اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰۳    عبارت مورد جستجو: شبکه بهداشت ودرمان پلدختر

بیان روز:مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:آمریکا ودشمنان انقلاب اسلامی بابرنامه های درازمدت سعی درساقط کردن نظام  رادارند که نخواهند توانست.

كد خبر : ۲۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بيان روز:مسئولان شبکه بهداشت ودرمان پلدختر در صورت عدم اثبات گفته ، از سمت خود استعفا دهند.

كد خبر : ۳۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز: کنجکاوی بیش از حد  یکی از خبرنگاران شهرستان پلدختر از وجود نواقص متعدد طرح پمپاژ آبرسانی رنگین بان برای وی دردسر ساز شد .

كد خبر : ۴۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پلدختر گفت:دکتر بهرام چنگایی بر اثر سکته فلبی در محل سکونتش به رحت خدا پیوست.

كد خبر : ۸۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲


مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پلدختر گفت:دکتر بهرام چنگایی بر اثر سکته فلبی در محل سکونتش به رحت خدا پیوست.

كد خبر : ۸۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲


بعد از ابتکار سال گذشته متولیان بهداشت ودرمان پلدختر در تجویز چمن درمانی برای شفای بیماران، امسال شاهد اعزام بیماران تصادفی با وانت بار به مراکز درمانی استان لرستان هستیم.

كد خبر : ۹۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


شب گذشته پسر بچه 4ساله پلدختری بر اثر نیش عقرب جان باخت.

كد خبر : ۱۱۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


با حضور معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت ،نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی،فرماندارپلدختر مسائل و مشکلات دانشکده پرستاری و فوریت های پزشکی شهرستان پلدختر بررسی شد.

كد خبر : ۱۲۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پلدختر گفت:حفظ مسائل بهداشتی در عرضه مواد غذایی و فساد پذیر از مهمترین پارامترهای مکان های عرضه است.

كد خبر : ۱۲۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


به مناسبت هفته سلامت مراسم تجلیل از فعالن بهداشت ودرمان با حضور امام جمعه ،فرماندار پلدختر و رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ،دهیاران و بهورزان در سالن فجر اداره ارشاد برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


 رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از کاهش چشمگیر آمار حوادث ترافیکی در سال93-92 در شهرستان  خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:طی بررسی های صورت گرفته شواهدی دال بر آبیاری مزارع کشاورزی پلدختر بوسیله فاضلاب شهری دیده نشد.

كد خبر : ۱۴۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


سالک یک بیماری پوستی مشترک بین انسان وحیوان و از جمله پرندگان است که از طریق نیش پشه خاکی آلوده به انسان سالم منتقل می شود.

كد خبر : ۱۴۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت:در شهرستان پلدختر 5666نفر سالمند وجود دارد که میزان نرم سالمندی در این شهرستان بیش از 7درصد است.

كد خبر : ۱۴۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


با حضور امام جمعه،فرماندار؛نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس و جمعی از مدیران حلی ،مرکز بهداشتی درمانی روستای سرابحمام افتتاح شد.

كد خبر : ۱۴۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


مسئول شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پلدختر گفت:افرادی که کمتر از 15سال سن دارند برای رفتن به مراسم اربعین حسینی حتما باید واکسن فلج اطفال تزریق کنند.

كد خبر : ۱۵۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


با حضور امام جمعه،فرماندار ونماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس مراسم تجلیل از بهورزان در سالن فجر اداره فرهنگ و  ارشاد برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


 فرماندار پلدختر گفت:آموزش وپرورش پلدختر برای شناسایی دانش آموزان کم بضاعت که از تحصیل جامانده اند اقدام کند.

كد خبر : ۱۵۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:دکتر فریدون فرمانی از پزشکان فارغ التحصیل دانشگاه تهران که برای طی مراحل آموزشی واداری به سازمان پزشکی قانونی معرفی شده است.

كد خبر : ۱۵۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


در پی اعتراض به استخدام های صورت گرفته اخیر در بیمارستان و شبکه بهداشت پلدختر و تجمع برخی معترضین در مراسم افتتاح و بهره برداری از پایگاه سلامت کوی بسیجیان به دستور فرماندار پلدختر کمیته ویژه ، استخدام های اخیر در بهداشت ودرمان و بیمارستان پلدختر را بررسی می کند .

كد خبر : ۱۵۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


فرماندار پلدختر گفت:دانشگاه علوم پزشکی قبل از اینکه به پزشکان متخصص اجازه مرخصی دهد ابتدا جایگزینی برای آن انتخاب کند سپس مرخصی دهد.

كد خبر : ۱۵۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


فرماندار پلدختر گفت : صداقت و شفافیت در استخدام های ادارات وارگانهای دولتی وجود ندارد و این بخاطر واگذاری ها برخی امورات به شرکت های خصوصی است . 
كد خبر : ۱۵۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


مشکل پزشکی قانونی که در چند ماهه اخیر به نقل محافل عمومی ورسانه ای استان تبدیل شده پس از برگزاری جلسات مختلف اداری هنوز حل نشده است ودرب دفتر پزشکی قانونی پلدختر در محل مجتمع شوراهای حل اختلاف بسته است.

كد خبر : ۱۵۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


آلفلوانزا حاد (H1N1) به کابوسی برای مردم به خصوص هموطنانمان در استان های کرمان وسیستان وبلوچستان تبدیل شده است . 

كد خبر : ۱۵۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


شورای سلامت وامنیت غذایی شهرستان پلدختر با حضور امام جمعه،فرماندار و جمعی از مدیران ادارات در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

كد خبر : ۱۵۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر از بستری شدن 6بیمار مشکوک به آنفلونزا H1N1در بیمارستان امام ره پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۱۵۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


دکتر مصطفی چراغی کاندیدای انتخابات مجلس دهم در پلدختر که در روز دوشنبه 30آذرماه با حضور در فرمانداری ثبت نام کرد.

كد خبر : ۱۶۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ودرمان آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به لرستان ،امروز صبح به شهرستان پلدختر سفر کرد.

كد خبر : ۱۶۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۲


 تیم های بهداشتی درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر با همکاری بسیج جامعه پزشکی جهت درمان رایگان به مناطق محروم این شهرستان  اعزام شدند.

كد خبر : ۱۶۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


با نزدیک شده به زمان برگزاری انتخابات در هفتم اسفندماه شناخت از کاندیدای اصلح می تواند در انتخاب صحیح افراد نقدش مهمی داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر نسبت به خریداری شیرینی جات و خشکبار غیر بهداشتی که از استان های همجوار در پلدختر به فروش می رسند هشدار داد.

كد خبر : ۱۶۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


مدیر شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:میزان حوادث در جاده های پلدختر از 11ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ،10درصد افزایش پیدا کرده که این مسئله نیازمند کارهای کارشناسی است.

كد خبر : ۱۶۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹


پزشکان متخصص که در نظر عامه مردم که بیشترین بهره را از طرح تحول سلامت می برند حالا دل پر از درد از برخی از مسائل و مشکلات دارند.

كد خبر : ۱۶۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


به مناسبت بزرگداشت و روز شمار هفته ی سلامت، همایشی با حضور مسئولین شهرستان پلدختر ، فرهنگیان، رابطین و دهیاران در سالن اجتماعات مدرسه راهنمایی مکتب الزهرا(س) معمولان برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰


طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۱۷۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:هیچ گونه اعتباری از حقوق مردم پلدختر در حوزه بهداشت ودرمان برگشت نخورده است.

كد خبر : ۱۷۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:در خصوص اجرایی شدن پروژه احداث اورژانس بیمارستان امام(ره) پلدختر محدودیتی نداریم و از طریق حوزه مدیریت فنی دانشگاه پیگیر این موضوع خواهم شد.

كد خبر : ۱۷۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:بعنوان سرباز رهبری با مشارکت مردم و نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس برای ارتقا سلامت مردم شهرستان تلاش خواهم کرد.

كد خبر : ۱۷۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حکمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر را منصوب کرد.

كد خبر : ۱۷۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


در حالی که با اجرایی شدن طرح تحول سلامت و اختصاص مناسب اعتبارات ویژه این طرح برای ارتقا سلامت و هتلینگ بیمارستان ها،مطالبی در فضای مجازی در خصوص برگشت اعتبار دومیلیارد تومانی اعتبارات بهداشت ودرمان پلدختر به ستاد دانشگاه علوم پزشکی لرستان منتشر شد.

كد خبر : ۱۷۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۷


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت: امنیت را یکی از اجزای مهم سلامت برای تامین و ارتقا سلامتی در جامعه نیازمند همکاری کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان به ویژه دادگستری شهرستان هستیم.

كد خبر : ۱۷۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۷


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:در خصوص نظارت بر عملکرد داروخانه ها ،تیم بارزسی ویژه در شبکه بهداست ودرمان شهرستان تشکیل شده است.

كد خبر : ۱۷۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


هجوم سوسک های سیاه پلدختر باعث اختلال در زندگی مردم وگلایه های آنها شد.

كد خبر : ۱۷۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


طی حکمی از سوی دکتر ناصر بابایی با موافقت معاونت بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان لرستان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۱۷۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


در حالی که خبرنگاران صداوسیما و مطبوعات برای مصاحبه با مصدومین حادثه به بیمارستان امام (ره) پلدختر مراجعه کردند،خبرنگاران نتوانستند با مصدومین مصاحبه کنند.

كد خبر : ۱۸۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:بر اثر آتش سوزی خطوط انتقال پلی اتیلن در منطقه پران پرویز از توابع شهرستان پلدختر ،20نفر مصدوم شدند.

كد خبر : ۱۸۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:امروز عصر بر اثر آتش سوزی خط لوله پلی اتیلن در شهرستان پلدختر تعداد 20نفر مصدوم شد و این موضوع باعث ترس ودلهره اهالی روستاهای مجاور حادثه شده است.

كد خبر : ۱۸۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


انفجار و آتش سوزی لوله پلی اتیلن شهرستان پلدختر،عصر وحشت را در روستای پران پرویز رقم زد و دستگاه های امدادی وخدمت رسان برای امدادرسانی به مصدومین محک جدی خوردند.

كد خبر : ۱۸۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


به دنبال انفجار وآتش سوزی خط لوله انتقال اتیلن غرب در منطقه پران پرویز،مسئولان لرستانی به اشتباه اخبار به جای آتش سوزی لوله اتیلن غرب،پلی اتیلن را اطلاع رسانی کردند.

كد خبر : ۱۸۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


رئیس مرکز بهداشت پلدختر گفت:شهرستان پلدختر دارای 54خانه بهداشت که در قالب طرح تحول سلامت این تعداد در مناطق مختلف روستایی تا پایان سال افرایش پیدا می کند.

كد خبر : ۱۸۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


به مناسبت هفته دولت،مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی شماره "یک"شهری روستایی  پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۱۸۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۴


 معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:بهورزان به عنوان نماینده دولت در سیستم بهداشت ودرمان نقش مهمی در تامین سلامت مردم دارند.

كد خبر : ۱۸۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹


سرپرست  مرکز بهداشت پلدختر گفت:شرکت آب وفاضلاب شهری پلدختر در اقدامی عجیب،آب شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان را قطع کرد.

كد خبر : ۱۸۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


مسئول بسیج جامعه پزشکی پلدختر گفت:به همت شبکه بهداشت ودرمان پلدختر وبسیج جامعه پزشکی لرستان،اولین بیمارستان ثابت خدمات تخصصی و فوق تخصصی در منطقه محروم چمشه شیرین واشیان برپا شد.

 

كد خبر : ۱۸۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر گفت:با اقداماتی که شبکه بهداشت و درمان در نقاط مختلف شهر و روستا انجام داده،میزان شیوع بیماری سالک کنترل و پیشگیری شده است.

كد خبر : ۱۸۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:بر اساس چارت سازمانی وزارت بهداشت و درمان ،معمولان یک دهستان که تحت پوشش خدمات بیمه روستایی است.

كد خبر : ۱۹۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


مدیر آموزش وپرورش پلدختر گفت:عصر امروز مینی بوس حامل دانش آموزان در تصادف با کامیون باعث مصدومیت10نفر دانش آموزدختر ومربی شد.

كد خبر : ۱۹۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۴


سرپرست شبکه بهداشت پلدختر گفت: با برپایی این بیمارستان صحرایی حد اکثر خدمات تخصصی وفوق تخصصی به مردم منطقه محروم سرابحمام ارائه خواهد شد.

كد خبر : ۱۹۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷


به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار  با اهدای گل و شیرینی از پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر تجلیل شد.

 

كد خبر : ۱۹۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵


به همت بسیج جامعه پرشکی لرستان بیمارستان صحرایی با عنوان" شهید هوشنگ الهیاری" در بخش سرابحمام از توابع شهرستان پلختر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مناطق محروم شهرستان برپا شد.

كد خبر : ۱۹۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


در چهارمین روز از برپایی بیمارستان صحرایی پلدختر ،بالگرد اورژانس هوایی برای انتقال بیمار قلبی به  سرابحمام اعزام شد.

كد خبر : ۲۰۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


همزمان با دهه فجر به همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت ودرمان پلدختر، اولین بیمارستان صحرایی شهید هوشنگ الهیاری در منطقه سرابحمام برپا شد .

كد خبر : ۲۰۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


امروز پیر،جوان،زن ومرد،کارمند،کارگر،همه وهمه با همدلی و وحذت در کنار هم برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با تجمع در خیابان های منتهی به میدان شهید بهشتی تا مسجد جامع پلدختر،شکوه ایثار وحماسه ملی را به دنیا نشان دادند.

كد خبر : ۲۰۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


بیمارستان صحرایی به همت بسیج جامعه پزشکی لرستان و شبکه بهداشت ودرمان پلدختر از 19لغایت 23بهمن در منطقه سرابحمام برپا شده است.

كد خبر : ۲۰۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:در چهارمین روز برپایی بیمارستان صحرایی سرابحمام به 4هزار و36نفر خدمات رسانی شد.

كد خبر : ۲۰۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:پس از اطلاع از وجود این خانم که مشکل چشمی دارد، از طریق مسئول خانه بهداشت منطقه تخت چان نسبت به شناسایی وضعیت آن اقدام کردیم.

كد خبر : ۲۰۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر از آغاز فعالیت کشیک های نوروزی سلامت از اول اسفندماه در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۰۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


سرپرست  شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:اتاق بحران در شبکه بهداشت و درمان پلدختر راه اندازی می شود.

كد خبر : ۲۰۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:تاخیری در پرداخت کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نداشته ایم ومسئله اصلی ما عدم پرداخت 9ماه کارانه پزشکان است.

كد خبر : ۲۰۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:بر اثر سقوط یک دستگاه وانت نیسان به دره در امام زاده احمد،18نفر از مسافرین نوروزی مصدوم شدند.

كد خبر : ۲۰۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۳


رییس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:براساس سند 1404شاهد کاهش 25درصدی بیماری های غیرواگیر خواهیم بود و به دنبال رفع بیماری سالک در شهرستان پلدختر هستیم.

كد خبر : ۲۰۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:کودک هفت ساله اهل زیودار از توابع معمولان به علت عقرب زدگی جان خود را از دست داد.

كد خبر : ۲۰۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۸


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:رادیولوژی دیجیتال در بیمارستان امام(ره) شهرستان راه اندازی و ده هزار متر مربع هم نیز در اقدام جهادی برای توسعه فضای فیزیکی بهداشتی و درمانی پلدختر ساخته می شود

كد خبر : ۲۰۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:در خصوص اخراج فرزند شهید از شبکه اصلا این موضوع صحت ندارد و در ماه های اخیر فقط مجوز دو استخدامی به ما داده شد.

كد خبر : ۲۰۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:بر اثر تصادف در محور پلدختر - اندیمشک،متاسفانه دو نفر جان خود را از دست دادند و 14نفر زخمی شدند.

كد خبر : ۲۰۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱


حوزه بهداشت و درمان شهرستان پلدختر با داشتن ظرفیت های مناسب فرصتی را ایجاد کرده که خدمات خود را علاوه بر شهرستان به سایر شهرهای همجوار هم گسترش داده به طوری که بیماران رومشکان،ماژین،درهشهر وحتی آبدانان به بیمارستان امام(ره) ومراکز درمانی پلدختر مراجعه می کنند.

كد خبر : ۲۰۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدخترگفت: تیم بحران معاونت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تحت نظر میرهاشمی رئیس مرکز بهداشت پلدختر به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شد.

كد خبر : ۲۱۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۷


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:هفته ایدز فرصت مناسبی تا مردم بیشتر با این بیماری آشنا شوند و نسبت به راه های پیشگیری از ابتلای آن آموزش های لازم را ببینند.

كد خبر : ۲۱۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:کانون بیماری سالک در پلدختر روستای سرابحمام که در شهرستان امسال9نفر مبتلا به این بیماری را داریم.

كد خبر : ۲۱۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:زایمان هایی که در پلدختر انجام می شود میزان 56درصد از آنها به صورت سزارین انجام می گیرد.

كد خبر : ۲۱۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:

كد خبر : ۲۱۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:براثر سانحه رانندگی در محور پلدختر به کرمانشاه،شش نفر مصدوم و فوت شدند.

كد خبر : ۲۱۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵


باگذشت دوماه از تقسیم بندی پزشکان متخصص،بیمارستان امام (ره) پلدختر فاقد پزشک متخصص سونوگرافی است.

كد خبر : ۲۱۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:با تلاش وپیگیری هایی که از طریق ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان صورت گرفت،بیمارستان امام(ره)پلدختر صاحب رادیولوژی دیجیتال شد.

كد خبر : ۲۱۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳


 رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتدای زلزله کرمانشاه تاکنون اکیپ های مختلف پزشکی به این مناطق اعزام کرده است.

كد خبر : ۲۱۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴


علی رغم پیگیری ها،پزشک اصلی سونوگراف به بیمارستان امام(ره) پلدختر نیامد و یک پزشک دیگر تا یکماه آینده در این بیمارستان مشغول به فعالیت شد.

كد خبر : ۲۱۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:به دلیل مسائل ومشکلات مالی وبدهی هایی که شبکه به دستگاه خدمات رسان دارد ،فرماندار پلدختر را مطلع کرده ایم که اگر این ادارات با ما همکاری نکنند ،خدمات رسانی را تعطیل کنیم.

كد خبر : ۲۱۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:چشم انداز حوزه بهداشت ودرمان در پلدختر امید وارکننده است به طوری که بخش چشم‌پزشکی در بیمارستان امام خمینی(ره) راه اندازی می شود.

كد خبر : ۲۱۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:عملیات تجهیز درمانگاه تخصصی پلدختر روز جمعه  آغاز شده و در ایام دهه فجر  این درمانگاه افتتاح می شود.

كد خبر : ۲۱۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸


رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدخترگفت: تعداد مبتلایان به سالک در پلدختر به 14نفر رسیده که این میزان در سال 94 یکصد و هفده و سال 95 نوزده مورد بوده که نسبت به دو سال گذشته 88 درصد کاهش یافته است .

كد خبر : ۲۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:دستگاه"سی تی اسکن"بیمارستان پلدختر به زودی با حضور مسئولان استانی وشهرستانی به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۲۱۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدخترگفت:بخش رادیولوژی مرکز بهداشتی شبانه روزی معمولان از دیگر اقدامات ارزنده شبکه بهداشت ودرمان پلدختر که مردم منطقه بهتر بتوانند از خدمات استفاده کنند.

كد خبر : ۲۱۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۳


معاون فرماندار پلدختر گفت:با تلاش نیروهای شبکه بهداشت ودرمان و رعایت نکات بهداشتی توسط مردم تا کنون شاهد مورد ابتلای انسانی  به بیماری آنفلونزای حادپرندگان در شهرستان نداشتیم.

كد خبر : ۲۱۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۵


 رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از اتمام عملیات نصب دستگاه "سی‌تی‌اسکن" در بیمارستان امام (ره) پلدختر  خبر داد.

كد خبر : ۲۱۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۸


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:سه اکیپ درمانی با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم شهرستان اعزام شدند.

كد خبر : ۲۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:با برنامه ریزی و همکاری دستگاه های اجرایی عضو شورای سلامت شهرستان،شیوع بیماری سالک در کانون های این بیماری کاهش پیدا کرده است.

كد خبر : ۲۱۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:تامین پزشکان متخصص مغز واعصاب،رادیولوژی و ارتوپد در کاهش بیماران به مرکز استان موثر است.

كد خبر : ۲۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۷


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:عدم جمع آوری لاشه دام در مناطق سیل زده پلدختر باعث انتقال بیماری می شود.

كد خبر : ۲۱۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۶


رئیس بیمارستان امام(ره) پلدختر گفت:با اختصاص 6پزشک متخصص به پلدختر تعداد متخصصین به 16پزشک در شهرستان افزایش یافت.

كد خبر : ۲۱۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۶


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدخترگفت:به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ،14خانه بهداشت روستایی در شهرستان پلدختر افتتاح می شود.

كد خبر : ۲۲۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۵


رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت:به مناسبت دهه فجر،کاروان سلامت به همت جمعیت هلال احمر به مناطق محروم شهرستان پلدختر اعزام شدند.

كد خبر : ۲۲۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵


پس از فروکش کردن طغیان کشکان و آرامش جویی با ورود سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به دستگاه های خدمات رسان،آرامش به مناطق سیل زده پلدختر ومعمولان برگشت.

كد خبر : ۲۲۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۶


رییس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت: بر این اساس دو نقطه از شهر پلدختر و روستای سراب حمام به عنوان کانون سالک و روستای های چم مهر، بابازید، چاله و دمرود برعلیه بیماری سالک سمپاشی شدند.

كد خبر : ۲۲۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۶