اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۳    عبارت مورد جستجو: نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد

نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:حکم اعدام آیت الله نمر کاملا سیاسی است و درصورت انجام روابط ایران و عربستان برای همیشه قطع خواهد شد.

 

كد خبر : ۱۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت: مردم و مسوولان مسیر سعادت خود را در قرآن جستجو کنند چراکه بر اساس فرموده پیامبر اسلام (ص) انسان ها بجز تمسک به قرآن و عترت دچار ضلالت و گمراهی می شوند.
 
كد خبر : ۱۱۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:علما و روحانیون در جبه های مختلف علمی ،فرهنگی ودینی بعنوان معلمان اخلاق،تربیت کنندگان تقوا و پرورش دهندگان استعدادهای مردم همواره در جبهه دفاع از ولایت فقیه و رهبری هستند.

كد خبر : ۱۲۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


امام جمعه پلدختر از برگزاری بیست وششمین گردهمایی ائمه جمعه لرستان در پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۱۲۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


استاندار لرستان برخی از نمایندگان با استفاده از دوستان خود در مورد تیم مذاکره هسته ای سخنرانی هایی انجام می دهند که با رهنمودهای رهبر انقلاب در تعارض است.

كد خبر : ۱۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:نامه47سناتور آمریکایی به ایران بی اعتمادی آمریکایی ها را نسبت به اوباما آشکار کرد.

كد خبر : ۱۲۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:کاهش نرخ بیکاری لرستان از اتفاقات خوب استان در سال 93است.

كد خبر : ۱۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:اسکان شایسته مسافران نوروزی به برنامه ریزی ، تامین امکانات رفاهی ،برخورد حسنه و تامین امنیت مسافران نیازدارد

 

كد خبر : ۱۲۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد از ستاداجرایی خدمات سفر آموزش وپرورش لرستان بازدید کرد.

كد خبر : ۱۲۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد و مدیر کل آموزش وپرورش استان،مراسم جشنی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دبیرستان دخترانه خدیجه کبری (س) شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد،امام جمعه،فرماندار پلدختر و جمعی از مدیران کل استانی و مردم ،امام جمعه جدید معمولان معرفی شد.

كد خبر : ۱۵۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲


با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد،فرماندار وامام جمعه پلدختر وجمعی از مدیران کل استانی در شورای اداری مسائل ومشکلات معمولان بررسی شد.

كد خبر : ۱۵۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:بمباران پلدختر و به شهادت رسیدن 25نفر دریک روز سند مقاومت و ایثار مردم این دیار در دوران دفاع مقدس است.

كد خبر : ۱۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به سخنان تند معاون وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۸۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱


امام جمعه معمولان به دنبال واکنش نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به مسئله محرومیت و بیکاری در استان گفت:بیکاری وفقر در لرستان بیداد می کند ومسئولان باید تمام تلاش وتوان خود را برای رفع مسائل ومشکلات به کار گیرند.

كد خبر : ۱۸۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


معاون فرماندار پلدختر گفت:همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد،هفتم مردادماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


یکی از فعالان رسانه ای پلدختر گفت:علی رغم ظرفیت ها واستعدادهای خوبی که جوانان پلدختر دارند ولی کم لطفی های مسئولان به آنها باعث مهاجرت آنها از شهرستان شده است.

كد خبر : ۱۸۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی شهرستان پلدختر در سایه برگزاری جلسات دولتمردان برای دومین بار لغو شد.

كد خبر : ۱۸۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۷


جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی ظرفیت مناسبی در تبیین نقش جوانان در اجرای موفقیت آمیز برنامه های اقتصادی مقاوم است.

كد خبر : ۱۸۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲


17مرداده ماه روز خبرنگار امسال در لرستان با اتفاقات جالب وقابل تاملی همراه بود که این روز نشان دهنده کم توجهی مسئولین به این قشر است.

كد خبر : ۱۸۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد با حضور در منزل از صبر واستقامت خانواده شهید هوشنگ الهیاری تجلیل کرد.

كد خبر : ۱۸۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:شهرستان پلدختر با داشتن منابع نیروی انسانی،طبیعی و انرژی در استان جایگاه ممتازی دارد که مسئولان و مردم بخ خصوص نیروی جوان با وحدت وانسجام می توانند از فرصت انتخاب شدن لرستان به عنوان اقتصاد مقاومتی استفاده خوبی را ببرند.

كد خبر : ۱۸۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


با گذشت زمان ابعاد تازه تری از آثار بیکاری در شهرستان پلدختر اشکار می شود،اظهارات تکان دهنده جوان بیکاری انقلابی که این روزها راهی استان های دیگر برای شغل شده است.

كد خبر : ۱۸۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:رهبر انقلاب به محرومیت های لرستان توجه ویژه ای دارند به طوری که برای ساخت چند مسجد و رفع محرومیت های منطقه عشایری تخت چان از توابع شهرستان پلدختر اعتباراتی به استان اختصاص دادند. 

كد خبر : ۱۸۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


درپنجم مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس،اداره کل فرهنگ وارشاد لرستان در اقدامی ضد ارزشهای نظام اقدام به اکران تئاتر موهن می کند که باعث ناراحتی مردم لرستان و دلسوزان نظام شد.

كد خبر : ۱۹۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


یک منبع آگاه گفت:معاون وزیر ارشاد به همراه چند تن برای رایزنی جهت ابقای مدیرکل ارشاد به لرستان سفر می کنند.

كد خبر : ۱۹۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


سفر آخر هفته وزرا و مسئولین ارشد کشوری به لرستان سناریوی تکراری که فقط معطوف به شمال لرستان شده است.

كد خبر : ۱۹۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:تبیین هویت انقلاب اسلامی برای نسل جوان یک ضرورت است ونیز ولایت فقیه،اسلامی و ارزش های ناب اسلامی شاکله همین هویت را تشکیل می دهند.

كد خبر : ۱۹۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:ملت ایران و عشایر پشت سر رهبر انقلاب در صحنه های مختلف و در راهپیمایی یوم الله 22بهمن حضور گسترده ای دارند تا پاسخ دندان شکنی به آمریکا وایادی استکبار دهند.

كد خبر : ۲۰۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:مسئولین در ارتباط با مردم سیل زده برای امر بازسازی مسکن اهتمام ویژه ای انجام شود.

كد خبر : ۲۲۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹