پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۲۹    عبارت مورد جستجو: معجزه

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: رهبر حکیم انقلاب در بیانات دیروزشان بر گزینه مذاکره با آمریکا خط بطلان کشیدند و این نشان داد ریشه‌های ولایت در کشور، عمیق و محکم است و کشور ما از قدرت‌ها هراسی ندارد.

كد خبر : ۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


بیان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نقش و حضور مردم در انقلاب اسلامی گفت که روحانیت علت محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هدیه 15 میلیارد تومانی رییس‌جمهور برای تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این هدیه در حالی به پلیس اهدا شد که ما برای تخصیص این رقم درخواستی نداشته‌ایم اما مطمئنا این پول برای جبران خدمات و خرید تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:تشکیل سپاه از معجزات بزرگ قرن است که که با اراده مقدس و دور اندیشی بی نظیر حضرت امام (ره) برای پاسدار از انقلاب ودفاع از استقلال ،عزت و شرافت میهن اسلامی در برابر توطئه ها و تهدیدات ذشمنان و بیگانگان پدید آمد.

كد خبر : ۲۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:بهائیان برای تبلیغ مسلک ساختگی‌ خود از روش‌هایی نظیر نشر کتاب، انتشار مقالات اینترنتی و اهدای کمک‌های مالی به افراد آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند اما توضیح نمی‌دهند که به چه دلیل ازدواج با محارم -غیر از همسر پدر- مجاز است.

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:می توان گفت درخشنده ترین برگ تاریخ دوران جنگ تحمیلی سوم خرداد 1361است.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز: اشتون در استانبول به جای بحث در خصوص مسائل هسته ای و پاسخگویی به مسائل مطرح شده، می خواست ساز و کار انتخابات در ایران را بشناسد

كد خبر : ۲۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز: باشگاه گهر دورود لرستان اين روزها با مديرعامل جديدش به دنبال ساماندهي و ريكاوري برای حضور هرچه قدرتمندتر در رقابت‌هاي فصل جديد ليگ دسته اول كشور است.

كد خبر : ۳۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:حسین یوسفی می‌گوید: در اتاق عمل، دست و پای مرا به تخت بستند. پزشکان آمدند و تا مرا دیدند، گفتند: «این رزمنده دیگر حتی نفس نمی‌کشد! او را به سردخانه کنار شهدا ببرید!» توان نداشتم و نمی‌توانستم بگویم زنده‌ام.

كد خبر : ۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می‌توان در سجیه دید، جایی که دریای بالتیک و دریای شمالی بهم می‌پیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی‌شوند و بنابرین این پدیده زیبا به وجود می‌آید و این همان چیزی است که در قرآن آمده است.

كد خبر : ۳۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:همزمان با ماه مبارک رمضان محفل انسي با قرآن با حضور قاريان و حافظان و اقشار مختلف مردم در روستاي افرينه از توابع بخش معمولان  برگزار شد

كد خبر : ۴۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز: مردی که دو سال در غربت تهران، فراش یک مدرسه دبستان بود و البته حتی با وجود 12 سال سابقه ی کارش و با داشتن مدرک فوق دیپلم باز خدمتگزار یک هنرستان در مشهد.

كد خبر : ۴۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


روزنامه های صبح امروز ۹۲/۶/۲۷ عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آمده کرده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۵۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بيان روز:تیم کشتی آزاد کشورمان طی مسابقات جهانی مجارستان و در پایان مسابقات ۶ وزن، موفق به کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز شد تاهمچنان نیم نگاهی به قهرمانی جهان داشته باشد.

كد خبر : ۵۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بیان روز:گاهی برای یک فیلم که در بهترین حالات حدود دویست هزار تماشاچی دارد، آن قدر جنجال می شود که انگار مسبب تمام بی اخلاقی های جامعه همین یک فیلم است. اما برای نمایش نمونه های مشابه در تلویزیون انتقادها کمتر شنیده و منعکس می شود. خیانت وجود دارد، اما چگونه نمایش دادن آن به ویژه برای رسانه ای که بدون تردید تأثیر آموزشی مشخصی دارد، باید با دقت بیشتری همراه باشد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:یک متخصص تغذیه گفت: مصرف کشمش سیاه (مویز) موجب تقویت مغز و حافظه می شود.

كد خبر : ۵۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:روزنامه صهيونيستي هاارتص در گزارشي ضمن انتقاد سخنان نتانياهو در مجمع عمومي سازمان ملل از تحقير بنيامين نتانياهو در مقر سازمان ملل خبرداد و گفت كسي به سخنان او گوش نداد.

كد خبر : ۵۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


كد خبر : ۵۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


مجید ملکی، جوان 38 ساله ایست که در جریان کار با دستگاه برش کاغذ در کارگاه خود دچار قطع عضو شد و...

كد خبر : ۵۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


از ویژگی های آب موجود در سرداب مطهر حرم حضرت عباس (ع)، شیرینی، خلوص، شورنبودن و پاکی منحصر به فرد آن است که برخلاف تمامی آب های زیرزمینی، پس از ورود به سرداب، تمام این ویژگی را حفظ می کند.

كد خبر : ۵۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت:: امروز در سراسر جهان خصوصا در قلب اروپا از امام حسین (ع) با برپایی مراسم عزاداری یاد می شود واین یکی از معجزه های ائمه اطهار (ع) است .

كد خبر : ۶۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


تجربه جهانی نشان می دهد که رشد و توسعه تمدن ها، ریشه در رشد فکری و فرهنگی هر جامعه دارد و بدون رشد فرهنگ کتابخوانی در جوامع، نمی توان به رشد هیچ تمدنی دل خوش کرد.

كد خبر : ۶۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


اولین هفته آذرماه موعدی است که قرار است رئیس‌جمهور گزارش ۱۰۰ روزه اقتصاد را به مردم ارائه کند، حال آنکه این ابهام باقی است که دولت گزارش ۱۰۰ روزه بهبود معیشت را به مردم ارائه خواهد کرد یا می‌خواهد به اعلام وضعیت موجود بپردازد؟

كد خبر : ۶۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


نسخه وکیل مدافع شیطان بزرگ برای حل همه مشکلات!،پايان اختلاف نهاد رياست جمهوري و نهاد انقلابي درباره يک ساختمان،تهديد نمايندگي ايران در سازمان ملل از سوی رژیم اسرائیل،روحاني در دايره اصولگرايان است،رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تغییرکرد و ...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که از اینجا میخوانید.

كد خبر : ۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


امام هادی برای آماده کردن شیعیان جهت غیبت امام زمان(عج) از پشت پرده با شیعیان سخن می گفت و فقط خود را به خواص نشان می داد و امام عسکری(علیه السلام) با خواص نیز از پشت پرده سخن می گفت...

كد خبر : ۶۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


وارد خانه که می شوی؛ فضا سنگین است. صندلی ای روبروی در نشسته است و پیرمردی روبروی صندلی. موهای سپیدش به تو می گوید که سن و سالی دارد. ورق هایی کوچک را روی میزش قرار داده است.

كد خبر : ۷۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


مطمئن هستم این فیلم در تاریخ سینمای ما می‌ماند. مخصوصا اینکه حیا و سادگی جمع سازنده که در نشست پرسش و پاسخ فیلم به چشم آمد، در فیلم هم دیده می‌شود.

كد خبر : ۷۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


در حالی که مسئولان لرستانی نیمه اسفند ماه را روز بهره‌برداری از پروژه آبرسانی چم‌مهر پلدختر اعلام کرده بود ولی این طرح با مشکلات عدیده‌ای روبه‌روست و برای تحقق آن باید به انتظار یک معجزه نشست.

كد خبر : ۷۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


رهبر معظم انقلاب با تقدیر از حضور مقتدرانه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفتند:ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال، پاسخ این اهانت ها را داد و به مقامات امریکایی تو دهنی زد.

كد خبر : ۷۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


نماينده ولي فقيه در لرستان گفت:دشمنان مي دانند که جوانان نياز به خدا، پرستش و عبادت دارند لذا شيطان را جايگزين خداوند قرار مي‌دهند.

كد خبر : ۷۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


بهره‌برداری از طرح‌های آبرسانی پلدختر به 20 اسفند موکول شد، تحقق وعده‌هایی که بیشتر از آنچه به منابع مالی محتاج باشند، به معجزه نیاز دارند:

كد خبر : ۷۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


میان صحن مرکزی حرم، پیرمردی نحیف در حال سلام دادن است. او نمی تواند راه برود و دو جوان برای راه رفتن به او کمک می کنند.

كد خبر : ۸۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


بدون شک اگر کولایی به عنوان یک عضو فعال در فتنه 88 بر مسند ریاست دانشگاه تهران که یکی از مهمترین دانشگاه های کشور است تکیه بزند، دولت را با چالش های فراوانی روبه رو خواهد کرد و فرجی دانا نیز در وضعیت نامعلومی قرار می گیرد

كد خبر : ۸۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


مهدی هاشمی  در خصوص پرونده کرسنت و نقش وی در این پرونده،بیان کرد: این مسائل مزخرف است؛ دانایی ها یک مشت دروغ گویند و دروغ گو تر از دانا خودش است.

كد خبر : ۸۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


رئیس جمهور گفت: البته دولت در پی سانسور دولتی نیست، همانطور که می بینید بیشترین نقد امروز در جامعه از دولت و دولتمردان می شود.

كد خبر : ۸۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


 بی کیفیتی نان و تعطیلی برخی نانوایی ها و سهمیه کم آرد صدای مردم و همچنین گلایه نانوایان شهرستان پلدختر را در آورده است.

كد خبر : ۹۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


تیم ملی فوتبال ایران، فردا شب در دیدار دوم خود در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، به مصاف تیم ملی آرژانتین می‌رود.

كد خبر : ۹۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


رییس جمهوری تأکید کرد موفقیت‌های دولت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تنها با حمایت همه فعالان سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب میسر شده و باید همه ما با وحدت، اتحاد و یگانگی گام‌های بلندی برای حل مشکلات کشور برداریم.

كد خبر : ۹۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


مهمان ماه عسل از روایت گنج زندگی اش در آشوب می شود. دست هایش می لرزد: چهارشنبه 23 مرداد سال 92 ساعت 6 با آن فرد قرار گذاشتیم و پس از ورود به آن منطقه ترسیدم و به همسرم گفتم برگردیم، اگر ما را اینجا بکشد؛ هیچ کسی متوجه نمی‌شود؛ همسرم گفت: نفوس بد نزن!

كد خبر : ۹۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ماجراهای فتنه 88 گفت: بعد از اینکه مقام معظم رهبری گفتند شکایت دارید، بروید و دوباره بازشماری کنید، ادامه دادن این موضوع کار اشتباهی بود .

 
كد خبر : ۹۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


دو كودك خردسال در باتلاق كوچه‌ها تا سرحدمرگ فرو رفتند.

 
كد خبر : ۱۰۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


کودک آبدانانی بصورت معجزه آسایی از زلزله امروز نجات یافت.

كد خبر : ۱۰۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


بار دیگر دست فیض الهی کریمه ای را به جهان عرضه کرد تا از این فیض کشور ایران زمین هم بهره ای ببرد آمد تا خط سبز امامت را استمرار ببخشد و با خود بهشت را به ارمغان آورد.ای بانو با آمدنت، عطر آشنای یاس، در نفس نسیم دوید و بغض دلتنگی‏مان در فراق مادرت زهرا (س)، در تازگی حضور تو ترک برداشت.

كد خبر : ۱۰۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


خداوند در قرآن کریم بارها انسان را به تفکر در نشانه های خلقت و قدرت خویش فراخوانده. یکی از این آیه ها، آیه 13 سوره جاثیه است: وَ سَخَّرَ لَکُمْ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الْأَرْضِ جَمیعاً مِنْهُ إِنَّ فی‏ ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ (سوره جاثیه- آیه 13)

كد خبر : ۱۰۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


همایش همگرایی اصولگرایان عصر امروز با حضور شخصیت‌هایی چون آیات مصباح یزدی، موحدی کرمانی و آقایان حداد عادل، سعید جلیلی، محمدنبی حبیبی و برخی دیگر از اصولگرایان برگزار شد.

كد خبر : ۱۰۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


سردار رشید اسلام و قرآن شهید ملک محمد آدینه وند در سال 1336 در گراب مرکز بخش طرهان شهرستان کوهدشت در استان لرستان در خانواده ای روستایی و پرجمعیت متولد شد. 

 
كد خبر : ۱۱۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: بخش قابل ملاحظه‌ای از مردم ما که به آمریکا اعتماد داشتند در مذاکره به این نتیجه رسیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

كد خبر : ۱۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گزارش داد: امروز وقتی به دستاوردهای شگفت انگیز بسیج در کوتاه مدت در همه عرصه ها می نگریم، متوجه می شویم این محصول عشق بسیجیان به جهاد در رکاب ولایت است و اگر ما ارزشها و توانایی های این نیروی پایان ناپذیر افسانه ای را بشناسیم و درست بهره گیریم، از بسیج ده ها و صدها برابر این ساخته است.

كد خبر : ۱۱۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه جهانگیری اظهار کردند: اهتمام دستگاه‌های مختلف برای مبارزه با فساد تحسین آمیز است لیکن این سمینار‌ها و امثال آنها چه معجزه ای می‌کند؟ چرا اقدام قاطع در مبارزه با فساد انجام نمی‌شود که نتیجه را مردم به صورت ملموس مشاهده کنند؟

كد خبر : ۱۱۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی مرقومه‌ای برای همایش ملی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، این سوال را مطرح کردند که چرا اقدام قاطع و اساسی در امر مبارزه با فساد انجام نمی‌گیرد.

 
كد خبر : ۱۱۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


13سال از فرمان هشت ماده ای رهبری مبنی بر مبارزه با فساد می گذرد ؛ مبارزه ای که یکی از شعارهای کلیدی نظام اسلامی بوده و خواهد بود، اما به راستی چه شده که مقام معظم رهبری پس از این همه مدت در جملاتی صریح، گلایه خود را از عدم توجه کافی به این مهم نشان می دهند.

كد خبر : ۱۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


در آستانه سالروز شهادت حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه‌السلام بخش‌هایی از پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به کنگره‌ جهانی امام رضا علیه‌السلام در تاریخ ۱۳۶۳/۵/۱۸ توسط khamenei.ir منتشر شده که ایسنا آن را بازنشر می‌دهد.

 
كد خبر : ۱۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


امروز عید باشد یا فردا هیچ فرقی برای من نمی کند ، اینکه کی ماه تمام می شود کی ماه شوال شروع می شود هم همچنین ، ، ، من مدت هاست شب ها زیر این آسمان بزرگ طاق باز دراز می کشم و چشم به آسمان دارم اما ماه را نمی بینم ، چشم انتظار دیدن ماه هستم ، اما ...

( زمزمه ذهن یک دختر 9 ساله - نوار غزه - قرن 21 ! )

كد خبر : ۱۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


رهبر معظم انقلاب درباره حماسه 9 دی فرمودند: این فتنه صرفا منحصر به حضور عده‌ای افراد در خیابان‌ها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد.

كد خبر : ۱۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


رسانه های محلی از نگاه برنامه ریزان ارشد کشور خیلی دور مانده اند و از نگاه مردم خیلی نزدیک و در دسترس هستند.آنها ، چشم و چراغ مردم شده اند.رسانه های محلی و بویژه از نوع مجازی آن ، مصرف کننده و آمار بازدید بالايي در مراکز استان ها ، شهرهای کوچک و نواحي دارند.آمار متنوع 50 ، 40 ، 30 ، 20 ، 10 ، 5 هزار بازدیدکننده و پایین تر از این رسانه ها ، باتوجه به مقیاس جمعیت به فراوانی قابل مشاهده است.

كد خبر : ۱۲۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


می دانید که با افزایش ارتفاع فشار هوا کم می شود . هر چه ارتفاع بیشتر شود میزان اکسیژن کم تر می شود . قرآن کریم به موضوع کمبود اکسیژن در ارتفاعات در 1400 سال پیش اشاره کرده است !

كد خبر : ۱۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


آیت الله جوادی آملی با اشاره به نامه رهبر انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی عنوان کرد: اگر نامه به غرب رفت با توجه به معیارهای مذکور هدایت شد و اگر ایشان مخاطبین خود را به این سمت دعوت کردند به این علت است که می‌دانند قیام عدل برای پابرهنه‌هاست و تاکید دارند که همه باید بیایند.

كد خبر : ۱۲۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


رئیس‌جمهور کشورمان گفت: به جای اینکه بگوییم دو نفر چگونه راه می‌روند و چه جور راه می‌روند باید ببینیم قدم به کجا برمی دارند.

كد خبر : ۱۲۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی افزودند:خام فروشی نفت و صرف آن در امور جاری کشور و استفاده نکردن از فرآورده های گسترده ناشی از ارزش افزوده نفت را، میراث شوم رژیم طاغوت و خسارتی جبران ناپذیر است.

كد خبر : ۱۲۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


امام‌جمعه موقت تهران گفت: افرادی که به خبرگان راه پیدا می‌کنند باید وجودشان از اطاعت از ولی امر مسلمین پر باشد.

كد خبر : ۱۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۱


صبح دیروز خودروی امام جمعه شهرستان ازنا که به همراه خانواده اش در حال سفر به ازنا بود در محور اراک ازنا دچار حادثه و واژگون شد.

كد خبر : ۱۲۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


دولت یازدهم که امروز تورم را به زیر 16 درصد کاهش داده است و توانسته است رکود اقتصادی را متوقف کند، در سایه اقتصاد مقاومتی به این شرایط رسیده است.

كد خبر : ۱۲۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


ایرج عبدی یکی از خبرسازترین چهره‌های لرستان بود. عبدی در یک نشست خبری به وضعيت قلعه‌ی فلک‌الافلاک و عملكرد مدیرکل میراث فرهنگی لرستان اعتراض کرد.

كد خبر : ۱۲۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد شکل‌گیری موج جهانی استکبارستیزی و استقلال‌طلبی ملت‌ها و ناکامی جبهه متحد دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در صحنه تقابل با نظام جمهوری اسلامی، هراس رو به تزایدی را در اتاق‌های فکر و فرماندهی قدرت‌های سلطه‌گر و مستکبر جهانی و نیز ارتجاع منطقه حاکم و آنان را در انتظار سقوط و فروپاشی قطعی قرار داده است.

كد خبر : ۱۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


شاید امروز بعضی خیال کنند - که عملیاتی مثل عملیات بیت‌المقدّس، فقط یک هجوم انبوه انسانی بود! اینها سخت در اشتباهند. هیچ امواج انسانی، بدون فرماندهیِ قادرِ قاطعِ هوشیار، نمی‌تواند هیچ عملی انجام دهد.

كد خبر : ۱۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


اصلاح طلبان که برای ورود به انتخابات به اجبار به سمت مهره های قبلی خود رفته اند، به وضوح مشاهده می کنند که گزینه های آنها به خاطر حضور فعال در فتنه 88 و همچنین مشکلات اقتصادی، صلاحیت حضور در انتخابات آینده را نداشته و نمی توانند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند.

كد خبر : ۱۳۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


همانگونه که بدرستی فرمودید گردش سانتریفیوژهای هسته ای منوط به گردش چرخهای صنعت کشور است ، ولی نباید از یاد برد که رونق صنعت کشور نیز مشروط به گردش چرخ معیشت معلمین است ، اینطور نیست؟

كد خبر : ۱۳۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


همزمان با دهمین سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان کرمان، از تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب «آن بیست و سه نفر» رونمایی شد.

كد خبر : ۱۳۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


رئیس سازمان بسیج مستضعفین به پیشروی مداوم جهان اسلام به سوی تحقق آرمان‌ها و وصایای امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: بهترین مفسر برای بیانات امام (ره)، کسی است که اندیشه و حال و هوای ایشان را داشته باشد نه کسانی که برای سازش با استکبار چراغ سبر نشان می‌دهند.
كد خبر : ۱۳۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


در روزهایی که استقلال سه بازی متوالی را باخته بود قلعه نویی هنوز نگران نبود و در مصاحبه هایش می گفت: «ما سه تا بازی پشت هم باختیم و هنوز تیم دوم جدول هستیم.» اما حالا که لیگ برای استقلال تمام شد باید دید نظر قلعه نویی چیست.
كد خبر : ۱۳۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


روزنامه شرق در صفحه سیاست در گزارشی نوشت: عجایب مربوط به احمدی نژاد و دولتش هرروز فربه و فربه تر می شود؛ دولتی که دوسال از پایان کار آن می گذرد و با تمام حواشی عجیبی که در همان زمان داشت، روزانه مطالب جدیدی درباره آن افشا می شود.

كد خبر : ۱۴۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


المان‌های ایرانی-اسلامی تاثيرات بسيارى از نظر روحى، بصرى و هويتى بر افراد جامعه دارد. در این نوع طراحى‌ها خطوط و رنگ‌ها با بن‎مايه‌هاى ذهنى ما سنخيت بيشترى داشته و دارند.

كد خبر : ۱۴۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


به نظر می رسد آقای هاشمی رفسنجانی طی اظهاراتی که در روزهای اخیر داشته در تلاش است با ترسیم هدفی انحرافی از مذاکرات هسته‌ای، گفتمان ارتباط با شیطان بزرگ و حتی بازگشایی سفارت آمریکا را القا سازند.

كد خبر : ۱۴۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند پرچم‌داران عاشقی هستند که به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد؛ ثروت آن‌ها عشقی است که قابل تحریم نیست!

كد خبر : ۱۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پناه بردن به قرآن در شرایط سخت زندگی، دوران شکنجه های خود در زندان طاغوت را یادآور شد و گفت: تنها تسکینم این آیه از سوره توبه بود که «إنَّ اللّهَ اشْتَرَی مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الجَنَّةَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللّه».

كد خبر : ۱۴۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


پنج‌شنبه گذشته در منطقه دررود نیشابور شاهد اتفاقی بودم که بسیاری آن را معجزه دهه کرامت به فرزندان سادات خانواده‌ای چشم انتظار می‌دانند.

كد خبر : ۱۴۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


جمعی از معلمان ،کارشناسان ومدیران آموزش وپرورش عشایر در نامه ای به فانی، وزیر آموزش و پرورش خواهان رسیدگی به مشکلات خود شدند.

كد خبر : ۱۴۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «هشت سنت غلط ازدواج» را از نگاه رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

كد خبر : ۱۴۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


مهدی علی بابایی از اعضای کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران است که به سختی توانست از حادثه منا جان سالم به در ببرد.

كد خبر : ۱۵۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


شهید همدانی در آخرین گفتگوی خود: بشار تا امروز در مقاومت سهم بزرگی داشته، در همان بحرانی که گروه‌های مسلح تا کاخ هم رسیدند به بشار گفتند که جابجا بشود، ولی گفت نه می‌مانم تا کنار ملتم کشته شوم.

 

كد خبر : ۱۵۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


تصویب برجام توسط مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، تلاش دولت را برای به ثمر نشاندن برجام بیش از پیش مضاعف کرده است تا جایی که برخی از منتقدان براین باورند که دولت تدبیر و امید راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی را اجرای این برنامه می داند.

كد خبر : ۱۵۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


متهم نفتی در ششمین جلسه دادگاه خود سورپرایز ویژه‌ای برای وزارت نفت و بانک مسکن داشت.

كد خبر : ۱۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


پانزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی برگزار شد و در آن درباره لزوم توجه به اظهارات معاون وقت وزارت اطلاعات درباره متهم، مصوبه‌ای که ۳ وزیر و یک رئیس کل امضایش کردند و بازداشت متهم 4 ماه زودتر از موعد یک قرارداد مطالبی گفته شد.

كد خبر : ۱۵۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: این گستردگی و تنوع در بسیج، بسیجیان را از وظیفه مهم و خطیر و اجرای فرمان حفظ آمادگی رزمی غافل نکرده است و بحمدالله امروز بسیج در اوج آمادگی به سطح بی‎سابقه‎ای از توان رزمی رسیده است.

كد خبر : ۱۵۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا تنها کشوری است که می‌خواهد گروهک منافقین به کار خود ادامه دهد و با حمایت‌های همه جانبه خود از آن‌ها خون‌های زیادی را ریخته و همچنان نیز به کار خود ادامه می‌دهد.

كد خبر : ۱۵۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بعضی از جاسوسان برانداز دستگیر شده با یک واسطه از جان کری دستور می‌گرفتند گفت: آمریکا بیش از دو میلیارد دلار بودجه سری برای براندازی اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۵۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


سرِ مطهر با زبان فصیح گفت: «أَعْجَبُ مِنْ أَصْحَابِ الْكَهْفِ قَتْلِي وَ حَمْلِي»؛ کشتن من و گرداندن سرِ من در شهرها از داستان اصحاب کهف نیز تعجب ‌آورتر است.
كد خبر : ۱۵۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر گفت:فرهنگ کتاب وکتابخوانی در جامعه باید تبیین وترویج یابد تا در توسعه وپیشرفت موفق عمل کنیم.

كد خبر : ۱۵۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱


همزمان با دهه آخر ماه صفر و سالروز رحلت جانگداز پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) مراسم عزاداری و زیارت از بعید رسول الله(ص) در مسجد جامع پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی با ژیان آمده و مسئول شده‌اند اما هم‌اکنون در بالاترین نقطه نیاوران زندگی می‌کنند، چنین افرادی چگونه می‌خواهند در حکومت اسلامی حضور داشته باشند؟

كد خبر : ۱۶۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


الفبا را که آموختیم سرمشق های هرشب مان تکرار آنها بر زبان و بر کاغذ بود الف_ب_پ... حرفهایی که به تنهایی بی مفهوم بودند اما امروز با مقاومت در کنارهم قرار گرفتند و کلمه ایجاد شد.

كد خبر : ۱۶۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۲


مردم واقعا منتظر هستند با رفع تحریم‌ها شاهد معجزه اقتصادی‌ای که دولت روحانی 3 سال وعده آن را داده است باشند. با این حال پس از حصول توافق هسته‌ای و رفع تحریم‌ها پالس‌ها و نجواهایی از طرف دولت به گوش می‌رسد که نگران‌کننده است و گویا با رفع تحریم‌ها نیز نباید منتظر بهبود وضعیت اقتصادی باشیم.

كد خبر : ۱۶۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۱۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز کابوس صهیونیست ها این است که مرزهای انقلاب اسلامی به مرزهای فلسطین اشغالی وصل شود؛ برای همین جریان تکفیری را به عنوان سپری در مقابل پیشروی این تفکر تا مرزهای فلسطین، نیاز دارد.

كد خبر : ۱۷۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام 46زائر از شهرستان پلدختر به مرقد حضرت امام (ره) خبر داد.

كد خبر : ۱۷۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


هفته نامه خبری-تبیینی خط حزب‌الله در گزارشی ویژه درخصوص تاکید رهبر انقلاب اسلامی به مسئولین برای رفع آسیب‌های اجتماعی بخش‌هایی منتشر نشده از بیانات اخیر رهبر انقلاب خطاب به مسئولان را منتشر کرد.

كد خبر : ۱۷۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی با تغییر ارزشها و فرهنگ دیگر قادر به انجام معجزه نیست.

كد خبر : ۱۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: قرآن در دنیای امروز می‌تواند فعال ما یشاء باشد و ابرقدرت‌ها و قدرت‌های صهیونیستی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

كد خبر : ۱۷۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


حس بد این لحظه های شما؛ حال رضا ،پدر و مادر نگران و خسته از بی تابی های فرزندی است که مبتلا به یک بیماری خاص است،که ساعت شنی زنده ماندنش خیلی وقت است پشت ‌و رو شده و چشم به دانه‌دانه آخرش دارند و امید را در همین لحظات آخر جستجو می‌کنند.

كد خبر : ۱۷۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


رونق محافل قرآنی همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از برنامه های پرطرفداری که خواهران سعی می کنند بیشتر به برگزاری آن بپردازند،محفل قرآنی خواهران پلدختر از جمله این محافل که حدود33سال در این شهرستان در حال برگزاری است.

كد خبر : ۱۷۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹


یاسر زالپور از خوشنویسان استان لرستان و شهرستان کوهدشت؛ دارای مدرک فوق ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران و کاتب قرآن کریم به خط شکسته بوده که برای دومین بار در ایران انجام گرفته است.

كد خبر : ۱۷۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


عيد در اصل از فعل (عاد) يعود  است و در معاني مختلف  از جمله: بازگشت، خوي گرفتن، پايان غم و اندوه،جشن عمومي و ... بكار رفته است.

كد خبر : ۱۷۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


فرماندار پلدختر گفت:اردوهای جهادی فرصت مناسبی تا جوانان آینده ساز کشورما با حصور در مناطق محروم ،درد مردم را از نزدیک لمس کنند.

كد خبر : ۱۷۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: در برخی موارد انتقادی به عملکرد ناموفق روحانی در برخی بخش‌ها دارم، اما معتقدم باید از وی حمایت کنیم،

كد خبر : ۱۸۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با علما و مراجع تقلید قم دیدار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


بسیج دانشجویی پلدختر در روز9دی روز بصیرت و ولایتمداری بیانیه ای صادر کرد.

كد خبر : ۱۹۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


فرمانده سپاه ابوالفضل(ع) لرستان گفت:ابعاد شخصیتی شهدا،رشادت و جانفشانی رزمندگان در دوران دفاع مقدس و شکست غربی ها در جنگ نرم باعث شده که گزینه نظام از روی میز برداشته شود.

كد خبر : ۱۹۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲


به مناسبت دهه فجر وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب،دانش آموزان معمولانی برنامه پیاده رویی برگزار کردند.

كد خبر : ۱۹۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تصمیم ترامپ احمقانه و توهین‎آمیز است.

كد خبر : ۱۹۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵


وزیر سابق نفت گفت: بعد از گذشت یک سال و نیم، حالا اذهان مردم را به جای دیگری منحرف می‌کنند. می‌گویند ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد.اگر ساختار داخلی اقتصاد ایران مشکل دارد، پس چرا با ساختار برخورد نمی‌کنید؟ چند نفر از اعضای این کابینه در هیئت مدیره شرکت‌های دولتی و خصوصی عضویت دارند؟

كد خبر : ۲۰۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز داوطلب حضور درجبهه مقاومت بیش از دوران دفاع مقدس است، گفت که ولایت پذیری امروز از مرزهای ایران خارج شده و امت واحده اسلامی در حال شکل گیری است.

كد خبر : ۲۰۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱


وقتی قرار است بخش‌ها و قسمت‌هایی از اظهارنظر کاندیداها در مناظره‌های تلویزیونی حذف و سانسور شود، چگونه می‌توان به آنچه که در نسخه ضبط شده و غیرزنده پخش می‌شود، اعتماد کرد؟

كد خبر : ۲۰۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲


پوشش متن و حاشیه‌های سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۲۰۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تلاوت قرآن سبب سلامت انسان از گناه و معصیت است ونگهدارنده ی انسان از لغزش ها و خطاهاست سبب می شود انسان مراتب کمال را یکی پس از دیگری طی کند.

كد خبر : ۲۰۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایشان را زیاد دیده‌ایم، اما کمتر از روزمرگی‌ها و زندگی‌شان شنیده‌ایم، زنان نینجاکار می‌گویند که صبورترین و آرام‌ترین آدم‌هایی هستند که دیده‌اید!

كد خبر : ۲۰۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه هزاران توپخانه‌ دروغ‌پردازی به سمت این ملت مشغول شلیک هستند تاکید کردند: کسانی که کشور در اختیارشان هست یا بوده دیگر حق ندارند علیه کشور حرف بزنند و اینها باید پاسخگو باشند.

كد خبر : ۲۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۶


علی رغم پیگیری ها،پزشک اصلی سونوگراف به بیمارستان امام(ره) پلدختر نیامد و یک پزشک دیگر تا یکماه آینده در این بیمارستان مشغول به فعالیت شد.

كد خبر : ۲۱۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


رهبرانقلاب، امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: واقعاً ۲۲بهمن امسال در سرتاسر کشور، ۲۲بهمن متفاوتی بود. بعد از ۳۹سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.

كد خبر : ۲۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


رهبرانقلاب، امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: واقعاً ۲۲بهمن امسال در سرتاسر کشور، ۲۲بهمن متفاوتی بود. بعد از ۳۹سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.

كد خبر : ۲۱۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


همزمان با روز کتاب و کتابخوانی،زنگ کتاب و کتابخوانی در  دبیرستان نمونه دخترانه شهید کائیدی پلدختر به صدا درآمد،

كد خبر : ۲۱۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴


به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه‌ای مهم و راهبردی را در ۷ سرفصل اساسی صادر کردند.

كد خبر : ۲۲۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۴


جمعی از جوانان در نامه‌ای خطاب به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: برای تحقق همه توصیه‌ها و تکالیف راهبردی در بیانیه گام دوم انقلاب با یکدیگر پیمان برادری و جوانمردی بسته‌ایم.

كد خبر : ۲۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵