اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۱۱    عبارت مورد جستجو: اقامت

وزیر امور خارجه کشورمان سفری را به همرا خانواده خود به شهر مقدس قم داشت.

كد خبر : ۶۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۲


معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: طرح مطالعات امکان‌سنجی 36 منطقه نمونه گردشگری استان لرستان انجام شده است.

كد خبر : ۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی یه مناسبت درگذشت شاعر آیینی، شاهرخ اورامی از دست دادن او را ضایعه‌ای زود هنگام دانست.

كد خبر : ۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تصاویری که مشاهده می کنید، حاصل کار "براندون" عکاس و گردشگر آمریکایی است که پس از سفرش به ایران منتشر کرده است. او در وبلاگش از مردم ایران، مردمی صمیمی و مهمان نواز نام برده است. او که سفر را بزرگترین عامل برای تفاهم بین فرهنگ ها میداند، متذکر شده روایت مهمان نوازی و پایبندی به فرهنگ اصیل و شایسته مردم ایران از جمله ارمغان‌هایی است که هیچگاه از یاد نخواهد برد. او در طول اقامت دو هفته ای اش در ایران به تهران، اصفهان، شیراز، مرودشت در استان فارس حتی شهرستان سپیدان و همینطور روستای تاریخی ابیانه در نزدیکی نطنز سفر کرده که تصاویر زیر تماما مربوط به بازدید او از این مناطق در ایران است.

كد خبر : ۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مستند «شکارچی در دام» روایتی است که در آن سربازان گمنام امام زمان(عج) بار دیگر قدرت خود را به رخ دشمنان قسم خورده کشیده و جاسوس اعزامی سیا را به دام انداختند.

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: همزمان با گرامیداشت ایام دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از 9 پروژه در بخش های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آغاز می شود.

كد خبر : ۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روز گذشته منابع آگاه به «تماشا» خبر دادند یکی از بازیگران زن سریال «پروانه» ناپدید شده است!

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


بیان روز:به گفته بسیاری از پزشکان ارجاع شمار زیادی از بیماران شهرستانی به پایتخت ضروری نیست و این دسته از بیماران پس از مراجعه به تهران، آزمایش های شهر خود را تکرار می کنند و سپس به شهرستان خود باز می گردند بطوریکه این ارجاع به کلاف سردرگمی در بیمارستان ها تبدیل شده است.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: زمینه برای اسكان و اقامت بیش از 60 هزار گردشگر نوروزی ازطریق ستاد اسكان آموزش و پرورش استان فراهم شده است.

كد خبر : ۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگردی لرستان گفت: با توجه به اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده، افزایش 30 درصدی آمار گردشگران ورودی به این استان در ایام نوروز نسبت تعطیلات نوروز سال گذشته پیش بینی می شود.

كد خبر : ۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از گردشگران و مسافران است كه امسال در آستانه سال جدید نیز این استان خودرا برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده كرده است.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:سرعین یکی از شهرهایی است که همه ساله در تعطیلات عید نوروز میزبان بسیاری از مسافران است.

كد خبر : ۱۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


كد خبر : ۱۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:معارضان سوری شرکت‌کننده در نشست استانبول ترکیه روز دوشنبه «غسان هیتو» کرد تبار و مقیم آمریکا را به سمت نخست ‌وزیر دولت انتقالی خود انتخاب کردند.

كد خبر : ۱۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:مراسم استقبال از مسافران نوروزی فردا چهارشنبه در ورودی شهر خرم آباد برگزار و نخستین مسافران نوروزی که امروز چهارشنبه وارد استان شده اند از اقامت رایگان یک روزه در مراکز اقامتی بهره مند شدند.

كد خبر : ۱۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:معرفی هتل ها ومراکزاقامتی شهرستان خرم آباد

كد خبر : ۱۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار از کلیسایی که گفته می‌شود زادگاه حضرت مسیح است بیت‌المقدس را به مقصد اردن ترک کرد.

كد خبر : ۱۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه سفر خود به استان اصفهان از افزایش سفر و کاهش هشت درصدی تلفات جاده‌ای تا روز اول فروردین خبر داد و گفت: حجم تردد سفر به استان‌های مشهد، اصفهان و شهرهای شمالی بیشتر گزارش شده است.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با فرارسیدن ایام فاطمیه برنامه های شاد جشنواره ‌های نوروزی از /یکشنبه/ قطع می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:فرماندار پلدختر از اسکان بیش از شش هزار مسافر و میهمان نوروزی در این شهرستان خبرداد.

 
كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:شهردار خرم آباد گفت: آمار گردشگران و مسافران نوروزی ورودی به بوستان ها و کمپ های اقامتی شهر خرم آباد به بیش از 44 هزار نفر رسیده است.

 
كد خبر : ۱۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان از اسکان بیش از 33 هزار مسافر نوروزی در سطح مدارس این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پیش از اویسی، حکومت عراق با شاپور بختیار ارتباط برقرار کرده بود. بختیار نیز چند بار از بغداد دیدن کرد. این دیدار‌ها حتی در زمان اشغال خاک ایران از سوی ارتش عراق نیز ادامه داشت.

كد خبر : ۱۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: 47 هزار و 404 گردشگر نوروزی تاکنون از طریق ستاد اسکان آموزش و پرورش در مدارس سطح استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان گفت: 400 هزار اقلام تبليغاتي در ايام نوروز براي معرفي مراکز گردشگري استان لرستان توزيع شد

كد خبر : ۱۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دهم فروردین یادآور عروج مرجع عالیقدر تشیع و جاودانه مرد بروجرد، آیت الله سید حسین طباطبایی بروجردی است؛ عالمی فرزانه که آثار و حضور پر بارش نقطه عطفی برای پیشرفت حوزه علمیه قم به شمار می رفت و توسعه مکتب تشیع در یک برهه زمانی مرهون زحمات اوست.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش لرستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 107 هزار و 220 نفر روز در مدارس استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: 400 هزار عدد انواع اقلام تبلیغاتی و فرهنگی به منظور معرفی جاذبه های گردشگری استان توزیع شده است.

كد خبر : ۱۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: آمار ماندگاری گردشگران و مسافران نوروزی در این استان تاکنون در مقایسه با سال گذشته 100 درصد افزایش داشته

كد خبر : ۱۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهرستان دورود به واقع بیش از یک شهرستان دارای جاذبه های طبیعی است به طوریکه از این شهرستان به عنوان پایتخت طبیعت ایران یاد می شود، پایتختی که زیباترین دریاچه آب شیرین ایران، زیباترین آبشارهای کشور و رشته کوه اشترانکوه با لقب "آلپ" ایران را در خود جای داده است.

كد خبر : ۱۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از ورود دو میلیون و 900 هزار مسافر نوروزی به این استان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: استان لرستان برای نخستین‌بار در لیست استان‌های مقصد گردشگران قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تعداد مسافران نوروزی اسکان داده شده در مدارس این استان 30 درصد نسبت به نوروز سال گذشته افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: نوروز امسال320 هزار گردشگر در مراکز اقامتی، هتل ها و مهمانپذیرهای استان اقامت داشته و اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:از نکات جالب در مطالب افشا شده می توان به عدم پرداخت 5ماهه حقوق کارکنان و خبرنگاران آفتاب یزد و فروش سهمیه کاغذ تحویلی از سوی وزارت ارشاد در بازار آزاد اشاره کرد.

كد خبر : ۱۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیرعامل رصدخانه کاسین لرستان گفت: پای گردشگران علمی به لرستان باز شد.

كد خبر : ۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:عضو مجلس شورای مصر و رئیس حزب الجیل این کشور بر مخالفت خود با هرگونه تلاش برای تجاوز به محل اقامت کاردار ایران در قاهره تاکید و از مجلس شورا خواست تا این اقدام را محکوم کند.

كد خبر : ۱۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:ناظر عالی ستاد مرکزی تسهیلات سفرهای نوروزی کشور با اشاره به اینکه سازمان میراث فرهنگی به دنبال افزایش تعداد روستاهای هدف گردشگری کشور به یک هزار و 100 روستا است، گفت: در این راستا تا کنون 636 روستای هدف در کارگروه گردشگری استانها شناسایی و برای تصویب معرفی شده اند.

كد خبر : ۱۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:استاندار لرستان گفت: از تمامی فرصت های پیش آمده برای توسعه همه جانبه صنعت گردشگری استان استفاده می شود.

كد خبر : ۱۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:کافی است هزینه اقامت در بهترین و گران ترین هتل های کشور را بدانیم تا در قیاس با نرخ جدید هتلینگ بیمارستان ها، شگفت زده شده و با کمی تعمق، ترسی فراگیر وجودمان را در بر بگیرد؛

كد خبر : ۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:وزیر استيضاح شده کار و امور اجتماعي رئیس ستادانتخاباتی تیم حامیان دولت وتیم احمدی نزاد-مشائی شد.

كد خبر : ۱۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت:درتطیلات نوروزامسال حدود10هزارنفرازمسافرین نوروزی رادر15آموزشگاه اسکان دادیم.

كد خبر : ۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیرکل ستاد بحران استانداری لرستان گفت: یک گروه از امدادگران با تجربه لرستان به مناطق زلزله زده بوشهر اعزام شدند.

كد خبر : ۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پيرزني كه در محل ورزشگاه به استقبال رئيس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در يك آتش سوزي جان خود را از دست دادند و حالا از رئيس جمهور مي خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. اين پيرزن اين درخواست خود را خيلي جدي مطرح مي كرد كه موجب خنده خبرنگاران و ساير مردم شد.

كد خبر : ۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت:به مناسبت بزرگداشت مقام معلم از 575 معلم کشوری، استانی و منطقه‎ای این استان تجلیل می‎شود.

كد خبر : ۲۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:یک شهروند ایرانی در نپال به اتهام برنامه ریزی برای حمله به سفارت اسرائیل بازداشت شد.

كد خبر : ۲۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:به دلیل كوهستانی بودن 186 آبشار دارد كه در شمار دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری ایران هستند؛ در بین استان‌های كشور مازندران و لرستان به ترتیب بیشترین آبشارهای ایران را در خود جای داده‌اند.

كد خبر : ۲۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:بهائیان برای تبلیغ مسلک ساختگی‌ خود از روش‌هایی نظیر نشر کتاب، انتشار مقالات اینترنتی و اهدای کمک‌های مالی به افراد آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند اما توضیح نمی‌دهند که به چه دلیل ازدواج با محارم -غیر از همسر پدر- مجاز است.

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج‌ آقا عزالدین حسینی زنجانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آن عالم جلیل‌القدر را به عموم ارادتمندان ایشان در مشهد و زنجان و به علمای اعلام و حوزه‌های علمیه و بیت مکرّم ایشان تسلیت گفتند.

كد خبر : ۲۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:هزینه یک شب بستری در بیمارستان خصوصی تا ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافته است. با این حال سکوت سنگین بین مدیران حوزه سلامت نظر همگان را جلب می کند

كد خبر : ۲۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بيان روز:یک سایت اپوزیسیون مدعی شد: ستاد حسن روحانی، زمان اخذ مدارک تکمیلی او را دهه ۹۰ میلادی عنوان می‌کند، در حالی‌که سازندگان فیلم تبلیغاتی‌اش، دوره اخذ مدرکش را به پیش از انقلاب عقب می‌کشند، از دانشگاهی که آن زمان تاسیس نشده بود.

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری گذشته در سالهای 84 و 88، از جمله مهمترین دلایل پیروزی احمدی‌نژاد، "نه" به هاشمی رفسنجانی بود.

كد خبر : ۳۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:عناصر معارض جمهوری اسلامی با ابراز تردید نسبت به حسن روحانی می‌گویند او اصلاح‌طلب نیست و منصوب رهبری در شورای عالی امنیت ملی است.

كد خبر : ۳۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:توسعه علم، فناوری و اقتصاد در هر کشوری مرهون تلاش، پشتکار، نوآوری و خودباوری نیروهای انسانی توانمند آن جامعه است. به شهادت تاریخ، نیروهای انسانی نخبه در هر جامعه، جزو ارکان قدرتمند و ارزشمند آن به شمار می‌روند.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:همسر شهید اسدالله‌زاده می‌گوید: بعد از شهادت همسرم خانمی تعریف می‌کرد «با همسرم به آمریکا رفتم، حجاب نداشتم. همسرم با شهید اسدالله‌زاده ارتباط داشت؛ گاهی من هم وارد جلسات آنها می‌شدم؛ رفتار و حرف‌های وی باعث شد که من متحول شوم».

 

كد خبر : ۳۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:«کرم حلزون اصل»؛ این شعار که پیشتر به گوش بینندگان ماهواره آشنا بود، مدتی است که به مدد تبلیغات گسترده در شبکه های مختلف صداو‌سیما، تا دورترین روستاهای کشور هم نفوذ کرده و این بار نه تنها از اعجاز استفاده از آن سخن به میان می‌آید، بلکه بر "ایرانی" بودن آن، تاکید مشددی می‌شود تا شرایط برای کلاهبرداری در مقیاس کلان فراهم‌تر از هر زمانی شود!

كد خبر : ۳۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:در چند ماه گذشته ده‌ها ایرانی مقیم که بیش از 25 سال سابقه اقامت داشته‌اند بدون هیچ دلیل، اقامت‌شان کنسل شد و از این کشور اخراج شدند و این درحالی است که هیچ دلیلی مبنی بر اخراج آنان بیان نمی‌شود.

 
كد خبر : ۳۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:ممنوعیت مصرف مشروبات الكلی در كشورمان به صراحت در قانون مجازات اسلامی تاكید شده است. بر اساس این قانون چنانچه فردی اقدام به نوشیدن مشروبات الكلی كند به 80 ضربه شلاق محكوم می‌شود.

 
كد خبر : ۳۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:نماينده مردم پلدختر در مجلس شوراي اسلامي گفت: زيرساخت هاي گردشگري لرستان با توجه به محروميت در برخي شهرهاي استان نيازمند توجه بيشتر مسوولان اجرايي كشور و مديران ارشد لرستان است.

كد خبر : ۳۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:مرتضی حسینی یکی از نمایندگان روحانی مجلس ایران از سوی دو فرد نا‌شناس در شهر مکه مورد «ضرب و شتم» قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:می توان محسن مخملباف را نمونه و مصادق بارز خروجی "جنگ نرم دشمن" در به انحراف کشاندن یک هنرمند از حوزه خدمت به اسلام و میهن و تبدیل آن به ابزار وطن فروشی و خیانت و عملگی سرویس های غربی و صهیونیستی دانست.

كد خبر : ۳۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:با ما همراه باشيد با سرخط اخبار مهم در "ديده بان بيان روز"

كد خبر : ۴۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


دکتر «عبدالعزیز رنتیسی» که پس از شهادت شیخ «احمد یاسین» رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را بر عهده داشت، به دلیل جانفشانی هایش در راه آزادی فلسطین و قدس، به «عقاب فلسطین» لقب گرفته است

كد خبر : ۴۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:اتفاقات حوزه ميراث و گردشگري در روزهاي آخر هم پاياني ندارد.

كد خبر : ۴۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


تنها پسر خانواده مؤمنی بود؛ مادرش بعد از کلی نذر و نیاز و توسل به امامزاده‌های ایلام، علی را از خداوند گرفت؛ آن هم در ماه مبارک رمضان و شب شهادت حضرت علی(ع). علی تنها برادر و نورچشمی ۵ خواهر بود تا اینکه در یازده سالگی رفت پی طلبگی و در ۱۵ سالگی به شهادت رسید؛

كد خبر : ۴۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزییات سهمیه‌های مختلف کنکور 92 و تسهیلات پیش‌بینی شده را تشریح کرد.

كد خبر : ۴۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:در نسخه های موجود نخستین نشریه ادواری چاپی ایران، خبری درباره خرم آباد دیده نمی شد. از این رو باید سرآغاز نشر رویدادهای خرم آباد را در مطبوعات ایران عهد ناصری قلمداد کرد. 

كد خبر : ۴۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:هزاران نفر از مردم آمریکا در شهرهای مختلف این کشور علیه حمله احتمالی دولت آمریکا و متحدانش به سوریه تظاهرات اعتراضی برپا کردند.

كد خبر : ۴۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:55 درصد از مسافرانی که به لرستان سفر کرده‎اند از استان تهران بوده‎اند.

كد خبر : ۴۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:عناوين مهمترين اخبار ايران وجهان رادر"ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


بيان روز:درهفته هاي گذشته درفضاي مجازي تصاويري از بي حجابي وبدحجابي سواحل شمالي كشور منتشر شدكه دل هر مسلمان ايراني رابه درد آورد.

كد خبر : ۴۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:آیا می دانید هولوکاست واقعی در ایران رخ داده است؟از قحطی بزرگ در ایران چه می دانید؟ آیا می دانید مابین سالهای 1917 تا 1919 بیش از 40 درصد جمعیت ایران جان خود را از دست دادند؟

كد خبر : ۴۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:مدیر کل میراث فرهنگی صنایع گردشگری استان لرستان از افتتاح رصد خانه كاسپين و مركز اقامتي آن در خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۴۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:اولین گروه از زائران حج تمتع ۹۲ به مدینه منوره اعزام شدند و این گروه از زائران می‌توانند نماز صبح خود را در مدینه منوره اقامه کنند.

كد خبر : ۴۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بیان روز:درست سال پیش همین روزها بود که از عریض و طویل بودن هیئت همراهان احمدی نژاد در نهمین سفرش به نیویورک و هزینه‌های سنگین آن نوشتیم. از سفری پنج روزه با همراهی ۱۴۰ نفر و هزینه‌ای یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومانی در یکی از گران قیمت ترین هتل های منهتن.

كد خبر : ۵۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان، برنامه های روز جهانی گردشگری را اعلام کرد.

كد خبر : ۵۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی لرستان از رشد 11 درصدی بازدیدکنندگان موزه‌های استان خبر داد.

كد خبر : ۵۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:باراک اوباما رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در تماس تلفنی با حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، با وی گفت وگو کرد.

كد خبر : ۵۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


در حالي كه رييس جمهوري اسلامي ايران در حال حركت از محل اقامت خود به سمت فرودگاه براي خروج از نيويورك بود، اين تماس برقرار شد و طرفين پيرامون مسايل مختلف با يكديگر گفت وگو كردند. به گزارش خبرنگار تابناک این گفتگو بیست دقیقه به طول انجامیده است.

كد خبر : ۵۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:مدیرکل یکی از ادارات استان، که بایدهفت روزهفته درمحل خدمتش به خلق الله خدمت کند یک پایش درمحل خدمت است،یک پایش درمحل زندگی واحتمالا پای سومی هم دارد که درسرزمین مادری است.

كد خبر : ۵۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


بیان روز:در اظهارات متهمان در دادگاه آمده بود که آن‌ها برای اولین بار از طریق یک دوست مشترک به نام علیرضا با یکدیگر آشنا شدند که علیرضا به آن‌ها پیشنهاد سفری رایگان به مالزی را می دهد و با همین شیوه مقداری مواد غذایی هم‌چون بیسکویت را به دو خواهر می سپارد که به مالزی ببرند.

كد خبر : ۵۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


همزمان با روزهای پایانی اعزام زائران ایرانی به سرزمین وحی، درصد زائران حج تمتع به صورت استانی اعلام شد.در حج امسال تهران با اعزام 12 هزار 40 نفر زائر بیشترین آمار اعزام‌ها و استان ایلام نیز با 83 نفر زائر کمترین آمار را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۵۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


برخی کارشناسان برنامه «مناظره» مسائل فرهنگی را عاملی برای تأخیر در ازدواج جوانان می‌دانند اما در نقطه مقابل تعدادی دیگر از کارشناسان و مسئولان، مسائل اقتصادی را عامل این امر برمی‌شمارند.

 

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


عراقچی، تخت‌روانچی، محمدنیا، بعیدی‌نژاد و امیری، وزیر امور خارجه کشورمان را در مذاکرات با ۱+۵ در ژنو همراهی می‌کنند.

 

كد خبر : ۵۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مهمترین عناوین اخبارامروز را می توانید در "دیده بان بیان روز "بخوانید.

كد خبر : ۵۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


پزشکان و متخصصان در يک پژوهش گروهي ليستي از مکان هاي خطرناکي که اقامت و يا تردد به آنها بايد براي مادران باردار با احتياط صورت گيرد را پيدا کرده اند.

كد خبر : ۵۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


رئیس سازمان حج و زیارت گفت: از 15 ماه محرم ثبت‌نام‌ عمره و از 22 بهمن ماه ثبت‌نام‌ حج تمتع آغاز می‌شود.

كد خبر : ۵۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


طرح رشد صنعت توریسم درخرم آباد رااولین باردهمرده ،استاندارپیشین لرستان مطرح کرد.دهمرده ؛به دنبال رشد صنعت توریسم درخرم آباد، فرهاد وار تیشه بر مدبه کوه زد تالرستان راوارد فاز جدیدی از توسعه کند.

كد خبر : ۵۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بد سرپرست که در تاریخ 31 شهریور ماه 1392 در مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 10 مهر ماه 1392 به تایید شورای نگهبان رسیده است، در تاریخ اول آبان ماه 1392 از سوی رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

كد خبر : ۵۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


موج توزیع و ترانزیت در سطح منظقه ما با نازلترین قیمت وحداقل زمان دسترسی به مواد مخدر ادامه دارد، اگر در حال حاضر تصمیم بگیریم یک کیسه سیمان تهیه کنیم بین 20 تا 25 دقیه طول می کشد ولی اگر تصمیم بگیریم مواد مخدر تهیه کنیم تنها 12 تا 15 دقیقه طول می کشد و دسترسی به این مواد راحت، ارزان وساده شده است.

كد خبر : ۵۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


افراد فراری خارج از کشور، به گفته بسیاری از عناصر ضد انقلاب، فقط برای امرار معاش و گرفتن پناهندگی سیاسی دست به فعالیت می زنند.

كد خبر : ۶۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


كد خبر : ۶۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


فروش مشروب با برند شرکت مشهور، پخش شب‌نامه یک فرقه ضاله، بورسیه دختر مشاور و خواهر معاون وزیر و فعالیت زیر پوستی اصلاح‌طلبان از جمله خبرهای امروز دانا بود.

كد خبر : ۶۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:شهرستان پلدختر با بیش از 140 اثر، دارای آثار فرهنگی و تاریخی فراوانی است، افزود: در حال حاضر آثار مهم در حوزه میراث فرهنگی این شهرستان در موزه های ایران و خارج از کشور به نمایش گذاشته شده است.

كد خبر : ۶۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


شهيد سيدحسن مدرس، بر حسب اسناد تاريخي از سادات طباطبايي زواره است كه نسبش به حضرت امام حسن مجتبي(ع) مي‌رسد.

كد خبر : ۶۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


سرمربی استقلال در اقدامی تحسین برانگیز هزینه های ترک اعتیاد یکی از پیشکسوتان استقلال را تقبل کرد.

كد خبر : ۶۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


مدیرعامل باشگاه گهر دورود گفت: پیش نویس قرارداد مالکیت استانداری از تیم گهر آماده است.

كد خبر : ۶۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


مشخصات آبشار تله زنگ:آبشار تله زنگ واقع در بین دو استان خوزستان و لرستان یكی از زیباترین آبشارهای ایران كه گاهی نیز از آن به عناوین بهشت پنهان ایران یا نیاگارای ایران یاد می شود.

كد خبر : ۶۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۶


روزنامه دی نیشن از درخواست طلاق همسر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پس از شرکت در مراسم خاکسپاری نلسون ماندلا خبر داد.

كد خبر : ۶۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


جلسه شورای برنامه ریزی توسعه استان با حضور امام جمعه،استاندار،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وجمعی از مدیران کل درپلدختر تشکیل شد.

كد خبر : ۷۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


از مهم ترین نکاتی که در نسخه امروز دربی سرخابی‌ها، پیش از بازی به چشم می‌خورد، فارغ از حاشیه‌های روزهای اخیر، برگزاری دربی بدون حضور علی کریمی و فرهاد مجیدی، شماره‌های هشت و هفت محبوب دو تیم بود؛ بازیکنانی که کمترین فایده حضورشان در این رقابت سنتی، کم شدن احتمال تساوی بدون گل بود که چهار بازی است تکرار می‌شود.

كد خبر : ۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۷


همواره یکی از تبعات تمرکز امکانات و خدمات پزشکی در تهران مراجعه انبوه بیماران از استان های دیگر به مرکز کشور بوده که علاوه بر زمانبر و سخت کردن روند درمان بیماران مشکلاتی هم برای همراهان آنها به وجود می آورد.

كد خبر : ۷۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


یاسرالحبیب آخوند لندن‌نشین، بهترین نامزد برای دریافت جایزه باروت‌خیس 92 ایران است.

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


رهبر انقلاب : رویکرد استکباری امریکا موجب شده است که ملتها نسبت به این کشور، نوعی حس بی اعتمادی و بیزاری داشته باشند ضمن اینکه تجربه نشان داده است که هر ملت و دولتی که به آمریکا اعتماد کند، ضربه خواهد خورد، حتی اگر از دوستان آمریکا باشد.

كد خبر : ۷۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


معاون امور عمرانی استانداری لرستان از آمادگی لرستان برای افزایش 25درصدی اقامت وماندگاری گردشگران نوروزی در استان خبرداد.

كد خبر : ۷۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


حباب‌‌ها بسیار حساس و نازک هستند و ماهی باید جدا از انواع ماهی‌های خشن و سترگ و دور از محیط تیز نگه‌داری شود، با این‌حال اگر حباب‌ها سوراخ شوند، قابلیت رشد و بهبود خود را دارند.

كد خبر : ۷۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


قباد افشار رئیس سازمان امور اراضی کشور طی روزهای اخیر رسما اعلام کرده است که شرکت پدیده شاندیز از ۵۵ هکتار زمینی که در اختیار گرفته فقط ۱۵ هکتار آن در محدوده شهر است و ۴۵ هکتار دیگر آن خارج از محدوده شهری است.

كد خبر : ۷۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


مدیرکل مطبوعات خارجی وزارت ارشاد با اعلام اینکه ۱۹۴ خبرنگار مقیم و غیرمقیم راهپیمایی ۲۲ بهمن را انعکاس می‌دهند، گفت: تونس، فرانسه، ژاپن و آمریکا بیشترین خبرنگار را به ایران اعزام کرده‌اند.

كد خبر : ۷۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


فعلا در باره مذاکرات هسته ای سکوت می کنم" این عنوان تیتر یک روزنامه شرق است که به نقل از فرمانده سپاه زده شده است .

كد خبر : ۷۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


فرماندار پلدختر گفت: با توجه به تاکیدات استاندار، اخذ وجه از مسافرین نوروزی برای اقامت در کمپ های اقامتی تنگ فنی وپارک شهر لغو شد.

كد خبر : ۷۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


آمریکا و کره جنوبی علیرغم هشدارهای پیشین کره شمالی، اولین دور از رزمایش مشترک دو دوره‌ای خود را آغاز کردند.

كد خبر : ۷۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


فیلمبرداری فیلم سینمایی «تابو» به کارگردانی خسرو معصومی از نیمه گذشت.

كد خبر : ۷۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


در حالی که بسیاری از خیابان ها و اماکن عمومی در حال تغییر نام هستند و نام های خارجی یا خارج از عرف آنها به نام های شهدا، ائمه و ارزشی تبدیل می شود، بیمارستان گاندی نام خود را به یک الگوی هندی داده است.

كد خبر : ۷۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، از آمادگی این اداره برای استقبال از ۱۰۰ هزار مسافر نوروزی خبرداد.

كد خبر : ۷۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


این استاد حوزه بعد از تاسیس حوزه علمیه خرم‌آباد توسط آیت‌الله کمالوند به‌عنوان مدرس به لرستان دعوت شد و اکنون با گذشت 55 سال ایشان همچنان در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.

كد خبر : ۷۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج اظهار داشت: در آینده نزدیک بخشی از کاروان‌های راهیان نور را به جزایر دفاعی ایران در خلیج فارس اعزام می کنیم.

كد خبر : ۷۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


رییس جمعیت هلال احمر شهرستان پلدختر از ایجاد سه پایگاه امداد و نجات جاده ای برای خدمت رسانی به گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۷۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


فرماندار پلدختر بر آمادگی دستگاههای اجرایی شهرستان پلدختر برای اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیلات سفر های نوروزی شهرستان تاکید کرد.

كد خبر : ۷۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


مدیر میراث فرهنگی پلدختر گفت: اداره کل میراث فرهنگی لرستان تورهای گردشگری یک روزه رایگانی را در ایام نوروز برای بازدید از جاذبه های دیدنی شهرستان پلدختر دایر نموده است.

كد خبر : ۷۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


دختری که با رشادت در مقابل بولدوزرهای اسرائیلی ایستادگی کرد.

كد خبر : ۷۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


معاون عمرانی استانداری لرستان از آمادگی دستگاههای متولی برای فراهم کردن فضای مناسبی برای انجام سفر مطلوب در جاده های مواصلاتی استان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۶


شب گذشته رئیس مجمع تشخیص مجمع نظام به همراه 20 نفر همراه با سفر به استان مازندران در کاخ شهرستان کلاردشت مستقر شد.

كد خبر : ۸۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان بیش از9000 مسافر نوروزی در استان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


تلویزیون شهری مستقر در ورودی قلعه فلک الافلاک با پخش تصاویر متنوع با موضوع جاذبه های گردشگری و تاریخی استان لرستان ، به معرفی آثار تاریخی و طبیعی استان پرداخته بطوری که نگاه گردشگران را دقایقی به خود جلب می کند.

كد خبر : ۸۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


سرپرست اداره کل میراث وگردشگری لرستان گفت:اکو کمپ پرورش اسب دکتر قلاوند یکی از مهمترین جاذبه های جذب توریست خارجی و داخلی در استان است.

كد خبر : ۸۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


معاون  عمرانی استانداری لرستان بهمراه فرماندار خرم آباد ، سرپرست میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان و همچنین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان از منطقه نمونه گردشگری آبشار بیشه بازدید کردند.

كد خبر : ۸۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


میان صحن مرکزی حرم، پیرمردی نحیف در حال سلام دادن است. او نمی تواند راه برود و دو جوان برای راه رفتن به او کمک می کنند.

كد خبر : ۸۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری لرستان از افزایش دو برابری اقامت مسافرین و گردشگران نوروزی در استان خبر داد.

كد خبر : ۸۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


دوستداران طبیعت و گردشگری با نام و چهره ایرج میلانی آشنا هستند. کسی که مرد سفر است و به نقاط مختلف ایران سر میزند.

كد خبر : ۸۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۷۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از اقامت 326هزار مسافر نوروزی در استان خبر داد.

كد خبر : ۸۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:تا هشتمین روز از تعطیلات نوروز  در استان لرستان نسبت به مدت مشابه گذشته از لحاظ اقامت  رشد 64درصدی و از نظر بازدید رشد 13درصدی را در استان  داشتیم.

 

كد خبر : ۸۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان از اسکان تعداد64هزار و 456نفر از مسافرین نوروزی در استان خبر داد.

كد خبر : ۸۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


مدیر کل آموزش وپرورش استان لرستان گفت:71231مسافر نوروزی در قالب 12522 خانوار از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون در ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شدند.

كد خبر : ۸۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: 411 هزار و 517 مسافر نوروزی در 13 روز تعطیلات در این استان اقامت و اسکان یافتند.

كد خبر : ۸۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


در مسیر پرشتاب زندگی، افزایش مشکل ها، انتظارها، بالا رفتن هزینه های زندگی، کم شدن حوصله ها و بالا رفتن سن ازدواج، فرزندان 30 سال آینده خواهند پرسید: عمه، عمو یعنی چه؟ یا خواهند گفت: من خاله ندارم، دایی ندارم.

كد خبر : ۸۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


یک روز همایش بزرگ فتنه گران را در شهر شهیدان برگزار می کنند، یک روز خانم اشتون را به اصفهان می آوردند، امروز هم در صدد ایجاد نگرانی و تشویش اذهان امت حزب الله هستند. لذا با هوش و ذکاوت و بصیرتی که در شما سراغ داریم می دانیم که اجازه نخواهید داد چنین اتفاقی بیفتند.

كد خبر : ۸۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


خاصیت پاسخگویی کتب شهید مطهری بیشتر به خاطر مبنایی بودن سخنان شهید مطهری است که توانسته است با ساده ترین بیان، مبنایی ترین اصول دین را اثبات کنند.

كد خبر : ۸۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۱


مسیح (معصومه) علی‌نژاد، ضدانقلاب فراری مقیم لندن در جدیدترین پست صفحه شخصی فیسبوک با انتشار تصویری بی‌حجاب از خود حین رانندگی در ‏دوران حضور در ایران، زنان و دختران ایرانی را به انتشار بدون حجاب عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی تشویق کرد .

كد خبر : ۸۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۴


مسیح (معصومه) علی‌نژاد، ضدانقلاب فراری مقیم لندن در جدیدترین پست صفحه شخصی فیسبوک با انتشار تصویری بی‌حجاب از خود حین رانندگی در ‏دوران حضور در ایران، زنان و دختران ایرانی را به انتشار بدون حجاب عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی تشویق کرد .

كد خبر : ۸۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۴


این روزها گیشه اکران فیلم علیه رییس‌جمهوری داغ است. بازاری که فیلم پرحاشیه «من روحانی هستم» با راه‌یافتن به برنامه‌های صداوسیما آن را کلید زد.

كد خبر : ۸۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان با بیان اینکه سه درصد جمعیت معتادان استان را زنان تشکیل می‌دهند، گفت: البته باید توجه داشت که به دلیل ساختار اجتماعی حاکم بر استان جمعیت واقعی زنان معتاد استان مشخص نیست.

كد خبر : ۸۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


فاطمه و بچه هایش در آذربایجان هستند. فائزه هم به کیش رفته است… بافرشته و مهدی، تلفنی صحبت کردم، از وضع شان در استرالیا راضی اند. ریس دپارتمان که او را شناخته است، پیشنهاد داده برای بازدید ازکارخانجات مربوط به رشته اش، به کتنتدا یا آمریکابروند. گفتم به شرط ناشناس ماندن بپذیرد.

كد خبر : ۸۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


رونالدینیو پس از اینکه از تیم ملی برزیل برای رقابتهای جام جهانی 2014 بیرون ماند راه دیگری برای پول درآوردن پیدا کرده است. این بازیکن خانه خود در ریو دو ژانیرو را شبی 9 هزار پوند اجاره می‌دهد.

كد خبر : ۹۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


امروز شنبه برابر با دهم خرداد 1393 هجری خورشیدی، دوم شعبان 1435 هجری قمری و سی و یکم می 2014 میلادی است. 75سال پیش در چنین روزی، لایحه دولت مبنی بر سرشماری عمومی جمعیت ایران از تصویب مجلس شورای ملی گذشت. کاشان نخستین شهری بود که برپایه این قانون مورد سرشماری قرارگرفت.

كد خبر : ۹۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


نخستین تمرین تیم ملی در حالی در ورزشگاه اختصاصی کورینتیانس برگزار شد که اعضای کاروان ایران در سایه تدابیر امنیتی شدید و خاص از هتل تا کمپ محل برگزاری تمرین اسکورت شدند.

كد خبر : ۹۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


"نازلی رجب پور" گفت: بازیگر نقش " لیلی" در سریال ستایش 2 در ابتدا در نقش "نازگل" جلوی دوربین رفت.

كد خبر : ۹۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۶


تصاویر ورزش کردن خصوصی اوباما فاش شد.

كد خبر : ۹۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته (شنبه) چهارمین جلسه تمرینی خود را در کمپ «کورینتیانس» شهر سائوپائولو برگزار کرد.

كد خبر : ۹۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با مهم شمردن توجه به بیماری تب دانگ و علائم آن برای مسافران ابرانی جام جهانی برزیل، به پنج توصیه پزشکی ورزشی اشاره کردتااین افرادبا رعایت آن احتمال شیوع این بیماری رادرخود کمتر کرده و یادر صورت ابتلا به آن بتوانند خیلی سریع برای درمان اقدام کنند.

كد خبر : ۹۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


از خبرنگاران و عکاسان ایرانی برای سفر به برزیل ۴۱ میلیون تومان پول گرفته شده در حالیکه مسافران ایرانی با هزینه ۲۱ میلیون تومانی به برزیل سفر کرده‌اند!

كد خبر : ۹۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


حسن روحانی رئیس جمهورایران درجريان اولین سفراستاني خودبه استان لرستان فردا  وارد خرم آباخواهد  شد. اين اولین سفر هيات دولت ودرمجوع پنجمین حضوریک رئیس جمهوردرپنج سال اخیربه استان لرستان خواهد بود که درنوع خودیک رکوردمحسوب می شود.

كد خبر : ۹۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۷


نیروی دریایی برای تکمیل پایور (کادر) درجه‌داری یگان‌های تابع خود نیرو می‌پذیرد.

كد خبر : ۹۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


اگرچه حاتمی کیا در "دعوت" تصویری از فقر و ضعف لرها ارائه می‌دهد اما در عوض، ما شاهد بازی زیبای خانم جوزانی و لهجه غلیظ ثلاثی او هستیم ...

كد خبر : ۹۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


نشست افتتاحیه ششمین دور مذاکرات ایران و 1+5 درباره توافقنامه جامع هسته‌ای به ریاست ظریف و اشتون در مقر سازمان ملل در شهر وین آغاز شد.

كد خبر : ۹۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


حجت‌الاسلام علی عارفی امام جمعه موقت جیرفت در دانشگاه علوم پزشکی کرمان که در ایام نیمه شعبان به سرزمین عربستان سفر کرده بود توسط وهابیون حاضر در قبرستان بقیع مدینه بازداشت و مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

كد خبر : ۹۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


رئیس قوه قضائیه با صدور بخشنامه‌ای اعلام کرد: به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر و عید سعید فطر 15 روز مرخصی به زندانیان واجد شرایط اعطا خواهد شد.

كد خبر : ۹۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت:آمار اقامت گردشگران در تعطیلات عید فطر در لرستان از مرز 67000نفر عبور کرد.

 
كد خبر : ۱۰۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


بهروز صوراسرافیل مجری سابق تلویزیون‌های ضدانقلاب پارس و آزادی و از مدیران بخش فارسی صدای آمریکا که فعالیت‌های ضداسلامی‌بسیاری مانند توهین به رسول اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) را در پرونده خود دارد، پس از انتشار بیانیه اخیر سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌در حمایت از مردم و مقاومت اسلامی‌غزه، در صفحه فیسبوک خود با عصبانیت از این بیانیه ضمن توهین به سردار سلیمانی، از رژیم کودک‌کش صهیونیستیحمایت کرد.

 
كد خبر : ۱۰۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


مرجع بزرگ تقلید شیعیان جهان حضرت آیت‌الله العظمی «سیدحسین بروجردی» ۱۳ شوال ۱۳۸۰ هجری قمری دار فانی را وداع گفت.

 
كد خبر : ۱۰۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، امروزه به عنوان کانون اصلی تکریم و تجلیل از شعائر، ارزش ها و آرمان های والای دینی و مذهبی جهان اسلام مطرح است.

 
كد خبر : ۱۰۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


تخریب خانه حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) در مدینه که محل حضور مکرر حضرت رسول خدا (س) و محل ولادت امام حسن (ع) و امام حسین (ع). همچنین محل نزول آیۀ تطهیر و حدیث کساء

 
كد خبر : ۱۰۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


در بین ما یک جانباز قطع نخاع از اصفهان به نام حسین علی صبوری بود که موش‌ها زخم‌های او را خورده بودند و او متوجه نشده بود.

 
كد خبر : ۱۰۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش لرستان از اسکان 2 هزار و 887 خانوار در مدارس و اماکن اقامتی آموزش و پرورش لرستان از آغاز اجرای طرح اسکان تابستانی تاکنون خبر داد.

 
كد خبر : ۱۰۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


در حاشیه استیضاح وزیر علوم، درگیری میان معاون وی و یکی از افرادی که مرتباً به داخل وزارت علوم رفت و آمد دارد موجب پیچیده تر شدن وضعیت فرجی دانا شده است.

كد خبر : ۱۰۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


فرماندار خرم آباد گفت: با شروع هفته دولت، 110 پروژه با اعتباری بالغ بر 133 میلیارد و 810 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی، استانی و تسهیلات افتتاح می شود.

كد خبر : ۱۰۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: از محل منابع صندوق توسعه ملی به طرح های اقتصادی و گردشگری در مناطق کمتر توسعه یافته از جمله استان لرستان تسهیلات کم بهره اعطا می شود.

كد خبر : ۱۰۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


وزیر اسبق امور خارجه در برنامه شناسنامه به بیان ناگفته‌هایی از چگونگی عزلش در سفر سنگال و همچنین نامه اوباما به رهبر انقلاب پرداخت.

كد خبر : ۱۰۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


یکی از اعضای فدراسیون فوتبال فاش کرد: حضور کارلوس کی‌روش در ایران روزانه ۳۵ میلیون تومان هزینه برای کشور دارد.

كد خبر : ۱۰۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


امروز سه شنبه هجدهم شهریور 1393 هجری خورشیدی، سیزدهم ذی القعده 1435 هجری قمری و نهم سپتامبر سال 2014 میلادی است. 29 سال پیش در چنین روزی، عملیات قادر که با رمز «یا صاحب الزمان(عج)» آغاز شده بود، با موفقیت به پایان رسید.

كد خبر : ۱۰۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

كد خبر : ۱۰۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت :از ابتدای تیرماه سالجاری تا کنون تعداد 181 هزار و 165 نفر از این استان بازدید کردند.

كد خبر : ۱۰۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان ویژه برنامه های این اداره را در هفته گردشگری لرستان تشریح کرد.

كد خبر : ۱۰۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


وزیر امور خارجه ایران گفت: ما همه تلاش خود را خواهیم کردیم و همواره اعلام کرده‌ایم که تا لحظه آخر پای میز مذاکره خواهیم بود تا نشان دهیم ضمن اینکه روی حقوق خود پافشاری می‌کنیم، اما به دنبال راه حل مبتنی بر احترام متقابل هستیم.

كد خبر : ۱۰۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


«وقتی دیدیم برای ملاقات امروز و فردا می کنند، احساس کردیم ماندن ما بی نتیجه است و فقط زمان را از دست می دهیم...تصمیم گرفتیم برگردیم، وقتی به فرودگاه رفتیم، گفتند آقای قذافی وقت ملاقات داده است...»

كد خبر : ۱۰۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۸


محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق کشور طی روزهای گذشته به همراه چند نفر دیگر سفری را به یکی از شهرهای شمالی کشور داشته است.

كد خبر : ۱۰۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


كد خبر : ۱۰۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


ثبت نام در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 و المپياد علمي دانشجويي كشور منحصراً بصورت اينترنتي از روز شنبه 17 آبان آغاز می شود و تا ساعت 24 روز يكشنبه 25 آبان ماه ادامه دارد.

كد خبر : ۱۱۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


استاندار لرستان گفت: چشمه آبگرم دلفان می تواند به جاذبه گردشگری سلامت در استان لرستان تبدیل شود.

كد خبر : ۱۰۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


فاطمه خوئینی مادر سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی به فرزند شهیدیش پیوست.

 

 
كد خبر : ۱۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه از بعدازظهر دیروز ویزا به طور کامل برای زائران ایرانی به عراق برداشته شده است و زائران تنها با مهر ورود به عراق وارد این کشور می‌شوند، گفت: عوارض خروج از کشور و شهرداری نیز برای زائران کربلای معلی حذف شد.

كد خبر : ۱۱۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴


در آستانه سالروز شهادت حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه‌السلام بخش‌هایی از پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به کنگره‌ جهانی امام رضا علیه‌السلام در تاریخ ۱۳۶۳/۵/۱۸ توسط khamenei.ir منتشر شده که ایسنا آن را بازنشر می‌دهد.

 
كد خبر : ۱۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


رئیس بنیاد توسعه و عمران موقوفات لرستان گفت: پروژه هتل امامزاده محمد شهر درب گنبد کوهدشت در حال ساخت است.

كد خبر : ۱۱۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


هيچ روزى به حضور امام ابوالحسن و ابو محمد (ع) وارد نشدم مگر اين كه برهان و دليلى درباره امامت ايشان را ديدم .

كد خبر : ۱۱۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


مسئله آذربایجان ، چه خروج ارتش رخ و چه حوادث بعدی و سقوط پیشه وری محمدرضا را به شدت مرعوب آمریکا کرد. او یکبار گفت « این آمریکایی ها عجب قدرتمندند و واقعا اتکا بر آنها موجب شد که آذربایجان از چنگ شوروی ها خلاص شود!»

كد خبر : ۱۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


فرح پهلوی در قسمتی از نقل خاطرات خود اینگونه میگوید : طی مدت تحصیل در مدرسه ژاندارک عقاید مذهبی ام به طور کامل متزلزل شد .

كد خبر : ۱۲۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور در قلعه فلک الافلاک به نمایش گذاشته شد.

كد خبر : ۱۲۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


سال گذشته (میلادی) یک مادر کرد برای پیدا کردن فرزند اسیرش به قرار گاه داعش در شهر موصل رفته است. رهبران داعش در قرار گاه از این زن به گرمی پذیرایی می کنند و به این بهانه که از راه دور و درازی آمده است برای او آب و غذا می آورند.

كد خبر : ۱۲۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


 دوچرخه‌سوار مازندرانی که با پیام «من عاشق محمدم» از استان مازندران پا به رکاب شده بود، به شهر خرم آباد رسید.

 

كد خبر : ۱۲۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


فرماندار خرم آباد گفت: طی 9 ماهه اول سال جاري تعداد 6780 نفر از معتادين براي بازپروري و بهبود تحويل  مراكز اقامتي ترك اعتياد

كد خبر : ۱۲۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


استاندار لرستان برخی از نمایندگان با استفاده از دوستان خود در مورد تیم مذاکره هسته ای سخنرانی هایی انجام می دهند که با رهنمودهای رهبر انقلاب در تعارض است.

كد خبر : ۱۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


«عبدل» که همسرش روز سه‌شنبه هدف گلوله افراد ناشناس قرار گرفت، می‌گوید بعید است که این یک حمله کور باشد و احتمالا خانه او به عمد هدف قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۲۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


مقدمات عید نوروز در لرستان تقریبا دو هفته به عید مانده با پیشواز مردم و آماده سازی آنها با مراسمی چون کاردرسی ،شوالفه و گردیله گیری آغاز می شود.

كد خبر : ۱۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۸


 ستاد اقامه نماز از پیشنهادات و انتقادات هموطنان عزیز در ایام نوروز استقبال می کند.

كد خبر : ۱۲۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:اسکان شایسته مسافران نوروزی به برنامه ریزی ، تامین امکانات رفاهی ،برخورد حسنه و تامین امنیت مسافران نیازدارد

 

كد خبر : ۱۲۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


دوستداران طبیعت و گردشگری با نام و چهره ایرج میلانی آشنا هستند. کسی که مرد سفر است و به نقاط مختلف ایران سر میزند.

كد خبر : ۱۲۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد از ستاداجرایی خدمات سفر آموزش وپرورش لرستان بازدید کرد.

كد خبر : ۱۲۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان ۱۵ هزار و ۱۶۴ مسافر نوروزی در مراکز اسکان آموزش و پرورش این استان خبرداد.

كد خبر : ۱۲۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


مدیرکل میراث فرهنگی لرستان گفت: حدود ۳۵ هزار و ۶۵۴ نفر در هتل‌ها، مهمان‌پذیرها، کمپ‌های موقت و دیگر واحد‌های اقامتی لرستان پذیرش‌شده است.

كد خبر : ۱۲۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از بازدید 10هزار مسافر نوروزی در روزهای نخستین تعطیلات نوروزی از قلعه فلک الافلاک خبر داد.

كد خبر : ۱۲۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


مدیر کل میراث فرهنگی لرستان از اسکان 98هزار نفر و 322نفر در لرستان در روزهای گذشته در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۲۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


فرماندار پلدختر گفت:تا شب گذشته تعداد11هزارو 200مسافر در شهرستان اسکان شدند.

كد خبر : ۱۲۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان اقامت 170هزارو 439مسافر در پنجمین روز از تعطیلات نوروز در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۲۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری لرستان اقامت 283هزار و 969مسافر در هشتمین روز از تعطیلات نوروز در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۲۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


دهم فروردین سالروز درگذشت مرجع عالیقدر آیت الله بروجردی است؛ عالمی که با ریاست بر حوزه علمیه ی قم، در راه وحدت جهان اسلام کوشید و با آثار ارزنده اش، چراغ هدایت مردم روزگار خویش شد.

كد خبر : ۱۲۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


استاندار لرستان گفت:لرستان با وجود ظرفیت های عظیم گردشگری باید از معبر به مقصد تبدیل شود.

كد خبر : ۱۳۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


مدیر کل آموزش وپرورش لرستان گفت:آموزش وپرورش لرستان با برنامه ریزی که27اسفندماه سال گذشته داشته توانست در زمینه پذیرش واسکان مسافرین نوروزی در استان عملکرد مناسبی داشته باشد.

كد خبر : ۱۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بیمه تکمیلی فرهنگیان در قالب چهار بسته مختلف پیش بینی شده که به نظرسنجی معلمان گذاشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۳۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


منطقه جنگلی بادامک یکی از جاذبه های گردشگری ناشناخته شهرستان پلدختر که رسانه ها کمتر به معرفی آن پرداخته اند .

كد خبر : ۱۳۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


پس از اتمام تعطیلات نوروز ،برنامه اسکان مسافرین نوروزی هم در لرستان به کار خود خاتمه داد.

كد خبر : ۱۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


فرماندار پلدختر گفت:در ایام تعطیلات نوروز بیش از32هزار نفر در اماکن مختلف پلدختر اسکان و اقامت پیدا کردند.

كد خبر : ۱۳۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از برگزاری نخستین جشنواره مردمی فیلم وعکس نوروزی در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۳۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


رئیس سازمان بسیج اظهار داشت: مذاکرات به هرجا که برسد، منطقه روز به روز برای صهیونیست ها نا امن تر خواهد شد و آمریکا به هدف خود که تسلیم کردن جمهوری اسلامی و از بین بردن مرجعیت انقلابی ایران است، نخواهد رسید.

كد خبر : ۱۳۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


تجلیل و تکریم نام و یاد عالم ربّانی، فقیه و مفسّر پارسا و پرهیزگار، مرحوم آیت‌الله آقای حاج سیّدهاشم نجف‌آبادی (رضوان‌الله‌علیه) کار شایسته‌ئی است که به توفیق و هدایت الهی، دفتر تبلیغات بدان همّت گماشته است.

كد خبر : ۱۳۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


ارتش، در روزهای اولیه تجاوز ، با همتی مردانه و با انجام بیش از 22 عملیات پدافندی و آفندی تا پایان سال 1359 ، راه را بر دشمن بست و تا رسیدن جوانانی که برای دفاع از  آرمان های انقلاب ودر اطاعت از فرمان رهبر ی آن حاضر بودند بدون هیچ پرسشی به میدان مبارزه و جهاد بیایند.

كد خبر : ۱۳۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


معاون حج، عمره و عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی برای انصراف قطعی از سفر عمره وجود ندارد، گفت: کسانی که تمایل به انصراف از عمره دارند می‌توانند به کارگزاران حج یا همان کاروان‌هایی که ثبت‌نام نهایی را انجام داده‌اند مراجعه و در 3 قسط پول خود را دریافت کنند.
كد خبر : ۱۳۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


جشنواره عکس لرستان از نگاه دوربین تا 20 تیر 94 با 6 موضوع و جوایزی ارزنده برگزار خواهد شد. سایت روزالیگودرزبرگزاری این جشنواره را به عهده دارد. در این رویداد بزرگ انجمن لرستانیهای مقیم تهران نیز همکاری خواهد داشت.

كد خبر : ۱۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


به گفته آقاجانی، بر اساس این مصوبه تعرفه نرخ اقامت در بیمارستان‌های دولتی ( هتلینگ ) 20 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۳۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


این روزها که مسلمانان جهان از کشتار مردم بی دفاع یمن توسط جنگنده های آل سعود ابراز نگرانی می کنند و در این برهه زمانی که عربستان مورد تنفر مسلمانان قرار گرفته است نباید با بازی بچه گانه اقتدار کشور را زیر سوال برد.

كد خبر : ۱۳۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


در ظاهر امر آنچه که مسلم است این مسمومیت در هتل محل اقامت این زائران رخ داده است اما نوع مسمومیت آن ها به طور دقیق اعلام نشده است هر چند که بررسی های به عمل آمده حاکی از مسمومیت با نوعی از سم های حشره کش است.
كد خبر : ۱۳۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: حسب تاکید حضرت آیت الله واعظ طبسی، تولیت عظمای آستان قدس رضوی زائران عربستانی که در پی مسمومیت در یکی از هتل های مشهد فوت کرده بودند بزودی در جوار بارگاه منور رضوی دفن می شوند.

كد خبر : ۱۳۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


در حالی که ادعا می شد با اتمام ماه مبارک رمضان مهدی هاشمی برای اجرای حکم خود به زندان می‌رود، در حال حاضر ماه رمضان هم به اتمام رسیده و 1031 روز از شروع محاکمه مهدی هاشمه گذشته است اما همچنان انتظارها برای اجرای حکم وی وجود داشته و امید است دستگاه قضایی هرچه سریعتر این حکم را اجرا کند.

كد خبر : ۱۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


مراسم پنجمین سالگرد ارتحال عالم ربانی آیت‌الله حاج شیخ ماشاء‌الله مروجی مبلغی(ره) پنجشنبه، هشتم مردادماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهرستان کوهدشت برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۴۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند پرچم‌داران عاشقی هستند که به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد؛ ثروت آن‌ها عشقی است که قابل تحریم نیست!

كد خبر : ۱۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


هوشنگ امیراحمدی با بیان اینکه دلنگران تبعات توافق وین برای ملت ایران است گفت: برخورد و تمسخر منتقدان توافق هسته ای نوعی فرهنگ مبتذل سیاسی است.

كد خبر : ۱۴۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


زلزله‌های نسبتاً قوی، شب گذشته شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه را لرزاند.

كد خبر : ۱۴۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


با حضور امام جمعه،فرماندار و جمعی از مسئولان محلی پلدختر سوله چند منظوره امداد و نجات شهرداری پلدختر به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۱۴۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش لرستان از اسکان 47 هزارو 160 نفر روز مسافر تابستانی در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد.

كد خبر : ۱۴۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کردند، جیسون رضاییان همواره در تلاش بود با حضور در مراکز و دستگاه‌های حساس و مهم کشور، بتواند مقاصد شبکه‌های جاسوسی آمریکایی را پیاده کند.

كد خبر : ۱۵۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


هرچند دولت در حال حاضر به همه مشاوران و وزرای خود اعتماد دارد، اما هر لحظه امکان به وجود آمدن خاوری‌ها در دولت وجود دارد و برای این موضوع باید تکلیف مسئولان دو تابعیتی و دارای گرین کارت کشورهای خارجی به ویژه کشورهای متخاصم مانند آمریکا مشخص شود.

كد خبر : ۱۵۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


آیت‌الله حاج شیخ محمدحسین سیبویه حائری از علمای مشهد و از شاگردان امام خمینی(ره) به دیار باقی شتافت.

كد خبر : ۱۵۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


فرارسيدن مام محرم ايام سوگواری سرور آزادگان جهان امام حسين (ع) را تسليت می گوييم

كد خبر : ۱۵۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان  گفت:با اجرای طرح سطح بندی کلینیک ها در سطح استان امیدواریم کلینیک ویژه سرطانی ها در پلدختر اجرا شود.

كد خبر : ۱۵۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


وزیرکشور برای هرچه باشکوه برگزارشدن اربعین حسینی، پانزده توصیه مهم به مسئولان اجرایی و زائران کربلا کرد.

كد خبر : ۱۵۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


چندین حمله و انفجار در پاریس به کشته شدن ده‌ها نفر و گروگان گرفته شدن 100 نفر منجر شد؛ رئیس‌جمهور فرانسه در پی این حملات اعلام وضعیت اضطراری کرد و تمامی مرزهای این کشور را بست.

كد خبر : ۱۵۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


بیش از 20 سال از آغاز تصمیم و اراداه ملی جهت آزادسازی عرصه قلعه فلک الافلاک و تحویل آن به سازمان میراث فرهنگی می گذرد و تاکنون تنها 20 درصد از عرصه قلعه آزاد شده است که نسبت به روند اداری طولانی مدت آن مقدار بسیار اندکی است.

كد خبر : ۱۵۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


این روزها سرنخی مهم از پرونده دکل گمشده نفتی در اختیار قوه قضائیه قرار دارد؛ فرزند عطا مهاجرانی احتمالاً اعترافاتی خواهد داشت که در آن نام برخی همدستان وی نیز به میان می‌آید.

كد خبر : ۱۵۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


پایگاه خبری نیجریه‌ای اعلام کرد، در درگیری و یورش ارتش این کشور به منزل «شیخ زکزاکی» رهبر شیعیان،‌ علاوه بر همسر و پسر او بیش از ۳۰۰ تن از شیعیان به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۱۵۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:شهروندان نسبت به بد و بی حجابی در ایام عید نوروز تذکر دهید و بی تفاوت نباشید.

كد خبر : ۱۶۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


فرماندار پلدختر گفت:طبق اظهار نظر شفاهی مدیر کل دادگستری لرستان ،در ایام انتخابات پلدختر آرام ترین شهر لرستان معرفی شد و این مدال افتخاری برای مردم این دیار است.

كد خبر : ۱۶۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


کار بدانجا رسید که در شب 19 رمضان سال 67 زمانی که آیت الله یزدی بر منبر سخنرانی در مهدیه تهران رفت، پیاده نظام جریان چپ و حامیان دولت موسوی رعایت شب قدر و ایام عزای امیر مومنان(ع) را هم نکردند و با سردادن شعار و درگیری، در سخنرانی وی اختلال ایجاد کرده و مانع از ادامه آن شدند.

كد خبر : ۱۶۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


لیست مراکز اقامتی لرستان که نوروز ۹۵ به مسافران خدمات می‌دهند به تفکیک شهرستان به شرح ذیل دسته بندی شده است.
كد خبر : ۱۶۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


شهرستان پلدختر با داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی این روزها میزبان مسافرین نوروزی استان های غربی و دیگر نقاط کشور است.

 

كد خبر : ۱۶۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حاشیه بازدید از مجموعه آموزشی ،رفاهی و ورزشی فرهنگیان شهرستان خرم آباد گفت : آمار مسافران نوروزی آموزش و پرورش لرستان در پایان هفته اول تعطیلات نوروزی به 175هزار و 703 نفر رسیده است.

كد خبر : ۱۶۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸


مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری لرستان از اقامت 450هزار گردشگر نوروزی تا پایان روز دوازدهم فروردین ماه دراستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۴


طی روزهای گذشته سید حسن خمینی سفری بی سر و صدا به استان کرمان(شهرستان های جیرفت و عنبرآباد) داشت.

كد خبر : ۱۶۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۱۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


 امام موسی کاظم علیه السلام: نیز چراغی است که نور هدایت او، همواره روشنی بخش دل های مؤمنان بوده وخواهد بود.

كد خبر : ۱۷۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


با اجرای طرح تحول سلامت دغدغه های بیماران برای درمان در درمانگاه ها و بیمارستان های دولتی مرتفع شد ولی در مقابل در برخی از بیمارستان های خصوصی از جمله بیمارستان خصوصی لرستان همچنان مردم برای درمان دغدغه های شنیدنی دارند.

كد خبر : ۱۷۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳


با اجرای طرح تحول سلامت دغدغه های بیماران برای درمان در درمانگاه ها و بیمارستان های دولتی مرتفع شد ولی در مقابل در برخی از بیمارستان های خصوصی از جمله بیمارستان خصوصی لرستان همچنان مردم برای درمان دغدغه های شنیدنی دارند.

كد خبر : ۱۷۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب خبر اقامت نمایندگان مجلس در هتل‌های مجلل ۵ ستاره تهران گفت: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش، تعدادی از نمایندگان در میهمانسرای فرهنگیان اسکان داده شده‌اند که هزینه روزانه آن حداکثر تا ۶۰ هزار تومان است.
كد خبر : ۱۷۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


دیدار نمایندگان خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان شامگاه دیشب برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


به بهانه حوادث اخیرگروهک تروریستی دمکرات در منطقه اشنویه ونفوذ به نوارمرزی که منجربه شهادت چند تن نفراز پاسداران سپاه اشنویه گردید،لازم دیدم چند مطلب را جهت اطلاع اقای مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق یاد اورشوم.
كد خبر : ۱۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


پزشک صدام، اکنون یکی از جراحان مشهور استرالیا و جهان است.

كد خبر : ۱۸۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۷


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شرکت گاز به تعهدات خود در قبال توسعه شبکه گازی به نقاط مختلف روستایی شهرستان پلدختر عمل کند.

كد خبر : ۱۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸


سبک مدیریت کشور ما که بر اساس اسلام ناب بنا نهاده شده و آرمان‌های والای آن بر دستورات قرآنی و آموزه‌های دینی استوار است، تجمل‌گرایی و دریافت حقوق و مزایای نجومی را نمی‌پذیرد.

كد خبر : ۱۸۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


مدیر تولید شبکه جم در اظهار نظری که عمق استراتژی و برنامه ریزی دشمنان نظام را برای نهاد خانواده و زنان ایران اسلامی نشان می دهد اینگونه می گوید:«کسانی که با GEM‌ همکاری می کنند باید قید همسرشان را بزنند!» و خبرها حاکی از آن است که کارکنانی که با این شبکه همکاری می‌کنند، پس از مدتی باید در میهمانی‌های شبانه سعید کریمیان و خواهرش سعیده کریمیان شرکت کنند!

كد خبر : ۱۸۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹


در حالی که یکی از وعده‌های اصلی رئیس‌جمهور در تبلیغات انتخاباتی سال 92 بازگشت اعتبار و احترام به پاسپورت ایرانی بود این وعده روز به روز دست‌نیافتنی‌تر از گذشته به نظر می‌رسد و شواهد جدید نشان از آن دارد که با انفعال دستگاه دیپلماسی کشور پاسپورت ایرانی بدترین دوران خود را می‌گذراند و شاهد است‌!

كد خبر : ۱۸۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


مقام امنیتی اطلاعات سپاه گفت: در طول مسیر این خودرو 3 ایست بازرسی را بدون توقف رد کرد که در نهایت در نزدیکی روستای ایرانخواه سقز در تور امنیتی اطلاعات سپاه گرفتار و مجبرو به متوقف کردن خودرو شدند.

كد خبر : ۱۸۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


در روزهای گذشته، مسئولان استان کرمانشاه هم از انهدام دو تیم تروریستی در این استان خبر دادند که قصد انجام عملیات خرابکارانه در شهرهای مرزی و برخی امکان زیارتی را داشتند.

كد خبر : ۱۸۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸


تالاب های پلدختر از مناطق مهم طبیعی وگردشگری پلدختر هستند که مورد غفلت مسئولان و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۸۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


سؤال مهم این است که چرا دستگاه امنیتی انقدر دیر به فکر دو تابعیتی‌ها افتاده است؟ چرا باید در کنار تیم هسته‌ای، افرادی باشند که تابعیت مضاعف کشورهای دشمن جمهوری اسلامی ایران را یدک می‌کشند؟

كد خبر : ۱۸۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


ستاد مرکزی اربعین با اعلام اینکه صدور روادید اربعین فقط تا 28 آبان‌ماه امکان پذیر است اعلام کرد به هیچ وجه لغو روادید در دستور کار نیست.

كد خبر : ۱۹۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


تمامی متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ در تمامی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و دومین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می توانند از اول دی ماه با در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون، در آزمون ثبت نام کنند.

كد خبر : ۱۹۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۵


رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: پیروزی های ارتش سوریه در حلب و مبارزه با تروریسم مایه سربلندی مردم سوریه در مسیر تداوم پایداری، مقاومت و پافشاری بر حراست و حمایت از کشور است‌.

كد خبر : ۱۹۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


سرپرست سازمان حج و زیارت با بیان اینکه نام نویسی قانونی عتبات فقط در ۲۳۰۰ دفتر زیارتی مجاز در کشور انجام می‌شود گفت:‌ زائران حتماً کد کارگزاری از دفاتر زیارتی بخواهند.

كد خبر : ۱۹۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


کودک‌فروشی یکی از پدیده‌های شومی است که اخیراً به‌دلیل فقر اقتصادی و فرهنگی به یکی از معضلات و مسائل شایان توجه تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۹۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


وزارت امور خارجه ایران درباره ممنوعیت سفر شهروندان 7 کشور از جمله ایران به آمریکا براساس دستور ترامپ بیانیه ای باعنوان "بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص تصمیم تبعیض آمیز دولت آمریکا در ایجاد محدودیت سفر به آن کشور" صادر کرد.

كد خبر : ۱۹۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹


فرمان اجرایی رئیس جمهور آمریکا مبنی بر غربالگری مهاجران از جمله اتباع ایرانی، واکنش‌های گسترده‌ای را در داخل و خارج از ایران برانگیخت که در این گزارش، بخش‌هایی از واکنش‌ها به استحضار مخاطبین می‌رسد.

كد خبر : ۱۹۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰


رئیس ستاد انتخابات پلدختر گفت:در خصوص تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی قانون سکوت کرده ولی با برگزاری سخنرانی و مهمانی های تبلیغاتی انتخاباتی پیش از موعد برخورد قانونی می کنیم. 

كد خبر : ۲۰۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


مارکوپولو در سفرنامه خود به لیرستان پس از گشت وگذاری که به مناطق مختلف لیرستان داشت ،چند روز بیشتر در جنوب لیرستان و  پاپیلستان اقامت داشت.

كد خبر : ۲۰۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵


دادستان کل کشور گفت: فهرست دوم ۵۲ نفر از افراد دو تابعیتی در روزهای اخیر به وزارت اطلاعات ارسال شد.
كد خبر : ۲۰۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷


کارشناس طبیعت گردانی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور گفت:ابتدا باید راه دسترسی به تالاب های پلدختر باسازی سپس بحث اقامتگاهی این منطقه دیدنی بررسی وحل شود.

كد خبر : ۲۰۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


کارشناس آمریکایی می‌گوید: «تقریباً همه حملات تروریستی در غرب، با عربستان سعودی ارتباط داشته و هیچ کدام از آنها ربطی به ایران نداشته است».

كد خبر : ۲۰۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶


دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان گفت: شهرداری خرم‌آباد هر چه سریعتر طرح تفصیلی مناطق آسیب خیز شهر خرم‌آباد را تهیه کند.

كد خبر : ۲۰۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


عربستان سعودی در حال حاضر تمامی کانال‌های میانجیگری در رابطه با حل و فصل سیاسی این بحران را مسدود کرده است تا این‌گونه وانمود کند که این تنش می‌تواند منجر به اعلام جنگ بر ضد قطر شود.

كد خبر : ۲۰۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تلاش برای انتقال دو هفته از تعطیلات ایام تابستان به فصل زمستان خبر داد و گفت: ما موافقت سازمانی را برای تایید دو روز تعطیلی در آخر هفته‌ها را اعلام کردیم.

كد خبر : ۲۰۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


معاون تبلیغات و عملیات روانی سپاه گفت: حامیان تروریست ها با این اقدام بار دیگر متوجه شدند که ملت ایران در دفاع از کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، با هیچ قدرتی شوخی ندارند و اگرچه هیچگاه آغاز کننده جنگی نبوده‌اند اما اگر دستی به عنوان تجاوز به کشور ما نزدیک شود، دست آنها قطع می شود.

كد خبر : ۲۰۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


فرماندار پلدختر گفت:بر اثر ورود سامانه بارشی قوی به جنوب لرستان،دستگاه های خدمات رسان درآماده باش کامل قرار گرفتند.

كد خبر : ۲۱۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸


وزارت بهداشت ودرمان پس از گذشت 13ماه هنوز نتوانسته حقوق مالی پزشکان متخصص از قبیل حق کارانه و اقامت را به آنها پرداخت کند وحالا پزشکان متخصص بی انگیزه بسیاری از اعمال جراحی ها را تعطیل کرده اند.

كد خبر : ۲۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶


سیامک احمدی از شهروندان خرم‌آبادی است که از سال ۹۴ تاکنون به یک بیماری نادر مبتلا شده که در اثر آن نشستن و خوابیدن برایش غیرممکن شده است.

كد خبر : ۲۱۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲


خاندان پهلوی در زمان حکومت خود در ایران با فسادهای اخلاقی و مالی بسیارشان، زندگی ذلت‌باری برای خود رقم زدند و مرگشان نیز به همان اندازه ننگین و خفت بار بود.

كد خبر : ۲۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰


استاندار لرستان از تشکیل ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در استان خبر داد. 

كد خبر : ۲۱۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۲


فردی که پرونده اختلاس او در جریان است به عنوان نماینده سینمای ایران با دبیرکل فیفا دیدار کند!

كد خبر : ۲۱۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲


سرپرست آموزش وپرورش پلدختر گفت:طی دو روز اخیر تعداد 464نفر از مسافرین نوروزی در مدارس شهرستان پلدختر اسکان پیدا کرده اند.

كد خبر : ۲۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱


لرستان با داشتن بیش از 5 هزار اثر طبیعی و تاریخی به عنوان یکی از پر ظرفیت ترین استان ها برای توسعه صنعت گردشگری است.

كد خبر : ۲۱۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۳


سرپرست آموزش وپرورش پلدختر گفت:تاچهارمین روز از تعطیلات نوروز تعداد1433نفر در مدارس پلدختر پذیرش واسکان داده شدند.

كد خبر : ۲۱۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۴


 قائم مقام ستادخدمات سفر لرستان گفت:شهرستان پلدختر به دلیل جاذبه های دیدنی و زیارتی که دارد از مناطق مهمان پذیر لرستان است.

كد خبر : ۲۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۷


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:طلب دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیمه ها ،260میلیارد تومان است.

كد خبر : ۲۱۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۹


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان، از رشد ۳۸ درصدی اسکان مسافران نوروزی درمدارس لرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۴


سرویس اطلاعاتی و امنیتی یکی از کشورهای عربی منطقه در گزارش محرمانه خود با قاطعیت آورده است در درگیری‌های شنبه‌شب ( اول اردیبهشت/۲۱ آوریل) ریاض، دست‌کم دو گلوله به محمد بن‌سلمان ولی‌عهد عربستان اصابت کرد و احتمال مرگ وی وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷


محمود واعظی در سفر به خرم‌آباد، با شرکت در جلسه شورای مدیریت بحران لرستان، گفت: دولت خسارات وارده به سیل زدگان را جبران می‌کند.

كد خبر : ۲۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰


نشست علنی مجلس برای بررسی صلاحیت و رای اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت در حالی از دقایقی قبل آغاز شد که 85 نفر از وکلای ملت در صحن علنی حضور ندارند.

كد خبر : ۲۲۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵


همزمان با دهه فجر،طرح اقامتی بوم گردی  در قلعه نصیر واقع در بخش معمولان افتتاح شد.

كد خبر : ۲۲۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵


محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از احتمال اعلام خبرهای خوب در مورد تسهیل صدور روادید میان دو کشور در جریان سفر دکتر روحانی به عراق خبر داد.

كد خبر : ۲۲۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹