اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۰۲    عبارت مورد جستجو: نماینده ولی فقیه در لرستان

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیین ویژه بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همزمان با 28 صفر، با حضور گسترده و باشكوه مردم مومن و ولایی لرستان در مصلاهای نماز جمعه شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطللاع رسانی بیان روز:در ادامه برنامه ها و فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان با کلید خوردن فعالیت این مجمع در فضای مجازی برنامه ریزی برای برگزاری گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی لرستان در دستور کار قرار گرفت.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از واحدهای تولیدی و صنعتی استان روز چهارشنبه به همراه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد از كارخانه ماشین سازی لرستان بازدید كرد.

كد خبر : ۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مهم‎ترین وظیفه مردم و مسئولان کشور در شرایط کنونی به منظور تداوم حرکت روبه رشد انقلاب، حفظ وحدت و انسجام، بصیرت و هوشیاری و پیروی محض از ولایت فقیه است.

كد خبر : ۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایگاه خبری تحلیلی صدای مردم روز دوشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و جمعی از مدیران اجرایی استان در كوهدشت به بهره بر داری رسید.

كد خبر : ۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


بیان روز:نخستین گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی و فعالان فضای مجازی استان لرستان، 21 اسفندماه امسال به همت مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد بر ضرورت استفاده از فضای مجازی برای پاسخگویی به شبهات در زمینه های مختلف تاکید کرد و گفت: مجموعه جوانان متعهد در فضای مجازی می توانند در راستای پاسخگویی به این شبهات دینی، فرهنگی، اعتقادی و ...گام بردارند.

كد خبر : ۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز: اولین گردهمایی مدیران و فعالان فضای استان لرستان با حضور معاون قوه قضائیه کشور، استاندار لرستان،نماینده ولی فقیه در استان و  450 نفر از فعالان این عرصه در حال برگزاری است. 

كد خبر : ۱۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:عضو مجمع مشورتی جوانان نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فضای مجازی و اینترنت بهترین فرصت برای تبلیغ اندیشه های اسلامی و فرهنگ ناب محمدی است.

كد خبر : ۱۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمت به ایثار و فداکاری است و تجلیل و تکریم شهدا تجلیل از نیکی ها است.

كد خبر : ۱۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان به همراه برخی مسئولان استان ساعاتی پیش از تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد از بیماران این بیمارستان عیادت و دلجویی کرد.

كد خبر : ۱۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:طی مراسمی نماینده ولی فقیه در استان لرستان از برنامه‌های نوروزی شهرداری خرم‌آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۱۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مساله تامین آب با توجه به رشد جمعیت ازنگرانی های مهم کشوراست که مدیریت صحیح مصرف بهترین راهکاردراین مورد

كد خبر : ۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:نماینده ولی فقیه درلرستان گفت: اگر ایمان دانشجویان خدشه دار شود مسئولیت آن بر عهده متولیان نهاد رهبری در دانشگاه ها است.

كد خبر : ۱۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:همزمان با اقامه نماز جمعه در مصلای نماز جمعه شهرستان دوره چگنی، امام جمعه حدید این شهر نیز با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد معرفی شد.

كد خبر : ۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:لحظاتی پیش آیت‌الله نوری‌همدانی به همراه جمعی از مسئولان استان لرستان به گلزار شهدای خرم‌آباد رفت و به مقام شامخ شهدا با قرائت فاتحه ادای احترام کرد.

كد خبر : ۲۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بيان روز: علی‎اکبرولایتی فردا (یک شنبه)به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۳۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:دقایقی پیش در پی سفرهای استانی کاندیداهای ریاست جمهوری علی اکبر ولایتی وارد لرستان شد.

 

كد خبر : ۳۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اصولگرایان باید ائتلاف کنند و یکی از آن‌ها در صحنه بماند.

كد خبر : ۳۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:نماينده ولي فقيه درلرستانگفت:مال و آبروی انسان ها زمانی حفظ می شود که امنیت اخلاقی حفظ شود.

كد خبر : ۴۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خبرنگار شهید محمود صارمی انسانی شجاع، متعهد، حق‌گو و مدافع مظلومان بود.

 

كد خبر : ۴۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان به مناسبت رحلت آیت الله طاهری خرم آبادی سه روز عزای عمومی در این استان اعلام کرد.

كد خبر : ۴۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۵۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بیان روز:مراسم تودیع و معارفه استاندار لرستان با حاشیه هایی همراه بود، حاشیه هایی از مهمان نوازی وزیر کشور تا استانداری که از سه استان کشور متقاضی داشت.

كد خبر : ۵۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:استاندار لرستان با ارسال پیامی از ابراز محبت مردم استان لرستان جهت انتصاب وی به عنوان استاندار جدید این استان قدردانی کرد.

كد خبر : ۵۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


 جلسات تفسیر سوره مبارکه حجرات توسط نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در مکه مکرمه برگزار شد.

كد خبر : ۵۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۶۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان در آیین عمامه گذاری جمعی از طلاب لرستان گفت: لباس روحانیت نمادی از لباسی است که پیامبر اکرم(ص) بر تن حضرت علی(ع) پوشاند.

كد خبر : ۷۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: هفتم اسفند ماه همایش جوانان محلات و مساجد در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۷۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان با تشریح ویژه برنامه های دهه فجر، گفت: برنامه گرامیداشت دهه فجر از 12 بهمن با دیدار مقامات اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان آغاز و در ادامه مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان فدک خرم آباد و افتتاح طرح گازرسانی به 9 روستای حسن آباد کمالوند با حضور استاندار لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۷۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


همزمان با مراسم ارتقاء رومشکان به شهرستان، سامانه دیجیتال ایستگاه رادیویی و تلویزیونی آن به بهره‎برداری رسید.

كد خبر : ۷۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:روحیه خیراندیشی و کمک به نیازمندان  از حسنات است که  این کارهای خیریه در استان باید از لحاظ کمی وکیفی افزایش پیدا کنند.

 

كد خبر : ۷۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان با گرامیداشت هفته احسان و نیکوکاری، گفت:

كد خبر : ۷۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: نکوداشت عالم دینی، نکوداشت علم و دانش است.

كد خبر : ۷۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بایدمولفه‌های اقتصاد مقاومتی در کلام مقام معظم رهبری تبیین شود و در این راستا می‌توان بیانات ایشان در این زمینه را چاپ و نسبت به ترویج و تبیین آن اقدام کرد.

كد خبر : ۷۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: هنرها باید از روزمرگی و مصرف آنی بیرون و به صورت ماندگار باشند.

كد خبر : ۸۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


نماینده ولی فقیه در لرستان، با تاکید برضرورت توسعه زیرساخت های فرهنگی گفت: باید برنامه علمی و اجرایی برای تحقق شعار فرهنگ اقتصاد و مدیریت جهادی تدوین شود.

كد خبر : ۸۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: با تلاش های انجام شده، مقدمات احداث زایر سرای لرستان با عنوان زایر سرای فاطمه زهرا(س) در مشهد مقدس فراهم و این زایر سرا با ظرفیت یک هزار تخت ساخته می شود.

كد خبر : ۸۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


به دنبال قهرمانی میلاد عارفی مقام ووشو کار لرستانی تیم ملی کشورمان در مسابقات جهانی ترکیه، این ورزشکار ارزشمند خرم‌آبادی مدال طلای خود را تقدیم به مقام معظم رهبری نمود که در پی آن نماینده ولی فقیه در استان از او تشکر ومبلغ یک میلیون تومان به وی اهدا کرد.

كد خبر : ۸۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:صاحبان اندیشه در حوزه بانوان برای دریافتن اندیشه ها و مسیر صحیح از سرچشمه های اصلی اسلامی همانند آیات و روایات استفاده نموده و با الگو گرفتن از سرچشمه های ناب و اصیل اسلامی  هجمه های دشمنان اسلام را  برملا سازند.

كد خبر : ۸۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷


رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت : هیچگونه خدشه ای در عملیات اجرایی سد معشوره ایجاد نخواهد شد .

كد خبر : ۸۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ما به دنبال فرهنگ و اقتصاد پویایی هستیم که باید مبانی آن توسط رسانه ها معرفی شود و گفتمان سازی فرهنگ و اقتصاد باید توسط رسانه ها انجام گیرد زیرا رسانه ها در معرفی مدیران جهادی و ارزش ها نقش بسزایی دارند

كد خبر : ۸۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۱


نماینده ولی فقیه در لرستان، خدمات مردم لرستان در بازسازی عتبات عالیات را ستودنی خواند و گفت: این خدمات نشان دهنده ولایت پذیری مردم این استان است.

كد خبر : ۸۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آیت الله رسولی محلاتی به نمایندگی از مقام معظم رهبری برای ابلاغ پیام مقام معظم رهبری در همایش ملی بزرگداشت آیت الله کمالوند در خرم آباد شرکت می‌کند.

كد خبر : ۸۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:‌ مقام معظم رهبری به جوانان امروز امیدوار است.

كد خبر : ۹۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


نماینده ولی فقیه در لرستان، با اشاره به ظرفیت های اقتصادی استان لرستان، گفت: نهاد صنعت و معدن بستر پویایی و رونق اقتصادی استان و خروج از رکود اقتصادی را فراهم کند.

 

كد خبر : ۹۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


نماینده ولی فقیه در لرستان درمراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان گفت: سپاه تربیت شده ی مکتب امام خمینی است؛مکتبی که عزت، عنایت، خدمت و ایستادگی در برابر دشمن؛ سازش ناپذیری، داشتن مواضع اصولی و اهل مسامحه نبودن از اصول اصلی آن است.

كد خبر : ۹۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: اجرای 21 طرح فرهنگی در راستای تحقق شعار ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ در کمیته عفاف و حجاب استان به تصویب رسیده است.

كد خبر : ۹۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمه خرم آباد گفت: پایگاه اینترنتی مجمع مشورتی جوانان استان به نشانی lrjavan.ir آماده نام نویسی داوطلبان حضور در جشنواره فعالیت های فرهنگی جوانان است.

كد خبر : ۹۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۲


شکافی که امروز بین هیأت امناء دانشگاه آزاد لرستان و سیستم مرکزی دانشگاه آزاد بر سر مساله انتصاب یک مسئول در یک واحد دانشگاهی به وجود آمده است به خوبی بیانگر بی‌توجهی سیستم مرکزی دانشگاه آزاد نسبت به دغدغه‌ها و خواسته‌های هیأت امناء استانی است.

كد خبر : ۹۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: پاک کردن دل از آثار گناهان یکی از برکات مهم و ارزشمند ماه مبارک رمضان است.

كد خبر : ۹۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:‌ راهپیمایی امروز پاسخ کوبنده‌ای به رژیم صهیونیستی و حامیان آن است تا از این جنایات خود علیه مسلمانان غزه و فلسطین دست بردارند

 

كد خبر : ۹۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: میزان فطره سراسر لرستان به ازای هر نفر 4 هزار تومان است.

كد خبر : ۹۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروزه به عنوان کانون اصلی تکریم و تجلیل از شعائر، ارزش ها و آرمان های والای دینی و مذهبی جهان اسلام مطرح است.

 
كد خبر : ۱۰۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر تلاش همه جانبه دولت، مجلس و حوزه‌های علمیه برای نهادینه کردن فرهنگ افزایش نسل گفت: جمعیت ضمن بالا بردن قدرت دفاعی کشور در برابر دشمن نیز حالت بازدارندگی دارد.

كد خبر : ۱۰۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


به مناسبت هفته دولت،فرماندار خرم آباد به اتفاق معاونين و جمعي از كاركنان  اين فرمانداري با حضور در بيت نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه خرم آباد با آرمانهاي امام راحل (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله) تجديد ميثاق نمودند.

كد خبر : ۱۰۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه شهر خرم آباد گفت:به دلیل کیفیت پایین کالاهای وارداتی مردم به صنایع دستی علاقه بیشتری پیدا کردند.

كد خبر : ۱۰۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفری دو روزه ضمن حضور در گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان خرم آباد از طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان نیز بازدید می‌کند.

كد خبر : ۱۰۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


مقام معظم رهبری در پیامی درگذشت والده نماینده ولی فقیه در لرستان را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۰۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


حجت الاسلام سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب، از حضرت آیت الله خامنه‌ای عیادت و برای بهبود و سلامتی و افزایش توفیقات ایشان دعا کرد.

كد خبر : ۱۰۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان درهمایش فرهنگ ومدیریت جهادی گفت:همایش استانی فرهنگ ومدیریت جهادی درجهت گفتمان سازی شعار سال وارائه راهکارهای اجرایی اندیشه والای رهبرفرزانه وحکیم انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۱۰۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: وجود جبهه فرهنگی یک ضرورت عقلی و بدیهی برای ما تلقی می شود که تابلوهای حرکتمان را بشناسیم و بدانیم که تابلوهای ما توحید، تولی و تبری هستند و باید با این مشخصات حرکت کنیم.
كد خبر : ۱۰۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


مدیر کل اطلاعات لرستان گفت: وزارت اطلاعات پاسدار مرزهای عقیدتی است. 

كد خبر : ۱۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:حکم اعدام آیت الله نمر کاملا سیاسی است و درصورت انجام روابط ایران و عربستان برای همیشه قطع خواهد شد.

 

كد خبر : ۱۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که امر به معروف ونهی از منکر ضامن پایداری و واجبات الهی است، گفت: آمران به معروف لشکریان خدا و حافظان حدود الهی هستند.

كد خبر : ۱۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


با گذشت 6 روز از حادثه سیل لرستان و غرق شدن سه دانش‌آموز و یک معلم هنوز جنازه معلم فداکار لرستانی پیدا نشده است.

كد خبر : ۱۱۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت: مردم و مسوولان مسیر سعادت خود را در قرآن جستجو کنند چراکه بر اساس فرموده پیامبر اسلام (ص) انسان ها بجز تمسک به قرآن و عترت دچار ضلالت و گمراهی می شوند.
 
كد خبر : ۱۱۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:قیام امام حسین(ع) حرکتی عظیم و ماندگار را برای بشریت به ارمغان آورد که این قیام اسوه و الگو برای جهانیان است.

كد خبر : ۱۱۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


نماینده ولی فقیه در لرستان اشاره به فعالیت های آمریکا و در موقع شکست آنان که به زور روی می آورند، گفت: آمریکا باید بداند که دنیای زور و استکبار به پایان رسیده است.

كد خبر : ۱۱۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: باید عزم عمومی در رابطه با زکات ایجاد شود.

 

 

كد خبر : ۱۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز بسیج به عنوان یک حقیقت ماندنی، تأثیرگذار، سربلند، باعزت و باعظمت تبدیل شده است.
 
كد خبر : ۱۱۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که اربعین حسینی یادگار غافله جهاد و مقاومت است، گفت: عزاداری حسینی زنده نگه داشتن اسلام ناب و زمینه ساز حکومت عدل مهدی موعود(عج) است.

كد خبر : ۱۱۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴


نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که بصیرت و هوشیاری مهم ترین رسالت دانشجو است، گفت: حفظ روحیه استکبار ستیزی از ویژگی های دانشجو است.

كد خبر : ۱۱۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: در حال حاضر فضای رقابتی مطبوعات فضای خوبی است طبیعتا اگر رقابت با اصول همراه باشد باعث رشد و پیشرفت می شود.

 
كد خبر : ۱۱۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست واردخرم‌آباد شد.

 
كد خبر : ۱۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز پژوهش باید براساس نیاز جامعه باشد و در خدمت جامعه باشد نه این که پژوهشگر بیندیشد و بیافریند.

كد خبر : ۱۱۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی رونمایی از سه کتاب ستار‌ه‌های خاکی، بزم حضور و پروانه‌های سوخته درباره شهدای دوران دفاع مقدس رونمایی شد.

 

 

كد خبر : ۱۱۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دستیابی به فن آوری هسته ای در کشور حاصل تلاش رهپویان خون شهدا است و شهادت برخی از دانشنمندان هسته ای کشورمان نیز گواهی بر این ادعا است.

 
كد خبر : ۱۱۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از آمادگی مصلای خرم آباد و سایر شهرستان ها برای استفاده زائران اربعین حسینی در استان خبر داد.

 

 
كد خبر : ۱۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که برگزاری همایش سیره علوی فرصتی مناسب برای تبیین سیره و سنت اهل بیت(ع) به ویژه امام علی(ع) در جامعه است، گفت: عدالت و حفظ وحدت در جامعه مهم ترین سیره اجتماعی امام علی(ع) است.

كد خبر : ۱۱۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:برخی افراد در صحبت های خود در  گوشه و کنار  توهین ها و اهانت هایی می کنند بدنبال عقده گشایی و حقارت هستند.

كد خبر : ۱۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در جمع عزاداران علی بن موسی الرضا(ع) در پلدختر حضور پیدا کردند.

كد خبر : ۱۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


در پی سخنرانی مدیر کل ارشاد لرستان در همایش اصلاح طلبان کوهدشت و بازتاب رسانه ای گسترده ای که بدنبال داشت و ائمه جمعه استان هم در این قبال موضع گیری کردند، مدیر کل به وزارت ارشاد فراخوانده شد و وزیر فرهنگ و ارشاد  از سخنان مدیر ارشاد لرستان ابراز تاسف کرد.

كد خبر : ۱۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: گناه مهم فتنه گران در سال 1388 دعوت از مردم  به انجام کارهای غیر قانونی و اختلال در نظم و امنیت بود.

كد خبر : ۱۱۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


نماینده ولی فقیه در استان از شرکت آب منطقه ای استان بازدید کرد.

كد خبر : ۱۱۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


دبیر جشنواره فعالیت های فرهنگی خودجوش جوانان مومن و انقلابی استان لرستان از تمدید مهلت نام نویسی این جشنواره تا 12 بهمن ماه جاری خبر داد.

كد خبر : ۱۲۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد ، جشن تکلیف با مشارکت 1400 دانش آموز دختر پایه سوم ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان خرم آباد در حسینیه ثارالله برگزار شد .

 

كد خبر : ۱۲۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: خوشبختانه با تدابیر مقام معظم رهبری، تحریم‌ها و اقداماتی مانند کاهش قیمت نفت برای کشور ایران به یک فرصت تبدیل شده و ما را به این راه هدایت می‌کند که به صورت جدی به اقتصاد مقاومتی توجه کنیم.

كد خبر : ۱۲۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه جاری، در شهرهای لرستان را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۲۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: موفقیت های مذاکرات هسته ای حاصل خون شهدا است.

كد خبر : ۱۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


 رئیس قوه قضائیه وارد فرودگاه خرم‌آباد شد.

كد خبر : ۱۲۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:علما و روحانیون در جبه های مختلف علمی ،فرهنگی ودینی بعنوان معلمان اخلاق،تربیت کنندگان تقوا و پرورش دهندگان استعدادهای مردم همواره در جبهه دفاع از ولایت فقیه و رهبری هستند.

كد خبر : ۱۲۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: باید زمینه و زیرساخت های لازم برای اشتغال جوانان و نخبگان فراهم شود تا به به سایر استان ها و یا خارج از کشور مهاجرت نکنند.

كد خبر : ۱۲۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: جشنواره فعالیت های خودجوش جوانان مومن و انقلابی استان با رویکرد جدید، متنوع و جذاب در راستای گرایش جوانان به این فعالیت ها برگزار می شود.

كد خبر : ۱۲۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان لرستان گفت:برای مبارزه با پدیده شوم اعتیاد باید از تمام ظرفیت های لرستان استفاده کرد.

كد خبر : ۱۲۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: دستاوردهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان قابل مقایسه با هیچ دستگاه فرهنگی نیست.

كد خبر : ۱۲۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


امام جمعه موقت خرم آباد گفت:ایجاد تشکل‌ها، انجمن ها و مجموعه هایی چون مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان فرصت های گرانبهایی برای کشف استعداد ناب و زاینده جوانان استان است.

 

كد خبر : ۱۲۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


امام جمعه پلدختر از برگزاری بیست وششمین گردهمایی ائمه جمعه لرستان در پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۱۲۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


استاندار لرستان برخی از نمایندگان با استفاده از دوستان خود در مورد تیم مذاکره هسته ای سخنرانی هایی انجام می دهند که با رهنمودهای رهبر انقلاب در تعارض است.

كد خبر : ۱۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:نامه47سناتور آمریکایی به ایران بی اعتمادی آمریکایی ها را نسبت به اوباما آشکار کرد.

كد خبر : ۱۲۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:کاهش نرخ بیکاری لرستان از اتفاقات خوب استان در سال 93است.

كد خبر : ۱۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:اسکان شایسته مسافران نوروزی به برنامه ریزی ، تامین امکانات رفاهی ،برخورد حسنه و تامین امنیت مسافران نیازدارد

 

كد خبر : ۱۲۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد از ستاداجرایی خدمات سفر آموزش وپرورش لرستان بازدید کرد.

كد خبر : ۱۲۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


 نماینده ولی فقیه در لرستان، با ابراز رضایت از اسکان مسافران نوروزی در استان، گفت: همکاری دستگاه ها اجرایی استان در اسکان و استقبال از مسافران نوروزی ستودنی است.

كد خبر : ۱۲۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در پیامی درگذشت خواهر رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۲۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد و مدیر کل آموزش وپرورش استان،مراسم جشنی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دبیرستان دخترانه خدیجه کبری (س) شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:دلسوزی ،خیرخواهی ، صداقت ، اخلاق حسنه و تعهد و مسئولیت شناسی را از جمله ملاک های معلمان نمونه است.

كد خبر : ۱۳۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


مدیر کل آموزش وپرورش لرستان برنامه های هفته معلم در لرستان را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:شهرستان پلدختر با توجه به جمعیتی که داشته در دوران دفاع مقدس با تقدیم 312شهید می توان آن را بعنوان شهر مقاومت در ایران عنوان کرد.

كد خبر : ۱۳۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد پس از اینکه مورد استقبال فرماندار،امام جمعه معمولان،فرمانده،کارکنان سپاه ناحیه پلدختر،نیروی انتظامی ،جامعه روحانیت و مسئولان محلی قرار گرفت به گلزار شهدای پلدختر رفت و با قرائت فاتحه ونثار گل با آرمان های والای امام خمینی(ره) ،مقام معظم رهبری و شهدای دوران دفاع مقدس تجدید بیعت کرد.

كد خبر : ۱۳۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸


یکی از روحانیون پلدختری مقیم قم گفت:شهرستان پلدختر علی رغم ظرفیت های متعدد آبی،خاکی،صنعتی،معدنی و کشاورزی که دارد  ولی متاسفانه تا به حال پیشرفتی نداشته است.

كد خبر : ۱۳۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان طی حکمی، به عنوان رییس شورای حوزه علمیه استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۳۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان مرد جوان ایتالیایی در دفتر امام جمعه خرم‌آباد به دین مبین اسلام تشرف یافت.

كد خبر : ۱۴۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری طرح هادی روستای بیشه افتتاح شد.

كد خبر : ۱۴۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار لرستان در پیام مشترکی جان باختن شمار زیادی از حجاج را در حادثه مصیبت بار منا تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۵۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳


پیکر حاج سبزخدا قائدرحمت یکی از جان باختگان فاجعه منا روز دوشنبه در خرم آباد تشییع شد.

كد خبر : ۱۵۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: در حال حاضر مداحان اهل بیت باید به بصیرت مجهز شوند.

كد خبر : ۱۵۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: در حال حاضر مداحان اهل بیت باید به بصیرت مجهز شوند.

كد خبر : ۱۵۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


نماینده ولی فقیه در لرستان شامگاه شنبه نهم آبان ما از مناطق مختلف سیل زده بازدید و با خانواده های داغدار کوهدشت دیدار کرد.

كد خبر : ۱۵۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد،امام جمعه،فرماندار پلدختر و جمعی از مدیران کل استانی و مردم ،امام جمعه جدید معمولان معرفی شد.

كد خبر : ۱۵۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲


با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد،فرماندار وامام جمعه پلدختر وجمعی از مدیران کل استانی در شورای اداری مسائل ومشکلات معمولان بررسی شد.

كد خبر : ۱۵۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


معاون اجرایی ستاد اربعین حسینی لرستان گفت: روزانه در مرز مهران موکب استان لرستان غذای 15 هزار نفر را تامین می کند.

كد خبر : ۱۵۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


بهرام رشیدی نیا مسئول روابط عمومی استانداری لرستان کاندیدای انتخابات مجلس دهم در شهرستان اندیمشک می شود.

كد خبر : ۱۶۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در پی اعدام شیخ نمر بیانیه ای صادر کرد.

كد خبر : ۱۶۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:بمباران پلدختر و به شهادت رسیدن 25نفر دریک روز سند مقاومت و ایثار مردم این دیار در دوران دفاع مقدس است.

كد خبر : ۱۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


این چند روزی که ادارات مختلف در لرستان مبادرت به اطلاع رسانی می کنند ولی در مقابل اتفاق خاصی نمی افتد.

كد خبر : ۱۶۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در انتتخابات، گفت:حضور در انتخابات، تکمیل کننده حماسه مردمی هفت اسفند است.

كد خبر : ۱۷۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰


مخالفت اعضای شورای شهر خرم آباد با صدور مجوز از سوی این شورا برای برگزاری همایش "میراث لباس لری" یا همان "جشن گلونی" در خرم آباد موجب شد تا درخواست طرح فوق برای اعمال نظر نهایی به شورای فرهنگ عمومی استان ارجاع داده شود.

كد خبر : ۱۷۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


نمایتده ولی فقیه در لرستان گفت: وجود آیت الله العظمی سیستانی در عراق سبب دفع فتنه های بزرگ داخلی و خارجی در این کشور شده است.

كد خبر : ۱۷۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۷


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: کارگشایی، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری بالاترین عبادت در استان است.

كد خبر : ۱۷۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


دیدار نمایندگان خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان شامگاه دیشب برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:انتخاب لرستان به عنوان پایلود اقتصاد مقاومتی فرصتی تکرار نشدنی که همه مسئولان ومردم باید کمر همت را در این یکسال برای رفع محرومیت های استان وشهرستان پلدختر ببندیم.

كد خبر : ۱۷۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹


 نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار این استان در پیامی مشترک مردم ولایی و همشه در صحنه را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
كد خبر : ۱۷۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به سخنان تند معاون وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۸۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۱


امام جمعه معمولان به دنبال واکنش نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به مسئله محرومیت و بیکاری در استان گفت:بیکاری وفقر در لرستان بیداد می کند ومسئولان باید تمام تلاش وتوان خود را برای رفع مسائل ومشکلات به کار گیرند.

كد خبر : ۱۸۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


معاون فرماندار پلدختر گفت:همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد،هفتم مردادماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


یکی از فعالان رسانه ای پلدختر گفت:علی رغم ظرفیت ها واستعدادهای خوبی که جوانان پلدختر دارند ولی کم لطفی های مسئولان به آنها باعث مهاجرت آنها از شهرستان شده است.

كد خبر : ۱۸۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی شهرستان پلدختر در سایه برگزاری جلسات دولتمردان برای دومین بار لغو شد.

كد خبر : ۱۸۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۷


مسئول تولیت آستان مرقد علامه سید نعمت الله جزایری گفت:مراسم سالانه بزرگداشت علامه کبیر ومحدث جزایری،روز شنبه نهم مردادماه همزمان با شهادت امام جعفرصادق(ع) در پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸


جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی ظرفیت مناسبی در تبیین نقش جوانان در اجرای موفقیت آمیز برنامه های اقتصادی مقاوم است.

كد خبر : ۱۸۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲


مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی روز پنج شنبه 21مردادماه در شهرستان پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴


17مرداده ماه روز خبرنگار امسال در لرستان با اتفاقات جالب وقابل تاملی همراه بود که این روز نشان دهنده کم توجهی مسئولین به این قشر است.

كد خبر : ۱۸۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه پلدختر با ادای احترام به مقام شامخ شهدای این شهرستان در اولین همایش "جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی"شرکت کردند.

كد خبر : ۱۸۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد با حضور در منزل از صبر واستقامت خانواده شهید هوشنگ الهیاری تجلیل کرد.

كد خبر : ۱۸۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:شهرستان پلدختر با داشتن منابع نیروی انسانی،طبیعی و انرژی در استان جایگاه ممتازی دارد که مسئولان و مردم بخ خصوص نیروی جوان با وحدت وانسجام می توانند از فرصت انتخاب شدن لرستان به عنوان اقتصاد مقاومتی استفاده خوبی را ببرند.

كد خبر : ۱۸۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


همایش جوان ایرانی با پیشبرد اقتصاد مقاومتی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در سالن اجتماعات فجر ارشاد پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


با گذشت زمان ابعاد تازه تری از آثار بیکاری در شهرستان پلدختر اشکار می شود،اظهارات تکان دهنده جوان بیکاری انقلابی که این روزها راهی استان های دیگر برای شغل شده است.

كد خبر : ۱۸۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:رهبر انقلاب به محرومیت های لرستان توجه ویژه ای دارند به طوری که برای ساخت چند مسجد و رفع محرومیت های منطقه عشایری تخت چان از توابع شهرستان پلدختر اعتباراتی به استان اختصاص دادند. 

كد خبر : ۱۸۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


 نماینده ولی فقیه در لرستان، شهدای منا را قربانیان بی تدبیری آل سعود خواند و گفت: آل سعود ریشه مشکلات جهان اسلام است.

كد خبر : ۱۸۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


 پرده جدیدی از رایزنی نمایندگان لرستان برای جذب اعتبارات این بار به شکل دادن عسل و روغن حیوانی رونمایی شد.

كد خبر : ۱۸۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


در ماه های اخیر پس از انتخاب شدن لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی،سفر معاونین رئیس جمهور و وزرای دولت تدبیر به لرستان و شهرستان های خاص بیشتر شده است.

كد خبر : ۱۸۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


درپنجم مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس،اداره کل فرهنگ وارشاد لرستان در اقدامی ضد ارزشهای نظام اقدام به اکران تئاتر موهن می کند که باعث ناراحتی مردم لرستان و دلسوزان نظام شد.

كد خبر : ۱۹۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


یست و هشتمین جشنواره تئاتر لرستان را باید روز بی تدبیری فرهنگی در لرستان نامگذاری کرد زیرا در پنجم مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس در این جشنواره تئاتر موهن وجنجالی اکران شد که دشمنان نظام را خوشحال و خانواده های معظم شهدا را نگران کرد.

كد خبر : ۱۹۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲


نماینده ولی‌‎فقیه در استان لرستان  و امام جمعه خرم آباد در پیامی درگذشت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۹۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان آیین عمامه‌گذاری طلاب استان لرستان در حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروزه بسیاری از بیماری‌ها به خاطر نداشتن سلامت روح است و لذا ما باید به زندگی معنوی و سلامت روح نیز بیاندیشیم.

كد خبر : ۱۹۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


باگذشت حدود 3ماه از اجرای نمایش موهن در لرستان و مخالفت های اقشار مختلف مردم و مسئولین ولی در مقابل شیخ هنجار شکن لرستان حاضر به عذرخواهی نشده و تاکنون این مدیرکل هتاک عزل نشده است.

كد خبر : ۱۹۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


یک منبع آگاه گفت:معاون وزیر ارشاد به همراه چند تن برای رایزنی جهت ابقای مدیرکل ارشاد به لرستان سفر می کنند.

كد خبر : ۱۹۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


پس از گذشت سه ماه از اجرای تئاتر موهن و عدم تغییر مدیرکل هنجار شکن لرستان،همزمان با 9دی روز بصیرت خانواده های معظم شهدا خواستار روشنگری و عزل حجت الاسلام محمد رضا حنان مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان شدند.

كد خبر : ۱۹۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و هوشنگ بازوند استاندار لرستان در پیامی مشترک درگذشت آیت الله حسینی میانجی نماینده ولی فقیه سابق استان لرستان را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۹۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


با گذشت زمان سوالات بی پاسخ متعددی از پشت پرده افراد یا گروه های سیاسی که تمایل به عدم برکناری حنان دارند در اذهان عمومی مطرح می شود و این مسئله برای لغزش آرای اعتدالیون در بین خانواده معظم شهدا مناسب نیست.

كد خبر : ۱۹۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


هتاکی های شیخ هنجار شکن لرستان در عرصه فرهنگ لرستان،وظیفه انقلابی مجمع نمایندگان لرستان در قبال حفظ ارزش های انقلاب اسلامی وشهدا سنگین تر کرده است به طوری که باگذشت سه ماه از عدم عذرخواهی حنان،نمایندگان استان به دنبال استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد باشند.

كد خبر : ۱۹۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد و استاندار لرستان در پیامی رحلت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۹۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


مدیر کل ارشاد لرستان گویا قصد دارد همواره در کانون توجهات و مرکز حاشیه ها قرار بگیرد هر از چند گاهی دست به کار های شیطنت آمیزی می زند.

كد خبر : ۱۹۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


حجت الاسلام محمد رضا حنان پس از اجرای نمایش موهن و عدم عذرخواهی از خانواده های معظم شهدا،حالا با شکایت اصحاب رسانه سعی در حاشیه سازی دیگر در عرصه فرهنگ و رسانه لرستان ایجاد کند.

كد خبر : ۱۹۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


سفر آخر هفته وزرا و مسئولین ارشد کشوری به لرستان سناریوی تکراری که فقط معطوف به شمال لرستان شده است.

كد خبر : ۱۹۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


امام جمعه خرم‌آباد گفت: امام راحل نسبت به دشمن شجاع، قاطع و نترس بود و در برابر استکبار و آمریکا هیچ وقت کوتاه نمی‌آمد.

كد خبر : ۱۹۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:تبیین هویت انقلاب اسلامی برای نسل جوان یک ضرورت است ونیز ولایت فقیه،اسلامی و ارزش های ناب اسلامی شاکله همین هویت را تشکیل می دهند.

كد خبر : ۱۹۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


گازرسانی به 159 روستای لرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

كد خبر : ۱۹۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تصمیم ترامپ احمقانه و توهین‎آمیز است.

كد خبر : ۱۹۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آن چه انقلاب اسلامی را از تمام انقلاب های دنیا متمایز کرده است رهبری بی‌نظیر آن است.

كد خبر : ۱۹۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:ملت ایران و عشایر پشت سر رهبر انقلاب در صحنه های مختلف و در راهپیمایی یوم الله 22بهمن حضور گسترده ای دارند تا پاسخ دندان شکنی به آمریکا وایادی استکبار دهند.

كد خبر : ۲۰۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


در راستای اجرای برنامه های اقتصادمقاومتی تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان در لرستان داده می شد که گویا این پول ها در جای درست خود مصرف نشدند و در جاهای دیگری غیر از تولید صرف شدند.

كد خبر : ۲۰۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


تنها دانشکده علوم قرآنی لرستان که چندسالی از افتتاح آن نمی گذرد به دلیل عدم برخورداری از امکانات آموزشی و رفاهی در آستانه انحلال قرار گرفت.

كد خبر : ۲۰۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


در آستانه انتخابات ریاست جمهوری یادآوری یک مسئله موهن فرهنگی لازم است،برگزاری تئاتر موهن در شهریورماه 95توسط اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان نمونه ای بارز از عدم توانایی برخورد مسئولان ارشد یک دولت در استان با یک مدیرکل است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

كد خبر : ۲۰۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: سپاه در هیچ گونه دسته جات سیاسی قرار نمی گیرد اما حضور آگاهانه در صحنه دارد.

كد خبر : ۲۰۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: جوان مومن انقلابی رای اولی فراوانی داریم و از شما انتظار است حماسه ای بیافرینید که دشمنان را ناامید کرده و پشتوانه نظام را قوی کند.

كد خبر : ۲۰۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تلاوت قرآن سبب سلامت انسان از گناه و معصیت است ونگهدارنده ی انسان از لغزش ها و خطاهاست سبب می شود انسان مراتب کمال را یکی پس از دیگری طی کند.

كد خبر : ۲۰۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


با وجود این که از زمان اجرای تئاتر موهن در هفته دفاع مقدس موج عظیمی از انتقادات، واکنش ها و بیانیه ها ازسوی طیف ها و اقشار مختلف بر روی درگاه های خبری مبنی بر محکومیت آن منتشر شد اما بعد از گذشت 10ماه هنوز کوچکترین برخوردی با مسببان آن صورت نگرفته است.

كد خبر : ۲۰۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹


نماینده ولی‌فقیه در لرستان تجزیه کشورهای اسلامی و تقسیم آن‌ها به کشورهای مستقل کوچک را توطئه استکبار دانست.

كد خبر : ۲۱۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۱


دستگاه های فرهنگی دولت اعتدال که در انعکاس مسائل ارزشی پای لنگی دارند این بار در آموزش وپرورش لرستان اقدام به انتشار کتب آموزی کرده اند که در تهیه آن قصوراتی رخ داده است.

كد خبر : ۲۱۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دستگاه های اجرایی لرستان قادر نیستند برای حل مشکلات ضروری به مردم 4 میلیون وام بدهند.

كد خبر : ۲۱۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸


سه نفر از جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای مسافربری مسیر تهران-یاسوج  لرستانی بودند.

كد خبر : ۲۱۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


آیت‌الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان در پی اهانت‌های اخیر برخی مسوولان به قوم لر به مقام معظم رهبری نامه نوشت.
كد خبر : ۲۱۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:خریدهای دولتی می‌بایست از کالای تولید داخل بوده و تهیه کالای خارجی از سوی ادارات ممنوع باشد.
كد خبر : ۲۱۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۶


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: وجود داروخانه جمعیت هلال احمر در لرستان ضروری است.

كد خبر : ۲۱۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت شهادت شهید زنده سیدنورخدا موسوی پیامی صادر کرد.

كد خبر : ۲۱۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۶


نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه استفاده از نیروهای لایق، پرتوان و جوان در استان یک ضرورت است گفت: با سرمایه گذار سرمایه بر از لرستان بشدت مخالفم.

كد خبر : ۲۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰


اقدام انقلابی و مردمی نماینده ولی فقیه در لرستان به دنبال شرایط سخت اقتصادی ومعیشتی مردم در لرستان،نه بزرگ به تدبیر مسئولان لرستان در خصوص مصوبات کاغذی جلسه تنظیم بازار لرستان است.

كد خبر : ۲۱۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ۹ دی نماد موقعیت شناسی ملت با بصیرت ایران است و باید هوشیار و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

كد خبر : ۲۲۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۹


امام جمعه موقت پلدختر گفت:رهبر معظم انقلاب در خصوص تشکیل دولت اسلامی در تلاویو توسط فلسطینیان در آینده نزدیک به جنبش های مقاومت و مسلمان فلسطین بشارت دادند.

كد خبر : ۲۲۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴


نماينده ولي فقيه در لرستان گفت: اگر اين رشادت ها نبود قطعا ما آغاز گر چله دوم انقلاب نبوديم ؛امروز به بركت رشادت هادي شهيدان والا مقام شاهد عظمت، استقلال و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستيم.

كد خبر : ۲۲۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹


 آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان با در پیامی با سیل زدگان استان های مازندران و گلستان ابراز همدردی کرد و بر کمک های مردم لرستان به آسیب دیدگان این استان ها تاکید نمود.

كد خبر : ۲۲۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:مسئولین در ارتباط با مردم سیل زده برای امر بازسازی مسکن اهتمام ویژه ای انجام شود.

كد خبر : ۲۲۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:حداقل پس از گذشت سه ماه از سیلاب وضعیت شهر بایستی به حالت عادی در می‌آمد و مردم در شرایط بهتری قرار می داشتند.

كد خبر : ۲۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹


امام جمعه خرم آباد در مراسم بزرگداشت چهلمین سال بر پایی نماز جمعه بر فراهم شدن شرایط فرهنگی و تسهیل حضور مردم در نماز جمعه تاکید کرد .

كد خبر : ۲۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با تبدیل شدن پایگاه عین الاسد به عین الاجسد توسط سپاه اسلام وحشت در میان سردمداران آمریکا ایجاد شد.

كد خبر : ۲۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه جوانان برای برنامه‌های دهه فجر پای کار بیایند گفت:کلیه برنامه های برگزاری دهه فجر باید پیوست فرهنگی داشته باشد.

كد خبر : ۲۲۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲