیر" برگزار شده است.

كد خبر : ۱۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:فرمانده پلیس‌راه لرستان گفت:واژگونی مینی‌بوس حامل فرهنگیان شهرستان بروجرد 1 کشته و 3 مجروح برجای گذاشته است.

كد خبر : ۱۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دانشجویان جهادگر کانون شهیدکلاته دانشگاه افسری امام حسین(ع) نوروز امسال با بیانی روشن و علمی تأثیرات شکرگذاری و استفاده صحیح از نعمات خدادادی را برای مردم نورآباد لرستان مطرح کردند.

كد خبر : ۱۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:محمدرضا باهنر، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا در خرم آباد سخنرانی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: افزایش دانشگاههای ایرانی در میان برترینها ی دانشگاههای آسیا

كد خبر : ۱۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ادریس دبی رئیس جمهوری چاد اعلام کرد مختار بالمختار از سرکرده های القاعده در کشور مالی خود را منفجر کرد و کشته شد.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:تحقیقات آماری و نتایج آخرین سرشماری سال ۱۳۹۰ حاکی از کاهش ۵ درصدی جمعیت جوان کشور و ادامه این این روند طی ۱۰ سال آینده است. کارشناسان معتقدند نهادهای تصمیم گیر باید تغییرات زیرساختی سیاست کنترل جمعیت را از دهه ۶۰ آغاز می کردند.

كد خبر : ۱۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:بعد از ورود شرکت ‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت به بازار سرمایه و مشخص شدن قیمت ها ، این شرکت‌ها می توانند خرید و فروش سهام عدالت را ساماندهی و برنامه ریزی کنند.

 

 

كد خبر : ۱۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پس از ارائه پیشنهاد افزایش قیمت بنزین، دولت با ارائه پیشنهاد دیگری به مجلس خواستار افزایش ۸۰ تومانی هر متر مکعب CNG شده است که پیش بینی می‌شود در صورت گران شدن CNG، تقاضا برای مصرف بنزین حتی با قیمت ۱۰۰۰ تومان هم افزایش یابد.

كد خبر : ۱۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر ممنوعیت قانونی استفاده انتخاباتی از امکانات دولتی به کاندیداها هشدار داد هرگونه رفتار آنها برخلاف این قانون در بررسی صلاحیت‌شان تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:شهربانو رضایی، زن 75 ساله‌ای است که تمام فرزندانش سر خانه و زندگی خود رفته‌اند و او به تنهایی در خانه خود در شهر شُنبه زندگی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ستاد انتخاباتی ونزوئلا اعلام کرد «نیکلاس مادورو» با کسب ۵۰.۶ درصد در انتخابات ریاست‌ جمهوری ونزوئلا پیروز شد.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مراسم شام غریبان شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:سه دستاوردنیروی زمینی 29فروردین رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: به علت همزمانی امتحانات پایان ترم نیم سال دوم سال تحصیلی 92-91 دانشگاه‌ها با انتخابات ریاست جمهوری، معاونت آموزشی وزارت علوم با ابلاغ دستورالعملی از دانشگاهها خواست 20 خرداد تا 2 تیر هیچ امتحانی برگزار نکند که بر این اساس 26 دانشگاه تقویم جدید آموزشی خود را ارائه دادند.

كد خبر : ۱۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیرعامل شرکت پتروشیمی لرستان گفت: در شرایطی پتروشیمی لرستان پیشرفت کرده که طی یک سال اخیر بدترین نوع تحریم علیه ایران در صنعت نفت و پتروشیمی بوده اما خوشبختانه این مهم مانع از تداوم روند اجرای این پروژه نشده است.

كد خبر : ۱۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نماينده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل مجدد دانشگاه علوم پزشکی ایران در شرایطی که هر گونه ایجاد تنشی در مدت باقیمانده تا انتخابات درست نیست دوباره در مجلس مطرح می شود و مجلس از ابزار نظارتی خود استفاده می کند.

كد خبر : ۱۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از تولید 16 هزار و 210 تن ماهیان گرم و سردآبی در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصلحت نیست، هاشمی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری بیاید.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت:میانگین بارش درلرستان درسال جاری بیش از197 میلی متررسید.

كد خبر : ۱۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: سدخاکی گاومیر در شهرستان آبگیری شد.

كد خبر : ۱۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:داوطلبان برای تسهیل و تسریع در روند ثبت نام می توانند به دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای نام نویسی اولیه مراجعه کنند.

كد خبر : ۱۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: ثبت نام از كاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان آغاز شد.

كد خبر : ۱۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:بر اساس گزارش جدید مرکز آمار ایران از نرخ بیکاری در سال ۹۱ در ۳۱ استان کشور، استان لرستان با نرخ بیکاری ۲۰.۲ درصد در صدر قرار گرفت و استان خراسان جنوبی با نرخ بیکاری ۶.۴ درصد کمترین نرخ بیکاری کشور را دارد.

كد خبر : ۱۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:كنگره نكوداشت آيت‌الله آدينه‌وند در شورای فرهنگ عمومی شهرستان كوهدشت به نام «اديب اعظم» نام‌گذاری شد.

كد خبر : ۱۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پيرزني كه در محل ورزشگاه به استقبال رئيس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در يك آتش سوزي جان خود را از دست دادند و حالا از رئيس جمهور مي خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. اين پيرزن اين درخواست خود را خيلي جدي مطرح مي كرد كه موجب خنده خبرنگاران و ساير مردم شد.

كد خبر : ۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: تيم فوتبال استقلال و سپاهان با تساوي به کار خود پايان دادند.

كد خبر : ۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان برابر گهر به پيروزي رسيد تا به بقا در ليگ برتر اميدوارتر شود.

كد خبر : ۱۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:این روزها مشترکین اینترنت پرسرعت درپلدختربامشکلات قطعی واختلال مکرر مواجه هستندوباتوجه به اینکه بیشترکارهای اداری بصورت الکترونیکی واینترنتی صورت می گیردولی متاسفانه این اختلالات در اینترنت پرسرعت باعث مشکلات عدیده برای شهروندان پلدختری شده است.

كد خبر : ۱۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:این روزها مشترکین اینترنت پرسرعت درپلدختربامشکلات قطعی واختلال مکرر مواجه هستندوباتوجه به اینکه بیشترکارهای اداری بصورت الکترونیکی واینترنتی صورت می گیردولی متاسفانه این اختلالات در اینترنت پرسرعت باعث مشکلات عدیده برای شهروندان پلدختری شده است.

كد خبر : ۱۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:رئیس جمهور در روز شنبه صاحب نوه شد. نوه رئیس جمهور یک دختر است.

كد خبر : ۱۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درگیری مسلحانه‌ای میان مردم ساکن در خانه‌های غیرقانونی معین‌زاده و نیروی انتظامی در گرفته و هنوز مشخص نیست که عاملان مرگ این پسر نوجوان چه فرد یا نهادی است.

كد خبر : ۱۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:روزنامه کیهان در شماره دیروز خود با اشاره به پیشنهاد یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب مبنی بر کاندیداتوری همزمان هاشمی و خاتمی نوشت: «با توجه به قطعي بودن رد صلاحيت خاتمي و ترديدناپذيري اين امر، پيشنهاد روزنامه كارگزاران به اين معناست كه خاتمي براي رد صلاحيت شدن نامزد شده و در واقع به مثابه يك پيشمرگ انتحاري براي هاشمي عمل كند.

كد خبر : ۱۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:سایت منتسب به جریان ضد انقلاب در تفسیر آخرین سخنان احمدی نژاد با استناد به یکی از رسانه های داخلی عنوان کرد: منظور محمود احمدی‌نژاد از ناظر «بی‌سوادی» که با ساخت یک سد مخالفت کرده٬ مصطفی پورمحمدی٬ رئیس سازمان بازرسی کل کشور است.

كد خبر : ۱۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:در اقدامی تاسف بار در کارتهای جدید هدیه بانک ملی شعار تبلیغاتی اسفندیار رحیم مشایی درج و رنگ سبز از پرچم جمهوری اسلامی ایران حذف شده است.

كد خبر : ۱۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:فرناز عبدلی طراح لباس برند «پوش» در ایران به دویچه وله می‌گوید ویژگی لباس‌های زنانه بهارانه سال ۹۲ خصوصیت کاربردی آنهاست.

كد خبر : ۱۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:بعد از آنکه آدم ربایان راننده «محمد ظریف انوری» را در هنگام اختطاف وی از پای درآوردند، رئیس دانشگاه مولانا را نیز کشتند و جنازه او در حوالی ولسوالی دهدادی به دست نیرهای امنیتی رسید.

كد خبر : ۱۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درباره عوامل مسئول یا علل حادثه نیز خبر دقیقی منتشر نشده است اما سی ان ان خبر از سخنرانی اوباما تا ساعتی دیگر درباره حمله بوستون داد

كد خبر : ۱۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:تنها چند روز پس از آنکه وعده داده شد که دیگر امسال اختلال اینترنت نداریم، اینترنت و برخی سرویس‌های اینترنتی با اختلال مواجه شد.

كد خبر : ۱۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:یک بانوی فرهیخته و تحصیلکرده آلمانی به دین مبین اسلام و تشیع علوی تشرف یافت.

كد خبر : ۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:کلیات لایحه بودجه 92 کل کشور در صحن علنی مجلس با 191 رای موافق ، 13رای مخالف و 26 رای ممتنع به تصویب رسید اما پیش بینی می شود در کمیسیون تلفیق تغییرات قابل توجهی روی آن صورت پذیرد .

كد خبر : ۱۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: خواندن این مطلب برای افراد زیر بیست و یک سال، بیماران قلبی و عصبی و زنان باردار توصیه نمی شود.

كد خبر : ۱۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:معاون بازرسی‌ سازمان حمایت از شناسایی ۴ پرونده تخلف شرکت های واردکننده خودرو خبر داد و گفت: پرونده تخلف شرکت های وارداتی با ارزش ۱۲۵ میلیارد تومان برای صدور حکم به تعزیرات ارسال شده است.

 

كد خبر : ۱۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بعدازسراوان، خاش استان سیستان بلوچستان هم لرزید. 

كد خبر : ۱۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:باتوجه به مشخص شدن هیات های اجرایی ونظارت برانتخابات شورهای شهروروستادرپلدختر،جلسات شبانه طوایف واقوام برای بررسی کاندیداهای انتخابات درحال اجراست.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:باتوجه به مشخص شدن هیات های اجرایی ونظارت برانتخابات شورهای شهروروستادرپلدختر،جلسات شبانه طوایف واقوام برای بررسی کاندیداهای انتخابات درحال اجراست.

 
كد خبر : ۱۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با لحاظ کردن تمام مزایای کارگران در سال جاری از حدقل دستمزد، حق اولاد دوفرزند، کمک هزینه مسکن و بن نقدی، هر کارگر ماهیانه 629 هزار و 550 تومان دریافت خواهد کرد.

 
 
 
كد خبر : ۱۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:چند ساعت در شب می خوابید؟

 
كد خبر : ۱۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:معاون پرورشی آموزش و پرورش بروجردگفت: دانش آموزان این شهرستان رتبه اول استانی مسابقات رباتیک فضایی را کسب کردند.

كد خبر : ۱۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: امام جمعه معمولان با اشاره به نام گذاری شعار سال گفت: مسئولان هريك وظايفی دارند مسئولان بايد برنامه ريزی لازم برای تحقق اين شعار را داشته باشند و اطلاع رسانی درست به مردم در زمينه اين شعار داده شود.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: دو هزار و 100 عدد سکه تقلبی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۱۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:باانتخاب هیات اجرایی روستایی عملا تنورانتخابات شوراهای روستا دربخش مرکزی پلدخترروشن شد.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:نماینده بروجرد در مجلس گفت:گاهی از تریبون مجلس به جای ارائه راه حل برای مشکلات، سیاه نمایی می‌شود و نظام فرصت دفاع پیدا نمی‌کند.

كد خبر : ۱۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:یعالون با اشاره به اینکه دنیا در مقابله با برنامه هسته ای ایران تا کنون تاخیر داشته است،

كد خبر : ۱۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:وی چت Wechat.com یک ابزار پیام رسان با تمام ویژگی ها و امکانات مختلف است که کاربران با آن می توانند با دوستان شان ارتباط رایگان برقرار کنند.

كد خبر : ۱۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:روز گذشته زمين لرزه اي مهيب با قدرت بيش از 7ريشتر شهر سراوان از توابع استان سيستان وبلوچستان وقسمت هايي از پاكستان وچند كشور عربي حوزه خليج فارس را لرزاند.

 

 

كد خبر : ۱۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: استان لرستان در سایه تلاش و پیگیری های مستمر و هدفمند مدیریت اجرایی در زمینه جذب اعتبارات عمرانی به عنوان دومین استان برتر كشور معرفی شده است.

كد خبر : ۱۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رهبرمعظم انقلاب خاطرنشان کرد: آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مردم بیگناه پاکستان، افغانستان، عراق و سوریه سکوت میکنند اما بعد از چند انفجار در آمریکا ، همه دنیا را پر از جنجال میکنند.

كد خبر : ۱۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: هشدارهای بازدارنده رهبر معظم انقلاب به دشمنان، جدی و مبتنی بر ظرفیت‌‌ها و واقعیت‌های قدرت دفاعی و قاطع ایران اسلامیاست وسپاه آماده مقابله باهرتهدیدی رادارد.

كد خبر : ۱۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسین ‌زاده‌حسین جانشین بسیج صدا و سیما را تسلیت گفت.

 

كد خبر : ۱۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:سعید جلیلی از برخی نخبگان دعوت کرده تا با تنظیم برنامه‎های مورد اشاره او برای اداره کشور، وی را در این باره همراهی کنند و در گفت‌وگو با برخی از چهره‎های انقلابی احتمال حضور خود را منتفی ندانسته است.

 

كد خبر : ۱۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما دو هفته پیش جلسه‌ای را با حضور 14 کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در دفتر خود ترتیب داد که انتشار خبر این دیدار، واکنش‌های متفاوتی را بدنبال داشت.

كد خبر : ۱۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بر اثر انفجار شدید در یک کارخانه تولید کود شیمیایی نزدیک منطقه واکو در تگزاس امریکا حدود هفتاد تن کشته و صدها نفر دیگر زخمی شدند.

كد خبر : ۱۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شاید یکی از شاخصه های انتخابات پیش رو، پیش بینی رد صلاحیت برخی نامزدهای احتمالی این انتخابات باشد. برخی از احتمال رد صلاحیت سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات در صورت حضور در انتخابات سخن می گویند و عده ای دیگر هم از احتمال رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای احتمالی دولت.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی کشور در ذیل آمده است.

كد خبر : ۱۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:طبق اعلام اطرافیان کریمی تنها عامل باز دارنده‌ایی است که باعث می شود کریمی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی نکند راهیابی تیم ملی به جام جهانی برزیل است از این رو در صورتی که امیدهای او و فوتبال دوستان ایرانی برای صعود به جام جهانی در بازی با قطر از بین برود بدون شک شاهد خداحافظی علی کریمی از میادین فوتبال خواهیم بود

كد خبر : ۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:این دانشجوی بسیجی با بیان اینکه متاسفانه هیچ کدام از اعضای خانواده ام جرات بازگشت به منزل را ندارند، گفت: با توجه به اینکه این فرد و دوستانش از محل سکونتمان اطلاع دارند، ترجیح داده ایم تا رسیدگی قاطع نیروی انتظامی و قوه قضائیه در خانه اقوام سکونت داشته باشیم.

كد خبر : ۱۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بعید به نظر می رسد که مدیران ارشد و میانی بانک مرکزی از اوضاع بازار مطلع نباشند اما سوال این است که چرا بانک مرکزی در اموری که نباید دخالت کند وارد می شود ولی در هنگامی که باید به نفع شهروندان وارد میدان شود، سکوتی تامل برانگیز می کند؟

كد خبر : ۱۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:"ح.ب.د" از جمله افرادي است كه نه تنها داراي پرونده هاي كلان بانكي است، بلكه داراي تخلفات گسترده‌اي در زمين‌خواري ،قاچاق کالا و..... است.

كد خبر : ۱۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شبکه اجتماعي فيس‌بوک، بزرگترين، فعال‌ترين و پرتعدادترين گروه فيس‌بوکي جريان مقاومت در سوريه را بدون هيچ‌گونه توضيحي بست.

كد خبر : ۱۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بانک مرکزی در جدیدترین گزارش رسمی‌خود، آمار اعلامی‌ رئیس‌جمهور درباره رشد اقتصادی کشور در سال‌های 1389 و 1390 را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک های جهان، در پیامی وقوع زلزله در جنوب ایران را به ملت ایران تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران مسابقه نگارش فیلم نامه کوتاه با عنوان شهروند مسلمان ایرانی را برگزار می نماید .

كد خبر : ۱۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:دیه گو مارادونا ستاره آرژانتینی فوتبال با سفر به کارآکاس بر سر قبر هوگو چاوز رئیس جمهور سابق ونزوئلا حاضر شد.

كد خبر : ۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:در مراسم عروسی احمد علی بیابانپور برداشته شده است. بر خلاف آن چه در نخستین نگاه به ذهن متبادر می شود، داماد، نه افراد کت و شلوارپوش, بلکه نفر سوم از چپ، می باشد.

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:پیکر مرحوم ˈ جهانگیر ملک احمدیˈ قهرمان وزنه برداری ایران و آسیا، صبح روز پنجشنبه برروی دستان مردم وورزشکاران خرم آبادی تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:کوچ بهاره عشایر لرستان از مناطق قشلاقی به ییلاق آغاز شد.

كد خبر : ۱۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:یک متخصص بیماری‎های داخلی گفت: مصرف سیگار، مشروبات الکلی و استرس زمینه‎ساز بسیاری از زخم‎های پپتیک

كد خبر : ۱۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت:طرح هادی در 430 روستای استان لرستان معادل 28 درصد اجرا شده است.

كد خبر : ۱۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:جانشین ستاد انتخابات شهرستان بروجرد گفت: طی سه روز نخست ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 133 نفر در این شهرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:کارشناس مهندسي عمران اداره کل حفاظت محيط زيست لرستان از راه اندازي دو پاسگاه محيط باني در شهرستان چگني خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:فرماندارپلدختربر رعایت اصول اولیه حجاب و عفاف در جامعه اسلامی تاکید کرد.

كد خبر : ۱۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:معاون عملیاتی پلیس راه کشور از واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو 405 خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل امور اداری بنیاد مسکن کشور از تأسیس کانون بازنشستگی بنیاد مسکن خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:موضوع توهین به ایرانیان توسط نیما اکبرپور مجری برنامه کلیک تلویزیون بی بی سی فارسی به یکی از موضوعات داغ شبکه های اجتماعی از جمله سایت بی رنگی در خارج از کشور شده است.

كد خبر : ۱۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:منابع صهیونیستی از اصابت ۳ فروند موشک به شهر ایلات واقع در ساحل دریای سرخ در سرزمین های اشغالی فلسطین خبر دادند.

كد خبر : ۱۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز: دقایقی قبل دو پس لرزه به شدت ۴.۱ و ۴.۲ ریشتر شهرستان خاش در نزدیکی آتشفشان نیمه فعال تفتان را لرزاند.

كد خبر : ۱۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مانده کل ارتش گفت: آمادگی رزمی با سلاح‌های جدید ایجاد نمی‌شود و آمریکا توان اعمال جسارتی حتی با سلاح‌های جدید علیه ایران ندارد.

كد خبر : ۱۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:سه نفر از نمايندگان استان لرستان در مجلس شوراي اسلامي با ارائه طرحي در زمينه پرداخت حق بدي آب و هوا به كاركنان دولت در لرستان، خواستار برقراري آن در حقوق كارمندان لرستاني شدند.

كد خبر : ۱۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:یک فعال دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: رئیس جمهور یازدهم باید به معنای واقعی کلمه اصولگرای اصلاح طلب باشد.

كد خبر : ۱۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل صداوسیما گفت:صداوسیمای لرستان این امادگی رادارد که تا در زمینه‌های مختلف با تهیه و پخش کارهای فرهنگی و معرفی کارهای خیرین استان فعالیت کند.

كد خبر : ۱۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت:از نظر تشکل هم در ایران ما در کمیسیون ماده 10 احزاب، بالای 240 تشکل سیاسی داریم که از این بین فقط 10 تشکل فعال هستند

كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رییس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با اشاره به اینکه در کل کشور، ۲۰۷ هزار نفر برای عضویت در شورای شهر و روستا انتخاب می‌شوند، گفت: تایید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر و روستا بر اساس قانون جدید مجلس خواهد بود.

كد خبر : ۱۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:الهه رضایی مجری برنامه کودک و نوجوان ظهر امروز در فرمانداری تهران در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرد.

كد خبر : ۱۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:هاشمی رفسنجانی در دیدار نوروزی با سید محمد خاتمی به وی پیشنهاد داده است که از مدل ائتلاف سه گانه اصولگرایان استفاده کرده و ائتلافی میان خود، حسن روحانی و اسحاق جهانگیری تحت عنوان ائتلاف 1+2 اصلاح طلبان تشکیل دهد که این پیشنهاد با مخالفت خاتمی مواجه شده است.

كد خبر : ۱۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

كد خبر : ۱۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:یکی از نمایندگان مجلس آخرین فیش حقوقی خود را برای اطلاع عموم مردم در اختیار باشگاه خبرنگاران قرار داد.

كد خبر : ۱۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:سنگ قبر ملا نصرالدین در نزدیکی قونیه پیدا شده است.

كد خبر : ۱۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:حضور سوپراستارهای سینما، از نیکی کریمی گرفته تا پوریا پورسرخ، الناز شاکردوست، آناهیتا همتی و الهام حمیدی و ستارگان فوتبال مانند علی دایی و فرهاد مجیدی در مراسم گشایش اولین شعبه یک برند لوکس خارجی، تعجب عام و خاص را بر انگیخت.

كد خبر : ۱۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:نظر شما راجع به شباهت این بازیگران به هم چیست؟

كد خبر : ۱۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:تصویرمحجبه گوگوش

كد خبر : ۱۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:محمدرضا باهنر گفت:رئیس جمهور از مجامع داخلی و بین المللی از ادبیات غیرفاخر "بگم نگم"استفاده می كند

كد خبر : ۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:پیام فضلی‌نژاد" امروز برای ارائه آخرین دفاعیات خود درباره اتهام ایراد افترا و نشر اكاذیب علیه اسفندیار رحیم مشایی با شكایت ریاست جمهوری در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد و ٣٠ صفحه لایحه دفاعیه به همراه یك فایل صوتی از مشایی و اسناد مكتوب خود را به بازپرس شعبه ١٢ ارائه كرد.

كد خبر : ۱۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان نباید در عزل و نصب‌ها دخالت کنند، گفت: برخی به اسم مردم از تریبون‌ها سوء استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۱۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت:مجموع ذخایر این معدن عظیم بالغ بر 17میلیون تن سنگ گوهره که یکی از بهترین و مرغوبترین سنگ های تزیینی، ساختمانی و صنعتی است، برآورد

كد خبر : ۱۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این استان اعلام کرد.

كد خبر : ۱۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن هشدار نسبت به کاهش چهار تا هفت درجه‌ای دما در دست‌کم 16 استان کشور، آخرین وضعیت جوی در روزهای آینده را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به دو هزار مددجوی این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:زمین لرزه طی شب گذشته 6 استان کشور را لرزاند که بزرگترین شدت آن در استان فارس گزارش شده است.

كد خبر : ۱۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رقابت‌های رشته اذان در هفدهمين دوره مسابقات كشوری اذان، ابتهال، مديحه‌سرايی و همخوانی قرآن كريم از ساعت 19 امروز 31 فروردين‌ماه در تالار انديشه حوزه هنری آغاز شد.

كد خبر : ۱۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:بخشداربخش معمولان درمورد آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش معمولان گفت :تاامروز100نفربرای انتخابات شوراهای روستاهای معمولان ثبت نام کردند

كد خبر : ۱۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رئیس اداره امور هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: از سال 83 تاکنون 669 هنرمند، روزنامه‌نگار، خبرنگار و نویسنده در لرستان بیمه شده‌اند.

كد خبر : ۱۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی درپی درگذشت فقیه بزرگوار آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی رحمة‌الله علیه، پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۱۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، ماده‌واحده و بندهای لایحه بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور را با قانون بودجه سال ۱۳۹۱ مورد مقایسه قرار داد.

كد خبر : ۱۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:اگر شما از ابزارDefragmentation براي بهبود سرعت رايانه خود استفاده مي كنيد، Diskeeper Pro Premier را امتحان كنيد.

كد خبر : ۱۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دبیر مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی لرستان  گفت: آقای احمدی نژاد، شما وقتی در خط ولایت قدم برمی داشتید دوستان ارزشی و بزرگی از شما حمایت می کردند؛ یارانی مذهبی داشتید ولی امروز دیدید که فاصله گرفتن از خط ولایت چه جزایی دارد.

كد خبر : ۲۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:بعد از تخریب و تعویض میدان ایشتار شهرستان الشتر، میدان ولایت با هزینه بیست و پنج میلیون تومان در ورودی این شهرستان رو نمایی شد.

كد خبر : ۲۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در کرسی آزاد اندیشی با عنوان نقاط ضعف و قدرت دولت نهم و دهم که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد برگزار شد حمایت نابجا از مشایی نقطه ضعف احمدی نژاد عنوان شد.

كد خبر : ۲۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز: مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام کاروان‌های حج تمتع در لرستان آغاز شده است.

كد خبر : ۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دو نفر از نمایندگان مجلس از وزیر دادگستری در خصوص نقش چهار نماینده در پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی سوال کرده‌اند که وزیر هفته آینده باید با حضور در مجلس به این سؤال پاسخ دهد.

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: ما از هر گروهی از همشهریان که بتوانند در حوزه های مختلف ماحصل کارشان را در اختیار شهرداری، استانداری و یا سایر سازمانها قرار دهند صمیمانه استقبال می کنیم.

كد خبر : ۲۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز: برنامه ديدارهاي پلي آف براي تعيين تيم چهاردهم ليگ برتر از سوي سازمان ليگ آزادگان اعلام شد.

كد خبر : ۲۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:فاصله سنی پیرترین و جوانترین کاندیداهای احتمالی انتخابات آتی ریاست جمهوری، عددی به اندازه ۴۴ است که در نوع خود، مساله جالب توجهی است.

كد خبر : ۲۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:این مقام ایرانی که به آرامی صحبت می‌کند گفت: اسراییل موجودیتی نامشروع است... اگر آنها می‌خواهند کشوری برای یهودیان ایجاد کنند، می‌توانند این کار را جای دیگری انجام دهند.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:قیمت گوشت در فروشگاههای سطح شهر ناگهان به صورت فزاینده ای بالا رفته است و قیمت تا حدود ۶۰ درصد افزایش را تجربه می‌کند. در این میان، مسئولان تنظیم بازار کشور، حذف اختصاص ارز مبادلاتی به واردات گوشت و هدایت واردکنندگان به سمت تامین ارز از بازار آزاد است.

كد خبر : ۲۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:جدیدترین قیمت 20مدل وبرندبرترگوشی تلفن همراه به شرح ذیراست

كد خبر : ۲۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:یادم می آید وقتی 9ساله بودم، یک روز پدرم با کیسه ای پر از میوهای ناآشنا، وارد خانه شد.

 

 

كد خبر : ۲۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بررسی حقوقی چگونگی عزل اعضای شورای نگهبان درمجلس شورای اسلامی

كد خبر : ۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:معاون آموزشی وزارت علوم تصریح کرد: همچنین از دانشگاه‌ها خواستیم در صورت امکان، امتحانات را عقب تر برگزار کنند تا ترم دوم کوتاه نشود.

كد خبر : ۲۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مروری بر لیست شهرهای آلوده اینترنتی گویای آن است که هم‌چنان تهران با اختلافی جدی نسبت به استان‌های دیگر در صدر جدول آلوده‌های اینترنتی قرار دارد.

كد خبر : ۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:موسسه مانیتور اینترنت pingdom گزارشی آماری از دنیای اینترنت در سال ۲۰۱۲را منتشر کرده است که جزییات این آمارهاخواندنی است.

كد خبر : ۲۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:در میان چهره هایی که احتمالا ثبت نام خواهند کرد نام افرادی چون محرابیان ، بهبهانی ، شیخ الاسلامی ، کلهر و داوری شناخته شده تر است.

كد خبر : ۲۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویری ازاختراعات گذشته

كد خبر : ۲۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ماجراي پرونده جواد لاريجاني زماني قوت گرفت كه در تيرماه 91 برخي سايتهاي خارج از كشور اسناد جديدي از اين پرونده منتشر كردند. اسنادي 12 برگي كه نشان مي داد محمد جواد لاريجاني 342 هكتار زمين در ورامين را غصب كرده است.

كد خبر : ۲۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از کسب رتبه اول و دوم کشوری در آزمون دکترای حرفه ای توسط دو دانشجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.

كد خبر : ۲۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش معمولان درمورد آخرین آمار افراد ثبت نامی برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش معمولان گفت :تاامروز100نفربرای انتخابات شوراهای روستاهای معمولان ثبت نام کردند

كد خبر : ۲۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:خواستگار سمج با تهدید به خودکشی در لبه پرتگاه از دختر مورد علاقه اش جواب آری گرفت.

كد خبر : ۲۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:حضرت آیت‌الله نوری همدانی از مراجع معظم تقلید کشورمان اردیبهشت ماه به مدت پنج روز با اقشار مختلف مردم لرستان دیدار می‌کند.

كد خبر : ۲۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم، از تغییر زمان امتحانات دانشگاه‌ها به دلیل انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد و آن را دور از شان دانشجویان دانست.

كد خبر : ۲۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز: قرارداد تجاری سازی ٢ کاتالیست استراتژیک صنعت پتروشیمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیر پژوهش و فناوری وزارت نفت بین شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پتروشیمی لرستان امضا شد.>

كد خبر : ۲۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:پل شهر دورود که قرار بود سه ماهه تمام شود بعد از گذشت یک و نیم سال هنوز به بهره برداری نرسیده و این امر موجب انتقادات جدی مردم حاشیه رودخانه تیره شده است.

كد خبر : ۲۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت:به مناسبت بزرگداشت مقام معلم از 575 معلم کشوری، استانی و منطقه‎ای این استان تجلیل می‎شود.

كد خبر : ۲۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:نماینده مردم پلدختردرمجلس شورای اسلامی گفت: پدیده زیرمیزی به دلیل اوضاع بی‌سر و سامان سلامت است و نشانگر این است که نظارتی بر این حوزه وجود ندارد.

 
كد خبر : ۲۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ورزشگاه 15 هزارنفری خرم‎آباد درحال حاضر 47 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قرار بر این بود که با اختصاص 12 میلیارد تومان تا خرداد ماه 92 به بهره‎برداری برسد.

كد خبر : ۲۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویردیدنی وجالب ازحواشی ورزشگاه آزادی

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

كد خبر : ۲۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:صادق صبامدير كنوني شبكه بي‌بي‌سي فارسي با هويت ايراني اثبات شده اعمال مجرمانه‌اي را با ساخت برنامه‌هاي گوناگون در اين شبكه مرتكب مي‌شود كه بايد پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:این روزها در در فضای مجازی خبر درباره زلزله 10ریشتری و نگرانی درباره آن بار دیگر حسابی داغ شده است.

كد خبر : ۲۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

 
كد خبر : ۲۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:اسفندیار رحیم مشایی، هنگام سخنرانی احمدی نژاد در خوزستان، چشمان خود را بسته و به خواب فرو رفت.

كد خبر : ۲۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:رییس‌جمهور با بیان اینکه «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم»، اظهار کرد: برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید. ملت ایران هیچگاه در برابر ابرقدرت‌ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می‌کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:حضور اسفندیار رحیم مشایی در مراسم «حماسه حضور» در استانداری خوزستان با حاشیه هایی همراه شد که جو سالن این همایش را برای دقایقی متشنج کرد.

كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:در تازه ترین نظرسنجی که توسط صداوسیما در سطح کشور انجام شده، آیت الله هاشمی رفسنجانی در رتبه نخست قرار دارد.

كد خبر : ۲۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سردارنقدی گفت:درستکاری، صحت عمل و پاکی در انجام فعالیت اقتصادی بسیار مهم بوده که بایستی همواره با نظارت و تذکر دائمی همراه باشد.

كد خبر : ۲۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد.

كد خبر : ۲۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت:1700 گونه گیاهی  و بیش از 25درصد تنوع زیستی و حیات وحش کشور در لرستان وجود دارد

كد خبر : ۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:علی کائیدی نماینده مردم پلدختر گفت:در دنیا ایران با ارزشهای اسلامی و آرمان های امام و مقام معظم رهبری شناخته می شود اما در دوره اصلاحات این ارزش ها کمرنگ شد و این نقطه برجسته  دوره اصلاحات است.

كد خبر : ۲۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:صبح امروز به دلایل نامشخص، درب بیمارستان عشایرخرم آباد بر روی مراجعه کنندگان علی رغم داشتن کارت همراه بسته شد که همین امر باعث دعوا و کتک کاری همراه بیماران با نیروهای حراست بیمارستان شد.

كد خبر : ۲۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:پس از تصویب هیئت دولت و گرفتن موافقت نامه اصولی ایجاد پالایشگاه بالاخره کلنگ پالایشگاه نفت استان لرستان در تاریخ 21 بهمن ماه سال 88 با حضور هزاران نفر از روستائیان منطقه در محل روستای "جلگه خلج" شهرستان پلدختر به زمین زده شد در حالیکه هیچ کدام از مردمی که برای کلنگ زنی این پروژه حضور یافتند نمی دانستند که این کلنگ نیز به دلیل غیرکارشناسی بودن روی زمین خواهد ماند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:یکی از اولویت های مجمع نمایندگان لرستان احیا و بازسازی کارخانجات تعطیل شده است.

كد خبر : ۲۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: مقام اول کشور در زمینه امداد و نجات در کوهستان متعلق به استان لرستان است.

كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:امام جمعه بروجرد گفت: شیوه‌های تبلیغاتی برای انتخابات باید اسلامی باشد و در این زمینه نخبگان در شناسایی افراد اصلح به مردم بسیار نقش دارند.

كد خبر : ۲۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: بیش از 6 هزار و 500 داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:نتایج بررسی پرونده ای در پزشکی قانونی نشان داد که پنجمین نفری که به دلیل چرك كردن گلو به پزشک مراجعه کرده و تزریق پنی سیلین چینی به مرگ وی منجر شده است.

كد خبر : ۲۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:قصه از دیدار با یک مادر شهید شروع شد؛ مادر شهیدی که می‌گفت: «30 سال است از پسرم بی‌خبرم»؛ مادر شهیدی که هر زنگ تلفن یا در قلبش را به تپش می‌انداخت، اسم احمد که می‌آمد، یاد آخرین حرف‌هایشان در آخرین اعزام می‌افتاد.

كد خبر : ۲۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:تشکیل سپاه از معجزات بزرگ قرن است که که با اراده مقدس و دور اندیشی بی نظیر حضرت امام (ره) برای پاسدار از انقلاب ودفاع از استقلال ،عزت و شرافت میهن اسلامی در برابر توطئه ها و تهدیدات ذشمنان و بیگانگان پدید آمد.

كد خبر : ۲۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سخنگوی کمیسیون تلفیق از افزایش 38 درصدی قیمت حامل های انرژی در سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۲۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:سه بانک ملی، کشاورزی و تجارت دوباره در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج‌ فعال شده اند و به هر متقاضی 50 میلیون ریال وام پرداخت می کنند .

 

 

كد خبر : ۲۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:اما در پایان همایشی که آقای پور محمدی سخنران اصلی آن بود، اتفاق خاصی افتاد و آن توزیع کارت های هدیه 80هزارتومانی و 50هزارتومانی بانک سامان میان تمام حضار شرکت کننده بود.

كد خبر : ۲۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:آیت الله موحدی کرمانی به دلیل ضعف جسمانی و بیماری قندی در بیمارستان بستری شد.

كد خبر : ۲۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نه‌تنها تک‌همسری منحصر به ما انسان‌ها نیست، بلکه رفتارهایی مانند خیانت یا جداشدن جفت‌ها از یکدیگر در قلمرو حیوانات نیز دیده می‌شود. وفادارترین جفت‌ها را در این قلمرو کرکس‌ سیاه، پنگوئن‌ها و سگ آبی تشکیل می‌دهند.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مفتی تونس با اشاره به اعزام 16 دختر از این کشور به سوریه تحت عنوان “جهاد نکاح”؛ فراخوان ها برای “جهاد” در سوریه را اشتباه بزرگ دانست و تأکید کرد: “جهاد نکاح” یکی از انواع فحشا و زنا است.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مقامات آمریکا اعلام کردند: فرد آمریکایی که با آتش زدن سجاده ای قصد سوزاندن مسجدی در ایالت اوهایو در شمال این کشور را داشت، به بیست سال زندان محکوم شد.

كد خبر : ۲۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:دیشب کفاشیان میهمان صندلی داغ برنامه نودبود.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:این پرونده در حالی برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده که تاکنون به اتهامات 55 متهم پرونده فساد بزرگ مالی رسیدگی و حکم اعدام چهار محکوم اصلی پرونده نیز تائید و برای اجرا به شعبه اجرای احکام دادسرای تهران ارسال شده است

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان جزئیات گروگان‌گیری مهندس یکی از شرکت‌های طرف قرارداد با بنیاد مسکن را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از ارسال بیش از 60 اثر از سوی هنرمندان برجسته کشور به دبیرخانه جشنواره ملی پوستر سازی خلیج فارس خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:اولین جلسه‌ی کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان از اجرای طرح همتا در مراکز مشاوره این اداره کل خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:توکلی دستگیری دو تن از مسئولین رده بالای استانی را تأیید کرد .

كد خبر : ۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت :متوسطه سرانه فضای آموزشی هر دانش آموز در لرستان چهار متر مربع است .

كد خبر : ۲۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از استانداری های مازندران، تهران، آذربایجان غربی و فارس و همچنین تحقیق و تفحص از استانداری های لرستان و خراسان رضوی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

كد خبر : ۲۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان از خرید 5800 مترمربع زمین در خرم‌آباد به منظور احداث ساختمان این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:بهره برداری از تونل آب رسانی از سرشاخه های دز به قمرود دقایقی پیش با حضور رییس جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۲۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده نیروی زمینی ارتش از برگزاری رزمایش «بیت‌المقدس ۲۵» در سوم خردادماه خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جو سازی مقام محترم رئیس جمهوری آقای احمدی نژاد در سفر به استان خوزستان غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است و او به اینگونه سخنان پایان دهد.

كد خبر : ۲۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرزند آیت‌الله طاهری خرم آبادی از رو به بهبود بودن حال عمومی آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم آبادی خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، گفت: بیش از 3000 نفر در استان با استفاده از آیین‎نامه اجرایی مشاغل سخت و زیان‎آور بازنشسته پیش از موعد شدند.

كد خبر : ۲۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری دو آدم ربا خشن در شهرستان درود و رهایی گروگان 39 ساله خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از اعزام 25 هزار نفر از مردم استان به مناسبت شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) همزمان با سالروز رحلت امام راحل در 14خرداد سال جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از ثبت نام شش هزار لرستانی در طرح تربیت حافظان قرآن خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جدیدترین استخدامی های کشوررامشاهده کنید.

كد خبر : ۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:شیمون پرز، رئیس جمهور اسرائیل در دیدار با المار محمدیارف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان، از این کشور به خاطر نقشی که در مقابله با نفوذ ایران در منطقه ایفا می کند، تشکر کرد.

كد خبر : ۲۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:متأسفانه کشورهای صادرکننده محصولات بهداشتی و درمانی از تحریم‌های ناعادلانه غرب علیه ایران و سوء مدیریت مسئولان، استفاده کرده و محصولات بی‌کیفیت را به کشور فروخته‌اند.

كد خبر : ۲۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در صورت موافقت مجلس و شورای نگهبان احتمال افزایش قیمت هر لیتر بنزین سوپر آزاد به یکهزار تومان، متوسط قیمت هر مترمکعب گاز خانگی به مرز 100 تومان و هر لیتر گازوئیل آزاد تا سقف 500 تومان در سالجاری قوت گرفته است.

كد خبر : ۲۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: لرستان مغضوب شده هر سه دولت قبلی است و هرکدام از دولت ها فقط یک سری مصوبات و کلنگ های بی نتیجه را در لرستان تصویب کردند.

كد خبر : ۲۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نائب اول کمیسیون بهداشت گفت: استان لرستان با شاخص های بهداشتی کشور فاصله زیادی دارد و نسبت به شهرهای دیگر عقب‌تر است. همچنین کم توجهی مسئولین به لرستان در دوره‌های مختلف باعث این فاصله شده است.

كد خبر : ۲۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز: تولید سالیانه چند هزار تن محصولات کشاورزی در شهرستان الشتر و صادر کردن آنها به استانهای همجوار از نکات مثبت  صنعت کشاورزی شهرستان سلسله است اما نبود سیلو مشکل کشاورزان این شهرستان را دوچندان کرده است.

كد خبر : ۲۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جشن بزرگ 6اردیبهشت ماه درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرماندار شهرستان پلدختر گفت: 449 نفر به عنوان داوطلب عضویت در چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۲۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: هفت هزار و 586 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:این روزهاکه بحث حذف ارزمرجع روغن خام دربازارشنیده شد بلافاصله بازاریها به آن واکنش نشان دادندوروغن های خودرایاانبارکردندیابه قیمت دوبرابربه خریدارانمی فروشند.

كد خبر : ۲۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:کواکبیان، خطاب به رئیس جمهور، افزود: اگر این صحبت‌ها دروغ و خالی‌بندی نیست، پرونده‌ها و اسناد را رو کن!

 

كد خبر : ۲۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وبلاگ‌نویسان حامی حلقه انحرافی برای شرکت در نشستی انتخاباتی در اصفهان دعوت شده تا شنونده سخنرانی رحیم مشایی ‌باشندوبعلت استقبال سرد مردمي از رئيس‌جمهور در دور جديد سفرهاي استاني، در  سفر  رییس دولت به اصفهان  ،استانداري اصفهان تمام ادارات را تعطيل اعلام كرد

كد خبر : ۲۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در شرایطی که داروهای چینی همچنان زمینه تشنج و بعضا مرگ بیماران را فراهم می‌کند، نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شما جایی سراغ دارید که داروی چینی توزیع می‌کند به ما اطلاع دهید تا شدیدا با آن برخورد کنیم.

كد خبر : ۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: مهلت ثبت نام در سامانه صدور مجوز مراکز مشاوره ازدواج و خانواده تا 31 اردیبهشت ماه به پایان می رسد.

كد خبر : ۲۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد با وجود تورمی که هر ساله شاهدیم تکلیف مهریه‌های 10هزار یا 20هزار تومانی که در سال‌هایی می‌شد با آن ملک خرید و سرمایه گذاری کرد ولی درحال حاضر ارزشی ندارد، چه می‌شود؟

كد خبر : ۲۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز: سفراحمدی نژادومشایی دارای حواشی جالبی بود. 

كد خبر : ۲۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:بعد از شناخته شدن چهره رییس جمهور های جهان، افرادی پیدا می شوند که ادعا دارند دارای شباهت بی نظیری با آنها هستند.

كد خبر : ۲۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نماینده مردم تهران با بیان اینکه به واسطه تغییر قیمت ارز کالاهای اساسی ماند گوشت ۶۰ درصد گران شده و روغن نیز ۳۵ درصد افزایش قیمت پیدا کرده است، افزود: این دیگر هرج و مرج بازار ماشین نیست که زندگی روزمره مردم را داغان نکند. مردم گوشت نخورند، حبوبات نخورند؛ اشکنه هم نخورند که یک قاشق روغن می خواهد؟

كد خبر : ۲۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی دو هفته پیش نرخی را به عنوان نرخ پایه مکالمات تلفن‌همراه تصویب کرده که برای هر 3 اپراتور فعلی تلفن‌همراه یکسان است.

كد خبر : ۲۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در راستای طرح توسعه مسجدالحرام و تخریب آثار اسلامی اطراف حرم مکی و در پی اعتراض مردم و علمای عربستان تخریب محل ولادت پیامبر اکرم(ص) منتفی شد.

كد خبر : ۲۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سردار خوشنواز گفت: همواره تحرکات دشمنان را رصد و تحت کنترل کامل قرار می‌دهیم و آمادگی برای مقابله هوشمندانه با فتنه جدید را داریم البته امیدواریم فتنه‌های جدید هرگز رخ ندهد.

كد خبر : ۲۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس سازمان امداد و نجات هلال‌احمر گفت: با وقوع زلزله ۴.۹ ریشتری صبح امروز در گلشهر اصفهان تاکنون ۷ پس‌لرزه به وقوع پیوسته که خسارات چندانی در پی نداشته و فقط ۶ نفر مصدوم شدند.

كد خبر : ۲۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری همایش اردیبهشت تئاتر ایران در شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۲۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:فرمانده انتظامي اليگودرز از کشف يک‎هزار و 100 سکه تقلبي در اين شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری همایش نماز دانشگاه‎های پیام نور کشور در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:کارشناس عمره و عتبات دانشگاهیان لرستان گفت: 138 نفر از دانشجویان پسر دانشگاه‌های لرستان به منظور انجام مناسک حج عمره، عازم سرزمین وحی شدند.

كد خبر : ۲۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نماینده کارگران و دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان بروجرد برنامه های هفته کارگر در بروجرد را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:خیابات بهشت جایی در قلب پایتخت؛ اگر توانست نردبان ترقی اصولگرایان باشد چرا اصلاح طلبان برای فتحش تدارک نبینند؟

كد خبر : ۲۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نسخه دیجیتالی کتاب‌های بهائیان در سایه غفلت مسئولان بر روی گوشی‌های تلفن همراه شهروندان تهرانی نصب می‌شود.

كد خبر : ۲۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:استاندار لرستان گفت: عملیات ساخت پترو شیمی شهرستان كوهدشت در آینده نزدیك آغاز خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وزارت علوم در بخش‌نامه خود به دانشگاه‌ها، این تغییر زمان را بنا به درخواست دانشجویان‌ اعلام کرده‌ است، حال آن که از زمان ابلاغ آن، دانشجویان بسیاری به این کار اعتراض کرده‌اند! اما ماجرا از این قرار است: وزارت علوم نمی‌خواهد به هیچ وجه در نزدیک‌ به انتخابات و پس از آن، کسی در دانشگاه‌های کشور ‌باشد و تعطیل کردن دانشگاه را آسان‌ترین راه برای آسوده کردن خیال خود دانسته است.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:تيم فوتبال استقلال در چهار چوب هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا سوم ارديبهشت ماه ، میهمان خود (الریان قطر )را شکست داد  ولی سپاهان در یک پیروزی بی حاصل در دیدار با النصر  با جام باشگاههای آسیا در این فصل خداحافظی کرد.

كد خبر : ۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:قضیه از آنجا بالا گرفت که یکی از جوانان حاضر در سالن در پایان سخنرانی احمدی نژاد برخاست و گفت شما در یکی از دیدارهایتان بین داشجویان گفتید که “چشم انتظار یاران 84 خود هستیم” بنده به شما اعلام می کنم ما سال 84 یار شما بودیم، هنوز هستیم و همواره خواهیم بود.

كد خبر : ۲۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری برای سخنرانی در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رییس اداره فرهنگی و تبلیغ اداره كل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: یك هزار نفر از روحانیون این استان روز سه شنبه دهم اردیبهشت امسال با آیت الله نوری همدانی دیدار می كنند.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:یک منبع آگاه از برگزاری ۳ همایش دیگر توسط دولت در اردیبهشت ماه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:نویسنده کتاب «ایران، دیروز، امروز، فردا» گفت: آقای هاشمی این سه تا نامه را پیش امام خمینی (ره) برد و گفت نه پول داریم و نه کسی جبهه می آید و فرمانده سپاه هم گفته امکانات نداریم

كد خبر : ۲۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:عضو هیئت علمی گروه مرتع و آبخیزداری دانشگاه لرستان گفت:یکی ازعوامل مهم افزایش فرسایش خاک درکشورناشی از ناکارآمدی مدیریت کشور در حوزه آبخیزداری است.

كد خبر : ۲۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری میدان انتخابات را میدان رقابت دانست و با اشاره به برخی از اعلام نظرها و تهدیدها گفت: این نوع تهدید‌ها بنده را از میدان بیرون نمی‌کند.

كد خبر : ۲۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:او مجبور است در طول روز با کمک رژیم سبزیجات و ورزش، غذاهایی که در طول شب خورده است را بسوزاند.

كد خبر : ۲۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:یک شهروند ایرانی در نپال به اتهام برنامه ریزی برای حمله به سفارت اسرائیل بازداشت شد.

كد خبر : ۲۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:«سه سال، چهارسال می گویی نمی گذارند و رقیب خودش را کنار می کشد و خیلی جاها از مواضع عقب نشینی می کند و کوتاه می آید اما بالاخره در مقابل این پرسش قرار می گیرند که چه کاری انجام دادید؟ دیگر بهانه نیاور»!

كد خبر : ۲۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:بنابر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شورا یکی از ارکان نظام است و دوشا دوش شهرداری هر شهر فعالیت خود را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:درانتخابات خردادماه روستاهای افرینه معمولان  وسرابحمام پلدختردارای 5کاندیدهستند

كد خبر : ۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:در منطقه شمال تهران نیز دارآباد، اقدسیه، پاسداران، کاشانک، قیطریه، کلاهدوز، بزرگراه صدر، دزاشیب، میدان تجریش، سعدآباد، زعفرانیه، ولنجک، نمایشگاه بین‌المللی، مقدس اردبیلی، دره پونک، بزرگراه نیایش تا سولقان روی گسل‌های شمال تهران، نیاوران و محمودیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:وی با بیان اینکه یک مدیریت عاقل متوسط هم می‌تواند کشور را اداره کند، گفت: اگر نتوانیم کشور را اداره کنیم در مقابل مردم مسئول عندالله هستیم.

كد خبر : ۲۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان از اجرای طرح پایش فشار خون در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:همرزم شهید خرازی گفت: زمانی که در عملیات کربلای ۴ ضرباتی به نیروهای ما وارد شد، شهید خرازی به سه دلیل بر انجام عملیلات کربلای ۵ تاکید کرد؛

كد خبر : ۲۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با تاکید بر اینکه کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید از تبلیغات زودهنگام بپرهیزند، گفت: کاندیداها نباید تا زمان تبلیغات نامی از کاندیداتوری خود ببرند.

كد خبر : ۲۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان خواستار استفاده خبازیهای این استان از نمک تولید شده در این استان شد.

كد خبر : ۲۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از وضعیت برخی کشتارگاههای سطح استان انتقاد کرد و گفت: سلامت مردم شوخی بردار نیست.

كد خبر : ۲۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در سال جاری بیش از 19 تن و 393 کیلوگرم مواد فاسد غذایی در لرستان کشف و معدوم شده است.

كد خبر : ۲۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:گروه‌های طراحی مد و فروش لباس و جواهر بدلی با بی توجهی مسئولین ذی‌ربط با انتشار تصاویر نیمه عریان زنان در شبکه های اجتماعی به جذب مشتری و ترویج ناهنجاریهاي اجتماعی دست می‌زنند.

كد خبر : ۲۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:به دلیل كوهستانی بودن 186 آبشار دارد كه در شمار دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری ایران هستند؛ در بین استان‌های كشور مازندران و لرستان به ترتیب بیشترین آبشارهای ایران را در خود جای داده‌اند.

كد خبر : ۲۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:در انتخابات ریاست جمهوری از هیچ شخص خاصی حمایت نمی کنیم وفقط به معیارهای رهبری دراین موردتوجه می کنیم.

كد خبر : ۲۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:محمد علی در ستکار یزدی یکی از شاهدان عینی حادثه طبس به مناسبت 5اردیبشت سالروز شکست نظامی آمریکا درطبس ،ابعاد این حادثه بزرگ را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز: فرد مدعی بمب گذاری در پرواز تهران- زابل صبح امروز دستگیر شد.

كد خبر : ۲۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:داوود احمدی نژاد تصریح کرده است: والله جریان انحرافی به امام زمان اعتقادی ندارد و اگر اعتقاد داشت با ناتو برای برای سرنگونی دولت سوریه همکاری نمی کرد.

كد خبر : ۲۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:اعضای ستاد جوانان اصلاح طلب با سید محمد خاتمی دیدار کردند و از وی خواستند تا با در نظر گرفتن آینده ایران و در تلاش برای نجات کشور، آبروی خود را فدای ایران کند و به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده در صحنه حضور داشته باشند.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سرانجام سفرهای استانی دولت در سال جدید که به نظر عده ای بیشتر تبلیغاتی است تا برای خدمات رسانی کار دست محمود احمدی نژاد داد و عده ای اعلام کردند که اگر می خواهی به شهر ما بیایی مشایی را نیاور و گرنه ما نیستیم/ در فضای انتخاباتی هم حاشیه های 1+2 ادامه دارد و صحبت های یکی از اعضای این ائتلاف برای آنان دردسر درست کرده است.

كد خبر : ۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:شواهد نشان می‌دهد که بر التهابات ناشی از تغییر در تقسیمات کشوری آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها پایانی نیست.

 

 

كد خبر : ۲۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با انتقاد شدید از اقدامات تبلیغی دولت، پرداخت ۲۵۰ هزار تومان یارانه نقدی به مردم را شعاری بی‌حساب ذکر کرد و گفت: کارشناسان وافراد خبره اقتصادی باید در این زمینه اظهارنظر کنند.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:دبیر کل حزب سبز گفت: به نظر می‌رسد محمود احمدی‌نژاد در حال به کار گیری تمام ظرفیت‌ها و امکانات دولتی برای تبلیغ نامزد جریان نزدیک به دولت است و آغاز دوباره سفرهای استانی آن هم در کمتر از دو ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری با این فشردگی و همراهی نامزد احتمالی و طرح وعده‌ها و پرداختن به مباحث چالش برانگیز همچون بگم بگم هم در همین راستا است.

كد خبر : ۲۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كاربران زیادی با قرار دادن شماره تلفن خود و درج درخواستهای غیراخلاقی خود پیشنهاد های شرم آوری را از طریق این صفحات غیر اخلاقی منتشر میكنند.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز: با پيچيده شدن وضعيت گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا، حريف استقلال در مرحله حذفي پس از برگزاري دور پاياني مرحله گروهي مشخص مي‌شود.

كد خبر : ۲۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز: سازمان ليگ برتر از زمان ديدار فينال جام حذفي خبر داد.

كد خبر : ۲۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:محسن هاشمی رفسنجانی، بزرگ‎ترین فرزند آقای هاشمی است که پس از بیست سال حضور در مدیریت شهری سودای حضور در خیابان بهشت را در سر می‎پروراند و به قول خودش شاید کمی از سایه سنگین پدر فاصله بگیرد. در ادامه بخش‎‎هایی از گفت‎وگوی وی با پنجره در رابطه با حضور وی در انتخابات شورای شهر تهران را خواهید خواند.

كد خبر : ۲۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:پلیس‌های زن دبی اولین مجموعه از خودروهای فراری ۴ و لامبورگینی را برای گشت زنی در این شهر توریستی دریافت کردند.

كد خبر : ۲۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:اکبر هاشمی رفسنجانی، روز گذشته در یک جلسه خصوصی از اعلام آمادگی برای کاندیداتوری در عرصه انتخابات سخن گفت.

كد خبر : ۲۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:بانک کشاورزی از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، دعوت به همکاری می نماید.

 
 
كد خبر : ۲۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:جزئيات سفر پنج روزه حضرت آيت‌الله نوری همدانی از مراجع معظم تقليد كشورمان به استان لرستان در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تشريح شد. 

كد خبر : ۲۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندار لرستان با صدور احکام جداگانه‌ای روسای کارگروه‌های یازده‌گانه شورای پدافند غیرعامل استان را معرفی و منصوب کردند.

كد خبر : ۲۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:به همت اداره تبليغات اسلامی شهرستان كوهدشت 50 برنامه فرهنگی در راستای بزرگداشت شهيد مرتضی مطهری و هفته معلم دراين شهرستان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:براي اولين بار در کشور کميته اطلاع‌رساني استاني در حوزه مبارزه با مواد مخدر با هدف آگاه‌سازي خانواده‌ها و جلوگيري از سوء مصرف مواد ‌مخدر در استان لرستان راه‌اندازي شد.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: به منظور حمايت از هنرمندان سينمايی و بومی استان قرار است چندين نماهنگ با عنوان رضوی توسط هنرمندان بومی استان توليد شود.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كارشناس تشكل‌های دينی اداره تبليغات اسلامی شهرستان اليگودرز از فعاليت 120 تشكل دينی و فرهنگی در اين شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:فرمانداری هر شهر در واقع سکان اداره آن شهر را در اختیار دارند و درج اخبار و اطلاعات این فعالیت ها به خصوص در بحث انتخابات شورا ها که این روز ها  نقل محافل شده برای خیلی از اقشار مردم مهم و اساسی است.

كد خبر : ۲۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:بنا بر شنیده‌ها بحمدالله حال عمومی وی خوب است اما شب گذشته را در اورژانس سپری کرده است.

كد خبر : ۲۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث های در بین اصولگرایان صورت گرفته است که بعد از 15 اردیبهشت طبق نظرسنجی داخلی، عده ای به خاطر مصلحت نظام کنار بکشند.

كد خبر : ۲۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:شما می توانید بعد از نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود ،شماره تلفن طرف مقابلتان را به راحتی بدست آورید.

كد خبر : ۲۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:امروزه در کشور ما اکثر گوشی های موجود در بازار ریجستر نشده و قاچاقی به کشور وارد می شوند که این موضوع باعث نوسانات قیمت یک مدل گوشی شده که علت آن چیزی به جز غیر اصل بودن آن و به اصطلاح چنج بودن آن است که متاسفانه فروشندگان گوشی های تقلبی و یا چنج خود را به عنوان گوشی اصل به مشتری معرفی می کنند.

 
كد خبر : ۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸