اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۰    عبارت مورد جستجو: سفره افطار

بيان روز:ب‍ن‍‍ا ب‍ه‌ س‍ن‍ت‌ دي‍ري‍ن‍ه، م‍ردم‌ اين ديار چ‍ن‍د‌ روز ق‍ب‍ل‌ ‌از ف‍ر‌ارس‍ي‍دن‌ ‌اي‍ن‌ م‍‍اه‌ ‌ع‍زي‍ز ب‍‍ا روزه‌ د‌ار‌ي‌ و ‌ع‍ب‍‍ادت‌ ب‍ه‌ ‌اس‍ت‍ق‍ب‍‍ال‌ م‍‍اه‌ رم‍ض‍‍ان‌ م‍‍ي‌ رون‍د. 

كد خبر : ۳۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:ب‍ن‍‍ا ب‍ه‌ س‍ن‍ت‌ دي‍ري‍ن‍ه، م‍ردم‌ اين ديار چ‍ن‍د‌ روز ق‍ب‍ل‌ ‌از ف‍ر‌ارس‍ي‍دن‌ ‌اي‍ن‌ م‍‍اه‌ ‌ع‍زي‍ز ب‍‍ا روزه‌ د‌ار‌ي‌ و ‌ع‍ب‍‍ادت‌ ب‍ه‌ ‌اس‍ت‍ق‍ب‍‍ال‌ م‍‍اه‌ رم‍ض‍‍ان‌ م‍‍ي‌ رون‍د.

 

كد خبر : ۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:با فرارسيدن ماه مبارك رمضان نيازهاي غذايي خانوار تغيير خاصي را تجربه خواهد كرد و غذاهاي پركالري و مقوي جايگاهي خاص در سفره غذاي ايراني‌ها خواهد يافت . افزايش مصرف برخي اقلام سبب مي‌شود همواره اقداماتي براي كنترل قيمت مواد غذايي در دستور كار قرار گيرد .

كد خبر : ۳۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


روزانه 12 هزار نفر در حرم امام رضا مهمان افطاری آستان قدس رضوی هستند.

كد خبر : ۳۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


شجریان در سال 88 گفت: "به گفته آقای احمدی نژاد، خس و خاشاک به حرکت درآمده اند، صدای من در صدا و سیما جایی ندارد، صدای من صدای خس و خاشاک است و همیشه هم برای خس و خاشاک است!"

كد خبر : ۹۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۸


مردم شهرستان پلدختر با تهیه و توزیع نذورات بین همسایگان و اقوام  و حضور در مساجد و برپایی محافل قرآنی از برکات ماه مبارک رمضان استفاده کی کنند.

كد خبر : ۹۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


صحبت‌های آقا که تمام می‌شود ..ازدحام زیاد می‌شود. آقا از کنار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که با تأخیر هم آمده بود می‌گذرند و می‌گویند: با آقای وزیر حرف زیاد داریم، در عرصه فرهنگ اشکال جدی داریم.

كد خبر : ۹۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


امام جمعه پلدختر از برگزاری مراسم ضیافت سفره افطاری رهبرانقلاب در روستاهای محروم خبرداد.

كد خبر : ۹۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۸


آداب و رسوم ماه مبارك رمضان یكی از مباحث مهم فرهنگ مردم ایران است و از آنجا كه این آداب و رسوم ریشه دینی دارد مردم لرستان همانند دیگر نقاط کشور با با آداب و تشریفات خاص خود مراسم رمضان را برگزار می‌كنند. 

كد خبر : ۱۳۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۹


خزانه خالی،انبوه بدهکاری و مشکلات اقتصادی عناوینی هستند که رییس جمهور و دیگر اعضای دولت از همان روزهای آغازین دولت یازدهم انها را بیان می کردند.

كد خبر : ۱۴۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


در حالی که مردم و فروشندگان از گران شدن کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان می گویند روسای اتحادیه ها معتقدند کالاها گران که نشده هیچ ارزان تر از هفته های گذشته به دست مردم رسیده است.

كد خبر : ۱۷۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


پس از اتمام فصل برداشت گندم،کشاورزان با دریافت قسمتی از پول خرید تضمینی گندم ،سفره های افطاری خود را با دسترنج خود رنگین می کنند.

كد خبر : ۱۷۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


به رسم هرساله در ایام ماه مبارک رمضان،دفتر مقام معظم رهبری در مناطق محروم شهرستان پلدختر،برنامه سفره اطعام نیازمندان را برگزار کرد. 

كد خبر : ۱۷۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


كتابداران اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر به مناسبت ماه مبارك رمضان در يك اقدام فرهنگي و خداپسندانه ميزبان كودكان بي سرپرست تحت پوشش بهزيستي بودند .

كد خبر : ۱۷۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


به مناسبت ماه مبارک رمضان،مراسم افطاری طرح اکرام ،ایتام و فقرا ویژه خانواده های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در دفتر امام جمعه معمولان برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نماز عید سعید فطر تصریح کردند: موضوع حقوق‌ها و برداشت‌های غیرمنصفانه و ظالمانه از بیت المال، که مردم خبر آن را دهان به دهان منتقل می‌کنند، این برداشت‌ها گناه است، خیانت به آرمان‌های اسلامی است.

كد خبر : ۱۷۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۶


یک کارشناس تغذیه گفت: برای جلوگیری از تشنگی در طول روز بهتر است روزه داران از شربت خاکشیر و آبلیمو بعد از وعده افطار و هنگام وعده سحری استفاده کنند.

كد خبر : ۲۰۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴


مدیر کمیته امداد امام (ره) پلدختر گفت:همزمان با بیست ویکم ماه رمضان سفره افطار االمومنین بزرگ روستایی در پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۲۰۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


در ماه مهمانی خدا، مؤمنان و روزه‌داران بر سر سفره‌های افطار دورهم جمع می‌شوند، سفره‌هایی که اگرچه ساده است اما طعم شیرین معنویت در آن موج می‌زند.

كد خبر : ۲۲۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۴