اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۵    عبارت مورد جستجو: معراج شهدا

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بيان روز:خدایی رفتن به گردان تخریب خیلی دل و جرات می‌خواست. از اعزام چند هزار نفری که به لشگر ما میومد شاید 20 نفر داوطلب حضور در گردان تخریب می شدند.

كد خبر : ۳۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


آن طور که خودش تعریف می‌کرد از سادات و اهل تهران بود و پدرش از تجار بازار تهران ....

 
كد خبر : ۱۰۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


تمام این سال‌ها را با گریه سر کردم. اشک چشمانم اگر دریا بود تا الان خشکیده بود. اینکه امروز بعد از گذشت سی‌سال چشم انتظاری به محسن رسیدم و خدا را شاکرم.

كد خبر : ۱۱۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: از پانزدهم مهر ماه لغایت سوم دی ماه سال جاری بیش از ۲۵ هزار دانش آموز لرستانی در ۴۹ مرحله از مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور، درقالب اردوهای دانش آموزی راهیان نور بازدید کردند.

كد خبر : ۱۱۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


هویت پیکر مطهر شهید «امرالله معروف وند» متولد تهران توسط لوازم شخصی شهید و آزمایشDNA احراز شد.

كد خبر : ۱۲۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


مراسم تشییع پیکرهای 270 شهید تازه تفحص شده با حضور جمع بسیاری از مردم شهید پرور تهران در میدان بهارستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


روزنامه کیهان در سرمقاله امروز خود به بررسی و نقد اظهارات برخی مسوولین مبنی بر مصادره شهدا پرداخته است

كد خبر : ۱۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


صبح روز بعد به دنبال حماسه کم نظیر مردم در تشییع شهدا دشمنان خارجی و برخی معاندین داخلی چشم خود بر روی واقعیت می بندند .... و شروع به اظهار نظر می کنند....

كد خبر : ۱۴۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


پنج‌شنبه گذشته در منطقه دررود نیشابور شاهد اتفاقی بودم که بسیاری آن را معجزه دهه کرامت به فرزندان سادات خانواده‌ای چشم انتظار می‌دانند.

كد خبر : ۱۴۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


ما تنها نبودیم. من و پسرم شروع کردیم به نجوا با سیدرضا که عکاس آن لحظه عکس گرفت و اینگونه برداشت شد که ما آنجا تنهاییم. وقتی عکس را دیدم شوکه شدم و با معراج تماس گرفتم و اعتراض کردم که چرا این عکس را پخش کردید؟

كد خبر : ۲۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز جهت آشنایی هموطنان با مناطق دیدنی و طبیعی پلدختر ،اقدام به تهیه وانتشار مجموعه کلیپ های نوروزی سوز وسیل بیان روز کرد.

كد خبر : ۱۶۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۲