پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۷۰    عبارت مورد جستجو: پالایشگاه نفت

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهوری صبح امروزدر آستانه آغاز سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح جامع پژوهشگاه صنعت نفت از طرح های ماندگار را به صورت رسمی افتتاح کرد.

كد خبر : ۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضور معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت مسائل ومشکلات صنایع پلدخترواستان بررسی شد.

كد خبر : ۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی است ومردم پلدخترباردیگرتوطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

كد خبر : ۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: احداث کارخانه سیمان و فولاد پلدختر نقش موثری در رفع مشکل بیکاری دارد.

كد خبر : ۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: دو طرح بزرگ پالایشگاه نفت و کارخانه فولاد پلدختر که جز مصوبات دولت است حتی یک درصد هم اجرایی نشده است.

كد خبر : ۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حال حاضر 90 درصد تجهیزات کارخانه سیمان شهرستان خرم‎آباد وارد این مجموعه شده است.

كد خبر : ۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


بیان روز:پس از تصویب هیئت دولت و گرفتن موافقت نامه اصولی ایجاد پالایشگاه بالاخره کلنگ پالایشگاه نفت استان لرستان در تاریخ 21 بهمن ماه سال 88 با حضور هزاران نفر از روستائیان منطقه در محل روستای "جلگه خلج" شهرستان پلدختر به زمین زده شد در حالیکه هیچ کدام از مردمی که برای کلنگ زنی این پروژه حضور یافتند نمی دانستند که این کلنگ نیز به دلیل غیرکارشناسی بودن روی زمین خواهد ماند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بيان روز:همچنان مسئولين با وعده هاي توخالي وكلنگ هاي احداث بي نتيجه پلدختر را به منطقه محروم تر تبديل مي كنند.

كد خبر : ۳۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:همچنان مسئولين با وعده هاي توخالي وكلنگ هاي احداث بي نتيجه پلدختر را به منطقه محروم تر تبديل مي كنند.

كد خبر : ۳۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


استاندار لرستان گفت:خوب زندگی کردن ،نداشتن دغدغه معیشتی و ایجاد نظم اجتماعی ،رفع بیکاری حق مردم استان لرستان ،که باید با مشارکت مردم استان این مسائل حل شود.

كد خبر : ۵۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


شهرستان پلدختر با تولید  83 درصد نفت لرستان از اهمیت فوق العاده ای در تولید طلای سیاه در غرب کشور راداردوهمچنان این شهرستان منتظر حرکت مسئولین برای احداث پالایشگاه نفت دراین منطقه  برای استفاده از این سرمایه ملی هستند.

 

كد خبر : ۶۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


آزادراه خرم‌آباد ـ پل‌زال جز بیکار شدن بخشی از مردم شهرهای ویسیان، معمولان و پلدختر که درآمد آنها از محور ترانزیتی تهران جنوب تامین می‌شد، سودی عاید لرستان نکرد.

كد خبر : ۷۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


پس از انتشار اخبار متعددی که از نداشتن متولی و مشکلات زیست محیطی پروژه پالایشگاه پلدختر در پایگاه اطلاع رسانی بیان روز داشتیم ، فرصت را غنیمت شمردیم که در هفته های پایانی سال 92، این موضوع را باردیگر به مسئولین یاد آوری کنیم ، بالاخره عملیات اجرایی پالایشگاه چه زمانی در شهرستان پلدختر آغاز می شود؟

كد خبر : ۷۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


 نزدیک به پنج سال از کلنگ‌زنی پروژه پالایشگاه نفت پلدختر می‌گذرد، اما ظاهرا این پروژه عظیم بدون مطالعه کلنگ‌زنی شده است.

كد خبر : ۷۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


سال جدید که رهبر معظم انقلاب آن را سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری کرده است، فرصت مناسبی برای جبران عقب ماندگی ها و توسعه مناطق محروم امثال شهرستان پلدختر فراهم شده است.

كد خبر : ۸۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


 صداقت در عمل، راست‌گویی و پاک‌دستی پارامترهای رضایت‌مندی مردم از فرماندار جدید پلدختر است

كد خبر : ۸۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


فرماندار پلدختر گفت:وحدت ،همدلی وخدمت رسانی بی منت به مردم لازمه توسعه و پیشرفت شهرستان پلدختر است.

كد خبر : ۸۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۲


معاون وزیر نفت با اشاره به تعلیق ساخت چهار پالایشگاه نفت مشارکتی ایران با کشورهای سوریه، مالزی، اندونزی و ونزوئلا در خارج کشور جزئیات ساخت 11 پالایشگاه جدید نفت و میعانات گازی در داخل کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۹۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


تازه ترین اخبار از درگیری‌ها در استان نینوا و کرکوک حاکی از آن است که نیروهای ویژه ارتش عراق برای مقابله با تروریست‌ها وارد عمل شده‌اند و نیروی هوایی ارتش عراق همچنان در حال هدف‌گیری مواضع داعش است.

كد خبر : ۹۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


استانهای مختلف عراق دفاتر جذب نیروهای مردمی برای جنگ با داعش را به روی هزاران داوطلب باز کردند که تا کنون هزاران نفر از شهروندان آمادگی خود را برای جنگ با داعش مورد تاکید قرار داده اند.

كد خبر : ۹۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


بخش کشاورزی یکی از ظرفیت های مهم شهرستان پلدختر که می تواند در بحث توسعه و رفع معضل بیکاری نقش مهمی را ایفا کند و دولت تدبیر وامید بایستی در سفری که به لرستان دارند تصمیمات خوبی در این زمینه اتخاذ کنند.

كد خبر : ۹۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


حسن روحانی رئیس جمهورایران درجريان اولین سفراستاني خودبه استان لرستان فردا  وارد خرم آباخواهد  شد. اين اولین سفر هيات دولت ودرمجوع پنجمین حضوریک رئیس جمهوردرپنج سال اخیربه استان لرستان خواهد بود که درنوع خودیک رکوردمحسوب می شود.

كد خبر : ۹۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


در کشورهای قوس بحران چون دولت ها منابع و امکانات را در اختیار دارند و نیازی به مالیات ندارند، پاسخگو هم نیستند و حکومت های دموکراتیک نیز در این جوامع پایدار نشده اند.

كد خبر : ۹۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


فرماندار پلدختر در جمع مردم پلدختر گفت: شهرستان پلدختر با 85 هزار جمعیت که 56 درصد آن روستایی هستند دارای مشکلات زیادی در زمینه اقتصادی ، کشاورزی ، ورزشی و عمرانی است.

كد خبر : ۹۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


آیتم بی تعارف از آیتم های  بخش های خبری افلاک که سه شنبه هفته از شبکه افلاک پخش می شود.

كد خبر : ۱۰۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


استاندار لرستان گفت:مدیران استانی به وعده هایی که می دهند در زمان مقرر عمل کنند.

كد خبر : ۱۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


معاون اول رئیس جمهور که برای افتتاح سد ایوشان و مروک به لرستان سفر کرده بود حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.

كد خبر : ۱۲۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


 سفر معاون اول رئیس جمهور و وزرای نیرو و صنعت به لرستان بدون حضور در یکی از شهرستان های این طرف گردنه لرستان صورت گرفت.

كد خبر : ۱۲۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


استاندار لرستان گفت:احیای ظرفیت های خوابیده استان ها رویکرد مهم اقتصاد مقاومتی است.

كد خبر : ۱۲۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


استاندار لرستان برخی از نمایندگان با استفاده از دوستان خود در مورد تیم مذاکره هسته ای سخنرانی هایی انجام می دهند که با رهنمودهای رهبر انقلاب در تعارض است.

كد خبر : ۱۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


یکی از روحانیون پلدختری مقیم قم گفت:شهرستان پلدختر علی رغم ظرفیت های متعدد آبی،خاکی،صنعتی،معدنی و کشاورزی که دارد  ولی متاسفانه تا به حال پیشرفتی نداشته است.

كد خبر : ۱۳۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


عدم استفاده شهروندان پلدختر از کاهش تعرفه برق گرمسیری در طی شش ماه از سال،ضعف صنعتی،خشک شدن کشکان و مرگ کشاورزی،شهرستان پلدختر را در اذهان خیلی ها به تبعیدگاه تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۴۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


شش ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده و افرادی هم در برخی از محافل خصوصی خود را بعنوان کاندیدایی مجلس اعلام آمادگی می کنند.

كد خبر : ۱۴۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


پالایشگاه نفت پلدختر سال ۸۸ و در دور دوم سفر دولت نهم به لرستان کلنگ‎زنی شد اما هم‌چنان بدون سرمایه‎گذار است.

كد خبر : ۱۴۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


علی رغم ظرفیت مناسب نفتی که در شهرستان پلدختر وجود دارد و مراسم کلنگ زنی که برای احداث پالایشگاه نفت در جلگه خلج صورت گرفت ولی تا به حال باگذشت پنج سال هنوز عملیات اجرایی این پروژه آغاز نشده است.

كد خبر : ۱۵۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


بیکاری معضلی که این روزها جوانان پلدختر را  به کام مرگ می فرستد و جنوبی ترین شهر لرستان در حسرت کارخانه سیمان،پالایشگاه نفت و کشاورزی مکانیزه برای اشتغالزایی مانده است.

كد خبر : ۱۵۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


مشکل بیکاری ومسئله پالایشگاه پلدختر را بعنوان مطالبه کهنه مردم خصوصا جوانان پلدختر است که همچنان در میان وعده های گسترده مسئولین گم شده است.

كد خبر : ۱۵۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


کارخانه سیمان از پروژه های گمنام پلدختر که به دلیل مسافت زیادی که این پروژه با مرکز شهرستان دارد کمتر رسانه ها به آن می پردازند.

كد خبر : ۱۵۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


شهرستان پلدختر علاوه بر ظرفیت های کشاورزی دارای استعدادهای صنعتی ،معدنی ونفتی که تاکنون وکلای مردم پلدختر از ادوار گذشته تاکنون نتوانستند در این حوزه کارمثبتی انجام دهند.

كد خبر : ۱۶۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


بمناسبت حضور معاوان اول رئیس جمهور وهیئت همراه جهت  افتتاح سد حوصیان ، بیمارستان شهید ولیان  وچندین پروژه درالیگودرز بنرهایی از شب گذشته در سطح شهر نصب شده  که دارای نکات جالبی  هستند .

كد خبر : ۱۷۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


معاون اول رئیس جمهور در حالی دومین بار به لرستان سفر می کند که تاکنون اقدامی یا برنامه ای برای شکوفا کردن ظرفیت های خوابیده مناطق برخورد دار استان از جمله پلدختر صورت نگرفته است.

كد خبر : ۱۷۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵


استخر شنا پلدختر،کارخانه سیمان و پالایشگاه را باید مهمترین وعده های نمایندگان مردم پلدختر ومعمولان در مجلس دانست که هیچ کدام محقق نشدند و در مقابل توسعه این شهرستان محروم در ایستگاه استخر شنا پس از 6سال هنوز درجا می زند. 

كد خبر : ۱۷۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


در ماه های اخیر به تناوب معاون اول رئیس جمهور،وزرا و برخی از معاونین وزیر،رئیس کل بانک مرکزی و امروز هم وزیر کشور به لرستان سفر کرده اند که در عمل نتیجه خاصی برای محرومیت زدایی از چهره لرستان نداشته است.

كد خبر : ۱۷۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


نمایندگان و فرمانداران بر اساس وظایفی که قانون برای آنها مشخص کرده می توانند با برنامه ریزی مناسب، تعامل و همفکری این وظایف را در راستای آبادانی ،پیشرفت و رفع محرومیت ها به کار بگیرند.

كد خبر : ۱۷۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


با گذشت سه سال از عمر دولت تدبیر وامید،همچنان استان های محروم همچون لرستان با محرومیت دست و پنجه نرم می کنند.

كد خبر : ۱۷۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:پروژه های عمرانی از قبیل پالایشگاه نفت،کارخانه سیمان وایستگاه های پمپاژ کشاورزی که فراموش شده اند را مجددا برای پیگیری در اولویت قرار داده ایم.

كد خبر : ۱۷۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


استاندار لرستان گفت:برای جبران مشاغل از دست رفته پلدختر بر اثر آزاد راه خرم زال،محور پلدختر-خرم آباد را به منطقه گردشگری نمونه انتخاب  و دستگاه های اجرایی را به اجرای اقداماتی در این خصوص موظف کرده ایم.

كد خبر : ۱۷۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:ابتدا کار کارشناسی و بررسی دقیق صورت گیرد که احداث سد معشوره مانع و مشکلی برای زندگی مردم و آبدهی منبع کشکان ایجاد نمی کند.

كد خبر : ۱۷۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به عقب ماندگی ها ومحرومیت هایی که در لرستان ،انتخاب استان به عنوان پایلود اقتصاد مقاومتی می تواند بسیاری از مشکلات را رفع کند.

كد خبر : ۱۷۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:نرخ بالای بیکاری در پلدختر،عمق محرومیت در این شهرستان را بیشتر نشان می دهد به طوری که در بخش های معدن،صنعت وکشاورزی علی رغم پتانسیل ها و ظرفیت هایی که وجود دارد  آن طور به شهرستان توجه نشده است.

كد خبر : ۱۸۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


در دوران دفاع مقدس که استان لرستان پشتیبان پنج استان مرزی ایلام،کرمانشاه،کردستان،خوزستان وآذربایجان غربی بود توانست اقدامات مهمی در آن زمان به دلیل اینکه شاهراه تردد رزمندگان ،استان لرستان به خصوص شهرستان پلدختر بود صورت گرفت.

كد خبر : ۱۸۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


پالایشگاه نفت از پروژه های مهم اشتغالزایی وتوسعه ای شهرستان پلدختر که پس از 7سال فقط نماش بر سرزبان ها ماند و مسئولین تاکنون نتوانستند به وعده های خود در قبال عملیاتی شدن این پروژه عمل کنند.

كد خبر : ۱۸۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


 نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:هیچ سرمایه گذاری با خوراک30هزار بشکه حاضر به سرمایه گذاری نیست و با پیگیری هایی که انجام شد ،زنگنه وزیر نفت با افزایش میزان خوراک آن به 100هزار بشکه موافقت اولیه کرده است.

كد خبر : ۱۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۴


نفت وگاز ومواد معدنی از جمله ظرفیت های معدنی و صنعتی که در شهرستان پلدختر از گذشته تاکنون مورد غفلت قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۸۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱


کمتر از یکسال به انتخابات ریاست جمهوری فرصت باقی است واز این سه سال که از عمر دولت یازدهم می گذرد  شاهد حضور دو فرماندار در پلدختربنام های قدرت الله ترابی نژاد و  نورالدین درمنان بوده ایم .

كد خبر : ۱۸۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


 رسانه ملی که رسانه ای عمومی و به تمام ملت ایران در جای جای ایران اسلامی تعلق دارد ،حالا فقط لنز دوربین های شبکه های سراسری محدود به برخی از استان های برخوردار و استان های محروم هم از بعد تبلیغی واطلاع رسانی در رسانه ملی سهم ناچیزی دارند.

كد خبر : ۱۸۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


شهرستان پلدختر با داشتن80هزار نفر جمعیت در جنوبی ترین نقطه لرستان که به دلیل کم توجهی دولت ها،همچنان در محرومیت به سر می برد به طوری که مردم از وعده های مسئولان که یکی یکی محقق نمی شوند در قبال طرح های عمرانی گلایه مند هستند.

كد خبر : ۱۸۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


جمعی از رزمندگان،جانبازان و خانواده های معظم شهدا وایثارگر با فرماندار پلدختر دیدار کردند.

كد خبر : ۱۸۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


دو عضو باند سرقت محموله های پالایشگاه تهران که رانندگان را بیهوش و بار را سرقت می کردند، بالاخره شناسایی شدند.

كد خبر : ۱۹۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


به مناسبت دهه مبارک فجر، امام جمعه پلدختر به همراه فرماندار،فرماندهان انتظامی وجمعی از مسئولین محلی در مسجد امام حسین (ع)  این شهر برای اقامه نماز مغرب و عشاء حاضر شدند ودر پایان به سوالات و مطالبه های مردم پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۹۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:برای آزاد سازی تجهیزات پمپاژ واشیان پس از چند سال  به عنوان اموال متروکه درآمدند با همکاری استاندار،اعتبار15میلیارد ریالی برای آزادسازی اختصاص داده شده که تاکنون تخصیص پیدا نکرده است.

كد خبر : ۲۰۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:در دیداری که روز گذشته با وزیر نفت داشته ام در خصوص پالایشگاه نفت دستورات لازم برای اخذ مجوز خوراک این پالایشگاه داده شد.

كد خبر : ۲۰۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۵


در آستانه سفر انتخاباتی حجت الاسلام روحانی به لرستان ،مردم پیگیر مصوبات جلسه هیات دولت در استان می شوند.

كد خبر : ۲۰۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:وزیر نفت با احداث مینی پالایشگاه نفت در پلدختر موافقت کرده است.

كد خبر : ۲۰۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:برای احداث مینی پالایشگاه در شهرک صنعتی سرابحمام هفت خان رستم را باید طی کرد.

كد خبر : ۲۰۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱


با روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم ،رکود بر پروژه های عمرانی جنوب لرستان حاکم شده است به طوری که مردم همچنان منتظر تحرک دولت برای به سرانجام رساندن پروژه ها هستند.

كد خبر : ۲۱۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


پالایشگاه نفت از پروژه های مهم اشتغالزایی وتوسعه ای شهرستان پلدختر که پس از 9سال فقط نامش بر سرزبان ها ماند و مسئولین تاکنون نتوانستند به وعده های خود در قبال عملیاتی شدن این پروژه عمل کنند و در واقع این پروژه را باید به زباله دان تاریخ فرستاد.

 
كد خبر : ۲۱۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:احداث مینی پالایشگاه استفاده از ظرفیت راکد صنعتی و مرتفع شدن معضل بیکاری در شهرستان است.

كد خبر : ۲۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲


سرمایه گذار مینی پالایشگاه گفت:شرکت خصوصی پترو سازه برای احداث مینی پالایشگاه پلدختر اعلام آمادگی کرده است.

كد خبر : ۲۱۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲


۷۲ نماینده با ارسال نامه‌ای به سران قوا تاکید کردند: وزیر نفت، همه روزنه‎های موجود جهت بی‎اثر کردن تحریم‎ها را خواسته یا ناخواسته مسدود کرده است.

كد خبر : ۲۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵