اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۰۰۳    عبارت مورد جستجو: نور

با توجه به سوالات مختلف مردم به نظر می رسد بهتر بود قبل از اینکه از مردم بخواهند دوباره فرم های خوداظهاری یارانه ها را پرکنند، مسئولین اقتصادی و دولتی کشور طی برنامه های متعدد شبهات و سوالات مردم در خصوص یارانه ها را برطرف می کردند تا از این طریق به انتخاب مردم کمک بهتری بشود.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


شرف الشمس چیست؟ چه آثاری دارد؟ آداب آن چگونه است؟ در چه روز واقع می‌شود؟ آیا تکرار آن در هر سال لازم است؟ و ده‌ها سوال دیگر؛ از جمله نکاتی است که علیرغم مبتلا به بودن اذهان مردم به این موضوع، غالبا در رسانه‌های دینی به آن پرداخته نشده است.

كد خبر : ۸۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در حاشیه دیدار های تعدادی از دولتی ها با یکی از عناصر فتنه گرد در فتنه 88، محمد خاتمی، تعدادی نیز در حوزه سلامت به ملاقات خاتمی رفتند و با او به گفتگو نشستند.

كد خبر : ۸۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


زبان‌ها و گویش‌های ایرانی گنجینه‌های گرانبهایی هستند که نمایانگر فرهنگ و تمدن تاریخی و کهن این مرز و بوم بوده و مطالعات علمی، گرد آوری، ضبط واژه‌ها و مطالعه تطبیقی آن‌ها می‌تواند در شناساندن و حفظ آنها بسیار موثر باشد.

كد خبر : ۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


دبیر اجرایی جشنواره فیلم عمار در غرب کشور در لرستان گفت: استقبال از جشنواره فیلم عمار در سطح کشور و به خصوص استان لرستان بی‌نظیر است.

كد خبر : ۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:29 فروردین ماه 1367، در نبرد دریایی نابرابر با ارتش آمریکا، یکی از ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد حمله جنگنده‌های آمریکایی قرار گرفته و با اصابت یک فروند بمب هدایت شونده لیزری، از وسط دو نیم می‌شود.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


كد خبر : ۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:کوه‌ها نقشی اساسی در تولید و توزیع 80 درصد آب‌های شیرین جهان دارند، پس باید از آن‌ها به‌درستی استفاده کنیم.

كد خبر : ۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با تغییر وزیر بهداشت، بحث بر سر لازم بودن یا نبودن رأی اعتماد دوباره به کابینه احمدی‌نژاد مطرح شد که با نظر شورای نگهبان فعلا دولت در معرض این آزمون قرار نگرفته؛ هر چند در آستانه آن است. رخدادهای صبح یکشنبه، هفدهم دی، زنگ خطر را برای دولت به صدا خواهد آورد.

كد خبر : ۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از پیگیری برای تعیین وضعیت تالاب "بیشه دالان" بروجرد نوبت به تالاب "گری بلمک" پلدختر رسید تا جلسه ای برای رفع مشکلات این تالاب و احیای آن در فرمانداری پلدختر برگزار شود.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماد میدان شهدای خرم آباد جای خود را به یک نماد کاملا چینی داده است.

كد خبر : ۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: روزانه 100 تن گوشت مرغ در لرستان مصرف می‌شود.

كد خبر : ۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از نکات جالب توجه جلسه امروز مجلس استفاده علی لاریجانی و عبدالرضا مصری از واژه کثافت‌کاری‌ و همچنین دست نوشته یک نماینده درباره زورگویی هیئت رئیسه بود.

كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل محیط زیست استان لرستان گفت: 6 شکارچی متخلف در مناطق حفاظت شده صید و شکار ممنوع، دستگیر شدند.

كد خبر : ۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قائم مقام وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: هم اکنون 231 پروژه احداث، بهسازی و آسفالت در سطح راه های لرستان در دست انجام است

كد خبر : ۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از طراحان اصلی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش از به جریان افتادن مجدد طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: ابوترابی نایب رئیس مجلس از دریافت این طرح در جلسه علنی امروز خودداری کرد اما استیضاح کنندگان طرح مصر به انجام استیضاح حاجی بابابی هستند.

كد خبر : ۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شركت آب منطقه ای لرستان گفت: عملیات اجرایی ساخت چهار سد مخزنی جدید همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بیانات مقام‌معظم‌رهبری در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، جدا نشدن ری از تهران، سفر صالحی به مصر و سخنان رئیس جمهوری در سمنان از مطالب مهم رسانه‌های نوشتاری کشور است.

كد خبر : ۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پیکر میرزا محمدتقی خان امیرکبیر را ابتدا در همان کاشان دفن کردند اما چند ماه بعد، با پیگیری‌های همسرش عزت‌الدوله، جسد را به کربلای معلی منتقل کردند تا برای همیشه در رواق شرقی حرم سیدالشهداء(ع) آرام گیرد.

كد خبر : ۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه از سر شکم سیری موفق نشدم در دیدار مقابل نفت هت‌تریک کنم.

كد خبر : ۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده بجنورد گفت: احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس تقاضای ۴ ساعت فرصت را کرده که هیئت رئیسه آن را تصویب کرده اما ۲ ساعت مختص رئیس‌جمهور و ۲ ساعت دیگر مربوط به نمایندگان است تا نشست یک طرفه نباشد.

كد خبر : ۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روزمدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف پاییزی شش شهرستان ازنا، الیگودرز، الشتر، نورآباد، دورود و بروجرد لرستان را سفید پوش کرد.

كد خبر : ۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: پادگان شهید شفیع‌خانی در شمال غرب اندیمشک، محل استقرار تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بود، این روزها خبر می‌رسد علاوه بر فروش این یادمان در غفلت مسؤولان، این پادگان بکر در حال از بین رفتن است.

كد خبر : ۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‏ نام در کدرشته محل‏های بدون آزمون دانشگاه‏های پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی فردا پایان می‏یابد.

كد خبر : ۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با پيوستن «سارا شاهي» بازيگر ايراني الاصل سينماي هاليوود به فيلم جديد « والتر هيل»، سيلوستر استالونه همبازي‌هايش را در اين اثر اكشن شناخت.  اين فيلم اكشن كه هنوز عنوان مشخصي ندارد، توسط والتر هيل خالق آثاري چون «گلوله در سر» ساخته مي شود

كد خبر : ۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از کلید واژه های جدیدی که چند ماهیست نقل محافل رسانه ای اصلاح طلبان شده است بوی پروژه‌ای شوم به مشام می رسد. پروژه‌ای شوم که حسین مرعشی چندی قبل در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد، آن را اینگونه کلید می‌زند:‌ به نظر مي‌رسد كه انتخابات آينده، انتخاباتي مديريت شده باشد!

كد خبر : ۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:نفیسه کوهنورد مجری برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی درباره گزارش هایی که اخیرا در رابطه با فساد اخلاقی در میان پرسنل بی بی سی فارسی منتشر شده است، آب پاکی را روی دست کسانی ریخته که تا کنون تلاش می کردند این روابط را انکار کنند

كد خبر : ۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرايطي كه عراق روزهاي پرالتهابي را پشت سر مي گذارد و تلاش هاي شخصيت ها و چهره هاي مخالف براي سرنگوني دولت نوري مالكي به اوج رسيده، آيت الله سيستاني طرحي را براي پايان دادن به بحران در اين كشور ارائه كرده است. جزئيات جديدي از اين طرح كه به تازگي منتشر شده، چشم انداز مناسبي را براي حل و فصل منازعات در عراق ارائه مي كند.

كد خبر : ۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خاطره هاي بسياري از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روايت خاطره اي كه موجب خنده و شادي اين عالم اخلاقي در بستر بيماري ر ا فراهم كرده بود ‏حلاوت ديدار با وي را برايم زنده نگه مي دارد را گذرا اشاره مي كنم.

كد خبر : ۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس دانشگاه پیام نور شهرستان دلفان از برگزاری امتحانات دانشجویان این دانشگاه به صورت مكانیزه خبر داد و گفت : این طرح برای اولین بار در این شهرستان طراحی و اجرا شده است .

كد خبر : ۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: وحدت بهترین فرصت برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است زیرا پیامبر اکرم (ص) عامل وحدت مسلمانان جهان است.

كد خبر : ۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: ساختمان آموزشی پیام نور لرستان سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

كد خبر : ۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه ماهیت خداوند و قرآن برای تمام مسلمانان یکی است، گفت: دسته‌بندی شیعه و سنی و اصالت طایفه از ناحیه شیطان است.

كد خبر : ۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده کل سپاه ایجاد تفرقه میان مسلمانان را خطرناک‌ترین توطئه استکبار دانست و گفت: مسابقات قرآن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نماد وحدت و برای خنثی سازی این توطئه دشمنان است.

كد خبر : ۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر،تامین معیشت سفره عیدمردم ودقت نظردولتمردان برای اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارنه هاراخواستارشدند.

كد خبر : ۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس دانشگاه پیام نور لرستان گفت : 120 آزمون در دانشگاه پیام نور لرستان به صورت آنلاین و بدون كاغذ برگزار می شود.

كد خبر : ۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرپرست معاونت صنایع دستی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از برپایی سفره هفت سین به مناسبت ایام نوروز در ورودی قلعه فلك الافلاك خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: 17 اردیبهشت ماه 92 زمان آغاز ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.

كد خبر : ۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: گونه زیبای اردک تاجدار به تالاب‌های لفانه، تکانه و گری کبود پلدختر مهاجرت کرده‌اند.

كد خبر : ۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز::تحریف سیما و زندگی پیامبر اعظم(ص)، خشن نشان دادن اسلام و مسلمین در جهت نماد سازی برای تروریسم، ساخت فیلم و طراحی کاریکاتور از جمله اقدامات صهیونیسم و استکبار جهانی برای سنجش روحیه مسلمانان به شمار می‌رود.

كد خبر : ۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: تامین برق ایستگاه های تقلیل فشار گاز از طریق انرژی خورشیدی، موجب صرفه جویی 700 میلیون ریالی این شرکت در استان شده است.

كد خبر : ۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای گفت: جرم بازداشت شدگان، مطبوعاتی نبوده است.

كد خبر : ۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختردرگفتگوبابیان روزبصیرت افزایی راازالویت های مهم بسیج برشمردوبرنامه های دهه فجررااعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاچاق مواد مخدر در داخل و همکاری با باندهای مافیای بین‌المللی، قماربازی در کازینوهای داخل و خارج تنها گوشه‌ای از اقدامات فاسدترین زن جهان بود.

كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری طرح «ضیافت اندیشه» دانشگاه پیام نور لرستان 19 تا 21 بهمن ماه جاری در قم خبرداد.

كد خبر : ۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


كد خبر : ۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت 3,6 ریشتر شهرستان نورآباد لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع  رسانی بیان روز:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما تاسف می‌خوریم که رئیس جمهور در تریبون عمومی مجلس سخنانی را بگوید که کاملاً مغایر با متن قانون اساسی و قوانین عادی است.

كد خبر : ۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر راه گفت: نرخ بلیت هواپیما، قطار و شناور‌های مسافری برای ایام نوروز هیچ افزایشی نمی‌یابد و در بخش جاده‌ای هم طبق روال هر سال حداکثر 20 درصد به نرخ بلیت اضافه می‌شود که پس از ایام نوروز این رشد قیمتی لغو می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به همایش سپاه با عنوان تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام و رهبری پیام دادند.

كد خبر : ۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: میوه مورد نیاز ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی به میزان نیاز و مصرف استان، ذخیره سازی شده و هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

كد خبر : ۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل هواشناسی استان لرستان از افزایش بارندگیهای استان به 263 میلی متر خبر داد.

كد خبر : ۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: بخشدار مرکزی پلدختر گفت: طرح هادی روستای سراب حمام با پیشرفت فیزیکی 70 درصد درحال انجام است.

كد خبر : ۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: رهبر حکیم انقلاب در بیانات دیروزشان بر گزینه مذاکره با آمریکا خط بطلان کشیدند و این نشان داد ریشه‌های ولایت در کشور، عمیق و محکم است و کشور ما از قدرت‌ها هراسی ندارد.

كد خبر : ۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین امروز نام ۸ بازیکن از جمله مهدوی‌کیا و کلاه‌کج را از لیست خود خط زد.

كد خبر : ۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه اوایل اسفند به مجلس بیاید اواسط اردیبهشت تصویب می‌شود، گفت: در صورت تأخیر بیشتر لایحه قطعا نیازمند بودجه سه دوازدهم خواهیم بود.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن روز سیلی زدن به دشمن در فتنه جدید است گفت: حضور در انتخابات خرداد آینده تیر خلاص به دشمن را خواهد زد.

كد خبر : ۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدخترگفت:امشب مراسم نورافشانی درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:ملت ایران فردادرراهپیمایییوم الله 22بهمن حماسه دیگری راخلق می کنند.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت پلی‌ترون در زمینه ساخت نمایشگرهای موبایل سابقه طولانی دارد و محصولی به نام شیشه خصوصی را وارد بازار کرده‌است.

كد خبر : ۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی گفت: «آنچه که روز جمعه اتفاق افتاد در حقیقت نوعی اعلام رسمی غیرمستقیم کاندیداتوری از سوی آقای رحیم مشایی بود. به خصوص شعارهایی که در این استقبال گفته شد و اینکه از ایشان به عنوان رئیس جمهور 35 میلیونی ایران نام برده شد نشان دهنده آن است که عزم آقای احمدی نژاد برای کاندیداتوری رحیم مشایی جدی است.»

كد خبر : ۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم فوتبال پرسپولیس که با حضور یحیی گل‌محمدی هم نتوانسته رتبه‌اش را در جدول رده‌بندی تک رقمی کند، در شرایطی هفته بیست و پنجم لیگ برتر را به پایان برد که با تساوی برابر نفت تهران همچنان در رده یازدهم باقی ماند!

كد خبر : ۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«اِنَّ اللهَ اشتَرَی مِنَ المومِنینَ اَنفُسَهُم و اَموالَهُم بِاَنَّ لَهُمُ الجَنَّه»

كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: اعضای یک خانواده گرفتار شده در دریاچه گهر لرستان نجات یافتند.

كد خبر : ۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس ویژه سفرهای نوروزی، همزمان با سراسر كشور در دو شهر استان انجام می شود.

كد خبر : ۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع بیش از ۳ میلیارد تومان بن نوروزی در مناطق و محلات تهران خبر داد و گفت: حدود ۵۰۰ میلیون تومان از این بن‌ها به نیازمندان غیرتحت پوشش امداد داده خواهد شد.

كد خبر : ۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی از مراجع  تقلید و آیت‌الله جواد فاضل لنکرانی از علمای قم ضمن تماس تلفنی با رئیس مجلس، حوادث روز گذشته در قم را محکوم کردند.

كد خبر : ۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:احمد ایراندوست که مردم او را به نام «غول برره» در سریال مهران مدیری می شناسند گفت: در روز راهپمایی 22 بهمن محافظ باقر لاریجانی هستم.

كد خبر : ۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور با بیان این که امروز اقیانوس بیکران ملت ایران به تلاطم درآمده و اقشار و سلیقه‌های گوناگون در صحنه حضور دارند، اظهار داشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال زیبایی‌های یک ملت است که خود را نشان می‌دهد و موجی که تا دورترین نقاط عالم تاثیر خود را در جهت اصلاح، عدالت، توحید، رفع ظلم از جهان و عزت بیشتر ملت ایران و همه ملت‌ ها باقی خواهد گذاشت.

كد خبر : ۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان لرستان گفت: در حال حاضر 10 مرکز بیمارستانی و درمانی در استان لرستان در حال ارائه خدمات به بیمه شدگان این سازمان است.

كد خبر : ۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار خرم‌آباد از تشکیل ستاد نوروزی این شهرداری برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

كد خبر : ۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:حالا دیگر نه فقط اهالی خیابان ایران بلکه همه مردم ایران آیت‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی ‌را می‌شناسند و غم از دست دادن این استاد صاحب رساله، حالا حالاها بر شانه پایتخت‌نشینان سنگینی خواهد کرد.

كد خبر : ۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان لرستان گفت: نیمه دوم اسفند 13 نمایشگاه بهاره در لرستان ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان لرستان گفت: به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت گوشت مرغ در استان، توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در استان و به ویژه در سطح شهر خرم آباد آغاز شده است.

كد خبر : ۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرسپولیس مقابل گهر دورود در ورزشگاه آزادی و رسیدن سرخ‌پوشان به رتبه تک رقمی به پایان رسید.

كد خبر : ۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:من فکر می‎کنم که دیگر به آخر خط رسیده‎ام و بریده‎ام. از بس دنیا برایم تنگ شده که به قفسه‎های سینه‎ام فشار می‎دهم. رابطه من فقط با تلفن است زن من هم از من جدا شد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهور در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسن شاطری را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، عموم مردم قدرشناس ایران و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر پروژه قاهر با اشاره به توانمندی ایران در طراحی و ساخت نسل جدید جنگنده‌ها گفت: پیش از این سه پلت‌فرم در دنیا وجود داشت که متعلق به آمریکایی‌ها، روس‌ها و برخی اروپایی‌ها(بیشتر انگلیس و فرانسه) بود و اخیرا چین نیز برای ورود به این حوزه تلاش‌هایی می‌کند.

كد خبر : ۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکرات مشفقانه رهبری به قوای سه‌گانه گفت: نقد رهبری را عامل اصلاح کار خویش می‌دانیم و آنچه از اشکالات به قوه مقننه مربوط می‌شود را می‌پذیریم و عذرخواهی می‌کنیم.

كد خبر : ۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار پلدختر گفت: به منظور زیباسازی شهر، عملیات گل‌کاری در بسیاری از پارک‌ها و میادین مختلف پلدختر آغاز شده است.

كد خبر : ۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی استان با حضور 63 کشتی‎گیر لرستانی در قالب هفت تیم از شهرهای مختلف به مدت یک روز در سالن سه هزار نفری خرم‎آباد برگزار شد و با قهرمانی تیم خرم‎آباد پایان یافت.

كد خبر : ۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:«جولیا پاسترانا» معروف به زشت ترین زن جهان که در قرن نوزده زندگی می‌کرده است پس از ۱۵۰ سال به خاک سپرده خواهد شد.

كد خبر : ۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نبویان در جلسه جبهه پایداری در مجتمع ارشاد خرم آباد گفت:یکی از مباحثی که ما باید خیلی به آن توجه کنیم . و قبلا هم بارها آنرا تکرار کرده ام امروز می خواهم روی حرفهای تکراری مانور بدهم. تا اینکه زمینه آماده شود تا شما سوالاتتان را بفرمایید.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: در ایام نوروز امسال تعداد 20 واحد آموزشگاهی آماده پذیرایی از مسافران نوروزی فرهنگی در بروجرد است.

كد خبر : ۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بسته‌های معیشتی هلال احمر از ۱۵ اسفند تا اول فروردین بیشتر در مناطق محروم به ویژه روستاهای دور افتاده حاشیه شهرها با حضور داوطلبان هلال احمر در منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

كد خبر : ۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: یک گل 6 امتیازی به سپاهان زدیم اما 4 گل دیگر نزدیم.

كد خبر : ۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:امام جمعه بروجرد گفت:وحدت و همدلی و همكاری مسوولان موجب پیشرفت امور درجامعه و حل مشكلات مردم می شود.

كد خبر : ۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:این شب ها پس از سریال پر مخاطب "زمانه"از شبکه سوم سیما، شاهد برنامه تقریبا پرمخاطبی بر روی شبکه افلاک استان لرستان هستیم.

كد خبر : ۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:جمعی از سازمان های مردم نهاد و پایگاه های رسانه ای فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده در گفتمان انقلاب اسلامی، بیانیه ای را در راستای تبصره خروج دختران مجرد از کشور، به امضا رساندند.

كد خبر : ۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:تیم ملی کشورمان در سومین دیدارش در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی مقابل آذربایجان به پیروزی دست یافت.

كد خبر : ۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: طرح آرامش بهاری در بقاع متبركه این شهرستان اجرا می شود.

كد خبر : ۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: رئیس جمهور نگاه ملت ایران را بسیار فراتر از دستکاری در جغرافیای منطقه عنوان کرد و گفت: با چند شعار سیاسی نمی‌توان فرهنگ و اقتدار ایجاد کرد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:از میان فیلم های اکران شده در سال 91 تنها پنج فیلم توانستند از مرز یک میلیارد تومان در تهران عبور کنند.

 
كد خبر : ۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: سمندر لرستانی، برند جهانی در معرض انقراض و دریچه‎ای كه می‎ تواند دنیا را متوجه لرستان كند.

كد خبر : ۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف و باران در سطح استان لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


كد خبر : ۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: شهردار پلدختر گفت: در آستانه عید نوروز برای آسایش مسافران نوروزی و مردم کار جمع‎آوری متکدیان در پلدختر آغاز شده است.

كد خبر : ۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیا روز: قاسم قنبری از آغاز اجرای برنامه بسیج سلامت نوروزی در تهران خبر داد و گفت: در طول اجرای این برنامه که از اول اسفند شروع شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد، کلیه مراکز عرضه مواد غذایی و ارائه‌کنندگان خدمات مورد نیاز عموم مردم نظیر آرایشگاه‌ها حداقل یک بار مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

كد خبر : ۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:معاون اجرایی رییس‌جمهور درباره آخرین وضعیت آزمون استخدامی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: به طور حتم برای استخدام‌های جدید آزمون برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: زمینه برای اسكان و اقامت بیش از 60 هزار گردشگر نوروزی ازطریق ستاد اسكان آموزش و پرورش استان فراهم شده است.

كد خبر : ۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


كد خبر : ۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگردی لرستان گفت: با توجه به اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده، افزایش 30 درصدی آمار گردشگران ورودی به این استان در ایام نوروز نسبت تعطیلات نوروز سال گذشته پیش بینی می شود.

كد خبر : ۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:مسوول سرای روزنامه نگاران لرستان از برگزاری نخستین كارگاه تخصصی ویراستاری ویژه خبرنگاران رسانه های جمعی استان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:دو خبرنگار استانی خبرگزاری مهر باکسب رتبه‌هایی در نوزدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های کشور به عنوان برگزیده این جشنواره معرفی شدند.

كد خبر : ۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:پس از سال‌ها رکود فرودگاه خرم‌آباد، به گفته مسئولان در ایام نوروز امسال بخت این فرودگاه باز می‌شود تا لرستان شاهد پرواز مسافران نوروزی باشد.

كد خبر : ۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:یک کوله پشتی سفری، یک خودروی سالم و یک نقشه راه های زمینی... این ها تمام تجهیزاتی هستند که برای یک سفر ایرانگردی نیاز دارید.

كد خبر : ۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:احمدی نژاد گمان می برد هنوز فضای جامعه مانند سالهای ۸۴ و ۸۸ است . این اشتباه راهبردی البته این روزها با خط و نشان کشیدن برای نهادهای انقلابی تکمیل شده است. خط و نشانی که هزینه خطای راهبردی را گفته شده را افزون می کند ؛ حذف کامل از سوی ملت… این سرانجام کسانی است که می خواهند با هیاهو و جنجال رای «جمع» کنند.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اما این محموله عجیب و غریب، تنها محموله ارسال شده به فضا نبوده که دنیا را به تعجب واداشته. در دهه‌های گذشته، اشیای عجیب دیگری هم به فضا فرستاده شده اند.

كد خبر : ۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:گروه فعاليت‌های قرآنی: گروه‌های تواشيح و همخوانی نور اهل بيت(ع) و نجم‌الهدی به‌عنوان نمايندگان قرآنی لرستان به مسابقات سراسری تواشيح و همخوانی اوقاف كشور كه 10 تا 15 اسفندماه در تهران برگزار می‌شود، اعزام شدند.

كد خبر : ۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اسفندیار رحیم مشایی صبح روز پنجشنبه در آزمون دکترای دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرد.

كد خبر : ۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:این چندماهی است که کاربران اینترنتی درشهرستان پلدخترازکاهش سرعت وقطعی  اینترنت انتقاددارند.

كد خبر : ۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:محمود احمدی نژاد با حضور در منزل خواهر زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی از رهبران معترضان ایران، درگذشت پدرش را به او تسلیت گفت.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:دبير نخستين همايش مديران و فعالان عرصه مجازی استان لرستان از نام‌نويسی بيش از 300 جوان فعال در عرصه مجازی و سايبری استان برای شركت در اين گردهمايی خبر داد.

كد خبر : ۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: مسافران نوروزی از تورهای لرستان گردی در ایام تعطیلات نوروزی بهره مند می شوند تا آنان بتوانند بیشتر با استان آشنا شوند.

كد خبر : ۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: به منظور تهیه کالاهای اساسی مردم 13 نمایشگاه بهاره در سطح استان لرستان دایر می‌شود.

كد خبر : ۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صداوسیما گفت: علی رغم همه صرفه جویی‌هایی که می‌شود چشممان به دست آگهی‌های بازرگانی است و یک یا دو میلیاردی که از این طریق به دستمان می‌رسد را داغ داغ به دست تهیه کنندگان می‌رسانیم.

كد خبر : ۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رییس روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان گفت : به مناسبت هفته درختکاری شش هزار و 200 نهال به نام شهدا در دانشگاه پیام نور لرستان کاشته خواهد شد .

كد خبر : ۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


كد خبر : ۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مردانی، مرد با لباس‌‌های خاکی دور سفره عید نشسته‌اند، دست‌هایشان را رو به آسمان گرفته‌اند، به پیام نوروزی مولایشان گوش می‌دهند، می‌روند تا دوباره بایستند و معلوم نیست نوروز دیگر بر سفره آسمانی می‌نشینند یا زمینی.

كد خبر : ۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:پیشنهاد نمایندگان برای حذف تعطیلی روزهای شهادت امام رضا، امام صادق و حضرت زهرا(س)

كد خبر : ۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیرآموزش وپرورش شهرستان پلدخترازآماده شدن 15آموزشگاه برای اسکان مسافرین نوروزی خبرداد.

كد خبر : ۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:فرجی با اعلام این خبر که نمایش فیلم سینمایی «حوض نقاشی» با گروه سینمایی آزادی قطعی شده است، اظهار کرد: هیچ فیلمی تا به امروز با سینماهای خود قرارداد نبسته است که «حوض نقاشی» روز شنبه قرارداد خود را خواهد بست.

كد خبر : ۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:پس از خصوصی سازی شرکت مخابرات ایران 896 هزار شماره تلفن در استان تهران دایر شد که با احتساب شماره های مذکور دایری تلفن در این استان 14/5 درصد رشد یافته است

كد خبر : ۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:سایت سحام نیوز که از حامیان سرسخت سران فتنه بوده و در جریان انتخابات و اغتشاشات پس از آن سهم ویژه ای در انتشار بیانیه های میرحسین موسوی و مهدی کروبی داشته، پس از بازداشت خانگی سران فتنه به اطلاع رسانی درباره آنان ادامه داده و هر از چندگاهی گزارشی در این خصوص منتشر می کند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:وزیر کشور گفت: آموزش‌های مرتبط برای برگزاری انتخابات، همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی انتخابات در حال انجام است

كد خبر : ۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:زهرا سالاریه تنها 23 سال دارد و تنها زن دریانورد ایرانی است.

كد خبر : ۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان ازنا گفت : خرید و فروش هرگونه مواد محترقه و آتشزا جرم محسوب می شود و در همین رابطه با مخلان آسایش مردم در چهارشنبه آخر سال برخورد خواهد شد.

كد خبر : ۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:معاونت نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای 20 اسفندو9فروردین92درقالب دوکاروان به مدت سه روز خبر داد.

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: امتحانات پایان سال مقاطع مختلف تحصیلی دانش آموزان استان، 25 اردیبهشت لغایت 20 خرداد سال آینده برگزار می شود.

كد خبر : ۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:رییس سازمان تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: طرح فرهنگی و مذهبی 'بهار آسمانی' همزمان با ایام نوروز در10 باب مسجد این شهرستان برگزارمی شود.

كد خبر : ۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از گردشگران و مسافران است كه امسال در آستانه سال جدید نیز این استان خودرا برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده كرده است.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از نواخته شدن زنگ نیكوكاری در مدارس استان در روز چهارشنبه خبر داد.

كد خبر : ۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:اخیرا پیامک‌هایی از سوی برخی افراد با اتکاء به عقاید مذهبی مردم منتشر می‌شود که می‌تواند نحوه انتشار آن محل تامل باشد…

كد خبر : ۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همچنین از مجموع 22 روز تعطیل، 9 تعطیلی در یکی از روزهای یک شنبه، شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه قرار دارند که در اصطلاح فرصتی برای بین التعطیلین محسوب می‌شود.

كد خبر : ۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:آخرین آمار منتشره از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان همچنان مانند چند سال اخیر بالاترین نرخ بیکاری را در میان استان‌های کشور داراست.

كد خبر : ۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:محفل انس با قرآن كريم توسط كاروان قرآنی نزاجا، صبح سه شنبه، 15 اسفندماه در لشگر 84 پياده لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز در بازار و مراکز خرید استان از امروز سه شنبه 15 اسفند خبر داد.

كد خبر : ۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندار خرم آباد گفت: یکهزار و 500 نفر از مردم شهرستان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می شوند.

كد خبر : ۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط 210 لاک‌پشت برکه‌ای از فروشندگان غیرمجاز در استان تهران خبر داد.

كد خبر : ۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرمانده راهور ناجا از کاهش 20 درصدی اعمال قانون و 25 درصدی حوادث رانندگی به صورت همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی خبر داد.

كد خبر : ۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:همسر شهید «مهدی باکری» گفت: در طول 4 سال زندگی مشترک‌مان جنگ بود و اصلاً فرصت نبود که خرید کنیم، تنها هدیه‌ای که آقا مهدی برای من گرفت، یک روسری و سجاده از مشهد بود.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:همایش فصلی ناظران انتخابات شهرستان دلفان روز چهارشنبه در سالن تبلیغات اسلامی نورآباد برگزار شد. ‏

كد خبر : ۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مسوول کمیته‌ اهدای عضو بروجرد گفت: اعضای بدن یک دختر مرگ مغزی در این شهرستان به بیماران نیازمند اهدا شد.

كد خبر : ۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هدیه 15 میلیارد تومانی رییس‌جمهور برای تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این هدیه در حالی به پلیس اهدا شد که ما برای تخصیص این رقم درخواستی نداشته‌ایم اما مطمئنا این پول برای جبران خدمات و خرید تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:یکی از مراجع تقلید در قم، وهابیت و سلفی‌گری را یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌های کنونی جهان اسلام دانست و گفت: بیشتر حوادث تروریستی در کشورهای اسلامی به دست همین تروریست‌ها انجام می‌شود.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ منابع ملی جمهوری اسلامی به نوعی وظیفه ملی و همگانی دانست ومانمی بایستی دراین موردکوتاهی کنیم.

كد خبر : ۱۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:محمدرضا جعفری طی حکمی از جانب رئیس دانشگاه پیام‌نور، به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:آيت‌الله سيد‌مجتبی موسوی‌لاری، عالم ربانی، محقق برجسته و نماينده ولی فقيه در لارستان،‌ صبح امروز شنبه، 19 اسفندماه پس از طی يك دوره بيماری دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان گفت: 276 کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد لرستان وجود دارد،

كد خبر : ۱۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت:سمندر امپراتور در سال 2010 جزء گونه‌هایی شد که تجارت آن‌ها در بازارهای بین‌المللی ممنوع اعلام شده است.

كد خبر : ۱۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:انتخابات فرصتی برای هنرنمایی ملت بزرگ ایران اسلامی است و به همین منظور تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور با شعار محوری و سه رکن اصلی اعتقاد، اعتماد و امید در کشور اندیشیده شده است.

كد خبر : ۱۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:رییس حوادث غیر مترقبه لرستان، گفت: آموزش مقابله با حوادث باید استمرار داشته باشد.

كد خبر : ۱۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور هنوز از مشایی نا امید نشده است.

كد خبر : ۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:خانوارهای ساکن در 16 استان کشور در بخش شهری و 12 استان در بخش روستایی طی سال گذشته دارای هزینه بیشتری از درآمد سالیانه بوده‌اند؛ با این حال پایتخت‌نشینان در هر دو بخش دارای بیشترین درآمد و بیشترین هزینه نسبت به همه استان‌های کشور بودند.

كد خبر : ۱۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:دبیر شورایعالی اطلاع رسانی کشور گفت: استفاده از فضای مجازی فرصت مناسبی برای گسترش پیام انقلاب اسلامی در دنیا فراهم کرده است.

كد خبر : ۱۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:این استاد دانشگاه ادامه داد: امام صادق(ع) به او گفت این عید تنها مختص ایرانیان نیست بلکه عظمت نوروز سابقه دیرینه‌ای دارد، امام در ادامه با اشاره به چند نمونه از اتفاقات که قبل از عید نوروز اتفاق افتاده گفت: در این روز خداوند از مردم عهد بندگی گرفته است. کشتی حضرت نوح به کوه جودی می‌رسد و طوفان آرام گرفته و کشتی در یک جا مستقر می‌شود.

كد خبر : ۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:استاندار لرستان گفت: تمامی شعب بانك های استان تا 28 اسفندماه (غیر از روزهای جمعه)از ساعت 8 تا 17به صورت مستمر برای ارائه خدمات به مردم و مشتریان فعال هستند.

كد خبر : ۱۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:بقعه امامزاده جعفر بروجرد یكی از بناهای تاریخی شهرستان بروجرد است كه همه ساله میزبان زایران و مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرم آباد گفت: با هنجارشكنان و متخلفان چهارشنبه سوری بر مبنای قانون و به شدت برخورد خواهد شد.

كد خبر : ۱۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:شبکه نمایش جدول پخش فیلم های سینمایی خود را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:این روزها که مردم استان لرستان درنمایشگاههای بهاره حاضرمی شوندوخریدهای نوروزی خودراانجام میدهندمتاسفانه مردم پلدخترهنوز منتظرراه اندازی نمایشگاه بهاره هستند.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: اگر مدرکی نشان می‌دهد فردی از مسئولان کشور بدون گذشتن از فیلتر کنکور وارد این دانشگاه شده است، ارائه دهید.

كد خبر : ۱۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت:فلسفه تشکیل شورای عالی فضای مجازی، رویارویی آگاهانه، هوشمندانه و مدبرانه در سطح کلان و راهبردی با تهدیدهای فضای مجازی علیه کشور چه در فضای مجازی و چه دنیای واقعی است.

كد خبر : ۱۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: 131 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زندان های استان لرستان با مشارکت بانک ملی آزاد شدند.

كد خبر : ۱۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:فرماندار شهرستان دلفان از آمادگی این شهرستان برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

 
كد خبر : ۱۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: با نزدیک شدن به شروع سال نو ، عموما چهره معابر عوض شده و فعالیتهای اقتصادی حاشیه ای، آغاز می شود .

كد خبر : ۱۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق و پلمپ 16 آژانس که اقدام به چارتر پروازها برای نوروز می‌کردند، خبر داد و گفت: به زودی با 8 آژانس که سرشاخه چارتر کردن پروازها هستند، به همراه چهار ایرلاین متخلف برخورد می شود.

كد خبر : ۱۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:ماهنامه جهانگردان در شماره نوروزی خود فهرست صد جاذبه خاص را که می توانند برتابنده جذابیت عام تاریخی، فرهنگی و طبیعی ایران باشند منتشر کرد.

كد خبر : ۱۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:عضو حزب اعتماد ملي مي گويد جبهه اصلاحات درباره نوع تعامل با حاكميت در تناقض به سر مي برد و حالت رفت و برگشتي دارند.

كد خبر : ۱۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:چرا نام حضرت زینب(س) به عنوان یکی از چهار زن برتر عالم از زبان پیغمبر نمی باشد؟ آیا حضرت مریم برتر از حضرت زینب (س) می باشند؟

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سرعین یکی از شهرهایی است که همه ساله در تعطیلات عید نوروز میزبان بسیاری از مسافران است.

كد خبر : ۱۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:با وصول حق‌الامتیاز، شرایط لازم‌الاجرا شدن پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه انتقال داده نوری و دسترسی کاربران با استفاده از فیبرنوری (FTTX) فراهم شده است.

كد خبر : ۱۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


كد خبر : ۱۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:یکی ازمناطق خوب گردشگری شهرستان پلدخترتالابهای یازده گانه این شهرستان هست که درایام بهارباطبعیتی زیباوسرسبزآغوش خودرابرای مسافرین نوروزی باز می کند.

كد خبر : ۱۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: معاون اداره ‌کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در منطقه پاپی خرم‌آباد برای نخستین بار گونه جانوری کاراکال (گربه وحشی) توسط محیط‌بان منطقه مشاهده شد.

كد خبر : ۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:معاون فرهنگی اوقاف وامور خیریه لرستان گفت: 70 هزار زائر سال گذشته در جوار امامزاده های موجود در این استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۱۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:شهر استانبول روز گذشته به ابتکار حزب کردی " صلح و دموکراسی" (BDP) جشن نوروز را برگزار کرد.

كد خبر : ۱۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مدیر فرودگاه خرم آباد از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان در این فرودگاه خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: البته شاید شاهد اتحاد بین جریان انحرافی و فتنه‌گران 88 در این دوره باشیم و آنها برای معرفی یک کاندیدا مشترک به توافق برسند.

كد خبر : ۱۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:برای اولین بار جنگ نوروزی در باغ پرندگان کوهدشت با استقبال مردم و مسافران نوروزی برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:استان لرستان سرزميني زيبا با آب و هواي دلپذير و محصوردركوههاي مرتفع و صعب العبور است كه بين 46درجه و51دقيقه تا 50 درجه و22 دقيقه عرض شمالي درسلسله جبال زاگرس مياني واقع شده است. اين استان از شمال به استانهاي مركزي و همدان ,از شرق به استان اصفهان ,از جنوب شرقي به چهار محال وبختياري ,از جنوب به استان خوزستان و از غرب به استان كرمانشاه و ايلام محدود است.

كد خبر : ۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:مسوول روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: 60 نفر به عنوان راهنمای مسافران نوروزی ایام تعطیلات در پایگاه های اطلاع رسانی گردشگری استان حضور دارند.

كد خبر : ۱۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:«عشق‏آباد» پایتخت کشور ترکمنستان امسال میزبان جشن جهانی نوروز با مشارکت سران و کشورهای حوزه تمدنی نوروز است و خود را برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم آماده می‌کند.

كد خبر : ۱۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس سازمان زندان‌ها گفت: هیچ یک از متهمان پرونده بزرگ فساد 3هزار میلیاردی مشمول عفو رهبری نشدند.

كد خبر : ۱۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام نوروزی خود ضمن تأکید بر امکان ایجاد روابط تازه بین تهران و واشنگتن بر راه‌حل دیپلماتیک در قبال برنامه هسته‌ای ایران تأکید کرد.

كد خبر : ۱۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


كد خبر : ۱۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فرزند مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی درباره عادات این استاد اخلاق هنگام تحویل سال می‌گوید: ایشان بعد از لحظه سال تحویل مقیّد بودند اولین چیزی که میل می‌کنند، تربت امام حسین‌ علیه‌السلام باشد.

كد خبر : ۱۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۲ را به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۱۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان گفت: چهارشنبه سوری امسال در لرستان 15 مجروح بر جای گذاشت.

كد خبر : ۱۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان به همراه برخی مسئولان استان ساعاتی پیش از تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد از بیماران این بیمارستان عیادت و دلجویی کرد.

كد خبر : ۱۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:مدیر فرودگاه خرم آباد با اشاره به برقراری پروازهای نوروزی در این فرودگاه گفت: این پروازها روزانه با همکاری سه شرکت هواپیمایی نفت ، ماهان و ایران ایر دایر می شود.

كد خبر : ۱۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:مراسم استقبال از مسافران نوروزی فردا چهارشنبه در ورودی شهر خرم آباد برگزار و نخستین مسافران نوروزی که امروز چهارشنبه وارد استان شده اند از اقامت رایگان یک روزه در مراکز اقامتی بهره مند شدند.

كد خبر : ۱۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزازبین پیامک ها ونظرات معتددشما مخاطبین محترم ،زیباترین پیامک های شما که درزمان سال تحویل برای ماارسال کردیدمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:معرفی هتل ها ومراکزاقامتی شهرستان خرم آباد

كد خبر : ۱۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:می دانم که ایرانی‌ها پیش از شروع سال، کل خانه هایشان را تمیز کرده و آن را نظافت می کنند و البته معتقدم که آقایان استحقاق این را دارند که حداقل سالی یکبار تنبیه شوند و این رسم خانه تکانی جای بسیار خوبی برای این تنبیه است، البته تا جایی که این تنبیه، به تنبیه فیزیکی تبدیل نشود!

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:معاون هنرهاي سنتي و صنايع دستي اداره کل میراث فرهنگی لرستان گفت: نخستین بازارچه موقت صنايع دستي استان در راستای ارائه تسهیلات به گردشگران نوروزی در قلعه فلك الافلاك افتتاح شد.

كد خبر : ۱۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: «در سیاست خارجی تعامل را انعطاف و تحریم‌ها را کاغذ‌پاره خواندیم و با تکیه بر شعار و آمار و ارقام غیر‌واقعی، اقتصاد کشور را دچار رکورد تورمی کردیم که بد‌‌ترین نوع تورم و رکود در اقتصاد است.»

كد خبر : ۱۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:شرکت موتورولا دو گوشی هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را در مرحله نخست وارد کشور برزیل کرد تا پس از گذشت مدتی به دست کاربران در دیگر کشورهای جهان نیز برسد.

كد خبر : ۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت فرا رسیدن نوروز و همچنین سخنرانی مهم ایشان در سفر به خراسان دارای محورهای اقتصادی مهمی بود که لازم دیدیم در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" به بازخوانی این محورها بپردازیم.

كد خبر : ۱۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه سفر خود به استان اصفهان از افزایش سفر و کاهش هشت درصدی تلفات جاده‌ای تا روز اول فروردین خبر داد و گفت: حجم تردد سفر به استان‌های مشهد، اصفهان و شهرهای شمالی بیشتر گزارش شده است.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده انتظامی پلدختر از همکاری و همراهی مردم این شهرستان در شب چهارشنبه آخر سال تقدیر کرد.

كد خبر : ۱۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:امام جمعه موقت پلدختر گفت:باتوجه به تقارن ایام نوروزامسال بالیام فاطمیه مردم مومن ومتدین بایدبه این مسئله بیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این كه آینده بازار طلا و سكه تحت تاثیر مستقیم وضعیت بازار ارز قرار دارد از احتمال افزایش قیمت ها در این بازار پس از تعطیلات نوروز خبرداد.

كد خبر : ۱۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سازمان هوا فضای آمریکا (ناسا) ورود افراد جدید از چند کشور از جمله ایران را به مراکز این سازمان، ممنوع اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده سپاه خرمشهر گفت: در ادامه سنت حسنه هر ساله، هشت زوج جوان اولین روز سال با حضور در مشهد شهدای شلمچه زندگی مشترك خود را آغاز كردند.

كد خبر : ۱۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رو به من کرد و گفت: تو امام زمانت را می‌شناسی؟ گفتم: چرا نمی‌شناسم. فرمود: به او سلام کن! گفتم: «السلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان یا حجة بن الحسن» این را گفتم، رو به من کرد و فرمود: «و علیک السلام و رحمة الله و برکاته».

كد خبر : ۱۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:تردد در محورهای مواصلاتی لرستان روان و آرامش خوبی در مسیر جاده ها برقرار است .

كد خبر : ۱۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مدیرکل فوریت های پزشکی لرستان گفت : پنج ایستگاه سلامت در لرستان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مدیر فرودگاه خرم آباد گفت : پروازهای نوروزی فرودگاه خرم آباد تاپایان تعطیلات نوروزی هر روز دایراست .

كد خبر : ۱۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:فرماندار خرم آباد گفت: شرایط اسکان مسافران نوروزی در خرم آباد بسیار مطلوب است

كد خبر : ۱۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:جابجایی در محورهای ارتباطی کشور در ایام نوروز امسال از مرز 50 میلیون نفر گذشت.

كد خبر : ۱۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:پس ندایی بر می‌خیزد که "سلام بر شما ای بهشتیان"، نظر لطف خداوند چنان بهشتیان را مجذوب می‌کند که از همه چیز جز او غافل می‌شوند، و همه نعمت‌های بهشتی را در آن حال به دست فراموشی می‌سپارند.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون از اعزام ۲۵۰ نفر از فعالان و نخبگان طلاب بسیجی به مناطق عملیاتی خبر داد. 

كد خبر : ۱۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:«هنگام تحویل سال نو، فرد ناشناسی، با پرتاب یك نارنجك دستی، كه معمولا در چهارشنبه سوری استفاده می‌شود، دیوار مقبره كوروش را مورد اصابت قرار داد و آن را سیاه كرد.»

كد خبر : ۱۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با فرارسیدن ایام فاطمیه برنامه های شاد جشنواره ‌های نوروزی از /یکشنبه/ قطع می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) نیروی انتظامی کشور با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در نوروز 92 گفت: از زمان آغاز طرح نوروزی (24 اسفند ماه سال گذشته تاکنون) 74 نفر در اثر تصادفات و سوانح وسائط نقلیه در اقصی نقاط کشور جان خود را از دست داده اند.

كد خبر : ۱۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مسگری ، جاجیم بافی، گلیم بافی ، صابون پزی ، گیوه دوزی، ماشته بافی، چاقوسازی و صنایع دستی ورشو از پرآوازه ترین تولیدات محلی بروجرد هستند که در گذشته از رونق خاصی دراین شهر برخوردار بوده اند.

كد خبر : ۱۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:نماینده مردم کوهدشت درمجلس شورای اسلامی گفت:ایران با برتری قدرت دفاعی و سیاسی در منطقه در صورت خطای رژیم صهیونیستی به عمر این رژیم جعلی پایان خواهد داد.

كد خبر : ۱۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر کل هواشناسی لرستان گفت : گرد و غبار بعضی از نقاط لرستان را فرا می گیرد .

كد خبر : ۱۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی پلیس راه در لرستان آمار کشته در صحنهˈ تصادفاتˈ نسبت به مدت مشابه سال قبل 73 درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر کل فوریت های پزشکی لرستان گفت : شش آمبولانس با کد پشتیبان در خرم آباد آماده خدمات رسانی است .

كد خبر : ۱۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:بقعه امامزاده قاسم (ع) بروجرد همه ساله و در ایام تعطیلات نوروز میزبان هزاران مسافران نوروزی و زایری است که از اقصی نقاط کشور برای زیارت این مکان متبرک به این منطقه سفر می کنند.

كد خبر : ۱۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:ناصر فیض ضمن آرزوی موفقیت برای مردم ایران‌زمین در سال ۹۲، به بیان خاطراتی از سال‌های گذشته همزمان با ایام نوروز پرداخت.

كد خبر : ۱۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور کشورمان در پیامی به دولت و مردم ترکمنستان تأکید کرد که با آغاز جشن جهانی نوروز به برقراری و شکوه بیشتر انسانیت، دوستی نشأت گرفته از فرهنگ ملیت‌های مختلف و برقراری صلح و امنیت پایدار در جهان امیدوار هستیم.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رسانه هایی که مدعی ولایت مداری هستند، به جای فراهم آوردن شرایط برای انتخابات پرشور در سال جاری که مطالبه رهبر انقلاب است، فرصتی برای تسویه حساب با رقبا فراهم کرده اند. برخی مواقع باید هزاران بار خدا را شاکر بود که همت ها، باکری ها، باقری ها و… به شهادت رسیدند و گرنه مشخص نبود این افراد مخلص در دایره تخریب های این مدعیان چه سرنوشتی پیدا می کردند!

كد خبر : ۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت : آمار مسافران نوروزی به این استان از مرز یک میلیون و 200 هزار نفر گذشت .

كد خبر : ۱۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:طی چند روز گذشته کیسه های برنج ده کیلویی بی کیفیت با مارک های تقبلی در بازار کوهدشت فروخته شد که این امر اعتراض مردم را به همراه داشته است.

كد خبر : ۱۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نخست ‌وزیر عراق و وزیر خارجه آمریکا در پایان دیدار امروز خویش در بغداد حمایت خویش از گفت‌وگو و قانون به عنوان پایه و اساس حل مشکلات عراق اعلام و بر دستیابی به راه‌ حلی سیاسی برای بحران سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:فرماندار پلدختر از اسکان بیش از شش هزار مسافر و میهمان نوروزی در این شهرستان خبرداد.

 
كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:خبرها از جناح های مختلف سیاسی از شدت گرفتن دیدارهای عید با رنگ و بوی انتخاباتی خبر می دهد و در همین زمینه کاندیداهای اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل فعالند.

كد خبر : ۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نماينده باشگاه پرسپوليس براي مذاکرات و توافقات نهايي با نلو وينگادا وارد پرتغال شد.

كد خبر : ۱۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:درنمایشگاه نوروزی امسال صنایع دستی ،12 غرفه تولید زنده صنایع دستی این لرستان برپا شده است.

كد خبر : ۱۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:شهردار خرم آباد گفت: آمار گردشگران و مسافران نوروزی ورودی به بوستان ها و کمپ های اقامتی شهر خرم آباد به بیش از 44 هزار نفر رسیده است.

 
كد خبر : ۱۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان از اسکان بیش از 33 هزار مسافر نوروزی در سطح مدارس این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان لرستان گفت: بیش از 45 هزار گردشگر نوروزی تاکنون از نمایشگاه صنایع دستی استان در قلعه فلک الافلاک خرم آباد دیدن کرده اند.

كد خبر : ۱۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:عده ای از مردم شهرستان بروجرد معتقدند، عملکرد بد دستگاههای خود پرداز بانکها در بروجرد موجب ایجاد مشکلات و نارضایتی شهروندان شده است بگونه ای که برای گرفتن وجه از این دستگاهها با عبارت ˈ دستگاه موقتا غیر فعال می باشد از خود پرداز دیگری استفاده کنیدˈ مواجه می شوند.

كد خبر : ۱۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:بقعه‌ی شاهزاده محمد در 40 کیلومتری شهرستان کوهدشت در انتهای خاک طرهان و در میان شهرکی به نام درب گنبد واقع شده که در ایام مختلف سال پذیرای زائران زیادی از غرب کشور است.

كد خبر : ۱۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:بهار آهسته آهسته از پس زمستان آمد تا طراوت و نوروزی دیگر را با خود آورد.

كد خبر : ۱۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب، ابعاد گسترده بین‌المللی بود. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حوزه‌هایی که به ایران مربوط است، به تشریح موقعیت کلان کشورمان در نظام بین‌المللی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: رئیس ستاد تسهیلات سفرهای کشور از رشد ۱۱۳ درصدی ورود گردشگر خارجی از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا امروز خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خصوصی و دولتی زیادی در سال ۹۱ استخدامی داشتند.از جمله بانک های سامان،مسکن،حکمت ایرانیان،مهر،صادرات،سینا،رفاه و … .

كد خبر : ۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:كارشناس ارشد هواشناسی از ورود موج جدید سرما به كشور خبر داد و گفت: ورود این سامانه بارشی موجب بارندگی در برخی نواحی كشور می‌شود.

كد خبر : ۱۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مسئول گروه جهادی خادمان ام ابیهاء(س) از اجرای پنج پروژه عمرانی در روستاهای منطقه «چولهول» بخش افرینه شهرستان پلدختر همزمان با اردوی نوروزی این گروه خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سریال پایتخت 2که یک سریال تلویزیونی طنزبرای ایام عیدنوروزوبه کارگردانی سیروس مقدم تهیه شده دراین ایام ازشبکه یک سیما پخش می شوددرقسمتی ازاین سریال به دغدغه ارتباط مردم بارئیس جمهوروبیان مشکلات می پردازد.

كد خبر : ۱۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:تصاویرجالب عیدی دادن مشایی به رئیس جمهوردریک مراسم رسمی

كد خبر : ۱۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:پس از چند هفته تهدیدات لفظی شدید و مداوم از سوی کره شمالی علیه آمریکا و هم پیمانان منطقه ایش، امروز این کشور در اقدامی بی سابقه به نیروهای خود دستور رسمی آماده باش برای حمله به آمریکا را داده است. اقدامی که در صورت انجام، تأثیری غیرقابل پیش بینی بر تعاملات منطقه ای و جهانی خواهد داشت.

 
كد خبر : ۱۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیر كل صدا و سیمای مركز لرستان گفت: معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری لرستان اولویت اصلی شبكه افلاك در ایام نوروز بوده و در این راستا ویژه برنامه های متعددی ساخته شده است.

كد خبر : ۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:به همت دانشجویان جهادی عضو بسیج جامعه پزشکی لرستان طی پنج روز در ایام نوروز در قالب دو تیم پزشکی به ۲۵ روستای بخش پاپی از توابع شهرستان خرم آباد خدمات بهداشتی درمانی ارائه شد.

كد خبر : ۱۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مشترکان همراه اول طی شش روز اول تعطیلات سال نو با تبادل بیش از چهار میلیارد پیامک، سال جدید را تبریک گفتند.

كد خبر : ۱۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: 47 هزار و 404 گردشگر نوروزی تاکنون از طریق ستاد اسکان آموزش و پرورش در مدارس سطح استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مصوبه دولت تا چند روز آینده ابلاغ می شود و حقوق محیط بان ها حدود 70 درصد افزایش می یابد.

كد خبر : ۱۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیرکل حمل و نقل پایانه های استان لرستان گفت: 235 هزار مسافر نوروزی توسط ناوگان حمل و نقل جاده ای لرستان جابه جا شدند.

كد خبر : ۱۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:هر بار که بحث موسسات تست ایمنی به میان می‌آید اغلب نام یورو NCAP و NHTSA شنیده می‌شود. اما ارگان معروف دیگری نیز در این حوزه فعالیت می‌کند که کمتر از آن یاد می‌شود؛ IIHS (مخفف انستیتو بیمه برای امنیت بزرگراه‌). موسسه‌ای آمریکایی که بر خلاف تصور سابقه‌ای طولانی دارد.

كد خبر : ۱۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام علی (ع) شهرستان ازنا تنها بیمارستان این شهرستان محسوب می‌شود که زایشگاه این بیمارستان به دلیل نبود متخصص در ایام نوروز تعطیل شده است و بیماران را با مشکلات فراوانی روبه رو کرده است.

كد خبر : ۱۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار استقلال و سپاهان نامی به جز دربی ایرانی ندارد.

كد خبر : ۱۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شهرداری قم می‌تواند با حضور در عرصه خدمت‌رسانی و عمران و آبادانی قم کمک شایان توجهی به آرامش اوضاع کند و سایر نهادها هم نباید با سیاسی‌کاری وارد حوزه خدمات شهری شوند و مشکلی به وجود آورند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ساختمان آخوند ابو یکی از بنا های تاریخی در خرم آباد است که برخی از مسافران نوروزی امسال ازآن دید کردند و مورداستقبال آنان قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:نماز جمعه‌ را آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ خواندند. با ایشان‌ درباره‌ سفرم‌ به ‌قم‌، تلفنی‌ صحبت‌ کردم‌. نظر ایشان‌ این‌ بود که‌ حزب‌ [جمهوری‌ اسلامی‌] قم‌ به‌ خاطر اجتناب‌ از درگیری‌، در اختلافات‌ جامعه‌ مدرسین‌ و مخالفانشان‌ در انتخابات‌، اظهار نظر نکند. گفتم‌ به‌ آنهااطلاع‌ دهند.

كد خبر : ۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان گفت: 400 هزار اقلام تبليغاتي در ايام نوروز براي معرفي مراکز گردشگري استان لرستان توزيع شد

كد خبر : ۱۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مدیر قلعه تاریخی و باستانی فلک‌الافلاک خرم‌آباد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از80 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از این اثر تاریخی زیبا و منحصر به فرد در شهر خرم‌آباد دیدن کرده‌اند.

كد خبر : ۱۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری بهترین نقشه راه توسعه کشوراست که مسئولین بایددربرنامه ریزی های خودبه آن بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:«رسوایی» گزینه اصلی فروش سینما در سال ۹۲، سرانجام مرز یک میلیارد فروش را رد کرد. «تهران ۱۵۰۰» با ۶۰۰ میلیون تومان فروش دومین فیلم پرفروش این روزهای سینماهاست.

كد خبر : ۱۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


كد خبر : ۱۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مسئول نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت: حدود 250 نفرخواهربسیجی از اعضای طرح شجره طیبه صالحین به مدت سه روز در قالب پنج دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند..

كد خبر : ۱۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهیدفتح اله چراغی درزمانيكه كودكي سه الي چهار ساله بود و قبل ازورودبه مدرسه توان خواندن و نوشتن را پيدا كرد و در همين سنين به هنر نقاشي مي پرداخت.

كد خبر : ۱۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:روابط دیپلماتیک میان ایران و مصر پس از انقلاب سال 1357 ایران قطع شده بود و پس از پیروزی انقلاب مصر دو طرف تلاش‌هایی برای بهبود روابط کرده‌‌اند

كد خبر : ۱۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:پیرمرد 92 ساله پس از 82 سال دوری از زادگاهش، نوروز امسال موفق به دیدار تنها خواهر 77 ساله اش شد.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:این که ما بگوئیم مثلا سازمان سیا یا موساد روی ایران کار جاسوسی کرده است، غیر واقعی یا غیر منطقی است؟ اما شما جرات داری بگو CIA در ایران کار جاسوسی می کند. ببین چطور سنگ بارانت می کنند همینهایی که ادعای روشن فکری دارند.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:طی چند سال گذشته در شهر مقدس قم و دیگر شهرهای مذهبی و برخی نقاط دور افتاده کشور افراد منحرف با سوء استفاده از احساسات مردم خود را مرتبط با امام زمان معرفی کرده وبه دنبال اهداف منحرف و افراطی خود بوده اند.

كد خبر : ۱۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 465 مصدوم سوانح ترافیکی طی 10 روز نخست امسال به بیمارستان های استان مراجعه کرده و از خدمات درمانی این مراکز بهره مند شده اند.

كد خبر : ۱۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش لرستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 107 هزار و 220 نفر روز در مدارس استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: 400 هزار عدد انواع اقلام تبلیغاتی و فرهنگی به منظور معرفی جاذبه های گردشگری استان توزیع شده است.

كد خبر : ۱۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: آمار ماندگاری گردشگران و مسافران نوروزی در این استان تاکنون در مقایسه با سال گذشته 100 درصد افزایش داشته

كد خبر : ۱۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: همزمان با آغاز اجرای طرح نظارت نوروزی از 15 اسفندماه تا کنون، واحهای صنفی متخلف در استان بیش از 9 میلیارد و 842 میلیون و 850 هزار ریال جریمه شده اند.

كد خبر : ۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی 62 نقطه حادثه خیز در استان مورد بررسی ویژه قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهرستان دورود به واقع بیش از یک شهرستان دارای جاذبه های طبیعی است به طوریکه از این شهرستان به عنوان پایتخت طبیعت ایران یاد می شود، پایتختی که زیباترین دریاچه آب شیرین ایران، زیباترین آبشارهای کشور و رشته کوه اشترانکوه با لقب "آلپ" ایران را در خود جای داده است.

كد خبر : ۱۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: بیش از دو میلیون زائر همزنان با آغاز تعطیلات نوروزی، از بقاع متبرکه سطح استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:موزه مردم شناسی لرستان به عنوان یکی از غنی ترین موزه های کشور محلی برای آشنایی با فرهنگ کهن مردمان این سرزمین به عنوان مهد فرهنگ، تاریخ و تمدن است که همواره در ایام تعطیلات نوروزی با استقبال بی نظیر مردم مواجه می شود.

كد خبر : ۱۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس پلیس راه لرستان گفت: تعداد تصادفات فوتی در لرستان امسال نسبت به سال گذشته ۶۶ درصد کاهش داشته است.

كد خبر : ۱۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: به علت عملکرد ضعیف، سه رئیس شهرستان میراث فرهنگی لرستان برکنار شدند.

كد خبر : ۱۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بر دایر بودن مدارس کشور از ۱۷ فروردین ۹۲ تأکید کرد.

كد خبر : ۱۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:این روزها همزمان با آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی که بر حجم مسافران داخلی و خارجی به شدت افزوده شده است، از برخی مانیتورهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصاویری از اسفندیار رحیم مشایی و جملاتی کوتاه از وی پخش می گردد.

كد خبر : ۱۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پس از آنکه غرب نتوانست از مساله هسته ای ایران چیزی بدست آورد و این مساله در حال حل شدن است مزدوران جیره بگیر غرب در نمایشی دیگر برای رضایت اربابان خود دست به اقداماتی جدید زده اند تا با طرح مسائل به اصطلاح حقوق بشری بتوانند فشار جدیدی را به نظام اسلامی وارد کنند.

كد خبر : ۱۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از ورود دو میلیون و 900 هزار مسافر نوروزی به این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:طی مراسمی نماینده ولی فقیه در استان لرستان از برنامه‌های نوروزی شهرداری خرم‌آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۱۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران و عید اصلی ملت ما است.

كد خبر : ۱۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:دوازدهم فروردين92 همزمان با روز جمهوري اسلامي ايران چهارمين مرحله جشنواره رهاسازي ماهي هاي سفره هفت سين در درياچه بهشت شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: استان لرستان برای نخستین‌بار در لیست استان‌های مقصد گردشگران قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:یک روزنامه آمریکایی در عکس‌العمل به اقدام دانشجویان مسلمان که در خیابان‌های نیویورک گل پخش می‌کردند، اسلام را هدف توهین قرار داد.

كد خبر : ۱۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرمانده بسیج مقاومت پلدخترگفت:روز12فروردین سنددرخشان ملت ایران برای تمام ملت های ازآدیخواه دنیااست.

كد خبر : ۱۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:12فروردین 58که برگ زرینی از کتاب تاریخ ایران به شمار می رود، سرمایه گران سنگ ملت برای عصر کنونی و نسل آینده است.

كد خبر : ۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تعداد مسافران نوروزی اسکان داده شده در مدارس این استان 30 درصد نسبت به نوروز سال گذشته افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:دادگاهی در مالزی حکم اعدام دو خواهر ایرانی را به اتهام قاچاق مواد مخدر صادر کرد.

كد خبر : ۱۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:جانشین فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی امسال برخورد با رانندگان متخلف در طول ایام نوروز در محورهای ارتباطی استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: نوروز امسال320 هزار گردشگر در مراکز اقامتی، هتل ها و مهمانپذیرهای استان اقامت داشته و اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هم اکنون نیز این چهره سرشناس اپوزیسیون و تغذیه کننده محتوای بسیاری از فعالان هنری ضد امنیت فرهنگی کشور آزادانه در حیات خلوت های تهران مشغول فعالیت و پرسه زدن می باشد و در صدد یافتن فرصتی برای وارد ساختن ضربات دیگری به تمامیت و امنیت فرهنگی نظام اسلامی است.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هیچ یک از روزهای سال «نحس» و «بدیومن» یا «شوم» شمرده نشده.....

كد خبر : ۱۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:دبیر همایش معماري و شهرسازي ايراني - اسلامي از برگزاری این همایش در دانشگاه پيام نور مركز خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سيزدهمين مرحله طرح ملي راهنمايي مسافران نوروزي در نوروز امسال با ارائه‌ي خدمات به 215949 نفر از هموطنان در لرستان 14 فروردين ماه بكار خود پايان داد.

كد خبر : ۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مسئول تربیت و آموزش سازمان بسیج دانشجویی لرستان از شروع ثبت نام طرح ولایت استانی در دانشگاه‌های لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیرعامل رصدخانه کاسین لرستان گفت: پای گردشگران علمی به لرستان باز شد.

كد خبر : ۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:جانشین فرماندهی انتظامی استان لرستان با اشاره به نامگذاري امسال به نام سال حماسه سياسي و اقتصادي از سوي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي ايران گفت: حماسه اقتصادي و سياسي در گرو امنيت و برخورد با قاچاق كالا است.

كد خبر : ۱۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:حزب « الدعوه» و حزب « النور» سلفی در نظر دارند فردا – جمعه- کنفرانسی با عنوان مبارزه با گسترش تشیع در مصر برگزار کنند.

كد خبر : ۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:چشم اندازهای زیبا وجالب ازدنیا

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: نوروز امسال دو میلیون و 200 هزار نفر زائر و مسافر نوروزی از اماکن و بقاع متبرکه استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سرپرست دفترنمایندگی اوقاف وامورخیریه پلدخترگفت:امسال درتعطیلات نوروز400هزارنفرازمسافرین نوروزی  ازاماکن زیارتی شهرستان بازدیدکردند.

كد خبر : ۱۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در 2 هفته اول کاهش تلفات در حدود 7 درصد بود و هفته سوم با افزایش تصادفات، تلفات رانندگی 2 الی 3 درصد کاهش داشته که در مجموع در ایام نوروز 5 درصد کاهش تلفات حوادث رانندگی را در سر صحنه داشتیم.

كد خبر : ۱۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برگزاری دیدارهای نوروزی از جنس سیاسی و تنظیم برنامه‌هایی که در چند روز آتی جریان‌های مطرح در عرصه انتخابات به آن نظر دارندرا می توان از مهمترین رویدادهای انتخاباتی کشور برشمرد.

كد خبر : ۱۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي برابر داماش گيلان فيناليست شد تا حريف سپاهان شود.

كد خبر : ۱۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: برای نخستین بار گونه جانوری کاراکال(گربه وحشی) در منطقه پاپی خرم آباد مشاهده شده است.

كد خبر : ۱۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدیر مرکز فوریت های پزشکی و رییس اورژانس 115 لرستان گفت: 690 مورد تصادف رانندگی در ایام تعطیلات نوروزی در محورهای مواصلاتی استان رخ داد.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برخی نزدیکان مشایی از لغو سفر وی به سه کشور اروپایی در هفته اول نوروز خبر می دهند.

كد خبر : ۱۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اظهار داشت: دو محور اساسی پیشنهادات این بود که آنها باید حق غنی‌سازی را به رسمیت بشناسند و به رفتارهای خصمانه خود با ملت ایران پایان دهند.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی بودجه 92 در کمیسیون تلفیق فرصت مغتنمی است که در ابتدای سال بسته اقدامات ضروری جهت تحقق حماسه اقتصادی در لایحه بودجه در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: این دانشگاه از مهر 92 در چهار رشته کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

كد خبر : ۱۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:ناظر عالی ستاد مرکزی تسهیلات سفرهای نوروزی کشور با اشاره به اینکه سازمان میراث فرهنگی به دنبال افزایش تعداد روستاهای هدف گردشگری کشور به یک هزار و 100 روستا است، گفت: در این راستا تا کنون 636 روستای هدف در کارگروه گردشگری استانها شناسایی و برای تصویب معرفی شده اند.

كد خبر : ۱۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:استاندار لرستان گفت: از تمامی فرصت های پیش آمده برای توسعه همه جانبه صنعت گردشگری استان استفاده می شود.

كد خبر : ۱۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس انجمن موسیقی لرستان از اجرای موسیقی محلی لری توسط گروه موسیقی خایدالو در اتریش خبر داد.

كد خبر : ۱۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:موفقیت برنامه ی شب سپید در جذب مخاطب و محبوبیت کاراکتر های شخصیتی این برنامه بعضی چیزها را برای خیلی ها روشن کرد یا حد اقل میتواند روشن کند.

كد خبر : ۱۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: برنامه شب‎های بهاری از شبکه افلاک در طول این فصل با حضور چهره‎های جدید طنز لرستان پخش می‎شود.

كد خبر : ۱۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:معاون بهداشتی وزارت بهداشت تصریح کرد: شماره تلفن سایت مشاوره سلامت ایرانیان که 1490 است در برخی ساعت‌ها فعلاً فعال نیست و ظرف 10 روز آینده فعالیت 24 ساعته خواهد داشت.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:سران احزاب، برخی چهره های سیاسی که امروز طرفدار دو آتشه رئیس جمهور هستند وبرخی نامزدهای انتخابات گذشته در ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری، گاه رفتارهای انتخاباتی عجیبی از خود نشان داده اند.

 
كد خبر : ۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک مقام امنیتی در کربلای معلی از کشف توطئه حمله به حرم امام حسین (ع) و تلاش برای خنثی‌سازی آن خبر داد.

 

كد خبر : ۱۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: به نقل از پارس نيوز مدعی شد: نيما شاهرخ شاهي بازيگر مطرح سينماي ايران در مازندران دستگير شد.

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:تشدید تنش در شبه جزیره کره بیش از آنچه ناشی از یک بحران موردی و جدید باشد میراث دوران جنگ سرد است که مکانیزم پردازش، تحلیل و یافتن راه‌حل برای خروج از بحران نیز مطابق همان الگوی «بازدارندگی متقابل» باید دنبال شود.

كد خبر : ۱۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت:درتطیلات نوروزامسال حدود10هزارنفرازمسافرین نوروزی رادر15آموزشگاه اسکان دادیم.

كد خبر : ۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کارشناس ارشد فیزیک اتمی در خصوص اخبار مربوط به ارتباط زلزله ی بوشهر با آزمایش هسته ای گفت: این موضوع فقط ساخته ی ذهن افراد بی اطلاع از مسائل هسته ای و زمین شناسی است و صحت ندارد.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:این سلاح لیزری که با شلیکش سرعت نور حرکت می کند،می تواند قایق های تندرو و گشت زنی را هدف قرار داده و هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی، کور و در نهایت منهدم کند.

كد خبر : ۱۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:پس از گذشت حدود یک ماه از سفر انتخاباتی محسن رضایی به لرستان هنوز وعده دیدار دوباره با مردم ازنا تحقق نیافته است.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مهریه 110 سکه به تأیید شورای نگهبان رسید.

كد خبر : ۱۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:ذوب آهن بانتیجه تساوی که برابرپرسپولیس گرفت به بقا درلیگ برترامیدوارشد.

كد خبر : ۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز: میوه‌های نوبرانه در نبود سایر میوه‌ها حکایت دارد؛ فصلی که کشاورزان به همین دلیل آن را سیاه بهار می‌نامند.

كد خبر : ۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

كد خبر : ۱۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی با ذکر این نکته که از دوران جوانی تا کنون حتی یک روز نیز برنامه ورزشی خود را لغو نکرده‌ام، گفت: به برکت ورزش اکنون بیماری در خود نمی‌بینم و حاضرم با ورزشکاران مسابقه کوهپیمایی بدهم.

كد خبر : ۱۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:اميرسرتيپ پوردستان با بيان اينکه نفس مسيحايي امام(ره) جاني دوباره به ارتش بخشيد،‌ گفت: کارنامه ارتش در 34 سال از عمر انقلاب سرشار از افتخارات است و کارکنانی آماده، مستحکم و انگشت روی ماشه دارد تا جرات تجاوز را از هر دشمنی بگیرد.

كد خبر : ۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مسوول روابط عمومی مرکز آموزش مهندسی بروجرد برنامه های هفته بزرگداشت روز ارتش در بروجرد را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دانشجویان جهادگر کانون شهیدکلاته دانشگاه افسری امام حسین(ع) نوروز امسال با بیانی روشن و علمی تأثیرات شکرگذاری و استفاده صحیح از نعمات خدادادی را برای مردم نورآباد لرستان مطرح کردند.

كد خبر : ۱۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:سه دستاوردنیروی زمینی 29فروردین رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: ثبت نام از كاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان آغاز شد.

كد خبر : ۱۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:بعد از آنکه آدم ربایان راننده «محمد ظریف انوری» را در هنگام اختطاف وی از پای درآوردند، رئیس دانشگاه مولانا را نیز کشتند و جنازه او در حوالی ولسوالی دهدادی به دست نیرهای امنیتی رسید.

كد خبر : ۱۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: خواندن این مطلب برای افراد زیر بیست و یک سال، بیماران قلبی و عصبی و زنان باردار توصیه نمی شود.

كد خبر : ۱۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: امام جمعه معمولان با اشاره به نام گذاری شعار سال گفت: مسئولان هريك وظايفی دارند مسئولان بايد برنامه ريزی لازم برای تحقق اين شعار را داشته باشند و اطلاع رسانی درست به مردم در زمينه اين شعار داده شود.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:باانتخاب هیات اجرایی روستایی عملا تنورانتخابات شوراهای روستا دربخش مرکزی پلدخترروشن شد.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:هاشمی رفسنجانی در دیدار نوروزی با سید محمد خاتمی به وی پیشنهاد داده است که از مدل ائتلاف سه گانه اصولگرایان استفاده کرده و ائتلافی میان خود، حسن روحانی و اسحاق جهانگیری تحت عنوان ائتلاف 1+2 اصلاح طلبان تشکیل دهد که این پیشنهاد با مخالفت خاتمی مواجه شده است.

كد خبر : ۱۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

كد خبر : ۱۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رقابت‌های رشته اذان در هفدهمين دوره مسابقات كشوری اذان، ابتهال، مديحه‌سرايی و همخوانی قرآن كريم از ساعت 19 امروز 31 فروردين‌ماه در تالار انديشه حوزه هنری آغاز شد.

كد خبر : ۱۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دبیر مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی لرستان  گفت: آقای احمدی نژاد، شما وقتی در خط ولایت قدم برمی داشتید دوستان ارزشی و بزرگی از شما حمایت می کردند؛ یارانی مذهبی داشتید ولی امروز دیدید که فاصله گرفتن از خط ولایت چه جزایی دارد.

كد خبر : ۲۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در کرسی آزاد اندیشی با عنوان نقاط ضعف و قدرت دولت نهم و دهم که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد برگزار شد حمایت نابجا از مشایی نقطه ضعف احمدی نژاد عنوان شد.

كد خبر : ۲۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:یادم می آید وقتی 9ساله بودم، یک روز پدرم با کیسه ای پر از میوهای ناآشنا، وارد خانه شد.

 

 

كد خبر : ۲۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:حضرت آیت‌الله نوری همدانی از مراجع معظم تقلید کشورمان اردیبهشت ماه به مدت پنج روز با اقشار مختلف مردم لرستان دیدار می‌کند.

كد خبر : ۲۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت:به مناسبت بزرگداشت مقام معلم از 575 معلم کشوری، استانی و منطقه‎ای این استان تجلیل می‎شود.

كد خبر : ۲۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ورزشگاه 15 هزارنفری خرم‎آباد درحال حاضر 47 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و قرار بر این بود که با اختصاص 12 میلیارد تومان تا خرداد ماه 92 به بهره‎برداری برسد.

كد خبر : ۲۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویردیدنی وجالب ازحواشی ورزشگاه آزادی

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

كد خبر : ۲۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

 
كد خبر : ۲۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: مقام اول کشور در زمینه امداد و نجات در کوهستان متعلق به استان لرستان است.

كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: بیش از 6 هزار و 500 داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:قصه از دیدار با یک مادر شهید شروع شد؛ مادر شهیدی که می‌گفت: «30 سال است از پسرم بی‌خبرم»؛ مادر شهیدی که هر زنگ تلفن یا در قلبش را به تپش می‌انداخت، اسم احمد که می‌آمد، یاد آخرین حرف‌هایشان در آخرین اعزام می‌افتاد.

كد خبر : ۲۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:نه‌تنها تک‌همسری منحصر به ما انسان‌ها نیست، بلکه رفتارهایی مانند خیانت یا جداشدن جفت‌ها از یکدیگر در قلمرو حیوانات نیز دیده می‌شود. وفادارترین جفت‌ها را در این قلمرو کرکس‌ سیاه، پنگوئن‌ها و سگ آبی تشکیل می‌دهند.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:آتشفشان خفته اي در شبه جزيره کامچاتکا در شرق روسيه بعد از 36 سال فعال شده و عکاس شجاع خود را به پاي اين آتفشان فعال رسانده و اين تصاوير بي نظير را ثبت کرده است که زيبايي آن مثل جريان رودخانه اي از آتش است که به آرامي در زير نور ماه در جريان است .

كد خبر : ۲۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: هفت هزار و 586 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در راستای طرح توسعه مسجدالحرام و تخریب آثار اسلامی اطراف حرم مکی و در پی اعتراض مردم و علمای عربستان تخریب محل ولادت پیامبر اکرم(ص) منتفی شد.

كد خبر : ۲۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری همایش نماز دانشگاه‎های پیام نور کشور در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:خیابات بهشت جایی در قلب پایتخت؛ اگر توانست نردبان ترقی اصولگرایان باشد چرا اصلاح طلبان برای فتحش تدارک نبینند؟

كد خبر : ۲۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وزارت علوم در بخش‌نامه خود به دانشگاه‌ها، این تغییر زمان را بنا به درخواست دانشجویان‌ اعلام کرده‌ است، حال آن که از زمان ابلاغ آن، دانشجویان بسیاری به این کار اعتراض کرده‌اند! اما ماجرا از این قرار است: وزارت علوم نمی‌خواهد به هیچ وجه در نزدیک‌ به انتخابات و پس از آن، کسی در دانشگاه‌های کشور ‌باشد و تعطیل کردن دانشگاه را آسان‌ترین راه برای آسوده کردن خیال خود دانسته است.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رییس اداره فرهنگی و تبلیغ اداره كل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: یك هزار نفر از روحانیون این استان روز سه شنبه دهم اردیبهشت امسال با آیت الله نوری همدانی دیدار می كنند.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:همرزم شهید خرازی گفت: زمانی که در عملیات کربلای ۴ ضرباتی به نیروهای ما وارد شد، شهید خرازی به سه دلیل بر انجام عملیلات کربلای ۵ تاکید کرد؛

كد خبر : ۲۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در سال جاری بیش از 19 تن و 393 کیلوگرم مواد فاسد غذایی در لرستان کشف و معدوم شده است.

كد خبر : ۲۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:به دلیل كوهستانی بودن 186 آبشار دارد كه در شمار دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری ایران هستند؛ در بین استان‌های كشور مازندران و لرستان به ترتیب بیشترین آبشارهای ایران را در خود جای داده‌اند.

كد خبر : ۲۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:شواهد نشان می‌دهد که بر التهابات ناشی از تغییر در تقسیمات کشوری آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها پایانی نیست.

 

 

كد خبر : ۲۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:جزئيات سفر پنج روزه حضرت آيت‌الله نوری همدانی از مراجع معظم تقليد كشورمان به استان لرستان در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تشريح شد. 

كد خبر : ۲۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:چندی قبل فهرست اعضای کلوب میلیاردرهای عرصه سرگرمی و سینما را معرفی کردیم. امروز در نظر داریم فهرستی از بانوان هالیوودی سرشناس را معرفی کنیم که به دنبال همسران بسیار ثروتمند بوده اند. برای آنها پول بسیار مهم تر از عشق است . تنها لذتی که آنها از این زندگی می برند این است که پول روی پول بگذارند.

كد خبر : ۲۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور استان لرستان از پرداخت 607 میلیون تومان وام شهریه به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سپاه با بصیرت همیشگی اعضایش در گرم کردن تنور انتخابات مشارکت می کند.

كد خبر : ۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پیکر شهید نجفی رودبارکی در حالی دفن شد که همه مسئولین گویا عجله داشتند تا زودتر بروند و متاسفانه صحنه های نه چندان زیبایی بعد از ظهر در مزار شهدای گرگان دیدیم که شان شهدا را زیر سوال برد.

كد خبر : ۲۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:به مناسبت هفته عقیدتی وسیاسی وگرامیداشت شهادت علامه مطهری، کارکنان وسربازان ناحیه مقاومت بسیج درمسجدجامع این شهرباامام جمعه پلدختردیدارکردند.

كد خبر : ۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:نماینده دورود و ازنا در مجلس با اشاره به نام‌گذاری امسال گفت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید برای مردم تبیین، تعریف و تبدیل به فرهنگ و سپس عملیاتی شود.

كد خبر : ۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:لحظاتی پیش آیت‌الله نوری‌همدانی به همراه جمعی از مسئولان استان لرستان به گلزار شهدای خرم‌آباد رفت و به مقام شامخ شهدا با قرائت فاتحه ادای احترام کرد.

كد خبر : ۲۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:در مسابقات گلف قهرمانی کشور در اصفهان گلف بازان لرستانی در رده زیر 18سال و در بخش تیمی صاحب عنوان قهرمانی شدند.

كد خبر : ۲۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:در هر صورت ناراحتی را با ناراحتی جواب نمی دادند و البته در اکثر مواقع پاسخی جز...

كد خبر : ۲۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:چندی پیش طی نظرسنجی که بین مجریان صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد، مسعود بهرام نژاد با بیشترین آراء از طرف مردم بعنوان بهترین مجری انتخاب شد. به این بهانه گفت و گویی را با بهرام نژاد انجام دادیم.

كد خبر : ۲۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی گفت: در دنیا ما لشکریان زیادی داریم اما آنچه که باعث وجه تمایز نیروهای مسلح ایران با ارتش‌های دنیا است ولایتمداری این نیروها است.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:آیت الله نوری همدانی روز پنجشنبه دربدو ورود به شهرستان بروجرد از بیت آیت الله بروجردی مرجع بزرگ شیعیان جهان بازدید کرد.

كد خبر : ۲۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جریانی که از مسیر ولایت منحرف شد در نهایت سقوط کرد، افزود: نیروهای مسلح و بسیج افتخار دارند که در بیعت همیشگی با ولایت فقیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:"ماهی کور" از گونه های کمیاب ایران است، تنها اثر طبیعی ملی لرستان که این روزها با عبور جاده دسترسی سد بختیاری خلوت این ماهی به هم خورده است، موضوعی که مسئولان با احداث پاسگاه به دنبال جبران آن هستند.

كد خبر : ۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دیشب دردوبخش خبری سیمای استانی افلاک وسراسری اختلاف آمارهای سازمان هواشناسی مشخص شد.

كد خبر : ۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:با کاشت تلسکوپ مینیاتوری چشم در شیراز، ایران به جمع سه کشور دارنده تخصص کاشت تلسکوپ میناتوری چشم در جهان پیوست.

كد خبر : ۲۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:یکی از همرزمان شهید «عباس کریمی» می‌گوید: بک بار رفتم منزل عباس، نصف یک اتاق با موکت فرش شده و نصف دیگرش خالی بود؛ تمام وسایل زندگی حاج‌عباس، خلاصه شده بود در یک تکه موکت، پتو، قابلمه، بشقاب و چند قاشق. انگار او همیشه مسافر بود.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست لرستان گفت: «شش شهرستان استان لرستان به ایستگاه سنجش گردوغبار و برخی از شهرستان های دیگر نیز به چند دستگاه پرتابل سیار برای پایش گرد وغبار مجهز شدند.»

كد خبر : ۲۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:رئیس پلیس راهور کشور گفت: بر اساس آمارهای به‌دست آمده میزان تخلفات رانندگی در میان خانم‌ها به نسبت کسانی که گواهینامه دارند کمتر از تخلفات رانندگی آقایان است.

كد خبر : ۲۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:نقدی تاکید کرد: سالم بودن پیکر این شهید راه حق، که پس از 14 قرن نمی‌باید جز خاکی از آن باقی مانده باشد از بارزترین دلایل حقانیت راه این صحابی بزرگوار است و هیچ کس به خاطر تعصب مذهبی کاری نمی کند که حقانیت حریف خود را عملا اثبات کند.

كد خبر : ۲۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:درروزفوتبال ایران باردیگراستقلال وسپاهان باشکست حریفان خودقهرمان جام های کشورشدند.

كد خبر : ۲۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:نماینده مرم تهران گفت: وظیفه صدا و سیما صرفا پوشش خبری سفرهای استانی و مصوبات و خدمات دولت است نه تبلیغات استانی دولت برای یک کاندیدای خاص.

كد خبر : ۲۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: رییس اداره محیط زیست شهرستان سلسله گفت: الشتر ششمین شهرستان استان بعد از بروجرد، درود، پلدختر، خرم آباد و نورآباد است که می خواهد دستگاه کاهش آلودگی هوا را خریداری کند.

كد خبر : ۲۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: اشتباه آقای مشایی در حالی تداوم دارد که حتی علمای بزرگ معاصر هم ادعاهایی همچون ادعاهای وی را مطرح نکرده اند. دنیای غریبی است که آقای مشایی به یکباره قیام می کنند و از ارتباط با امام زمان و قیام اصغر سخن می گویند حال ایشان بر چه اساسی سخن می گویند معلوم نیست.

كد خبر : ۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:تحقیقات دانشمندان به خوبی پاسخ سوالات اساسی ما پیرامون نحوه‌ی کارکرد این دنیا را ارائه کرده است. اما گاهی اوقات، محققان به دنبال مواردی می‌روند که هرگز تصور نمی‌کردیم دانستنشان بدرد بخور باشد. در این مقاله نگاهی داریم بر تحقیقات ارزشمندی که یافته‌های عجیب و غریبی را از تاریخ بشر بیرون کشیده و به پرسش‌هایی پاسخ داده که تصورشان نیز عجیب است!

كد خبر : ۲۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:بهائیان برای تبلیغ مسلک ساختگی‌ خود از روش‌هایی نظیر نشر کتاب، انتشار مقالات اینترنتی و اهدای کمک‌های مالی به افراد آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند اما توضیح نمی‌دهند که به چه دلیل ازدواج با محارم -غیر از همسر پدر- مجاز است.

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:اهمیت یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای مطلوب زیستن تقریباً  برای همه بدیهی است .

كد خبر : ۲۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز – پنج شنبه - آغاز شد.

كد خبر : ۲۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:از صبح امروز (پنج‌شنبه) سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد که اخبار آن به صورت لحظه به لحظه در متن این خبر بروزرسانی می شود.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از اعلام فراخوان پنجمين جشنواره نماهنگ رضوی در لرستان خبر داد

كد خبر : ۲۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رییس دانشگاه پیام‌نور لرستان از افتتاح مجموعه پردیس دانشگاه تا یکی دو سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۲۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  پلدخترگفت:جهادگران عرصه اقتصادی می توانندباتفکربسیجی وتلاش توتطئه هاوتحریم های دشمنان راباشکست مواجه کرده ومردم باتوجه به شاخص ولایت درهمه صحنه ها به ویژه انتخابات خلق حماسه می کنند.

كد خبر : ۲۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:جانشين رئيس ستاد انتخابات کشور گفت: امروز تایید صلاحیت‌ كانديداهاي انتخابات شورای شهر در هیات‌های اجرایی به پایان رسيد و باید به هیات‌های نظارت برای بررسی فرستاده شود.

كد خبر : ۲۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:روحانی گفت: 4 سال است که فتنه ، فتنه میکنند و خیلی چیزها است که مردم نمیدانند و اگر زمان آن برسد همه را بازگو خواهیم کرد. 4 سال است که آنوری شنیدید ، یکبار هم اینوری بشنوید ، ناراحتی ندارد.

كد خبر : ۲۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:نرخ بلیت هواپیما در پروازهای داخلی به طور میانگین 65 درصد افزایش یافت و از امروز(سه‌شنبه) اعمال می‌شود. حداکثر وحداقل این بها 60 تا 70 درصد اعلام شده است.

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:قاليباف با اشاره به اينکه من مرد پروژه‌هاي نيمه تمام نيستم، گفت: هيچ پروژه‌اي را در شهر تهران بي‌پايان نخواهم گذاشت.

كد خبر : ۲۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیرآوزش وپرورش دوبت نهم وجوادطاعت عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی برای ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

كد خبر : ۲۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: کادرفني تيم ملي اسامي بازيکنان تيم ملي را براي حضور در دو فاز اردوهاي تيم ملي پيش از بازي دوستانه مقابل عمان و سه بازي مقابل قطر، لبنان و کره جنوبي را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس سازمان هوافضای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از برنامه‌ریزی برای تحویل موشک‌های کروز پیشرفته با برد بیش از ۳۰۰ کیلومتر به نیروی دریایی سپاه خبر داد.

كد خبر : ۲۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دومین جشن دولتی‌ها چهارشنبه این هفته در استادیوم آزادی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مهلت ارسال آثار به پنجمين جشنواره نماهنگ رضوی در استان لرستان که با هدف اشاعه و ترويج فرهنگ رضوی و گسترش فعاليت‌های مرتبط با سيره ائمه معصومين(ع) برگزار می‌شود، 30 مردادماه امسال اعلام شد.

كد خبر : ۲۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مهاجم آینده دار تیم فوتبال ذوب آهن مد نظر دو باشگاه بزرگ تهرانی قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام «کاندیداهای مشقی» برای این صورت می گیرد که زمینه یک تبیلغات روانی علیه شورای نگهبان فراهم شود. آیا این حضور به منظور یک انتحار سیاسی صورت گرفته است؟

كد خبر : ۲۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مجتبي ذوالنور گفت: آقاي احمدي‌نژاد پيچيده عمل مي‌کند و اعمال و رفتار ايشان قابل پيش‌بيني نيست و هر روز ممکن است کار جديدي از ايشان سر زند.

كد خبر : ۲۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پژوهشکده سامانه های فضانوردی سازمان فضایی ایران گفت: ایران دومین میمون فضانورد را اواخر امسال و یا اوایل سال آینده به فضا می فرستد که در این پرتاب، برای نخستین بار از حامل سوخت مایع که باعث شتاب کمتر محموله موجود زنده می شود، استفاده خواهد کرد.

كد خبر : ۲۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:روایت اجرای مصوبات هیئت دولت در شهرستان دلفان حکایت جالبی است، حکایت یک درمانگاه کوچک که تاکنون چهار وزیر را به خود دیده ولی هنوز تمام نشده است.

كد خبر : ۲۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:میان خانه‌های تاریخی ثبت شده در تهران با خانه‌ «میرزا بزرگ نوری» مواجه می‌شویم که منزل پدری و محل تولد میرزا حسینعلی نوری سرکرده فرقه «بهائیت» است، اقدامی که مشخص نیست عامدانه بوده یا سهوی؟!

كد خبر : ۲۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد با اشاره به شش آسیب تبلیغات انتخاباتی تصریح کرد: آسیب نخست تخریب دیگران است و کاندیداها برای پیشرفت سعی می‌کنند دیگران را از طریق غیبت، تهمت و اهانت تحقیر کنند.

كد خبر : ۲۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:احداث کارخانه نورد،پالایشگاه، کارخانه سیمان وپمپاژهای آبرسانی کشاورزی مطالبه جدی مردم پلدخترازرئیس جمهوراست .

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:اخیراً ثروت عطاء الله، یکی از نمایندگان حزب سلفی «نور» در مجلس شورای ملی مصر، طی اظهاراتی که نشان از نفرت بیمارگونه وی از شیعیان دارد، شیعیان را افرادی خطرناک تر از «زنان عریان» خوانده است.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:چرا مردم نباید بدانند، علت لغو سفر احمدی نژاد به لرستان چه بوده است ودراین سفرکه انجام نشدلرستان ضررمیلیاردی کرد.

كد خبر : ۲۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:سامانه بارش زا که ازدیروز وارد پلدختر شد باعث بارندگی، رگبار و وزش بادشدیدشد

كد خبر : ۲۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:جانشین سازمان بسیج با اشاره به حضور کاندیداهای متعدد در انتخابات، گفت: باید افراد را با مبانی تطبیق بدهیم نه مبانی را با افراد

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:در پی سخنرانی روز گذشته آیت الله جنتی در نمازجمعه تهران ،سرمقاله روزنامه کیهان به مقاله انتقادی حسين شريعتمداري با عنوان«عیدقربان کجابود» اختصاص یافت:

كد خبر : ۲۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:آخرين خبرها از نقل و انتقالات حكايت از سكوت بازيكن پرسپوليس در مقابل پيشنهاد استقلالي ها حكايت دارد

كد خبر : ۲۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدير مركز مديريت حوزه‌های علميه لرستان با بيان اينكه شش مدرسه علميه در لرستان در دست ساخت است از آغاز فعاليت مدرسه علميه رضويه طی سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد گفت: در انتخابات به این فکر نمی‌کنیم که ما را رد می‌کنند و ما بر اساس یک تکلیف آمده‌ایم و راه نورانی انقلاب پایان ندارد.

كد خبر : ۲۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از اظهارات اخیر امام جمعه موقت تهران درباره ویژگی‌های رییس‌جمهور آینده و غیرمنطقی خواندن این سخنان گفت: فکر نمی‌کنم بنز آقای هاشمی گرانتر از پژوی آقای جنتی باشد.

كد خبر : ۲۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: رد صلاحیت شده‎های شوراها در لرستان از امروز چهار روز فرصت اعتراض دارند.

كد خبر : ۲۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:محمد علی مهتدی تحلیل گر ارشد مسائل منطقه در میزگرد" تقابل شیعه- سنی چالش پیش روی جهان اسلام" که در محل دیپلماسی ایرانی برگزار شد تاکید می کند که نزاع میان شیعه و سنی بیش از اتفاقی با ریشه های اعتقادی، مولود توطئه های دستگاه های اطلاعاتی غرب است

كد خبر : ۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:غلامحسین كاظمی گفت: گربه كاراكال گونه ای نادر است كه اغلب در زیستگاه های تپه ماهوری و استپی زندگی می كند.

كد خبر : ۲۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مشتزن سابق تیم ملی از فدراسیون و همچنین هیأت بوکس لرستان انتقاد دارد.

كد خبر : ۲۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری نظام متعلق به مردم است. بعد از تایید صلاحیت ها می بینیم که از تمام گروه هایی که در نظام ما از اول انقلاب تا حالا فعالیت داشته اند.

كد خبر : ۲۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دورود گفت: مایلی کهن و هدایتی به قول خود در رابطه با کمک به ورزشگاه دورود عمل نکردند.

كد خبر : ۲۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:رئیس دانشگاه لرستان از کلنگ‎زنی مجتمع رفاهی فرهنگی این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:انتشار پوستر برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، از همان دوره اول در ایران اغاز شد. شیوه ای که تا الان هم قدیمی نشده است.

  
كد خبر : ۲۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:حرکت های روشن فکرانه غیر مذهبی در پیروزی پر شتاب و سریع انقلاب اسلامی ایران فاقد هرگونه ابزار تئوریک بودند و غافلگیر و بهت زده به حوادثی می نگریستند که از مقابل چشمان آنها می گذشت.

كد خبر : ۲۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:هر زمان که از میدان بسیج شهرمان می گذرم چشمم می افتد به در بسته ای که قرار است بر روی همه باز باشد.گاهی گدایان و معتادان درکنار آن ،درعالم خودشان اند وگاهی راننده های تاکسی درسایه ساختمانش منتظرمسافراند.

كد خبر : ۲۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:ارتباط فیبرنوری ایران - اروپا که ۸۰۰۰ کیلومتر طول دارد، از فرانکفورت آلمان آغاز می شود و با عبور اروپا، از مرز روسیه وارد ایران می شود. این ارتباط پس از عبور از ایران، از طریق بندر جاسک به عمان متصل می شود.

كد خبر : ۲۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز: نماینده مردم دلفان گفت: لرستان یکی از استان های کم توسعه کشور است که این وضع زیبنده مردم انقلابی و همیشه در صحنه لرستان نیست. رئیس جمهور آینده کشور باید مطالبات مردم لرستان را به صورت بهتر پیگیری کند.

كد خبر : ۲۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:رييس هيات کشتي لرستان گفت:چهار کشتي گير لرستاني به اردوي آمادگي تيم ملي کشتي آزاد نوجوانان دعوت شدند.

كد خبر : ۳۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز: کشتي، اسکواش و بيس بال با پيروزي در انتخابات سن پترزبورگ هيئت اجرايي کميته‌ بين‌المللي المپيک، يک قدم به حضور در بازيهاي المپيک 2020 نزديک شدند.

كد خبر : ۳۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:مریدان سرکرده فرقه عرفان حلقه به تازگی اقدام به تهیه سندی مبنی بر حقانیت این فرقه در شبکه های اجتماعی کرده اند. این فرقه‌ چارچوب مشخصی ندارد؛ چارچوب طاهری است و تنها جاذبه آن به دروغ مسئله "شفاء" است. البته مسئله خارج كردن جن از كالبد بدن كه متأسفانه در سراسر كشور نیز رایج شده، از دیگر جاذبه های این فرقه است.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:برگزاری اولین مناظره انتخاباتی کاندیداها با حواشی بسیاری همراه شد، به ویژه بخش دوم که تنور آن گرم‌تربود.

كد خبر : ۳۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا از بین جوانان مومن، متعهد و کارآمد (مرد) از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ...) استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:«شیخ صالح المغامسی» چهره سرشناس وهابیت و امام و خطیب مسجد قباء در مدینه منوره، فتوای موسوم به  «نوشیدن ادرارمجاهدین» در فرقه ضاله وهابیت را برای  ارتش آزاد سوریه و جبهه النصره  جایز دانست و گفت: نوشیدن ادرار مجاهدین باعث پاک شدن گناهان مبارزان ارتش آزاد و جبهه النصره می شود.

كد خبر : ۳۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:محسن رضایی کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که قرار بود در ساعت 8 شب یکشنبه در مسجد شکوهی ساری حضور یابد هواپیمای حامل وی با نقص فنی روبه رو شد و مجدد به مهر آباد برگشت، و بعد از یک ساعت و نیم تاخیربه ساری برگشت.

كد خبر : ۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت:به مناسبت سالگرد عروج ملكوتي حضرت امام (ره) باحضورهنرمندان غرب كشور سوگواره مور ومويه دردلفان برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام 500 نفر بسیجی از این شهرستان به مرقد امام خمینی(ره) خبر داد.

 

كد خبر : ۳۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:در مراسم به خاکسپاری آیت الله طاهری در اصفهان 9 نفر از ستاد روحانی به جرم اغتشاش و تخریب اموال عمومی دستگیر شدند.

كد خبر : ۳۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:شاعران تاجیک با علاقه‌ی وصف ناپذیری که نسبت به امام خمینی(ره) در زمان حیات این رهبر فرزانه داشتند، پس از رحلت امام راحل نیز این دوستی را در قالب شعر به جهانیان ثابت کردند.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:امروز به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام)، امام هفتم شیعیان جهان مردم شهرستان پلدختر باراه اندازي هيئت عزاداري درسوگ آنحضرت به عزاداري پرداختند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:با توجه به حکایت این روزهای ترکیه، اردوغان باید راهی را که اینک در حمایت از تروریست های سلفی و وهابی سوریه در پیش گرفته سریعا تمام کرده و سیاست حسن همجواری را با ملّت ستمدیده سوریه در پیش گیرد.

كد خبر : ۳۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان از دانشگاهیان خواست نسبت به دعوت مردم برای حضور گسترده در انتخابات اقدام کنند.

كد خبر : ۳۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:تشریح انگیزه‌‏ها و اهداف قیام 15 خرداد در کلام امام خمینی

كد خبر : ۳۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان، بسیج را متهم به طرفداری از بعضی کاندیداها می‌کنند حال آنکه ادعای حمایت سازمان بسیج از یک کاندیدا دروغ محض است.

كد خبر : ۳۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:آخرین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری با موضوع مسائل سیاسی برگزار شد که از جذابیت بالاتری نسبت به دو مناظره قبلی برخوردار بود.

كد خبر : ۳۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:در اين مقاله بسيار مهم و افشاگرانه مطالبي از اين دست که "حميدرضا ظريفي‌نيا کيست و در سايت جرس چه سمتي دارد؟" همچنين اين که "رابطه علي احساني با صهيونيست‌ها و بهاييان چيست؟" عنوان شده است. فرد افشاگر در مقاله جديد خود هويت حقيقي ياسمين آرموي را افشا کرده و از رابطه عاطفي حقيقت‌جو با يکي از اعضاي گروهک تروريستي منافقين مي‌گويد که در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

كد خبر : ۳۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته، اقداماتی دیگر را در دستور کار رسانه‌ای خود قرار دادند؛ تخریب مناظرات صورت گرفته در تلویزیون، تلاش برای تحریک حسن روحانی برای اقدامات هنجارشکن، و تلاش برای سرد کردن تنور انتخابات از جمله طراحی‌های رسانه‌های ضد انقلاب برای این روزهای کشور است. البته انتشار اخبار دروغ هم مثل اغلب اوقات چاشنی این اخبار است.

كد خبر : ۳۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:چند روز پیش نیز مدیر شبکه وهابی نور، حمایت ضمنی این شبکه از محمد رضا عارف را اعلام کرد و گفت: « بنده فکر می کنم از میان همه کاندیداها، دکتر عارف از بقیه متفاوت تر باشد.»

كد خبر : ۳۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:فرمانداری شهرستان سلسله طی اطلاعیه ای اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده انتخابات شورای شهر الشتر را اعلام کرد.

كد خبر : ۳۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: سايت فدراسيون جهاني کشتي برترين‌ فرنگي‌کاران ماه ژوئن را بر اساس مسابقات برگزار شده معرفي کرد.

كد خبر : ۳۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان بازوی جنگ روانی سازمان جاسوسی انگلیس یک هفته مانده به انتخابات بخش ویژه‌ جاسوسی در انتخابات را در صفحه نخست خود قرار داده است. که به خوبی خبر از برنامه‌ ویژه آنان برای انتخابات می‌دهد.

كد خبر : ۳۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:با اتمام فیلم‌برداری بخش‌های مربوط به حمله سپاه ابرهه به خانه کعبه در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی، بخش‌های جزئی باقی‌مانده‌ای از فیلم محمّد صلّی اللّه علیه و آله و سلّم در حال فیلم‌برداری در تهران است تا فیلم به اتمام برسد.

كد خبر : ۳۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:این روزها در حالی بحث اجماع اصلاح طلبان روی حسن روحانی، مطرح است که در واقع وی و هاشمی رفسنجانی دو عضو جامعه روحانیت بوده و با این اقدام مجمع روحانیون عملا در زیر بیرق جامعه روحانیت قرار می گیرد.

كد خبر : ۳۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: درمان رایگان را برای کشور عملی می‌کنم.

كد خبر : ۳۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:تنگه ای به قدمت تاریخ که به اشتباه معشوره اش نام نهاده اند و امروز جای ساختن سدی شده که هنوز در مراحل اولیه کار به سر می برد ولی هر موقع مسئولان فرصت پیدا کنند کلنگ آن را بر زمین می زنند تا این طرح همچنان با "کلنگ درمانی" روزگار بگذراند.

كد خبر : ۳۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:كناره گيري عارف و اعلام مواضع وحمايت هاي اصلاح طلبان ازاين اقدام

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:بيماري قلبي زايران كهنسال ازيك سو و مصادف شدن آنها با انجام مناسك عمره كه اين شب‌ها به صورت محسوسي درحال افزايش است ازديگرسو، كار را براي مجريان دشوار كرده است.

كد خبر : ۳۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:متن کامل قانون بودجه ۷۲۷ هزار میلیارد تومانی سال ۹۲ کل کشور که امروز توسط علی لاریجانی رئیس مجلس به رئیس دولت ابلاغ گردید، در خبرگزاری تسنیم منتشر شد.

كد خبر : ۳۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


كد خبر : ۳۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:یک مقام ارشد دولت سئول از لغو مذاکرات کره شمالی و کره جنوبی که قرار بود روز چهارشنبه در سطح عالی برگزار شود خبر داد.

كد خبر : ۳۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سه نفر از اصولگرایان شامل "ولایتی"، "قالیباف" و "جلیلی" باید به این نتیجه برسند که با هم ائتلاف کنند.

كد خبر : ۳۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:جریانی در سه روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری با یک برنامه مشخص به دنبال تخریب چهره دکتر ولایتی هستند.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امروز 22 خرداد ماه آخرین روز فرصت تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا است.

كد خبر : ۳۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:مدیر عامل سازمان انتقال خون لرستان گفت:  در سال جاری با همکاری های صورت گرفته با استانداری لرستان به زودی تعداد قابل توجهی نیروی متخصص جذب سازمان انتقال خون لرستان خواهند شد.

كد خبر : ۳۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۳۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:در انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهرستان پلدختر اعضای جدید این دوره مشخص شدند.

كد خبر : ۳۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

كد خبر : ۳۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:در انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهرستان پلدختر اعضای جدید این دوره مشخص شدند.

كد خبر : ۳۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری گذشته در سالهای 84 و 88، از جمله مهمترین دلایل پیروزی احمدی‌نژاد، "نه" به هاشمی رفسنجانی بود.

كد خبر : ۳۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:اظهارات شاهدان عینی از ‌حمله اغتشاشگران به مسجد جواد الائمه خرم آباد.

كد خبر : ۳۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حاشیه‌هایی همراه بود.

كد خبر : ۳۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:خدایی رفتن به گردان تخریب خیلی دل و جرات می‌خواست. از اعزام چند هزار نفری که به لشگر ما میومد شاید 20 نفر داوطلب حضور در گردان تخریب می شدند.

كد خبر : ۳۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عناصر معارض جمهوری اسلامی با ابراز تردید نسبت به حسن روحانی می‌گویند او اصلاح‌طلب نیست و منصوب رهبری در شورای عالی امنیت ملی است.

كد خبر : ۳۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:همشیره مکرمه حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۳۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:نتایج شمارش آرا 109 کاندید شورای شهر مشخص شد.

كد خبر : ۳۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:ديروز درحاشيه نشست خبري رئيس جمهورمنتخب بااصحاب رسانه عده اي از حاميان جريان انحرافي باشعاردادن سعي داشتند نظم جلسه رابرهم بزنند.

كد خبر : ۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز، در نظردارد هر شب با رصد و دیده بانی چکیده و گزیده جریان اخبار مهم داخلی و بین المللی، سبدی از اخبار منتشره طی آن روز را در بسته ای به عنوان "دیده بان دانا" به مخاطبان ارائه دهد.

كد خبر : ۳۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:ناطق نوری هم باپيشنهادافرادي بعنوان كابينه احتمالي به جمع مشاوران روحانی پیوسته است.

كد خبر : ۳۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:تا به الان از بین تمام تیم های لیگ برتر فقط چند تیم که هر سال بودجه کاملی نسبت به سایر تیم ها در اختیار دارند در فصل نقل و انتقالات بهترین بازیکنان را جذب می کنند.

كد خبر : ۳۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر پلدختر در پیامی از عموم مردم شریف پلدختر تقدیر و تشکر نمودند.

كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مسئولان عالی و قضات قوه قضاییه در آستانه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۳۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:اين روزها هواي پلدختر بغير ازآلودگي ريز گردها،بعلت آتش سوزي مزارع كشاورزي هواي آلوده اي دارد.

كد خبر : ۳۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


كد خبر : ۳۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:همسر شهید اسدالله‌زاده می‌گوید: بعد از شهادت همسرم خانمی تعریف می‌کرد «با همسرم به آمریکا رفتم، حجاب نداشتم. همسرم با شهید اسدالله‌زاده ارتباط داشت؛ گاهی من هم وارد جلسات آنها می‌شدم؛ رفتار و حرف‌های وی باعث شد که من متحول شوم».

 

كد خبر : ۳۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: حکومتی که از حمایت مردم برخوردار است و از حضور رأی‌دهندگان مشروعیت می‌یابد، نه تنها از رسانه آزاد نمی‌هراسد بلکه از رسانه آزاد و قانونمند استحکام بیشتری می‌گیرد.

كد خبر : ۳۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باآغاز فصل تابستان،شهرستانهاي استان لرستان ميزبان مسافران تابستاني است.

كد خبر : ۳۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:فرماندار مهران نیز گفت: آزادسازي مهران قهرمان سند افتخار رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي وانقلاب اسلامي است.

كد خبر : ۳۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:دشمنان نظام جمهوري اسلامي هميشه شكست خورده اقتدار وعظمت ملت ايران اسلامي خواهند بود.

كد خبر : ۳۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:نقش مهم ولايت فقيه درجامعه اسلامي برهيچكس پوشيده نيست

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:دراسارت نماز را باشوق دل مي خوانديم وهرگز نااميد نمي شديم.

كد خبر : ۳۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز: جشنواره «پيامك رضوی» در قالب برنامه‌های جنبی پنجمين جشنواره نماهنگ رضوی همزمان با دهه كرامت در دلفان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۳۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:دعوت گزينشي ادارات شهرستان پلدختر ازخبرنگاران اصحاب رسانه ومطبوعات در جلسات اداري يكي ازموانع مهم خبرنگاران دراطلاع رساني اخبار در اين شهرستان است.

كد خبر : ۳۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:فرماندار مهران نیز گفت: آزادسازي مهران قهرمان سند افتخار رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي وانقلاب اسلامي است.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:کشتن شیعیان در مصر از افعال مردم است و از طرفی مجری دیگر این شبکه افعال مسلمانان در دفاع از پیامبر و قرآن را از نشانه های افراط و جهل می داند.

كد خبر : ۳۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به عنوان یکی از مطالبات جدی دانشگاهیان، همواره در مسیر خود با مشکلاتی مواجه بوده و هست که باید برای انجام وظیفه ذاتی نمایندگان ملت، از سد آنها عبور کرد.

كد خبر : ۳۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان گفت:هزینه مورد نیاز برای راه اندازی هر سایت "بی تی اس" یک میلیارد ریال است.

كد خبر : ۳۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:دعوت گزينشي ادارات شهرستان پلدختر ازخبرنگاران اصحاب رسانه ومطبوعات در جلسات اداري يكي ازموانع مهم خبرنگاران دراطلاع رساني اخبار در اين شهرستان است.

كد خبر : ۳۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:مخاطبان محترم می توانند با مراجعه به آدرس سایت و پورتال جامع رضوی از امکانات آن بهره برداری معنوی ویژه ای کنند.

كد خبر : ۳۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس سازمان زندان‌ها از اعطای مرخصی ویژه به هزاران نفر از زندانیان واجد شرایط به مناسبت ماه رمضان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در مراسم‌ تنفيذ روساي جمهور، توصيه‌هاي ارزشمند و مدبرانه‌اي به منتخبان ملت به عنوان سکانداران قوه مجريه داشتند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدخترگفت:طرح هجرت3 با حضور 400نفر از دانش آموزان گروه جهادي شهيد فتح اله چراغي با همكاري بسيج وآموزش وپرورش براي باسازي،زيبا سازي مدارس درمناطق محروم پلدختر اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۳۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه "شعار اعتدال، عقلانیت و خردورزی و اهتمام به فکر جمعی، ریشه اعتقادی دارد"، اظهار کرد: مکتب ما مکتب اعتدالی است و از رییس‌جمهور منتخب این انتظار را داریم که شعار اعتدال‌گرایی را تفسیر کند.

كد خبر : ۳۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز به درخواست مكرر شما مخاطبين محترم سعي مي كند كه بيشتر به معرفي آداب ورسوم استان لرستان بخصوص شهرستان پلدختر بپردازد.

كد خبر : ۳۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مجموعه مستند «فرقه‌های سری» قصد دارد چگونگی شکل‌گیری فرقه‌هایی نظیر کابالا و فراماسونری را با استفاده از ۲۷ کارشناس خارجی به تصویر بکشد.

كد خبر : ۳۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:رئیس تشخیص مصلحت نظام در سفری چهار روزه به زیارت بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شد.

كد خبر : ۳۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز: با پایان بازشماری آراء چهارمین دوره شورای اسلامی شهر نورآباد گمانه زنی ها برای ایجاد تغییرات در ترکیب نه نفر برگزیده شورای شهر افزایش یافت.

كد خبر : ۳۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مدیر مرکز مطالعات و پژوهش های فلکی و نجومی گفت: بر اساس محاسبات انجام شده امکان مشاهده هلال ماه رمضان در روز سه شنبه وجود دارد.

 

كد خبر : ۳۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:حسین یوسفی می‌گوید: در اتاق عمل، دست و پای مرا به تخت بستند. پزشکان آمدند و تا مرا دیدند، گفتند: «این رزمنده دیگر حتی نفس نمی‌کشد! او را به سردخانه کنار شهدا ببرید!» توان نداشتم و نمی‌توانستم بگویم زنده‌ام.

كد خبر : ۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مدير حج و زيارت استان لرستان گفت:اين گروه اعزامی در طول سفر زيارتی خود در كشور عربستان سعودی، 10 روز در مدينه و 10 روز نيز در مكه مكرمه حضور خواهند داشت.

كد خبر : ۳۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به زمان اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال 92، اظهارکرد: نتایج اولیه به صورت کارنامه تنظیم و در روز شنبه 12 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۳۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:بحث بر سر افزایش قیمت شیر در حالی است که به اعتقاد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، اگر افزایش قیمت شیر همراه با ارتقاي کیفیت آن باشد می‌تواند به تولید‌کنندگان کمک کند، اما این در حالی است که بالا رفتن قیمت با کیفیت آن همسو نیست.

كد خبر : ۳۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:نماينده مردم پلدختر در مجلس شوراي اسلامي گفت: زيرساخت هاي گردشگري لرستان با توجه به محروميت در برخي شهرهاي استان نيازمند توجه بيشتر مسوولان اجرايي كشور و مديران ارشد لرستان است.

كد خبر : ۳۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رییس‌جمهور طی حکمی آیت‌الله سیدمحمد حسینی خامنه‌ای را به ریاست بنیاد ایران‌شناسی منصوب کرد.

كد خبر : ۳۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:موقع شام شد؛ سفره را انداختند و به یُمن ورود میهمان غذای سفارشی درست کرده بودند که با تعارف به هم دیگه، به چشم به‌ هم زدنی تمام شد در این حین یکی از بچه‌ها گفت: «عیبی نداره امشب را غذای اروپایی می‌خوریم...».

كد خبر : ۳۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: هر گونه اظهار نظر در مورد ابطال و یا جابه جایی آرا از سوی افراد، غیر کارشناسانه است و فعلا تا رسیدن به نتیجه نهایی هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.

كد خبر : ۳۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:یکی از دغدغه های مهم مردم شهرستان پلدختر کیفیت نامرغوب نان  است بطوریکه در اکثر نانوایی های پلدختر نانهای قطور و بی کیفیتی پخت می شود که از کمترین کیفیت نیز برای مصرف کنندگان برخوردار نیست.

كد خبر : ۳۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:یکی از دغدغه های مهم مردم شهرستان پلدختر کیفیت نامرغوب نان  است بطوریکه در اکثر نانوایی های پلدختر نانهای قطور و بی کیفیتی پخت می شود که از کمترین کیفیت نیز برای مصرف کنندگان برخوردار نیست.

كد خبر : ۳۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:روز گذشته یکی از کارمندان شرکت نفت لرستان به نام محمد نوریزدان، یک قطعه ظرف مسی باستانی را به اداره‌کل میراث فرهنگی لرستان اهدا کرد.

كد خبر : ۳۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:برخی وزرای کابینه از همین الان مشخص شده و روحانی شخصا از آنها خواسته است وزارت خانه مورد نظر وی را بر عهده بگیرند.

كد خبر : ۳۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:زمین و آسمان برای یک مهمانی بزرگ و پرفضیلت آماده شده، همه از کوچک و بزرگ از دو ماه قبل به این مهمانی دعوت شده‎اند، میزبان این مهمانی خداوند متعال است و خوشا آن خوانی که میزبانش خدا باشد.

كد خبر : ۳۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:مديركل صدا و سيمای استان لرستان از پخش ۱۹۵ دقيقه ويژه برنامه رمضان از اذان صبح تا اذان مغرب در صدا و سيمای مركز اين استان خبر داد.

كد خبر : ۳۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز:آب شرب به زودی در یزد «جیره بندی» می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:مرتضی حسینی یکی از نمایندگان روحانی مجلس ایران از سوی دو فرد نا‌شناس در شهر مکه مورد «ضرب و شتم» قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرآيندبرگزاري انتخابات شوراهاي شهروروستادرشهرستان پلدخترازهمان ابتدابا سهل انگاري وناديده گرفتن اقتضائات خلق حماسه سياسي كليدخوردوباچراغ سبزوبي خيالي فرماندارشهرستان در4مركزدهستان وبيش ازيكصدروستاانتخابات شوراها برگزارنگرديد.

كد خبر : ۳۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرماندارپلدختردر4مركزدهستان و180روستا انتخابات شوراي شهر وروستا رابرگزارنكردوشناسامه هاي رومشگان،سبزوار،ويسيان،بيدروبه وانديمشك و....سرنوشت شوراي شهر پلدختر رامشخص كرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:تعیین تکلیف اعضای حزب منحله مشارکت برای دولت جدید ادامه دارد.

كد خبر : ۳۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: در کشور ما توجه به نماز نسبت به گذشته افزایش یافته است اما این میزان نسبت به جایگاه واقعی نماز اندک است.

كد خبر : ۳۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:نسل طلايي واليبال ايران در مسابقات ليگ جهاني خوش درخشيد و موجب تجلي غرور ملي و خشنودي مردم شد

كد خبر : ۳۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:هرچه دولت دهم به روزهای پایانی‌اش نزدیک می‌شود، اما بهارستان‌نشین‌ها این روزهای پایانی دولت را با شکایت‌های پی‌درپی به یاد‌ماندنی تر می‌کنند.

كد خبر : ۳۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:10 هکتار از زمین‌های پناهگاه حیات وحش میانکاله روز شنبه در آتش سوخت. چند روز قبل از این جریان هم، جنگل‌ها و مراتع نور‌آباد ممسنی دچار آتش‌سوزی شدند. البته آتش‌سوزی‌های مراتع و جنگل‌های کشور به همین جا ختم نمی‌شود. به این ترتیب، جنگل‌ها و مراتع دزفول، بانه، ...

كد خبر : ۳۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز: عضو هیات نظارت در انتخابات شورای شهر و روستا لرستان از تایید نهایی انتخابات چند شهرستان استان خبر داد.

كد خبر : ۳۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز: درابتدای محدوده شهرکه اصطلاحا به آن ورودی شهرمی گویند؛ چه ازسمت شمال به جنوب وچه ازطرف جنوب به شمال،امکاناتی که برای رفاه حال مسافران باشداز جمله سرویس بهداشتی عمومی ،وجودندارد.

كد خبر : ۳۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:شامگاه گذشته 24 تیر ماه ساختمان خانه سینما واقع در خیابان بهار از سوی وزارت ارشاد، پلمپ شد. صبح امروز طبق اعلام شامگاه گذشته‌ی اصناف سینمایی جمعی از اهالی سینما در پی پلمپ خانه‌ی سینما در خیابان بهار مقابل این خانه جمع شده‌اند.

كد خبر : ۳۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:مدیر گروه نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما گفـت: همانطور که در نهضت سوادآموزی، با همت کسانی مثل آقای قرائتی توانستیم تا آستانه ریشه‌کن شدن بیسوادی در کشور برسیم، در زمینه نهضت قرآن‌آموزی هم باید این اتفاق رخ دهد.

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:تصویربرداری سریال “شاه گوش” به کارگردانی داود میرباقری در حالی در یک کله پزی در نازی آباد پیگیری می‌شود که اکبر عبدی و حامد میرباقری صحنه‌های اکشنی در آن بازی کرده‌اند.

كد خبر : ۳۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:عباس با چراغ قوه به دنبال دزد به هر سویی سرک کشید و نور چراغ قوه را به درون پارکی که مشرف به منازل سازمانی بود انداخت اما اثری از دزد به دست نیامد. انگار آب شد و رفت توی زمین.

 

كد خبر : ۳۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


كد خبر : ۳۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در اینجا چند تا از طلاق های معروف بازیگران سینما و تلویزیون را به شما معرفی میکنیم.

كد خبر : ۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:پیکر شهید بسیجی «قدرت‌الله سرلک» که در عملیات «والفجر یک» به شهادت رسیده بود، بعد از 30 سال‌ انتظار به آغوش خانواده و مردم تهران بازگشت.

كد خبر : ۳۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:نامش را گذاشته اند کبود و صدایش می کنند کیو. دریاچه ای که اگر از دور تماشایش کنید یک لکه کبود وسط سرسبزی های شهر به نظر می رسد.

 

 
كد خبر : ۳۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:حجه الاسلام عبدالرحیم اباذری از روحانیون حوزه علمیه قم و پژوهشگر تاریخ نوشته است که به بررسی دلایل اقبال مردم و خصوصا روحانیون به حسن روحانی پرداخته و  انتخاب او را به لحاظ پیشینه حوزوی و صبغه و سابقه اش تحلیل کرده است.

كد خبر : ۳۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


آیا واقعا اسرائیل از بین خواهد رفت و فلسطین آزاد میشود؟

كد خبر : ۳۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:لرستان با داشتن بیش از800 هزارهکتار اراضی کشاورزی 58 هزارهکتارباغ های مثمر، یکی از مناطق مهم تولید وکشاورزی درکشوراست.

كد خبر : ۴۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:چندی است که حامیان فتنه 88 از گوشه و کنار درباره احیای احزاب فتنه سخن می گویند و به نوعی به دنبال فشار وارد کردن به دولت منتخب و بهره برداری از شعار اعتدال رئیس جمهور منتخب هستند.

كد خبر : ۴۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:درهفته اول ليگ سيزدهم فوتبال درايران پرسپوليس تهران واستقلال خوزستان برابر حريفانشان به پيروزي رسيدند.

كد خبر : ۴۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:با ما همراه باشيد با سرخط اخبار مهم در "ديده بان بيان روز"

كد خبر : ۴۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:سرپرست هیئت دوومیدانی استان لرستان از انتصاب سرپرستان هیئت دو و میدانی چهار شهرستان استان خبر داد.

كد خبر : ۴۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز: تيم فوتبال استقلال در ديداري خارج از خانه مقابل گسترش فولاد به برتري رسيد.

كد خبر : ۴۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:تیم دو نفره از کوهنوردان لرستانی اوایل پاییز سالجاری به قله آیلند پیک، واقع در کشور نپال صعود می کنند.

كد خبر : ۴۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:علی رغم اینکه در طول دو هفته گذشته گرمای هوا در برخی نقاط کشور رکورد زد اما در استان لرستان بالاترین دمای ثبت شده 48 درجه بود که به گفته مدیر کل هواشناسی لرستان ثبت این درجه دمای هوا مسبوق به سابقه است.

كد خبر : ۴۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:امروز مهترين اخبار رادر"ديده بان بيان روز"با ما همراه باشيد.

كد خبر : ۴۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:یکی از اعضای بلندپایه حزب کارگران کردستان ترکیه موسوم به پ ک ک به شبکه رادیویی دویچه وله ‌آلمان گفت، در صورتی که دولت ترکیه توافق‌های بدست آمده در جریان مذاکرات صلح را عملی نکند آتش‌بس میان پ ک ک و دولت ترکیه شکسته خواهد شد.

كد خبر : ۴۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:تيم فوتبال بورسيا دورتموند با شکست بايرن مونيخ قهرمان سوپر جام آلمان شد.

كد خبر : ۴۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز: مدير عامل شرکت توزيع نيروي برق استان لرستان از اختصاص 12 ميليارد ريال براي ساماندهي شبکه هاي توزيع برق اين استان خبر داد.

كد خبر : ۴۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:در اولين شب از ليالي قدر مساجد شهرستان پلدختر مملو از عاشقاني بود كه با ذكر الهي العفو و استغفرالله ربي اتوبه اليه به درگاه خداوند متعال طلب استغفار وتوبه مي كردند.

كد خبر : ۴۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:برخی اخبار موثق در کمتر از یک هفته تا برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهور یازدهم، حکایت از آن دارد که ترکیب نهایی کابینه روحانی در حال تکمیل شدن است.

كد خبر : ۴۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:گسترش حجاب و عفاف در جامعه نه تنها به تقویت بنیان خانواده و رواج ارزش‌های الهی کمک می‌کند بلکه می‌تواند در برقراری و ایجاد امنیت همه جانبه در جامعه و پاک سازی آن از لوث هر گونه مفاسد اجتماعی مؤثر واقع شود.

كد خبر : ۴۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


ژاپنی ها را در طراحی های هنری دست کم نگیرید. عکس های زیر مربوط به یک آبنمای متفاوت در توکیوست.

كد خبر : ۴۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


دکتر «عبدالعزیز رنتیسی» که پس از شهادت شیخ «احمد یاسین» رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را بر عهده داشت، به دلیل جانفشانی هایش در راه آزادی فلسطین و قدس، به «عقاب فلسطین» لقب گرفته است

كد خبر : ۴۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:یکی از راویان دوران دفاع مقدس گفت: دختری که از نیویورک برای بازدید از شلمچه آمده بود گفت مقداری از این خاک را به من بدهید با خودم ببرم که هر زمان دلم گرفت این خاک را بو کنم.

 

كد خبر : ۴۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز: مدير کل انتقال خون استان لرستان گفت: در حال حاضر هفت شهر در استان لرستان فاقد پايگاه انتقال خون است. 

كد خبر : ۴۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


چقدر سعى كرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند در طول اين سالها كه روز قدس را كه نماد صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق در مقابل باطل است، تضعيف كنند. روز قدس نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى حق و باطل، صف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندى عدل در مقابل ظلم است.

كد خبر : ۴۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان است گفت: اگر واقعاً از روی دلسوزی ، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی، دموکراسی، حقوق کودکان را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:تيم فوتبال پرسپوليس مقابل ذوب آهن اصفهان متوقف شد.

كد خبر : ۴۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رئيس جمهورگفت:دولت بیش و پیش از هر چیزی در پی مسائل معیشتی مردم و مهار آسیب‌های اجتماعی خواهد بود و به موازات آن در عرصه روابط بین‌المللی گام‌های جدیدی برای ارتقای منزلت ایران بر اساس تأمین منافع ملی و رفع تحریم‌های ظالمانه کنونی برخواهد داشت.

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


تنها پسر خانواده مؤمنی بود؛ مادرش بعد از کلی نذر و نیاز و توسل به امامزاده‌های ایلام، علی را از خداوند گرفت؛ آن هم در ماه مبارک رمضان و شب شهادت حضرت علی(ع). علی تنها برادر و نورچشمی ۵ خواهر بود تا اینکه در یازده سالگی رفت پی طلبگی و در ۱۵ سالگی به شهادت رسید؛

كد خبر : ۴۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حسن روحانی عصر امروز یکشنبه و در مراسم تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۴۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:روزانه با گذری از روستاهای لرستان صف‎های طولانی را می‎بینی که از کودک شش ساله تا پیرمرد 80 ساله تشکیل شده و چشم انتظار جرعه‎ای آب هستند تا بتوانند حداقل کارهای روزانه خود را انجام دهند.

كد خبر : ۴۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:بانوی 86 ساله مشهدی منزل مسکونی خودش به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال را در جهت احداث حسینیه وقف کرد.

كد خبر : ۴۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:لرستان کهن سرزمین ایران به گواه یافته های باستان شناسان، پژوهندگان و دیرینه شناسان از نخستین تمدن ها و یکی از چند تمدن شگرف و با پیشینه ای به درازای حیات بشرو فرهنگ وآداب ورسوم خاص است.

كد خبر : ۴۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


تا قبل از دولت احمدی نژاد رسم بر این بوده که دولت های جدید از وزیران دولت های سابق کمابیش در ترکیب هیات وزیران استفاده می کردند، محمود احمدی نژاد این سنت را شکست اما حسن روحانی رسم سابق را دوباره احیا کرد است. با این تفاوت که او از وزیران دولت احمدی نژاد استفاده نکرده اما نام وزیران هاشمی و خاتمی در ترکیب اعلام شده و نهایی نشده فهرست روحانی دیده می شود.

كد خبر : ۴۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 14 مردادماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۴۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:رتبه 5 دانشگاه اول جمهوری اسلامی ایران در سال 2013 میلادی در نظام رتبه بندی سایماگو اعلام شد.

كد خبر : ۴۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزییات سهمیه‌های مختلف کنکور 92 و تسهیلات پیش‌بینی شده را تشریح کرد.

كد خبر : ۴۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


3 نفر دارای تحصیلات حوزوی، 7 نفر دارای مدرک مهندسی و 6 نفر دارای مدارک مرتبط با علوم انسانی از دانشگاههای داخل و خارج از کشور

كد خبر : ۴۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:استان لرستان با توجه به شرايط آب و هوايي متنوع يکي از رويشگاه هاي درختان بلوط است جنگل هاي لرستان نقش مهمي در تثبيت خاک داشته و از فرسايش ناشي از سيلاب هاي مخرب جلوگيري مي نمايند و نزولات آسماني را به سفره هاي آب زيرزميني انتقال مي دهند

كد خبر : ۴۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:تيم فوتبال استقلال تهران در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر در حالی مقابل فجرسپاسی شیراز به یک برد پرگل دست یافت که تعویض‌های طلایی امیر قلعه‌نویی در نیمه دوم شرایط این تیم را کاملا تغییر داد و ورق را به سود آبی‌ها برگرداند.

كد خبر : ۴۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ يكي‌ ازجدي‌ترين‌ وپرشورترين‌ وپرجاذبه‌ترين‌ صحنه‌هاي‌ مشاركت‌ عمومي‌ مردم‌ است‌

كد خبر : ۴۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:تيم فوتبال پرسپوليس موفق شد در هفته سوم مس کرمان را شکست دهد.

كد خبر : ۴۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماز عید فطر سنت به جا مانده‌ای از پیامبر اعظم(ص) است که در طول تاریخ از سوی مسلمانان اقامه شده و اکنون با همان سبک و سیاق به ما رسیده است. اما این نماز پرفضیلت که در زمان حضور امام معصوم بر همگان واجب است در زمان خلفای عباسی تغییر کرده بود.

كد خبر : ۴۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز: اخلاق روزنامه نگاری قراردادنانوشته ای است که باید همواره درمیان روزنامه نگاران رعایت شود.انتخاب نوع خبر،گزارش،نگارش مقاله ای در موضوعی که به مسآله اجتماعی تبدیل شده است و...باید همواره بدون توجه به فشارهای سیاسی،تجاری وشغلی صورت گیرد.

كد خبر : ۴۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


شهید برونسی

كد خبر : ۴۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بیان روز:تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل صبای قم به رده دوم جدول صعود کرد.

كد خبر : ۴۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


كد خبر : ۴۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:درهفته چهارم ليگ برتر تيم هاي پرسپوليس وسپاهان مغلوب حريفان خود شدند.

كد خبر : ۴۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:مسئول روابط عمومی و عضو تیم امدادکوهستان جمعیت هلال‌احمر لرستان از نجات کوهنوردان تهرانی درارتفاعات اشترانکوه خبر داد.

كد خبر : ۴۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:مسئول منابع طبيعي شهرستان پلدخترگفت:بيش از45 درصد درختان جنگلي براثر بيماري زغال(خشيكدگي) در شهرستان پلدختر در حال ازبين رفتن هستند.

كد خبر : ۴۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:10 لرستانی، روز سه‌شنبه، 22 مردادماه به منظور شركت در مرحله كشوری بخش شفاهی هجدهمين جشنواره قرآنی اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه‌های علوم پزشكی كشور به سبزوار اعزام شدند.

كد خبر : ۴۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:داستان شهید گمنام روستای ظفرآباد دلفان روایتی است عجیب اما قابل تامل. شهیدی که اشتباهاً به جای کسی دیگر دفن می شود و ......

كد خبر : ۴۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:مسئول منابع طبيعي شهرستان پلدخترگفت:بيش از45 درصد درختان جنگلي براثر بيماري زغال(خشيكدگي) در شهرستان پلدختر در حال ازبين رفتن هستند.

كد خبر : ۴۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:شمار شهدای ایرانی 107 نفرکه با اجساد 47 سرباز عراقی مبادله می شود که هویت شماری از این اجساد شناسایی شده است

كد خبر : ۴۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل داماش گیلان صدرنشین لیگ برتر شد.

كد خبر : ۴۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:امام‌جمعه موقت تهران بر ضرورت توجه به بیت‌المال تاکید کرد و گفت: ما در شرایطی نیستیم که هزینه‌های غیرمعمول خرج شود؛ مثلاً دکوراسیون‌ها عوض شود. با همین وضع موجود بسازید و هزینه‌ای را بر دوش مردم و بیت‌المال تحمیل نکنید.

كد خبر : ۴۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:درهفته پنجم ليگ برترپرسپوليس ،فولاد برحريفان خودغلبه كردندوتراكتور ومس تساوي.

كد خبر : ۴۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:چند هفته پیش، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز با انتشار مطلبی به نقل از نخست وزیر عراق، مدعی شد ایران از دولت بغداد درخواست کرده ‌برای از‌سرگیری روابط ایران و آمریکا میانجی‌گری نماید.

كد خبر : ۴۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:در تیر ماه 1392 مجموع خودروهای تولید شده در داخل کشور، اعم از سبک و سنگین نسبت به ماه قبل با افزایش 1/10 درصدی و در مقایسه با زمان مشابه سال قبل با کاهش 1/51 درصدی مواجه گردید.

كد خبر : ۴۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:معاون عمراني استاندار لرستان گفت:بقعه متبرکه امامزاده سیدعلی منطقه دره سید پلدختر به‌ خاطر قرار گرفتن در یک منطقه جنگلی داراي ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک قطب مذهبی، توریستی و گردشگری دراستان رادارد.

كد خبر : ۴۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:غیبت آن است که پشت سر مسلمان، عیب مستور او (امرى که مستور عرفى است) گفته شود، مشروط به اینکه به قصد تنقیص باشد، یا در نزد عرف تنقیص به‌حساب آید.

كد خبر : ۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


كد خبر : ۴۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز: یک پزشک ژاپنی در دفتر امام جمعه سابق نورآباد به دین اسلام گروید.

كد خبر : ۴۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:احمدعلي نورعليوندجانباز پلدختري كه پس از طي تحصيلات عاليه بعنوان ديپلمات در اكثر كشورهاي اروپايي فعاليت كرده است.

كد خبر : ۴۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از وجود 2 گونه جانوری اندمیک و باارزش در استان خبر داد.

كد خبر : ۴۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:شهيد حاج حسين بصير از جانشينی گروهان، مسئوليتش را در لشکر ۲۵ کربلا شروع کرد تا به فرماندهی تيپ يکم رسيد و در عمليات کربلای ۱۰ به قائم مقامی لشکر منصوب شد و سرانجام حاج بصير منتظر در شامگاه دوم ارديبهشت سال ۱۳۶۶ در عمليات کربلای ۱۰ از قله‌های ماووت عراق به اوج آسمان پر کشيد.

كد خبر : ۴۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:فرماندار پلدختر از افتتاح 400طرح درهفته دولت در شهرستان پلدختر خبرداد.

كد خبر : ۴۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:تالاب‎های پلدختر به عنوان یکی از بارزترین زیبایی‎های خلقت ومناطق گردشگري دراستان لرستان هستندكه متاسفانه براثر خشكسالي هاي اخير درمعرض خشكي ونابودي قرارگرفتند.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه ۵۰ نماینده به لاریجانی در اعتراض به لغو یکی از مصوبات دولت احمدی‌نژاد توسط دولت روحانی و تهدید سه وزیر به استیضاح در صورت عدم ارائه توضیح قابل قبول در این زمینه خبر داد.

كد خبر : ۴۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:پرسپوليس،تراكتورسازي تبريز،ذوب آهن اصفهان،صباي قم،گسترش تبريز وملوان بندر انزلي برحريفان خود غلبه كردند.

كد خبر : ۴۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختر از برگزاي رژه حماسي 1000نفري بسيجيان شهرستان در هفته دفاع مقدس خبرداد.

كد خبر : ۴۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:شهید گمنامی که سرنوشت شهید برنامه ماه عسل را دارد.

كد خبر : ۴۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز: حساس‌ترين ديدار ليگ برتر فوتبال ايران را روز جمعه، آبي‌ها و قرمز‌هاي پايتخت برگزار مي‌کنند.

كد خبر : ۴۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:اعتیاد یک بیماری روانی، اجتماعی و اقتصادی است که از مصرف غیرطبیعی و غیرمجاز برخی مواد مانند الکل، تریاک، حشیش و... ناشی می‌شود.

كد خبر : ۴۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:اعضاي شوراي شهر پلدختر گزينه هاي احتمالي شهردار  پلدختر رابيان كردند.

كد خبر : ۴۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز: مردی که دو سال در غربت تهران، فراش یک مدرسه دبستان بود و البته حتی با وجود 12 سال سابقه ی کارش و با داشتن مدرک فوق دیپلم باز خدمتگزار یک هنرستان در مشهد.

كد خبر : ۴۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:مجمع عمومي بسيج شهرستان پلدختر با حضور شوراهاي اقشار،كارگروههاي تخصصي ومسئولان واحدهاي مختلف سپاه ناحيه در سالن فجر ارشاد برگزار شد.

كد خبر : ۴۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:هفتاد و هفتمين ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس هم مثل دو ديدار قبلي بدون گل به پايان رسيد تا تماشاگران ناراضي ورزشگاه را ترک کنند.

كد خبر : ۴۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذیعقده روز تولد حضرت معصومه (س) به نام «روز ملی دختران » نامگذاری گردیده است.

كد خبر : ۴۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: جذب ۶۰ پزشک متخصص جدید در این دانشگاه موجب ارتقای خدمات درمانی تخصصی در استان می‌شود.

كد خبر : ۴۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:فیلمساز درجه سه‌ای که فیلم‌هایش از فرط ضعف و ابتذال حتی در جشنواره سینمای جوان محلی هم قابل نمایش نیست، صرفا به خاطر وطن‌فروشی رئیس افتخاری جشنواره نورنبرگ شد!

كد خبر : ۴۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:بايد توجه داشت که شکل مصرف خاکشي در اثرات دارويي آن دخالت دارد، مثلاً خاکشي مخلوط با آب سرد داراي خاصيت ملين (ضد يبوست) و خاکشي به صورت جوشانده داراي خاصيت ضد اسهال مي باشد.

كد خبر : ۴۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختر گفت:مردم شهرستان پلدختر در دوران جنگ تحميلي با تقديم شهداي زيادي نسبت به جمعيت ،در كشور بعد از نجف آباد اصفهان دومين شهر شهيد پرور بعنوان هويزه ثاني لقب گرفته اند.

كد خبر : ۴۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان گفت:پيش بيني مي شود برنج كاران لرستاني امسال حدود 720 ميليارد ريال در آمد داشته باشند.

كد خبر : ۴۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:هجوم گسترده «ساپورت‌»ها به شهرهای بزرگ از یک سو و تبلیغ گسترده آن در فضای مجازی از سوی دیگر شرایطی را به وجود آورده است که گویی ماراتن حجاب و بدحجابی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی آغاز شده است.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:گروهک تروریستی منافقین ضمن برعهده گرفتن این جنایت که در آن علاوه بر آیت‌الله مدنی، ۱۷ تن از مردم نیز به شهادت رسیدند، شرحی از زندگی و فعالیت‌های عامل این جنایت را منتشر کرد.

كد خبر : ۴۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دیشب در اجرای یکی از وعده های خود مبنی بر ارائه گزارش عملکرد دولت به صورت منظم در گفتگویی تلویزیونی و مستقیم با مردم سخن گفت.

كد خبر : ۴۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز: ایمیل هایی برایم رسیده بود. در یکی از این ایمیل ها لیست افرادی که در یک کنفرانس در ضدیت با جمهوری اسلامی شرکت داشتند، آورده شده بود از روی کنجکاوی نگاهی به اسم ها انداختم و میخکوب شدم. بله اشتباه نمی کردم اسم محمدجواد اکبرین هم در میان آنها بود.

كد خبر : ۴۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:در هفته سوم ليگ برتر استان ،تيم فجر شهيد لطوند پلدختر توانست در برابر تيم پرسپوليس اليگودرز به برتري برسد.

كد خبر : ۴۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:آش محلي دنورو پلدختر را اغلب در زمان مشخص و معینی همراه با جشن و شادی می پزند و پخت آن بیش تر جنبه آیینی دارد

كد خبر : ۴۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر گفت: به دلیل غایب بودن مجدد سه عضو شورا در جلسه انتخاب شهردار این شهر، این روند همچنان به تعویق افتاد.

كد خبر : ۴۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:کودک با استعداد و نابغه آبدانانی قادر است قران کریم را به زبان انگلیسی تلاوت کند.

كد خبر : ۴۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:با انتقال باقیمانده اعضای گروهک تروریستی منافقین به کمپ لیبرتی، اردوگاه اشرف از لوث وجود اعضای این گروهک پاک شده و این کمپ در اختیار ارتش عراق قرار گرفت.

كد خبر : ۴۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:اولین گروه از زائران حج تمتع ۹۲ به مدینه منوره اعزام شدند و این گروه از زائران می‌توانند نماز صبح خود را در مدینه منوره اقامه کنند.

كد خبر : ۴۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:هم‌زمان با پنجمین روز از دهه کرامت، گنبد طلایی حرم مطهر حضرت  علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) شستشو داده شد.

كد خبر : ۵۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:طی سال‌های پیش از 2001، حداقل در حدود 30 فیلم و کارتون به نوعی نابودی برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در نیویورک به تصویر کشیده شد.

كد خبر : ۵۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:در ادامه هفته چهارم ليگ برتر لرستان ،تيم فجر لطوند توانست با شكست تيم شهداي نورآباد به يك پيروزي شيرين خارج از خانه دست پيدا كند.

كد خبر : ۵۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان پلدخترگفت: شاعران متعددي از سراسر استان آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال كردند كه پس از داوري فقط 20نفر برگزيده مشخص شدند.

كد خبر : ۵۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:محمد نوری زاد که در دوران زندگی اش یا راه افراط را برگزیده و یا بر سبیل تفریط قدم گذاشته، پس از بارها اهانت به دین اسلام، مذهب تشیع، مراجع تقلید، مردم ایران و مسؤولان کشور به دفاع از منافقین پرداخت.

كد خبر : ۵۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


پرچم حرم نورانی و معطر علی ابن موسی‌الرضا(ع) امروز صبح ساعت 7:35 به مناسبت ولادت آن امام همام و دهه کرامت با حضور مسئولان و خیل عظيم مجاوران و زائران طی مراسم با شکوهی تعویض شد.

كد خبر : ۵۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:در اقدامی عجیب، دختر نوعروس عربستانی از همسر آینده‌اش خواست که 300 سوسمار زنده را به عنوان مهریه برایش از صحرا شکار کند، اما در نهایت به 100 سوسماری که تازه داماد شکار کرده بود، رضایت داد!

كد خبر : ۵۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختر گفت:درهفته دفاع مقدس ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختر 22برنامه برگزار مي كند.

كد خبر : ۵۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:عکس‌های غیر رسمی مقامات سیاسی همیشه مورد توجه شهروندان بوده‌اند.این مجموعه نگاهی دارد گذرا به تصاویر منتشر شده از زندگی خصوصی و فعالیت‌های روزمره مقامات حکومت پهلوی و جمهوری اسلامی ایران

كد خبر : ۵۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:قابل توجه علاقه مندان به خادمي حضرت علي بن موسي الرضا(ع)

كد خبر : ۵۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:استانداری که با گرفتن حکمش گریه کرد و گفت: می‌ترسم...!

كد خبر : ۵۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت:: در حال حاضر 1200 استاد مدعو در رشته‎ها و گروه‎های مختلف مهندسی، علوم پایه، کشاورزی، علوم اجتماعی، اقتصاد، زبان و ادبیات با دانشگاه پیام نور همکاری دارند

كد خبر : ۵۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:پلکهای خیلی سنگینم را به زور باز کردم . تصویر آتا فوکوس خانمی سفید پوش به سختی در مغزم نشست .

كد خبر : ۵۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


سیدجواد یحیوی مجری سالهای دور تلویزیون که طی سالهای اخیر ممنوع التصویر بوده است در نمایش من خیال تو نیستم نقش یکی از رزمندگان را ایفا می کند. یحیوی مجری ممنوع التصویر صدا و سیما این بار به تئاتر روی آورده…

كد خبر : ۵۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بیان روز:معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در لرستان گفت: در هفته دفاع مقدس 100 برنامه در سطح استان لرستان برگزار می‌شود.

 

كد خبر : ۵۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


بیان روز:نشریه بالاگریوه براساس قانون مطبوعات در قبال انتقاد امام جمعه پلدختر به نشریه بالاگریوه جوابیه صادر کرد.

كد خبر : ۵۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


بیان روز:روستاي چولهول باجمعيتي درحدود 50 خانواردر12كيلومتري شرق روستاي افرينه ازتوابع پلدخترلرستان واقع شده است .

كد خبر : ۵۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:در "دیده بان بیان روز "از اخبار سیاسی روز آگاه شوید.

كد خبر : ۵۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان از ایجاد پردیس‎های دانشگاهی پیام نور در پنج شهرستان استان خبر داد.

 

 

كد خبر : ۵۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم رژه حماسی نیروهای نظامی و بسیجیان شهرستان پلدخترباحضور امام جمعه،فرماندار،جمعی از مسئولین ادارات واقشار مختلف مردم  امروز صبح در شهر پلدختر برگزار گردید.

كد خبر : ۵۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:رسانه های غربی و بیگانه مدعی شده اند که اکبر هاشمی رفسنجانی دیداری را با برخی از مسئولان ارشد نظام داشته است و در آن مذاکراتی را در موضوع رفع حصر سران فتنه مطرح کرده است.

كد خبر : ۵۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:صیانت از دستاوردها وارزشهای انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه سپاه است.

كد خبر : ۵۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت نیمه متمرکز سال 92 به همراه تاریخ و محل مصاحبه 17 مهر ماه اعلام میشود.

 
كد خبر : ۵۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:گاهی برای یک فیلم که در بهترین حالات حدود دویست هزار تماشاچی دارد، آن قدر جنجال می شود که انگار مسبب تمام بی اخلاقی های جامعه همین یک فیلم است. اما برای نمایش نمونه های مشابه در تلویزیون انتقادها کمتر شنیده و منعکس می شود. خیانت وجود دارد، اما چگونه نمایش دادن آن به ویژه برای رسانه ای که بدون تردید تأثیر آموزشی مشخصی دارد، باید با دقت بیشتری همراه باشد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:دانشيار دانشگاه علوم پزشكي اصفهان گفت: والدين دانش‌آموزان را ترغيب به خوردن روغن زيتون كنند چرا كه اين ماده غذايي منبع انرژي دانش‌آموزان است.

كد خبر : ۵۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی لرستان از رشد 11 درصدی بازدیدکنندگان موزه‌های استان خبر داد.

كد خبر : ۵۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:چندين ماه است كه بحث عدم پرداخت حقوق كارگران شهرداري پلدختردراين شهرستان مطرح،ودراين زمينه شايعات وشائبه هائي درافكارعمومي ايجادومنتشرگرديده ونشريات مكتوب وپايگاههاي اطلاع رساني مجازي نيزاين مسأله راپيگيري كرده اند.

كد خبر : ۵۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:استان سبز مازندران همه ساله با آغاز ایام تعطیلات پذیرای گردشگران و تورهای گردشگری از نقاط مختلف کشور است. در این میان در اکثر تورها تلاش می‌شود مسایل اخلاقی و اسلامی از سوی تورگردان‌ها و مردم رعایت شود اما گاهی اوقات شاهد کارشکنی برخی تورها هستیم

كد خبر : ۵۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۵


بیان روز:درخشش رزمندگان پلدختری در عملیات فتح خرمشهر وبازگو کردن خاطرات آن ایام غرورآفرین.

كد خبر : ۵۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:همزمان با سفر آقای روحانی به سازمان ملل متحد، وبلاگ های ایرانی مانند همیشه تحلیل های متفاوتی را ارائه دادند.

كد خبر : ۵۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هشدار دادند که برخی از بیماری‌های پوستی و خونی نتیجه خالکوبی و استفاده از رنگ‌ها در عمل تاتو است

كد خبر : ۵۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:معاون صنایع دستی میراث فرهنگی و گردشگری لرستان گفت:در نوروز امسال تولید کنندگان صنایع دستی استان لرستان توانستند تا میزان 200 میلیون تومان محصولات خود را به فروش برسانند.

كد خبر : ۵۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور حکمی عبدالرحمان تاج‌الدین را به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان منصوب کرد.

كد خبر : ۵۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:يك طراح پلدختری، نرم افزاري فوق العاده كاربردي براي محافظت از فايل، پوشه و درايو طراحي وروانه بازار نرم افزاركرد.

كد خبر : ۵۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:ایرج عبدی گفت: اگر در روند سدسازی مناطق زاگرس نشین وقفه ای ایجاد شود، وزیر نیرو قطعا استیضاح خواهد شد.

كد خبر : ۵۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:استقلال با تساوي دو بر دو برابر سئول کره جنوبي و در مجموع دو ديدار رفت و برگشت شکست چهار بر دو از ليگ قهرمانان آسيا حذف شد تا روياي قهرماني يک تيم ايراني در اين رقابت‌ها دوباره بر باد برود.

كد خبر : ۵۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:استان لرستان همواره در یکی از رده های بالای جدول استان های پر آب کشور قرار دارد، سالانه میلیاردها متر مکعب آب از این استان خارج می شود تا همچنان پای لرستان در تمام بخش های کشاورزی و صنعت لنگ بماند.

كد خبر : ۵۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:در اظهارات متهمان در دادگاه آمده بود که آن‌ها برای اولین بار از طریق یک دوست مشترک به نام علیرضا با یکدیگر آشنا شدند که علیرضا به آن‌ها پیشنهاد سفری رایگان به مالزی را می دهد و با همین شیوه مقداری مواد غذایی هم‌چون بیسکویت را به دو خواهر می سپارد که به مالزی ببرند.

كد خبر : ۵۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


بیان روز:اسامي بازيکنان دعوت شده به اردوي تدراکاتي تيم ملي فوتبال بزرگسالان از سوي کارلوس کي‌روش اعلام شد. در بين اسامي دعوت شده ، چهره‌هاي جديدي هم به چشم مي‌خورند .

كد خبر : ۵۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:تيم فوتبال پرسپوليس در هفته‌ دوازدهم ليگ برتر فوتبال با تساوي يک بر يک مقابل صباي قم متوقف شد.

كد خبر : ۵۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"هایی برمی‌خوریم که ميهمان‌‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۵۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:در پی مخالفت مجلس نمایندگان آمریکا با بودجه پیشنهادی رئیس جمهوربرای سال آینده مالی، اوباما طی سخنانی، تعطیلی دولت فدرال آمریکا را برای نخستین بار در ۱۷ سال گذشته اعلام کرد.

كد خبر : ۵۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


دیدن چهره ها در لباس احرام، در روزهایی که ویژه حج و طواف خانه خداست، لطف دیگری دارد.

كد خبر : ۵۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


بیان روز:روایت مهاجرت اجباری "بلوط" کاران زاگرس به بازارهای تهران، حکایت تلخ این روزهای زاگرس است، حکایتی که نه تنها موجب تخریب گسترده جنگلهای بلوط شده بلکه روند کاهش جمعیت سنجاب ایرانی را نیز به دنبال داشته است.

كد خبر : ۵۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


یکی از مراجع عظام تقلید گفت: پس از امام خمینی (ره) آیت‌الله خامنه‌ای چندین سال رهبری جامعه را با قدرت و اقتدار به عهده گرفته‌اند و توانسته‌اند کشتی انقلاب را در دریای پرتلاطم سلامت نگاه دارند.

كد خبر : ۵۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


رئیس دانشگاه پیام نور پلدختر گفت: احداث پردیس دانشگاهی از مطالبات دانشجویان و مردم این شهرستان است.

كد خبر : ۵۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


رئیس دانشگاه پیام نور لرستان از پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد در چهار رشته خبر داد.

كد خبر : ۵۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری دو شکارچی کبک در منطقه شکار و صید ممنوع گرین خبر داد.

 

كد خبر : ۵۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان کشور فرمودند: نخبگان جوان ایرانی قادرند کشور و ملت را به قله های پیشرفت همه جانبه برسانند.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


منابع آگاه حقوقی عربستانی افشا کردند حکومت سعودی چند روز پیش از آغاز موسم حج در این کشور اقدام به توزیع نشریه‌های تحریک‌آمیز علیه مسلمانان شیعی کرد.

 

كد خبر : ۵۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


برخی کارشناسان برنامه «مناظره» مسائل فرهنگی را عاملی برای تأخیر در ازدواج جوانان می‌دانند اما در نقطه مقابل تعدادی دیگر از کارشناسان و مسئولان، مسائل اقتصادی را عامل این امر برمی‌شمارند.

 

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


وام ازدواج یکی  از تسهیلات دولت برای تشویق جوانان به امر ازدواج است. اما این طرح نیز در یکی دو سال گذشته با بن بست مواجه شد و بسیاری از زوج های جوان همچنان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۵۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


در منطقه عجیرب واقع در بخش مرکزی شهرستان دزفول، بقعه‌ای به نام "سید نور" وجود دارد که اولاً جسدی در آن نیست و 60 سال قبل جنازه شخص سید نور را به نجف منتقل کردند.

كد خبر : ۵۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


در قاره آسیا چین و تایلند بیشترین گونه های ماهیان کور آب شیرین را دارا هستند و کشور ما با داشتن 2 گونه منحصر بفرد و نادر جزء کشورهای دارای این گونه هاست .

 
كد خبر : ۵۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


در حدیثى از حضرت محمد(ص) می‌خوانیم: «کسى که کار زشتى را نشر دهد؛ همانند کسى است که آن را در آغاز انجام داده است»؛ می‌توانیم مصداق‌ این حدیث را در لایک، بازنشر و گذاشتن کامنت‌ در شبکه‌های اجتماعی جست‌وجو کنیم.

كد خبر : ۵۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


مسئول انجمن موسیقی لرستان خبرداد:کیوان ساکت سرپرست و سالارعقیلی خواننده گروه گروه موسیقی وزیری در دیار فلک و افلاک برنامه موسیقی اجرا می کنند.

كد خبر : ۵۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


برنامه نود این هفته تحت تاثیر بازی تیم ملی کشورمان مقابل تایلند و بازیکنان تازه وارد اردوی تیم ملی فوتبال و بحث های پشت پرده و فساد در فوتبال بود.

كد خبر : ۵۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


کارشناس مسئول زیستگاه‎ها و امور مناطق محیط زیست لرستان گفت:در کشور 521 گونه پرنده شناسایی شده که در این میان لرستان با تنوعی بالغ بر 230 گونه جایگاه ویژه‎ای را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۵۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


مادونا که با مجله ''هبرز بازار'' مصاحبه کرده، از بخش های مختلفی از زندگی شخصی خود پرده برداشته و با بیان این نکته که مطالعه قرآن را آغاز کرده است، آن را ''کتاب مقدس'' توصیف کرد.

كد خبر : ۵۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


در میان نبود مراکز تفریحی مناسب، کشیدن قلیان به مهمترین سرگرمی جوانان شهر نورآباد تبدیل شده است.

كد خبر : ۵۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


انتخابات ها و نتیجه حاصل از آن نه تنها در ایران که در تمام کشورهای مردم سالار به عنوان صدایی از سوی مردم که حامل پیام هایی برآمده از مشکلات و تنگناها و برای ایجاد تغییری مثبت و یا احیاناً اصلاحی در مدیریت امور آن حاکمیت است .

كد خبر : ۵۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


مرد سی‌و‌هفت ساله‌ای که به اتهام قاچاق مواد مخدر به مجازات مرگ محکوم شده بود، یک روز پس از اجرای حکم در زندان بجنورد و تحویل جسد به پزشکی‌قانونی، در میان ناباوری در سردخانه پزشکی‌قانونی زنده و به بیمارستان منتقل شد.

كد خبر : ۵۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


فاطمه الماهی زائر سالمند سودانی، در مسجد حضرت محمد (صلی الله علیه واله) واقع در شهر مدینه، با سر دادن فریاد شادی که دوباره قدرت بینایی خود را بازیافته، تمامی حجاج حاضر در مسجد را شگفت زده کرد

كد خبر : ۵۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۶


تیم فوتبال پرسپولیس با شکست داماش گیلان به رده دوم جدول صعود کرد.

كد خبر : ۵۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


مدیر جهادکشاورزی پلدختر گفت: بیش از یکهزار هکتار از  مزارع تحت کشت سزیجات و صیفی در پلدختر به روش محصولات ارگانیک (محصولات سالم)کشت شده است.

كد خبر : ۵۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


"دانشگاه پیام نور "امسال با صعود 16 پله ای رتبه هشتم را به خود اختصاص داد و همچنین دانشگاه پیام نور رتبه هشتم دانشگاه های غیر علوم پزشکی کشور در پایگاه جهانی وبومتریک و رتبه دوم کشور در بحث آموزش الکترونیکی در سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات را کسب کند.

كد خبر : ۵۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


  تیم فوتبال استقلال مقابل نفت متوقف شد و دو امتیاز را از دست داد.

كد خبر : ۵۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


وزیر بهداشت و درمان که از بعد از ظهر جمعه به همراه بنیاد خیریه نوآوران سلامت به ورزقان سفر کرده، از روز گذشته تا کنون 11بیمار چشمی را به صورت رایگان جراحی کرده است.

كد خبر : ۵۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


شاید بتوان میرزا عبدالوهاب خان معتمد‌الدوله نشاط را اولین وزیرخارجه ایران نامید. وی از سال ۱۲۰۰ خورشیدی در دوران فتحعلی‌شاه قاجار به مدت دوسال این مسئولیت را عهده دار بود.

كد خبر : ۵۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


از طریق پایگاه تحلیلی خبری بیان روز به بهترین نظر نسبت به  تصاویر  احداث پالایشگاه  پلدختر واحداث پتروشیمی  کوهدشت جوایزی اهدا خواهدشد.

كد خبر : ۵۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


نماینده تام‌الاختیار علی دایی به غیر از پاسخ‌گویی به اتهامات کمک داور سابق فوتبال، جزییات بیشتری از فساد در فوتبال ارائه کرد.

كد خبر : ۵۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


بوشهرنیوز:این روزها بسیاری از مردم شهیدپرور ایران از برخی صحبت های "نعیمه اشراقی" به خشم آمده اند و سعی دارند این خشم خود را در شبکه های اجتماعی یا به صورت نظراتی در سایت های خبری مختلف نشان دهند.

كد خبر : ۵۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در جلسه درسهایی از قرآن که در تلویزیون پخش می‌شود درباره “حقوق خانواده در اسلام” ، “محبت و اعتماد” و … سخن گفته است که یکی از آنها آرایش دختران جوان در خانواده و در مواقعی است که اسلام آن را حلال دانسته اما برخی از والدین با عقاید نادرست خود با این قبیل کارهای حلال مخالفت می‌کنند.

كد خبر : ۵۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


ریختن فاضلاب شهر پلدختر به رودخانه کشکان یکی از معضلات جدی است که اگر مسئولین به آن توجه نکنند شاهد آلودگی زیست محیطی وبهداشتی در جنوب پلدختر خواهیم بود.

كد خبر : ۵۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


سریال ستایش از مجموعه هایی بود که از سوی مخاطبین تلویزیون با استقبال خوبی مواجه شد و قرار است سری دوم این سریال بزودی از سیما پخش شود.

كد خبر : ۵۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


جشن دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاداسلامی شهرستان پلدختر با حضور امام جمعه،فرماندار،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی لرستان وجمعی از مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فجر،ارشاد  برگزار شد.

كد خبر : ۵۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


حضور برخی سیاسیون تاریخ مصرف گذشته که شورای شهر را به عرصه برای جولان اهداف خود مبدل کرده اند از یک سو و تلاش سایر گروه های سیاسی برای مقابله با جریان اول از سوی دیگر شورای شهر را به عرصه مبارزات سیاسی چند جریان فعال شهر مبدل کرده است.

كد خبر : ۵۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


مـتـن کـامـل خطبه پیامبر اکرم (ص ) در غدیر خم...

كد خبر : ۵۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


تصاویر برنده در پانزده بخش مختلف این مسابقه عکاسی، از هفتم دسامبر در 'تئاتر ملی لندن' به نمایش گذاشته خواهد شد.

كد خبر : ۵۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


رئیس‌جمهورگفت:اگر امروز دشمنان ملت ایران به خود جرأت نمی‌دهند تا به منافع و عظمت این ملت تعدی کنند تنها به پشتوانه ایثار ایثارگران و خانواده‌های معظم شهیدان است.

كد خبر : ۵۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


آریایی‌نژاد، سلطانی،رحماندوست، امیر‌آبادی، رستمیان، مرندی، پزشکیان، آذین، رضایی، حسینیان، موسوی، نظری مهر، قربانی، هاشم زهی، صادقی، محمد صادقی، آریایی‌نژاد، عالی، میر‌گلوبیات، طبیب‌زاده و رهبر به رئیس ‌جمهور در خصوص ضرورت مقابله با سخنان غیرمسئولانه معاون گردشگری رئیس‌ جمهور در تبلیغ غیرمستقیم دخانیات تذکر دادند.

كد خبر : ۵۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


تيم فوتبال استقلال با پيروزي مقابل فولاد خوزستان به رده ششم صعود کرد.

كد خبر : ۵۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


رئیس سازمان حج و زیارت گفت: از 15 ماه محرم ثبت‌نام‌ عمره و از 22 بهمن ماه ثبت‌نام‌ حج تمتع آغاز می‌شود.

كد خبر : ۵۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


روزنامه‌های صبح امروز ایران در سرمقاله‌های خود به مهمترین مسائل روز کشور و جهان پرداخته‌اند از جمله «رازها و رمزهای سوریه»،«واکنش دیرهنگام اما بجای تولیت آستان امام خمینی(ره)»،«بازگشت اخضر ابراهیمی»«جوانان بیکار را دریابید»،«اقدام تحسین برانگیز»،«گفت و شنود عمومی برای یارانه‌ها»،«انقباض در بودجه آری، در رفتار هرگز!»،«سیاست‌های اقتصادی بعد از انقلاب؛ موافقان و مخالفان آن» و... که برخی از آنها در زیر می‌آید.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


محمد حسین بازگیر؛مدیرکل حفاظت ازمحیط زیست لرستان درگفت وگوی اختصاصی با سفیر افلاک گفت: مهم ترین واصلی ترین راهکار برای حفظ محیط زیست، فرهنگ سازی است.اگر باور ونگرش مردم نسبت به محیط زیست تغییرکند خود به خود آن چه را که بخواهیم اتفاق می افتد.

كد خبر : ۵۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


هرچند هنوز چند روزی از مشکل آلودگی زیست محیطی وبهداشتی رودخانه کشکان نمی گذرد این بار پایگاه اطلاع رسانی بیان روز ازآلودگی بهداشتی وزیست محیطی دیگر پرده برداری کرده است.

كد خبر : ۵۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


حکایت امروز سرگذشت بانویی است که دو روز عالم برزخ را تجربه کرده است و حرف های او حاوی مطالب تامل برانگیزی از عالم برزخی است.

كد خبر : ۵۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


سیستم ایمنی بدن انسان همچون سدی محافظ در برابر میکروب‌ها و عوامل ناشناخته عمل می‌کند که وظیفه آن دفاع از بدن در مقابل بیماری‌ها و دیگر فاکتورهای خارجی بیماری‌زا است.

كد خبر : ۵۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


طرح رشد صنعت توریسم درخرم آباد رااولین باردهمرده ،استاندارپیشین لرستان مطرح کرد.دهمرده ؛به دنبال رشد صنعت توریسم درخرم آباد، فرهاد وار تیشه بر مدبه کوه زد تالرستان راوارد فاز جدیدی از توسعه کند.

كد خبر : ۵۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدخترگفت:اولین کاروان دانش آموزی شهرستان پلدختر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

كد خبر : ۵۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


مسئول روابط عمومی و رسانه مسابقات جهانی کشتی پهلوانی صبح امروز در خرم آباد به خبرنگار ما گفت: یکصد خبرنگار داخلی و خارجی از خبرگزاری ها، مطبوعات و صدا و سیما این مسابقات را پوشش کامل خبری خواهند داد.

كد خبر : ۵۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


طیفی از اصلاح‌طلبان بازی با نام ناطق نوری را از سر گرفته‌اند. این کار که برای ایجاد بدگمانی بیشتر در میان اصولگرایان صورت می‌گیرد، موجب برخی دلخوری‌ها نزد کسانی چون محمدرضا عارف شده است.

كد خبر : ۵۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


همزمان با نزدیک شدن به ۱۳ آبان جمعی از فعالان رسانه‌ای و اینترنتی، با انتشار بیانیه و جمع آوری امضاء اینترنتی، اقدام به راه‌اندازی موج وبلاگی با عنوان «مرگ بر آمریکا» نموده اند.

كد خبر : ۵۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


مسئول روابط عمومی و رسانه مسابقات جهانی کشتی پهلوانی از تغییر جوایز اولین دوره این رقابت ها خبر داد.

كد خبر : ۵۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


محمد رویانیان و همسرش مهمان برنامه فیروزه ویژه روز خانواده بودند.

كد خبر : ۵۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


چهره‌اش برای خیلی‌ها آشناست؛ خیلی‌ها هنوز نقش‌آفرینی‌اش را در فیلم‌های «سربازهای جمعه»، «تیغ‌زن»، «تسویه حساب» و «استشهادی برای خدا» به خاطر دارند. خیلی‌ها هم او را با « آناهیتا» و «سرزمین کهن» به یاد می‌آورند.

كد خبر : ۵۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


جلسه ستاد بازسازي عتبات عاليات لرستان با حضور مسوولين ستاد هاي عتبات عاليات شهرستانهاي لرستان در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۵۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


مشغولیت افراطی وزیرخارجه به فضای فیس‌بوکی و بها دادن وی به یک خبر دروغ، تعجب ناظران و تحلیل‌گران را برانگیخته است.

كد خبر : ۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۳ و المپیاد علمی دانشجویی کشور از فردا خبر داد و گفت: ثبت‌نام داوطلبان تا روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه ادامه دارد.

كد خبر : ۵۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


انتخابات ها و نتیجه حاصل از آن نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای مردم سالار به عنوان صدایی برآمده از مردم ، که حامل پیام هایی از مشکلات ، تنگناها و کمبودها برای ایجاد تغییری مثبت و یا احیاناً اصلاح در مدیریت امور آن حاکمیت محسوب می شود .

كد خبر : ۵۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، زنگ ایثار و شجاعت در مراسمی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، مدیر آموزش و پرورش پلدخترروز شنبه به صورت نمادین در هنرستان فنی و حرفه ای حضرت رسول شهر پلدختر نواخته شد.

كد خبر : ۵۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


شب گذشته یک جوان نورآبادی بر اثر گازگرفتگی با گاز مونوکسید کربن جان باخت.

كد خبر : ۵۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


نماینده مردم اهواز در مجلس از مسوومیت حدود پنج هزار نفر در پی بارش باران اسیدی در اهواز خبر داد.
كد خبر : ۵۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


با فرا رسیدن ماه محرم تقاضا برای خرید مواد غذایی افزایش یافته است. یکی از مشکلاتی که اقتصاد کشور با آن رو به رو است گرانی های فصلی و مناسبتی می باشد که ...

كد خبر : ۵۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


در ادامه تبلیغات ضد اسلامی برخی از کشورها و هجوم فرهنگ های ضد اسلامی به کشور، جشن های هالیوون که از رسوم شیطان پرستی در ایران است، گسترش یافته است.

كد خبر : ۵۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


صبح دیروز موسی نوری، دادستان زابل، به همراه راننده خود در مسیر عزیمت به محل کار، با شلیک گلوله افراد مسلح به شهادت رسید.

كد خبر : ۵۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


ترور دادستان زابل، بازتاب درگذشت حبیب الله عسکر اولادی، دیدار روحانی با رئیس فیفا و ظریف با وزیر خارجه فرانسه و نامه انتقادی ۱۵۰ نماینده به روحانی در خصوص انتصابات وزیر علوم از مهمترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۵۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


مژگان شجریان، دختر شجریان به تازگی با شبکه ایران فردا مصاحبه کرده و با تلویزیون نوری‌زاده درباره تاریخچه موسیقی، اسلام و مقوله موسیقی و فساد، نحوه پوشش زنان، مقامات و مدیران جدید و همچنین درباره پدرش صحبت کرد.

 

 

كد خبر : ۵۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


عارفه تاج زاده پس از فتنه 88 به اتفاق همسرش از کشور گریخت و به کشور کانادا پناهنده شد.

كد خبر : ۵۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


اون شب اونقدر بچه‌ها بر سر و سینه زدند تا از حال رفتند. آن شب حال عجیبی بود. حتی بعد از اتمام عزاداری بعضی‌ها هنوز گریه می‌کردند.

كد خبر : ۶۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


خودداری دامدار لرستانی از شلیک

كد خبر : ۵۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


تیم پنج نفره دانش آموزی limit less  پنج سال است که در زمینه ی رباتیک فعالیت می کنند ،اعضای این گروه هرکدام حداقل یک اختراع را دشته اند.

كد خبر : ۶۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


وزیر خارجه فرانسوی که این روزها بیش از هرزمان دیگری به به اصل خود – یعنی یهودی بودن پدر و مادرش- بر گشته، در خیابانهای وین، فرانسوی را با لهجه امریکایی و عبری صحبت کرده و در واقع ساز کوک آمریکایی و رژیم صهیونیستی شد.

كد خبر : ۶۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


توفان سهمگین هایان که بعد از عبور از مناطق مرکزی فیلیپین مسیر ویتنام را در پیش گرفته بیش از 10هزار کشته بر جا گذاشته است. فرودگاه تاکلوبان تخریب شده، بسیاری از جاده‌ها مسدود و خطوط برق و تلفن قطع شده‌اند.

كد خبر : ۶۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


جمعی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی شهرستان دلفان در اعتراض به عدم پاسخ به مطالباتشان، مقابل فرمانداری نورآباد تجمع کردند.

كد خبر : ۶۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


کمی قبل تر هر کس دلش می گرفت پنجره را باز و نگاهش را به گنبد آخری مرقد مطهر می دوخت و با جگر گوشه امام کاظم(ع) درد دل می کرد اما امروز دیگر پنجره را که باز می کنی آپارتمان های چند طبقه را می بینی که حتی اجازه نمی دهند پوستت گرمی نور آفتاب را حس کند.

كد خبر : ۶۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۶۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


معمولا شایعات زیادی پشت سر مداح ها است. اینکه درآمدشان از مداحی کردن آنقدرها هست که نیازی به کاری غیر از مداحی ندارند ...

كد خبر : ۶۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


مدیر کل فناوری اطلاعات استانداری لرستان گفت: استان لرستان جزو پنج استان برتر کشور در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات محسوب می شود.

كد خبر : ۶۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


امام زمان(عج) می‌فرمایند: سلام بر عباس‌بن امیرالمؤمنین، همدرد بزرگ برادر که جانش را فداى او ساخت و از دیروز بهره فردایش را برگزید، آنکه فدایى برادر بود و از او حفاظت کرد و براى رساندن آب به او کوشید و دستانش قطع گشت.

كد خبر : ۶۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه مراسم ختم مادر محمد علی نجفی گفت: به نظر من فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که عضو آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند.

 

 

كد خبر : ۶۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


این روز ها خیلی ها می گویند که باید معیشت مردم بهبود پیدا می کرد ولی به جای بهبود معیشت مردم، شاهد عزل و نصب های اتوبوسی در وزارتخانه ها هستیم.

كد خبر : ۶۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


اخیراً محمد نوری‌زاد که گویا توهم کارآگاه شدن را در سر می‌پروراند فردی در استدلال هایی جالب، ترور معاون وزیر صنعت و معدن را بر گردن سپاه انداخته است.

كد خبر : ۶۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


فرمانده‌ سابق ارتش در خاطرات خود از آزادسازی سوسنگرد درباره نقش رهبری گفت: حضرت آقا به بنی صدر می‌فرمودند: «باید به فکر نیروهای مستقر در سوسنگرد باشیم، این‌ها فرشته هستند، ضرر شهادت این‌ها برای ما به‌مراتب بیشتر از سقوط سوسنگرد است، ما سوسنگرد را از چنگ این خبیث‌های بعثی بیرون می‌کشیم، اما اگر آنها شهید شدند، ما چه‌کار کنیم؟

كد خبر : ۶۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


يكي از شاخص هاي مهم توسعه در هر جامعه در ابعاد مختلف اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی، و ...  توسعه زیرساختهای حمل و نقل آن است اين شاخص  به عنوان یکی از شاخصهای مهم در جوامع پيشرفته شناخته مي شود.

كد خبر : ۶۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


وزیر کشور در پی پیشنهاد شوراهای اسلامی هشت شهر ، با صدور احکامی شهرداران جدید شهرهای تبریز ، اراک ، شهرکرد ، آمل ، بابل ، آبادان ،بروجرد و خمینی شهر را منصوب کرد

كد خبر : ۶۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به رفع اتهام از «قهرمانی» گفت: برای سران فوتبال که می‌خواهند روی تخلفات سرپوش بگذارند، متأسفم.

كد خبر : ۶۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


كد خبر : ۶۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


ملا قربانعلی زنجانی در طول دوران زعامت دینی خود از عوامل حکومت قاجار نه حاکمی را پذیرفت و نه به حضور حاکمی رفت. او رجال دیوانی قاجار را عادل نمی‌دانست و با هیچ یک از پادشاهان قاجار ملاقات نکرد.

كد خبر : ۶۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


فیلم «گس» ساخته کیارش اسدزاده از ایران در بخش مسابقه جشنواره فیلم رم حضور داشت که روز گذشته این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر زن/مرد نوظهور شد.

كد خبر : ۶۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با برشمردن برنامه های هفته بسیج در این استان گفت: بسیج از عامل های حفظ اقتدار نظام است.

كد خبر : ۶۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


شاید آنچه بیش از هر دلیل دیگری سبب شد بیشترین رای مردم به سبد آقای روحانی ریخته شود ،وعده‌ی امید و تدبیر 100 روزه ایی  بود که وی در زمان تبلیغات انتخاباتی به مردم ارائه داد.

كد خبر : ۶۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


رهبر انقلاب در دیدار بیش از 50 هزار نفر از فرماندهان بسیج، یکی از ویژگی های نظام استکباری را خودبرتربینی دانسته و افزودند: مجموعه های استکباری وقتی خودشان را از بقیه انسان ها مجموعه خودشان را از بقیه مجموعه ها برتر دانستند، وقتی همه چیز را فرع بر خودشان دانستند، یک معادله غلط و خطرناکی در تعاملات جهانی به وجود می آید.

كد خبر : ۶۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


موفقیت تیم فوتبال ساحلی ایران برابر برزیل،اعلام اسامي تيم فوتبال ستارگان پرسپوليس براي رويارويي مقابل ستارگان ميلان ودریافت کفش طلاي فوتبال اروپا توسط لیونل مسی...

كد خبر : ۶۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


یک پایگاه خبری عرب زبان جزئیات و مصوبات نشست امنیتی ضد ایرانی بین رئیس جمهور فرانسه، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس دستگاه جاسوسی عربستان سعودی را فاش کرد.

كد خبر : ۶۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


در قرن‌ 21 جنگ‌ اصلي‌ بين‌ شيطان‌ بزرگ‌ از يك‌ سووانقلاب‌ اسلام‌ و كشورهاي‌ اسلامي‌ از سوي‌ ديگر است‌ ودرگيري‌ها وجنگ‌ ها ومبارزه‌ها به‌ جنگ‌ بين‌ ابرقدرت‌ غرب‌ به‌نمايندگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا از يك‌ طرف‌ و قدرت‌ اسلام‌ به‌ نمايندگي‌انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ از طرف‌ ديگر كشيده‌ شده‌ است‌.

كد خبر : ۶۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


فرمانده ناحیه مقاومت بسیچ پلدختر گفت: هفته شکوهمند بسیج فرصت ارزشمند برای بازگویی و یادآوری ایثار و مقاومت فرزندان این مرز و بوم است.

كد خبر : ۶۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


شهرستان پلدختر یکی ازشهرهای استان لرستان که ازلحاظ فرهنگی وآداب ورسوم همچنان به صورت قومی قبیله ای  و بصورت ساده زندگی می کنند.

كد خبر : ۶۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


  مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید و سابق شهرستان دلفان با حضور استاندار لرستان انجام شد.

كد خبر : ۶۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی علمی برای مقابله با معضل بیکاری استان، رونق اقتصادی را مهم ترین برون رفت از این مشکل بیان کرد.

كد خبر : ۶۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


به مناسبت هفته بسیج با حضور فرمانده  وجمعی از کارکنان ناحیه، سالن ورزشی 9دی سپاه پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۶۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر در نشست با اصحاب رسانه ومطبوعات  ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت:دراین هفته 31برنامه درزمینه های مختلف در شهرستان پلدختر برگزارمی شود.

كد خبر : ۶۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


سايت پانوراما- الشرق الاوسط در مقاله اي به بررسي همكاري اسرائيل و عربستان بر ضد توافق ايران با غرب پرداخت .

كد خبر : ۶۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


به مناسبت هفته بسیج اکیپ های درمانی بسیج به مناطق محروم شهرستان پلدختر اعزام شدند.

كد خبر : ۶۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


فریدون عباسیان زیر بارش خمپاره و کاتیوشا می‌خواند: یار دبستانی من، با من و همراه منی، که خود رفیق نیمه راه شد و در پایگاه موشکی، جلوی هلی کوپتر عراقی مردانه برخاست؛ آر.پی.جی به دست گرفت و ... یار دبستانی پرید!

كد خبر : ۶۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


فرمانده  ناحيه مقاومت بسيج پلدختر گفت : : بسيجيان با الهام گرفتن از عاشورا حسين (ع) مكتب ايثار وشهادت را در جنگ تحميلي تفسير كردند.

كد خبر : ۶۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان از جمع آوری برنج های غیر استاندارد و آلوده از بازار این استان خبرداد.

كد خبر : ۶۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


نوری زاد در سفر به کرمانشاه ضمن دیدار با خانواده های اعدامی و فتنه گر با دراویش عکس یادگاری گرفت.

كد خبر : ۶۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


همزمان با سراسر کشورمانور زلزله دردبیرستان نمونه دولتی  دانش پلدختر برگزارشد.

كد خبر : ۶۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات کنکور سراسری سال ۹۳ را اعلام کرد.

كد خبر : ۶۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سخنان رضا خاتمی نهایت گستاخی است، از مسئولان مربوط خواست این موضوع را پیگیری کنند.

كد خبر : ۶۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


رییس جمهور در دیدار مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: حل مشکلات کشور تنها با همکاری و تعامل مجلس شورای اسلامی و دولت امکان‌پذیر است.

كد خبر : ۶۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


تيم ملي فوتسال ايران در اولين ديدار دوستانه خود مقابل روسيه به برتري رسيد.

كد خبر : ۶۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


اين روزهها كه تغيير فرمانداران استان لرستان با روي كار آمدن دولت جديد تدبير واميد آغاز شده و در اولين اقدام ، استاندار لرستان  در هفته گذشته اقدام به  انتصاب فرماندار جديد نورآباد كرد.

كد خبر : ۶۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


اخیرا تصاویری از یک خیابان به نام ” ایران ” در اسرائیل در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که کاربران ایرانی با غرور و کری خوانی برای اسرئیلی ها از آن یاد می کنند.

كد خبر : ۶۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


سریال جدید «شوخی کردم» آخرین ساخته مهران مدیری از اواخر آذر و اوایل دی ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

كد خبر : ۶۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


کار شناسایی وجمع آوری برنج های آلوده وغیر استاندارد از بازار لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۶۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


کارشناس ایدز لرستان گفت: درلرستان تعداد2280نفر مبتلا به بیماری ایدز وجود دارد.

كد خبر : ۶۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


روغن مرزنگوش – پادشاه آنتی‌یوتیک‌های طبیعی روغن مرزنگوش است که تحقیقات مختلف تاثیر آن را اثبات می‌کنند. البته، در این مورد هم مثل چیزهای دیگر، میزان قدرت محصول قابل‌تغییر است به همین دلیل بهتر است قبل از خریداری حتماً در مورد آن تحقیق کنید.

كد خبر : ۶۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان از برگزاری یادواره شهید حجت الله رحیمی از خادمین اردوهای راهیان نور به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۶۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه آمریکا مرکز و منشأ تروریست‌های بزرگ دنیاست، گفت:‌ آمریکا که خود بزرگترین مستکبر جهان است،‌ ادعای حقوق بشر دارد و ما باید زینب‌وار به صحنه آمده و چهره کفر و حقیقت را نمایان کنیم.

كد خبر : ۶۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


مجله آتلانتیک در گزارشی تصریح کرده تعداد فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری دانشگاه‌‌های آمریکا در کابینه رئیس جمهور ایران بیشتر از کابینه رئیس جمهور آمریکا است.

كد خبر : ۶۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵


مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان  استان لرستان با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.

كد خبر : ۶۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


با قدری تامل درباره آب، ارزش قطره‎ها را دریابیم و با زلالی اندیشه روح پاکش را شناخته، آن را نیالاییم و از دیگری التماس نکنیم.

كد خبر : ۶۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


زباله‌های شهری و بیمارستانی پلدختر پس از دفن با بارش باران دوباره به شهر باز می‌گردند.

كد خبر : ۶۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


كد خبر : ۶۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


حجم کل بودجه کشور در سال نود و سه، ۷۸۳۲۳۹۸۵۲۲ میلیون ریال پیشنهاد شده است که نسبت به سقف قانون بودجه سال قبل ۸.۴ درصد رشد نشان می‌دهد.

 
كد خبر : ۶۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: متوسط بارش سال زراعی امسال لرستان تا صبح امروز 94.5 میلی متر بوده که نسبت به بارش های سال زراعی گذشته در مدت مشابه، 25 درصد و نسبت به بارش های آماری دوره های بلندمدت مشابه، 18 درصد کاهش را نشان می دهند.

كد خبر : ۶۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


برادرانم! شما را سفارش می‌کنم به ادامه دادن راه جهاد در مسیر حزب‌الله که مسیر عزت و کرامت است و سفارش می‌کنم به یاری رهبر حزب‌الله، سید حسن نصرالله، که به خدا قسم راهی را به سوی خدا نیافتم که سریعتر از این راه به رضایت خداوند منتهی شود.

كد خبر : ۶۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


حضرت آیت الله خامنه ای همه مسئولان کشور به ویژه وزیران آموزش عالی و بهداشت و درمان را موظف کردند همه تلاش خود را بکار گیرند تا چرخه پیشرفت علمی کشور کند نشود و هر روز توسعه و سرعت بیشتری یابد.

كد خبر : ۶۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


رئیس ستاد توسعه فناوری هوافضا، از پرتاب «کاوشگر ۷» ساخت دانشمندان و متخصصان کشورمان در هفته آینده خبر داد و گفت: این کاوشگر، از پایگاه فضایی امام خمینی سمنان، به فضا پرتاب می شود. «این پرتاب، گامی بزرگ از طرح اعزام فضانورد به فضاست.»

كد خبر : ۶۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


  طی مراسمی استاندار لرستان به همراه چند تن از مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان به عیادت سید نورخدا موسوی جانباز صددرصدی خرم‌آبادی رفتند.

كد خبر : ۶۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر گفت:رزمایش بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج پلدختر درروزهای 21و22آذر ماه در منطقه سراب جهانگیر شهرستان  برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۶۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختراز آغاز رزمایش گردان های بیت المقدس این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۶۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


مطالعه در تاریخ آموزش و پرورش نشان می‌دهد، چالش‌های آن به ویژه در حوزه اجرا به اندازه گستره‌اش، زیاد است. اما این سبب نمی‌‌شود راهکاری برای برون‌رفت از این چالش‌ها نیندیشیم. بازخوانی مسیر طی شده یکی از در دسترس‌ترین نسخه‌های شفابخش است.

كد خبر : ۶۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


گودرز کریمی فر از سوی وزیر آموزش و پرورش، به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۶۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


مسئول دفتر فنی اداره کل ورزش وجوانان لرستان گفت‌: ۱۲ پروژه عمرانی ورزشی فعال استان طی سال ۹۲ بین ۵۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ا‌ند.

كد خبر : ۶۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:رزمایش الی بیت المقدس با حضور دوگردان از بسیجیان شهرستان پلدختر روزهای 21و22آذرماه درمنطقه سراب جهانگیر برگزارشد.

كد خبر : ۶۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


 در هفته گذشته برخی رویدادهای علمی در صدر مهم ترین اخبار روز دنیا در وب سایت ها، رسانه ها و مراکز خبری مجازی قرار گرفت.

كد خبر : ۶۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


همزمان با آغاز هفته پژوهش از 12 محصول بومي فناورانه در حوزه سايبري با حضور وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و دكتر غلامرضا جلالي رئيس سازمان پدافند غير عامل كشور رونمايي و نمايشگاه صنعت بومي سايبري افتتاح شد.

 
كد خبر : ۶۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


دومین میمون فضانورد با نام فرگام که توسط کاوشگر ایرانی به فضا پرتاپ شده بود سالم به زمین بازگشت .

 

كد خبر : ۶۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


فتوای رهبر معظم انقلاب برای فیس‌بوک، دولت ساختمان‌هایش را ۹۷ میلیارد تومان اجاره می‌دهد، انتقاد هاشمی رفسنجانی از غیبت روحانی، کارکنان تابناک اعتصاب کردند، واکنش "فرناندا لیما" به اعتراض فیس‌بوکی ایرانیان، اعتراض نماینده پارلمان مکزیک با با برهنه شدن! و ... از جمله اخبار جذاب بسته خبري امروز است.

كد خبر : ۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


نمایندگان سه استان به علت عدم اختصاص بودجه مناسب از سوی دولت از سمت خود استعفا دادند.

كد خبر : ۶۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


تصادف اتوبوس حامل کاروان راهیان نور دانش‌آموزی با هوو در لرستان، یک کشته و شش مجروح برجا گذاشت.

كد خبر : ۶۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


پرسپوليس در هفته هجدهم رقابت‌هاي ليگ برتر به عنوان بهترين تيم هفته معرفي شد.

كد خبر : ۶۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


به مناسبت گرامیداشت شهید فتح الله چراغی همایش پیاده روی با عنوان یاد بود شهدای خانواده های کارکنان دانشگاه پیام نوراستان با شرکت اساتید ، کارکنان ، دانشجویان و عموم مردم پلدختربرگزار شد.

كد خبر : ۶۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


یازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های لرستان امروز در خرم آباد آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۶۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


ادامه واکنشها به کارشکنی غرب درباره توافق ژنو، درخواست روحانی از نوری مالکی برای تامین امنیت زائرین کربلا در اربعین، واکنش فیسبوکی ظریف به منتقدان ،نظر مطهری درباره رفع فیلتر فیس‌بوک و تعلیق بزرگترین توافق گازی ایران-پاکستان از مهمترین اخبار امروز 24 آذر 1392 هستند.

كد خبر : ۶۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


استاندارلرستان گفت: رتبه اول بیکاری برازنده مردم لرستان نیست.

كد خبر : ۶۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: باز هم سهم اندک لرستان از بودجه عمرانی کشور را لمس کردیم.
كد خبر : ۶۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: از دست اندرکاران بیمارستان صحرایی شهدای بسیج جامعه پزشکی لرستان که در هفته دفاع مقدس  در روستای فرهاد آباد از توابع شهرستان نورآباد برگزار شد  طی مراسمی تجلیل خواهد شد.

كد خبر : ۶۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


دومین نمایشگاه ملی اشتغال و توسعه کار آفرینی امسال نیز با استقبال مراکز علمی و کاربردی سراسر استان روبه رو شده است.

كد خبر : ۶۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


سید یاسر جبرائیلی طی یادداشتی در باره اظهارات اخیر سریع القلم علیه مردم اظهار داشت: راننده های تاکسی و لبو فروش ها همگی جزء مردم عادی هستند که سریع القلم برای آن ها هیچ نقش و جایگاهی در اظهار نظر های سیاسی قائل نشده است.

كد خبر : ۶۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


مجله مهرنامه در شماره اخیر خود مصاحبه‌ای را با مصطفی ملکیان منتشر کرد که در آن دین مشکل اصلی مردم ایران دانسته شده است.

كد خبر : ۶۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


سعید حجاریان از عوامل موثر در فتنه سال 88 اخیرا طی اظهاراتی در گفت‌‌وگو با یک رسانه دولتی با اشاره به طرح برخی موضوعات در مجلس برخلاف روند حرکت دولت، گفته است: نمایندگان بر خلاف خواسته مردم حرف بزنند و عمل کنند و بعد آن وقت ببینند آیا مردم حوزه‌های انتخابیه‌شان آنها را به شهرشان راه می‌دهند؟

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


مقام معظم رهبری در دیدار اعضاى ستاد مرکزى هیئت رزمندگان اسلام‌ اظهار داشتند: اینکه آدم در یک مجلس روضه یا هیئت عزادارى مراقب باشد که مبادا وارد مباحث اسلام سیاسى بشود، این غلط است.

كد خبر : ۶۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


در تقارن ایام اربعین حسینی و سنت شب نشینی طولانی ترین شب سال، آموزش عملی نگه داشتن حرمت این ایام در کنار برگزاری مراسم سنتی، از فعالیت هایی که باید برای کودکان این آینده سازان جامعه اسلامی انجام شود.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


استاندار لرستان گفت: براساس برنامه‎ریزی‎های انجام شده، 80 درصد واحدهای مسکونی طرح مسکن مهراستان‌ تا پایان سال آینده تعیین تکلیف و به متقاضیان تحویل داده خواهند شد.

كد خبر : ۶۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


مبتکر ایرانی موفق به ساخت بخاری همراه چندمنظوره شد.

كد خبر : ۶۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


وارد سالن می شوم .همراه با ورود من زن جوانی نیز وارد می شود.هنوز متوجه اوضاع سالن نشدم ؛ می بینم خانم جوان دست برسینه سلام می دهد.رد نگاهش راکه می گیرم می رسم به نمایشگاه کوچکی که نمونه اش را بارها در محافل مذهبی دیده بودم اما نه دریک سالن آرایشگاه زنانه....!

كد خبر : ۶۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


  نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس گفت: تنها دانشگاه علمی کاربردی متناسب با بازارکار رشته‎ها را راه‎اندازی و دانشجو می‎پذیرد.

كد خبر : ۶۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های دخترانه دانشگاه لرستان این روزها با مسائلی از قبیل سرمای اتاق‌ها، اسکان بیش از ظرفیت دانشجو و حتی وجود سگ‌های ولگرد در مجاورت خوابگاه‌ها مواجه هستند.

كد خبر : ۶۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


تیم گودمن، منتقد هالیوود ریپورتر 20 سریال برتر سال 2013 را انتخاب کرد.

كد خبر : ۶۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


فوتبال در طول ادوار مختلف جام‌جهانی سرشار از زیبایی‌ها و جذابیت‌های خاصی بوده که آن را به پرطرفدارترین ورزش جهان تبدیل کرده اما در حافظه فوتبال‌دوستان لحظاتی ثبت شده که این زیبایی‌ها را تا حدی زیر سوال برده و می‌توان از آنها به‌عنوان شرم آورترین صحنه‌های تاریخ جام جهانی یاد کرد!

كد خبر : ۶۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


در این گزارش به تمامی ادعاهای فتنه گران برای وقوع تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ اشاره شده است.

كد خبر : ۶۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


برخلاف خبرهای گسترده از طرح ناطق نوری به عنوان سر لیست انتخاباتی مجلس دهم، جزئیات جلسه انتخاباتی عارف حاکی از حضور عارف در انتخابات مجلس به عنوان سر لیست اصلاح طلبان است.

كد خبر : ۶۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


مشخصات آبشار تله زنگ:آبشار تله زنگ واقع در بین دو استان خوزستان و لرستان یكی از زیباترین آبشارهای ایران كه گاهی نیز از آن به عناوین بهشت پنهان ایران یا نیاگارای ایران یاد می شود.

كد خبر : ۶۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


نسخه وکیل مدافع شیطان بزرگ برای حل همه مشکلات!،پايان اختلاف نهاد رياست جمهوري و نهاد انقلابي درباره يک ساختمان،تهديد نمايندگي ايران در سازمان ملل از سوی رژیم اسرائیل،روحاني در دايره اصولگرايان است،رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تغییرکرد و ...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که از اینجا میخوانید.

كد خبر : ۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


سازمان بسیج ادارات لرستان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی آورده است: هرگز اجازه نمی‌دهیم، حامیان نقاب‌دار فتنه در پست‌های کلیدی نظام حضور پیدا کنند.

كد خبر : ۶۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


اظهارات مسئولان درباره حماسه 9 دی، اعلام جزئیات محتویات 2 سبد کالایی دولت، اظهارات صالحی درباره انتصاب ملک زاده در دولت دهم و نامه تهدید آمیز رژیم صهیونیستی به سفارت ایران از مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۶۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


با توجه به نقش بسیار مهم سامانه‎های موقعیت ‎یابی در امور دفاعی خصوصاً برای ناوبری پهپادها و موشک‎ها، نقش سامانه هدی و LPS بومی که طی هفته‌های گذشته توسط وزیر دفاع کشورمان رونمایی شد، اهمیت استراتژیک و ویژه ای پیدا می کند.

كد خبر : ۶۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: درحال حاضر بیشترین میزان بارش باران در24ساعت گذشته درلرستان 27 میلیمتر اعلام شده است.

كد خبر : ۶۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کاملا مشخص است که بابک زنجانی به آقای هاشمی و آقای روحانی وابسته است و معمولا گروهای ثروتمند همدیگر را پیدا می کنند.

كد خبر : ۶۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


سخنان عجیب روز گذشته علی مطهری در شیراز و نطق صبح امروز او در مجلس واکنش های جدی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۶۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


رهبر معظم انقلاب درباره ترویج خرافه در شب اول ربیع تاکید کردند: عمل مذکور مستند روایى ندارد و شیوه‌اى قابل تأیید نیست.

كد خبر : ۶۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


فیلم "قلاده های طلا" با فیلم نامه ی ضعیفی مواجه است اما کارگردانی خوب ابوالقاسم طالبی توانسته فیلم را به گونه ای ایجاد کند که مخاطب را تا آخرفیلم به همراه خود بکشاند.

كد خبر : ۶۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


وقتی از برخی رسانه‌ها برای پوشش خبری دیدار دعوت کردیم؛ قبل از هر چیزی پرسیدند که «آیا شخصیت سیاسی هم در بین شما هست یا نه؟» و زمانی که با پاسخ منفی روبرو شدند به خیال خودشان بسیار محترمانه گفتند که شرمنده! ارزش خبری ندارد.

كد خبر : ۶۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


گروه شهادت،‌ به فرماندهی قیام‌الدین، از مسیر دهدادی پشت باغ تا حاشیه شهر مزار نفوذ کرده، امّا به علّت حساسیت موقعیت، شرایط عملیات به هم می‌خورد و گروه عملیاتی، دوباره به قریه پالوزولی برمی‌گردد.

كد خبر : ۶۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


فریاد محمدمهدی دوباره از خواب بیدارم می‌کند. درد از مچ دست‌های ورم کرده و کبودم آوار می‌شود روی سرم. چهره سیاه و ناپیدایی بالای سرم نمایان شده است.

كد خبر : ۶۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


در حالی که طبق معمول نگاهش به جلو بود می‌گفت: «برای از بین بردن تانک‌های دشمن و زره‌پوش‌های آنها، نیازی به موشک ضد زره نمی‌بینم! با «آر.پی.جی» بهتر و مقرون به صرفه‌تر است. من «آر.پی.جی» را به موشک ضد زره ترجیح می‌دهم ...!!».

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


ˈمنوچهر فراقیˈ به عنوان فرماندار ویژه بروجرد معرفی شد.

كد خبر : ۶۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


کلیات سبد اهدایی رایگان دولت به برخی اقشارجامعه اعلام شد ورسانه ها هرکدام راجع به جزئیات آن قلم فرسایی کرده اند.اینکه این تصویب نامه کی اجرایی می شود ذهن خیلی ها رابه خود مشغول کرده وباعث شده هرکس باذهنیات خودش درگیرباشد.

كد خبر : ۶۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


در حال حاضر شیلات لرستان 13 درصد تولید ماهیان سردآبی کشور را به خود اختصاص داده است و بیش از 30 درصد تکثیر ماهیان سردآبی کشور مربوط به این استان می باشد.

كد خبر : ۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


انوش معظمي متولد 1350 در يكي از روستاهاي شهرستان بروجرد است. كارهاي جدّي مذهبي خود را از سال 79 با سريال «مسافر ري» داوود ميرباقري شروع كرد و بعد سريال هاي «معصوميت از دست رفته»، «پرچم هاي قلعه كاوه و چهل سرباز» و «مختارنامه» و... را كار كرده است.

كد خبر : ۶۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


وی با بیان اینکه عموحاجی سواد ندارد، اما حس جستجوگری خاصی دارد، افزود: شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمو حاجی، از کسانی که به دیدنش می‌روند، در مورد مسائل سیاسی و دینی پرسش می‌کند و همه مقام‌ها و بیشتر نمایندگان مجلس را به نام می‌شناسد.

كد خبر : ۷۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان گفت:توسعه و ترويج فرهنگ قرآن ،نماز و عترت از اولویت های برنامه های فرهنگی آموزش وپرورش است.

كد خبر : ۷۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


رئیس دانشگاه پیام نور لرستان از اخذ مجوز راه اندازی دو رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۷۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


"سید جواد شهرستانی زائری دلباخته،مسافری آگاه": نوشته مهدی دقیقی شاهرودی

كد خبر : ۷۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


هوشنگ بازوند با صدور حکمی جداگانه ، هرمز نصیری را به عنوان مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان منصوب کرد.

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


ورق زدن صفحه‎های تقویم اقتصادی کشور 28 آذرماه را به یاد همگان می‌آورد روزی که یادآور واقعه‎ای بزرگ در راستای جراحی اقتصاد بیمار کشور است که در زمستان 87 به صورت لایحه‎ای از سوی دولت نهم به مجلس تقدیم و پس از مدت‌ها بررسی و کش‎وقوس در نهایت با اعمال تغییراتی به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.

كد خبر : ۷۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


كد خبر : ۷۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


کارکنان اورژانس شهرستان فارسان با پیاده روی سه ساعته در برف پیرزنی 85 ساله را در روستای سپیددانه این شهرستان که دچار حمله قلبی شده بود، از مرگ حتمی نجات دادند.

كد خبر : ۷۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


از مهم ترین نکاتی که در نسخه امروز دربی سرخابی‌ها، پیش از بازی به چشم می‌خورد، فارغ از حاشیه‌های روزهای اخیر، برگزاری دربی بدون حضور علی کریمی و فرهاد مجیدی، شماره‌های هشت و هفت محبوب دو تیم بود؛ بازیکنانی که کمترین فایده حضورشان در این رقابت سنتی، کم شدن احتمال تساوی بدون گل بود که چهار بازی است تکرار می‌شود.

كد خبر : ۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


قشرهای مختلف مردم پلدختر با برپایی جشن های میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و ایام هفته وحدت به شادمانی پرداخته و با پخش شربت و شیرینی فرا رسیدن این روز را گرامی داشتند

كد خبر : ۷۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


شکوفه ها از امتداد انگشتان تو پا گرفتند و جویبارها در هر قدمت شکفتند تا عدالت و رحمت و مهربانی ات جهان را سرشار از خوبی، صلح و دوستی و مهربانی کند.

كد خبر : ۷۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


سید فرید قاسمی: بیستمین دوره جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، با اعلام فراخوان ارسال آثار، کار خود را آغاز کرده است و روزنامه نگاران از 21 تا 30 دی ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

كد خبر : ۷۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تأکید فرمودند: امروز مهم‌ترین مسأله دنیای اسلام «وحدت» است و با وجود همه توطئه‌ها، آینده امت اسلامی در پرتو «وحدت، آگاهی و بیداری اسلامی» درخشان و نویدبخش خواهد بود.

كد خبر : ۷۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: میزان بارش‎ها طی 24 ساعت گذشته در استان به 210 میلی‎متر رسید.

كد خبر : ۷۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


در ماه های سرد پاییز و زمستان هرساله شاهد بارش برف در نقاط مختلف لرستان هستیم، به طوری که در برخی از ارتفاعات استان، بارش برف به بیش از یک متر می رسد که این خود نشان از آن دارد که استان، شرایط اقلیمی مناسبی را برای برخی رشته های ورزشی اشتغالزا مانند اسکی دارد.

كد خبر : ۷۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


خيلي‌ها مغازه مرحوم رنجبر در خيابان شهيد مطهري خرم‌آباد نرسيده به خيابان بهياري (شهيد بهرام هژبر) را به خاطر مي‌آورند. پيرمردي خوش‌مشرب و خنده‌رو كه وسايل تزييني و لوازم‌التحرير مي‌فروخت.

كد خبر : ۷۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


رییس دانشگاه پیام نور لرستان گفت :95 درصد دانشجویان دانشگاه پیام نور لرستان بومی هستند.

كد خبر : ۷۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


نفس تالاب‌های پلدختر به شماره افتاد، پایان غم‌انگیز قصه هزاران ساله با دستور حفر دو حلقه چاه عمیق در مجاورت تالاب‌های پلدختر پایان می‌پذیرد؟

كد خبر : ۷۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت‌ رئیسه مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۷۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


یاسرالحبیب آخوند لندن‌نشین، بهترین نامزد برای دریافت جایزه باروت‌خیس 92 ایران است.

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


امام جمه معمولان بااشاره به تعبیر حضرت امام (رض) که انقلاب ما انفجار نور بود افزود:انقلاب اسلامی ایران نمونه بارز وعده الهی است.

كد خبر : ۷۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


اخیراسفره‌خانه‌ها و قهوه خانه هایی شروع به کار کرده که این اماکن در حال حاضر تبدیل به پاتوقی برای تجمع دانشجویان و جوانان و حتی دانش‌آموزان شده است.

كد خبر : ۷۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


استاندار لرستان در بازدید از مناطق روستایی و دورافتاده شهرستان دلفان، بر جمع آوری مدارس کپری و ایجاد واحدهای آموزشی مقاوم و استاندارد در این مناطق تاکید کرد.

كد خبر : ۷۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


معاون امور عمرانی استانداری لرستان از آمادگی لرستان برای افزایش 25درصدی اقامت وماندگاری گردشگران نوروزی در استان خبرداد.

كد خبر : ۷۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


پژوهش‌های مختلف نشان داده‌اند، "رژیم غذایی" که به میزان کافی حاوی ویتامین c، بتاکاروتن نباشد، می‌تواند درکاهش توانایی دستگاه ایمنی موثر واقع شود.

كد خبر : ۷۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


شهر الشتر، شهری بافرهنگ و هنرپرور است که آوازه ی هنر و هنرمندان آن در عرصه های گوناگون شهره آفاق گشته است.

كد خبر : ۷۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


بالا گرفتن اختلاف نظرها در میان نیروهای نزدیک به هاشمی، خاتمی و روحانی کار را به تشکیل شورای حل اختلاف کشانده است.

كد خبر : ۷۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


تالاب های ده گانه تنگ فنی شهرستان پلدختر با چشم اندازها و طبیعت دیدنی آماده پذیرایی از گردشگران وعلاقه مندان به طبیعت است.

كد خبر : ۷۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر گفت:به مناسبت ایام الله دهه فجر ،54برنامه فرهنگی،هنری،ورزشی وعمرانی با محوریت بسیج مردمی در پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۷۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


نماینده ولی‌ فقیه در لرستان با بيان اينكه عامل دیگر ضمانت انقلاب حفظ استقلال همه‌جانبه کشور است، گفت: استقلال در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی اهمیت ویژه دارد.

كد خبر : ۷۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


استاندار لرستان در پیامی به مناسبت گرامیداشت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت:بی تردید این حماسه عظیم با مجاهدت عالمان و فرزانگان در طول تاریخ و سرآمد آنان در عصر حاضر حضرت امام خمینی «رضوان الله تعالی علیه» و به برکت خون شهیدان گلگون کفن انقلاب پدید آمده است.

كد خبر : ۷۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان با تشریح ویژه برنامه های دهه فجر، گفت: برنامه گرامیداشت دهه فجر از 12 بهمن با دیدار مقامات اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان آغاز و در ادامه مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان فدک خرم آباد و افتتاح طرح گازرسانی به 9 روستای حسن آباد کمالوند با حضور استاندار لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۷۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، مقطع رویش دوباره ارزش های دینی، زمان رهایی ملت ایران از چنگال طاغوت و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

كد خبر : ۷۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: تا کنون پنج جلسه در رابطه با تدوین منشور حقوق شهروندی داشته ایم.

كد خبر : ۷۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


جوئل لی دن که همه او را با نام پدر علم سئو پی آر می شناسند، اصولی را برای شناسایی برترین سایت ها در اینترنت مشخص کرده است. این شاخص ها که تعداد زیادی از آنها در نرم افزارهای تخصصی گردآوری شده اند می توانند فعالیت های سایت های مختلف را در دوره های زمانی مشخص ارائه کنند.

كد خبر : ۷۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


بسته خبری محرمانه بیان روز......

كد خبر : ۷۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


به مناسبت دهه مبرک فجر،اکیپ های درمانی ناحیه مقاومت بسیج پلدختر به مناطق محروم اعزام شدند.

كد خبر : ۷۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


تنور توزیع سبد کالا در پلدختر با ازدحام جمعیت در درب فروشگاهها داغ تر می شود.

كد خبر : ۷۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


مراجع معظم تقلید در دیدار وزیر کشور بر ضرورت توجه به ارزش‌های اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری، حفظ وحدت در جامعه، عدم اعتماد به غرب، پرهیز از تمایلات شخصی در انتصابات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی تاکید کردند.

كد خبر : ۷۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


  آمریکایی‌ها باید بدانند انقلاب اسلامی ایران به دنیای تشنه معنویت و عدالت و برابری و مساوات صادر شده است و محدودیت آن را در حصر علم و فن آوری هسته‌ای و موشکی جستجو نکنند.

كد خبر : ۷۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


به مناسبت گرامیداشت دهه فرخنده فجر جشن انقلاب با حضور کاروان فجر امید صدا وسیمای استان لرستان شنبه شب در سالن فجر ارشاد پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۷۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


بر اساس تصمیم وکلای ملت افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به‌طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد(71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می پذیرد.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


به مناسبت دهه فجر با حضور امام جمعه ، جمعی از مسئولین ادارات و شعرای استان ، چهارمین جشنواره به رنگ صبح در شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۷۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


علاقه به امام و عشق به انقلاب اسلامی با وسعت تمام در دل او ریشه دوانده بود به طوریکه بعداز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این عشق باعث شد تا در بدو تشکیل سپاه پاسداران به عضویت این ارگان مقدس در آید.

كد خبر : ۷۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


نمایش فیلم‌ها در کاخ جشنواره فیلم فجر (پنجشنبه 17 بهمن) تا ساعت 3 بامداد ادامه داشت و از 6 فیلم به نمایش درآمده 3 فیلم به سینمای دفاع مقدس اختصاص داشت.

كد خبر : ۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


22 بهمن 57 روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی یعنی استقلال و آزادی بود.

كد خبر : ۷۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


نماینده ولی‌فقیه در لرستان اظهار کرد: مقام و منزلت حضرت معصومه(س) در این است که وی تبعیت از ولایت داشته است و امروز زنان جامعه اسلامی ما با الگوگیری از این بانوی اسلام توانسته‌اند نقش مهمی در جامعه ایفا کنند.

كد خبر : ۷۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


در شب سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، فضای پلدختر سراسر نورافشانی شد.

كد خبر : ۷۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


ملت سرافراز ایران اسلامی با حضور خود در راهپیمایی 22بهمن،گزینه روی میز خود را برای آمریکاییها به معرض نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۷۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


حجت الاسلام ذوالنور مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در راهپیمایی سی و پنجمین بهارانقلاب اسلامی در جمع مردم خرم آباد گفت: انقلاب اسلامی ما قدرت دو قطبی آن روز جهان را باطل کرد.

كد خبر : ۷۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


حوزه علمیه خرم آباد مهمترین مرکز مبارزه روحانیت لرستان درزمان ستم شاهی است.این مرکز به همت مرحوم آیت الله روح الله کمالوند،روحانی فقید خرم آبادی درسال 1328هجری شمسی دربازار خرم آباد تاسیس شد.

كد خبر : ۷۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


فرماندار پلدختر گفت: ملت ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن‌ماه به فرمان رهبری لبیک گفتند و اعلام کردند که برای مقابله با هر نوع تهدیدی آماده هستند.

كد خبر : ۷۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


کارشناس مسائل مذهبی گفت: ماه رمضان ماه خودسازی است و این ماه باید مقدمه ای برای خودسازی و سپس رسیدن به خداشناسی باشد.

كد خبر : ۷۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی لرستان از اعزام 2 هزار و 200 دانشجوی دانشگاه‌های لرستان به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

كد خبر : ۷۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


راهپیمایی ایرانیان در صفحات فیسبوک خانوان پهلوی مخصوصا فرزند شاه مخلوع ایران عصابانیت ربع پهلوی را از گروه سایبری که برای محافظت از خودش در فضای مجازی استخدام کرده بود به دنبال داشت.

كد خبر : ۷۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


عکس های بازیگران با تیپ های خارج از عرف و چهارچوب جامعه به سرعت در فضای رسانه‌ها منعکس شد که در پی آن اعتراضاتی نسبت به آنها و مسئولان برگزاری این جشنواره صورت گرفت.

كد خبر : ۷۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


طی مراسمی تودیع ومعارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر برگزارشد.

كد خبر : ۷۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


به دنبال مفقود شدن کوهنورد دورودی در ارتفاعات "پریز" عملیات جستجو  از سوی هلال احمر استان لرستان برای یافتن وی همچنان ادامه دارد.

كد خبر : ۷۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


رسانه های غربی در واکنش به بیانات رهبری در جمعه مردم تبریز از میان این بیانات، موضوع به نتیجه نرسیدن مذاکرات را برجسته کردند.

كد خبر : ۷۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، تعرفه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت مبتنی بر فناوری ADSL را با هدف کاهش هزینه اینترنت در سبد خانوار تا سقف ۳۵ درصد کاهش داد.

كد خبر : ۷۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


در برنامه 90 شب گذشته ولاسکو در مورد فوتبال حرف زد و مایلی کهن مبلغ قرارداد علی دایی را فاش کرد.

كد خبر : ۷۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


پس از پنج شبانه روز تلاش گروههای مختلف کوهنوردی با همیاری امداد گران هلال احمر و ماموران محیط زیست ، ˈمحمد لشنیˈ کوهنورد دورودی مفقود شده در ارتفاعات ˈپریز کوهˈ سالم پیدا شد.

كد خبر : ۷۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


بانوی اهل سنت که چندی پیش از آرزوی دیرینه خود برای دیدار با رهبر انقلاب سخن گفته بود، با ارسال نامه ای به زرین نامه، خبر داد که چند روز پیش موفق به دیدار با رهبر انقلاب شده و به آرزوی دیرینه اش رسیده است.

كد خبر : ۷۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


طبيعت روح نواز دشت و كوهستان به همراه تصویری هفت رنگ از چادرهای سفید که مردانی در آن اتراق کرده اند و زنانی  با دامنهای پرچین و رنگارنگ,در اطراف آنها مشغول به كار و فعاليت هستند, دل بیننده را به مهمانی رنگها می برد

كد خبر : ۷۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


چند وقتی است که هجمه به صدا و سیما یکی از موارد مورد نظر و اولویت‌های در دستور کار دولت و طیف اصلاح‌طلب است چرا که مشاهده می‌شود دولت بر سر هر موضوعی سعی می کند مقابله با صدا و سیما و تضاد خود با این سازمان را بیشتر نمایان کند.

كد خبر : ۷۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


در حالیکه 114 روز به آغاز جام جهانی 2014 برزیل باقیمانده، بعضی از تیم‌های شرکت کننده در هفته های گذشته رسما از پیراهن جدید خود رونمایی کردند.

كد خبر : ۷۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


چند روزی است که شبکه های ماهواره ای ضدانقلاب خصوصا یکی از شبکه های وابسته به سلطنت طلبان که بیشتر به یک فروشگاه تلویزیونیشبیه است ، در تلاش است با سوء استفاده از احساسات پاک اقوام عزیز ایران  ، آنتن خود را پرنماید و کمی هم ژست وطن دوستی بگیرد.

كد خبر : ۷۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


کمیته فرهنگی هیئت فوتبال لرستان یکی از واحدهایی است که در سال های اخیر وظیفه پیگیری امورات فرهنگی در فوتبال استان را بر عهده داشته است که از زاویه ای فرهنگی به فوتبال نگاه می کند.

كد خبر : ۷۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


شهردارپلدختر گفت:در آستانه عید نوروز،شهرداری قصد دارد از لحاظ مبلمان شهری و فضای سبز اقدامات زیبا سازی را انجام دهد.

كد خبر : ۷۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


یک اصل اقتصادی هست که می‌گوید مهم‌ترین نکته در پرورش و صادرات قورباغه این است که بتواند آن‌ور آب مشتری خود را پیدا کنید وگرنه بیزنس شما هیچ سودی به شما نمی‌رساند. طبیعی هم هست. اینجا که کسی قورباغه نمی‌خورد!

كد خبر : ۷۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


امام علی (ع) حقیقتی ماندگار و الگویی جاودان است که نهر یکی از چشمه فیض او جاری و گلشن فضیلت و نسیم ایمان او، سبز و عطرآگین است.

كد خبر : ۷۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


مدیرکل هواشناسی لرستان میانگین بارش استان را 295 میلی‎متر اعلام کرد.

كد خبر : ۷۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


خانه ۵۰۰ متری در نیاوران، صف ماشین‌های بنز، لکسوس و پرادو، ۴ خدمتکار و پرستار تحصیلکرده جمعاً با حقوق ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، حدود ۳ میلیون تومان هزینه ماهانه شیرخشک و اسباب‌بازی بچه‌ها، تنها گوشه‌ای از مانور تجمل عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران است.

كد خبر : ۷۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


باتوجه به ناآرامی‌ها در کشور ونزوئلا و دخالت بیگانگان در این مسئله، برخی شباهت‌ها از این درگیری ها با درگیری های حوادث پس از انتخابات سال 88 در ایران قابل لمس است. دخالت‌های آمریکا به عنوان مدعی العموم بازهم نمایانگر شده‌ و با کمی دقت می‌توان تاثیر آمریکایی‌ها در دامن زدن به این ناآرامی‌ها را ملاحظه کرد.

كد خبر : ۷۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


رهبر معظم انقلاب در یکی از بیانات خود در دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرمودند: «امروز آرایش تهاجمی فرهنگی بسیار خطرناکی علیه انقلاب به وضوح مشاهده می شود، زیرا جهان اسلام بیدار و هوشیار شده است.

كد خبر : ۷۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر ومعمولان از اعزام 760نفراز نیروهای بسیجی و اقشار مختلف مردم به مناطق جنگی جنوب خبر داد.

كد خبر : ۷۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


فرماندار پلدختر گفت: با توجه به تاکیدات استاندار، اخذ وجه از مسافرین نوروزی برای اقامت در کمپ های اقامتی تنگ فنی وپارک شهر لغو شد.

كد خبر : ۷۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: سیستمی که امروز در بسیج طراحی شده برای دفاع از مرز و بوم ایران است و این طراحی‌ها در قرارگاه‌های مخصوص به خود صورت گرفته و بدون بازتاب خبری مانورها و تمرینات خاصی هم به آن‌ها داده می‌شود و گردان‌های خاص هم تشکیل شده است.

كد خبر : ۷۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


این توهین دقیقا همان توهینی بود که جبهه ملی مرتکب شد. امام (ره) این جبهه را مرتد اعلام کرد و آینده سیاسی آن را به محاق برد. همانگونه که پیش‌تر گفته شد این «خط امام (ره)» است

كد خبر : ۷۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


لژیونرهای ایرانی شاغل در اروپا با بازیهای درخشان برای تیمهایشان موثر بودند.

كد خبر : ۷۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


كد خبر : ۷۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


با موافقت دولت و در راستای بهبود وضعیت سلامت دهان و دندان در بین گروههای مختلف سنی و ایجاد تسهیلات بیشتر برای اقشار کم درآمد جامعه، خدمات دندانپزشکی مشمول تعهدات بیمه پایه سازمانهای بیمه گر قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۷۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


اسامی 118 موسسه آموزشی آزاد فعالی که فعالیت خود را در کشور می توانند ادامه دهند اعلام شد.

كد خبر : ۷۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


آمریکا و کره جنوبی علیرغم هشدارهای پیشین کره شمالی، اولین دور از رزمایش مشترک دو دوره‌ای خود را آغاز کردند.

كد خبر : ۷۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


پيام آيت‌الله نوري‌همداني، از مراجع عظام تقليد به همايش استاني جوانان مساجد و محلات استان لرستان، امروز، چهارشنبه، هفتم اسفند قرائت شد.

كد خبر : ۷۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


اخیراً علی یونسی به عنوان دستیار ویژه رئیس‌ جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی اظهار نظرهایی داشته است که لازم شد تا همه این اظهارات را در یک پرونده ویژه جمع کنیم.

كد خبر : ۷۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری خرم آباد شامگاه پنجشنبه برگزار شد که سرپرست جدید این شهر در سخنی غیر رایج ،از مردم خواست تا از نصب هرگونه بنر تبریک برای وی خودداری کنند.

كد خبر : ۷۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیجیان جهان اسلام امروز منتظر شنیدن فرمان رهبری برای آزادی قدس  شریف هستند.

كد خبر : ۷۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


یک نوجوان نورآبادی که در جریان قمار در بازی ورق قرص برنج مصرف نموده بود جان خود را از دست داد.

كد خبر : ۷۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


قلعه تاریخی و شکوهمند فلک الافلاک خرم‌آباد که از نمادهای تاریخی لرستان محسوب می شود، در 20 روز مانده به آغاز سال جدید اطرف آن در وضعیت نا خوشایندی قرار دارد.

كد خبر : ۷۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


مدیر آموزش وپرورش شهرستان پلدختر از آمادگی 15آموزشگاه برای اسکان مسافرین نوروزی در این شهر خبر داد.

كد خبر : ۷۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


شب گذشته یک شیء نورانی بیضی شکل در ساعت 19:17 دقیقه در آسمان شهر بهبهان دیده شد.

كد خبر : ۷۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


پیکر مطهر شهید نوربخش دهقان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر ،‌ در زادگاهش شهر خرم آباد به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۷۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


اولین بار نام اتوبوس اسکانیا پس از تصادف این خودرو در اردیبهشت ماه امسال و مرگ 17 مسافر در مهرماه امسال در جاده هفت گل خوزستان مطرح شد.

كد خبر : ۷۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


تیم منتخب کشتی فرنگی کشورمان در روز نخست رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ فیلا در شهر زومباتلی مجارستان صاحب 4 مدال شد.

كد خبر : ۷۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


بیمارستان شهدای عشایر از مراکز مهم درمانی لرستان قلمداد می شود که سالهاست بیشتر از ظرفیت موجود خود به بیماران ارائه خدمات می‌کند.

كد خبر : ۷۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


هفته گذشته تجمع اعتراضی مخالفان دولت عراق و تجزیه طلبان خلق عرب خوزستان در حمایت از تروریست های تکفیری و مسلح مخالف نوری مالکی نخست وزیر قانونی عراق به دعوت مخالفان دولت عراق در مقابل پارلمان اروپا در بروکسل برگزار شد.

كد خبر : ۷۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، از آمادگی این اداره برای استقبال از ۱۰۰ هزار مسافر نوروزی خبرداد.

كد خبر : ۷۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: روند احداث ایستگاه‎های پمپاژ در این شهرستان ادامه و تقویت یابد.

كد خبر : ۷۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


در برنامه 90 شب گذشته بحث در مورد انتخابات هیات فوتبال تهران سوژه اصلی برنامه بود و یک حادثه هم در استودیوی برنامه رخ داد.

كد خبر : ۷۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


تلویزیون در نوروز 93 قصد دارد چهار مجموعه نمایشی را از شبکه‌های خود به روی آنتن ببرد که همگی از فضایی طنز برخوردارند و با نزدیک شدن به ایام عید همچنان در مرحله تولید قرار دارند.

كد خبر : ۷۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از راه اندازی زندان آیت الله کاشانی در خرم آباد وافتتاح حصار 12برجی قلعه فلک افلاک خبر داد.

كد خبر : ۷۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


شاید شنیدن نام معلم، تخته سیاه و گچ هر کسی را به خاطرات دوران دانش آموزیش ببرد؛ یاد روزگار خوش مدرسه.

كد خبر : ۷۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


نماینده ولی‌فقیه در لرستان با گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری، گفت:

كد خبر : ۷۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


رزمی کاران لرستانی برای ششمین دوره پیاپی به عنوان قهرمانی مسابقات کشوری کیک بوکسینگ دست یافتند.

كد خبر : ۷۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج اظهار داشت: در آینده نزدیک بخشی از کاروان‌های راهیان نور را به جزایر دفاعی ایران در خلیج فارس اعزام می کنیم.

كد خبر : ۷۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


امام جمعه پلدختر از افتتاح پروژه های چم مهر ورنگین بان در 20اسفندماه خبر داد.

كد خبر : ۷۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و فرارسیدن تعطیلات نوروز بسیاری از هموطنان برنامه ریزی‌های مختلفی را برای سفر به اقصی نقاط کشور انجام داده‌اند تا در کنار خانواده خود پس از یک سال فعالیت و تلاش به استراحت بپردازند و با کسب انرژی بیشتر سال جدید را آغاز کنند.

كد خبر : ۷۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


رییس جمعیت هلال احمر شهرستان پلدختر از ایجاد سه پایگاه امداد و نجات جاده ای برای خدمت رسانی به گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


مردم آبادان و خرمشهر با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار برخورد دولت با طراحان برنامه های مبتذل و مجریان کنسرت های ساختارشکن در این شهرهای مقدس شدند.

كد خبر : ۷۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


فرماندار پلدختر بر آمادگی دستگاههای اجرایی شهرستان پلدختر برای اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیلات سفر های نوروزی شهرستان تاکید کرد.

كد خبر : ۷۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


خطیب موقت نمازجمعه تهران تصریح کرد: دولت می‌تواند با استعانت از اقتصاد مقاومتی، معضلات و مشکلات مردم را برطرف سازد.

كد خبر : ۷۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


بیمارستان،کیو مصلی،....  فرهنگ،بازار،شهدا.. . کلمات متقاطعی که هرروز صبح تا غروب طنین اندازخیابان های شهر است.فرقی نمی کند تاکسی زرد تاکسیرانی داشته باشی یا پیکان جوانان مدل79،اینجا بالانشین ها هم جار می زنند.سمند سفید تازه نمره خورده هم آخرشب با پول خرد به خانه می رود.

كد خبر : ۷۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


خرم آباد به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب، طبیعت بکر، آثار تاریخی متعددِ به جامانده از دوران گذشته و موقعیت ارتباطی آن همواره مورد توجه گردشگران بوده است.

كد خبر : ۷۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


در سالروز ميلاد حضرت زينب كبري سلام الله عليها و روز پرستار از 130 پرستار نمونه استان تجليل بعمل آمد.

كد خبر : ۷۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


امام برای موضوعی خارج از حوزه و شهریه و اینها به آسانی پول نمی‌دادند اما برای تشکیل حزب جمهوری اسلامی خوب پول دادند. امام هنوز قم بودند و ما در اینجا بی‌پول شده بودیم و نمی‌خواستیم از دولت هم بگیریم. من به قم رفتم و خدمت امام (ره) گفتم. ما باید در شهرستان‌ها مرکزی درست کنیم. تلفن و ماشین می‌خواهیم. در همان جا که بودم شخصی آمد و سهم امام آورد و یک چمدان بزرگی آوردند. حدود 5 میلیون تومان پول در چمدان بود.

كد خبر : ۷۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


معاون امور عمرانی استاندار لرستان گفت: شهرداران باید تا 10 روز آینده تمام شهرهای لرستان را برای استقبال از مسافران نوروزی آماده کنند.

كد خبر : ۷۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


در هر سال اتفاقات بسیاری برای انسان پیش می‌آید که باگذشت چندین سال باز هم به عنوان خاطره ای تلخ و یا خاطره ای شیرین در ذهن شخص به یادگار می‌ماند و باعث خوشحالی و یا ناراحتی افراد شود.

كد خبر : ۷۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


فرمانده انتظامي شهرستان پلدختر  طي مراسمي با حضور امام جمعه،معاون هماهنگ کننده فرماندهی نیروی انتظامی استان لرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، رييس دادگستري ،دادستان عمومي و انقلاب و جمعي از مسوولان محلي پلدختر معرفي شد.

كد خبر : ۷۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ژئوپلتیک، انرژی و امنیت را اضلاع جدید هندسه قدرت برشمرد و گفت: امروز جهان اسلام از تماشاگر میدان به بازیگر حادثه‌ساز تبدیل شده است.

كد خبر : ۷۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


مدیر میراث فرهنگی پلدختر گفت: اداره کل میراث فرهنگی لرستان تورهای گردشگری یک روزه رایگانی را در ایام نوروز برای بازدید از جاذبه های دیدنی شهرستان پلدختر دایر نموده است.

كد خبر : ۷۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


رئیس کمیته امداد امام خمینی پلدختر از افزایش 20 درصدی کمک‌های مردم این شهرستان در جشن نیکوکاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

كد خبر : ۷۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


صبح روز یکشنبه 18 اسفند ماه «علیرضا زاکانی» نماینده مجلس شورای اسلامی با فداکاری و شجاعت کودک سه ساله‌ای را از مرگ حتمی نجات داد.

كد خبر : ۷۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


شنیده شده است وزارت ارتباطات موظف شده است تا برای راه اندازی تلویزیون اینترنتی 2 میلیارد دلار بودجه در حوزه اینترنت هزینه کند.

كد خبر : ۷۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲