اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۴۱۳    عبارت مورد جستجو: رهبر معظم انقلاب

حرف تو

كد خبر : ۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه هایی از تحقق وعده های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرحها، روشها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند بیان کردند.

كد خبر : ۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرگروه مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با بیان اینکه آبشخور فلسفی علوم انسانی نشات گرفته از غرب است، گفت: زعمای علوم انسانی کشور مرعوب علوم انسانی غربی شده اند.

كد خبر : ۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطللاع رسانی بیان روز:در ادامه برنامه ها و فعالیتهای مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان با کلید خوردن فعالیت این مجمع در فضای مجازی برنامه ریزی برای برگزاری گردهمایی مدیران پایگاههای اینترنتی لرستان در دستور کار قرار گرفت.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر گروه کارشناسی ارشد رشته زمین شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد خواستار رفع تبعیضهای موجود بین اساتید دانشگاههای دولتی با دانشگاههای آزاد در راستای رونق بخشیدن به تحقیق و پژوهش شد.

كد خبر : ۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: انحراف خطرناکی امروز وجود دارد؛ انحراف کسانی که ادعای تبعیت از ولایت دارند همین که مقام معظم رهبری حکمی بر خلاف نظر آنها می‌دهند و کسی را منصوب می‌کنند آن را مصلحت می‌پندارند.

كد خبر : ۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بیانات مقام‌معظم‌رهبری در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، جدا نشدن ری از تهران، سفر صالحی به مصر و سخنان رئیس جمهوری در سمنان از مطالب مهم رسانه‌های نوشتاری کشور است.

كد خبر : ۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی بعد از شهادت «علی‌اکبر شیرودی» فرمودند: او به یکی از برادران گفته بود "دعا کن شهید بشوم. از بعضی جریانات سیاسی خیلی دلم گرفته." درگیری‌های سیاسی، این جوان مؤمن را بسیار برآشفته و ناراحت کرده بود. شیرودی نخستین نظامی بود که به او اقتدا کردم و نماز خواندم.

كد خبر : ۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین از عزم بسیج برای جهش اقتصادی در کشور خبر داد و گفت: بنا داریم در سال آینده رویکرد گروه‌های جهادی را از خدمات محور به مولد محور تغییر دهیم.

كد خبر : ۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مقام معظم رهبری در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور در مرقد مطهر امام‌ خمینی (ره) یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

 
كد خبر : ۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: به مناسبت دهه مبارک فجر رژه موتوری و خودرویی نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و ادارات و نهادهای پلدختر در این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: زمانی که رهبری فرمانی صادر می‌کنند همه مردم به ویژه مسئولان باید به آن گوش فرا دهند و آگاه باشند که در غیر این صورت زحمات گذشته‌ به هدر می‌رود.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروز کشور نیاز به آرامش،کار و تلاش برای عبور از موانع موجود خاصه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم دارد؛ همچنین تفاهم مسئولان نیز زمینه انجام کارهای ناتمام و بزرگ موجود را فراهم می‌کند.

كد خبر : ۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به همایش سپاه با عنوان تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام و رهبری پیام دادند.

كد خبر : ۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر عظیم‌الشأن انقلاب در فراز هشتم فرمان هشت ماده‌ای‌شان تاکید کردند در هرگونه اطلاع‌رسانی به افکار عمومی باید به دور از اظهارات نسنجیده، حفظ آرامش افکار عمومی را در نظر داشت.

كد خبر : ۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیر اجرایی جامعه اسلامی كارگران گفت: عدم تبعیت از ولایت فقیه منجر به دوری از اهداف نظام خواهد شد و كسانی كه پیرو ولایت نباشند، به زودی رسوا خواهند شد.

كد خبر : ۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختربا صدور دعوتنامه مشترکی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:راهپیمایی باشكوه و گسترده گرامیداشت 22 بهمن، سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی با حضور گسترده و یكپارچه مردم مومن و ولایی شهرستان پلدختردر مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان برگزارشد.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در کلاس درس خارج فقه‌شان، از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن تشکر کردند و این حماسه را بزرگ‌ترین نعمت الهی دانستند که باید برای همه عمر شکرگزاری کرد.

كد خبر : ۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معمولا قبل از این که بازجو بیاید، نگهبان‌ها و مامورین، زندانی را مورد اذیت و آزار قرار می دادند و این اتفاق برای مقام معظم رهبری نیز افتاده بود.

كد خبر : ۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی با ابلاغ سیاستهای کلی "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، دولت را مکلف کردند برای تسریع در عملیاتی کردن این سیاست‌ها در کمترین زمان ممکن، راهکارها را تنظیم کرده و پیگیریهای قانونی را انجام دهد.

كد خبر : ۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه پس از سخنان امروز مقام معظم رهبری بداخلاقی سیاسی خیانت به مردم است، گفت: امیدواریم مسئولان همانند مردم رهنمودهای رهبری انقلاب را فصل الخطاب بدانند.

كد خبر : ۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب گفت: از تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالی در مورد رفتار قوا سپاسگزاری می‌نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشت، با جان و دل پذیرا و آن را نصب‌العین کار خویش قرار خواهم داد.

كد خبر : ۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: بیانات مهم امروز رهبر انقلاب به خصوص بخش‌های مربوط به برنامه هسته‌ای، بلافاصله بازتاب بسیار گسترده‌ای در رسانه‌های اسرائیلی یافت.

كد خبر : ۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب‌رئیس اول مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب تذکرات دقیق مبتنی بر عدالت بود که با رصد دقیق رفتار مسؤولان بیان شد و نامه‌های رؤسای قوای قضائیه و مقننه بیانگر این واقعیت است.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکرات مشفقانه رهبری به قوای سه‌گانه گفت: نقد رهبری را عامل اصلاح کار خویش می‌دانیم و آنچه از اشکالات به قوه مقننه مربوط می‌شود را می‌پذیریم و عذرخواهی می‌کنیم.

كد خبر : ۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:سردار سرلشکر مهدی زین الدین در 18 مهرماه سال 1338 در تهران به دنیا آمد و چون پدرش از مبازران سیاسی دوران طاغوت بود به شهرهای مختلفی تبعید می‌شدند.

كد خبر : ۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:دیروز رهبر معظم انقلاب تلنگری به سران قوا زدند و از این که برخی از اقدامات سران، باعث ناراحتی مردم می شود، ابراز ناخرسندی کردند.

كد خبر : ۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:مدیرمدرسه علمیه امام رضا(ع)شهرستان پلدخترگفت:فرمایشات مقام معظم رهبری دردیدارپرشورمردم تبریزبرای همگان فصل الخطاب است.

كد خبر : ۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز: رئیس جمهور با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: دولت تا آخرین لحظه مسئولیت خود نسبت به رهبری عزیز وفادار و در کنار معظم له خواهد بود.

كد خبر : ۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:امام جمعه بروجرد گفت:وحدت و همدلی و همكاری مسوولان موجب پیشرفت امور درجامعه و حل مشكلات مردم می شود.

كد خبر : ۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، انقلابی فرهنگی و دینی است که براساس مبانی فرهنگی و آموزه های دینی شکل گرفته و در کشور استقرار پیدا کرده است.

كد خبر : ۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:کارگاه آموزشی حجاب و عفاف باحضور جمعی از مشاورین ادارات ، سازمانها و هنرمندان وبسیجیان در محل سالن کنفرانس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختربرگزار شد .

كد خبر : ۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج شیخ‌عزیزالله خوشوقت، رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم ربانی و سالک الی‌الله را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه طرح اعزام فرستاده سیاسی آمریکا به ایران فاقد ارزش تحلیلی است، گفت: مذاکره دوجانبه آمریکا با ایران درباره مسئله هسته‌ای موضوعیت ندارد.

كد خبر : ۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای به کنگره بزرگداشت علامه سیدنعمت الله جزایری طی پیامی ازمقام علمیی ادبی این عالم بزرگوارتجلیل کرد.

كد خبر : ۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم و مسئولان بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند کشور هیچ‌گاه دچار آفت نمی‌شود، رفتار متناقض با رفتار ولایت بزرگترین آفت برای انقلاب است.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:آخرین آمار منتشره از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان همچنان مانند چند سال اخیر بالاترین نرخ بیکاری را در میان استان‌های کشور داراست.

كد خبر : ۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز: نمایندگان مجلس خبرگان رهبری صبح پنج‌شنبه با مقام معظم رهبری دیدار می‌کنند.

كد خبر : ۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:مدیرکل پدافند غیرعامل وزارت کشور مردم را محور اصلی پدافند غیرعامل در کاهش آسیب پذیری کشور و افزایش بازدارندگی دشمن عنوان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:طلاب، دانشجویان و نخبگان غرب استان مازندران در نامه‌ای سرگشاده خواستار کاندیداتوری جلیلی و لنکرانی در انتخابات شدند.

كد خبر : ۱۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: اگر کسی ثابت کرد که قالیباف حتی فعالیت اقتصادی شخصی مباح انجام می​دهد، بنده می‌پذیرم.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:افزایش انتقادها از عملکرد ضرغامی و اعلام کاندیداتوری احتمالی وی در انتخابات ریاست جمهوری ، قالی‌باف و مشاورانش را به تغییر ریاست رسانه ملی بعد از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری امیدوار کرده است.

كد خبر : ۱۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: معاون رییس جمهوری در اجرای قانون اساسی گفت: عده ای کارشان این شده که همیشه دولت را تخریب کرده و مورد نقد قرار دهند قبل از آن که وارد مباحث محتوایی شوند که این موضوع با توجه به سال پایانی ماموریت دولت تشدید شده است.

كد خبر : ۱۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت:فلسفه تشکیل شورای عالی فضای مجازی، رویارویی آگاهانه، هوشمندانه و مدبرانه در سطح کلان و راهبردی با تهدیدهای فضای مجازی علیه کشور چه در فضای مجازی و چه دنیای واقعی است.

كد خبر : ۱۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:انتخابات سال 92 نیزبر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی وبا حضورمردم سرنوشت سازخواهدبود.

كد خبر : ۱۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:عضو حزب اعتماد ملي مي گويد جبهه اصلاحات درباره نوع تعامل با حاكميت در تناقض به سر مي برد و حالت رفت و برگشتي دارند.

كد خبر : ۱۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:استاندار لرستان گفت:یکی از فاکتورهای مهم و قابل توجه استکبار جهانی در راستای مقابله با ایران اسلامی، میزان مشروعیت و محبوبیت مردمی نظام است.

كد خبر : ۱۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:نماینده مردم پلدختردرمجلس شورای اسلامی گفت:من جزء 54 نماینده‌ای بودم که به استیضاح وزیر رای منفی داد، زیرا می‌دانستم رهبر معظم انقلاب با آن مخالف است.

كد خبر : ۱۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس سازمان زندان‌ها گفت: هیچ یک از متهمان پرونده بزرگ فساد 3هزار میلیاردی مشمول عفو رهبری نشدند.

كد خبر : ۱۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۱۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت فرا رسیدن نوروز و همچنین سخنرانی مهم ایشان در سفر به خراسان دارای محورهای اقتصادی مهمی بود که لازم دیدیم در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" به بازخوانی این محورها بپردازیم.

كد خبر : ۱۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:استاندار لرستان با اشاره به حضور حماسی مردم استان در دفاع از آرمان های انقلاب، گفت: مردم مومن و ولایی دیار لرستان امسال نیز همچون سال های گذشته خالق حماسه های بزرگ و بیادماندنی در عرصه های سیاسی و اقتصادی برای رشد و اعتلای ایران اسلامی خواهند بود.

 
كد خبر : ۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با فرارسیدن ایام فاطمیه برنامه های شاد جشنواره ‌های نوروزی از /یکشنبه/ قطع می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:امام جمعه الیگودرز گفت :همه مسوولان باید تلاش کنند تا بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها فراهم شود.

كد خبر : ۱۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان سه ویژگی عمده و اصلی برای رییس‌جمهور آینده گفت: رئیس‌جمهور باید دغدغه‌های مردم و نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب را در برنامه‌های دولت خود لحاظ کند.

كد خبر : ۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب، ابعاد گسترده بین‌المللی بود. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حوزه‌هایی که به ایران مربوط است، به تشریح موقعیت کلان کشورمان در نظام بین‌المللی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: آمریکا بایددست از برخی رفتارها و اقدامات خود برداردوخودرااصلاح کند.

كد خبر : ۱۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:انتخابات چهارمین میاندوره‌ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان‌های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد در روز جمعه مورخ ۲۴/۳/۹۲ همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:شنیده شده لیدر جریان انحرافی طی روزهای اخیر سفری به قم داشته است اما این سفر گویا بسیار گرانقیمت بوده و هزینه سنگینی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۱۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:«اقتصاد»، «اعتدال‌گرایی» و « قانون گرایی» کلید واژه‌های سخنان کاندیداها و شعارهای انتخاباتی آنها شده است.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:نماهنگ حماسه سیاسی حماسه اقتصادی به همت مرکز موسیقی و سرود صداوسیما برای پخش از رسانه ملی تولید شد.

كد خبر : ۱۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir به منظور آگاهی سریع و صحیح کاربران از «موضوعات اصلی» مطرح شده در بیانات رهبر معظم انقلاب در فصل بهار سال ۹۱، جدول «مرور سریع» این بیانات را منتشر کرد.

كد خبر : ۱۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:استاندار لرستان گفت: جشن پروژه‌های مهر ماندگار در لرستان برگزار شود.

كد خبر : ۱۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رهبر معظم انقلاب در ذکر خاطره‌ای درباره 12 فروردین فرمودند: براى اولین بار بعد از دوران کوتاه صدر اسلام یک حکومت و نظامى اعلان شد که داراى دو خصوصیت مردمى بودن و الهى بودن است؛ یعنى جمهورى اسلامى.

كد خبر : ۱۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مسئول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: در سال جاری، 9000 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوهای جهادی شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی بودجه 92 در کمیسیون تلفیق فرصت مغتنمی است که در ابتدای سال بسته اقدامات ضروری جهت تحقق حماسه اقتصادی در لایحه بودجه در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امروز هم می توان جای انگشت های صاحب این مدال ها، را روی صورت شیطان بزرگ دید. بی شک، این مجاهد فی سبیل الله، خود مدالی است درخشان و پرشکوه بر سینه ی ملت شریف ایران. خدایش در پناه خود محفوظ دارد

كد خبر : ۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:استفتائات جدید متشکل از مجموعه استفتائات غیرتکراری از مقام معظم رهبری است که توسط دفتر استفتائات ایشان تنظیم می‌شود و بدون توجه به تاریخ پاسخگویی‌ که ممکن است بیش از یکی دو سال هم باشد منتشر می‌شود.

 

كد خبر : ۱۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:فرماندارمهران گفت:9نفرعضوهیات نظارت برانتخابات میاندوره ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی درمهران انتخاب شدند.

كد خبر : ۱۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:نماینده ولی فقیه درلرستان گفت: اگر ایمان دانشجویان خدشه دار شود مسئولیت آن بر عهده متولیان نهاد رهبری در دانشگاه ها است.

كد خبر : ۱۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان گفت:110 زوج دانشجو در مراسم ازدواج دانشجویی دانشگاه لرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تلخ زلزله در استان بوشهر با صدور پیامی برای خسارت دیدگان و بازماندگان این حادثه صبر و اجر مسالت کردند.

كد خبر : ۱۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مراسم شام غریبان شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: امام جمعه معمولان با اشاره به نام گذاری شعار سال گفت: مسئولان هريك وظايفی دارند مسئولان بايد برنامه ريزی لازم برای تحقق اين شعار را داشته باشند و اطلاع رسانی درست به مردم در زمينه اين شعار داده شود.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:باانتخاب هیات اجرایی روستایی عملا تنورانتخابات شوراهای روستا دربخش مرکزی پلدخترروشن شد.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رهبرمعظم انقلاب خاطرنشان کرد: آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مردم بیگناه پاکستان، افغانستان، عراق و سوریه سکوت میکنند اما بعد از چند انفجار در آمریکا ، همه دنیا را پر از جنجال میکنند.

كد خبر : ۱۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: هشدارهای بازدارنده رهبر معظم انقلاب به دشمنان، جدی و مبتنی بر ظرفیت‌‌ها و واقعیت‌های قدرت دفاعی و قاطع ایران اسلامیاست وسپاه آماده مقابله باهرتهدیدی رادارد.

كد خبر : ۱۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


كد خبر : ۱۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی درپی درگذشت فقیه بزرگوار آیت‌الله حاج شیخ غلامرضا رضوانی رحمة‌الله علیه، پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۱۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دبیر مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی لرستان  گفت: آقای احمدی نژاد، شما وقتی در خط ولایت قدم برمی داشتید دوستان ارزشی و بزرگی از شما حمایت می کردند؛ یارانی مذهبی داشتید ولی امروز دیدید که فاصله گرفتن از خط ولایت چه جزایی دارد.

كد خبر : ۲۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در کرسی آزاد اندیشی با عنوان نقاط ضعف و قدرت دولت نهم و دهم که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد برگزار شد حمایت نابجا از مشایی نقطه ضعف احمدی نژاد عنوان شد.

كد خبر : ۲۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری میدان انتخابات را میدان رقابت دانست و با اشاره به برخی از اعلام نظرها و تهدیدها گفت: این نوع تهدید‌ها بنده را از میدان بیرون نمی‌کند.

كد خبر : ۲۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:در انتخابات ریاست جمهوری از هیچ شخص خاصی حمایت نمی کنیم وفقط به معیارهای رهبری دراین موردتوجه می کنیم.

كد خبر : ۲۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


كد خبر : ۲۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۲۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:نماینده دورود و ازنا در مجلس با اشاره به نام‌گذاری امسال گفت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید برای مردم تبیین، تعریف و تبدیل به فرهنگ و سپس عملیاتی شود.

كد خبر : ۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب امسال با 54 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب حاضر می‌شود. این کتاب‌ها در 3 محور بیداری اسلامی، انتخاباتی و موضوعی منتشر شده‌اند.

كد خبر : ۲۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی «ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش کشور» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۲۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:استفاده از قریحه خدادادی شعر و ترکیب آن با مداحی در خدمت «اختلاف افکنی» و «تحریک عصبیت های مذهبی»، نکته دیگری بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن به عنوان یکی از مصادیق بارز ضایع کردن فرصت شعر و ستایشگری یاد کردند.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در پاسخ به اظهارات اخیر هاشمی مبنی بر اینکه ما با اسرائیل سر جنگ نداریم، گفت: جنگ ما با اسرائیل تا زمان محو این رژیم غاصب ادامه دارد.

كد خبر : ۲۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جریانی که از مسیر ولایت منحرف شد در نهایت سقوط کرد، افزود: نیروهای مسلح و بسیج افتخار دارند که در بیعت همیشگی با ولایت فقیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:دانشجویان دانشگاه ارومیه در آستانه سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نامه ای سرگشاده با عنوان " برزخ گرداب " نوشتند.

كد خبر : ۲۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:خواب نما شدن چهره های سیاسی کشور برای جلب توجه آن هم در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری که سرنوشت کشور برای چهار سال آینده دوباره رقم خواهد خورد موضوعی ایست که گریبان گیر برخی از مسئولین کشور شده است.

كد خبر : ۲۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: رئیس دانشگاه لرستان با تاکید بر اینکه دانشگاه محل برگزاری میتینگ انتخاباتی و پایگاه حزب و گروه خاصی نیست، خاطرنشان کرد: دشمن بدنبال آرامش زدایی پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است.

كد خبر : ۲۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:آقای خاتمی-برعکس آقای هاشمی- از آنجا که اطمینان دارد در صورت نامزد شدن قطعاً رد صلاحیت خواهد شد، کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های شگرف ملت ایران در سه دهه گذشته به ویژه پیشرفت‌های علمی، تأکید فرمودند: سرعت پیشرفت‌های علمی ایران به گونه‌ای بوده است که مجامع جهانی چاره‌ای جز اعتراف به آن نداشته‌اند.

كد خبر : ۲۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:در بی سابقه ترین حواشی مربوط به انتخابات در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و شاید دیگر نقاط دنیا، 1 روز مانده به ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، هنوز مشخص نیست که مهمترین کاندیداهای احتمالی پای به عرصه می گذارند یا خیر؟

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از بانوان فرهیخته حوزوي و دانشگاهي كشور صبح امروز(شنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: نماینده خبرگان رهبری گفت: انتخابات آینده یکی از میدان های بزرگ و مهم حماسه سیاسی است که در آن شاهد تقابل فتنه گران و جریان های انحرافی با عظمت و اراده ملت ایران هستیم که در پایان ملت ایران دست رد به سینه آنان خواهد زد.

كد خبر : ۲۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جناح‌ها و گروههاي‌ موجود كشور و طرفداران‌ كانديداها نیز از تخريب‌ كساني‌ كه‌ با تشخيص‌ تكليف‌ وارد ميدان‌ رقابت‌ انتخاباتي‌ شده‌ و صلاحيت‌ آنها نيز از سوي‌ شوراي‌ محترم‌ نگهبان‌ تأييد مي‌شود جداً پرهيز و از سیاه نمایی وضع موجود و تخطئه تلاش‌های انجام شده در دوره‌های مختلف خودداری کنند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:رئیس دانشگاه لرستان گفت :رئیس دانشگاه لرستان گفت: در راستای ایجاد شور و خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، زمینه حضور کاندیداها با هر سلیقه و گرایش سیاسی در چارچوب نظام در دانشگاه فراهم شده است.

كد خبر : ۲۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: کاندیداهایی که ثبت‌نام کرده‌اند افرادی پیچیده با سوابق مختلف هستند، اما تا زمانی که خورشید ولایت بالای سر ماست، آینده را روشن می‌بینیم.

كد خبر : ۲۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز: فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: انتظار مردم و نیروی انتظامی از کاندیداهای ریاست جمهوری این است که به قانون تمکین کنند

كد خبر : ۲۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج‌ آقا عزالدین حسینی زنجانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آن عالم جلیل‌القدر را به عموم ارادتمندان ایشان در مشهد و زنجان و به علمای اعلام و حوزه‌های علمیه و بیت مکرّم ایشان تسلیت گفتند.

كد خبر : ۲۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:دیوارنویسی، فعالیت انتخاباتی کارمندان در ساعات اداری؛ استفاده از وسایل و امکانات وزارتخانه‌ها، ادارات، شرکت‌های دولتی و مؤسسات وابسته به دولت و شهرداری‌ها و شرکت‌ها وا نتشار اعلام نظر شخصیت‌ها (بدون ذکر عنوان و مسئولیت آنان)، مجامع، احزاب و گروه‌های مجاز، در تأیید نامزد انتخاباتی، پیگرد قانونی دارد.

 

 

كد خبر : ۲۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:جانشین سازمان بسیج با اشاره به حضور کاندیداهای متعدد در انتخابات، گفت: باید افراد را با مبانی تطبیق بدهیم نه مبانی را با افراد

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:۴۲ استاد مشهور حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای دغدغه های مهم انتخاباتی را در آستانه ۲۴ خرداد ۹۲ بیان کردند.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: نقش عشایر در دوران دفاع مقدس و مبارزه با منافقین تعیین کننده بوده است.

كد خبر : ۲۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: ستاد دانشجویی حامیان سعید جلیلی، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با شعار «مقاومت و عدالت، رمز پیشرفت» در استان لرستان اعلام موجودیت کرد.

كد خبر : ۲۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزدرنظردارداخباربه روزنمایندگان لرستان درمجلس شورای اسلامی رامنتشرکند.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز در همین رابطه تقاضا داریم با استفاده از جایگاه قانونی خود به عنوان مجری قانون اساسی، نسبت به رفع تضییقات احتمالی اقدام فرمایند.

كد خبر : ۲۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ با تأکید بر لزوم تبعیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از رأی شورای نگهبان، افزود: قانون هتک حرمت به شورای نگهبان را برنمی‌تابد.

كد خبر : ۲۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز: کریمی به دیدار خود با رهبر معظم انقلاب در ایام فاطمیه نیز اشاره کرد و گفت: این بار که من حضرت آقا را زیارت کردم (شام شهادت حضرت صدیقه سلام الله علیها) آقا به من فرمودند: «آقای کریمی دیگه سنج و دمام نزن». و من هم به حضرت آقا عرض کردم: چشم!

كد خبر : ۲۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: اشتون در استانبول به جای بحث در خصوص مسائل هسته ای و پاسخگویی به مسائل مطرح شده، می خواست ساز و کار انتخابات در ایران را بشناسد

كد خبر : ۲۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار كردند.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:رییس ستاد انتخابات سعید جلیلی با تاکید بر اینکه گفتمان این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفتمان انقلاب اسلامی است، گفت: هرگونه شائبه‌ای مبنی بر انتساب ایشان به جریان‌هایی که خارج از چارچوب منویات رهبری حرف زده‌اند یا عمل کرده‌اند، به هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هر رأی مردم، رأی به جمهوری اسلامی و اعتماد به ساز و کار انتخابات است، فرمودند: لازمه انتقاد در سخنان انتخاباتی سیاه‌نمایی نیست، نامزدها وعده‌های نشدنی ندهند.

 

كد خبر : ۳۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:11روز ديگر تابرگزاي انتخابات 24خردادماه باقي مانده است ، دراين روزها مردم پلدختر وبخش معمولان آمادگي خود رابراي حضور درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي شهر وروستا اعلام مي كنند.

كد خبر : ۳۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:عبدالرضا هلالی گفت: هدف ما انتخاب شخصی است که سرباز خوبی برای ولایت باشد لذا می خواهیم رئیس جمهوری که انتخاب می کنیم هماهنگ ترین فرد با رهبر معظم انقلاب باشد.

كد خبر : ۳۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:مسؤلان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، صبح دیروز به مناسبت بعثت حضرت محمد مصطفی صلوات‌ الله ‌علیه ‌و آله، با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای دیدار کردند.

كد خبر : ۳۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:استاندار لرستان گفت: رسانه ها باید بستر کار را به گونه ای فراهم کرده که مردم حماسه سیاسی مد نظر رهبر معظم انقلاب را خلق کنند.

كد خبر : ۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختراز برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي، ورزشي وقرآني ،هفته پاسدار درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۳۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جریان احمدی‌نژاد در کشور ماندگار نمی‌شود، گفت:دعا می‌کنیم سرنوشت احمدی‌نژاد ختم به خیر شود.

كد خبر : ۳۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختر در پیام مشترکی مردم همیشه در صحنه شهرستان پلدخترو معمولان  را به حضور گسترده و پر شور در انتخابات روز جمعه دعوت کردند.

كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:جمعي از جانبازان لرستاني به نمايندگي از 16 هزار جانباز استان لرستان، در خرم‌آباد با نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه خرم‌آباد ديدار كردند.

 

كد خبر : ۳۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای تاکید کرد: ۲۴ خرداد ۹۲ روز پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه بوده و یک بار دیگر دنیا، شاهد حماسه آفرینی ملت ایران خواهد بود.

كد خبر : ۳۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در نخستين دقايق آغاز راي گيري، درانتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا شركت كردند و آراي خود را به صندوق هاي اخذ راي انداختند.

كد خبر : ۳۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:فرماندار وامام جمعه پلدختراز حضورآگاهانه وبابصيرت مردم پلدختر درانتخابات 24خرداد تقدير كردند.

كد خبر : ۳۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:در پی حماسه با شکوه و تاریخی ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی خطاب به مردم ایران صادر کردند.

كد خبر : ۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین پیام تلویزیونی خود به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم که از طریق بخش خبری 21 شبکه اول سیما پخش شد، از رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران برای کمک به خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

كد خبر : ۳۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: حضور شکوهمند، پرشور و با نشاط مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی، فصل نوینی در روند حرکت تکاملی انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور گشود.

كد خبر : ۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مسئول مدرسه علميه امام رضا(ع) شهرستان پلدخترگفت:ملت ولايتمدار وبابصيرت ايران اسلامي در24خردادماه  در راستاي تبعيت ازمنويات مقام معظم رهبري برنده واقعي اين حماسه مهم شدند.

كد خبر : ۳۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری گذشته در سالهای 84 و 88، از جمله مهمترین دلایل پیروزی احمدی‌نژاد، "نه" به هاشمی رفسنجانی بود.

كد خبر : ۳۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مسئول مدرسه علميه امام رضا(ع) شهرستان پلدخترگفت:ملت ولايتمدار وبابصيرت ايران اسلامي در24خردادماه  در راستاي تبعيت ازمنويات مقام معظم رهبري برنده واقعي اين حماسه مهم شدند.

كد خبر : ۳۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مدیر کل سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان خبر از بهره برداری ۲ باب مدرسه توسط مدرسه سازان بی نام برکت در مهرماه داد.

كد خبر : ۳۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:روزنامه کیهان در گزارشی خبری به بازتاب انتخاب روحانی در رسانه‌ها و محافل سیاسی جهان پرداخت.

كد خبر : ۳۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در پیامی خلق حماسه ماندگار مردمی در انتخابات ۲۴ خرداد و انتخاب دکترحسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

كد خبر : ۳۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:نمايندگان مجلس طي بيانيه‌اي از مردم، رهبر انقلاب، رئيس‌جمهور منتخب در خلق حماسه سياسي تشکر کردند.

كد خبر : ۳۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:بخشداربخش مركزي پلدخترگفت:مردم با حضور خود ضمن لبيك به نداي رهبر معظم انقلاب اسلامي براي خلق حماسه سياسي بار ديگر به تمامي بدخواهان نظام و اسلام دست رد زدند.

كد خبر : ۳۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رئیس‌جمهور برگزیده مردم ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:بخشداربخش مركزي پلدخترگفت:مردم با حضور خود ضمن لبيك به نداي رهبر معظم انقلاب اسلامي براي خلق حماسه سياسي بار ديگر به تمامي بدخواهان نظام و اسلام دست رد زدند.

كد خبر : ۳۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز، در نظردارد هر شب با رصد و دیده بانی چکیده و گزیده جریان اخبار مهم داخلی و بین المللی، سبدی از اخبار منتشره طی آن روز را در بسته ای به عنوان "دیده بان دانا" به مخاطبان ارائه دهد.

كد خبر : ۳۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: جوان امدادگر لرستانی مقام نخست امدادگر کشوری را به خود اختصاص داد.

 

كد خبر : ۳۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مسئولان عالی و قضات قوه قضاییه در آستانه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۳۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:نقش مهم ولايت فقيه درجامعه اسلامي برهيچكس پوشيده نيست

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های لرستان از برگزاری اجلاس سراسری نماز با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب و حضور رئیس جمهور منتخب در روزهای 14و13 شهریور به میزبانی لرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:بسیج بزرگ و قهرمان ما متعلق به همه ملت است. بسیج متعلق به هیچ حزبی نیست. هیچ کس حق ندارد به بسیج چشم طمع داشته باشد. بسیج متعلق به تمام آحاد جامعه و تمام کسانی است که نظام، انقلاب، قانون اساسی و ولایت فقیه را قبول دارند. همه ما از پیرمرد و جوان و میانسال عضو بسیج هستیم. بسیج برای همه است.

كد خبر : ۳۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در مراسم‌ تنفيذ روساي جمهور، توصيه‌هاي ارزشمند و مدبرانه‌اي به منتخبان ملت به عنوان سکانداران قوه مجريه داشتند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:مراسم تجلیل از محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور با عنوان " ۸ سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار" در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در حال برگزاری است.

كد خبر : ۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:امام جمعه موقت پلدختر گفت: از آنجا كه عمده فعاليت مبلغان  مذهبي ترويج فرهنگ ديني در بين نسل جوان جامعه مي باشد باتوجه به منويات رهبر معظم انقلاب در مورد سبك زندگي، اين مسئله بايد محور فعاليت هاي مبلغان در ماه رمضان  باشد.

كد خبر : ۳۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:حسین شریعتمداری درستون یادداشت روزنامه کیهان با عنوان« رفیق قافله نیستند...! » نوشته است:

كد خبر : ۳۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:اخبار24تيرماه را در"ديده بان بيان روز"مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان در دیدار رییس جمهوری و هیأت وزیران، کار و تلاش شبانه روزی و بسیار پرحجم، و برجسته کردن شعارهای انقلاب در عرصه های داخل و خارج را از ویژگیهای تحسین برانگیز دولت خواندند و از زحمات و تلاشهای آقای احمدی نژاد و همکاران وی صمیمانه قدردانی کردند.

كد خبر : ۳۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کار تهیه گزارش حادثه ۲۲ بهمن قم در کمیسیون امنیت ملی به پایان رسید٬ گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون مصوب شد یک نسخه از گزارش تهیه شده به محضر رهبر معظم انقلاب ارسال شود.

كد خبر : ۳۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:مدیر گروه نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما گفـت: همانطور که در نهضت سوادآموزی، با همت کسانی مثل آقای قرائتی توانستیم تا آستانه ریشه‌کن شدن بیسوادی در کشور برسیم، در زمینه نهضت قرآن‌آموزی هم باید این اتفاق رخ دهد.

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۳۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:برگزاری مسابقات دینی و قرآنی در کتابخانه های لرستان، برگزاری طرح با قرآن در لرستان و اجرای طرح قرآنی بینات در دورود عناوین چند خبر کو تاه از لرستان است.

كد خبر : ۳۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز: مهمترين اخبار ووقايع را مي توانيد در "ديده بان بيان روز" مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:مسوول بسیج سازندگی لرستان از اختصاص هفت میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه و عقود اسلامی به طرح‌های اشتغالزا در این استان خبر داد.

كد خبر : ۳۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:چندی است که حامیان فتنه 88 از گوشه و کنار درباره احیای احزاب فتنه سخن می گویند و به نوعی به دنبال فشار وارد کردن به دولت منتخب و بهره برداری از شعار اعتدال رئیس جمهور منتخب هستند.

كد خبر : ۴۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:با ما همراه باشيد با سرخط اخبار مهم در "ديده بان بيان روز"

كد خبر : ۴۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:خطیب موقت جمعه تهران، حزب‌الله لبنان را از مفاخر مسلمانان و بشریت دانست و گفت: قرار دادن نام این گروه در لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپایی، موجب بی‌آبرویی این اتحادیه است.

كد خبر : ۴۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل مرکز عالی زنان هم اکنون در دستور کار شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده قرار دارد و امیدواریم به زودی سازوکارهای ایجاد آن تدوین شود.

كد خبر : ۴۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:یکی از راویان دوران دفاع مقدس گفت: دختری که از نیویورک برای بازدید از شلمچه آمده بود گفت مقداری از این خاک را به من بدهید با خودم ببرم که هر زمان دلم گرفت این خاک را بو کنم.

 

كد خبر : ۴۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:وزیر دفاع در پاسخ به سوالی درباره بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه "اگرغلطی از اسرائیل سر بزند تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم" گفت: این یک واقعیت و توانمندی در بعد نظامی جمهوری اسلامی ایران است. البته مقامات رژیم صهیونیستی عاقلتر از این هستند که بخواهند حمله نظامی علیه ایران انجام دهند، اما اگر سوء نظری به کشورمان داشته باشند ما مقابله به مثل خواهیم کرد.

كد خبر : ۴۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ کردند.

 

كد خبر : ۴۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رئيس جمهورگفت:دولت بیش و پیش از هر چیزی در پی مسائل معیشتی مردم و مهار آسیب‌های اجتماعی خواهد بود و به موازات آن در عرصه روابط بین‌المللی گام‌های جدیدی برای ارتقای منزلت ایران بر اساس تأمین منافع ملی و رفع تحریم‌های ظالمانه کنونی برخواهد داشت.

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر محمود احمدی نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

كد خبر : ۴۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:مهمترين اخبار را در "ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


كد خبر : ۴۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:در ماه رمضان سفره كريمانه ولايت در پنج روستاي محروم شهرستان پلدختر برپا شد.

كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با آرزوی توفیق برای رئیس جمهورافزودند:وظیفه مجلس شورای اسلامی در انتخاب وزرای صالح، دولت جدید نیز تشکیل می شود و با همراهی مردم کارهای بزرگ، مهم  و دشواری را که حاوی منافع بزرگی است به بهترین وجه انجام خواهند داد.

كد خبر : ۴۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:رهبر معظم انقلاب با صدور پيامي از تيم ملي بسکتبال کشورمان به سبب قهرماني در جام ملت‌هاي آسيا و صعود به جام جهاني 2014 اسپانيا، تشکر کردند.

كد خبر : ۴۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز: مجلس دیروز نه شباهتی به مجلس شورای اسلامی داشت و نه معارفه و رای اعتماد به وزرا بلکه بیشتر به کلاس درس کودکانه ای شباهت داشت که درآن کودکان برای خواسته ای کودکانه به جان هم افتاده بودند.

كد خبر : ۴۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:هشدار رهبری در مورد "تعرض به آبروی افراد در مجلس"

كد خبر : ۴۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:روزنامه اصلاح طلب شرق در اقدامی مشکوک با مقایسه تبعات تحریم هشت سال اخیر دشمنان با تبعات کودتای 28مرداد، نوشت: مذاکرات هشت سال گذشته دستاوردی نداشته و تنها باعث شده غرب خود را مجاز به اضافه کردن تحریم ها بداند.

كد خبر : ۴۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:غیبت آن است که پشت سر مسلمان، عیب مستور او (امرى که مستور عرفى است) گفته شود، مشروط به اینکه به قصد تنقیص باشد، یا در نزد عرف تنقیص به‌حساب آید.

كد خبر : ۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


كد خبر : ۴۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:فعالان در عرصه مجازی می توانند ایده های خود را در قالب طرحی جامع به رهبر معظم انقلاب ارسال نمایند.

كد خبر : ۴۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به محرومیت‌های استان لرستان به ویژه شهرستان الیگودرز، گفت: استان لرستان در مقام اول بیکاری کشور قرار دارد.

كد خبر : ۴۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:صفحه فیسبوک بشار اسد،‌ رئیس جمهور سوریه با بیش از ۵۰۰ هزار طرفدار حذف شد.

كد خبر : ۴۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:با توجه به آسیب هایی که جریان انقلاب از رویکرد و عملکرد آقای خاتمی در دوران وزارت ارشاد ایشان خورده است، به نظر می رسد سخن اخیر جناب آقای جنتی که کارنامه روشن و وجهه مثبتی در میان مردم دارند، سخن دقیقی نباشد.

كد خبر : ۴۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به بیست و دومین اجلاس سراسری نماز فرمودند: صاحبان اندیشه، رسانه‌ها و مسئولان وظیفه خود را در ترویج نماز ادا کنند.

 

كد خبر : ۴۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:یک کارشناس مسائل استراتژیک با بیان اینکه انتخابات ۹۲ سند رسوایی فتنه‌گران بود که نظام از ۲۶۰ هزار رأی ملت پاسداری کرد،‌ گفت: آنها بعد از این انتخابات دیگر خواب بازگشت به قدرت را نخواهند دید.

كد خبر : ۴۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛ گفت:کشوری که برای پیشرفت خودش تکیه‌گاه خارجی انتخاب کند این کشور به گروگان بیگانه رفته است لذا باید تلاش کنیم که روی پای خود بایستیم و هیچگاه در مقابل بیگانگان سر تعظیم فرود نیاوریم.

كد خبر : ۴۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


"ديده بان بيان روز":شما مي توانيد مهمترين عناوين اخبار 24ساعته گذشته رادر يك نگاه مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:هاشمی رفسنجانی را بدون تردید باید آغازگر فرایند ورود تفکر پراگماتیستی به حلقه مدیریتی و اجرایی نظام جمهوری اسلامی ایران دانست . فرآیندی که موجب کم رنگ شدن بسیاری از اصول و ارزش های ایدئولوژیک انقلاب در طول دوران سیطره این تفکر بر فضای سیاسی کشور گردید.

كد خبر : ۴۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:آيت الله طاهري خرم آبادي نمونه بارز يك عالم ولايتمدار وانقلابي بود كه هيچگاه از ولايتمداري ودفاع از دين عقب نشيني نكرد.

كد خبر : ۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پيامی‏ با تسليت درگذشت عالم مجاهد آيت‎الله آقای حاج سیّدحسن طاهری خرم‌آبادی‏، از نقش اين عالم بزرگوار در نهضت امام خمينی(ره) و همچنين حضور اثرگذار و وفادارانه ايشان پس از پيروزی انقلاب اسلامی تجليل كردند.

كد خبر : ۴۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:اسلام همانگونه که يک دين کامل از همه جهت مي باشد از لحاظ سبک زندگي نيز يک دين کامل است که اگر سبک زندگي غربي و معايب موجود در آن سبک با سبک اسلامي مقايسه شود به و ضوح مشخص خواهد شد که سبک اسلامي چقدر جامع تر و بي نقص تر است .

كد خبر : ۴۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر سعید جلیلی را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

كد خبر : ۴۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۵۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


روزنامه های صبح امروز ۹۲/۶/۲۷ عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آمده کرده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۵۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بیان روز:خطیب نماز جمعه خرم آبادگفت: اجرای سیاست نرمش قهرمانانه باحفظ اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی همراه خواهد بود.

 
كد خبر : ۵۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی(فرا) در بیانیه‌ای اقدام رئیس‌جمهور مبنی بر انتصاب محمود واعظی به سرپرستی مرکز ملی فضای مجازی و دبیرخانه شورایعالی فضای مجازی را غیرقانونی خواند.

كد خبر : ۵۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:روحانی گفت که رهبری با مذاکره بر اساس منافع مخالفتی ندارند و از قبل ،این را اجازه دادند که دولت بتواند دستش در این زمینه باز باشد. به گفته وی عدم دیدار با اوباما به دلیل فرصت کم بوده است.

كد خبر : ۵۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:سخنان رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل و کنفرانس خلع سلاح هسته ای سخنان منطقی، امید بخش و مثبت ارزیابی و گام ارزشمندی محسوب می شود.

كد خبر : ۵۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:همزمان با سفر آقای روحانی به سازمان ملل متحد، وبلاگ های ایرانی مانند همیشه تحلیل های متفاوتی را ارائه دادند.

كد خبر : ۵۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:سرلشكر محمدعلي جعفري؛ فرمانده‌كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينكه مواضع رييس‌جمهور در نيويورك و به‌خصوص نطقش در سازمان ملل مناسب و مقتدرانه بود، تاكيد كرد: مكالمه تلفني با اوباما بايد به بعد از اقدامات عملي امريكا موكول مي‌شد. 

كد خبر : ۵۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:استاندار لرستان با ارسال پیامی از ابراز محبت مردم استان لرستان جهت انتصاب وی به عنوان استاندار جدید این استان قدردانی کرد.

كد خبر : ۵۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار،جمعی از مسئولین ادارات  ودانش آموزان زنگ انضباط اجتماعی در کانون رشد به صدا درآمد.

كد خبر : ۵۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي فرمودند: ما از تحرك ديپلماسي دولت از جمله سفر نيويورك حمايت مي كنيم زيرا به دولت خدمتگزار اعتماد داريم و به آن خوشبين هستيم اما برخي از آنچه كه در سفر نيويورك پيش آمد بجا نبود، چون ما دولت امريكا را غيرقابل اعتماد، خودبرتربين، غيرمنطقي و عهد شكن مي دانيم.

كد خبر : ۵۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان کشور فرمودند: نخبگان جوان ایرانی قادرند کشور و ملت را به قله های پیشرفت همه جانبه برسانند.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


مهمترین عناوین خبری امروز را می توانید در دیده بان بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۵۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حوادث انتخابات 88 تاکید کرد:حق نداریم و نباید وارد حوادثی مانند 88 بشویم.

كد خبر : ۵۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


كد خبر : ۵۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


رئیس‌جمهور گفت:‌ مسیر عزتمند حرکت ملت ایران روشن است و اهدافی که رهبر معظم انقلاب برای پیشرفت کشور ترسیم کرده‌اند به دقت دنبال خواهد شد و دولت مصمم است این راه را با رویکرد تعامل سازنده دنبال کند.

كد خبر : ۵۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان بابیان اینکه تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه گرکشوراست و به ازای هر شش نفر بیمه شده تامین اجتماعی در استان یک نفر به عنوان مستمری بگیر در قالب بازنشسته،ازکارافتاده و بازماندگان است،گفت:این در حالی است که این رقم در سال 59 به ازای هر 29 بیمه شده یک نفر مستمری بگیر هستند و این نشان می دهد که جامعه به سمت پیر شدن پیش می رود.

كد خبر : ۵۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به همایش ملی«تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه» با اشاره به اهمیت موضوع جمعیّت و ضرورت فرهنگ سازی برای اقناع نخبگان در ارتباط با نیاز کشور به افزایش جمعیت، تاکید فرمودند: مسئله نمای جوان برای کشور یک مسئله اساسی، مهم و تعیین کننده است و کشورهایی که در دنیا دچار پیری جمعیت شده‌اند به دشواری راه علاجی برای مشکلات ناشی از آن یافته‌اند.

كد خبر : ۵۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


حوزه‌ علمیه امام رضا(ع) با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم به شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان اعلام کرد: پیام حماسه‌ سازان سیزدهم آبان، امروز باگذر از مرزها به عنوان نماد مبارزه با استکبارجهانی در مشت‌های گره کرده مردم دنیا تجلی پیدا خواهد کرد.

كد خبر : ۵۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


حوزه‌ علمیه امام رضا(ع) با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم به شرکت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان اعلام کرد: پیام حماسه‌ سازان سیزدهم آبان، امروز باگذر از مرزها به عنوان نماد مبارزه با استکبارجهانی در مشت‌های گره کرده مردم دنیا تجلی پیدا خواهد کرد.

كد خبر : ۵۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران به طور خاص درباره جاسوسی آمریکا در زمینه سفر سال 1388 رهبر معظم انقلاب به استان کردستان، پیگیری های جدی را انجام خواهد داد.

كد خبر : ۵۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


ترور دادستان زابل، بازتاب درگذشت حبیب الله عسکر اولادی، دیدار روحانی با رئیس فیفا و ظریف با وزیر خارجه فرانسه و نامه انتقادی ۱۵۰ نماینده به روحانی در خصوص انتصابات وزیر علوم از مهمترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۵۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد گفت: 60 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد بروجرد 20 آبان ماه به منظور شرکت در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در محضر رهبر معظم انقلاب به تهران اعزام می‌شوند.

كد خبر : ۵۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به پایبندی مقاومت در تصمیم گیری‌ها و کارهای خود به حضرت امام خمینی (ره) و پس از ایشان به حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مقاومت برای ورود به میدان جنگ به مراجع و فقها مراجعه می کند.

كد خبر : ۶۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان مسئول جدیدسازمان بسیج دانشجویی این استان را به پیگیری تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها توصیه کرد.

كد خبر : ۶۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


رهبر انقلاب اسلامی یكی از گرفتاریهای بزرگ امروز دنیای اسلام، گرفتاری تحمیلی، عمدی و خباثت‌آور برافروختن آتش اختلافات امت اسلامی و فرقه‌های مذهبی دانستند و بیان داشتند: دستگاه استكبار و استعمار تجربه زیادی در آتش‌افروزی‌های مذهبی دارد و در شرایط كنونی باید ظرفیت حج در مقابل این توطئه فعال شود.

كد خبر : ۶۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


اخیراً محمد نوری‌زاد که گویا توهم کارآگاه شدن را در سر می‌پروراند فردی در استدلال هایی جالب، ترور معاون وزیر صنعت و معدن را بر گردن سپاه انداخته است.

كد خبر : ۶۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


خورشید صبح عاشورا از بالای کوه خود رابه شهر رساند تا شاهد عزاداری مردم شهری باشد که در دلسوختگی و عشق به اهل بیت(ع) زبانزد عام و خاص هستند.

كد خبر : ۶۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


رئیس سازمان بسیج مستضعفین از دیدار ۵۰ هزار نفری فرماندهان بسیج سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب در آغاز هفته بسیج خبر داد.

كد خبر : ۶۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با برشمردن برنامه های هفته بسیج در این استان گفت: بسیج از عامل های حفظ اقتدار نظام است.

كد خبر : ۶۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


پایداری ملی:یک راه دو طرفه است. اگر دشمن می‌تواند از علوم ارتباطات و از پیشرفتها و تازه‌های علمی این رشته استفاده کند، ما هم می‌توانیم استفاده کنیم؛ ما هم باید دنبالش برویم تا استفاده کنیم؛ چه مانعی دارد؟ از همان شیوه‌هایی که ضلالت را منتشر می‌کنند، می‌شود ما استفاده کنیم و هدایت را منتشر کنیم. استعداد ما در استفاده از ابزارها، استعداد بالایی است.

كد خبر : ۶۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


رهبر انقلاب در دیدار بیش از 50 هزار نفر از فرماندهان بسیج، یکی از ویژگی های نظام استکباری را خودبرتربینی دانسته و افزودند: مجموعه های استکباری وقتی خودشان را از بقیه انسان ها مجموعه خودشان را از بقیه مجموعه ها برتر دانستند، وقتی همه چیز را فرع بر خودشان دانستند، یک معادله غلط و خطرناکی در تعاملات جهانی به وجود می آید.

كد خبر : ۶۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


فرمانده ناحیه مقاومت بسیچ پلدختر گفت: هفته شکوهمند بسیج فرصت ارزشمند برای بازگویی و یادآوری ایثار و مقاومت فرزندان این مرز و بوم است.

كد خبر : ۶۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید از توافقات حاصل شده در موضوع هسته ای، بیشترین بهره را برد.

كد خبر : ۶۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس جمهور در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای، ضمن تقدیر از هیئت مذاکره کننده کشورمان تأکید کردند: ایستادگی در برابر زیاده خواهیها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد.

كد خبر : ۶۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


وزیر امورخارجه کشورمان در گفتگوی تلوزیونی در بدو ورود به کشور تاکید کرد: همانطور که در سند نهایی ژنو تاکید شده همه اقدامات اطمینان‌ساز ما در صورت نقض عهد طرف مقابل به سرعت قابل بازگشت است. البته امیدواریم که به این اقدامات نیاز پیدا نکنیم چرا که معتقدیم تعامل و همکاری بهترین شیوه برای نیل به اهداف است.

كد خبر : ۶۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم الانبیا (ص) گفت: 90 پروژه عمرانی در استان لرستان توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء پشتیبانی شده است که از این تعداد 64 پروژه به بهره برداری رسیده و 24 پروژه دیگر نیز در دست اجرا هستند.

كد خبر : ۶۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


ویروس جدید خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای، انتشار متن خلاف واقع از توافقنامه هسته‌ای در سایت کاخ سفید، عدم حضور احمدی‌نژاد در دادگاه و بدهی 3700 میلیارد تومانی دانشگاه آزاد از مهم‌ترین اخبار 24 ساعت گذشته بوده است.

كد خبر : ۶۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


حضرت آیت الله خامنه ای همه مسئولان کشور به ویژه وزیران آموزش عالی و بهداشت و درمان را موظف کردند همه تلاش خود را بکار گیرند تا چرخه پیشرفت علمی کشور کند نشود و هر روز توسعه و سرعت بیشتری یابد.

كد خبر : ۶۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه در مذاکرات ژنو مثلث تناقض را شاهدیم، گفت: مذاکرات ژنو هنوز آغاز راه پر پیچ و خم است.
كد خبر : ۶۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


فتوای رهبر معظم انقلاب برای فیس‌بوک، دولت ساختمان‌هایش را ۹۷ میلیارد تومان اجاره می‌دهد، انتقاد هاشمی رفسنجانی از غیبت روحانی، کارکنان تابناک اعتصاب کردند، واکنش "فرناندا لیما" به اعتراض فیس‌بوکی ایرانیان، اعتراض نماینده پارلمان مکزیک با با برهنه شدن! و ... از جمله اخبار جذاب بسته خبري امروز است.

كد خبر : ۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


یادواره شهدای دانشجوی رشته های پزشکی استان لرستان قرار بود شب گذشته در دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شود که در اقدامی غیرقابل توجیه مسئولان این دانشگاه مانع برگزاری این یادواره شدند.

كد خبر : ۶۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی سه شنبه شب به ریاست رئیس‌جمهور تشکیل شد.

كد خبر : ۶۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: به مناسبت اربعین حسینی دانشجویان هیئات مذهبی دانشگاه‌های لرستان در دوم دی ماه در محضر رهبر معظم انقلاب عزاداری می کنند.

كد خبر : ۶۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


پروژه مدحی، دستگیری ریگی، آزادی عطارزاده، دستگیری چندین تیم پیشرفته جاسوسی و دستگیری عاملان ترور دانشمندان هسته‌ای ، گواه روشنی بر توفیقات وزارت اطلاعات در چند سال گذشته است.

كد خبر : ۶۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور هیاتهای دانشجویی و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره ) آغاز شد.

كد خبر : ۶۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


در این گزارش به تمامی ادعاهای فتنه گران برای وقوع تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ اشاره شده است.

كد خبر : ۶۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


در فتنه 88 ظلم بزرگی به مردم ایران اسلامی شد؛ ظلمی که از ایراد انواع اتهامات، برهم زدن امنیت جامعه و ایجاد اغتشاش گرفته تا تلخ کردن شیرینی انتخاباتی پرشور در کام مردم و سعی در تضعیف اقتدار جمهوری اسلامی صورت گرفت.

كد خبر : ۶۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


رهبر معظم انقلاب درباره ترویج خرافه در شب اول ربیع تاکید کردند: عمل مذکور مستند روایى ندارد و شیوه‌اى قابل تأیید نیست.

كد خبر : ۶۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


مقام معظم رهبری طی استفتاء جدیدی چت کردن دختر و پسر را جایز ندانسته‌اند.
كد خبر : ۶۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


عضو مجلس خبرنگان رهبری گفت: لج بازی و عناد فتنه گران آن ها را از ملت دور کرد و مردم حماسه نهم دی را آفریدند ولی الان با گذشت 4 سال از آن حماسه می بینیم متاسفانه یک عده ای تلاش می کنند که فتنه را بازسازی کنند ولی باید بدانند که مردم ما در هر زمانی دیگر اجازه تکرار این بد رفتاری ها و توطئه چینی ها را نخواهند داد.

كد خبر : ۶۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند: باید جبهه دشمن را شناخت. نباید لبخند دشمن را جدی گرفت و فریفته آن شد. دشمنان انقلاب امروز نیز با تمام قوا ایستاده و از دشمنی منصرف نشده‌اند اما اگر ناچار شوند عقب‌نشینی می کنند.

كد خبر : ۶۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:بیان مشکلات ومطالبات مردم یکی از وظایف امام جمعه است.

كد خبر : ۷۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


دیدار رهبر معظم انقلاب با شهردار و رییس و اعضای شورای شهر اسلامی تهران، اظهارات عارف در دانشگاه تهران، سفر ظریف به لبنان و اظهارات جدید وزیر ارشاد درباره فیسبوک از مهمترین اخبار امروز 23 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


سیدناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رسانه ای نشدن اسامی برخی مفسدان اقتصادی گفت: اعلام اسامی مفسدان اقتصادی باعث سلب اعتماد مردم از آنان خواهد شد.

كد خبر : ۷۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


همانطور که اوایل امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری گردید، کارشناسان می دانستند که این نامگذاری و جهت گیری امری ضروری برای سال 92 بود.

كد خبر : ۷۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


چهل و هشتمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان شاغل در اروپا، شامگاه جمعه در مرکز اسلامی امام علی(ع) وین پایتخت اتریش با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز بکار کرد.

كد خبر : ۷۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تأکید فرمودند: امروز مهم‌ترین مسأله دنیای اسلام «وحدت» است و با وجود همه توطئه‌ها، آینده امت اسلامی در پرتو «وحدت، آگاهی و بیداری اسلامی» درخشان و نویدبخش خواهد بود.

كد خبر : ۷۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


یاسرالحبیب آخوند لندن‌نشین، بهترین نامزد برای دریافت جایزه باروت‌خیس 92 ایران است.

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


جانبازی را سراغ می‌گیریم که 27 سال در حسرت یک ساعت خواب آرام است، چراکه درد شبانه امانش را بریده و اجازه نمی‌دهد پلک روی پلک بگذارد.

كد خبر : ۷۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


رهبر انقلاب : رویکرد استکباری امریکا موجب شده است که ملتها نسبت به این کشور، نوعی حس بی اعتمادی و بیزاری داشته باشند ضمن اینکه تجربه نشان داده است که هر ملت و دولتی که به آمریکا اعتماد کند، ضربه خواهد خورد، حتی اگر از دوستان آمریکا باشد.

كد خبر : ۷۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


رئیس‌جمهمور گفت: جمهوری اسلامی ایران به طور کامل برای مذاکره و اعتمادسازی آماده است، اما نه از تهدید می‌ترسیم و نه زبان تهدید در مواجهه با ایران کارگر است.

كد خبر : ۷۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار نخست وزیر ترکیه، «برادری، محبت و دوستی» کنونی دو کشور را در قرنهای اخیر، بی نظیر خواندند و تأکید کردند: ظرفیتهای گسترده دو طرف، زمینه مساعدی برای گسترش و تعمیق هرچه بیشتر روابط است.

كد خبر : ۷۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


استاندار لرستان در پیامی به مناسبت گرامیداشت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت:بی تردید این حماسه عظیم با مجاهدت عالمان و فرزانگان در طول تاریخ و سرآمد آنان در عصر حاضر حضرت امام خمینی «رضوان الله تعالی علیه» و به برکت خون شهیدان گلگون کفن انقلاب پدید آمده است.

كد خبر : ۷۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخ ساز امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز(شنبه) با حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره)، ضمن قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.

 
كد خبر : ۷۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و آغاز سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مزار شهدا در پلدختر عطر افشانی و گلباران شد.

كد خبر : ۷۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


كد خبر : ۷۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


یکی از اساتید دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر لرستان در اقدامی ارزشمند برای دانشجویانی که در طول ترم ازدواج کرده اند، نمره 20را برای درس دانش خانواده، منظور کرد.

كد خبر : ۷۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


صویری کمتر دیده شده از رهبر معظم انقلاب در کنار پدر بزرگوراشان. آیت الله سید جواد خامنه ای پدر مقام معظم رهبری در تیرماه ۱۳۶۵ درگذشت.

كد خبر : ۷۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


مراجع معظم تقلید در دیدار وزیر کشور بر ضرورت توجه به ارزش‌های اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری، حفظ وحدت در جامعه، عدم اعتماد به غرب، پرهیز از تمایلات شخصی در انتصابات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی تاکید کردند.

كد خبر : ۷۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


جوان 25ساله تهرانی به مناسبت دهه مبارک فجر،مسافت 944کیلومتری مرقد حضرت امام (رحمة الله علیه) تا مسجد جامع خرمشهر را رکاب زنی می کند.

كد خبر : ۷۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


حامد زمانی گفت: افتخار بنده این است که کارهای بنده از سوی رهبری مورد تایید قرار گرفته است.مقام معظم رهبری راجع به ترانه «مرگ بر آمریکا» فرمودند که ترانه مرگ بر آمریکای شما، مرگ بر آمریکای سال ۹۲ بود؛ شنیدم که به این کار زیاد حمله کردند، بگذار حمله بکنند که اگر حمله نمی‌کردند باید عزا می‌گرفتید؛ شما هم دلسرد نشوید و یکی دیگر هم بسازید.

كد خبر : ۷۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


22 بهمن 57 روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان، روز آشکار شدن نعمت بزرگ الهی یعنی استقلال و آزادی بود.

كد خبر : ۷۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


ما راهپیمایى 22 بهمن را در پیش داریم؛ خواهید دید ملت عزیز مثل سال‌هاى گذشته و پرشورتر از گذشته وارد عرصه‌ نگاه‌هاى جهانى خواهد شد.

كد خبر : ۷۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


نگاهی به تیترهای یک و اصلی روزنامه های اصلاح طلب و سایت های حامی دولت در هفته ها و روزهای اخیر، گویای مظلومیت و غربت فرمایشات و مطالبات رهبری دست کم در بین اهالی به ظاهر روشنفکر و حرفه ای دنیای رسانه است.

كد خبر : ۷۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


دولت از آغاز کار سکوت رهبر معظم انقلاب را به تعابیر متفاوت به نفع خود پیش برده است و حمایت های ایشان را به منزله رضایت کامل برداشت و بر اساس آن جلوی کوچکترین انتقاد را گرفته و گاهاً به صورت سلبی نیز برخورد کرده است. این در حالی است که سابقاً آقای رئیس جمهور تجربه تلخی در مذاکرات داشته است.

كد خبر : ۷۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


رهبر معظم انقلاب با تقدیر از حضور مقتدرانه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفتند:ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال، پاسخ این اهانت ها را داد و به مقامات امریکایی تو دهنی زد.

كد خبر : ۷۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


آخرین استفتاء از مقام معظم رهبری درباره فعالیت کاری آقایان و بانوانی که در راستای ترویج پوشش‌های مناسب و مورد تأیید اسلامی فعالیت تبلیغاتی انجام می‌دهند، منتشر شد.

كد خبر : ۷۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


بانوی اهل سنت که چندی پیش از آرزوی دیرینه خود برای دیدار با رهبر انقلاب سخن گفته بود، با ارسال نامه ای به زرین نامه، خبر داد که چند روز پیش موفق به دیدار با رهبر انقلاب شده و به آرزوی دیرینه اش رسیده است.

كد خبر : ۷۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


پرده برداری از بازی سناتورهای آمریکایی که برای بد گفتن از ایران و دشمنی با کشورمان، از صهیونیست ها پول می گیرند، موضوع مهمی بود که رهبر معظم انقلاب در دیار با مردم تبریز، بدان اشاره کردند.

كد خبر : ۷۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


سیاسیت‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» بر اساس بند یک اصل 110 قانون اساسی از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد.

كد خبر : ۷۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:اگر قطع وابستگی اقتصاد به نفت در گذشته مورد تذکر رهبری بوده است، امروز یک واجب شرعی است چرا که استکبار از نفت خام به عنوان سلاح علیه یک ملت و یک انقلاب استفاده می‌کند.

كد خبر : ۷۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


رهبر معظم انقلاب در یکی از بیانات خود در دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرمودند: «امروز آرایش تهاجمی فرهنگی بسیار خطرناکی علیه انقلاب به وضوح مشاهده می شود، زیرا جهان اسلام بیدار و هوشیار شده است.

كد خبر : ۷۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مجاهد صادق و صابر مرحوم حاجی حیدری را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


ضرغامی بی توجهی دست اندرکاران سریال سرزمین کهن به نامگذاری بختیاری در این فیلم را اشتباهی بزرگ توصیف کرد و اظهار داشت: اشتباه بزرگ همکارانم را که هرگزآنها را به خاطر این اشتباه نبخشیدم این بود که نام بختیاری را به گونه ای به کار بردند که شبهه اینکه ظرفیت برداشت برای اینکه بخواهند آن را تعمیم دهند وجود داشت و مردم حق داشتند.

كد خبر : ۷۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


در پی ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راه های اجرا و تحقق این سیاست ها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۷۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


ترویج و تبلیغ زندگی خانم دانشور یکی از اعضای شورای شهر تهران که بینش سیاسی اش اصلاح طلبانه نیز است عملا بر همه احادیث و سفارشات بزرگان دین و مذهب در مورد ساده زیستی و توجه به آن خط بطلان می کشد.

كد خبر : ۷۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


رزمایش الی بیت المقدس، دقایقی پیش همزمان در شش استان کشور، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، سمنان، قم و تهران آغاز شد.

كد خبر : ۷۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


امام جمعه پلدختر گفت:قرآن کريم بهترين الگو براي ترويج اقتصاد مقاومتي است که سوره حضرت یوسف در مورد اهمیت اقتصاد مقاومت نکات مهمی را بیان کرده است.

كد خبر : ۷۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


رییس جمهوری با بیان اینکه به دنبال اعتمادسازی با همه به ویژه همسایگان هستیم، گفت: دنیا بداند روی عزت، استقلال، منافع ملی و ارزش ها معامله نمی کنیم و اینها خط قرمزهای ما است.

كد خبر : ۷۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


خطیب موقت نمازجمعه تهران تصریح کرد: دولت می‌تواند با استعانت از اقتصاد مقاومتی، معضلات و مشکلات مردم را برطرف سازد.

كد خبر : ۷۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سال 88 عکس امام(ره) را پاره کردند و به امام حسین (ع) توهین کردند. این کارها را میرحسین و کروبی انجام دادند و الان هم دل ما از دست این‌ها داغدار است.

كد خبر : ۷۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


در طول روز از اخباری مطلع می‌شوند که این اخبار در قالب بسته‌ خبری تحت عنوان "محرمانه‌های دانا" به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۷۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


تب داغ موضوعات مربوط به کنسرت، بعد از آغاز وزارت ارشاد در دوره جدید، همچنان در رسانه ها جریان دارد و اخبار متعددی از برگزاری یا عدم برگزاری این مراسم در اقصی نقاط کشور به گوش می رسد.

كد خبر : ۷۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


در پی ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، تقنینی، قضایی، و همچنین مسئولین مراکز و نهادهای دینی، نظارتی، اقتصادی، علمی و رسانه‌ای کشور صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۷۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


چند روزی نیست که از سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به کشورمان می گذرد، سفری که در آن کاترین اشتون در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان درباره مسایل حقوق بشر سخن گفت. اگر تا قبل از سفر اشتون، مقامات آمریکایی به بهانه حقوق بشر از وضعیت سران فتنه 88 گلایه می‌کردند و خواستار آزادی آنان بودند، اما این بار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بود که در خاک کشورمان از نبود حقوق بشر سخن می گفت!

كد خبر : ۷۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


نوه امام خمینی گفت: مرحوم حاج احمد آقا در دوران حضور امام خمینی (ره) برای امام و در دوره پس از امام راحل برای مقام معظم رهبری و سایر مسئولان بازوی مشورتی قوی بود.

كد خبر : ۷۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


مراسم اهداء دومین جایزه باروت خیس در ششمین شب اختتامیه جشنواره ملی ره آور سرزمین نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد.

كد خبر : ۸۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۶


شاید دانستن درباره مشکلات حوزه زنان تنها از زبان خود زنان قابل درک‌تر و ملموس‌تر باشد، بخصوص زنانی که پله‌های موفقیت را یکی یکی طی کرده‌ و در حال حاضر از دشواری‌ها، کمبودها و نیازهای زنان جامعه اطلاع دارند.

كد خبر : ۸۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۶


امام جمعه پلدختر با انتقاد از عملکرد وزارت ارشاد گفت:متاسفانه در ماههای اخیر وزارت ارشاد در قالب همایش ها وجشنواره ها با تجلیل از برخی افراد مسئله دار عملکرد خود را زیر سوال برده است.

كد خبر : ۸۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اصل حادثه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را در معرض آسیب تحریف دانستند و فرمودند: معنی ندارد که برخی از آثار فرهنگی و هنری که به نام دفاع مقدس تولید می‌شود و یا همایش‌هایی که برگزار می‌گردد در تعارض با ماهیت و اصل این حرکت عظیم باشد.

كد خبر : ۸۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


مسیرهای منتهی به حرم رضوی درحال حاضر مملو از خیل عظیم عاشقان ولایت شده است.
كد خبر : ۸۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


برخی از چهره ها و شخصیت های سیاسی کشور از نامگذاری سال 93 از سوی رهبر معظم انقلاب استقبال کردند.

كد خبر : ۸۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


تنها دقایقی پس از نامگذاری سال 1393 به عنوان "اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی" از سوی رهبر معظم انقلاب این نامگذاری به سرخط رسانه های مهم منطقه و جهان مبدل شد.

كد خبر : ۸۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


مقام معظم رهبری سال ۹۳ را به نام «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند و تلاش مجاهدانه مردم و مسئولان لازمه تحقق شعار سال دانستند.

كد خبر : ۸۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


رهبر معظم انقلاب با تبیین شرایط فعلی جهان فرمودند:بدانید واقعیات جامعه جهانی طبق خواسته‌های آمریکا پیش نمی‌رود.

كد خبر : ۸۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


كد خبر : ۸۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


شهردار پلدختر با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز 93 را به مردم ولایت مدار پلدختر و هموطنان تبریک گفت.

كد خبر : ۸۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


رئیس‌ جمهوری به مناسبت آغاز سال جدید، ساعاتى قبل با رهبر معظم انقلاب اسلامى تلفنى گفت‌وگو کردند.

كد خبر : ۸۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار اعضای ستاد نکوداشت علیمردان خان بختیاری فرمودند: قوم بختیاری و لُرها جزء بهترین و باوفاترین اقوام ایرانی هستند و به صفت صداقت، شجاعت، غیرت، صفا و پایداری بر عقائد اسلامی و شیعی شناخته می شوند.

كد خبر : ۸۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


یکی از محور های سخنرانی رهبر معظم در حرم مطهر رضوی تأکید به جوانان فعال در عرصه فرهنگی و مراجع فرهنگی از جمله علما، اساتید، روشنفکران انقلابی و هنرمندان متعهد برای داشتن نگاه نقادانه در عرصه فرهنگ برای جلوگیری از بروز انحراف در اوضاع فرهنگی بود. ایشان این موضوع را به معنی تضاد میان آزادی در حوزه فرهنگ ب نگاه انقلابی به این بخش ندانسته و در واقع آن را به معنای مراقبت برای جلوگیری از بروز ولنگاری و بی بند و باری تفسیر فرمودند.

كد خبر : ۸۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


دولت و ملّت، لازم و ملزوم و مکمل هم هستند، اما این مسئولیت بیشتر متوجه مسئولین و حقوق بگیران و دست اندرکاران امور اقتصادی و تولیدی کشور است...

كد خبر : ۸۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


شهردار پلدختر گفت:در سال جدید پرسنل شهرداری پلدختر این آمادگی را دارد که برای تحقق شعار امسال به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ،با کار و تلاش جهادی گام های مثبتی را بر دارد.

كد خبر : ۸۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در اولین روز کاری سال جدید با تبریک سال اقتصاد و فرهنگ گفت : تقارن سال 93 با ایام شهادت بزرگ بانوی اسلام عطر محبت و ارادت به ساحت نورانی ائمه اطهار علیهم السلام را در مشام جانها آکنده می کند و پیوند ناگسستنی ایرانیان را با ائمه اطهار به منصه ظهور می رساند .

كد خبر : ۸۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه هیچ ملتی با تنبلی به مقام شایسته نمی‌رسد و در رأس همه تلاش‌ها «آمادگی برای جان‌فشانی» است، فرمودند: دوران پرماجرای دفاع مقدس داستان ایستادگی ملت ایران در برابر خباثت‌های استکبار جهانی است.

كد خبر : ۸۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


كد خبر : ۸۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


بدون شک اگر کولایی به عنوان یک عضو فعال در فتنه 88 بر مسند ریاست دانشگاه تهران که یکی از مهمترین دانشگاه های کشور است تکیه بزند، دولت را با چالش های فراوانی روبه رو خواهد کرد و فرجی دانا نیز در وضعیت نامعلومی قرار می گیرد

كد خبر : ۸۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


سال حماسه ی سیاسی و اقتصادی که تنها حماسه ی سیاسی اش به چشم آمد بلاخره تمام شد و اقتصاد جا مانده از سال 92 به 93 رسید.

كد خبر : ۸۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


مراسم سوگواری و عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمة‌الزهرا سلام‌الله‌علیها طبق روال همه‌ ساله از سوی رهبر معظم انقلاب به مدت پنج شب برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


سال جدید که رهبر معظم انقلاب آن را سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری کرده است، فرصت مناسبی برای جبران عقب ماندگی ها و توسعه مناطق محروم امثال شهرستان پلدختر فراهم شده است.

كد خبر : ۸۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


پس از آشکار شدن نا امنی کامل اطلاعاتی و امنیتی برای کاربران در شبکه های اجتماعی خارجی، اخیرا دشمنان با حضور کاملا محسوس در شبکه های اجتماعی ایرانی اقدام به پیاده سازی اهداف خود می کنند.

كد خبر : ۸۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


در آستانه دوازدهم فروردین، سالروز جمهوری اسلامی ایران، رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات 920 نفر از محكومانِ محاكم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حكومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت كردند.

كد خبر : ۸۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


قطعنامه‌ای که روز پنج‌شنبه هفته گذشته با عنوان راهبرد اتحادیه‌اروپا درباره ایران به تصویب پارلمان این اتحادیه رسید به اندازه‌ای خیال‌پردازانه است که تصویب آن از سوی کشورهای اروپایی، آنهم در حالی که ضعیف‌ترین دوران حیات خود را تجربه می‌کنند، فقط با واژه‌هایی نظیر «خنده‌دار» و «احمقانه» قابل تفسیر است.

كد خبر : ۸۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها امشب (جمعه) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان نظام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۸۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


استقبال گسترده از فیلم "چ" نشان داد که جوانان و نسل امروز بیشتر از هر زمان تشنه دریافت روایت دفاع مقدس به شکل الگو گیری از شهدا و فرماندهان بزرگ 8 سال جنگ تحمیلی هستند.

كد خبر : ۸۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: اعتدال، عقلانیت و تدبیر به عنوان شعار و رویکرد اصلی دولت، محور و اساس فعالیت‌های اجرایی و مدیریتی در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف است.

كد خبر : ۸۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۸۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


وقتی یک سایت خبری وابسته به یک جریا خاص سیاسی روز ملی فناوری هسته ای را به روز عزت یا خفت یا روز دریافت یارانه توسط فقرا تعبیر می کند؟!

كد خبر : ۸۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: با تلاش های انجام شده، مقدمات احداث زایر سرای لرستان با عنوان زایر سرای فاطمه زهرا(س) در مشهد مقدس فراهم و این زایر سرا با ظرفیت یک هزار تخت ساخته می شود.

كد خبر : ۸۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


رئیس جمهور بر تأثیر متقابل اقتصاد و فرهنگ بر یکدیگر اشاره کرد و گفت: دولت در سال گذشته به قول خود در متوقف کردن اسب سرکش تورم عمل کرد و در سال 1393 نقشه راه خود را برای ایجاد اشتغال و متوقف کردن بیکاری به ویژه در میان قشر تحصیل کرده کشور ترسیم کرده است.

كد خبر : ۸۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه مذاکرات باید ادامه یابد و چارچوب آن هم موضوع هسته‌ای است، تصریح کردند: مذاکره‌کنندگان کشورمان هیچ حرف زوری را نباید از طرف مقابل قبول کنند و روابط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با ایران نیز باید بصورت متعارف و غیرفوق‌العاده باشد.

كد خبر : ۸۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


رهبر معظم انقلاب به درستی جنگ یک‌ جانبه اروپا و غرب را علیه اقتصاد کشور شناخته و با هدف‌گذاری، نام‌گذاری امسال بعنوان اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی ،کشور ایران مقتدر تر از همیشه به مقابله با توطئه های آنها می پردازد.

كد خبر : ۸۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


استاندار لرستان با اشاره به شعارسال جاری، گفت: تمامی فعالیت ها و برنامه های اجرایی استان در سال جاری باید در راستای تحقق این شعار و با عزمی ملی و مدیریتی جهادی عملیاتی و انجام شود.

كد خبر : ۸۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


پایگاه خبری khamenei.ir،تصاویری از "شهید علی صیادشیرازی" در کنار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای منتشر کرد.

كد خبر : ۸۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ، همسو با اهداف عالیه نظام و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند جامعه، انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام داشت.

كد خبر : ۸۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


نماینده شهرستان پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:دانشگاهها محور توسعه همه جانبه درجامعه هستند.

كد خبر : ۸۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با شعار سال(اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی)، و سخنرانی اخیر در مشهد مقدس، وبلاگ نویسان ارزشی مطالب بسیار زیادی را در تحلیلی و تبیین سخنان مقام معظم ربری به رشته تحریر درآوردند که در ادامه، گوشه ای از مطالب این وبلاگ نویسان را میخوانیم.

كد خبر : ۸۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


آغاز دهن کجی‌ها و نگاه تحقیرآمیز و استفاده از فرصت دولت یازدهم برای انجام رفرم و تشکیلات جاسوسی در ایران و دخالت آشکار در امور داخلی کشور، قطع به یقین یادآور همان دورانی است که دولت نه با دید بلند مدت و انقلابی بلکه با دید کوتاه و غربگرایانه به مسائل کشور نگریسته و ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای چند ساله نظام را در چشم به هم زدنی به چوب‌ حراج می‌گذارد تا قدری اقتصاد جان بگیرد.

كد خبر : ۸۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


آنچه تاکنون و در جریان مذاکرات اخیر با گروه کشورهای 5+1 به دست آورده‌ایم با آنچه وعده داده شده بود و انتظار می‌رفت فاصله زیادی دارد تا آنجا که می‌توان گفت تنها دستاورد دور جدید مذاکرات اثبات بی‌خدشه این واقعیت بوده است که «آمریکا قابل اعتماد نیست»!

كد خبر : ۸۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


فرمانده کل سپاه ضمن تقدیر و تشکر از بسیج به خاطر فعالیت های انجام شده پیرامون اقتصاد مقاومتی، گفت: متاسفانه دولت از پیشنهادات و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبالی نکرده است و امیدواریم دولت از توان موفق بسیج و سپاه و ظرفیت عظیم مردم در این عرصه ها استفاده کند.

كد خبر : ۸۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


دبیرخانه نخستین همایش ˈتبیین جایگاه روابط عمومی در حوزه فرهنگ سازیˈ با محوریت روابط عمومی دستگاههای اجرایی در استان تشکیل شد.

كد خبر : ۸۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


سال‌هاست که مقام عظمای ولایت با توجه به الویت ها و نیازهای کشور و توجه مسولین و مردم به آن، هر سال را به یک نام معرفی می کنند که سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شد و نشان از دغدغه معظم له به مقوله های اقتصاد و فرهنگ جامعه است.

كد خبر : ۸۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ‫انرژی هسته‌ای ایران نقطه عطفی در تمدن اسلامی است‬، گفت:‌ نه آب سنگین اراک و نه فعالیت‌های دیگر هسته‌ای به فرمان نایب امام زمان(عج) به هیچ وجه تعطیل بردار نیست‬.

كد خبر : ۸۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، جمعی از مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۸۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


در خجسته سالروز ولادت با سعادت بانوی برگزیده ی دو عالم حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها و فرزند برومندش امام خمینی کبیر (ره) فضای حسینیه ی امام خمینی مملو از عطر دل انگیز فضائل و مناقب فاطمی شد.

كد خبر : ۸۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در خصوص جشن میلاد حضرت زهرا (س) اطلاعیه ای صادر کرد.

كد خبر : ۸۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۳


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت:پرهیز از اسراف و خرید کالاهای داخلی از مسائل مهم وتاثیر گذار برای تحقق شعار امسال است.

كد خبر : ۸۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۳


دبیر جامعه روحانیت مبارز استان لرستان گفت:دشمنان نظام جمهوری اسلامی سعی دارند با تهاجم فرهنگی،شبیخون فرهنگی و ناتوی فرهنگی هویت نظام را تغییر دهند.

كد خبر : ۸۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۵


امام جمعه پلدختر گفت:شهرستان پلدختر با حضور گسترده ای که در صحنه های مختلف سیاسی به خصوص انتخابات مجلس با حضور 96/7درصدی داشتند منطقه حماسه ساز سیاسی در کشور است.

كد خبر : ۸۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۷


فرماندار جدید پلدختر ضمن تقدیر از ابراز محبت‌های مردم و مسئولان شهرستان پلدختر خواستار پرهیز از نصب بنر در سطح شهر شد.

كد خبر : ۸۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۸


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد گفت:در سالی که رهبر معظم انقلاب بر مسئله فرهنگ واقتصاد تاکید کرده است مجمع مشورتی دفتر نماینده ولی فقیه با همکاری دستگاههای متولی استان در نظر دارد یک برنامه ریزی فرهنگی مناسبی را برای جوانان در استان انجام دهد.

كد خبر : ۸۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


من وظیفه نظام می‌دانم، وظیفه وزارت ارشاد می‌دانم، وظیفه شما که ناشرید می‌دانم، که وقتی چنین چیزی مطرح می‌شود، شما اجازه ندهید و کمک نکنید.

كد خبر : ۸۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


مدیر قرارگاه فضای مجازی بسیج در دیدار با امام جمعه کرمان گفت: امروز مسئولیت اصلی ما در مقابل دشمن شناخت آن و استفاده از ابزارهای لازم برای بیان حقانیت اسلام و جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۸۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


این آدرس شهادت است، آدرسی که هرکسی به بهشت زهرا(س) یک بار هم رفته باشد آن را شنیده و به آن جا رفته است.

كد خبر : ۸۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


رهبر معظم انقلاب در بخشی ار سخنانشان فرمودند: تدوین سند تحول آموزش و پروش جزء آرزوها از ابتدای انقلاب بود ؛ مسئولان آموزش و پرورش در عمل آن راجدی بگیرند.

كد خبر : ۸۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


رئیس رسانه ملی گفت: با افتتاح این شبکه برای هر مخاطب ایرانی 450 ساعت برنامه جذاب پخش می‌شود و امیدواریم بستری برای فراهم کردن اوقات شاد برای هموطنانمان باشد.

كد خبر : ۸۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۸


مسئول بسیج سازندگی سپاه لرستان گفت: اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی دو برنامه مهم و محوری بسیج سازندگی است.

كد خبر : ۸۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۸


مدیر کل  امور اجتماعی استانداری گفت: رخنه فرهنگی در همه جای کشور در حال فعالیت است. گروه ها و فرقه های انحرافی در تلاش اند که عوام فریبی کنند و  افکار خود را توجیح نمایند.

كد خبر : ۸۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


امام جمعه پلدختر گفت:بالندگی وپیشرفت کشور در درجه اول مرهون زحمات فرهنگیانی است که در آموزش وپرورش تلاش می کنند.

كد خبر : ۸۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


همزمان با سیزدهم رجب و خجسته سالروز میلاد مولی الموحدین حضرت علی(ع)، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم بویژه مردم استان ایلام امروز در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۸۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۳


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: 35 سال در مقابل رژیم شاه و هشت سال جنگ دلواپس نبودیم و تا خدا، اعتقاد و ایدئولوژی و ملت عزتمندی داریم در این زمینه هیچ دلواپسی نداریم.

كد خبر : ۸۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


امام جمعه و فرماندار پلدختر در پي قهرماني مقتدرانه تيم ملي كشتي فرنگی ايران در رقابت‌هاي جام جهاني در تهران، با صدور پيامي از كشتي‌گيران و مربيان تيم ملي كشتي فرنگی تقدير كردند.

كد خبر : ۸۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۶


حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی از قهرمانان تیم ملی تشکر کردند.

كد خبر : ۸۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۶


طی حکمی ماشااله نعمتی که پیش از این به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دورود فعالیت می کرد به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شد.

كد خبر : ۸۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


 حبيب اله خجسته پور فرماندار و رئيس انجمن كتابخانه هاي عمومي شهرستان خرم آباد در جلسه اين انجمن خواستار ايجاد محافل كتابخانه اي در سطح شهرستان خرم آباد شد.

كد خبر : ۸۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


همین الان یک میلیون جوان در نوبت دریافت وام ازدواج قرار دارند ولی ما پول نداریم که به آنها وام ازدواج دهیم، ورود عده‌ای آقازاده در قراردادهای نفتی باعث ایجاد فساد شده است، مگر قراردادهای نفتی ملک طلق یا شادباش کسی است؟!

كد خبر : ۸۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست های کلی «جمعیّت» را که براساس بند یک اصل 110 قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۸۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


فرمانده معظم کل قوا در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه طی دستخطی، بالندگی در سپاه را از برکات توکل، اعتماد به نفس و جرأت اندیشیدن و اقدام دانستند.

كد خبر : ۸۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱


در زمان اعلام کمک به رزمندگان، یک دختر کم سن و سال به طرفم آمد و النگویش را از دستش بیرون آورد و تحویلم داد و من آن موقع احساس کردم، بدون اجازه والدین نباید از او النگویش را تحویل بگیرم.

كد خبر : ۸۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱


در آستانه مبعث پیامبر گرامی اسلام صلّی الله علیه وآله وسلّم و همچنین سالروز عملیات غرور آفرین بیت المقدس و فتح خرمشهر، رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات 72 نفر از محكومانِ سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت كردند.

كد خبر : ۸۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲


رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه اینقدر در زندگی مردم دخالت نکنیم، افزود: بگذاریم مردم خود راه بهشت را ببرند و با شلاق نمی‌شود مردم را به بهشت برد.وی اضافه کرد: پیامبر نیز بشیر و نذیر بود و شلاق به دست نداشت ما نیز باید بشیر و نذیر باشیم.

كد خبر : ۸۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


رئیس مجلس شورای اسلامی پس از دیدار روز گذشته نمایندگان با رهبر معظم انقلاب اسلامی به کمیسیون‌های تخصصی ماموریت داد تا 4 محور مورد نظر ایشان را پیگیری کنند.

كد خبر : ۹۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


افت شدید قیمت خیار و نبود بازار مناسب کشاورزان صیفی کار شهرستان پلدختر را با مشکلاتی مواجه کرده است.

كد خبر : ۹۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


یک عضو هیأت علمی دانشگاه با هشدار نسبت به ورود ایران به فاز نخست سالمندی،از تولد نیم میلیون کودک سزارینی در سال،بدون وجوب درمانی خبر داد و نسبت به سوءاستفاده آمریکا از تجربه کاهش جمعیت ایران برای جلوگیری از رشد جمعیت دنیا پرده برداشت.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: توانمندی در مقابل تهدیدات و اکتفا به تولید ملی و داخلی و پرهیز از واردات اضافی جزو ارکان اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود.

كد خبر : ۹۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


استاندار لرستان طی پیامی ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار گفت:رشادت ها و حماسه آفرینی های پاسداران انقلاب اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس هرگز از اذهان ملت شریف ایران اسلامی پاک نخواهد شد.

كد خبر : ۹۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱


سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در مراسم بیست و پنجمین سالگرد عروج بنیانگذار انقلاب اسلامی که در حرم مطهر ایشان در حال برگزاری است ، آغاز شد.

كد خبر : ۹۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


حواشی برگزاری مراسم ارتحال امام(ره)...

كد خبر : ۹۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


نزدیک به یک سال از عمر دولت یازدهم می گذرد، دولتی که معروف به دولت "تدبیر و امید" است و از ابتدا مدعی بود که "کلید" حل مسائل کشور در دستان اوست. مردم نیز به این نگرش دولت، نسبت به سایر کاندیداها اقبال بیشتری نشان دادند و آقای "روحانی"، را به عنوان رئیس دولت یازدهم انتخاب کردند.

كد خبر : ۹۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


رئيس مرکز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به تاثير منش شخصي و مديريت رهبر معظم انقلاب در سياست خارجي اظهار داشت: در اين سال‌هاي طولاني که در خدمت ايشان بوديم هيچ‌گاه بنده نديدم که ايشان بابت اين تهديدهايي که عليه ايران مي‌شود توسط آمريکا و صهيونيست‌ها، کوچک‌ترين نشاني از نگراني و دلشوره داشته باشد.

كد خبر : ۹۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


از وعده نبود داس در دولت تا تغییر در زندگی مردم در 100 روز همه این ها می توانست نشان از برنامه ریزی اصولی در این دولت باشد و اینکه شایسته سالاری می تواند به خوبی جای بازی های سیاسی را بگیرد اما این تغییرات در حال حاضر به گونه دیگر در حال رقم خوردن است.

كد خبر : ۹۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


استاندار لرستان با صدور پیامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، گفت: باور جوانان و تلاش برای تقویت، ترویج و نهادینه کردن روحیه امید و خودباوری در میان نسل جوان و نوجوان کشور و توجه به خواسته ها و مطالبات آنان در حوزه های مختلف،بستر رشد و توسعه بیش از پیش کشور خواهد شد.

كد خبر : ۹۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


فرزند رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: بهبودی حضرت آیت الله مهدوی کنی رو به پیشرفت و بهتر شدن حال ایشان کاملا محسوس است.

كد خبر : ۹۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


امروز دوشنبه برابر با نوزدهم خرداد 1393 هجری خورشیدی، یازدهم شعبان 1435 هجری قمری و نهم ژوئن 2014 میلادی است. 62 سال پیش در چنین روزی، دادگاه لاهه با حضور محمد مصدق برای بررسی شکایت ایران از انگلیس تشکیل شد.

كد خبر : ۹۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


امام خامنه‌ای به‌مناسبت همایش "مادران چشم به راه" و تجلیل از مادران شهدای گمنام تهران خطاب به این مادران شهدا پیامی صادر کردند.

كد خبر : ۹۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


رئیس، مدیران و جمعی از محققان جهاد دانشگاهی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۹۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


فرمانده معظم کل قوا درگذشت جانشین فرمانده آشیانه جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۹۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


رهبرانقلاب پیش از ظهر امروز ضمن بازدید از نمایشگاه کتاب دارالحدیث در حسینیه امام خمینی رحمه‌الله، با پژوهشگران این موسسه دیدار کردند.

كد خبر : ۹۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


ایمانوئل والرشتاین، جامعه‌شناس بلندآوازه آمریکایی با نگرانی می‌گوید؛ «مانع اصلی پیش‌روی ما برای استقرار نظم جهانی- کدخدایی آمریکا!- دکترین ولایت ‌فقیه امام خمینی است.

كد خبر : ۹۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


در آستانه سالروز میلاد حضرت حجت ابن الحسن العسگری(عج) رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات یک هزار و پنجاه و دو(1052) نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

كد خبر : ۹۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


نماینده ولی فقیه در لرستان، با اشاره به ظرفیت های اقتصادی استان لرستان، گفت: نهاد صنعت و معدن بستر پویایی و رونق اقتصادی استان و خروج از رکود اقتصادی را فراهم کند.

 

كد خبر : ۹۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۲


صبح امروز در حاشیه جشن انتظار و امید به مناسبت جشن نیمه شعبان حجت الاسلام حسن روحانی به همراه مقامات دولتی، جمعی از اصلاح طلبان و حامیان دولت حضور سخنرانی کرد.

كد خبر : ۹۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:اگر مقام معظم رهبری دستور جهاد دهند جلوی هتاکی های و بی حرمتی های گروهک داعش را خواهیم گرفت.

كد خبر : ۹۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


نشست خبری رئیس‌جمهور با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۹۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجة الاسلام و المسلمین فشارکی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۹۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


دکتر حسن روحانی رییس جمهوری دستیابی به اهداف سند چشم انداز و توسعه همه جانبه ایران اسلامی را اولویت اصلی کشور دانست و بر تلاش و همکاری همه قوا بر اساس هدایت ها و ارشادات داهیانه رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.

كد خبر : ۹۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی اعضای جدید شورای راهبردی روابط خارجی را منصوب کردند.

كد خبر : ۹۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


امام جمعه پلدختر گفت:سفر دولت به استان لرستان فرصتی را برای توسعه این استان فراهم کرده است.

كد خبر : ۹۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت: دشمن می‌خواهد دنیای اسلام وحدت نداشته باشد تا خطر اسرائیل از یاد برود.

كد خبر : ۹۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


مولوی «عبدالرحیم رئیسی» می‌گوید اشتباه بزرگ وهابیت این است که مسائل شرعی را بازیچه سیاست قرار داده و از کم عقلیشان دشمن بی‌نهایت استفاده می‌کند.

كد خبر : ۹۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


کشور را توطئه و شایعه گرفته بود، به طوری که اگر درب هر خانه باز می شد و 5 نفر در آن خانه دور هم نشسته بودند، نقل مجلس آنها شایعه سازی بود. عده ای در خارج و عده ای در داخل کشور این شایعات را می‌ساختند و داخل خیابان و بین مردم می چرخاندند.

كد خبر : ۹۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۶


امام جمعه پلدختر گفت:تهدید ابوبکر بغدادی نسبت به انهدام خانه کعبه و گفتگوی تلفنی امیر قطر با دکترروحانی را باید برگ دیگری از پیش بینی های رهبر معظم انقلاب درباره برگشتن شر تروریست ها به حامیان آنهاست.

كد خبر : ۹۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


صدها نفر از استادان دانشگاهها عصر چهارشنبه در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی به هم اندیشی و تبادل نظر در زمینه های علمی – دانشگاهی – فرهنگی – اجتماعی – اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۹۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


حسن روحانی ۵ آبان ۹۲ در جاسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی باقی مانده تاکید کرد:« دولت از راه خود ذره‌ای کوتاه نمی آید؛… ممکن است بنا به دلایلی مجری سیاست‌ها تغییر کند اما راه همان راه است.» به نظر می رسد این راه دولت پر از اشتباه بوده که نمایندگان صحبت از استیضاح فرجی دانا می کنند.

كد خبر : ۹۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


"پدرم روحانى معروفى بود، اما خیلى پارسا و گوشه‌گیر... زندگى ما به سختى مى‌گذشت. من یادم هست شب‌هایى اتفاق مى‌افتاد که در منزل ما شام نبود! مادرم با زحمت براى ما شام تهیه مى‌کرد و... آن شام هم نان و کشمش بود."

كد خبر : ۹۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، عصر امروز (دوشنبه) در دیدار مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاههای مختلف کشوری و لشگری، ضمن بیان نکاتی بسیار مهم در زمینه مسائل داخلی و خارجی، تلاش پیچیده و چند جانبه برای ایجاد اختلال در محاسبات مسئولان و دستگاههای جمهوری اسلامی را مهمترین هدف کنونی استکبار بویژه امریکا خواندند.

كد خبر : ۹۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


مسئول سازمان بسیج اساتید لرستان گفت: اساتید بسیجی پیگیر تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب بوده و این مطالبات نصب العین اساتید باشد.

كد خبر : ۹۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


رییس جمهوری تأکید کرد موفقیت‌های دولت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تنها با حمایت همه فعالان سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب میسر شده و باید همه ما با وحدت، اتحاد و یگانگی گام‌های بلندی برای حل مشکلات کشور برداریم.

كد خبر : ۹۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم مجاهد مرحوم آیت الله محمدی گیلانی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۹۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:دشمنان نظام جمهوری اسلامی از طریق ماهواره ،خاکریزهای خود را در منازل ایجاد کردند و با تجاوز به حریم خصوصی سعی در انحراف جامعه از ارزشهای اسلامی را دارند.

كد خبر : ۹۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و هیئت دولت ، طی بیاناتی اظهار داشتند: هرگونه تغییر مسیر فرهنگ از چارچوب نظام اسلامی، موجب برهم خوردن انتظام فکری و هویت واقعی جامعه خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


یکی از بانک‌های کشور اقدام به ارائه طرح جدید البسه بانوان شاغل در این بانک نموده که آن را برای تمام شعب خود در کشور ارسال کرده است؛ در این طرح فقط به مانتو و مقنعه پرداخته شده و هیچ اشاره‌ای به پوشش چادر نشده است و عملا با این اقدام این بانک اقدام به حذف چادر در بین کارکنان خود کرده است.

كد خبر : ۹۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت فرارسیدن لیالی قدر ماه مبارک رمضان برخی از توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای استفاده‌ی هرچه بهتر و کامل‌تر از این فرصت گران‌بها را مرور می‌کند.

كد خبر : ۹۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


كد خبر : ۹۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


با اعمال این قاطعیت، دیگران هم خواهند گفت که ببینید، قوّه‌ی قضاییه این است و چنین متخلفانی را خودش مجازات می‌کند.

كد خبر : ۹۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


رییس جمهوری با تاکید بر اینکه پرچمدار صلح و گفت و گو هستیم اما از حقوق ملت ایران ذره ای کوتاه نخواهیم آمد گفت: ایران هیچ‌گاه از تحریم‌ها نترسیده و نخواهد ترسید و بر این اساس پای میز مذاکره قرار نگرفته است

كد خبر : ۹۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


همزمان با سالروز شهادت مظلومانه مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب علیه السلام مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۹۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان این که ناامنی ها در شمال غرب عراق، موجب بروز مشکلات در تامین سوخت و مواد غذایی مردم منطقه شده، گفت: بر اساس درخواست دولت عراق و در چارچوب قراردادهای اقتصادی فی مابین سوخت و مواد غذایی مورد نیاز این کشور را تامین خواهیم کرد.

كد خبر : ۹۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


در آستانه راهپیمایی قدس،مردم پلدختر خود را برای حضوری گسترده در این راهپیمایی آماده می کنند.

كد خبر : ۹۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


جامعه روحانیت شهرستان پلدختر ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل در غزه از اقشار مختلف مردم  و همچنین تمامی مسلمانان جهان خواست با شرکت در راهپیمایی روز قدس جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کنند.

كد خبر : ۹۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان، برداشتن موانع علم و علم آموزی در دانشگاهها را به عنوان یکی از رسالت های دانشجویان بسیجی عنوان کرد.

كد خبر : ۹۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و همزمان با سراسر کشور مردم مومن و روزه دار خطه ولایت(پلدختر) با لبیک به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم بی گناه و بی دفاع  غزه اعلام نمودند.

كد خبر : ۹۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: احتمال رویت هلال ماه شوال در غروب یکشنبه بسیار ضعیف است.

كد خبر : ۹۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


پس از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره میزان ظرفیت غنی سازی که ایران به آن نیاز دارد، تلاش هایی آغاز شده تا اینگونه القا کنند که این سخنان کار مذاکره کنندگان ایرانی را سخت کرده و در صورت شکست مذاکرات یکی ازدلایل اصلی ناکامی ،این سخنان رهبر انقلاب بوده است.

كد خبر : ۹۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی درگذشت عالم پارسا مرحوم مغفور حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عزیز الله عطاردی قوچانی پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۹۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت عید سعید فطر با عفو یا تخفیف مجازات محکومان دادگاههای عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

كد خبر : ۹۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


سرپرست اداره کتابخانه های عمومی استان گفت: توجه ویژه ای به کتابخانه مرکزی دارم چرا که کتابخانه مرکزی هر استان نمود فعالیت های فرهنگی استان است و اگر کتابخانه مرکزی وجود نداشته باشد مصیبت است.

 
كد خبر : ۱۰۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


برخی از اخبار و گزارش‌های پیرامونی دیگر حکایت از آن دارند که «وین 6» آنگونه که حریف پیش‌بینی می‌کرد، پیش‌ نمی‌رود و محاسبات قبلی آنان با اختلال جدی روبرو شده است.

 
كد خبر : ۱۰۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


نماز گزاران استانهای مختلف کشور بعد از نمازه جمعه طوماری را در حمایت و تقدیر از قوه قضائیه برای بررسی مفاسد اقتصادی و برخورد قانونی و عادلانه با پرونده متهمان دانه درشت امضاء کردند.

كد خبر : ۱۰۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


سایت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مقاله ای به چرایی تاکید مقام معظم رهبری بر مسئله مقاومت مردمی و لزوم رساندن سلاح به فلسطین و کرانه باختری پرداخت.

 
كد خبر : ۱۰۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


رئیس‌جمهور گفت: عده‌ای شعار سیاسی می‌دهند اما بزدل سیاسی‌ هستند هروقت مذاکره می‌شود، می‌گویند می‌لرزیم؛ به جهنم، بروید جای گرم که نلرزید.

 
كد خبر : ۱۰۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


شنیده ها حاکی از آن است پس از بررسی های صورت گرفته بر خلاف آنچه توسط نزدیکان هاشمی گفته شده بود، این کتاب پر فروش ترین کتاب نبوده است و کتاب های بسیاری بیشتر از این کتاب فروش داشته اند.

 
كد خبر : ۱۰۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر امور خارجه، سفیران و مسئولان نمایندگیهای ایران در خارج از کشور، دستگاه دیپلماسی کشور را مدافعان خط مقدم دفاع از اهداف، منافع ملی و سرمایه ملی ایرانیان خواندند.

كد خبر : ۱۰۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای اصل صد و پنجاه و هفت قانون اساسی، با صدور حکمی آیت الله حاج شیخ صادق آملی لاریجانی را برای یک دوره دیگر، به ریاست قوه قضائیه منصوب کردند.

 
كد خبر : ۱۰۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:کودتای 28مرداد سند تاریخی بی اعتمادی به آمریکا است.

 
كد خبر : ۱۰۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی، درگذشت پدر گرامی شهیدان امیر سرلشگر علیرضا یاسینی و رزمنده بسیجی رضا یاسینی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۰۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 205 نماینده در حمایت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص مذاکرات هسته‌ای را قرائت کرد.

كد خبر : ۱۰۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


وزیر علوم با 145 رای موافق و 110 رای مخالف از کسوت وزارت علوم برکنار شد و از این وزارت خانه رفت.

كد خبر : ۱۰۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


مراسم بزگداشت آیت‌الله جزایری، روز جمعه این هفته در پلدختر برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۰۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر تلاش همه جانبه دولت، مجلس و حوزه‌های علمیه برای نهادینه کردن فرهنگ افزایش نسل گفت: جمعیت ضمن بالا بردن قدرت دفاعی کشور در برابر دشمن نیز حالت بازدارندگی دارد.

كد خبر : ۱۰۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان گفت: متاسفانه علی رغم  اقدامات سازنده دولت برخی به دنبال ایجاد یاس هستند. ما برای پیشرفت نیاز به آرامش و امید داریم و همین مورد تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور نیز است

كد خبر : ۱۰۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


دیگر دولت باید به قطعیت رسیده باشد که مبنای کار خود را از نتیجه مذاکرات به سمت مسائل راهبردی دیگری تغییر دهد چرا که امیدواری بر روی این مساله بیش از پیش موجب رهاشدن مسائل مهمتر می شود و هر کجا نیز وعده ای خلف می گردد فرافکنی و تخریب دولت گذشته آغاز می شود.

كد خبر : ۱۰۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


آنچه پیش روی دارید، جلوه هایی ناب از آغازین سفر رهبر معظم انقلاب به استان لرستان است که از 31 مرداد 1370 آغاز شد. ویژگی این سفر- که از جمله اولین سفرهای استانی ایشان پس از انتخاب به رهبری است- سرزدن به دور ترین نواحی این استان و ساکنان آن است که تصاویری ناب و ماندگار آفرید. اینک با سپری گشتن 23 سال از این رویداد تاریخی، تصاویر چند از آن را به شما تقدیم میکنیم.

كد خبر : ۱۰۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


امام جمعه پلدختر گفت:مشکل اصلی دشمنان نظام جمهوری اسلامی در مذاکرات،غنی سازی نیست بلکه اقتدار ایران اسلامی است.

كد خبر : ۱۰۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


فرماندار پلدختر گفت:دولت تمام توان خود را برای رفع تحریم ها و مشکلات اقتصادی به کار بسته است.

كد خبر : ۱۰۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


این روزها نادیده انگاری برخی اسوه های مقاومت هسته ای همچون شهید مصطفی احمدی روشن و میدان ندادن به جولان نام وی در رسانه‌ها و یا حضور خانواده وی در مجالس عمومی، بر کسی پوشیده نیست.

كد خبر : ۱۰۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ولایت‌مداری مستلزم تسلیم قلبی در برابر امر ولی است.

كد خبر : ۱۰۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه انقلابی رعایت خطوط قرمز ، سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه و ... توصیه کردند.

كد خبر : ۱۰۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


سردار جعفری در پیامی به مردم غزه و فرماندهان مقاومت تاکید کرد: بدون تردید این مقاومت 51 روزه شما، نقطه‌ی آغازی برای فروپاشی رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی خواهد بود و می‌بایست برای این آینده‌ی روشن و نزدیک، آمادگی‌های همه جانبه را دوچندان ساخت.

كد خبر : ۱۰۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


آقای روحانی حقوقدان هستند و تعجب‌آور است که ایشان برای جرایم مشهود اصحاب فتنه، منتظر تشکیل دادگاه هستند.

كد خبر : ۱۰۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه فضای کشور بیش از اندازه سیاست زده شده است،تاکید کرد: با حضور همه تفکرات درعرصه انتخابات مجلسی مقتدر تشکیل خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنایات صهیونیست‌ها در غزه، 17 شهریور انقلاب جهانی اسلام بود.

كد خبر : ۱۰۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی گفت:اگر کسی در استان لرستان از فتنه حمایت کند از مردم لرستان چنان سیلی خواهد خورد که هرگز فراموش نکند.

كد خبر : ۱۰۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


به نظر می آید دولت با معرفی وزرای برتر به نوعی سعی کرده ضمن تقدیر از آنان، اشتیاقی در بین هیئت دولت ایجاد کند تا تلاش بیشتری در امر خدمت رسانی صورت گیرد.

كد خبر : ۱۰۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


بیانیه‏ شانزدهمین اجلاس رسمى مجلس خبرگان رهبرى «دوره‏ ى چهارم» در پایان این اجلاس صادر شد.

كد خبر : ۱۰۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


 

كد خبر : ۱۰۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


معاون ادره کل امور فرهنگی دانشگاه لرستان گفت: تقویم فرهنگی نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 دانشگاه لرستان در حال تدوین است.

كد خبر : ۱۰۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۴


چندی پیش طی یک یاداشت در برخی معدود رسانه های استان شاهد برخورد سلیقه ای و بدور از واقعیت در نقد عملکرد استاندار لرستان و فرماندار پلدختر بودیم که با آنچه رهبر معظم انقلاب در خصوص  رعایت انصاف و حق توسط منتقدان دولت  در تضاد است .

كد خبر : ۱۰۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


مدیر کمیته امداد امام(ره) شهرستان پلدختر گفـت:برگزاری ازدواج آسان وکم هزینه از برنامه های مهم فرهنگی کمیته امدادامام(ره) است.

كد خبر : ۱۰۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: مسلمانان با همدلی حربه اختلاف‌افکنی را از دست دشمن بگیرند؛ پیروزی غزه نشان داد مسلمانان قوی و قادر به چالش کشیدن هرگونه دشمنی هستند.

كد خبر : ۱۰۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه‌ی عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی، در پاسخ به واحد مرکزی خبر گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.

كد خبر : ۱۰۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


خبر بستری شدن و عمل جراحی رهبر معظم انقلاب توسط سایت رسمی دفتر رهبری به آدرس leader.ir در ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ به سرعت خبر اول رسانه‌های داخل ایران و حتی منطقه و جهان شد و در سطح شبکه‌های اجتماعی انتشار گسترده‌ای یافت.

كد خبر : ۱۰۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


دانشجویان بسیجی سراسر کشور، برای سلامتی کامل و عاجل مقام معظم رهبری روزه می گیرند و نماز شکر می خوانند.

كد خبر : ۱۰۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزون با انتشار عکس و دلنوشته ای خوشحالی خودش را به خاطر سلامتی رهبر معظم انقلاب اظهار کرد.

كد خبر : ۱۰۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مسئول هیئت رزمندگان اسلام گفت:هئیت رزمندگان اسلام شهرستان پلدختر به شکرانه سلامتی رهبر معظم انقلاب  در تپه شهدای گمنام دعای پرفیض کمیل برگزار می کند.

كد خبر : ۱۰۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


بابا می‌خندد تا آب در دل فرزندانش تکان نخورد... نذر کردم برای بهبودیت... اشک‌های محرم و صفرم ... چشم بیمار تو شد باعث بیماری ما... به مسیحا نرسد فکر پرستاری ما

كد خبر : ۱۰۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مراسم شکرانه سلامتی مقام معظم رهبری توسط ستاد نماز جمعه شهرستان پلدختر  با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رحمتی و قرائت دعای توسل در مسجد جامع  برگزار شد.

كد خبر : ۱۰۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


رئیس سازمان بسیج کشور گفت: طرح توسعه اقتصاد مقاومتی دولت توسط بسیجیان عملیاتی شده است که سبب افزایش تولید داخلی و رونق اقتصادی کشور شده است.

كد خبر : ۱۰۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


ملاقات حضوری، به دلیل محدودیت‌های گوناگون امکانپذیر نیست اما اینجا می‌تواند صفحه‌ای باشد برای عیادت شما از طریق فضای مجازی. اگر شما به عیادت رهبر انقلاب می‌رفتید چه می‌گفتید؟

كد خبر : ۱۰۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر گفت: استیضاح طبق قانون می‌تواند حتی با امضای ۱۰ نماینده به صحن علنی مجلس برسد، اما این فضایی که در برخی مطبوعات ایجاد شده و نام آن را سونامی استیضاح گذاشته‌اند، یک جوسازی مطبوعاتی علیه مجلس است.

كد خبر : ۱۰۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۰


اقدام معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد در فیلتر کردن سایت های خبری در روز های اخیر برخی از اصحاب رسانه ای ها را شوکه کرد.

كد خبر : ۱۰۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۰


امام جمعه موقت شهرستان پلدختر گفت:دفاع ایران در سوریه،فلسطین،حزب الله و سوریه باعث شد تا استکبار و اسرائیل متحمل شکست های سنگین شوند.

كد خبر : ۱۰۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱


امام جمعه پلدختر از برگزاری مراسم تجلیل از 313فعال فرهنگی ومذهبی درشهرستان پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۱۰۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


همچنین رهبر معظم انقلاب در این دیدار برای موفقیت رئیس جمهور و دولت در انجام وظایف خود دعا و خطاب به آقای روحانی خاطرنشان کردند: من همیشه شما را دعا می‌کنم.

كد خبر : ۱۰۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


عمل جراحی رهبر معظم انقلاب اسلامی موجب بازتاب وسیعی در شبکه‌های اجتماعی شده است.

كد خبر : ۱۰۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


حجت الاسلام سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب، از حضرت آیت الله خامنه‌ای عیادت و برای بهبود و سلامتی و افزایش توفیقات ایشان دعا کرد.

كد خبر : ۱۰۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


خیرخواهانه و از سر دلسوزی از شما می خواهیم که به این رویه یکی به نعل و یکی به میخ زدن پایان دهید و با این دست رفتارها شیپور بازگشت به دامان نظام را از سرگشاد آن نزنید که ما از باقی ماندن اتهام «فتنه و بغی» بر شما بیمناکیم.

كد خبر : ۱۰۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر از برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۰۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


امام جمعه پلدختر گفت:وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی باعث امید و اتحاد مسلمانان در دنیا است.

كد خبر : ۱۰۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۸


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «علم و فناوری» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۱۰۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: استان لرستان در اجرای برنامه‎های حقوق شهروندی برتر شناخته شد.

كد خبر : ۱۰۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


حجت الاسلام مصلحی در پاسخ به سوالی در خصوص نامه اخیر خاتمی به مقام معظم رهبری و اهداف پشت پرده آن اظهار داشت: در رابطه با خاتمی، مسولان نظام بر عقیده استوارند که اقدامات برخی افراد باید طوری باشد که وقتی توبه کردند، مصداق آیه "تابوا و اصلحوا و بین" باشد.

كد خبر : ۱۰۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


رئیس‌جمهور در مراسم رژه بزرگ نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح نمی‌گذارند خواب دشمنان برای این کشور تعبیر شود.

كد خبر : ۱۰۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج، توجه به مسایل جهان اسلام و نگاهی بلند و فراگیر به مهمترین موضوعات مرتبط با امت اسلامی را در صدر وظایف و آداب حج گزاران دانستند.

كد خبر : ۱۰۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۱


فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت:پلیس در هفته ناجا در ساعات 16الی18عصر آماده خدمت رسانی به شهروندان است.

كد خبر : ۱۰۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


فرماندار پلدختر گفت:دانشگاه بهترین مکان برای پرورش استعدادهای علمی و شکوفایی  است.

كد خبر : ۱۰۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان از افتتاح مرقد امام زادگان احمد، محمود و پیرخلیل تا پایان مهرماه سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۰۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


حسن روحانی با تاکید بر اینکه در موضوع هسته‌ای در مواضع اصولی میان ایران و 1+5 اتفاق‌نظر وجود دارد، تصریح کرد: آنها نمی‌گویند در اراک نیروگاه نباشد، اختلافی بر سر اینکه در ایران غنی‌سازی ادامه داشته باشد، وجود ندارد، در اینکه فوردو مرکز هسته‌ای ایران است جای هیچ بحثی نیست و مسائل ادعایی آنها در خصوص پادگان‌های نظامی برطرف شده است.

كد خبر : ۱۰۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


سیاوش امیری گفت: در بیست روز گذشته عاشقان و ارادتمندان رهبر انقلاب به این فراخوان لبیک گفته و آثاری در خور شأن، برای مجموعه «جان ایران سلام آقا جان» فرستاده‌اند و امیدواریم انتشار مجموعه آثار در آذرماه و هفته پر برکت بسیج فرجام یابد.

كد خبر : ۱۰۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


همزمان با فرار رسیدن ایام عید غدیر خم طی مراسمی از سادات طلبه مدرسه علمیه امام رضا (ع) شهرستان پلدختر تجلیل شد.

كد خبر : ۱۰۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سحرگاه دیروز هجدهم مهرماه در یکی از ارتفاعات تهران به کوه‌پیمایی پرداختند.

كد خبر : ۱۰۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


به‌مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم، رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک هزار و ۲۵۶ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

كد خبر : ۱۰۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


دبیر قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء گفت: جنگ عقول و قلوب شروع شده است و دشمن در این جنگ دارد به طور جدی ورود پیدا کرده است.

كد خبر : ۱۰۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


بازگشت یک‌طرفه یا بازگشت سفید، توصیف کارشناسان سیاسی از نوسازی و بازسازی‌های اخیر در جبهه اصلاحات است که برخی آن را با «بازگشت سفید» محمد خاتمی بی‌ارتباط نمی‌دانند.

كد خبر : ۱۰۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از اقشار مختلف مردم فرمودند: تلاش آمریکا و هم‌پیمانانش در مواجهه با داعش واقعیت ندارد و بیش از آنکه در جهت نابودی نطفه این حرکت خبیث باشد به دنبال  جهت دادن دشمنی های مسلمانان با یکدیگر هستند.

كد خبر : ۱۰۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۱


مقام معظم رهبری با تأکید بر اینکه واقعه غدیر منطق مستحکم اسلام در نفی نگاه سکولار است، فرمودند: هر اقدامی در جهت اختلاف شیعه و سنی کمک به «آمریکا، انگلیس خبیث و صهیونیزم» است و تلاش آمریکا و هم‌پیمانانش در مواجهه دروغین با داعش بیشتر متوجه ایجاد دشمنی میان مسلمانان است.

كد خبر : ۱۰۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت صبیه حجت الاسلام آقای سید رضا تقوی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۰۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


 حجت الاسلام محمود علوی، وزیر اطلاعات گفت: وقتی کسانی عهده دارمسوولیتی در نظام اسلامی می شوند تشخیص اهلیت آنها از نظر امنیتی بر عهده وزارت اطلاعات است و از نظر اهلیت سیاسی و مدیریتی بر عهده سایر دستگاه های مربوطه است.

كد خبر : ۱۰۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه جناح فرهنگی مومن با رفع فیلترینگ فیس بوک حل نمی‌شود، گفت: امروز وزیر ارشاد در حالی از رفع فیلترینگ فیسبوک دم می‎زند که اسناد معتبری از ارتباط این سایت با رژیم صهیونیست و سازمان‎های جاسوسی وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر از اعزام 1520دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی دبیرستان به مناطق عملیاتی  جنوب خبر داد.

كد خبر : ۱۰۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


رمضان عبدالله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد.

كد خبر : ۱۰۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۴


 

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی، بر مدیریت راهبردی چالش‌های حوزه فرهنگ با «استفاده کامل و کارآمد و هم افزا از همه فرصت ها و ظرفیت ها»، «مهار تهدیدها و آسیب ها با نگاه حکیمانه و معقول» و «مواجهه‌ی هوشمندانه با معارضه‌های مهاجمان و ستیزه گران» بعنوان تکالیف اصلی شورایعالی انقلاب فرهنگی تأکید کردند.

 

كد خبر : ۱۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


این روزها پیامک های تبلیغاتی که بیشتر مشترکان به آنها عنوان پیامک های مزاحم داده اند برای شما ارسال می شود سوژه ای که واقعا مردم نسبت به آن گلایه های زیادی دارند.

كد خبر : ۱۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۷


مدیر کل اطلاعات لرستان گفت: وزارت اطلاعات پاسدار مرزهای عقیدتی است. 

كد خبر : ۱۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار صدها تن از «نخبگان جوان دانشگاهها و برگزیدگان المپیادها و جشنواره های جهانی و داخلی»، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک زنجیره کامل و شبکه عظیم تولید علم در دانشگاهها و مراکز علمی تحقیقاتی افزودند: ایران را باید با اتکای به منابع روی زمین یعنی هوش و استعداد جوانان و نخبگان کشور اداره کرد نه با تکیه بر درآمد پرنوسان منابع زیرزمینی و نفتی.

كد خبر : ۱۱۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با صدور پیامی درگذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۱۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


پیکر مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان ظهر روز پنجشنبه در جوار مرقد آیت‌الله ملاعلی کنی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۱۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن می‌خواهد حوادث اخیر اصفهان را همانند آنچه که در سال 88 اتفاق افتاد به برخی از نیروهای ارزشی و مومن نسبت دهد و در این زمینه از طریق رسانه‌های خود سعی در تنش‌آفرینی و القای ناامنی در کشور دارد.

كد خبر : ۱۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


امام جمعه پلدختر گفت:اگر آل سعود حکم اعدام شیخ نمر را اجرا کند در هیچ جای دنیا امنیت نخواهد داشت.

كد خبر : ۱۱۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


در مراسمی با حضور فرماندار ،امام جمعه و جمعی از مسئولان ادارات  از 313فعال فرهنگی شهرستان پلدختر تجلیل شد.

كد خبر : ۱۱۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


فرماندار پلدختر گفت:لرستان با کاهش جمعیت 3/1دهم در کشور رتبه اول را دارد.

كد خبر : ۱۱۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


در بازگشت کاروان پرافتخار غدير از بازي هاي پاراآسيايي اينچئون، محمود خسروي وفا، رئيس کميته ملي پارالمپيک و فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين، نامه اي را به محضر رهبر معظم انقلاب، ارسال نمود.

كد خبر : ۱۱۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر گفت:ماجرای اسید پاشی در اصفهان سناریوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی برای تدارک فتنه ای بود که با هوشیاری و بصیرت ملت این توطئه به شکست منتهی شد.

كد خبر : ۱۱۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


بعد از سخنان رئیس جمهور و موافقین و محالفین از مجموع 246 رای 79 نماینده رای موافق و 160نماینده هم رای مخالف و 7 نفر نیز رای ممتنع دادند.

كد خبر : ۱۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت: مردم و مسوولان مسیر سعادت خود را در قرآن جستجو کنند چراکه بر اساس فرموده پیامبر اسلام (ص) انسان ها بجز تمسک به قرآن و عترت دچار ضلالت و گمراهی می شوند.
 
كد خبر : ۱۱۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


وزیر پیشین اطلاعات گفت: سرویس اطلاعاتی انگلیس پشت جریان اسیدپاشی‌های اخیر است.

كد خبر : ۱۱۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، با انتشار مطلبی ویژگی‌های هیئت‌های مذهبی از دیدگاه ایشان را تبیین کرد.

كد خبر : ۱۱۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


یک فرقه خاص که سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های گسترده و با سوءاستفاده از احساسات عزاداران اقدام به برگزاری مراسم قمه‌زنی دریکی از کارگاه‌های حاشیه‌ای شهر قم کرده بود، امسال قصد دارد این مراسم را در حسینه های قم برگزار کند و آن را به‌صورت زنده در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش کند.

كد خبر : ۱۱۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: دانش آموزان بسیجی اصلی ترین پایگاه برای مبارزه با تهاجم فرهنگی غرب هستند.

كد خبر : ۱۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


در شام غریبان حضرت اباعبد الله الحسین (ع)، مراسم سوگواری و عزاداری سیّد و سالار کربلا و اصحاب با وفای ایشان، امشب در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوا و جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


در شام غریبان حضرت اباعبد الله الحسین (ع)، مراسم سوگواری و عزاداری سیّد و سالار کربلا و اصحاب با وفای ایشان، امشب در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوا و جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

 

كد خبر : ۱۱۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، امشب در حسینیه‌ی امام خمینی(ره)، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوا، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از سوگواران عاشق حسینی برگزار شد.

 

كد خبر : ۱۱۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین: وظیفه خطیر «پشتیبانی رسانه ای مبتکرانه و همه جانبه در امر بسیج عمومی» که در حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره شده است، زمینه همکاری بیش از پیش دو سازمان را فراهم می‌سازد. وظیفه خطیر «پشتیبانی رسانه‌ای در امر بسیج عمومی» سبب همکاری بیش از پیش دو سازمان است.

كد خبر : ۱۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


رهبر معظم انقلاب با صدور حکمی «محمد سرافراز» را به عنوان رئیس جدید رسانه ملی منصوب کردند.

كد خبر : ۱۱۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


انتظار دارم با توجه به حساسیّت‌های موجود در این دو عرصه، نقش مسئولانه و عالمانه و مؤثر در این دو شورا با رویکرد انقلابی و ارزشی ایفاء کنید. موفق و مؤید باشید.

كد خبر : ۱۱۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از راه اندازی بزرگترین موزه باستان شناسی کشور بعد از موزه ملی ایران در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


در حالی که برخی از صفحات منتسب به مقام معظم رهبری در شبکه‌های اجتماعی صهیونیستی اقدام به فعالیت می‌کنند دفتر مقام معظم رهبری، راه‌انداز این صفحات از سوی این دفتر را رد کرده است.

كد خبر : ۱۰۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


جمهوری اسلامی ایران همواره بیشترین مساعدت را به دولت و ملت عراق برای مقابله با تروریستها و عوامل بیگانه داشته است.

كد خبر : ۱۱۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


مدیر امور کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر از برگزاری جشن گلریزان کتاب در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


هدایای رهبر معظم انقلاب در قالب طرح بنیاد علوی بین دانش آموزان بی بضاعت شهرستان پلدختر توزیع شد.

كد خبر : ۱۱۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


مسئول حرکت‌های جهادی سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: نسخه شفا بخش امروی جامعه ما پباده کردن اقتصاد مقاومتی است.

كد خبر : ۱۱۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


هر روز که از فعالیت های دولت یازدهم می گذرد، فرصت عرض اندام برای عناصر مرتبط با فتنه افزوده می شود. این در شرایطی است که افراد مشابهی نیز وجود دارند که حضور پررنگ آنها در دستگاه های سلامت، سوالات متعددی را پدید آورده است.

كد خبر : ۱۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


فرمانده سپاه لرستان گفت: یادواره های شهدا باید با محوریت دانشجویان مبتکر و با انرژی برگزار شوند مسئولیت کمیته هایی که برای پشتیبانی و برنامه ریزی یادواره های شهدا تشکیل می شوند باید به دانشجویان واگذار شود.

 
كد خبر : ۱۱۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


رهبر معظم انقلاب در دانشگاه افسری امام علی فرمودند: لازمه اقتدار واقعی در نیروهای مسلح، همراه شدن ایمان، بصیرت، عزم راسخ و احساس مسئولیت واقعی در کنار نیروی انسانی مجهز به آموزش های روزآمد و تجهیزات پیشرفته است.

كد خبر : ۱۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم‌آباد گفت: پافشاری رئیس جمهور بر تصدی افراد مسئله‌دار بر وزارت علوم نگران کننده است.

كد خبر : ۱۱۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به صلاحیت‌ «فخرالدین احمدی‌دانش‌آشتیانی» وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری دقایقی پیش با اعلام علی لاریجانی رئیس نهاد قانون‌گذاری کشورمان در صحن بهارستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۱۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: مناطق جنگی به عنوان یک عقیده و ایدئولوژی و یک مکتب جا افتاده است و نیروهای انقلاب را تربیت می‌کند. 

 

كد خبر : ۱۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز‌ در برخی مواقع‌ ممکن است لطمه‌ای به عزت ما وارد شود ولی بدانیم که در واقع، این دشمن ما یعنی آمریکاست که با ذلت به دنبال توافق هسته‌ای است.

كد خبر : ۱۱۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


همزمان با فرار رسیدن هفته بسیج،فرمانده ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ،کارکنان سپاه ناحیه پلدختر با امام جمعه دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


 

در آستانه هفته بسیج قرار داریم و همین مناسبت باعث شده تا توجه سالیانه به این نهاد مردمی بیشتر شود. اما اینکه این سازمان مردم نهاد چه کارهایی انجام می دهد و چه تأثیری بر زندگی مردم دارد، نیاز به اطلاع رسانی بیشتر دارد.

 

كد خبر : ۱۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


استاندار لرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار در مسائل اقتصادی نیاز مبرم دارد.

 
كد خبر : ۱۱۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: رویکرد تجاری نسبت به وکالت عدالت را له می کند.

 
كد خبر : ۱۱۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


معاون هماهنگ‌کننده سپاه ابوالفضل(عج) لرستان گفت: اولویت سپاه و بسیج خدمت‌رسانی به مناطق محروم است.

 

 

كد خبر : ۱۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلام صبح امروز (سه شنبه) در دیدار علماء، اندیشمندان و میهمانان شرکت کننده در «کنگره جهانی جریانهای تکفیری از دیدگاه علمای اسلامی»، احیاء جریان تکفیری در سالهای اخیر را مشکل تحمیلی و دست ساز استکبار برای دنیای اسلام دانستند.

كد خبر : ۱۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


همزمان با پنج آذر سالروز تشکیل بسیج،همایش بزرگ شکوه مقاومت با حضور بسیجیان گردان های بیت المقدس و کوثر در سالن ورزشی شهید نعمتی پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


وزیر بهداشت با اشاره به جدیدترین توصیه رهبر معظم انقلاب درباره حوزه سلامت؛ گفت: آخرین جمله ایشان این بود که سرکشی‌های که به استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق محروم می‌کنید، کار خیلی خوبی است و ادامه یابد.

كد خبر : ۱۱۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به مذاکرات هسته‌ای گفت: بخش قابل ملاحظه‌ای از مردم ما که به آمریکا اعتماد داشتند در مذاکره به این نتیجه رسیدند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

كد خبر : ۱۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


در آخرین روز از هفته بسیج، اعضای مجمع عالی بسیج مستضعفین با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


خاتمی عنوان کرده که " نوشتن نامه به رهبری پیشنهاد آقای موسوی خوئینی ها بود و آقایان هاشمی و روحانی به خاطر این اقدام از من تشکر کردند."

 

 
كد خبر : ۱۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: ایجاد فضای با نشاط، سیاسی و اجتماعی در دانشگاه‌ها و توجه به رشد علمی و فناوری کشور در کنار توجه به مسائل فرهنگی از ضروریات کار در دانشگاه‌ها هستند.

 

 

كد خبر : ۱۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان نتیجه پشتیبانی رهبر معظم انقلاب است.

كد خبر : ۱۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴


 استاندار لرستان به مناسبت هفته پژوهش و فناوری طی بیانیه ای این روز را بر فعالان این حوزه تبریک گفت.

كد خبر : ۱۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


دانشجویان در 16آذر 1332جلوی زیاده خواهی ها و سلطه گری های آمریکا را گرفتند و مانع سخنرانی نیکسون معاون رئیس جمهور وقت آمریکا در دانشکده فنی شدند.

كد خبر : ۱۱۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی مرقومه‌ای برای همایش ملی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، این سوال را مطرح کردند که چرا اقدام قاطع و اساسی در امر مبارزه با فساد انجام نمی‌گیرد.

 
كد خبر : ۱۱۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


13سال از فرمان هشت ماده ای رهبری مبنی بر مبارزه با فساد می گذرد ؛ مبارزه ای که یکی از شعارهای کلیدی نظام اسلامی بوده و خواهد بود، اما به راستی چه شده که مقام معظم رهبری پس از این همه مدت در جملاتی صریح، گلایه خود را از عدم توجه کافی به این مهم نشان می دهند.

كد خبر : ۱۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


 روز هجدهم آذرماه، سالروز تولد شهید مدافع حرم، شهید محمود رضا بیضایی(حسین نصرتی) است که به این بهانه یادی از وی میکنیم.

كد خبر : ۱۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


معاون هماهنگ‌کننده حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از دستاوردهای بزرگ شهدا این بود که مسلمانان جهان علیه استکبار بیدار شوند.

 

 

كد خبر : ۱۱۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


همه دستگاه‌های استان لرستان آماده پذیرایی از زائران امام حسین(ع) هستند و تمام امکانات خود را در اختیار آنها قرار می‌دهند.

 
كد خبر : ۱۱۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


در اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام و اصحاب با وفای ایشان،مراسم عزاداری و سوگواری با حضور رهبر معظم انقلاب و هیات های دانشجویی از سراسر کشور در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


باتوجه به اهمیت و ضرورت توجه به بخش کشاورزی در منظر رهبر معظم انقلاب و تاکید کارشناسان در خصوص تاثیر این بخش در اقتصاد کشور متاسفانه دولت نه تنها اقدام مناسبی در جهت رشد این حوزه انجام نداده بلکه بر اساس امار منتشر شده در 8 ماهه سال جاری، گندم به عنوان یکی از کالاهای اساسی با یک میلیارد و 299 میلیون دلار و به سهم ارزشی 3.79 درصد لقب عمده‌ترین کالای وارداتی کشور را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۱۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:غربی ها با توجه به هراسی که از تفکر نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند ،در مذاکرات هسته ای فقط به دنبال بهانه ای برای اجرای توطئه های خود بر علیه نظام هستند.

كد خبر : ۱۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


مراسم رونمایی از کتاب «فلسفه سیاسی آیت‌الله خامنه‌ای» با سخنرانی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


امام جمعه رومشگان گفت:مردم شهرستانهای کوهدشت و رومشکان در 9دی جواب توهین های آخوند بی بصیرت  ارشاد لرستان را خواهند داد.

كد خبر : ۱۱۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


امام جمعه پلدختر گفت:روحانی نماهایی که علمای اسلام  را به داعش تشبیه می کنند باید بدانند علمای ما هیچ قرابتی با داعش ندارند.

كد خبر : ۱۱۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


طلاب و روحانیون بسیجی مدرسه علمیه امام رضا(ع) شهرستان پلدختر با صدور بیانیه ای هتاکی و توهین های برخی از افراد بی بصیرت را محکوم کردند.

كد خبر : ۱۱۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:برخی افراد در صحبت های خود در  گوشه و کنار  توهین ها و اهانت هایی می کنند بدنبال عقده گشایی و حقارت هستند.

كد خبر : ۱۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت و گویی به تشریح علل شکل گیری حماسه 9 دی و رفع حصر سران فتنه پرداخت.

كد خبر : ۱۱۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


فعالیت های یک گروه انحرافی تحت عنوان موسسه 313 یار در استانهای غربی کشور در واقع تلاش ملاهای لندن نشین برای تفرقه و دودستگی در میان برادران اهل سنت است.

كد خبر : ۱۱۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


رهبر معظم انقلاب درباره حماسه 9 دی فرمودند: این فتنه صرفا منحصر به حضور عده‌ای افراد در خیابان‌ها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد.

كد خبر : ۱۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


هیچ خبری خنثی نیست و هر رسانه ای اعم از حقیقی یا مجازی دارای جهت گیری های سیاسی،فرهنگی و ... می باشد.گاه این جهت گیری ها مستقیم  و گاه در پوشش های غیر مستقیم لحاظ می شود.شناخت عقبه فکری یک روزنامه یا سایت خبری به خواننده کمک می کند تا بتواند اخبار و تحلیل های آن ها را در ترازوی منطق خود وزن کشی نموده و تسلیم محض رسانه نشود.

كد خبر : ۱۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


شخصیتی همچون مصطفی کواکبیان آن هم از تریبون رسمی چنین درخواستی را می‌کند جای بسیار تعجب است و این سوال را به ذهن متبادر می کند که چرا به سمت سران فتنه نمی روند و از طریقی آنها را متقاعد کنند که توبه کنند یا پشیمانی خود را به نظام و ملت برسانند؟

كد خبر : ۱۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


رئیس سازمان تبلیغات لرستان گفت: متاسفانه فتنه گران از رهبری معظم انقلاب و مردم ایران در خصوص جریان فتنه 88 عذر خواهی نکرده اند و حتی گاهی به گوش می رسد که تا به حال از مواضع خود  نیز کوتاه نیامده اند.

كد خبر : ۱۱۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


آقای شریعتمداری- در حدیث است: «رحم‌الله من عرف قدره ولم یتعد طوره». شما برخلاف این حدیث پا را از گلیم خود فراتر گذاشتید و طبق عادت به کاری پرداختید که در حد شما نبود. سزاوار نبود که گیس سفید مآبانه در جای قاضی و داور بنشینید و بین کسانی داوری کنید که بیش از شما حقایق مبارزه و انقلاب را شاهد بوده و فراز و نشیب‌های بسیاری از نزدیک تجربه کرده‌اند و حکمی صادر کنید که حکم بین دو جریان مرگ و حیات جامعه انقلابی اسلامی ایران است.

كد خبر : ۱۱۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی سفیرافلاک با برگزاری سلسله نشست های تخصصی با محوریت "اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ،راهکارهای برون رفت از بحران اقتصادی و چالش های پیش و روی اجرای این سیاست ها" تلاش دارد تا با استفاده از آرای کارشناسان لرستانی پاسخی به چالش های اقتصاد کشور دهد.

كد خبر : ۱۱۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


در آستانه فرارسیدن روز «نهم دی»، پایگاه اطلاع‌رسانی khamene.ir بیست جمله‌ برگزیده از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «نهم دی» منتشر کرد.

كد خبر : ۱۱۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت:بصیرت نسخه شفابخش و راهگشای مشکلات جامعه است و حماسه عظیم 9دی بعنوان یوم الله در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شد.

 

كد خبر : ۱۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به بیست و سومین اجلاس سراسری نماز، با اشاره به تلاشهای ارزشمند در زمینه ترویج این فریضه‌ی بی‌همتای اسلامی، بر سنجش واقع‌بینانه آثار این تلاشها در رفتار نمازگزاران بویژه جوانان و همچنین ارزیابی اقدامات مسئولان در فراهم آوردن فرصت برای نمازگزار و ترویج نماز تأکید کردند.

كد خبر : ۱۱۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


پس از گذشت چند سال دوباره شاهد احیای این بحث توسط دولت یازدهم هستیم، هرچند که دولت یازدهم به ظاهر دنبال استقلال مرکزی است، لکن این امر طبیعی است که به جهت موقعیتی که هم جهتی سیاست‌های پولی بانک مرکزی با سیاست‌های مالی دولت فراهم می‌آورد به سادگی حاضر نباشد که استقلال بانک مرکزی را بپذیرد.

كد خبر : ۱۱۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:بودجه94بر اساس  تحریم ها و کاهش قیمت نفت بسته شده است و این بودجه صرفا متکی بر نفت نیست.

كد خبر : ۱۲۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


رهبر معظم انقلاب اسلامی درگذشت آقای مشفق کاشانی را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۲۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


دبیرستاد ازدواج دانشجویی لرستان گفت: تا کنون 635 زوج دانشجوی لرستانی در سایت ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۱۲۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


نماینده مردم خرم‌آباد در پاسخ به علی مطهری نوشت: نه در صحنه انقلاب حضور جدی داشته‌اید، نه یک روز به جبهه رفته‌اید، نه تجربه کار اجرایی دارید. حضور شما در عرصه سیاسی با نوشتن مقالات تند علیه اصلاح‌طلبان آغاز شد و نهایتاً با اصرار احمدی‌نژاد در لیست اصول‌گرایان مجلس هشتم قرار گرفتید اما همین تجربه سیاسی کوتاه، آکنده از مواضع متناقض است که بیانگر فقدان منظومه فکری روشن است

كد خبر : ۱۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


حجةالاسلام والمسلمین‌میرعمادی‌نماینده‌ولی‌فقیه‌در استان وامام جمعه شهر خرم آباد با خانوادهای شاهد وایثارگرخرم آباددیدارکرد.

كد خبر : ۱۲۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


آیا توهین یک نشریه به آرمان و اعتقاد بیش از یک میلیارد مسلمان سراسر جهان در کشوری که ادعای دموکراسی دارد، نباید منجر به عذرخواهی دولت و دستگاه دیپلماسی آن کشور به این جمعیت یک میلیاردی شود؟

كد خبر : ۱۲۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به چهل و نهمین نشست سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، تاکید کردند: دانش‌اندوزی را با اندیشه‌ورزی و این هر دو را با پرهیزگاری و پاکدامنی بیامیزید؛ در این‌صورت هیچ اندوخته‌ئی برای کشور با ثروت وجود جوانانی چون شما برابری نخواهد کرد.

كد خبر : ۱۲۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳


«آقا» در «استادیوم آزادی»/ آیین اعزام «سپاهیان محمد(ص)» - سال 1365 - حضور ریاست جمهوری وقت در جایگاه ویژه «استادیوم آزادی» ....

 

كد خبر : ۱۲۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


كد خبر : ۱۲۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


امام جمعه خرم‌آباد سبک زندگی اسلامی را مقدمه‌ای برای تشکیل تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: سبک زندگی اسلامی باید با جاذبه‌های مادی و معنوی همراه باشد تا بتواند در برابر سبک زندگی غربی مقاومت کند.
 
كد خبر : ۱۲۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مسئله فلسطین را در رأس مسائل دنیای اسلام دانستند و تاکید کردند که جوانان قطعاً به ثمر نشستن آرمان فلسطین را خواهند دید.

كد خبر : ۱۲۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره)، ضمن قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

كد خبر : ۱۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


نکته قابل تامل این دیدار سکوت زجر آورد وزارت امورخارجه و رئیس جمهور مدعی تدبیر است که این آلمانی بی شرم را گستاخ تر کرده است. به راستی زجر این سکوت ها از زجرهای شبانه جانبازان شیمیایی گران تر است.

كد خبر : ۱۲۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) از نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو در حسینیه امام خمینی(ره) به مدت «یک‌ساعت‌ و نیم» بازدید کردند و از نزدیک در جریان تلاش‌ها و پیشرفت‌های علمی دانشمندان و محققان جوان کشور در بخشهای «نانو و بیوتکنولوژی» قرار گرفتند.

كد خبر : ۱۲۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱


نماینده ولی‎فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‎آباد گفت: روحانیت باید جلوه‌های دین را در قالب فضای مجازی ارائه دهند تا جوانان به سمت آن گرایش پیدا کنند.

كد خبر : ۱۲۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


مدیرآموزش و پروش لرستان، دانش‌آموزان را مهم ترین سند تحول جامعه خواند، و گفت: دهه فجر فرصتی برای انتقال ارزش های انقلاب به آینده سازان جامعه است.

كد خبر : ۱۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


امام جمعه پلدختر گفت:دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای نظام به مردم و تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۱۲۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


سخنگوی دولت میزان عیدی و پاداش آخر سال کارکنان و بازنشستگان دولت را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۲۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


به مناسبت ایام الله دهه فجر ،ساختمان پایگاه مقاومت روستای میدان بزرگ شهرستان پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۱۲۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


بنیاد برکت برای ساخت و ساز مدرسه در مناطق محروم استان لرستان تاکنون 21 میلیارد و 395 میلیون ریال هزینه کرده است.

كد خبر : ۱۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


در سالروز بیعت تاریخی فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش با امام راحل (ره) در نوزدهم بهمن سال ۱۳۵۷، جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۱۲۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


مراجع تقلید و علما با تاکید بر اهمیت یوم الله 22 بهمن در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، حضور گسترده مردم را خواستار شده و تاکید کردند: 22 بهمن نمایش قدرت و عظمت اسلام و انقلاب اسلامی ایران است.

كد خبر : ۱۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه آمریکا نماد و مجسمه دولت نامرد است، گفت: دشمن ما فقط برای نابودی جمهوری اسلامی ایران کمر همت بسته است و به دنبال آن است که الگویی به نام جمهوری اسلامی ایران را در جهان خرد کند.

كد خبر : ۱۲۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


امام جمعه و فرماندار پلدختر در طی بیانیه مشترکی از اقشار مختلف مردم ولایتمدار و بابصیرت شهرستان پلدختر دعوت به حضور گسترده آنها در راهپیمایی 22بهمن کردند.

كد خبر : ۱۲۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:400دختر پلدختری به صورت عمومی در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

 

كد خبر : ۱۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


مردم ولایتمدار و با بصیرت شهرستان پلدختر با وحدت و همدلی که دارند خود را برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله22بهمن آماده می کنند.

كد خبر : ۱۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


حتی اگر رسانه‌های غربی و عبری و عربی هم واقعیت حماسه بزرگ دیروز و خواسته‌ها و مطالبات صریحا اعلام شده مردم را برای افکارعمومی ملت‌های خود سانسور کنند، مقامات سیاست‌ساز آمریکا و متحدانش به یقین پیام دیروز ملت را دریافت کرده و از این واقعیت غیرقابل انکار باخبر شده‌اند.

كد خبر : ۱۲۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مدیریت ارشد استان، مدیران دستگاههای اجرایی و نمایندگان هم جهت هم حرکت نکنند هیچ خیری عاید مردم استان نخواهد شد.

كد خبر : ۱۲۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با نمایندگان اقلیت‌های مذهبی کشور در مجلس، با تکید بر این که تعرض به غیرمسلمان ها در جمهوری اسلامی ایران هیچ سابقه ای ندارد، از آنان خواستند رواداری جمهوری اسلامی را نسبت به غیر مسلمان‌ها در خارج منعکس کنند.

كد خبر : ۱۲۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی افزودند:خام فروشی نفت و صرف آن در امور جاری کشور و استفاده نکردن از فرآورده های گسترده ناشی از ارزش افزوده نفت را، میراث شوم رژیم طاغوت و خسارتی جبران ناپذیر است.

كد خبر : ۱۲۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


با شدت گرفتن تحریم‌های یک جانبه و غیرانسانی غرب علیه کشورمان و با هدف متوقف کردن برنامه‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران، واژه‌ی جدید «اقتصاد مقاومتی» به ادبیات اقتصادی کشور اضافه شد و این موضوع به فراخور حال و روز اقتصاد کشورمان مورد بحث و توجه قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۲۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


امام‌جمعه موقت تهران گفت: افرادی که به خبرگان راه پیدا می‌کنند باید وجودشان از اطاعت از ولی امر مسلمین پر باشد.

كد خبر : ۱۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۱


مشخص نشدن وظیفه برای آموزش و پرورش در راستای اقتصاد مقاومتی نشان می دهد که شورای اقتصاد در واقع هنوز نتوانسته است به درک درستی از اقتصاد مقاومتی برسد.

كد خبر : ۱۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۱


مجموعه‌ای از خاطرات مردم و مسئولان کشور از مقام معظم رهبری در موضوعات مختلف در قالب کتابی با عنوان «یادستان دوست» منتشر می‌شود.

كد خبر : ۱۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از اعزام کاروان‌های راهیان‌نور استان لرستان با شعار «من عاشق محمد(ص) هستم» به مناطق عملیاتی خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


قوه قضاویه یا باید با اجرای بدون ملاحظه گری، مردم یعنی کسانی که امام آنها را ولی نعمتان انقلاب نامید را راضی کند یا دچار مصلحت گرایی یعنی ملاحظه گرایی نسبت به افراد خاص و غیره شود.

كد خبر : ۱۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه کاری کنید که محصولات و تولیدات جوان‌های با استعداد، مؤمن، توانا و بعضاً نابغه کشور مقهور واردات نشود تاکید کردند: با تکرار زبانی «اقتصاد مقاومتی» هیچ اتفاقی نمی‌‌افتد.

كد خبر : ۱۲۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


در حال حاضر تولید روزانه گاز در کشور در حدود 600 میلیون متر مکعب است که نسبت به سال گذشته 100 میلیون متر مکعب افزایش یافته است. این در شرایطی است که در صورت تکمیل فازهای بعدی پارس جنوبی، بدون شک طی 2 یا 3 سال آینده میزان تولید روزانه گاز در ایران به یک میلیارد متر مکعب خواهد رسید.

كد خبر : ۱۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


دومین روز رزمایش بزرگ پیامبر اعظم(ص) با رمز یا محمد رسول الله آغاز شد.

كد خبر : ۱۲۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه جامعه‌ی مأنوس با فرهنگ ایثار و شهادت توقف و عقبگرد نخواهد داشت فرمودند: پیشرفت‌های افتخارآمیز علمی کشور از برکات جهاد و شهادت در راه خداست.

كد خبر : ۱۲۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


رهبر معظم انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم آذربایجان شرقی سخنان مهمی ایراد فرمودند. ایشان با اشاره به علل وجود مشکلات اقتصادی کشور، نقشه راه برون رفت از مشکلات را بیان نمودند.

كد خبر : ۱۲۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


احتمالا وی در دانشگاه امام حسین(ع) مستقر خواهد شد و همزمان نیز در مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز حضور خواهد داشت.

كد خبر : ۱۲۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


همزمان با انتشار بیانات رهبر انقلاب در دیدار با عوامل فیلم سینمایی شیار ۱۴۳، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به بررسی نقش و جایگاه «سینما» و و مفهوم‌شناسی آن در منظومه‌ی فکری رهبر انقلاب پرداخته است.

كد خبر : ۱۲۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و روانه زندان شد.

كد خبر : ۱۲۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


 در پاسخ به شبهات مطرح شده برخی جراید و پایگاه های خبری پیرامون انتشار اسکناس 50000 ریالی با طرح سردر دانشگاه تهران در آیین هشتادمین سال تاسیس این دانشگاه، مواردی برای تنویر افکار عمومی ارائه می گردد.

كد خبر : ۱۲۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


مدیرکل کمیته امداد لرستان کفت: دفتر رهبر معظم انقلاب به هفت مرکز نیکوکاری در لرستان کمک مالی کرده است.

كد خبر : ۱۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


جمعی از مسئولان و فعالان محیط زیست روز یک‌شنبه هفته آینده (۱۷ اسفند) به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند.

كد خبر : ۱۲۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، از مخاطبان خود خواست مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ را انتخاب کنند.

كد خبر : ۱۲۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


سه روز پس از انتشار مصاحبه جنجالی فائزه هاشمی با روزنامه فرانسوی فیگارو که در آن از بهاییان و منافقان به عنوان مردان و زنان بزرگ یاد کرده و به منافقین لقب «مجاهدین» داده بود، این نشریه اقدام به انتشار خبری دروغ درباره وضعیت سلامت رهبر معظم انقلاب کرد.

كد خبر : ۱۲۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


احترام به رهبر معظم انقلاب به روایت عکس....

كد خبر : ۱۲۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


امام جمعه موقت خرم آباد گفت:ایجاد تشکل‌ها، انجمن ها و مجموعه هایی چون مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان فرصت های گرانبهایی برای کشف استعداد ناب و زاینده جوانان استان است.

 

كد خبر : ۱۲۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پدیده زمین‌خواری و اخیراً کوه‌خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج‌آور و اسفبار دانستند و تأکید فرمودند: باید در قانون، اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند و افراد سوءاستفاده‌کننده، بی هیچ اغماضی مورد تعقیب قضایی قرار گیرند.

كد خبر : ۱۲۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


رئیس‌جمهور کشورمان با تأکید بر اینکه انقلاب با فداکاری و ایثار به پیروزی رسید، گفت:‌ ایثار یعنی منافع و مصالح کشور را بر منافع شخصی و حزبی ترجیح داد.

كد خبر : ۱۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


فساد اقتصادی ابعاد گوناگون آن در تمام کشورهای جهان (کم و بیش) وجود دارد که متاسفانه کشور ما نیز به نوعی با این عارضه دست به گریبان است.

كد خبر : ۱۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


سایت "خبر آنلاین" در یک اقدام تامل برانگیز اقدام به نظرسنجی درباره انتخاب چهره برتر سال 93 کرده است.

كد خبر : ۱۲۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


در دومین روز رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان گردان های بیت االمقدس برنامه های دفاع از کوی وبرزن و مقابله با اغتشاشات در نقاط حساس اداری شهرستان پلدختر با موفقیت اجرا شد.

كد خبر : ۱۲۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


رهبر معظم انقلاب فرمودند: دولت‌ها در نظام اسلامی باید موردحمایت مردم قرار گیرند،حتی از سوی کسانی که به آن رای ندادند.

كد خبر : ۱۲۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


رهبرمعظم‌انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خود همکاری‌های صمیمانه و همدلی بیشتر میان ملت و دولت را شرط عملیاتی شدن ظرفیت‌ها و تحقق آرزوها دانسته و لازمه‌ی شکل‌گیری این همکاری و همدلی را اعتماد متقابل معرفی کردند.

كد خبر : ۱۲۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


آنچه در این ساعت مایلم به ملّت عزیزمان عرض کنم این است که این ظرفیّت عظیم و مهم دست‌یافتنی است ولی شروطی دارد؛ یکی از مهم‌ترین شروط عبارت است از همکاری‌های صمیمانه میان ملّت و دولت.

كد خبر : ۱۲۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت آغاز سال 1394 با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۱۲۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


رییس جمهوری در پیامی به رهبر معظم انقلاب اسلامی، درگذشت مرحومه حاجیه خانم «سیده فاطمه حسینی خامنه‌ای» را به معظم له، خاندان معزز و عموم بازماندگان تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۲۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


بانو سیده فاطمه حسینی خامنه‌ای خواهر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، شبِ گذشته در یکی از بیمارستان‌های تهران در ۸۹ سالگی درگذشت.

كد خبر : ۱۲۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


این تصویر، هنگام شبیخون جوخه‌ های ارتش رژیم صهیونیستی به منازل مردم فلسطین در کرانه باختری گرفته شده است. شایان ذکر است که رهبر معظم انقلاب، دستور مسلح‌ سازی کرانه باختری را صادر کرده‌ اند.

كد خبر : ۱۲۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


در پی درگذشت همشیره مکرمه حضرت آیت الله خامنه ای، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای با عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب اسلامی، زمان و مکان مراسم تشییع و ترحیم آن مرحومه را در قم و تهران اعلام کرد.

كد خبر : ۱۲۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


تحلیل گفتمان پیام‌های نوروزی رهبر انقلاب چارچوب گفتمان جمهوری اسلامی را ترسیم می‌کند و هشدارهای ایشان در سال‌های مختلف به ضعف‌های موجود تاکید می‌نهد و در صدد هشدار در مورد عواقب آن است.

كد خبر : ۱۲۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


رئیس‌جمهور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی از عنایت ویژه معظم‌له به دولت و دعوت مردم به حمایت از خدمتگزاران ملت، تقدیر و تشکر کرد و همه مردم و مسئولان را به توجه کافی و رعایت کامل رهنمودهای رهبری بزرگوار دعوت نمود.

كد خبر : ۱۲۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


پیکر بانو فاطمه حسینی خامنه ای خواهر رهبر معظم انقلاب عصر امروز در قم تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در پیامی درگذشت خواهر رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۲۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


استاندار لرستان در پیامی به رهبر معظم انقلاب درگذشت مرحومه حاجیه خانم «سیده فاطمه حسینی خامنه‌ای» خواهر رهبر معظم انقلاب را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۲۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


مراسم عزاداریِ دخت گرامی پیامبر اسلام و همچنین مجلس ترحیم و بزرگداشت بانوی انقلابی سیده فاطمه حسینی خامنه‌ای همشیره مکرمه رهبر معظم انقلاب اسلامی، با حضور سران قوا، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


رهبر معظم انقلاب  در مراسم ترحیم والده رئیس جمهور حضور یافتند.

كد خبر : ۱۲۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


این نوروزی که امروز ما داریم، نوروز باستانی نیست، نوروز ایرانی است؛ نوروز ملّت مسلمانی است که از قالب این مراسم کهن، توانسته است برای خود سرمایه‌ای فراهم کند و به سمت هدفهای خود پیش برود.

كد خبر : ۱۲۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


از مطلب برگزیده وبلاگ‌نویسان کشور در حمایت از غزه تا پوسترسازی وبلاگ‌نویسان به شکرانه سلامت رهبر انقلاب تا تلفیق محکومیت توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) و پیام رهبری؛ با ما همراه باشید با خاطراتی از «سه‌شنبه‌های وبلاگی93».

كد خبر : ۱۲۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


حسن روحانی گفت: امیدوارم شاهد برگزاری انتخابات بسیار خوبی برای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری باشیم؛ انتخاباتی که موجب مباهات و فخر ما در سراسر دنیا شود.

كد خبر : ۱۲۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


سومین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور رهبر معظم انقلاب و در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


رهبر معظم انقلاب سال 94را سال "دولت وملت،همدلی وهمزبانی نامگذاری کردند که این نشان دهنده تدبیر حکیمانه و جامع نگری ایشان از وضعیت کشور از لحاظ بین المللی است.

كد خبر : ۱۲۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


آنچه در این ساعت مایلم به ملّت عزیزمان عرض کنم این است که این ظرفیّت عظیم و مهم دست‌یافتنی است ولی شروطی دارد؛ یکی از مهم‌ترین شروط عبارت است از همکاری‌های صمیمانه میان ملّت و دولت.

كد خبر : ۱۲۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


مقام معظم رهبری از سالهای ابتدایی بر عهده گرفتن مسئولیت رهبریشان،  نه به صورت امروزی و با عنوانی خاص،  بلکه در جملاتی معمولا پررنگتر از دیگر فرموده هایشان در پیامهای نوروزی، نامی را با در نظر گرفتن شرایط کشور و با نگاهی به وقایع تاریخی مصادف با سال جدید و شرایط دولت و ملت  انتخاب می‌کنند.

كد خبر : ۱۲۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه سالروز جمهوری اسلامی ایران با عفو و تخفیف مجازات 809 نفر از محکومان موافقت کردند.

كد خبر : ۱۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


سال 1394 در نخستین روزهای خود با رخدادهای سرنوشت‌سازی همراه بود. بیانات رهبرمعظم انقلاب در حرم رضوی(ع) که باید از آن با عنوان «نقشه راه جمهوری اسلامی ایران» نه فقط برای سال 94 بلکه برای همه سال‌ها یاد کرد و سه رویداد بزرگ دیگر که هر یک از آنها به‌تنهایی می‌تواند در فهرست وقایع تاریخ‌ساز دنیای امروز جای گیرد...

كد خبر : ۱۳۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


رئیس جمهور گفت: در چارچوبی که تا شب گذشته به آن رسیدیم 5+1 پذیرفته است که ایران دارای غنی‌سازی در خاک خود باشد یعنی آنچه که تا پیش از این می‌گفتند که غنی‌سازی در ایران تهدیدی برای منطقه و جهان است امروز همه پذیرفتند که غنی‌سازی در ایران برای هیچ کس تهدید به شمار نمی‌رود.

كد خبر : ۱۳۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


کائیدی با بیان این‌که هم‌دلی و هم‌زبانی دولت و ملت برگرفته از فرمایش حضرت امام خمینی(ره) است، گفت: در راستای تحقق شعار سال روحانیت و ائمه جمعه، باید آفاتی که تحقق همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت را تهدید می‌کند، را برای مردم بیان کنند.

كد خبر : ۱۳۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


استاندار لرستان گفت:پیروزی‌های اخیر در مذاکرات هسته‌ای در مقابل شش قدرت دنیا یکی از دستاوردهای شعار همدلی و همزبانی است.

كد خبر : ۱۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی پیام تبریکی به محضر فرماندهی کل قوا تاکید کرد: با استمرار رهنمودهای آن رهبر عظیم‌الشان مراحل آتی مذاکرات نیز در مسیر سلامت و صلاح دولت و ملت تداوم خواهد یافت.

كد خبر : ۱۳۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت بانو سکینه ضیائی همسر مرحوم آیت‌الله حاج سید روح الله خاتمی را تسلیت گفتند.
كد خبر : ۱۳۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


مراسم معنوی اعتکاف طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه مصادف با ایام‌البیض ماه رجب با حضور دانشجویان برگزار می‌شود که در دانشگاه لرستان روز ۲۲ فروردین زمان آغاز نام‌نویسی شرکت در این مراسم معنوی اعلام شده است.

كد خبر : ۱۳۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


با توجه به تغییراتی که در اساسنامه کمیته امداد امام خمینی(ره) صورت گرفته است؛ حضرات آقایان حجت‌الاسلام حاج شیخ محسن کازرونی، مهندس پرویز فتاح، حسین انواری، حمیدرضا ترقی، سید مرتضی بختیاری، مهندس سید منصور برقعی و خانم دکتر مرضیه وحیددستجردی را به‌عنوان اعضای هیأت امنا و جناب آقای مهندس پرویز فتاح را به‌عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب می‌کنم.

كد خبر : ۱۳۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به تحولات برخی کشورهای منطقه و فعالیتهای وحشیانه گروههای تروریستی در عراق و سوریه، تاکید کردند: اگر کسی دست پنهان دشمن را در این قضایا نبیند، خود را فریب داده است.

كد خبر : ۱۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


فرمانده انتظامي لرستان  گفت:عمل به شعار سال وظیفه مردم و مسئولان است و نیروی انتظامی هم برای تحقق آن تلاش خواهد کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


استاندار لرستان گفت:دو هزار و 700 هکتار از اراضی دیم پلدختر به وسیله شش ایستگاه پمپاژ به آبی تبدیل می شوند.

كد خبر : ۱۳۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


 

رهبر معظم انقلاب گفتند: اگر از من سؤال شود که «شما موافق مذاکرات اخیر هسته ای هستید یا مخالف»، می گویم نه موافق هستم و نه مخالف، چون هنوز اتفاقی نیفتاده است.

 

كد خبر : ۱۳۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


 

ساعاتی پس از فرمایشات مهم رهبر معظم انقلاب در جمع مداحان اهل بیت و شاعران، بنگاه های خبرپراکنی غربی تیتر یک خود را به فرمایشات ایشان اختصاص دادند.

 

كد خبر : ۱۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت میلاد پربرکت حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها و بزرگداشت روز زن، با شرایط عفو و تخفیف مجازات جمعی از محکومان زن که محکومیت آنان تا تاریخ ۱۳۹۴/۱/۳۱ قطعیت یافته و واجد شرایط عفو و تخفیف مجازات تشخیص داده شده اند موافقت کردند.

كد خبر : ۱۳۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


معاون وزیر خارجه با بیان اینکه دغدغه‌های مقام معظم رهبری نصب العین ماست، تصریح کرد: امنیت ملی خود را وجه المصالحه هیچ چیز دیگری قرار نمی‌دهیم.

كد خبر : ۱۳۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


امام جمعه میانرود با بیان اینکه بنده در روز ۲۴ فروردین عازم حج هستم و همه کارها انجام شده است اینجا اعلام می‌کنم به خاطر ابراز تنفر و محکومیت دولت سعودی و برای حمایت از مردم مظلوم ایران و نظام اسلامی و جامعه اسلامی این سفر را لغو می‎کنم و خواست ما از دولت این است که تا زمانی که این وضعیت اصلاح نشده عمره را لغو کند.

كد خبر : ۱۳۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


بيانات اخير مقام معظم رهبري را مي‌توان در چهار دسته‌ي كلي وضعيت بيانيه سوئيس، اصول و مباني كلي در مذاكرات هسته‌اي، توصيه‌هايي به‌به مذاكره‌كنندگان و مردم و خطوط قرمز مذاكرات آتي طبقه‌بندي نمود.

كد خبر : ۱۳۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


اگر مذاکراتی هم صورت می گیرد باید وسیله ای برای گرفتن حربه تحریم از دست دشمن باشد و نباید هدف را گم کرد.

كد خبر : ۱۳۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


تجلیل و تکریم نام و یاد عالم ربّانی، فقیه و مفسّر پارسا و پرهیزگار، مرحوم آیت‌الله آقای حاج سیّدهاشم نجف‌آبادی (رضوان‌الله‌علیه) کار شایسته‌ئی است که به توفیق و هدایت الهی، دفتر تبلیغات بدان همّت گماشته است.

كد خبر : ۱۳۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


 

رئیس‌جمهور کشورمان با بیان اینکه دکترین ما بازدارندگی فعال و استقرار صلح است نه تجاوز به مردم و حمله به کودکان، گفت: کشتن مردم مظلوم یمن و فتنه‌گری اقتدار نیست.

 

كد خبر : ۱۳۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح فرمودند:جمهوری اسلامی ایران هیچگاه این سخنان ابلهانه را نخواهد پذیرفت و ملت ایران ثابت کرده است که اگر مورد تعرض قرار گیرد، کاملاً مقتدرانه از خود دفاع خواهد کرد و یکپارچه و همچون مشتی مستحکم در مقابل مهاجمِ غیر منطقی خواهد ایستاد.

كد خبر : ۱۳۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در خصوص زیاده خواهی آمریکایی ها مبنی بر بازدید از مراکز نظامی ایران، اظهار داشت: این رویای آمریکا و کشورهای غربی است که بتوانند از مراکز نظامی ایران بازدید کنند. اما مراکز نظامی جزو مباحث امنیتی کشورها و ملت ها به شمار می رود و هیچ کس حق بازدید از این امکان را در کشور ما ندارد.

كد خبر : ۱۳۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


چند ساعت بعد از انتشار «توافق لوزان»، وزارت خارجه آمریکا با صدور یک بیانیه مطبوعاتی -MEDIA NOTE- تفسیر و نظر خود را -FACT SHEET- درباره مفاد توافق یاد شده منتشر کرد.

كد خبر : ۱۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ایستادگی در برابر ابر قدرت ها و مستکبرین توانسته اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران را به دنیا نشان دهد.

كد خبر : ۱۳۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


امام جمعه پلدختر گفت:باتوجه به اینکه در فصل برداشت محصولات کشاورزی هستیم جهادکشاورزی نسبت به قیمت و نحوه عملکرد کمباین ها در پلدختر نظارت بیشتر کند.

كد خبر : ۱۳۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۴


نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اضافه کرد: آقای روحانی با رای مردم پشت میز مذاکره نشسته‌ اما معلوم نیست چرا وقتی دشمنان ملت ایران از ریز توافقات و مذاکرات مطلع هستند، چرا باید مردم را نامحرم تلقی کنند، خصوصا که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که در موضوع هسته ای و توافقات آن ما چیز محرمانه ای نسبت به مردم نداریم و ارائه جزییات توافقات و مذاکرات هسته ای به مردم و نخبگان را مصداق همدلی دولت با مردم دانستند.

كد خبر : ۱۳۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


حضرات آیات، مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی امروز در جلسات درس و دیدارهای خود از برخی سخنان مطرح شده مبنی بر مسئولیت نداشتن پلیس در اجرای احکام اسلامی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۱۳۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


نشست هم اندیشی مدیران رسانه‌ها در محکومیت جنایات آل سعود علیه مردم مظلوم یمن با حضور مدیرعامل خبرگزاری فارس، رئیس سازمان بسیج رسانه، مدیرعامل خبرگزاری ایرنا و برخی از مدیران رسانه‌ها برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


نماینده ولی‌ فقیه در استان لرستان شهدای هسته‌ای را سند حقانیت فعالیت‌های هسته‌ای ایران دانست و گفت: اگر ما بخواهیم در دنیا سربلند باشیم باید در بُعد فناوری هسته‌ای از توان کامل برخوردار باشیم و امروز فناوری هسته‌ای ایران قابل مذاکره است اما قابل معامله نیست.

كد خبر : ۱۳۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


همزمان با دهمین سالگرد سفر مقام معظم رهبری به استان کرمان، از تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب «آن بیست و سه نفر» رونمایی شد.

كد خبر : ۱۳۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب به مسئولان و کارگزاران دفاعی و امنیتی ابلاغ فرمودند که به هیچ وجه اجازه داده نشود که بیگانگان به بهانه‌ نظارت، در حریم امنیتی و دفاعی کشور نفوذ کنند.

كد خبر : ۱۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر  از اعزام 500 نفر از برادران و خواهران پلدختر به مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) خبر داد.

كد خبر : ۱۳۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


در ادامه جنایات بی رحمانه آل سعود بر مردم مظلوم و بی دفاع یمن ،کمپین محاکمه قضایی آل سعود راه اندازی شد.

كد خبر : ۱۳۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های برجسته استان سمنان و تربیت شخصیتهای برجسته دینی، علمی و سیاسی، برگزاری کنگره شهدای استان سمنان و تجلیل از فداکاری و ایثار شهیدان را کاری بسیار خوب و با ارزش خواندند و گفتند: فداکاریهای شهیدان، ذخیره ماندگاری برای انقلاب اسلامی است، و حفظ یاد آن عزیزان، یک فریضه است.

كد خبر : ۱۳۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از طرح ۳ فوریتی نمایندگان مجلس برای توقف مذاکرات تا پایان یافتن تهدیدات آمریکا خبر داد.

كد خبر : ۱۳۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین به پیشروی مداوم جهان اسلام به سوی تحقق آرمان‌ها و وصایای امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: بهترین مفسر برای بیانات امام (ره)، کسی است که اندیشه و حال و هوای ایشان را داشته باشد نه کسانی که برای سازش با استکبار چراغ سبر نشان می‌دهند.
كد خبر : ۱۳۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


نقشه راه اقتصاد مقاومتی براساس چارچوب ها و راهکارهای تبیین شده به عنوان راهبرد کلان مورد تاکید حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، در دسترس برنامه ریزان و کارشناسان قرار گرفت.
كد خبر : ۱۳۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: مشکل برخی جریان های سیاسی با انقلاب اسلامی نوع نگاه آن ها به انقلاب استو بر این باور هستند که پس از نابودی رژیم طاغوت انقلاب کار خود را انجام داده و نیازی به مبارزه با استکبار نیست.

كد خبر : ۱۳۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


در این بازدید علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سیدعباس صالحی معاون فرهنگی ارشاد ایشان را همراهی می‌کنند.
كد خبر : ۱۳۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


در خجسته عید مبعث پیامبر نور و رحمت خاتم النبیین حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، مسئولان نظام، سفیران کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
كد خبر : ۱۳۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، گزیده‌ای از بیانات ایشان را به مناسبت عید مبعث پیامبر گرامی اسلام منتشر کرد.
كد خبر : ۱۳۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


معاون هماهنگ کننده سپاه لرستان بسیج را الهام بخش نظم و حضور در جامعه دانست و گفت: باید بنیه اعتقادی، مذهبی و بصیرتی بسیجیان تقویت شود.

كد خبر : ۱۳۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره گرامیداشت شهدای پیشمرگان مسلمان کُرد که در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۴برگزار شده بود، صبح امروز (دوشنبه) در این کنگره در شهر سنندج قرائت شد.
كد خبر : ۱۳۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


در پی کسب مقام قهرمانی تیم ملی تکواندو در مسابقات جهانی روسیه، رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی از دست اندرکاران و اعضای تیم ملی تکواندو تشکر کردند.
كد خبر : ۱۳۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


استاندار لرستان در همایش روابط عمومی ها گفت: شرط رسیدن به امنیت، ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در استان تامین منافع مردم است.

كد خبر : ۱۳۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اخباری مبنی بر تلاش بدخواهان ملت و برخی مسئولان منطقه خلیج فارس برای کشاندن جنگ‌های نیابتی به مرزهای ایران، فرمودند: اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.
كد خبر : ۱۳۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


رئیس پارک علم و فناوری استان گفت: وقتی خروجی یک دانشگاه تنها مقاله باشد؛ منفعت آن مقاله تنها در جیب ژورنال ها می رود که آن ها نیز از این مقالات بهره برداری می کنند و بعد از رساندن این مقالات به مرحله تولید، همان تولیدات را به کشور ما می دهند.

كد خبر : ۱۳۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


امام حسین (ع) مظهر پنج تن آل عبا و سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت که نامش همیشه دوای دردها و آرامش بخش وجود انسانها می باشد.

كد خبر : ۱۳۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


حضرت آیت الله خامنه ای وظیفه علما، روشنفکران، نویسندگان، دانشجویان، دانش پژوهان و قاریان و حافظان قرآن را در گسترش روزافزون بیداری اسلامی، مضاعف برشمردند و تأکید کردند: باید مردم را به راهی که قرآن بشارت می دهد، امیدوار کرد.
كد خبر : ۱۳۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳


آقاتهرانی با اشاره به اعتماد مقام معظم رهبری به تیم مذاکره‎کننده، تصریح کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب دلواپسان نیز به تیم مذاکره‎کننده اعتماد دارند ولی به طرف مقابل اعتماد ندارند.

كد خبر : ۱۳۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳


رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف مجازات ۱۰۲ نفر از محكومان سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت كردند.

كد خبر : ۱۳۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳


رهبر معظم انقلاب فرمودند: کلید حل مشکلات اقتصادی کشور و همچنین موضوع هسته ای، تکیه بر ظرفیت های درونی و باور به اقتصاد مقاومتی است. در کشور بن بستی وجود ندارد، راه علاج مشکلات تقویت تولید داخلی و رعایت انضباط مالی است.

كد خبر : ۱۳۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶


جلسه هماهنگی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در سپاه ناحیه پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


آیت الله جنتی گفت: هدف غرب این است که می‌خواهد توافق هسته ای را در چارچوب مقاصد خود اعمال کند و ما را تسلیم سازد، این طور نیست که تحریم ها را بردارند و دیگر در امور داخلی ما دخالتی نکنند.
كد خبر : ۱۳۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


استاد حوزه علمیه قم گفت: به مسئولانی که به دیدار می‌آیند توصیه کرده‌ام به جان کری بگویید اگر قدتان بلند است برای این اساس است که بر روی ۷۰ میلیون قبر کشته‌های دو جنگ جهانی ایستاده‌اید.
كد خبر : ۱۳۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


آقای دکتر روحانی را با سابقه 37 ساله از حضور نزدیک در عرصه سیاسی پرفراز و نشیب جمهوری اسلامی ایران، می‌توان و باید یک سیاستمدار کارکشته و سرد و گرم چشیده تلقی کرد ولی متاسفانه، برخی از مواضع ایشان با آنچه از یک سیاستمدار برجسته و مخصوصا در کسوت شریف روحانیت انتظار می‌رود فاصله زیادی دارد.
كد خبر : ۱۳۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


قائم مقام موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی(ره) گفت: بحث از سازه ای است که قرار است قرن ها باقی بماند و تا 500 یا 1000 سال آینده استوار باشد و انشالله بقای این نظام نیز همزمان با آن جاری باشد. امیدوار هستیم این مکان محلی برای تجلی عظمت نام امام خمینی(ره) و تجمع مردم باشد.

كد خبر : ۱۳۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


هرچند هر شش اصل مطرح شده در گزاره برگ عین بیانات رهبر معظم انقلاب است و برای مردم و تیم مذاکره کننده که ولایت را حجت می دانیم بدون ذکر استدلال هم قابل قبول است اما لازم است توضیحاتی در خصوص 6 بند ذکر شده در این گزاره برگ ارائه شود.
كد خبر : ۱۳۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


بدون تردید مقطع زمانی انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری نظام دارای اهمیت و حساسیت ویژه‌ای چه از حیث داخلی و چه خارجی بوده است که مرور این وضعیت تصویری درست تر از دوران زعامت معظم له به دست خواهد داد.
كد خبر : ۱۳۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


نگاه دشمن به مذاکره هسته ای و اجبار مذاکره کنندگان ایرانی به یک توافق، با هدف تغییر معادله رویارویی انقلاب و مقاومت اسلامی با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در منطقه و جهان است، و تهدیدهای پی درپی دولت جنابعالی از سوی جنایتکاران آمریکایی و مطرح کردن گزینه نظامی نیز در این راستا و برای فشار و تحصیل یک پیروزی از سوی آمریکایی ها صورت می گیرد.
كد خبر : ۱۳۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


در پی حماسه به یاد ماندنی تشییع با شکوه ۲۷۰ شهید گرانقدر دفاع مقدس حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.

كد خبر : ۱۳۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ابوالفضل (ع) لرستان گفت: گروهی خط امام خمینی(ره) را به عنوان طعمه و سفره می دانند و هر روز با یک جریان فکری همراه هستند.

كد خبر : ۱۳۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ابوالفضل (ع) لرستان گفت: گروهی خط امام خمینی(ره) را به عنوان طعمه و سفره می دانند و هر روز با یک جریان فکری همراه هستند.

كد خبر : ۱۳۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


حضرت آیت الله خامنه‌ای با بیان اینکه صوت خوش مقدمه القاء مفاهیم قرآنی است، گفتند که قاری باید در قرائت قرآن به مفاهیم آیات از عمق جان باور داشته باشد.

كد خبر : ۱۳۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


استیضاح وزیر آموزش و پرورش دقایقی پیش در صحن علنی مجلس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


عضو کمیته امداد امام خمینی گفت: هیئت امنا در مقام سیاست‌گذار و از جایگاه خود به برخی مسائل ورود می‌کند و موضوعات مهمی که بخواهد باعث حاشیه برای کمیته شود، یکی از موارد این ورود است.

كد خبر : ۱۴۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی سران قوا و مسئولان و مدیران ارشد نظام، طی بیاناتی با تشریح صریح خطوط قرمز هسته‌ای ایران، تأکید کردند: تحریم‌های اقتصادی، مالی و بانکی باید فوراً هنگام امضای موافقتنامه لغو شود.

كد خبر : ۱۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


رهبر انقلاب در دیدار رمضانی سران قوا و مسئولان و مدیران ارشد نظام خطوط قرمز هسته ای ایران را برای غربی ها و طرف های مذاکره کننده 1+5 تبیین کرد.

كد خبر : ۱۴۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶


علی کیهانیان دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی طی احکامی جداگانه دبیران این جمعیت در استان های فارس، لرستان و قزوین را منصوب کرد.

كد خبر : ۱۴۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶


خانواده‌های شهدای هفتم تیر و جمعی از خانواده‌های دارای چند شهید استان تهران با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند

كد خبر : ۱۴۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶


رهبر معظم انقلاب فرمودند: کسانی که می خواهند دشمنی خباثت آلود امریکا و برخی دنباله روهای آن را با بزک تبلیغاتی و رسانه ای بپوشانند در واقع به ملت و کشور خیانت می کنند.

كد خبر : ۱۴۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: جریان اصلاحات بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) مرتد سیاسی شده است و برای ثابت‌ کردن این موضوع دلایل زیادی وجود دارد.

كد خبر : ۱۴۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


رهبرانقلاب «اقتدار» را از عوامل استقلال دستگاه قضایی برشمردند و بیان داشتند: اقتدار طلبی قوه قضاییه، قدرت طلبی متعارف سیاسی و جناحی نیست بلکه به معنای قاطعیت و ایستادگی بر سر حرف حق است.

كد خبر : ۱۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر شناخت دشمن  و پیشنهاد معظم له برای هفتم تیر تا دوازدهم تیر با عنوان  "هفته حقوق بشر آمریکایی" سایت "حرف تو" موج سایبری در همین راستا برگزار مینماید.

كد خبر : ۱۴۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه ای به آقای روحانی رئیس جمهور، سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه را ابلاغ کردند.

كد خبر : ۱۴۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


مراسم رونمایی از امضای میلیونها ایرانی پای گزاره برگ ملی با حضور جمع کثیری از مردم در میدان آزادی تهران آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


رهبر معظم انقلاب، دعوت به «بی طرفی شاعر در دعوای حق و باطل» را بی معنی خواندند و تأکید کردند: اگر شاعر و هنرمند نسبت به جنگ حق و باطل بی طرف باشد، در عمل استعداد و نعمت خدادادی خود را ضایع کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


طی حکمی از سوی استاندار لرستان جعفر طولابی بعنوان سرپرست جدید فرمانداری دلفان منصوب شد.

كد خبر : ۱۴۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


 طی حکمی ازطرف مهندس بازوند استاندار لرستان آقای محمد روزپیکر به سمت سرپرست اداره کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری لرستان منصوب شد .

كد خبر : ۱۴۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه در مسئله بورسیه ها به خیلی ها ظلم شد که خلاف قانون، تدبیر و اخلاق بود فرمودند: دانشگاه را از حاشیه‌سازی و سیاست‌بازی دور نگه دارید.

كد خبر : ۱۴۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب در توصیه ای برای لیالی قدر ماه مبارک رمضان می فرمایند: شبهای قدر را قدر بدانید و برای مسائل کشور، مسائل خودتان، مسائل مسلمین و مسائل کشورهای اسلامی دعا کنید.

كد خبر : ۱۴۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


شب گذشته مقام معظم رهبری بعد از ضیافت افطار مطابق روال دیدارهایشان در ماه مبارک رمضان این بار دیدارشان با اساتید دانشگاه ها بود. مقام معظم رهبری به مانند همیشه نسبت به دانشگاه و دانشگاهیان توجه ویژه ای داشته و نکات برجسته ای را در خصوص وضعیت علمی کشور مطرح کردند.

كد خبر : ۱۴۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را آماده کنید برای ادامه‌ مبارزه با استکبار.

كد خبر : ۱۴۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


اتحادیه های بزرگ دانشجویی خطاب به رهبر معظم انقلاب تصریح کردند: از امروز با توان بیشتر، تمامی همت خود را به کار خواهیم گرفت تا محافظه کاری را همچون گذشته از جریان دانشجویی دور نگه داشته، و روحیه آرمانخواهی را در خود تقویت کنیم.

كد خبر : ۱۴۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


فرماندار پلدختر گفت:تیم مذاکره کننده هسته ای با توجه به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی توانست حقانیت ملت ایران را در دنیا ثابت کند.

كد خبر : ۱۴۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


 استاندار لرستان در پیامی توافق پیروزمند هسته ای را به مردم ایران اسلامی و مردم شریف لرستان تبریک گفتند.

كد خبر : ۱۴۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


مقام معظم رهبری ضمن قدردانی و تشکر از زحمات و مجاهدات صادقانه و مجدانه تیم هسته‌ای فرمودند: پشتوانه روحی، معنوی و فکری، عامل اصلی حل همه مشکلات است.

كد خبر : ۱۴۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن قدردانی از زحمات فراوان رئیس‌جمهور و تلاش پیگیر تیم مذاکره کننده هسته‌ای فرمودند: متنی که فراهم آمده با دقت ملاحظه و در مسیر قانونی پیش‌بینی شده قرار گیرد و آنگاه در صورت تصویب، مراقبت از نقض عهدهای محتمل طرف مقابل صورت گرفته و راه آن بسته شود.

كد خبر : ۱۴۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۵


اقامه نماز عید سعید فطر به امامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هر کس از مسئولان امنیت ملی و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و صاحبنظران کشور قبل از مطالعه کامل جمع بندی وین و پیش نویس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل اظهار نظر مثبت یا منفی داشته باشند، پشیمان خواهند شد.

كد خبر : ۱۴۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


بررسی متن انگلیسی برجام و ضمائم آن نشان می دهد که خطوط قرمز هفتگانه اصلی نظام در موارد متعددی نقض شده است.

كد خبر : ۱۴۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۱۴۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


به نظر می رسد آقای هاشمی رفسنجانی طی اظهاراتی که در روزهای اخیر داشته در تلاش است با ترسیم هدفی انحرافی از مذاکرات هسته‌ای، گفتمان ارتباط با شیطان بزرگ و حتی بازگشایی سفارت آمریکا را القا سازند.

كد خبر : ۱۴۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه های امروز نماز عید سعید فطر بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت. ایشان فرمودند سیاست ایران در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد و همان طور که بارها تکرار کردیم ما با آمریکا در مورد مسائل گوناگون مذاکره نداریم.

كد خبر : ۱۴۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای در روز عید فطر نشان داد که ایران قصدی برای تغییر سیاست‌های خود در قبال آمریکا و منطقه ندارد.

كد خبر : ۱۴۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


آمریکایی‌ها با گنجاندن یک بند در پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت، بار دیگر ولع خود را برای فلج کردن توان موشکی ایران به بهانه قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای نمایش دادند.

كد خبر : ۱۴۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


سخنگوی دولت گفت: حدود ۱۲ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده ایران بعد از توافق ژنو طی ۲۲ ماه به صورت اقساطی وارد کشور شده است.

كد خبر : ۱۴۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در یادداشتی با عنوان «نگاه کلان به مذاکرات هسته‌ای» به تحلیل موضع‌گیری این روزهای مقام معظم رهبری پرداخت.

كد خبر : ۱۴۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


سردار کشکولی گفت : امروز هیمنه آمریکا فرو ریخته و توان رویا رویی با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارد.

كد خبر : ۱۴۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: آمریکا دست از جنگ با ما برنخواهد داشت. جنگ آمریکا با ما بر سر مسئله هسته ای نیست بلکه بر سر دین ما است.

كد خبر : ۱۴۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


رئیس سازمان انرژی اتمی از ساخت بزرگترین بیمارستان جامع هسته‌ای در کشور در آینده نزدیک خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


نشاط جوان ایرانی سوژه جدید غربی ها برای زیر سوال بردن انقلاب و نظام جمهوری اسلامی علی رغم اینکه غربی ها در چند سال اخیر تمام تلاش خود را برای تضعیف خود باوری در میان نسل جوان انجام داده ولی باید گفت که خوشبختانه توطئه های آنها در این زمینه به بن بست خورده و این روزها از افسردگی جوانان ایرانی صحبت می کنند.

كد خبر : ۱۴۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


جمعی از بسیجیان مدال آور المپیادهای علمیِ کشوری و جهانی ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و مدالهای خود را تقدیم ایشان کردند.

كد خبر : ۱۴۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


کارشناسان سیاسی و حقوقی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفتگوهایی هرگونه توافق محرمانه هسته ای را که بدون اطلاع ملت ایران انجام شود بی اعتبار دانستند.

كد خبر : ۱۴۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


سعیدی،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: عده ای جوسازی کرده و منتقدان را مخالف توافق معرفی می کنند در حالی که چنین نیست و همگی موافق توافقی هستیم که حافظ ارزش های نظام باشد و خواسته های ملت را تأمین و تضمین کند.

كد خبر : ۱۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


سعیدی،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: عده ای جوسازی کرده و منتقدان را مخالف توافق معرفی می کنند در حالی که چنین نیست و همگی موافق توافقی هستیم که حافظ ارزش های نظام باشد و خواسته های ملت را تأمین و تضمین کند.

كد خبر : ۱۴۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای گفت: وزیران خارجه اروپا برای سفر به ایران صف کشیده‌اند، اما به آن معنا نیست که هر چه بخواهند تقدیم می‌کنیم، ‌بلکه انتخاب‌کننده ما هستیم ضمن اینکه اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد انزواگرایانه نیست.

كد خبر : ۱۴۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹


محمد عرب، مستبصر ایرانی که با حضور در برنامه تلوزیونی ماه عسل بخش زیادی از جامعه ایران با او آشنا شده بودند، به دیدار با مقام معظم رهبری دعوت شد.

كد خبر : ۱۴۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


رئیس‌جمهور گفت: مقاومت ملت و تلاش دانشمندان ما سرمایه بزرگ بود و اگر مردم مقاومت نمی‌کردند در مذاکرات پیروز نمی‌شدیم.

كد خبر : ۱۴۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: توانمند سازی بانوان لرستانی به ویژه بانوان بی سرپرست، بدسرپرست و خود سرپرست در دستور کار راهبردی کار گروه تخصصی بانوان و خانواده استان است.

كد خبر : ۱۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


معاون اول رئیس جمهور گفت: تا این لحظه چیزی نگفته‌ایم و در این سینه حرف‌های زیادی برای گفتن است که به وقتش می‌گویم.

كد خبر : ۱۴۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


گفت و گوی تلویزیونی دکتر روحانی در 11 مرداد 94 با مردم به نوعی نشانگر تکرار وعده های نسیه و سر خرمن دولت به ملت بود.

كد خبر : ۱۴۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


هنوز یک ماه هم از توافق هسته‌ای نگذشته و در حالی که برخی از موافقین توافق با ذوق زدگی از گسترش ارتباطات با غرب سخن می‌گویند، غربی ها سطح خواسته‌های خود را کاهش نداده و مسائل حقوق بشری و حضور ایران در منطقه را نیز مطرح کرده اند.

كد خبر : ۱۴۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقتصاد مقاومتی به ما می گوید دانش را باید بالا برد و شتاب رشد علمی را افزایش داد ولی اقتصاد عاریتی می گوید شتاب علمی کشور اگر کم شد مهم نیست می رویم با غربی ها رفیق می شویم و تکنولوژی می آوریم.

كد خبر : ۱۴۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


همایش بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه خراسان و قم در مشهد در حال برگزاری است که با حضور مهمانانی از سراسر کشور و سخنرانی سردار نقدی، حیدر مصلحی و سردار نجات همراه شده است.

كد خبر : ۱۴۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰


در پی تدفین دو تن از شهدای غواص در حوزه‌ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی ابراز امیدواری کردند «هنر بزرگ» این شهدا، «مایه‌ی برکت و الهام» حوزه‌ی هنری به عنوان «مرکز هنر انقلابی» باشد.

كد خبر : ۱۴۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی حرف‌های آقایان و مسئولان و دیدگاه‌هایی که دارند پس‌رفت انقلاب و مخالف دین و اسلام است.

كد خبر : ۱۴۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


این تروریست سیاسی همچنین به نصیحت علمای ارشد خوزستان نیز پرداخته و بدون توجه به سوابق مخرب خود در خوزستان توصیه های سفیهانه ای برای آن ها داشته است.

كد خبر : ۱۴۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت مادر شهید شوکت‌پور را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۴۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار علما، صاحبنظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و اجلاس اتحادیه رادیو تلویزیونهای اسلامی، مبارزه با نقشه های استکبار در منطقه را مصداق بارز جهاد فی سبیل الله خواندند و با اشاره به مقابله قاطع با «تلاش امریکا برای سوءاستفاده از نتایج مذاکرات هسته ای و نفوذ اقتصادی سیاسی و فرهنگی در ایران»، افزودند: نقشه نظام سلطه در منطقه بر دو پایه ایجاد اختلاف و نفوذ استوار است که باید با نقشه های صحیح هجومی و دفاعی به مبارزه هوشیارانه و بی وقفه با آن پرداخت.

كد خبر : ۱۴۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


شبکه های خبری و رسانه های بیگانه به بازتاب خبر احتمال برگزاری رزمایشی موشکی توسط جمهوری اسلامی ایران پرداخته اند.

كد خبر : ۱۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان پلدختر همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسئولان برگزار شد.

كد خبر : ۱۴۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


خانمی از چین که در دیدار علما، صاحب‌نظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اجلاس اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی با رهبر معظم انقلاب حضور داشت خطاب به ایشان نامه ای نوشت.

كد خبر : ۱۴۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


رئیس جمهور با بیان این که مجلس آینده متعلق به یک حزب و جناح نخواهد بود، گفت: نظارت و اجرا نباید در انتخابات مخلوط شوند.

كد خبر : ۱۴۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


اختلاف افکنی و زمینه سازی برای سقوط نظام سیاسی یک کشور ماموریت تعریف شده بریتانیا می باشد و تاریخ ما این ادعا را بارها تایید کرده است حال اگر اغراض سیاسی جلوی چنین اندیشه هایی را می گیرد، حرفی نیست ولی حداقل دغدغه مندان انقلاب هوشیارانه در میدان باشند تا گزندی از سوی این روباه مکار و پلید و خبیث به واسطه غفلت ما ایجاد نشود.

كد خبر : ۱۴۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


آقای هاشمی بهرمانی! شما را چه شده، چرا تجاهل العارف نموده و بر مبنایی نادرست و پیشفرضی کاملآ بی اساس و مغلطه انگیز، اینگونه وانمود می سازید که «مقاومت» در برابر زیاده خواهی ها و تجاوزگری انگلوساکسون های آدمخوار غرب، صهیونیسم بین الملل و رژیم های کودک کش اشغالگر قدس و عربستان سعودی غلط است و موجب فقیرتر شدن کشور و طبقات اجتماعی می شود؟!!

كد خبر : ۱۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


عضو کمیسون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از نحوه تودیع و معارفه فرماندار جدید سلسله انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۴۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


یکی از رسانه های خبری لرستان در فضای مجازی در اقدامی عجیب اقدام به انتشار خبر خلاف واقعی می کند باعث ناراحتی اصحاب رسانه استان و شهرستان پلدختر می شود.

كد خبر : ۱۴۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کاخ سفید به صورت مداوم از دیکتاتورهای جهان حمایت می‌کند و دشمنی ما با آمریکا عمیق است و با گفت‌وگو قابل حل نیست.

كد خبر : ۱۴۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


برجام یک معاهده دوجانبه است که براساس حقوق شناخته شده بین‌المللی -کنوانسیون 1969 وین- هیچیک از دو سوی این پیمان نمی‌توانند نسبت به یک یا چند ماده آن اعلام تحفظ کرده و به اصطلاح از «حق شرط» استفاده کنند.

كد خبر : ۱۴۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای هوشیاری در مقابل تلاش دشمن برای نفوذ پیچیده و تدریجی را، ضرورتی عینی برشمردند و تأکید کردند: باید در هر شرایطی در اتخاذ مواضع انقلابی صراحت داشت و صریح و بدون رودربایستی، در مقابل دشمن مواضع انقلاب و مبانی امام بزرگوار را بدون ترس و خجالت بیان کرد.

كد خبر : ۱۴۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


محورهای خرد و کلان فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت به صورت زیر می باشد:

كد خبر : ۱۴۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


امام جمعه پلدختر گفت:استاندار لرستان نباید نسبت به محرومیت های مناطق محروم استان همچون پلدختر بی تفاوت باشد.

كد خبر : ۱۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۶


یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است. 

كد خبر : ۱۴۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


بسیج توانسته است برای اقتصاد مقاومتی که بیشتر به مثابه یک مفهوم انتزاعی و آرمانی شناخته شده، ما به ازای عینی و ملموس بیفریند. نکته قابل تامل دیگر بار شدن انگیزه‌های اعتقادی و ایدئولوژیک بر انگیزه‌های مادی و کسب سود در واحد های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی است که حاصل جمع آن موجب افزایش کوشش و جنب و جوش صاحبان واحدهای تولیدی و نهایتا افزایش بازده این واحدها شده است.

كد خبر : ۱۴۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


منتقد هافینگتون پست فرانسوی نوشت: فیلمی که شب پیش سی و نهمین جشنواره فیلم مونترال را افتتاح کرد، به کارگردانی مجید مجیدی فیلمی رمانتیک-تاریخی است که چون یک نقاشی دیواری باشکوه بر کودکی حضرت محمد (ص) تمرکز دارد.

كد خبر : ۱۴۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


شک نباید کرد که اصرار بر همین رویه خطای آقای هاشمی در مواجهه با حق الناس، سنگ بنای فتنه بزرگ پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بود. گویی در این عرصه جدید، آقای هاشمی منتظر همان «انتقام» بود که چهار سال پیش وعده اش را داده بود.

كد خبر : ۱۴۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کاخ سفید به صورت مداوم از دیکتاتورهای جهان حمایت می‌کند و دشمنی ما با آمریکا عمیق است و با گفت‌وگو قابل حل نیست.

كد خبر : ۱۴۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (سه‌شنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به اهمیت مأموریت و وظایف این قرارگاه در دفاع از کشور، تأکید کردند: آمادگیها و گزینه‌های خود را برای مقابله با انواع تهدیدات، به طور دائم ارتقا دهید.

كد خبر : ۱۴۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: نظر ما برداشته‌شدن فوری تحریم‌ها بود اما دوستان در اینجا، این موضوع را به شکلی معنا کردند و ما هم مخالفتی نکردیم ولی تحریم‌ها باید برداشته شوند. اگر قرار است تحریم‌ها تعلیق شوند، ما هم اقداماتی را که باید انجام دهیم، در حد تعلیق و نه در سطح اقدام اساسی بر روی زمین انجام خواهیم داد.

كد خبر : ۱۴۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳


کارشناس مسائل بین الملل گفت:سیاست های جنایتکارانه آمریکا نسبت به ایران،همیشه اینطور بوده که تا از هر حربه ای استفاده کند تا ایران را به انزوا بکشناد و از این طریق بتواند ضربه خود را وارد کند که با توجه به هوشمندی رهبری نتوانستند به اهداف خود برسند.
كد خبر : ۱۴۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی این روزها شکل جدی تری به خود گرفته وهیئت مذاکره کننده هسته ای، این هفته در جلسات کمیسیون مربوطه در مجلس شرکت کردند تا در خصوص جزئیات این مذاکرات به بحث و بررسی بپردازند.
كد خبر : ۱۴۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


معاون اول رئیس‌جمهور از سازمان مدیریت و دستگاه‌های مربوط خواست برنامه‌ و پیشنهاد خود را برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب برای تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی تهیه کنند تا در اسرع وقت در جلسه‌ هیات وزیران مطرح و تصمیم‌گیری شود.

كد خبر : ۱۴۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


معاون دفتر سلامت جمعیت وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر میانگین فاصله ازدواج تا تولد فرزند در کشور، حدود سه و نیم سال می باشد و باید این فاصله کاهش یابد.

كد خبر : ۱۴۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


اولین و تنها پایگاه خبری در شهرستان الشتر مجوز فعالیت دریافت کرد.

كد خبر : ۱۴۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


سخنگوی دولت با بیان اینکه کیفیت خودروهای تولید داخل باید افزایش یابد، گفت: از صنعت خودرو انتظار داریم کیفیت خودروها را هم‌سطح مطالبات مردم کند.

كد خبر : ۱۴۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


به نظر می رسد هجمه های رسانه ای اصلاح طلبان برای همراه کردن چهره های صاحب نفوذ سیاسی به همراه حرف های نسنجیده دولتمردان یازدهم و فشارهای رسانه های ضد انقلاب بر روی شورای نگهبان، کار را برای تایید و یا رد صلاحیت کاندیداهای انتخابات چه در مجلس و چه در خبرگان دو چندان نموده است.

كد خبر : ۱۴۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸


رهبر انقلاب تاکید کردند: در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵سال از دغدغه‌ ایران آسوده‌ایم؛ به شما می‌گویم شما ۲۵ سال آینده را نمی‌بینید و ان‌شاالله تا ۲۵سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهدداشت.

كد خبر : ۱۴۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


رئیس دفتر مقام معظم رهبری از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی در تماس تلفنی با نماینده ولی فقیه و سرپرست زائران ایرانی، در جریان آخرین وضعیت آسیب دیدگان حادثه مکه قرار گرفت و درگذشت تعدادی از زائران ایرانی در این حادثه را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۴۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


یکی از اصول اقتصاد مقاومتی مساله سرمایه گذاری آن هم در عرصه های تولید است که به عنوان سرمایه گذاری مولد می گویند.

كد خبر : ۱۴۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «هشت سنت غلط ازدواج» را از نگاه رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

كد خبر : ۱۴۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه امروز محل تکیه بسیاری از کشورهای مظلوم در منطقه است و این موفقیت ها مرهون هدایت های امام راحل و رهبر معظم انقلاب و فداکاری های اقشار مختلف سپاه و بسیج به ویژه شهدا و ایثارگران است.

كد خبر : ۱۴۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، درپی رحلت عالم متقی آیت‌الله آقای ابوالقاسم خزعلی پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۱۴۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


 نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان به مناسبت رحلت حضرت آیت الله خزعلی پیام تسلیت مشترکی صادر کردند.

كد خبر : ۱۴۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


پیکر آیت‌الله خزعلی صبح امروز با حضور مقامات لشکری و کشوری از دانشگاه تهران تا میدان انقلاب تشییع شد.

كد خبر : ۱۴۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


ضعف دیپلماسی سیاسی در یک نظام موجبات ضعف اقتدار ملی آن کشوررا فراهم خواهد کرد و در سوی دیگر وابستگی روز افزون به مولّفه های مختلف به قدرت های استکباری را در پی خواهد داشت.

كد خبر : ۱۵۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند جانبازان تابلو و تصویری از دوران ابتلای بزرگ ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند و حضور آنان در جامعه، در واقع بیان حقایقی تاریخی، معرفتی، سیاسی و بین‌المللی است.

كد خبر : ۱۵۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


امام جمعه پلدختر گفت:افراد نباید از ماه محرم برای رسیدن به مقاصد سیاسی و انتخاباتی خود با اغراض پلید سیاسی فرهنگ ناب علوی را زیر سئوال ببرند

كد خبر : ۱۵۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


رهبر معظم انقلاب اسلامی، با صدور پیامی به ‌مناسبت هفته دفاع مقدس تاکید کردند: شهید و شهادت در فرهنگ اسلامی، مظهر حیات و درخشندگی است و گذشت زمان نتوانسته و نخواهد توانست جلوه نام و یاد شهیدان عزیز را کم فروغ سازد.

كد خبر : ۱۵۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


دولت سعودی موظف است مسئولیت سنگین خود را در این حادثه‌ی تلخ پذیرفته و به لوازم آن به قاعده‌ی حق و انصاف عمل کند

كد خبر : ۱۵۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر گفت:امروز وظیفه نسل جوان در قبال نظام جمهوری اسلامی سخت تر و باید آنان در قبال حفظ دست آوردهای انقلاب اسلامی تلاش کنند. 

كد خبر : ۱۵۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:آل سعود در حمله به مسلمانان بی دفاع یمن خباثت و خوی وحشی گری خود را به دنیا نشان داد و در حوادث حج امسال هم این پازل تکمیل شد.

كد خبر : ۱۵۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرافکنی حکام عربستان و سر باز زدن از پذیرش مسئولیت فاجعه منا را نادرست و اقدامی عقیم و بی‌اثر خواندند و فرمودند: دنیای اسلام سؤالات زیادی دارد و جان‌ باختن بیش از ۱۰۰۰ نفر در این حادثه مسأله کوچکی نیست.

كد خبر : ۱۵۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


اقتصاد مقاومتی راهی برای رونق اقتصادی در کشور است که با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می توان مشکلات اقتصادی را حل کرد و توجه و اعتماد به نیروی کار داخلی و تولیدات ،  شرط نخست اقتصاد مقاومتی است.

كد خبر : ۱۵۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل گفت: متاسفانه برخی مامور شده اند دیپلماسی آمریکایی را در جامعه ترویج و راه نفوذ دشمن را هموار کنند.

كد خبر : ۱۵۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


بررسی های کارشناسی در حوزه های مهم اقتصاد، جدولی تهیه که در آن هم از لحاظ حوزه ای کلی و از لحاظ مسئولیتی، سهم و نقش هر دستگاه اجرایی را در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تعیین می کند.

كد خبر : ۱۵۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


علی مطهری اعتراض بهرام بیرانوند نماینده بروجرد نسبت به دست دادن ظریف با اوباما را دارای اهداف سیاسی دانست و گفت:دست دادن با اوباما دلیل نفوذ آمریکا در ایران نیست.

كد خبر : ۱۵۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: دشمن به دنبال تسلیم شدن نظام اسلامی است و با کوتاه آمدن در مقابل او، دشمنی‌ها برطرف نمی‌شود.

كد خبر : ۱۵۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


"محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی ویژه خبری به بررسی حادثه منا و سیاست‌های منطقه‌ای آل‌سعود پرداخت.

كد خبر : ۱۵۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


پس از فاجعه منا و سهل انگاری های آل سعود در اجرای مراسم حج امسال و کمک به مصدومان تاخیر در تحویل پیکرهای جان باختگان این حادثه باعث نگرانی هایی شد.

كد خبر : ۱۵۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


به‌ مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات ۶۳۰ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.

 

كد خبر : ۱۵۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


علیرضا زاکانی رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس، گزارش نهایی این کمیسیون را پس از حدود ۴۰ روز تحقیق و ارزیابی توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ به عنوان سند کارشناسی قوه مقننه به صحن علنی مجلس فرستاد.

كد خبر : ۱۵۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


مراسم بزرگداشت و یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در حسینیه حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


نماینده ولی‎فقیه در سپاه لرستان با تاکید بر لزوم توجه به ارزش‌های دینی و انقلابی، گفت: دشمن دنبال احیای سکولاریسم است و به‌دنبال این است که لیبرالیسم فرهنگی را ترویج بدهد، دنبال این است که بُعد جهانی انقلاب را از ما بگیرد.

كد خبر : ۱۵۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


رئیس جمهور گفت: ایران اولین کشوری است که توانست اجساد مطهر خود را به کشور برگرداند و امروز بیشترین تلاش را برای شناسایی مفقودین انجام می‎دهیم.

كد خبر : ۱۵۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه ایران هیچ مخالفتی با اصل مذاکره با کشورها، اعم از اروپایی و غیراروپایی ندارد، خاطرنشان کردند اما در مورد آمریکا موضوع متفاوت است زیرا آنها تعریفی که از مذاکره با جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند، به معنای نفوذ و باز کردن راه برای تحمیل است.

كد خبر : ۱۵۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ارایه درخواستی به هیات رییسه خواستار در اولویت قرار گرفتن و بررسی خارج از نوبت طرح یک فوریتی اقدام مناسب و متقابل جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام شدند.

كد خبر : ۱۵۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


 روز گذشته تیتر یک روزنامه رویش درباره سردار همدانی انتقاد شدید وزارت ارشاد را بر انگیخت تا جایی که سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به مطلب دیروز نشریه رویش ملت درباره سردار شهید حسین...

 

كد خبر : ۱۵۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسین همدانی را تبریک و تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۵۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


مسئول خواهران بسیج دانشجویی لرستان گفت: «نهضت ما زنده‌ایم» با برگزاری اولین همایش ما زنده‌ایم با حضور دانشجویان دختر در محل دانشگاه علوم پزشکی لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۵۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه‌ای در پی نقل مطالب غلط و خلاف واقع مبنی بر نقش مستقل برخی مسئولین دفتر مقام معظم رهبری در روند رسیدگی قانونی طرح «برجام» اعلام کرد: این مطالب خلاف واقع و فاقد اعتبار است.

كد خبر : ۱۵۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:در صورتی که دکتر عادل پزشک قانونی فعلی شهرستان پلدختر نمی تواند کار کند ،پزشک دیگری  جایگزین شود.

كد خبر : ۱۵۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴


برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کردند، جیسون رضاییان همواره در تلاش بود با حضور در مراکز و دستگاه‌های حساس و مهم کشور، بتواند مقاصد شبکه‌های جاسوسی آمریکایی را پیاده کند.

كد خبر : ۱۵۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


سخنگوی دولت از تهیه لایحه دائمی شدن احکام برنامه ششم توسعه، بین دوره ۱۳۹۵-۱۳۹۹ در دولت خبر داد و گفت: این لایحه در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی با قید یک فوریت تقدیم مجلس می شود.

كد خبر : ۱۵۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


مراسم رونمایی از تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «دختران آفتاب» امشب 28 مهرماه ساعت 21 از شبکه دو پخش می‌شود.

كد خبر : ۱۵۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


تصویب برجام توسط مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، تلاش دولت را برای به ثمر نشاندن برجام بیش از پیش مضاعف کرده است تا جایی که برخی از منتقدان براین باورند که دولت تدبیر و امید راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی را اجرای این برنامه می داند.

كد خبر : ۱۵۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


ستار زمانی سپهوند یکی از جوانان نخبه خرم آبادی است که تاکنون چند دستگاه ها برداشت محصول را در حوزه کشاورزی اختراع کرده است. 

كد خبر : ۱۵۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به بررسی‌های دقیق و مسئولانه برجام در مجلس شورای اسلامی و شورایعالی امنیت ملی و عبور این موافقتنامه از مجاری قانونی، دستورات مهمی را در خصوص رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه کشور صادر فرمودند.

كد خبر : ۱۵۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی علیه‌السلام با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


مراسم عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲


کارشناس مسائل بین الملل در خصوص تبعات اجرایی نشدن هر کدام از شروط 9گانه رهبر انقلاب گفت: اگر این نکات مورد رسیدگی قرار نگیرد برجام یک باخت بزرگ برای جمهوری اسلامی خواهد بود.

كد خبر : ۱۵۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


رهبر معظم انقلاب در نامه‌ای که هفته گذشته خطاب به رئیس‌جمهور نگاشتند، شروط 9 گانه‌ای را مطرح کردند که از باب فنی و اجرایی دارای نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرند.

كد خبر : ۱۵۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


پنج شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


روز دوشنبه جمعی از کارکنان محیط زیست در اعتراض به وضعیت حقوقی خود در پارک پردیسان تجمع کردند؛ تجمعی که وقتی به برخی از روزنامه‌ها، خبرگزاری ها و صداو سیما رسید کاملاً رنگ و بوی سیاسی گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


کشاورزانی که تنها راه درآمد سالیانه آنان، کشت یک محصول و فروش آن است، حالا محصولشان خریداری ندارد...!

كد خبر : ۱۵۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه مذاکره با آمریکا درباره مسائل منطقه معنا ندارد، فرمودند: اهداف آمریکا در منطقه، ۱۸۰ درجه با اهداف ایران، متفاوت است.

كد خبر : ۱۵۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


يادواره ۱۷ هزار شهيد ترور کشور شامگاه يک‌شنبه، دهم آبان‌، به ميزباني دانشگاه لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


فرماندار پلدختر گفت:13آبان نماد عزت واقتدار ملت ایران و این روز تبلور همدلی وهمزبانی دولت وملت که مد نظر رهبر انقلاب است.

كد خبر : ۱۵۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


فرمانده کل سپاه گفت: مردم در انقلاب اسلامی، به رهبری ولایت فقیه و به پشتیبانی از ایشان ایستاده اند و این از اصول انقلاب اسلامی است که خداوند هم وعده پیروزی داده است.

كد خبر : ۱۵۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: امریکا، همان امریکای قدیم است اما عده ای مغرض و یا ساده لوح تلاش می کنند این دشمن توطئه گر را در افکار عمومی ملت به فراموشی و غفلت بسپارند تا امریکا در فرصتی مناسب خنجر را از پشت فرو کند.

كد خبر : ۱۵۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


یکی از مسائلی که در این سال ها مورد دغدغه رهبر معظم انقلاب قرار گرفته بحث اقتصاد ومعیشت مردم است که بسیج می تواند در این خصوص نقش مهمی را ایفا کند.

كد خبر : ۱۵۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳


حالا این سوال مطرح است که اگر واقعا جیسون رضاییان یک خبرنگار ساده بوده چرا مسئولان آمریکایی باید برای او در این حد دست و پا بزنند و حتی حاضر باشند یک نفر را با 8 نفر مبادله کنند.

كد خبر : ۱۵۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی در واکنش به مطلب منتشر شده در سایت هاشمی رفسنجانی و همچنین اظهارات اخیر حسن روحانی عنوان کرد: اینکه امروز می بینیم برخی تا این حد دست و پا می زنند که غیرت و عزت را میان مردم از بین برده و ذلت و دریوزگی را جایگزین کنند به این دلیل است که بتوانند خود را بر مردم تحمیل کرده و مسئولیت و مقام خود را از دست ندهند. مسئولیت داشتن در کشوری که ملت آن غیور، عزتمند و سلحشور است، لیاقت می خواهد.

كد خبر : ۱۵۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


رئیس‌جمهور با بیان اینکه کلمه تعطیل یا توقیف باید آخرین کلمات در یک رسانه باشد، گفت: ما در کنار نهاد رسانه نیازمند یک نظام مطبوعاتی شفاف و با قوانین و مقررات روشن هستیم.

كد خبر : ۱۵۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ محمدحسین سیبویه را تسلیت گفتند.

 

كد خبر : ۱۵۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


رئیس‌جمهور در آیین افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات به جای حمله به نفوذی‌های دشمن در مطبوعات، یقه منتقدان را گرفت و خط قرمز رسانه‌ها را از نظام و انقلاب به دولت تقلیل داد.

كد خبر : ۱۵۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


دبیر مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی لرستان گفت: عدم تشکیل هیات نظارت بر اجرای برجام، شرایط را برای نفوذ فراهم می کند.

كد خبر : ۱۵۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که صبح امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با اشاره به برگزاری کنسرت و اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها فرمودند: کار فرهنگی را در دانشگاه بعضی با کنسرت و اردوی مختلط اشتباه گرفته اند.

كد خبر : ۱۵۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


بیش از 2 سال از روی کار آمدن دولت یازدهم می گذرد. دولتی که از روزهای پیش از انتخابات ریاست جمهوری نیز شعار خود را بر اساس دوستی با کشورهای دنیا تنظیم کرده و سیاست تنش زدایی در روابط خارجی را در پیش گرفته بود. در این مسیر مذاکرات ایران و کشورهای 5+1 نیز تا جایی پیش رفت که توافق هسته ای در قالب برجام صورت گرفت و اهالی دولت همچنان بر روابط دو و چند جانبه با کشورهای دنیا تاکید دارند.

كد خبر : ۱۵۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان به دنبال وقایع روی داده در افتتاحیه دفتر انجمن اسلامی این دانشگاه خطاب به مسئولان این دانشگاه، استان و دفتر انجمن اسلامی دانشجویان نامه سرگشاده ای منتشر کرد.

كد خبر : ۱۵۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری رزمایش بزرگ «الی بیت‌المقدس» با ۱۲۰ گردان بسیج و مشارکت 6 استان در حوالی قم خبر داد.

كد خبر : ۱۵۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در باره اینکه تنها راه چاره دفع بحران داعش تعامل با عربستان است، در راستای همان اپیدمی تعمیم ضعف شخصی به همه ملت ایران تعریف می شود.

كد خبر : ۱۵۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی، در نامه‌ای به روسای قوا، سیاستهای کلی محیط زیست را ابلاغ کردند.

كد خبر : ۱۵۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه اجرای برجام گفت: با توجه به اقداماتی که قرار است ایران و طرف های مقابل در موضوع برجام انجام دهند برد با ایران است.

كد خبر : ۱۵۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و جمعی از پاسداران و بسیجیان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

كد خبر : ۱۵۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه نباید اجازه داد آمریکایی‌ها جرأت صحبت کردن درباره تجزیه عراق را پیدا کنند تأکید کردند: ملت عراق، ملتی بزرگ و صاحب تاریخ کهنی است که از ظرفیت بسیار مهم جوانان قدرتمند و هوشیار برخوردار است.

كد خبر : ۱۵۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


دیدار رئیس جمهور روسیه در روز دوشنبه (دیروز) با رهبر انقلاب ایران بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشته که با اشاره به هدیه ویژه پوتین به آیت الله خامنه‌ای همراه بود.

كد خبر : ۱۵۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


نخستین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: خطئه بسیج و اتهام تندروی به کسانی که بر اصالتها و ارزشها پای می‌فشرند تکمیل پروژه نفوذ است.

كد خبر : ۱۵۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


همزمان با ایامی که خیلی ها خود را برای زیارت سیدالشهدا آماده می کنند عده ای در این دانشگاه با برپایی جشن، حرمت ماه صفر وایام اربعین را شکستند.

كد خبر : ۱۵۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


مشاور عالی فرمانده سپاه قدس گفت: جمهوری اسلامی ایران 14 دپوی زیرزمینی به نام 14 معصوم در عمق 30 تا 500 متر در اختیار دارد.

كد خبر : ۱۵۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


به مناسبت 5آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین همایش بزرگ بسیجیان شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


وقتی خانم ها برای نظارت بر برگزاری آزمون استخدامی آقایان ،وارد میدان می شوند.

كد خبر : ۱۵۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:بسیج از مردم تشکیل شده وبه خاطر این ظرفیت مهم گنجینه بی پایانی است که هر ملتی برای رهایی از ظلم به بسیج ومقاومت روی بیاورد پیروز میدان خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:بسیج از مردم تشکیل شده وبه خاطر این ظرفیت مهم گنجینه بی پایانی است که هر ملتی برای رهایی از ظلم به بسیج ومقاومت روی بیاورد پیروز میدان خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


فعال رسانه ای گفت:غربی ها با داشتن بیشتر رسانه های خبرپراکنی هنوز نتوانستند به مانند ایران تاثیر گذار باشند.

كد خبر : ۱۵۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


رهبر معظم انقلاب با نگاشتن نامه رسانه جدیدی را برای گفت‌وگوی مستقیم با جوانان غربی به‌کار گرفته‌اند.

كد خبر : ۱۵۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


رهبر انقلاب، منطق جمهوری اسلامی را همکاری با همه انسانها و ملتها خواندند و گفتند: البته استثناهایی با دلایل مشخص وجود دارد اما به‌جز آن موارد خاص، ما عواطف و سیاست‌های شرافتمندانه را با عواطف صادقانه پاسخ می‌دهیم.

كد خبر : ۱۵۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


امربه معروف ونهی از منکر از دیدگاه رهبر معظم انقلاب....

كد خبر : ۱۵۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


نماینده کشورمان در سازمان ملل در نشست مجمع عمومی این سازمان با موضوع فرهنگ صلح، بخش‌هایی از نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان غربی را قرائت کرد.

كد خبر : ۱۵۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


با توجه به تاکیدات مختلفی که بر تولید داخلی و تکیه به توانمندی داخلی وجود دارد چرا برخی هنوز با وجود شبکه های داخلی به دنبال شبکه های مجازی خارجی هستند.

كد خبر : ۱۵۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آن آقای روحانی که در لباس روحانیت شیعه در جریان فتنه 88 و بدون توجه به اینکه رئیس جمهور بوده است، نزد شاه شرابخوار آل سعود می رود و برای انتخابات ایران کسب تکلیف می کند و از دولت امارات پول می گیرد، شیعه نیست بلکه نوعی از داعش است.

كد خبر : ۱۵۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


روز دانشجو بهترین فرصت و بهانه است که بتوان به برخی مسائل و جریان های وابسته به دانشگاه ها و دانشجویان پرداخت؛ به همین دلیل پایگاه خبری سفیرافلاک چهارمین میزگرد خود را حول محور پروژه نفوذ در دانشگاه ها، تشکل های دانشجویی و نقش کرسی های آزاد اندیشی، اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۵۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


بخشدار معمولان گفت:مجریان انتخاباتی در کنار دیگر دست اندرکاران انتخابات با بی طرفی و امانتداری به برگزاری انتخابات سالم و پرشور می پردازند.

كد خبر : ۱۵۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: شورای نگهبان کسانی را که خطوط قرمز نظام را زیرپا گذاشته اند در هیچ انتخاباتی تایید نمی‌کند.

كد خبر : ۱۶۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


جدول اسامی افرادی که در اولین روز ثبت‌نام نامزدی در مجلس خبرگان به وزارت کشور و فرمانداری‌ها مراجعه کردند را در ادامه می‌بینید.

كد خبر : ۱۶۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری بیان داشت: نادیده گرفتن عقبه و پشتوانه مذاکرات هسته‌ای که همان ایستادگی و اقتدار ایران سرافراز است یک ظلم بزرگ سیاسی به مسیر مشعشع ملت ایران محسوب می‌گردد.

كد خبر : ۱۶۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷


چهارمین روز نام‌نویسی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان به طور همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‌های مراکز استان‌ها آغاز شد.

كد خبر : ۱۶۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰


طراح نرم‌افزار سلام با بیان اینکه شفاف‌سازی و مطالبه‌گری مهمترین اقدامی است که باید از سوی رسانه‌ها انجام شود، گفت: همچنین باید شبکه ملی اطلاعات باید به بیان ساده و نه فنی و تخصصی، به مردم معرفی و مزایای آن اطلاع‌رسانی شود.

كد خبر : ۱۶۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰


جايگاه خطير و سنگين نمايندگي مردم در جامعه جوان ، پويا و رو به رشد ، پرسشگر و پر جنب جوش امروز كشورمان پذيرش مسئوليتي بس بزرگ است كه همت و تلاش وصف ناشدني مردان بزرگ را ميطلبد.

كد خبر : ۱۶۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در همه مؤلفه های قدرت آمریکا سقوط کرده، اقتصادش 19 هزار میلیارد دلار بدهکار است، که در پایان دولت اوباما 20 هزار میلیارد دلار خواهد بود.
كد خبر : ۱۶۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


پس از تصویب اجرای برجام در اتحادیه اروپا ،سناریوی جدید آمریکایی ها در تحریم سپاه پاسداران و سپاه قدس در جهت ادامه تحریم ها برعلیه ایران به سبک جدید کلید خورد.

كد خبر : ۱۶۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


این روزها با آغاز ثبت نام داوطلبان مجلس، برخی دانشگاه های استان لرستان بیشتر از پیش به خود رنگ و بوی سیاسی گرفته اند.

كد خبر : ۱۶۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


فتنه بنی صدر در سال 60، فتنه تیر 78 و فتنه تقلب 88 از جمله گردنه های خطرناکی بوده اند که انقلاب اسلامی توانسته است به سلامت از آن عبور کند.

كد خبر : ۱۶۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


در سالروز میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) و ولادت امام صادق (ع) جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت‌کننده در بیست‌ونهمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند.

كد خبر : ۱۶۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:سپاه و بسیج در راستای تبیین فرامین رهبری در خصوص پدیده نفوذ به برگزاری جلسات بصیرتی و نهضت های روشنگری کرده که بسیجیان را نسبت به این امر آگاه سازی کنند.

كد خبر : ۱۶۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


امروز نهم دیماه علی رغم بارندگی شدید ،مردم با بصیرت شهرستان پلدختر با حضور در مسجد جامع این شهر،حماسه 9دی را گرامی داشتند.

كد خبر : ۱۶۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانیه‎ای جنایت آل سعود در خصوص اعدام عالم برجسته شیعه، شیخ نمر النمر را محکوم کرد.

كد خبر : ۱۶۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه، جنایت بزرگ عربستان سعودی در به شهادت رساندن عالم مؤمن و مظلوم، شیخ نمر باقر النمر را به شدت محکوم کردند.

كد خبر : ۱۶۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


به دنبال شهادت آیت نمر عالم برجسته ومبارز عربستانی،جوانان پلدختری با حضور در کمپین "مرگ بر آل سعود"انزجار خود را از این حرکت ضدبشری نشان دادند.

كد خبر : ۱۶۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


کمیته مردمی صیانت از حقوق هسته‌ای در نشستی خبری در خبرگزاری مهر اعلام موجودیت کرد.

كد خبر : ۱۶۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


انتخابات نقشی اساسی در سرنوشت مردم هر کشوری دارد. انتخاب مردم اگر به درستی انجام گیرد می توان به آینده امیدوار بود و در واقع اين حاصل انتخاب خودمان است كه مي تواند چهار سال گريبان گيرمان شود يا براي منطقه و كشور مفيد باشد !

كد خبر : ۱۶۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اصولگرایی در جامعه سیاسی ما هم ریشه‌دار است و هم توسعه‌یافته، گفت:‌ جریان آمریکایی می‌خواهد در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان نفوذ کند و هر دو نفوذ بسیار خطرناک است.

كد خبر : ۱۶۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «تحقیق، عمق‌یابی و تبیین فقه هنر برای جامعه» را کاری مبارک و لازم خواندند و فرمودند: فقه، متکفّل همه امور زندگی بشر است و هنر نیز یکی از همین امور است که باید فقه به آن بپردازد.

كد خبر : ۱۶۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیام درگذشت حجة الاسلام آقای حاج شیخ عبدالجواد غرویان را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۶۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


شبکه ­های اجتماعی، برنامه ­ها و ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فلسفه، تفکر، ایدئولوژی و اهداف خاصی جهت ساخت، سفارش داده شده ­اند. این برنامه­ ها هم از جهت نوع روابط و ساز و کار حاکم بر آن و هم از جهت جذب کاربران و انتشار پیام­های مد نظر تابع ایدئولوژی و اهداف صاحبان هر کدام از برنامه ­ها می باشند.

كد خبر : ۱۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


دشمن اگر به یکباره می‌توانست با اسلام مقابله کند و آن را از بین ببرد، تردیدی نیست که دست به این کار می‌زد چنانکه تاریخ اسلام و تاریخ انقلاب اسلامی بر این امر گواهی دارد..

كد خبر : ۱۶۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


در خصوص مساجد متولیان فرهنگی وظایفی بر عهده دارند که جذب جوانان به مساجد از اولویت های برنامه ریزی آنها به شمار می رود.

كد خبر : ۱۶۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از برگزاری روز شهرستان به مناسبت شهادت 26نفر از مردم پلدختر در اول بهمن ماه برگزار می شود.

كد خبر : ۱۶۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


مراسم ختم پدر حسن قشقاوی معاون کنسولی وزیر امور خارجه با حضور مقامات لشکری، کشوری و چهره‌های سیاسی در مسجد نور تهران برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ابراز خرسندی از نتیجه دادن مقاومت ملت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه و عقب‌نشینی طرف‌های مقابل بر اثر تلاش دانشمندان هسته‌ای و کوشش دست‌اندرکاران مذاکرات، بر ۵ نکته مهم خطاب به رئیس‌جمهور تأکید کردند.

كد خبر : ۱۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به این سخنان خود که گفته بودند «حتی کسانی هم که با نظام مسئله دارند در انتخابات شرکت کنند» خاطرنشان کردند: این سخن به معنای آن نیست که بخواهند کسانی که نظام را قبول ندارند به مجلس بفرستند.

كد خبر : ۱۶۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:بمباران پلدختر و به شهادت رسیدن 25نفر دریک روز سند مقاومت و ایثار مردم این دیار در دوران دفاع مقدس است.

كد خبر : ۱۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا گفت واشنگتن امیدوار است عربستان سفارتش در تهران را بازگشایی کند.

كد خبر : ۱۶۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: برگزاری یادواره های شهدا در فضای دانشگاه‌ها موجب تلطیف شدن فضای معنوی دانشگاه‌ها می‌شود.

كد خبر : ۱۶۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهوری خلق چین، تأکید کردند: توافق رؤسای جمهوری ایران و چین برای یک روابط استراتژیک 25 ساله، کاملاً درست و حکمت آمیز است.

كد خبر : ۱۶۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


برخی از دستگاه های اجرایی لرستان به خصوص نهادهای فرهنگی که خود متولی ترویج نماز در جامعه ،فاقد نماز خانه هستند .

كد خبر : ۱۶۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


طی حکمی از سوی وزیر کشور به پیشنهاد استاندار لرستان؛ مهرداد غضنفری به عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۶۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


دبیر هسته کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه‌های لرستان گفت: معیار هاشمی برای تایید صلاحیت سید حسن خمینی مبتنی بر معیار رضاخانی است.

كد خبر : ۱۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: برای آنکه دبیرخانه نقش بسیار مهم تصمیم سازی را به‌درستی و به‌خوبی انجام دهد، باید فضای حاکم بر دبیرخانه شورای‌عالی امنیت ملی و جهت گیریهای آن، کاملاً منطبق بر «تفکر صحیح و خالص انقلابی و حزب اللهی» باشد.

كد خبر : ۱۶۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵


بدون تردید «رایزنی» و «لابی‌گری» برای تایید صلاحیت افرادی نیست که مورد و مشکل خاصی ندارد، در واقع باید این طور گفت که اگر شک و تردیدی هم در صحت و سقم عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها داشته باشیم که این طور هم نیست، باید اذعان کنیم که اشتباه سهوی در بررسی صلاحیت‌ها نهایتاً به چند مورد محدود خواهد شد، نه اینکه از هر طرف لیستی بلند بالا مطرح شود که باید اینها تایید شوند و در صلاحیتشان تجدیدنظر گردد.

كد خبر : ۱۶۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵


سخنرانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین اردوگاه به هم ریخته اصلاح طلبان را بهم ریخته تر کرد و باعث شد اصلاح طلبان یزد به برگزاری ضرب العجل مجمع اصلاح طلبان تمسک جویند تا شاید بتوانند آب رفته را به جوی بازگردانند!

كد خبر : ۱۶۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


نوزدهمین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله با روایتی منتشر نشده از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده‌های شهدای مدافع حرم منتشر شد.

كد خبر : ۱۶۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


فرمانده کل سپاه درباره اعزام نیروها به سوریه گفت: سیاست و تدبیر این نیست که از ایران افراد بسیاری برای رزم مستقیم به سوریه بروند ولی ما شاهد اشتیاق و علاقه در بین پاسداران برای حضور هستیم.

كد خبر : ۱۶۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


واقعیت این است نامحرم دانستن مردم، در کنار بزرگ‌‌نمایی و اظهارات عجیب و غریبی مثل برجام «فتح‌الفتوح» بود، «توافق بزرگ قرن» بود و «بزرگ‌تر از فتح خرمشهر» است در حالی از سوی دولت صورت می گیرد که قرار است همین مردم 2 روز دیگر مردمی‌ ترین جشن پیروزی یک انقلاب را در جهان برگزار کنند.

كد خبر : ۱۶۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


ولادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیها فرصت خوبی است برای یاد کردن از شهیدانی که این روزها دوباره فضای زندگی ایرانیان را به عطر شورانگیز شهادت معطّر کرده‌اند.

كد خبر : ۱۶۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد و آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت، فرمودند: دشمن درصدد است در انتخابات اعمال نفوذ کند.

كد خبر : ۱۶۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان فرمودند: ترویج معارف اسلامی و شیعی موجب تقویت پشتیبانی مردم از دولت آذربایجان می‌شود.

كد خبر : ۱۶۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


در روز پایانی تبلیغات کاندیداهای مورد حمایت اصول گرایان با دعوت مردم به شرکت پرشور در انتخابات بر رعایت قانون تاکید کردند.

كد خبر : ۱۶۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


کاندیداهای مستقل اصولگرا به خاطر وحدت و همبستگی اصولگرایان و همچنین در حمایت از ائتلاف اصولگرایان، به نفع این ائتلاف از دور انتخابات کنار کشیدند.

 

كد خبر : ۱۶۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵