پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۹    عبارت مورد جستجو: افزایش تورم

بیان روز:رئیس کل بانک مرکزی از چاپ اسکناس‌های درشت‌تر در سال جاری برای آسان‌تر شدن مبادلات پولی خبر داد.

كد خبر : ۱۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:نرخ تورم در سال 91 با عبور از 31درصد به بالاترین رقم طی 17 سال گذشته رسید.

كد خبر : ۱۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور با اشاره به دریافت یارانه نقدی از سوی بیش از ۷۶ میلیون نفر، از کسری هزار میلیاردی یارانه نقدی این ماه خبر داد و گفت: موضوع حذف دهک‌های پردرآمد در حال بررسی است.

 

كد خبر : ۵۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


کارگر می گوید: چند سال پیش سهام عدالت هم به ما تعلق نگرفت. ما زندگی مان را به سختی می گذرانیم. ما را کسی حساب نمی کند.

كد خبر : ۷۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵


معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور با تاکید بر این‌که افزایش منابع ناشی از انصراف یارانه‌بگیران نقدی به معنای شیب ملایم‌تر افزایش قیمت حامل‌های انرژی است، گفت: برای انصراف‌دهندگان از یارانه نقدی امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۸۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


بیش تر اشتغال ایران حول واحدهای صنعتی و تولیدی می چرخد و نزدیک به پنجاه درصد کل مشاغل صنعتی ایران را واحدهای صنعتی کوچک‌ و متوسط‌ تأمین می‌کنند و متوقف شدن فعالیت‌های آنها برای اقتصاد یک کشور یک تراژدی است.

كد خبر : ۹۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای این طرح در کوتاه مدت می تواند موجب رضایت بیماران شود ولی در دراز مدت علاوه بر اینکه نارضایتی جامعه پرستاری و پیراپزشکی را به دنبال دارد موجب نارضایتی بیماران نیز می شود.

كد خبر : ۹۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


محمد، کارشناس ارشد جامعه شناسی است. او از توزیع سبد کالا در بین مردم ناراضی است. محمد می گوید: وقتی تورم و گرانی بیداد می کند؛ خط فقر به 2 میلیون تومان رسیده است و دیگر تفکیک کارگر فقیر و غنی منصفانه نیست.

 
كد خبر : ۱۱۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


مدیرعامل بانک سرمایه از ارایه کارت اعتباری تخفیف دار به ارزش چهار میلیون تومان به فرهنگیان از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و گفت: همچنین قرار است مسکن ارزان قیمت برای فرهنگیان تولید و به صورت اقساطی دراختیار آنها قرار گیرد.

كد خبر : ۱۳۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


طبق آخرین آمارهای اعلام شده از سوی بانک مرکزی، حجم نقدینگی در پایان اردیبهشت امسال به 800 هزار و 447 میلیارد تومان رسید.

كد خبر : ۱۴۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت:سپاه همواره موافق واگذاری حریم قلعه بوده است اما دولت های مختلف هرگز به وعده های خود در این زمینه عمل نکرده اند.

كد خبر : ۱۸۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


با توجه به اینکه آموزش و پرورش در این سال های اخیر به دلیل ضعف مدیریتی و سیاسی کاری دچار تنش های زیادی شده است قاعدتاً و بر اساس منطق عقلی، باید اجلاسیه مکانی برای تبادل نظر جهت برطرف کردن این تنش ها باشد اما حقیقت این اجلاس در آستانه انتخابات چیزی به جز این بوده است.

كد خبر : ۱۸۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


یکی از وعده های حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی تقویت پول ملی و کاهش نرخ دلار بود که دامنه نوسانات گسترده ای در طی عمر دولت تدبیر و امید داشت و اکنون نیز بر قیمت دلار به صورت عجیبی در سکوت رسانه ای افزوده شده است.

كد خبر : ۱۹۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵


کارشناس مطالعات استراتژیک اقتصادی با اشاره به ۴ راهکار برای افزایش تولید و اشتغال ، به تبیین مزایا و معایب طرح سرباز صنعت پرداخت.

كد خبر : ۲۰۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴


اشتغال ناقص، افزایش جمعیت جویای کار، عدم مهارت کافی فارغ‌التحصیلان و...باعث شده تا بیکاری همچنان در استان‌های محروم جولان بدهد؛ حالا علاوه بر محرومیت، زخم بیکاری هم مشکلات را مضاعف کرده است.

كد خبر : ۲۱۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۲


صندوق بین‌المللی پول ساعاتی پیش در جدیدترین گزارش چشم انداز اقتصادی جهان اعلام کرد رشد اقتصادی ایران در سال 2018 به منفی 1.3 درصد کاهش و نرخ بیکاری به 12.8 درصد افزایش و نرخ تورم به 29.6 درصد افزایش می‌یابد.

كد خبر : ۲۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷


با افزایش نرخ ارز، افزایش احتمالی قیمت بنزین، ثابت ماندن یارانه های خانواده های کم درآمد، افزایش چند باره قیمت ها در سال آینده و ... اگرچه دستمزد کارمندان و کارگران رقم 20 درصد بوده اما این 20 درصد حتی جبران کسری بودجه خانواده ها برای معیشت امسال را هم نمی دهد.

كد خبر : ۲۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از پیشنهاد نمایندگان برای افزایش وام ازدواج هر یک از زوجین به ۲۰ میلیون خبر داد.

كد خبر : ۲۲۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴


شهردار پلدختر گفت:تورمی که امسال داشتیم سبب ورشکستگی شهرداری ها و تغییرات شهردار در برخی از شهرهای لرستان شده است.

كد خبر : ۲۲۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰