پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۶۷    عبارت مورد جستجو: انتصاب

كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: با حکم سیدمحمد حسینی احمد علمشاهی مدیرکل جدید دفترامور چاپ وزارت ارشاد شد، در حالی که یوسف افراش تنها دو هفته بود که در سمت جدید خود منصوب شده بود و پیش از آن به عنوان سرپرست فعالیت می‌کرد.

كد خبر : ۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدتی از شروع درگیری در جریان عملیات بیت المقدس می گذشت که روی بیسیم فهمیدم سلمان کارش گیر است . فرمانده گردان ، حسین قجه ای بود که تا حدی می شناختمش . بچه  ی اصفهان بود ؛ کشتی گیر ، پهلوان و مشتی . از آن آدم ها که هم فرماندهی اش عالی و هم شجاعتش بی نظیر بود. وقتی برگشتم به قرار گاه تاکتیکی . تو قرار گاه هنوز قصه ی در گیری گردان سلمان وحسین قجه ای سر زبان ها بود . حاج احمد متوسلیان با بیسیم حرف می زد. از قیافه اش پیدا بود خیلی ناراحت است . داشت به یک نفر می گفت که : حسین و بجه هاش در محاصره هستند....

كد خبر : ۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شوراي نگهبان قانون اساسي طرح اصلاح قانون انتخابات رياست جمهوري را تاييد كرد.

كد خبر : ۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع  رسانی بیان روز:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما تاسف می‌خوریم که رئیس جمهور در تریبون عمومی مجلس سخنانی را بگوید که کاملاً مغایر با متن قانون اساسی و قوانین عادی است.

كد خبر : ۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«اِنَّ اللهَ اشتَرَی مِنَ المومِنینَ اَنفُسَهُم و اَموالَهُم بِاَنَّ لَهُمُ الجَنَّه»

كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جدید تیم فوتبال گهر گفت: مجموعه كادر فنی تیم مورد حمایت كامل و قاطع مدیریت باشگاه گهر قرار دارند و تمام تلاش مدیران تیم تامین خواسته ها و مطالبات مربیان برای موفقیت بیشتر تیم گهر است.

كد خبر : ۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


بیان روز:سامانه ویکی پدیا درحالی لیست ثروتمندترین ایرانی های جهان را معرفی کرده است که به نظر می رسد صادق محصولی تنهای میلیاردر مسلمان این لیست باشد.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:ایمان ملکا عضو ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال ۸۸ به سمت معاونت سردبیر روزنامه ایران منصوب شد

كد خبر : ۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:احتمالا انتصاب اقای یارمحمد که از نزدیکترین افراد به آقایان مشایی و ملک زاده می باشد در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها سئوالات و شبهات و نگرانی های زیادی ایجاد می نماید

كد خبر : ۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۹


بیان روز: از آغاز بحث جریانی تحت نام جریان انحرافی و انتصاب این جریان به نهاد ریاست جمهوری و شخص آقای مشایی همواره دو سؤال اساسی مطرح بود و آن اینکه آیا مشایی و احمدی نژاد یکی هستند یا اینکه دو طرز تفکر جدا از هم هستند.

كد خبر : ۱۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: پاپ فرانسیس اول، به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات عارف گفت: کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری 92 قطعی شده است.

كد خبر : ۱۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:رییس‌جمهوری آمریکا برای نخستین بار یک زن را به عنوان مدیر سازمان سرویس مخفی آمریکا منصوب کرد.

كد خبر : ۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:علت زبونی و بزدلی بی اندازه‌ی رجوی که وی را به یک فراری مفلوک و هراسان مبدل کرده است را بایستی در زن بارگی و عیاشی‌های وی جستجو کرد

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بررسی و شخصیت کاندیدای اصلی دولت احمدی نژاد از سوی روزنامه آمریکایی هافینگتون پست مورد بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:برغم تکذیب خبر استعفای ˈمحمد مایلی کهنˈ سرمربی تیم فوتبال گهر از سوی برخی مقامات
این باشگاه، هیات مدیره باشگاه گهر امروز خبر انتصاب نادر فریاد شیران به عنوان سرمربی جدید این تیم را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از همان ابتدای امر مخالفت خود را اعلام نمودم و با وزارت کشور و وزارت اطلاعات نیز در مورد صلاحیت قانونی شهردار بروجرد صحبت کرده‌ام. فشارهایی که در پشت پرده وجود داشت باعث انتخاب این فرد شد و این موضوع را معاون وزیر کشور نیز تائید میکند.

كد خبر : ۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین دلایل عقب ماندگی لرستان اداره این استان توسط مدیران غیر بومی و ناآشنا با محیط است. برای اولین بار باید بتوانیم استاندار بومی به استان بیاوریم.

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:ستاد انتخاباتی ونزوئلا اعلام کرد «نیکلاس مادورو» با کسب ۵۰.۶ درصد در انتخابات ریاست‌ جمهوری ونزوئلا پیروز شد.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:داوود احمدی‌نژاد برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.

كد خبر : ۲۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:منتقدان اسفندیار رحیم مشایی، دلایل مختلفی برای عدم صلاحیت او برای ریاست جمهوری مطرح می کنند که یکی از این دلایل، دستخط مقام معظم رهبری درباره اوست.

كد خبر : ۲۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:علی‌اکبر ولایتی در در واکنش به احتمال کنار نرفتن قالیباف به نفع سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: در نهایت از میان اصولگرایان تنها یک نفر کاندیدا می‌شود.

كد خبر : ۲۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بيان روز: باشگاه گهر دورود لرستان اين روزها با مديرعامل جديدش به دنبال ساماندهي و ريكاوري برای حضور هرچه قدرتمندتر در رقابت‌هاي فصل جديد ليگ دسته اول كشور است.

كد خبر : ۳۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:فتوای یک مفتی وهابی در عربستان سعودی درباره حرمت انتخابات، مورد تمسخر مردم در کشورهای عربی قرار گرفته است.

كد خبر : ۳۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:توسعه علم، فناوری و اقتصاد در هر کشوری مرهون تلاش، پشتکار، نوآوری و خودباوری نیروهای انسانی توانمند آن جامعه است. به شهادت تاریخ، نیروهای انسانی نخبه در هر جامعه، جزو ارکان قدرتمند و ارزشمند آن به شمار می‌روند.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:نقش مهم ولايت فقيه درجامعه اسلامي برهيچكس پوشيده نيست

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:۱۳ مرداد روزی است که احمدی نژاد دیگر رئیس جمهور نیست. او ۸ سال بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زد و در این مدت توانست خدمات زیادی به جمهوری اسلامی برساند. البته در برنامه­ ها و عملکرد او اشتباهاتی نیز وجود داشت که در این مجال بررسی نمی­ کنیم.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رییس‌جمهور طی حکمی آیت‌الله سیدمحمد حسینی خامنه‌ای را به ریاست بنیاد ایران‌شناسی منصوب کرد.

كد خبر : ۳۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:وقتی اواخر اسفند ۶۱، پس از تحمل مدت حبس مجددا به دوکوهه برگشتم، اصلا تو حال خودم نبودم. یک روند گریه می‌کردم. حرف من این بود؛ چرا باید من را نزدیک یک ماه در بدترین شرایط زندانی کنند؟ به جرم اینکه رفتم و چادرهای خالی را برای بچه‌های بی‌سرپناه بسیجی آوردم تیپ.

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:"ديده بان بيان روز "وقايع 19تيرماه را رصد كرد.

كد خبر : ۳۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:سرپرست هیئت دوومیدانی استان لرستان از انتصاب سرپرستان هیئت دو و میدانی چهار شهرستان استان خبر داد.

كد خبر : ۴۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:خطیب موقت جمعه تهران، حزب‌الله لبنان را از مفاخر مسلمانان و بشریت دانست و گفت: قرار دادن نام این گروه در لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپایی، موجب بی‌آبرویی این اتحادیه است.

كد خبر : ۴۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه در مقطعی که مجلس این کمیسیون را موظف به پیگیری حادثه ۲۲ بهمن در قم کرد ریاست جلسه با ابوترابی فرد بود و لاریجانی در سفر خارج از کشور حضور داشت، گفت: اعضای کمیته بررسی حادثه قم در یک روند قانونی انتخاب شدند و این حاشیه پردازی‌ها به دور از واقعیت و به دور از شان افرادی است که این گونه مطالب را عنوان می‌کنند.

كد خبر : ۴۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:در مراسمی معاونین فنی و عملیاتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه لرستان معرفی شدند.

كد خبر : ۴۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:وزیر کشور با صدور حکمی براساس پیشنهاد استاندار لرستان، سجاد معین را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی استانداری منصوب کرد.

كد خبر : ۴۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:رئيس مرکز حراست رياست جمهوري،رئيس‌دفتر، رئيس دفتر بازرسي و معاون پارلماني روحاني منصوب شدند.

كد خبر : ۴۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر محمود احمدی نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

كد خبر : ۴۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:مهمترين اخبار را در "ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:نماينده ولي فقيه درلرستانگفت:مال و آبروی انسان ها زمانی حفظ می شود که امنیت اخلاقی حفظ شود.

كد خبر : ۴۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

 

كد خبر : ۴۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:مديركل جدید ثبت اسناد و املاك لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۴۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:رییس جمهوری اسلامی ایران، در حکمی محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور منصوب کرد.

كد خبر : ۴۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:امام‌جمعه موقت تهران بر ضرورت توجه به بیت‌المال تاکید کرد و گفت: ما در شرایطی نیستیم که هزینه‌های غیرمعمول خرج شود؛ مثلاً دکوراسیون‌ها عوض شود. با همین وضع موجود بسازید و هزینه‌ای را بر دوش مردم و بیت‌المال تحمیل نکنید.

كد خبر : ۴۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:مسئول روابط‌ عمومی سپاه، اظهارات وزیر پیشنهادی نفت در خصوص وابستگی شرکت اورینتال کیش به مجموعه‌های سپاه را قویاً تکذیب کرد.

كد خبر : ۴۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز: رییس جمهور، وزرا و معاونین رییس جمهور دیروز و پس از پایان اولین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آنان پاسخ گفتند.

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:سازمان سیا بعد از گذشت 6 دهه از زمان کودتای 28 مرداد، رسماً اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهد آمریکا این کودتا را هدایت و رهبری کرده است.

كد خبر : ۴۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:این روزها در آستانه شروع سال جدید تحصیلی هر لحظه انتظار می رود که تغییر یکی از معاونان و یا روسای دانشگاهها بر روی تلکس های خبری قرار گیرد،

كد خبر : ۴۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:ظرف دیروز و امروز در نهاد ریاست جمهوری ۱۰ انتصاب صورت گرفت که طی این انتصاب‌ها،یک نفر همزمان به سه مسئولیت مهم منصوب شد.

كد خبر : ۴۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:ساختمان هیئت دولت  میزبان خبرنگاران رسانه‌های جمعی بود تا بار دیگر دولتمردان پاسخگوی سئوالات اصحاب رسانه باشند.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:آیا می دانید هولوکاست واقعی در ایران رخ داده است؟از قحطی بزرگ در ایران چه می دانید؟ آیا می دانید مابین سالهای 1917 تا 1919 بیش از 40 درصد جمعیت ایران جان خود را از دست دادند؟

كد خبر : ۴۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:فیلمساز درجه سه‌ای که فیلم‌هایش از فرط ضعف و ابتذال حتی در جشنواره سینمای جوان محلی هم قابل نمایش نیست، صرفا به خاطر وطن‌فروشی رئیس افتخاری جشنواره نورنبرگ شد!

كد خبر : ۴۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:"پرویز فتاح "وزیر نیرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» این هفته به بیان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:سخن اشکال‌گیران به رأی الهه راستگو بسیار قبیح است از آن جهت که تمام رجال سیاسی متفق القول هستند که از کارکردهای غلط تحزب در غرب حل شدن اراده‌های فردی در اراده گروهی است که بعضاً ممکن است به مصلحت مملکت نباشد.

كد خبر : ۵۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۵۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بیان روز:در "دیده بان بیان روز "از اخبار سیاسی روز آگاه شوید.

كد خبر : ۵۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی(فرا) در بیانیه‌ای اقدام رئیس‌جمهور مبنی بر انتصاب محمود واعظی به سرپرستی مرکز ملی فضای مجازی و دبیرخانه شورایعالی فضای مجازی را غیرقانونی خواند.

كد خبر : ۵۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:مدیرعامل باشگاه گهر دورود گفت: مهندس بازوند در طول سوابق اجرایی خود نشان داده که یک مدیر توانمند و با قدرت و به عنوان یکی از مفاخر مدیریتی همه لر زبانان هستند.

كد خبر : ۵۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


مدیرعامل باشگاه گهر دورود گفت: استاندار جدید لرستان منشأ خدمات خیری در جامعه و ورزش بوده است.

كد خبر : ۵۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:مراسم تودیع و معارفه استاندار لرستان با حاشیه هایی همراه بود، حاشیه هایی از مهمان نوازی وزیر کشور تا استانداری که از سه استان کشور متقاضی داشت.

كد خبر : ۵۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز: استاندار جدید لرستان گفت: کمر همّت را برای توسعه لرستان بسته‌ام.

كد خبر : ۵۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:استاندار لرستان با ارسال پیامی از ابراز محبت مردم استان لرستان جهت انتصاب وی به عنوان استاندار جدید این استان قدردانی کرد.

كد خبر : ۵۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:سجاد معین، معاون سیاسی استانداری لرستان به عنوان یکی از گزینه های پست استانداری چهارمحال و بختیاری محسوب می شود.

 

كد خبر : ۵۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"هایی برمی‌خوریم که ميهمان‌‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۵۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


روحانی از حمایت‌های مقام معظم رهبری از دولت قدردانی کرد و گفت: سیاست‌ خارجی دولت تدبیر و امید همواره بر اساس حکمت، عزت و مصلحت خواهد بود و دولت در حرکت رو به جلوی خود بر اساس منافع ملی و رهنمودهای ایشان گام برخواهد داشت.

كد خبر : ۵۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان کشور فرمودند: نخبگان جوان ایرانی قادرند کشور و ملت را به قله های پیشرفت همه جانبه برسانند.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


طی حکمی از سوی استاندار لرستان مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین ‎الملل استانداری لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۵۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


یکی از نخستین تشکیلاتی که از آغاز استقرار دولت مدرن در ایران شکل گرفت، وزارت داخله بود که متعاقبا و در زمان استقرار سلسله پهلوی به وزارت کشور تغییر نام یافت.

كد خبر : ۵۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تاکید بر شعار راهبری مرگ بر آمریکا گفت: شعار مرگ بر آمریکا ریشه در تولی و تبری و آموزه‌های سیاسی اسلام دارد.

كد خبر : ۵۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


انتخابات ها و نتیجه حاصل از آن نه تنها در ایران که در تمام کشورهای مردم سالار به عنوان صدایی از سوی مردم که حامل پیام هایی برآمده از مشکلات و تنگناها و برای ایجاد تغییری مثبت و یا احیاناً اصلاحی در مدیریت امور آن حاکمیت است .

كد خبر : ۵۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس گفت: به حاشیه کشیده شدن فضای بهداشت و درمان به سلامت جامعه آسیب می‎رساند.

كد خبر : ۵۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس گفت: برخی از مدیران با پارتی‎بازی اقوام خود را در دستگاه‎های اجرایی استخدام می‎کنند و به توانمندی‎های نیروها توجهی ندارند.

كد خبر : ۵۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


طایفه گرایی و مسائل قومی قبیله ای همیشه مانع مهمی بر سر راه پیشرفت شهرستان پلدختر است که اگر برای رفع آن تدابیری اندیشیده نشود ضربات جبران ناپذیری را به این منطقه وارد می کند.

كد خبر : ۵۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


انتخابات ها و نتیجه حاصل از آن نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای مردم سالار به عنوان صدایی برآمده از مردم ، که حامل پیام هایی از مشکلات ، تنگناها و کمبودها برای ایجاد تغییری مثبت و یا احیاناً اصلاح در مدیریت امور آن حاکمیت محسوب می شود .

كد خبر : ۵۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


احتمالا مهدی آیتی، عنصر افراطی اصلاح‌طلب، به عنوان « رئیس بنیاد تدبیر و امید کشور» منصوب می‌شود.

كد خبر : ۵۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


ترور دادستان زابل، بازتاب درگذشت حبیب الله عسکر اولادی، دیدار روحانی با رئیس فیفا و ظریف با وزیر خارجه فرانسه و نامه انتقادی ۱۵۰ نماینده به روحانی در خصوص انتصابات وزیر علوم از مهمترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۵۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


یکی از این دانشجویان تنها 20 مورد شکایت اخلاقی از خانواده های مختلف داشته و یکی دیگر از این افراد طول دوره تحصیلش در مقطع لیسانس به 10 سال رسیده است.

كد خبر : ۵۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


استاندار لرستان از انتصاب معاونت جدید عمرانی این استان خبر داد.

كد خبر : ۶۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


سرپرست صدا و سیما مرکز لرستان طی مراسمی با حضور مدیرکل استان های سازمان صدا و سیما در خرم آباد معرفی و منصوب شد.

كد خبر : ۶۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


فروش مشروب با برند شرکت مشهور، پخش شب‌نامه یک فرقه ضاله، بورسیه دختر مشاور و خواهر معاون وزیر و فعالیت زیر پوستی اصلاح‌طلبان از جمله خبرهای امروز دانا بود.

كد خبر : ۶۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


عضوشورای اسلامی شهر پلدختر از تعطیلی شورای شهر پلدختر وحواشی انتصاب شهردارخبرداد.

كد خبر : ۶۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


احمد آریانی‎نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: انتصاب‎ افراد تأیید نشده بعنوان مشاور و معاون وزارت علوم باعث شد وزیر علوم مورد سؤال قرار گیرد و چون نمایندگان از پاسخ های وی قانع نشدند سؤال به صحن می رود.

كد خبر : ۶۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


روحانی که با کلید برای باز کردن مشکلات کشور آمده، پس از گذشت صد روز تعداد عزل و نصب‌ها در دستگاه‌های دولتی به مرز ۱۵۰۰ نفر رسیده است.

كد خبر : ۶۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


اين روزهها كه تغيير فرمانداران استان لرستان با روي كار آمدن دولت جديد تدبير واميد آغاز شده و در اولين اقدام ، استاندار لرستان  در هفته گذشته اقدام به  انتصاب فرماندار جديد نورآباد كرد.

كد خبر : ۶۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


امام جمعه پلدختر گفت:سازمان حقوق بشر فقط دارای یک اسم زیبا است ودرعمل این سازمان از منافع آمریکا ومستکبرین دفاع می کند.

كد خبر : ۶۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


امام جمعه پلدختر گفت:شهردار وشورای شهر برای توسعه وآبادانی شهری پلدختر تلاش کنند.

كد خبر : ۶۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار لرستان گفت: نصب بنرهای تبریک انتصابات توسط دستگاه‌های دولتی این استان ممنوع شد.

كد خبر : ۶۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


پس از روی کارآمدن دولت تدبیر وامید وتغییر استاندارلرستان،تلاشها برای توجه مسئولین استانی به خصوص بازوند استاندار جدید به شهرستان پلدختر شدت گرفت.

كد خبر : ۶۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


بررسی ها نشان می دهد متاسفانه مسئولان وزارت علوم بدون در نظر گرفتن سوابق عملکرد دانشجویان محروم از تحصیل و شاید بتوان اظهار داشت با رویکردی سیاسی اقدام به پذیرش افرادی کردند که جرایم آن‌ها از فساد اخلاقی,‌قاچاق مواد مخدر و روانگردان گرفته تا ترویج افکار کمونیستی و سوسیالیستی است.

كد خبر : ۶۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


استاندار لرستان با اشاره به اینکه تغییر و تحول در عرصه مدیریتی یک امر طبیعی است، گفت: رویکرد اصلی مدیریت ارشد استان در تغییر و انتخاب فرمانداران شهرستان‌های تابعه، اقتصادی با هدف شد و توسعه پایدار مناطق مختلف لرستان است.

كد خبر : ۶۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


نسخه وکیل مدافع شیطان بزرگ برای حل همه مشکلات!،پايان اختلاف نهاد رياست جمهوري و نهاد انقلابي درباره يک ساختمان،تهديد نمايندگي ايران در سازمان ملل از سوی رژیم اسرائیل،روحاني در دايره اصولگرايان است،رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تغییرکرد و ...از جمله خبر ویژه های برخی روزنامه های شنبه هستند که از اینجا میخوانید.

كد خبر : ۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


اخبار ومطالب خبری محرمانه بیان روز ......

كد خبر : ۶۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


اظهارات مسئولان درباره حماسه 9 دی، اعلام جزئیات محتویات 2 سبد کالایی دولت، اظهارات صالحی درباره انتصاب ملک زاده در دولت دهم و نامه تهدید آمیز رژیم صهیونیستی به سفارت ایران از مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۶۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


امام جمعه پلدختر گفت:مصوبه شورای شهر پلدختر راقبول نمی کنم و راننده دفتر را خودم تامین می کنم.

كد خبر : ۶۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


حضور برادران در کابینه برادر، در دوران ریاست‌جمهوری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، سیدمحمد خاتمی و محمود احمدی‌نژاد، مسبوق به سابقه است.

كد خبر : ۶۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


اخبار و مطالب بسته خبری این هفته "محرمانه های بیان روز"......

كد خبر : ۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


نازنین متین نیا خبرنگاری است که ظاهرا مسئولیت میریت ستاد خبری و روابط عمومی سی‌و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به او سپرده شده است، فردی که در دلبستگی اش به میر حسین موسوی جای هیچ شک و شبه ای وجود ندارد و با نگاهی کوتاه به صفحه فیسبوکش وهمچنین دست نوشته های وی در وبلاگش به راحتی میتوان این تعلق خاطر را مشاهده کرد.

كد خبر : ۶۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


مدیرکل آموزش وپرورش استان با امام جمعه پلدختر دیدار کرد.

كد خبر : ۶۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


شنیده ها حاکی از آن است که به زودی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان معارفه می شود.

كد خبر : ۶۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


 با ابلاغ دكتر سيد حسن هاشمي وزير فرهيخته و محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي دكتر كوروش ساكي به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشكي لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۷۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


دیدار رهبر معظم انقلاب با شهردار و رییس و اعضای شورای شهر اسلامی تهران، اظهارات عارف در دانشگاه تهران، سفر ظریف به لبنان و اظهارات جدید وزیر ارشاد درباره فیسبوک از مهمترین اخبار امروز 23 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


هوشنگ بازوند با صدور حکمی جداگانه ، هرمز نصیری را به عنوان مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان منصوب کرد.

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


استان لرستان از اوایل انقلاب تا کنون 16 مدیر ارشد استانی را در این استان تجربه کرده است و حال نوبت به مدیر بعدی است تا لرستان را به پیش ببرد.

كد خبر : ۷۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


طی روزهای گذشته در پی قوت گرفتن خبر برکناری منصور واعظی؛ دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی، در اقدامی سوال برانگیز تعدادی از نزدیکان اسفندیار رحیم مشائی را به صورت پیمانی به استخدام نهاد کتابخانه های عمومی درآورده است.

كد خبر : ۷۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


  اخباری در قالب بسته‌ خبری  محرمانه به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۷۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عیسی کلانتری یک آدم فرصت طلب، یک عنصر افراطی است که عقده مسئولیت دارد 12سال وزیر کشاورزی بود کشاورزی را نابود کرد و بعد از اینکه در دولت خاتمی کنار گذاشته شد باعث خوشحالی خیلی از اصلاح طلبان شد.

كد خبر : ۷۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


نجفی از میراث فرهنگی رفت و اینکه پشت پرده های رفتن او چیست و چرا یکباره تصمیم به این کار گرفته شد موضوعی است که شاید در آینده پشت پرده های بیشتری از آن آشکار شود.

كد خبر : ۷۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


خطیب موقت نماز جمعه تهران تاکید کرد که مذاکرات سیاسی عزتمندانه نمونه‌ای از فرهنگ مقاومت است.

كد خبر : ۷۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


محمدعلی نجفی پس از چند روز کش و قوس رسانه ای و تکذیب و تاییدهای مختلف، بالاخره از سمت ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استعفا داد و به جای وی مسعود سلطانی فر به ریاست این سازمان منصوب شد، تا اولین تغییر و استعفا در سطح مدیریت کلان دولت یازدهم، تنها پس از 5 ماه از انتصاب وی، صورت پذیرد.

كد خبر : ۷۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


مراجع معظم تقلید در دیدار وزیر کشور بر ضرورت توجه به ارزش‌های اسلامی، اجرای منویات مقام معظم رهبری، حفظ وحدت در جامعه، عدم اعتماد به غرب، پرهیز از تمایلات شخصی در انتصابات و تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی تاکید کردند.

كد خبر : ۷۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


خبرگزاری رسمی دولت که پایگاهی برای انعکاس خبرهای دولتی است در چند ماه گذشته از محمود سریع القلم به عنوان مشاور رئیس جمهور نام برده است؛ اکنون این سوال مطرح می شود که یک رسانه دولتی از انتصابات دولت خبر ندارد؟

كد خبر : ۷۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


توهین به دین مبین اسلام در نشریه دانشجویی دانشگاه یاسوج در حالی صورت گرفته است که رئیس دوم خردادی این دانشگاه تا کنون جلوی انتشار این اکاذیب درباره اسلام در این نشریه را نگرفته است.

كد خبر : ۷۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


مشت زن لرستانی تیم ملی بوکس کشورمان از عملکرد سرپرست اسبق هیئت بوکس استان انتقاد کرد.

كد خبر : ۷۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری خرم آباد شامگاه پنجشنبه برگزار شد که سرپرست جدید این شهر در سخنی غیر رایج ،از مردم خواست تا از نصب هرگونه بنر تبریک برای وی خودداری کنند.

كد خبر : ۷۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


طبق گمانه زنی ها ،طی روزهای  آینده شاهد معارفه فرماندار جدید پلدخترهستیم.

كد خبر : ۷۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


نماینده مسجد سلیمان گفت: مجلس با حساسیت تغییرات مدیریتی در دانشگاه آزاد را دنبال می کند و از این رو حدود 60 نفر از نمایندگان طرحی را تهیه کرده اند تا شیوه انتصابات در دانشگاه آزاد را ساماندهی کرده و این دانشگاه را در برابر مجلس شورای اسلامی پاسخگو کنند.

كد خبر : ۷۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


با طولانی شدن عدم تغییر در مدیران پلدختر، مردم با ارسال طومار 40 متری خواستار تغییر در این شهر شدند.

كد خبر : ۷۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


بی‌شک مدیریت 32 ساله و خدماتی که در این مدت زیر نظر آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب به زائران ارائه شد، در تاریخ باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۷۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


بی‌شک مدیریت 32 ساله و خدماتی که در این مدت زیر نظر آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب به زائران ارائه شد، در تاریخ باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۷۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ابراز نگرانی نمایندگان مجلس و تعدادی از مراجع تقلید از عملکرد وزیر علوم خبر داد.

كد خبر : ۷۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


ادامه سیاست کنونی در پلدختر باعث بلاتکلیفی مدیران و سرگردانی مردم شده است.

كد خبر : ۷۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


پس از تقسيمات كشوري در ادوار مختلف، محدوده کنونی لرستان بر اساس تصویب نامه شماره ۳۱۴۰/۱۲ در ۲۴ دي‌ماه ۱۳۴۰ از خوزستان منتزع به نام فرمانداري كل لرستان تشكيل شد و هادي‌ ضياء‌برنيا به عنوان اولين فرماندار كل لرستان انتخاب گردید.

كد خبر : ۸۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


شنیده ها حاکی از آن است که به زودی فرماندار پلدختر معارفه می شود.

كد خبر : ۸۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان تهران، از انتصاب حجت الاسلام «محمد تقی صرفی پور» بعنوان امام جمعه جدید شهرستان حسن آباد فشافویه خبر داد.

كد خبر : ۸۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


طی احکامی از سوی استاندار خوزستان سرپرست فرمانداری های چهار شهرستان منصوب شدند.

كد خبر : ۸۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


خانواده چند تن از فتنه‌گران بازداشتی‌ با هاشمی‌ رفسنجانی دیدار کردند. هاشمی پیش از این نیز در اقدامی سوال‌برانگیز با برخی از فتنه‌گران و بازداشت‌شدگان فتنه ملاقات کرده بود.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


امام جمعه و جمعی از اساتید ،روحانیون حوزه علمیه امام رضا(ع) و اعضای ستاد نمازجمعه با فرماندار جدید شهرستان پلدختر دیدار کردند .

كد خبر : ۸۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۸


استاندار لرستان طی حکمی آرش میر اسماعیلی را به‌عنوان مشاور ورزشی استاندار لرستان معرفی کرد.

كد خبر : ۸۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


 صداقت در عمل، راست‌گویی و پاک‌دستی پارامترهای رضایت‌مندی مردم از فرماندار جدید پلدختر است

كد خبر : ۸۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان و فرماندار خرم‌آباد بخشدار پاپی خرم‌آباد معرفی شد.

كد خبر : ۸۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


همایش‌هایی که یکی پس از دیگری لغو می‌شوند یا با اخلال‌ها و ممانعت‌هایی برای برگزاری روبه‌رو می‌شوند. این نمایشی است از فعالیت‌های گروه‌های اصلاح‌طلب در شهرهای دور از پایتخت، در شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها.

كد خبر : ۸۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


فرد هتاک به انقلاب و امام(ره) در مجمع تشخیص مصلحت چه می‌کند؟

كد خبر : ۸۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


روزنامه اعتماد از بی‌نتیجه بودن مذاکرات معاون اول رییس جمهور با وزیر کشور و در پی آن، استعفای معاون سیاسی این وزارتخانه خبر داد.

كد خبر : ۹۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۹۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


فرماندار خرم آباد گفت:اعزام دو معاون رياست جمهوري در يك هفته به لرستان نشانه احاطه كامل رياست محترم جمهور به مشكلات اين استان است.

كد خبر : ۹۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


امام جمعه ایرانشهر دلیل شکایت استاندار از وی به وزارت کشور را ظرفیت کم انتقاد پذیری در استان بیان کرد.

كد خبر : ۹۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


انگلستان در حالی در قبال بازگشایی سفارت خود در ایران تقاضای پرداخت غرامت کرده که این کشور بر اساس مستندات به جمهوری اسلامی ایران، بدهکار است.

كد خبر : ۹۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


حسن روحانی ۵ آبان ۹۲ در جاسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی باقی مانده تاکید کرد:« دولت از راه خود ذره‌ای کوتاه نمی آید؛… ممکن است بنا به دلایلی مجری سیاست‌ها تغییر کند اما راه همان راه است.» به نظر می رسد این راه دولت پر از اشتباه بوده که نمایندگان صحبت از استیضاح فرجی دانا می کنند.

كد خبر : ۹۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


سرپرست اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان از انتصاب مدیر کل این اداره خبر داد .

كد خبر : ۹۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


شکافی که امروز بین هیأت امناء دانشگاه آزاد لرستان و سیستم مرکزی دانشگاه آزاد بر سر مساله انتصاب یک مسئول در یک واحد دانشگاهی به وجود آمده است به خوبی بیانگر بی‌توجهی سیستم مرکزی دانشگاه آزاد نسبت به دغدغه‌ها و خواسته‌های هیأت امناء استانی است.

كد خبر : ۹۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدختر طی احکامی معاون آموزشی،معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ورئیس اداره سواد آموزی شهرستان پلدختر منصوب کرد.

كد خبر : ۹۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


استاندار لرستان با صدور حکمی ˈبهمن صالحیˈ را به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان پلدختر معرفی و منصوب کرد.

 
كد خبر : ۱۰۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


نماز گزاران استانهای مختلف کشور بعد از نمازه جمعه طوماری را در حمایت و تقدیر از قوه قضائیه برای بررسی مفاسد اقتصادی و برخورد قانونی و عادلانه با پرونده متهمان دانه درشت امضاء کردند.

كد خبر : ۱۰۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


بدون شک بهداشت و سلامت روح و جسم بزرگ‎ترین اولویت در زندگی هر فرد است.

 
كد خبر : ۱۰۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


موضوع بورس ها و ادامه تحصیل غیر قانونی برخی مسئولان دولتی و همچنین نزدیکان بعضی مدیران وزارت علوم از جمله مواردی است که به صورت یک‌طرفه در مورد آن حرف و حدیث های مفصلی مطرح شده است.

 
كد خبر : ۱۰۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


در حاشیه استیضاح وزیر علوم، درگیری میان معاون وی و یکی از افرادی که مرتباً به داخل وزارت علوم رفت و آمد دارد موجب پیچیده تر شدن وضعیت فرجی دانا شده است.

كد خبر : ۱۰۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


وزیر علوم با 145 رای موافق و 110 رای مخالف از کسوت وزارت علوم برکنار شد و از این وزارت خانه رفت.

كد خبر : ۱۰۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


امام جمعه پلدختر گفت:دعوت یمن و دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس از ایران برای حل اختلافات داخلی و مقابله با داعش نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۱۰۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۱


نماینده مردم دشتستان گفت:‌ طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با امضای 40 نماینده در این هفته یا بعد از تعطیلات تابستانی مجلس، تقدیم هیأت رئیسه می‌شود.

كد خبر : ۱۰۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


با برکنار شدن فرجی دانا از سمت وزارت علوم، مشاوران وی که نقش کلیدی در فتنه داشتند، یکی پس از دیگری از از این وزارت می روند که نشان دهنده التیام دردهای وزارت علوم است.

كد خبر : ۱۰۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


چندی پیش طی یک یاداشت در برخی معدود رسانه های استان شاهد برخورد سلیقه ای و بدور از واقعیت در نقد عملکرد استاندار لرستان و فرماندار پلدختر بودیم که با آنچه رهبر معظم انقلاب در خصوص  رعایت انصاف و حق توسط منتقدان دولت  در تضاد است .

كد خبر : ۱۰۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


طي حكم صادره از سوي از سوی احمد تویسرکانی‌راوری رئيس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و معاون قوه قضائيه، رئيس جديد اداره ثبت اسناد شهرستان ازنا منصوب شد.

كد خبر : ۱۰۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


حجت الاسلام مصلحی در پاسخ به سوالی در خصوص نامه اخیر خاتمی به مقام معظم رهبری و اهداف پشت پرده آن اظهار داشت: در رابطه با خاتمی، مسولان نظام بر عقیده استوارند که اقدامات برخی افراد باید طوری باشد که وقتی توبه کردند، مصداق آیه "تابوا و اصلحوا و بین" باشد.

كد خبر : ۱۰۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی طی حکمی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۰۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


شخصی به نام "ح.ع" که از کارمندان یک مؤسسه علمی- تحقیقاتی که در سال‌جاری بازنشست شده ، بر خلاف قانون و مقررات استخدامی مجدد به کار دعوت شده و با صدور حکم مسئولیت به عنوان رئیس یکی از بخش‌های این موسسه معرفی و مشغول فعالیت شده است.

كد خبر : ۱۰۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


كد خبر : ۱۰۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


فلسفه بنیادی "پدافند غیرعامل" را افزایش توان مقابله نیروهای خودی و کاهش مخاطرات ناشی از حملات احتمالی دشمن بدانیم به یک عبارت کلیدی برای درک مسئله خواهیم رسید و آن این است که شناخت دوستان و دشمنان برای هرگونه طرح ریزی استراتژیک جنبه حیاتی دارد.

كد خبر : ۱۱۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


فرهنگ هر جامعه به قدری مهم است  که در ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی تاثیرگذار است؛ بنابراین تقویت فرهنگ بومی در مقابل هجوم نفوذ فرهنگ بیگانه ضرورت دارد.

كد خبر : ۱۱۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


بعد از سخنان رئیس جمهور و موافقین و محالفین از مجموع 246 رای 79 نماینده رای موافق و 160نماینده هم رای مخالف و 7 نفر نیز رای ممتنع دادند.

كد خبر : ۱۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین: وظیفه خطیر «پشتیبانی رسانه ای مبتکرانه و همه جانبه در امر بسیج عمومی» که در حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره شده است، زمینه همکاری بیش از پیش دو سازمان را فراهم می‌سازد. وظیفه خطیر «پشتیبانی رسانه‌ای در امر بسیج عمومی» سبب همکاری بیش از پیش دو سازمان است.

كد خبر : ۱۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


در حکمی از سوی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان برگزیده شد.

 
كد خبر : ۱۱۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


طی مراسمی با حضور نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار و جمعی از مسئولان محلی،بخشدار جدید بخش بشارت معرفی شد.

كد خبر : ۱۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


انتظار دارم با توجه به حساسیّت‌های موجود در این دو عرصه، نقش مسئولانه و عالمانه و مؤثر در این دو شورا با رویکرد انقلابی و ارزشی ایفاء کنید. موفق و مؤید باشید.

كد خبر : ۱۱۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


یک عنصر فتنه گر در سال 88، علی رغم داشتن سوء سابقه و سابقه زندان به خاطر ایجاد اغتشاش در استان مازندران، پس از دریافت مجوز تبرئه از دستگاه قضایی و وزارت اطلاعات به این سمت منصوب شده است.

كد خبر : ۱۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


فخرالدین دانش آشتیانی در شرایطی هفته گذشته به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شد که خیلی ها وی را همان گزینه اصلی دولت برای تصدی وزارت علوم می دانند. این در شرایطی است که سوابق دانش آشتیانی نیز گواه این ماجراست.

كد خبر : ۱۱۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


هر روز که از فعالیت های دولت یازدهم می گذرد، فرصت عرض اندام برای عناصر مرتبط با فتنه افزوده می شود. این در شرایطی است که افراد مشابهی نیز وجود دارند که حضور پررنگ آنها در دستگاه های سلامت، سوالات متعددی را پدید آورده است.

كد خبر : ۱۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به صلاحیت‌ «فخرالدین احمدی‌دانش‌آشتیانی» وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری دقایقی پیش با اعلام علی لاریجانی رئیس نهاد قانون‌گذاری کشورمان در صحن بهارستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۱۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


عضوشورای شهرخرم آباد گفت: شوراء زاییده رای مردم است و باید براساس رای مردم و برای مردم عمل کند.عدم ثبات مدیریت درشهرداری ، ضربه سختی به نظم شهری می زند.

 
كد خبر : ۱۱۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز چهارشنبه 28 آبان‌ماه در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی «محمد فرهادی» را به‌عنوان پنجمین وزیر پیشنهادی خود برای تصدی سکان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌منظور کسب رأی اعتماد به مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۱۱۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از استماع سخنان رئیس جمهور، وزیر پیشنهادی علوم و مواضع موافقان و مخالفان با 197 رای موافق و ۲۸ رای مخالف، فرهادی را از بهارستان راهی ساختمان وزارت علوم کردند.

كد خبر : ۱۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


طی مراسمی رئیس هیئت ورزش‌های رزمی شهرستان پلدختر معرفی شد.

 

 

كد خبر : ۱۱۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


تعدادی از مدیران «خاص» دانشگاه آزاد در کشور، ماهانه مبلغ ۵ میلیون تومانی تحت عنوان کارانه دریافت می کنند.

كد خبر : ۱۱۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


امام جمعه پلدختر گفت:حجت الاسلام حنان مدیر کل ارشاد اسلامی لرستان با توهین به آیت الله علم الهدی و آیت الله مصباح یزدی ،اعتدال دولت تدبیر را زیر سوال برد.

كد خبر : ۱۱۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۸


 تشکل های مختلف فرهنگی و دانشجویی لرستان با صدور بیانیه هایی ،توهین های مدیر کل ارشاد لرستان را محکوم می کنند. 

كد خبر : ۱۱۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان خراسان رضوی اعلام کردند: قاطعیت آیت‌الله علم‌الهدی در دفاع از فرهنگ ناب اسلامی و ایستادگی در برابر ایجاد رخنه‌های فرهنگی باعث عصبانیت عده‌ای معلوم الحال شده‌است.

 
كد خبر : ۱۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


جدیدترین و مهمترین تحولات میدانی سوریه برقراری آتش‌بس در «معظمیه الشام» ریف دمشق، توسعه کمربند امنیتی فرودگاه دیرالزور، بروز موج جدید اختلافات در داعش در جبهه شرقی، شکست سنگین داعش در رقه است.

كد خبر : ۱۱۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


هفته‌ي گذشته، جلسه‌اي با محوريت اعزام دانشجويان يكي از شهرستان‌هاي استان در قالب كاروان "راهيان نور" با حضور جمعي از مسوولان اين شهرستان‌ كه به نوعي مدتي است به شدت "سياست‌زده" شده، برگزار مي‌شود.

كد خبر : ۱۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


اخبار تاییده نشده حاکی از استعفای حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش از استانداری قم دارد.

كد خبر : ۱۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


 در تاریخ 11 مهر ماه 1388 خبر زیر را منتشر کرد. هم اکنون نیز به مناسب صدور حکم محکومیت محمدرضا رحیمی به دلیل فساد مالی، این خبر بازنشر می شود.

كد خبر : ۱۲۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


مسئله آذربایجان ، چه خروج ارتش رخ و چه حوادث بعدی و سقوط پیشه وری محمدرضا را به شدت مرعوب آمریکا کرد. او یکبار گفت « این آمریکایی ها عجب قدرتمندند و واقعا اتکا بر آنها موجب شد که آذربایجان از چنگ شوروی ها خلاص شود!»

كد خبر : ۱۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


در روزهای اخیر شواهد متعددی وجود داشته است که نشان می‌داده تحرکات مربوط به پرونده هسته‌ای ایران رنگ و بویی ویژه به خود گرفته و رفت و آمدها و مباحثاتی در جریان است که حکایت از تغییر معادله «در همین نزدیکی‌ها» می‌کند.

كد خبر : ۱۲۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


مدير کل ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری استان لرستان به اظهارات نماينده خرم‌آباد در خصوص ضعف عملكرد اين نهاد پاسخ داد.

كد خبر : ۱۲۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


امام‌جمعه موقت تهران گفت: افرادی که به خبرگان راه پیدا می‌کنند باید وجودشان از اطاعت از ولی امر مسلمین پر باشد.

كد خبر : ۱۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۱


ایرج عبدی یکی از خبرسازترین چهره‌های لرستان بود. عبدی در یک نشست خبری به وضعيت قلعه‌ی فلک‌الافلاک و عملكرد مدیرکل میراث فرهنگی لرستان اعتراض کرد.

كد خبر : ۱۲۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، از مخاطبان خود خواست مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ را انتخاب کنند.

كد خبر : ۱۲۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


رئیس‌جمهور کشورمان با تأکید بر اینکه انقلاب با فداکاری و ایثار به پیروزی رسید، گفت:‌ ایثار یعنی منافع و مصالح کشور را بر منافع شخصی و حزبی ترجیح داد.

كد خبر : ۱۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


دولت خاتمی سهمیه هایی در دولت روحانی داشته و به دنبال این سهم‌خواهی برخی از نیروهای خود را وارد دولت یازدهم کرده است که یکی از این سهمیه ها علی و حسن یونسی بودند که در نهایت علی یونسی توانست در دولت یازدهم وارد شود.

كد خبر : ۱۲۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:در برخی از خانواده ها شش نفر مشغول به کار هستند ولی در مقابل در خانواده ای هم بعلت نداشتن پارتی یک نفر هم سرکار نیست.

كد خبر : ۱۲۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


شب گذشته عربستان با مشارکت 10کشور دیگر در راستای جنگ افروزی در منطقه به یمن حمله کرد.

كد خبر : ۱۲۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


بالاخره در روزهای اخیر عربستان صعودی پس از شکست های پیاپی در سوریه ، در اقدامی خصمانه و بچه گانه دست به تجاوز در یمن زد که این نتیجه ترس آنها از شکل گیری حکومت مردمی یمن است.

كد خبر : ۱۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


در برنامه نود این هفته ، مدیریت باشگاه سرخ پوشان مورد بررسی قرار گرفت و با اکثریت آرا ببینندگان برنامه، خداداد عزیزی را به عنوان بازیکن محبوب خود انتخاب کردند.
كد خبر : ۱۳۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


شاه عربستان بامداد چهارشنبه در اقدامی غیرمنتظره ترکیب حاکمیت این کشور را تغییر داد و ولی‌عهد، جانشین ولی‌عهد، وزیر خارجه و شماری از وزرا و مقامات کابینه را تغییر داد.

كد خبر : ۱۳۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


ارسال پیام تبریک در حالی که تعداد محدودی از کشور ها پیام تبریک خود را به عربستان روانه کردند و این کشورها حامیان و طرفداران رژیم کودک‌کش سعودی بودند خواه نا خواه ایران را در زمره کشورهای همراه با عربستان قرار داد در حالی که جنایت های این رژیم صهیونیستی صدای برخی از جوامع بین المللی را هم در آورده است.

كد خبر : ۱۳۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


 انتقادهای تندی که محمد مایلی کهن از کارلوس کی روش داشت کار دست او داد و علی کفاشیان دستور به برکناری او از تیم ملی امید داده است.

كد خبر : ۱۳۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


مجلس شورای اسلامی امروز بررسی جزئیات طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس و طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی را در دستور کار دارد.

كد خبر : ۱۳۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


اگرچه تاکنون اصلاح طلبان دل خوشی از وزیر کشور نداشته و از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم این وزارت خانه را سهم خود می دانستند، اما اکنون با کلید خوردن پروژه عبور از روحانی می خواهند از طریق استانداران به اهداف انتخاباتی خود دست پیدا کنند.
كد خبر : ۱۳۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


فرماندار پلدختر گفت:دولت تدبیر وامید روحانی که با رای ملت درسال 91بر روی کار آمد تنش زدایی در عرصه بین المللی و مهار تورم را در اولویت برنامه های خود قرار داد.

كد خبر : ۱۳۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


سرکار خانم راضیه پوریان طی حکمی به سمت بخشدار مرکزی شهرستان ازنا منصوب شد .

كد خبر : ۱۳۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان طی حکمی، به عنوان رییس شورای حوزه علمیه استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۳۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


استیضاح وزیر آموزش و پرورش دقایقی پیش در صحن علنی مجلس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


عضو کمیته امداد امام خمینی گفت: هیئت امنا در مقام سیاست‌گذار و از جایگاه خود به برخی مسائل ورود می‌کند و موضوعات مهمی که بخواهد باعث حاشیه برای کمیته شود، یکی از موارد این ورود است.

كد خبر : ۱۴۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


طي حکمي از سوي استاندار لرستان‌، بهرام رشيدي‌نيا به عنوان عضو و مسوول کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان لرستان براي دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبري منصوب شد.

كد خبر : ۱۴۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


در ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید که اکثر مدیران و مسئولان دولتی بصورت اتوبوسی وارد دولت شدند اکنون در آستانه انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی با همان کیفیت برای رسیدن به قطار انتخابات بصورت گروهی از سمت خود استعفا می دهند.

كد خبر : ۱۴۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


روابط عمومی فرمانداری خرم آباد طی جوابیه ای در خصوص اظهارات رئیس و عضو شورای شهر خرم آباد پاسخ داد.

كد خبر : ۱۴۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


 طی حکمی ازطرف مهندس بازوند استاندار لرستان آقای محمد روزپیکر به سمت سرپرست اداره کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری لرستان منصوب شد .

كد خبر : ۱۴۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


به مناسبت سالگرد برگزاری اقامه اولین نماز چمعه ،فرماندار پلدختر به همراه اعضای شورای اداری با امام جمعه دیدار کردند.

كد خبر : ۱۴۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


تنور انتخابات با اعلام آمادگی غیر رسمی برخی از افراد در پلدختر روشن شده ولی برخی از مواقع جریانات یا گروه های سیاسی برای ارزیابی بهتر وضعیت جلسات هم اندیشی  برگزار می کنند.

 
كد خبر : ۱۴۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


با نام و ياد خداوند متعال و گرامي‌داشت ياد و خاطرة تمامي انسان‌هاي فداكار، به خصوص شهداي گران‌قدر انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و خبرنگاران شهيد و همه خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه كه براي خدمت به انسان و اكرام انسانيت انسان، تلاش كرده و مي كنند، «نشان و جايزه ايثار و رسانه»، با هدف توجه‌دادن اهالي رسانه، مسئولان ذيربط و افكار عمومي به ترويج فرهنگ ايثار و فداكاري بر اساس اين سند، تأسيس مي‌شود:

كد خبر : ۱۴۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


با توجه به قبولی دکتر وحید قبادی دانا رئیس سازمان جوانان هلال احمر در آزمون فوق تخصصی پزشکی و ادامه تحصیل، دکتر حبیبی به عنوان رئیس جدید این سازمان از سوی رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد.

كد خبر : ۱۴۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


نهادهای نظارتی در حال بررسی پرونده تخلف مالی یکی از مدیران کل فعلی دستگاه های دولتی آذربایجان شرقی هستند که نشانگر واگذاری غیرقانونی یک واحد مسکونی دولتی به وی بدون رعایت مقررات به قیمتی بسیار کمتر از قیمت واقعی است.

كد خبر : ۱۴۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: توجه به معیشت مردم اولویت اساسی دولت تدبیر و امید است.

كد خبر : ۱۴۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


عضو کمیسون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از نحوه تودیع و معارفه فرماندار جدید سلسله انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۴۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


فائزه هاشمی علی رغم حکم ممنوعیت فعالیت سیاسی طی روزهای گذشته سفری به تبریز داشته و در یک جلسه محفلی دردودل های فعالان اصلاح طلب نسل دومی را شنیده و به طرح مطالبی در خصوص انتخابات آتی پرداخت که نشانگر احتمال حضور سمپات وی در تبریز در فهرست های انتخاباتی به عنوان سهم زنان بود.

كد خبر : ۱۴۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


مدیر برتر آموزش وپرورش کشور گفت : انتخاب مدیریت آموزش وپرورش الیگودرز بعنوان مدیریت برتر نتیجه تلاش وزحمات همکاران فرهنگی ، معلمان عزیز شهرستان و تنها در سایه همدلی و مشارکت امکان پذیر بوده است .

كد خبر : ۱۴۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵


طرح شتابزده استانی شدن و اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ، کثرت استعفاهای انتخاباتی در دولت و تاثیر آن بر انتخابات آزاد ، فعالیت دوباره خانه احزاب و رابطه ظریف سیاست خارجی و انتخابات داخلی که هرکدام به تنهایی در حوزه مسائل توسعه و توسعه یافتگی قابل بررسی است.

كد خبر : ۱۴۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


رئیس کل دادگستری لرستان گفت: سوء مدیریت و انتصاب های ناکارآمد موجب شده که این استان به جای پیشرفت پسرفت کند.

كد خبر : ۱۵۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۷


حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی محمد حسن انتظاری دبیر سابق شورای‌عالی فضای مجازی را به عضویت در این شورا منصوب کردند.

كد خبر : ۱۵۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


اکنون آیا وقت آن نرسیده است که شعار انتخاباتی «برگرداندن احترام به پاسپورت ایرانی» پس گرفته شود و پس از این همه تجربه تلخ و احترامی که از طریق «پاسپورت» به آن نرسیدیم؛ از راه پر اشتباه فعلی به سمت انقلابی‌گری و آرمان‌خواهی واقع‌گرایانه حرکت کنیم؟

كد خبر : ۱۵۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


فرماندار پلدختر گفت:در انتصاب اینجانب هیچ شخص یا گروه سیاسی دخیل نبوده و فقط نماینده ومجری دولت در شهرستان هستم.

كد خبر : ۱۵۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


عضو کمیته سیاسی حزب کارگزاران که قهر و تحلیل‌های «محمد هاشمی» درباره کارگزاران را نادرست می‌داند، درباره تغییرات هاشمی رفسنجانی تاکید می‌کند: هاشمی بنا به منطق اصلاح‌طلبی، یک فرد اصلاح‌طلب است.

كد خبر : ۱۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


استاندار لرستان به انتقادات در مورد وضعیت سیاسی این استان پاسخ داده است.

كد خبر : ۱۵۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


شهید سردار سرتیپ حسین همدانی از اعضا و بنیانگذاران سپاه همدان و کردستان است و از سال ۱۳۵۹ در جنگ ایران و عراق شرکت داشت.

كد خبر : ۱۵۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۷


توییتر، امید کردستانی، از مدیران ارشد شرکت گوگل را به عنوان رئیس جدید هیات مدیره خود معرفی کرده است.

كد خبر : ۱۵۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


رییس جمهوری با صدور حکمی «نادعلی اسماعیلی» را به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی معدن منصوب کرد.

كد خبر : ۱۵۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


یک مقام مسئول در وزارت خارجه ایران از انتصاب حسین جابرانصاری به عنوان سخنگوی جدید وزارت خارجه و جایگزین مرضیه افخم خبر داد.

كد خبر : ۱۵۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه باید به فرزندان خود ادب یاد بدهیم که در مقابل نقد فحش ندهند، گفت: از اینکه توسط اخوی و آقازاده آقای هاشمی به بنده توهین شد، تعجب کردم.

كد خبر : ۱۵۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


علی محمد نورعلیوند رئیس جدید ورزش وامورجوانان شهرستان پلدختر شد.

كد خبر : ۱۵۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


آرش میر اسماعیلی در واکنش به صدور حکم عجیب و غیرمنتظره کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون جهانی اتحادیه جهانی کوراش که وی را 5 سال محروم از فعالیت در این رشته و لغو مسئولیت جهانی اش کرده است، بیانیه ای منتشر کرد.

كد خبر : ۱۵۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در حال حاضر بیش از چهار هزار نفر در سطح کشور احتمال کاندیداتوری آنها برای نمایندگی مجلس وجود دارد گفت: رصد رفتارهای کاندیداهای احتمالی در فضای مجازی خبر داد.

كد خبر : ۱۵۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


فرزندان سه رئیس‌جمهور کشورمان در مقاطعی کمابیش در امور سیاسی کشور نقش داشته‎‌اند بعضی از آنها هم اصلا به عرصه سیاست وارد نشده‌اند. در این میان شاید بتوان فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان سیاسی‌ترین فرزندان روسای جمهور ایران معرفی کرد.

كد خبر : ۱۵۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


وزیر اقتصاد با استعفای علی عسکری رئیس سازمان امور مالیاتی کشور موافقت کرد.

كد خبر : ۱۵۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


داشتن شرایط روحی مناسب برای مدیریت یک نهاد اداری لازمه خدمت رسانی به مردم که حضور خانواده ها در کنار مدیران می تواند نقش مهمی را در تسریع امورات اداری داشته باشند.

كد خبر : ۱۵۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


در 14مهرماه جلسه ای برای رفع مشکلات مخابراتی شهرستان پلدختر با حضور مدیرعامل مخابرات استان،فرماندار و اصحاب رسانه برگزار شد پس از دوماه هنوز مصوبات این جلسه به ایستگاه اجرا نرسیده است.

كد خبر : ۱۶۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به برخی افراد و جریان ها که آرامش استان را در ایام انتخابات به هم می زنند تذکر داد.

كد خبر : ۱۶۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


شبکه ­های اجتماعی، برنامه ­ها و ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فلسفه، تفکر، ایدئولوژی و اهداف خاصی جهت ساخت، سفارش داده شده ­اند. این برنامه­ ها هم از جهت نوع روابط و ساز و کار حاکم بر آن و هم از جهت جذب کاربران و انتشار پیام­های مد نظر تابع ایدئولوژی و اهداف صاحبان هر کدام از برنامه ­ها می باشند.

كد خبر : ۱۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


۳۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور و رئیس قوه قضائیه خواستار حساسیت بیشتر قوای مجریه و قضائیه برای پیگیری پرونده کرسنت شدند تا حقی از ملت ایران ضایع نشود.

كد خبر : ۱۶۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


پس از خداحافظی مسئول دفترهیئت نظارت بر انتخابات کوهدشت ;اینبار شنیده ها حکایت از طناب کشی سیاسی بین فرماندار کوهدشت ،استاندار لرستان و یکی از مقامات عالی رتبه کشور حکایت میکند.

كد خبر : ۱۶۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


دبیر هسته کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه‌های لرستان گفت: معیار هاشمی برای تایید صلاحیت سید حسن خمینی مبتنی بر معیار رضاخانی است.

كد خبر : ۱۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


شایعه ای که پس از 24ساعت سوژه خبری رسانه ها شد بلاخره با ورود استاندار و رئیس ستاد انتخابات لرستان تکذیب شد.

كد خبر : ۱۶۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


خبر انتصاب فرماندار کوهدشت از طرف یکی از همکارانی که با روابط عمومی استانداری لرستان ارتباط دارد در سایت خبری میرملاس منتشر شد.

كد خبر : ۱۶۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


شایعه جابجایی بخشدار معمولان که کمتر از 24ساعت تکذیب شد.

كد خبر : ۱۶۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد علم‌الهدی را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی منصوب کردند.

كد خبر : ۱۶۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


کار بدانجا رسید که در شب 19 رمضان سال 67 زمانی که آیت الله یزدی بر منبر سخنرانی در مهدیه تهران رفت، پیاده نظام جریان چپ و حامیان دولت موسوی رعایت شب قدر و ایام عزای امیر مومنان(ع) را هم نکردند و با سردادن شعار و درگیری، در سخنرانی وی اختلال ایجاد کرده و مانع از ادامه آن شدند.

كد خبر : ۱۶۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


رئیس سازمان صدا و سیما در حکمی رئیس مرکز سرمایه انسانی این سازمان را منصوب کرد.

كد خبر : ۱۶۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


اظهارات و فعالیت های سیاسی مولاوردی در طول سال 94 کم نبودند و همین موضوعات باعث شد که فعالیت برای بهبود شرایط زنان در جامعه نادیده گرفته شود و نیاز های اصلی زنان در مجموعه کل کشور گم شود؛ شاید اگر مولاوردی می توانست ارتباط منطقی تری با قشر بیشتری از زنان جامعه برقرار کند بهتر می توانست وارد فضای اجرایی شود.

كد خبر : ۱۶۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۱۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


مردم جزیره قشم به انتصاب های اخیر در سازمان منطقه آزاد قشم واکنش نشان داده اند و از رویه فامیل بازی در این سازمان ابراز نارضایتی کرده اند .

كد خبر : ۱۶۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


سخنگوی قوه قضاییه درباره انتصاب بهرامی به عنوان رئیس دیوان عدالت ، آزادی یا تقلیل حبس ۱۱ هزار نفر، اعطای ۵۱ هزار فقره مرخصی، کاهش جرائم خشن در سال ۹۴، سرنوشت محکومان ارزی و صدور کیفرخواست برای ۴۸ متهم پرونده سفارت عربستان توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۱۷۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


فرماندار پلدختر گفت:مدیران استانی در چینش مدیران دستگاه های اجرایی پلدختر ،سیاست های دولت تدبیر را مدنظر قرار دهند.

كد خبر : ۱۷۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


با پیشنهاد وزیر اقتصاد و تصویب هیات وزیران عبدالناصر همتی رئیس کل بیمه مرکزی ایران شد.

كد خبر : ۱۷۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


مدیرکل اطلاعات استان همدان با اشاره به اینکه استان در مسیر مرکز و استان‌های مرزی قرار دارد، گفت: اداره‌کل اطلاعات استان در دو مرحله موفق شد دو تن از تروریست‌ها را که از اتباع ایرانی بودند شناسایی و در محدوده استان دستگیر کند.

كد خبر : ۱۷۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲


سرپرست شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت: امنیت را یکی از اجزای مهم سلامت برای تامین و ارتقا سلامتی در جامعه نیازمند همکاری کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان به ویژه دادگستری شهرستان هستیم.

كد خبر : ۱۷۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۷


هر چند تغییر مدیران ضعیف دولت تدبیر و امید در لرستان ضروری به نظر میرسد ولی سونامی تغییر مدیران استان دقیقا همزمان با روی کارآمدن مجلس دهم شروع شده که شائبه هایی را در اذهان عمومی و در بین سیاسیون ایجاد کرده!

كد خبر : ۱۷۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


در کشوری که یک کارگر زیر یک میلیون تومان دریافتی دارد و در دوره ای که هر روز خبری جدید از تعطیلی کارخانجات تولیدی آن منتشر می شود، دریافت حقوقی بالغ بر 30 میلیون تومان جز نقد و انتقاد، حرف دیگری باقی نمی گذارد. انتقادی که این بار مردم به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری و خبرگزاری ها به اشتراک گذاشتند.

كد خبر : ۱۷۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان پلدختر با صدور بیانیه ای رسمی ،اخرج چهار نفر عضو این شورا را در شهرستان اطلاع رسانی کردند.

كد خبر : ۱۷۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

كد خبر : ۱۷۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


آرش مرداني پهلوان و قهرمان جهان و آسيا در کشتي پهلواني باحکم محمد باقري رئيس انجمن پهلواني و زورخانه اي سازمان ورزش شهرداري بعنوان مسئول کميته کشتي پهلواني اين انجمن منصوب شد.

كد خبر : ۱۷۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


مدیرمسئول هفته‌نامه پنجره گفت: اگر تحت فشار دولت، شکایتی هم از نشریه در این خصوص صورت پذیرد، با مدارک و مستندات کامل به دادگاه خواهم رفت اما گمان نمی‌کنم تشکیل چنین جلسه‌ای به صلاح شکایت‌کنندگان باشد.

كد خبر : ۱۷۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


به دلیل انتصاب فرماندار کوهدشت به عنوان فرماندار در پیشوا مردم در مسجد امام خمینی(ره) تحصن کردند.

كد خبر : ۱۷۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


دولت روحانی که در 24خردادماه با کسب اکثریت آراء از ملت ایران ،توانست پیروز میدان انتخابات ریاست جمهوری شود ،در سومین سال از عمر خود بر  روی پاشنه آشیل انتقاد از دولت گذشته و مسئله برجام می گردد.

كد خبر : ۱۷۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


این رسانه همراه با اصلاح طلبان ادامه داده است: "اصلاح‌طلبان از جهت رفتار سیاسی هنوز به بلوغ و استقلال نرسیده‌اند؛ هر ناکامی را به دیگری فرافکنی می‌کنند و همواره از کارشکنی و سنگ‌اندازی و نظارت استصوابی و آنچه «نهادهای انتصابی» نامیده‌اند در حال گله و گلایه‌اند. روزگاری دو نهاد اجرایی و قانون‌گذاری را در اختیار داشتند و هیچ کاری از پیش نبردند."

كد خبر : ۱۷۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


سردار سرلشکر محمد باقری با حکم فرمانده کل قوا، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح شد.

كد خبر : ۱۷۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


روابط عمومی فرمانداری رومشکان طی حکمی از سوی هومان محمودی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان، مجید شیراوند به عنوان اولین مدیر اداره مخابرات شهرستان رومشکان منصوب شد.

كد خبر : ۱۷۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، سعی دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند، اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند و کلید به دستان رویه غلط حمایت از تشکل‌های یک بار مصرف را اصلاح نکردند.

كد خبر : ۱۷۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


قائم مقام سياسي جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با اشاره به لابی گری های برادر رییس جمهور در انتصاب رییس بانک رفاه کارگران، گفت: آقای روحانی نباید چشم خود را به روی فساد نزدیکانش ببندد و ما منتظر برخورد قاطع با این موضوع هستیم.

كد خبر : ۱۷۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴


اخیرا برخی از رسانه ها که مش اصلاح طلبی دارند با زیر سوال بردن مسئله انتصاب مدیران توسط استاندار لرستان،پروژه عبور از استاندار را کلید زدند.

كد خبر : ۱۷۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۷


مدیر مسئول روزنامه کیهان تصریح کرد: هر یک از آقایان اصلاح‌طلب و مدیران دولتی که مایل باشند تشریف بیاورند تا به آنها وکالت رسمی و محضری بدهم که تمام مبلغ فیش را برای خود دریافت کنند، البته فقط توصیه می‌کنم که آن را برای ادامه تحصیل نورچشمی‌های خود به آمریکا و انگلیس نفرستند!

كد خبر : ۱۷۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


منابع خبری بامداد شنبه از کودتای نظامی در ترکیه خبر دادند؛ فرودگاه آتاتورک و تلویزیون دولتی این کشور ابتدا به تسخیر عوامل کودتا درآمد، اما بعداً توسط معترضان مردمی پس گرفته شد.

كد خبر : ۱۷۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از ظرفیت های بروجرد استفاده و مدیران بومی انتخاب شوندو در این میان عده ای اصرار دارند بگویند دعوا بین بروجرد و استان استو به صورت یک بام و دو هوا رفتار می کنند.

كد خبر : ۱۷۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


وزير نفت دولت يازدهم بالاخره دست به كار شد و در راستاي اعطاي حكم بازنشستگي براي مديران بازنشسته نفت احكام جديدي را صادر كرد.

كد خبر : ۱۸۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


الهیار ملک شاهی نماینده کوهدشت گفت: 2 تن از کسانی که به جای مدیران دارای فیش‌های حقوقی منصوب شده‌اند از سوابق درخشانی برخوردار نیستند و برخی اقدامات غیرقانونی انجام داده‌اند.

كد خبر : ۱۸۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از دستگیری علی رستگار سرخه مدیرعامل معزول بانک ملت اعلام کرد که وی در جریان “کشف یک باند سازمان یافته فساد بانکی” دستگیر شده است و حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلاب تهران عنوان کرده است که خبرها حاکی از ارتباط حسین فریدون با این شبکه فساد بانکی است.

كد خبر : ۱۸۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


نوبخت در مراسم معارفه دوست حسینی و تودیع صفدر حسینی در صندوق توسعه ملی، صفدر حسینی را از ذخایر نظام یاد کرد و گفت: گذشته از ارادت شخصی بنده به دکتر حسینی، سایر اعضاء هیأت عامل سابق صندوق توسعه ملی نیز از بزرگان اقتصاد کشور هستند و الحق در دوران مسئولیت خود امانتداران بزرگی برای کشور بودند.

كد خبر : ۱۸۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲


انتصاب نیروهای قراردادی به پست های مدیریتی دارای محدودیت بوده و بصورت ابلاغ سرپرستی انجام گرفته است ولی اکنون با توجه به اصلاح دستورالعمل مربوطه نیروهای قراردادی با نیروهای رسمی و پیمانی در شرایط استخدامی برای انتصاب تفاوتی ندارند.

كد خبر : ۱۸۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


طی حکمی از سوی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر پیریایی با حفظ سمت مشاور و  دبیری شورای عالی اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست میز نخبگان استان لرستان منصوب گردید.

كد خبر : ۱۸۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


با توجه به اینکه آموزش و پرورش در این سال های اخیر به دلیل ضعف مدیریتی و سیاسی کاری دچار تنش های زیادی شده است قاعدتاً و بر اساس منطق عقلی، باید اجلاسیه مکانی برای تبادل نظر جهت برطرف کردن این تنش ها باشد اما حقیقت این اجلاس در آستانه انتخابات چیزی به جز این بوده است.

كد خبر : ۱۸۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


در حالی که 2 ماه از ابلاغ قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان گذشته است، مشاهده می شود که برخی از افراد در دستگاه‌های دولتی به ویژه وزارت‌خانه ها همچنان علیرغم بازنشستگی مشغول به کار هستند.

كد خبر : ۱۸۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵


روزهای اخیر شایعات مردمی نسبت به تغییر فرماندار پلدختر اوج پیدا کرده و در فضای مجازی کمپین هایی برای انتصاب فرمانداری بومی تشکیل شده است.

كد خبر : ۱۸۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


نمایندگان مردم در خانه ملت یک فوریت طرح استفساریه قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان را تصویب کردند.
كد خبر : ۱۸۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹


کمتر از یکسال به انتخابات ریاست جمهوری فرصت باقی است واز این سه سال که از عمر دولت یازدهم می گذرد  شاهد حضور دو فرماندار در پلدختربنام های قدرت الله ترابی نژاد و  نورالدین درمنان بوده ایم .

كد خبر : ۱۸۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


پس از خبر دستگیری معاون فنی محیط زیست استان تهران و مشاور مدیرکل محیط زیست استان تهران زمزمه‌هایی در مورد استعفای حیدرزاده نیز شنیده شد که از سوی خودش تکذیب شد و مطرح کرد مدت مأموریت بنده در محیط زیست به پایان رسیده است.

كد خبر : ۱۸۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تشریح دستاورد فداکاری و مقاومت مردم ایران در تمام عرصه‌ها از بدو انقلاب تا کنون و در تمامی برهه‌های حساس اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی از همین دست است و امروز ما باید از بین اقتصاد شیخ‌نشینی و اقتصاد صنعتی یکی را انتخاب کنیم.

كد خبر : ۱۸۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


امام جمعه نورآباد با اشاره به نصب بنر تقدیر و تشکر برای فرماندار دلفان و تقدیر از این فرماندار برای جمع آوری این بنرها گفت: امیدواریم سایر مسئولان از اقدام فرماندار دلفان الگوبرداری کنند.

كد خبر : ۱۸۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


طی 48ساعت گذشته با انتصاب یک مدیر جدید و جابجایی یک مدیر دیگر تنور تغییرات در پلدختر داغ شد.

كد خبر : ۱۸۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:روحانی با موفقت استعفای وزرای فرهنگ،آموزش و پرورش و ورزش تدبیر خود را برای جلوگیری از هزینه ها را نشان داد.

كد خبر : ۱۸۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


سه وزیر از قطار دولت پیاده شدند، آنهم با استعفاهایی که همه اجباری بودنش را حس کرده‌اند؛ حالا همه می پرسند چرا وزرایی که تا همین چند ماه پیش مورد حمایت جدی دولتی‌ها بودند، ناگهان در شرایط فعلی کشور مجبور به استعفا شدند.

كد خبر : ۱۸۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


اصلاح طلبان استان یک روز بر سر جانشینی بازوند؛ یک روز بر سر معاونت سیاسی استانداری و یک روز بر سر آموزش و پرورش جدل می کنند و این بار نوبت معاونت جهاد کشاورزی استان شده است.

كد خبر : ۱۸۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


در حالی که تنها چند روز از بازداشت مدیر قبلی صندوق ذخیره فرهنگیان زمان گذشته است، مدیر جدید این صندوق اقدامات غیر قانونی خود را کلید زده است.

كد خبر : ۱۸۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰


دولتمردان بارها از یارانه‌ای که به مردم پرداخت می‌شود به عنوان مصیبت عظما نام برده و از افزایش مبلغ وام ازدواج گلایه کرده‌اند، این در حالی است که به راحتی از کنار خسارت 18 میلیارد دلاری کرسنت و اختلاس 8000 میلیاردی گذشته‌اند!

كد خبر : ۱۸۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰


در سال های اخیر همواره شاهد آن بوده‌ایم که با روی کار آمدن هر دولتی، دولتمردان جدید در همان گام اول تمام مشکلات کشور را ناشی از سیاست های دولت قبل دانسته و بجای برنامه ریزی مناسب برای رفع مشکلات موجود بیشتر  به انتقاد از عملکرد دولت قبل از خود پرداخته اند.

كد خبر : ۱۹۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


دوشنبه، نامه‌ای از رئیس‌جمهور منتشر شد که در آن لغو یک سخنرانی «مایه شرمساری» دولت خوانده شده بود. پس از آن کاربران فضای مجازی به صورت گسترده نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و آن چیزهایی که واقعا می‌تواند مایه شرمساری دولت باشد را برشمردند.

كد خبر : ۱۹۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


امام جمعه پلدختر گفت:با توجه به عمق محرومیت در پلدختر،دولت باید توجه ویژه ای به رفع مسائل ومشکلات عمرانی و توسعه ای این منطقه داشته باشد.

كد خبر : ۱۹۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


در پی انتصاب سید سعید شاهرخی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی استانداری قزوین، حبیب اله خجسته پور جایگزین او شد.

كد خبر : ۱۹۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان از ابتدای سال جاری دستورات متعددی را به مسئولان و اعضای هیئت دولت داده، دستوراتی که تنها در حد همان دستور باقی مانده و اثری از عمل به آن‌ها در جامعه دیده نمیشود.

كد خبر : ۱۹۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


جمعی از فرزندان شاهد پلدختر با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه این شهرستان دیدار و به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

كد خبر : ۱۹۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


امام جمعه پلدختر گفت:همه باید مطیع قانون باشیم و به قانون اساسی که نشات گرفته از قرآن است باید توجه کنیم.

كد خبر : ۱۹۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۲


سردار غیب پرور معتقد است که امروز کلام امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج در تمامی کشورهای اسلامی در حال تحقق است.

كد خبر : ۱۹۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


یک منبع آگاه خبر داد: مهدی نیکدل، جایگزین علیرضا ناصری در صندوق ذخیره فرهنگیان می شود.

كد خبر : ۱۹۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان کوهدشت که قرار بود امروز چهارشنبه برگزار شود؛ به دلایل نامعلومی برگزار نشد.

كد خبر : ۱۹۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بنده قبلا سران فتنه را نجس سیاسی خوانده ام اکنون هم بر روی این موضع اصرار دارم؛ سران فتنه نجس سیاسی هستند، که با آب زمزم هم تطهیر نمی شوند.

كد خبر : ۱۹۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


مراسم تودیع و معارفه سردار محمدرضا نقدی و سردار غلامحسین غیب‌پرور عصر امروز با حضور تعدادی از مقامات سیاسی، فرهنگی و فرماندهان عالی‌رتبه سپاه و نیروهای مسلح برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲


وزیر راه و شهرسازی در نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما نسبت به نحوه پوشش رسانه‌ای حادثه تصادم دو قطار مسافربری انتقاد کرد.
كد خبر : ۱۹۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷


سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با علما و مراجع تقلید قم دیدار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


هواداران استقلال خواسته های خود را در صفحه شخصی وزیر ورزش و جوانان مطرح می کنند.

كد خبر : ۱۹۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


عزل و نصب های زمستانه مدیریتی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان در پلدختر و خرم آباد کلید خورد.

كد خبر : ۱۹۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به تاکید مسئولان دستگاه قضایی به فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: این فساد، فسادی است که در طول دوران انقلاب بی سابقه است و آقایان برای لاپوشانی این موضوع سناریویی را آغاز کردند.

 

كد خبر : ۱۹۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: همه نمایندگان لرستان که پای عزل حنان را امضا کرده اند همواره به برکناری او تاکید دارند.

كد خبر : ۱۹۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


از سوی وزیر آموزش و پرورش خدانظر دریکوند به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: چهار مرحله از آموزش‌وپرورش در سازمان علمی فرهنگی ملل متحد شناسایی‌شده که نخستین مرحله آموزش و دانستن است

كد خبر : ۱۹۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


چهارشنبه یک دی ماه بود که خبر انتصاب اعظم روانشاد به عنوان سرپرست اداره ارشاد شهرستان خرم آباد در رسانه های استان منعکس شد.

كد خبر : ۱۹۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


پس از کش وقوس فراوان و با بازی کردن با شخصیت اهالی فرهنگ بالاخره،روانشاد به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خرم آباد منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


تخلفات، ابهامات و اختلاس مالی در آموزش و پرورش هنوز به اتمام نرسیده است و این بار برخی با وعده توزیع کارت هدیه بین دانش‌آموزان برتر مسابقات، کارت‌های هدیه را به جیب زدند.

كد خبر : ۱۹۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


ابلاغ دستورالعمل اجرایی با عنوان "اطلاع رسانی و تعامل مستقیم با مردم" شائبه ی بهره برداری دولت از بیت المال برای حضور در انتخابات 96 را فراهم ‌نموده است.

كد خبر : ۱۹۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران انقلاب اسلامی با ولایتمداری و دشمن شناسی که داشتند توانست از امام و رهبری در طول59سال در مقابل توطئه های دشمنان نظام  دفاع کند.

كد خبر : ۱۹۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


استفاده از بیت المال برای ارائه گزارش عملکرد 3 ساله دولت به مردم در آستانه انتخابات زمانی بیشتر مورد نقد قرار می گیرد که بعد از گذشت 3 سال از ارائه اولین سبد کالا به مردم، برخی سبدهای کالایی دیگر نیز در واپسین روزهای عمر دولت یازدهم تهیه و در اختیار اقشاری از مردم قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۹۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶


پس از سه ماه از انتصاب عیرضا بیرانوند به عنوان معاون فرماندار پلدختر،امان الله بابایی به عنوان معاون جدید فرماندار پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴


اظهارات سخنگوی دستگاه قضا مبنی بر ارتباط برادر رئیس جمهوری با یک بدهکار بانکی در روزهای گذشته واکنش های زیادی در پی داشت که در ادامه به بازخوانی برخی از این واکنش ها می پردازیم

كد خبر : ۱۹۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷


گویا انتصاب مدیر کل جدید نهاد کتابخانه های استان، بالاخره نگاه استاندار را به سمت پروژه کتابخانه مرکزی جلب کرده است به طوری که "بازوند" بعد از گذشت بیش از سه سال از آغاز به کار خود در این استان روز گذشته برای اولین بار از آن بازدید کرد  و با سوالات طنزی با عنوان این پروژه شاهد عوض شدن چند استاندار؛ چند مدیر کل و چند پیمانکار بوده است با بیان جمله ای که  «واقعا همه باید به حال خودمان گریه کنیم» ابراز تاسف خود را از ناتمام ماندن این پروژه ابراز کرد.

كد خبر : ۱۹۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


شمارش معکوس برای برکناری مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۹۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶


طی حکمی از طرف وزیر نیرو،رضا میرزایی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


دادگاه این پرونده با توجه به گزارش‌های مستقل 3 نهاد اصلی نظارتی کشور وابسته به قوای 3 گانه و بازداشت و بازجویی از اعضای وقت هیئت مدیره شرکت ملی نفت درباره این قرارداد، متهمان را به اتهام تبانی محکوم اعلام کرد.

كد خبر : ۲۰۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور ادعای اخیر برخی افراد مبنی بر انتصاب به عنوان رییس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام حسن روحانی را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۰۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷


استاندار لرستان ضمن گلایه از عملکرد مدیرکل ارشاد در قبال تئاتر موهن به شهدا و اشاره به عقب ماندن حوزه گردشگری استان نسبت به اهداف مورد نظر،اعلام کرد که بیشتر از 4 سال بعنوان استاندار در لرستان نمی‌ماند.
كد خبر : ۲۰۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


صندلی لرزان معاونت فرمانداری پلدختر به امان الله بابایی هم وفا نکرد و وی از این سمت برکنار شد.

كد خبر : ۲۰۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


جمله معروف «من حقوق دان هستم» روحانی، شاید بسیاری را امیدوار کرد که منتخب آنها با توجه به «حقوق» بتواند در راه احقاق حقوق آنها تلاش کرده و با متخلفان و غارتگران بیت‌المال برخورد کند اما گویا این امید سرابی بیش نبود!

كد خبر : ۲۰۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸


بخشی از مشکل اصلی در این میان دخالت فرزندان آقای میرزاده در امور دانشگاه ‌آزاد و دخالت آنها در انعقاد قراردادهای مالی کلان است که اسناد همه اینها موجود است. حتی اظهارات بعضی از روسای واحدهای دانشگاه آزاد موجود است که با امضاء خط خود دراین‌باره نوشته‌اند.

كد خبر : ۲۰۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)، سازمانی جدید را با مأموریت گردآوری و تحلیل اطلاعات مربوط به ایران تشکیل داده است.

كد خبر : ۲۰۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳


مدیر جدید شرکت  آب و فاضلاب روستایی شهرستان پلدختر منصوب شد.

 

كد خبر : ۲۰۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


در فضای روانی نامناسبی که مردم لرستان همچنان درگیر اختلاس در شهرداری و دستگیری برخی از متخلفین هستند،ژن برتر استخدام دورهمی سیاسی در دانشگاه پیام نور لرستان لایه های پنهان لابی گری های سیاسی بیشتر آشنا می کند.
كد خبر : ۲۱۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶


امام جمعه پلدختر گفت:سران کشورهای عربی نسبت به اقدامات شیطنت آمیز آمریکا و ترامپ در خصوص قدس شریف ،اعلام موضع و انزجار کنند.

كد خبر : ۲۱۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


سفرحسین فریدون برادر رئیس جمهور خرداد ما امسال به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در حالی در بایکوت خبری انجام شد که برخی مسئولان استانداری که خود به استقبال فریدون رفته بودند حضور وی در یاسوج را تکذیب کردند.

كد خبر : ۲۱۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


انتخاب سید محمد موحد پور به عنوان اولین انتصاب خادمی استاندار لرستان در استانداری به ایستگاه فریدون برادر رئیس جمهور رسید

كد خبر : ۲۱۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


با انتصاب دکتر خادمی به عنوان استاندار لرستان و سکوت مدیریتی وی،حالا کلید انتصاب های حاشیه دار از استان خاص توسط استاندار لرستان زده شد.

كد خبر : ۲۱۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳


این روزها اصلاح طلبان لرستان در پشت پرده برای فشار و تخریب خادمی استاندار قرار دارند و اجرای آن را به پیاده نظام رسانه ای خود دادند تا با این کار استاندار تسلیم خواسته های آنان شود.

كد خبر : ۲۱۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


جزئیات گزارش مصوب کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره تحقیق‌ و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان  منتشر شد.

كد خبر : ۲۱۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


گویا انتصاب اعضای حزب اعتدال و توسعه در سازمان ها و ارگان های مختلف پایان ندارد و پس از سازمان نقشه برداری، حالا نوبت به سازمان فضایی کشور رسیده تا طی یک انتصاب عجیب، مرتضی براری دبیر کل حزب اعتدال و توسعه در امور استان ها به سمت ریاست این سازمان منصوب شود.

كد خبر : ۲۱۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


«رضا آریایی» سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان شد.

كد خبر : ۲۱۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۲


وزیر علوم روایتی را از پیگیری ها برای بازگشت دانشجویان ستاره دار و نیز بازداشتی های دی ماه 96 به تحصیل بیان کرد.

كد خبر : ۲۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


پس از انجام تکریم ومعارفه سرپرست آموزش وپرورش پلدختر در 30بهمن ماه،حالا باگذشت48ساعت از برگزاری این جلسه اداره آموزش وپرورش شهرستان با دو سرپرست کار خود را در روزهای آغازین اسفندماه شروع کرده است.

كد خبر : ۲۱۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


پس از کش و قوس های فراوان و گذشت 72ساعت از مراسم تکریم ومعارفه،بالاخره قفل اتاق ریاست اداره آموزش و پرورش پلدختر شکسته شد.

كد خبر : ۲۱۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


باید از رسانه‌های اصلاح‌طلبی که از هر فرصتی برای بازی سیاسی خود بهره می‌برند، پرسید که بالاخره باید به حال فرهاد رهبر در دانشگاه آزاد گریست که مظلوم واقع شده و نیازمند حمایت است! یا به حال این دانشگاه برای حضور وی؟!

كد خبر : ۲۱۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲


فرمانده کل قوا، در احکام جداگانه‌ای حجة‌الاسلام حاج صادقی را به سمت نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و حجة‌الاسلام سعیدی را به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب کردند.

كد خبر : ۲۱۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۳


طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار لرستان،نادیا امرایی اولین معاون زن فرماندار پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۲۱۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۲


اقدام انقلابی و مردمی نماینده ولی فقیه در لرستان به دنبال شرایط سخت اقتصادی ومعیشتی مردم در لرستان،نه بزرگ به تدبیر مسئولان لرستان در خصوص مصوبات کاغذی جلسه تنظیم بازار لرستان است.

كد خبر : ۲۱۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳


رئیس کل دادگستری لرستان گفت:با تلاش و همکاری همه دستگاه‌ها عملکرد مطلوبی از لحاظ قضایی و حل‌ و فصل دعاوی‌ در معمولان داشته ایم.

كد خبر : ۲۱۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۷


امام‌جمعه موقّت تهران بر کیفیت‌بخشی به نمازجمعه تأکید کرد و گفت: باید نمازجمعه را بهتر از همه سال‌ها برگزار کنیم. نیاز به یک نمازجمعه باشکوه و با صلابت و شیرین بیشتر از همیشه احساس می‌شود.

كد خبر : ۲۲۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴


جابجایی حبیب خجسته پور معاونت سیاسی و امنیتی استانداری لرستان در این ایام باعث موضع گیری عده ای خاص از سیاسیون اصلاح طلب در استان و بازتاب هدفمند آن در فضای مجازی شده است .

 

كد خبر : ۲۲۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۶