پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰    عبارت مورد جستجو: حرم امام حسین(ع)

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: لحظاتی پیش انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شدە در نزدیکی حرم امام حسین(ع)، کربلای معلی را لرزاند.

كد خبر : ۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان از اجرای طرح «از حرم رضوی تا حرم امام حسین(ع)» در ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خبر داد.

 

 

كد خبر : ۶۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


تخریب خانه حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) در مدینه که محل حضور مکرر حضرت رسول خدا (س) و محل ولادت امام حسن (ع) و امام حسین (ع). همچنین محل نزول آیۀ تطهیر و حدیث کساء

 
كد خبر : ۱۰۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


مسئول جدید ستاد عتبات عالیات شهرستان پلدختر طی آئینی با حضور امام‌‌جمعه،فرماندار ،مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) این شهرستان و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان وجمعی از مدیران محلی منصوب شد.

كد خبر : ۱۲۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


فرزند شهید؛نامه پدر قبل از اینکه به حرم  امام حسین (ع) برسد به دست خود امام حسین (ع) رسید و پدرم را به سعادتش که شهادت بود رساند.

كد خبر : ۱۴۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


حرم امام حسین (ع) تا به حال هشت بار تخریب شده است که در بازسازی و تجدید بنای آن، هنرمندان ایرانی پررنگ‌ترین نقش را داشته‌اند.

كد خبر : ۱۴۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


ازدحام جمعیت به حدی که ورودی کربلا مملو از جمعیت عاشقی که پس از پیمودن مسافت ها برای زیارت امام حسین(ع) لحظه شماری می کنند.

كد خبر : ۱۵۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱


در این سالها غوغایی شبیه هیاهوی بازار آهنگران، هرکس نظریه‌ای آورد و آدرسی را نشان داد. یکی گفت موقعیت امروز ما با آمریکا موقعیت صلح حدیبیه است. دیگری گفت امام حسن(ع) هم با معاویه مذاکره و صلح کرد.

كد خبر : ۱۸۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


دبیر اجرایی ستاد مردمی اربعین لرستان گفت: همزمان با اربعین حسینی به منظور اسکان زائرین، 9 موکب توسط این ستاد در شهرهای مقدس کربلای معلی و نجف اشرف برپا می شود.

كد خبر : ۱۸۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


با نزدیک شدن به روز اربعین،خیل عظیمی از عاشقان امام حسین(ع) از اقصی نقاط ایران و70کشور جهان خود را به مرزهای ایران رساندند به طوری که امکان تردد زائرین در مسیر نجف تا کربلا نیست.

 

كد خبر : ۱۹۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷