اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۲    عبارت مورد جستجو: فرمانده نیروی قدس سپاه

بیان روز:امروز هم می توان جای انگشت های صاحب این مدال ها، را روی صورت شیطان بزرگ دید. بی شک، این مجاهد فی سبیل الله، خود مدالی است درخشان و پرشکوه بر سینه ی ملت شریف ایران. خدایش در پناه خود محفوظ دارد

كد خبر : ۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


وقتی گروه‌های کوچکی مانند «حماس» و «جهاد اسلامی فلسطین» در نبرد با اسرائیل، با راکت‌های «فجر» تل‌آویو را موشک باران می‌کنند، حداقل صهیونیست‌ها می‌دانند که در نبرد آتی با حزب‌الله، چه موشک‌هایی آنها را هدف قرار خواهد داد.

كد خبر : ۶۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: در طول تاریخ و خصوصاً دوران عمر خودمان دو موضوع حرکت ها و شخصیت ها منشأ همه تحولات بود.

كد خبر : ۸۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران است. وی بارها از جانب آمریکا متهم به دخالت در امور عراق شده‌است. واشنگتن پست او را از مهمترین سیاست‌گذاران سیاستهای خارجی ایران می‌داند. در غرب او به عنوان «دشمنی که هم مورد تنفر و هم مورد تحسین است» توصیف شده است. جان مگوایر افسر سابق سازمان سیا در عراق می‌گوید «او قوی‌ترین مأمور مخفی در خاورمیانه است … و هیچ‌کس او را نمی‌شناسد.

كد خبر : ۸۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


بهروز صوراسرافیل مجری سابق تلویزیون‌های ضدانقلاب پارس و آزادی و از مدیران بخش فارسی صدای آمریکا که فعالیت‌های ضداسلامی‌بسیاری مانند توهین به رسول اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) را در پرونده خود دارد، پس از انتشار بیانیه اخیر سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌در حمایت از مردم و مقاومت اسلامی‌غزه، در صفحه فیسبوک خود با عصبانیت از این بیانیه ضمن توهین به سردار سلیمانی، از رژیم کودک‌کش صهیونیستیحمایت کرد.

 
كد خبر : ۱۰۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


روزنامه لبنانی المستقبل به نقل از منابع عراقی نوشت دولت عراق از سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و کارشناسان نظامی این کشور درخواست کمک کرده است.

كد خبر : ۱۰۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


روزنامه انگلیسی گاردین با انتشار گزارشی نوشت که سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، بغداد را حفظ کرد.

كد خبر : ۱۱۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشت: ژنرالی که آمریکایی ها وی را اخیرا در لیست سیاه خود قرار داده است، به عنوان «قهرمان ملی» در ایران شناخته می‌شود.

كد خبر : ۱۱۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


نماینده عصائب اهل حق عراق در ایران به میزان محبوبیت سردار سلیمانی در میان مبارزین و مردم عراق اشاره کرد و گفت: حاج‌قاسم به جای ماهی، به ما ماهیگیری یاد داد و ثمره آن همین شد که امروز مقاومت عراق دنیا را مبهوت کرده است.

كد خبر : ۱۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


روزنامه دیلی تلگراف نوشت: مقامات رسمی آمریکا اذعان می کنند به حمله تحت رهبری ایران به داعش در تکریت کمک اطلاعاتی هوایی کرده اند. به گزارش «عصر قانون»، این روزنامه انگلیسی نوشت: آمریکا در عملیات نظامی مشترک با ایران به انجام عملیات شناسایی هوایی در حمله کنونی به شهر تکریت اذعان کرد. حمله به موطن […]

كد خبر : ۱۲۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


سرلشکر قاسم سلیمانی در نامه‌ای از اخبار مربوط به تولید فیلمی به نام «سردار» با محوریت مقاومت و پرداختن به شخصیت خود، گلایه و اعتراض کرد.

كد خبر : ۱۳۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


فرمانده نیروی قدس سپاه شهید الله‌دادی را الگویی کامل از اخلاق و ادب دانست و تأکید کرد: ولایت‌مداری و دینداری عملی شهید الله‌دادی از او یک اسوه تمام عیار ساخته است.

كد خبر : ۱۶۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


بیانات رهبر انقلاب در مراسم اعطای نشان عالی ذوالفقار به فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران متنتشر شد.

كد خبر : ۲۲۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰


بیانات رهبر انقلاب در مراسم اعطای نشان عالی ذوالفقار به فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران متنتشر شد.

كد خبر : ۲۲۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه مردم در خوزستان به دنبال عبور از این بحران هستند و بر این انگیزه خود اصرار دارند، باید مسؤولان نیز در کنار مردم حضور دائمی داشته باشند و تا آن جایی که می‌شود، مشکلات آنها را کاهش داد.

كد خبر : ۲۲۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۸


منابع رسمی رسانه ای در عراق سحرگاه جمعه اعلام کردند که سردار قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه «ابو مهدی مهندس» جانشین فرمانده الحشد الشعبی در بغداد به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۲۲۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۳


در پی شهادت سردار فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران رهبر معظّم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی صادر کردند .

كد خبر : ۲۲۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۳


منابع خبری عراق از حضور گسترده مردم این کشور در مراسم تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس در نجف اشرف خبر دادند.

كد خبر : ۲۲۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۴


نخستین طرح سه‌فوریتی تاریخ پارلمان امروز تصویب و تبدیل به قانون شد؛ بر این اساس کلیه اعضای پنتاگون، شرکت‌ها و مؤسسات وابسته و فرماندهان و آمران شهادت سردار سپهبد سلیمانی تروریست اعلام شدند و 200 میلیون یورو برای تقویت نیروی قدس اختصاص یافت.

كد خبر : ۲۲۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۷


سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با شجاعت و صداقت خود توطئه ای دیگر از دشمن را ناکام گذاشت.

كد خبر : ۲۲۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۱


فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: گرچه دشمنان سردار سلیمانی را ناجوانمردانه زدند اما به لطف الهی و به همت همه آزادمردانی که در سرتاسر عالم خونخواه او هستند انشالله جوانمردانه دشمن او را خواهیم زد.

كد خبر : ۲۲۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۳۰


فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی زنده‌تر از قاسم سلیمانی و برای دشمن خطرناک تر از گذشته است، گفت: حاج قاسم دشمن را آواره و سرگردان کرده بود و مرد تغییر میدان موازنه بود.

كد خبر : ۲۲۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۳۰