پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۸۵۲    عبارت مورد جستجو: حوادث

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: طی هفته گذشته با هوشیاری پلیس نقشه‌های متخلفان در ازنا نقش برآب شد.

كد خبر : ۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه هایی از تحقق وعده های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرحها، روشها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند بیان کردند.

كد خبر : ۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:فرزند ارشد مهدی کروبی با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک، گفته که این پرونده مربوط به مصاحبه‌های وی بار رسانه‌های خارجی، در مورد حوادث کهریزک بوده است.

كد خبر : ۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: سخنرانی روز گذشته «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه، نه تنها واکنش های بین المللی را برانگیخته است بلکه از تحولات جدیدی پرده بر می دارد که در هفته های آتی بر روندهای سیاسی کنونی خاورمیانه و رفتار بازیگران منطقه ای و بین المللی حاضر در آن تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:صبح امروز به علت لغزندگی زمین 16 خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند.

كد خبر : ۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شیر حیوان درندەای است و در هیچ مقطع تاریخی بە انسان کمک نکردە و حتی انسان را می‌خورد، اما می‌بینیم کە مردم با افتخار اسم فرزندان خود را «شیر دل» یا «شیر کو» می‌گذارند، اما خر این همە بە انسان‌ها کمک می‌کند و کوچکترین آزاری بە آنها نمی‌رساند اما هیچ کس حاضر نیست اسم فرزند خود را «خر دل» و یا «خر صفت» بنامد.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل تعاون كار و رفاه اجتماعی گفت: هشت هزار و 225 مورد بازرسی طی 9 ماهه امسال از واحدهای كارگری استان صورت گرفته است.

كد خبر : ۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال آتی دولت به صورت 100 درصدی و کامل برای تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.

كد خبر : ۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: صفارهرندی گفت: احساس من این است که در گزینش عکس ها و مطالب این کتاب به عنوان برجسته‌ترین حوادث تاریخ سی ساله انقلاب، این صداقت در بیان مطلب و تصویرگری وقایع، بحمدالله دیده می شود.

كد خبر : ۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت 3,6 ریشتر شهرستان نورآباد لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده نیروی زمینی ارتش از برتری تانک بومی ذوالفقار نسبت به تانک تی ۷۲ در برخی حوزه‌های رزمی خبر داد.

كد خبر : ۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مسئول ستاد انتخابات جبهه ایستادگی با بیان اینکه در جلسه امروز تصمیم گرفته شد که گزینه اول ما برای انتخابات محسن رضایی باشد، گفت: همچنین ۲۶ بهمن‌ اولین گردهمایی انتخاباتی جبهه در تهران برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی که گاردی‌ها به دانشگاه حمله کردند و تیراندازی شد من بین دو ماشین «ریو» ارتشی پر از سرباز مسلح بودم. و اتفاقی عجیب رخ داد که باورش کمی مشکل است ولی خودم شاهدش بودم.

كد خبر : ۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی گفت: «آنچه که روز جمعه اتفاق افتاد در حقیقت نوعی اعلام رسمی غیرمستقیم کاندیداتوری از سوی آقای رحیم مشایی بود. به خصوص شعارهایی که در این استقبال گفته شد و اینکه از ایشان به عنوان رئیس جمهور 35 میلیونی ایران نام برده شد نشان دهنده آن است که عزم آقای احمدی نژاد برای کاندیداتوری رحیم مشایی جدی است.»

كد خبر : ۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی از مراجع  تقلید و آیت‌الله جواد فاضل لنکرانی از علمای قم ضمن تماس تلفنی با رئیس مجلس، حوادث روز گذشته در قم را محکوم کردند.

كد خبر : ۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اخباری از عاملین اصلی و پشت پرده پرده حوادث قم به گوش رسیده که تاسف برانگیز است ؛ اگر حتی رد یک عنصر دولتی در این قضایا باشد و یک عنصر حکومتی و دولتی در این قضایا و ساماندهی بد اخلاقی ها باشد ، حق مجلس است که این داستان را پی گیری کند و ما از این قضیه نخواهیم گذشت و این قضیه را به جد پیگیری خواهیم کرد

كد خبر : ۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حوادث روز 22 بهمن در قم در جلسه هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کمیته‌ای متشکل‌ از اعضای کمیسیون امنیت ملی این موضوع را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهند.

كد خبر : ۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:من فکر می‎کنم که دیگر به آخر خط رسیده‎ام و بریده‎ام. از بس دنیا برایم تنگ شده که به قفسه‎های سینه‎ام فشار می‎دهم. رابطه من فقط با تلفن است زن من هم از من جدا شد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:دیروز رهبر معظم انقلاب تلنگری به سران قوا زدند و از این که برخی از اقدامات سران، باعث ناراحتی مردم می شود، ابراز ناخرسندی کردند.

كد خبر : ۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با توجه به حوادث اخیر مجلس و سخنان مقام معظم رهبری به خبرنگار ما گفت: مسئولین باید پشت ولایت فقیه باشند و برای توسعه و پیشرفت و آبادانی کشورمان تلاش کنند.

كد خبر : ۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رئیس جمهور نگاه ملت ایران را بسیار فراتر از دستکاری در جغرافیای منطقه عنوان کرد و گفت: با چند شعار سیاسی نمی‌توان فرهنگ و اقتدار ایجاد کرد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:احمدی نژاد گمان می برد هنوز فضای جامعه مانند سالهای ۸۴ و ۸۸ است . این اشتباه راهبردی البته این روزها با خط و نشان کشیدن برای نهادهای انقلابی تکمیل شده است. خط و نشانی که هزینه خطای راهبردی را گفته شده را افزون می کند ؛ حذف کامل از سوی ملت… این سرانجام کسانی است که می خواهند با هیاهو و جنجال رای «جمع» کنند.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:نادر قاضی‌پور نماینده آذری‌زبان و از فعالترین نمایندگان بهارستان، میزان حقوق دریافتی خود، خوابیدن در مجلس، دلایل نماینده شدنش، سابقه فعالیت، ماجرای سه دوره رد صلاحیت، علت اظهار‌نظر راجع به هر طرح و لایحه و ... را بازگو کرد.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:معلمي  شغل  مهمي  است  كه  ضرورت  آن  بر  كسي  پوشيده   نمي  باشد .اين  ضرورت از  نظر  مولفين ،عمدتا شكل  دهي  تجربياتي  است  كه  منجر  به  تغييرات  مطلوب  رفتاري  در  دانش  آموختگان  مي شود .بخاطر  همين  ضرورت  آشكار  است  كه  نقش  معلم  جنبه  نهادي  پيدا  كرده  و  بسياري  از  گروههاي  اجتماعي  و  افراد  و  دانشجويان  و  دانش  آموختگان  مختلف ،انتظارات  كلي  مشخصي  از آنچه  كه  يك  معلم  هست   و  بايد  باشد  دارند .اما  به  نظر  مي  رسد انتظارات  كلي  مورد نظر  در  عمل  دچار  مشكل  مي گردند . زيرا  همه  ما  در طول  حيات  تحصيلي  يا حرفه  اي  خود  با  معلمان  و  اساتيدي  مواجه  شده  ايم  كه  از آنها  با  كلمات  خوب  يا  بد  ياد  كرده  ايم !

كد خبر : ۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرمانده راهور ناجا از کاهش 20 درصدی اعمال قانون و 25 درصدی حوادث رانندگی به صورت همزمان با اجرای قانون جدید راهنمایی و رانندگی خبر داد.

كد خبر : ۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هدیه 15 میلیارد تومانی رییس‌جمهور برای تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این هدیه در حالی به پلیس اهدا شد که ما برای تخصیص این رقم درخواستی نداشته‌ایم اما مطمئنا این پول برای جبران خدمات و خرید تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:یکی از مراجع تقلید در قم، وهابیت و سلفی‌گری را یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌های کنونی جهان اسلام دانست و گفت: بیشتر حوادث تروریستی در کشورهای اسلامی به دست همین تروریست‌ها انجام می‌شود.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:رییس حوادث غیر مترقبه لرستان، گفت: آموزش مقابله با حوادث باید استمرار داشته باشد.

كد خبر : ۱۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:این استاد دانشگاه ادامه داد: امام صادق(ع) به او گفت این عید تنها مختص ایرانیان نیست بلکه عظمت نوروز سابقه دیرینه‌ای دارد، امام در ادامه با اشاره به چند نمونه از اتفاقات که قبل از عید نوروز اتفاق افتاده گفت: در این روز خداوند از مردم عهد بندگی گرفته است. کشتی حضرت نوح به کوه جودی می‌رسد و طوفان آرام گرفته و کشتی در یک جا مستقر می‌شود.

كد خبر : ۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با پنجره به تشریح آرایش سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

كد خبر : ۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۱۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:حجت الاسلام و المسلمین فصیحی مسئول دفتر دکتر لاریجانی در شهر قم اظهارات استاندار قم درخصوص اعلام پیش بینی حوادث روز 22 بهمن را بشدت تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان گفت: چهارشنبه سوری امسال در لرستان 15 مجروح بر جای گذاشت.

كد خبر : ۱۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۱۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:مدیرکل فوریت های پزشکی لرستان گفت : پنج ایستگاه سلامت در لرستان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: عذرخواهی رژیم صهیونیستی از ترکیه بازی جدید آمریکا، صهیونیست ها و ترکیه در راستای تاثیر‌گذاری بیشتر بر مقاومت منطقه، به ویژه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۱۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:فرمانده پلیس راه استان لرستان گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی پلیس راه در لرستان آمار کشته در صحنهˈ تصادفاتˈ نسبت به مدت مشابه سال قبل 73 درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:چند سالی است که کارشناسان داخلی و حتی متخصصان زلزله شناسی خارج از کشور احتمال وقوع زلزله شدید در تهران راحتمی می دانند وگفته می شود آنچه نگرانی ها را بیش از پیش افزون می کند، بزرگ شدن شهر، گسترش حاشیه نشینی، ساخت و ساز بر روی گسله ها و افزایش بیش ازحد جمعیت در پایتخت است.

كد خبر : ۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:نخست ‌وزیر عراق و وزیر خارجه آمریکا در پایان دیدار امروز خویش در بغداد حمایت خویش از گفت‌وگو و قانون به عنوان پایه و اساس حل مشکلات عراق اعلام و بر دستیابی به راه‌ حلی سیاسی برای بحران سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:سازمان اطلاعات آمریکا رسماً ادعا کرد ۲۰ تا ۳۰ کشور جهان در حال تشکیل واحدهای ویژه جنگ سایبری هستند.

كد خبر : ۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:آیت الله« شیخ نمر باقر النمر» از علمای دینی بزرگ شیعیان در عربستان روز دوشنبه در دادگاه جنایی ریاض حاضر شد و به اتهام «تلاش برای ایجاد فرقه گرایی» مورد محاکمه قرار گرفت.

كد خبر : ۱۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:رئیس قوه قضاییه انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی در کشور دانست.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:محمدباقر قالیباف صبح جمعه در جمع علما و روحانیون مشهد گفت: تظاهر به عدالت کشور را به بیراهه می‌کشاند.

كد خبر : ۱۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، معترضان به انتخابات ریاست جمهوری پیشین این کشور را ''وفاداران به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی'' توصیف کرد.

كد خبر : ۱۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مدیریت مرکز حوادث و فوریت های پزشکی لرستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سایپا در محورهای ارتباطی پلدختر، سه کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۱۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در 2 هفته اول کاهش تلفات در حدود 7 درصد بود و هفته سوم با افزایش تصادفات، تلفات رانندگی 2 الی 3 درصد کاهش داشته که در مجموع در ایام نوروز 5 درصد کاهش تلفات حوادث رانندگی را در سر صحنه داشتیم.

كد خبر : ۱۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدیر مرکز فوریت های پزشکی و رییس اورژانس 115 لرستان گفت: 690 مورد تصادف رانندگی در ایام تعطیلات نوروزی در محورهای مواصلاتی استان رخ داد.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:وزیر دفاع از افتتاح پروژه‌های مهم دفاعی بویژه در بخش‌های دریایی، هوایی و فضایی در شش ماهه نخست سال ۹۲ از جمله افتتاح پایگاه مراقبت و رصد جامع فضایی کشور با نام مبارک امام صادق(ع) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رییس‌جمهور با بیان اینکه «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم»، اظهار کرد: برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید. ملت ایران هیچگاه در برابر ابرقدرت‌ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می‌کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:کواکبیان، خطاب به رئیس جمهور، افزود: اگر این صحبت‌ها دروغ و خالی‌بندی نیست، پرونده‌ها و اسناد را رو کن!

 

كد خبر : ۲۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:شواهد نشان می‌دهد که بر التهابات ناشی از تغییر در تقسیمات کشوری آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها پایانی نیست.

 

 

كد خبر : ۲۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:به مناسبت هفته عقیدتی وسیاسی وگرامیداشت شهادت علامه مطهری، کارکنان وسربازان ناحیه مقاومت بسیج درمسجدجامع این شهرباامام جمعه پلدختردیدارکردند.

كد خبر : ۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیر مترقبه لرستان گفت: زمین لرزه‌ای به بزرگی2,6(دو و شش دهم) ریشتر شهر خرم‌آباد مرکز لرستان و1.6ریشترشهرستان سلسله را لرزاند.

كد خبر : ۲۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:رییس جمعیت هلال احمر شهرستان سلسله ازحداث پایگاه امداد جاده ای موقت درمنطقه کاکا رضا خبرداد.

كد خبر : ۲۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:تنها راه مقابله با دسیسه دشمنان حضور حداکثری در انتخابات است  که دشمنان را  نامیدمی کند.

كد خبر : ۲۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:در لابلای برنامه منافقین برای اغتشاشات پس از انتخابات 92، سناریوی کشته سازی حداقل 50 نفر به چشم می خورد که اگر عوامل اطلاعاتی و نظارتی در انتخابات ذره ای غفلت کنند می تواند هزینه سنگینی را به بار آورد.

كد خبر : ۲۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در نجف اشرف گفت که مرجعیت عالی دینی نجف اشرف، توافق حاصله بین حزب کارگران کردستان و دولت ترکیه بدون هماهنگی قبلی دولت عراق را نقض حاکمیت عراق و تضعیف دولت این کشور دانست

كد خبر : ۲۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:به موجب مصوبه دیگری به نیروی انتظامی هم اجازه داده شود بابت صدور، تعویض و تمدید هر جلد گذرنامه بیومتریک برای کلیه شرایط سنی، مبلغ 75 هزار تومان دریافت و به خزانه واریز کند.

كد خبر : ۲۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:نمایندگان خرم آباد،کوهدشت ، پلدختر ، دورود وازنادرمجلس شورای اسلامی ازعدم امضای حکم رئیس سازمان نظام پزشکی توسط رئیس جمهور،کاهش بودجه فرهنگی ، اعمال عدالت درکشوروبرخوردجدی باموتور سیکلت سوران متخلف انتقادکردند.

كد خبر : ۲۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:می توان گفت درخشنده ترین برگ تاریخ دوران جنگ تحمیلی سوم خرداد 1361است.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز: رئیس جمهور گفت: سهام عدالت یکی از طرح‌های موفق دولت نهم و دهم بوده که پول را از جیب بالادست‌ها به جیب اقشار کم‌درآمد سرازیر کرده است.

كد خبر : ۲۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیش از ۲۰۰ تن از نمایندگان مجلس با امضای نامه‌ای از اقدام عالمانه، حکیمانه، عادلانه و قاطعانه شورای نگهبان در احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری تقدیر کردند.

 
كد خبر : ۲۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:حرکت های روشن فکرانه غیر مذهبی در پیروزی پر شتاب و سریع انقلاب اسلامی ایران فاقد هرگونه ابزار تئوریک بودند و غافلگیر و بهت زده به حوادثی می نگریستند که از مقابل چشمان آنها می گذشت.

كد خبر : ۲۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:بازخوانی 14 خرداد در استان لرستان روایتی تلخ از پرواز روح خداست، پروازی که در خاطر این دیار با مویه سرایی زنان و مردان لر و لک زبان و برگزاری آئین "چمر" و "گل مالی" ماندگار شد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته، اقداماتی دیگر را در دستور کار رسانه‌ای خود قرار دادند؛ تخریب مناظرات صورت گرفته در تلویزیون، تلاش برای تحریک حسن روحانی برای اقدامات هنجارشکن، و تلاش برای سرد کردن تنور انتخابات از جمله طراحی‌های رسانه‌های ضد انقلاب برای این روزهای کشور است. البته انتشار اخبار دروغ هم مثل اغلب اوقات چاشنی این اخبار است.

كد خبر : ۳۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم و هیچ‌وقت پادگانی فکر و عمل نکردم.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختراز برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي، ورزشي وقرآني ،هفته پاسدار درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۳۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:متن کامل قانون بودجه ۷۲۷ هزار میلیارد تومانی سال ۹۲ کل کشور که امروز توسط علی لاریجانی رئیس مجلس به رئیس دولت ابلاغ گردید، در خبرگزاری تسنیم منتشر شد.

كد خبر : ۳۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:جریانی در سه روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری با یک برنامه مشخص به دنبال تخریب چهره دکتر ولایتی هستند.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حذف عارف از انتخابات به نفع نامزد کارگزاران، باعث دلخوری و اعتراضات گسترده در جبهه اصلاحات شده است.

كد خبر : ۳۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۳۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:اظهارات شاهدان عینی از ‌حمله اغتشاشگران به مسجد جواد الائمه خرم آباد.

كد خبر : ۳۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:بازهم باشروع شدن فصل گرما ونبود استخرشنا درپلدختر ،رودخانه كشكان جان نوجوان 14 ساله اي را به علت عدم آشنایی به فنون شنا گرفت.

كد خبر : ۳۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:علاوه بر ستاد روحانی از نظر عصر ایران افرادی نیز در پیروزی او نقش داشته‎اند. افرادی مانند جلیلی و قالیباف نیز از نظر عصر ایران به پیروزی روحانی کمک کرد.

كد خبر : ۳۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رئیس‌جمهور برگزیده مردم ایران در نشست خبری خود و در پاسخ به خبرنگار فارس گفت: روزی که رقم بیکاری تک‌رقمی شد جشن کوچکی خواهیم گرفت و وقتی به حد جهانی رسیدیم، جشن ملی خواهیم گرفت.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیام خون شهیدان استمرار مقاومت تا پیروزی نهایی است و کسانی که این پیام را نمی‌شنوند لااقل از آنچه بر سر سازش کنندگان با آمریکا مثل افغانستان و ترکیه آمده است، عبرت بگیرند.

 

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:دستگاه‌های اطلاعاتی کشور در سال‌های اخیر، نه تنها در خنثی سازی انواع فعالیت‌های تروریستی و اقدامات گروه‌های ضد انقلاب، منافقین و گروهک ریگی موفق عمل کرده است بلکه در ساماندهی مدیریت داخلی، ساختار اقتصاد و بازار کالا، نرخ ارز و... برنامه‌ها و اقدامات تاثیرگذاری داشته است.

 

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مسئولان عالی و قضات قوه قضاییه در آستانه سالروز شهادت آیت‌الله بهشتی با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۳۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:دشمنان نظام جمهوري اسلامي هميشه شكست خورده اقتدار وعظمت ملت ايران اسلامي خواهند بود.

كد خبر : ۳۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین ساعات 20 تا 24 را دارای بیشترین آمار تصادفات رانندگی برشمرد و گفت: 25 درصد تصادفات رانندگی در خردادماه امسال حد فاصل ساعت 20 تا 24 رخ داده است.

كد خبر : ۳۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:سریال فرد تحت نظر، ماهیت آژانس امنیت ملی آمریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)" نشان می دهد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:  آیا رسانه ای که برای سیاست بوجود آمده بجز القاء تعاریف خاص حزب مورد نظر خود در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، بهداشت و ... وظیفه دیگری ندارد؟ یا اینکه سیاست برخی رسانه ها که خود را زبان گویای مردم می نامند صرفا انتقاد از دولت است؟

كد خبر : ۳۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:احمدي نژاددرگفتگوي تلويزيوني ديشب خود درشبكه يك سيما گفت: هيچ حزب ،گروه ياجريان سياسي درانتخابات به من كمك نكرده بود و بااعتمادبه نفس بالايي كه داشتم می دانستم رییس جمهور می شوم و دولت را در سخت ترین شرایط تحویل گرفتم

كد خبر : ۳۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رضا مقدسی مدیر عامل خبرگزاری مهر روز گذشته به دلیل آنچه انتشار احکام و مطالب مطرح شده در جلسه غیرعلنی دادگاه موسوم به "پرونده کهریزک" خوانده می شود به دادگاه احضار و تحت بازجویی و پرسش و پاسخ قرار گرفته است.

كد خبر : ۳۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در مراسم‌ تنفيذ روساي جمهور، توصيه‌هاي ارزشمند و مدبرانه‌اي به منتخبان ملت به عنوان سکانداران قوه مجريه داشتند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:كارشناس عمران گفت: پروژه مسكن مهر از همان ابتدا مكان يابي خوبي براي احداث آن درشهرستان پلدختر صورت نگرفت.

كد خبر : ۳۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:در بخشی از نامه مطهری آمده است : به خاطر اینکه احساس می کنم در بیرون از مجلس بهتر می توانم به ادامه خدمت در راه جمهوری اسلامی بپردازم بدین وسیله استعفای خود را از نمایندگی اعلام می دارم .

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:آیت الله مکارم شیرازی گفت: باید فکری به حال پراید و مشکلات آن کردومردم باید با این حقیقت آشنا شوند که تخلف از قوانین جمهوری اسلامی که قوانین راهنمایی و رانندگی هم جزئی از آنها هستند از نظر شرعی حرام است.

كد خبر : ۳۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:كارشناس عمران گفت: پروژه مسكن مهر از همان ابتدا مكان يابي خوبي براي احداث آن درشهرستان پلدختر صورت نگرفت.

كد خبر : ۳۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مراسم تجلیل از محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور با عنوان " ۸ سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار" در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در حال برگزاری است.

كد خبر : ۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:یکی از مسائلی که سبب شد تا دستگاه قضایی نتواند به طور کامل و شفاف با عاملان و مسببان آشوب ۱۸ تیر برخورد کند، حضور فعالان و برنامه‌ریزان این حوادث در بدنه دولت و کادر اجرایی نظام بود؛ چرا که در آن دوره دولت اصلاحات بر سر کار بود و بسیاری از اعضای دولت نه تنها تلاشی برای خاموش کردن زبانه‌های آتش فتنه نمی‌گردند، بلکه با اقدامات خود به حمایت مادی و معنوی از آشوبگران نیز می‌پرداختند.

كد خبر : ۳۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:10 هکتار از زمین‌های پناهگاه حیات وحش میانکاله روز شنبه در آتش سوخت. چند روز قبل از این جریان هم، جنگل‌ها و مراتع نور‌آباد ممسنی دچار آتش‌سوزی شدند. البته آتش‌سوزی‌های مراتع و جنگل‌های کشور به همین جا ختم نمی‌شود. به این ترتیب، جنگل‌ها و مراتع دزفول، بانه، ...

كد خبر : ۳۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:ستاد بزرگداشت پانزدهمين سالگرد شهادت شهيد محمود صارمي خبرنگار شهيد ايرنا و روز خبرنگار در بروجرد تشکيل شد.

كد خبر : ۳۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:تی آر تی گزارش داد:حوادث در منطقه تراپس واقع در جنوب غرب پاریس پایتخت فرانسه، که به دلیل رفتار خشن پلیس در حین کنترل هویت یک زن برقع پوش، به میان آمده است، ادامه دارد.

كد خبر : ۳۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:فرماندارپلدخترگفت:اجرايي شدن مصوبات شوراي ترافيك مي تواند نقش مهمي در كاهش تصادفات  ومشكلات ترافيكي داشته باشد.

كد خبر : ۳۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


آیا واقعا اسرائیل از بین خواهد رفت و فلسطین آزاد میشود؟

كد خبر : ۳۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:لرستان با داشتن بیش از800 هزارهکتار اراضی کشاورزی 58 هزارهکتارباغ های مثمر، یکی از مناطق مهم تولید وکشاورزی درکشوراست.

كد خبر : ۴۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:چندی است که حامیان فتنه 88 از گوشه و کنار درباره احیای احزاب فتنه سخن می گویند و به نوعی به دنبال فشار وارد کردن به دولت منتخب و بهره برداری از شعار اعتدال رئیس جمهور منتخب هستند.

كد خبر : ۴۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت ۳,۲ ریشتر شهرستان کوهدشت لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۴۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:رئیس ستاد دیه کشور با تاکید بر ضرورت دایمی شدن قانون بیمه‌نامه شخص ثالث گفت: امسال دیه ماه حرام ۱۵۲ میلیون تومان است. 

كد خبر : ۴۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:مهمترين اخبار حوادث را در"تلنگر بيان روز"مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


«جبرئيل امين يا منادى آسمانى بين زمين و آسمان، فرياد برآورد: «تهدّمت واللَّه اركان الهدى»؛ پايه‌هاى هدايت مهندم شد. «قتل علىٍ المرتضى»؛ على در محراب عبادت كشته شد. و بعدها همه شهادت دادند كه: «قتل فى محراب عبادته لشدّة عدله»؛ جرم اميرالمؤمنين، «عدالت» او بود و همين عدالت بود كه او را به اين مقام والا و به شهادت رساند.»

كد خبر : ۴۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:این وضع تا کی باید ادامه داشته باشد؟ حرف من این است که باید تکلیف آقای موسوی و کروبی پس از آشتی ملی که در انتخابات رخ داد، روشن شود و ضرورتی برای ادامه حصر آنها نیست.

كد خبر : ۴۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:یکی از مراجع تقلید گفت: مقام تسلیم در برابر خداوند نصیب عارفان و مومنان واقعی می‌شود که ایمانشان کامل است و در مقابل فرامین تکوینی و تشریعی خدا تسلیم محض هستند.

كد خبر : ۴۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فلسطین و صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان است گفت: اگر واقعاً از روی دلسوزی ، مقدمه چینی کردند تا یک گروهی را در فلسطین حاکم کنند، پس چرا همه ادعاهای حقوق بشری خودشان مانند آزادی، دموکراسی، حقوق کودکان را پای صهیونیست‌ها قربانی می‌کنند؟

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:ما ملت مسلمان و ولایت‌مدار ایران، این حضور حماسی را فرصتی بسیار ارزشمند برای ابلاغ پیام قاطع و شفاف نظام اسلامی به دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای می دانیم و به آنان بویژه امریکای جنایتکار و خبیث که مولد تروریسم دولتی است و نیز رژیم مفلوک و منفور صهیونیستی هشدار می‌دهیم، ایران اسلامی هیچگاه از حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف چشم‌پوشی نکرده و نمی کند.

 

كد خبر : ۴۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنان خود در روز جهانی قدس خطاب به دشمنان ملت فلسطین گفت: ما شیعیان پیرو امام علی بن ابی‌طالب(ع) هستیم و هرگز از فلسطین و مقدسات فلسطین دست نخواهیم کشید.

كد خبر : ۴۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:لرستان کهن سرزمین ایران به گواه یافته های باستان شناسان، پژوهندگان و دیرینه شناسان از نخستین تمدن ها و یکی از چند تمدن شگرف و با پیشینه ای به درازای حیات بشرو فرهنگ وآداب ورسوم خاص است.

كد خبر : ۴۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت 3,3 ریشتر شهر فیروزآباد لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۴۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ يكي‌ ازجدي‌ترين‌ وپرشورترين‌ وپرجاذبه‌ترين‌ صحنه‌هاي‌ مشاركت‌ عمومي‌ مردم‌ است‌

كد خبر : ۴۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


رئيس قوه قضاييه دادستان‌هاي سراسر كشور را به برخورد قاطع با متجاوزان و متعرضان به حقوق آمران به معروف و ناهيان از منكر موظف كرد و گفت: در جمهوري اسلامي ايران نبايد كساني جرأت تعرض به آمران به معروف و ناهيان از منكر داشته باشند و دادستان‌هاي سراسر كشور بايد با اراذل و اوباشي كه متعرض حقوق اين افراد مي‌شوند قاطعانه برخورد كنند.

كد خبر : ۴۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز: اخلاق روزنامه نگاری قراردادنانوشته ای است که باید همواره درمیان روزنامه نگاران رعایت شود.انتخاب نوع خبر،گزارش،نگارش مقاله ای در موضوعی که به مسآله اجتماعی تبدیل شده است و...باید همواره بدون توجه به فشارهای سیاسی،تجاری وشغلی صورت گیرد.

كد خبر : ۴۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


1392/5/17

كد خبر : ۴۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با آرزوی توفیق برای رئیس جمهورافزودند:وظیفه مجلس شورای اسلامی در انتخاب وزرای صالح، دولت جدید نیز تشکیل می شود و با همراهی مردم کارهای بزرگ، مهم  و دشواری را که حاوی منافع بزرگی است به بهترین وجه انجام خواهند داد.

كد خبر : ۴۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کسانی که در فتنه 88 دخیل بودند و حتی افرادی که بوی فتنه می دهند، در هیچ یک از بخش های مدیریتی نظام جمهوری اسلامی جایی ندارند.

 

كد خبر : ۴۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز: مجلس دیروز نه شباهتی به مجلس شورای اسلامی داشت و نه معارفه و رای اعتماد به وزرا بلکه بیشتر به کلاس درس کودکانه ای شباهت داشت که درآن کودکان برای خواسته ای کودکانه به جان هم افتاده بودند.

كد خبر : ۴۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


بيان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:وهابيون عاملان فتنه واختلافات داخلي درجهان اسلام هستند كه هتك حرمت قبورائمه نمونه بارز دشمني آنها با اسلام ومسلمين هستند

كد خبر : ۴۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به اینکه اخیر نامه‌ای نوشته شده مبنی بر اینکه آموزش و پرورش کل کشور قرار است کتاب آموزش موسیقی را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار بدهد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید جلوی این اقدام را بگیرد.

كد خبر : ۴۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:اغلب تحلیلگران رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور، اعلام موضع وزیران مورد انتقاد اصول‌گرایان را درباره حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 1388، ناشی از «افزایش قدرت نرم رهبری نظام» و موجب «استحکام بیشتر قدرت درونی نظام در برابر غرب‌گرایان» دانستند.

كد خبر : ۴۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز: رئيس سازمان بسيج جامعه پزشكی بر لزوم تقويت و تعميق روحيه خدمت‌رسانی به جای غالب شدن روحيه منفعت‌گرايی در حوزه ‏سلامت تاكيد كرد و گفت: وزير بهداشت بايد توجه ويژه‌ای بر ترويج عملياتی، ميدانی و حرفه‌ای اخلاق پزشكی داشته باشد.

كد خبر : ۴۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: متاسفانه توسط شکارچیان بی‌رحم یک قلاده پلنگ در منطقه هشتاد پهلو خرم‌آباد در لرستان کشته شد.

كد خبر : ۴۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:باید برای انتخاب لوازم‏‌التحریر دانش‌آموزان دقت بیشتری کرد و از تهیه لوازم التحریری که ذهن دانش‌آموز را به سمت خیال‏پردازی و بیراهه سوق می‌دهد خودداری شود.

كد خبر : ۴۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:سايت الجزيره در موردآزارجنسي زنان مصري در تظاهرات افشاگري كرد.

كد خبر : ۴۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


روزنامه صهیونیستی اسرائیل هیوم در مقاله ای با اشاره به وقایعی که طی ماههای اخیر در منطقه خاورمیانه رخ میدهد ، نوشت : قدرت و تاثیرگذاری آمریکا در این منطقه به شدت رو به افول است .

كد خبر : ۴۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


بيان روز:رئیس دستگاه اطلاعات عربستان که به یکی از فرماندهان میدانی آمریکا در منطقه تبدیل شده، برای تشویق مقامات سیاسی ـ امنیتی آمریکا برای حمله نظامی به سوریه، مبلغ ۷۰ میلیون دلار به صورت مستقیم هزینه کرده است.

كد خبر : ۴۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از تمامی داوطلبان برای راهپیمایی بعد از نماز جمعه  شهرهای کشور اعلام کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه های سوریه باز کنند.

 

كد خبر : ۴۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:دکتر مرادزاده با اشاره به اینکه هدف آمریکا و غرب گرفتن برگ برنده برای مذاکرات ژنو 2 است افزود امروزه پیام ملت های جهان ضدیت با استکبار است و جمهوری اسلامی ایران میدان دار ضدیت با ظلم در جهان است.

كد خبر : ۴۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:نماينده مردم پلدختر درمجلس شوراي اسلامي گفت:خون شهیدان تضمین‌کننده استقلال ملت و سربلندی كشورمان واسلام  است.

كد خبر : ۴۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:اظهارات هاشمی رفسنجانی در تناقض آشکار با مواضع رسمی رئیس جمهور محترم و وزیر امورخارجه به عنوان مسئولان رسمی سیاست خارجی کشور هستند، لذا این سوال مطرح می شود که هدف هاشمی و جریان مرموز از اشاعه آشکار این تناقض ها چیست

كد خبر : ۴۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


"ديده بان بيان روز":شما مي توانيد مهمترين عناوين اخبار 24ساعته گذشته رادر يك نگاه مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:این گزارش نگاهی دارد به وقایع ۱۱ سپتامبر از دریچه یافته‌های علمی دانشمندانی که به دور از هیاهوهای سیاسی تبیین رویدادها را در اولویت کار قرار می‌دهند.

كد خبر : ۴۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دیشب در اجرای یکی از وعده های خود مبنی بر ارائه گزارش عملکرد دولت به صورت منظم در گفتگویی تلویزیونی و مستقیم با مردم سخن گفت.

كد خبر : ۴۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:مین ها سربازان خاموشی هستند که سالهای سال بعد از تولید در کارخانه های کشور های مدعی حقوق بشر و کاشتن آن توسط مجانینی مثل صدام، جان و اعضای انسانهای بی گناه را تهدید می کند.

كد خبر : ۴۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز: در هنگام برگزاری مسابقات موتورکراس غرب کشور که در شهرستان ازنا برگزار گردید،  احسان حضرتی ورزشکار هم وطن از استان قم در برخورد با دیگر موتورسوارحاضردرمسابقه،دچار جراحات سنگین شد و تا رسیدن به بیمارستان جان باخت.

كد خبر : ۴۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: عرصه‎های طبیعی مسیر کوهدشت - پلدختر هر لحظه در معرض تهدید آلودگی قرار دارند.

كد خبر : ۵۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:لرستان به عنوان گلوگاه خطوط ریلی کشور با مشکل فرسودگی خطوط راه آهن در برخی نقاط مواجه بود که نوسازی این خطوط در دستور کار قرار گرفته است.

كد خبر : ۵۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:کمیته تحقیقات سازمان ملل روز گذشته با ارائه گزارش خود درخصوص سوریه ضمن تائید استفاده از سلاح‌های شیمیایی در سوریه اعلام کرد: اسناد و مدارک مشخصی وجود دارد که نشان می‌دهد در حملات 21 اوت به دمشق از موشک‌های زمین به زمین حامل گاز اعصاب استفاده شده است.

كد خبر : ۵۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:در حادثه امروز در جاده بروجرد یکبار دیگر پای اتوبوس ها و راننده خواب آلود در میان است که جان 15 نفر را تا این لحظه گرفته است

كد خبر : ۵۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:در حادثه امروز در جاده بروجرد یکبار دیگر پای اتوبوس ها و راننده خواب آلود در میان است که جان 15 نفر را تا این لحظه گرفته است

كد خبر : ۵۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بیان روز: سازمان عفو بین الملل در اشتباهی فاحش، به جای عکس سکینه محمدی آشتیانی، عکس و نام نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش را در بیلبورد تبلیغاتی که برای آزادی سکینه محمدی آشتیانی در شهر وین اتریش نصب کرده بود درج نمود و در ذیل این بیلبورد از جامعه جهانی درخواست نمود که با فشار به دستگاه قضایی ایران مانع اعدام نرگس محمدی! شود

كد خبر : ۵۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


بیان روز:رسانه های غربی و بیگانه مدعی شده اند که اکبر هاشمی رفسنجانی دیداری را با برخی از مسئولان ارشد نظام داشته است و در آن مذاکراتی را در موضوع رفع حصر سران فتنه مطرح کرده است.

كد خبر : ۵۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز :وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي گفت: نظام سلامت در كشور به دلايل متعددي ناكارآمد و باعث شرمندگي و سرافكندگي است.

كد خبر : ۵۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:دادستان كل كشور در نشست خبري گفت: پرونده دانشگاه ايرانيان در حال رسیدگی است، ذیحسابی دعوت شده و مستندات نقل و انتقال وجه‌ها را ارائه داده است، در حال حاضر حساب مذکور مسدود است تا تعیین تکلیف شود.

كد خبر : ۵۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:روحانی گفت که رهبری با مذاکره بر اساس منافع مخالفتی ندارند و از قبل ،این را اجازه دادند که دولت بتواند دستش در این زمینه باز باشد. به گفته وی عدم دیدار با اوباما به دلیل فرصت کم بوده است.

كد خبر : ۵۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:باید باور کنند که دورانشان به پایان رسیده، یا دست‌کم دوران پرتاب «کفش»‌ها و «نعلین»‌ها. باید باور کنند که دیگر کمتر کسی در جامعه ایران، رفتار جریان‏‌های تندرو را حمایت خواهد کرد.

كد خبر : ۵۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 50 زمین‎لرزه در استان ثبت شده است.

كد خبر : ۵۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان کشور فرمودند: نخبگان جوان ایرانی قادرند کشور و ملت را به قله های پیشرفت همه جانبه برسانند.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


یکی از نخستین تشکیلاتی که از آغاز استقرار دولت مدرن در ایران شکل گرفت، وزارت داخله بود که متعاقبا و در زمان استقرار سلسله پهلوی به وزارت کشور تغییر نام یافت.

كد خبر : ۵۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حوادث انتخابات 88 تاکید کرد:حق نداریم و نباید وارد حوادثی مانند 88 بشویم.

كد خبر : ۵۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مسئول دفتر ترجمه حوزه هنری از انتشار ترجمه انگلیسی کتاب «دا» در آمریکا توسط انتشارات مزدا خبر داد و گفت: بنا بر گفته‌های مترجم گمان می‌رود که این اثر تا پایان سال به دست مخاطبان آمریکایی برسد.

كد خبر : ۵۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


كد خبر : ۵۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


مادونا که با مجله ''هبرز بازار'' مصاحبه کرده، از بخش های مختلفی از زندگی شخصی خود پرده برداشته و با بیان این نکته که مطالعه قرآن را آغاز کرده است، آن را ''کتاب مقدس'' توصیف کرد.

كد خبر : ۵۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


در 20 تصادف که در جاده های ایران رخ داد، 23 نفر کشته و 20 نفر دیگر مصدوم شدند.
كد خبر : ۵۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


دامدار ساکن یک روستای جنوب پلدختر که پاهایش بین صخره های کوه گیر کرده بود با گذشت سه ساعت توسط امدادگران جمعیت هلال احمر این شهرستان نجات یافت.

كد خبر : ۵۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


پس از انتشار خبر حادثه تروریستی جاده مرزی سراوان موجی از اخبار صحیح و غلط در فضای رسانه ای استان ، کشور و جهان پیچید.

كد خبر : ۵۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


اول آبان ماه 92، روزنامه «بهار» یادداشتی با عنوان «امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟» به مناسبت عید غدیر منتشر کرد که در آن، شبهات زیادی درباره دلالت واقعه غدیر خم بر مسأله خلافت و زعامت سیاسی امیرالمؤمنین (ع) مطرح شده بود.

كد خبر : ۵۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


حکایت امروز سرگذشت بانویی است که دو روز عالم برزخ را تجربه کرده است و حرف های او حاوی مطالب تامل برانگیزی از عالم برزخی است.

كد خبر : ۵۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


کمیسون ایمنی راه‌های کشور گزارش نهایی سانحه جاده قم را منتشر کرد.

كد خبر : ۵۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


تحلیلگر مسایل راهبردی منطقه در تحلیل سخنان اخیر دبیرکل حزب‌الله به 10 شاخص اساسی در این سخنان و نتیجه‌گیری حاصل از این اطلاعات اشاره کرد.

كد خبر : ۵۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


«صبح که برای نماز بیدار می‌شوم دیگر خوابم نمی‌برد. همان موقع برای ناهار غذا را بار می‌گذارم و سر ساعت ۸، مغازه را باز می‌کنم.

كد خبر : ۵۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


شب گذشته یک جوان نورآبادی بر اثر گازگرفتگی با گاز مونوکسید کربن جان باخت.

كد خبر : ۵۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


در ادامه تبلیغات ضد اسلامی برخی از کشورها و هجوم فرهنگ های ضد اسلامی به کشور، جشن های هالیوون که از رسوم شیطان پرستی در ایران است، گسترش یافته است.

كد خبر : ۵۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


سال قبل بین دو طایفه بختیاری درگیری صورت می گیرد و این ماجرا منجر به قتل 2 نفر از این طایفه ها می شود و این عاملی بود که بین این دو طایفه تا کنون دشمنی و کدورت وجود داشته باشد.

كد خبر : ۶۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور اعلام کرد: در هفته ای که گذشت 523 نفر از هموطنانمان در سراسر کشور دچار سانحه شدند.

كد خبر : ۶۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۶۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


يكي از شاخص هاي مهم توسعه در هر جامعه در ابعاد مختلف اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی، و ...  توسعه زیرساختهای حمل و نقل آن است اين شاخص  به عنوان یکی از شاخصهای مهم در جوامع پيشرفته شناخته مي شود.

كد خبر : ۶۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


تجربه جهانی نشان می دهد که رشد و توسعه تمدن ها، ریشه در رشد فکری و فرهنگی هر جامعه دارد و بدون رشد فرهنگ کتابخوانی در جوامع، نمی توان به رشد هیچ تمدنی دل خوش کرد.

كد خبر : ۶۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


هم فکر آب و نان و صلح و امنیت باشید/ هم کربلای جبهه‌ها را یادتان باشد/ قربانی غفلت نباید کرد عزت را/ شد درس عبرت کربلا را یادتان باشد.

كد خبر : ۶۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


در قرن‌ 21 جنگ‌ اصلي‌ بين‌ شيطان‌ بزرگ‌ از يك‌ سووانقلاب‌ اسلام‌ و كشورهاي‌ اسلامي‌ از سوي‌ ديگر است‌ ودرگيري‌ها وجنگ‌ ها ومبارزه‌ها به‌ جنگ‌ بين‌ ابرقدرت‌ غرب‌ به‌نمايندگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا از يك‌ طرف‌ و قدرت‌ اسلام‌ به‌ نمايندگي‌انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ از طرف‌ ديگر كشيده‌ شده‌ است‌.

كد خبر : ۶۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه استان لرستان گفت: زمین‌ لرزه‌ای به بزرگی 2,4 و 2,5 ریشتر بامداد امروز چالانچولان و معمولان در استان لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۶۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


امام جمعه ایلام گفت:با عزل ونصب های فله ای ومتعدد در استان مخالف هستم وبه کار گیری بازنشستگان در ادارات  خلاف شعار دولت تدبیر وامید برای اشتغالزایی است.

كد خبر : ۶۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


مدیرکل مدیریت بحران و ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه لرستان گفت: لرستان به عنوان استان معین برای اعزام امدادگر و کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۶۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


شهيد سيدحسن مدرس، بر حسب اسناد تاريخي از سادات طباطبايي زواره است كه نسبش به حضرت امام حسن مجتبي(ع) مي‌رسد.

كد خبر : ۶۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سخنان رضا خاتمی نهایت گستاخی است، از مسئولان مربوط خواست این موضوع را پیگیری کنند.

كد خبر : ۶۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


"خدیجه محمدی" مادر شهید محمد بروجردی که ملقب به "مسیح کردستان" بود اکنون در بخش ICU(آی سی یو جنرال) بیمارستان خاتم الانبیا در کما به سر می‌برد.

كد خبر : ۶۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


مسئول هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی و زورخانه ای پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۶۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


دفن این طفل خردسال در شام، گواه بزرگ و نشان قوى از اسارت خاندان طهارت و ستم روا داشته بر ایشان دارد.

كد خبر : ۶۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


از پاسخ به اظهار نظر محمدرضا خاتمی در خصوص طلب ۸۸ تا عدم توجه به اقدامات فرهنگی در خیابان‌های اطراف دانشگاه تهران و شغل اصلی شهید «حسان اللقیس» سردار دلیر مقاومت اسلامی لبنان؛ با ما همراه باشید با «سه‌شنبه‌های وبلاگی» این هفته.

كد خبر : ۶۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


در سال 92 نمایندگان مجلس از میان طرح​های متعددی که به صحن علنی ارائه داده​اند، تنها 17 طرح را به قانون تبدیل کرده​اند.

كد خبر : ۶۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


ادامه واکنشها به کارشکنی غرب درباره توافق ژنو، درخواست روحانی از نوری مالکی برای تامین امنیت زائرین کربلا در اربعین، واکنش فیسبوکی ظریف به منتقدان ،نظر مطهری درباره رفع فیلتر فیس‌بوک و تعلیق بزرگترین توافق گازی ایران-پاکستان از مهمترین اخبار امروز 24 آذر 1392 هستند.

كد خبر : ۶۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


اخبار مربوط به تصادف و حوادث جاده‌ای این روزها پای ثابت صفحه حوادث روزنامه‌ها شده و به صورت یک روز در میان شاهد وقوع حادثه دلخراش اتومبیل در گوشه و کنار کشور هستیم، موضوعی که ذهن هر مخاطبي را به خود درگیر می‌کند. به راستی دلیل این حجم از تلفات و سوانح جاده‌ای چیست؟

كد خبر : ۶۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


استاندارلرستان گفت: رتبه اول بیکاری برازنده مردم لرستان نیست.

كد خبر : ۶۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


سعید حجاریان از عوامل موثر در فتنه سال 88 اخیرا طی اظهاراتی در گفت‌‌وگو با یک رسانه دولتی با اشاره به طرح برخی موضوعات در مجلس برخلاف روند حرکت دولت، گفته است: نمایندگان بر خلاف خواسته مردم حرف بزنند و عمل کنند و بعد آن وقت ببینند آیا مردم حوزه‌های انتخابیه‌شان آنها را به شهرشان راه می‌دهند؟

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


اگر دولت با هدف راستگویی و تدبیر برای انجام وظیفه آمده است باید امنیت به چالش کشیده شده نظام توسط سران فتنه را به صراحت به مردم اعلام دارد

كد خبر : ۶۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


در این گزارش به تمامی ادعاهای فتنه گران برای وقوع تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۸۸ اشاره شده است.

كد خبر : ۶۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


در فتنه 88 ظلم بزرگی به مردم ایران اسلامی شد؛ ظلمی که از ایراد انواع اتهامات، برهم زدن امنیت جامعه و ایجاد اغتشاش گرفته تا تلخ کردن شیرینی انتخاباتی پرشور در کام مردم و سعی در تضعیف اقتدار جمهوری اسلامی صورت گرفت.

كد خبر : ۶۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


پانزده روز از سقوط دختر بچه عربستانی در یک چاه متروکه می گذرد،علی رغم مرگ دختربچه هنوز هیچ کدام از دستگاه های حکومتی عربستان موفق به خارج سازی جسد وی نشده است.

كد خبر : ۶۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


دیدار رهبر معظم انقلاب با شهردار و رییس و اعضای شورای شهر اسلامی تهران، اظهارات عارف در دانشگاه تهران، سفر ظریف به لبنان و اظهارات جدید وزیر ارشاد درباره فیسبوک از مهمترین اخبار امروز 23 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


در لرستان نام پتروشیمی که به میان می‌آید ناخودآگاه آنچه که به ذهن خطور می‌کند امتیاز واگذار شده پتروشیمی به استان مرکزی در سال‌های گذشته است.

كد خبر : ۷۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


مدیرآموزش وپرورش شهرستان پلدختراز اجرایی شدن طرح دادرس باهمکاری جمعیت هلال احمر در درمدارس متوسطه اول شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۷۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


مدیر کل اداره پزشکی قانونی لرستان از کاهش 13.8 درصدی تلفات حوادث رانندگی در لرستان در هشت ماه نخست سالجاری خبر داد.

كد خبر : ۷۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت‌ رئیسه مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۷۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


مادر در اتاقی تاریک و سنگی با سقفی چوبی دراز کشیده است؛ موهایش را بریده و به دستانش بسته است. به دلیل دیر اطلاع دادن به هلال احمر برای کمک، جنینش را از دست داده بود.

كد خبر : ۷۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


تلاشهای خاتمی برای اینکه وانمود کند در مسائل و اغتشاشات فتنه ۸۸ دخالتی نداشته و بی تقصیر بوده است همچنان ادامه دارد.

كد خبر : ۷۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


فرمانده کل سپاه پاسداران به هنگام بازدید از توانمندی های دانشگاه امام حسین (ع) در واکنش به تهدیدات اخیر جان کری مبنی براحتمال استفاده از گزینه های نظامی گفت: آقای کری؛ این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است و شما هرگز قدرت درک دامنه های تهاجمی جمهوری اسلامی ایران را نخواهید داشت.

كد خبر : ۷۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


صدایی مرا به خودم می آورد. کارگری دور میدان نشسته است. دست هایش را دور سرش برده است. گریه می کند. با صدای بلند گریه می کند. کارگرهای دیگر بالای سرش ایستاده اند. یکی برایش آب می آورد.

كد خبر : ۷۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


وزیر امور خارجه کشورمان در میزگردی که از سوی شبکه سعودی العربیه برگزار شد در اظهارنظری منفعلانه و تأسف‌بار، خواستار خروج همه نیروهای خارجی فعال در خاک سوریه از جمله حزب‌الله لبنان شد و این در حالی است که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله چندی پیش، دستور دوبرابر کردن تعداد نیروهای حزب‌الله در سوریه را صادر کرده است.

كد خبر : ۷۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


زمین لرزه ای به بزرگی 3 و 3 دهم ریشتر ساعت 7 و 21 دقیقه و 29 ثانیه امروز شهرستان پلدختر را لرزاند.

كد خبر : ۷۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


معاون عمرانی استانداری لرستان ازبه بهره برداری رسیدن 9پروژه گازرسانی تا پایان امسال در شهرستان پلدختر خبرداد.

كد خبر : ۷۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


80درصد سهام بزرگترین شرکت تهیه روغن خوراکی در ایران که بیش از 50 درصد روغن کشور را تولید می کند متعلق به  فردی وهابی به نام سلیمان بن عبدالقادر المهید سعودی است .

كد خبر : ۷۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان طی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله صافی گلپایگانی، نگرانی دانشجویان ارزشی نسبت به بازگشت فضای سکولاریسم به فضای دانشگاه را ابراز داشتند.

كد خبر : ۷۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه مازندران هزینه بی‌توجهی مسئولان کشوری را می‌دهد، گفت: وزارت نفت باید براساس میزان مصرف و تولید، بحران را پیش‌بینی می‌کرد.

كد خبر : ۷۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


بر اساس تصمیم وکلای ملت افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به‌طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد(71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می پذیرد.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


ما راهپیمایى 22 بهمن را در پیش داریم؛ خواهید دید ملت عزیز مثل سال‌هاى گذشته و پرشورتر از گذشته وارد عرصه‌ نگاه‌هاى جهانى خواهد شد.

كد خبر : ۷۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


در روزهایی که حسین توکلی شاگردان خود را برای حضور قدرتمندانه در مسابقات آسیایی تایلند آمده می‌کند درگیری میان دو نفر از وزنه‌برداران نوجوان و بزرگسال به وجود می‌آید که یکی از این وزنه برداران به شدت از ناحیه دست مجروح می‌شود.

كد خبر : ۷۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


رهبر معظم انقلاب با تقدیر از حضور مقتدرانه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفتند:ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال، پاسخ این اهانت ها را داد و به مقامات امریکایی تو دهنی زد.

كد خبر : ۷۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


باتوجه به ناآرامی‌ها در کشور ونزوئلا و دخالت بیگانگان در این مسئله، برخی شباهت‌ها از این درگیری ها با درگیری های حوادث پس از انتخابات سال 88 در ایران قابل لمس است. دخالت‌های آمریکا به عنوان مدعی العموم بازهم نمایانگر شده‌ و با کمی دقت می‌توان تاثیر آمریکایی‌ها در دامن زدن به این ناآرامی‌ها را ملاحظه کرد.

كد خبر : ۷۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: سیستمی که امروز در بسیج طراحی شده برای دفاع از مرز و بوم ایران است و این طراحی‌ها در قرارگاه‌های مخصوص به خود صورت گرفته و بدون بازتاب خبری مانورها و تمرینات خاصی هم به آن‌ها داده می‌شود و گردان‌های خاص هم تشکیل شده است.

كد خبر : ۷۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


كد خبر : ۷۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


یک نوجوان نورآبادی که در جریان قمار در بازی ورق قرص برنج مصرف نموده بود جان خود را از دست داد.

كد خبر : ۷۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


اولین بار نام اتوبوس اسکانیا پس از تصادف این خودرو در اردیبهشت ماه امسال و مرگ 17 مسافر در مهرماه امسال در جاده هفت گل خوزستان مطرح شد.

كد خبر : ۷۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


صدها تن از بازاریان، دانشجویان، طلاب، روحانیون و اقشار مختلف مردم همدان در اعتراض به سخنان هنجارشکنانه رضوی‌فقیه در میدان امام زاده عبدالله(ع) همدان تجمع کردند.

كد خبر : ۷۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


در خلال غفلت مسئولین آموزش و پرورش یکی از استان های کشور، تعدادی از دانش آموزان اقدام به توزیع سی‌دی‌های مستهجن و مشروبات الکلی در مدرسه کرده اند.

كد خبر : ۷۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


در هر سال اتفاقات بسیاری برای انسان پیش می‌آید که باگذشت چندین سال باز هم به عنوان خاطره ای تلخ و یا خاطره ای شیرین در ذهن شخص به یادگار می‌ماند و باعث خوشحالی و یا ناراحتی افراد شود.

كد خبر : ۷۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


رئیس‌جمهور گفت: برخی ملت‌ها نیازی به اسطوره‌های تخیلی ندارند و به قدری اسطوره‌های واقعی دارند که هر یک از انها می‌تواند برای تاریخ امروز و فردای ما سرمشق باشند.

كد خبر : ۷۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ژئوپلتیک، انرژی و امنیت را اضلاع جدید هندسه قدرت برشمرد و گفت: امروز جهان اسلام از تماشاگر میدان به بازیگر حادثه‌ساز تبدیل شده است.

كد خبر : ۷۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


حواشی سفر کاترین اشتون به تهران زمانی آغاز شد که خبر دیدار مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با چند تن از فعالان فتنه به روی خروجی سایت‌های خبری رفت.

كد خبر : ۷۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اصل حادثه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را در معرض آسیب تحریف دانستند و فرمودند: معنی ندارد که برخی از آثار فرهنگی و هنری که به نام دفاع مقدس تولید می‌شود و یا همایش‌هایی که برگزار می‌گردد در تعارض با ماهیت و اصل این حرکت عظیم باشد.

كد خبر : ۸۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در حوادث چهارشنبه آخر سال، 49 شهروند لرستانی دچار مصدومیت شدند.

كد خبر : ۸۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


حضرت آیت الله خامنه ای در نخستین دقایق آغاز سال نو، در پیامی به ملت شریف ایران، با تشریح اوضاع مهم سال ِ قبل، چارچوب کلی و افق پیش روی ملت و مسئولان جمهوری اسلامی را در سال ِ پیش ِ رو، ترسیم می کنند.

كد خبر : ۸۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


همزمان با آغاز جنگ در سوریه، تروریست‌های خارجی با عنوان جهادگر(!) علیه دولت بشار اسد به پا خاستند و تاکنون اقدامات شنیع و غیر قابل باوری انجام داده‌اند، اقداماتی که تصور آن‌ها در قرن بیست و یکم بسیار سخت است.

كد خبر : ۸۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


مسئولین عالی رتبه دولت تدبیر و امید طی روزهای اخیر بارها از آزادی مرزبانان سخن گفتند، این مسئله نشان می دهد که آنها از برخی کانال ها امیدوار به این موضوع شده اند.

كد خبر : ۸۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


پیکر حجت الاسلام علی خلیلی، شهید ناهی از منکر صبح سه شنبه با حضور جمع کثیری از مردم از مقابل مسجدالنبی نارمک تشییع شد.

كد خبر : ۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۷۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


استقبال گسترده از فیلم "چ" نشان داد که جوانان و نسل امروز بیشتر از هر زمان تشنه دریافت روایت دفاع مقدس به شکل الگو گیری از شهدا و فرماندهان بزرگ 8 سال جنگ تحمیلی هستند.

كد خبر : ۸۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


بلوط زاگرس، بلوط لرستان، زوال، خشکیدگی، خشکسالی، آفت ، نگرانی، بیماری ناشناخته، زغال بلوط و دهها واژه دیگر طی سال گذشته از داغ بلوط لرستان گفتند و امروز این واژه ها از بیان مصیبت بزرگ جنگل های بلوط لرستان قاصرند.

كد خبر : ۸۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پلدختر گفت:وحدت وانسجام ملي  و همت وتلاش مضاعف وعزم همگاني از مقولات اساسی و حیاتی در راستاي پيشبرد اهداف شعار سال است.

كد خبر : ۸۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: مجموعه مدیران شاغل در این معاونت به منظور همراهی با دولت و کمک به رفع مشکلات مردم و در راستای خواست دولتمردان، انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام کردند.

كد خبر : ۸۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با شعار سال(اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی)، و سخنرانی اخیر در مشهد مقدس، وبلاگ نویسان ارزشی مطالب بسیار زیادی را در تحلیلی و تبیین سخنان مقام معظم ربری به رشته تحریر درآوردند که در ادامه، گوشه ای از مطالب این وبلاگ نویسان را میخوانیم.

كد خبر : ۸۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


مهدی هاشمی  در خصوص پرونده کرسنت و نقش وی در این پرونده،بیان کرد: این مسائل مزخرف است؛ دانایی ها یک مشت دروغ گویند و دروغ گو تر از دانا خودش است.

كد خبر : ۸۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


کتاب «هاشمی در سال 88» پس از دو سال و نیم توقیف، منتشر شد و در نمایشگاه کتاب امسال رونمایی می‌شود.

كد خبر : ۸۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


رضا سپهروند؛مولف لرستانی درکتاب" ازشیر پنجشیر تا قهرمان ملی" به فراز وفرود زندگی سیاسی ومبارزاتی" احمد شاه مسعود" رهبر اسلام گرای افغانستان در برهه زمانی خاص پرداخته است.

كد خبر : ۸۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


حسن روحانی گفت: باید مردم بیشتر نسبت به تامین امنیت احساس مسئولیت کنند و نیروهای مسلح نیز در این زمینه پشتیبان آنها باشند.

كد خبر : ۸۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


همایش بزرگداشت پنجاهمین سالگرد رحلت آیت‌الله‌العظمی روح‌الله کمالوند، مؤسس حوزه علمیه کمالیه خرم‌آ‌باد 31 اردیبهشت در این شهرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


رأس ساعت 22 شب دوشنبه شب درمورخ 93/2/8 یک عدد اتوبوس اسکانیادرکیلومتر60جاده هندیجان به ماهشهر در آتش سوخت.

كد خبر : ۸۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


رئیس جمهور گفت: البته دولت در پی سانسور دولتی نیست، همانطور که می بینید بیشترین نقد امروز در جامعه از دولت و دولتمردان می شود.

كد خبر : ۸۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه اواخر اردیبهشت‌ماه یارانه افرادی که در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت نام کرده‌اند، به حساب‌هایشان واریز می‌شود، گفت: امسال نیز سبد کالا در بین واجدان شرایط توزیع می‌شود.

كد خبر : ۸۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


مطالعه روزنامه ، پیگیری اخبار رادیو و تلویزیون ، کاربردهای اینترنت از طریق انواع و اقسام وسایل ارتباطی روز و پوشش خبرگزاری ها و شبکه های ماهواره ای باعث نشده که رسانه های محلی از متن زندگی مردم خارج شوند.

كد خبر : ۸۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


نه ازدواج، نه طلاق؛ هیچ‌کدام این روزها وضع خوبی در ایران ندارند. نه این روزها و نه در چند‌ سال گذشته، ازدواج و طلاق، خبرهای خوب نداشته‌اند.

كد خبر : ۸۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی استان که بالای 80درصد پیشرفت فیزیکی دارند در اولویت کاری هستند.

كد خبر : ۸۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۱


یک منبع آگاه گفت: فرماندار بروجرد از سمت خود استعفا داد.

كد خبر : ۸۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


رئیس‌جمهور گفت: شاید غرب از نظر ابزار و تجهیزات از ما قدمی جلوتر باشد اما ما دارای محتوایی سرشار از هدایتیم و آن فرهنگ بلند اسلام است.

كد خبر : ۹۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


با " دوستت دارم" ، " از شما خوشم آمده "، " تو همان مرد یا زن رویاهایم هستی " شروع می‌شود و در بهترین و خوش‌بینانه‌ترین حالت اگر به تجاوز، قتل و اخاذی ختم نشود ثمره‌اش تلخی، شکست و پشیمانی است. دوستی‌های خیابانی این روزها به معضل اجتماعی تبدیل شده به طوری که بررسی پرونده های جنایی نشان می‌دهد برخی از جرائم از جمله قتل، آدم ربایی، اخاذی و تجاوز به عنف در پوشش این روابط پنهانی انجام می‌شود.

كد خبر : ۹۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در مراسم بیست و پنجمین سالگرد عروج بنیانگذار انقلاب اسلامی که در حرم مطهر ایشان در حال برگزاری است ، آغاز شد.

كد خبر : ۹۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


دوشنبه گذشته يك ‌ساعت بعد از توفان بي‌سابقه و تندبادي كه با سرعت 119 كيلومتر بر ساعت به همراه گرد و غبار آسمان پايتخت را فراگرفت، پيامكي با مضمون «تحريك گسل‌هاي تهران و بروز زلزله در آینده نزدیک» در فضاي مجازي منتشر شد.

كد خبر : ۹۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


نماینده مردم کوهدشت در مجلس از بهره‎برداری چهارخطه خرم‎آباد - کوهدشت خبر داد.

كد خبر : ۹۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:‌ مقام معظم رهبری به جوانان امروز امیدوار است.

كد خبر : ۹۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


استانهای مختلف عراق دفاتر جذب نیروهای مردمی برای جنگ با داعش را به روی هزاران داوطلب باز کردند که تا کنون هزاران نفر از شهروندان آمادگی خود را برای جنگ با داعش مورد تاکید قرار داده اند.

كد خبر : ۹۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


در روزهای اخیر رسانه‌های فارسی زبان بیگانه مانند بی‌بی‌سی، صدای آمریکا ، رادیو فردا و … در انتشار خبرهای حوادث عراق و سوریه بصورت جانبدارانه از گروه تروریستی داعش با عنوان “پیکارجو” یاد می‌کنند!

كد خبر : ۹۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


به نظر می رسد قائله فتنه 88 تمام سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان در کشور را نابود کرده است و احیا و اعاده حیثیت این جریان تنها در گرو زدودن و پاک کردن صحنه تلخ فتنه 88 از حافظه اجتماعی ایران است که از طریق رفع حصر موسوی و کروبی به عنوان 2 تن از سران فتنه 88 محقق می شود.

كد خبر : ۹۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


در کشورهای قوس بحران چون دولت ها منابع و امکانات را در اختیار دارند و نیازی به مالیات ندارند، پاسخگو هم نیستند و حکومت های دموکراتیک نیز در این جوامع پایدار نشده اند.

كد خبر : ۹۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


با مقایسه‌ی بین دو فتنه‌ی جمل و فتنه‌ی 88 به تشابهات زیادی بین رفتار رهبری انقلاب و الگوی حکومت‌داری جمهوری اسلامی ایران، حضرت امیرالمومنین علی(ع) مشاهده می‌کنیم.

كد خبر : ۹۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


در حالیکه بحران عراق و حمله تروریست‌های بعثی تکفیری به این کشور وارد دهمین روز خود شده است، درگیری میان نیروهای امنیتی عراق با تروریست‌ها در مناطق مختلف  و اختلاف بعثی ها و داعشی ها بر سر تعداد دختران و زنان جهاد نکاح ادامه دارد.

كد خبر : ۹۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت 3,5 ریشتر چالانچولان لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۹۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


تروریست‌هاى تکفیرى و حامیان آنها بدانند در صورت لزوم میلیون‌ها نفر از کشورهاى دیگر، همان‌ها که هنگام اربعین با پاى پیاده از دورترین نقاط به سوى مرقد ائمه عراق مى‌آیند، به نیروهاى مردمى عراق مى‌پیوندند و ارتش شجاع آن را یارى مى‌دهند.

كد خبر : ۹۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


استاندار لرستان بر آموزش همگانی برای مقابله با هر گونه حوادث احتمالی تاکید کرد و گفت: کار گروه پدافند غیر عامل باید به موضوع آموزش توجه ویژه ای داشته باشد تا خسارت حوادث احتمالی کاهش یابد.

كد خبر : ۹۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۸


رسانه های داخلی بایستی در حوزه اطلاع رسانی اقتدار نیروهای جبهه مقاومت اسلامی را برای افکار عمومی ترسیم نمایند و اهمیت تحولات اخیر عراق، لبنان، سوریه و غزه در تشکیل نظم نوین جهانی و خاورمیانه ی جدید را برای جهان اسلام تشریح نمایند.

كد خبر : ۹۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۸


مسئله همکاری با "بی بی سی"و همچنین موضوع صدور حکم افرادی که چندی پیش در کرمان به همین اتهام دستگیر شده‌بودند بازتاب های فراروانی در رسانه های فتنه‌ و ضد انقلاب داشته است و لذا به همین دلیل گوشه ای از اقدامات و نکات پنهان در مورد شبکه "بی بی سی" در ادامه عنوان خواهد شد.

كد خبر : ۹۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۸


حبيب اله خجسته پور فرماندار شهرستان خرم آباد در جلسه مديريت بحران شهرستان خرم آباد بر لزوم آمادگي همه دستگاههاي اجرايي اين شهرستان جهت مقابله با حوداث غير مترقبه تاكيد.

 

كد خبر : ۹۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


سخنگوی دستگاه قضا با بیان اینکه ما در قوه قضاییه با کمبود نیرو مواجه هستیم،‌ گفت: برخی از پرونده‌ها نیاز به کار کارشناسی دارد و این موضوع سبب می‌شود که روند رسیدگی به آنها طولانی شود.

كد خبر : ۹۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


در حالی که عارف در تب تاب انتخابات مجلس شورای اسلامی است، روزنامه های اصلاح‌طلب به استقبال ناطق رفته و وی را همراه با خاتمی معرفی می کنند.

كد خبر : ۹۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


 واژگونی یکدستگاه تریلر نفت کش در محور ارتباطی پلدختر - کوهدشت منجر به بروز آتش سوزی ، و مرگ راننده نفت کش در میان شعله های آتش شد.

كد خبر : ۹۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق یک اتوبوس اسکانیا خبرداد.

كد خبر : ۹۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


بسیج دانشجویی دانشگاههای پلدختر طی بیانیه ای جنایات داعش در عراق و سوریه را محکوم کردند.

كد خبر : ۹۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


رییس جمهوری تأکید کرد موفقیت‌های دولت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تنها با حمایت همه فعالان سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب میسر شده و باید همه ما با وحدت، اتحاد و یگانگی گام‌های بلندی برای حل مشکلات کشور برداریم.

كد خبر : ۹۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


در چهارماهه نخست سال جاری شاهد به وقوع پیوستن 9 قتل در شهرستان بروجرد هستیم که خود گویای زوایای پنهان و عوامل پشت پرده دیگری در افزایش این جرائم است.

كد خبر : ۹۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


مقوله سلامت از مهمترین مباحث مورد توجه در نظام جمهوری اسلامی است و دراین میان همگان، حتی منتقدان نیز به اقدامات گسترده و موثر دولت در زمینه توسعه و بهبود خدمات بهداشتی و درمانی کشور اذعان دارند.

كد خبر : ۹۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


سکوت غرب و متحدانش در برابر جنایت گروه های تروریستی، اجازه ندادن برای بازگشایی پرونده جنایات تروریست های سوریه و عراق در شورای حقوق بشر سازمان ملل تماما سیاسی و بدون توجه به اتفاقات پیش آمده در این کشور ها می باشد و تنها به سود یک گروه خاص است.

كد خبر : ۹۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


منابع خبری اعلام کردند که هلی کوپترهای رژیم صهیونیستی بار دیگر صبح امروز (دوشنبه) مناطقی از غزه را هدف قرار دادند در حالی که تعداد شهدای غزه به 172 تن و زخمی‌ها به 1260 تن افزایش یافته است.

كد خبر : ۹۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و هیئت دولت ، طی بیاناتی اظهار داشتند: هرگونه تغییر مسیر فرهنگ از چارچوب نظام اسلامی، موجب برهم خوردن انتظام فکری و هویت واقعی جامعه خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز مرزهای غربی ایران از کوچه های یزد امن تر و اشراف و کنترل پایدار بر سرحدات جمهوری اسلامی از هر زمان دیگری بیشتر است.

كد خبر : ۹۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


رییس جمهوری با تاکید بر اینکه پرچمدار صلح و گفت و گو هستیم اما از حقوق ملت ایران ذره ای کوتاه نخواهیم آمد گفت: ایران هیچ‌گاه از تحریم‌ها نترسیده و نخواهد ترسید و بر این اساس پای میز مذاکره قرار نگرفته است

كد خبر : ۹۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


علی کریمی در پی تصمیم مبنی بر خداحافظی نامه‌ای در این خصوص نوشت.

كد خبر : ۹۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


در این جلسه گزارش کمیسیون زیربنایی، صنعت ومحیط زیست در خصوص موارد اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا به تصویب هیئت وزیران رسید.

كد خبر : ۹۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: تا 15 مرداد مشکلات سرعت‌گیرها و زیرگذرهای لرستان باید برطرف شوند.

كد خبر : ۹۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.

كد خبر : ۹۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی که به مناسبت روز جهانی قدس انجام شد اظهار داشت: صهیونیست ها تاکنون در محو مسئله فلسطین و نابودی مقاومت ناکام ماندند.

كد خبر : ۹۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


صبح امرزز 5 زلزله پی در پی جزیره هندورابی استان هرمزگان را لرزه انداخت.

كد خبر : ۹۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، همه مسلمانان را به یاری مظلومان فلسطین فراخواندند و تأکید کردند: جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه توان خود برای تأمین نیازهای مردم غزه استفاده کند و ضمن مقابله با جنایات بی‌شرمانه صهیونیست‌ها، از حامیان آنها بویژه آمریکا و انگلیس، تنفر و برائت جوید.

كد خبر : ۹۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۹


فرماندار پلدختر از اختصاص 11میلیارد تومان بودجه برای آب و فاضلاب شهری و روستایی و ایستگاهها و طرح های کشاورزی در پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۹۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۹


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

 
كد خبر : ۱۰۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نیرویی که در مقابل چند تک تیرانداز فلسطینی زمین گیر شده است، بی شک در مقابل ارتش مصر در کمترین زمان از بین خواهد رفت، ولی کشورهای عربی به دلیل خطای محاسباتی که بر اثر فعالیت های گسترده جنگ روانی و جاسوسی دشمن برایشان ایجاد شده از ارتش ترسوی اسرائیل می ترسند.

 
كد خبر : ۱۰۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


 فرمانده کل سپاه با اشاره به جنگ غزه، جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی و ضرورت دفاع از مسلمانان گفت: سرانجام رژیم صهیونیستی بر اثر اتحاد شیعه و سنی به زودی فرو خواهد پاشید و ما برای آن روز آماده‌ایم.

 
كد خبر : ۱۰۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


در آیینی با حضور فرمانده مسئول عقیدتی سیاسی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان پلدختر از خدمات خبرنگاران فعال در شهرستان تجلیل شد.

كد خبر : ۱۰۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


مرجع بزرگ تقلید شیعیان جهان حضرت آیت‌الله العظمی «سیدحسین بروجردی» ۱۳ شوال ۱۳۸۰ هجری قمری دار فانی را وداع گفت.

 
كد خبر : ۱۰۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


مدیرکل حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: انحراف واگن‌های قطار از مسیر ریل مسیر راه آهن دورد-خوزستان را مسدود کرده است.

 
كد خبر : ۱۰۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


رئیس بسیج مستضعفین کشور با حضور در پشت صحنه سریال «کیمیا» از روند ساخت این مجموعه ۱۰۰ قسمتی بازدید کرد.

 
كد خبر : ۱۰۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


مدیرگروه بهداشت خانواده دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: درمان سوختگی و حیوان گزیدگی کودکان 11/5 میلیون تومان هزینه در بردارد.

كد خبر : ۱۰۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


کامیون تریلی 3 گراز را در لرستان زیر گرفت و واژگون شد.

 
كد خبر : ۱۰۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر از افراد متنفذ و مسئله دار، پرونده ای با چنین ابعاد گسترده ای مطرح شود که هم مفاسد و فحشای اخلاقی، هم مفاسد جاسوسی و براندازی و هم مفاسد اقتصادی در آن مطرح باشد، غیر علنی بودن جلسات رسیدگی به مفاسد اخلاقی برای جلوگیری از اشاعه فحشا در جامعه برابر قانون اساسی درست است. همچنین غیر علنی بودن مفاسد براندازی و جاسوسی نیز به جهت حفظ اسرار نظام و برملا نشدن روش های ضد جاسوسی سربازان گمنام امام زمان منطقی است و همه می پذیرند؛ اما خواست عمومی این است که رسیدگی به مفاسد اقتصادی چنین پرونده ای، در دادگاه علنی مطرح شود.

 
كد خبر : ۱۰۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان"گلدون وبلاگی" از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

 
كد خبر : ۱۰۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


پنجشنبه شب در برنامه " دیروز، امروز، فردا" رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال 88، افکار ضددینی سبز خود و همفکرانش را بیان، و همانند عاشورای 88 به امام حسین (ع) و عاشورا اهانت کرد.

 
كد خبر : ۱۰۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


مدیرکل حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: دومین محموله کمک های لرستان به مناطق زلزله زده استان ایلام امروز ساعت ۹ صبح ارسال شد.

كد خبر : ۱۰۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


رئیس جمهور با بیان اینکه کسی نباید از استیضاح وزیر علوم عصبانی شود، گفت: بدون لجبازی تابع محض قانون هستیم.

كد خبر : ۱۰۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


فرماندار پلدختر گفت:شهرستان پلدختر با داشتن استعداد خوبی که در بخش کشاورزی دارد می تواند این میزان بیکاری را کاهش دهد.

كد خبر : ۱۰۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: پهپاد متجاوز اسرائیل به محض ورود به کشور رهگیری شد و برای اینکه از نیت اطلاعاتی آنها باخبر شویم، مدیریت شد تا به داخل بیاید و در موقعیت مناسب آن را هدف قرار دادیم.

كد خبر : ۱۰۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


زلزله پدیده ای زمین شناختی که با دلایل علمی قابل توجیه است،اجرای اصولی برنامه مهندسی در ساخت مسکن می تواند آسیب این پدیده طبیعی را کاهش دهد.  

كد خبر : ۱۰۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


آقای روحانی حقوقدان هستند و تعجب‌آور است که ایشان برای جرایم مشهود اصحاب فتنه، منتظر تشکیل دادگاه هستند.

كد خبر : ۱۰۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جنایات صهیونیست‌ها در غزه، 17 شهریور انقلاب جهانی اسلام بود.

كد خبر : ۱۰۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


روز گذشته بعد از انتشار خبر مربوط به دادگاه محمد رضا رحیمی، بلافاصله رسانه های اپوزیسیون و معاند نظام به طور مشترک و بدون در نظر گرفتن و پوشش دادن دادگاه مهدی هاشمی، به انتشار حکم حبس و جزای نقدی معاون اول احمدی نژاد پرداختند.

كد خبر : ۱۰۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


ازهر گوشه دنیا خبری می‎رسد از مرگ و تباهی و نیستی. بوی خون و باروت دنیا را گرفته، اما... نمی‎خواهیم حدیثی مفصل بخوانیم از این مجمل.

كد خبر : ۱۰۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


مراسم شکرانه سلامتی مقام معظم رهبری توسط ستاد نماز جمعه شهرستان پلدختر  با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رحمتی و قرائت دعای توسل در مسجد جامع  برگزار شد.

كد خبر : ۱۰۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


خیرخواهانه و از سر دلسوزی از شما می خواهیم که به این رویه یکی به نعل و یکی به میخ زدن پایان دهید و با این دست رفتارها شیپور بازگشت به دامان نظام را از سرگشاد آن نزنید که ما از باقی ماندن اتهام «فتنه و بغی» بر شما بیمناکیم.

كد خبر : ۱۰۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: یک جریان خزنده قصد دارد نقش امام(ره) در شکل دهی، رهبری و پیروزی انقلاب را کمرنگ کند و عوامل دیگری را هم عرض با امام(ره) جلوه دهد.

كد خبر : ۱۰۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشانی مانور بزرگی در سطح شهر با حضور نیروهای واحد آتش نشانی شهرداری ، اورژانش 115 و جمعیت هلال احمر برگزار گردید

كد خبر : ۱۰۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


با توجه به خروج متعدد واگن‌های قطار باری در محور ریلی جنوب کشور احتمال بروز هرگونه فاجعه انسانی وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۰


در حالی که امریکا به دنبال ورود نظامی به لیبریا برای مبارزه با بیماری ناشناخته ایبولا بود، اسناد ساخت این ویروس توسط خود آمریکا افشا شد.

كد خبر : ۱۰۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج، توجه به مسایل جهان اسلام و نگاهی بلند و فراگیر به مهمترین موضوعات مرتبط با امت اسلامی را در صدر وظایف و آداب حج گزاران دانستند.

كد خبر : ۱۰۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۱


روز 16 مهر برابر با 8 اکتبر روز جهانی کودک نام دارد. روزی که اگر چه روز کودک نامیده شده است اما روزی همین کودکان بزرگ می شوند؛ آینده کشور  و مسئولیت تربیت نسل جدید را بر عهده می گیرند.

كد خبر : ۱۰۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


ساعت ۱۹ روز گذشته (۱۶ مهرماه) قطار باری مسیر تهران - اهواز در حوزه لرستان از ریل خارج شد.

كد خبر : ۱۰۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


بازگشت یک‌طرفه یا بازگشت سفید، توصیف کارشناسان سیاسی از نوسازی و بازسازی‌های اخیر در جبهه اصلاحات است که برخی آن را با «بازگشت سفید» محمد خاتمی بی‌ارتباط نمی‌دانند.

كد خبر : ۱۰۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


مقام معظم رهبری با تأکید بر اینکه واقعه غدیر منطق مستحکم اسلام در نفی نگاه سکولار است، فرمودند: هر اقدامی در جهت اختلاف شیعه و سنی کمک به «آمریکا، انگلیس خبیث و صهیونیزم» است و تلاش آمریکا و هم‌پیمانانش در مواجهه دروغین با داعش بیشتر متوجه ایجاد دشمنی میان مسلمانان است.

كد خبر : ۱۰۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


 ستاد مديريت بحران شهرستان خرم آباد تشکیل شد.

كد خبر : ۱۰۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 30 درصد نیروهایی که جذب دانشگاه علوم پزشکی تحت عناوین نیروهای خدماتی و اداری در آمده‎اند، امروز در پست‎های دیگری خدمت می‎کنند

كد خبر : ۱۱۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


 جلسه ستاد مدیریت بحران و حوادث غیر مترقبه شهرستان پلدختر با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات در فرمانداری برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


همانطور که برخورد با مفاسد اقتصادی یکی از اولویت های قوه قضائیه قرار گرفته است و مسئولان قوه قضائیه با جدیت این امر را دنبال می کنند، برخورد با عاملان ضد نظام در کشور و همچنین افرادی که امنیت ملی کشور را مورد هدف قرار داده اند، باید در دستور کار قوه قضائیه قرار گیرد.

كد خبر : ۱۱۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن می‌خواهد حوادث اخیر اصفهان را همانند آنچه که در سال 88 اتفاق افتاد به برخی از نیروهای ارزشی و مومن نسبت دهد و در این زمینه از طریق رسانه‌های خود سعی در تنش‌آفرینی و القای ناامنی در کشور دارد.

كد خبر : ۱۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


چهار شنبه هفته گذشته آخرین اسید پاشی در اصفهان گزارش شد که طی چند روز گذشته آن نیز شاهد اخبار ضد و نقیض از تعداد و نحوه این اقدام جنایتکارانه را از رسانه های بیگانه و تعدادی از رسانه های زنجیره ای داخلی نیز شاهد بودیم که صحت و سقم آن را مسئولان مربوطه استان اصفهان آن چنیین که این رسانه ها بیان می کردند تائیید نکردند.

كد خبر : ۱۱۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


 استاندار لرستان از کوتاهي برخي دستگاههاي استان در جريان سيلاب اخير انتقاد کرد و از ادامه جستجوها براي يافتن اجساد قربانيان حادثه خبر داد.

كد خبر : ۱۱۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


حرفه ی خبرنگاری جزو مشاغل سخت محسوب می شود؛ به طوری که بر اساس داده های گزارشگران بدون مرز تنها در سال گذشته، ۲۰۱۲ ، ۸۸ خبرنگار کشته، ۸۷۹ تن بازداشت، ۳۸ نفر ربوده و ۷۳ خبرنگار مجبور به ترک کشور شده اند.

 
كد خبر : ۱۱۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


سالروز جان باختن معلم و دانش آموزان «روز سلامت عشایر لر» نامگذاری شود.

كد خبر : ۱۱۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مراسم بزرگداشت آیت الله مهدوی کنی دوشنبه شب باحضور پرشور مردم ولایتمدار و مسوولان در مسجد جامع پلدختر برگزار شد

كد خبر : ۱۱۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


امروز صبح بر اثر شکستگی لوله آب در خیابان امام(ره) شهرستان پلدختر،باعث آب گرفتگی چند مغازه و قطعی آب در برخی از مناطق شهرستان پلدختر شد.

كد خبر : ۱۱۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


این حادثه نهمین مورد خروج قطار از خط در حد فاصل استان های لرستان و خوزستان از ابتدای امسال تاکنون است، که به گفته ی کارشناسان فرسودگی خطوط ریلی باعث وقوع چنین حوادثی می شود.

 
كد خبر : ۱۱۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


فلسفه بنیادی "پدافند غیرعامل" را افزایش توان مقابله نیروهای خودی و کاهش مخاطرات ناشی از حملات احتمالی دشمن بدانیم به یک عبارت کلیدی برای درک مسئله خواهیم رسید و آن این است که شناخت دوستان و دشمنان برای هرگونه طرح ریزی استراتژیک جنبه حیاتی دارد.

كد خبر : ۱۱۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


رودخانه شوراب در پس دادن پیکر معلم لرستانی که هشت روز قبل به همراه سه نفر از شاگردانش بر اثر سیل غرق شدند، همچنان سرسخت و لجوج است.
 
كد خبر : ۱۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


دشمنان قسم خورده ی قیام عاشورا نیز ازهمان ابتدا چه در زمان حادثه ی کربلا و چه امروز با استفاده از انواع آسیب های رایج چون تحریف وتفسیر غلط و دروغین عاشورا،استفاده ابزاری از شعرها و آهنگ های مبتذل تحت عنوان مداحی و روضه خوانی در رسای امام حسین (ع) و یارانش سعی در کم اهمیت جلوه دادن این حادثه ی تأثیرگذار کرده و می کنند.

كد خبر : ۱۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


از سفر به لبنان که برگشته بود رحیم صفوی صدایش زده بود و مسئولیت تأسیس تیپ موشکی ایران را گذاشته بود روی دوش حسن آقا. از اتاق رحیم صفوی در حالی بیرون آمده بود که دیگر تنها حسن مقدم ِ توپخانه نبود، حسن مقدم ِ موشکی هم شده بود.

كد خبر : ۱۱۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


وزیر پیشین اطلاعات گفت: سرویس اطلاعاتی انگلیس پشت جریان اسیدپاشی‌های اخیر است.

كد خبر : ۱۱۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


اخیرا نشریه‌ای به نام "پگاه آزاد" در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با نام دانشجویان و به کام اصلاح طلبان منتشر شده است.

كد خبر : ۱۱۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


جان باختن کودک چهار ساله پلدختری بر اثر نیش عقرب، مردم پلدختر را نسبت به امکانات درمانی این شهرستان نگران کرده است. 

كد خبر : ۱۱۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


امروز عصر استاندار لرستان بهمراه فرمانداران پلدختر و دوره چگنی،امام جمعه موقت و جمعی از مسئولان محلی با خانواده مرحوم صفرزاده دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


روز گذشته تعدادی از اعضای فرقه ضاله عرفان حلقه با نسرین ستوده دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از آغاز طرح زمستانی پلیس از19 آذرماه خبر داد و سه خط قرمز پلیس در زمان اجرای این طرح را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


 امروز عصر مردم شهرستان پلدختر در بوستان ولایت میزبان سفرنامه سلامت و امید جمعیت هلال احمر بود که این برنامه بصورت مستقیم از شبکه یک سما به مدت 20دقیقه پخش شد.

كد خبر : ۱۱۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


چند ماهی است مردم لرستان شاهد اتفاقات ناخوشی در حوزه بهداشت و درمان هستند که جا دارد مسئولان دانشگاه علوم پزشکی به آن پاسخ دهند، البته این به معنای نادیده گرفتن خدمات انجام شده نیست.

 

 

كد خبر : ۱۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


مدیرکل ستاد حوادث غیر مترقبه استان لرستان گفت: زلزله‌ای به قدرت 3 ریشتر شهرستان الشتر لرستان را لرزاند.

 

 

كد خبر : ۱۱۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


از مرو باستان امروزه بناها و ویرانه‌هایی مربوط به دوره‌های مختلف باقی مانده که مهم‌ترین آن دیواره‌های بجا مانده از خانه امام رضا (ع) است که در میان مردم محلی به قدمگاه آن حضرت مشهور است. در عشق‌آباد، مرو از شهرهای قدیمی خراسان قدیم بود که در سال 22 هجری قمری توسط «احنف بن قیس» فتح شد.

كد خبر : ۱۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۳


عباس قائدرحمت در مراسم آغاز عملیات اجرایی بازسازی 12 کیلومتر از خطوط ریلی راه‌آهن ناحیه لرستان، با بیان اینکه از سال 1336 تاکنون اقدام جدی به منظور بازسازی خطوط ریلی راه‌آهن ناحیه لرستان انجام نشده است، گفت: همه مشکلات در طول این دوران جمع شده است و امروز شاهد آن هستیم که در طول 8 ماه گذشته 9 سانحه ریلی در راه‌آهن ناحیه لرستان صورت گرفته است.

كد خبر : ۱۱۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۳


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان از آغاز طرح زمستانی امداد ونجات از 15آذرماه در محور های مواصلاتی استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


کمتر از یک ماه قبل خبری هولناک فضای مجازی رابا قدرت لرزاند. دختری 17 ساله زخم تکنولوژی و محصولات آن را بشدت چشید تا شبیخون فرهنگی صهیونیستی حیثیت و جوانی او را به یغما ببرد تا شاید برخی از دولت مردان بهوش آیند که بعید است!

كد خبر : ۱۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


نماینده عصائب اهل حق عراق در ایران به میزان محبوبیت سردار سلیمانی در میان مبارزین و مردم عراق اشاره کرد و گفت: حاج‌قاسم به جای ماهی، به ما ماهیگیری یاد داد و ثمره آن همین شد که امروز مقاومت عراق دنیا را مبهوت کرده است.

كد خبر : ۱۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز‌ در برخی مواقع‌ ممکن است لطمه‌ای به عزت ما وارد شود ولی بدانیم که در واقع، این دشمن ما یعنی آمریکاست که با ذلت به دنبال توافق هسته‌ای است.

كد خبر : ۱۱۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


امروز در مراسم نکوداشت یاد و خاطره کاظم صفرزاده معلم فداکار لرستانی از حس مسئولیت این معلم فداکار و تبلور ایثارگری و فداکاری در ایرانی‌ها سخن به میان آمد و در نهایت از تمثال کاظم صفرزاده در خبرگزاری فارس رونمایی شد.

 

 

كد خبر : ۱۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


فرماندار خرم آباد ضمن  تاکید بر ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه، گفت: هر كسي كه هدفش دفاع از آرمانهاي انقلاب و نظام اسلامي باشد به نوعي يك بسيجي است . 

كد خبر : ۱۱۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


یک کودک 15ماهه پلدختری بر اثر تشخیص نادرست پزشک پس از اعزام به بیمارستان ابوذر اهواز جان سپرد.

كد خبر : ۱۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز چهارشنبه 28 آبان‌ماه در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی «محمد فرهادی» را به‌عنوان پنجمین وزیر پیشنهادی خود برای تصدی سکان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌منظور کسب رأی اعتماد به مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۱۱۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از استماع سخنان رئیس جمهور، وزیر پیشنهادی علوم و مواضع موافقان و مخالفان با 197 رای موافق و ۲۸ رای مخالف، فرهادی را از بهارستان راهی ساختمان وزارت علوم کردند.

كد خبر : ۱۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


در آخرین روز از هفته بسیج، اعضای مجمع عالی بسیج مستضعفین با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


به مناسبت هفته بسیج،اعضای شورای اسلامی و شهردار پلدختر با فرماندار دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان در اعتراض به لغو برنامه حرکت قطار محلی اندیمشک از وزیر راه و شهرسازی و مسوولان راه آهن خواست نسبت به این موضوع تجدید نظر کنند.

 
كد خبر : ۱۱۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


 رییس جمهوری با بیان اینکه دولت نسبت به دانشگاه ها خط و راهی را که داشته یکی است و از آن راه باز نخواهد گشت، گفت: دکتر فرهادی ادامه دهنده راه و مسیر عزیزان پیشین خود در دولت یازدهم خواهد بود.

 
كد خبر : ۱۱۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


در حالی که منتقدان دولت اجازه حضور در دانشگاه ها در مراسم 16 آذر را نیافتند، فتنه گران زیادی با جولان در دانشگاه‌ها خوراک خبری رسانه های معاند را فراهم کردند.

كد خبر : ۱۱۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


رییس کل دادگستری کرمان جزییات پرونده فساد ۱۲ هزار میلیاردی در کرمان را تشریح کرد و گفت این پرونده مربوط به یکی از شعب بانک تجارت است که به عنوان فساد بانکی ۱۲ هزار میلیاردی مطرح شده است.

 

 
كد خبر : ۱۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


با وقوع دو فقره تصادف در محورهاي مواصلاتي استان لرستان، طي 24 ساعت گذشته چهار كشته و سه تن مجروح شدند.

 

كد خبر : ۱۱۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


این همایش در قالب پنج کارگروه «بسیج، رسانه و مطالبات فرهنگی ولایت»،«بسیج، رسانه و مقابله با اسلام آمریکایی»، «بسیج، رسانه و اقتصاد مقاومتی»، «بسیج، رسانه و مقابله با تهدیدات ماهواره» و «بسیج، رسانه و عقلانیت و محاسبه‌گری در نظام اسلامی» برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۱۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


 تشکل های مختلف فرهنگی و دانشجویی لرستان با صدور بیانیه هایی ،توهین های مدیر کل ارشاد لرستان را محکوم می کنند. 

كد خبر : ۱۱۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


در آستانه سالروز شهادت حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه‌السلام بخش‌هایی از پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به کنگره‌ جهانی امام رضا علیه‌السلام در تاریخ ۱۳۶۳/۵/۱۸ توسط khamenei.ir منتشر شده که ایسنا آن را بازنشر می‌دهد.

 
كد خبر : ۱۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


مدیر عامل سازمان آتش نشانی بروجرد گفت : طی 9 ماهه نخست امسال اطفای حریق در بروجرد نسبت به سال گذشته ، بیش از 10 درصد کاهش یافته است.
كد خبر : ۱۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت و گویی به تشریح علل شکل گیری حماسه 9 دی و رفع حصر سران فتنه پرداخت.

كد خبر : ۱۱۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


برادر رامین رمضانی یکی از شهدای فتنه 88 گفت:به اعتقاد من مقصرینی که آشوب به پا کردند نباید از آن ها گذشت و درخواست ما این است که عوامل فتنه به جزای عمل خود برسند.

كد خبر : ۱۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


معاون عمرانی استاندار لرستان گفت:بخش از روستای وره زرد که در مسیر تهدید صخره هستند تخلیه می شوند.

كد خبر : ۱۱۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


در شرایطی که شبکه ریلی می‌تواند برای لرستان به عنوان یک فرصت مغتنم شمرده شود این روز‌ها به واسطه فرسودگی خطوط این پتانسیل به یک چالش و معضل تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


رهبر معظم انقلاب درباره حماسه 9 دی فرمودند: این فتنه صرفا منحصر به حضور عده‌ای افراد در خیابان‌ها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد.

كد خبر : ۱۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


برنامه «دیروز، امروز، فردا» شب گذشته با حضور عباس سلیمی‌نمین، فعال سیاسی اصولگرا و مصطفی کواکبیان، دبیرکل حزب مردم سالاری به موضوع حماسه 9 دی پرداخت. این نخستین بار است که بعد از 5 سال رسانه ملی برای برنامه 9 دی از یکی از اصلاح طلبان در یک برنامه زنده تلویزیونی دعوت کرد.

كد خبر : ۱۱۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


شخصیتی همچون مصطفی کواکبیان آن هم از تریبون رسمی چنین درخواستی را می‌کند جای بسیار تعجب است و این سوال را به ذهن متبادر می کند که چرا به سمت سران فتنه نمی روند و از طریقی آنها را متقاعد کنند که توبه کنند یا پشیمانی خود را به نظام و ملت برسانند؟

كد خبر : ۱۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


افرادی که در تشییع مرحوم پاشایی حضور داشتند به سه گروه تقسیم می‎شدند؛ عده‌ای برای قدردانی از یک هنرمند، عده‌ای از روی کنجکاوی و دیدن چهره‌های هنری و بخشی هم از سر بیکاری و برای وقت‌گذرانی به مراسم آمدند.

كد خبر : ۱۱۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


آقای شریعتمداری- در حدیث است: «رحم‌الله من عرف قدره ولم یتعد طوره». شما برخلاف این حدیث پا را از گلیم خود فراتر گذاشتید و طبق عادت به کاری پرداختید که در حد شما نبود. سزاوار نبود که گیس سفید مآبانه در جای قاضی و داور بنشینید و بین کسانی داوری کنید که بیش از شما حقایق مبارزه و انقلاب را شاهد بوده و فراز و نشیب‌های بسیاری از نزدیک تجربه کرده‌اند و حکمی صادر کنید که حکم بین دو جریان مرگ و حیات جامعه انقلابی اسلامی ایران است.

كد خبر : ۱۱۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


حادثه فرار خونین مردان مسلح در گلپایگان و شهید و مجروح شدن ۱۲نفر از مأموران پلیس و شهروندان عادی، یک‌بار دیگر ضعف اطلاع‌رسانی از سوی پلیس را نمایان کرد.

كد خبر : ۱۱۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


در آستانه فرارسیدن روز «نهم دی»، پایگاه اطلاع‌رسانی khamene.ir بیست جمله‌ برگزیده از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «نهم دی» منتشر کرد.

كد خبر : ۱۱۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


رییس جمهور، پیام نهم دی را تسلیم شدن در برابر قانون خواند و گفت: مردم در این روز به یک سلسله حرکت‌هایی که زیبنده کشور نبود، پایان دادند.

كد خبر : ۱۱۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


هر چند کتابی با نام "هاشمی ۸۸" درباره عملکرد آقای هاشمی در وقایع آن سال توسط همفکران وی منتشر شده است، اما شاید نکاتی مغفول مانده درباره آقای "هاشمی در سال۸۸" وجود دارد، که اشاره به آنها و یادآوری آن فعالیت‌ها حتی بعد از پنج سال خالی از لطف نباشد.

كد خبر : ۱۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


فرماندار خرم آباد از پایگاههای امداد رسانی جاده ای ،محور های مواصلاتی خرم آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۱۱۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


ما علاقه‌مندیم با توجه به سابقه شجریان و مهارت‎ها و توانایی‎های او مردم بتوانند از هنرش استفاده کنند. این جزو علایق ما است.

كد خبر : ۱۲۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


حسن روحانی با اشاره به حوادث اخیر پاریس گفت: جمهوری اسلامی ایران هم ترور، خشونت و افراطی‌گری به بهانه دفاع از دین و هم توهین، فحاشی و تحریک احساسات پیروان ادیان را به نام دفاع از آزادی محکوم می‌کند. 

كد خبر : ۱۲۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


اخیراً خبرها حاکی از آن است که پس مانده‌های  تفکر منحرف نهضت آزادی سعی در تجدید حیات جسد بی‌جان و پوسیده این جریان به واسطه تنفس مصنوعی دارند و می‌کوشند با برگزاری همایش‌هایی به ترویج عقاید و تفکرات این جریان بپردازند. 

كد خبر : ۱۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


آیت الله خامنه ای، مقام معظم رهبری در پیامی خطاب به جوانان اروپا و آمریکا از آنان خواستند درباره حقیقت اسلام تحقیق کنند و تسلیم هیاهو و جنجال های اسلام هراسی دولتمردان و رسانه های جهانی نشوند.

كد خبر : ۱۲۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


امام جمعه پلدختر گفت:سفر ظریف به فرانسه و قدم زدن با کری خلاف احساسات ملین ایران است.

كد خبر : ۱۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳


موج پیامدها و واکنش های حمله به نشریه موهن شارلی ابدو در پاریس در حالی به ایران رسید و دامن یکی از روزنامه های کشور را گرفت که حتی مقامات غربی نیز مراقب بودند در دام جریان اسلام هراسی به راه افتاده در اروپا نیفتند.

كد خبر : ۱۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


باید در نظر داشت کشوری مانند آلمان که خود در طول سالهای گسترده ناقض حقوق بشر در دنیا بوده و به دنبال آن نیز اروپا و آمریکا به عنوان مدعیان حقوق بشر در دنیا فعالیت می کنند اما به روشنی حقوق بسیاری از ملت ها را نقض کرده اند.

كد خبر : ۱۲۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


طی روزهای گذشته 3فرد مسلحه به سلاح سرد با روبندهای مخوف در یکی ازخیابان های مرکز شهر با یورشی وحشیانه به یک کسبه محله او را احاطه و پس از زدن ضربات پیاپی قمه و ایجاد مجروحیت از معرکه می گریزند

كد خبر : ۱۲۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷


پیرمرد ۷۸ ساله که با مطالبه مهریه از سوی همسرش مواجه شده بود، به دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه روانه زندان شد.

كد خبر : ۱۲۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


محمود احمدی نژاد در بیانیه ای تاکید کرد: هیچ دسته و گروه و فردی نمی تواند ادعای مالکیت انقلاب و دستاورد بزرگ آن، یعنی جمهوری اسلامی، را داشته باشد و انقلاب به هیچ فردی بدهکار نیست.
كد خبر : ۱۲۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


مسئله آذربایجان ، چه خروج ارتش رخ و چه حوادث بعدی و سقوط پیشه وری محمدرضا را به شدت مرعوب آمریکا کرد. او یکبار گفت « این آمریکایی ها عجب قدرتمندند و واقعا اتکا بر آنها موجب شد که آذربایجان از چنگ شوروی ها خلاص شود!»

كد خبر : ۱۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


میان سطل های فلزی آتش روشن کرده اند. تعدادشان به 30 نفر می رسد. دست هایشان را به هم تکان می دهند. دور میدان توحید ایستاده اند و نگاه شان با توقف ماشینی متمرکز می شود.

كد خبر : ۱۲۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


نائب رئیس مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی از مرزها عبور کرده است، گفت: امروز پس از گذشت 36 سال از عمر انقلاب، تفکر و آرمان‌های امام در قلب لبنان متولد شده است و مقاومت اسلامی در لبنان، سوریه، عراق و یمن همان آرمان‌های امام را در مبارزه با زیاده‌خواهی نظام سلطه در موضوع اندیشه دینی در مدیریت جامعه مطرح کرده و از آن دفاع می‌کنند.

كد خبر : ۱۲۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


دانشگاه علوم پزشکی لرستان، در پی وقوع پدیده ریزگردها اطلاعیه بهداشتی مهمی را صادر کرد.

كد خبر : ۱۲۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


باراک اوباما از زمان حضور در کاخ سفید تاکنون علاوه بر سنت تبریک عید نوروز به مردم ایران سنت دیگری را هم پایه گذاری کرد: نامه نگاری به مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران.

كد خبر : ۱۲۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۶


معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در صفحه فیس بوک خود نوشت: معمولا در حوادثی که مسلمانان قربانی اند و جانی شهروندِ مذهب ستیز یا غیر مسلمانِ غربی است، جنایت در حد یک «دعوا» تنزل می یابد.

كد خبر : ۱۲۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


رهبر انقلاب فرمودند: جوان‌هایی که یک روز جایزه‌بگیر بودند، امروز خودشان جایزه‌بده‌اند؛ یک روز مستمع بودند، امروز مستمعین زیادی دارند؛ این خودش حرکتی است، من چندین سال است با فضای ادبیات و هنر و شعرِ انقلاب ارتباط دارم، می‌بینم رشدْ کاملاً محسوس است.

كد خبر : ۱۲۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


رییس سازمان پزشکی قانونی از کاهش 6.3  مرگ ومیر در جاده های کشور خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۹


پس از انتشار خبر تعطیلی مدارس پلدختر در نوبت صبح و عصر بدلیل گردوغبار،برخی از فرهنگیان و والدین دانش آموزان در تماس با بیان روز از فعال بودن مدارس در نوبت صبح خبر دادند.

كد خبر : ۱۲۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


قوه قضاویه یا باید با اجرای بدون ملاحظه گری، مردم یعنی کسانی که امام آنها را ولی نعمتان انقلاب نامید را راضی کند یا دچار مصلحت گرایی یعنی ملاحظه گرایی نسبت به افراد خاص و غیره شود.

كد خبر : ۱۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


«فرداد فرحزاد» از جمله خبرنگاران و مجری‌های شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» است که تقریباً پیش از پیوستن به این شبکه هیچ تجربه جدی فعالیت در عرصه رسانه‌ای ندارد.

كد خبر : ۱۲۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۸


استاندار لرستان با اشاره به ریزگردها گفت: باید مدیران به دنبال راهکاری برای مقابله با این مهمان ناخوانده باشند.

كد خبر : ۱۲۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۸


مسئول تنظیم خانواده دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بررسی آمار کشته شدگان در راه های کشور حاکی از آن است که سالانه بیش از ۱۴ هزار مرد که عمدتاً سرپرست خانواده هستند براثر سوانح رانندگی در راه های کشور کشته می شوند که خانواده ها از این بابت خسارت زیادی را متحمل می شوند.

كد خبر : ۱۲۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


مسیر ترانزیتی کردستان عراق به خوزستان ایران، این فرصت را برای شهرستان پلدختر فراهم کرده تا از عبور خودروهای عراقی منافع اقتصادی عمده ای کسب کند؛ اما این همه موضوع نیست و خسارات مختلف این وسایل نقلیه، ضربات بسیاری به این شهرستان وارد می کند.

كد خبر : ۱۲۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


آیت الله حاج "غلامرضا مولانا  بروجردی" عالمی ازفرهیختگان بروجرد و یکی از مفاخر برجسته ای است که  نه تنها در بروجرد بلکه از مفاخر حوزه دینی کشور هستند که عمر خود را در عین تواضع ، فروتنی  و نیت پاک در راه اشاعه دین و مذهب صرف نمودند.

كد خبر : ۱۲۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ آیین نامه جدیدی درخصوص عدم قطع مستمری پرداختی به زنان سرپرست خانوار درصورت ازدواج مجدد به سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

كد خبر : ۱۲۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


فرماندار پلدختر گفت:کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان پلدختر موظف هستند برای ساماندهی متکدیان ومعتادان در ایام نوروز تلاش کنند.

كد خبر : ۱۲۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر از برگزاری رزمایش بیت المقدس در روزهای 20و21اسفندماه در منطقه سراب جهانگیر خبر داد.

كد خبر : ۱۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


رئیس اداره راه وشهرسازی پلدختر از اجرای طرح چراغانی مسیر بابازید تا پل ورودی شهر پلدختر در سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۱۲۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


مقدمات عید نوروز در لرستان تقریبا دو هفته به عید مانده با پیشواز مردم و آماده سازی آنها با مراسمی چون کاردرسی ،شوالفه و گردیله گیری آغاز می شود.

كد خبر : ۱۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸


عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان  گفت:حادثه شیراز و درگیری با فرزند مطهری به خاطر برخی از موضع گیری های اشتباهی که داشته اصلا مورد تایید ولایت و حزب اللهی ها نیست.

كد خبر : ۱۲۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان لرستان توصيه هاي لازم رانندگي را به مسافرين نوروزي ارائه كرد. 

كد خبر : ۱۲۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


محسن رضایی با عنوان پاسدار انقلاب اسلامی در نامه‌ای به عبدالملک الحوثی، رهبر انقلابی یمن، تأکید کرد: با پیروزی انصارالله ادبیات سیاسی جهان و بلکه مسیر و سرنوشت ملتها در خاورمیانه متحول می‌شود.

كد خبر : ۱۲۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه شکست عملیات اخیرعربستان دریمن قابل پیش بینی است، به مواضع اخیر دولت ترکیه نسبت به ایران اشاره کردوگفت: امیدواریم این دولت از کج راهه بیرون بیاید.

كد خبر : ۱۲۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


یک تحلیلگر سیاسی عراق در واکنش به طرح طنزی در شبکه های اجتماعی عراق که مدال های ژنرال های منطقه را با یک فرمانده ایرانی قیاس کرده است، گفت: حضور یک فرمانده عالی رتبه در خط مقدم..

كد خبر : ۱۲۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


مدیر جمعیت هلال احمر پلدختر از اسکان یک هزار و730نفر در کمپ پایگاه امدادی تنگ فنی اسکان پیدا کردند.

كد خبر : ۱۲۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از ارسال ۵۰ تن اقلام امدادی این جمیت به کشور یمن خبر داد.

كد خبر : ۱۳۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


استاندار لرستان از انعقاد تفاهم نامه همکاري بين استانداري لرستان و سازمان امداد و نجات کشور خبر داد.

كد خبر : ۱۳۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


آنچه شیطان بزرگ را در فشار قرار داده و وزیر خارجه منحوسش را وادار کرده در ظرف مدت کوتاهی 60بار عرض اقیانوس اطلس را طی کند و وزرای کشورهایی را که برای هر دقیقه صحبت با وزیر خارجه هر کشوری امتیازات زیادی میگیرند وادار کرده مرتبا گرد هم آیند و روزهای طولانی وقت خود را به مذاکره با مقامات ایرانی سپری کنند، خطر بمب هسته ای نیست بلکه تلاش برای پیدا کردن راهی برای نفوذ در جمهوری اسلامی است .

كد خبر : ۱۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


رئیس سازمان بسیج گفت: شعار امسال تفسیری روزآمد از فرمان امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر و رمز توفیق هر ملت و دولت اسلامی در تمام دوران هاست.

كد خبر : ۱۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


مدیرعامل سازمان آتش نشانی بروجرد گفت:  کارخانه تولید دستمال کاغذی در آتش سوخت و دو آتش نشان مصدوم شدند.

كد خبر : ۱۳۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


 

رهبر معظم انقلاب گفتند: اگر از من سؤال شود که «شما موافق مذاکرات اخیر هسته ای هستید یا مخالف»، می گویم نه موافق هستم و نه مخالف، چون هنوز اتفاقی نیفتاده است.

 

كد خبر : ۱۳۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بعد از مذاکرات لوزان نه تنها همه جناحهای سیاسی، بلکه مسؤلان وزارت خارجه هم که به اقتضای شغلشان خیلی با احتیاط حرف می زنند صریحاً بر دروغگویی و غیر قابل ا عتماد بودن امریکا تاکید می کنند.

كد خبر : ۱۳۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


شاید امروز بعضی خیال کنند - که عملیاتی مثل عملیات بیت‌المقدّس، فقط یک هجوم انبوه انسانی بود! اینها سخت در اشتباهند. هیچ امواج انسانی، بدون فرماندهیِ قادرِ قاطعِ هوشیار، نمی‌تواند هیچ عملی انجام دهد.

كد خبر : ۱۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


بيانات اخير مقام معظم رهبري را مي‌توان در چهار دسته‌ي كلي وضعيت بيانيه سوئيس، اصول و مباني كلي در مذاكرات هسته‌اي، توصيه‌هايي به‌به مذاكره‌كنندگان و مردم و خطوط قرمز مذاكرات آتي طبقه‌بندي نمود.

كد خبر : ۱۳۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


فرمانده انتظامی کوهدشت از فوت سارق بر اثر تصادف موتور سیکلت سرقتی خبر داد.

كد خبر : ۱۳۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حوادث یمن و کودک‌کشی‌ها ‌نشان می‌دهد که ذره‌ای از توحش دولت آمریکا کم نشده است، گفت: ‌رژیم آمریکا همان رژیم وحشی و تجاوز‌گر و ضد‌انسانی است‌.

كد خبر : ۱۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


به مناسبت بیانات مهم رهبر انقلاب درباره مسئله هسته‌ای در روز ولادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به یازده پرسش درباره مسئله‌ی هسته‌ای با استفاده از بیانات رهبر انقلاب در چندماه اخیر پاسخ می‌دهد.

كد خبر : ۱۳۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح فرمودند:جمهوری اسلامی ایران هیچگاه این سخنان ابلهانه را نخواهد پذیرفت و ملت ایران ثابت کرده است که اگر مورد تعرض قرار گیرد، کاملاً مقتدرانه از خود دفاع خواهد کرد و یکپارچه و همچون مشتی مستحکم در مقابل مهاجمِ غیر منطقی خواهد ایستاد.

كد خبر : ۱۳۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


دوم ارديبهشت سال 58 كه سپاه پاسداران براي حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي شكل گرفت، تك‌تك زنان و مردان ايراني براي حراست از انقلاب خود كمر همت بستند...

كد خبر : ۱۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


شرکت نفت لرستان هفت گواهینامه سبز دریافت کرد.» این خبر در روز زمین سبز تعجب بسیاری از فعالان محیط زیست را برانگیخت.

 

كد خبر : ۱۳۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


همانگونه که بدرستی فرمودید گردش سانتریفیوژهای هسته ای منوط به گردش چرخهای صنعت کشور است ، ولی نباید از یاد برد که رونق صنعت کشور نیز مشروط به گردش چرخ معیشت معلمین است ، اینطور نیست؟

كد خبر : ۱۳۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


به نظر می رسد عدم مدیریت مناسب دولت در زمینه اقوام و برخی اظهارات تهییج کننده علی یونسی در جایگاه مشاور رئیس جمهور، موجب شده تا اتفاقات اخیر رخ داده در شهرستان های کشور، به سوژه ای مناسب برای رسانه های معاند تبدیل شود.

كد خبر : ۱۳۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به در دسترس قرار گرفتن امواج شبکه‌های ماهواره‌ای بر روی موبایل در آینده نزدیک، از بی‌اثر بودن اقدامات انجام شده در خصوص بی‌نتیجه بودن جمع‌آوری دیش‌های ماهواره انتقاد کرد.
كد خبر : ۱۳۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: کمک به دیگران از واجبات است و این مهم از اصول و اهداف کاری جمعیت هلال احمر است که نشان دهنده مقدس و دینی بودن کارهای هلال احمر است.

كد خبر : ۱۳۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


در خجسته عید مبعث پیامبر نور و رحمت خاتم النبیین حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، مسئولان نظام، سفیران کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
كد خبر : ۱۳۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، گزیده‌ای از بیانات ایشان را به مناسبت عید مبعث پیامبر گرامی اسلام منتشر کرد.
كد خبر : ۱۳۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


همسر هادی کجباف شهید مدافع حرم: «برای بازگشت پیکر همسر شهیدم حاضر نیستیم یک ریال به تکفیری‌ها پرداخت شود. ما پیکر عزیزمان را در راه خدا داده‌ایم و آنچه را که در این راه دادیم پس نمی‌گیریم.» اما واقعیت بود.

كد خبر : ۱۳۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عاقبت اعتماد به امریکا، محاکمه در قفس است که اگر به جای سازش به امریکا، علیه اسراییل مقاومت می کردند ملت مصر نیز پشتیبان آنها می ماند.
كد خبر : ۱۳۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


هرزگاهی در فضای مجازی شاهد انتشار فیلم هایی از رقص مختلط دانشجویان در مراسمات هستیم که این گونه حرکات واقعا فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را زیر سوال برده و تا به حال مسئولین وزارت علوم برای جلوگیری آن تدابیری اتخاذ نکرده اند.

كد خبر : ۱۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


نماينده ولي‎فقيه در لرستان گفت: با توجه به اوضاعي که پيش آمده است و برگزاري مراسمي مانند جشن گلوني امروز ديگر لازم نيست که آمريکا سربازان خود را براي تسخير ايران بفرستد؛ چراکه کسي‌که بي‌بند و باري را ترويج کند خودش سرباز آمريکا است.
كد خبر : ۱۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۴


هشتمین جشنواره مطبوعات وخبرگزاری های غرب کشور که در لرستان برگزار شد با معرفی آثار برتر به کار خود پایان داد.

كد خبر : ۱۳۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


بسم الله الرحمن الرحیم/ میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) برپاکننده قسط و عدل منتقم خون حسین(ع) مبارک باد.

كد خبر : ۱۳۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


هرچند هر شش اصل مطرح شده در گزاره برگ عین بیانات رهبر معظم انقلاب است و برای مردم و تیم مذاکره کننده که ولایت را حجت می دانیم بدون ذکر استدلال هم قابل قبول است اما لازم است توضیحاتی در خصوص 6 بند ذکر شده در این گزاره برگ ارائه شود.
كد خبر : ۱۳۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


طی تصادفی مهیبی در محور ازنا اراک سه دستگاه خودرو شامل تریلر ، نیسان و پژو 405 دچار سانحه گردیدند که یک قربانی و 6 مصدوم بر جای گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


در ظاهر امر آنچه که مسلم است این مسمومیت در هتل محل اقامت این زائران رخ داده است اما نوع مسمومیت آن ها به طور دقیق اعلام نشده است هر چند که بررسی های به عمل آمده حاکی از مسمومیت با نوعی از سم های حشره کش است.
كد خبر : ۱۳۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


 مدیر کل ستاد حوادث استانداری لرستان گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده، خشکسالی و سرمازدگی ها در سالجاری سه هزارو 500میلیارد ریال خسارت به باغها و اراضی استان وارد کرده است.

كد خبر : ۱۳۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


در پی حماسه به یاد ماندنی تشییع با شکوه ۲۷۰ شهید گرانقدر دفاع مقدس حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.

كد خبر : ۱۳۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


روزنامه شرق در صفحه سیاست در گزارشی نوشت: عجایب مربوط به احمدی نژاد و دولتش هرروز فربه و فربه تر می شود؛ دولتی که دوسال از پایان کار آن می گذرد و با تمام حواشی عجیبی که در همان زمان داشت، روزانه مطالب جدیدی درباره آن افشا می شود.

كد خبر : ۱۴۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


صبح روز بعد به دنبال حماسه کم نظیر مردم در تشییع شهدا دشمنان خارجی و برخی معاندین داخلی چشم خود بر روی واقعیت می بندند .... و شروع به اظهار نظر می کنند....

كد خبر : ۱۴۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی سران قوا و مسئولان و مدیران ارشد نظام، طی بیاناتی با تشریح صریح خطوط قرمز هسته‌ای ایران، تأکید کردند: تحریم‌های اقتصادی، مالی و بانکی باید فوراً هنگام امضای موافقتنامه لغو شود.

كد خبر : ۱۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


استاندار لرستان گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی باید نسبت ایفای نقش خود در اجرای مصوبه‌های سفر رئیس قوه‌قضاییه به لرستان توجه داشته باشند.

كد خبر : ۱۴۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


رهبر معظم انقلاب فرمودند: کسانی که می خواهند دشمنی خباثت آلود امریکا و برخی دنباله روهای آن را با بزک تبلیغاتی و رسانه ای بپوشانند در واقع به ملت و کشور خیانت می کنند.

كد خبر : ۱۴۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر شناخت دشمن  و پیشنهاد معظم له برای هفتم تیر تا دوازدهم تیر با عنوان  "هفته حقوق بشر آمریکایی" سایت "حرف تو" موج سایبری در همین راستا برگزار مینماید.

كد خبر : ۱۴۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


آمریکایی ها با استفاده از ابزار رسانه ای مختلف به دروغ خود را مدعی مدافع حقوق بشر اعلام می کنند.

كد خبر : ۱۴۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


رهبر معظم انقلاب، دعوت به «بی طرفی شاعر در دعوای حق و باطل» را بی معنی خواندند و تأکید کردند: اگر شاعر و هنرمند نسبت به جنگ حق و باطل بی طرف باشد، در عمل استعداد و نعمت خدادادی خود را ضایع کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


 رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از کاهش چشمگیر آمار حوادث ترافیکی در سال93-92 در شهرستان  خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


 مدیر امور اراضی استان لرستان گفت: مجوز تغییر کاربری هشت هزار هکتار اراضی ملی استان در سالجاری به شرط اجاره بها صادر می شود.

كد خبر : ۱۴۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


آتش سوزی کیالان پس از 24ساعت امروز ظهر در منطقه تخت چان به صورت موقت مهار شد که ساعتی قبل برای چندمین بار این آتش سوزی مجددا در منطقه فعال شده است.

كد خبر : ۱۴۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


دبیر کل حزب الله ایران را تنها امید باقی مانده برای آزادی قدس خواند و تاکید کرد که ایران تنها کشوری است که اسرائیل را تهدید می‌کند و برای همین است که (اسرائیل)‌ همه جهان را علیه ایران تحریک می‌کند.

كد خبر : ۱۴۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اگر مبارزه با استکبار نباشد ما تابع قرآن نیستیم، تاکید کردند: آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است، خودتان را آماده کنید برای ادامه‌ مبارزه با استکبار.

كد خبر : ۱۴۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۱۴۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


تعطیلی پزشکی قانونی، خانواده های داغدار پلدختررا با طی مسافت 130کیلیومتری به خرم آباد مرکز استان می کشاند.

كد خبر : ۱۴۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


1031 روز از شروع محاکمه مهدی هاشمی گذشته است اما همچنان انتظارها برای اجرای حکم وی وجود داشته و امید است دستگاه قضایی هرچه سریعتر این حکم را اجرا کند.

كد خبر : ۱۴۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


سخنگوی دولت گفت: حدود ۱۲ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده ایران بعد از توافق ژنو طی ۲۲ ماه به صورت اقساطی وارد کشور شده است.

كد خبر : ۱۴۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


مدیر کل ستاد حوادث استانداری لرستان از وقوع سیلاب در سه شهر استان و خسارتهای مالی فراوان ناشی از این سیلابها خبر داد.

كد خبر : ۱۴۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


فرمانده انتظامی پلدختر گفت:مانور پدافند غیرعامل و مدیریت بحران برای ایجاد آمادگی لازم بین دستگاه های متولی در خصوص مقابله با حوادث احتمالی در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۴۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


رئیس قوه قضائیه گفت: به هیچ وجه بنا نیست این توافق مسیری برای تسهیل دسترسی بیگانگان به مقوله‌های امنیتی و نظامی ما باشد.

كد خبر : ۱۴۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


استان لرستان با 12 آبشار، رودخانه و دریاچه طبیعی -مصنوعی یکی از استان هایی است که طبیعت بکر آن هر ساله گردشگران زیادی را به این نقاط می کشاند.

كد خبر : ۱۴۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


جلسه هم‌اندیشی و ستاد اجرایی آیین بزرگداشت روز خبرنگار با برنامه‌ریزی مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات لرستان جهت برگزاری مطلوب وبرنامه‌ریزی مدون روز خبرنگار در محل اداره ارشاد خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۱۴۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برخی اطلاعات حاکی است عده‌ای که جلوی یکی از سینماهای تهران تجمع و حتی اقدام به قمه زنی کرده بودند وابسته به جریان معروف اسلام انگلیسی بوده‌اند.

كد خبر : ۱۴۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


بلوط‌ها مرده‌اند و ما فقط مرثیه سر می‌دهیم. برای سومین بار در یک هفته در استان لرستان آتش سوزی به پا شد و باز تکرار بحث‌های قدیمی... هماهنگی برای گرفتن بالگرد، بحث هلی‌برن نیروها، تجهیزات و بحث مهار آتش به شیوه سنتی.

كد خبر : ۱۴۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار علما، صاحبنظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام و اجلاس اتحادیه رادیو تلویزیونهای اسلامی، مبارزه با نقشه های استکبار در منطقه را مصداق بارز جهاد فی سبیل الله خواندند و با اشاره به مقابله قاطع با «تلاش امریکا برای سوءاستفاده از نتایج مذاکرات هسته ای و نفوذ اقتصادی سیاسی و فرهنگی در ایران»، افزودند: نقشه نظام سلطه در منطقه بر دو پایه ایجاد اختلاف و نفوذ استوار است که باید با نقشه های صحیح هجومی و دفاعی به مبارزه هوشیارانه و بی وقفه با آن پرداخت.

كد خبر : ۱۴۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


اختلاف افکنی و زمینه سازی برای سقوط نظام سیاسی یک کشور ماموریت تعریف شده بریتانیا می باشد و تاریخ ما این ادعا را بارها تایید کرده است حال اگر اغراض سیاسی جلوی چنین اندیشه هایی را می گیرد، حرفی نیست ولی حداقل دغدغه مندان انقلاب هوشیارانه در میدان باشند تا گزندی از سوی این روباه مکار و پلید و خبیث به واسطه غفلت ما ایجاد نشود.

كد خبر : ۱۴۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سپاه پاسداران توانمندی‌ها و قدرت نظامی خود به ویژه موشک‌های بالستیک زمین به زمین را روز به روز توسعه می‌دهد، از برگزاری رزمایش بزرگ موشکی در آینده نزدیک خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


فرماندار پلدختر از افتتاح 134 پروژه عمرانی در هفته دولت در پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


یکی از عمده‌ترین مشکلات بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد کمبود نیروی انسانی به ویژه پزشکان متخصص و کمبود شدید کادر پرستاری  است.

كد خبر : ۱۴۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است. 

كد خبر : ۱۴۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


استاندار لرستان گفت:برای نجات کشکان و جاری شدن میزان آب بیشتر در آن رها سازی آب سد ایوشان و احداث سد در دستور کار است.

كد خبر : ۱۴۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


منتقد هافینگتون پست فرانسوی نوشت: فیلمی که شب پیش سی و نهمین جشنواره فیلم مونترال را افتتاح کرد، به کارگردانی مجید مجیدی فیلمی رمانتیک-تاریخی است که چون یک نقاشی دیواری باشکوه بر کودکی حضرت محمد (ص) تمرکز دارد.

كد خبر : ۱۴۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


شک نباید کرد که اصرار بر همین رویه خطای آقای هاشمی در مواجهه با حق الناس، سنگ بنای فتنه بزرگ پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بود. گویی در این عرصه جدید، آقای هاشمی منتظر همان «انتقام» بود که چهار سال پیش وعده اش را داده بود.

كد خبر : ۱۴۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان با شکست در گروه شانس مجدد مقابل حریف کره شمالی نه تنها شانس حضور در دیدار رده‌بندی بلکه جواز حضور در المپیک برزیل را نیز از دست داد. 

كد خبر : ۱۴۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸


آتش سوزی مهیبی که  از دیشب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ در کارخانه ایزوگام پوشش بام که یکی از واحدهای فعال تولیدی در شهرک صنعتی علی میرزائی دلفان می باشد شروع شده بود با تلاش آتش نشانی، نیروهای امدادی و مردمی در ساعت ۳ بامداد مهار شد.

كد خبر : ۱۴۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸


رهبر انقلاب تاکید کردند: در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵سال از دغدغه‌ ایران آسوده‌ایم؛ به شما می‌گویم شما ۲۵ سال آینده را نمی‌بینید و ان‌شاالله تا ۲۵سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهدداشت.

كد خبر : ۱۴۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


شاید در مقایسه رفتار شخصیت هایی چون مرحوم آیت الله خزعلی، حجت الاسلام حسنی و آیت الله جنتی با مواضع هاشمی رفسنجانی درباره آقازاده هایشان، انتظار از آقای هاشمی رفسنجانی که خود را یار امام میداند، بیشتر شده است.

كد خبر : ۱۵۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


در پی ازدحام جمعیت در سرزمین منا، تاکنون 717 نفر از حجاج کشته و بیش از 1000 تن دیگر زخمی شدند که 43 زائر ایرانی در این حادثه کشته و بیش از 60 ایرانی نیز مجروح شده‌اند.

كد خبر : ۱۵۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


همزمان با سراسر کشور، نمازگزاران پلدختر پس از اقامه نماز عبادی و سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی، حملات ددمنشانه صیهونیست ها به مسجد الاقصی و بی کفایتی عربستانی ها در خصوص فجایع تاسف بار مراسم حج امسال را محکوم کردند.

كد خبر : ۱۵۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳


مدیرکل مدیریت بحران لرستان، از استقرار سیستم هوایی اطفای حریق در این استان جهت صیانت از جنگل های ارتفاعات این استان خبرداد.

كد خبر : ۱۵۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:آل سعود در حمله به مسلمانان بی دفاع یمن خباثت و خوی وحشی گری خود را به دنیا نشان داد و در حوادث حج امسال هم این پازل تکمیل شد.

كد خبر : ۱۵۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


رئیس جمهور با ابراز تاسف شدید از حادثه دلخراشی که برای هزاران نفر مسلمان و از جمله ایرانیان، در منا در روز پنجشنبه رخ داد، گفت: علل و عوامل این حادثه و حوادث مشابه در مراسم حج باید بررسی شود.

كد خبر : ۱۵۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


معاون امور حج سازمان حج و زیارت از کشته شدن ۱۳۶ زائر، مجروحیت ۱۰۳ نفر و فقدان ۳۲۵ ایرانی تا این لحظه خبر داد.

كد خبر : ۱۵۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده ،کارکنان سپاه ناحیه پلدختر و جمعی از پیشکسوتان وخانواده های آنان،همایش پیشکسوتان دفاع مقدس و گردهمایی سیاسی عمومی بسیج(نهضت روشنگری)در سالن9دی سپاه ناحیه پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت : حکومت عربستان لیاقت و توانایی مدیریت حج را ندارد به طوری که حوادث حج امسال هزاران زائر کشته شدند.

كد خبر : ۱۵۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


ضرغامی تصریح کرد: از آقای روحانی بعید بود که با توجه به تجربه‌ی دیپلماتیک‌شان، ندانند ابعاد حادثه در حدی است که باید در همان ساعات اولیه نیویورک را ترک می‌کردند تا مجبور به لبخندهای مکرر سیاسی در دیدارهای نه چندان مهم نباشند.

كد خبر : ۱۵۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


شهید علی جودکی در زمانی که حاجیان ایرانی در مکه کشته شدند با بیان اشعاری در این مورد به مداحی پرداخت.

كد خبر : ۱۵۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


استاندار لرستان گفت: جهت جلوگیری از اینگونه حوادث ناگوار در مراسم حج نیاز که اجماع سران کشورهای اسلامی برای مدیریت حج تشکیل شود.

كد خبر : ۱۵۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل گفت: متاسفانه برخی مامور شده اند دیپلماسی آمریکایی را در جامعه ترویج و راه نفوذ دشمن را هموار کنند.

كد خبر : ۱۵۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


در حالی که انتظار می رفت ظریف از همان روز اول سفر خود را به نیویورک که چندان مهم نبود لغو کند و با رایزنی های دیپلماتیک موضوع بازگشت قربانیان حادثه منا و ارسال نیرو برای شناسایی آنها را پیگیری کند، وی ترجیح داد در نیویورک مانده و در نهایت به طور اتفاقی با اوباما رو به رو شود.

كد خبر : ۱۵۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


"محسن رضایی" دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی ویژه خبری به بررسی حادثه منا و سیاست‌های منطقه‌ای آل‌سعود پرداخت.

كد خبر : ۱۵۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


عضو کمیته سیاسی حزب کارگزاران که قهر و تحلیل‌های «محمد هاشمی» درباره کارگزاران را نادرست می‌داند، درباره تغییرات هاشمی رفسنجانی تاکید می‌کند: هاشمی بنا به منطق اصلاح‌طلبی، یک فرد اصلاح‌طلب است.

كد خبر : ۱۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان لرستان گفت: به منظور شناسايي دقيق نقاط پر حادثه و مكانمند نمودن آن ها، ثبت اطلاعات محل وقوع تصادفات در محور خرم آباد-بروجرد و بالعكس بر مبناي كيلومتراژ نصب شده انجام خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


شب گذشته سردار نقدی با خانواده غضنفر اصل رکن آبادی و خانواده حاتمی از شهدای حوادث عربستان دیدار و گفتگو کردند.
كد خبر : ۱۵۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


اسحاق جهانگیری وظایف هر یک از دستگاه ها را برای رسیدگی به حادثه منا ابلاغ کرد.

كد خبر : ۱۵۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وقتی صحبت‌های زائران خانه خدا را می شنویم مطمئن می‌شویم که حادثه منا تعمدی بوده و راه را بر زائران خانه خدا بسته اند که ریشه و عامل اصلی این جنایت نیز امریکاست.

كد خبر : ۱۵۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


استاندار لرستان گفت: بی برنامگی عامل اصلی حوادث در حج امسال بود که برخی از خانواده های حجاج را داغدار کرد .

كد خبر : ۱۵۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


مسئول شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پلدختر گفت:افرادی که کمتر از 15سال سن دارند برای رفتن به مراسم اربعین حسینی حتما باید واکسن فلج اطفال تزریق کنند.

كد خبر : ۱۵۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقامات و حتی رئیس جمهور آمریکا برای گرفتن یک عکس با وزیر خارجه ایران صدها نقشه می کشند تا یک عکس بیشتر بگیرند یا یک بار دیگر دست بدهند، چرا که بتوانند انقلاب ها و قیام های منطقه را آرام کنند و سلطه خود را بر این کشورها ادامه دهند.

كد خبر : ۱۵۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


فرماندار پلدختر گفت:برای جلوگیری از خسارت سیلاب های فصل بارندگی در شهرستان پلدختر نیازمند به مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی هستیم.

كد خبر : ۱۵۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


شهید همدانی در آخرین گفتگوی خود: بشار تا امروز در مقاومت سهم بزرگی داشته، در همان بحرانی که گروه‌های مسلح تا کاخ هم رسیدند به بشار گفتند که جابجا بشود، ولی گفت نه می‌مانم تا کنار ملتم کشته شوم.

 

كد خبر : ۱۵۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


واژگونی یک اتوبوس در محور شازند – ازنا در روزهای گذشته و کشته شدن چند نفر دیگر از هموطنانمان؛ این اتفاق تنها نمونه و مشتی از خروار اتفاقاتی است که ...

كد خبر : ۱۵۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


صبح امروز دوازدهمین همایش شیرخوارگان حسینی با حضور مادران و شیرخوارگان حسینی در سالن ورزشی کشتی پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴


موتور هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ تهران - بندرعباس چند دقیقه بعد از پرواز از جایش جدا شد و سقوط کرد» به گفته کارشناسان این اتفاق نادر در هر ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار پرواز یک مورد اتفاق می‌افتد اما صبح پنجشنبه این اتفاق درحالی‌که هواپیما بر فراز چهاردانگه اوج می‌گرفت رخ داد تا خلبان مجبور به فرود اضطراری شود.

كد خبر : ۱۵۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


امروز شاهد سازماندهی حدود 100هزار نفر از مردم سوریه برای مقابله با ناامنی‌ها هستیم که سردار همدانی نقش تأثیرگذاری در‌ آن داشت.

كد خبر : ۱۵۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


مدیرکل ستادحوادث غیرمترقبه استان لرستان گفت: اعضای مدیریت بحران استان باید خود را برای شرایط اضطراری آماده کرده و با بهره‌گیری از تجارب حوادث سال‌های گذشته میزان تلفات و خسارات را به حداقل برسانند.

كد خبر : ۱۵۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


سخنگوی دولت از تهیه لایحه دائمی شدن احکام برنامه ششم توسعه، بین دوره ۱۳۹۵-۱۳۹۹ در دولت خبر داد و گفت: این لایحه در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی با قید یک فوریت تقدیم مجلس می شود.

كد خبر : ۱۵۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


حضور رهبر انقلاب در منزل شهید همدانی با حاشیه هایی همراه بود کافی است چند نفر از بچه‌های زبل هیئت مسجد بو ببرند که آقا قرار است بیایند اینجا تا کار بکلی از روند خودش خارج شود.

كد خبر : ۱۵۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:صدور حکم اعدام شیخ نمر برای رهایی از فشار مجامع بین المللی در خصوص فاجعه منا و باتلاق یمن است زیرا آل سعود در گذشته هم سابقه نداشته که به تهدیدهای خود در قبال آیت الله نمر عمل کند.

كد خبر : ۱۵۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


فرماندار پلدختر از آماده باش اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی خبر داد.

كد خبر : ۱۵۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت: در جریان وقوع سیلاب شهرستان کوهدشت راه ارتباطی، آب و برق ۱۲۳ روستای کوهدشت قطع شده است.

كد خبر : ۱۵۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم واکنش جدی سازمان هلال‌احمر و ستاد حوادث غیرمترقبه در سیل اخیر استان لرستان، گفت: بر اثر ریزش کوه و شکستن برخی پل‌ها ارتباط با ۶۵ روستا قطع شده است و به دلیل تداوم باران‌های مکرر دستور تخلیه شهر صادر شده است.

كد خبر : ۱۵۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۸


معاون رییس جمهور در جلسه ستاد بحران لرستان از پیگیری برای تامین اعتبار برای جبران خسارات ناشی از سیلاب به استان لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان شامگاه شنبه نهم آبان ما از مناطق مختلف سیل زده بازدید و با خانواده های داغدار کوهدشت دیدار کرد.

كد خبر : ۱۵۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


رییس جمهور در جلسه هیات، کلیه دستگاه های اجرایی را مامور اقدامات سریع به منظور جبران خسارت ها ناشی از سیل در ایلام و لرستان و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیش بینی های لازم در حوادث احتمالی کرد.

كد خبر : ۱۵۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


ای کاش بودی تا حسینیه غریب و خاموش جماران باز هم از تکبیرها و فریاد علیه مستکبران و شعار حیاتبخش مرگ بر آمریکا پر می شد.

كد خبر : ۱۵۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


فرمانده کل سپاه گفت: مردم در انقلاب اسلامی، به رهبری ولایت فقیه و به پشتیبانی از ایشان ایستاده اند و این از اصول انقلاب اسلامی است که خداوند هم وعده پیروزی داده است.

كد خبر : ۱۵۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: امریکا، همان امریکای قدیم است اما عده ای مغرض و یا ساده لوح تلاش می کنند این دشمن توطئه گر را در افکار عمومی ملت به فراموشی و غفلت بسپارند تا امریکا در فرصتی مناسب خنجر را از پشت فرو کند.

كد خبر : ۱۵۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


امروز همزمان با هفته بسیج دانش اموزی یادواره 63شهید دانش آموز با شعار "لبیک یا خامنه ای،لبیک یا حسین (ع) است در سالن فجر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


چند وقتی است که جلساتی در کوتاهترین زمان ممکن تشکیل و برگزار می شود البته این جلسات، جلسه بحرانی و تشکیل ستاد  بحران نیستند اما یهویی برگزار می شوند.

كد خبر : ۱۵۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


عباس سلامی جانباز بسیجی از فرهنگیان بازنشسته استان مازندران که برای دومین بار به کربلا عزیمت می کند.

كد خبر : ۱۵۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


با وجود جایگاه مردمی این برنامه مطابق با نظرسنجی های مختلف سال های گذشته که از آن به عنوان برنامه ای باسابقه و پربیننده یاد شده است، لیکن به خاطر این بی دقتی صورت گرفته، تا انجام بررسی های لازم و رسیدن به نتیجه نهایی، پخش برنامه «فیتیله» فعلا متوقف می شود.

كد خبر : ۱۵۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


نبود مدارس راهنمایی و دبیرستان به صورت مجزا در برخی از روستاهای شهرستان دلفان سبب ترک تحصیل دانش‌‌آموزان شده است.

كد خبر : ۱۵۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


پلیس پاریس اعلام کردکه دراثر دو تیراندازی و سه انفجار در حدود ساعت 22 جمعه شب به وقت محلی درناحیه های 10 و 11 پاریس، دستکم 30 نفر کشته شدند که بامداد شنبه تعداد کشته ها به 140 نفر و تعداد گروگانها به 100 نفر افزایش یافت، رییس جمهوری فرانسه و وزیرخارجه آلمان در استادیوم بودند.

كد خبر : ۱۵۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


چندین حمله و انفجار در پاریس به کشته شدن ده‌ها نفر و گروگان گرفته شدن 100 نفر منجر شد؛ رئیس‌جمهور فرانسه در پی این حملات اعلام وضعیت اضطراری کرد و تمامی مرزهای این کشور را بست.

كد خبر : ۱۵۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


تیری است که از کمان رها شده و بازگشت ناپذیر است.افق های جدیدی را ترسیم کرده و دراین روزها در فضای رسانه در سراسر کشور منتشر شده است.

كد خبر : ۱۵۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در 19آبان ماه با حضور برخی اصلاح طلبان و پخش کلیپی از سخنرانی سران فتنه حاشیه ساز شد.

كد خبر : ۱۵۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


مسئول سازمان بسیج لرستان گفت: فعالان فتنه و اصلاح طلبان تندرو با چراغ سبز معاون فرهنگی در دانشگاه لرستان حاضر شده اند.

كد خبر : ۱۵۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


فرماندار پلدختر گفت:حرکت بسیجیان نشات گرفته از عاشورا وقیام امام حسین(ع) و علت اصلی موفقیت این نهاد انقلابی تبعیت از رهبری است

كد خبر : ۱۵۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و جمعی از پاسداران و بسیجیان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

كد خبر : ۱۵۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


همزمان با ایامی که خیلی ها خود را برای زیارت سیدالشهدا آماده می کنند عده ای در این دانشگاه با برپایی جشن، حرمت ماه صفر وایام اربعین را شکستند.

كد خبر : ۱۵۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


فرزندان سه رئیس‌جمهور کشورمان در مقاطعی کمابیش در امور سیاسی کشور نقش داشته‎‌اند بعضی از آنها هم اصلا به عرصه سیاست وارد نشده‌اند. در این میان شاید بتوان فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان سیاسی‌ترین فرزندان روسای جمهور ایران معرفی کرد.

كد خبر : ۱۵۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


رهبر معظم انقلاب با نگاشتن نامه رسانه جدیدی را برای گفت‌وگوی مستقیم با جوانان غربی به‌کار گرفته‌اند.

كد خبر : ۱۵۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقیه لرستان گفت: بارش برف در همه گردنه‌های لرستان از ساعت‌های پیش و به صورت سنگین به ویژه در شهر نورآباد آغاز شده است.

كد خبر : ۱۵۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱


استاندار لرستان با اشاره به ‌بارش‌‌ 62 میلی‌متر باران در استان گفت: ‌این بارش‌ها راه ارتباطی 10 روستا را در ‌استان مسدود کرده است.

كد خبر : ۱۵۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱


کمبود فضای ورزشی مناسب در لرستان طی ادوار گذشته جان بسیاری از ورزشکاران استان را به خطر انداخته است.

كد خبر : ۱۵۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


طی مراسمی تیمور فریدونی بعنوان رئیس جدید جمعیت هلال احمر شهرستان پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۱۵۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: در شبانه روز گذشته با انجام بیش از هشت عملیات امداد ونجات اعم از جاده ای و رهاسازی و در برف وکولاک بیش از 200 نفر از هموطنانمان از خدمات هلال احمر بهره مند شداند.

كد خبر : ۱۵۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


در اوایل سال گذشته پیامک های موهنی در پلدختر منتشر شد که ناراحتی وگلایه مندی مردم را بدنبال داشت و تاکنون خبری از چگونگی پیگیری این موضوع رسانه ای نشده است.

كد خبر : ۱۵۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


 معاون سوادآموزی آموزش و پرورش لرستان از کتابت کلام وحی با مشارکت ۲۰۰ نفر از سوادآموزان لرستانی در روز نهم دی‌ماه امسال هم‌زمان با ولادت پیامبر اکرم(ص) خبر داد.

كد خبر : ۱۵۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


پلهای راه ارتباطی روستاهای بخش شاهیوند شهرستان چگنی طاقت سیلاب را نداشته و با جاری شدن اولین سیلاب در این بخش کاملا تخریب شدند.

كد خبر : ۱۵۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


اطلاع رسانی شفاف قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت،درمان وآموزش پزشکی در خصوص  آمار فوتی های مبتلایان به آنفلوانزا ،پنهان کاری وعدم اطلاع رسانی مسئولان لرستانی در خصوص شیوع این بیماری در استان را آشکار کرد.

كد خبر : ۱۵۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


باز کردن بخیه کودک از رنج نداری والدینش، توسط یک پزشک در خمینی شهر، خبری بود که چند روز پیش پخش شد؛ خبری که احساسات بسیاری از مردم ایران را جریحه دار کرد و  بازتاب فراوانی در شبکه های اجتماعی و رسانه های مختلف در پی داشت.

كد خبر : ۱۵۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، اصلاح طلبان می خواهند با توسل به اشخاص، هویتی برای خود کسب کنند و فعلا خبری از ارائه مانیفستی از اصلاح طلبی به مردم نیست و در بر همان پاشنه می چرخد!

كد خبر : ۱۵۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:کشتار شیعیان نیجریه نتیجه توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی که برای چپاول نفت این منطقه دست به این جنایات وحشیانه می زنند.

كد خبر : ۱۵۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


امام جمعه پلدختر گفت:روزنامه های داخلی کشتار شیعیان نیجریه را به مانند حوادث پاریس آن گونه که می بایست اطلاع رسانی کنند انجام نداده اند.

كد خبر : ۱۶۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷


 من اجماع در یک شهرستان را به هیچ وجه مناسب نمی بینم و باید از طایفه گرایی به شدت پرهیز و در قالب های تعریف شده حرکت کرد.

كد خبر : ۱۶۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰


پس از ضرب شتم یک دختر و یک دانشجوی پسر دانشگاه آزاد یاسوج توسط حامیان آذر منصوری، این بار نیز به یکی دیگر از دانشجویان در شهر یاسوج حمله شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
كد خبر : ۱۶۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


فتنه بنی صدر در سال 60، فتنه تیر 78 و فتنه تقلب 88 از جمله گردنه های خطرناکی بوده اند که انقلاب اسلامی توانسته است به سلامت از آن عبور کند.

كد خبر : ۱۶۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت :حماسه ماندگار 9دی در اذهان عمومی ملت ایران به فراموشی سپرده نمی شود.

كد خبر : ۱۶۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پلدختر از برگزاری دو مانور امداد ونجات در هفته کاهش بلایای طبیعی در مناطق مختلف شهری و روستایی پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۱۶۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


به مناسبت هفته کاهش بلایای طبیعی،مانور امداد ونجات در مدرسه علیپور برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


با گرای اصلاح طلبان افراطی مرحله اول تحریم ها، قبل از انتخابات مجلس هشتم و از طریق " قطعنامه ی 1747 " در فروردین 1386 کلید زده شد. تحریم های مصوب در این قطعنامه شامل، تحریم شرکت های ایرانی مرتبط با فعالیت های هسته ای و ممنوعیت واردات و صادرات تسلیحاتی بود.

كد خبر : ۱۶۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


امروز نهم دیماه علی رغم بارندگی شدید ،مردم با بصیرت شهرستان پلدختر با حضور در مسجد جامع این شهر،حماسه 9دی را گرامی داشتند.

كد خبر : ۱۶۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی،رژه خودرویی اعضای کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی با حضور دستگاه های اجرایی مختلف شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۰


به دنبال شهادت آیت نمر عالم برجسته ومبارز عربستانی،جوانان پلدختری با حضور در کمپین "مرگ بر آل سعود"انزجار خود را از این حرکت ضدبشری نشان دادند.

كد خبر : ۱۶۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


تکرار سریال های حیف ومیل کردن پول بیت المال در پروژه های عمرانی همچنان در پلدختر سوژه است.

كد خبر : ۱۶۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


روزنامه فلسطینی المنار به نقل از منابع آگاه از وخامت حال شاه سعودی خبر داد و نوشت سلمان بن عبدالعزیز اکنون قادر به تکلم نیست.

كد خبر : ۱۶۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اقدام تحریک‌آمیز آمریکا در خلیج فارس گفت: جا دارد که ظریف حتماً شکایت جدی به آمریکایی‌ها بکند تا آنها توبیخ شوند.

كد خبر : ۱۶۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


شبکه ­های اجتماعی، برنامه ­ها و ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فلسفه، تفکر، ایدئولوژی و اهداف خاصی جهت ساخت، سفارش داده شده ­اند. این برنامه­ ها هم از جهت نوع روابط و ساز و کار حاکم بر آن و هم از جهت جذب کاربران و انتشار پیام­های مد نظر تابع ایدئولوژی و اهداف صاحبان هر کدام از برنامه ­ها می باشند.

كد خبر : ۱۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


یکی از موضوعات مهمی که در خاطرات و اظهارات هاشمی رفسنجانی به چشم می‌خورد، بحث تقلب، رد صلاحیت، نظارت استصوابی و شورای نگهبان است.

كد خبر : ۱۶۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ابراز خرسندی از نتیجه دادن مقاومت ملت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه و عقب‌نشینی طرف‌های مقابل بر اثر تلاش دانشمندان هسته‌ای و کوشش دست‌اندرکاران مذاکرات، بر ۵ نکته مهم خطاب به رئیس‌جمهور تأکید کردند.

كد خبر : ۱۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


دانش آموزان دبستان روستای بابک از توابع شهرستان بشاگرد بدون امکانات اولیه و در کلاس‌هایی با صندلی‌های نامناسب و بدون وسیله گرمایشی و نبود برق و آب به تحصیل می‌پردازند.

كد خبر : ۱۶۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان از تدوین برنامه های شورای پدافند استان و ابلاغ آن به دستگاه های اجرایی استان در دهه فجر خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


یکی از کاندیدای مجلس  پلدختر در جمع طرفداران خود به بیان مطالبی قابل تامل که مخاطب اصلی آن استاندار لرستان در خصوص انتخابات مهندسی شده در شهرستان و تکرار حوادث86  مطالبی را بیان می کند که تا کنون استاندار لرستان در این خصوص واکنشی نشان نداده است.

كد خبر : ۱۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


مدیر کل مدیریت بحران لرستان از مسدود شدن آزاد راه خرم آباد - پل زال خبر داد.

كد خبر : ۱۶۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷


پرستویی به زیبایی از عهده تشویش‌ها، اضطراب‌ها، بحران‌ها و نمایش درست آن برآمده و این توان را دارد که با چهره و چشمانش شخصیت‌ها را درست به مخاطب معرفی کند.

كد خبر : ۱۶۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


مدیر شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:میزان حوادث در جاده های پلدختر از 11ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ،10درصد افزایش پیدا کرده که این مسئله نیازمند کارهای کارشناسی است.

كد خبر : ۱۶۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹


رهبر معظم انقلاب فرمودند: برخی بزرگان هستند که رای آوردن و نیاوردن آنها هیچ خللی در شخصیت آنها ایجاد نمیکند،‌ آقایان یزدی و مصباح از این افراد هستند که حضور آنها در خبرگان باعث وزانت و نبودشان برای مجلس خبرگان خسارت است.

كد خبر : ۱۶۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: : نرخ های جدید جرائم توسط هیئت دولت مصوب و ابلاغ شده است که از تاریخ 25 اسفند ماه سال جاری اجرا می شوند.

كد خبر : ۱۶۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴


فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: : نرخ های جدید جرائم توسط هیئت دولت مصوب و ابلاغ شده است که از تاریخ 25 اسفند ماه سال جاری اجرا می شوند.

كد خبر : ۱۶۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴


جمعی از تشکل‌های ایثارگر و شاهد طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: گاه و بیگاه صدای تضعیف روحیه انقلابی به بهانه تعامل با دنیا توسط برخی کارگزاران نظام شنیده می‌شود.

كد خبر : ۱۶۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی‌شان، سال 95 را به عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام‌گذاری کردند.

كد خبر : ۱۶۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


انفجارهای هماهنگ در فرودگاه بین‌المللی بروکسل و یکی از ایستگاه‌های قطار شهری این شهر به کشته و زخمی شدن چندین نفر منجر شده است.

كد خبر : ۱۶۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


سیاست‌های غلط حاکی از خطای محاسباتی عموما در جریان معلوم‌الحال و منحرفی رخ داده است که اگر این موارد ادامه می‌یافت، معلوم نبود چه سرنوشتی برای کشورمان رقم می‌خورد.
كد خبر : ۱۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


روزنامه فرامنطقه‌ای سعودی مدعی شد دادگاهی در نیویورک که ایران را در حادثه «11 سبتامبر» آمریکا دخیل دانسته و محکوم کرده است دریافت غرامت از تهران را بیش از 21 میلیارد دلار می‌داند.

كد خبر : ۱۶۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸


بامروری بر بیانات رهبر انقلاب می‌توان نتیجه گرفت که تأکید ایشان به اتخاذ مواضع انقلابی، نسبت به گذشته افزایش یافته است و معظمٌ‌له همه‌ی گروه‌ها، دستگاه‌ها و زیرمجموعه‌های انقلاب اسلامی را به «انقلابی بودن» و «انقلابی ماندن» توصیه کرده‌اند.

كد خبر : ۱۶۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


«اقتصاد مقاومتی» در طی چهار سال گذشته به عنوان شاه‌بیت کلام رهبری در اکثر دیدارهای ایشان با مسوولان نظام و اقشار مختلف مردم مورد تاکید قرار گرفته و به عنوان راهکار نجات اقتصاد کشور از سوی ایشان تبیین شده است.

كد خبر : ۱۶۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۱۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


به فراخورفرارسیدن روز فناوری هسته ای و حوادث و وقایع اتفاقیه در طول دو سال اخیر و فراموشی یاد ستارگان هسته ای کشور که با خون خود درخت صنعت هسته ای را در مسیر انقلاب به رشد و بالندگی رسانده و استحکام بخشیدند، روایتی از این شهدا توسط موسسه رسانه ای منهاج(منهاج تی وی) تولید شد تا تذکری به مسئولان از باب خون بهای هسته ای کشور داده شود که هیپچگاه فراموش نگردند.

كد خبر : ۱۶۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


شاید آن روز که مادر، صدرا را هراسان و نالان برای شکافی که در زیر چانه‌اش ایجاد شده بود به بیمارستان ‌می‌برد، فکرش را هم نمی‌کردند که به‌ دلیل بی‌پولی، بخیه‌های زده‌شده کودک خردسالش را بکشند و پرونده صدرا درس عبرتی شود برای همه آنهایی که پول را بر انسانیت ارجح می‌دانند.

كد خبر : ۱۷۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


گوزن زرد ایرانی که ماه‌های آخر بارداری خود را سپری می‌کرد به دلیلی مبهم در باغ وحش خرم آباد تلف شد.

كد خبر : ۱۷۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


مدیر کل مدیریت استان گفت: شدت بارندگی ها در برخی از نقاط مانند شهرستان دوره چگنی موجب تخریب پل های موقت و در برخی نقاط موجب  قطعی برق شده است.

كد خبر : ۱۷۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


بخشدار معمولان گفت:متاسفانه بر اثر شدت بارندگی ها،چند پل روستایی و راه ارتباطی روستایی در معمولان تخریب شد.

كد خبر : ۱۷۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


بخشدار بخش مرکزی پلدختر گفت:با تدابیر لازم که از طریق ستاد مدیریت بحران اندیشیده شده ،غیر از قطعی راه دسترسی و قطعی برق منطقه کرکی مشکل خاصی نداشتیم.

كد خبر : ۱۷۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶


آزادراه خرم‌آباد ـ پل زال به علت رانش زمین و ریزش کوه تا اطلاع ثانوی مسدود شد.
كد خبر : ۱۷۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶


فرماندار پلدختر با انتقاد از اطلاع رسانی برخی از رسانه ها گفت:برخی از رسانه ها به نقل از ما ،خبر زیر آب رفتن روستای خرسدره را منتشر کردند که این مسئله کذب و هیچ خبرنگاری با ما مصاحبه نکرده است.

كد خبر : ۱۷۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶


رئیس‌جمهور گفت: آنکه می‌گوید ما قدرت سخت نیاز نداریم ساده‌لوح است و آنکه می‌گوید قدرت نرم نیاز نداریم نگاهش کوته‌بینانه است، ما همه در کنار هم هستیم و در یک کشور زندگی می‌کنیم.

كد خبر : ۱۷۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


بر اثر بارندگی های اخیر و طغیان کشکان به دلیل عدم انجام کارهای کارشناسی در گذشته برای عبور لوله انتقال آب از کشکان،بار دیگر حوادث تلخ سیل84،شکستگی لوله و قطعی آب شهرستان پلدختر تکرار شد.

كد خبر : ۱۷۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


دادگاهی در استان لرستان برای یک کودک ۵ ساله که حین بازی موجب وارد شدن صدمه به چشم همبازی خودش شده بود، حکم جلب صادر کرد اما رئیس دادگستری استان مانع حبس این کودک شد.

كد خبر : ۱۷۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


اگر امروز رسانه های معاند دست به تخریب سپاه و فرماندهان آن می‌زنند تنها به خاطر آن است که این نهاد در کنار قوای نظامی کشور نقش موثری را در خنثی ساختن توطئه های دشمن در همه عرصه ها داشته و به خاطر خون شهدای والا مقام در این نهاد، امروز دشت دشمن از مرزهای کشور دور مانده است.

كد خبر : ۱۷۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲


معاون قوه قضاییه می‌گوید اگر یک قاضی طفل پنج یا شش ساله‌ای را به لحاظ عدم پرداخت دیه جلب کرده باشد، عملی مغایر قانون صورت گرفته است.

كد خبر : ۱۷۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


فقط سنگ می‌بارید، هر لحظه یک نفر نقش بر زمین می‌شد، نیروهای یگان ویژه وارد مستطیل سبز شدند تا تماشاگرنما‌ها را بازداشت کنند اما همه این حرکات ثمری نداشت.

كد خبر : ۱۷۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در صحرای طبس با انتقاد از رفتارهای خوش بینانه برخی افراد نسبت به آمریکا گفت: خوش بین های رابطه با آمریکا بیدار شوندواگر نه پرونده آنها به زباله دان فرستاده می شود.

كد خبر : ۱۷۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


با ورود فائزه هاشمی به صحنه تبلیغات انتخابات لرستان در دور دوم برای مرتضی محمودوند از کاندیداهای مجلس دهم ،اختلافات در بین اصلاحات وارد فاز جدیدی شد.

كد خبر : ۱۷۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷


یکی از اساتید دانشگاه اهواز گفت:یکی از مشکلات فعلی اینگونه رویدادها این است که اساسا آینده نگری و یا به اصطلاح در مدیریت بحران، زمینه پیشگیری  و آمادگی را فراموش شده

كد خبر : ۱۷۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


با شروع شدن فصل گرما،به دلیل بارندگی های مناسب سال زراعی امسال و پوشش مناسب علوفه ای،خطر آتش سوزی را در لرستان بیش از بیش افزایش داده است.

كد خبر : ۱۷۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


به مناسبت هفته معلم با حضور امام جمعه،فرماندار ،جمعی از مسئولان،فرهنگیان و دانش آموزان از معلمان نمونه شهرستان پلدختر تجلیل شد.

كد خبر : ۱۷۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم تقویت جبهه فرهنگی انقلاب تأکید کرد و گفت: نیروهای مؤمن و متدین نشان دهند که می‌توانند آثار ماندگاری در دنیا تولید کنند.

كد خبر : ۱۷۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


در تقویم رسمی کشور از هیجدهم تا بیست و چهارم اردبیشهت به عنوان هفته هلال احمر نام گذاری شده است.

كد خبر : ۱۷۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


برجام و دوران پسابرجام عناوین مهم سیاسی و اقتصادی ایران که دولت تدبیر و روحانی با حساسیت خاصی آن را دنبال می کند و در هر سخنرانی آن را بعنوان موفقیت ملت ایران عنوان می کند .

كد خبر : ۱۷۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


نماینده مردم پلدختر درمجلس با بیان اینکه سیل خسارت ۷۰ میلیارد تومانی به کشاورزان وارد کرد گفت:کشت فراسرزمینی  با  اقتصاد مقاومتی همخوانی ندارد.
كد خبر : ۱۷۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


مخالفت اعضای شورای شهر خرم آباد با صدور مجوز از سوی این شورا برای برگزاری همایش "میراث لباس لری" یا همان "جشن گلونی" در خرم آباد موجب شد تا درخواست طرح فوق برای اعمال نظر نهایی به شورای فرهنگ عمومی استان ارجاع داده شود.

كد خبر : ۱۷۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


پس از سیلاب ماه های اخیر پلدختر و خسارت به تاسییات زیربنایی شهرستان پلدختر ،قسمت توزیع برق هم دچار خسارت هایی شد.

كد خبر : ۱۷۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


لایحه بودجه سال 1395 کل کشور در جلسه علنی روز یک‌شنبه 27 دی ماه سال 94 و با 42 روز تاخیر از سوی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

كد خبر : ۱۷۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی تاکید کرد: درباره حصر نباید از دولت توقعی داشته باشید، دولت نمی‌تواند کاری بکند.

كد خبر : ۱۷۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱


روز دوشنبه مصاحبه ای تحت عنوان" واکنش آیت الله دری نجف آبادی به حوادث حوزه علمیه خرم آباد" بر روی بسیاری از درگاه های خبری کشوری و شبکه های اجتماعی قرار گرفت که زمینه بهره برداری رسانه های جریان خاص را فراهم کرد.

كد خبر : ۱۷۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


در آستانه 14خردادماه سالگرد ارتحال امام (ره) اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا با صدور بیانیه ای ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به غارت دارایی های ایران توسط آمریکایی ها،ضرورت مقابله با وهابیت ، توطئه های سعودی و توجه به مکتب امام خمینی (ره) مطالبی را اعلام کردند.

كد خبر : ۱۷۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳


در آستانه 14خردادماه سالگرد ارتحال امام (ره) اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان اروپا با صدور بیانیه ای ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به غارت دارایی های ایران توسط آمریکایی ها،ضرورت مقابله با وهابیت ، توطئه های سعودی و توجه به مکتب امام خمینی (ره) مطالبی را اعلام کردند.

كد خبر : ۱۷۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳


رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) تصریح کردند: مشکل دشمنان امام(ره) انقلابی‌گری ایشان است. فشارهایی که وارد می کنند به خاطر انقلابی‌گری است چون از انقلابی‌گری واهمه دارند.

كد خبر : ۱۷۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴


کارشناس مسائل سیاسی منطقه گفت: اقدامات حیله‌گرانه و مزدورانه رژیم آل سعود نه تنها باعث انزوای ایران نمی شود بلکه باعث می شود مشروعیت و مقبولیت عربستان روزبه روز کمرنگ و در نهایت از بین برود.

كد خبر : ۱۷۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


زمین‌لرزه امروز برای دهمین بار شهرستان بروجرد را لرزند و این لرزش‌های مکرر موجی از نگرانی بین مردم این شهرستان ایجاد کرده است.

كد خبر : ۱۷۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


رئیس قوه قضاییه خواستار بررسی وضعیت پرداخت و دریافت «حقوق های نامتعارف برخی مدیران دستگاه های دولتی و عمومی غیر دولتی» شد و سازمان بازرسی کل کشور را مامور رسیدگی به این موضوع کرد.

كد خبر : ۱۷۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵


معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار لرستان گفت: بخش زیادی از سرمایه های ملی کشور در دولت قبل از بین رفت در حالیکه استفاده بهینه از این سرمایه ها چرخ اقتصادی کشور را متحول می کرد.

كد خبر : ۱۷۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


رئیس سازمان محیط‌زیست گفت: با وجود انعقاد تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی زیست‌محیطی، شرایط حاکم بر کشور عراق هرگونه اقدام عملیاتی را برای مهار گردو غبار ناممکن ساخته است.
كد خبر : ۱۷۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


هرساله حوادث جاده‌ای سهم زیادی از آمار مرگ و میر در ایران را به خود اختصاص می‌دهند، بیشترین آمار مرگ و میر جاده‌ای در ایران مربوط به سال 1384 می‌شود که در آن 27هزار و 759 نفر از هموطنان ما جان خود را حوادث جاده‌ای از دست دادند؛ از ابتدای سال جاری نیز تصادفات جاده‌ای زیادی در کشور رخ داده است که تا پایان ایام نوروز بالغ بر 350 نفر از هموطنان ما جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست داده‌اند.

كد خبر : ۱۷۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: داعش را برای شکست جمهوری اسلامی ساختند؛ عراق و شام مقدمه بود تا ایران را زمین‌گیر کنند اما قدرت جمهوری اسلامی آنها را در همان‌جا زمین‌گیر کرد.

كد خبر : ۱۷۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت غم‌انگیز جوانان عزیز سرباز در سانحه جاده‌ای را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۷۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


تیر ماه ایامی است که حوادث تلخی رخ داده که هیچگاه از ذهن مردمان این سرزمین پاک نخواهد شد مانند حمله شیمیایی به سردشت، شهادت شهید بهشتی و یاران، حمله به هواپیمای مسافربری ایرباس که نقش امریکا در پشت همه این حوادث کاملا مشهود است.

كد خبر : ۱۷۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


به بهانه حوادث اخیرگروهک تروریستی دمکرات در منطقه اشنویه ونفوذ به نوارمرزی که منجربه شهادت چند تن نفراز پاسداران سپاه اشنویه گردید،لازم دیدم چند مطلب را جهت اطلاع اقای مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق یاد اورشوم.
كد خبر : ۱۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


سازمان های مدعی حقوق بشر از سازمان ملل گرفته تا کمیسیون حقوق بشر و اتحادیه اروپا و تشکل های به ظاهر مدافع حقوق بشر که شب و روز از لزوم رعایت حقوق بشر سخن می گویند و حتی برای جانوران و گیاهان مراسم ختم و ابراز تاسف می گیرند، در این فاجعه چشم و گوش خود را بستند و برخی از آنان براثر فشار گسترده افکار عمومی تنها به ابراز تاسف بسنده کردند.

كد خبر : ۱۷۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲


دبیرکل جمعیت رهپویان با بیان اینکه پیوند بین قدرت و ثروت فرصتی را برای چنگ‌اندازی عده‌ای به منابع بیت‌المال فراهم می‌کند، گفت: آقای رئیس‌جمهور اگر می‌خواهد جلوی فساد را بگیرد به اخوی خود مراجعه کند.

كد خبر : ۱۷۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


حالا شاید خیلی راحت‌تر بتوان ادعای دو ماه قبل هاشمی رفسنجانی را درک نمود.

كد خبر : ۱۷۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


«فرهاد منوچهری» جانبازی که در سال 1361 پس از تأیید شهادتش در سردخانه زنده بود تا با جاماندن از قافله شهدا به عنوان نمادی از صبر و مقاومت الگویی برای جامعه امروز به ویژه نسل جوان باشد.

كد خبر : ۱۷۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


هر انقلابی ممکن است در معرض آسیب و انحراف قرار بگیرد و به همین دلیل صیانت و جلوگیری از وارد شدن خلل به آن یکی از مهمترین وظایفی است که باید نسبت به آن هوشیار باشم.

كد خبر : ۱۸۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


در حالی که خبرنگاران صداوسیما و مطبوعات برای مصاحبه با مصدومین حادثه به بیمارستان امام (ره) پلدختر مراجعه کردند،خبرنگاران نتوانستند با مصدومین مصاحبه کنند.

كد خبر : ۱۸۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


جانشین فرمانده بسیج پلدختر گفت:از همان لحظات اولیه وقوع حادثه در منطقه پران پرویز حاضر شدیم و اوضاع را از نزدیک بررسی می کردیم.

كد خبر : ۱۸۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:پشت صحنه اصلی حوادث کشمیر استکبار که این چنین در منطقه بر علیه مسلمانان آشوب ایجاد می کند.

كد خبر : ۱۸۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


برای بازدید از منطقه فلک الدین خرم آباد راهی می شویم؛ منطقه ای که در شمال غربی خرم آباد است و اگر چه در نقشه جغرافیایی این شهر دور نیست اما انگار فرسنگ ها از نگاه ها دور افتاده و سال هاست که مردمانش در گوشه ای از شهر آرام و بی صدا زندگی می کنند.

كد خبر : ۱۸۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


سبک مدیریت کشور ما که بر اساس اسلام ناب بنا نهاده شده و آرمان‌های والای آن بر دستورات قرآنی و آموزه‌های دینی استوار است، تجمل‌گرایی و دریافت حقوق و مزایای نجومی را نمی‌پذیرد.

كد خبر : ۱۸۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:دانشگاه علوم پزشکی لرستان نسبت به ارتقاء تجهیزات پزشکی،جذب متخصص،ارتقاء دانشکده پرستاری ،درمانگاه شبانه روزی معمولان و راه  اندازی بخش دندانپزشکی در بیمارستان امام(ره) این شهرستان اقدامات لازم را انجام دهد.

كد خبر : ۱۸۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


صدام در خلال نامه هایش خواستار گفتگوی رودر رو با آیت الله خامنه ای و آیت الله هاشمی رفسنجانی می شود.
كد خبر : ۱۸۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


معاون ساخت و توسعه راههای شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت:عملیات مطالعه راه آهن خرم آباد - اندیمشک مصوب شده در حال اجرا است .

كد خبر : ۱۸۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


در آستانه 17مردادماه روز خبرنگار ،فرصتی تا قسمتی از تلخی های کار خبرنگاری را اطلاع رسانی کنیم.

كد خبر : ۱۸۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمنان دام‌های پیچیده‌ای پیش روی ملت‌ها پهن کرده است گفت: در دنیای امروز دام‌هایی که در عرصه فرهنگی می‌بینیم ابعاد بسیار گسترده دارد.

كد خبر : ۱۸۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


در روزهای گذشته، مسئولان استان کرمانشاه هم از انهدام دو تیم تروریستی در این استان خبر دادند که قصد انجام عملیات خرابکارانه در شهرهای مرزی و برخی امکان زیارتی را داشتند.

كد خبر : ۱۸۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸


هنگامی صفحه حوادث جراید و مطبوعات را رصد می کنیم بیشتر شاهد خودکشی افراد مجردی هستیم که بخاطر بیکاری و افسردگی دست به این عمل وحشتناک می‌زنند.

كد خبر : ۱۸۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی لرستان از مسمومیت 12 نفر بر اثر انتشار گاز کلر استخر شهرستان کوهدشت خبر داد.

كد خبر : ۱۸۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


جاده کوهدشت، خرم آباد، پس از گذشت 10 سال هنوز به بهره برداری نرسیده؛ تا همچنان حادثه در این جاده بیداد کند و جان مسافران زیادی در کام مرگ فرو برود.

كد خبر : ۱۸۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


کمبود پزشک متخصص در بروجرد چند سالی است که بیماران را رنج می دهد و این کمبود تخصص ها در اواخر هفته بیشتر مشهود است به طوری که اگر فردی آخر هفته در بروجرد بر اثر تصادف و یا حادثه ای دچار شکستگی شود باید تا رسیدن شنبه درد بکشد تا متخصص ارتوپد این بیمار را ویزیت کند و آتل بندی و تجویز چند مُسکن تجویز موقتی در اورژانس است.

كد خبر : ۱۸۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد از ریزش آوار و جان باختن یک کارگر در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر به جای 6 ماه دویدن دنبال گشایش دلار، دولت‌های ما طرح حذف دلار از تجارت بین‌المللی را پیگیری می‌کردند به طور قطع به نتیجه رسیده بودند.

كد خبر : ۱۸۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، پیام مهمی خطاب به برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان صادر نمودند.

كد خبر : ۱۸۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


ظهر امروز مسیر چهار خطه سراب دوره به کوهدشت در حالی با حضور معاون وزیر راه افتتتاح شد که پیش از این تعلل در افتتاح این پروژه موجب کشته شدن 8 نفر از هموطنانمان در تصادفات رخ داده در این مسیر شده بود.

كد خبر : ۱۸۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


نماز عید سعید قربان با شکوه خاص و با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در مسجد جامع این شهر اقامه شد.

كد خبر : ۱۸۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


برگزاری مراسم عروسی در شب شهادت ائمه اطهار (ع) در الیگودرز سبب نارضایتی مسئولین و مردم شده است و بیشتر مردم چشم انتظار اقدام متولیان فرهنگی در این خصوص هستند.

كد خبر : ۱۸۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


با توجه به حوادث ناگواری که هر 2 ماه یکبار در سیمان دورود اتفاق می افتد،کمتر از 5 سال دیگر کارخانه تهی از کارگر می شود.

كد خبر : ۱۸۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


اشترینان شهری با پیشینه تاریخی زیاد همچنان در غبار محرومیت قرار دارد و در جاده این شهر پس از پنج سال افتتاح هنوز از روشنایی، نیوجرسی و بلوار خبری نیست و به گفته مسئولان اعتبار برای تکمیل جاده وجود ندارد و این شهر آخرین اولویت شهرستان قرار دارد.

كد خبر : ۱۸۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


چهلمین روز درگذشت دهقان فداکار لرستانی در حالی با حضور جمعی از اهالی روستا برگزار شد که تاکنون هیچ گونه حمایتی از خانواده ی «رشید نامداری گراوند» صورت نگرفته است.

كد خبر : ۱۸۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مذاکرات هسته‌ای که مدعی هستند به واسطه آنها خطر جنگ با آمریکا از ایران دور شده است، گفت: آمریکا جنگش را با ایران در سالهای 59 تا 67 انجام داد و شکست خورد.

كد خبر : ۱۸۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


مناظره هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، نامزدهای دو حزب اصلی دموکرات و جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا دیشب برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


علی جنتی در دوران سکان‌داری فرهنگ و هنر کشور با مشکلات فراوانی روبه‌رو بوده است. اکنون که زمزمه‌های خداحافظی او از این وزارتخانه شنیده می‌شود باید پرسید او از کدام ناحیه بیشترین ضربه را خورد؟

كد خبر : ۱۸۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


نوع واکنش مسئولین به خصوص وزیر بهداشت به حادثه فارغ از انسان دوستانه و مسئولانه بودن حرکت، یادآور نگاه تبعیضی به شهروندان می شود و این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا اگرخدای ناکرده خانواده ای عادی(بخوانید غیرمشهور) در فلان روستا یا در فلان نقطه شهر براساس چنین حادثه ای دچار خسران می شد، باز هم وزیر بهداشت پیام می داد و قائم مقام روانه عیادت می کرد و یا نه برخوردی عادی داشت و ترجیح می داد روند عادی طی شود و نگاهی ویژه حاکم نشود.

كد خبر : ۱۸۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


استاندار لرستان با بیان اینکه لرستان در بین 5 استان حادثه خیز کشور قرار دارد، گفت: بلایای طبیعی سالانه 300 میلیارد توامن خسارت به لرستان وارد می‌کنند.

كد خبر : ۱۸۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


مدرسه فرهیختگان خرم آباد با وجود قرار گرفتن در مرکز شهر، در شرایط نامناسبی قرار  دارد به طوری که روز به روز به سوی فرسودگی و وضعیت خطرناک ساختمانی پیش می رود.

كد خبر : ۱۹۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


فتنه88خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی که هر ایرانی باید این حرکت ضد انقلابی را محکوم کرده و به عنوان سند خیانت عده ای فریب خورده ،مال پرست و خیانتکار به نظام ورهبری برای نسل های آینده معرفی شود.  

كد خبر : ۱۹۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه لرستان گفت:برخی از منازل مسکونی معمولان در معرض سیلاب قرار دارند که لزوم تسریع در ساخت دیواره ساحلی این شهر را می رساند.

كد خبر : ۱۹۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


‌تردد تانکرهای سوخت‌رسان عراقی از همه محورهای استان‌های لرستان، ایلام، خوزستان و چهارمحال و بختیاری‌ ممنوع است.

كد خبر : ۱۹۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


شب گذشته براي سومين سال پياپي باران هاي پائيزي در لرستان قرباني گرفت و این بار یک دانشجوی ایلامی بود که به قربانگاه بی تدبیری کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با خانواده دانشجوی ایلامی که در سیل روز گذشته (دوشنبه) خرم آباد غرقه شده است، ابراز همدری کرد.

كد خبر : ۱۹۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


خرم آباد مرکز لرستان که به دلیل وجود چشمه های فراوان وآب های سطحی فروان به ونیز ایران مشهور امروز بر اثر سیلاب دو دانشجوی غیر بومی را به کام مرگ فرستاد.

كد خبر : ۱۹۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


بر اساس نقل های تاریخی نیز از گذشته های بسیار دور و در دوره حیات ائمه هدی (ع) نیز در این ایام خاص سنت پیاده روی به قصد زیارت وجود داشته است. سنتی که معمولا از نجف و با زیارت امام علی علیه السلام آغاز می شد.

كد خبر : ۱۹۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲


آزادراه خُرَم زال که با نام آزادراه خرم‌آباد - پل زال نیز شناخته می‌شود و عملیات ساخت آن از سال ۱۳۸۴ آغاز شده  در حد فاصل دو شهر خرم‌آباد و اندیمشک به طول ۱۰۴ کیلومتر قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۹۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲


پروژه دیواره ساحلی پلدختر پس از گذشت12سال هنوز در کش وقوس جلسات اداری،مصوبات کاغذی و وعده های بدون عمل به سرانجام خاصی نرسیده است.

كد خبر : ۱۹۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


ستاد مرکزی اربعین با اعلام اینکه صدور روادید اربعین فقط تا 28 آبان‌ماه امکان پذیر است اعلام کرد به هیچ وجه لغو روادید در دستور کار نیست.

كد خبر : ۱۹۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد گفت: صبح امروز گاز گرفتگی جان اعضای خانواده 5 نفره را در منزل مسکونی واقع در فاز 2 اندیشه بروجرد گرفت.

كد خبر : ۱۹۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸


پس از گذشت حدود یک سال از حمله گرگ به گله روحانی ،بر اثر حمله مجدد گرگ های گرسنه،روحانی بازهم متحمل خسارت  شد.

كد خبر : ۱۹۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


حضرت آیت الله خامنه‌ای یک‌سال و هشت ماه بمباران مردم یمن و نابود کردن زیرساختهای این کشور به‌دست دولت سعودی را یکی دیگر از حوادث تلخ این روزهای منطقه برشمردند و گفتند: دولتهای مستقل باید با این حوادث مقابله کنند.

كد خبر : ۱۹۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان از ابتدای سال جاری دستورات متعددی را به مسئولان و اعضای هیئت دولت داده، دستوراتی که تنها در حد همان دستور باقی مانده و اثری از عمل به آن‌ها در جامعه دیده نمیشود.

كد خبر : ۱۹۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


فرماندار پلدختر گفت:دستگاه های اجرایی پلدختر برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی که ممکن بر اثر سیلاب به وجود بیاید،آمادگی لازم را دارند.

كد خبر : ۱۹۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


مدیرکل آموزش وپرورش لرستان گفت:با توجه به مصوبه ستادمدیریت بحران لرستان و بارندگی های شدیدی که در استان داریم،مدارس لرستان فردا پنج شنبه 11 آذرماه تعطیل است.

كد خبر : ۱۹۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


در روزهای گذشته سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه و اطلاعیه هایی مبنی بر بارندگی شدید وسیلاب در استان های غربی همچون لرستان خبر داده که این مسئله باعث نگرانی مردم در شهرستان پلدختر شده است.

كد خبر : ۱۹۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


فرماندار پلدختر گفت:از اوایل شب گذشته بارندگی ها کم کم در پلدختر آغاز شده و تاکنون خسارتی گزارش نشده است.

كد خبر : ۱۹۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


فرماندار پلدختر گفت:به علت بارندگی که از شب گذشته تا امروز ادامه داشت،آسفالت خیابان هفتم تیر نشست کرد و کانال جمع آوری آب های سطحی وفاضلاب کوی سازمانی ها مسدود شد.

كد خبر : ۱۹۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: اعضای کمیسیون قضایی جریمه مالی را برای متقلبین در تدوین پایان‌نامه‌های علمی تعیین کردند.

كد خبر : ۱۹۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵


بیمه تنها راه جبران خسارت‌های ناشی از حوادث طبیعی به محصولات کشاورزی محسوب می‌شود اما با وجود اینکه کشاورزی در لرستان همواره در معرض حوادث طبیعی قرار دارد کشاورزان لرستانی استقبال خوبی از بیمه کشاورزی ندارند و به همین دلیل سالانه خسارات زیادی را متحمل می‎شوند.

كد خبر : ۱۹۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


ده نمکی خاطر نشان کرد: دنیا آبستن حوادث بسیار مهمی است و آنچه در 30 سال گذشته اتفاق افتاده نسبت به انچه پیش روی جوانان مخصوصا دانشجویان است بسیار ناچیز است، در سه دهه اخیر مسئله جنگ سرد بود اما امروز رویارویی ها به شدت در حال علنی شدن است و آنچه خود غربی ها تعبیر می کنند دنیا در آستانه جنگ جهانی سوم است.

كد خبر : ۱۹۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت: احداث دیواره ساحلی در معمولان از مطالبات به حق مردم این شهر که با پیگیری هایی که انجام شد اعتبار تخصیص پیدا کرد و پیمانکار مشغول کار است.

كد خبر : ۱۹۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


معاون فرماندار پلدختر گفت:زمانی که سازمان هواشناسی و ستادمدیریت بحران استان بر وقوع سیلاب هشدار دادند،دستگاه های اجرایی شهرستان باید در اماده باش کامل باشند.

كد خبر : ۱۹۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


مراسم جشن تکلیف دو هزار تن از دانش‌آموزان پسر مدارس شهر تهران، در حسینیه امام خمینی(ره) و با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: با وجود بحران آفرینی مستمر حامیان رژیم صهیونیستی برای به فراموشی سپرده شدن مسئله فلسطین، این سرزمین شریف به برکت مقاومت و مجاهدت ملت و گروههای فلسطینی، آزاد خواهد شد.

كد خبر : ۱۹۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۴


استاندار لرستان با بیان اینکه بسیاری از مدیران و کارشناسان با خودروهای دولتی به همراه خانواده در ایام تعطیل تردد می‌کنند، گفت: استفاده از خودروهای دولتی در ایام تعطیل کاری غیراخلاقی و نادرست است.

كد خبر : ۱۹۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۵


وزیر راه و شهرسازی در نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما نسبت به نحوه پوشش رسانه‌ای حادثه تصادم دو قطار مسافربری انتقاد کرد.
كد خبر : ۱۹۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷


امروزه سعی بر این موضوع است که منطقه و زمین لغزش سیمره و پیامدهای آنر ا به مساحت تقریبی 25 هزار هکتار که 20 هزار هکتار آن در مرز سیاسی لرستان را به عنوان یک ژئو پارک در مجامع جهانی به ثبت برسانند.

كد خبر : ۱۹۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


ترویج موسیقی، اکران فیلم‌های سینمایی هالیوودی بدون سانسور و با پخش صحنه‌های غیراخلاقی و وضعیت رو به افول فرهنگی در دانشگاه لرستان تنها بخشی از رفتارهای ضد ارزشی است که با حمایت قاطع مسئولان این دانشگاه سبب ولنگاری فرهنگی شده است.

كد خبر : ۱۹۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


آمار و اطلاعات نشان می دهد که تحولات سال 88 سهم قابل توجهی در تحریم ها و فشارهای بین المللی(تحریم های سازمان ملل متحد) و خارجی یک جانبه (تحریم های ایالات متحده) وچند جانبه (تحریم های اتحادیه اروپا) و تداوم رکود اقتصادی و حتی تورم رکودی در جمهوری اسلامی ایران داشت. 

كد خبر : ۱۹۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


فتنه 88 شاید به ظاهر ساختاری سیاسی داشته باشد اما از نقش آن در افزایش فشارهای اقتصادی بر کشور و تنگ کردن عرصه بر مردم نباید گذشت این در حالی است که ساختار تحریم‌های فعلی ایران، ریشه در قطعنامه 1929 شورای امنیت دارد که 25 خرداد 1389 صادر شد.

كد خبر : ۱۹۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


برخی از جاده های روستایی در شهرستان چگنی تخریب شده و می توانند موجب بروز حوادث در مسیرهای خود شوند.

كد خبر : ۱۹۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


کارشناس طب سنتی گفت: مسئله مزاج یکی از مسائلی است که در تعیین انتخاب همسر باید درکنار مسائل دیگر مانند ایمان، شرایط خانوادگی و... نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۹۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


سرپرست سازمان حج و زیارت با بیان اینکه نام نویسی قانونی عتبات فقط در ۲۳۰۰ دفتر زیارتی مجاز در کشور انجام می‌شود گفت:‌ زائران حتماً کد کارگزاری از دفاتر زیارتی بخواهند.

كد خبر : ۱۹۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه همایشی با حضور مدیران استانداری را تبدیل به صحنه تک خوانی زنان آوازه خوان کرد.

كد خبر : ۱۹۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


34 ساعت از حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می‌گذرد و مأموران همچنان بی‌وقفه تلاش می‌کنند تا هر چه سریع‌تر آواربرداری پایان یابد.

كد خبر : ۱۹۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱


فاجعه پلاسکو در شرایطی رخ داد که قانون مدت ها پیش برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی راهکارهای دقیقی را ارائه کرده بود، اما کم‌کاری برخی دستگاه ها باعث شد تا فاجعه ای بزرگ در قلب تهران رخ دهد.

كد خبر : ۱۹۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


معاون برنامه‌ریزی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون به 186 طرح کشاورزی  50 میلیارد و 671 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.

كد خبر : ۱۹۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


امام جمعه معمولان گفت:با توجه به وظیفه خطیر وحساسی که آتش نشانان دارند،دولت بایستی با رفع دغدغه های آنها،از مقام این قشر زحمتکش تجلیل کند.

كد خبر : ۱۹۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴


دومین نشست خبری حادثه پلاسکو با حضور رئیس ستاد برگزاری مراسم تشییع شهدای آتش نشان، جانشین پلیس تهران بزرگ، سخنگوی ستاد بحران حادثه پلاسکو و رئیس شورای اطلاع رسانی شهرداری تهران و مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


گودرزی گفت: بحث‌ها زمانی فایده دارد که موجب پیشگیری از تکرار حوادثی مانند پلاسکو شود وگرنه صرف برگزاری این جلسات، تحلیل و بررسی، ارائه اخبار و نهایتا بسنده کردن به رساندن یک گزارشی به سمع مردم مشکلی را حل نمی‌کند.

كد خبر : ۱۹۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


دادستان تهران گفت: دستگاه های اجرایی مانند وزارت مسکن و شهرسازی، شهرداری و سازمان نظام مهندسی و هر دستگاهی که در حوزه مسائل شهری وظایفی بر عهده دارد، باید به وظایف ذاتی خود در این زمینه عمل نماید.

كد خبر : ۱۹۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: ششمین بیمارستان صحرایی بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با نام بیمارستان صحرایی شهید هوشنگ الهیاری از ۱۹ بهمن ماه سال جاری در روستای سراب حمام پلدختر برپا می‌شود

كد خبر : ۱۹۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شهرداری پلدختر در احداث دیواره ساحلی و آسفالت معابر تلاش کند و در این خصوص هم استاندار لرستان نسبت به تخصیص اعتبارات به این شهر توجه کند.

كد خبر : ۱۹۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹


قانون سرقفلی که در زمان سلطنت پهلوی ایجاد شد همچنان ادامه دارد و منجر به ایجاد معضلاتی در واحدهای صنفی شده که در صورت ادامه به ایجاد پلاسکوهایی دیگر منجر می شود.

كد خبر : ۱۹۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جانفشانی های بسیجیان در دوران دفاع مقدس گفت: جانفشانی های آتش نشانان در مواجهه با حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو یاد آور همان رشادت هاست و ملت ایران قدردان فرزندان دلیر خود می باشد.

كد خبر : ۱۹۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


در پی بارش سیل آسای باران در جنوب سیستان و بلوچستان خسارت های زیادی به راه های ارتباطی و زیرساخت های وارد شده و برخی از مسیرهای روستایی نیز مسدود شده است.

كد خبر : ۱۹۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶


رهبر معظم انقلاب با اشاره به رفت‌وآمد و مذاکرات برخی دولتهای اروپایی در تهران در طول یک‌سال و نیم اخیر فرمودند: در عین حال، اغلب توافقات انجام‌گرفته عملی نشده است.

كد خبر : ۲۰۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


کتاب «قدر و بدر» تحلیل عرفانی - قرآنی شب قدر تالیف مهرداد ویسکرمی از سوی انتشارات ستارگان آسمان منتشر شد.

كد خبر : ۲۰۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


پس از گذشت بیش از 2 ماه از وقوع حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه هفت‌خوان، امروز جلسه استیضاح آخوندی برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


سرپرست  شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:اتاق بحران در شبکه بهداشت و درمان پلدختر راه اندازی می شود.

كد خبر : ۲۰۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


بخشدار معمولان گفت:تمهیدات لازم برای استقبال واسکان مسافرین نوروزی در معمولان اندیشیده شده است.

كد خبر : ۲۰۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


نخستین نشست مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز در مجتمع فرهنگی شهر آفتاب واقع در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) آغاز شد.

كد خبر : ۲۰۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از شاعران مذهبی خاطرنشان کردند: پیروی واقعی از ائمه معصومین در متابعت عملی از آن بزرگواران و استمرار مبارزه با کفر و نفاق است.

كد خبر : ۲۰۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


چک 60 میلیون تومانی بیمه حوادث صبح امروز تحویل دانش آموز آسیب دیده از سانحه سوختگی شد.
كد خبر : ۲۰۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹


جاده وحشت در نزدیکی های سال جدید بازهم حادثه ساز شد و شب گذشته در دو حادثه با حد فاصل زمانی چند ساعت 4مصدوم و 9حادثه دیده برجای گذاشت.

كد خبر : ۲۰۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳


مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: تعداد 35هزار و چهارصد  شصت و سه نفر از خدمات طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر استان لرستان بهره مند شده اند.

كد خبر : ۲۰۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۵


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:استاندار لرستان با گذشت بیش از سه سال هنوز نتوانسته در خصوص مشکلات اقتصادی،معیشت،بیکاری و محرومیت استان وشهرستان پلدختر اقدام موثری انجام دهد ،پس نیازاست در این خصوص رئیس جمهور نسبت به مسائل لرستان شخصا ورود پیدا کنند.

كد خبر : ۲۰۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۱


معاون امداد و نجات هلال احمر لرستان گفت: تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان لرستان ایام نوروز به ۲۴۶۷ نفر امدادرسانی کردند.

كد خبر : ۲۰۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴


دولتی هایی که در ماجرای قطار سمنان سکوت اختیار کردند و در آتش سوزی پتروشیمی ها نیز از تهران و سایر شهرها برای مهار آتش کمک گرفتند و برای هر 2 حادثه هیات ویژه ای نیز تشکیل ندادند، در ماجرای پلاسکو پیش قدم شده اند و اتفاقا همه تقصیرها نیز گردن جریانی انداخته اند که حضور احتمالی اش در انتخابات پیش روی، جایگاه حسن روحانی را برای حضور در دولت دوازدهم به مخاطره می اندازد.

كد خبر : ۲۰۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


حضرت زینب(س) پیام آور نهضت عاشورا و اسوه صبر و بردیاری است که پس از واقعه عاشورا ندای مظلومیت کاروان کربلا را به همه دنیا رساند و با سخنرانی ها خود در واقع به بیدارگری پرداخت، نام کربلا با نام حضرت زینب(س) عجین شده است

كد خبر : ۲۰۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴


 استان لرستان بواسطه موقعیت جغرافیایی خاص و ویژه خود به عنوان یکی از پر بارش ترین استان های کشور به شمار می رود، با این وجود به دلایل مختلفی همچون عدم کنترل مناسب آب های روان هر ساله شاهد بروز خسارات زیادی به دلیل جاری شدن سیل در مناطق مختلف این استان هستیم.

كد خبر : ۲۰۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷


استاندار لرستان گفت:شرکت آب منطقه ای و جهاد کشاورزی استان نسبت به تعیین تکلیف پروژه های آبرسانی کشاورزی پلدختر برنامه ریزی مدون تهیه کنند.

كد خبر : ۲۰۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:با موافقت استاندار لرستان، کارگروه ویژه استانی آب و کشاورزی شهرستان پلدختر با حضور مدیران کل استانی در این شهرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۰۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی جان باختن تعدادی از کارگران معدن در استان گلستان را تسلیت گفت.

كد خبر : ۲۰۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴


بدنبال سخنان اخیر آقای روحانی در همدان و کرمانشاه احمد توکلی طی نامه ای به روحانی به وی هشدار داد.
كد خبر : ۲۰۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


نماینده شرکت بویر صنعت در کارخانه فولاد یاسوج با بیان اینکه ساعت 3 به من خبر دادند که کوره این کارخانه منفجر شده است، افزود:بر اثر این حادثه 9 کارگر مصدوم شدند که سوختگی سه نفر از آنها بسیار وخیم است.

كد خبر : ۲۰۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲


‍ کودک سه ساله فاریابی بر اثر عقرب گزیدگی شب گذشته پس از مراجعه به درمانگاه فاریاب فوت کرد.

كد خبر : ۲۰۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴


کارشناس انرژی گفت: پیام ترامپ مبنی بر آزادسازی ۳۴۰ میلیون بشکه نفت خام ذخیره آمریکا اثر روانی بر بازار نفت داشت و منجر به کاهش قیمت بعد از اجلاس اوپک شد.

كد خبر : ۲۰۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


رهبر معظم انقلاب با بیان این‌که ناگفته‌هایی درباره امام و انقلاب وجود دارد که باید به مرور در ذهن جامعه جای گیرد، فرمودند: انقلاب یک تحول عمیق بود.

كد خبر : ۲۰۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


وزارت کشور در اطلاعیه‌ای درخصوص وقایع تروریستی روز جاری در تهران اعلام کرد: در مجموع بر اساس گزارش‌های دریافتی در دو واقعه روز جاری، تعداد 12 نفر از هموطنان شهید و 42 نفر نیز مجروح شدند.

كد خبر : ۲۰۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


حضرت آیت الله خامنه‌ای درباره‌ حادثه‌ تروریستی امروز تهران فرمودند: ملت ایران دارد حرکت می‌کند و پیش می‌رود؛ این ترقه‌بازی‌هایی هم که امروز شد، در اراده‌ی مردم تأثیری نخواهد گذاشت.

كد خبر : ۲۰۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


ذوالفقاری گفت: درباره حوادث تروریستی تهران نتایج خوبی به دست آمده که در ساعات آینده این نتایج را توضیح می‌دهیم.

كد خبر : ۲۰۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۹


پیکر شهدای حادثه تروریستی تهران پس از اقامه نمازجمعه با حضور هزاران نفر از مردم روزه دار تشییع شد.

كد خبر : ۲۰۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۹


استاندار لرستان گفت:اعتبارات عمرانی امسال لرستان 9 هزار و 770 میلیارد ریال،که به میزان 2 هزار و 660 میلیارد ریال بین 25 دستگاه استان توزیع شده است. 

كد خبر : ۲۰۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


در سالروز ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام)، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی میهمان ضیافت افطار رهبر انقلاب بودند.

كد خبر : ۲۰۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مسائلی همچون «حقوق بشر، تررویسم و ادعای ایجاد بی‌ثباتی از سوی ایران در منطقه» را بهانه‌های آمریکا علیه نظام اسلامی دانستند و خاطرنشان کردند: آمریکا، خود تروریست و تروریست‌پرور است.

كد خبر : ۲۰۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


رییس جمهور گفت: با تلاش‌های گسترده نیروهای مقتدر امنیتی و اطلاعاتی بسیاری از اقدامات تروریستی کشف و خنثی شده است و به خاک و خون کشیدن مردم بی دفاع، توسط چند تروریست مزدور، زمینه ساز آمادگی بیشتر مردم برای نابودی جنایتکاران خواهد بود.

كد خبر : ۲۰۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:سپاه پاسداران به تلافی عملیات تروریستی تهران،عملیات موشکی "لیله القدر " را بر علیه مواضع تروریستی داعش  با موفقیت انجام داد. 

كد خبر : ۲۰۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عملیات موشکی سپاه علیه مواضع داعش در سوریه، فقط عملیات نظامی نبود، بلکه یک پیام روشن بود.

كد خبر : ۲۰۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:سپاه پاسداران در حمله موفقیت آمیز موشکی به دشمنان نظام نشان داد توان موشکی نظام جمهوری اسلامی ایران در حد حرف وماکت نیست.

كد خبر : ۲۰۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳


رئیس دادگستری پلدختر گفت:نقش بی بدلیل و مهم شهید بهشتی در ایجاد دستگاه قضایی و قانون اساسی بر کسی پوشیده نیست .

كد خبر : ۲۰۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷


فرماندار ازنا گفت: در جریان تیراندازی در یک مراسم عروسی در روستای نصرت آباد ازنا سه نفر مجروح شدند.

كد خبر : ۲۰۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با صدور پیامی جان باختن تعدادی هموطنان عزیزمان را به ملت ایران،خانواده ها وبازماندگان تسلیت گفت.

كد خبر : ۲۱۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۷


امام جمعه پلدختر گفت:ولایتمداری مهمترین شاخصه تفکر بسیجی که برنامه ها واقداماتی هم از طریق این نیرو انجام می گیرد بر اساس فرامین مقام معظم رهبری می باشد.

كد خبر : ۲۱۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳


نائب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس گفت:طرح مسائل اختلاف انگیز در بین شیعه و سنی امروز به مصلحت نیست و نباید به دشمنان اسلام بهانه طرح توطئه جدید داد. 

كد خبر : ۲۱۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۷


استاندار لرستان گفت: سرما، بارش شدید برف، کولاک و رعدوبرق شدید و از طرفی تاریکی هوا و خستگی مفرط شرایطی را پیش آورده که کوهنوردان متوجه فاصله زیاد افراد از همدیگر نمی‌شوند.

كد خبر : ۲۱۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


یکی از اساتید حوزه های علمیه خرم آباد گفت:وحدت حوزه و دانشگاه در برهه فعلی سد محکمی برای مقابله با توطئه ها و شیطنت های مستکبرین است.

كد خبر : ۲۱۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اگر برای مردم استان کرمان اختلالی در زمینه ارتباطات بحران پیش آمده ‌عذر می‌خواهم.

كد خبر : ۲۱۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۳۰


باگذشت 9سال از فتنه 88،همچنان برخی ها با شیطنت از پاسخ دادن به این سوال که موضع شما در قبال فتنه 88چیست ؟روزه سکوت در پیش گرفته اند.

كد خبر : ۲۱۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۵


برخی ها به عمد یا سهوا در خیلی از مسائل توسعه ای استان نام برخی شهرستان ها حذف وبه بزرگ نمایی اتفاقات یک یا دوشهرستان خاص می پردازند.

كد خبر : ۲۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۶


نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: باید حساب مردم را از اغتشاش‌گران و دشمنانی که خارج از این مرزها باعث‌وبانی این حوادث شدند جدا کنیم.

كد خبر : ۲۱۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


آقایان دولتی بدانند که کارد به اسخوان رسیده و همین شبکه های اجتماعی ضدانقلاب گریبان دولت را گرفته و درصدد ایجاد تحرک مخرب نه مسالمت آمیز اجتماعی علیه دولت هستند.

كد خبر : ۲۱۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱


رئیس‌جمهور گفت: با وحدت مسئولان تردید ندارم جمعیت ۸۰ میلیونی ایران اگر لازم باشد به خیابان آمده و در حمایت از نظام پاسخ آشوب‌گران و قانون‌شکنان را خواهند داد.

كد خبر : ۲۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱


روزنامه قانون که سابقه ی درخشانی در زدن تیترهایی علیه منافع ملی کشور دارد این بار نیز با نوشتن گزارشی در تاریخ شنبه 16 دی ماه با تیتر(اعدامی که ستایش نشد) سعی در اشتباه خواندن این اقدام قوه قضاییه را داشته است.

كد خبر : ۲۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶


فرماندهان انتظامی شهرستان های درهشهر و پلدختر بر این دو شهرستان بر برقراری امنیت شاهزاده احمد در بخش ماژین را از اولویت های پلیس این دوشهرستان برشمردند. 

كد خبر : ۲۱۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تلگرام به ما خیانت کرده است و باید برای افشای اطلاعات ما محاکمه شود نباید اجازه برگشت به آن داده شود.

كد خبر : ۲۱۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


غیر از فردی که در زندان خودکشی کرد و خانواده او بعد از بازدید، خودکشی او را تایید کردند. مورد جدیدی به مجلس و ما گزارش نشده است.

كد خبر : ۲۱۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


نفت کش ایرانی سانچی که ۸ روز پیش در دریای چین دچار حریق و انفجار شده بود، بطور کامل غرق شد.

كد خبر : ۲۱۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


"محمد پیریائی" دانشجوی دانشگاه صنعت نفت محمودآباد بود که در حادثه نفتکش سانچی جان خود را از دست داد و همیشه سرباز ولایت و عاشق رهبری بود.

كد خبر : ۲۱۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


امام جمعه پلدختر گفت:انقلاب عقیدتی ملت ایران با رهبری حضرت امام و مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت در جهان نمونه است.

كد خبر : ۲۱۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰


آزادراه «خرم‌آباد-پل زال» با گران‌ترین عوارضی کشور مشکلات جدی درزمینهٔ تأمین ایمنی، امکانات امدادی و روشنایی دارد، مسائلی که موجب شده همچنان مسافران از «جاده مرگ» استفاده کنند.

كد خبر : ۲۱۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱


جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:نگذاریم فضای یاس و ناامیدی در کشور به وجود بیاید، رهبر انقلاب بارها درباره معیشت به مسئولان تذکر داده که باید مشکلات را برطرف کنند.

كد خبر : ۲۱۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:استاندار ومدیرکل راه وشهرسازی برای تعیین تکلیف پل ابراهیم آباد به منطقه آوردیم حالا مسئولان دستگاه های اجرایی راه وشهرسازی و ستاد حوادث استان برای تسریع در پروژه اقدام کند.

كد خبر : ۲۱۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۶


رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: پاول دورف رئیس شبکه تلگرام، در کشور خودش به عنوان یک اغتشاشگر شناخته می‌شود و او با تکرار حادثه‌ای شبیه آشوب‌های ما در روسیه و بکارگیری مردم علیه حکومت خود از آن کشور خارج شده است.

كد خبر : ۲۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱


اگر این نظام دیکتاتوری نبود شاید عمر خیلی از این مردم به بطالت و غفلت نمی گذشت و هدر نمی رفت ، آن روزها از لحاظ فکری،اجتماعی ،اقتصادی وابسته به شوروی ،انگلیس و آمریکا بودیم.

كد خبر : ۲۱۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۲


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:جمهوری اسلامی این روزها حرف اول و آخر را در منطقه می زند و این عزت با رشادت های رزمندگان اسلام به‌ دست آمده است.

كد خبر : ۲۱۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰


رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح گفت: من به لحاظ سیاسی حدس می‌زنم که اگر آنها [فتنه‌گران سال 88] پیروز می‌شدند، نه مهندس موسوی زنده می‌ماند نه خاتمی و نه کروبی.

كد خبر : ۲۱۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵


مدیر نمایندگی ستاد دیه لرستان با بیان این‌که ۳۹۳ زندانی جرائم غیرعمد در لرستان وجود دارد، اظهارکرد: برای آزادی این تعداد زندانی ۲۰ میلیارد تومان نیاز است که چشم امید آن‌ها به کمک خیرین است.

كد خبر : ۲۱۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۸


رهبرانقلاب، امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: واقعاً ۲۲بهمن امسال در سرتاسر کشور، ۲۲بهمن متفاوتی بود. بعد از ۳۹سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.

كد خبر : ۲۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


فرماندار پلدختر گفت:کلیه دستگاه های خدمات رسان و امدادی برای مقایله با سیلاب در این شهرستان درحالت آماده باش هستند.

كد خبر : ۲۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: 2 تیم امداد کوهستان جمعیت هلال احمر لرستان به محل سقوط هواپیما اعزام شدند.

كد خبر : ۲۱۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


رهبرانقلاب، امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: واقعاً ۲۲بهمن امسال در سرتاسر کشور، ۲۲بهمن متفاوتی بود. بعد از ۳۹سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.

كد خبر : ۲۱۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹


هواپیمای متعلق به شرکت آسمان ساعت ۸ صبح امروز پس از پرواز از فرودگاه مهر‌آباد و طی مسیر از رادار خارج شده است.

كد خبر : ۲۱۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۱


وزیر علوم روایتی را از پیگیری ها برای بازگشت دانشجویان ستاره دار و نیز بازداشتی های دی ماه 96 به تحصیل بیان کرد.

كد خبر : ۲۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


رویدادهای تلخی که امسال رخ داد آن را به  یکی از پراتفاق ترین سال های اخیر تبدیل کرد.

كد خبر : ۲۱۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی ضمن تبریک آغاز سال جدید به تمامی ایرانیان بویژه خانواده‌های معزز شهیدان و جانبازان، با دعوت آحاد مردم به کار و تلاش مضاعف، سال 97 را سال «حمایت از کالای ایرانی» نام نهادند.

كد خبر : ۲۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۹


رئیس جمهور در نخستین سخنرانی خود در سال جدید با اشاره به رقابت در انتخابات سال گذشته، گفت: بدخواهان دودستگی را می خواستند اما در انتخابات یک پیروز بیشتر نداشتیم و آن ملت بزرگ ایران بود.

كد خبر : ۲۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۹


حوادث تلخ و شیطنت های سازمان میراث فرهنگی بر علیهدر لرستان همچنان ادامه دارد،پس از ثبت پل گاومیشان و تخریب پل معلق توسط ایلامی ها حالا بزرگترین زمین لغزش دنیا که متعلق به لرستان به نام ایلام ثبت شد.

كد خبر : ۲۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۵


روزنامه اجاره‌ای مردم‌سالاری در اقدامی خباثت‌آمیز، تصویر متهم بهایی و دین‌ستیز حمله به دفتر یوتیوب را با شکل و شمایل محجبه و اسلامی منتشر کرد.

كد خبر : ۲۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: وجود داروخانه جمعیت هلال احمر در لرستان ضروری است.

كد خبر : ۲۱۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۳


رئیس جهادکشاورزی پلدختر گفت:برداشت خوشه های طلایی گندم از سطح 18هزارهکتار گندم این شهرستان آغاز شد.

كد خبر : ۲۱۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: هدف از مذاکرات هسته‌ای برداشته شدن تحریم ها بود که بسیاری از آنها برداشته نشد، ضمن اینکه اخیراً تهدید می کنند تحریم ها را با وجود تأکید قطعنامه سازمان ملل باز می گردانند.

كد خبر : ۲۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳


جانشین شایسته امام در تداوم سیره عملی و نظری امام که همگی در ادامه سیره نظری و عملی امامت شیعی است تمام طول دوره رهبری خود را در تمام گستره جغرافیایی نفوذ آن به مدرسه عظیمی برای تعلیم و تربیت و رشد همه افراد جامعه تبدیل کرده است.

كد خبر : ۲۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۲


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: من نمی‌گویم تحریم‌ها اثر ندارد، اما عمده مشکلات اقتصادی اخیر مربوط به عملکردهاست و اگر عملکردها بهتر و با تدبیرتر و بهنگام‌تر و قوی‌تر باشد، تحریم‌ها تأثیر زیادی نخواهد داشت و می‌توان مقابل آن ایستاد.

كد خبر : ۲۱۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۲


شهردار پلدختر گفت:تمهیدات لازم برای مقابله با سیلاب احتمالی براثر شدت بارش ها در شهر پلدختر اندیشیده شده است.

كد خبر : ۲۱۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴


 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر گفت:برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی در محورهای مواصلاتی پلدختر،5اکیپ راهداری به صورت آماده باش درآمدند.

كد خبر : ۲۱۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۵


پس از شش روز از وقوع سیلاب سهمگین در پلدختر لرستان،نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور از مناطق سیل زده پلدختر با استفاده از نورموبایل ،شبانه بازدید کرد.

كد خبر : ۲۱۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸


رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت:بر اساس اطلاعی که از ذی حساب گرفته ام اعتباری بالغ بر 10میلیارد ریال به صورت ویژه در قالب تملیکی و هزینه ای به پلدختر پرداخت می شود.

كد خبر : ۲۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸


مدیر کل مدیریت بحران لرستان گفت:اعتباری بالغ بر 154میلیارد تومان از ماده 10پیشگیری ستاد حوادث برای انجام امورات زیرساختی نیازمند هستیم.

كد خبر : ۲۱۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸


خانواده شهدای ترور کشور در نامه‌ای سرگشاده به سفیر دانمارک در ایران، مراتب اعتراض خود را به حمایت‌های دولت این کشور از گروه‌های تروریستی و جدایی‌طلب اعلام کردند.

كد خبر : ۲۱۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷


رئیس‌جمهور گفت: هدف اصلی آمریکا از تحریم‌ها به زانو درآوردن نظام پرقدرت جمهوری اسلامی ایران است.

كد خبر : ۲۲۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۴


مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: نخستین جشنواره رسانه‌ای خادم در استان لرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: فصل الخطاب دانستن نظرات رهبری در بصیرت سیاسی از راهکارهای مقابله با فتنه است و اگر می‌خواهیم دچار فتنه نشویم باید خودمان را با بصیرت کنیم.

كد خبر : ۲۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۰


رئیس آموزش وپرورش پلدختر گفت: 22 مدرسه تخریبی در شهرستان پلدختر وجود دارد که لیست آنها سالانه دوبار به سازمان نوسازی مدارس لرستان اعلام می شود .

 

كد خبر : ۲۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۲


فرماندار پلدختر گفت:مدیران دستگاه های اجرایی با توجه به شدت بارندگی ها و وضعیت بحران که پیش رو داریم به خارج شهرستان سفری نداشته باشند.

كد خبر : ۲۲۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۷


راهپیمایی 19 بهمن توأم با نظم بود و در میان شعارها، شعارهای تازه‌ای به گوش می‌رسید که بعضی از آن‌ها نیز روی پلاکاردها نوشته شده بود.

كد خبر : ۲۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷


به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه‌ای مهم و راهبردی را در ۷ سرفصل اساسی صادر کردند.

كد خبر : ۲۲۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۴


نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: حوادث تروریستی باعث جوشش خون ملت و ایجاد انگیزه بالاتر در ادامه راه انقلاب خواهد شد و این اقدام تروریستی نشان دهنده بغض دشمنان انقلاب به واسطه حضور باشکوه ملت در جشن 40 سالگی انقلاب است.

كد خبر : ۲۲۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه[اخیر] از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲ بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کم‌تر از چیزی است که حق مردم ایران است.

كد خبر : ۲۲۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۹


گفت‌وگوی ویژه خبری امشب سبکه 2 سیما به بررسی بازخوردهای سیاسی و اطلاعاتی مستند «ایستگاه پایانی دروغ» با حضور پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس و مهدی صرامی کارشناس رسانه و فضای مجازی پرداخت.

كد خبر : ۲۲۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵


فرماندار پلدختر گفت:عملکرد دستگاه های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان در مانور ارزیابی خوب بررسی شد.

كد خبر : ۲۲۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سخنان امریکایی‌ها درباره اعمال شدیدترین تحریمها علیه ملت ایران افزودند: آنها در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ امریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

كد خبر : ۲۲۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳


دادستان تهران گفت، برای کسانی که به نحو انبوه مرغ گران‌تر از قیمت مصوب 11500 تومان می‌فروشند حتماً پرونده قضائی به اتهام گران فروشی کلان تشکیل خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵


مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: 98 هزار خانوار از خدمات سازمان بهزیستی در استان بهره‎مند می‎شوند.

كد خبر : ۲۲۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵