اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۱۴    عبارت مورد جستجو: رقص

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیا نظارت‌هایی که برای حذف یک دیالوگ ساده مانند «‌بی‌تربیت» از یک فیلم انجام شده است برای تمام محصولات شبکه نمایش خانگی نیز اعمال می‌شود؟

كد خبر : ۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


كد خبر : ۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


بیان روز:«جولیا پاسترانا» معروف به زشت ترین زن جهان که در قرن نوزده زندگی می‌کرده است پس از ۱۵۰ سال به خاک سپرده خواهد شد.

كد خبر : ۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


كد خبر : ۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


كد خبر : ۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:احمدی نژاد گمان می برد هنوز فضای جامعه مانند سالهای ۸۴ و ۸۸ است . این اشتباه راهبردی البته این روزها با خط و نشان کشیدن برای نهادهای انقلابی تکمیل شده است. خط و نشانی که هزینه خطای راهبردی را گفته شده را افزون می کند ؛ حذف کامل از سوی ملت… این سرانجام کسانی است که می خواهند با هیاهو و جنجال رای «جمع» کنند.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:یکی از علمای سعودی تأکید کرد برخی از مبلغان عربستانی با وجود آنکه دست زدن را حرام اعلام می‌کنند، در خارج از این کشور موسیقی گوش می دهند و می‌رقصند.

كد خبر : ۱۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:درباریان شاه چنان در فساد غوطه‌ور بودند كه گاه دست به اعمالی جنون‌آمیز می‌زدند. در فرهنگ مذهبی مردم ایران، هم‌آغوشی مرد و زن نامحرم یا با هم رقصیدن آنها دیگر حیثیتی برای آن خانواده باقی نمی‌گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:موزه مردم شناسی لرستان به عنوان یکی از غنی ترین موزه های کشور محلی برای آشنایی با فرهنگ کهن مردمان این سرزمین به عنوان مهد فرهنگ، تاریخ و تمدن است که همواره در ایام تعطیلات نوروزی با استقبال بی نظیر مردم مواجه می شود.

كد خبر : ۱۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:هیچ یک از روزهای سال «نحس» و «بدیومن» یا «شوم» شمرده نشده.....

كد خبر : ۱۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:خانواده هاي اين دختران با دريافت پولي که گاهي مبلغ آن به ۴۵۰۰ دلار ميرسد دختر خود را به عقد پسري که خانواده اش اين پول را پرداخت ميکنند در مي آورند، شايد به همين دليل باشد که به اين مکان بازار اطلاق ميشود.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

كد خبر : ۱۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:دبیر مجمع هماهنگی تشکل های دانشجویی لرستان  گفت: آقای احمدی نژاد، شما وقتی در خط ولایت قدم برمی داشتید دوستان ارزشی و بزرگی از شما حمایت می کردند؛ یارانی مذهبی داشتید ولی امروز دیدید که فاصله گرفتن از خط ولایت چه جزایی دارد.

كد خبر : ۲۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:تصاویردیدنی وجالب ازحواشی ورزشگاه آزادی

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:برخي خبرها حاكيست اسفنديار رحيم‌مشايي روز جمعه براي كانديداتوري در انتخابات ثبت‌نام خواهد كرد.

كد خبر : ۲۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:درحالی که زنان در کشور عربستان، از هرگونه حق و حقوقی که خداوند و دین اسلام آنها را از آنها بهره‌مند ساخته، محروم هستند زنان و دختران خاندان سعودی، نه‌تنها اصول و مبادی دین اسلام، که آیین وهابیت را هم که به آن ایمان و باور دارند زیر پا می‌گذارند.

كد خبر : ۲۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:نشست های گروهک های ورشکسته ضد انقلاب برای ارائه نسخه های بی نتیجه و البته گدایی و جذب سرمایه های صهیونیستی و وهابی همچنان علیه جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

كد خبر : ۲۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


كد خبر : ۳۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:شاعران تاجیک با علاقه‌ی وصف ناپذیری که نسبت به امام خمینی(ره) در زمان حیات این رهبر فرزانه داشتند، پس از رحلت امام راحل نیز این دوستی را در قالب شعر به جهانیان ثابت کردند.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:مراسم جشن عروسي در شهرستان پلدختر همواره براي افراد بومي و غير بومي در استان لرستان جالب توجه بوده است.

كد خبر : ۳۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز: گلشیفته فراهانی فرزند بهزاد فراهانی از بازیگران سرشناس سینمای ایران، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه گی در فیلم های متعددی به نمایش گذاشت، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، پس از قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی، این بار نیز در نقش یه رقاصه زن عرب به هویت زنان عرب نیز توهین و بی هویتی خود را به نمایش گذاشته است.

كد خبر : ۳۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:جالب اینکه این افراد در واکنش به هرگونه اعتراض، سواحل دریا را نیز ملک شخصی خود عنوان می‌کنند!

كد خبر : ۴۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:غیبت آن است که پشت سر مسلمان، عیب مستور او (امرى که مستور عرفى است) گفته شود، مشروط به اینکه به قصد تنقیص باشد، یا در نزد عرف تنقیص به‌حساب آید.

كد خبر : ۴۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:شما مي توانيد اصطلاحات لري را باترجمه فارسي وانگليسي بخوانيد.

كد خبر : ۴۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:درهفته هاي گذشته درفضاي مجازي تصاويري از بي حجابي وبدحجابي سواحل شمالي كشور منتشر شدكه دل هر مسلمان ايراني رابه درد آورد.

كد خبر : ۴۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:سبك زندگي ايراني اسلامي بايد براساس دستورات وتعاليم دين باشد.

كد خبر : ۴۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز: ایمیل هایی برایم رسیده بود. در یکی از این ایمیل ها لیست افرادی که در یک کنفرانس در ضدیت با جمهوری اسلامی شرکت داشتند، آورده شده بود از روی کنجکاوی نگاهی به اسم ها انداختم و میخکوب شدم. بله اشتباه نمی کردم اسم محمدجواد اکبرین هم در میان آنها بود.

كد خبر : ۴۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بیان روز:رژیم اشغالگر قدس در راستای جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران، بازسازی ترانه‌های مبتذل دوران طاغوت را دستور کار خود قرار داده است. این درحالیست که یهودیان صهیونیست هرساله جشنی وسیع را به نام " جشن پوریم " یا همان کشتار ایرانیان برگزار می کنند

 

كد خبر : ۵۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


مادونا که با مجله ''هبرز بازار'' مصاحبه کرده، از بخش های مختلفی از زندگی شخصی خود پرده برداشته و با بیان این نکته که مطالعه قرآن را آغاز کرده است، آن را ''کتاب مقدس'' توصیف کرد.

كد خبر : ۵۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


اگر فکر می‌کنید، اینترنت یک فضای ساده و صمیمی برای وب‌گردی و یافتن دوستان قدیمی است، باید در نگرش خود نسبت به اینترنت تجدید نظر کنید. در همین فضای دوست‌داشتنی مکان‌های ترسناکی وجود دارد که شاید همه تمایلی به دیدن آن‌ها را نداشته باشند. در ادامه با ۹ مکان ترسناک اینترنت آشنا خواهیم شد.

 
كد خبر : ۵۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


در ادامه تبلیغات ضد اسلامی برخی از کشورها و هجوم فرهنگ های ضد اسلامی به کشور، جشن های هالیوون که از رسوم شیطان پرستی در ایران است، گسترش یافته است.

كد خبر : ۵۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


با وجود اینکه بیش از 2 هفته از روز غدیر خم گذشته، شبکه اهل بیت با پخش تصاویر نوعی رقص معروف، در شب دوم محرم به امام حسین علیه السلام توهین کرد.

كد خبر : ۶۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


چندی پیش در حوالی میدان رسالت در منزلی مسکونی مجلس ختم یک بهایی با حضور تعدادی از اعضای فرقه بهائیت برگزار شد.

كد خبر : ۶۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


ایرج کاظمی؛استاددانشگاه ومتخصص لرستان شناسی؛درباره پوشش های سنتی معتقد است که در هر جای دنیا هر کشوری یک پوشش و لباس سنتی دارد برای مثال هندی ها و پاکستانی یک پوشش سنتی به نام "ساری" دارند. لباس های محلی و سنتی هر منطقه، نشان دهنده فرهنگ آن منطقه اند.

كد خبر : ۶۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

 

 

كد خبر : ۶۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


جیمز فرانسیس هارلی متولد 1885 سیدنی استرالیا عکاس ، فیلم ساز و کاوشگر مشهور،  تعداد 500 عکس او از ایران قدیم (زمان دو جنگ جهانی) توسط کتابخانه ملی استرالیا منتشر شده است.

كد خبر : ۶۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


سرپرست صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: در این استان بیش از ۴ هزار و ۶۸۹ کانال ماهواره‌ای قابل دریافت است‌.

كد خبر : ۶۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


کیهان نوشت: پای حرمت رسول‌خدا(ص)، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون پاک شهداء در میان است و ترفند ملاقات احتمالی وی با مراجع عظام تقلید، در صورت انجام - که بسیار بعید است - می‌تواند حریم مراجع بزرگوار تقلید را با این شائبه که آنان نستجیربالله نسبت به ساحت مقدس رسول خدا(ص) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بی‌اعتناء هستند، خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


سازمان بسیج ادارات لرستان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی آورده است: هرگز اجازه نمی‌دهیم، حامیان نقاب‌دار فتنه در پست‌های کلیدی نظام حضور پیدا کنند.

كد خبر : ۶۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


در حالی که طبق معمول نگاهش به جلو بود می‌گفت: «برای از بین بردن تانک‌های دشمن و زره‌پوش‌های آنها، نیازی به موشک ضد زره نمی‌بینم! با «آر.پی.جی» بهتر و مقرون به صرفه‌تر است. من «آر.پی.جی» را به موشک ضد زره ترجیح می‌دهم ...!!».

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


عدم نظارت بر تور های گردشگری و طبیعت گردی موجب بروز ناهنجاری هایی شده است که در عمل فضای این تور ها و همچین اماکن تفریحی را برای خانواده ها ناامن و نامناسب نموده است.

كد خبر : ۶۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


فرماندار پلدختر گفت: ملت ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن‌ماه به فرمان رهبری لبیک گفتند و اعلام کردند که برای مقابله با هر نوع تهدیدی آماده هستند.

كد خبر : ۷۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


در روزهای قبل متاسفانه کنسرتی ضد فرهنگی همراه با رقص باله دختران و خوانندگی زنان با عنوان "رستاک و کودکان ارف " با مجوز رسمی از سوی سازمان عریض و طویل مدعی فرهنگ و هنر در سالن اریکه ایرانیان در تهران برگزار شد.

كد خبر : ۷۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


در مراسم جشن روز مهندس در استان گلستان بدحجابی سهم برخی از مهندسان ساختمان گلستان از فرهنگ مهندسی بوده است.

كد خبر : ۷۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


فرمانداری عباس آباد و تنکابن قرار است در تاریخ 8 و 9 فروردین ماه کنسرت بزرگی با حضور احسان خواجه امیری ، سیروان خسروی و گروه 7(سون) در غرب مازندران برگزار کنند.

كد خبر : ۸۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


تالار حافظیه کاخ سعدآباد شب گذشته محل برپایی جشن همسر رئیس جمهور برای همسران وزرا، سفرا و زنان دولت بود، مهمانی زنانه همراه با رقص و شوی لباس.

كد خبر : ۸۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


بهائیت، شیطان‌پرستی، وهابیت‌ و مسیحیت جدید با رویکرد صهیونیستی، و حتی گرایشات عرفانی نظیر بودیسم ، یوگابا گرایشات خاص ،اوشو، مدیتیشن و…. فرقه های معنوی نوظهوری هستند که رویکردی سلبی نسبت به دین دارند دین ستیزی و عقل ستیزی در تمامی این فرقه های نو پدید مشترک است

كد خبر : ۸۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۷


رئیس رسانه ملی گفت: با افتتاح این شبکه برای هر مخاطب ایرانی 450 ساعت برنامه جذاب پخش می‌شود و امیدواریم بستری برای فراهم کردن اوقات شاد برای هموطنانمان باشد.

كد خبر : ۸۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۸


شبانگاه دیشب بشقاب پرنده ای حوالی اشترانکوه رویت شد که از قرار معلوم سرنشینان آن در سطح شهر تردد نموده اند،چراکه در هنگام برخاستن دفترچه ای از آنان بجای مانده که نشان می دهد آنها انسانهای فضایی بوده اند وبه قصد بررسی و آنالیز مردمان سیاره زمین به ازنا آمده اند.

كد خبر : ۸۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


در پی پخش کلیپ مبتذلی در فضای مجازی که باعث عکس العملهایی در جامعه شد اینبار گروهی دیگر اقدام به پخش کلیپ دیگری کردند تا  قبح این گونه اقدامات شکسته شود.

كد خبر : ۹۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


همسر یکی از نمایندگان حزب سلفی نور، با حاضر شدن در جلوی یکی از کمیته های انتخاباتی قاهره به رقص پرداخت.

كد خبر : ۹۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


با برگزاری این نوع جشن ها که در نیمه شعبان امسال و سالهای گذشته دیده شد،بیشتر تیشه به ریشه مذهب تشیع و فرهنگ انتظار امام زمان(عج) زده شد تا تقویت و اعتقاد به آن؛و این را هم باید متذکر شد که مردم در این شب،گویی منتظر مراسم رقص و پایکوبی هستند تا منتظر امامشان.

كد خبر : ۹۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


شهره آ‎غداشلو (وزیری‌تبار) که به نقش‌آفرینی در فیلم‌های ضدایرانی و ضداسلامی در سینمای آمریکا معتاد شده بود، حالا به علت اعتیاد به مواد مخدر مدتی است دیگر از سوی کارگردانان و تهیه‌کنندگان برای ایفای نقش انتخاب نمی‌شود.

كد خبر : ۹۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


این تصویر نمایانگر گوشه ای از محفل تأسف بار رقص و پایکوبی در لحظات ملکوتی اذان مغرب و افطار بوده که در ساحل تنکابن، انتهای بلوار مصلی، در دهنه چشمه کیله بر پا شده است.

كد خبر : ۹۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


بعضی از مردان موهای بلندی داشتند، این امر باعث می‌شد که در رقص و حرکات موزون، مرد یا زن بودن‌ به سختی تشخیص داده شود. و در حالی که مخاطب از دیدن رقص زنانه لذت می‌برد، نتواند تشخیص درستی از جنسیت رقاص داشته باشد.

كد خبر : ۱۰۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


زلزله پدیده ای زمین شناختی که با دلایل علمی قابل توجیه است،اجرای اصولی برنامه مهندسی در ساخت مسکن می تواند آسیب این پدیده طبیعی را کاهش دهد.  

كد خبر : ۱۰۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


چهارخطه پلدختر – خرم‌آباد صرف نظر از نکات مثبت آن موجب نابودی محیط زیست در این منطقه شده و یادآور خسارت زیست محیطی آزاد راه خرم‌آباد –پل زال است.

كد خبر : ۱۰۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


مهمترین بحثی که این روزها در ذهن بسیاری از مردم نقش بسته است، تشخیص زمان به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای می باشد. مذاکراتی که به صورت فشرده تر و با وعده های دولتمردان، امید دوچندان را برای به نتیجه رسیدن آن ایجاد کرد.

كد خبر : ۱۰۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت:مراسم شب فرهنگی لرستان در هفته گردشگری با هنرنمایی نوازندگان استانهای کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری و لرستان در قلعه فلک الافلاک به اجرا در آمد.

كد خبر : ۱۰۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


مراسم اختتامیه هفته فرهنگی لرستان درتهران با حواشی جالبی برگزارشد.

 
كد خبر : ۱۱۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


متاسفانه روز گذشته در پی غفلت و کم توجهی مسئولان برگزاری مراسم افتتاح راه‎آهن بین‎المللی شرق دریای خزر که با حضور رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان برگزار شد شاهد برخی اقدامات بودیم که بسیار تاسف انگیز است.

كد خبر : ۱۱۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


«در راه شهدا قدم بردارید. در راه شهدا حرکت کنید. بر دوش بگیرید این شهدا را. تمام ارزش ها در شهداست. خوشا به حال شهدا، آن ها گل های خوش بویی بودند که خداوند چید. خدا آن ها را برگزید. شهدا زنده اند، شهدا برای کسانی زنده اند که راهش را ادامه دهند. امانت دار خوبی باشید برای شهدا.»

كد خبر : ۱۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


مستند‌ساز جوان لرستاني گفت: فیلم مستند «گروه کوچک ما» را با محوریت 8 سال دفاع مقدس به دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار ارسال کرد‌ه‌ام‌.

كد خبر : ۱۱۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


چند صباحی است که برخی فیلم های سینمایی و حتی سریال ها ناخواسته به ترویج و اشاعه فرهنگ غربی همت گمارده و در حال اشاعه آن در بین جوانان کشور است به طوری که اشرافی گری، ترویج بد حجابی، تبلیغ روابط آزاد دختر و پسر، چند همسری , و ... در حال حاضر پای ثابت سینما های ایران شده است.

كد خبر : ۱۱۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


موج پیامدها و واکنش های حمله به نشریه موهن شارلی ابدو در پاریس در حالی به ایران رسید و دامن یکی از روزنامه های کشور را گرفت که حتی مقامات غربی نیز مراقب بودند در دام جریان اسلام هراسی به راه افتاده در اروپا نیفتند.

كد خبر : ۱۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


فرح پهلوی در قسمتی از نقل خاطرات خود اینگونه میگوید : طی مدت تحصیل در مدرسه ژاندارک عقاید مذهبی ام به طور کامل متزلزل شد .

كد خبر : ۱۲۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


سفر معاون اول ریاست جمهوری به لرستان حواشی جالبی داشت که از دید خبرنگار ما پنهان نماند.

كد خبر : ۱۲۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


در آخرین روزها همسر شاه -فرح -کوشید تا موافقت شاه را به استعفا از مقام سلطنت و تفویض مقام نیابت سلطنت به او، طبق قانون اساسی جلب نماید، اما شاه نپذیرفت و گفت این کار مشکلی را حل نخواهد کرد.

كد خبر : ۱۲۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


مقدمات عید نوروز در لرستان تقریبا دو هفته به عید مانده با پیشواز مردم و آماده سازی آنها با مراسمی چون کاردرسی ،شوالفه و گردیله گیری آغاز می شود.

كد خبر : ۱۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸


در لرستان به واسطه دارا بودن تاریخی کهن، ادبیات شفاهی سهم بزرگی را در فرهنگ این سرزمین تشکیل داده است؛ ادبیاتی که با گذشت زمان در حال فراموشی است و متولیان امر نیز تاکنون برای حفظ و نگهداری آنها هیچ اقدام چشمگیری انجام نداده اند.

كد خبر : ۱۲۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


بالاخره در روزهای اخیر عربستان صعودی پس از شکست های پیاپی در سوریه ، در اقدامی خصمانه و بچه گانه دست به تجاوز در یمن زد که این نتیجه ترس آنها از شکل گیری حکومت مردمی یمن است.

كد خبر : ۱۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


رفتاری که در سال های اخیر از سوی دولتمردان ترکیه درباره مسائل مختلف منطقه ای شاهد بوده ایم نشان می دهد که این کشور کاملاً بر باب میل آمریکا و رژیم صهیونیستی عمل کرده و رفتاری مانند عربستان دارد.

كد خبر : ۱۲۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


در شرایطی که در اولین روز کاری سال جدید، اکثر مردم تهران برای آغاز فعالیت در محل کار خود حضور یافتند، برخی از بچه پولدارهای تهران در اقدامی عجیب به رقص و آواز کاذب در خیابان های تهران پرداختند.

كد خبر : ۱۳۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


این روزها چه آسوده نفس می‌کشیم زیر آسمان شهرمان. گاهی از گرمی هوا می‌نالیم و گاهی از گرانی بهای گوشت. گوشمان به صدای "ظریف" است. بحثمان سر تحریم هاست و کاهش نرخ سود بانکی. بین این همه آیا می‌بینیم چهره معصوم آن دختر عرب را در قاب تلویزیون؟

كد خبر : ۱۳۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


اولین مرکز بیماری‌های خاص با حمایت مالی خیّر لرستانی در قالب خیّرین سلامت امروز، ۲۷ اردیبهشت‌ماه در محوطه بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد کلنگ‌زنی شد.

كد خبر : ۱۳۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


برای دومین سال همایش فرهنگی با عنوان"گلونی "در خرم آباد برگزار شد که رقص محلی مختلط و انواع مدل های آرایشی خانم ها از حواشی قابل تامل  این همایش می توان عنوان کرد.

كد خبر : ۱۳۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی تذکر شفاهی خود را در خصوص برگزاری نامناسب همایش "روز گلونی: در خرم آباد اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


 امور بانوان استانداری لرستان در خصوص مشارکت این دفتر در برگزاری همایش گلونی در 24اردیبهشت ماه تکذیبیه صادر کرد.

كد خبر : ۱۳۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


هرزگاهی در فضای مجازی شاهد انتشار فیلم هایی از رقص مختلط دانشجویان در مراسمات هستیم که این گونه حرکات واقعا فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را زیر سوال برده و تا به حال مسئولین وزارت علوم برای جلوگیری آن تدابیری اتخاذ نکرده اند.

كد خبر : ۱۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:وزارت علوم باید در خصوص برخی از برنامه های ضد فرهنگی و رقص های مختلط که در دانشگاه ها به بهانه مراسمات جشن فارغ التحصیلی یا غیره برگزار می شود جوابگو باشد.

كد خبر : ۱۳۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳


چندی پیش تعدادی از دانشجویان در یکی از دانشگاه‌ ‌ها برای جذب خواننده از میان بانوان این دانشگاه، تعدادی اعلامیه توزیع کرده اند.
كد خبر : ۱۳۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


همایش بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه خراسان و قم در مشهد در حال برگزاری است که با حضور مهمانانی از سراسر کشور و سخنرانی سردار نقدی، حیدر مصلحی و سردار نجات همراه شده است.

كد خبر : ۱۴۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰


این روزها برگزاری مراسم جشن عروسی، با توجه به نزدیک شدن ماه محرم به اوج خود رسیده است ، مراسمی که زمانی نماد ، فرهنگ عامیانه قوم لک بود ، پا به پای تحولات فرهنگی و اجتماعی جامعه ، متحول شده و به سمت مدرنیته شدن پیش رفته است .

كد خبر : ۱۵۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


ضعف دیپلماسی سیاسی در یک نظام موجبات ضعف اقتدار ملی آن کشوررا فراهم خواهد کرد و در سوی دیگر وابستگی روز افزون به مولّفه های مختلف به قدرت های استکباری را در پی خواهد داشت.

كد خبر : ۱۵۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


از قبرستان تاریخی روستای ابوالوفا به‌عنوان تنها قبرستانی یاد می‌شد که شبیه آرامگاه کوروش دارای سنگ‌قبرهای چندطبقه بود، سنگ‌قبرهایی که حالا یا تبدیل به راه‌پله و یا راهی زباله‌دانی شده‌اند.

كد خبر : ۱۵۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که صبح امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با اشاره به برگزاری کنسرت و اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها فرمودند: کار فرهنگی را در دانشگاه بعضی با کنسرت و اردوی مختلط اشتباه گرفته اند.

كد خبر : ۱۵۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


سید محسن بنی فاطمه مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در طی سخنانی نسبت به وضعیت فرهنگی وکم کاری مسئولان شهرستان پلدختر انتقادات صریحی را بیان کردند. 

كد خبر : ۱۵۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


همزمان با ایامی که خیلی ها خود را برای زیارت سیدالشهدا آماده می کنند عده ای در این دانشگاه با برپایی جشن، حرمت ماه صفر وایام اربعین را شکستند.

كد خبر : ۱۵۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


در اولین روز از آغاز زمان تبلیغات قانونی انتخابات،ستادهای کاندیداهای انتخاباتی مجلس در پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۱۶۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


برخی از کاندیداهای مجلس در پلدختر برای حلب بیشتر آرا دست به کارهای جالبی  از قبیل توزیع بنزین ،غذا دادن ،سیم کارت تلفن همراه می پردازند.

كد خبر : ۱۶۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


آخر هم متوجه نشدم بالاخره اصلاح طلبان برنده این انتخابات 7 اسفند بودند یا اصول گرایان یا مردم ...؟ تهران که تکلیفش معلوم است! البته آنهم نه !

كد خبر : ۱۶۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


اخیرا پارلمان بحرینی ها در ادامه سیاست خصمانه آمریکایی ها در منطقه توسط عربستانی های خبیث به واهی گویی هایی در قبال جنگ علیه ملت ایران و حزب الله پرداختند.

كد خبر : ۱۷۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷


فائزه هاشمی دختر حاشیه دار سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در اقدامی قابل تامل به دیدار با اعضای فرقه ضاله بهائیت رفت.

كد خبر : ۱۷۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


هنرمندان لرستانی در یک جمله از قدس گفتند.

كد خبر : ۱۷۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


چرا روانشناسان از آسیب ها و پیامدهای آموزش رقص و اواز در مهد کودکان سخن نمی‌گویند؟ چرا دقت نمی‌کنند که اگر ریشه تفکر این مربی و موسس این مهد کودک، بهایی و غربی باشد، چه پیامدهای بدی را برای کودکان دارد؟

كد خبر : ۱۸۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


تحریم داخلی مجموعه های دفاعی - امنیتی کشور از وزارت دفاع و اطلاعات گرفته تا سپاه و ارتش توسط سیستم مالی و بانکی دولت یازده بواسطه پذیرفتن FATF به زعم بسیاری از تحلیل گران از معاهده کاپیتولاسیون نیز ننگین تر است بنا براین هیچ چیز رساتر از واکنش امام خمینی به تصویب کاپیتولاسیون نمی تواند عمق فاجعه را نشان دهد.

كد خبر : ۱۸۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


برگزاری مراسم عروسی در شب شهادت ائمه اطهار (ع) در الیگودرز سبب نارضایتی مسئولین و مردم شده است و بیشتر مردم چشم انتظار اقدام متولیان فرهنگی در این خصوص هستند.

كد خبر : ۱۸۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


در حالی که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در پی اجرای یک کنسرت غیر متعارف در این استان از سمت خود استعفا داد و نماینده ولی فقیه درایلام سخنان کوبنده ای علیه عاملان اجرای نمایش غیر اخلاقی اخیر در این استان انجام داد اما استاندار لرستان هنوز در قبال اتفاقات اخیر در جشنواره تئاتر استان سکوت اختیار کرده است.

كد خبر : ۱۸۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۰


نیروهای بسیجی دومین پارتی مبتذل منطقه ویلایی کاهو را شب گذشته متلاشی کردند و ۱۱ مرد و ۷ زن نیمه عریان که در حال رقص و پای‌کوبی بودند، دستگیر کردند.

كد خبر : ۱۹۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷


موضوع گورخواب‌ها با هجمه و حجم وسیع به دولت تذکر داده شد؛ حال باید دید دولتمردانی که در آنها سوابق حقوق‌هایی ناعادلانه یا اختلاس وجود دارد، پاسخگو خواهند بود و برای فقرای بر سر سفره انقلاب اسلامی سهمی در نظر خواهند گرفت؟ آیا این مطالبه‌گری تا حل معضل کارتن خوابی ادامه خواهد داشت؟

كد خبر : ۱۹۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه همایشی با حضور مدیران استانداری را تبدیل به صحنه تک خوانی زنان آوازه خوان کرد.

كد خبر : ۱۹۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: جوان مومن انقلابی رای اولی فراوانی داریم و از شما انتظار است حماسه ای بیافرینید که دشمنان را ناامید کرده و پشتوانه نظام را قوی کند.

كد خبر : ۲۰۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


بازیگر کشورمان در پی توهین روز گذشته وزیر ارشاد به هنرمندان عنوان کرد: هنرمندان، مطربان آماده به خدمت وزارت نیستند که به اشاره‌اى خوش رقصى کنند! منتظر توضیح و عذر خواهى شما هستم.

كد خبر : ۲۰۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰


نماینده ولی فقیه در استان گفت:آمریکا در برابر قدرت ایران اسلامی احساس ضعف و ناتوانی می‌کند؛ و جرات حمایت از تجاوز و متجاوزان را ندارند و به دنبال سود منفعت های خود و تجارت سلاح هستند.

كد خبر : ۲۰۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴


رهبر معظم انقلاب با بیان این‌که ناگفته‌هایی درباره امام و انقلاب وجود دارد که باید به مرور در ذهن جامعه جای گیرد، فرمودند: انقلاب یک تحول عمیق بود.

كد خبر : ۲۰۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


در سالروز ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام)، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی میهمان ضیافت افطار رهبر انقلاب بودند.

كد خبر : ۲۰۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


امروز بدحجابی و بی حجابی به بزرگترین معضل فرهنگی اجتماعی در کشور تبدیل شده است به طوری که این مسئله در ایام انتخابات به ابزاری برای جلب رای برای کاندیداهای ریاست جمهوری تبدیل شد.

كد خبر : ۲۰۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲


"صید محمد خان بیرانوندی"تنها نماینده اصلاح طلب مجمع نمایندگان لرستان برخلاف درد و رنج های مردم حوزه انتخابیه خود برای راضی نگه داشتن عده قلیلی از سیاسیون طیف خاص پرداخت.

كد خبر : ۲۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰


مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری با کدملی و کدپستی آغاز شد و دو فروشگاه جدید هم به زودی اضافه می‌شود.

كد خبر : ۲۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۰