اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۲۴۲    عبارت مورد جستجو: واکنش

در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هرچند رئیس‌جمهور در مصاحبه‌های تلویزیونی خود، همواره از رشد اقتصادی کشور به یکی از شاخص‌های نشان‌دهنده پیشرفت اقتصادی در دولت نهم و دهم یاد می‌کند و همچنین رشد اقتصادی کشور را بیش از ۵ درصد می‌داند، گویا آمار و بررسی‌های دیگری در این میان هست که نه تنها رشد اقتصادی کشور را مثبت نمی‌دانند، بلکه آن را منفی ۹ دهم درصد می‌دانند.

كد خبر : ۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


شرایط کنونی جامعه‌ی ما به علت زخم‌هایی که بر پیکره‌اش وارد شده‌است، لزوم امنیت اجتماعی را در لایه‌های زیرین خود به شدت احساس می‌کند.

كد خبر : ۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از نکات جالب توجه جلسه امروز مجلس استفاده علی لاریجانی و عبدالرضا مصری از واژه کثافت‌کاری‌ و همچنین دست نوشته یک نماینده درباره زورگویی هیئت رئیسه بود.

كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:حجت الاسلام نقویان گفت: وقتی آقایان با خواهش و تذکر به حرف ها گوش نمی دهند، باید فریاد کشید.

كد خبر : ۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: سخنرانی روز گذشته «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه، نه تنها واکنش های بین المللی را برانگیخته است بلکه از تحولات جدیدی پرده بر می دارد که در هفته های آتی بر روندهای سیاسی کنونی خاورمیانه و رفتار بازیگران منطقه ای و بین المللی حاضر در آن تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:کارشناسان بخش امنیت سایبری در آمریکا می گویند ایران در واکنش به تحریم ها، حملات گسترده ای را علیه موسسه های مالی آمریکا انجام داده است.

كد خبر : ۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محسن رضایی طی نامه ای به محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی بر ضرورت فراگیر شدن گفتگو و تحمل پذیری در همه سطوح مدیریتی و سیاسی کشور و همچنین بر توجه جدی به تحول اساسی در ساختار و نظام اداری و مدیریتی کشور تاکید کرد

كد خبر : ۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اکنون که باراک اوباما برای دومین بار و پوتین نیز برای یک دوره جدید دیگر وارد کاخ سفید و کرملین شده‌اند، گویا نه مرور روابط دو کشور در چهار سال گذشته برای دولتمردان این دو کشور چنگی به دل می‌زند و نه دورنمای روشنی برای ارائه یک راهبرد جدید وجود دارد. دوره اول ریاست جمهوری اوباما در حالی آغاز شد که پس از جنگ گرجستان، وضعیتی مشابه جنگ سرد میان دو کشور روسیه و آمریکا حاکم بود. در عین حال، رئیس جمهور آمریکا و وزیر خارجه‌اش هیلاری کلینتون این فضا را شکسته و طرح و سیاست ازسرگیری روابط میان دو کشور را پیشنهاد نمودند.

كد خبر : ۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده کل سپاه با تاکید بر آمادگی کامل نیروهای مسلح در برابر تهدیدات دشمن گفت: در مقابل هرگونه تهدیدی از سوی دشمنان، واکنش‌های سرسختانه پیش بینی کرده‌ایم.

كد خبر : ۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز::تحریف سیما و زندگی پیامبر اعظم(ص)، خشن نشان دادن اسلام و مسلمین در جهت نماد سازی برای تروریسم، ساخت فیلم و طراحی کاریکاتور از جمله اقدامات صهیونیسم و استکبار جهانی برای سنجش روحیه مسلمانان به شمار می‌رود.

كد خبر : ۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ششم فوریه (18 بهمن ماه) تحریم هایی ازسوی آمریکا علیه ایران اجرایی می شود که ایران از چند ماه قبل قراردادهای جدید نفتی را منعقد کرده و مفاد موجود در این تحریم را دورزده است.

كد خبر : ۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آنجایی از عملکرد دولت مورد انتقاد است که مانند اصلاح طلبان عمل می کند.

كد خبر : ۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر دفاع گفت: پایگاه پرتابی به نام حضرت امام مراحل آخر خود را طی می‌کند که پرتاب ماهواره‌بر سیمرغ از آن پایگاه انجام خواهد شد

كد خبر : ۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مسئول ستاد انتخابات جبهه ایستادگی با بیان اینکه در جلسه امروز تصمیم گرفته شد که گزینه اول ما برای انتخابات محسن رضایی باشد، گفت: همچنین ۲۶ بهمن‌ اولین گردهمایی انتخاباتی جبهه در تهران برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان تصمیم دارند شخصیتی موجه در انقلاب، یعنی آقای رفسنجانی را برای انتخابات ۹۲ معرفی کنند.

كد خبر : ۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفر رئیس‌جمهور به قاهره با استقبال ملت مصر روبرو شد و مردم این کشور با تجمع در مقابل رأس‌الحسین به وی خوش‌آمد گفتند.

كد خبر : ۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه اوایل اسفند به مجلس بیاید اواسط اردیبهشت تصویب می‌شود، گفت: در صورت تأخیر بیشتر لایحه قطعا نیازمند بودجه سه دوازدهم خواهیم بود.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک کار‌شناس مسائل بین الملل با انتقاد از اصرارهای مکرر دولت محمود احمدی‌نژاد برای برقراری رابطه با مصر گفت: آقای احمدی‌نژاد متاسفانه در جریان سفر اخیر خود به مصر بار دیگر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای افزایش سطح روابط و برقراری رابطه مجدد با مصر را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: معاون وزیر صنعت از توزیع ۷۰ هزار تن مرغ ۵۱۰۰ تومانی از امروز خبر داد.

 
كد خبر : ۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:چندی قبل کتابی با عنوان Saudi Bodyguard توسط انتشارات LLamekuf LLC در ۴۱۴ صفحه به قلم شخصی که خود را Mark Young معرفی کرده است، منتشر شد. بر اساس اظهار نظر نویسنده کتاب که خود را سرباز گارد سلطنتی آل سعود معرفی کرده ، موضوع کتاب در خصوص فساد خانواده حاکم است. این سرباز انگلیسی می نویسد: مواردی از فساد در این خانواده مشاهده کرده که به ذهن انسان خطور نمی کند و هر زمان به آن مسائل می اندیشد به علت سکوت دربرابر این فساد گسترده، دچار عذاب وجدان می شود.

كد خبر : ۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار نقدی صبح امروز از نیروهای مستقر در رزمایش "الی بیت المقدس" سان دیدند.

كد خبر : ۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم‌های فوتبال رئال مادرید و منچستر در دیداری حساس به تساوی رسیدند.

كد خبر : ۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل با انتشار جزئیاتی در مورد فعالیت‌های جاسوسی موساد و شرایط نگهداری و دادگاه «بن زایگیر» نوشته است که وزارت دادگستری باید توضیح دهد که چطور می‌شود فردی در این شرایط بتواند خودکشی کند.

كد خبر : ۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نبویان در جلسه جبهه پایداری در مجتمع ارشاد خرم آباد گفت:یکی از مباحثی که ما باید خیلی به آن توجه کنیم . و قبلا هم بارها آنرا تکرار کرده ام امروز می خواهم روی حرفهای تکراری مانور بدهم. تا اینکه زمینه آماده شود تا شما سوالاتتان را بفرمایید.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


كد خبر : ۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در حالی که چندی قبل تحریم برخی بانک‌های ایران در اروپا لغو شد، اخیرا دولت آلمان به بانک‌ها و موسسات مالی این کشور که شروع به بستن حساب‌های بانکی دانشجویان ایرانی کرده‌اند واکنش جدی نشان داده و اعتراض کرده است .

كد خبر : ۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:اوضاع آشفته بازار خودرو و گران‌فروشی و اجحاف خودروسازان در سایه حمایت تعجب برانگیز وزارت صنعت و سازمان حمایت این روزها آنقدر خراب است که اعتراض رئیس جمهور را نیز برانگیخته و دستور ایشان برای بازنگری در قیمت‌های جدید خودرو را به همراه داشته است.

كد خبر : ۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:معاون سياسي، امنيتي استانداري لرستان گفت:همايش منطقه اي انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا با حضور استان هاي لرستان، همدان و مرکزي، ماه جاري در خرم آباد برگزار مي شود.

كد خبر : ۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ما اطلاعات دقيقي از ستادي كه مركز فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است داريم. اين ستاد كه در ساختماني نزديك ونك مستقر است هماهنگ‌كننده فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است و ما هم در جريان اين فعاليت‌ها هستيم.

كد خبر : ۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:مجمع خیرین "اشتغالسازان فناور حکمت بنیاد" به عنوان اولین مجمع خیرین حوزه فناوری کشور با حضور علی جبار رشیدی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و سیاست گذاری و امور فناوری وزارت علوم در خرم آباد آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مسوول روابط عمومی سپاه در واکنش به برخی اظهار نظرها پیرامون دخالت سپاه در انتخابات نظام پزشکی تأکید کرد: اقدام اطلاعات سپاه کاملا قانونی بوده و در پاسخ به استعلام مراجع قانونی صورت پذیرفته است.

كد خبر : ۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:پس از شكست بارسلونا برابر رئال‌مادرید تصویری جنجال‌آفرین از دیگو مارادونا در اینترنت منتشر شد. مارادونا در این عكس نوشته‌ای را در دست دارد كه روی آن نوشته شده است: "رونالدو بهتر از مسی است".

كد خبر : ۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:دفتر رییس جمهوری. میزبان؛ اسفندیار رحیم مشایی. موضوع؛ دیدارهای دیپلماتیک با سفرای خارجی! این روزهای اسفندیارِ دولت حول این سه محور می‌چرخد، او به رسم عرف دیپلماتیک یک رییس جمهور رفتار می کند، در دفتر یک رییس جمهور. تا شاید خود زمانی از جایگاه رییس جمهور به استقبال مهمانان خارجی‌اش برود.

 

كد خبر : ۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:شبکه سلطنتی بی بی سی علاوه بر کار رسانه ای که با همگرایی و هم افزایی توان اغلب رسانه های دیداری، شنیداری و مجازی ضدانقلاب خارج نشین انجام می داد، مستندات جدید و موثق وزارت اطلاعات حکایت از کارویژه های غیر رسانه ای این شبکه نیز دارد؛

كد خبر : ۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رویداد مهمی که در ادامه این هفته بازارهای جهانی را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد، نشست روسای بانک‌های مرکزی بزرگ جهان است که سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می کنند نتیجه این نشست، به تداوم سیاست تسهیل پولی منجر خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به پیام تسلیت احمدی نژاد که به مناسبت درگذشت هوگو چاوز صادر شد، واکنش نشان داد و گفت: کسی که دستش را از دست مراجع خارج کند دچار این غفلت ها خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز: واکنش طلاب  پاکستانی نسبت به پیام جنجالی احمدی نژادبرای مرگ هوگوچاوز

كد خبر : ۱۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تعرض روز جمعه نظامیان صهیونیست به نمازگزاران مسجد الاقصی را که منجر به مجروح شدن تعداد زیادی از آنها شد را شدیداً محکوم کرد.

كد خبر : ۱۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مدیرکل پدافند غیرعامل وزارت کشور مردم را محور اصلی پدافند غیرعامل در کاهش آسیب پذیری کشور و افزایش بازدارندگی دشمن عنوان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:افزایش استخدام در ماه فوریه کمک کرد نرخ بیکاری در آمریکا به پایین‌ترین سطح از دسامبر سال 2008 برسد.

كد خبر : ۱۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:امروز در نمایشگاه فعالان فضای مجازی که به همت نماینده محترم ولی فقیه درخرم آباد برگزار شد معاون استاندار به قائدرحمت نماینده درود و ازنا و همچنین خبرنگار سفیر افلاک فحاشی کرد.

كد خبر : ۱۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:شهردار تهران گفت: اگر کسی ثابت کرد که قالیباف حتی فعالیت اقتصادی شخصی مباح انجام می​دهد، بنده می‌پذیرم.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:بسیاری از ما از این می‌ترسیم که دیگران گریه ما را ببینند چراکه اشک اغلب به عنوان نشانه‌ای از ضعف قلمداد می‌شود. این در حالی است که اشک از نظر روانی، بیان بی‌ریایی و احساسات خالصانه فرد است.

كد خبر : ۱۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: پاپ فرانسیس اول، به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران پلدخترگفت:انتشارنظریک خانواده به جای اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان کارخوبی نیست.

كد خبر : ۱۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: این روزها که افزایش بیش از حد قیمت خودرو صدای همه حتی رئیس‌جمهور را هم درآورده، شاید تنها سازمانی که برخلاف وظیفه خود، هیچ اعتراضی به بی سر و سامانی بازار خودرو نداشته، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان است. به قول معروف از سنگ هم صدا درآمد ولی صدایی از سازمان حمایت در نیامد.

كد خبر : ۱۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:حجت الاسلام و المسلمین فصیحی مسئول دفتر دکتر لاریجانی در شهر قم اظهارات استاندار قم درخصوص اعلام پیش بینی حوادث روز 22 بهمن را بشدت تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:درباریان شاه چنان در فساد غوطه‌ور بودند كه گاه دست به اعمالی جنون‌آمیز می‌زدند. در فرهنگ مذهبی مردم ایران، هم‌آغوشی مرد و زن نامحرم یا با هم رقصیدن آنها دیگر حیثیتی برای آن خانواده باقی نمی‌گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز: مامور سازمان 'گارد محفظ رئیس جمهور آمریکا' معروف به ' سکرت سرویس' در جریان بازدید محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران از نیویورک برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۶ میلادی بطور تصادفی به سوی اسکورت وی تیراندازی کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سازمان اطلاعات آمریکا رسماً ادعا کرد ۲۰ تا ۳۰ کشور جهان در حال تشکیل واحدهای ویژه جنگ سایبری هستند.

كد خبر : ۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:با وجود اینکه طی ماه های اخیر، روند دیپلماتیک در موضوع هسته ای ایران بار دیگر شدت یافته، اما در روزهای گذشته بار دیگر سخن از حمله احتمالی آمریکا یا رژیم اسرائیل به ایران، در مطبوعات بین المللی شدت یافته است. شبکه خبری «الجزیره» در تحلیلی در این زمینه، به بررسی انتخاب ها و گزینه هایی می پردازد که اوباما در مقابل ایران پیش رو دارد.

كد خبر : ۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:شنیده شده لیدر جریان انحرافی طی روزهای اخیر سفری به قم داشته است اما این سفر گویا بسیار گرانقیمت بوده و هزینه سنگینی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۱۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:ایالات متحده دو فروند جنگنده «بی ۲» را به کره جنوبی اعزام کرده است که قابلیت بمب‌باران هسته‌ای را نیز دارا هستند.

كد خبر : ۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:ریچارد گریفیث بازیگر بریتانیایی که در سری فیلم‌های «هری پاتر»‌ نقش ورنون دورسلی را بازی کرد، از دنیا رفت.

كد خبر : ۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری بهترین نقشه راه توسعه کشوراست که مسئولین بایددربرنامه ریزی های خودبه آن بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:شاخه نظامی حزب کارگران کردستان در واکنش به اظهارات نخست‌وزیر ترکیه مبنی بر عقب‌نشینی و خلع سلاح عناصر این حزب با صدور بیانیه‌ای، این پیشنهاد را غیرعملی، غیرممکن و غیرمنطقی دانست.

كد خبر : ۱۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:یک روزنامه آمریکایی در عکس‌العمل به اقدام دانشجویان مسلمان که در خیابان‌های نیویورک گل پخش می‌کردند، اسلام را هدف توهین قرار داد.

كد خبر : ۱۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هم اکنون نیز این چهره سرشناس اپوزیسیون و تغذیه کننده محتوای بسیاری از فعالان هنری ضد امنیت فرهنگی کشور آزادانه در حیات خلوت های تهران مشغول فعالیت و پرسه زدن می باشد و در صدد یافتن فرصتی برای وارد ساختن ضربات دیگری به تمامیت و امنیت فرهنگی نظام اسلامی است.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:در تمرینات پنجشنبه بین مدیر اجرایی و معاون ورزشی تیم درگیری شدیدی پیش آمد که با وساطت حاضران ختم به خیر شد.

كد خبر : ۱۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماینده ازنا و دورود با اشاره به خبر اخیر در مورد سخنان وی در اسفندماه سال گذشته که رئیس جمهور مسئول محرومیت لرستان است گفت:مدیر استانی در واکنش به این موضوع خامی کرد و با آن برخورد شد، مدیران باید بدانند که حق توهینی به نمایندگان مردم را ندارند.

كد خبر : ۱۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:کامران دانشجو ، از نزدیک ترین یاران محمود احمدی نژاد است ؛ او که در انتخابات 1388 ، ریاست ستاد انتخابات کشور را بر عهده داشت ، در کابینه دهم ، وزیر علوم شد و همواره مورد توجه ویژه رئیس جمهور بوده و سیاست های او در خصوص اخراج و بازنشسته کردن بسیاری از استادان دانشگاه را مو به مو اجرا کرده است.

كد خبر : ۱۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مشکلات فرهنگی و سخت افزاری در ورزشگاه ها به خصوص ورزشگاه آزادی متعددهست.

كد خبر : ۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر ممنوعیت قانونی استفاده انتخاباتی از امکانات دولتی به کاندیداها هشدار داد هرگونه رفتار آنها برخلاف این قانون در بررسی صلاحیت‌شان تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ستاد انتخاباتی ونزوئلا اعلام کرد «نیکلاس مادورو» با کسب ۵۰.۶ درصد در انتخابات ریاست‌ جمهوری ونزوئلا پیروز شد.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:تنها چند روز پس از آنکه وعده داده شد که دیگر امسال اختلال اینترنت نداریم، اینترنت و برخی سرویس‌های اینترنتی با اختلال مواجه شد.

كد خبر : ۱۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما دو هفته پیش جلسه‌ای را با حضور 14 کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در دفتر خود ترتیب داد که انتشار خبر این دیدار، واکنش‌های متفاوتی را بدنبال داشت.

كد خبر : ۱۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شاید یکی از شاخصه های انتخابات پیش رو، پیش بینی رد صلاحیت برخی نامزدهای احتمالی این انتخابات باشد. برخی از احتمال رد صلاحیت سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات در صورت حضور در انتخابات سخن می گویند و عده ای دیگر هم از احتمال رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای احتمالی دولت.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بعید به نظر می رسد که مدیران ارشد و میانی بانک مرکزی از اوضاع بازار مطلع نباشند اما سوال این است که چرا بانک مرکزی در اموری که نباید دخالت کند وارد می شود ولی در هنگامی که باید به نفع شهروندان وارد میدان شود، سکوتی تامل برانگیز می کند؟

كد خبر : ۱۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:بانک مرکزی در جدیدترین گزارش رسمی‌خود، آمار اعلامی‌ رئیس‌جمهور درباره رشد اقتصادی کشور در سال‌های 1389 و 1390 را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:این مقام ایرانی که به آرامی صحبت می‌کند گفت: اسراییل موجودیتی نامشروع است... اگر آنها می‌خواهند کشوری برای یهودیان ایجاد کنند، می‌توانند این کار را جای دیگری انجام دهند.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:حضور اسفندیار رحیم مشایی در مراسم «حماسه حضور» در استانداری خوزستان با حاشیه هایی همراه شد که جو سالن این همایش را برای دقایقی متشنج کرد.

كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: مقام اول کشور در زمینه امداد و نجات در کوهستان متعلق به استان لرستان است.

كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:دیشب کفاشیان میهمان صندلی داغ برنامه نودبود.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:متأسفانه کشورهای صادرکننده محصولات بهداشتی و درمانی از تحریم‌های ناعادلانه غرب علیه ایران و سوء مدیریت مسئولان، استفاده کرده و محصولات بی‌کیفیت را به کشور فروخته‌اند.

كد خبر : ۲۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:این روزهاکه بحث حذف ارزمرجع روغن خام دربازارشنیده شد بلافاصله بازاریها به آن واکنش نشان دادندوروغن های خودرایاانبارکردندیابه قیمت دوبرابربه خریدارانمی فروشند.

كد خبر : ۲۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:کواکبیان، خطاب به رئیس جمهور، افزود: اگر این صحبت‌ها دروغ و خالی‌بندی نیست، پرونده‌ها و اسناد را رو کن!

 

كد خبر : ۲۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با انتقاد شدید از اقدامات تبلیغی دولت، پرداخت ۲۵۰ هزار تومان یارانه نقدی به مردم را شعاری بی‌حساب ذکر کرد و گفت: کارشناسان وافراد خبره اقتصادی باید در این زمینه اظهارنظر کنند.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:یکی از کاربران عینک گوگل توانسته ظرف دو ساعت، عینک گوگلی‌اش را با دسترسی به رشته‌ کدهای سیستمی (ROOT) هک کند.

كد خبر : ۲۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:سفر محمود احمدی نژاد ریاست جمهوری ایران به تبریز با حاشیه هایی همراه شد. حاشیه هایی که حتی برخی از سایت های خبری از آن به عنوان درگیری با احمدی نژاد در تبریز خبر دادند.

كد خبر : ۲۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، وارد تهران شد.

كد خبر : ۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهور طی اطلاعیه‌ای انتشار مطلبی غیرواقعی و دروغین با موضوع «نوار 8 میلیونی رییس‌جمهور ...» توسط یکی از سایت‌های خبری را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:دبیر کل حزب‌الله در سخنرانی سه‌شنبه شب خود به موضوعات مختلف داخلی و منطقه‌ای اشاره کرد و ضمن بر شمردن چهار فرضیه نفوذ پهپاد به فلسطین اشغالی تاکید کرد که دوستان سوریه هرگز اجازه نمی‌دهند این کشور سقوط کند.

كد خبر : ۲۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:نماینده ایلام در مجلس پشت پرده افتتاح زود هنگام پتروشیمی نیمه کاره ایلام را بیان کرد.

كد خبر : ۲۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:متولیان بخش ارتباطات کشور در واکنش به نابسامانی موجود در دسترسی به سایتهای اینترنتی که حدود ۲ ماه است برای برخی کاربران در بعضی مناطق و تنها برای تعدادی از سرویس های پربازدید و پرکاربرد رخ داده است، اعلام کردند که مشکل از شبکه زیرساخت ارتباطی کشور نیست.

كد خبر : ۲۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:باشگاه استقلال نسبت به عدم پخش دیدار این تیم برابر فولاد خوزستان واکنش نشان داد.

كد خبر : ۲۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دور برگشت از مرحله نیمه نهایی از رقابتها لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته درحالی با رویارویی دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا دنبال شد که رئال مادرید از دور رقابتها حذف شده و بورسیا دورتموند به عنوان فینالیست نخست معرفی شد.

كد خبر : ۲۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:سفرهای اخیراحمدی نژاد به برخی استانها با حاشیه سازی برخی رسانه ها مواجه شده است و با وجود این که طرفداران دولت تاکید می کنند احمدی نژاد مورد اقبال جدی واقع شده است اما رسانه ها عکس هایی را منتشر می کنند که حکایت از اندک بودن استقبال کنندگان احمدی نژاد دارد.

كد خبر : ۲۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:مسئول مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدخترگفت:اقدامات جنون آمیزانه وهابیت باچراغ سبز سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشر،درسوریه انجام می گیرد.

كد خبر : ۲۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:نقدی تاکید کرد: سالم بودن پیکر این شهید راه حق، که پس از 14 قرن نمی‌باید جز خاکی از آن باقی مانده باشد از بارزترین دلایل حقانیت راه این صحابی بزرگوار است و هیچ کس به خاطر تعصب مذهبی کاری نمی کند که حقانیت حریف خود را عملا اثبات کند.

كد خبر : ۲۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:درروزفوتبال ایران باردیگراستقلال وسپاهان باشکست حریفان خودقهرمان جام های کشورشدند.

كد خبر : ۲۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:سخنگوی انتخاباتی حسن روحانی اخبار منتشره مبنی بر حضور هاشمی به همراه خاتمی در عرصه انتخابات را رد کرد و از حمایت هاشمی رفسنجانی از روحانی خبر داد.

كد خبر : ۲۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: اسفندیار رحیم مشایی اخیرا در دیدار با جمعی از دانشجویان در واکنشی به اظهارات گذشته خود درباره «پایان دوره اسلام‌گرایی» ادعا‌های تازه‌ای را مطرح کرده که با علامت‌های سؤال متعددی همراه است.

كد خبر : ۲۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:رهبر القاعده در شمال آفریقا از مسلمانان در سراسر جهان خواست تا به تلافی مداخله نظامی فرانسه در مالی منافع فرانسه را هدف قرار دهند.

كد خبر : ۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح تسهیلات در نظر گرفته شده برای مشمولان متاهل را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:تحولات سوریه در هفته جاری وارد مرحله تازه‌ای شده و پس از سوء استفاده رژیم صهیونیستی از شرایط حاکم بر این کشور برای ضربه زدن به تاسیسات نظامی آن و کمک به شورشیان مسلح وابسته به جبهه النصره که با چراغ سبز آمریکا صورت گرفته، به نظر می‌رسد عزم جمهوری اسلامی ایران برای حمایت گسترده‌تر از این عضو محور مقاومت فرایند دیگری را تجربه می‌کند

كد خبر : ۲۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:ارتش الکترونیک سوریه در واکنش به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مرکز تحقیقات علمی «جمرایا»، اصلی‌ترین سیستم‌های مدیریت زیرساخت «اسکادا» در حیفا که برای مدیریت اینترنت، آب، برق، تاسیسات و کارخانجات استفاده می‌شود را هک کرد.

كد خبر : ۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:آخرین اخبارفوتبال لیگ برتردریک نگاه

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیر رفاه دولت نهم گفت: به صورت مستقل وارد انتخابات شده‌ام و فکر می‌کنم به یک تحول در مدیریت کشور نیاز داریم.

كد خبر : ۲۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:گفتم: خواسته است بگوید قانون بی‌قانون! اصلا ایشان چند ماه است که برای تبلیغ مشایی در استان‌ها مرخصی گرفته و امور مردم را رها کرده است.

كد خبر : ۲۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس جمهور در خصوص شائبه تبلیغاتی بودن حضور خود در کنار اسفندیار مشایی گفت: تخلف نمی کنم، مرخصی گرفته ام.

كد خبر : ۲۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:درحالی که زنان در کشور عربستان، از هرگونه حق و حقوقی که خداوند و دین اسلام آنها را از آنها بهره‌مند ساخته، محروم هستند زنان و دختران خاندان سعودی، نه‌تنها اصول و مبادی دین اسلام، که آیین وهابیت را هم که به آن ایمان و باور دارند زیر پا می‌گذارند.

كد خبر : ۲۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دکتر کوین بَرِت ، اسلام‌شناس و تحلیل‌گر مسایل آمریکا و خاورمیانه در یادداشتی در پرس‌تی‌وی به بررسی زوایای گوناگون ترور مالکوم شباز در مکزیک پرداخته و می‌نویسد: مالکوم ایکس موثرترین مبارز مسلمان آمریکایی در قرن 20 به شمار می رود و اکنون نوه وی یعنی ملکوم شباز در مکزیک ترور شده است.

 

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز: در نگاه نخست به نظر می‌رسد که میان اخلاق و فناوری تعاملی وجود ندارد. بحث‌های اخلاقی عمدتا در حوزه هنجارها، بایدها و ارزش‌ها هستند و تکنولوژی به ابزار‌ها و مصنوعات می‌پردازد، فلذا در نگاه اول و سطحی ارتباط منطقی دیده‌ نمی‌شود، دکتر حسین شیخ‌رضایی، عضو هیات علمی گروه مطالعات علم موسسه پژوهشی حکمت وفلسفه در طرح پژوهشی خود در حال بررسی ارتباط این دو باهم است.

كد خبر : ۲۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:رئيس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران و داوطلب دور چهارم شوراها از سوي هيات اجرايي انتخابات شوراها رد صلاحيت شد. وي كه اتهاماتش را سياسي مي‌داند و مي‌خواهد که آن‌ها را اثبات کنند.

كد خبر : ۲۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان از تائید پیشنهاد ارائه برنامه از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری توسط هیات نظارت مرکزی خبر داد و گفت: در مورد برخی از کاندیداهایی که در احراز صلاحیتشان تردید داریم دعوت می شوند تا برنامه شان را ارئه دهند تا به یک نتیجه قطعی برسیم.

كد خبر : ۲۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی نسبت به عدم احراز صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:انتشار فیلم ویدئویی منزجر کننده یک شورشی تروریست وهابی، در روزهای اخیر موجب واکنشهای شدیدی حتی از سوی مخالفان دولت سوریه شده است.

كد خبر : ۲۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:نامزدی خلیلیان و رحیمی در برابر کاندیداتوری مشایی در روز پایانی ثبت نام‌ها با اعتراض رئیس جمهور در هیات دولت مواجه شد.

كد خبر : ۲۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:در پی سخنرانی روز گذشته آیت الله جنتی در نمازجمعه تهران ،سرمقاله روزنامه کیهان به مقاله انتقادی حسين شريعتمداري با عنوان«عیدقربان کجابود» اختصاص یافت:

كد خبر : ۲۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:تبلیغات و تخریب‌های غیرقانونی کاندیداهای ریاست جمهوری در نماز جمعه قزوین کلید خورد!

كد خبر : ۲۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:خبرنگاران در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"ها و هایی برمی‌خورند که میهمان‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۲۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:سایت  امید اصلاحات در نظر سنجی خود از کاربران خود سوال کرده است که آیا به نظر شما کاندیدایی که برای آزادی فرزندمتهم به جاسوسی اش ده میلیاردتومان وثیقه می سپارد، می تواند نامزد اصلاحات باشد؟

كد خبر : ۲۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر امام جمعه موقت تهران درباره ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده و غیرمنطقی خواندن این سخنان گفت: فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گرانتر از پژوی آقای جنتی باشد.

كد خبر : ۲۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:جدول زیر گزارشی از پاسخ چند تن از نمایندگان مجلس به 2 پرسش درباره واكنش احتمالی احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی و همچنین واكنش نمایندگان مجلس به احتمال عدم تمكین احمدی نژاد در مقابل نظر شورای نگهبان است.

كد خبر : ۲۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امروز نتیجه نهایی بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام می‌شود و گمانه‌زنی‌ها در این زمینه داغ‌تر از روزهای گذشته شده است. از شایعه اجرای قوانین جدید در شورای نگهبان گرفته تا انصراف آیت‌ا… هاشمی در آخرین ساعات روز دوشنبه! همه منتظرند تا اسامی تایید صلاحیت‌شدگان اعلام شود تا در روزهای آتی شاهد رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری برای جلب آرا را شاهد باشیم.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:علی‌اکبر ولایتی در در واکنش به احتمال کنار نرفتن قالیباف به نفع سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در نهایت از میان اصولگرایان تنها یک نفر کاندیدا می‌شود.

كد خبر : ۲۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مشایی گفت: من رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و حل آن را از طریق مقام معظم رهبری پیگیر خواهم بود.

كد خبر : ۲۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:آيت‌ا‌لله هاشمي رفسنجاني؛ آن‌گونه كه مشي ديني و سياسي‌شان است و در بيانيه اعلام حضور هم تأكيد كردند؛ عدل و اعتدال ديني و ملي را اساس برنامه‌هاي خويش قرار داده است و

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و چگنی در پی اعلام  نهایی کاندیدای ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان گفت:هر کسی که خارج از چهار چوب قانون اساسی بخواهد اعتراض یا واکنشی نشان دهد باید با او برخورد شود.

 

كد خبر : ۲۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سخنگوی وزارت امور خارجه با کذب بودن اخبار منتشر شده درباره ارتباط یک گروه بازداشت شده به اتهام جاسوسی در عربستان سعودی با ایران، گفت: از دولت عربستان انتظار داریم به جای فضاسازی رسانه‌ای بر این موضوع، مساله را از مسیر صحیح و درست پیگیری کند.

كد خبر : ۲۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

 

كد خبر : ۲۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:مرد خاکستری اصلاحات مشهور است در واکنش به عدم احراز صلاحیت هاشمی گفته است:" از رد صلاحیت هاشمی ناراحت نشوید. اگر او رئیس جمهور می شد از همه ما انتقام سال های اصلاحات و مجلس ششم را می گرفت."

 

كد خبر : ۲۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بعد از پایان مهلت ده روزه بررسی صلاحیت ها، بسیاری از نامزدهای رد صلاحیت شده همچنانکه پیش تر گفته بودند تمکین ...

كد خبر : ۲۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیمارستان پلدختر با رها کردن زباله‌های بیمارستانی سلامت مردم را تهدید می‌کند.

كد خبر : ۲۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: دکتر عبدی در واکنش به عدم حضور نمایندگان خرم آباد در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گفت: پیگیری بحث بودجه در مجلس موثر تر از گذراندن یک روز بی فایده با هیئت دولت است چرا که در این سفر منفعتی به مردم لرستان نرسید.

كد خبر : ۲۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلای گفت: آقایانی که بارها با حکم حکومتی از برخی مخمصه ها جسته اند و بعضی مواقع به همان اختیارات حکم حکومتی تاخته اند، چطور الان می خواهند از آن استفاده کنند؟

كد خبر : ۲۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:دوشنبه شب آرش برهانی، میثم بائو و سیاوش خیرابی میهمانان ویژه برنامه شبکه سه بودند. ویژه برنامه ای که محمدرضا حسینیان مجری آن بود. هواداران فوتبالی که برنامه را تماشا می کردند، در همان دقیقه اول پخش برنامه با اتفاق عجیبی روبرو شدند.

كد خبر : ۲۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:نماینده ناظر مجلس در هیات نظارت بر مطبوعات با بیان اینکه کمیته فیلترینگ سایت های دارای مجوز را غیرقانونی مسدود می کند، گفت: حیطه وظایف شورای عالی فیلترینگ تنها به وبلاگ‌ها و نشریات الکترونیکی فاقد مجوزختم می‌شود.

كد خبر : ۲۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:عارف خطاب به روحانی گفته بود: توجهشان (آقای روحانی را) را به سخنان آقای خاتمی (در سال 1383) جلب مي‌كنم كه طي آن، آقاي خاتمي اظهارات قاطعي در باب پرونده هسته‌اي و حق ایران در برخورداری از انرژی هسته ایی بیان داشت.

كد خبر : ۳۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:برگزاری اولین مناظره انتخاباتی کاندیداها با حواشی بسیاری همراه شد، به ویژه بخش دوم که تنور آن گرم‌تربود.

كد خبر : ۳۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:بازخوانی 14 خرداد در استان لرستان روایتی تلخ از پرواز روح خداست، پروازی که در خاطر این دیار با مویه سرایی زنان و مردان لر و لک زبان و برگزاری آئین "چمر" و "گل مالی" ماندگار شد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:در مراسم به خاکسپاری آیت الله طاهری در اصفهان 9 نفر از ستاد روحانی به جرم اغتشاش و تخریب اموال عمومی دستگیر شدند.

كد خبر : ۳۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:یک سایت اپوزیسیون مدعی شد: ستاد حسن روحانی، زمان اخذ مدارک تکمیلی او را دهه ۹۰ میلادی عنوان می‌کند، در حالی‌که سازندگان فیلم تبلیغاتی‌اش، دوره اخذ مدرکش را به پیش از انقلاب عقب می‌کشند، از دانشگاهی که آن زمان تاسیس نشده بود.

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در نخستين بازي خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:آخرین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری با موضوع مسائل سیاسی برگزار شد که از جذابیت بالاتری نسبت به دو مناظره قبلی برخوردار بود.

كد خبر : ۳۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم و هیچ‌وقت پادگانی فکر و عمل نکردم.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:چند روز پیش نیز مدیر شبکه وهابی نور، حمایت ضمنی این شبکه از محمد رضا عارف را اعلام کرد و گفت: « بنده فکر می کنم از میان همه کاندیداها، دکتر عارف از بقیه متفاوت تر باشد.»

كد خبر : ۳۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:محمود احمدی نژاد گفت: عده‌ای ستون پنجم دشمن بودند اما الان ادعای انقلابی‌گری می‌کنند من به مذاکرات هسته ای کاری ندارم و دخالتی هم در آن ندارم.

كد خبر : ۳۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:محسن رضايي،جليلي وقاليباف درسفرهاي استاني  به تبريز وقرچك ورامين به هواداران خودچه گفتند.

كد خبر : ۳۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی گفت که نتیجه رایزنی‌ها برای ائتلاف این کاندیدا با محمدرضا عارف تا فردا اعلام می‌شود.

كد خبر : ۳۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:فرماندار شهر خالص عراق گفت: همه این دستگاه‌ها جدید و پیشرفته بودند و شیوه جاسازی آنها نیز دلیلی بر تلاش برای استفاده غیرمشروع از آنها بوده است. گروهک تروریستی منافقین دستورالعملی را برای انتخابات 92 ایران برمه ریزی کرده است.

كد خبر : ۳۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:این روزها فصل برداشت گندم از مزارع لرستان آغاز شده و کشاورزان مناطق جنوبی استان مشغول برداشت زحمات چند ماهه دوره کاشت و داشت خود هستند.

كد خبر : ۳۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:جریانی در سه روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری با یک برنامه مشخص به دنبال تخریب چهره دکتر ولایتی هستند.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:آخرین همایش انتخاباتی ولایتی عصر دیروز در سالن شهید افراسیابی و با حضور تعدادی کثیری حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۳۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:"گیلاد ایردان" وزیر دفاع غیرنظامی اسرائیل گفت که پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران برای اسرائیل ، نتایج منفی را به دنبال دارد چرا که منجر به کاهش فشارهای بین المللی علیه برنامه هسته ای ایران می شود.

كد خبر : ۳۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:روزنامه کیهان در گزارشی خبری به بازتاب انتخاب روحانی در رسانه‌ها و محافل سیاسی جهان پرداخت.

كد خبر : ۳۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:علاوه بر ستاد روحانی از نظر عصر ایران افرادی نیز در پیروزی او نقش داشته‎اند. افرادی مانند جلیلی و قالیباف نیز از نظر عصر ایران به پیروزی روحانی کمک کرد.

كد خبر : ۳۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:باراك اوباما كه در كنفرانس خبری مشترك با رئیس‌جمهوری روسیه صحبت می‌كرد، با تاكید بر این‌كه وی و پوتین به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ایران خوش‌بینی محتاطانه‌ای دارند، گفت كه امیدواریم این انتخابات بتواند در مسیر گفت‌وگوهای هسته‌ای ایران گامی رو به جلو باشد.

كد خبر : ۳۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز، در نظردارد هر شب با رصد و دیده بانی چکیده و گزیده جریان اخبار مهم داخلی و بین المللی، سبدی از اخبار منتشره طی آن روز را در بسته ای به عنوان "دیده بان دانا" به مخاطبان ارائه دهد.

كد خبر : ۳۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:دستگاه‌های اطلاعاتی کشور در سال‌های اخیر، نه تنها در خنثی سازی انواع فعالیت‌های تروریستی و اقدامات گروه‌های ضد انقلاب، منافقین و گروهک ریگی موفق عمل کرده است بلکه در ساماندهی مدیریت داخلی، ساختار اقتصاد و بازار کالا، نرخ ارز و... برنامه‌ها و اقدامات تاثیرگذاری داشته است.

 

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: مرور قوانین مربوط به فعالیت مشاورین املاک در کشور حاکی از نقش اساسی سازمان ثبت اسناد و املاک در روند فعالیت این صنف است، موضوعی که مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان آن را قبول ندارد.

كد خبر : ۳۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:محمد رويانيان در سمت مديرعاملي باشگاه پرسپوليس ابقا شد.

 

كد خبر : ۳۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باید مدّتی می‌گذشت تا مسئولان متوجّه مشکلات ایجاد پایه ششم و اشکالات کتب این پایه شوند. دانش‌آموزان امسال در شرایطی سال تحصیلی را آغاز کردند که پس از چهار دهه، پایه ششم ابتدایی به نظام آموزشی بازگردانده شد؛ رخدادی که بدون حاشیه نبود!

كد خبر : ۳۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:دعایی در پی عدم حضور حسن روحانی در ابتدای جلسه، به نشانه اعتراض جلسه را ترک کرد و از مدیران مسئول سایر رسانه‌ها نیز خواست که جلسه را ترک کنند!

كد خبر : ۳۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز: استاندار لرستان در واکنش به برخی انتقادات از مدیریت اجرایی استان گفت که برای این افراد حتی تره هم خرد نمی کند.

كد خبر : ۳۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز: گلشیفته فراهانی فرزند بهزاد فراهانی از بازیگران سرشناس سینمای ایران، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه گی در فیلم های متعددی به نمایش گذاشت، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، پس از قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی، این بار نیز در نقش یه رقاصه زن عرب به هویت زنان عرب نیز توهین و بی هویتی خود را به نمایش گذاشته است.

كد خبر : ۳۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:در چند ماه گذشته ده‌ها ایرانی مقیم که بیش از 25 سال سابقه اقامت داشته‌اند بدون هیچ دلیل، اقامت‌شان کنسل شد و از این کشور اخراج شدند و این درحالی است که هیچ دلیلی مبنی بر اخراج آنان بیان نمی‌شود.

 
كد خبر : ۳۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:سیاه نمایی صرف در تکنیک های غرب برای تخریب اسلام جایی ندارد و برخی اوقات اقداماتی که از نگاه ما و بسیاری دیگر اقدامی مثبت تلقی میشود می تواند در عمل بسیار مخرب و زهر دار باشد.

 

 
كد خبر : ۳۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:روزنامه «گاردین»، واکنش‌ها به پخش تصویر یک خواننده زن خارجی در تلویزیون ایران را مورد توجه قرار داده و می‌نویسد «تندروها»ی ایران، رسانه دولتی را به واسطه برخی گاف های غیراسلامی، از جمله پخش «شکیرا»، مورد انتقادات شدید قرار داده اند.

كد خبر : ۳۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: رييس سازمان ليگ از پيشنهاد ايران به AFC مبني بر شروع ليگ قهرمانان آسيا از تاريخ اول مهر خبر داد.

كد خبر : ۳۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:وقتی اواخر اسفند ۶۱، پس از تحمل مدت حبس مجددا به دوکوهه برگشتم، اصلا تو حال خودم نبودم. یک روند گریه می‌کردم. حرف من این بود؛ چرا باید من را نزدیک یک ماه در بدترین شرایط زندانی کنند؟ به جرم اینکه رفتم و چادرهای خالی را برای بچه‌های بی‌سرپناه بسیجی آوردم تیپ.

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:"ديده بان بيان روز "وقايع 19تيرماه را رصد كرد.

كد خبر : ۳۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:می توان محسن مخملباف را نمونه و مصادق بارز خروجی "جنگ نرم دشمن" در به انحراف کشاندن یک هنرمند از حوزه خدمت به اسلام و میهن و تبدیل آن به ابزار وطن فروشی و خیانت و عملگی سرویس های غربی و صهیونیستی دانست.

كد خبر : ۳۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در اخطاری مستند به اصل 40 قانون اساسی، از طرح ادعای علی مطهری نماینده تهران در مورد نصب دستگاه شنود در دستگاه کار وی انتقاد کرد و گفت که باید از دستگاه‌های امنیتی در برابر دشمن دفاع کنیم.

كد خبر : ۳۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:اصحاب فتنه، حمایت از آقای روحانی را دریچه و روزنه‌ای برای بازگشت به عرصه سیاسی نظام تلقی می‌کردند و از آنجا که تابلوی واقعی آنها به ننگ وطن‌فروشی آلوده است، زیر تابلوی «اصلاحات» به میدان آمده بودند.

كد خبر : ۳۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:هاشم صباغیان از اعضای گروهک نهضت آزادی می‌گوید با محمدرضا عارف دیدار دسته جمعی داشته‌اند اما چون دسترسی به حسن روحانی ندارند از طریق عارف این پیغام را منتقل کرده‌اند که انتظاری از دولت جز حفظ منافع ملی ندارند.

كد خبر : ۳۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:شب گذشته در یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، برنامه “ماه عسل” با اجرا و تهیه کنندگی  ”احسان علیخانی ” در لحظات ناب افطار میهمان دلهای زیبا و عرفانی روزه داران شد و مخاطبان همیشگی اش را با خود همراه کرد.

كد خبر : ۳۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:واکنش صریح رییس قوه قضائیه به اظهارات آقای علم الهدی امام جمعه مشهد از جنبه های گوناگون قابل توجه است.

كد خبر : ۳۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:اصلاحات دوست دارد بدود ولی به مثابه دونده‌ای شده است که کفش بدون پاشنه‌ای پوشیده و توان کورس برداشتن ندارد؛ راز اینکه چرا این کفش بدون پاشنه شده است را البته باید در تندروی ساختارشکنانه و گیجی‌های پیاپی سیاسی جستجو کرد.

كد خبر : ۳۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:دبیر کل حزب‌الله لبنان در واکنش به اقدام اخیر اتحادیه اروپا در قراردادن شاخه نظامی حزب‌الله در لیست سازمان‌های تروریستی گفت که این تصمیم پوششی برای تجاوزگری اسرائیل بوده و چیزی جز ناامیدی از این تصمیم نصیبشان نخواهد شد.

كد خبر : ۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:رصد دقیق اوضاع خبر از اجرای پروژه ای چند وجهی و حرکتی خزنده برای نفوذ،‌ فشار، تحمیل افراد خاص و خواسته ها مشکوک اصحاب فتنه به دولت منتخب می دهد.

كد خبر : ۴۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:با ما همراه باشيد با سرخط اخبار مهم در "ديده بان بيان روز"

كد خبر : ۴۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:با حرکت های غیر قانونی وزارت خارجه برای دعوت آمریکا و انگلیس در مراسم تحلیف رئیس جمهورمخالفیم.

كد خبر : ۴۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:ما را می‌ترساندند که اگر برگردید مورد آسیب قرار می‌گیرید و کشته می‌شوید، یا باید همه عمرتان را در زندان بگذرانید چون کسی حرفتان را باور نمی‌کند که با میل خودتان نزد ما نیامدید.

كد خبر : ۴۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:امروز مهترين اخبار رادر"ديده بان بيان روز"با ما همراه باشيد.

كد خبر : ۴۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:یکی از اعضای بلندپایه حزب کارگران کردستان ترکیه موسوم به پ ک ک به شبکه رادیویی دویچه وله ‌آلمان گفت، در صورتی که دولت ترکیه توافق‌های بدست آمده در جریان مذاکرات صلح را عملی نکند آتش‌بس میان پ ک ک و دولت ترکیه شکسته خواهد شد.

كد خبر : ۴۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


محمود احمدی نژاد امشب باز هم یکی از گزارش های پنجگانه خود را از سیمای جمهوری اسلامی منتشر می کند. گزارش هایی که پراز آمارهای مختلف و البته متفاوت با آمارهای است که مراکز رسمی منتشر می کنند.

كد خبر : ۴۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه در مقطعی که مجلس این کمیسیون را موظف به پیگیری حادثه ۲۲ بهمن در قم کرد ریاست جلسه با ابوترابی فرد بود و لاریجانی در سفر خارج از کشور حضور داشت، گفت: اعضای کمیته بررسی حادثه قم در یک روند قانونی انتخاب شدند و این حاشیه پردازی‌ها به دور از واقعیت و به دور از شان افرادی است که این گونه مطالب را عنوان می‌کنند.

كد خبر : ۴۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:برنامه 90، حدود 90 روز پس از آخرين برنامه اش از ديشب دوباره روي آنتن رفت.

كد خبر : ۴۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:مردم شهرستان پلدختر خود را براي برگزاري باشكوه راهپمايي روز قدس آماده مي كنند.

كد خبر : ۴۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:فرمانده نیروی انتظامی در واکنش به رای دیروز کنگره آمریکا مبنی بر تصویب تحریم‌های جدید گفت: انتظار نداریم با مراسم تحلیف و تغییر رئیس جمهور شیوه دشمنان تغییر کند. برای دشمنان نظان اهمیتی ندارد که چه کسی در ایران مسئول است.

كد خبر : ۴۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:وزیر دفاع در پاسخ به سوالی درباره بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه "اگرغلطی از اسرائیل سر بزند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم" گفت: این یک واقعیت و توانمندی در بعد نظامی جمهوری اسلامی ایران است. البته مقامات رژیم صهیونیستی عاقلتر از این هستند که بخواهند حمله نظامی علیه ایران انجام دهند، اما اگر سوء نظری به کشورمان داشته باشند ما مقابله به مثل خواهیم کرد.

كد خبر : ۴۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان است گفت: اگر واقعاً از روی دلسوزی ، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی، دموکراسی، حقوق کودکان را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۴۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:حسن روحانی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در تهران گفته بود: رژیم صهیونیستی زخمی است که سال‌ها بر بدن دنیای اسلام نشسته است و این زخم باید از بین برود.

كد خبر : ۴۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 14 مردادماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۴۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:مهمترين اخبار را در "ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:تيم فوتبال استقلال تهران در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر در حالی مقابل فجرسپاسی شیراز به یک برد پرگل دست یافت که تعویض‌های طلایی امیر قلعه‌نویی در نیمه دوم شرایط این تیم را کاملا تغییر داد و ورق را به سود آبی‌ها برگرداند.

كد خبر : ۴۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز: قوم لر همواره نشان داده که در راه حفظ اصول اسلام و انقلاب از همه چیز خود گذشته و در صف مقدم نبردها قرار داشته‌ است؛ نمونه بارز آن حضور چشم‌گیر در هشت سال دفاع مقدس و راهپیمایی‌های حمایت‌آمیز از آرمان‌های امام و رهبری است.

كد خبر : ۴۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


دبیر کل حزب الله لبنان ضمن اشاره به عدم سکوت در قبال هر گونه تجاوز و مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی، تاکید کرد: هرکس در لبنان صهیونیستها را دشمن خود نداند، با این رژیم همچون دشمن رفتار نکند و با سوریه همگامی نداشته باشد، دشمن ما خواهد بود

كد خبر : ۴۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:هشدار رهبری در مورد "تعرض به آبروی افراد در مجلس"

كد خبر : ۴۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:اغلب تحلیلگران رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور، اعلام موضع وزیران مورد انتقاد اصول‌گرایان را درباره حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 1388، ناشی از «افزایش قدرت نرم رهبری نظام» و موجب «استحکام بیشتر قدرت درونی نظام در برابر غرب‌گرایان» دانستند.

كد خبر : ۴۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:جالب اینکه این افراد در واکنش به هرگونه اعتراض، سواحل دریا را نیز ملک شخصی خود عنوان می‌کنند!

كد خبر : ۴۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:عناوين مهمترين اخبار ايران وجهان رادر"ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


بيان روز:وزير امور خارجه آمريکا گفت: اوباما براي صدور فرمان حمله هوايي به سوريه نيازي به کسب اجازه از کنگره ندارد ولي بايد قانونگذاران را در جريان بگذارد؛ روندي که هم‌اکنون آغاز شده است.

كد خبر : ۴۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:چند روز گدشته آیت الله مکارم شیرازی از اقدامات رئیس دانشگاه علامه طباطبائی به خاطر تشکیل کلاس‌های تک جنسیتی در این دانشگاه قدر دانی کرد.

كد خبر : ۴۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:حضور نسل سوم تلفن همراه از بدو ورود به ایران با حاشیه‌ها و چالش‌هایی همراه بود.

كد خبر : ۴۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:صفحه فیسبوک بشار اسد،‌ رئیس جمهور سوریه با بیش از ۵۰۰ هزار طرفدار حذف شد.

كد خبر : ۴۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


یک منبع نظامی مطلع سوری با اشاره به آمادگی کامل پدافند موشکی این کشور، تاکید کرد که پدافند موشکی سوریه از این قدرت برخوردار است که هر موشکی را 10 دقیقه قبل از برخورد به زمین هدف قرار داده و در هوا منهدم کند.

كد خبر : ۴۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:با توجه به آسیب هایی که جریان انقلاب از رویکرد و عملکرد آقای خاتمی در دوران وزارت ارشاد ایشان خورده است، به نظر می رسد سخن اخیر جناب آقای جنتی که کارنامه روشن و وجهه مثبتی در میان مردم دارند، سخن دقیقی نباشد.

كد خبر : ۴۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:اظهارات هاشمی رفسنجانی در تناقض آشکار با مواضع رسمی رئیس جمهور محترم و وزیر امورخارجه به عنوان مسئولان رسمی سیاست خارجی کشور هستند، لذا این سوال مطرح می شود که هدف هاشمی و جریان مرموز از اشاعه آشکار این تناقض ها چیست

كد خبر : ۴۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:به نظر می رسد آمریکا برای یک حمله محدود ولی موثر آماده می‌شود که اسد را پای میز مذاکره در اجلاس ژنو ۲ بیاورد و با امتیازگیری از وی درباره عدم تعرض به مناطق تحت کنترل معارضه، سناریوی تجزیه سوریه را محقق کند.

كد خبر : ۴۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:نماینده مردم تهران در مجلس در واکنش به سخنان منتسب به هاشمی درباره سوریه گفت: موضع گیری آقای هاشمی از حیث امنیت ملی یک خطای فاحش است، لازم است ایشان هر چه زودتر سخنان منسوب به خود را شخصا و محکم تکذیب کند.

كد خبر : ۴۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:دومای روسیه، روز جمعه، اعلام کرد، در پی امتناع نمایندگان آمریکایی برای گفت وگو با هیات روسی درباره سوریه، روابط خود را با کنگره آمریکا به حال تعلیق در می آورد.

كد خبر : ۴۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:جمعی از مقامات اطلاعاتی سابق آمریکا طی نامه ای به اوباما هشدار دادند که حمله به سوریه یک تله است و مقامات انگلیسی از پشت پرده ماجرا خبر دارند.

كد خبر : ۴۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:هاشمی رفسنجانی را بدون تردید باید آغازگر فرایند ورود تفکر پراگماتیستی به حلقه مدیریتی و اجرایی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست . فرآیندی که موجب کم رنگ شدن بسیاری از اصول و ارزش های ایدئولوژیک انقلاب در طول دوران سیطره این تفکر بر فضای سیاسی کشور گردید.

كد خبر : ۴۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:برخی سایت های خبری آمریکا با تیترهایی چون " تهدید ایران به تجاوز به دختر اوباما در صورت حمله به سوریه" این مطلب را منتشر کرده اند و با جو سازی این موضع شخصی یک فرد در وبلاگ شخصی اش را به موضع ایران نسبت داده اند.

كد خبر : ۴۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اخیراً نقلی از بنده در مورد سوریه بهانه سوء استفاده و تخریب‌های جدید توسط برخی رسانه‌ها را فراهم کرد که به هیچ وجه صحیح نیست.

كد خبر : ۴۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:باراک اوباما، 10 سال پس از تجاوز کشورش به عراق، بار دیگر برای اقناع افکار عمومی به جنگ، فریبکاری را در دستور کار خود قرار داده است.

كد خبر : ۴۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:این گزارش نگاهی دارد به وقایع ۱۱ سپتامبر از دریچه یافته‌های علمی دانشمندانی که به دور از هیاهوهای سیاسی تبیین رویدادها را در اولویت کار قرار می‌دهند.

كد خبر : ۴۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:روزنامه‌ی یدیعوت آحارانوت نوشت که جان کری در گفت‌وگوی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ایران واکنش‌های واشنگتن در قبال سوریه را زیر نظر دارد.

كد خبر : ۴۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:وقتی سرما می خوریم سریعا با یکسری دارو سعی داریم آن را درمان کنیم و خیلی از اوقات بدون مراجعه به پزشک خود درمانی می کنیم غافل از این که سرماخوردگی برای بدن مفید و لازم است.

كد خبر : ۴۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:"پرویز فتاح "وزیر نیرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» این هفته به بیان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:محمد خاتمی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون گفته است: ما باید خود را برای انتخابات خبرگان آماده کنیم. من انتخابات خبرگان را مهم تر از انتخابات مجلس می دانم. باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم.

كد خبر : ۵۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:تاریخ ثابت کرده آمریکا همواره کاری را انجام می‌دهد که در راستای منافع ملی آن باشد، نه خوشایند دوستان و متحدانش و ظاهرا این چیزی است که برخی شرکای واشنگتن هنوز درک درستی از آن ندارند.

كد خبر : ۵۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:محور اصلی برنامه دیشب ۹۰‌ پیرامون بازی‌های هفته‌ نهم لیگ بر‌تر و حاشیه آن بود . پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که آیا استقلال به نیمه نهایی صعود می کند؟ 1- بلی 2- خیر که در پایان، بیش از دو سوم مخاطبان به گزینه 1 یعنی صعود استقلال رأی دادند.، و مابقی گزینه 2 را برگزیدند .

كد خبر : ۵۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به آثار مضر پارگی لایه‌ی ازن گفت: براثر این پدیده سن ابتلاء به آب مروارید هم کاهش یافته است.

كد خبر : ۵۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


روزنامه های صبح امروز ۹۲/۶/۲۷ عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آمده کرده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۵۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بیان روز:به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم رژه حماسی نیروهای نظامی و بسیجیان شهرستان پلدخترباحضور امام جمعه،فرماندار،جمعی از مسئولین ادارات واقشار مختلف مردم  امروز صبح در شهر پلدختر برگزار گردید.

كد خبر : ۵۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: برنامه‌ای برای دیدار ظریف و کری در نیویورک در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در دستور کار نیست.

 

كد خبر : ۵۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:گاهی برای یک فیلم که در بهترین حالات حدود دویست هزار تماشاچی دارد، آن قدر جنجال می شود که انگار مسبب تمام بی اخلاقی های جامعه همین یک فیلم است. اما برای نمایش نمونه های مشابه در تلویزیون انتقادها کمتر شنیده و منعکس می شود. خیانت وجود دارد، اما چگونه نمایش دادن آن به ویژه برای رسانه ای که بدون تردید تأثیر آموزشی مشخصی دارد، باید با دقت بیشتری همراه باشد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:سرلشکر جعفری گفت: سپاه تنها نهادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که تاسیس شده تا انقلاب اسلامی را حفظ و پاسداری کند و دستاوردهای آن را نگه دارد.

كد خبر : ۵۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:حسین شریعتمداری نوشت: اگر درخواست مکالمه از سوی آقای روحانی بوده است، آیا نسبت دادن آن به آمریکایی‌ها با شعار «دولت راستگویان» در تناقض نیست؟! و چنانچه این درخواست از سوی آمریکایی‌ها بوده است، نشان‌دهنده آن است که دولت آمریکا حتی در حد و اندازه اعلام‌نظر درباره یک مکالمه تلفنی هم صداقت نداشته و قابل اعتماد نیست،

كد خبر : ۵۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:مهمترین عناوین اخبارامروز را می توانید در "دیده بان بیان روز "بخوانید.

كد خبر : ۵۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:دانشمندان دانشگاه لیدز موفق به حل یک مسأله ۳۰۰ ساله با موضوع جهت چرخش مرکز زمین شدند

كد خبر : ۵۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هشدار دادند که برخی از بیماری‌های پوستی و خونی نتیجه خالکوبی و استفاده از رنگ‌ها در عمل تاتو است

كد خبر : ۵۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور حکمی عبدالرحمان تاج‌الدین را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد.

كد خبر : ۵۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:برنامه نود شب گذشته نیز به اتفاقات رخ داده در یک هفته اخیر فوتبال کشورمان به ویژه تبدیل کارت قرمز بازیکن پرسپولیس به کارت زرد و مصدومیت فریدون زندی پرداخت.

كد خبر : ۵۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:«ان‏شاءاللّه‏ ما نخواهیم گذاشت از کعبه و حج، این منبر بزرگی که بر بلندای بام انسانیت باید صدای مظلومان را به همۀ عالم منعکس سازد و آوای توحید را طنین اندازد، صدای سازش با آمریکا و شوروی و کفر و شرک نواخته شود. و از خدا می‏خواهیم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه تنها از کعبه مسلمین، که از کلیساهای جهان نیز ناقوس مرگ بر آمریکا و شوروی را به صدا درآوریم.»

كد خبر : ۵۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:استقلال با تساوي دو بر دو برابر سئول کره جنوبي و در مجموع دو ديدار رفت و برگشت شکست چهار بر دو از ليگ قهرمانان آسيا حذف شد تا روياي قهرماني يک تيم ايراني در اين رقابت‌ها دوباره بر باد برود.

كد خبر : ۵۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:«کسانی که به سخن امام(ره) مبنی بر اینکه «اگر کاری کردید که دشمن برای شما سوت و کف زد، بدانید دچار اشتباه شده‌اید (نقل به مضمون)» درباره رفتار دشمنان استناد می‌کردند، حالا تفسیر جدیدی از «خوشحالی یا عصبانیت دشمن» ارایه می‌کنند... .

 

كد خبر : ۵۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:فائزه هاشمی  در مجمع زنان اصلاح‌طلبان مشهد مقدس که در محل دفتر این مجمع برگزار شد، اظهار کرد: از یک مسئله اظهار تاسف دارم که زنان حزب کارگزاران در مشهد مقدس فعال نیستند.

كد خبر : ۵۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:مسئولین فرهنگی کشور و صداوسیما خواهشا موضعی شفاف نسبت به اسکار و این جشن سینمایی بین المللی داشته باشید. اگر هالیوود اسرائیلی است و تماما در اختیار منافع صهیونیست هاست پس چرا فیلم می فرستید؟ و اگر اسرائیلی نیست! پس مسئولین صداوسیما چرا به دریافت جایزه جدایی واکنشی بسیار منفعلانه نشان دادند؟ طوری که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.

كد خبر : ۵۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


ده فوتبالیست مشهور دنیا که عادت به سیگار کشیدن دارند، در این گزارش معرفی شده‌اند.

كد خبر : ۵۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


وزیر امور خارجه در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان ضمن بی‌شرمانه خواندن اتهام‌زنی‌های مقامات رژیم صهیونیستی به کشورمان، تاکید کرد ایران دست‌یابی به بمب اتم را به‌ نفع خود نمی‌داند.

كد خبر : ۵۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


رییس قوه قضاییه با بیان اینکه اختلاف سلایق وجود دارد اما نه برای فتنه‌گران گفت: توقع بازگشت فتنه‌گران، توقع باطلی است.

كد خبر : ۵۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


بررسی ها نشان می دهد ماهیچه های مردان چربی کمتری به خودشان می گیرد و چربی سایر قسمت های بدن هم راحت تر می سوزد

كد خبر : ۵۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


برخی کارشناسان برنامه «مناظره» مسائل فرهنگی را عاملی برای تأخیر در ازدواج جوانان می‌دانند اما در نقطه مقابل تعدادی دیگر از کارشناسان و مسئولان، مسائل اقتصادی را عامل این امر برمی‌شمارند.

 

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


سرمربی تیم گهر گفت: مسئولیت شکست گهر در مقابل نیروی زمینی را می‌پذیرم، اما بهره‌بردار جدید هیچ کدام از تعهداتش را اجرا نکرده است.

 
كد خبر : ۵۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح می‌گوید: بیشتر از ۱۵ نفر از فرماندهان ارشد عراقی نشسته بودند. من عکس یکی از شهدایی که در تفحص پیدا کرده بودیم را همراهم برده بودم. شهید سیدصمدحسینی که به طرز عجیبی صورتش سالم مانده بود.

كد خبر : ۵۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


نتانیاهو برای تحت تاثیر قرار دادن اجلاس ژنو در تلاشی خاص ! از تصمیم رژیم مطبوعش برای دیدار با 6 کشور حاضر در اجلاس گفت و سعی نمود در این مدت با ملاقات روسای جمهور و نمایندگان آنها در این اجلاس برای بایکوت ایران ، به نتیجه برسد .

كد خبر : ۵۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


نقل قول‌های اخیر هاشمی از امام(ره) مبنی بر موافقت با حذف شعار مرگ بر آمریکا، واکنش‌های فراوانی را به همراه داشت ولی با نگاهی به سخنان امام خمینی (ره) می‌توان بهترین پاسخ را برای اظهارات هاشمی پیدا کرد.

كد خبر : ۵۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


خانم اشراقی دهان باز کرده و دُرفشانی نمودند. یا واقعاً امام خمینی چنان گفتار و تفکر و برخوردی داشته یا خانم اشراقی دروغ می‌گوید و این هم باز باید تذکری باشد به بیت امام و اطرافیان خانم اشراقی که جلوی دُرفشانی‌های گاه و بی‌گاه ایشان را بگیرند.

كد خبر : ۵۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره اظهارات اخیری که به امام خمینی(ره) منتسب می‌شوند، گفت: حرف‌های تازه می‌شنویم اما اشکال ندارد، بالاخره انسان افراد را می‌شناسد؛ کمی به افراد مهلت بیشتری بدهید تا خودشان را بهتر معرفی کنند.

كد خبر : ۵۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


یک نشریه انگلیسی با بررسی تحولات اخیر در روند مذاکرات هسته‌ای ایران نوشت که اوباما باید کنگره را برای کاهش تحریم‌ها علیه ایران متقاعد کند.

كد خبر : ۵۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حذف یارانه سه دهک بالای جامعه هنوز نهایی نشده، گفت که ظرف این هفته و هفته آینده این موضوع تعیین تکلیف خواهد شد.

كد خبر : ۵۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


نعیمه اشراقی از دسته افرادی است که به دلیل منتسب بودن به خانواده حضرت امام خمینی(ره) سعی در القا نمودن نظرات منحرف خود به عنوان نظر حضرت امام(ره) نموده است.

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


بوشهرنیوز:این روزها بسیاری از مردم شهیدپرور ایران از برخی صحبت های "نعیمه اشراقی" به خشم آمده اند و سعی دارند این خشم خود را در شبکه های اجتماعی یا به صورت نظراتی در سایت های خبری مختلف نشان دهند.

كد خبر : ۵۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


مادر شهیدان شاه‌آبادی گفت: برای آقای حمید انصاری متاسفم که بعد از این همه ایثار‌گری، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را افراطی می‌خواند. من برای او متاسفم و دعا می‌کنم خدا هدایتش کند.

كد خبر : ۵۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


روزنامه‌های صبح امروز ایران در سرمقاله‌های خود به مهمترین مسائل روز کشور و جهان پرداخته‌اند از جمله «رازها و رمزهای سوریه»،«واکنش دیرهنگام اما بجای تولیت آستان امام خمینی(ره)»،«بازگشت اخضر ابراهیمی»«جوانان بیکار را دریابید»،«اقدام تحسین برانگیز»،«گفت و شنود عمومی برای یارانه‌ها»،«انقباض در بودجه آری، در رفتار هرگز!»،«سیاست‌های اقتصادی بعد از انقلاب؛ موافقان و مخالفان آن» و... که برخی از آنها در زیر می‌آید.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


پس از انتشار خبر حادثه تروریستی جاده مرزی سراوان موجی از اخبار صحیح و غلط در فضای رسانه ای استان ، کشور و جهان پیچید.

كد خبر : ۵۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


نوه امام خمینی در نامه ای خطاب به مردم و خانواده های شهدا با تکذیب مجدد متن منتشر شده به نقل از وی در فضای مجازی آورد: از مردم صبور و نجیب ایران به ویژه خانواده‌های زجر کشیده شهیدان عاجزانه خواهشمندم فریب این دسیسه بزرگ را نخورند و مرا بابت ایجاد فضایی که منجر به سوء استفاده معزضان و از خدا بی‌خبران شد، ببخشند.

كد خبر : ۵۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


سیستم ایمنی بدن انسان همچون سدی محافظ در برابر میکروب‌ها و عوامل ناشناخته عمل می‌کند که وظیفه آن دفاع از بدن در مقابل بیماری‌ها و دیگر فاکتورهای خارجی بیماری‌زا است.

كد خبر : ۵۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


طرح رشد صنعت توریسم درخرم آباد رااولین باردهمرده ،استاندارپیشین لرستان مطرح کرد.دهمرده ؛به دنبال رشد صنعت توریسم درخرم آباد، فرهاد وار تیشه بر مدبه کوه زد تالرستان راوارد فاز جدیدی از توسعه کند.

كد خبر : ۵۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


بیلبوردهای سازمان تحت مدیریت یک جوان ۳۳ ساله، این روزها در اوج خبرها و حاشیه‌ها قرار دارد

كد خبر : ۵۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


مقامات اروپایی می گویند هدف از اقدامات جدید ایجاد امنیت در نظام جاری تحریم ها علیه ایران است تا بتوان از اهرم تحریم ها در مذاکرات با تهران بهره برد. اما هدف از اقدامات جدید، گسترش آنها نیست.

كد خبر : ۵۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


طیفی از اصلاح‌طلبان بازی با نام ناطق نوری را از سر گرفته‌اند. این کار که برای ایجاد بدگمانی بیشتر در میان اصولگرایان صورت می‌گیرد، موجب برخی دلخوری‌ها نزد کسانی چون محمدرضا عارف شده است.

كد خبر : ۵۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


بعد از این دست اظهارات اما به نظر می‏رسد واكنش‏ها به سخن وزیر صنعت پیرامون عدم كاهش قیمت خودرو سبب شده برخی از مسئولان و فعالان خودرو نسبت به شفاف‏سازی موضوع اقدام نمایند.

كد خبر : ۵۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


بعد از اعدام و به هلاکت رسیدن سرکرده گروهک تروریستی «جندالله»، باقیماندگان گروهکی که حالا عبدالمالک ریگی را بالای سر خود نمی بینند، اقدامات جنایتکارانه خود را ادامه می دهند.

كد خبر : ۵۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


یک کارشناس ارشد رسانه ملی گفت:باتوجه به افشاگری های اسنودن در مورد شنود تلفنی سران کشورها توسط آمریکا،این کشور به یک کشور بی اعتماددر دنیا تبدیل شده است.

كد خبر : ۵۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


سفیر جنگ‌طلب سابق آمریکا در سازمان ملل در یک مصاحبه رادیویی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی وقت زیادی درباره اتخاذ یک تصمیم مهم در زمینه حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران ندارد.

كد خبر : ۵۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


وزارت امور خارجه آمريکا به راهپیمایی روز گذشته در ایران در سالگرد تسخیر لانه جاسوسی در روز 13 آبان واکنش نشان داد.

كد خبر : ۵۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی امروز در واکنش به راهپیمایی ضدآمریکایی مردم ایران، از واشنگتن خواست تحریم‌های ایران را کاهش ندهد.

كد خبر : ۵۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


ترور دادستان زابل، بازتاب درگذشت حبیب الله عسکر اولادی، دیدار روحانی با رئیس فیفا و ظریف با وزیر خارجه فرانسه و نامه انتقادی ۱۵۰ نماینده به روحانی در خصوص انتصابات وزیر علوم از مهمترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۵۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۶۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به رفع اتهام از «قهرمانی» گفت: برای سران فوتبال که می‌خواهند روی تخلفات سرپوش بگذارند، متأسفم.

كد خبر : ۶۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


از جمله ایرادات متعدد لاریجانی که خبری از اصلاح آن ظرف یک هفته مقرر نیز نشده آن است که دولت حق نداشته سهام شرکت را متعلق به دولت جمهوری اسلامی بداند و باید این سهام، به نام وزارت نفت باشد.
كد خبر : ۶۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


پایداری ملی:یک راه دو طرفه است. اگر دشمن می‌تواند از علوم ارتباطات و از پیشرفتها و تازه‌های علمی این رشته استفاده کند، ما هم می‌توانیم استفاده کنیم؛ ما هم باید دنبالش برویم تا استفاده کنیم؛ چه مانعی دارد؟ از همان شیوه‌هایی که ضلالت را منتشر می‌کنند، می‌شود ما استفاده کنیم و هدایت را منتشر کنیم. استعداد ما در استفاده از ابزارها، استعداد بالایی است.

كد خبر : ۶۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه عصبانیت نتانیاهو و آل‌سعود نشانه موفقیت مذاکرات هسته‌ای است، گفت: تیم مذاکره کننده ایرانی دراین مذاکرات با پشیتبانی از حق هسته ای ملت ایران پیروز گفتگو ها با غرب بود.

كد خبر : ۶۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


در تمامِ مدتی که تیم والیبال ایران از حریف عقب بود، ولاسکو با سکوت بازی را نظاره‌ می‌کرد و فقط در تایم‌آپ‌ها نکاتی را به شاگردانش تذکر می‌داد؛ «خولیو ولاسکو» با داشته‌هایش صبورانه جنگید.

كد خبر : ۶۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


واکنش مردم پلدختر به موفقیت تیم مذاکره کننده ایرانی درمذاکرات ژنو...

كد خبر : ۶۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


زمان توزیع دو بسته کالایی اعلام شد؛ ۴ کالای اساسی در اولویت توزیع

كد خبر : ۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سخنان رضا خاتمی نهایت گستاخی است، از مسئولان مربوط خواست این موضوع را پیگیری کنند.

كد خبر : ۶۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


بررسی بازی‌های هفته شانزدهم لیگ برتر در کنار حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی و مسئله تبانی در لیگ‌های پائین‌تر از مهم‌ترین موضوعاتی بود که فردوسی‌پور در برنامه این هفته خود به آن پرداخت.

كد خبر : ۶۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


یکی از عادت های غذایی یمنی ها خوردن غذا در بشقاب های بزرگ است که البته عادت خوبی نیست و یکی از علل  افزایش دریافت انرژی بیش از نیاز روزانه به شمار می رود. یکی از دلایل شیوع چاقی هم افزایش سهم و تغییر میزان واحدهای غذایی و بزرگ شدن ظروف صرف غذاست...

كد خبر : ۶۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر - روز دانشجو- با شعارهای دانشجویان در حمایت از رییس جمهوری و سیاست های دولت تدبیر و امید همراه بود.

كد خبر : ۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


شبکه تلویزیونی سپاه با مدیریت نهادهای مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه اندازی می شود و قرار است از اواخر بهمن ماه برنامه های خود را پخش کند.
كد خبر : ۶۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


داریوش عابدزاده مدعی شده که پدرش زنده است و فوت نکرده ولی مدیرعامل پرسپولیس روز گذشته در مراسم خاکسپاری این پدر شرکت کرده است!

كد خبر : ۶۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


تيم فوتبال پرسپوليس با شش گل مس را در کرمان در هم کوبيد تا موقتا به صدر جدول راه پيدا کند.

كد خبر : ۶۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:رزمایش الی بیت المقدس با حضور دوگردان از بسیجیان شهرستان پلدختر روزهای 21و22آذرماه درمنطقه سراب جهانگیر برگزارشد.

كد خبر : ۶۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


باراک اوباما در جریان برگزاری مراسم یادبود نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی اقدام به انداختن عکس یادگاری با نخست‌وزیران دانمارک و انگلیس کرد که این اقدام به سرعت خبرساز شد.

كد خبر : ۶۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


فتوای رهبر معظم انقلاب برای فیس‌بوک، دولت ساختمان‌هایش را ۹۷ میلیارد تومان اجاره می‌دهد، انتقاد هاشمی رفسنجانی از غیبت روحانی، کارکنان تابناک اعتصاب کردند، واکنش "فرناندا لیما" به اعتراض فیس‌بوکی ایرانیان، اعتراض نماینده پارلمان مکزیک با با برهنه شدن! و ... از جمله اخبار جذاب بسته خبري امروز است.

كد خبر : ۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


نمایندگان سه استان به علت عدم اختصاص بودجه مناسب از سوی دولت از سمت خود استعفا دادند.

كد خبر : ۶۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


این روزها نمایندگان چنداستان ازجمله لرستان  به دلیل اعتراض به بودجه 93تهدید به استعفا کردند،که این حرکت مورد واکنش های متعدد درمطبوعات ورسانه ها قرارگرفته است،اما واقعا اصل قضیه چیست؟

كد خبر : ۶۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


امروز روزنامه کیهان دو یادداشت و  گزارش جالب دارد . اول آنکه حسین شریعتمداری در یادداشتی به استعفای نمایندگان واکنش نشان داده و خواستار بازنگری آن دسته از نمایندگان که در اعتراض به کمبود بودجه شهرهای خودشان استعفا داده اند ؛ شده است و در گزارش دیگر این روزنامه اعتراض ظریف به منتقدان داخلی را به نقد کشیده است .

كد خبر : ۶۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


جمعی از تاکسی رانان مشهدی در واکنش به اظهارات مشاور رییس جمهور صبح امروز در مقابل استانداری خراسان رضوی تجمع کردند.

كد خبر : ۶۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


ادامه واکنشها به کارشکنی غرب درباره توافق ژنو، درخواست روحانی از نوری مالکی برای تامین امنیت زائرین کربلا در اربعین، واکنش فیسبوکی ظریف به منتقدان ،نظر مطهری درباره رفع فیلتر فیس‌بوک و تعلیق بزرگترین توافق گازی ایران-پاکستان از مهمترین اخبار امروز 24 آذر 1392 هستند.

كد خبر : ۶۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیززیادی را در پی داشت.

كد خبر : ۶۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


چندی پیش محمود سریع القلم، مشاور رئیس جمهور در برنامه ای که توسط موسسه فرهنگی امام موسی صدر برگزار شده بود به نقد پوپولیسم پرداخت که این اظهارات واکنش های اعتراض آمیززیادی را در پی داشت.

كد خبر : ۶۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


سخنگوی وزارت امور خارجه حقوق بشر را مبنای ترقی و کمال انسان‌ها و منبع همزیستی مسالمت آمیز کشورها توصیف و استفاده ابزاری و سیاسی از حقوق بشر علیه کشورهای مستقل را مردود دانست.

كد خبر : ۶۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


در ادامه انتقادات به مشاور رئیس‌جمهور، برخی سایت‌ها و فعالان رسانه‌‌ای ضدانقلاب نیز به جمع معترضان پیوستند.

كد خبر : ۶۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسدارن کشور با اعلام اینکه لایحه بودجه سال 1393 دارای ضعف ها و نواقصی است گفت: نمایندگان از راه های مشروع استفاده کنند.

كد خبر : ۶۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


در پی اظهارات سعید حجاریان، تئوریسین اصلاحات، مبنی بر انحلال مجلس توسط دولت در یکی از روزنامه های دولتی، موج گسترده ای از واکنش ها و نقد ها به اظهارات وی به وجود آمده است.

كد خبر : ۶۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای عنوان کرد که مذاکرات کارشناسی که در حال حاضر در ژنو در انجام است پیشرفت اندکی داشته است.

كد خبر : ۶۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


سخنگوی دولت با بیان اینکه قیمت‌ حامل‌های انرژی در لایحه هدفمندی یارانه‌ها به تفصیل معلوم می شود گفت: دولت تا آن زمان تغییری در قیمت‌ها نخواهد داد.

كد خبر : ۶۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


فوتبال در طول ادوار مختلف جام‌جهانی سرشار از زیبایی‌ها و جذابیت‌های خاصی بوده که آن را به پرطرفدارترین ورزش جهان تبدیل کرده اما در حافظه فوتبال‌دوستان لحظاتی ثبت شده که این زیبایی‌ها را تا حدی زیر سوال برده و می‌توان از آنها به‌عنوان شرم آورترین صحنه‌های تاریخ جام جهانی یاد کرد!

كد خبر : ۶۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


شبکه تروریستی القاعده با صدور بیانیه‌ای رسمی از تلاش این شبکه برای ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

كد خبر : ۶۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


نسخه وکیل مدافع شیطان بزرگ برای حل همه مشکلات!،پايان اختلاف نهاد رياست جمهوري و نهاد انقلابي درباره يک ساختمان،تهديد نمايندگي ايران در سازمان ملل از سوی رژیم اسرائیل،روحاني در دايره اصولگرايان است،رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تغییرکرد و ...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که از اینجا میخوانید.

كد خبر : ۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


اظهارات مسئولان درباره حماسه 9 دی، اعلام جزئیات محتویات 2 سبد کالایی دولت، اظهارات صالحی درباره انتصاب ملک زاده در دولت دهم و نامه تهدید آمیز رژیم صهیونیستی به سفارت ایران از مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۶۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


سخنان عجیب روز گذشته علی مطهری در شیراز و نطق صبح امروز او در مجلس واکنش های جدی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۶۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


دیوارنویسیهای تبلیغاتی مشاغل و آگهی هایی که به صورت برچسب بر روی در و دیوارهای شهر پلدختر جاخوش کرده اند، وصله های ناجوری هستند که به در دیوارهای این شهر تاریخی وصل شده و حجم وسیعی از آلودگیهای بصری را به این خطه از کشورمان  هدیه داده اند.

كد خبر : ۶۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


پانزده روز از سقوط دختر بچه عربستانی در یک چاه متروکه می گذرد،علی رغم مرگ دختربچه هنوز هیچ کدام از دستگاه های حکومتی عربستان موفق به خارج سازی جسد وی نشده است.

كد خبر : ۶۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


تیراندازی محمود کریمی به خودرویی در اتوبان واکنش‌های زیادی برانگیخته است. فرمانده‌ نیروی انتظامی می‌گوید او مجوز حمل سلاح داشته است. صدای اعتراض بلند شده که چرا افرادی مصونیت دارند وبه آسانی به خشونت دست می‌زنند.

كد خبر : ۶۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


امام جمعه پلدختر گفت:بیان مشکلات ومطالبات مردم یکی از وظایف امام جمعه است.

كد خبر : ۷۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


سرانجام چهار ماه پس از بازی پرسپولیس و سپاهان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، رأی پرونده محسن قهرمانی را صادر کرد و ضمن متخلف شناختن وی با یک محرومیت هشت ماهه و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی، او را جریمه کرد؛ اما اگر متن حکم کمیته انضباطی را بخوانیم به حقایق جالبی برمی‌خوریم.

كد خبر : ۷۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


تحریم خودروی ایران قرار است پس از گذشت 568 روز در 20 ژانویه یعنی 30 دی ماه (دوشنبه هفته آینده) لغو شود. این تصمیم علاوه بر اینکه بر قیمت خودروها در بازار تاثیر خواهد گذاشت، بلکه سهام خودروسازان را نیز می‌تواند دستخوش تغییراتی کنند. دهم تیرماه سال 91 بود که تصمیم باراک اوباما برای تحریم فروش قطعات خودرو به ایران عملیاتی شد.

كد خبر : ۷۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


روال بر این بوده که کشور عربستان را یک کشور مرفه به تمام جهانیان معرفی کنند، کشوری که درآمدهای خود را صرف برآوردن خواسته های مصرف کنندگان کشور خود و تهیه کالاهای غیرضروری می کند. کسی نمی توانست یک فرد عربستانی را تصور کند که در خرابه ای زندگی می کند و دوسوم درآمدش را تنها صرف برآوردن نیازهای خوردن کند.

كد خبر : ۷۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


جلسات شهرستانی استاندار لرستان حاوی نکات مثبت و منفی است و امیدواریم در جهت بالا بردن کیفیت کار به آن توجه شود.

كد خبر : ۷۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


دیدار رهبر معظم انقلاب با شهردار و رییس و اعضای شورای شهر اسلامی تهران، اظهارات عارف در دانشگاه تهران، سفر ظریف به لبنان و اظهارات جدید وزیر ارشاد درباره فیسبوک از مهمترین اخبار امروز 23 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


از مهم ترین نکاتی که در نسخه امروز دربی سرخابی‌ها، پیش از بازی به چشم می‌خورد، فارغ از حاشیه‌های روزهای اخیر، برگزاری دربی بدون حضور علی کریمی و فرهاد مجیدی، شماره‌های هشت و هفت محبوب دو تیم بود؛ بازیکنانی که کمترین فایده حضورشان در این رقابت سنتی، کم شدن احتمال تساوی بدون گل بود که چهار بازی است تکرار می‌شود.

كد خبر : ۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


رابرت گيتس وزير دفاع سابق آمريكا كه سابقه وزارت در دو دولت بوش و اوباما را دارد، در كتاب خاطرات خود كه اخيرا به چاپ رسيده به بررسي روزگاري مي پردازد كه اسرائيل براي حمله به ايران خط و نشان مي كشيد.

كد خبر : ۷۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


با توجه به توافق های صورت گرفته میان ایران و گروه 1+5 از امروز 30 دی ماه، مرحله نخست توافقنامه ژنو به صورت رسمی اجرایی شود.

كد خبر : ۷۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


پس از اینکه بان کی مون دعوتش را از ایران پس گرفت،این خبر واکنش های گسترده‌ای در داخل کشور داشت و همچنین مسئولان سیاست خارجه و نمایندگان مجلس کشورمان نظر خود رادر این باره اعلام کردند.

كد خبر : ۷۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


لغو دعوت ایران به ژنو 2، نشست خبری سخنگوی وزارت خارجه، آخرین اخبار از سبد کالایی و درخواست استعفای قالیباف به دلیل حادثه خیابان جمهوری از جمله مهمترین اخبار امروز اول بهمن 1392 هستند.

كد خبر : ۷۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


یاسرالحبیب آخوند لندن‌نشین، بهترین نامزد برای دریافت جایزه باروت‌خیس 92 ایران است.

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


وزیر خارجه روسیه در سخنرانی خود در کنفرانس ژنو ۲ در مونتروی سوئیس گفت: هدف مشترک ما پایان دادن به فاجعه در سوریه است.

كد خبر : ۷۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


تلاشهای خاتمی برای اینکه وانمود کند در مسائل و اغتشاشات فتنه ۸۸ دخالتی نداشته و بی تقصیر بوده است همچنان ادامه دارد.

كد خبر : ۷۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


اگر شنیدید در هتل کادوس رشت کاباره باز شده تعجب نکنید! الان چند روزی از این ماجرا گذشته و هنوز هیچ واکنشی از سوی نهادهای فرهنگی، قضایی و امنیتی در این خصوص صورت نگرفته است.

كد خبر : ۷۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


امام جمعه پلدختر گفت:نشست ژنو2 به دستور آمریکاییها به دنبال براندازی سوریه است.

كد خبر : ۷۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


فرمانده کل سپاه پاسداران به هنگام بازدید از توانمندی های دانشگاه امام حسین (ع) در واکنش به تهدیدات اخیر جان کری مبنی براحتمال استفاده از گزینه های نظامی گفت: آقای کری؛ این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است و شما هرگز قدرت درک دامنه های تهاجمی جمهوری اسلامی ایران را نخواهید داشت.

كد خبر : ۷۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


رئیس‌جمهمور گفت: جمهوری اسلامی ایران به طور کامل برای مذاکره و اعتمادسازی آماده است، اما نه از تهدید می‌ترسیم و نه زبان تهدید در مواجهه با ایران کارگر است.

كد خبر : ۷۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


طی روزهای گذشته در پی قوت گرفتن خبر برکناری منصور واعظی؛ دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی، در اقدامی سوال برانگیز تعدادی از نزدیکان اسفندیار رحیم مشائی را به صورت پیمانی به استخدام نهاد کتابخانه های عمومی درآورده است.

كد خبر : ۷۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


پس از بنزین، افزایش قیمت CNG برای سال 1393 قطعی شده است و در این بین سناریوهای افزایش قیمت هر مترمکعب CNG به 500 تا 700 تومان در دولت در حال بررسی است.

كد خبر : ۷۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سخنان اخیر فرمانده کل سپاه که در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا بود، تشکر کرد.

كد خبر : ۷۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


در گزارش سازمان بسیج به موارد مختلفی از جمله اعدام‌های آمریکا، نقض حقوق بشر در زندان‌ها، بازداشت خودسرانه و نقض عدالت کیفری و سابقه باراک اوباما و دشمنی‌اش با آزادی بیان مطرح شده است.

كد خبر : ۷۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری لرستان گفت: مرکز دفاع سایبری در لرستان به منظور شناسایی، تغییر سایبری و مراکز آسیب‌شناسی ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۷۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


دولت با توزیع سبد کالا درصدد جذب رأی طبقه متوسط برای اهداف آتی سیاسی و انتخاباتی خود می‌باشد.

كد خبر : ۷۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


بسته خبری محرمانه بیان روز......

كد خبر : ۷۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


کارگر می گوید: چند سال پیش سهام عدالت هم به ما تعلق نگرفت. ما زندگی مان را به سختی می گذرانیم. ما را کسی حساب نمی کند.

كد خبر : ۷۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


شاعر جوان لرستانی در همایش شعر به رنگ صبح شهرستان پلدختر از شعری بعنوان "سام وگزینه های روی میز" رونمایی کرد.

كد خبر : ۷۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


نمایش فیلم‌ها در کاخ جشنواره فیلم فجر (پنجشنبه 17 بهمن) تا ساعت 3 بامداد ادامه داشت و از 6 فیلم به نمایش درآمده 3 فیلم به سینمای دفاع مقدس اختصاص داشت.

كد خبر : ۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


چگونگی اجرای توافقنامه ژنو شب گذشته با حضور عباس عراقچی در برنامه گفتگوی ویژه خبری مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۷۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


کارمند یکی از ادارات مهم شهرستان" بوق" که به درد لاعلاج اعتیاد مبتلاست!درواکنش به اخراج ازاداره متبوعش دست به آتش زدن این اداره زد.

كد خبر : ۷۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


نماینده مجلس گفت: وقتی لایحه بودجه به مجلس تقدیم شد برای ماده 180 فقط 550 میلیارد و برای استان‌های محروم لحاظ شده بود که اگر برابر قانون عمل می‌شد دولت به میزان  154 میلیارد تومان به لرستان اعتبار کمتری داده بود.

كد خبر : ۷۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۵


رسانه های ایالات متحده و بریتانیا با چیدن یک سناریو با محورهایی مثل دایه دلسوز تر از مادر شدن برای سربازان و مرزداران ربوده شده ایرانی و القای اینکه ایران حاضر نیست برای آزاد کردن سربازان خود از دست اشرار تروریست کاری انجام دهد، در صدد فشار بر ایران برای پذیرفتن شروطی است که جیش الظلم به دستور خود آمریکا و انگلیس وضع کرده است.

كد خبر : ۷۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


با وجود چنین سخنانی آن هم از سوی مقامات آمریکایی، کشاندن موضوع مذاکرات به سمت مسایل دیگر به شدت احساس می شود پس تیم مذاکره کننده باید با دیدی گسترده در راستای حمایت از منافع ملی و حفظ خطوط قرمز نظام پیش برود

كد خبر : ۷۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


رسانه های غربی در واکنش به بیانات رهبری در جمعه مردم تبریز از میان این بیانات، موضوع به نتیجه نرسیدن مذاکرات را برجسته کردند.

كد خبر : ۷۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


پرده برداری از بازی سناتورهای آمریکایی که برای بد گفتن از ایران و دشمنی با کشورمان، از صهیونیست ها پول می گیرند، موضوع مهمی بود که رهبر معظم انقلاب در دیار با مردم تبریز، بدان اشاره کردند.

كد خبر : ۷۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


سیاسیت‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» بر اساس بند یک اصل 110 قانون اساسی از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد.

كد خبر : ۷۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


چند روزی است که شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب خصوصا یکی از شبکه های وابسته به سلطنت طلبان که بیشتر به یک فروشگاه تلویزیونیشبیه است ، در تلاش است با سوء استفاده از احساسات پاک اقوام عزیز ایران  ، آنتن خود را پرنماید و کمی هم ژست وطن دوستی بگیرد.

كد خبر : ۷۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


جشنواره فیلم فجر امسال در لرستان حال و هوای دیگری داشت. حضور مردم در سینما استقلال خرم‌آباد با شور و شوق دیگری همراه بود. همه منتظر یک خبر بودند، خبر برگزیده‌شدن فیلم نعمت‌پور در جشنواره فیلم فجر. اختتامیه انجام شد و نعمت‌پور نه یک سیمرغ، بلکه دو سیمرغ بلورین را به خود اختصاص داد.

كد خبر : ۷۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


در دنیای امروز که رسانه‌ها  نقش کلیدی در اتفاقات و تاثیرگذاری‌ها ایفا می‌کنند همگرایی عاملی می‌شود برای هم‌افزایی و بی‌شک چند دست بهتر از یک دستِ بی‌صداست.

كد خبر : ۷۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


جنایات عبدالمالک ریگی یک اوجی داشت که موجب شد یک بسیج اطلاعاتی شکل بگیرد تا از اوج ضرباتی که نظام جمهوری اسلامی ایران از این ناحیه می‌خورد، جلوگیری شود.

كد خبر : ۷۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


هر ساله که از سوی شورای عالی کار حداقل دستمزد سالیانه مشمولان قانون کار به تصویب می رسد، بندی نیز با عنوان سایر گروه های شغلی پیش بینی می شود که در واقع همان افرادی هستند که حداقل دستمزد آنها به هر دلیلی (تخصص، نظر کارفرما، سابقه کار، سطح تحصیلات، پست مدیریتی و ...) بالاتر از رقم مصوب شده شورای عالی کار است.

كد خبر : ۷۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


آمریکا و کره جنوبی علیرغم هشدارهای پیشین کره شمالی، اولین دور از رزمایش مشترک دو دوره‌ای خود را آغاز کردند.

كد خبر : ۷۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


خبرنگار مسیحی یک شبکه تلویزیونی لبنان در واکنش به اصابت خمپاره به صحن حرم حضرت زینب(س) گفته است: این خمپاره حامل این پیام است که عاشورا تمام نشده و خون‌های ریخته شده در صحن مطهر دلیل این ادعاست.

كد خبر : ۷۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


ترویج و تبلیغ زندگی خانم دانشور یکی از اعضای شورای شهر تهران که بینش سیاسی اش اصلاح طلبانه نیز است عملا بر همه احادیث و سفارشات بزرگان دین و مذهب در مورد ساده زیستی و توجه به آن خط بطلان می کشد.

كد خبر : ۷۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


اخیراً علی یونسی به عنوان دستیار ویژه رئیس‌ جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی اظهار نظرهایی داشته است که لازم شد تا همه این اظهارات را در یک پرونده ویژه جمع کنیم.

كد خبر : ۷۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


رزمایش الی بیت المقدس، دقایقی پیش همزمان در شش استان کشور، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، سمنان، قم و تهران آغاز شد.

كد خبر : ۷۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


مدت کوتاهی پس از اختراع سینما در غرب و با ورود اولین دوربین فیلمبرداری به ایران توسط مظفرالدین‌شاه و هیجان بینندگان درباری به ثبت و پخش تصاویر خود در نهان‌خانه‌ها و حرم‌سراهای قاجار، سینمای کشور ما متولد شد.

كد خبر : ۷۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


چند روزی است که شبکه اجتماعی فیس بوک در شهرستان پلدختر  رفع فیلتر شده است.

كد خبر : ۷۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


در برنامه 90 شب گذشته بحث در مورد انتخابات هیات فوتبال تهران سوژه اصلی برنامه بود و یک حادثه هم در استودیوی برنامه رخ داد.

كد خبر : ۷۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


پشت پرده ماجرای پیشنهاد سرمربی تیم ملی ایران به ادینهو فاش شد.

كد خبر : ۷۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


ساختارهای سیاسی مستعمراتی که انواع امتیازات را برای چند کشور خاص در نظر می‌گیرند در غالب سازمان ملل و سازمانهای جهانی مشابه بارها امتحان خود را برای کشورهای در حال توسعه‌ی جهان پس داده‌اند و باعث بی اعتباری آنها گردیده است.

كد خبر : ۷۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به جدیدترین ادعای مقامات رژیم صهیونیستی، آنرا یک ادعای ناشیانه و یک سناریو پردازی پر از ابهام و دروغ خواند که فقط اذهان بیمار ، توان سر هم کردن آنها را دارند.

كد خبر : ۷۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


هرچند جنتی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در پاسخ به بیانات رهبری بیانیه ای صادر و از رهنمودهای رهبری تشکر کرده است؛ اما باید توجه داشته باشیم که لبیک به رهبری با بیان عملی نمی شود و باید در مسیر بیانات رهبری حرکت کرد.

كد خبر : ۷۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


باگذشت 10روز از رفع فیلتر شدن فیسبوک در شهرستان پلدختر در سایه سکوت متولیان امر، این شبکه همچنان  باز است.

كد خبر : ۷۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


لامیلی که جایگزین باربی است با شعار «متوسط زیباست» به بازار خواهد آمد.

كد خبر : ۷۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


رییس جمهوری آمریکا در نامه ای به کنگره کشورش خبر داده است که با تمدید وضعیت اضطراری در قبال ایران، قانونی را که ۱۹ سال پیش در این زمینه وضع شده بود را برای یک سال دیگر اجرایی نگه می دارد.

كد خبر : ۷۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


چند روز پیش رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه امامزادگان احمد و محمود(ع) شهرستان دلفان را متعلق به استان کرمانشاه و شهرستان هرسین دانست که این سخنان واکنش تند مسئولان شهرستان دلفان رابرانگیخت.

كد خبر : ۷۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


برخی از چهره ها و شخصیت های سیاسی کشور از نامگذاری سال 93 از سوی رهبر معظم انقلاب استقبال کردند.

كد خبر : ۸۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


در مراسم جشن روز مهندس در استان گلستان بدحجابی سهم برخی از مهندسان ساختمان گلستان از فرهنگ مهندسی بوده است.

كد خبر : ۷۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


رئیس مجلس شورای اسلامی نسبت به برخی از اظهارات مسئولان درباره چگونگی سازوکار پرداخت یارانه‌ در فاز دوم طرح هدفمندی یارانه‌ها واکنش نشان داد.

كد خبر : ۸۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


بیش از 45 روز است که از ربوده شدن 5 مرزبان کشورمان می گذرد و پس از گذشت این ایام گروهک تروریستی جیش الظلم شب گذشته "جمشید دانایی فر" را به شهادت رساند.

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


بنیامین بهادری امسال سال سختی را پشت سر گذاشت چراکه اتفاق دردناک‌ فوت همسرش در یک تصادف رانندگی باعث شد او و دختر کوچکش «بارانا» تنها بمانند.

كد خبر : ۸۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


سخنرانی هاشمی رفسنجانی در یکی از مساجد جزیره کیش با انتقادات و اعتراضات شماری از حاضران به درگیری کشیده شد و ناتمام ماند.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


پس از انتشار خبر شهادت "جمشید دانایی فر" مرزبان ربوده شده و واکنش های گسترده نسبت به این اقدام کور،باعث ایجاد شکاف در گروهک تروریستی جیش الظلم شد.

كد خبر : ۸۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


آلرژی،علائم و راه درمان آن،آلرژی و بیماری با منشأ عصبی معمولا دو گزینه‌ای هستند که زمانی که پزشکان از تشخیص صحیح بیماری بازمی‌مانند به سمت آن‌ها پناه می‌برند.

كد خبر : ۸۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اقدامات اخیر گروهک تروریستی داعش در هتک حرمت بقاع متبرکه اویس قرنی و عمار یاسر، صحابه پیامبر اکرم (ص) و امیرالمومنین (ع) توسط این گروه تروریستی را شدیداً محکوم کرد.

كد خبر : ۸۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان گفت: مدرکی که ثابت کند گروگان‌ها در خاک پاکستان هستند وجود ندارد البته نمی‌توان خلاف آن را نیز ثابت کرد.

كد خبر : ۸۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


یکی از هواداران نفت مسجدسلیمان در اقدامی عجیب در واکنش به کسر یک امتیاز از این تیم خودسوزی کرد!

كد خبر : ۸۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


همین چند وقت پیش پخش سریال «سرزمین کهن» به دلیل اعتراض هایی که بختیاری ها به این سریال کردند و دامنه آن از فیس بوک و تظاهرات خیابانی تا تریبون های رسمی گسترده شد، متوقف شد.

كد خبر : ۸۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


بدون شک اگر کولایی به عنوان یک عضو فعال در فتنه 88 بر مسند ریاست دانشگاه تهران که یکی از مهمترین دانشگاه های کشور است تکیه بزند، دولت را با چالش های فراوانی روبه رو خواهد کرد و فرجی دانا نیز در وضعیت نامعلومی قرار می گیرد

كد خبر : ۸۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


سخنگوی وزارت امور خارجه تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشری در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درباره کشورمان را با اهداف سیاسی و مبتنی بر معیارهای دوگانه دانست و نسبت به تداوم این روند غیر سازنده در ارائه قطعنامه علیه ایران ابراز تاسف کرد.

كد خبر : ۸۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


با توجه به اتفاقاتی نظیر پیامک های میلیونی رئیس جمهور و همچنین افزایش 20درصدی قیمت حامل های انرژی به ویژه گاز در ابتدای سال 93 چگونه می توان از مردم انتظار داشت تا از دریافت یارانه ها انصراف بدهند؟

كد خبر : ۸۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


امام جمعه پلدختر گفت: اتحادیه اروپا به نهادی غیرمستقل تبدیل شده است که تنها دستورات آمریکا و اسرائیل را اجرا می‌کند.

كد خبر : ۸۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


اساتید،روحانیون و طلاب حوزه علمیه امام رضا(ع) شهرستان پلدختر در اعتراض به تصویب قطعنامه ضد ایرانی اتحادیه اروپا تجمع کردند.

كد خبر : ۸۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


عباس عراقچی در جمع رسانه‌های داخلی گفت: هدف این دور از مذاکرات، انجام آخرین بحث‌ها و بررسی‌ها در خصوص موضوعات دستور کار است و دو طرف تلاش می‌کنند دیدگاه‌هایشان به هم نزدیک‌تر شود.

كد خبر : ۸۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


یک روز همایش بزرگ فتنه گران را در شهر شهیدان برگزار می کنند، یک روز خانم اشتون را به اصفهان می آوردند، امروز هم در صدد ایجاد نگرانی و تشویش اذهان امت حزب الله هستند. لذا با هوش و ذکاوت و بصیرتی که در شما سراغ داریم می دانیم که اجازه نخواهید داد چنین اتفاقی بیفتند.

كد خبر : ۸۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق کشور نیز به جمع توئیتری ها پیوست.

كد خبر : ۸۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


جمعی از نمایندگان مازندران در اعتراض به پخش سریال پایتخت3 در ایام نوروز طی نامه ای از رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

كد خبر : ۸۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


آغاز دهن کجی‌ها و نگاه تحقیرآمیز و استفاده از فرصت دولت یازدهم برای انجام رفرم و تشکیلات جاسوسی در ایران و دخالت آشکار در امور داخلی کشور، قطع به یقین یادآور همان دورانی است که دولت نه با دید بلند مدت و انقلابی بلکه با دید کوتاه و غربگرایانه به مسائل کشور نگریسته و ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای چند ساله نظام را در چشم به هم زدنی به چوب‌ حراج می‌گذارد تا قدری اقتصاد جان بگیرد.

كد خبر : ۸۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت:در صورتیکه مشکل سد معشوره مرتفع نشود ،حتما استیضاح وزیر نیرو  را پیگیری خواهیم کرد.

كد خبر : ۸۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


مهدی هاشمی  در خصوص پرونده کرسنت و نقش وی در این پرونده،بیان کرد: این مسائل مزخرف است؛ دانایی ها یک مشت دروغ گویند و دروغ گو تر از دانا خودش است.

كد خبر : ۸۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


چند شب گذشته در جریان برگزاری مراسم وفات حضرت ام‌البنین(س) در هیئت مکتب‌المهدی(عج) عده‌ای از اراذل و اوباش محله نارمک اقدام به هتاکی و بی‌حرمتی به عزاداران مقابل درب هیئت کردند. درهمین اساس با توجه به حساسیت موضوع و فضایی که در سطح جامعه به وجود آمده بود، خبرنگار دانا تصمیم گرفت جزئیات جدیدی از زوایای پنهان این حادثه منتشر کند.

كد خبر : ۸۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با تاکید بر این‌که افزایش منابع ناشی از انصراف یارانه‌بگیران نقدی به معنای شیب ملایم‌تر افزایش قیمت حامل‌های انرژی است، گفت: برای انصراف‌دهندگان از یارانه نقدی امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۸۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


یک مجری مشهور رسانه ملی در اقدامی غیر شرعی مبادرت به انتشار عکس های خانواده خود بدون پوشش اسلامی در یک شبکه اجتماعی کرد.

كد خبر : ۸۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران کشور با تاکید بر اینکه باید در مقابل زیاده خواهی های غرب بایستیم گفت: دولت به جای ابوطالبی گزینه دیگری را معرفی نکند.

كد خبر : ۸۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


آیت الله مکارم شیرازی در واکنش به سکوت الازهر برای اعدام 700 نفر در مصر تصریح کرد: الازهر بایدبه ‏چنین مسائلی اعتراض کند چراکه این احکام جاده صاف کن رژیم صهیونیستی است.

كد خبر : ۸۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


یکی از نامزدهای کنگره آمریکا پیشنهاد داده است که برای حل مناقشه اسرائیل و فلسطین، دولت آمریکا با تصرف بخشی از زمین‌های مردم شرق تگزاس، مقدمات ایجاد یک "اسرائیل جدید" را فراهم کند.

كد خبر : ۸۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۱


من آدم سیاسی نیستم و این راه را یک نوع جهاد می دانم زیرا وقتی یک بانوی آزاد یک کلمه حرف می زند، موضع گیری زیادی وجود دارد؛ احساس می کنم من به عنوان یک سرباز باید از این هدف دفاع کنم.

كد خبر : ۸۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۳


روزنامه «دیلی تلگراف» در گزارشی با اشاره به لباس طراحی شده توسط یک طراح برجسته ایرانی برای «کاترین اشتون»، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا، این لباس را راه حلی برای برطرف ساختن یک مشکل شکلی در مذاکرات با طرف ایرانی معرفی کرده است.

كد خبر : ۸۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


من خودم را بروجردی می دانم و به این خاطر دعوت همایش را پذیرفتم.به مردم با فرهنگ و عالم و دانشمند پرور بروجرد علاقه دارم. خودم را جزئی از آنان می دانم و میان ما جدایی نمی افتد .مردم بروجرد اهل ولایت و دوستدارامام هستند و قصدشان این بود که به ترویج و تحکیم اندیشه های امام راحل کمک بکنند.

كد خبر : ۸۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۷


بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای سرگشاده به سید حسن خمینی خواستار اتخاذ موضعی مستحکم در قبال رسانه های بیگانه شده تا نقشه دشمنان نقش بر آب شود.

كد خبر : ۸۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


مظفر با ذکر خاطرات جالبی از هیأت دولت دوم خرداد گفت: پرسیدم آقای خاتمی! دارید چه کار می‌کنید؟ جواب داد: داریم وارد دستور کار می‌شویم. گفتم: مگر شما خبر ندارید که دارد در جامعه چه می‌گذرد؟ دارند پاسگاه‌ها را می‌گیرند، گفت: می‌گویی چه کار کنیم؟ به ما چه؟ ما که موافق نیستیم. گفتم: آخر عکس شما را بالای سرشان گرفته‌اند.

كد خبر : ۸۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


یک عضو هیأت علمی دانشگاه با هشدار نسبت به ورود ایران به فاز نخست سالمندی،از تولد نیم میلیون کودک سزارینی در سال،بدون وجوب درمانی خبر داد و نسبت به سوءاستفاده آمریکا از تجربه کاهش جمعیت ایران برای جلوگیری از رشد جمعیت دنیا پرده برداشت.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۷


سخنگوی دولت گفت: بر اساس تصمیم امروز هیئت وزیران، بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد تا در راستای ابلاغ سیاستهای کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، همه نهادها در تسهیل ازدواج اقدامات ضروری انجام دهند.

كد خبر : ۹۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


غلامحسین کرباسچی که او را می توان یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین افراد در جریان حامیان دولت فعلی محسوب کرد در سخنانی که اخیرا بیان کرده، مردم ایران را دروغگو خوانده است.

كد خبر : ۹۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


امروز دوشنبه برابر با نوزدهم خرداد 1393 هجری خورشیدی، یازدهم شعبان 1435 هجری قمری و نهم ژوئن 2014 میلادی است. 62 سال پیش در چنین روزی، دادگاه لاهه با حضور محمد مصدق برای بررسی شکایت ایران از انگلیس تشکیل شد.

كد خبر : ۹۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


آمریکایی‌ها علاوه بر شکست در عراق و افغانستان، از شکست در ویتنام و سایر جنگ‌ها هم عبرت نگرفتند، اما اکنون بعد از شکست مفتضحانه ای که توسط مردم و ارتش هوشیار سوریه بر آنها تحمیل شد, این سوال مطرح است که آیا آمریکا دست از جنگ افروزی خود برخواهد داشت؟

كد خبر : ۹۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


رئیس یکی از فدراسیون های ورزشی همسر صیغه ای خود را هم در برخی سفرهای خارج از کشور به هزینه فدراسیون می برده است.

كد خبر : ۹۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


یکی از شرکت‌های خارجی با پرچم کشورهای صعود کننده به جام جهانی ۲۰۱۴ مشروبات الکلی تولید می‌کند و این شرکت حتی با پرچم جمهوری اسلامی هم اقدام به چنین کاری کرده است.

كد خبر : ۹۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


برنامه پایش شب گذشته در بخش پایش مردمی ، تصویر جالبی به نمایش گذاشت .

كد خبر : ۹۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


کشیش آمریکایی که به تهران سفر کرده بود در مصاحبه با بی بی سی مدعی شد که حامل پیام خصوصی حسن روحانی رئیس جمهوری ایران برای باراک اوباما است.

كد خبر : ۹۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


تازه ترین اخبار از درگیری‌ها در استان نینوا و کرکوک حاکی از آن است که نیروهای ویژه ارتش عراق برای مقابله با تروریست‌ها وارد عمل شده‌اند و نیروی هوایی ارتش عراق همچنان در حال هدف‌گیری مواضع داعش است.

كد خبر : ۹۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


ایمانوئل والرشتاین، جامعه‌شناس بلندآوازه آمریکایی با نگرانی می‌گوید؛ «مانع اصلی پیش‌روی ما برای استقرار نظم جهانی- کدخدایی آمریکا!- دکترین ولایت ‌فقیه امام خمینی است.

كد خبر : ۹۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


روزنامه جمهوری اسلامی ستون جهت اطلاع چند روز قبل خود را به خبری درباره شاهین نجفی خواننده مبتذل و همچنین به خبری درباره موضوع سفرهای خارجی نمایندگان مجلس اختصاص داد.

كد خبر : ۹۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


استانهای مختلف عراق دفاتر جذب نیروهای مردمی برای جنگ با داعش را به روی هزاران داوطلب باز کردند که تا کنون هزاران نفر از شهروندان آمادگی خود را برای جنگ با داعش مورد تاکید قرار داده اند.

كد خبر : ۹۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


نشست خبری رئیس‌جمهور با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۹۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


انتشار تصویری از یک نظامی کُرد عراقی با فرزندش باعث شده تا عراقی‌ها در فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای داشته باشند.

كد خبر : ۹۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


در روزهای اخیر رسانه‌های فارسی زبان بیگانه مانند بی‌بی‌سی، صدای آمریکا ، رادیو فردا و … در انتشار خبرهای حوادث عراق و سوریه بصورت جانبدارانه از گروه تروریستی داعش با عنوان “پیکارجو” یاد می‌کنند!

كد خبر : ۹۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


امروز برای شما دردنامه ای می نویسیم و می خواهم بنده را که اندیشه خود را بهره گرفته از اندیشه امام خمینی (ره) می دانم نه سیاه نما بپندارید و نه مخالف واپسگرا؛ و نه اینکه متهم کنید من را به سیاسی کاری در فضای سیاست زده این شهرستان. قول به شرافت می دهیم که نه از کینه و نه از بغض بلکه از سر دلسوزی برای اسلام و انقلاب اگر هست…

كد خبر : ۹۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


در پنجمین روز از جام بیستم، ژرمن ها توانستند در گروه G چهار بر صفر پرتغال را شکست دهند، تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در مصاف با تیم ملی نیجریه به تساوی بدون گل دست یافت،در آخرین دیدار نیز تیم ملی غنا 2 بر یک مغلوب آمریکا شد.

كد خبر : ۹۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


به نظر می رسد قائله فتنه 88 تمام سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان در کشور را نابود کرده است و احیا و اعاده حیثیت این جریان تنها در گرو زدودن و پاک کردن صحنه تلخ فتنه 88 از حافظه اجتماعی ایران است که از طریق رفع حصر موسوی و کروبی به عنوان 2 تن از سران فتنه 88 محقق می شود.

كد خبر : ۹۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


تبریک و تهنیت‌های بعد از انتخابات گاهی دلی است و گاهی سیاسی. دل ما با کسی که سال 84 پیروز شد اصلاً صاف نشد و هیچ وقت نتوانستیم او را به عنوان مظهر جمهوریت مردم فهیم و با فرهنگ و صادق جمهوری اسلامی ایران بدانیم.

كد خبر : ۹۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


کاستاریکا با شکست ایتالیا به دور بعد صعود کرد و اکوادر با برد هندوراس امیدوار به صعود شد.

كد خبر : ۹۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


دیدار تیم های ایران و آرژانتین با گل مسی به سود تیم آرژانتینی به پایان رسید.

كد خبر : ۹۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


در این دیدار که از گروه ششم مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل و در ورزشگاه مینیرو شهر بلوهوریزونته برگزار شد، ملی پوشان ایران با وجود یک بازی هوشیارانه، فکورانه و منطقی با نتیجه یک بر صفر مقابل تیم پر ستاره آرژانتین تن به شکست دادند.

كد خبر : ۹۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


دیشب 4 دیدار در گروه های C و D انجام شد که در نهایت کاستاریکا، اروگوئه، کلمبیا و یونان به مرحله بعد صعود کردند.

كد خبر : ۹۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به صدور حکم اعدام شیخ باقر النمر گفت: از کشوری مانند عربستان که حکامی محاسبه‌گر دارد بسیار بعید به نظر می‌رسید که برای عالم بزرگ شیعی جناب شیخ النمر حکم اعدام صادر کنند و این برای ما بسیار نگران‌کننده است.

كد خبر : ۹۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۶


کشور را توطئه و شایعه گرفته بود، به طوری که اگر درب هر خانه باز می شد و 5 نفر در آن خانه دور هم نشسته بودند، نقل مجلس آنها شایعه سازی بود. عده ای در خارج و عده ای در داخل کشور این شایعات را می‌ساختند و داخل خیابان و بین مردم می چرخاندند.

كد خبر : ۹۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۶


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هم مجلس و هم دولت در چارچوب قانونی که مجلس بعد از فتنه 88 تصویب کرده و به دولت هم ابلاغ شده باید حرکت کنند.

كد خبر : ۹۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


خاتمی در واکنش به تغییر نام حزب مشارکت به اعضای آن گفت: از افراد تند رو استفاده نکنید تا حساسیت ایجاد نشود.

كد خبر : ۹۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


امام جمعه پلدختر گفت:تهدید ابوبکر بغدادی نسبت به انهدام خانه کعبه و گفتگوی تلفنی امیر قطر با دکترروحانی را باید برگ دیگری از پیش بینی های رهبر معظم انقلاب درباره برگشتن شر تروریست ها به حامیان آنهاست.

كد خبر : ۹۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


امام جمعه ایرانشهر دلیل شکایت استاندار از وی به وزارت کشور را ظرفیت کم انتقاد پذیری در استان بیان کرد.

كد خبر : ۹۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


بدون تردید زنان مسلمان جامعه ما بیش از آنکه مشتاق حضور در ورزشگاه باشند به دنبال مکانی مناسب و استاندارد برای ورزش کردن هستند.

كد خبر : ۹۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


صدها نفر از استادان دانشگاهها عصر چهارشنبه در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی به هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه های علمی – دانشگاهی – فرهنگی – اجتماعی – اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۹۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


حالا نوبت به آرزوهاست. آروزهایی که در کودکی بزرگ است. رضا 1 به احسان علیخانی می گوید هیچ آرزویی ندارم. ماه عسل خیره می شود. چرا؟ رضا بزرگ تر از کودکی اش پاسخ می دهد. چون وقت نکردم بهش فکر کنم؛ چون صبح تا شب سر کارم؛ وقت نکردم بهش فکر کنم.

كد خبر : ۹۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


برزیلی ها در نیمه نهایی مقابل آلمان شکست سنگینی را متحمل شدند و با جام جهانی وداعی تلخ داشتند.

كد خبر : ۹۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


موضوع امر به معروف و نهی از منکر مسئله‌ای شرعی است، که دین مبین اسلام در زمینه گسترش آن به منظور اصلاح امور و مستقر نشدن فساد درجامعه به آن تاکید بسیار دارد که در همین رایطه مجلس شورای اسلامی طرحی در راستای حمایت از آمران به معروف و نهی از منکر تصویب کرده که در ادامه به چگونگی آن اشاره می‌شود.

كد خبر : ۹۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


رییس بنیاد امید ایرانیان گفت: در کشورهم حزب و هم خانه احزاب نیاز است.

كد خبر : ۹۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


در شرایطی که تا کنون مصویه شورای پول و اعتبار مبنی بر کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی به 22 درصد در بانک های دولتی و خصوصی اجرا نشده است هم اکنون بانک های مختلف در کشور تسهیلات خود را با سود 26 تا 30 درصد به مشتریان خود پرداخت می کنند.

كد خبر : ۹۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


در حالی که بسیاری از روزنامه‌ها و سایت‌ها حضور سه مهمان در برنامه «ماه عسل» را که برنده جوایز قرعه‌کشی شرکت‌های تجاری شده بودند ناشی از تاثیر اسپانسر بر این برنامه دانسته اند، علیخانی این موضوع را تکذیب کرد.

كد خبر : ۹۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۲


یکی از بانک‌های کشور اقدام به ارائه طرح جدید البسه بانوان شاغل در این بانک نموده که آن را برای تمام شعب خود در کشور ارسال کرده است؛ در این طرح فقط به مانتو و مقنعه پرداخته شده و هیچ اشاره‌ای به پوشش چادر نشده است و عملا با این اقدام این بانک اقدام به حذف چادر در بین کارکنان خود کرده است.

كد خبر : ۹۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


دفتر آیت‏‌‏الله سبحانی از مراجع عظام تقلید با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به اظهارات ‌معاون رئیس جمهور در امور زنان واکنش نشان داد.

كد خبر : ۹۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


شکافی که امروز بین هیأت امناء دانشگاه آزاد لرستان و سیستم مرکزی دانشگاه آزاد بر سر مساله انتصاب یک مسئول در یک واحد دانشگاهی به وجود آمده است به خوبی بیانگر بی‌توجهی سیستم مرکزی دانشگاه آزاد نسبت به دغدغه‌ها و خواسته‌های هیأت امناء استانی است.

كد خبر : ۹۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


مجلس شورای اسلامی به هیچ عنوان با این افزایش قیمت ها موافق نیست به نحوی که اعضای کمیسیون صنایع مجلس این افزایش قیمت ها را غیرکارشناسی می داند و دولت، علی الخصوص وزارت صنعت و معدن را به دلیل عدم توجه و نظارت بر این مصوبه شورای رقابت محکوم می کنند و مصرانه کاهش قیمت ها را پیگیری می کند.

كد خبر : ۹۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


موج محکومیت جنایات در غزه و به خصوص قتل عام کودکان بی گناه، با واکنش شبکه های اجتماعی روبرو شده است. سفیر افلاک با نگاهی به تصاویر منتشرشده در توئئیت های کاربران سراسر جهان، این کشتار کودکان بی گناه را روایت می کند.

كد خبر : ۹۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


اشکان دژاگه بازکن تیم ملی فوتبال کشورمان با بارگذاری یک عکس تامل برانگیز در صفحه شخصی اش در فیس بوک، نگاه بسیای از کاربران و هوادارانش را در داخل و خارج کشور جلب کرد.مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون در حمایت از مردم مظلوم غزه دست به قلم شد و دلنوشته ای را برای کودکان غزه نوشت.

كد خبر : ۹۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


جامعه روحانیت شهرستان پلدختر ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل در غزه از اقشار مختلف مردم  و همچنین تمامی مسلمانان جهان خواست با شرکت در راهپیمایی روز قدس جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کنند.

كد خبر : ۹۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


جلسه کمسیون ارتقا ء و امنیت اجتماعی در پلدختر صبح امروز در حالی برگزار شد که بحث قمه کشی و استفاده از سلاح سرد در برخی مناطق پلدختر به این کمسیون رسید .

كد خبر : ۹۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


امام جمعه پلدخترگفت:شعار"نه غزه نه لبنان فقط ایران"توطئه جدید دشمنان نظام جمهوری اسلامی که دشمنان با برنامه حساب شده می خواهند این مسئله را از طریق ماهواره و رسانه ها تبلیغ کنند.

كد خبر : ۹۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در غره گفت:رژیم صهیونیستی در باتلاق عمیق غزه گیر کرده و برای رهایی از آن و اعلام آتش بس به وزیر امور خارجه آمریکا و دبیرکل سازمان ملل متحد پناه برده است.

كد خبر : ۹۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:رژیم صهیونیستی علی رغم داشتن سلاح و تجهیزات نظامی مدرن ولی از لحاظ معنویی و روحی وضعیتی مناسب ندارند.

كد خبر : ۹۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


هر کدام از رسانه های جهانی بر اساس سیاست های خود گوشه ای از این حضور را منعکس کردند که در هر حال هیچ یک نتوانستند از این حضور چشم‌پوشی کنند.

كد خبر : ۹۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


رئیس کل دادگستری استان تهران در واکنش برخی خبرها مبنی بر بازداشت خبرنگار واشنگتن پست و همراهان وی گفت: این مساله در مرحله تحقیقات است و پس از بررسی‌های فنی و بازجویی اطلاع رسانی خواهد شد.

كد خبر : ۹۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل با اشاره به حملات هوایی اسراییل به خانه­‌ها، بیمارستان ها که منجر به کشته شدن کودکان فلسطینی شده است افزود که به احتمال قوی، قوانین بین المللی در این جنگ نقض شده است و به سمت جنایت جنگی پییش رفته است.

كد خبر : ۹۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۸


رئیس جمهور آمریکا در بیانیه‌ای که قبل از نقض آتش‌بس در غزه صادر کرده خبر داده هیئتی از این کشور برای شرکت در مذاکرات آتش‌بس راهی قاهره خواهد شد.

 
كد خبر : ۱۰۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


بازتاب سخنان فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران درباره غزه، نگرانی آمریکا و رژیم اسرائیل از افزایش کمک نظامی ایران به حماس، ادعای فرستادن نیروهای ویژه ایرانی به عراق برای مبارزه با تکفیری‌ها، تکذیب توافق ایران و ۱+ ۵ بر سر اراک و فردو از سوی مذاکره کننده ارشد ایران و افزایش فروش نفت ایران به خریداران آسیایی، از جمله مهم‌ترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

 
كد خبر : ۱۰۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


رئیس شورای شهر از مفقود شدن پرونده ها در شهرداری ونحوه استخدامی برخی از ادارات شهرستان پلدختر انتقاد کرد.

 
كد خبر : ۹۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


در واکنشی وسیع و فرهنگی، 84 مؤسسه و تشکل بانوان فعال در حوزه زنان و خانواده در نامه ای خطاب به دبیر شورای عالی فضای مجازی نگرانی شدید خود را نسبت به زمزمه های راه اندازی ارتباط تصویری تلفن های همراه اعلام کردند.

 
كد خبر : ۱۰۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


روز بیست و هشتم جنگ در غزه در حالی آغاز شده که حتی متحدان رژیم صهیونیستی نیز از حمله این رژیم به مدرسه سازمان ملل بُهت زده شده‌اند و این درحالی است که تعداد شهدای فلسطینی به 1810 نفر رسید.

 
كد خبر : ۱۰۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


خبرگزاری مهر از فیلترشدن سایت تابناک خبرداد.

 
كد خبر : ۱۰۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


برنامه دیروز امروز فردا شب گذشته با حضور سید نظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری ایرنا و مصطفی کواکبیان مدیر مسئول روزنامه مردم‌سالاری با موضوع رسالت خبرنگاری و منافع ملی از شبکه سوم سیما پخش شد.

كد خبر : ۱۰۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


استاد دانشگاه وکارشناس مسائل خاورميانه گفت:مواضع آمریکا و داعش در راستای تضعیف نظام جمهوری اسلامی و مقاومت است.

 
كد خبر : ۱۰۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


خبر جدایی آزاده نامداری از فرزاد حسنی بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت. بعد از گفت‌وگوی آزاده نامداری با روزنامه صبا و اعلام تلویحی جدایی‌اش از فرزاد حسنی، سایه این خبر همچنان بر سر فضای رسانه‌ای سنگینی می‌کند.

 
كد خبر : ۱۰۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


زنگنه با بیان اینکه با تدابیر اتخاذ شده سال جاری 5 میلیارد دلار و سال آینده بالای 10 میلیارد دلار به درآمد دولت اضافه می شود، گفت: در این صورت منابعی در اختیار دولت قرار می گیرد که می تواند باعث تغییر شرایط اقتصادی و خروج از رکود شود.

 
كد خبر : ۱۰۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


چرا جناب روحانی برخلاف توصیه اکید و حکیمانه خداوند تبارک و تعالی، ابراز دوستی‌های خود را نثار دشمنان تابلودار نظام می‌کنند و خشم و عصبانیت خویش را به سوی دوستان می‌فرستند؟!

 
كد خبر : ۱۰۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


روز گذشته گزارشی درباره پذیرش نشدن یک زن باردار در کوهدشت و زایمان او منتشر شد

 
كد خبر : ۱۰۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

 
كد خبر : ۱۰۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


آیا عزاداری برای سیدالشهداء علیه‌السلام، و زنده نگهداشتن یاد و خاطره واقعه کربلا و رخداد عاشورا به معنا و مفهوم پاسداشت فداکاری و ایثار در راه خدا، مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی دیکتاتورها، ایثار و از خودگذشتگی برای تأمین سعادت انسان‌ها و حفظ استقلال و آزادگی آنها نیست؟!

 
كد خبر : ۱۰۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


وزیر علوم با 145 رای موافق و 110 رای مخالف از کسوت وزارت علوم برکنار شد و از این وزارت خانه رفت.

كد خبر : ۱۰۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


بعضی از مردان موهای بلندی داشتند، این امر باعث می‌شد که در رقص و حرکات موزون، مرد یا زن بودن‌ به سختی تشخیص داده شود. و در حالی که مخاطب از دیدن رقص زنانه لذت می‌برد، نتواند تشخیص درستی از جنسیت رقاص داشته باشد.

كد خبر : ۱۰۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به آمار بالای قتل سیاه‌پوستان با سلاح گرم گفت: در هر شبانه‌روز به صورت متوسط 28 سیاه‌پوست به ضرب گلوله در کشور آمریکا کشته می‌شود.

كد خبر : ۱۰۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۱


میرشکاری معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان خبر شهادت جمشید دانایی فر توسط گروهک تروریستی را تایید کرد.

كد خبر : ۱۰۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


با گذشت کمتر از 24 ساعت از انتشار این خبر، سرنگونی پهپاد اسرائیلی، بازتاب بسیار گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته است.

كد خبر : ۱۰۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: پهپاد متجاوز اسرائیل به محض ورود به کشور رهگیری شد و برای اینکه از نیت اطلاعاتی آنها باخبر شویم، مدیریت شد تا به داخل بیاید و در موقعیت مناسب آن را هدف قرار دادیم.

كد خبر : ۱۰۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


شبکه های اجتماعی مانند وایبر و فیسبوک این روزها پراز متن هایی است که موجی از نگران و دلهره را میان مردم ایجاد کرده است به طوری که خانوادها با نگرانی دست به خرید مواد غذایی مورد نیاز خود می‌زنند.

كد خبر : ۱۰۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


ریاست جمهوری آمریکا در سخنانی در خصوص عراق و سوریه اعلام کرد واشنگتن به حملات هوایی خود به مواضع گروهک داعش در عراق ادامه خواهد داد.

كد خبر : ۱۰۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


هرچقدر موج استفاده از تلفن های همراه هوشمند گسترده تر می‌شود جوانان هم با شوق و ذوق زیاد هر چند ماه یک بار گوش های خود را تغییر می دهند و گوشی هایی با مدل های جدیدتر تعویض می‌کنند اما به همان هم اندازه موج جنجالها پیرامون اینترنت پرسرعت همراه نسل سوم و مکالمه تصویری به سرعت در حال افزایش است.

كد خبر : ۱۰۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


در پی موضع گیری های صریح مراجع تقلید به ویژه آیت الله مکارم شیرازی در خصوص ارائه خدمات جدید اینترنتی که مغایر با احکام اسلام است و همچنین پافشاری وزیر ارتباطات بر این موضوع، برخی از رسانه‌های منتسب به دولت و همچنین روزنامه‌های زنجیره‌ای بدون پروا به توهین به مراجع تقلید رو آورده اند.

كد خبر : ۱۰۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


نظام سیاسی اعم از دولت است.دولت ها می آیند و می روند اما نظام سیاسی پابرجاست.یکی از اصلی ترین عوامل این پابرجایی ، ماندگاری ساختار نظام سیاسی است.ساختار به مجموعه ای از عناصر و روابط درون هر نظام سیاسی و ارزش های حاکم بر آن بازمی گردد که به سادگی نه پدید می آید و نه تغییر می یابد و نه از بین می رود.اما آنچه که باعث می شود نظام های سیاسی پویایی لازم را نداشته باشند مسئله کمبود سینرژی و نبود هم افزایی است.

كد خبر : ۱۰۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


برنامه این هفته دیروز، امروز فردا به مناسبت همزمانی با شانزدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری مسائل سیاسی روز کشور را با حضور آیت الله سید احمد خاتمی و حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی از اعضای هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری بررسی کرد.

كد خبر : ۱۰۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


با توجه به اینکه رئیس صدا و سیما به عنوان یک عضو در شورای عالی فضای مجازی کشور بوده و از تصمیمات این شورا برای اینترنت پرسرعت آگاه است، این اقدام صدا و سیما در تبلیغ خدمات غیر قانونی اینترنت پرسرعت بسیار قابل تأمل است.

كد خبر : ۱۰۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


خبر بستری شدن و عمل جراحی رهبر معظم انقلاب توسط سایت رسمی دفتر رهبری به آدرس leader.ir در ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ به سرعت خبر اول رسانه‌های داخل ایران و حتی منطقه و جهان شد و در سطح شبکه‌های اجتماعی انتشار گسترده‌ای یافت.

كد خبر : ۱۰۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

كد خبر : ۱۰۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


درروزهای اخیر اقدام معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فیلترینگ برخی سایت‌های منتسب به جریان اصولگرایی واکنش‌هایی را در بین اهالی فرهنگ و رسانه کشور ایجاد کرده است.

كد خبر : ۱۰۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


اقدام معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در فیلتر کردن سایت های خبری در روز های اخیر برخی از اصحاب رسانه ای ها را شوکه کرد.

كد خبر : ۱۰۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۰


سایت فیفا نسبت به برکناری علی دایی از سرمربی‌گری پرسپولیس واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۰۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱


وقتی "اسلام کریم اف" رسید، دکتر روحانی بلافاصله با اشاره به کراوات او گفت: «سلیقه خوبی هم دارید. کراوات شما بنفش است، رنگ انتخاباتی من».

كد خبر : ۱۰۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱


وزیر امور خارجه ایران گفت: ما همه تلاش خود را خواهیم کردیم و همواره اعلام کرده‌ایم که تا لحظه آخر پای میز مذاکره خواهیم بود تا نشان دهیم ضمن اینکه روی حقوق خود پافشاری می‌کنیم، اما به دنبال راه حل مبتنی بر احترام متقابل هستیم.

كد خبر : ۱۰۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


«وقتی دیدیم برای ملاقات امروز و فردا می کنند، احساس کردیم ماندن ما بی نتیجه است و فقط زمان را از دست می دهیم...تصمیم گرفتیم برگردیم، وقتی به فرودگاه رفتیم، گفتند آقای قذافی وقت ملاقات داده است...»

كد خبر : ۱۰۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۸


بحثی که فارغ از اقدام خلاف قانون وزارت ارشاد در دخالت مستقیم در فیلترینگ سایت‌ها حساسیت منتقدان را برانگیخته، فیلترینگ گزینشی است که هیأت نظارت بر مطبوعات در پیش گرفته است.

كد خبر : ۱۰۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


چندروزی است که سایت اینترنتی یوتیوب در شهرستان پلدختر رفع فیلتر شد؛

كد خبر : ۱۰۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


پس از انفجارهای شدید کاظمبن نماینده آیت الله سیستانی دستگاه‌های امنیتی را به تلاش بیشتر فراخواند و جنبش اهل الحق نیز این حرکت را تلاشی برای تکرار سناریوی مداخله آمریکا در عراق و انفجار مرقد امامین عسکریین (علیهما السلام) مانند سال 2006 اعلام کرد.

كد خبر : ۱۰۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


باید منتظر ماند و دید که سکوت مسئولان وزارت علوم و بی توجهی آنها نسبت به این اتفاق تا کجا ادامه خواهد یافت؟

كد خبر : ۱۰۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


در حالی که با حضور فعال خاتمی در فتنه 88 حکم ممنوع التصویر، ممنوع‌الخروج و ممنوع البیانی خاتمی صادر شده است رسانه‌های زنجیره‌ای بدون توجه به ان موضوع تریبون خود را به دست خاتمی داده اند.

كد خبر : ۱۰۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


هنوز ملت های اسلامی جنایات وحشتناک اسرائیل را در غزه فراموش نکرده اند و ما بعنوان برادران و خواهران مسلمان در قبال مظلومان غزه مسئول هستیم و ملت ایران بار دیگر به دنیا اثبات خواهد کرد که از ملت مظلوم فلسطین و غزه حمایت می کند.

كد خبر : ۱۰۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


همزمان با برگزاری مناسک حج در صحرای عرفات، پرچم سیاه رنگ گروه تروریستی داعش در این مکان برافراشته شد.

كد خبر : ۱۰۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


برنامه نود این هفته از ساعت 22:40 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 2:20 دقیقه بامداد سه شنبه به پایان رسید.

كد خبر : ۱۰۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


یکی از برنامه‌های مهم دیگر این جریان که در طول شش ماه اخیر برجستگی خاصی هم پیدا کرده « تخریب روحانی، دولت یازدهم و در نهایت عبور از شخص رئیس‌جمهور» است که با هدف « تکروی سیاسی دوم خرداد و لیست مجزای این جریان» در انتخابات 94 پیش‌بینی شده است.

كد خبر : ۱۰۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


با توجه به اینکه بنزین تولید داخل از سوی برخی سالم و از سوی برخی دیگر ناسالم اعلام شده بود، بهتر است بررسی شود اسناد ناسالم بودن بنزین از کجا و توسط چه کسانی به ابتکار رسید.

كد خبر : ۱۰۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


فردی که سایت آقای هاشمی از قول او خاطره ای به ساحت بنیانگذار جمهوری اسلامی(ره) و در مدح آقای هاشمی نقل کرده بود، این خاطره را تکذیب کرد و گفت: بنده تازه از عراق آمده ام و اصل این موضوع صحیح نیست و از طریق مراجع مربوطه در حال پیگیری منتشر کنندگان این خاطره هستم.

كد خبر : ۱۰۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


بازگشت یک‌طرفه یا بازگشت سفید، توصیف کارشناسان سیاسی از نوسازی و بازسازی‌های اخیر در جبهه اصلاحات است که برخی آن را با «بازگشت سفید» محمد خاتمی بی‌ارتباط نمی‌دانند.

كد خبر : ۱۰۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


اجرای سخیفی که در اختتامیه دهه فرهنگ و گذر هنر در تالار حافظ شیراز و در آستانه فرارسیدن ماه محرم برگزار شد، توهینی آشکار به جامعه مداحان و عاشقان اباعبدالله(ع) بود.

كد خبر : ۱۰۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۴


آیت الله نمر النمر در بیستم تیر 1392 درحالی که از مزرعه‌اش بازمی‌گشت از ناحیه پا هدف قرار گرفت و به مکان نامعلومی انتقال داده شد و سرانجام روز چهارشنبه حکم وی توسط رسانه‌های عربی منتشر شد.

كد خبر : ۱۰۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۴


همزمان با سقوط آزاد قیمت طلای سیاه در بازارهای جهانی و روشن شدن آژیر قرمز کسری بودجه در دولت تدبیر و امید، رئیس جمهور با صدور دستوراتی به وزیر نفت ایران خواستار اقداماتی به منظور جلوگیری از کاهش بیشتر قیمت نفت و استفاده از ابزار دیپلماسی انرژی شد.

كد خبر : ۱۱۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۵


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) شهرستان پلدختر گفت:صدور حکم  اعدام شیخ نمر ذات پلید عربستان را در قبال شیعیان و گسترش اسلام ناب محمدی(ص) به همه جهانیان نشان داد.

كد خبر : ۱۱۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۷


در حالی که بیش از یک هفته از حکم اعدام آیت الله نمر می‌گذرد، هیچ یک از مدعیان حقوق بشر در ایران نسبت به این امر اعتراضی نکرده و رابطه با عربستان رابه هر قیمتی مجاز می دانند.

كد خبر : ۱۱۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


 جلسه ستاد مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه شهرستان پلدختر با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات در فرمانداری برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


چهار شنبه هفته گذشته آخرین اسید پاشی در اصفهان گزارش شد که طی چند روز گذشته آن نیز شاهد اخبار ضد و نقیض از تعداد و نحوه این اقدام جنایتکارانه را از رسانه های بیگانه و تعدادی از رسانه های زنجیره ای داخلی نیز شاهد بودیم که صحت و سقم آن را مسئولان مربوطه استان اصفهان آن چنیین که این رسانه ها بیان می کردند تائیید نکردند.

كد خبر : ۱۱۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


یک پژوهشگر با بیان اینکه عدم تعلق افراد به یکدیگر، سبب اتمیزه شدن و ذره ای شدن افراد می شود؛ می گوید:در جامعه ی بی تفاوت، افراد فقط  منافع خود و خانواده شان برایشان اهمیت پیدا می کند.

كد خبر : ۱۱۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


وی در این زمینه به احمدی نژاد نیز پیغام داده که در صورت اعلام برائت از مشایی و کنار گذاشتن برخی اشتباهات گذشته، حاضر است تا برای همکاری های دو جانبه با احمدی نژاد مذاکره کند. اما رئیس جمهور سابق کشورمان نیز با شنیدن این جملات به شدت ناراحت شده و در پاسخ گفته به این افراد نیاز نداریم.

كد خبر : ۱۱۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


در حالی که خانواده سربندی تا قبل از جنجال‌های رسانه‌های داخل و خارج از کشور به سمت رضایت درباره ریحانه جباری پیش می رفتند، جنجال های رسانه ای مسیری غیر از بخشش را جلوی پای خانواده سربندی قرار داد.

كد خبر : ۱۱۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


بعد از سخنان رئیس جمهور و موافقین و محالفین از مجموع 246 رای 79 نماینده رای موافق و 160نماینده هم رای مخالف و 7 نفر نیز رای ممتنع دادند.

كد خبر : ۱۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


هیات فرهنگی ایران در حالی در سکوت خبری به آمریکا سفر کردند که برخی منابع آگاه دلیل سفر این هیات را رایزنی برای حضور ارکستر سمفونیک آمریکایی «پیتسبورگ» در ایران عنوان کرده‌‌اند.

كد خبر : ۱۱۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


فیلم "عصبانی نیستم" روز چهارشنبه 21 آبان اکران خواهد شد و درعین‌حال سایت‌های بلیت‌فروشی سینما، صفحه فروش اینترنتی بلیت این فیلم را آماده کرده‌اند و درواقع شرایط آماده‌باش برای اکران این فیلم فراهم‌شده است...

كد خبر : ۱۱۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


اقدامات ضد شیعی و ضد اسلامی عربستان سعودی که پس از راه انداختن داعش در منطقه همچنان ادامه دارد، در طول یکی دو ماه گذشته به ماجرای محکومیت شیخ نمر، رهبر شیعیان عربستان به اعدام و کشتار وحشیانه عزاداران محرم الحرام در این کشور انجامید.

كد خبر : ۱۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


عضو بنیاد باران به تماس های اخیر احمدی نژاد با چهره های شاخص جریان اصلاح طلب اشاره و خاطرنشان کرد: دفتر وی تماسی را با دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی لیدر اصلاح طلبان داشته اما هیچ حساسیت و واکنشی نسبت به این تماس ها از طرفین نشان داده نشده است.

 

 
كد خبر : ۱۱۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در خصوص بخشی از صحبت‌های دایی که گفت فقط پاسخ وزیر را می‌دهد و گودرزی نباید سرباز و فیلش را بفرستد، عنوان کرد: وزیر کارهای مهمتری دارد و باید به مشکلات ورزش برسد، نه اینکه همه کار‌هایش را‌‌ رها کند و وارد اینگونه ماجرا‌ها شود. امیدوارم که روزی این بداخلاقی‌ها از ورزش ما جمع شود.

كد خبر : ۱۱۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


رویکرد دولتی ها درباره وزارت علوم نیز به نوعی این اجازه را به این دست افراد داده تا در رفتار و کردار خود در دانشگاه ها ابایی از مقامات بالادستی نداشته و هر آنچه که می خواهند را انجام دهند.

كد خبر : ۱۱۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


رئیس سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: به دلیل زیاده خواهی آمریکاییها و بی اعتمادی ما به آن ها ممکن است مذاکرات به نتیجه نرسد.

كد خبر : ۱۱۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


رییس سازمان بسیج مستضعفین در مجمع عالی بسیج مرودشت با بیان اینکه اوباما منفورترین رییس جمهور دنیاست، به تشریح برنامه های بسیج در اقتصاد مقاومتی پرداخت و گفت: آباد کردن مناطق محروم، ایجاد فعالیت های زودبازده و توجه به کشاورزی سه برنامه بسیج در این زمینه است.

كد خبر : ۱۱۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


حسام الدین آشنا در واکنش به بحث های مطرح شده در مورد ارسال اورانیوم غنی شده ایران به روسیه بیان کرد: این بحث‌ها مبحث جدیدی نیستند و اگر به سابقه مباحث رجوع کنیم می‌بینیم که در دولت قبل هم این پیشنهادات شده بود.

كد خبر : ۱۱۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


من تازه اینجا دوستان جدید پیدا کرده ام. قصد داشتم که کتابم را بنویسم. کتابی با عنوان ایستادگی روی عقایدم. شاید با زندان رفتن من فوتبال پاک شود اما من به چیزی که به آن اعتقاد دارم پایبند می مانم.

 
كد خبر : ۱۱۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


4 طرح جدید اشتغال‌زایی برای روستاها، مناطق محروم، عشایر، فارغ التحصیلان بیکار دانشگاهی و زنان به دولت ارائه و رونمایی شد. معاون وزیر کار می‌گوید کارورزی نوین دانشجویان قرار است در قالب 10 بسته ویژه به اجرا گذاشته شود.

 
كد خبر : ۱۱۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


 

در آستانه هفته بسیج قرار داریم و همین مناسبت باعث شده تا توجه سالیانه به این نهاد مردمی بیشتر شود. اما اینکه این سازمان مردم نهاد چه کارهایی انجام می دهد و چه تأثیری بر زندگی مردم دارد، نیاز به اطلاع رسانی بیشتر دارد.

 

كد خبر : ۱۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


عضوشورای شهرخرم آباد گفت: شوراء زاییده رای مردم است و باید براساس رای مردم و برای مردم عمل کند.عدم ثبات مدیریت درشهرداری ، ضربه سختی به نظم شهری می زند.

 
كد خبر : ۱۱۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


فرد ناهی از منکر در شهرستان دورود توسط سه فرد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

 

كد خبر : ۱۱۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


امام جمعه پلدختر گفت:16آذر نماد استکبار ستیزی و هوشیاری ملت ایران است.

كد خبر : ۱۱۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴


وام ازدواج در نظر بسیاری از افراد کمکی هرچند ناچیز برای زوج‌های جوانی است که در ابتدای راه زندگی خود قرار دارند، تسهیلاتی که پرداخت آن با اما و اگرهای در تامین منابع مورد نیاز همراه شده و بسیاری از متقاضیان را چشم انتظار گذاشته است.

كد خبر : ۱۱۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


قطعاً لزوم وجود امر به معروف و نهی از منکر یا همان شهامت مدنی در هر جامعه ای وجود دارد؛ اما برخی از رسانه‌ها و افراد بدون دلیل و فقط از روی مخالفت با اسلام به مخالفت با امر به معروف و نهی از منکر می پردازند.

كد خبر : ۱۱۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


دانشجویان در 16آذر 1332جلوی زیاده خواهی ها و سلطه گری های آمریکا را گرفتند و مانع سخنرانی نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا در دانشکده فنی شدند.

كد خبر : ۱۱۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


رویترز در خبری مدعی شد نسخه‌ای از هشدار محرمانه اف‌بی‌آی را دیده که در آن پلیس فدرال آمریکا، به موسسات تجاری آن کشور در مورد حملاتی پیچیده از سوی هکرهایی از ایران هشدار داده است.

كد خبر : ۱۱۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


می توان گفت امسال اولین سالی است که جایزه جلال از مسیر اصلی خود خارج شده و نئولیبرال ها برای دریافت آن صف کشیدند تا بازهم سوالی در ذهن مردم ایجاد شود که آیا عملکرد دولت یازدهم به ویژه در وزارت ارشاد،‌عملکردی از روی اعتدال است؟

كد خبر : ۱۱۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


عضو حزب کارگزاران سازندگی در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن حمایت از موسوی و کروبی و انتقاد از حصر آن ها گفت: روحانی گاهی در فشار پاره ای شیاطین به خدا پناه می برد.

كد خبر : ۱۱۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


درست است بسیاری از مسائل اقتصاد داخلی وابسته به مذاکرات هسته ای است اما انتظار می رود که نحوه سیاست گذاری و عملکرد دولت به نحوی باشد که اقتصاد داخلی و خارجی کشور عاری از آسیب پذیری فشارهای خارجی شود.

كد خبر : ۱۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


ابراهیم آقامحمدی گفت: سخنران این همایش سخنانی توهین آمیز علیه مجلس وعلما و روحانیت و ائمه جمعه ایراد کرده است واین سخنرانی همه اش اهانت به ارگانهای نظام و انقلاب، مجلس، علما، روحانیت و ائمه جمعه بوده و وی به صراحت به آنها اهانت کرده و علما و روحانیت را به داعش و جریانات تکفیری تشبیه کرده است.

كد خبر : ۱۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


 تشکل های مختلف فرهنگی و دانشجویی لرستان با صدور بیانیه هایی ،توهین های مدیر کل ارشاد لرستان را محکوم می کنند. 

كد خبر : ۱۱۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


امام جمعه رومشگان گفت:مردم شهرستانهای کوهدشت و رومشکان در 9دی جواب توهین های آخوند بی بصیرت  ارشاد لرستان را خواهند داد.

كد خبر : ۱۱۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان خراسان رضوی اعلام کردند: قاطعیت آیت‌الله علم‌الهدی در دفاع از فرهنگ ناب اسلامی و ایستادگی در برابر ایجاد رخنه‌های فرهنگی باعث عصبانیت عده‌ای معلوم الحال شده‌است.

 
كد خبر : ۱۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


برادر رامین رمضانی یکی از شهدای فتنه 88 گفت:به اعتقاد من مقصرینی که آشوب به پا کردند نباید از آن ها گذشت و درخواست ما این است که عوامل فتنه به جزای عمل خود برسند.

كد خبر : ۱۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای در چند جای مصاحبه خویش برخی از تصمیم‌ها و نظرات حضرت امام(ره) را تحت تأثیر گزارش‌های غلط و القائات اطرافیان ایشان معرفی می‌کند! که نه فقط اتهام ناروا و اهانت به ساحت مقدس امام راحل(ره) است، بلکه از رهگذر این اظهارنظر که بیرون از دایره حق و انصاف است.

كد خبر : ۱۱۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای در چند جای مصاحبه خویش برخی از تصمیم‌ها و نظرات حضرت امام(ره) را تحت تأثیر گزارش‌های غلط و القائات اطرافیان ایشان معرفی می‌کند! که نه فقط اتهام ناروا و اهانت به ساحت مقدس امام راحل(ره) است، بلکه از رهگذر این اظهارنظر که بیرون از دایره حق و انصاف است.

كد خبر : ۱۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


اظهارنظرهای شاذ و بی محتوای دو استاد به اصطلاح دانشگاهی در جلسه‌ای که متولی آن انجمن به اصطلاح اسلامی دانشگاه تهران بود، حجت را بر همگان تمام کرد که عقل و علم، نسبت غریبی با این دو فرد مدعی دارد.

كد خبر : ۱۱۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


قطری ها خیلی هم بی برنامه ستارگان فوتبال ایران را به کشورخود نبرده اند آنها می دانند بازهم حریف ایران درجام ملت های آسیا نمی شوند نقشه های فراوانی کشیده اند تا فوتبال ما را تضعیف کنند.

كد خبر : ۱۱۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


بسیاری از چهره های اصلاح طلب در پاسخ به این سوال که فلسفه به وجود آمدن حماسه 9 دی چه بود و چرا مردم به صورت خودجوش در برابر فتنه گران ایستادند، واکنش جالبی از خود نشان دادند که در ادامه در اختیار مخاطبان قرار داده شده است.

كد خبر : ۱۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


در پی سخنرانی مدیر کل ارشاد لرستان در همایش اصلاح طلبان کوهدشت و بازتاب رسانه ای گسترده ای که بدنبال داشت و ائمه جمعه استان هم در این قبال موضع گیری کردند، مدیر کل به وزارت ارشاد فراخوانده شد و وزیر فرهنگ و ارشاد  از سخنان مدیر ارشاد لرستان ابراز تاسف کرد.

كد خبر : ۱۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


فعالیت های یک گروه انحرافی تحت عنوان موسسه 313 یار در استانهای غربی کشور در واقع تلاش ملاهای لندن نشین برای تفرقه و دودستگی در میان برادران اهل سنت است.

كد خبر : ۱۱۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


هیچ خبری خنثی نیست و هر رسانه ای اعم از حقیقی یا مجازی دارای جهت گیری های سیاسی،فرهنگی و ... می باشد.گاه این جهت گیری ها مستقیم  و گاه در پوشش های غیر مستقیم لحاظ می شود.شناخت عقبه فکری یک روزنامه یا سایت خبری به خواننده کمک می کند تا بتواند اخبار و تحلیل های آن ها را در ترازوی منطق خود وزن کشی نموده و تسلیم محض رسانه نشود.

كد خبر : ۱۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


در دومین روز از رزمایش بزرگ «محمد رسول‌الله»، نیروی زمینی از انواع سامانه‌ها و ادوات خود در جهت نمایش قدرت نیروهای مسلح بهره برد که برخی از آنها برای اولین بار در صحنه عملیاتی به نمایش در آمده بودند.

كد خبر : ۱۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به توهمات سخنگوی وزارت امورخارجه رژیم صهیونیستی واکنش کوبنده نشان داد.

 

كد خبر : ۱۱۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


با توجه به شرایط داخلی و منطقه‌ای می‌توان گفت که این رزمایش در زمان کنونی مجموعه‌ای از پیام‌های داخلی و خارجی را به دنبال دارد.ایران نشان داد که قادر است به همه اقدامات خصمانه از هر طرفی که باشد، واکنش نشان دهد، بویژه اینکه از روند این مانور مشخص است که رزمایش محمد رسول‌الله ماهیت هجومی دارد و ابعاد دفاعی در آن لحاظ نشده است.

كد خبر : ۱۱۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


شاهدان عینی در شهر موصل عراق از شدت یافتن افراطی گری های گروهک تروریستی داعش خبر می دهند.

كد خبر : ۱۱۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


برخی از تولیدکنندگان عرصه پوشاک و البسه ضمن انتقاد از بازار فعلی قاچاق، و واردات بی رویه کالای خارجی را مهمترین دلایل رکود این بخش دانستند.

كد خبر : ۱۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


آقای شریعتمداری- در حدیث است: «رحم‌الله من عرف قدره ولم یتعد طوره». شما برخلاف این حدیث پا را از گلیم خود فراتر گذاشتید و طبق عادت به کاری پرداختید که در حد شما نبود. سزاوار نبود که گیس سفید مآبانه در جای قاضی و داور بنشینید و بین کسانی داوری کنید که بیش از شما حقایق مبارزه و انقلاب را شاهد بوده و فراز و نشیب‌های بسیاری از نزدیک تجربه کرده‌اند و حکمی صادر کنید که حکم بین دو جریان مرگ و حیات جامعه انقلابی اسلامی ایران است.

كد خبر : ۱۱۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


آمریکایی ها اعتراف کردند که تحریم ها و شکنجه‌های اقتصادی که آمریکا بر مردم ایران روا می دارند در حمایت از فتنه گران و فتنه 88 اعمال شده است.

كد خبر : ۱۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی سفیرافلاک با برگزاری سلسله نشست های تخصصی با محوریت "اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ،راهکارهای برون رفت از بحران اقتصادی و چالش های پیش و روی اجرای این سیاست ها" تلاش دارد تا با استفاده از آرای کارشناسان لرستانی پاسخی به چالش های اقتصاد کشور دهد.

كد خبر : ۱۱۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


سخنگوی دولت درباره انتقادات دیروز نمایندگان مجلس از اظهارات وی درباره گزارش دیوان محاسبات درباره برداشت ۴ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی گفت: انشاالله روز چهارشنبه در این باره سخن خواهم گفت.

كد خبر : ۱۱۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


زخم روده بزرگ یک بیماری التهابی است که با علایمی همچون دردهای شکمی، اسهال، سوء جذب و کاهش وزن همراه می باشد.

كد خبر : ۱۱۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی روز شنبه پس از دیدار با «لیندسی گراهام» سناتور آمریکایی، گفت اسرائیل همزمان از سوی ایران و فلسطینی‌ها، با تهدید مواجه است.

 
كد خبر : ۱۱۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


 

مسئولین فرهنگی یکی از دانشگاه ها در اقدامی تأمل برانگیز از یکی از مدرسین طب سنتی شبکه ماهواره‌ای بقیع وابسته به صادق شیرازی برای حضور در این دانشگاه دعوت کرده اند که با واکنش دانشجویان مذهبی مواجه شده است.

 

كد خبر : ۱۱۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


هر چند کتابی با نام "هاشمی ۸۸" درباره عملکرد آقای هاشمی در وقایع آن سال توسط همفکران وی منتشر شده است، اما شاید نکاتی مغفول مانده درباره آقای "هاشمی در سال۸۸" وجود دارد، که اشاره به آنها و یادآوری آن فعالیت‌ها حتی بعد از پنج سال خالی از لطف نباشد.

كد خبر : ۱۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


نماینده مردم تهران در مجلس در واکنش به اظهارات موسوی مبنی بر اینکه حاضرم محاکمه شوم، گفت: حماسه ۹ دی به خوبی جواب این افراد را داد.

كد خبر : ۱۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۲


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: امید این است که این آقایان(موسوی و کروبی) تعقل کنند و ۲ کار را انجام دهند؛ یکی اینکه دشمنان را از خود ناامید و آنها را محکوم کنند و سپس عذرخواهی کنند.

كد خبر : ۱۱۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


رئیس شورای شهر پلدخترگفت:برخی چشم دیدن خدمات شهرداری پلدختر را ندارند و با تغییر پارمترهای اندازگیری عملکرد شهرداری را زیر سئوال می برند.

كد خبر : ۱۲۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


همزمان با واکنش شدید جامعه اسلامی به هتک حرمت هفته نامه شارلی ابدو به ساحت مقدس رسول الله(ص) و تجمع بزرگ دانشجویی مقابل سفارت فرانسه، سایت عشاق محمد(ص) به آدرس www.oshaghemohammad.com توسط برخی از عاشقان مکتب پیامبر اعظم(ص) راه اندازی شد.

كد خبر : ۱۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


 «آرش سیگارچی» مجری و خبرنگار شبکه «صدای آمریکا» با بی‌شرمی‌و گستاخی تمام که در میان ضدانقلاب خارج‌نشین کم سابقه بوده است، با انتشار کاریکاتور مجله فرانسوی «شارلی ابدو» در صفحه فیسبوک خود، به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) توهین کرد و مقدسات اسلامی‌را مورد تمسخر قرار داد.

كد خبر : ۱۲۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این خطاها نشان داد که آقای ظریف نمی دانند نماینده چه ملت و نماینده چه عظمتی هستند و ایشان با این کارها توانایی خود را در دفاع از حقوق ملت ایران به شدت زیر سوال بردند.

كد خبر : ۱۲۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


آیا هر فردی که با ارسال یک نامه خطاب به ریاست سازمان ثبت احوال کشور اذعان دارد که ایرانی است و چند سال به دور از کشور زندگی می کرده و حالا به شناسنامه ایرانی احتیاج دارد، می تواند بدون هیچ دردسر و ظرف مدت تنها دو روز صاحب شناسنامه ایرانی شود؟!

كد خبر : ۱۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


واکنش ها به دیدار ظریف و جان کری در پاریس ادامه دارد و باید منتظر ماند و دید مجلس چه تصمیمی برای این دیدار می‌گیرد و واکنش خود دولت مردان به این دیدار چه خواهد بود؟

كد خبر : ۱۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


آیت الله خامنه ای، مقام معظم رهبری در پیامی خطاب به جوانان اروپا و آمریکا از آنان خواستند درباره حقیقت اسلام تحقیق کنند و تسلیم هیاهو و جنجال های اسلام هراسی دولتمردان و رسانه های جهانی نشوند.

كد خبر : ۱۲۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا با عراق مصاف می دهد.

كد خبر : ۱۲۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به چهل و نهمین نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تاکید کردند: دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید؛ در این‌صورت هیچ اندوخته‌ئی برای کشور با ثروت وجود جوانانی چون شما برابری نخواهد کرد.

كد خبر : ۱۲۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳


پس از توهین نشریه فرانسوی پیامبر مهربانی ها،امروز نمازگزاران جمعه شهرستان پلدختر همگام با سایر نمازگزاران دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی انزجار خود را از این حرکت ضد اسلامی به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۱۲۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳


موج پیامدها و واکنش های حمله به نشریه موهن شارلی ابدو در پاریس در حالی به ایران رسید و دامن یکی از روزنامه های کشور را گرفت که حتی مقامات غربی نیز مراقب بودند در دام جریان اسلام هراسی به راه افتاده در اروپا نیفتند.

كد خبر : ۱۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


دبیر کل انجمن روزنامه ‌نگاران مسلمان از برخوردهای دوگانه معاونت مطبوعاتی با رسانه‌ها انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۲۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به نامه ابراهیم  آقامحمدی دیگر نماینده مجلس جواب داد.

كد خبر : ۱۲۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


اگرچه همچنان استفاده مسئولان از فیس بوک و شبکه های اجتماعی بیگانه مورد تأیید نیست؛ اما این انتظار را می توانستیم داشته باشیم که مسئولان کشور به ویژه افرادی که در سیاست خارجی کشور نقش هایی دارند، با انتشار این پیام به اطلاع‌رسانی در این خصوص کمک کنند.

كد خبر : ۱۲۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


در ادامه واکنش ها به محکومیت نشریه فرانسوی که به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) توهین کرده بود،دانش آموزان لرستانی این اقدام موهن را محکوم کردند.

كد خبر : ۱۲۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


نکته قابل تامل این دیدار سکوت زجر آورد وزارت امورخارجه و رئیس جمهور مدعی تدبیر است که این آلمانی بی شرم را گستاخ تر کرده است. به راستی زجر این سکوت ها از زجرهای شبانه جانبازان شیمیایی گران تر است.

كد خبر : ۱۲۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


کمین نیروهای حزب‌الله برای نظامیان اسرائیلی در مزارع اشغالی شبعا در شمال فلسطین اشغالی، حداقل 15 کشته بر جای گذاشت.

كد خبر : ۱۲۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


رژیم اشغالگر قدس پس از کمین مرگبار حزب الله، با دستپاچگی اقدام به پرتاب خمپاره به سمت مرزهای لبنان کرده که در اثر آن یک صلح بان سازمان ملل کشته شده است.
كد خبر : ۱۲۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


فرح پهلوی در قسمتی از نقل خاطرات خود اینگونه میگوید : طی مدت تحصیل در مدرسه ژاندارک عقاید مذهبی ام به طور کامل متزلزل شد .

كد خبر : ۱۲۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


شبکه تلویزیونی الجزیره از سوزانده شدن خلبانی اردنی اسیر داعش خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


حضرت آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه رئیس جمهور، وزرا و سایر مدیران جامعه باید با علمای دین در ارتباط باشند گفت: این ارتباط و همبستگی، موجب اصلاح جامعه شده و به نفع مسئولان خواهد بود.

كد خبر : ۱۲۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


آقای رئیس‌جمهور، همه ملت و آینده کشور متاثر از تصمیمات شماست، پس مردم حق دارند نسبت به تحولات و مشی شما حساس باشند.
كد خبر : ۱۲۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


در حالی که قرار بود «سبد کالا» بین افراد مستحق و نیازمند جامعه توزیع شود اما گویا دارندگان خودروهای لوکس در اولویت دریافت این «سبد پُر حاشیه» قرار دارند، سبدی که در صف آن پورشه‌‌سواران، لکسوس‌‌سواران، مالکان بنز و هیوندای‌ و ... قرار دارند!

كد خبر : ۱۲۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه آمریکا نماد و مجسمه دولت نامرد است، گفت: دشمن ما فقط برای نابودی جمهوری اسلامی ایران کمر همت بسته است و به دنبال آن است که الگویی به نام جمهوری اسلامی ایران را در جهان خرد کند.

كد خبر : ۱۲۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


خبرنگار خوزستانی در پاسخ به فرزند شهید همت گفت: ﺍﮔﺮ ﭘﺪﺭﺕ ﻣﯿﺪﺍﻧﺴﺖ ﺷﻬﯿﺪ ﺷﺪﻧﺶ ﻣﺎﯾﻪ ﻓﺨﺮﻓﺮﻭﺷﯽ ﺗﻮ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻈﻠﻮﻡ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺸﺪ،ﻫﯿﭻ ﮔﺎﻩ ﭘﺎ ﺑﻪ ﺟﺒﻬﻪ ﻫﺎﯼ ﺟﻨﮓ ﻧﻤﯽ ﮔﺬﺍﺷﺖ.

كد خبر : ۱۲۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


علت های کشتن سه دانشجوی مسلمان در چپل هیل بسیار است اما 5 مورد از این اتهامات علت اصلی را روشن تر می کند.

كد خبر : ۱۲۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


مشاور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه آقای هاشمی (وزیر بهداشت) نخود هر آشی است، گفت: بنده حدس می‌زنم دخالت هاشمی موجب شده تا ابتکار از رفتن به خوزستان امتناع کند.

كد خبر : ۱۲۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


باراک اوباما از زمان حضور در کاخ سفید تاکنون علاوه بر سنت تبریک عید نوروز به مردم ایران سنت دیگری را هم پایه گذاری کرد: نامه نگاری به مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران.

كد خبر : ۱۲۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۶


معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در صفحه فیس بوک خود نوشت: معمولا در حوادثی که مسلمانان قربانی اند و جانی شهروندِ مذهب ستیز یا غیر مسلمانِ غربی است، جنایت در حد یک «دعوا» تنزل می یابد.

كد خبر : ۱۲۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


دبیرکل حزب الله در سخنانی به مناسبت گرامیداشت فرماندهان شهید مقاومت اسلامی اعلام کرد که همیشه به شهدای مقاومت به عنوان یک الگو و اسوه نیاز است و باید زهد و تقوا را از آنها آموخت.

كد خبر : ۱۲۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


رییس قوه قضاییه در واکنش به اظهارات اوباما گفت:وزارت امورخارجه آمریکا و اوباما حق دخالت در امور داخلی کشور را ندارند .

كد خبر : ۱۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


معاون قوه قضائیه با بیان اینکه توهین جزو ۱۰ جرم اول کشور است گفت: در ضرب و جرح ها نیز اغلب سر یک موضوع خیلی کوچک افراد نسبت به هم آسیب می زنند و بعد به دلیل نداشتن توان مالی زندانی می شوند.

كد خبر : ۱۲۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۹


افزایش ۵ درصدی قیمت بنزین، کاهش سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی برخی از خودروها و در نهایت تخصیص سهمیه‌های ۶۰ لیتری بنزین از مهمترین تغییر و تحولات چند روز آینده بنزینی در سطح کشور است.

كد خبر : ۱۲۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنج‌شنبه گفت رسیدن به یک توافق خوب با ایران، برای واشنگتن اهمیت دارد، چراکه چنین توافقی امنیت آمریکا و اسرائیل را افزایش می‌دهد. 

كد خبر : ۱۲۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


با سابقه‌ای که از فعالیت اصلاح‌طلبان در ذهن مردم مانده به نظر می رسد که این طیف در صورتی که قصد ادامه فعالیت سیاسی را داشته باشند باید دچار یک تحول اساسی شوند تا هم مردم و هم حاکمیت بتوانند در مورد حضور دوباره این جریان بد سابقه، اظهار نظر کنند.

كد خبر : ۱۲۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


سه شنبه هفته گذشته، یک آمریکایی به نام «کریگ استفان هیکس» با تیراندازی به سه دانشجوی مسلمان در شهر «چپل هیل» آمریکا آن ها را به شهادت رساند. اتفاقی که در تمامی رسانه های جهان بازتاب پیدا کرد اما در این بین رسانه های غربی در بازتاب این خبر شیوه دیگری را در پیش گرفتند.

كد خبر : ۱۲۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


دومین دور گفت‌وگوهای وزرای خارجه ایران و آمریکا با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و وزیر انرژی آمریکا و با حضور عراقچی، روانچی، شرمن و اشمیت در ژنو بعد از ۳ ساعت گفت‌وگو دقایقی پیش پایان یافت.

كد خبر : ۱۲۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا و تهیه یک نامه برای قوه قضائیه هستند که برای همیشه این روزنامه هتاک بسته شده و با این روزنامه های سکولار برخورد شود.

كد خبر : ۱۲۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


قیمت بنزین و سایر حامل های انرژی در سال آینده افزایش نمی‌یابد.

كد خبر : ۱۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


برادر سامان نسیم تصریح کرد: به اعتقاد من شانتاژ رسانه های غربی ها و بزرگ نمایی که در این خصوص شد باعث گردید که حکم اعدام برای سامان محکم تر شود و شاید اگر این بزرگنمایی ها نبود عطوفت اسلامی شامل حال برادر من می شد من بازهم می گویم که حکم برادرم را همین رسانه های غربی رقم زدند.

كد خبر : ۱۲۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


اظهارات رئیس جمهور مبنی بر تورم صفر درصدی در بهمن‌ماه امسال واکنش‌های متفاوتی به دنبال داشته است.

كد خبر : ۱۲۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


ایرج عبدی یکی از خبرسازترین چهره‌های لرستان بود. عبدی در یک نشست خبری به وضعيت قلعه‌ی فلک‌الافلاک و عملكرد مدیرکل میراث فرهنگی لرستان اعتراض کرد.

كد خبر : ۱۲۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


این رادیوی آمریکایی در ادامه نیز انقلابیون مردمی در یمن را شورشی خوانده، یکی دیگر از دلایل بدی رابطه بین ایران و عربستان را حمایت کشورمان از آن ها اعلام می کند و می آورد: "در همین حال در هفته‌ های گذشته اختلاف ایران و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس با قدرت گرفتن شورشی‌ های شیعه یمنی شدت گرفته است ... "!

كد خبر : ۱۲۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


سردار دهقان گفت:پیام این رزمایش ها هم چیزی جز این نیست که ایران اسلامی قادر است از امنیت خود و منطقه دفاع کند هیچ خصومتی را باکشورهای همسایه ندارد و در هیچ شرایطی هم حضور بیگانگان را در منطقه تحمل نمی کند.

كد خبر : ۱۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۸


“مقتدی صدر” روحانی شیعه عراقی خواهان جمع آوری میلیون‌ها امضا برای محکومیت حضور سفیر آمریکا در مرقد مطهر امام علی (ع) در نجف اشرف و اعلام ۳ روز عزای عمومی در این استان شد.
كد خبر : ۱۲۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


دولت خاتمی سهمیه هایی در دولت روحانی داشته و به دنبال این سهم‌خواهی برخی از نیروهای خود را وارد دولت یازدهم کرده است که یکی از این سهمیه ها علی و حسن یونسی بودند که در نهایت علی یونسی توانست در دولت یازدهم وارد شود.

كد خبر : ۱۲۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


فرماندار پلدختر از آمادگی دستگاههای اجرایی پلدختر برای استقبال از مسافرین نوروزی خبر داد.

كد خبر : ۱۲۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


وزیر امور خارجه آمریکا می‌گوید که پیشرفت‌های واقعی در مذاکرات مستقیم با ظریف حاصل شده و هفته آینده، سرنوشت توافق هسته‌ای در لوزان مشخص می‌شود.

كد خبر : ۱۲۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


یک سناتور با نفوذ جمهوریخواه آمریکا می‌گوید که اگر دولت اوباما توافق هسته‌ای با ایران را قبل از تایید کنگره به شورای امنیت سازمان ملل بفرستد، با واکنش شدید کنگره مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


جای شما خالی. الان بعد از چهار روز تلگرام رو چک کردم و از دیدن عکس آزاده نامداری شوک شدم...

كد خبر : ۱۲۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


در پی تهاجم نظامی عربستان به یمن قیمت نفت نزدیک به ۳ دلار افزایش یافت و هر بشکه نفت برنت دریای شمال به بیش از ۵۸ دلار رسید.

كد خبر : ۱۲۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


این اقدام که در مرحله‌ای حساس از مذاکرات هسته‌ای صورت گرفته واکنش اتحادیه اروپا به برنده شدن ایران در برخی از پرونده‌های حقوقی در مراجع قضایی و بی‌اثر کردن تحریم‌های این اتحادیه است.

كد خبر : ۱۲۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


جنگنده هاي عربستان در چند ساعت گذشته، کاخ رياست جمهوري، فرودگاه و چندين پايگاه نظامي را بمباران کرده اند. عربستان که اسم اين عمليات را طوفان کوبنده گذاشته، مي گويد حملاتش را تا سرنگوني دولت انقلابي يمن و بازگشت هادي، رئيس جمهور فراري اين کشور به قدرت ادامه مي دهد. عربستان مي گويد تعدادي از کشورهاي منطقه و آمریکا را درجريان حمله به همسايه جنوبي اش قرار داده است.
كد خبر : ۱۲۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


جنگنده های عربستان سعودی با حمله به یمن،مواضع پدافندی انصارالله را هدف قرار دادند. سفیر عربستان در آمریکا اعلام نمود این حمله با مشارکت ده کشور که از آنها پنج کشور حاشیه خلیج فارس است، صورت می پذیرد.

كد خبر : ۱۲۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


نماینده عربستان در سازمان ملل گفته است که آمریکا در این عملیات حضور مستقیم ندارد، اما 10 کشور دیگر در آن مشارکت دارند.

كد خبر : ۱۲۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


شکستن حریم ها و دامن زدن به مسائل خصوصی زندگی و تهییج افکار عمومی می تواند مسئولین را مجبور به واکنش نماید.

كد خبر : ۱۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


مسئولان صدا و سیما و واحدهای نظارتی این سازمان باید به وظیفه قانونی خود عمل کرده و با افرادی که به آبروی رسانه ملی خدشه وارد کرده‌اند، قاطعانه برخورد کنند.
كد خبر : ۱۲۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


یک تحلیلگر سیاسی عراق در واکنش به طرح طنزی در شبکه های اجتماعی عراق که مدال های ژنرال های منطقه را با یک فرمانده ایرانی قیاس کرده است، گفت: حضور یک فرمانده عالی رتبه در خط مقدم..

كد خبر : ۱۲۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


بالاخره در روزهای اخیر عربستان صعودی پس از شکست های پیاپی در سوریه ، در اقدامی خصمانه و بچه گانه دست به تجاوز در یمن زد که این نتیجه ترس آنها از شکل گیری حکومت مردمی یمن است.

كد خبر : ۱۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


یک پایگاه صهیونیستی ادعا کرد رئیس تشکیلات خودگردن فلسطین سکته مغزی کرده و به بیمارستانی در تل‌آویو منتقل شده است.

كد خبر : ۱۳۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


باید دید در حالی که به طور واضح دیده می شود برخی از خطوط قرمز در این توافق نامه رعایت نشده است، چه آینده ای در انتظار مذاکرات هسته ای و توافق نامه های صورت گرفته خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


فکت شیت یا متنی که وزارت خارجه امریکا منتشر کرده است تفاوت های فاحشی با متن منتشرشده وزارت خارجه ما و حتی بیانیه قرائت شده آقای ظریف دارد که به برخی از این تفاوت ها و تناقضات می پردازیم.

كد خبر : ۱۳۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


رئیس جمهور آمریکا گفت:«آنچه که می‌خواهم به اسرائیلی‌ها بگویم... این است که هیچ فرمول و هیچ گزینه‌ای وجود ندارد که از ابتکار دیپلماتیک و چارچوبی که ما پیش گذاشته‌ایم، برای جلوگیری از رسیدن ایران به سلاح هسته‌ای، موثرتر باشد.» 

كد خبر : ۱۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


یکی از شعارهای اصلی حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان در راستای دست یابی به جایگاه ریاست جمهوری در انتخابات سال 92، بالا بردن ارزش و احترام پاسپورت ایرانی بود. از همین رو حالا این مطالبه عمومی از رئیس دولت یازدهم و وزارت خارجه کشورمان به وجود آمده که برای حفظ و حراست از این ادعای خود و جایگاه و ارزش ایرانی، واکنشی تند و تیز نسبت به این اقدام آل سعود انجام دهد.

كد خبر : ۱۳۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


 

ساعاتی پس از فرمایشات مهم رهبر معظم انقلاب در جمع مداحان اهل بیت و شاعران، بنگاه های خبرپراکنی غربی تیتر یک خود را به فرمایشات ایشان اختصاص دادند.

 

كد خبر : ۱۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


باتلاش به موقع مسئولان بهداشت ودرمان شهرستان پلدختر  یک کودک15ماهه که در منطقه عشایری تخت چان دچار عقرب گزیدگی شده بود از مرگ نجات یافت.

كد خبر : ۱۳۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


حادثه اخیر فرودگاه جده اعتراض مردم خرم آباد را بر علیه این هتک حرمت به دنبال داشته است. 

كد خبر : ۱۳۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


بعلت هتک حرمت به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده که سبب جریحه دار شدن قلب ها ، اقشار مختلف مردم شهرستان پلدختر همزمان با سراسر کشور انزجار خود را نسبت به این هتک حرمت نشان دادند.

كد خبر : ۱۳۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۶


آیت الله هاشمی سال 88 گفت: «در سال 84 یک موی بدنم راضی نبود کاندیدا شوم؛ همسر امام مرا خواست و به من گفت: امام این انقلاب را به دست شماها سپردند. آیا شما می‌دانید اینها چه کسانی هستند؟ همین صحبت‌های همسر امام سبب شد من قبول کنم و پذیرفتم.»

كد خبر : ۱۳۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


 

نهاد متولی برای تنظیم و نشر آثار امام(ره) نیز هیچگاه در قبال این مطالب بدون سند ارائه شده توسط اشخاص موضع گیری نداشته و در تمامی برهه ها سکوت را بر نشان دادن واکنش ترجیح داده است. این در حالی است که امام خمینی(ره) در وصیت نامه خود، به صراحت نقل هرگونه مطلب بدون سندی را مذموم و خلاف واقع خوانده اند.

 

كد خبر : ۱۳۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


یارانه نقدی گروه‌های پنج‌گانه شامل پزشکان، مالکان خودروهای گران قیمت لوکس، صاحبان صرافی‌ها، اعضای هیات مدیره بانک‌ها و هیات مدیره شرکت‌های خصوصی و افراد مقیم خارج از کشور قطع شده است.

كد خبر : ۱۳۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


معاون وزیر نفت با بیان اینکه فعلا لغو یا جریمه گازی پاکستان به دلیل تاخیر در واردات گاز ایران مطرح نیست، نسبت به قرارداد جدید گازی بین پاکستان و قطر واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲


حکایت زن ونزوئلایی که با پرتاب یک "انبه" به سمت رئیس جمهور صاحب یک دستگاه آپارتمان شد، در فضای مجازی واکنش های متفاوتی اعم از تمسخر و تحسین را به‌دنبال داشت.

كد خبر : ۱۳۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


بی بی سی فارسی در یادداشتی با عنوان "وقتی به ناموس ملی ما برمی خورد"با چشم پوشی از اصل ماجرای حادثه فرودگاه جده به اختلاف قومیتی ،تبعیض نژاد و عرب ستیزی در ایران پرداخته است.

كد خبر : ۱۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


حضرات آیات، مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی امروز در جلسات درس و دیدارهای خود از برخی سخنان مطرح شده مبنی بر مسئولیت نداشتن پلیس در اجرای احکام اسلامی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۱۳۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


عربستان سعودی، سه‌شنبه‌شب اول اردیبهشت (21 آوریل)، پایان تجاوز نظامی موسوم به عملیات «طوفان قاطع» علیه یمن را اعلام کرد و همزمان از آغاز عملیاتی جدید موسوم به «بازگرداندن امید به یمن» خبر داد.

كد خبر : ۱۳۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


مماشات بیش از اندازه دولت با یونسی هیچ گونه توجیه منطقی و دلیل عقلی نداشته است و دولت باید به این نکته توجه کند که این اظهارات نسنجیده روزی گریبان دولت را هم گرفته و ممکن است حاشیه های زیادی برای دولت اینجاد کند.

كد خبر : ۱۳۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


توقیف کشتی این پیغام را دارد که این ایران است که کنترل تنگه استراتژیکی و شاهراه عبور نفت جهان را در اختیار داشته و علیرغم مسامحه کنونی قدرت پس گرفتن حق خود را نیز به راحتی در اختیار دارد.

كد خبر : ۱۳۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


مدیرمسئول روزنامه کیهان در واکنش به سخنان رئیس‌‌جمهور در شیراز گفت: پیروی آقای روحانی از حافظ در سیاست خارجی خیلی خطرناک است چون به قول یکی از دوستان حافظ به خاطر یک خال هندو حاضر بود سمرقند و بخارا را از دست بدهد.

كد خبر : ۱۳۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


یک شبکه خبری نومحافظه‌کار آمریکایی در گزارشی نوشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال عرض اندام در برابر آمریکاست و با اقدامات خود به واشنگتن پیامی مشخص می‌دهد.
كد خبر : ۱۳۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


ارسال پیام تبریک در حالی که تعداد محدودی از کشور ها پیام تبریک خود را به عربستان روانه کردند و این کشورها حامیان و طرفداران رژیم کودک‌کش سعودی بودند خواه نا خواه ایران را در زمره کشورهای همراه با عربستان قرار داد در حالی که جنایت های این رژیم صهیونیستی صدای برخی از جوامع بین المللی را هم در آورده است.

كد خبر : ۱۳۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


بیش از چهل روز از حمله جنگنده های سعودی و هم پیمانانش به مردم مظلوم وبی دفاع یمن می گذرد و تا به حال نهادهای بین المللی به مانند همیشه نتوانستند از حقوق بشر دفاع کرده و یا این حملات را محکوم کنند .

كد خبر : ۱۳۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


فرماندهای نیروهای مسلح سودان از سرنگونی یک هواپیماهای بدون سرنشین وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

كد خبر : ۱۳۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


در ادامه جنایات بی رحمانه آل سعود بر مردم مظلوم و بی دفاع یمن ،کمپین محاکمه قضایی آل سعود راه اندازی شد.

كد خبر : ۱۳۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


علما و سران اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه حکم اعدام شیخ النمر بمب ساعتی در دست عربستان است، عنوان کردند: صدور حکم شیخ نمر نشان از شکست عربستان در عراق و یمن است.

كد خبر : ۱۳۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


در حالی رسانه های آمریکایی و انگلیسی در خصوص وضعیت زنان زندانی در کشورمان ابراز نگرانی می کند که آمریکا ضمن دارا بودن بیش از یک سوم زنان زندانی در جهان، وضعیتی بحرانی از لحاظ تجاوز به این زندانیان را نیز دارا می باشد و آمارهای دولتی انگلیس نشان می دهد آمار خودزنی زنان روز به روز در حال افزایش است .

كد خبر : ۱۳۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: ما به آمریکا هشدار می‌دهیم که جمهوری اسلامی برای جنگ‌های طولانی مدت با امکان حقیقی پیروزی قدرت‌سازی کرده و از جنگ با آمریکا استقبال می‌کند.

كد خبر : ۱۳۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از طرح ۳ فوریتی نمایندگان مجلس برای توقف مذاکرات تا پایان یافتن تهدیدات آمریکا خبر داد.

كد خبر : ۱۳۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ، در واکنش به صحبت‌های یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود «احتمال حذف شریط تعیین تکلیف سربازی برای دریافت گواهینامه» وجود دارد، گفت: چنین طرحی نه تنها مطرح نیست بلکه بیان آن نیز مورد هماهنگی نبوده و کار کارشناسی شده‌ای نیست و بنا نداریم به مشمولان غایب تسهیلات جدیدی ارائه دهیم.

كد خبر : ۱۳۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


وزیر خارجه آل‌سعود پاسخ تبریک را با توهین داد.

كد خبر : ۱۳۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی نوشت: اگر حمله‌ ائتلاف سعودی علیه یمن منجر به صدمه به ایران شود، آنگاه جمهوری اسلامی بی‌شک با بکارگیری هجمه تبلیغاتی سنگین واکنش‌های جدی نشان می‌دهد.

كد خبر : ۱۳۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


اگرچه تاکنون اصلاح طلبان دل خوشی از وزیر کشور نداشته و از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم این وزارت خانه را سهم خود می دانستند، اما اکنون با کلید خوردن پروژه عبور از روحانی می خواهند از طریق استانداران به اهداف انتخاباتی خود دست پیدا کنند.
كد خبر : ۱۳۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


«ناهید» سیاه ترین تصویر ممکن از یک زن ایرانی است که می توان نمایش داد و شاید بتوان گفت راز موفقیت این فیلم در جشنواره کن هم همین است؛ چرا که به عقیده کارشناسان این فیلم از نظر تکنیکی قوی نبوده و فیلم های بهتری میتوانست جای این فیلم در جشنواره کن را بگیرد.
كد خبر : ۱۳۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بازرسی بیگانگان از مراکز نظامی ایران خوابی است که تعبیر نخواهد شد.
كد خبر : ۱۳۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


امام جمعه پلدختر گفت:وزیر جنگ اسرائیل در صحبت های خنده داری ایران را به بمباران به مانند هیروشیما تهدید کرده که واقعا این طور موضع گیری هایی نشان دهنده خواری وترس این رژیم جعلی از ایران است.

كد خبر : ۱۳۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


اداره آموزش مدارس وابسته به الازهر مصر، در یکی از آزمون‌های دانش آموزان کلاس دوم دبیرستان پرسشی جنجالی طرح کرد که در آن قرآن کریم مورد تعرض قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۳۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


در حالی که اقشار مختلف مردم از خواهان برخورد با مفاسد اقتصادی هستند، اخباری از مخالفت دولت تدبیر و امید با طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصدی شنیده می شود که می توان سوال برانگیز باشد.
كد خبر : ۱۳۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اخباری مبنی بر تلاش بدخواهان ملت و برخی مسئولان منطقه خلیج فارس برای کشاندن جنگ‌های نیابتی به مرزهای ایران، فرمودند: اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.
كد خبر : ۱۳۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


روز گذشته قبایل یمنی ساکن دو منطقه «الظاهر و شدا» بیش از 40 موشک کاتیوشا و 50 گلوله خمپاره به سمت 6 پایگاه‌ها نظامی عربستان در مناطق مرزی در شمال غربی صعده شلیک کردند و پس از آن به یک پاسگاه مرزی سعودی ها حمله کردند.
كد خبر : ۱۳۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


عربستان، عملیات «طوفان قاطع» را که بیش از سه هزار کشته و هزاران زخمی برجای گذاشته است، بامداد روز ششم فروردین آغاز و هدف آن را بازگرداندن رئیس جمهور مستعفی یمن به قدرت در یمن اعلام کرد، اما با مقاومت مردم، ارتش و جنبش انصارالله یمن، تاکنون به این هدف و دیگر اهداف اعلامی نرسیده است.
كد خبر : ۱۳۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


تصویر نامه مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی، خطاب به علی‌اکبر ولایتی در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم، در یکی دو روز گذشته بارها روی خروجی خبرگزاری‌های مختلف قرار گرفت. 

كد خبر : ۱۳۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


نمایش فیلم مستند «روزهای خرداد» درآستانه سالگرد فتنه 88 در 30 دانشگاه کشور آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


آقای دکتر روحانی را با سابقه 37 ساله از حضور نزدیک در عرصه سیاسی پرفراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران، می‌توان و باید یک سیاستمدار کارکشته و سرد و گرم چشیده تلقی کرد ولی متاسفانه، برخی از مواضع ایشان با آنچه از یک سیاستمدار برجسته و مخصوصا در کسوت شریف روحانیت انتظار می‌رود فاصله زیادی دارد.
كد خبر : ۱۳۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


قائم مقام موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) گفت: بحث از سازه ای است که قرار است قرن ها باقی بماند و تا 500 یا 1000 سال آینده استوار باشد و انشالله بقای این نظام نیز همزمان با آن جاری باشد. امیدوار هستیم این مکان محلی برای تجلی عظمت نام امام خمینی(ره) و تجمع مردم باشد.

كد خبر : ۱۳۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


بدون تردید مقطع زمانی انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری نظام دارای اهمیت و حساسیت ویژه‌ای چه از حیث داخلی و چه خارجی بوده است که مرور این وضعیت تصویری درست تر از دوران زعامت معظم له به دست خواهد داد.
كد خبر : ۱۳۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


فعال رسانه‎ای لرستان معتقد است نمی‎توان صرف برگزاری یک مراسم هنجارهای یک جامعه را به هم ریخت.

كد خبر : ۱۳۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


مراسم تشییع پیکرهای 270 شهید تازه تفحص شده با حضور جمع بسیاری از مردم شهید پرور تهران در میدان بهارستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: همه ما باید به موضوع توهین به شهدای غواص واکنش نشان دهیم و قطعا مجلس هم بابررسی کاریکاتور توهین آمیز به شهدا که در روزنامه آرمان چاپ شده است پاسخ قاطعی خواهد داد.

كد خبر : ۱۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


روزنامه آرمان در شماره 2780 روز چهارشنبه 27 خردادماه 94، در ستون "کارتون" خود که همه روزه در صفحه آخر این روزنامه منتشر می شود در توهین آشکار به مقام شهدا،مبادرت به انتشار کاریکاتور مبتذلی از شهدا کرده است که دل هر دلسوخته نظام را به درد می آورد.

كد خبر : ۱۳۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۹


عضو کمیته امداد امام خمینی گفت: هیئت امنا در مقام سیاست‌گذار و از جایگاه خود به برخی مسائل ورود می‌کند و موضوعات مهمی که بخواهد باعث حاشیه برای کمیته شود، یکی از موارد این ورود است.

كد خبر : ۱۴۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


عضو کمیسیون امنیت گفت: در این مصوبه اخیر مجلس تأکید شده است که لغو کامل تحریم‌ها، بازرسی ها و پذیرش پروتکل الحاقی و ... در اختیار شورای عالی امنیت ملی بوده و باید به تصویب این شورا برسد.

كد خبر : ۱۴۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


در ضیافت افطاری دولت که مجرمین فتنه 88 نیز در آن حضور داشتند، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به دفاع از سران فتنه پرداخت.

كد خبر : ۱۴۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


احسان علیخانی به پاره‌ای از انتقادات درباره درآمد «ماه عسل» پاسخ داد.
كد خبر : ۱۴۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد در واکنش به اظهارات "عفت مرعشی" در خصوص صدور حکم پرونده "مهدی هاشمی"، گفت: سوال ما این است که خانم مرعشی، جرم از دید شما چیست که فرزند خود را پاک ومعصوم می دانید!

كد خبر : ۱۴۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


رهبر معظم انقلاب، دعوت به «بی طرفی شاعر در دعوای حق و باطل» را بی معنی خواندند و تأکید کردند: اگر شاعر و هنرمند نسبت به جنگ حق و باطل بی طرف باشد، در عمل استعداد و نعمت خدادادی خود را ضایع کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


پس از نقاشی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل علیه جمهوری اسلامی ایران در صحن عمومی سازمان ملل که سبب تمسخر وی شد، اکنون رژیم صهیونیستی در راستای پروژه ایران‌هراسی، با ساخت و انتشار انیمیشن کوتاهی تلاش کرده تا جمهوری اسلامی ایران را همسو با داعش معرفی کند.

كد خبر : ۱۴۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


شب گذشته مقام معظم رهبری بعد از ضیافت افطار مطابق روال دیدارهایشان در ماه مبارک رمضان این بار دیدارشان با اساتید دانشگاه ها بود. مقام معظم رهبری به مانند همیشه نسبت به دانشگاه و دانشگاهیان توجه ویژه ای داشته و نکات برجسته ای را در خصوص وضعیت علمی کشور مطرح کردند.

كد خبر : ۱۴۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


انتشار اخبار غیرواقعی از بورسیه‌های دانشجویی به‌عنوان یکی از غلط‌ ترین کارهای چند سال اخیر، در حالی سال گذشته رخ داد که دراین‌بین برخی از روزنامه‌ها بار دیگر نشان دادند که به‌خوبی می‌توانند در زمین دشمن بازی کنند.

كد خبر : ۱۴۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


خشکی کشکان به موضوع اول رسانه های مکتوب ومجازی خبری و شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۴۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


پایگاه خبری بلومبرگ به نقل از یک منبع آگاه مدعی توافق بر سر نحوه رفع تحریم‌های تسلیحاتی ایران شده و نوشته است که این تحریم‌ها به مرور زمان برداشته می‌شوند.

كد خبر : ۱۴۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


پایگاه خبری بلومبرگ به نقل از یک منبع آگاه مدعی توافق بر سر نحوه رفع تحریم‌های تسلیحاتی ایران شده و نوشته است که این تحریم‌ها به مرور زمان برداشته می‌شوند.

كد خبر : ۱۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


امروز از زمانی که وزرای خارجه ایران و آمریکا به مذاکرات معاونان پیوستند 16 روز می‌گذرد و این مذاکرات در سطوح مختلف در هتل پله کوبورگ شهر وین در جریان است.

كد خبر : ۱۴۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


قرار است ظهر امروز نشست فراگیر وزرای خارجه ایران و «1+5» برگزار و جمع‌بندی نهایی مذاکرات اعلام شود. خبرگزاری تاس به نقل از منابع دیپلماتیک نوشته است پس از جمع‌بندی مذاکرات، پیش‌نویس قطعنامه مربوطه ظرف مدت کوتاهی به شورای امنیت سازمان ملل می‌رود.

كد خبر : ۱۴۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


در روند قانونی دستیابی به توافق هسته ای مراجعی برای هر دو طرف در نظر گرفته شده است که بدون اظهار نظر آنها و بررسی مفاد تعهدات طرفین در این مراجع اصالت توافق زیر سوال می رود و در بعد اجرا از ضمانت افول می کند.

كد خبر : ۱۴۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


با فراگیر شدن این خبر مبنی بر استخدام فوق لیسانس ها برای پاکبانی واکنش های به دنبال داشت تا جایی که بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون در پست اینستاگرام خود مطلبی نوشت.

كد خبر : ۱۴۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عقیده امام راحل بر این بود که وظیفه انقلاب اسلامی ایران است که کشوری که تجاوز کرده و دارای حکومت طاغوتی است را مجازات کند.

كد خبر : ۱۴۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای در روز عید فطر نشان داد که ایران قصدی برای تغییر سیاست‌های خود در قبال آمریکا و منطقه ندارد.

كد خبر : ۱۴۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای بر ادامه برنامه صلح امیز هسته ای خود و نیز لزوم لغو تحریم ها تاکید واعلام کرد:هیچ چیزی در برجام نباید به مماشات ایران نسبت به مشروعیت، اعتبار یا قابل اجرا بودن تحریم ها تعبیر و تفسیر شود.

كد خبر : ۱۴۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


وجود اشتغال پایدار در هر جامعه ای می تواند نشان دهنده توسعه یافتگی و پیشرفت و بالا بودن نرخ بیکاری می تواند نشان دهنده معضلی باشد که تمام جوانب زندگی افراد جامعه را در بر می گیرد.

كد خبر : ۱۴۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


سوزان رایس مشاور امنیت ملی اوباما در آغاز کنفرانس خبری کاخ سفید روزهای اخیر اعلام داشته است: ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی البته اسنادی در خصوص حل و فصل جنبه نظامی احتمالی برنامه هسته‌ای این کشور تهیه کرده‌اند که منتشر نشده ولی ما این اسناد را دیده‌ایم و از محتوای آن رضایت داریم.

كد خبر : ۱۴۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر اساس ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگانی که گواهی معلمی دریافت کنند به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

كد خبر : ۱۴۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


علی رغم اطلاع رسانی های که در مورد تخلف مدیرکل لرستانی در خصوص استخدام بی ظابطه در یکی از ادارات زیر مجموعه خود در شهرستان پلدختر انجام شد ولی تا به حال دستگاه های نظارتی در این مورد سکوت کرده اند.

كد خبر : ۱۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


وی درخصوص رویکرد شورای نگهبان به انتخابات آتی مجلس اظهار داشت: اگر اعضای شورای محترم نگهبان این باور را داشته باشند که صیانت از آرای مردم و امانت داری ملاک عمل در انتخابات است، می توان انتظار داشت که شورای نگهبان تغییر رویه دهد.

كد خبر : ۱۴۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


سعیدی،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: عده ای جوسازی کرده و منتقدان را مخالف توافق معرفی می کنند در حالی که چنین نیست و همگی موافق توافقی هستیم که حافظ ارزش های نظام باشد و خواسته های ملت را تأمین و تضمین کند.

كد خبر : ۱۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


سعیدی،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: عده ای جوسازی کرده و منتقدان را مخالف توافق معرفی می کنند در حالی که چنین نیست و همگی موافق توافقی هستیم که حافظ ارزش های نظام باشد و خواسته های ملت را تأمین و تضمین کند.

كد خبر : ۱۴۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


سجاد شهباز زاده با دو گل، ستاره استقلال در بازی دشوار مقابل تیم سختکوش سیاه جامگان بود.

كد خبر : ۱۴۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹


در عرف و آداب بین الملل هرگونه رفتار و واکنشی در دیدارهای دیپلماتیک پیام خاصی دارد و این مسئله در تمامی کشورها به عنوان یک اصل پذیرفته شده تلقی می شود به این صورت که پیام ها در تمامی کشورها یک معنای خاص را به طرف ها اعلام می کند.

كد خبر : ۱۴۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


در پی توهین نشریه آفتاب یزد به بهنوش بختیاری، که او را با کلمه دلقک مورد خطاب قرار داده بود؛ جهانگیر الماسی حمایت خود را از این بازیگر اعلام کرد...

كد خبر : ۱۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


محسن هاشمی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص احتمال رد صلاحیتش از سوی شورای نگهبان بیان کرد: امیدواریم این اتفاق نیفتد شما هم نفوس بد نزیند اصلا این حرف را نزنید که شورای نگهبان حواسش به این طور حرف ها برود، یک درصد هم به رد صلاحیت فکر نمی کنم.

كد خبر : ۱۴۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


اگر حرف‌هایش را نشنوی، باور نمی‌کنی که حقوق ماهیانه یک کارمند پول توجیبی یک روزش است، در حرف هایش غیر از بی خیالی مایه دارانه، نشان خاصی از تجمل و بچه پولداری نیست و حتی پیج بچه پولدارهای تهران را هم ندیده است.
كد خبر : ۱۴۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


دختر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، برخی گزارش ها در رسانه های این کشور مبنی بر حضور فرزند محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در مراسم عروسی اش را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۴۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


معلوم نیست هاشمی رفسنجانی در ماه‌ها و روزهای اخیر از چه موضوعی ناراحت است و به دنبال انتقام‌گیری از چه کسی است، ولی باید به این مهم اشاره کرد که مسیری که هاشمی در پیش‌گرفته است، جز نفرت افکار عمومی به‌خصوص روستاییان هیچ دستاوردی نخواهد داشت.
كد خبر : ۱۴۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با آتلانتیک بار دیگر نسبت به رد توافق هسته‌ای در کنگره هشدار داد و گفت این اقدام موجب تنها ماندن واشنگتن می‌شود.

كد خبر : ۱۴۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


وقتی سیاستمدارترین مرد جهان در کنار عقلای بسیاری در سراسر جهان از بی اعتمادی به آمریکا می گویند، و برخی معتقدند می توان به آن اعتماد نمود، باید منتظر ماند تا همه روزه جرزنی های این دولت استکباری را مشاهده نمود و شاید از آن عبرت گرفت.

كد خبر : ۱۴۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) پس از طرح سوال از وزیر اقتصاد، سومین کارت زرد را به طیب نیا دادند.

كد خبر : ۱۴۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


با مرور خاطرات سال 88 آیت الله می توان دریافت که هاشمی هیچ گاه در پی سکوت نبوده و خانواده وی از هر فرصتی برای مظلوم نمایی استفاده کرده اند و فریاد ما بی گناه هستیم را سر داده اند.

كد خبر : ۱۴۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۳


افخم در واکنش به اظهارات اوباما، با بیان اینکه آمریکا مدت‌هاست با فاصله گرفتن از منافع واقعی مردم آمریکا، بانی و حامی جنگ افروزی، نا امنی و بی ثباتی در منطقه ما بوده، به واشنگتن توصیه کرد که در سیاست‌های خود بازنگری کند.

كد خبر : ۱۴۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۳


شبکه های خبری و رسانه های بیگانه به بازتاب خبر احتمال برگزاری رزمایشی موشکی توسط جمهوری اسلامی ایران پرداخته اند.

كد خبر : ۱۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌و‌گوی تلفنی پس از اینکه با سوال مجری برنامه 90 مبنی بر اینکه با وزیر ورزش رابطه نزدیکی دارد، روبرو شد با کنایه پاسخ فردوسی پور را داد.

كد خبر : ۱۴۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


رئیس جمهور با بیان این که مجلس آینده متعلق به یک حزب و جناح نخواهد بود، گفت: نظارت و اجرا نباید در انتخابات مخلوط شوند.

كد خبر : ۱۴۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


اختلاف افکنی و زمینه سازی برای سقوط نظام سیاسی یک کشور ماموریت تعریف شده بریتانیا می باشد و تاریخ ما این ادعا را بارها تایید کرده است حال اگر اغراض سیاسی جلوی چنین اندیشه هایی را می گیرد، حرفی نیست ولی حداقل دغدغه مندان انقلاب هوشیارانه در میدان باشند تا گزندی از سوی این روباه مکار و پلید و خبیث به واسطه غفلت ما ایجاد نشود.

كد خبر : ۱۴۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


در ماه های اخیر خبر آتش سوزی جنگل و مراتع در پلدختر بارها خوارک رسانه ای شد و در عمل به همه ثابت شد که لرستان برای اطفای حریق قاقد امکانات است.

كد خبر : ۱۴۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم با اشاره به تغییر عنوان «جشنواره فیلم فجر انقلاب اسلامی ایران» به «جشنواره فیلم ایران» گفت: این تغییر نام یادآور آن شعاری است که افراد در فتنه 88 به جای «جمهوری اسلامی»، «جمهوری ایرانی» را مطرح می کردند.

كد خبر : ۱۴۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


بعد از فشارهای سنگین رسانه‌ای اصلاح‌طلبان به محمدصادق خرازی، وی در جلسه شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان استعفای خود را از سمت ریاست شورای مرکزی اعلام کرد.

كد خبر : ۱۴۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


 بیست و پنج نماینده روحانی مجلس در نامه‌ای به رییس جمهور نسبت به اظهارات اخیرش در مورد شورای نگهبان واکنش نشان دادند.
كد خبر : ۱۴۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


فرمانده سابق نیروی انتظامی ناگفته هایی را درباره احمدی نژاد مطرح کرده و به عنوان مثال، گفته که او خود را از پیش از انتخابات، برنده می دانست و «حتی به من گفته بود تلاش کنید خاتمی به میدان بیاید و یک بار برای همیشه پرونده اش جمع شود و برود پی کارش».

كد خبر : ۱۴۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


مسئولین مربوطه در وزرات خارجه باید هرچه سریعتر ابهامات در این زمینه را برطرف کنند؛ چرا که این نگرانی در رابطه ایران و انگلستان وجود دارد که آیا اساساً پرداخت غرامت به انگلستان ضروری و واقعی بوده و یا اینکه تکلیف وسایل و تجهیزاتی که انگلستان با بازگشایی سفارت خود به بهانه های مختلف قصد داشت به کشور وارد کند چه شده است؟

كد خبر : ۱۴۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


جناب خان عروسک محبوب خندوانه شب گذشته و پس از اجرای آهنگ کلید امیرحسین مدرس خطاب به وی گفت: با این ترانه می توانی رئیس جمهور شوی.

كد خبر : ۱۴۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


در حالی که اصلاح طلبان از نطق پیش از دستور حداد عادل در محکومیت فتنه گران سخت آشفته شده اند، مشاور کروبی این نامه را تأیید کرد.

كد خبر : ۱۴۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


فتنه 88 یکی از خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی بوده که بارها از سوی رهبری نیز اعلام شده است؛ مرزبندی با فتنه گران هم یکی از نکاتی است که مقام معظم رهبری همواره بر آن تأکید داشته اند.

كد خبر : ۱۴۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


معاون اجرایی رییس جمهور گفت: عملیات اجرایی سد معشوره از ابتدا بدو ن کار کارشناسی و تنظیم قرارداد با پیمانکار شروع شده استه است.

كد خبر : ۱۴۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۶


بعد از طراحی مدل جدید اسکناس ۵ هزار تومانی با سردر جدید دانشگاه تهران آن هم با رنگ بنفش، امروز نیز چک پول ۵۰ هزارتومانی تومانی هم “بنفش”شد.

كد خبر : ۱۴۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است. 

كد خبر : ۱۴۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


شک نباید کرد که اصرار بر همین رویه خطای آقای هاشمی در مواجهه با حق الناس، سنگ بنای فتنه بزرگ پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بود. گویی در این عرصه جدید، آقای هاشمی منتظر همان «انتقام» بود که چهار سال پیش وعده اش را داده بود.

كد خبر : ۱۴۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


سازمان بسیج دانشجویی در اطلاعیه‌ای با بیان اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» با خون شهیدان این مرز و بوم تحریر شده است، گفت: شعار مرگ بر آمریکا برای همیشه زینت بخش دیوارهای لانه جاسوسی خواهد ماند.

كد خبر : ۱۴۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


بتازگی مطلبی با عنوان «سوتی و اقدام غیراخلاقی شبکه خبر در برنامه‌‌ای با موضوع اعتیاد» از سوی برخی سایت‌ها منتشر و موضوع داغ شبکه‌های اجتماعی شده است.

كد خبر : ۱۴۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳


فیلم« قندون جهیزیه»، ساخته «علی ملاقلی‌پور» با واکنش تحسین‌برانگیز منتقدان و مخاطبان مواجه شده است.

كد خبر : ۱۴۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


در پی درخواست جمعی از اهالی منطقه زاهد شیر کمالوند از پایگاه خبری سفیرافلاک در خصوص زمین وقف شده به قبرستان این منطقه؛ مدیر کل اوقاف استان گفت: در صورت وقوع تخلف؛ وقف صورت گرفته باطل است و دستگاه قضا مرجع رسیدگی به شکایات ملکی است. 

كد خبر : ۱۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


سخنگوی دولت با بیان اینکه کیفیت خودروهای تولید داخل باید افزایش یابد، گفت: از صنعت خودرو انتظار داریم کیفیت خودروها را هم‌سطح مطالبات مردم کند.

كد خبر : ۱۴۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فردی است که بیش از تمام اهالی فرهنگ و هنر باید دغدغه این عرصه را داشته باشد تا بتواند نهایت تلاش خود را برای رسیدگی به این قشراعمال کند؛ اما متاسفانه در استان لرستان این وظیفه جای خود را به پرداختن به مسایل حاشیه ای به خصوصی سیاست زدگی داده است تا جایی که به گفته استاندار اکنون 90 درصد از اعتبارات نهادهنوز در وزارت خانه است.

كد خبر : ۱۴۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


 تیم خیبر لرستان در ادامه بازی های خود در هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ دسته اول كشور روز پنج شنبه به مصاف تیم آلومینیوم هرمزگان رفت.

كد خبر : ۱۴۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


در حالی که در سال های گذشته پرداخت یارانه طرفداران زیادی در بدنه دولت داشت اما در دولت فعلی تمایلی برای اختصاص یارانه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۵۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


تیم فوتبال پرسپولیس در ماراتن ۱۲۰ دقیقه‌ای تیم فوتبال ملوان را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد.

كد خبر : ۱۵۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


وزیر ارتباطات به مطالب منتشر شده در فضای مجازی درباره فیلترینگ تلگرام واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۵۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل گفت: متاسفانه برخی مامور شده اند دیپلماسی آمریکایی را در جامعه ترویج و راه نفوذ دشمن را هموار کنند.

كد خبر : ۱۵۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


علی مطهری اعتراض بهرام بیرانوند نماینده بروجرد نسبت به دست دادن ظریف با اوباما را دارای اهداف سیاسی دانست و گفت:دست دادن با اوباما دلیل نفوذ آمریکا در ایران نیست.

كد خبر : ۱۵۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


"محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی ویژه خبری به بررسی حادثه منا و سیاست‌های منطقه‌ای آل‌سعود پرداخت.

كد خبر : ۱۵۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


عضو کمیته سیاسی حزب کارگزاران که قهر و تحلیل‌های «محمد هاشمی» درباره کارگزاران را نادرست می‌داند، درباره تغییرات هاشمی رفسنجانی تاکید می‌کند: هاشمی بنا به منطق اصلاح‌طلبی، یک فرد اصلاح‌طلب است.

كد خبر : ۱۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


نمایندگان مجلس بعنوان افرادی که در قانون گذاری نقش دارند و باید با نظارت وبررسی بیشتر مسائل نسبت به این امر جوانب همه کار را بسنجند دارای رسالت سنگینی هستند.

كد خبر : ۱۵۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


سپاه قاطعانه و مقتدرانه در صورت ضرورت برای هر اقدامی، در هر زمان و هر منطقه، برای دفاع از عزت مسلمین و حرمت آنان به ویژه مردم انقلابی ایران در مقابل حکام ظالم و جاهل آل سعود، آماده است و انتقام سخت این جنایت هولناک را از آل سعود خواهد گرفت.

كد خبر : ۱۵۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


پس از فاجعه منا و سهل انگاری های آل سعود در اجرای مراسم حج امسال و کمک به مصدومان تاخیر در تحویل پیکرهای جان باختگان این حادثه باعث نگرانی هایی شد.

كد خبر : ۱۵۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


علیرضا زاکانی رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس، گزارش نهایی این کمیسیون را پس از حدود ۴۰ روز تحقیق و ارزیابی توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ به عنوان سند کارشناسی قوه مقننه به صحن علنی مجلس فرستاد.

كد خبر : ۱۵۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


ارسال نامه چهار وزیر دولت یازدهم ( وزاری اقتصاد و دارایی، تعاون و رفاه، دفاع و صنعت و معدن ) به رئیس جمهور و هشدار آنها نسبت به لزوم عبور از شرایط رکود کشور به منظور جلوگیری از ورود به شرایط بحرانی در رسانه ها مختلف کشور بازتاب وسیعی به همراه داشت.

كد خبر : ۱۵۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


تکریم ارباب رجوع شعار سخنرانان رسمی جلسات اداری که  از آن فقط نام برده می شود ولی در عمل اجرا نمی شود.

كد خبر : ۱۵۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


تکریم ارباب رجوع شعار سخنرانان رسمی جلسات اداری که  از آن فقط نام برده می شود ولی در عمل اجرا نمی شود.

كد خبر : ۱۵۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


 روز گذشته تیتر یک روزنامه رویش درباره سردار همدانی انتقاد شدید وزارت ارشاد را بر انگیخت تا جایی که سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به مطلب دیروز نشریه رویش ملت درباره سردار شهید حسین...

 

كد خبر : ۱۵۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت:  اقتصاد دان ها و دولت  متوجه باشند که تحرک اقتصادی  نیاز داریم  و رئیس جمهور نیز باید در این راستا حرکتی داشته باشد.

كد خبر : ۱۵۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


دفتر سخنگوی قوه قضائیه با صدور اطلاعیه‌ای، اعلام کرد که درخصوص شکایت احمدی‌نژاد علیه معاون اول رئیس جمهوری، قرار منع تعقیب صادر شده است.

كد خبر : ۱۵۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


بابک زنجانی متهم پرونده نفتی به اظهارات بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۵۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


به نظر می‌رسد اقدامات صورت گرفته در وزارت آموزش‌وپرورش و شیوه اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اجرایی شد نتوانسته آنطور که باید در جهت رضایت این قشر موثر واقع شود.

كد خبر : ۱۵۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعلام اینکه ایران در مورد تاسیسات موشکی در برجام تعهدی نداد، گفت: رونمایی از شهرک موشکی مهندسی‌شده بوده و نمی‌توان طی 48 ساعت آن را تاسیس کرد.

كد خبر : ۱۵۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


از قبرستان تاریخی روستای ابوالوفا به‌عنوان تنها قبرستانی یاد می‌شد که شبیه آرامگاه کوروش دارای سنگ‌قبرهای چندطبقه بود، سنگ‌قبرهایی که حالا یا تبدیل به راه‌پله و یا راهی زباله‌دانی شده‌اند.

كد خبر : ۱۵۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


تعدادی از خوانندگان موسیقی پاپ با ارسال نامه ای به رییس جمهوری پیرامون اتفاقات و حاشیه های اخیر موسیقی توضیحاتی را ارائه دادند.

كد خبر : ۱۵۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


برکناری معاون سیاسی استانداری مازندران همچنان موضوع مجادله میان حامیان دولت در این استان است.

كد خبر : ۱۵۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


روز دوشنبه جمعی از کارکنان محیط زیست در اعتراض به وضعیت حقوقی خود در پارک پردیسان تجمع کردند؛ تجمعی که وقتی به برخی از روزنامه‌ها، خبرگزاری ها و صداو سیما رسید کاملاً رنگ و بوی سیاسی گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:صدور حکم اعدام شیخ نمر برای رهایی از فشار مجامع بین المللی در خصوص فاجعه منا و باتلاق یمن است زیرا آل سعود در گذشته هم سابقه نداشته که به تهدیدهای خود در قبال آیت الله نمر عمل کند.

كد خبر : ۱۵۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


سرنوشت «تصفیه خانه» شماره 2 شهرک صنعتی خرم آباد با وجود تکمیل شدن 100 درصدی در حالی از ابهام بوده و این موضوع در سکوت مسولان سلامتی مردم استان را به خطر انداخته است.

كد خبر : ۱۵۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم واکنش جدی سازمان هلال‌احمر و ستاد حوادث غیرمترقبه در سیل اخیر استان لرستان، گفت: بر اثر ریزش کوه و شکستن برخی پل‌ها ارتباط با ۶۵ روستا قطع شده است و به دلیل تداوم باران‌های مکرر دستور تخلیه شهر صادر شده است.

كد خبر : ۱۵۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۸


حنیف عمران زاده مدافع استقلال بعد از تساوی مقابل پرسپولیس اشک می ریخت و از این تساوی ناراحت بود.

كد خبر : ۱۵۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


محسن ترکی به اعتراض ها و ناسزاهایی که در جریان و بعد از پایان دربی شنیده واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۵۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


رییس جمهور در جلسه هیات، کلیه دستگاه های اجرایی را مامور اقدامات سریع به منظور جبران خسارت ها ناشی از سیل در ایلام و لرستان و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیش بینی های لازم در حوادث احتمالی کرد.

كد خبر : ۱۵۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


هرچند دولت در حال حاضر به همه مشاوران و وزرای خود اعتماد دارد، اما هر لحظه امکان به وجود آمدن خاوری‌ها در دولت وجود دارد و برای این موضوع باید تکلیف مسئولان دو تابعیتی و دارای گرین کارت کشورهای خارجی به ویژه کشورهای متخاصم مانند آمریکا مشخص شود.

كد خبر : ۱۵۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


حالا این سوال مطرح است که اگر واقعا جیسون رضاییان یک خبرنگار ساده بوده چرا مسئولان آمریکایی باید برای او در این حد دست و پا بزنند و حتی حاضر باشند یک نفر را با 8 نفر مبادله کنند.

كد خبر : ۱۵۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


احمد توکلی نماینده تهران در مجلس، در بیست وچهارمین گزارش به مردم، روایت خود از پشت صحنه بررسی و تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی را ارائه کرده است.

كد خبر : ۱۵۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی در واکنش به مطلب منتشر شده در سایت هاشمی رفسنجانی و همچنین اظهارات اخیر حسن روحانی عنوان کرد: اینکه امروز می بینیم برخی تا این حد دست و پا می زنند که غیرت و عزت را میان مردم از بین برده و ذلت و دریوزگی را جایگزین کنند به این دلیل است که بتوانند خود را بر مردم تحمیل کرده و مسئولیت و مقام خود را از دست ندهند. مسئولیت داشتن در کشوری که ملت آن غیور، عزتمند و سلحشور است، لیاقت می خواهد.

كد خبر : ۱۵۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


رفتار بحث برانگیز آمریکا در برابر دو موضوع فاجعه منا که منجر به کشته شدن بیش از 7000 نفر شد و حمله موشکی به لیبرتی که در نهایت 25 منافق به هلاکت رسید، نکته قابل توجهی است.

كد خبر : ۱۵۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


مجلس در زمینه توافق نامه الجزایر در ناآگاهی کامل به سر می برد. زمانی که بهزاد نبوی در تاریخ ۲۴ دی ماه ۵۹ در مجلس حاضر شد، پیش نویس بیانیه های الجزایر را به عنوان موافقتنامه ایران وآمریکا در اختیار داشت اما آنها را به ناروا به اطلاع نمایندگان نرساند.

كد خبر : ۱۵۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


سخنان حسن روحانی در مراسم افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات مورد حمایت رسانه های فارسی زبان غربی و رسانه های بیشمار حامی دولت که عموماً وابسته به اصلاح طلبان، کارگزاران، خانواده هاشمی، نهادهای دولتی و… هستند قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


محمد مسلمی گفت: من خودم آذری‌زبانم، چطور می‌توانم به خودم و قومی که به آن تعلق دارم توهین کنم در حالی که از میان ما آذری‌ها شاعران بزرگ و شخصیت‌های برجسته علمی و فرهنگی بسیاری به کشور معرفی شده‌اند.

كد خبر : ۱۵۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


بعد از عذرخواهی عوامل برنامه فتیله، شهروندا اردبیلی ضمن تاکید بر رعایت اخلاق در رسانه ملی خواستار اجرای دوباره این برنامه تلویزیونی شدند.

كد خبر : ۱۵۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۹


اظهارات متهم فساد نفتی در جریان دادگاه با واکنش مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران مواجه شد؛ علی اکبر ماهرخ زاد می گوید حق شکایت را برای خود محفوظ می دانیم.

كد خبر : ۱۵۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که صبح امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با اشاره به برگزاری کنسرت و اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها فرمودند: کار فرهنگی را در دانشگاه بعضی با کنسرت و اردوی مختلط اشتباه گرفته اند.

كد خبر : ۱۵۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


پلیس پاریس اعلام کردکه دراثر دو تیراندازی و سه انفجار در حدود ساعت 22 جمعه شب به وقت محلی درناحیه های 10 و 11 پاریس، دستکم 30 نفر کشته شدند که بامداد شنبه تعداد کشته ها به 140 نفر و تعداد گروگانها به 100 نفر افزایش یافت، رییس جمهوری فرانسه و وزیرخارجه آلمان در استادیوم بودند.

كد خبر : ۱۵۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


چندین حمله و انفجار در پاریس به کشته شدن ده‌ها نفر و گروگان گرفته شدن 100 نفر منجر شد؛ رئیس‌جمهور فرانسه در پی این حملات اعلام وضعیت اضطراری کرد و تمامی مرزهای این کشور را بست.

كد خبر : ۱۵۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


آرش میر اسماعیلی در واکنش به صدور حکم عجیب و غیرمنتظره کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون جهانی اتحادیه جهانی کوراش که وی را 5 سال محروم از فعالیت در این رشته و لغو مسئولیت جهانی اش کرده است، بیانیه ای منتشر کرد.

كد خبر : ۱۵۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


شایعه سازی برخی رسانه‌های اسراییلی در انتشار خبر شهادت سردار سلیمانی تکذیب شد.

كد خبر : ۱۵۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


رییس سازمان حج و زیارت گفت: با شناسایی ۲ نفر دیگر از حجاج مفقود شده در حادثه منا، تعداد مفقودی های ایرانی در این حادثه به ۱۷ نفر کاهش یافت.

كد خبر : ۱۵۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی درباره امکان اخذ گواهینامه بدون تعیین تکلیف سربازی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۵۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


پانزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی برگزار شد و در آن درباره لزوم توجه به اظهارات معاون وقت وزارت اطلاعات درباره متهم، مصوبه‌ای که ۳ وزیر و یک رئیس کل امضایش کردند و بازداشت متهم 4 ماه زودتر از موعد یک قرارداد مطالبی گفته شد.

كد خبر : ۱۵۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: خطئه بسیج و اتهام تندروی به کسانی که بر اصالتها و ارزشها پای می‌فشرند تکمیل پروژه نفوذ است.

كد خبر : ۱۵۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


همزمان با ایامی که خیلی ها خود را برای زیارت سیدالشهدا آماده می کنند عده ای در این دانشگاه با برپایی جشن، حرمت ماه صفر وایام اربعین را شکستند.

كد خبر : ۱۵۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


حاشیه جالب روز گذشته مجلس استعفای ناگهانی مهدی کوچک‌زاده از نمایندگی مجلس بود که با واکنش لاریجانی و برخی دیگر از نمایندگان مواجه شد.

كد خبر : ۱۵۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح در مورد چرایی انتخاب سوریه از سوی گروه های تروریستی به عنوان نقطه استراتژیک جنگ با جبهه مقاومت، اظهار داشت: سوریه موقعیت فوق العاده ممتازی در منطقه دارد. از یک طرف به لبنان و حزب الله مرتبط است و ازطرف دیگر به مناطق کردنشین منطقه و عراق دسترسی دارد. از این رو به لحاظ جغرافیایی مورد اهمیت است. به لحاظ نوع حکومتی هم که در سوریه حاکم است، خوشبختانه این کشور جزو موارد استثنا است که وابستگی به غربی ها و ارجاع عرب ندارد و در حوزه مقاومت خود را قرار داده است.

كد خبر : ۱۵۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


فرزندان سه رئیس‌جمهور کشورمان در مقاطعی کمابیش در امور سیاسی کشور نقش داشته‎‌اند بعضی از آنها هم اصلا به عرصه سیاست وارد نشده‌اند. در این میان شاید بتوان فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان سیاسی‌ترین فرزندان روسای جمهور ایران معرفی کرد.

كد خبر : ۱۵۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


امروزه سرعت ظهور نشریات الکترونیکی به قدری است که شاید کمتر کسی تصور می کرد که روزی خبرگزاری ها و پایگاه های خبری بتوانند جای بسیاری از نشریات مکتوب را بگیرند.

كد خبر : ۱۵۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


از آنجایی که بسیاری از تحریم های ظالمانه علیه ایران به خاطر همین ادعا ها بوده است، بعد از این گزارش ایران باید بپذیرد که تحریم هایی که به طی سال های گذشته از سوی امریکا و کشورهای غربی علیه ایران وضع شده بود، ظالمانه نبوده و حتی حقمان هم بوده است!!

كد خبر : ۱۵۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


مدیرعامل خبرگزاری فارس گفت: در 16 آذر 32 دانشجویان یک شعار داشتند و آن، شعار مرگ بر آمریکا بود؛ بنابراین کسانی که مدعی‌اند این شعار در ایران بعد از انقلاب شکل گرفته، بدانند که این طور نیست.

كد خبر : ۱۵۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


بعد از توهین گستاخانه و سخنان ضد ایرانی رئیس جمهور ترکیه واکنشها بسیاری از سوی مسئولان کشورمان به همراه داشته است و آنچه در عرصه رسانه‌ای مشاهده می‌شود حکایت از وجود صدایی واحد در میان کلیه مسئولین از یک‌سو و جریان‌ها و گروه‌های سیاسی از دیگر سو دارد.

كد خبر : ۱۵۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


پرویز پرستویی با انتشار مطلبی به ماجرای بخیه‌های صورت پسر بچه‌ی 5 ساله در خمینی‌شهر استان اصفهان واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۵۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


همزمان با سراسر کشور نمازگزاران جمعه پلدختری با راهپیمایی اقدام وحشیانه ارتش نیجریه در کشتار شیعیان را محکوم کردند.

كد خبر : ۱۶۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷


یادگار گرامی امام در اولین اظهار نظر خود پس از ثبت نام در انتحابات مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: در روز انتخابات در جهان آشفته کنونی هیچ چیز به اندازه وحدت ملی و در کنار هم بودن، اعتماد، همدلی و همراهی و شعار اساسی امسال که مقام معظم رهبری بیان کردند، برای ما مهمتر نخواهد بود.

 

كد خبر : ۱۶۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷


اقدام وزیر خارجه اردن در درج نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه های ترویستی در نشست نیویورک، با اعتراض شدید وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران روبه‌رو شد.

كد خبر : ۱۶۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


آمریکایی ها که مدعی آزادی در جهان هستند با تصویب طرح لغو تسهیلات روادید برای 38 کشور جهان در سفر به ایران، به نوعی برای کشورهای دیگر تعیین تکلیف کرده و جریان آزاد تجارت را زیر سوال برده اند.

كد خبر : ۱۶۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز در راستای اطلاع رسانی شفاف،دقیق به صورت مستقل و صریح وشفاف،بدون طرفداری از گروه،حزب سیاسی یا کاندید خاصی با طرح سوالات یکسان قصد دارد" در بسته خبری انتخاباتی سایه روشن بیان روز"مردم را بیشتر با کاندیداهای ثبت نامی انتخابات مجلس دهم آشنا کند.

كد خبر : ۱۶۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


دکتر مصطفی چراغی کاندیدای انتخابات مجلس دهم در پلدختر که در روز دوشنبه 30آذرماه با حضور در فرمانداری ثبت نام کرد.

كد خبر : ۱۶۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


غلامرضا کوشکی از کاندیداهای انتخابات مجلس دهم که مهمان پایگاه اطلاع رسانی بیان روز در بسته خبری انتخاباتی"سایه روشن "به صورت صریح وشفاف به سوالات پاسخ می دهند.

كد خبر : ۱۶۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


صبح امروز سید حمید رضا کاظمی مشاور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب در پلدختر کاندیدای مجلس دهم شد.

كد خبر : ۱۶۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


جریان اصلاح طلب برای مطرح کردن مجدد خود در میان مردم با اجیر کردن "داد بزن ها" قصد مظلوم نمایی و ایجاد هجمه به گروه های مخالف خود را دارد

كد خبر : ۱۶۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


رسانه‌های ملی ترکیه با پخش اخبار و تصاویری گزارش کرده‌اند که رئیس‌جمهوری این کشور جوانی که قصد خودکشی داشته را از این اقدام بازداشته است.

كد خبر : ۱۶۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


فتنه بنی صدر در سال 60، فتنه تیر 78 و فتنه تقلب 88 از جمله گردنه های خطرناکی بوده اند که انقلاب اسلامی توانسته است به سلامت از آن عبور کند.

كد خبر : ۱۶۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


اعضای تحریریه روزنامه بهار در واکنش به تکذیب خبر استعفایشان توسط مدیر مسئول این روزنامه بیانیه صادر کردند.

كد خبر : ۱۶۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی،رژه خودرویی اعضای کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی با حضور دستگاه های اجرایی مختلف شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۰


در پی اعدام شیخ النمر به دست آل سعود موج واکنش هایی از طرف کاربران شبکه های اجتماعی و برخی از شخصیت ها انجام شد که به برخی از آن اشاره می شود.

كد خبر : ۱۶۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:شهادت شیخ باقر النمر،اراده مسلمانان در مقابله با ظلم مستحکم تر می کند.

كد خبر : ۱۶۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


هنوز داغ کشتار حاجیان در حج امسال سرد نشده است که روز گذشته رژیم سعودی در دهن کجی آشکار به جهان اسلام ، شیخ نمر باقر النمر عالم مؤمن و مظلوم عربستانی را اعدام نمود.

كد خبر : ۱۶۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:آل سعود پس از حمله به یمن و به شهادت رساندن آیت الله نمر در نهایت انگشت پشیمانی به دهان می گیرد. 

كد خبر : ۱۶۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:آل سعود پس از حمله به یمن و به شهادت رساندن آیت الله نمر در نهایت انگشت پشیمانی به دهان می گیرد. 

كد خبر : ۱۶۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


یک روزنامه آلمانی در انتقاد شدید از سیاست‌های عربستان در منطقه نوشت اگر دره سیلیکون نمادی از پیشرفت و تکنولوژی است عربستان هم دره ترور و عقب ماندگی است.

كد خبر : ۱۶۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


مخاطبان برنامه 90 در شبی که فردوسی‌پور اعلام کرد چند هفته‌ای این برنامه پخش نخواهد شد، بهترین گل 4 ماه اخیر فوتبال ایران را انتخاب کردند.

كد خبر : ۱۶۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


سندی از رئیس دستگاه‌های امنیتی رژیم آل سعود که روزنامه ایندیپندنت بامداد سه‌شنبه گزارش داده مدرک دیگری است که بر سیاسی بودن اعدام شیخ النمر، روحانی برجسته عربستان سعودی صحه می‌گذارد.

كد خبر : ۱۶۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


در پی قطع رابطه ایران و جیبوتی وزارت خارجه کشورمان به دیپلمات‌های جیبوتی 24 ساعت فرصت داد تا کشور خود را روی نقشه پیداکنند.

كد خبر : ۱۶۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


رئیس قوه قضائیه با محکومیت جنایات متعدد آل‌سعود در منطقه رفتار حکام این کشور را جنون‌آمیز دانست و افزود: عربستان صحبت از قطع ارتباط سیاسی با ایران می‌کند اما این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران هیچ نیازی به سعودی‌ها و اربابان‌شان نداشته و قطع این ارتباط به هیچ وجه برای ما مشکل‌آفرین نخواهد بود.

كد خبر : ۱۶۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


نماینده مردم تهران در مجلس از خسارت ۵۰ میلیارد دلاری قرارداد کرسنت خبر داد و گفت: به صراحت به زنگنه اعلام می‌کنیم کشور تحمل انعقاد قراردادهای کرسنت بعدی را ندارد، از قراردادهای جدیدی که متن آن محرمانه نگهداشته شده است، پرونده‌‌‌های کرسنت متعددی بیرون خواهد آمد.

كد خبر : ۱۶۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


همه وزرای خارجه عضو اتحادیه عرب به جزء لبنان و عراق با بیانیه پایانی ضد ایرانی این اتحادیه که درباره تنش در روابط ایران و عربستان صادر شده است، موافقت کردند.

كد خبر : ۱۶۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


انتشار اخبار کذب و خلاف واقع از سوی برخی از کانال ها که با نام برخی از کاندیداهای مجلس خبرگان نیز فعالیت می‌کنند اقدامی ناشایست بوده و تنها با شأن روحانیت در جامعه بازی می شود و این شبکه ها و رسانه‌های زنجیره‌ای قطعاً به صلاح سید حسن عمل نکردند.

كد خبر : ۱۶۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


طی روزهای گذشته برخی از کانال‌های تلگرامی و رسانه‌های زنجیره‌ای با انتشار اخباری مدعی شده بودند که تعدادی از علما، صلاحیت علمی سید حسن خمینی را برای شرکت در انتخابات خبرگان تایید کرده‌اندکه این موضوع باعث شد تا علمایی که از آن‌ها نام برده شده بود به این اخبار واکنش‌های مختلفی نشان دهند و ادعای رسانه‌های زنجیره‌ای را تکذیب کنند.

كد خبر : ۱۶۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


اندیشکده صلح نوشت: ساختار سپاه نه تنها عرصه را برای نیروهای متجاوزان مشکل کرده بلکه نیروهای سپاه همگام با بسیج در عملیات خود از مجموعه روش‌ها و شیوه‌ها چون نبرد غیرعامل، عملیات استتار و فریب برای غلبه بر دشمن بهره می‌برند.

كد خبر : ۱۶۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


شبکه ­های اجتماعی، برنامه ­ها و ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فلسفه، تفکر، ایدئولوژی و اهداف خاصی جهت ساخت، سفارش داده شده ­اند. این برنامه­ ها هم از جهت نوع روابط و ساز و کار حاکم بر آن و هم از جهت جذب کاربران و انتشار پیام­های مد نظر تابع ایدئولوژی و اهداف صاحبان هر کدام از برنامه ­ها می باشند.

كد خبر : ۱۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


دفن نعمات الهی که معلوم نیست محصول کم‌کاری کدام یک از مسئولان دولتی است، با گذر زمان دارد تبدیل به یک رویه عادی می‌شود و دولتی‌ها که تاکنون درثبات بخشیدن به اوضاع اقتصادی کشور ناموفق بوده‌اند با اعدام نعمات الهی به دنبال بازگرداندن ثبات به بازار مواد غذایی هستند.

كد خبر : ۱۶۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


صفحه اینستاگرام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی به رد صلاحیت‌ها واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۶۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


درست همان زمانی که آقای روحانی و تیم مذاکره کننده هسته ای، با تکیه بر گزاره «اوباما فرق می کند» غرق در نگاه منعطف جان کری شده بودند «دوقلوهای دموکرات» در جای دیگری، دست در دست شاهزادگان سعودی، سناریوی دیگری ساز می کردند.

كد خبر : ۱۶۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


در چند سال اخیر وقتی برخی رسانه ها نسبت به کمبود پزشک متخصص در پلدختر قلم زنی می کردند بلافاصله مسئولان شهرستانی نسبت به این مسئله واکنش نشان می دادند که در پلدختر کمبود پزشک متخصص وجود ندارد.

كد خبر : ۱۶۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


دوتن از وزرای دولت با بی اعتنایی به ایرادات بزرگ سیستمهای انتخابات الکترونیکی وارداتی از چین، با تحت فشار قرار دادن متخصصان فنی، تلاش می کنند انتخابات الکترونیکی را برگزار کنند.

كد خبر : ۱۶۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


سه‌شنبه هفته گذشته بود که وزارت امور خارجه عربستان، لیستی 58 بندی علیه ایران منتشر کرد و مدعی شد که موارد مذکور در این بندها لیست اقدامات تروریستی است که ایران پس از انقلاب انجام داده یا از آن حمایت کرده است.

 

كد خبر : ۱۶۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


فرماندار پلدختر گفت:جلسه ای با حضور وزیر بهداشت ودرمان در پشت درب های بسته در پلدختر برگزار نشده است.

كد خبر : ۱۶۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


رئیس اداره تعاون روستایی پلدختر گفت:در عید سال گذشته کامیون میوه  که به  شهرستان پلدختر آمد مستقیما سر از خوزستان در آورد.

كد خبر : ۱۶۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی با یادداشتی که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده،‌ برای اولین بار نسبت به حواشی حضورش در یک شبکه ماهواره‌ای واکنش نشان داده است. 

كد خبر : ۱۶۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


دبیر هسته کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه‌های لرستان گفت: معیار هاشمی برای تایید صلاحیت سید حسن خمینی مبتنی بر معیار رضاخانی است.

كد خبر : ۱۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


روز گذشته در شبکه های اجتماعی مطلبچه ای با عنوان جوابیه توسط فردی به نام روح اله باباخانی با مضمون جوابیه به درج خبر "خانم چند جنسه سیاسی" خطاب به پایگاه خبری سفیرافلاک منتشر شد.

كد خبر : ۱۶۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


سخنرانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین اردوگاه به هم ریخته اصلاح طلبان را بهم ریخته تر کرد و باعث شد اصلاح طلبان یزد به برگزاری ضرب العجل مجمع اصلاح طلبان تمسک جویند تا شاید بتوانند آب رفته را به جوی بازگردانند!

كد خبر : ۱۶۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


معاون پارلمانی سازمان پدافند غیرعامل  با بیان اینکه کدخدای جهان مانند یک فرد پیراز نفس افتاده است ، اما اظهارات برخی، تنفس مصنوعی به او است، گفت: آقای هاشمی با اظهارات خود آب به آسیاب دشمن می ریزد.

كد خبر : ۱۶۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


استاندار ایلام در افتتاح پروژه های بنیاد برکت در شهرستان ایوان با انتقاد از عملکرد شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان کاری کرد که تعدادی از بهترین فرزندان که مخصوصا تک خال آنها که متعلق به این شهرستان است رد صلاحیت شوند.

كد خبر : ۱۶۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


پس از اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بلافاصله برخی از استانداران و فرمانداران نسبت به رد صلاحیت برخی از کاندیداها واکنش نشان دادند که تیم دولت در لرستان در اقدامی قانونی و منطقی واکنش منفی در قبال شورای نگهبان نداشتند.

كد خبر : ۱۶۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


«محرمانه»؛ مهری که این روزها برخی وزرا و مدیران برای فرار از اعلام جزئیات روی برخی قراردادها می‌زنند. این واژه درباره قراردادهای مختلف از پژو و ایرباس تا مبلغ جریمه گاز ترکیه و متن قراردادهای جدید نفتی عنوان شده و اطلاع‌رسانی کامل در این باره را با ابهام مواجه کرده است.

كد خبر : ۱۶۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


یکی از کاندیدای مجلس  پلدختر در جمع طرفداران خود به بیان مطالبی قابل تامل که مخاطب اصلی آن استاندار لرستان در خصوص انتخابات مهندسی شده در شهرستان و تکرار حوادث86  مطالبی را بیان می کند که تا کنون استاندار لرستان در این خصوص واکنشی نشان نداده است.

كد خبر : ۱۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


انتخابات، یکی از مهم ترین راههای مشارکت سیاسی و سهیم شدن افراد در سرنوشت سیاسی و اجتماعی خود می باشد.

كد خبر : ۱۶۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


عارف به اظهارات علی یونسی که تلویحاً از عارف خواسته است که در جریان ریاست مجلس دهم به نفع لاریجانی کنار برود واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۶۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


در روز پایانی تبلیغات کاندیداهای مورد حمایت اصول گرایان با دعوت مردم به شرکت پرشور در انتخابات بر رعایت قانون تاکید کردند.

كد خبر : ۱۶۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


اطلاعیه معاونت زنان ریاست جمهوری در خصوص اظهار نظر شهیندخت مولاوردی معاونت زنان ریاست جمهوری پیرامون وجود یک روستا در استان سیستان و بلوچستان که همه‌ی مردان آن اعدام شده‌اند صادر شد.در شرایطی که مولاوردی پیش از این به خبرنگار دانا گفته بود که در این اطلاعیه نام روستای مذکور را افشا خواهد کرد، در این اطلاعیه هیچ نامی از روستایی که معاون زنان ریاست جمهوری آن را سوژه محافل خبری کرده بود برده نشده است.

كد خبر : ۱۶۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


دبیرکل حزب‌الله لبنان با تأکید بر اینکه، عربستان سعودی سعی دارد با پیش کشیدن مسأله شیعه و سنی، مقاومت علیه اسرائیل را تضعیف کند، از دشمنی همیشگی این کشور و هم پیمانانش با مقاومت علیه اسرائیل، سخن گفت.

كد خبر : ۱۶۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


نصب بنرهای متعدد در جای جای شهر، دعوت به حضور در مراسم استقبال از رئیس جمهور در شهرستان های مختلف و شعار از جیب و جانب مردم شاید بتواند منافع طراحان اینگونه حرکات را برای مدتی تامین کند اما مسلماً با واکنش منفی مردم مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۱۶۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


پرستویی به زیبایی از عهده تشویش‌ها، اضطراب‌ها، بحران‌ها و نمایش درست آن برآمده و این توان را دارد که با چهره و چشمانش شخصیت‌ها را درست به مخاطب معرفی کند.

كد خبر : ۱۶۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


معاون اول قوه قضاییه با اشاره به این مطلب که روحانی روز گذشته یا براثر غفلت حرفی زده یا خواسته‌است شوخی کند گفت: ممنوع التصویری رئیس جمهوری اسبق به استناد مصوبه ۲۹۸ شورای امنیت است و البته دستور قضایی هم داشته است.

كد خبر : ۱۶۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


برنامه 90 شب گذشته روی آنتن رفت و مخاطبان برنامه مرد سال فوتبال ایران را انتخاب کردند.

كد خبر : ۱۶۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


تیم فوتبال خیبر خرم آباد در جریان هفته بیست و نهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور توانست در مقابل خونه به خونه بابل به تساوی دست یابد.

كد خبر : ۱۶۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


عباس عبدی از تئورسین‌های اصلاحات در سال‌های دوم خرداد در روزنامه‌های مختلف به نقد و تخریب سیاست‌های دولت هاشمی می‌پرداخت.

كد خبر : ۱۶۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


کار بدانجا رسید که در شب 19 رمضان سال 67 زمانی که آیت الله یزدی بر منبر سخنرانی در مهدیه تهران رفت، پیاده نظام جریان چپ و حامیان دولت موسوی رعایت شب قدر و ایام عزای امیر مومنان(ع) را هم نکردند و با سردادن شعار و درگیری، در سخنرانی وی اختلال ایجاد کرده و مانع از ادامه آن شدند.

كد خبر : ۱۶۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


محسن رضایی در اینستاگرام خود نوشت: «در دو سال اخیر، رژیم آل سعود دیوانه‌وار به تجاوزگری‌هایی در منطقه دست‌ زده است. میلیون‌ها نفر را آواره و ده‌ها هزار نفر را کشته و زخمی کرده است.

كد خبر : ۱۶۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


این فرموده که «رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نخواهد دید» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان مهم‌ترین و به یادماندنی‌ترین فرمایش رهبر انقلاب اسلامی در سال 94 از نگاه مردم انتخاب شد.

كد خبر : ۱۶۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷


دبیر کل حزب‌الله لبنان در مصاحبه‌ای طولانی ضمن بیان اینکه طرح عربستان در سوریه، عراق، یمن و بحرین شکست خورده، مهمترین مسائل منطقه را تشریح کرد و هر جنگ تازه رژیم صهیونیستی در مرحله نزدیک آینده را بعید دانست.

كد خبر : ۱۶۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


وزارت دفاع و نیروهای مسلح در سال ۹۴ دستاوردهای جدیدی را در حوزه دفاعی رونمایی و تولید کردند که تست موشک عماد و ۹ دستاورد دیگر تنها بخشی از آن است.

كد خبر : ۱۶۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


روابط عمومی صدا و سیما انتشار شایعه حضور نیافتن رئیس رسانه ملی در محل کارش را شیطنت رسانه ای با هدف تشویش اذهان عمومی دانست.

كد خبر : ۱۶۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


سیاست‌های غلط حاکی از خطای محاسباتی عموما در جریان معلوم‌الحال و منحرفی رخ داده است که اگر این موارد ادامه می‌یافت، معلوم نبود چه سرنوشتی برای کشورمان رقم می‌خورد.
كد خبر : ۱۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


حقوقدان الشتری یک روز پس از سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی در مشهد مقدس با بارگذاری مطلبی در فضای مجازی در واکنش به سخنان مقام معظم رهبری نوشت: «این حرفای دیروزش را کیهان هم می زند؛ نیازی نبود خودش را هزینه دلواپسان کند. 

كد خبر : ۱۶۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴


روزنامه‌های زنجیره‌ای چنان در ماموریت خود برای تخریب رقیب غرق شده‌اند که عمدتا بدون دقت کافی که لازمه کار حرفه‌ای مطبوعات است، مطالب کذبی را به رقیب نسبت می‌دهند که پس از مدت نه چندان طولانی به عنوان گاف و دروغ، فاش می‌شود.

كد خبر : ۱۶۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


اظهارات و فعالیت های سیاسی مولاوردی در طول سال 94 کم نبودند و همین موضوعات باعث شد که فعالیت برای بهبود شرایط زنان در جامعه نادیده گرفته شود و نیاز های اصلی زنان در مجموعه کل کشور گم شود؛ شاید اگر مولاوردی می توانست ارتباط منطقی تری با قشر بیشتری از زنان جامعه برقرار کند بهتر می توانست وارد فضای اجرایی شود.

كد خبر : ۱۶۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


 غربی ها به خصوص آمریکایی ها در دوران پسا برجام در قبال توان موشکی ایران به دنبال برگزاری رزمایش سپاه پاسداران برای امتحان موشک هایی با برد بلند و رسانه ای شدن آن،موضع منفعلانه گرفته و آن را بلافاصله به نقض برجام ارتبا دادند.

كد خبر : ۱۶۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


از آنجایی که دستیار ویژه روحانی می تواند تأثیر به سزایی در برخی از آشتی ها و وحدت ملی داشته باشد شاید بهترین مسیر برای این معاون روحانی را حرکت در مسیر انقلاب دانست تا از این طریق با اظهارات نسنجیده آب در آسیاب دشمن ریخته نشود.

كد خبر : ۱۶۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۳


رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری بامداد شنبه گفت ایران برای پایبندی به «روح» توافق هسته‌‌ای باید آنچه به گفته وی «اقدامات تحریک‌آمیز» است را متوقف کند.

كد خبر : ۱۶۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴


در سال 94 شاهد نظرات جنجالی و گاه عجیبی از سوی رییس‌جمهور بودیم که واکنش‌های متفاوتی را از تحسین تا نقد در پی داشت.

كد خبر : ۱۶۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴


ملت ایران پس از طرح ادعاهای آمریکایی ها در خصوص اجرای برجام های دو وسه و بد عهدی آنها در اجرای تعهدات برجام از مناطق جنگی جنوب در شلمچه به اوباما و اهالی کاخ سفید هشدار دادند.

كد خبر : ۱۶۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


رییس دولت یازدهم در موارد متعددی، تاکید کرده بود که با اجرایی‌شدن برجام، «همه‌ی تحریم‌ها» برداشته خواهد شد اما به تعبیر وزیر امور خارجه، فعلا فقط روی کاغذ، تحریم‌ها برداشته شده است.

كد خبر : ۱۶۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


مردم جزیره قشم به انتصاب های اخیر در سازمان منطقه آزاد قشم واکنش نشان داده اند و از رویه فامیل بازی در این سازمان ابراز نارضایتی کرده اند .

كد خبر : ۱۶۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


شاید آن روز که مادر، صدرا را هراسان و نالان برای شکافی که در زیر چانه‌اش ایجاد شده بود به بیمارستان ‌می‌برد، فکرش را هم نمی‌کردند که به‌ دلیل بی‌پولی، بخیه‌های زده‌شده کودک خردسالش را بکشند و پرونده صدرا درس عبرتی شود برای همه آنهایی که پول را بر انسانیت ارجح می‌دانند.

كد خبر : ۱۷۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


در حالی که احمد توکلی از تخلف 105 هزار میلیارد تومانی دولت روحانی در هزینه‌کردِ برداشت از صندوق توسعه ملی خبر داده بود، روزنامه‌های زنجیره‌ای در اقدامی قابل تأمل و هماهنگ این تخلف را به پای دولت پیشین نوشتند!

كد خبر : ۱۷۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


اصلاح طلبان به خوبی می‌دانند اکثریت مجلس در دست اصولگرایان است و آن‌ها شانسی برای ریاست عارف و همچنین نایب رئیسی ندارند لذا مجبور هستند تن به ریاست لاریجانی بر مجلس داده و در سطح یک فراکسیون به کار خود در مجلس ادامه دهند.

كد خبر : ۱۷۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

كد خبر : ۱۷۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸


یکی از مهم ترین دربی‌های چند سال اخیر از ساعت 17 امروز در استادیوم پر از تماشاگر آزادی برگزار شد و تیم پرسپولیس با درخشش مهدی طارمی با 4 گل استقلال را شکست داد و به صدر جدول راه یافت.

كد خبر : ۱۷۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸


من لُرم، غیرتی ام، ساده ام و یکرنگ. من بودم که سنگ را رامِ پیکره، مفرغ را ذوب عتیقه و اسب را رام دشت کردم.

كد خبر : ۱۷۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


معاون سابق بانک مرکزی با انتقاد از اجرای بخش اقتصادی برجام از مذاکره کنندگان اقتصادی برجام خواست در این باره پاسخگو باشند.

كد خبر : ۱۷۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


این روزها سیف عواید برجام برای ایران را «تقریباً هیچ» می‌خواند و ظریف هم تصریح می‌کند که می‌داند آمریکایی‌ها در راه معامله بانک‌های خارجی با ایران سنگ اندازی می‌کنند، اما افکار عمومی درباره دلیل این اعترافات صریح سوالاتی دارند.

كد خبر : ۱۷۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


 باز هم موضوع پل 9 دی خبر ساز شده است؛ چرا که بارندگی های چند روز گذشته خرم آباد و بروز سیلاب وضعیت پل را دچار آسیب کرده است.

كد خبر : ۱۷۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


در حالی دیشب ،وزیر نیرو مهمان برنامه خبری تیتر شبکه خبری بود که چیت چیان در پاسخ عجیبی علت قطعی آب شهر پلدختر ،گل ولای چاه های آب عنوان کرد و قابل تامل تر از آنها عدم اشاره وی به خسارت های سیلاب به استان لرستان بود.

كد خبر : ۱۷۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به ادعای رئیس جمهور مبنی بر بروز گشایش‌های اقتصادی پس از برجام، گفت: شاید دستاوردهای برجام از نوع جنیان است که برای هیچ کس قابل دیدن نیست!

كد خبر : ۱۷۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


اگر دوران نقد برجام گذشته است، بفرمایید دوران نقد آن کی بود که حالا دیگر سپری شده است؟ شما که در دوران قبل از امضای برجام نیز منتقدان را با الفاظ توهین آمیز و فضا سازی رسانه ای و تخریب و ... به شدت نکوهش می کردید و از همه ی ظرفیتهای موجود، برای برخورد با آنان استفاده می کردید! پس از منظر جنابعالی، نه قبل از امضای برجام و نه بعد از اجرای آن، زمان نقد برجام نبوده و نیست! آیا بهتر نیست دستور بفرمایید که نقد و انتقاد، برای همیشه ممنوع!

كد خبر : ۱۷۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


به نظر می‌رسد دولت در واپسین روزهای مجلس نهم می خواهد آخرین تعارض های خود با مجلس را به رخ ملت بکشاند و از طریق مخالفت با حذف یارانه ثروتمندان، توپ حذف یارانه ها را در زمین مجلس بیندازد و از این رو پایگاه اجتماعی خود را حفظ کند.

كد خبر : ۱۷۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


اخیرا پارلمان بحرینی ها در ادامه سیاست خصمانه آمریکایی ها در منطقه توسط عربستانی های خبیث به واهی گویی هایی در قبال جنگ علیه ملت ایران و حزب الله پرداختند.

كد خبر : ۱۷۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷


وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه‌ با مجله آمریکایی حکم دیوان عالی آمریکا به مصادره حدود 2 میلیارد دلار از پول‌های بلوکه ایران را دزدی خیابانی دانست و گفت «کل احترامم به دستگاه عدالت آمریکا از بین رفت.»

كد خبر : ۱۷۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷


روز گذشته در جریان برگزاری انتخابات وقتی یکی از خبرنگاران استان لرستان برای دریافت آخرین وضعیت روند انتخابات و اطلاع رسانی آن به مردم از یکی از مسولان استان سوال پرسید ؛پاسخ بسیار زشت و زننده ایی را دریافت کرد که به هیچ وجه در شان مردم لرستان نبوده و نیست.

كد خبر : ۱۷۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱


امسال برای اولین بار، نام ۲۴ مدل شورلت آمریکایی در فهرست اعلامی خودروهای مجاز وارداتی به چشم می‌خورد. خودرویی دردسرساز که علیرغم تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر جلوگیری از ورود کالاهای لوکس به خصوص از نوع آمریکایی‌اش، برخی مسئولان دولتی به ورود آنها چراغ سبز نشان داده‌اند

كد خبر : ۱۷۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


رئیس اتاق بازرگانی خرم آباد گفت: اقتصاد لرستان نیازمند یک برجام استانی – برنامه جامع مشترک استانی- است تا بتواند به سمت توسعه یافتگی حرکت کند. 

كد خبر : ۱۷۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


تحویل نشدن ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر پردیس به علت نبود همکاری وزارت نیرو و شرکت آب و فاضلاب استان تهران سبب دردسر وزرای نیرو و مسکن شده و رئیس سازمان مدیریت برگزاری نشست با آنها را خواستار شده است.

كد خبر : ۱۷۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


بسیجیان گردان نهم امام حسین(ع) پلدختر در واکنش به جنایات گروه های تکفیری صهیونیستی در منطقه "خان طومان"،توان رزمی و آمادگی خود را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۱۷۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


تهیه‌کننده برنامه اکسیر: فیلمی که از فرزاد حسنی پخش شد نمایشی بود؛ زود قضاوت کردید.

كد خبر : ۱۷۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


در شرایطی که هنوز 18 ماه بیشتر از حضور سرافراز در جایگاه ریاست سازمان صدا و سیما نگذشت، خبر خداحافظی آقای رئیس در شبکه های موبایلی دست به دست در حال چرخیدن است.

كد خبر : ۱۷۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به پیشنهادات اروپایی خود گفت: اگر به اروپا نروم و پرسپولیس من را بخواهد به این تیم می پیوندم.

كد خبر : ۱۷۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴


فریبا کمال آبادی، یکی از اعضای ارشد بهائیت ایران است.وی سال 87 به 20 سال زندان محکوم شد و به تازگی بعد از 8 سال زندان به مرخصی آمده است. اما نکته قابل توجه دیدار فائزه هاشمی دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اوست. دیداری که واکنش‌های گوناگونی را دربرداشت و افراد بسیاری از جمله نمایندگان مجلس به این موضوع واکنش های مختلفی نشان دادند.

كد خبر : ۱۷۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


۲ فوریت طرح الزام دولت به پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات و جنایات آمریکا علیه ایران و اتباع ایرانی با ۱۸۱ رأی موافق در نشست امروز مجلس به تصویب رسید.

كد خبر : ۱۷۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


منصوره حسینی مجری معروف شبکه بهایی من و تو توسط عوامل امنیتی دستگیر شده است.

كد خبر : ۱۷۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


پس از انتشار تصویری از دیدار فائزه هاشمی با اعضای فرقه ضاله بهائیت،رسانه ها به صورت گسترده این اقدام سخیف دختر آیت الله را مورد انتقاد قرار دادند.

كد خبر : ۱۷۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


شرایط عجیبی است، مقامات کشوری، چون فرانسه و حتی انگلیس به رفتار آمریکا پس از برجام اعتراض می کنند،ولی در داخل کشور این چنین از برجام حمایت می شود؟

كد خبر : ۱۷۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: حمایت از مذاهب جعلی جنبه انسانی و حقوق بشری ندارد و اگر کسانی در ایران با این مذاهب جعلی ارتباط برقرار کنند جنبه سیاسی دارد.

كد خبر : ۱۷۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


در سایه همایشی که بزرگترین نشست پسابرجام معرفی میشود پرچم آمریکا و انگلیس در شهر میزبان این نشست به اهتزاز در آمد که با واکنش مردم روبرو شد.

كد خبر : ۱۷۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


بعد از اینکه هاشمی رفسنجانی هم نسبت به این دیدار واکنش نشان داده است باید دید چرا اصلاح طلبان حاضر به انتقاد از رفتار و عملکرد دختر هاشمی نیستند.

كد خبر : ۱۷۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


در پی اعلام دستگاه دیپلماسی مالدیو مبنی بر اینکه دولت مالدیو تصمیم گرفته است روابط دیپلماتیک با ایران را قطع کند، گاربران فضای مجازی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۱۷۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور سابق به اظهارات استاندار زنجان واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۷۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


در اولین روز از آغاز به کار مجلس دهم،نمایندگان در مقابل ملت ایران و جهت صیانت از آرای مردم ،مراسم تحلیف را در قبال اعتماد ملت ایران  به جا آوردند.

كد خبر : ۱۷۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


اخیرا مطلب ،تصاویر وفیلمی از درگیری طلاب و برخی افراد ناشناس در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد منتشر شد که نشان دهنده شیطنت برخی از سیاسیون است.

كد خبر : ۱۷۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


برنامه 90 شب گذشته روی آنتن رفت و مخاطبان برنامه بهترین مربی فصل اخیر لیگ برتر را انتخاب کردند.

كد خبر : ۱۷۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱


روز دوشنبه مصاحبه ای تحت عنوان" واکنش آیت الله دری نجف آبادی به حوادث حوزه علمیه خرم آباد" بر روی بسیاری از درگاه های خبری کشوری و شبکه های اجتماعی قرار گرفت که زمینه بهره برداری رسانه های جریان خاص را فراهم کرد.

كد خبر : ۱۷۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی اقتصاد را مسئله اصلی کشور دانستند و گفتند: شرمندگیم از اینکه جوانی بیکار با دست خالی به خانه می‌رود کمتر از خود او نیست.

كد خبر : ۱۷۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


این روز ها با ازاد شدن تاج‌زاده از زندان برخی به استقبال از وی رفته‌اند؛ کسی که با دخالت در آرای مردم نه تنها یک بار بلکه چندین بار نشان داده است که هیچ اعتقادی به دموکراسی نداشته و با گذشت زمان هر روز از آمرمان های انقلابی و امام خمینی (ره) فاصله گرفته است.

كد خبر : ۱۷۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


افزایش قیمت هندوانه در سال گذشته بسیاری از کشاورزان را به این فکر انداخته بود که تا حد امکان دشت های خود را زیر کشت هندوانه ببرند و در این زمینه سرمایه گذاری فراوان صورت گرفت، اما نتیجه نه تنها امیدبخش نبود بلکه هندوانه کاران را پشیمان کرد.

كد خبر : ۱۷۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


بی‌بی‌سی به فاصله دو هفته از انتخابات ریاست مجلس خبرگان و ناکامی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در این مسئله، نسبت خود با وی را از حمایت به تحقیر تغییر داده است.

كد خبر : ۱۷۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


با دستور رئیس جمهور برای تسریع در پرداخت یارانه‌های غیرنقدی به خانواده‌های نیازمند به مناسبت ماه رمضان، سازمان مدیریت 160 میلیارد تومان به وزارت کار پرداخت کرد.

كد خبر : ۱۷۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


مشاهده می‌شود که دولت علاوه بر اینکه از مشکلات کشور پرده بر نداشته است بلکه باعث ایجاد مشکلات جدید در کشور شده است و هر قدر که به روز ها و ماه های پایانی دولت نزدیک می شویم شاهد بروز مشکلات و اختلالات جدید در روند اداره ی دولت هستیم.

كد خبر : ۱۷۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


هر چند تغییر مدیران ضعیف دولت تدبیر و امید در لرستان ضروری به نظر میرسد ولی سونامی تغییر مدیران استان دقیقا همزمان با روی کارآمدن مجلس دهم شروع شده که شائبه هایی را در اذهان عمومی و در بین سیاسیون ایجاد کرده!

كد خبر : ۱۷۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


مسئولین دولتی که سعی می کردند همراه با روحانی در هر مکان و زمانی از تریبون های مختلف، فواید و عواید برجام را به مردم گوشزد کنند، گاهی دیکته همیشگی خود را فراموش کرده و اعلام می کردند که برجام هیچ عایدی برای کشور نداشته است.

كد خبر : ۱۷۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:با توجه به بررسی های موردی که در سطح استان  به عمل آمده و پایشی که صورت گرفته ،موردی مبنی بر پرداخت اضافه بر تعرفه ابلاغی در بیمارستان های خصوصی صورت نگرفته است.

كد خبر : ۱۷۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


در حالی که اخبار منتشر شده حکایت از تعطیلی کارخانه ارج دارد، رسانه‌های اصلاح‌طلب همچنان بر طبل حمایت از دولت می‌کوبند و برای جانب‌داری از جریان‌ سیاسی خود حاضر به تحریف واقعیت‌ها شده‌اند، این رسانه‌های زنجیره‌ای در تلاش‌ هستند تا با سیاسی جلوه دادن موضوع کارخانه ارج و تکذیب تعطیلی این کارخانه، مردم را از اصل موضوع که بیداد رکود اقتصادی در کشور است دور کنند.

كد خبر : ۱۷۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


با نگاهی به ارقام 26، 35، 87، 180، 234 و 300 میلیونی که از سوی مدیرانی که فیش آنها منتشر شده است می توان دریافت به ازای هر یک مدیر با چنین حقوق و مزایایی حداقل 100 کارگر می توانند حقوق دریافت کرده و تعداد زیادی از افراد بیکار به اشتغال مشغول شوند.

كد خبر : ۱۷۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

كد خبر : ۱۷۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


درحالی‌که وزیر بهداشت از پایین بودن تعرفه‌های پزشکی در سال 95 گلایه داشت و عنوان ‌می‌کرد که در سال آینده میزان افزایش تعرفه‌ها جبران ‌می‌شود، برخی اسناد و مدارک از بالا بودن این ارقام و پرداخت‌های چند ده میلیونی در زیر مجوعه‌های این وزارتخانه حکایت دارد.

كد خبر : ۱۷۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


روز گذشته تنها نماینده اصلاح‌طلب لرستان در مجلس دهم اقدام به ترک سالن همایش بزرگداشت 24خرداد کرد که با وساطت جمعی از حاضرین به داخل سالن برگشت این در حالی بود دکتر بیرانوندی به‌عنوان یکی از سخنرانان به مراسم دعوت‌شده بود اما سخنرانی نکرد.

كد خبر : ۱۷۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۷


یک بام و دوهوای رسانه‌های اصلاح‌طلب در برخورد با عملکرد دولت‌مردان دولت یازدهم به وضوح قابل مشاهد است، بدین صورت که هرگاه عملکرد دولت به زعم آنان مثبت باشد، مثل برجام دولت را متعلق به خود می‌دانند و هرگاه عملکرد دولت یازدهم در نزد مردم منفی تلقی می‌شود، اصلاح‌طلبان از دولت یازدهم برائت می‌جویند.

كد خبر : ۱۷۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


در عزل و نصب های مدیران اعلام شده است که نماینده می تواند در تمام بندها، جزئیات و امورات کشور مخصوصا منطقه دخالت و نظارت لازم را به عمل آورد و در مقابل بی عدالتی، فساد اداری، زد و بندها، پارتی بازی ، تعصبات قومی و قبیله ای دخالت داشته باشد چیزی که قانون هم به صراحت به آن پرداخته است.

كد خبر : ۱۷۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


اقدام قابل تامل آل خلیفه در سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین مصداق بارز نقض عدالت سیاسی و اجتماعی است .

كد خبر : ۱۷۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


به دلیل انتصاب فرماندار کوهدشت به عنوان فرماندار در پیشوا مردم در مسجد امام خمینی(ره) تحصن کردند.

كد خبر : ۱۷۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


بسیاری از کسانی که حقوق‌های نجومی هم دریافت می‌کنند، همان کسانی هستند که در ماجرای پرونده‌های اختلاس صدای فریادشان گوش عالمی را کر کرده بود؛ اما به راستی چه تفاوتی بین اختلاس و حقوق‌های نجومی وجود دارد. هر دو بدست آوردن پولی کلان از راه غیرقانونی است که در مورد دوم مسئولان می‌توانند با استفاده از یک مشت بند و تبصره که توسط هیئت مدیره‌ها مصوب شده است و با سوء استفاده از برخی خلاءهای قانونی به اصطلاح قانون را دور بزنند.

كد خبر : ۱۷۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


امام جمعه پلدختر گفت:ملت ایران در روزجهانی قدس امسال به مانند سالیان گذشته حضور پرشوری در این راهپیمایی دارند.

كد خبر : ۱۷۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


هرساله حوادث جاده‌ای سهم زیادی از آمار مرگ و میر در ایران را به خود اختصاص می‌دهند، بیشترین آمار مرگ و میر جاده‌ای در ایران مربوط به سال 1384 می‌شود که در آن 27هزار و 759 نفر از هموطنان ما جان خود را حوادث جاده‌ای از دست دادند؛ از ابتدای سال جاری نیز تصادفات جاده‌ای زیادی در کشور رخ داده است که تا پایان ایام نوروز بالغ بر 350 نفر از هموطنان ما جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست داده‌اند.

كد خبر : ۱۷۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


پس از کش‌وقوس‌های فراوان و اظهار نظرات گوناگون روز گذشته خبرگزاری ایلنا خبر از برکناری مدیر عامل بانک رفاه داد؛ این در شرایطی است که خبرگزاری ایسنا در این باره نوشته: "در پی فرمایش روز گذشته رهبر معظم انقلاب و پیگیری وزیر کار، علی صدقی - مدیر عامل بانک رفاه - استعفا کرد و مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان به خزانه بازگشت."

كد خبر : ۱۷۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


پیشروی مبارزان کُرد سوریه با حمایت آمریکا در استان رقه و شمال حلب و پشتیبانی ترکیه از ترکمن‌های سوریه خطر تجزیه سوریه را جدی تر کرده و واکنش روسیه در این باره را نیز به همراه داشته است.

كد خبر : ۱۷۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


یاسر زالپور از خوشنویسان استان لرستان و شهرستان کوهدشت؛ دارای مدرک فوق ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران و کاتب قرآن کریم به خط شکسته بوده که برای دومین بار در ایران انجام گرفته است.

كد خبر : ۱۷۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، سعی دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند، اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند و کلید به دستان رویه غلط حمایت از تشکل‌های یک بار مصرف را اصلاح نکردند.

كد خبر : ۱۷۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


جلسه شورای شهر خرم آباد با حضور استاندار لرستان در حالی برگزار شد،که این جلسه تحت تاثیر موضع گیری اعضای شورا و معاون عمرانی استاندار در مقابل یکدیگر با حاشیه های زیادی همراه بود.

كد خبر : ۱۷۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


دبیرکل جمعیت رهپویان با بیان اینکه پیوند بین قدرت و ثروت فرصتی را برای چنگ‌اندازی عده‌ای به منابع بیت‌المال فراهم می‌کند، گفت: آقای رئیس‌جمهور اگر می‌خواهد جلوی فساد را بگیرد به اخوی خود مراجعه کند.

كد خبر : ۱۷۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


"مشکل عدم همکاری بانک‌های خارجی با ایران قرار داشتن ایران در لیست سیاه گروه کاری اقدام مالی نبوده بلکه مشکل اصلی باقی ماندن تحریم‌های ثانویه آمریکا به بهانه تروریسم، حقوق بشر و فعالیت‌های اشاعه‌ای است."

كد خبر : ۱۷۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص انتشار فیش های حقوقی گفت: راه حل های اساسی این موضوع این است که مقامات کشور باید دارایی های خود را به طور مستمر به قوه قضاییه گزارش دهند.

كد خبر : ۱۷۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


درحالی که معلمان زیادی برای دریافت وام های دو میلیونی در صف انتظار صندوق ذخیره فرهنگیان هستند، اعضای این صندوق صدها میلیون تومان پاداش از این صندوق دریافت کرده اند.

كد خبر : ۱۷۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


شورای برنامه ریزی توسعه لرستان که با حضور استاندار لرستان،برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان وجمعی از مدیران کل استانی در فرمانداری پلدختر برگزار شد همراه با حواشی جالبی بود.

كد خبر : ۱۷۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


اپراتور همراه اول نسبت به خبر"زورگیری همراه اول از مشترک لرستانی/همراه اول مشترک لرستانی را نقره داغ کرد"در جوابیه رسمی خود که از سمت اداره کل ارتباطاتش منتشر شده‌ واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۷۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


حالا شاید خیلی راحت‌تر بتوان ادعای دو ماه قبل هاشمی رفسنجانی را درک نمود.

كد خبر : ۱۷۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


تیم های ملی فرانسه و پرتغال در فینال یورو 2016 به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان 120 دقیقه با قهرمانی تیم ملی پرتغال پایان یافت.

كد خبر : ۱۷۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بحث فیش‌های حقوقی که تعداد کمی از مسئولین و مدیران به آن مبتلا شده‌‌اند، یک افتضاحی است که نشان از بی توجهی این مدیران به فقر و محرومیت جامعه است.

كد خبر : ۱۷۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


نامگذاری پلی در خرم آباد به حاشیه داغ برخی جناح های سیاسی تبدیل شده به طوری که در این میان برخی ها به صراحت با نامگذاری این پل به نام شهدا مخالفت کرده اند.

كد خبر : ۱۷۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


منابع خبری بامداد شنبه از کودتای نظامی در ترکیه خبر دادند؛ فرودگاه آتاتورک و تلویزیون دولتی این کشور ابتدا به تسخیر عوامل کودتا درآمد، اما بعداً توسط معترضان مردمی پس گرفته شد.

كد خبر : ۱۷۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


بیکاری تنها به یک شعار انتخاباتی تبدیل گردیده تا نامزدهای انتخاباتی با سر دادن آن برای خود آرا جمع کنند، در حالی که وضعیت بیکاری به جایی رسیده است که مردم کرمانشاه در سفر امروز رئیس جمهور تمام خواسته خود را رفع بیکاری دانسته و آن را فریاد زدند.

كد خبر : ۱۸۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به سخنان تند معاون وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۸۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱


امام جمعه پلدختر گفت:به برکت نظام جمهوری اسلامی 900امام جمعه در نقاط مختلف کشور مشغول فعالیت هستند .

كد خبر : ۱۸۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱