اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۹    عبارت مورد جستجو: صنعت گردشگری

بیان روز:مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری استان، 16 تا 18 اسفند ماه جاری در تهران برگزار می شود.

كد خبر : ۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:روابط دیپلماتیک میان ایران و مصر پس از انقلاب سال 1357 ایران قطع شده بود و پس از پیروزی انقلاب مصر دو طرف تلاش‌هایی برای بهبود روابط کرده‌‌اند

كد خبر : ۱۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:استاندار لرستان گفت: از تمامی فرصت های پیش آمده برای توسعه همه جانبه صنعت گردشگری استان استفاده می شود.

كد خبر : ۱۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:خلق حماسه جز در تفکر جهادی عمل کردن بوجود نمی آید؛ باید دولتی در حماسه سیاسی بر مسند قدرت قرار گیرد که با سرعت و سربلندی ضعف های دولت های قبلی را در بحث اقتصاد و معیشت مردم جبران و حل نماید.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:دربخش اول، اولین مناظره انتخاباتی ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع اقتصادی چه گذشت.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بیان روز:استان سبز مازندران همه ساله با آغاز ایام تعطیلات پذیرای گردشگران و تورهای گردشگری از نقاط مختلف کشور است. در این میان در اکثر تورها تلاش می‌شود مسایل اخلاقی و اسلامی از سوی تورگردان‌ها و مردم رعایت شود اما گاهی اوقات شاهد کارشکنی برخی تورها هستیم

كد خبر : ۵۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۵


بیان روز:دیدارهای فرهنگی در نیویورک به بازگرداندن جام شیردال- مربوط به سال‌های ۵۰۰تا ۷۰۰پیش از میلاد مسیح- به ایران منتج شد.

كد خبر : ۵۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: تعداد پل‌های تاریخی موجود در استان لرستان با هیچ یک از شهرهای تاریخی دنیا قابل مقایسه نیست.

كد خبر : ۵۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


استاندار لرستان به همراه معاونان خود و برخی مدیران استانی روز سه شنبه از مسیر ترانزیتی آزادراه خرم آباد- پل زال بازدید کرد.

كد خبر : ۶۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


استاندار لرستان گفت: در راستای صنعت گردشگری با توجه به منابع طبیعی و زیبای منحصر‌به‌فرد منطقه آزاد راه خرم‎آباد ـ پل زال می‎توان اقداماتی متنوع و مطلوبی با حل مسایل آبرسانی ایجاد کرد.

كد خبر : ۶۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


آوازه ی آبی بودن آسمان سلسله را کمتر می شناسیم که نشنیده باشد و آرزوی دیدنش را نکرده باشد؛ آسمانی که لذت دیدنش برای جوانان بیکار، غمگین تر و حزن انگیزتر از آسمان دودی کلان شهرهاست!

كد خبر : ۷۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


"افرینه" سرچشمه رودی است که از روستای قلعه نصیر سرچشمه گرفته و به رودخانه کشکان می‌ریزد.

كد خبر : ۷۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


قباد افشار رئیس سازمان امور اراضی کشور طی روزهای اخیر رسما اعلام کرده است که شرکت پدیده شاندیز از ۵۵ هکتار زمینی که در اختیار گرفته فقط ۱۵ هکتار آن در محدوده شهر است و ۴۵ هکتار دیگر آن خارج از محدوده شهری است.

كد خبر : ۷۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


ورودی های هر شهر به  عنوان نقاط مهم و حساس آن شهر محسوب می شود به طوری که این نقاط ارتباط مستقیمی با توسعه صنعت گردشگری و جذب سرمایه گذار دارد و روزانه محل گذر بسیاری از مسافران است.

كد خبر : ۷۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در دیدار سفیر جدید تونس با وی، ضمن ابرازخرسندی از تحولات اخیر تونس و نقش آن در کشورهای شمال آفریقا و با بیان اینکه پیامبراکرم (ص) بنیانگذار مشورت در جهان اسلام بود گفت: ما در مردمسالاری پیشرو هستیم.

كد خبر : ۷۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: طب سنتی لرستان به عنوان اولین اثر معنوی استان در فهرست آمار ناملموس ایران ثبت و برای ثبت در میراث جهانی نیز پیشنهاد شده است.

كد خبر : ۷۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه رودخانه موجودی زنده است که همواره در تعامل با محیط اطراف می باشد گفت: اگر بخواهیم با آن در یک تعامل مثبت و سازنده قرار بگیریم می بایست طوری با آن برخورد کنیم که با ما قهر نکند.

كد خبر : ۷۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


دوستداران طبیعت و گردشگری با نام و چهره ایرج میلانی آشنا هستند. کسی که مرد سفر است و به نقاط مختلف ایران سر میزند.

كد خبر : ۸۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


  مدیر کل صدا و سیمای لرستان گفت: صدا و سیمای لرستان در ایام نوروزی با تولید بیش از ۳۰برنامه متنوع از جاذبه‌های گردشگری در نقاط مختلف استان خواهد داشت.

كد خبر : ۸۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


استاندار لرستان گفت: نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی برای لرستان بسیار کارساز است و می‎توان از این ظرفیت بهینه در راستای توسعه استان استفاده کرد.

كد خبر : ۸۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


استاندار لرستان گفت:آمادگی لازم برای توسعه روابط و همکاری های تجاری و اقتصادی کشور ترکیه و سرمایه گذاری بخش خصوصی این کشور در بخش های مختلف اقتصادی استان لرستان وجود دارد.

كد خبر : ۸۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


استاندار لرستان گفت:استان لرستان به عنوان یکی از استان های دارای ظرفیت و توانمند در حوزه های مختلف اقتصادی، برای جذب سرمایه های خارجی به ویژه فعالان اقتصادی کشورهای مسلمان است.

كد خبر : ۸۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۵


استاندار لرستان گفت: محور اصلی رشد و توسعه همه جانبه و پایدار اقتصادی استان، حضور فعال و مشارکت موثر بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی است.

كد خبر : ۹۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


در حالی که دفاتر پدیده شاندیز در تعدادی از نقاط کشور پلمپ شده اند، سایت پدیده شاندیز همچنان به طور غیر قانونی سهام خود را به فروش می‌رساند.

كد خبر : ۱۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


رئیس دانشگاه لرستان از برگزاری کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان لرستان ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت به میزبانی دانشگاه لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۲۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


استاندار لرستان برخی از نمایندگان با استفاده از دوستان خود در مورد تیم مذاکره هسته ای سخنرانی هایی انجام می دهند که با رهنمودهای رهبر انقلاب در تعارض است.

كد خبر : ۱۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


دوستداران طبیعت و گردشگری با نام و چهره ایرج میلانی آشنا هستند. کسی که مرد سفر است و به نقاط مختلف ایران سر میزند.

كد خبر : ۱۲۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


پس از اتمام تعطیلات نوروز ،برنامه اسکان مسافرین نوروزی هم در لرستان به کار خود خاتمه داد.

كد خبر : ۱۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


استاندار لرستان گفت: عملیات اجرایی کارخانه لاستیک‌سازی لرستان در سال ۹۴ آغاز می‌شود که این امر نوید خوبی در توسعه صنعتی است.

كد خبر : ۱۳۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


بر اساس نظر سنجی  پایگاه خبری تحلیلی بیان روز، بیش از 37درصد به تالاب های پلدختر بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۳۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


استاندار لرستان گفت: بیشتر مشکلات پیش روی صنعت گردشگری در حوزه دستگاهای دولتی است که این شرایط باید تسهیل شود.

كد خبر : ۱۳۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


استاندار لرستان گفت: 29 منطقه نمونه گردشگری لرستان که زیر ساخت های آن فراهم شده یا در حال تاسیس  آماده سرمایه گذاری هستند.

كد خبر : ۱۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: امروز اشتغال مهمترین معضل موجود در کشور و به ویژه استان لرستان است که باید برای حل آن تلاش شود.

كد خبر : ۱۴۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹


استاندار لرستان گفت: با توجه به ظرفیت بالای گردشگری در لرستان سیاست اصلی ما برای توسعه استان استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در صنعت گردشگری است.

كد خبر : ۱۴۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹


اقدامات اخیر در بام لرستان از جمله واگذاری بخشی از بام جهت ساخت هتل و همچنین به صداوسیما موجی از انتقادات را در فضای مجازی به دنبال داشته است.

كد خبر : ۱۵۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


آمریکایی ها که مدعی آزادی در جهان هستند با تصویب طرح لغو تسهیلات روادید برای 38 کشور جهان در سفر به ایران، به نوعی برای کشورهای دیگر تعیین تکلیف کرده و جریان آزاد تجارت را زیر سوال برده اند.

كد خبر : ۱۶۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


گردشگران لهستانی در بازدید از جزیره هنگام اقدام به تمسخر کردن حجاب می کنند و مردان این گروه با پوشیدن رو سری و برداشتن حجاب زنان گردشگر به طور آشکار حجاب اسلامی را به تمسخر گرفتند.

كد خبر : ۱۶۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


اولین گزارش تلویزیونی معرفی مرتفع ترین پل معلق خاورمیانه درلرستان از طریق برنامه تولیدی "سرچراغ"بر روی آنتن شبکه افلاک رفت.

كد خبر : ۱۶۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


راه‌ها و محورهای مواصلاتی، اصلی‌ترین و ضروری‌ترین نقش را در توسعه و پیشرفت مناطق دارند. 

كد خبر : ۱۶۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


منتخب مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای بومی بروجرد باید در اولویت جذب نیروی دستگاه های دولتی و واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان باشند.

كد خبر : ۱۷۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


یکی از گردشگران و علاقه مندان به طبیعت در یادداشتی نسبت به عدم استفاده از ظرفیت مناسب گردشگری شهرستان پلدختر ومسائل ومشکلات حوزه جذب توریسم به پلدختر دردنامه ای نوشته است.

كد خبر : ۱۷۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


در «بهشت لرستان» و با وجود شگفتی‌های طبیعی بی‌پایان این منطقه بکر و چشم‌نواز که همچون نگینی درخشنده در استان زیبای لرستان جلوه‌گری می‌کند، داستان غم‌انگیز تصرف حریم رودخانه‌ها و انفال عمومی توسط عده‌ای فرصت‌طلب، کام‌ها را تلخ می‌سازد.

كد خبر : ۱۷۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


ایران از مدت‌ها قبل برای لغو روادید با عراق اعلام آمادگی کرده و حالا رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می‌گوید: این اتفاق "به‌زودی" خواهد افتاد.

كد خبر : ۱۸۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


ثبت ژئوپارک شیرز در یونسکو در یکی دو سال اخیر مطرح شده و گام‌های نه چندان بلندی هم در این راستا برداشته شده است اما برای اینکه این ژئوپارک ثبت جهانی شود باید مسئولان نگاه ویژه‌ایی به آن داشته باشند.

كد خبر : ۱۸۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


با گذشت حدود 7ماه از پیشنهاد استاندار لرستان برای انتخاب محور پلدختر -خرم آباد به عنوان محور گردشگری شائبه هایی در خصوص حذف این طرح به همراه تایید و تکذیب های مسئولان استانی و شهرستانی شنیده می شود.

كد خبر : ۲۰۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸


منطقه گردشگری کهمان با طبیعت بکر و چشم‌نوازش همواره مورد توجه مسافران و گردشگران و نیز علاقمندان به طبیعت بوده به گونه‌ای که در طول سال افراد بسیاری از آن دیدن می‌کنند و جلوه‌هایی فراموش‌نشدنی بر دفتر خاطرات زندگی خود می‌افزایند.

كد خبر : ۲۰۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


با رسیدن به نیمه اسفندماه،هوای جنوب لرستان بهاری می شود وکم کم کوه ها و طبیعت لباس سبز به تن می کنند،مناطق مختلف گردشگری شهرستان پلدختر مملو از گردشگرانی که از اقصی نقاط کشور به این شهرستان سفر می کنند.

كد خبر : ۲۰۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱


بلندترین پل معلق خاورمیانه در شهرستان پلدختر قرار دارد که دل هر گردشگری را به هیجان، شور و نشاط وا می‌دارد.

كد خبر : ۲۰۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۵


رئیس دانشگاه لرستان گفت: این دانشگاه 31 فروردین‌ماه به مدت دو روز، میزبان دومین کنفرانس بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان است.

كد خبر : ۲۰۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷


معاون میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری لرستان گفت:منطقه بالاگریوه وشهرستان پلدختر به دلیل وجود منابع طبیعی و تاریخی از جمله مناطقی که در مسیر راه باستانی قرار داشته و روستای ولیعصر از جمله مناطق گردش پذیر می باشد.

كد خبر : ۲۰۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹


صنایع دستی، چیزی بیش از یک سوغات است و بخش پویای دنیای امروز گردشگری به شمار می‌آید اما متأسفانه باید گفت صنایع دستی لرستان وارد زندگی روزمره نشده است و این اقلام به صورت اشیای لوکس استفاده می شود.

كد خبر : ۲۰۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲


حسن روحانی در جمع مردم خرم‌آباد  گفت: رفع محرومیت و فقر هدف بزرگ ما در 4 سال پیش رو است و من این قول را می‌دهم که در پایان دولت دوازدهم فقر مطلق از ایران رخت بربندد.

كد خبر : ۲۰۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


 شهرستان الیگودرز با وجود جاذبه های گردشگری خدادادی از آن به عنوان مشرق زیبای  لرستان یاد می شود  ولی متاسفانه این ظرفیت همچنان مورد کم توجهی و غفلت قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵


جشنواره فیلم فجر در ساعات پایانی روز ۲۲ بهمن ماه با برگزاری آئین اختتامیه به کار خود پایان داد و سیمرغ بلورین این جشنواره در رشته‌های مختلف اهدا شد.

كد خبر : ۲۱۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳


لرستان با داشتن بیش از 5 هزار اثر طبیعی و تاریخی به عنوان یکی از پر ظرفیت ترین استان ها برای توسعه صنعت گردشگری است.

كد خبر : ۲۱۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۳


رئیس جمهور در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان، گفت: هر کجا که نسل جوان کشور حضور داشت، توانستیم به راحتی یا سختی کمتر، از مشکلات و تنگناها عبور کنیم.

 

كد خبر : ۲۲۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۹