اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۳    عبارت مورد جستجو: سردار سلامی

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده کل سپاه ایجاد تفرقه میان مسلمانان را خطرناک‌ترین توطئه استکبار دانست و گفت: مسابقات قرآن نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نماد وحدت و برای خنثی سازی این توطئه دشمنان است.

كد خبر : ۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ژئوپلتیک، انرژی و امنیت را اضلاع جدید هندسه قدرت برشمرد و گفت: امروز جهان اسلام از تماشاگر میدان به بازیگر حادثه‌ساز تبدیل شده است.

كد خبر : ۷۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آواره شدن مردم سوریه محصول آمریکا و متحدان آنها است و ناامنی ایجاد شده در عراق نیز حاصل بذر فتنه آنان در منطقه است.

كد خبر : ۹۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


نماینده مردم قصر شیرین در مجلس گفت: شایعاتی که در رابطه با خروج مردم قصر شیرین به دلیل ترس از داعش مطرح شده درست نیست چرا که گروهکی مثل داعش در این حد واندازه نیست که بخواهد دل مردم قصر شیرین را خالی کنند.

كد خبر : ۹۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه توان نیروهای مسلح به‌گونه‌ای است که هیچ یک از ترفند‌های دشمن بی پاسخ نمی‌ماند، گفت: پهپاد مخفی و نامرئی دشمن در آسمان کشور شکار می‌شود که این عمل یک پیام بزرگ برای قدرت‌های منطقه است.

كد خبر : ۱۰۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۰


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: فروپاشی رژیم صهیونیستی نزدیک است؛ امنیت به آرزویی دست نیافتنی برای صهیونیست‌ها تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


جانشین فرمانده کل سپاه، با هشدار نسبت به کسانی که چشم طمع به کشور اسلامی ایران دارند و جمهوری اسلامی ایران را تهدید می کنند، تاکید کرد: هر نقطه ای از اهداف و منافع حیاتی دشمنان که بخواهیم با انبوهی از موشکها ویران می کنیم.

كد خبر : ۱۲۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


حریم پایگاههای نظامی باید حفظ شود. اینکه یک بازرس خارجی به پادگان نظامی سر بزند، به معنی اشغال سرزمین است چون همه اسرار و رازهای دفاع نا در اینجاست. این به معنی تحقیر ملی است. حتی گفتگو در این موضوع.

كد خبر : ۱۳۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: ما به آمریکا هشدار می‌دهیم که جمهوری اسلامی برای جنگ‌های طولانی مدت با امکان حقیقی پیروزی قدرت‌سازی کرده و از جنگ با آمریکا استقبال می‌کند.

كد خبر : ۱۳۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


سنایی راد در خصوص اجرای پروتکل الحاقی و احتمال درز اطلاعات محرمانه خاطرنشان کرد: شهادت دانشمندان هسته ای ما نیز ناشی از همین مصاحبه هایی بود که در قالب پادمان ها گرفته شد و بعدها اطلاعات این دانشمندان در اختیار تروریست ها قرار گرفت و منتهی به شهادت آنها شد. باید واقع بینانه با موضوع برخورد کرد و نمی شود به آنچه که امروز از زبان بعضی ها می شنویم اطمینان کنیم.

كد خبر : ۱۳۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بازرسی بیگانگان از مراکز نظامی ایران خوابی است که تعبیر نخواهد شد.
كد خبر : ۱۳۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: موضوع هسته ای تنها یکی از نزاع های ما با آمریکاست، قدرت نظامی آمریکا در مقابل ایران اعتبار خود را از دست داده است.

كد خبر : ۱۴۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز ما قدرتمندیم؛ نه فقط از لحاظ سخت افزاری و موشک و پدافند‌ها، بلکه به جهان اسلام متصل و در کشتی اسلام دارای سرنوشت مشترک هستیم؛ فرزندان ما باید در میدان‌های دیگر کشور‌ها بجنگند تا از امنیت و ناموس ملت دفاع کنند.

كد خبر : ۱۵۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه سالهاشت مسولیت کل خلیج فارس و تنگه هرمز با ندسا است، گفت: ما تسلط 24 ساعته و دائمی بر کل خلیج فارس داریم.

كد خبر : ۱۶۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


پیکر آیت‌الله واعظ طبسی از محل میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی با حضور پرشمار عاشقان تشییع شد.

كد خبر : ۱۶۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: درصورت بروز هرگونه تهدیدی، قادر هستیم آتشفشانی از موشک را به سمت دشمن روانه کنیم.

كد خبر : ۱۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


تا پیش از رونمایی از نسل جدید پهپاد شاهد 129 که به هدایت ماهواره‌ای مجهز است؛ تنها آمریکا، چین و رژیم صهیونیستی دارای پهپادهای رزمی مجهز به هدایت ماهواره‌ای بودند که در آخرین روزهای سال 94، ورود رسمی کشورمان به این باشگاه خاص اعلام شد.

كد خبر : ۱۶۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


تا پیش از رونمایی از نسل جدید پهپاد شاهد 129 که به هدایت ماهواره‌ای مجهز است؛ تنها آمریکا، چین و رژیم صهیونیستی دارای پهپادهای رزمی مجهز به هدایت ماهواره‌ای بودند که در آخرین روزهای سال 94، ورود رسمی کشورمان به این باشگاه خاص اعلام شد.

كد خبر : ۱۶۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


 غربی ها به خصوص آمریکایی ها در دوران پسا برجام در قبال توان موشکی ایران به دنبال برگزاری رزمایش سپاه پاسداران برای امتحان موشک هایی با برد بلند و رسانه ای شدن آن،موضع منفعلانه گرفته و آن را بلافاصله به نقض برجام ارتبا دادند.

كد خبر : ۱۶۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین با اشاره به تولید انبوه شناورهای این نیرو با سرعت 80 نات در سال گذشته گفت: در سال جاری نیز به دنبال افزایش این سرعت طبق برنامه هستیم.

كد خبر : ۱۶۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: دشمنان ما سعی  دارند پایه ها و مبانی استوار ما را سست کنند و جوانان ما را به ابتذال و بی هویتی بکشانند.

كد خبر : ۱۸۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


مرکز فضای مجازی(سایبری) سازمان بسیج مستضعفین و قرارگاه بصیرت به عنوان رده برتر نیروهای چهارگانه سپاه و سازمان بسیج در ششمین جشنواره سراسری مالک اشتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


مراسم تودیع و معارفه سردار محمدرضا نقدی و سردار غلامحسین غیب‌پرور عصر امروز با حضور تعدادی از مقامات سیاسی، فرهنگی و فرماندهان عالی‌رتبه سپاه و نیروهای مسلح برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر یک درخواست در عالم با پاسخ رد مواجه شود و اگر تنها یک آرزو باشد که با آرزوکننده‌اش به گور برود، همین درخواست بازدید امریکایی‌ها از مراکز نظامی ماست.

كد خبر : ۲۰۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲


سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: در جلسه غیرعلنی مجلس، مقرر شد وزیر ارتباطات تعهدات الزام آوری را برای رفع فیلترینگ تلگرام به این شبکه اعلام کند.

كد خبر : ۲۱۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸


نخبه لرستانی و فعالی فضای مجازی گفت: با حدود 24 ساعت کار کردن بر روی یکی از صفحات اینستاگرام اسرائیلی خواستم به آنها ثابت کنم و بگویم که وقتی شما حتی قادر به حفظ یک پسورد امنیتی خودتان نیستید پس چطور می‌خواهید اسرائیل را حفظ کنید.

كد خبر : ۲۱۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹


نخبه لرستانی گفت: از طرف دشمنان تهدیدهایی زیادی شده ام ولی در راه انقلاب و به عشق رهبرم روی همه تهدیدها چشم هایم را می بندم و دوست دارم تاجایی که توان داشته باشم در این عرصه کارم را ادامه دهم.

كد خبر : ۲۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰


در این همایش اقشار مختلف بسیجی مانند کرد، بلوچ، بختیاری، ترکمن و ... نیز حاضر هستند که شعارهای حمایتی خود از مردم مظلوم یمن را سر دادند

كد خبر : ۲۱۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۲


با طلوع قدرت هوایی جدید کشور در رزمایش «الی بیت المقدس 1»، نیروی هوافضای سپاه صاحب بزرگترین ناوگان پهپاد بمب افکن تهاجمی منطقه شد.

كد خبر : ۲۲۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت:در آینده جهش‌های بزرگی صورت می‌گیرد و دشمنان ما اخبار پیشرفت ایران می شنوند،بسیاری از پیشرفت‌های ما با ابعاد جهانی ناشی از حس جهادی است.

كد خبر : ۲۲۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۲


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:پروژه آزاد راه خرم آباد-اراک،دستاورد ملی که با کیفیت خوبی در حال ساخت است.

كد خبر : ۲۲۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۳


امام جمعه پلدختر گفت:نماز جمعه متعلق به گروه یا طیف خاص نیست و در بیان مشکلات مردم از تریبون نماز جمعه عقب نشینی نمی کنم.

كد خبر : ۲۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۰۸


امام جمعه پلدختر گفت:اتهام زنی به شورای نگهبان با عنوان حناحی عمل کردن بازی در زمین دشمن است.

كد خبر : ۲۲۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۷