اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۲۵    عبارت مورد جستجو: رئیس جمهور آمریکا

پايگاه اطلاع رساني بیان روز:آنچه ایران را به این اقتدار رسانده، مقاومت 33 ساله مسئولان و مردم ایران در برابر زیاده خواهی های غرب و رژیم صهیونیستی است و باید در آینده چشمه های دیگری از اعتراف به اقتدار ایران را از سوی غرب و صهیونیست شاهد باشیم.

كد خبر : ۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اکنون که باراک اوباما برای دومین بار و پوتین نیز برای یک دوره جدید دیگر وارد کاخ سفید و کرملین شده‌اند، گویا نه مرور روابط دو کشور در چهار سال گذشته برای دولتمردان این دو کشور چنگی به دل می‌زند و نه دورنمای روشنی برای ارائه یک راهبرد جدید وجود دارد. دوره اول ریاست جمهوری اوباما در حالی آغاز شد که پس از جنگ گرجستان، وضعیتی مشابه جنگ سرد میان دو کشور روسیه و آمریکا حاکم بود. در عین حال، رئیس جمهور آمریکا و وزیر خارجه‌اش هیلاری کلینتون این فضا را شکسته و طرح و سیاست ازسرگیری روابط میان دو کشور را پیشنهاد نمودند.

كد خبر : ۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی سالانه خود در کنگره آمریکا گفت که ایران باید بداند که زمان یک راه‌حل دیپلماتیک فرا رسیده است.

كد خبر : ۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی سالانه خود در کنگره آمریکا گفت که ایران باید بداند که زمان یک راه‌حل دیپلماتیک فرا رسیده است.

كد خبر : ۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:من فکر می‎کنم که دیگر به آخر خط رسیده‎ام و بریده‎ام. از بس دنیا برایم تنگ شده که به قفسه‎های سینه‎ام فشار می‎دهم. رابطه من فقط با تلفن است زن من هم از من جدا شد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


بیان روز:کارشناس شبکه‌های اجتماعی با بیان اینکه آمریکا از شبکه فیس‌بوک حمایت می‌کند، گفت: 4 میلیون ایرانی در فیس‌بوک عضویت دارند.

كد خبر : ۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:کارتون درگیری اوباما وجمهوری خواهان عامل سقوط آمریکاتهیه شد.

كد خبر : ۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:رئیس جمهور ونزوئلا پس از ماه‌ها مبارزه با سرطان در سن ۵۸ سالگی درگذشت.

كد خبر : ۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار از کلیسایی که گفته می‌شود زادگاه حضرت مسیح است بیت‌المقدس را به مقصد اردن ترک کرد.

كد خبر : ۱۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز: مامور سازمان 'گارد محفظ رئیس جمهور آمریکا' معروف به ' سکرت سرویس' در جریان بازدید محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران از نیویورک برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۶ میلادی بطور تصادفی به سوی اسکورت وی تیراندازی کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:ارتش الکترونیک سوریه در واکنش به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مرکز تحقیقات علمی «جمرایا»، اصلی‌ترین سیستم‌های مدیریت زیرساخت «اسکادا» در حیفا که برای مدیریت اینترنت، آب، برق، تاسیسات و کارخانجات استفاده می‌شود را هک کرد.

كد خبر : ۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بيان روز:نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد به زودی از «باراک اوباما» بخواهد گزینه نظامی معتبری در برابر ایران قرار دهد.

كد خبر : ۳۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:درپی فراخوان گروه اخوان المسلمین برای حضور حامیان مرسی در تظاهرات موسوم به سرنگونی کودتا، و آغاز اعتراض‌های حامیان مرسی، این تظاهرات در نقاط مختلف مصر به خشونت کشیده شده که تا کنون به زخمی شدن ده ها نفر منجر شده است.

 

كد خبر : ۴۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:هزاران نفر از مردم آمریکا در شهرهای مختلف این کشور علیه حمله احتمالی دولت آمریکا و متحدانش به سوریه تظاهرات اعتراضی برپا کردند.

كد خبر : ۴۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:رئیس دستگاه اطلاعات عربستان که به یکی از فرماندهان میدانی آمریکا در منطقه تبدیل شده، برای تشویق مقامات سیاسی ـ امنیتی آمریکا برای حمله نظامی به سوریه، مبلغ ۷۰ میلیون دلار به صورت مستقیم هزینه کرده است.

كد خبر : ۴۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:رسانه‌های صهیونیست در گزارش‌های خود از سخنرانی رئیس جمهور آمریکا تاکید کردند که این سخنان نشان از ضعف در موضع‌گیری وی و پیروزی برای ایران است.

كد خبر : ۴۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:دومای روسیه، روز جمعه، اعلام کرد، در پی امتناع نمایندگان آمریکایی برای گفت وگو با هیات روسی درباره سوریه، روابط خود را با کنگره آمریکا به حال تعلیق در می آورد.

كد خبر : ۴۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:نشست پنج عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بحث درباره قطعنامه پیشنهادی فرانسه در خصوص سلاح‌های شیمیایی سوریه بدون دستیابی به توافق و نتیجه‌ای پایان یافت.

كد خبر : ۴۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:تاریخ ثابت کرده آمریکا همواره کاری را انجام می‌دهد که در راستای منافع ملی آن باشد، نه خوشایند دوستان و متحدانش و ظاهرا این چیزی است که برخی شرکای واشنگتن هنوز درک درستی از آن ندارند.

كد خبر : ۵۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


باراک اوباما با حضور در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی خود را آغاز کرد. روحانی در هنگام سخنرانی اوباما حضور نیافت.

كد خبر : ۵۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام کرد: تضاد انقلاب اسلامی ایران با آمریکا نه بر سر پرونده هسته‌ای و نه بر سر تسخیر یک سفارتخانه، بلکه تضادی ماهوی است و مردم ایران تصمیم گرفتند زیر یوغ امریکا نباشند.

كد خبر : ۵۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


بیان روز:از نامه 31 حزب اصلاح‌طلب به اوباما تا آزادی زندانیان سیاسی بعد از 4 سال و تصاویر یک بی‌سلیقگی در طراحی نماد دفاع مقدس؛ با ما همراه باشید با «سه‌شنبه‌های وبلاگی» این هفته.

كد خبر : ۵۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


من مخالف نوع پوشش ”مرضیه افخم” سخنگوی وزارت خارجه ایران هستم به نظرم باید پوششان را تغییر بدهند. فکر می کنم باید از رنگ روشن استفاده کنند.

كد خبر : ۵۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا ضمن تأکید بر اینکه مفهوم هژمونی جهانی رنگ باخته، گفت: دوران سلطه آمریکا بر جهان به پایان رسیده است.

كد خبر : ۵۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


نشست خبری حسن روحانی با خبرنگاران با موضوع توافق هسته ای ایران و ۵+۱ تا دقایقی دیگر برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۶۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


ویروس جدید خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای، انتشار متن خلاف واقع از توافقنامه هسته‌ای در سایت کاخ سفید، عدم حضور احمدی‌نژاد در دادگاه و بدهی 3700 میلیارد تومانی دانشگاه آزاد از مهم‌ترین اخبار 24 ساعت گذشته بوده است.

كد خبر : ۶۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


"اوباما"، در مصاحبه عصر جمعه گفت که تا به امروز، استفاده از شبکه اجتماعی "فیس‌بوک" را برای دخترانش ممنوع کرده است. "ساشا" ۱۲ ساله و "مالیا" ۱۵ ساله، حق داشتن صفحه شخصی در فضای مجازی "فیس‌بوک" را ندارند!

كد خبر : ۶۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


مجله آتلانتیک در گزارشی تصریح کرده تعداد فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری دانشگاه‌‌های آمریکا در کابینه رئیس جمهور ایران بیشتر از کابینه رئیس جمهور آمریکا است.

كد خبر : ۶۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵


 16 آذر روز شهادت دانشجویان مقاوم در برابر استعمار و استثمار ،شهادت دانشجویان در 16 آذر 32 نشانه خوی تروریستی آمریکا و همپیمانان غربی آن است.

كد خبر : ۶۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


امام جمعه پلدختر گفت:آمریکا با افتخار درمحافل عمومی از تعهد مقدس خود به اسرائیل و برعلیه ملت ایران یاوه گویی می کند.

كد خبر : ۶۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری پایان سال میلادی خود گفت نیازی به وضع تحریم‌های جدید علیه ایران نیست.

كد خبر : ۶۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


روزنامه دی نیشن از درخواست طلاق همسر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پس از شرکت در مراسم خاکسپاری نلسون ماندلا خبر داد.

كد خبر : ۶۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


در فتنه 88 ظلم بزرگی به مردم ایران اسلامی شد؛ ظلمی که از ایراد انواع اتهامات، برهم زدن امنیت جامعه و ایجاد اغتشاش گرفته تا تلخ کردن شیرینی انتخاباتی پرشور در کام مردم و سعی در تضعیف اقتدار جمهوری اسلامی صورت گرفت.

كد خبر : ۶۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


یاسرالحبیب آخوند لندن‌نشین، بهترین نامزد برای دریافت جایزه باروت‌خیس 92 ایران است.

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


رئیس جمهور آمریکا از مدیران ارشد دو شرکت اینترنتی فیسبوک و گوگل استقبال کرد.

كد خبر : ۸۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


با توجه به صدور قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران در خصوص نقض حقوق بشر در ایران می توان به خوبی دریافت حقوق بشر امروز ساخته و پرداخته قدرت هایی است که برای رسیدن به خواسته های شوم خود از طریق آن ملت های دیگر را مستعمره خویش می کنند.

كد خبر : ۸۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


تصاویر ورزش کردن خصوصی اوباما فاش شد.

كد خبر : ۹۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


در حالیکه بحران عراق و حمله تروریست‌های بعثی تکفیری به این کشور وارد دهمین روز خود شده است، درگیری میان نیروهای امنیتی عراق با تروریست‌ها در مناطق مختلف  و اختلاف بعثی ها و داعشی ها بر سر تعداد دختران و زنان جهاد نکاح ادامه دارد.

كد خبر : ۹۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


نباید از این نکته غافل شد که درمقابل "داعش" نباید بیکار ماند و میبایست از فرصت ها به نحو شایسته ای بهره برداری کرد و درصورت لزوم تهدیدات را به فرصت مبدل ساخت واز وضع موجود فرصت های طلایی را درو کرد.

كد خبر : ۹۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


رئیس جمهور آمریکا در بیانیه‌ای که قبل از نقض آتش‌بس در غزه صادر کرده خبر داده هیئتی از این کشور برای شرکت در مذاکرات آتش‌بس راهی قاهره خواهد شد.

 
كد خبر : ۱۰۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


رئیس جمهور آمریکا شب گذشته اعلام کرد که مجوز حملات هوایی ارتش این کشور به مواضع داعش در شمال عراق را برای جلوگیری از کشتار مردم صادر کرده است.

كد خبر : ۱۰۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


سایت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مقاله ای به چرایی تاکید مقام معظم رهبری بر مسئله مقاومت مردمی و لزوم رساندن سلاح به فلسطین و کرانه باختری پرداخت.

 
كد خبر : ۱۰۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


گزارش‌ها حاکی از آن است که پلیس به سمت معترضان نارنجک و گاز اشک‌آور پرتاب می‌کند و صدای تیراندازی به گوش می‌رسد.

كد خبر : ۱۰۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


وزیر اسبق امور خارجه در برنامه شناسنامه به بیان ناگفته‌هایی از چگونگی عزلش در سفر سنگال و همچنین نامه اوباما به رهبر انقلاب پرداخت.

كد خبر : ۱۰۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


رئیس جمهور آمریکا دو تن از مدیران گوگل و توئیتر را به کاخ سفید برد.

كد خبر : ۱۰۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مهم‌ترین ماموریت آمریکا از تربیت داعش، نشان دادن چهره خشم و زشت از اسلام به افکار عمومی است.

كد خبر : ۱۰۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته محبوبیت روحانی در میان ایرانیان رو به افزایش است.

كد خبر : ۱۰۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


داعش چهارمین گروگان خود که یک امدادگر انگلیسی به نام «آلن هنینگ» بود را سر برید.

كد خبر : ۱۰۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


داعش چهارمین گروگان خود که یک امدادگر انگلیسی به نام «آلن هنینگ» بود را سر برید.

كد خبر : ۱۰۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


شواهد موجود و اظهارات مقامات رسمی آمریکا- اعم از دموکرات و جمهوریخواه- کمترین تردیدی باقی نمی‌گذارد که تحریم‌ها فقط به بهانه فعالیت هسته‌ای کشورمان وضع شده‌اند و هدف اصلی از آن، مقابله با اساس انقلاب اسلامی و اقتدار روزافزون نظام و بازگشت به دوران غارتگری و چپاول ثروت ملی از سوی آمریکا و متحدانش است.

كد خبر : ۱۱۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اگر اسرائیل روزی دیوانگی کرده و فکر تجاوز به ایران را در سر بپروراند ما قادر هستیم با این موشک‌ها که توان برد 2 هزار کیلومتر دارد در صورتی که فاصله ما با اسرائیل 1200 کیلومتر است به گفته مقام معظم رهبری تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.

كد خبر : ۱۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۳


در طول دوره‌های مختلف تاریخ آمریکا، همواره رسوایی های بزرگی از شکنجه و نقض حقوق بشر رخ داده که باعث کثیف شدن وجهه به ظاهر قدرتمندترین کشور جهان شده است.

كد خبر : ۱۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


آمریکایی ها اعتراف کردند که تحریم ها و شکنجه‌های اقتصادی که آمریکا بر مردم ایران روا می دارند در حمایت از فتنه گران و فتنه 88 اعمال شده است.

كد خبر : ۱۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مسئله آذربایجان ، چه خروج ارتش رخ و چه حوادث بعدی و سقوط پیشه وری محمدرضا را به شدت مرعوب آمریکا کرد. او یکبار گفت « این آمریکایی ها عجب قدرتمندند و واقعا اتکا بر آنها موجب شد که آذربایجان از چنگ شوروی ها خلاص شود!»

كد خبر : ۱۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد: اف بی آی در حال بررسی هک شدن صفحه تویتر مجله نیوزویک و تهدید خانواده رئیس جمهور این کشور است.

كد خبر : ۱۲۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


باراک اوباما از زمان حضور در کاخ سفید تاکنون علاوه بر سنت تبریک عید نوروز به مردم ایران سنت دیگری را هم پایه گذاری کرد: نامه نگاری به مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران.

كد خبر : ۱۲۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۶


رئیس سازمان اطلاعاتی و مخفی آمریکا می‌گوید که فرماندهی عملیات نیروهای عراقی توسط سردار سلیمانی، مأموریت آمریکا در مبارزه علیه داعش را دشوار ساخت.

كد خبر : ۱۲۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


جان کری در بخشی از تبریک نوروزی خود گفته است: واقعا برای من افتخار است که نوروزی پر از سلامت و شادی برای همه افرادی که این عید را در سراسر جهان، در آسیا و قفقاز، در منطقه خلیج فارس و افرادی که در آمریکا جشن می گیرند، آرزو کنم.

كد خبر : ۱۲۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


در پی اعلام یک زن مبنی بر این که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در توییتر وی را دنبال می کند به اجبار راهی بخش روانپزشکی بیمارستان لانگ آیلند شد.

كد خبر : ۱۲۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


دشمنان ما که طرف مقابل ملّت ایران قرار دارند – که عمده هم آمریکا است – اینها دارند با تدبیر و سیاست‌گذاری حرکت میکنند. این را ما کاملاً توجّه داریم، میفهمند که دارند چه‌کار میکنند؛ آنها به این مذاکرات احتیاج دارند، آمریکا به مذاکرات هسته‌ای بسیار احتیاج دارد.
كد خبر : ۱۲۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


گمانه زنی ها در آخزین روز مذاکرات حاکی از آن است که طرفین به جای توافق هسته ای در لوزان، صرفاً یک بیانیه منتشر می کنند. این بیانیه، حاوی جزئیات نخواهد بود بلکه ادامه مسیر گفت و گو ها را در یک فاز جدید مشخص و ترسیم خواهد کرد تا طرفین بر اساس آن، بتوانند برای رسیدن به توافق جامع ، مذاکرات را ادامه دهند.

كد خبر : ۱۳۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۱


با توجه به توافق صورت گرفته در لوزان سوییس، شاید مهمترین سوالی که در افکار عمومی -با توجه به پیچیدگی های صنعت هسته ای و فهم قلیل از این دانش در افکار عمومی- مطرح است این است که با توجه به این توافق چه بلایی بر سر تحریم ها خواهد آمد؟

كد خبر : ۱۳۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


رئیس جمهور آمریکا گفت:«آنچه که می‌خواهم به اسرائیلی‌ها بگویم... این است که هیچ فرمول و هیچ گزینه‌ای وجود ندارد که از ابتکار دیپلماتیک و چارچوبی که ما پیش گذاشته‌ایم، برای جلوگیری از رسیدن ایران به سلاح هسته‌ای، موثرتر باشد.» 

كد خبر : ۱۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


در ادامه جنایات بی رحمانه آل سعود بر مردم مظلوم و بی دفاع یمن ،کمپین محاکمه قضایی آل سعود راه اندازی شد.

كد خبر : ۱۳۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


وزرای خارجه عربستان و آمریکا روز پنجشنبه در یک نشست خبری در ریاض بر آتش‌بس 5 روزه در یمن تاکید کردند، اما ارتش عربستان و سخنگوی ائتلاف متجاوز ساعاتی پس از این نشست، آغاز عملیات نظامی عربستان علیه صعده یمن را اعلام کرده است.
كد خبر : ۱۳۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


رئیس‌جمهور آمریکا شب گذشته از روزه‌داران مسلمان پذیرایی کرد.

كد خبر : ۱۴۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


طبق شنیده‌ها آمریکا تلاش دارد از طریق تاکید تلویحی بر محدوده زمانی، ایران را برای توافق هر چه زودتر و دادن امتیازات بیشتر تحت فشار قرار دهد؛ ترفندی که تیم ایرانی با پاتک خود آن را خنثی ساخت.

كد خبر : ۱۴۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۷


در روند قانونی دستیابی به توافق هسته ای مراجعی برای هر دو طرف در نظر گرفته شده است که بدون اظهار نظر آنها و بررسی مفاد تعهدات طرفین در این مراجع اصالت توافق زیر سوال می رود و در بعد اجرا از ضمانت افول می کند.

كد خبر : ۱۴۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای گفت: وزیران خارجه اروپا برای سفر به ایران صف کشیده‌اند، اما به آن معنا نیست که هر چه بخواهند تقدیم می‌کنیم، ‌بلکه انتخاب‌کننده ما هستیم ضمن اینکه اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصاد انزواگرایانه نیست.

كد خبر : ۱۴۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۹


به دنبال مصاحبه هاشمی رفسنجانی و تحقیر روستاییان،رسانه ها در جهت گیری آشکار این گونه موضع گیری ها مورد انتقاد قرار دادند.

كد خبر : ۱۴۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی این روزها شکل جدی تری به خود گرفته وهیئت مذاکره کننده هسته ای، این هفته در جلسات کمیسیون مربوطه در مجلس شرکت کردند تا در خصوص جزئیات این مذاکرات به بحث و بررسی بپردازند.
كد خبر : ۱۴۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


حسین شریعتمداری با انتقاد ادامه سفر رئیس جمهور به نیویورک پس از ضایعه شهادت صدها تن از حجاج ایرانی در منا گفت:ادامه سفر ایشان علاوه بر آن که در عرف دیپلماتیک اقدامی غیرقابل توجیه تلقی می شود، اهانت به مردم و بی اعتنایی به جانباختگان و خانواده های آنان نیز هست.

كد خبر : ۱۵۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل گفت: متاسفانه برخی مامور شده اند دیپلماسی آمریکایی را در جامعه ترویج و راه نفوذ دشمن را هموار کنند.

كد خبر : ۱۵۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


رسانه‌های مختلف دولتی و اصلاح‌طلب پس از دیدار جواد ظریف و باراک اوباما لفظ اتفاقی را برای این ملاقات به‌ کار بردند در حالی که از چند روز قبل همین رسانه‌ها با رسانه‌های خارجی در احتمال دیدار روسای جمهور دو کشور هم‌داستان شدند.

كد خبر : ۱۵۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقامات و حتی رئیس جمهور آمریکا برای گرفتن یک عکس با وزیر خارجه ایران صدها نقشه می کشند تا یک عکس بیشتر بگیرند یا یک بار دیگر دست بدهند، چرا که بتوانند انقلاب ها و قیام های منطقه را آرام کنند و سلطه خود را بر این کشورها ادامه دهند.

كد خبر : ۱۵۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


رئیس جمهور آمریکا با ارسال نامه‌ای به کنگره این کشور، وضعیت اضطراری در روابط با ایران را برای یک سال دیگر تمدید کرد.

كد خبر : ۱۵۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


رئیس جمهور آمریکا درحالی از سوی جامعه همجنسگرایان این کشور به عنوان شخصیت سال انتخاب شد که در گفت‌وگویی این ناهنجار غربی را «ارزش جهانی» و «احترام به حقوق بشر» نام نهاد.

كد خبر : ۱۵۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


اولین مجری بیانیه الجزایر در ایران گفت: هنوز هم که هنوز است انباری در ویرجینیا به نام «ویکتوری ون» وجود دارد که مبالغ قابل‌توجهی هرساله اجاره از سوی ایران برای آن انبار پرداخت می‌شود اما همه‌ساله رئیس‌جمهورهای آمریکا با تمدید قانون‌های شرایط اضطراری «دام اتو» را تمدید کرده و این قوانین شامل حال این اموال نیز شده است.

كد خبر : ۱۵۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا تنها کشوری است که می‌خواهد گروهک منافقین به کار خود ادامه دهد و با حمایت‌های همه جانبه خود از آن‌ها خون‌های زیادی را ریخته و همچنان نیز به کار خود ادامه می‌دهد.

كد خبر : ۱۵۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


روز دانشجو بهترین فرصت و بهانه است که بتوان به برخی مسائل و جریان های وابسته به دانشگاه ها و دانشجویان پرداخت؛ به همین دلیل پایگاه خبری سفیرافلاک چهارمین میزگرد خود را حول محور پروژه نفوذ در دانشگاه ها، تشکل های دانشجویی و نقش کرسی های آزاد اندیشی، اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۵۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اقدام تحریک‌آمیز آمریکا در خلیج فارس گفت: جا دارد که ظریف حتماً شکایت جدی به آمریکایی‌ها بکند تا آنها توبیخ شوند.

كد خبر : ۱۶۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیام نوروزی اوباما در کنار تهدیدهای آنها در خصوص آزمایش موشکی ایران نشان دهنده بلاتکلیفی آمریکایی هاست.

كد خبر : ۱۶۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴


ملت ایران پس از طرح ادعاهای آمریکایی ها در خصوص اجرای برجام های دو وسه و بد عهدی آنها در اجرای تعهدات برجام از مناطق جنگی جنوب در شلمچه به اوباما و اهالی کاخ سفید هشدار دادند.

كد خبر : ۱۶۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


ظاهرا سیاستمداران آمریکایی همه گرفتار مشکل درس نیاموختن از تاریخ هستند،بیایید و به چشم خود سرنوشت گزینه هایگزینه های روی میزتان را ببینید و بدانید که فقط موشک های ما نیست که خواب را از چشم شما برده است بلکه باید از شنهای کویرهای ایران هم وحشت داشته باشید .

كد خبر : ۱۷۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در صحرای طبس با انتقاد از رفتارهای خوش بینانه برخی افراد نسبت به آمریکا گفت: خوش بین های رابطه با آمریکا بیدار شوندواگر نه پرونده آنها به زباله دان فرستاده می شود.

كد خبر : ۱۷۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


غارت دو میلیارد دلار از منابع مالی ایران، دقیقا در زمان حضور وزیر امورخارجه در آمریکا و ملاقاتهای خصوصی و محرمانه طولانی و مکرر ایشان با همتای آمریکایی او روی داده است. آیا این حادثه هیچ رابطه ای با ملاقات و موضوعات مطروحه در این مذاکرات ندارد؟ آیا این امر ادامه سناریوی تحقیر دولت و ملت ایران نیست؟

كد خبر : ۱۷۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز کابوس صهیونیست ها این است که مرزهای انقلاب اسلامی به مرزهای فلسطین اشغالی وصل شود؛ برای همین جریان تکفیری را به عنوان سپری در مقابل پیشروی این تفکر تا مرزهای فلسطین، نیاز دارد.

كد خبر : ۱۷۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


هر چند عراقچی و بعیدی نژاد همچنان به دنبال توجیه و یا تفسیر عبور نکردن از خطوط قرمز در مذاکرات هستند، اما شرایط بعد از برجام و انواع دبه‌ها و طرح موضوعات و تحریم‌های جدیدتر، نشان می‌دهد حتی اگر تیم ایرانی از خطوط قرمز هم عبور نکرده باشد، اما زمینه جولان طرف مقابل در حریم خط قرمزهای کشورمان به راحتی فراهم شده است.

كد خبر : ۱۸۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰


تحریم داخلی مجموعه های دفاعی - امنیتی کشور از وزارت دفاع و اطلاعات گرفته تا سپاه و ارتش توسط سیستم مالی و بانکی دولت یازده بواسطه پذیرفتن FATF به زعم بسیاری از تحلیل گران از معاهده کاپیتولاسیون نیز ننگین تر است بنا براین هیچ چیز رساتر از واکنش امام خمینی به تصویب کاپیتولاسیون نمی تواند عمق فاجعه را نشان دهد.

كد خبر : ۱۸۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: فساد های اخلاقی "کلینتون" و "ترامپ" یکی از کوچکترین جرم هایی است که حکومت آمریکا به آن آلوده است.

كد خبر : ۱۸۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳


منابعی در کاخ سفید می‌گویند «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا قصد ندارد مانع تمدید قانون تحریم‌های ایران در کنگره شود و احتمال دارد بندهایی شامل تحریم‌های جدید علیه ایران اضافه شود که توافق هسته‌ای را به خطر بیاندازد.

كد خبر : ۱۸۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


در حالی که ایران به دنبال اجرای مو به موی برجام است، سیاست مداران آمریکا اعم از جمهوری خواه و یا دموکرات به دنبال تمدید قوانین داماتو بر خلاف روح برجام بوده و طی روزهای گذشته وضعیت اضطراری آمریکا در مورد ایران توسط اوباما به امضا رسید.

كد خبر : ۱۹۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


رئیس جمهور آمریکا قانون تمدید تحریم‌های ده ساله علیه ایران را امضا نکرد اما این طرح بدون امضای وی و به صورت خودکار به قانون تبدیل شد.

كد خبر : ۱۹۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۵


فرماندار اسبق خرم آباد گفت: در جریان فتنه یک بمب دست ساز را شبانه از پشت بام به داخل فرمانداری انداختند که صدای انفجار بسیار مهیبی که شهر را گرفت سقف اتاق بنده در فرمانداری پایین آمد.

كد خبر : ۱۹۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


فرمان اجرایی رئیس جمهور آمریکا مبنی بر غربالگری مهاجران از جمله اتباع ایرانی، واکنش‌های گسترده‌ای را در داخل و خارج از ایران برانگیخت که در این گزارش، بخش‌هایی از واکنش‌ها به استحضار مخاطبین می‌رسد.

كد خبر : ۱۹۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰


پس ازسه ماه ،اعطای ویزای ورود به آمریکا، برای شهروندان تمام کشورهای دنیا از سرگرفته می شود.

كد خبر : ۱۹۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اعلام انصراف از شرکت در کنفرانس مقام زن در نیویورک، لغو صدور ویزا برای اتباع کشورهای اسلامی را خلاف منطق و مغایر با حقوق بین الملل دانست.

كد خبر : ۱۹۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


امام جمعه پلدختر گفت:دشمن شناسی،تبعیت از ولایت فقیه و بصیرت لازمه نسل جوان ما برای مقابله با توطئه های دشمنان نظام است.

كد خبر : ۱۹۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:امروز حضور گسترده مردم پلدختر ومعمولان در راهپیمایی 22بهمن پیام روشنی به مستکبران خصوصا آمریکایی ها داشت و ترامپ باید این عظمت واقتدار ملت ایران را ببیند تا بداند که ایران به مانند سایر کشورهای منطقه دست وپا بسته نیست.

كد خبر : ۲۰۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: ترامپ شیطان بزرگ بدون نقاب است.

كد خبر : ۲۰۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه اگر مردم در صحنه حضور دارند بدین معنی نیست که از مسئولین گله‌مند نیستند، گفت: مردم با تلخی‌هایی از جمله مساله رکود، گرانی، بیکاری، شیوع اعتیاد و تبعیض دست و پنجه نرم می‌کنند.

كد خبر : ۲۰۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که منحل شدن دانشکده قرآنی لرستان توهین به مردم این استان است و با این اقدام به حیثیت مردم لرستان لطمه وارد می‎شود، اظهارکرد: این دانشکده از روز اول مورد بی‎مهری مسئولان قرار گرفته است و امروز خبرهایی مبنی بر منحل شدن این دانشگاه به گوش می‎رسد و شندیده می‎شود قرار است دانشکده علوم قرآنی به ملایر انتقال پیدا کند.

كد خبر : ۲۰۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


مسؤول کمیته اقوام جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه رئیس جمهور باید در خط خداوند حرکت کند نه کدخدا، گفت: رئیس جمهور باید در خط آحاد مردم حرکت کند؛ همان خطی که قریب به 40 سال هم انقلاب کرده و هم با جان و دل از آن دفاع کرده است.

كد خبر : ۲۰۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


نماینده ولی فقیه در استان گفت:آمریکا در برابر قدرت ایران اسلامی احساس ضعف و ناتوانی می‌کند؛ و جرات حمایت از تجاوز و متجاوزان را ندارند و به دنبال سود منفعت های خود و تجارت سلاح هستند.

كد خبر : ۲۰۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴


امام جمعه پلدختر گفت:مسئولان نسبت به تخلفات انتخاباتی که بر اساس بی تدبیری ها بودجود آمد تلاش کنند وگرنه در آینده به چالش جدی در انتخابات ها تبدیل می شود.

كد خبر : ۲۰۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵


کارشناس انرژی گفت: پیام ترامپ مبنی بر آزادسازی ۳۴۰ میلیون بشکه نفت خام ذخیره آمریکا اثر روانی بر بازار نفت داشت و منجر به کاهش قیمت بعد از اجلاس اوپک شد.

كد خبر : ۲۰۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


رهبر معظم انقلاب با بیان این‌که ناگفته‌هایی درباره امام و انقلاب وجود دارد که باید به مرور در ذهن جامعه جای گیرد، فرمودند: انقلاب یک تحول عمیق بود.

كد خبر : ۲۰۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


عربستان سعودی در حال حاضر تمامی کانال‌های میانجیگری در رابطه با حل و فصل سیاسی این بحران را مسدود کرده است تا این‌گونه وانمود کند که این تنش می‌تواند منجر به اعلام جنگ بر ضد قطر شود.

كد خبر : ۲۰۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


کارشناس سیاسی گفت:سفر اخیر رئیس جمهور آمریکا به عربستان بیشتر سفر اختلاف برانگیز و به معنای آتش زدن به پیمان نامه  دوستی خود با اعراب است که قطر اولین قربانی آن می باشد.

كد خبر : ۲۰۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


تحریم های جدید مجلس سنای آمریکا علیه ایران همانند بیانیه ای از سوی آمریکا برای لغو برجام است.

كد خبر : ۲۰۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۷


وزارت خارجه چین در بیانیه‌ای به شدت با تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران، روسیه و کره شمالی مخالفت کرد.

كد خبر : ۲۰۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۳


امام جمعه پلدختر گفت:سران کشورهای عربی نسبت به اقدامات شیطنت آمیز آمریکا و ترامپ در خصوص قدس شریف ،اعلام موضع و انزجار کنند.

كد خبر : ۲۱۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


امام جمعه معمولان گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا در طرح مسائل واهی همچون انتخاب قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بیشتر به دیوانه بازی در سیاست می ماند.

كد خبر : ۲۱۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


مسئول بسیج جامعه پزشکی پلدختر گفت:جامعه پزشکی هم در کنار دیگر اقشار مختلف مردم انزجار خود را از این اقدام خبیثانه ترامپ اعلام می کند .

كد خبر : ۲۱۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹


کارشناس سیاسی گفت:نقش مهم نظام جمهوری اسلامی و حزب الله لبنان در برهم زدن معادلات ترامپ در منطقه خاورمیانه برای همگان آشکار شد،اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی رسوایی بزرگ برای ترامپ است.

كد خبر : ۲۱۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۱


کارشناس سیاسی گفت:ملت ایران اسلامی علی رغم فشار اقتصادی وتحریم های ظالمانه با ضد انقلاب هم صدا نمی شود و این فتنه سیاسی ،رسانه ای غربی را به مانند فتنه88خنثی می کند.

كد خبر : ۲۱۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱


روزنامه آمریکایی گزارش داد که ترامپ ممکن است برای بردن قراردادهای چند میلیارد دلاری ساخت رآکتورهای اتمی عربستان برخی قوانین سختگیرانه امنیت هسته‌ای آمریکا را در قبال این کشور نادیده بگیرد.

كد خبر : ۲۱۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


روزنامه اجاره‌ای مردم‌سالاری در اقدامی خباثت‌آمیز، تصویر متهم بهایی و دین‌ستیز حمله به دفتر یوتیوب را با شکل و شمایل محجبه و اسلامی منتشر کرد.

كد خبر : ۲۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:حمله ائتلاف آمریکایی به سوریه به بهانه واهی حمله شیمیایی،نقشه شکست خورده ای که راه به جایی نبرد.

كد خبر : ۲۱۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶


شماری از مقامات آگاه در دولت آمریکا از تشکیل یک جبهه داخلی در دولت این کشور برای حفظ دسترسی ایران به بازارهای مالی بین المللی خبر دادند.

كد خبر : ۲۱۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷


شماری از مقامات آگاه در دولت آمریکا از تشکیل یک جبهه داخلی در دولت این کشور برای حفظ دسترسی ایران به بازارهای مالی بین المللی خبر دادند.

كد خبر : ۲۱۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷