اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۴۰۷    عبارت مورد جستجو: استخدام

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس دانشگاه علوم پزشكی لرستان گفت: در حال حاضر 90 درصد تجهیزات فاز اول بهره برداری از بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد تامین شده است.

كد خبر : ۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: مجوز استخدامهای جدید برمبناری قانون است و ۸۰ هزار استخدامی پسر خاله رئیس جمهور نیستند.

 
كد خبر : ۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدفمندی یارانه‌ها استفاده از منابع ملی است، گفت: می‌توان قانونی تصویب کرد که هر کس معدنی اکتشاف کرد با شرایطی تا 50 سال از آن برداشت کند.

كد خبر : ۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مستند «شکارچی در دام» روایتی است که در آن سربازان گمنام امام زمان(عج) بار دیگر قدرت خود را به رخ دشمنان قسم خورده کشیده و جاسوس اعزامی سیا را به دام انداختند.

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در ۱۰ ماه نخست امسال، مرزبانی از ورود ۷ گروه تروریستی که به منظور انجام عملیات خرابکاری آموزش دیده و تجهیزات لازم را نیز به همراه داشتند، جلوگیری کرد.

كد خبر : ۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:چهار وزیر کابینه دهم تاکنون از مجلس نهم کارت زرد گرفته‌اند، در این میان اما شرایط وزیر اقتصاد از وزرای دیگر حساس‌تر است چرا که او دو کارته است و تنها یک قدم تا استیضاح فاصله دارد.

كد خبر : ۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قانون اصلاح قانون سرباز قهرمان از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از طریق انتشار در روزنامه رسمی رسما ابلاغ شد.

كد خبر : ۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرایط استخدامی تمام داوطلبان استخدامی در سراسر کشور در تمام دستگاه‌های اجرایی و استانی به تفکیک در طرح مهرآفرین مشخص و همچنین شرایط عمومی و تخصصی داوطلبان و مواد آزمون آن نیز تعیین شده است.

كد خبر : ۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی جهت تکمیل کادرخوددربخشهای مختلف استخدام می کند.

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ثبت نام استخدامی بانک توسعه وتعاون درسال91آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:این پایگاه درنظرداردجهت احترام به ندرخواست های متععدشما مخاطبین محترم هرروزتعدادی ازاخباراستخدامی های کشوررامنتشرکند.

كد خبر : ۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی است ومردم پلدخترباردیگرتوطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

كد خبر : ۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر ایران در برلین هرگونه مصافحه و دست دادن با خانم «کلادیا رث» رئیس حزب سبزهای آلمان را به شدت تکذیب کرد و گفت: من دستم را به نشانه احترام بلند کردم و خانم رث نیز دستش را بلند کرد ولی هیچ ملامسه‌ای صورت نگرفت.

كد خبر : ۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از آن که «خوزه رافائل مارینا»، پزشک ونزوئلایی اعلام کرد، به استناد مدارک پزشکی که در دست دارد، هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا تا سه ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند، آقای چاوز رئیس جمهور ۵۸ ساله این کشور در نطقی که از تلویزیون دولتی پخش می‌شد، اعلام کرد برای انجام عمل جراحی رهسپار کوباست. او در این سخنرانی نیکولاس مادورو معاون خود را به مردم معرفی کرد و گفت، اگر برایش اتفاقی رخ دهد در انتخابات ریاست جمهوری به او رأی دهند.

كد خبر : ۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌انسانی رئیس جمهور گفت: رفع ایراد استخدام رسمی به دستگاه‌های ملی و استانی ابلاغ شده و دستگاه‌ها بهانه‌گیری نکنند.

كد خبر : ۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: به منظور حفاظت از حیاط وحش و محیط زیست به زودی پاسگاه محیط‌بانی با هشت نفر نیرو در تالاب‎های پلدختر مستقر می‎شود.

كد خبر : ۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام می نماید.

كد خبر : ۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:معاون اجرایی رییس‌جمهور درباره آخرین وضعیت آزمون استخدامی نهاد ریاست‌جمهوری گفت: به طور حتم برای استخدام‌های جدید آزمون برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان ازکمبود نیرو در اداره کل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست لرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:مرکز علمی - کاربردی قوه قضاییه با توجه به لزوم عنصر مهارت و تخصص در اداره امور آموزشی از نیروهای کارآمد و متخصص دعوت به همکاری می‌کند.

كد خبر : ۱۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:افزایش استخدام در ماه فوریه کمک کرد نرخ بیکاری در آمریکا به پایین‌ترین سطح از دسامبر سال 2008 برسد.

كد خبر : ۱۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:انواع فرمول های مورد نیاز برای استخدام شدن را در اختیار کاربران قرار دهد پس با ما همراه باشید.

كد خبر : ۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پیش از اویسی، حکومت عراق با شاپور بختیار ارتباط برقرار کرده بود. بختیار نیز چند بار از بغداد دیدن کرد. این دیدار‌ها حتی در زمان اشغال خاک ایران از سوی ارتش عراق نیز ادامه داشت.

كد خبر : ۱۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:شرکت مایع‌سازی گاز طبیعی ایران از اتحادیه اروپا به علت تحریم یک جانبه و غیر منطقی این شرکت متولی ساخت و راه‌اندازی نخستین کارخانه تولید ال.ان.جی کشور به یک دادگاه بین‌المللی شکایت کرد و پیش بینی می‌شود با توجه به عدم ارائه مدارک مستند توسط اتحادیه اروپا نام این شرکت از لیست تحریم خارج شود.

كد خبر : ۱۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خصوصی و دولتی زیادی در سال ۹۱ استخدامی داشتند.از جمله بانک های سامان،مسکن،حکمت ایرانیان،مهر،صادرات،سینا،رفاه و … .

كد خبر : ۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یك نوجوان 17 ساله انگلیسی با فروش نرم‌فزار خبرخوان خود به شركت یاهو میلیارد شد.

كد خبر : ۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از همان ابتدای امر مخالفت خود را اعلام نمودم و با وزارت کشور و وزارت اطلاعات نیز در مورد صلاحیت قانونی شهردار بروجرد صحبت کرده‌ام. فشارهایی که در پشت پرده وجود داشت باعث انتخاب این فرد شد و این موضوع را معاون وزیر کشور نیز تائید میکند.

كد خبر : ۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:امکان تداوم خدمت و ادامه اشتغال اعضای هیأت علمی دارای شرایط بازنشستگی با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی فراهم شد.

كد خبر : ۱۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:شهرستان پلدختر در جنوب استان لرستان است.مردم شهرستان پلدختر انسانهایی نجیب و دوست داشتنی هستند.با توجه به اینکه در این شهرستان کارگاه یا کارخانجات و مراکز تولیدی عمده ای وجود ندارد،اکثر مردم به کشاورزی مشغولند

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان گفت: آزمون استخدام دستگاههای اجرایی استان، 30 فروردین ماه جاری با محوریت و نظارت استانداری لرستان برای پذیرش و جذب یک هزار کارمند در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ستاد انتخاباتی ونزوئلا اعلام کرد «نیکلاس مادورو» با کسب ۵۰.۶ درصد در انتخابات ریاست‌ جمهوری ونزوئلا پیروز شد.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جدیدترین استخدامی های کشوررامشاهده کنید.

كد خبر : ۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:بانک کشاورزی از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، دعوت به همکاری می نماید.

 
 
كد خبر : ۲۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:مدیرکل امور مالیاتی استان لرستان از برگزاری آزمون استخدامی امور مالیاتی این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:دفترچه های آزمون استخدامی استانداری لرستان چاپ91برروی صندلی داوطلبان استخدامی92

كد خبر : ۲۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:به دنبال تاکید نهاد ریاست جمهوری بر جایگزینی 800 هزار نفر نیروی خارج شده از دستگاه های دولتی ظرف 8 سال گذشته در قالب طرح مهر آفرین و اعلام ملاحظات مجلس شورای اسلامی در این باره،‌ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ، جزئیات اجرای این مصوبه را به دستگاه ها ابلاغ کرد .

 

 

كد خبر : ۲۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از ۲۰ سال گذشته تاکنون به جذب نیروهای متخصص در عرصه کتاب، منابع غیرکتابی، اسناد و نسخ خطی پرداخته بود که تا چندی پیش اکثر آنها با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال در این کتابخانه مشغول به کار بودند.

كد خبر : ۲۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران فاوا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا از بین جوانان مومن و متعهد و کارامد (مرد) به صورت پیمانی 5 سال انتظامی از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ...) با شرایط مندرج (تصویر آگهی) دعوت به همکاری می نماید.

كد خبر : ۲۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در حالی که لرستان از حیث استعدادهای  ورزشی جزء بهترین های کشور است اما متاسفانه از لحاظ زیرساخت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش در فقر به سر می بریم.

كد خبر : ۲۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: هر چه زودتر باید آزمون را برگزار کنیم اما وقتی زمان می‌گوییم، اگر یک هفته دیر یا زود شود، مسائلی به وجود می‌آید.

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:بانک قوامین در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط در مقطع تحصیلی کارشناسی رشته کامپیوتر پس از کسب موفقیت درمراحل مصاحبه تخصصی و گزینش در محدوده جغرافیائی استان تهران استخدام نماید.

كد خبر : ۲۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:رئیس پلیس کشوردر پاسخ به دانشجویی در مورد پوشاندن لباس زنانه در مریوان گفت: لباس زنانه تن این اراذل و اوباش نکردند و آنها یک تن بان بود که روی سرش بسته بودند که با ماموران متخلف برخورد کردیم. البته بار دیگر از تمام زنان کردستان عذرخواهی می کنم.

كد خبر : ۲۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:عضو هيئت رئيسه مجلس از اعلام وصول طرح اصلاح بند "ز" ماده 44 قانون پنج ساله پنجم توسعه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بيان روز:مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از استخدام تعدادی هکر در شرکت ملی نفت ایران به منظور دفاع و مقابله با حمله سایبری خبرداد.

كد خبر : ۳۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا از بین جوانان مومن، متعهد و کارآمد (مرد) از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ...) استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز: دانشگاه لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز آموزش عالی وابسته به دانشگاه لرستان 20 نفر استخدام مي‌كند.

كد خبر : ۳۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:موسی الرضا ثروتی گفت: قرار بود این تعداد به صورت موقت در آموزش و پرورش مشغول به فعالیت شوند، ولی با بررسی های انجام شده متوجه شدیم تمامی قراردادها به صورت پیمانی بسته شده است. این در حالی است که وزیر محترم خلاف این را گفته بود.

كد خبر : ۳۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:مدیر عامل سازمان انتقال خون لرستان گفت:  در سال جاری با همکاری های صورت گرفته با استانداری لرستان به زودی تعداد قابل توجهی نیروی متخصص جذب سازمان انتقال خون لرستان خواهند شد.

كد خبر : ۳۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:شرکت نفت سپاهان در رشته های و مشاغل ذیل و در استان های نام برده در پایان جدول استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر درجه داری به صورت ۵ سال پیمانی استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس‌جمهور گفت: استخدام رسمی در سال جاری بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه پنجم انجام می‌شود.

كد خبر : ۳۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:توسعه علم، فناوری و اقتصاد در هر کشوری مرهون تلاش، پشتکار، نوآوری و خودباوری نیروهای انسانی توانمند آن جامعه است. به شهادت تاریخ، نیروهای انسانی نخبه در هر جامعه، جزو ارکان قدرتمند و ارزشمند آن به شمار می‌روند.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:آمدن به این شهر بزرگ برای این دختر لرستانی، مثل سفر ماهی قرمز سفره هفت سین به دریا بود. اگر شناگر ماهری می‌بود و برای مقابله با خطرات آماده، هر تهدیدی برای او به یک فرصت تبدیل می‌شد و در غیر این صورت این دریای بی‌رحم او را می‌بلعید.

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:سریال فرد تحت نظر، ماهیت آژانس امنیت ملی آمریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)" نشان می دهد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:سوء مديريت در برگزاري آزمون استخدامي ، افزايش روزافزون آمار بزهكاري‌هاي اجتماعي در بين دانش‌آموزان ، نابساماني و ...

كد خبر : ۳۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:با تصویب و اجرای قانون جدید خدمت وظیفه‌عمومی، کسر خدمت‌ها و معافیت‌هایی که به مشمولان تعلق می‌گرفت، به طور کامل حذف یا دستخوش تغییرات عمده‌ای شد که همین موضوع با انتقادات برخی از مشمولان همراه بود و این افراد بر این باور بودند که نباید مدت خدمت افراد با تحصیلات مختلف یکسان باشد و مواردی نظیر آن.

كد خبر : ۳۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مدیر کل پزشکی قانونی استان لرستان از کمبود نیروی انسانی در این اداره کل خبر داد.

كد خبر : ۳۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:رسوایی اخلاقی جدیدی در کنسولگری امریکا در خاک گویانا رخ داده است. مسئول امریکایی مستقر دراین کنسولگری به متقاضیان سفر به امریکا در قبال سواستفاده جنسی و دریافت پول ویزا صادر می‌کرده‌است.

كد خبر : ۳۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:مجلس شورای اسلامی مشخصات 159 مصوبه خلاف قانون دولت را از آغاز مجلس نهم تا پایان سال ۱۳۹۱، منتشر کرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:نتایج استخدامی استانداری اعلام شد.

كد خبر : ۳۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:امروزه بيكاري ازمشكلات اساسي وشايد بغرنج ترين معضل استان لرستان بشمارميرود كه باخودپيامدهاي بسياري را بدنبال آورده است.

كد خبر : ۳۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:حجه الاسلام عبدالرحیم اباذری از روحانیون حوزه علمیه قم و پژوهشگر تاریخ نوشته است که به بررسی دلایل اقبال مردم و خصوصا روحانیون به حسن روحانی پرداخته و  انتخاب او را به لحاظ پیشینه حوزوی و صبغه و سابقه اش تحلیل کرده است.

كد خبر : ۳۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزییات سهمیه‌های مختلف کنکور 92 و تسهیلات پیش‌بینی شده را تشریح کرد.

كد خبر : ۴۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

 

كد خبر : ۴۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درنظر دارد جهت استفاده از استعدادمخاطبان خود بصورت افتخاري خبرنگار به كار گيري مي كند.

كد خبر : ۴۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درنظر دارد جهت استفاده از استعدادمخاطبان خود بصورت افتخاري خبرنگار به كار گيري مي كند.

كد خبر : ۴۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز: هوشمند سازی مدارس  هم در سند تحول تعریف شده وهم جزء برنامه پنج ساله برنامه پنجم توسعه است . دراین برنامه که الان دو سال  از آن طی شده آموزش و پرورش موظف شده که صد در صد مدارس را هوشمند کند یعنی سالی 20درصد.

كد خبر : ۴۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:اغلب تحلیلگران رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور، اعلام موضع وزیران مورد انتقاد اصول‌گرایان را درباره حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 1388، ناشی از «افزایش قدرت نرم رهبری نظام» و موجب «استحکام بیشتر قدرت درونی نظام در برابر غرب‌گرایان» دانستند.

كد خبر : ۴۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:داوطلبان پذیرفته شده در آزمون 30 فروردین 92 توسط استانداری لرستان، می توانند با در دست داشتن مدارک در روزهای تعیین شده به کارگزینی ستاد دانشگاه برای انجام مراحل اولیه استخدام مراجعه کنند.

كد خبر : ۴۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز: در پی اعلام خبر کناره گیری استیو بالمر مدیر عامل شرکت مایکروسافت از سمتش، شایعات در خصوص مدیر عامل جدید قوت گرفته اما نام «جولی لارسن گرین» بعنوان گزینه شماره یک مطرح شده است.

كد خبر : ۴۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به محرومیت‌های استان لرستان به ویژه شهرستان الیگودرز، گفت: استان لرستان در مقام اول بیکاری کشور قرار دارد.

كد خبر : ۴۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز: استاندار لرستان گفت: آموزش نيروي انساني متعهد، متخصص و كارآمد از عوامل مهم و موثر در دستيابي توسعه همه جانبه و پايدار از جمله توسعه اقتصادي محسوب مي شود.

كد خبر : ۵۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه قطعاً استخدامی که خارج از آزمون سراسری و نیاز سازمانی باشد مورد تأیید نیست گفت: چند ایراد بر نحوه جذب اخیر نیروی مذکور وارد است.

كد خبر : ۵۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:استانداری که با گرفتن حکمش گریه کرد و گفت: می‌ترسم...!

كد خبر : ۵۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بیان روز: نماینده خرم‎آباد در مجلس از تشکیل کانون کارآفرینان کشور ابراز خرسندی کرد و گفت: باید در زمینه اشاعه و توسعه کارآفرینی به منظور جذب نیروهای جوان جویای کار به بازار کار تلاش کرد.

كد خبر : ۵۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


بیان روز:اخیر شبکه سلطنتی بی بی سی فارسی با راه اندازی بخشی به نام " شاهد عینی " حلقه دیگری از سناریوهای خود مبنی بر جاسوسی از جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده است.

كد خبر : ۵۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:دادستان كل كشور در نشست خبري گفت: پرونده دانشگاه ايرانيان در حال رسیدگی است، ذیحسابی دعوت شده و مستندات نقل و انتقال وجه‌ها را ارائه داده است، در حال حاضر حساب مذکور مسدود است تا تعیین تکلیف شود.

كد خبر : ۵۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:گاهی برای یک فیلم که در بهترین حالات حدود دویست هزار تماشاچی دارد، آن قدر جنجال می شود که انگار مسبب تمام بی اخلاقی های جامعه همین یک فیلم است. اما برای نمایش نمونه های مشابه در تلویزیون انتقادها کمتر شنیده و منعکس می شود. خیانت وجود دارد، اما چگونه نمایش دادن آن به ویژه برای رسانه ای که بدون تردید تأثیر آموزشی مشخصی دارد، باید با دقت بیشتری همراه باشد.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:کانون وکلای دادگستری کشور1376نفر را بعنوان کارآموز وکالت استخدام می کند.

كد خبر : ۵۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


بیان روز:برادر شهید سلیمانی گفت:شهید در میدان‌ رزم پیشتاز گروه اطلاعات عملیات بود، کمتر حرف می‌زد و همیشه لبخند بر لب داشت؛ رشادت ها و رزم دلاورانه جمشید را باید از زبان همرزمان وهم قطارانش شنید.

كد خبر : ۵۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۵


معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: سقف خدمات‌دهی و تسهیلات بانکی در استان لرستان محدود است.

كد خبر : ۵۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


مسئول دبیرخانه کارگروه اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از اشتغال غیربومی ها در استان به عنوان یکی از مشکلات حوزه اشتغال لرستان یاد کرد.

كد خبر : ۵۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


یکی از نخستین تشکیلاتی که از آغاز استقرار دولت مدرن در ایران شکل گرفت، وزارت داخله بود که متعاقبا و در زمان استقرار سلسله پهلوی به وزارت کشور تغییر نام یافت.

كد خبر : ۵۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


عیسی فرهادی یکی از 700هزار نابینای کشور که در شهرستان پلدختر که در مورد مشکلات خود می گوید

كد خبر : ۵۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


نماینده تام‌الاختیار علی دایی به غیر از پاسخ‌گویی به اتهامات کمک داور سابق فوتبال، جزییات بیشتری از فساد در فوتبال ارائه کرد.

كد خبر : ۵۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس گفت: برخی از مدیران با پارتی‎بازی اقوام خود را در دستگاه‎های اجرایی استخدام می‎کنند و به توانمندی‎های نیروها توجهی ندارند.

كد خبر : ۵۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


محمد حسین بازگیر؛مدیرکل حفاظت ازمحیط زیست لرستان درگفت وگوی اختصاصی با سفیر افلاک گفت: مهم ترین واصلی ترین راهکار برای حفظ محیط زیست، فرهنگ سازی است.اگر باور ونگرش مردم نسبت به محیط زیست تغییرکند خود به خود آن چه را که بخواهیم اتفاق می افتد.

كد خبر : ۵۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


رپی لغو مصوبه استخدامی مهرآفرین توسط دولت یازدهم، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور بخشنامه جدیدی را برای ازسرگیری استخدام رسمی، پیمانی و قراردادی در دولت ابلاغ کرد.

كد خبر : ۵۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


استخدام زير پوستي اقوام و آشنايان برخي مسئولان در ارگانهاي دولتي  امروز به يك  نگراني  جدي براي مردم پلدختر تبديل شده است .

كد خبر : ۵۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه استخدامی معلولان جوابگو نیست.
كد خبر : ۵۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


مدیر آموزش وپرورش شهرستان پلدختر گفت:افرادی که بعنوان آموزش یار نهضت سواد آموزی،پایه ششم راتدریس می کنند حالت استخدامی ندارند.

كد خبر : ۵۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با اشاره به محدودیت قانون برای جابه جایی کارمندان دولت گفت: استخدام‌های انجام شده مهرآفرین به زودی تعیین تکلیف می‌شود.

كد خبر : ۶۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


در حالی که چند ماه از شروع به کار شورای اسلامی چهارم نگذشته است، اقدام برخی از اعضاء در استخدام اقوام خود حکایت از رسیدن ارثیه شورای‌های قبلی به شورای چهارم دارد.

كد خبر : ۶۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


رئیس دانشگاه لرستان از انتشار فراخوان جذب هیئت علمی مراکز اشقماری این دانشگاه خبرداد.

كد خبر : ۶۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با انتقاد از ماده 9 طرح جمعیت و تعالی خانواده و گفت: معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با برداشتن اولویت استخدام زنان مجرد مخالف است؛ بررسیهای کارشناسی روی این بند در حال انجام است و بزودی نتایج آن در اختیار نمایندگان مجلس قرار می گیرد.

كد خبر : ۶۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی نهاد ریاست جمهوری.

 
كد خبر : ۶۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


در سال 92 نمایندگان مجلس از میان طرح​های متعددی که به صحن علنی ارائه داده​اند، تنها 17 طرح را به قانون تبدیل کرده​اند.

كد خبر : ۶۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


مطالعه در تاریخ آموزش و پرورش نشان می‌دهد، چالش‌های آن به ویژه در حوزه اجرا به اندازه گستره‌اش، زیاد است. اما این سبب نمی‌‌شود راهکاری برای برون‌رفت از این چالش‌ها نیندیشیم. بازخوانی مسیر طی شده یکی از در دسترس‌ترین نسخه‌های شفابخش است.

كد خبر : ۶۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


رئیس دادگستری لرستان گفت: کارهای مقدماتی استخدامی انجام شده است و برای استان لرستان سهمیه استخدامی 70تا 80 نفر پیش بینی شده است.

كد خبر : ۶۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


سعید حجاریان از عوامل موثر در فتنه سال 88 اخیرا طی اظهاراتی در گفت‌‌وگو با یک رسانه دولتی با اشاره به طرح برخی موضوعات در مجلس برخلاف روند حرکت دولت، گفته است: نمایندگان بر خلاف خواسته مردم حرف بزنند و عمل کنند و بعد آن وقت ببینند آیا مردم حوزه‌های انتخابیه‌شان آنها را به شهرشان راه می‌دهند؟

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۹


شهرستان پلدختر ازشهرهای جنوبی استان لرستان،علی رغم اینکه دردوران جنگ تحمیلی مورد بمباران های متعدد رژیم بعثی عراق بود ولی متاسفانه امروزه با مشکلات زیادی دست وپنجه نرم می کند.

كد خبر : ۶۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در روزهای ابتدایی مسئولیت خود به دیدار رهبری رفتم که تأکید ایشان بر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بود و با توجه به دغدغه های رهبری برنامه دیدار با خانواده شهدا را در دستور کار قرار دادیم و رئیس جمهور هم بر اساس این تأکید مقام معظم رهبری تا کنون دیدار هایی را با خانواده شهدا داشته اند.

كد خبر : ۶۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


بابک غفوری‌آذر متولد ۲۰ آذر ۱۳۶۰ و دارای اصالتی آذری است. همسر وی آرشلا تقیان نیز متولد ۱۳۶۰ و اصالتاً آستارایی است، وی در انتخابات سال ۸۸ در بخش تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد میرحسین موسوی زیرنظر امیرحسین مهدوی فعالیت می‌کرد ، که پس از فتنه این سال به خارج از کشور رفت و پس از مدتی به رادیو فردا پیوست.

كد خبر : ۶۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


من خیلی صریح می‌گویم که قانون، استخدام را برای دولت ممنوع نکرده است، بنابراین همه دستگاه‌ها مجاز هستند که نیازهای خود را مشروط به داشتن مجوز استخدام و همچنین مجوزی برای تأمین منابع مالی افراد جذب شده ، تأمین بکنند. برهمین اساس، تمام کسانی که طبق قانون و مقررات این مسیر را طی کردند و کارهای آن‌ها انجام اما بنا بر هر دلیلی این روند استخدام متوقف شده، این‌ها می‌توانند با وجود داشتن این دو شرط استخدام‌ها را انجام دهند.

كد خبر : ۶۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


حضور کم رنگ اسرائیل‌ها در تدفین شارون، هلاکت 700تروریست سوری در 9 روز گذشته و گسترش حضور نظامی روسیه در دریای خزر از مهمترین تحولات منطقه در 24 ساعت گذشته هستند.

كد خبر : ۷۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت‌ رئیسه مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۷۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


وزیر جهاد کشاورزی از تأمین میوه بازارش شب عید خبر داد و گفت: تاکنون هیچ مجوزی برای واردات میوه صادر نشده و میزان ذخیره‌سازی سیب و مرکبات مطلوب است.

كد خبر : ۷۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


طی روزهای گذشته در پی قوت گرفتن خبر برکناری منصور واعظی؛ دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی، در اقدامی سوال برانگیز تعدادی از نزدیکان اسفندیار رحیم مشائی را به صورت پیمانی به استخدام نهاد کتابخانه های عمومی درآورده است.

كد خبر : ۷۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


نجفی از میراث فرهنگی رفت و اینکه پشت پرده های رفتن او چیست و چرا یکباره تصمیم به این کار گرفته شد موضوعی است که شاید در آینده پشت پرده های بیشتری از آن آشکار شود.

كد خبر : ۷۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه با حضور پنج هزار و 700 داوطلب در ساختمان دادگستری استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۷۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: تا زمانی که مردم نسبت به سوار شدن بر ماشین های شخصی رغبت نشان دهند قطعا هر اقدامی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی به عنوان نیروی برخورد کننده ناموفق خواهد بود.

كد خبر : ۷۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


بر اساس تصمیم وکلای ملت افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به‌طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد(71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می پذیرد.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


راهپیمایی ایرانیان در صفحات فیسبوک خانوان پهلوی مخصوصا فرزند شاه مخلوع ایران عصابانیت ربع پهلوی را از گروه سایبری که برای محافظت از خودش در فضای مجازی استخدام کرده بود به دنبال داشت.

كد خبر : ۷۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


قبل از انقلاب اسلامی رئیس جمهور سابق در قم بوده و من همراهش بودم. بعد هم به تهران آمدیم. آنچه شجره نامه خانواده نشان می دهد، در لرستان شخصی به نام «اصلان خان» بوده که حاکم آن منطقه بوده است. او به عقدای یزد، یزد و سپس کرمان منتقل می شود. «حاج هاشم» جد ما که در کرمان ساکن بوده، با این خانواده وصلت می کند.

كد خبر : ۷۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


قلعه تاریخی و شکوهمند فلک الافلاک خرم‌آباد که از نمادهای تاریخی لرستان محسوب می شود، در 20 روز مانده به آغاز سال جدید اطرف آن در وضعیت نا خوشایندی قرار دارد.

كد خبر : ۷۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


شاید شنیدن نام معلم، تخته سیاه و گچ هر کسی را به خاطرات دوران دانش آموزیش ببرد؛ یاد روزگار خوش مدرسه.

كد خبر : ۷۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: طرح انتقال کارمندان از پایتخت، لغو شد.

كد خبر : ۷۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


معاون امور عمرانی استاندار لرستان گفت: شهرداران باید تا 10 روز آینده تمام شهرهای لرستان را برای استقبال از مسافران نوروزی آماده کنند.

كد خبر : ۷۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


مصوباتی که در سال‌های اخیر برای تسهیل امور استخدامی و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به تصویب رسید و متعاقب آن آزمون های استخدامی که به منظور جذب نیرو در سازمان‌های دولتی برگزار شد اکنون به بلاتکلیفی مشمولین این مصوبات و پذیرفته شدگان در آزمون ها منتهی شده است.

كد خبر : ۷۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


بیش از 45 روز است که از ربوده شدن 5 مرزبان کشورمان می گذرد و پس از گذشت این ایام گروهک تروریستی جیش الظلم شب گذشته "جمشید دانایی فر" را به شهادت رساند.

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: بیش از ۲۵ هزار نفر از جمعیت استان لرستان در حوزه تعاونی‌ها به صورت مستقیم مشغول به کار هستند.

كد خبر : ۸۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


امام جمعه و جمعی از اساتید ،روحانیون حوزه علمیه امام رضا(ع) و اعضای ستاد نمازجمعه با فرماندار جدید شهرستان پلدختر دیدار کردند .

كد خبر : ۸۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۸


معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه اواخر اردیبهشت‌ماه یارانه افرادی که در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها ثبت نام کرده‌اند، به حساب‌هایشان واریز می‌شود، گفت: امسال نیز سبد کالا در بین واجدان شرایط توزیع می‌شود.

كد خبر : ۸۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


 گزینش سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان در اطلاعیه ای خبر استخدام در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان را تکذیب  کرد.

كد خبر : ۸۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۱


امام جمعه پلدختر گفت:کشاورزان شهرستان پلدختر مجبورند محصول خیار خود را بصورت ارزان به بازار عرضه کنند.

كد خبر : ۸۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۱


با گذشت یک سال از برگزاری آزمون استخدامی استانداری لرستان همچنان قبول‌شدگان در این آزمون چشم انتظار تدبیر مسئولان هستند

 

كد خبر : ۸۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


سخنگوی دولت با اعلام اینکه افرادی که همه مراحل استخدامی طرح مهرآفرین دولت دهم را گذرانده و کد کارمندی دریافت کرده اند در سال 93 به کار گرفته می شوند، گفت: اگر سازمان های دولتی بتوانند منابعی را از محل صرفه جویی بازنشسته شدن سه نفر تامین کنند، با اعلام به دولت می‌توانند نیروهای شرکتی را استخدام کنند.
كد خبر : ۸۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


نمایندگان کارگران با همکاری مجلس در پی تشکیل کارگروهی برای حل مشکل پرداخت عیدی کارمندی به کارگران شاغل در بخش دولتی کشور هستند. آنها می گویند قانون سال 74 باید اصلاح شود و چون طبق قانون، کارگران دولتی در بخش روابط کار مشمول قانون کار هستند؛ بنابراین عیدی پایان سال آنها نیز باید کارگری محاسبه و پرداخت شود.

كد خبر : ۸۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


در مراسمی با حضور برخی از مسئولان استانی، مدیر کل جدید دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری لرستان معرفی شد.

كد خبر : ۸۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۱


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: بحث آغاز به کار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری لرستان منتفی نشده و به طور جدی پیگیر حل مشکل این افراد هستیم.

كد خبر : ۸۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲


مظفر با ذکر خاطرات جالبی از هیأت دولت دوم خرداد گفت: پرسیدم آقای خاتمی! دارید چه کار می‌کنید؟ جواب داد: داریم وارد دستور کار می‌شویم. گفتم: مگر شما خبر ندارید که دارد در جامعه چه می‌گذرد؟ دارند پاسگاه‌ها را می‌گیرند، گفت: می‌گویی چه کار کنیم؟ به ما چه؟ ما که موافق نیستیم. گفتم: آخر عکس شما را بالای سرشان گرفته‌اند.

كد خبر : ۸۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


یک عضو هیأت علمی دانشگاه با هشدار نسبت به ورود ایران به فاز نخست سالمندی،از تولد نیم میلیون کودک سزارینی در سال،بدون وجوب درمانی خبر داد و نسبت به سوءاستفاده آمریکا از تجربه کاهش جمعیت ایران برای جلوگیری از رشد جمعیت دنیا پرده برداشت.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۷


نماينده ي مردم خرم آباد درمجلس شوراي اسلامي گفت:استانداري لرستان در جذب نيروهاي استخدامي خوب عمل نکرد.

كد خبر : ۹۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


نزدیک به یک سال از عمر دولت یازدهم می گذرد، دولتی که معروف به دولت "تدبیر و امید" است و از ابتدا مدعی بود که "کلید" حل مسائل کشور در دستان اوست. مردم نیز به این نگرش دولت، نسبت به سایر کاندیداها اقبال بیشتری نشان دادند و آقای "روحانی"، را به عنوان رئیس دولت یازدهم انتخاب کردند.

كد خبر : ۹۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


مهندسین ناظر کشاورزی لرستان طی نامه‌ای سرگشاده به رئیس مجلس آورده‌اند: قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی چرا اجرا نمی‌شود.

كد خبر : ۹۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


رئیس مجمع نمایندگان لرستان از بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری انتقاد کرد.

كد خبر : ۹۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: به زودی 1900 نفر نیروی انسانی در بخش درمان سازمان تأمین‌اجتماعی در سراسر کشور استخدام می‌شوند.

كد خبر : ۹۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


مدیر آموزش وپرورش شهرستان پلدختر از برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی خبر داد.

كد خبر : ۹۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


رژیم صهیونیستی در جام جهانی تبلیغ رژیم نامشروع خود را می‌کند و همچنین تبلیغات گسترده‌ای برای دین یهود در برزیل انجام می‌دهد.

كد خبر : ۹۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


وزیر آموزش و پرورش گفت: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی جذب نیروی آموزش و پرورش تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان انجام می‌گیرد.

كد خبر : ۹۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


نگاهی منصفانه به عملکرد دولت یازدهم در طول یک سال گذشته نشان می‌دهد برخی شاخص‌های کلان اقتصادی رو به بهبود است و آرام آرام به سوی تعادل‌های خود در حرکتند اما نباید به هر بهانه‌ایی حتی ایجاد ثبات در اقتصاد ترمز تحولات مثبت را کشید.

كد خبر : ۹۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


فرمانده انتظامي استان لرستان از کمبود شديد پليس زن در استان لرستان خبر داد.

كد خبر : ۹۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


نیروی دریایی برای تکمیل پایور (کادر) درجه‌داری یگان‌های تابع خود نیرو می‌پذیرد.

كد خبر : ۹۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


نخستين آزمون استخدامي در دولت تدبير و اميد در دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد .

كد خبر : ۹۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


صحبت های مهدی رحمتی، علی بیرانوند و رضا عنایتی در ماه عسل تمام می شود. آن چه که این سه را با هم مشترک کرد؛ جدای از فوتبالیست بودن روایت زندگی آن ها بود؛ زندگی ای که در آن از کارگری گفتند و سختی های زندگی شان.

كد خبر : ۹۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: براساس اصل 126 قانون اساسی رئیس جمهور مسئولیت امور برنامه، بودجه،‌ اداری و استخدامی کشور را مستقیما بر عهده دارد و می تواند این مسئولیت را به عهده دیگری بگذارد و واگذاری این مسئولیت به شخص دیگر خلاف قانون است.

كد خبر : ۹۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


 نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از تصویب طرح پرداخت ۲ هزار میلیارد تومان در قالب بیمه بیکاری به بیکاران متقاضی کار جزئیات این طرح بررسی و به شورای نگهبان تحویل داده شد.

كد خبر : ۹۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


مقوله سلامت از مهمترین مباحث مورد توجه در نظام جمهوری اسلامی است و دراین میان همگان، حتی منتقدان نیز به اقدامات گسترده و موثر دولت در زمینه توسعه و بهبود خدمات بهداشتی و درمانی کشور اذعان دارند.

كد خبر : ۹۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۱


این گزارش اشاره ای کوچک به استخدام های رابطه ای و بکارگیری اقوام وآشنایان مسئولان در ادارات وارگانهای دولتی پلدختر است .

كد خبر : ۹۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت بایستی برای رفع معضل بیکاری در لرستان و ایجاد توازن دربحث اشتغال،سهمیه استخدامی در استان را افزایش دهد.

كد خبر : ۹۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


روابط عمومی شهرداری پلدختر طی جوابیه ای هرگونه استخدامی در این ارگان را رد کرد.

كد خبر : ۹۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


این لایحه با عنایت به عدم پیش بینی امتیازات مواد 79 و83 قانون استخدام نیروی انتظامی مصوب 1382 در قوانین استخدامی کارکنان ارتش وسپاه و در راستای اجرای مقررات واحد وایجاد انگیزه وبا هدف ارتقای سطح تحصیلی کارکنان ارتش وسپاه در جلسه هیئت وزیران تصویب شده بود.

كد خبر : ۹۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ماجراهای فتنه 88 گفت: بعد از اینکه مقام معظم رهبری گفتند شکایت دارید، بروید و دوباره بازشماری کنید، ادامه دادن این موضوع کار اشتباهی بود .

 
كد خبر : ۹۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۰


رئیس شورای شهر از مفقود شدن پرونده ها در شهرداری ونحوه استخدامی برخی از ادارات شهرستان پلدختر انتقاد کرد.

 
كد خبر : ۹۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


رئیس بسیج کارمندان با انتقاد از وضعیت استخدام در دستگاه های دولتی گفت: در استخدام ها صلاحیت افرادمهم است و استخدام ها نباید اتوبوسی یا فامیلی انجام شود. دولت در این زمینه مسئولیت دارد که مسائل مربوط به استخدام ها را دنبال کند.

كد خبر : ۱۰۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


زنگنه با بیان اینکه با تدابیر اتخاذ شده سال جاری 5 میلیارد دلار و سال آینده بالای 10 میلیارد دلار به درآمد دولت اضافه می شود، گفت: در این صورت منابعی در اختیار دولت قرار می گیرد که می تواند باعث تغییر شرایط اقتصادی و خروج از رکود شود.

 
كد خبر : ۱۰۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


هنرمندان لرستانی با محمدرضا کریمی هنرمند پیشکسوت و نوازنده تنبک لرستانی دیدار کردند.

 
كد خبر : ۱۰۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


بدون شک بهداشت و سلامت روح و جسم بزرگ‎ترین اولویت در زندگی هر فرد است.

 
كد خبر : ۱۰۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


آیتم بی تعارف از آیتم های  بخش های خبری افلاک که سه شنبه هفته از شبکه افلاک پخش می شود.

كد خبر : ۱۰۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


استاندار لرستان گفت: تا پایان سال جاری بیش از 3 هزار نفر از ایثارگران و فرزندان شهدای بیکار لرستان با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ساماندهی می‌شوند.

كد خبر : ۱۰۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


نماینده مردم دشتستان گفت:‌ طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با امضای 40 نماینده در این هفته یا بعد از تعطیلات تابستانی مجلس، تقدیم هیأت رئیسه می‌شود.

كد خبر : ۱۰۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


استانداری لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های تازه تاسیس هفت چشمه دلفان و شول آباد الیگودرز استخدام می کند.

كد خبر : ۱۰۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


در ششمین روز از هفته دولت ،طی مراسمی با حضور معاون پشتیبانی مالی  و معاون آموزشی سازمان فنی حرفه‌ای کشور،امام جمعه،نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار،مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و جمعی از مسئولان محلی اولین مرکزچند منظوره آموزش فنی و حرفه ای لرستان در پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۱۰۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


در حالی که بیش از یک سال از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت می‌گذرد، امروز دومین تجمع معترضین نسبت به این آزمون در مقابل وزارت نفت برگزار شده است.

كد خبر : ۱۰۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


رئیس مجمع نمایندگان لرستان از جذب پذیرفته‎شدگان آزمون استخدامی استانداری تا پایان سال‎جاری خبر داد.

كد خبر : ۱۰۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


معاون حفاظت و امنیت هسته‌ای سازمان انرژی اتمی کشورمان اعلام کرد ایران طرح خرابکاری علیه برنامه هسته‌ای را خنثی کرده است.

كد خبر : ۱۰۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


شما هر روز چقدر بابت خرید روزنامه پول می پردازید؟ چند تا روزنامه را می توانید بخرید؟ چند تا از آن روزنامه ها را فرصت می کنید، بخوانید؟ بیشتر مشتری کدام روزنامه هستید؟ اگر از شما بپرسند آیا دلتان می خواهد بدانید روزنامه های دیگر چه نوشته اند احتمالا سرتکان می دهید و می گویید «کاشکی ممکن بود ...» ما از آرزوهای شما خبر داریم و به همین علت می خواهیم به جای تان، هر روز همه روزنامه ها را بررسی کنیم و جالب ترین خبرهای شان را برای تان دستچین کنیم و به نقل از آن روزنامه ها در ستون « یواشکی روزنامه ها» بنویسیم.

كد خبر : ۱۰۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


اعضاي انجمن موسيقي لرستان با هنرمند پيشکسوت، آهنگساز و نوازنده ويلون ديدار کردند.

كد خبر : ۱۰۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مربیان پیش دبستانی معترض صبح امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع کردند. این چهارمین تجمع متوالی آنان در هفته جاری است.

كد خبر : ۱۰۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


وزیر آموزش و پرورش گفت:وزارت آموزش و پرورش مجوز استخدام مربيان پيش دبستاني را ندارد.

كد خبر : ۱۰۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱


بانک مهر اقتصاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان واجد شرایط استخدام می کند.

كد خبر : ۱۰۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


امام جمعه پلدختر گفت:وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی باعث امید و اتحاد مسلمانان در دنیا است.

كد خبر : ۱۰۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۸


 نظر به استقبال و درخواست ها ی متعدد متقاضیان شرکت در آزمون جذب نیروهای قراردادی در دانشگاه فرهنگیان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام ، بدین وسیله به آگاهی متقاضیان محترم می رساند؛ مهلت ثبت نام تا پایان روز شنبه مورخ ۹۳/۷/۱۹  تمدید گردید.

كد خبر : ۱۰۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


شخصی به نام "ح.ع" که از کارمندان یک مؤسسه علمی- تحقیقاتی که در سال‌جاری بازنشست شده ، بر خلاف قانون و مقررات استخدامی مجدد به کار دعوت شده و با صدور حکم مسئولیت به عنوان رئیس یکی از بخش‌های این موسسه معرفی و مشغول فعالیت شده است.

كد خبر : ۱۰۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


رئیس جمهور کشورمان گفت:ما علائم زیادی در خصوص خروج از رکود داریم نه تنها محاسبات مراکز رسمی ما بلکه در 6 ماه اول امسال رشد صادرات و واردات را ملاحظه کنید، این رشد، رشد قابل ملاحظه‌ای است.

كد خبر : ۱۰۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


این روزها پیامک های تبلیغاتی که بیشتر مشترکان به آنها عنوان پیامک های مزاحم داده اند برای شما ارسال می شود سوژه ای که واقعا مردم نسبت به آن گلایه های زیادی دارند.

كد خبر : ۱۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۷


روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور اطلاعیه‌ای نتیجه بررسی وضعیت بورسیه‌های بدون آزمون را به شرح زیر اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


استخدام در دستگاه‌های دولتی و تعیین تکلیف کسانی که در دولت قبل آزمون استخدامی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند، قرار است به‌طور فراگیر و در ۲مقطع زمانی به‌صورت متمرکز انجام شود.

كد خبر : ۱۱۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


ناو استوار دوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در پایگاه دوم بوشهر گفت:به لباس سفید رنگ نیروی دریایی افتخار می کنم که در این رده به نظام جمهوری اسلامی ایران و هموطنانم خدمت می کنم.

كد خبر : ۱۱۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


اخیرا سازمان تامین‌اجتماعی نیروی انسانی موردنیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می‌کند که نیروهای استخدامی تامین اجتماعی لرستان هم در این چارچوب و بعد از مصاحبه و گزینش استخدام می‎شوند.

 

 

كد خبر : ۱۱۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


افسر کنترل رادار یک هدف نزدیک شونده را از سمت غرب گزارش کرد که احتمالا قصد حمله به نیروگاه اتمی بوشهر را داشت لحظاتی بعد هدف را در رادار هواپیما پیدا کردیم و با دادن اطلاعات به خلبان به سمت آن رفتیم تا...

كد خبر : ۱۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


کارشناس حقوق اقتصادی و استاد یار دانشگاه لرستان گفت:کلیه دریافت و پرداخت های کشور باید از طریق خزانه داری کل انجام گیرد تا شاهد فساد اقتصادی در برخی از ادارات نباشیم.

كد خبر : ۱۱۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


اربعین روز موعود و قصرشیرین معبری شد برای همیشه پر کشیدن مردی که شهادت را آرزوی دیرینه خود می خواست.

 
كد خبر : ۱۱۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


روز آخر حال عجیبی داشت. اصرار کردم که اگر می‌توانی نرو. می‌گفتم اگر به شهادت برسی چه؟ گفت که عمر دست خداست و اگر بنا باشد که عمرم به پایان برسد؛ کاری نمی‌شود کرد اما چه بهتر که پایان عمر هر کسی با شهادت باشد.

كد خبر : ۱۱۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


محمد مهرابی شهردار سابق خرم آباد در مورد حدود یک سال مدیریت خود در شهرداری خرم آباد و اتفاقات این دوره و دلایل برکناری خود صحبت‌های مفصلی داشت.

كد خبر : ۱۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


استاندار لرستان با بيان اينکه مجتمع کشت و صنعت لرستان اواخر بهمن‌ ماه به بهره‌برداري مي‌رسد، گفت: سقف جذب نيرو درکشت و صنعت 1500 نفر است.

كد خبر : ۱۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


مسئله آذربایجان ، چه خروج ارتش رخ و چه حوادث بعدی و سقوط پیشه وری محمدرضا را به شدت مرعوب آمریکا کرد. او یکبار گفت « این آمریکایی ها عجب قدرتمندند و واقعا اتکا بر آنها موجب شد که آذربایجان از چنگ شوروی ها خلاص شود!»

كد خبر : ۱۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


فرح پهلوی در قسمتی از نقل خاطرات خود اینگونه میگوید : طی مدت تحصیل در مدرسه ژاندارک عقاید مذهبی ام به طور کامل متزلزل شد .

كد خبر : ۱۲۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


وزیر امور خارجه کشورمان در نامه‌ای خطاب به بان کی مون، توجه دبیرکل سازمان ملل متحد را به نمادهای فراگیر و بسیار آزار دهنده اسلام هراسی که پس از اقدامات تروریستی اخیر تشدید شده‌اند، جلب کرد.

كد خبر : ۱۲۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: هر مدیری که توانایی خدمت به مردم را نداشته باشد، باید عزل شود.

كد خبر : ۱۲۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


فرماندار پلدختر از کلنگ زنی ساختمان دادسرای شهرستان پلدختر در اوایل سال94خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۹


طي حکم صادره از سوی مهندس كاظم ابراهیمی‌صدرآبادي مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، "هومان محمودی" به عنوان مدیرعامل شرکت مخابرات استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۲۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور از تعطیلی ۲۴ مرکز پزشکی قانونی در کشور طی ۱۸ ماه گذشته به دلیل کمبود نیروی فنی و تخصصی خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، دولت سال آینده 38 هزار تن را استخدام می کند.

كد خبر : ۱۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


اجرای عدالت در پرداخت حقوق ومزایای کارگران شرکت های خدماتی دغدغه ای است که کارگران از سالیان گذشته پیگیر آن هستند ولی تا به حال به نتیجه نرسیده است.

كد خبر : ۱۲۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی برای ۵ هزار نفر با اولویت مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: فراخوان این آزمون تا یک ماه دیگر اعلام می‌شود.

كد خبر : ۱۲۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


امام جمعه پلدختر گفت:در برخی از خانواده ها شش نفر مشغول به کار هستند ولی در مقابل در خانواده ای هم بعلت نداشتن پارتی یک نفر هم سرکار نیست.

كد خبر : ۱۲۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در سال ۹۴،اولین آزمون استخدامی پیمانی دولت یازدهم را برگزار می‌کند، بر این اساس متقاضیان از دهم تا هفدهم فروردین سال جاری مهلت دارند تا برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

كد خبر : ۱۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس احکام جدید، حقوق دریافتی معلمان از ۱۶۰ تا۶۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت و ۱۴ % افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۴ نیز به آن اضافه می‌شود.

كد خبر : ۱۳۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


جزییات آزمون استخدامی شرکت ملی گاز در سال 1394 اعلام شد.

كد خبر : ۱۳۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خواستار برگزاری نظرسنجی در خصوص حضور زنان در ورزشگاه‌ها شد.

 

كد خبر : ۱۳۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نحوه ساماندهی کارکنان قراردادی و کارگران مشمول قانون کار، در بخشنامه ای به همه دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۳۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ۲۰۰ هزار و ۲۸۸ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۲ هزار و ۹۶۵ نفر داوطلب سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بودند.

كد خبر : ۱۳۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


وزیر آموزش و پرورش از دریافت مجوز استخدام 5000 نیرو در آموزش و پرورش از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در روز گذشته خبر داد.

كد خبر : ۱۳۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ، در واکنش به صحبت‌های یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود «احتمال حذف شریط تعیین تکلیف سربازی برای دریافت گواهینامه» وجود دارد، گفت: چنین طرحی نه تنها مطرح نیست بلکه بیان آن نیز مورد هماهنگی نبوده و کار کارشناسی شده‌ای نیست و بنا نداریم به مشمولان غایب تسهیلات جدیدی ارائه دهیم.

كد خبر : ۱۳۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


فرماندار پلدختر گفت:در همایش اخیر فعالان فرهنگی  لرستان دکتر میر باقری قائم مقام وزارت کشور در یک بررسی علمی نقاط قوت و ضعف استان را بیان کرد که مهمترین معضل لرستان پارتی بازی خویشاوندی است که استان را در کشور برتر کرده و آمار روبه رشد طلاق در کشور تهدیدی برای بنیان خانواده های ایرانی است.

كد خبر : ۱۳۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


معاون مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تا این لحظه هیچ‌گونه زمان ثبت‌نام برگزاری آزمون استخدامی اعلام نشده است، گفت: علاقه‌مندان به استخدام در آموزش و پرورش فریب افراد فرصت‌طلب را نخورند.

 

كد خبر : ۱۳۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: آزمون استخدام در آموزش و پرورش برای جذب معلم ابتدایی با جنسیت مرد، هنر آموز در هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش و مربیان پیش دبستانی خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


رییس جمهوری قانون تفسیر قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را برای اجرا ابلاغ کرد.

كد خبر : ۱۳۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


در حالی که عربستان سعودی ادعا می‌کند، برای مبارزه با تروریست‌های داعش و جنایات این گروه تروریستی با آمریکا و دیگر کشور‌ها همراه شده، انجام اقدامات مشابه، از جمله گردن زدن مجرمان در این کشور، همواره مورد انتقاد و اعتراض بین‌المللی بوده است؛ اما سعودی‌ها نه تنها توجهی به این اعتراضات ندارند، بلکه برای استخدام جلادهای جدید آگهی عمومی نیز منتشر کرده‌اند!

كد خبر : ۱۳۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


سخنگوی کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی گفت: نحوه استخدام نهادهای دولتی، غیردولتی و عمومی در جلسه کمیسیون اجتماعی شفاف سازی شد.

كد خبر : ۱۳۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: آزمون کارشناسی ارشد پایه پزشکی و بهداشت همزمان با سراسر کشور با حضور دو هزار و 256 داوطلب در استان برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


بر اساس گفته معاون آموزش و پرورش باید حداکثر تا دیروز منابع آزمون استخدامی اعلام می‌شد اما چنین نشد و وزیر آموزش و پرورش هم دیروز در خوزستان گفت: «تمام آنچه که تاکنون در خصوص ثبت‌نام استخدام نیروی جدید بیان ‌شده، صحت ندارد».
كد خبر : ۱۳۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


سردار عبدالهی با اشاره به اینکه عقب ماندگی ها در استان لرستان بسیار زیاد است گفت: من از مسئولین گذشته استان گلایه دارم چرا که در بعضی موارد صحبت هایی می شد که این استان منطقه محروم نیست و محرومیت در استان وجود ندارد. اما ما میدانیم که آمار بیکاری در این استان از سایر استانهای کشور بالاتر است .

كد خبر : ۱۳۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


بیکاری و اشتغال دو مسئله ای که خانواده های پلدختری در مورد آن دغدغه های زیادی دارند.

كد خبر : ۱۳۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


استیضاح وزیر آموزش و پرورش دقایقی پیش در صحن علنی مجلس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


کمتر کسی توقع دارد از پیچ و خم راهروهای دانشگاه‌ها که محمل علم و فرهنگ است، اخباری مانند نزاع، درگیری، خودکشی و اخباری از این دست منتشر شود.

كد خبر : ۱۴۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۵


اخیرا خبر دار شدیم یکی از ادارات شهرستان پلدختر نماینده حقوقی خود را از شهرهای همجوار استخدام کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


روابط عمومی فرمانداری خرم آباد طی جوابیه ای در خصوص اظهارات رئیس و عضو شورای شهر خرم آباد پاسخ داد.

كد خبر : ۱۴۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


شهردار پلدختر گفت:استخدام نیروی انسانی در شهرداری ها از طریق آزمون و مصاحبه است و شهرداری غیر از این مراحل نمی تواند نیروی رسمی استخدام کند.

كد خبر : ۱۴۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


شهید پاسدارغلامحسین نقی بیرانوند در  سوم ماه خرداد هزار و سیصد و سی وهفت، در یک خانواده مذهبی، مستضعف و کشاورز در روستای «ریمله» شهر خرم آباد دیده به جهان گشود.

 

كد خبر : ۱۳۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


یکی از مدیران کل لرستان در اقدامی قابل تامل یک نفر را به صورت نیروی شرکتی در زیر مجموعه خود در یکی از شهرستان ها استخدام کرد.

كد خبر : ۱۴۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


فرماندار پلدختر از تحقق 16/42درصدی میزان تعهدسند اشتغال پلدختر در امسال خبر داد.

كد خبر : ۱۴۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


معاون سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور آخرین وضعیت استخدام‌های دولتی به ویژه آموزش و پرورش را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۴۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


با فراگیر شدن این خبر مبنی بر استخدام فوق لیسانس ها برای پاکبانی واکنش های به دنبال داشت تا جایی که بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون در پست اینستاگرام خود مطلبی نوشت.

كد خبر : ۱۴۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


وزیر آموزش و پرورش نیز در جهت پاسخ به سوال روح الله عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا و آوج و علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه سه‌شنبه هفته آینده به صحن علنی می رود.

كد خبر : ۱۴۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


استخدام کارشناس حقوق از منطقه خاص در یکی از ادارات پلدختر همچنان سوژه داغی است که نباید در بین آتش سوزی های جنگل های پلدختر آنرا فراموش کرد.

كد خبر : ۱۴۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


وجود اشتغال پایدار در هر جامعه ای می تواند نشان دهنده توسعه یافتگی و پیشرفت و بالا بودن نرخ بیکاری می تواند نشان دهنده معضلی باشد که تمام جوانب زندگی افراد جامعه را در بر می گیرد.

كد خبر : ۱۴۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


سخنگوی دولت گفت: حدود ۱۲ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده ایران بعد از توافق ژنو طی ۲۲ ماه به صورت اقساطی وارد کشور شده است.

كد خبر : ۱۴۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر اساس ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگانی که گواهی معلمی دریافت کنند به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

كد خبر : ۱۴۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


علی رغم اطلاع رسانی های که در مورد تخلف مدیرکل لرستانی در خصوص استخدام بی ظابطه در یکی از ادارات زیر مجموعه خود در شهرستان پلدختر انجام شد ولی تا به حال دستگاه های نظارتی در این مورد سکوت کرده اند.

كد خبر : ۱۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


 دبیر هیئت‌امنا دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: استخدام عضو هیئت‌علمی در مرتبه دانشیاری و بالاتر در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان انجام می‌شود.

 
كد خبر : ۱۴۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز 27 ام شهریورماه 94 برگزار کی شود.

كد خبر : ۱۴۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


برای تمام مردم، آیت الله مروجی مبلغی یک پدر است؛ پدری که حالا سایه اش روی سر کوهدشت است. کوهدشت، خاطر آیت الله مروجی مبلغی و خاطراتش را هیچ وقت فراموش نمی کند.

كد خبر : ۱۴۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


سازمان سنجش شرایط و مواد آزمون استخدامی آموزش وپرورش را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


در زمان انتخاب رشته آزمون سراسری در الیگودرز افرادی از اضطراب واسترس خانواده ها و داوطلبان سوء استفاده نموده  و با دریافت 4۰۰هزار تومان اقدام به انتخاب رشته می کنند.

كد خبر : ۱۴۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اعتراض مربیان پیش‌دبستانی به آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: وضعیت مربیان پیش‌دبستانی در آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش امروز در کمیسیون آموزش مجلس بررسی خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰


عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به پیگیری های مجلس برای رسیدگی به وضعیت استخدامی ۴۰ هزار مربی پیش دبستانی گفت: در صورت تصویب طرح نمایندگان در کمیسیون مشترک و صحن علنی، مربیان پیش دبستانی بدون ارائه سند از سابقه کار خود به صورت حق التدریسی استخدام می شوند.

كد خبر : ۱۴۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


سازمان تأمین اجتماعی هر ساله آزمونی برگزار می‌کند و امسال نیز این آزمون استخدامی برگزار و ۱۵۰۰ نیروی انسانی در سراسر کشور در مراکز تأمین اجتماعی مشغول به کار می‌شوند که بخش عمده‌ای از این افراد در مراکز درمانی حضور خواهند یافت.

كد خبر : ۱۴۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۰


نمایندگان مجلس مصوب کردند که هر گونه بکارگیری افراد بازنشسته در دستگاه‌های اجرایی ممنوع است.

كد خبر : ۱۴۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


زهرا و اکبر از جوانان بیکاری هستند که دلشان در هیچ آماری خوش نشد و حالا هم خودشان، گلیم کارشان را از آب بیرون کشیده اند و دلخوش به نمایندگانی نیستند که زمان انتخابات، شعار مهار بیکاریشان، گوش شهر را کر می کند.

كد خبر : ۱۴۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


تصور کنید فردی که قرار است مجری برنامه ای مذهبی شود، اما خود کوچک ترین بهره باطنی از مذهب نبرده و نمی برد، چگونه می تواند سرمشق نوجوانان و جوانان این مرز و بوم باشد.
كد خبر : ۱۴۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


اساسي ترين مشكل و گرفتاري در حوزه بيكاري نگاه به كار است که باید مفهوم نگاه ونگرش به كار گروهي و جمعي است نسبت به گذشته تغییر یابد.

كد خبر : ۱۴۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


مدیرکل آموزش وپرورش لرستان از جذب و بکار گیری نیروهای مشمول قانون « الحاق یک تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی مربیان پیش دبستانی دروزارت آموزش و پرورش »  خبر داد.

كد خبر : ۱۴۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از اجرای قانون برخورد با مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی خبر داد.

كد خبر : ۱۵۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


عضو کمیته پیگیری پرونده زنجانی از تلاش ۶ وکیل وی برای تاخیر در برگزاری دادگاه موکلشان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


مدیر کل آموزش وپرورش لرستان نسبت به سوء استفاده برخی افراد سودجو از متقاضیان ثبت نام استخدامی پیش دبستانی هشدار داد.

كد خبر : ۱۵۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


«شهید حمید مرادی» از جمله شهدای والامقام شهرستان سلسله می‌باشد که شجاعت، رشادت و ایثار این عزیز جان بر کف در جبهه‌های حق علیه باطل زبانزد خاص و عام است. در این گفتگو بیشتر با خصوصیات اخلاقی و نحوه شهادت ایشان آشنا می‌شویم.

كد خبر : ۱۵۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:وضعیت بیکاری در لرستان اورژانسی و نیاز که اقدامات فوری برای رفع این معضل در استان صورت گیرد.

كد خبر : ۱۵۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


اولین جلسه دادگاه بابک زنجانی در حالی به پایان رسید که ۶۵ صفحه از کیفرخواست ۲۳۷ صفحه‌ای متهم از سوی معاون دادستان تهران قرائت شد.

كد خبر : ۱۵۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


ظهر امروز مربیان پیش دبستان استان نسبت به وضعیت استخدامی خود تجمع اعتراض آمیزی را برپا کردند.

كد خبر : ۱۵۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


برخی ازادارات در شهرستان پلدختر به بهانه شرکتی بدون هیچ اطلاع رسانی  افرادی را استخدام می کنند که در واقع تخصصی ندارند.

كد خبر : ۱۵۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


برخی از مدارس مقطع ابتدایی خرم آباد با گذشت چندین روز از آغاز سال تحصیلی جدید هنوز معلم ندارند.

كد خبر : ۱۵۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


به نظر می‌رسد اقدامات صورت گرفته در وزارت آموزش‌وپرورش و شیوه اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اجرایی شد نتوانسته آنطور که باید در جهت رضایت این قشر موثر واقع شود.

كد خبر : ۱۵۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


همه از چمران عصبانی بودیم، انگار که ما با آن مدل حرکت‌کردن و حفر جان‌پناه و بدون کمترین کار برگشتن، قصد داشته مسخره‌مان کند...

كد خبر : ۱۵۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کردند، جیسون رضاییان همواره در تلاش بود با حضور در مراکز و دستگاه‌های حساس و مهم کشور، بتواند مقاصد شبکه‌های جاسوسی آمریکایی را پیاده کند.

كد خبر : ۱۵۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


سخنگوی دولت از تهیه لایحه دائمی شدن احکام برنامه ششم توسعه، بین دوره ۱۳۹۵-۱۳۹۹ در دولت خبر داد و گفت: این لایحه در اولین جلسه مجلس شورای اسلامی با قید یک فوریت تقدیم مجلس می شود.

كد خبر : ۱۵۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


شهرستان پلدختر با توسعه مراکز آموزش عالی و افزایش تعداد متقاضیان برای استفاده از کتابخانه علامه جزایری بعنوان تنها کتابخانه شهرستان با مشکل کمبود فضای فیزیکی مواجه است.

كد خبر : ۱۵۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


نماینده مردم شهرستانهای خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: آمار ارایه شده درخصوص کاهش بیکاری در لرستان قابل دفاع است.

كد خبر : ۱۵۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


نبود پزشکی قانونی در پلدختر و ومسائل حاشیه ای آن باعث شده تا مردم پلدختر برای انجام کارهای پزشکی قانونی راهی خرم آباد یا دیگر شهرهای همجوار کند. 

كد خبر : ۱۵۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


روز دوشنبه جمعی از کارکنان محیط زیست در اعتراض به وضعیت حقوقی خود در پارک پردیسان تجمع کردند؛ تجمعی که وقتی به برخی از روزنامه‌ها، خبرگزاری ها و صداو سیما رسید کاملاً رنگ و بوی سیاسی گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


باحضور امام جمعه،معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان وجمعی از اهالی کوی بسیجیان ،پایگاه سلامت شهری پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۱۵۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان از افتتاح 50پایگاه و20مرکز بهداشتی درمانی در حواشی شهرهای لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۵۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش امروز (شنبه ۱۶ آبانماه) در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.

كد خبر : ۱۵۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


متاسفانه استخدام بی ظابطه و شرکتی در ادارات پلدختر به معضلی تبدیل شده به طوری که جوانانی که دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی کارشناسی،کارشناسی ارشد وحتی دکتری هستند نسبت به استخدام های بی ظابطه گلایه مند هستند ولی حیف که صدای آنها به جایی نمی رسد.

كد خبر : ۱۵۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


در پی اعتراض به استخدام های صورت گرفته اخیر در بیمارستان و شبکه بهداشت پلدختر و تجمع برخی معترضین در مراسم افتتاح و بهره برداری از پایگاه سلامت کوی بسیجیان به دستور فرماندار پلدختر کمیته ویژه ، استخدام های اخیر در بهداشت ودرمان و بیمارستان پلدختر را بررسی می کند .

كد خبر : ۱۵۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


فرماندار پلدختر گفت:دانشگاه علوم پزشکی قبل از اینکه به پزشکان متخصص اجازه مرخصی دهد ابتدا جایگزینی برای آن انتخاب کند سپس مرخصی دهد.

كد خبر : ۱۵۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


فرماندار پلدختر گفت : صداقت و شفافیت در استخدام های ادارات وارگانهای دولتی وجود ندارد و این بخاطر واگذاری ها برخی امورات به شرکت های خصوصی است . 
كد خبر : ۱۵۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


وقتی خانم ها برای نظارت بر برگزاری آزمون استخدامی آقایان ،وارد میدان می شوند.

كد خبر : ۱۵۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


مشکل بیکاری ومسئله پالایشگاه پلدختر را بعنوان مطالبه کهنه مردم خصوصا جوانان پلدختر است که همچنان در میان وعده های گسترده مسئولین گم شده است.

كد خبر : ۱۵۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


همیشه از خداوند متعال طلب آن را داشت «که در این سفر پرخیر شهادت نصیب من گردد و شاید قطرات خون من ناچیز عاملی باشد در جهت تداوم انقلاب اسلامی‌مان به رهبری خمینی(ره) تا ظهور امام عصر(ع) همرزم برادران انقلابی و دلاور جنگید.»

كد خبر : ۱۵۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تنظیم استفساریه مجلس به قانون استخدام معلمان در جلسه فردا صبح کمیسیون متبوعش خبر داد.

كد خبر : ۱۵۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: دولت یازدهم در بودجه سال ۹۵ استخدام هفده هزار و ۷۰۰ نفر را در وزارت بهداشت برای واحدهای تازه افتتاح شده در نظر گرفته است.
كد خبر : ۱۶۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


اشتغال و رفع بیکاری جوانان دغدغه اصلی هر خانواده پلدختری که متاسفانه در برخی مواقع این حق ضایع می شود.

كد خبر : ۱۶۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


براساس اطلاعیه سایت استانداری آزمون استخدامی شهرداریهای لرستان گه قرار بود در 11دی ماه برگزار شود به دوم بهمن ماه تغییر یافت.

كد خبر : ۱۶۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


چهار سال از هیاهوها، شعارها و رویاها گذشت و باز هم در آستانه انتخابی دیگر هستیم.

كد خبر : ۱۶۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


ثبت‌نام برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۸ دستگاه اجرایی کشور از امروز یکشنبه ۲۰ دی‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.

كد خبر : ۱۶۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


رئیس کل دادگستری لرستان گفت:تعداد ورودی پرونده به محاکم قضایی استان حدود200هزار پرونده که نقش مهم شوراهای حل اختلاف در کاهش ورودی پرونده ها به محاکم قضایی شهرستان پلدختر قابل تقدیر است.

كد خبر : ۱۶۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


نمایندگان لرستان در مجلس هشتم تنها در سه کمیسیون عضو بودند که در دور نهم مجلس این تعداد به پنج کمیسیون افزایش یافت.

كد خبر : ۱۶۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


وضعیت نامناسب مالی شهرداری ها و عدم توان آنها در پرداخت حقوق کارگران در آزمون استخدامی خود را به صورت آشکار تر نشان داد.

كد خبر : ۱۶۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۲


در سال 94 که رهبر معظم انقلاب آن را باعنوان دولت،ملت ،همدلی وهمزبانی "نامگذاری کرده اند ،مردم به وظایف خود عمل کرده اند ولی در مقابل مسئولین به قول های خود عمل نکرده اند.

كد خبر : ۱۶۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


معلمان شرکتی و پیش دبستانی بیش از سه ماه که در آموزش وپرورش به صورت حق التدریس استخدام شده اند تا کنون که پایان سال 94،حقوق وعیدی به آنها پرداخت نشده است.

كد خبر : ۱۶۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


مردم جزیره قشم به انتصاب های اخیر در سازمان منطقه آزاد قشم واکنش نشان داده اند و از رویه فامیل بازی در این سازمان ابراز نارضایتی کرده اند .

كد خبر : ۱۶۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


رئیس دادگستری پلدختر گفت:بر اساس قانون جدید عضویت در شورای حل اختلاف فقط با داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی حقوق می باشد.

كد خبر : ۱۷۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


اشتغال مهم ترین دغدغه خانواده ها به خصوص مردم منطقه محروم پلدختر است که متاسفانه برخی ها با استفاده از ضابطه و بند پ قصد دارند برای انجام وظایف آبدارچی از نیروی غیربومی استفاده کنند. 

كد خبر : ۱۷۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


سید حسین شجره،نویسنده،شاعر،مترجم و رونامه نگار در سال های 1316_1318 به مناطقی از استان لرستان سفر کرده است.

كد خبر : ۱۷۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷


کاریکاتور وضعیت ناراحت کننده  استخدام بومی ها در پتذوشیمی لرستان ....

كد خبر : ۱۷۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز ،پرونده استخدام بی ضابطه نیرو در ادارات این شهرستان را در سال گذشته باز کرد و امسال هم قصد دارد این موضوع را با جدیت برای احقاق خیلی از جوانان تحصیل کرده شهرستان پیگیری کند.

كد خبر : ۱۷۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


رئیس شوراهای حل اختلاف لرستان گفت:بر اساس قانون جدید شوراهای حل اختلاف،صلاحیت کاری و نحوه به کار گیری اعضای شورای حل اختلاف به صورت پاره وقت و تمام وقت ساماندهی می شوند.

كد خبر : ۱۷۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


یک معلم بیان می کند: گفته می شود طی دو سال گذشته حقوق معلمان به طور میانگین 67 درصد افزایش داشته است؛ خب به ما بگویند منظورشان کدام معلمان است؟ در کدام مناطق و با چه میزان سابقه؟

كد خبر : ۱۷۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


امام جمعه پلدختر گفت:برخی از ادارات و بانک ها در زمینه کارآفرینی سنگ اندازی می کنند که این خود از موانع سرکایه گذاری در شهرستان پلدختر است.

كد خبر : ۱۷۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸


در کشوری که یک کارگر زیر یک میلیون تومان دریافتی دارد و در دوره ای که هر روز خبری جدید از تعطیلی کارخانجات تولیدی آن منتشر می شود، دریافت حقوقی بالغ بر 30 میلیون تومان جز نقد و انتقاد، حرف دیگری باقی نمی گذارد. انتقادی که این بار مردم به صورت مستقیم در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری و خبرگزاری ها به اشتراک گذاشتند.

كد خبر : ۱۷۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


سرود سپیده، دومین دفتر اشعار معاصر حمید سبزواری است که همچون دفتر نخست با مقدمه رهبر معظم انقلاب و استاد صادق آینه وند منتشر شده است.

كد خبر : ۱۷۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
كد خبر : ۱۷۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵


 شوراهای روستاها، بخش ها و شهرهای کشور یکی از اصول مترقی و به رسمیت شناخته شده ی قانون اساسی ماست که دنیای متمدن با سابقه ای 5000 ساله آن را تجربه کرده و بهره ها از آن برده اند.

كد خبر : ۱۷۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


رئیس دادگستری معمولان گفت:با انجام وظایف محوله قضایی تاکنون اجازه حیف ومیل شدن بیت امال را به کسی یا دستگاهی در معمولان ندادیم .

كد خبر : ۱۷۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:پروژه های عمرانی از قبیل پالایشگاه نفت،کارخانه سیمان وایستگاه های پمپاژ کشاورزی که فراموش شده اند را مجددا برای پیگیری در اولویت قرار داده ایم.

كد خبر : ۱۷۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


پس از گذشت 5 ماه از وقوع سیلاب پلدختر،باغداران منطقه افرینه مجبور هستند برای رفتن به باغات انگور وانجیر خود از طریق کلک برای تردد استفاده کنند.

كد خبر : ۱۷۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


رئیس دستگاه قضا گفت: برخی از آقایان خودشان اشرافی‌گری راه انداختند، به خودشان، آقازاده‌هایشان و افرادی که با آنها در ارتباطند نگاه کنند می‌بینند که اینگونه بوده است.

كد خبر : ۱۷۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


چند سالی که ماه مبارک رمضان با فصل تابستان و فصول گرم سال همزمان شده و این امر موجب شده که مردم در روز ساعات طولانی 15 تا 16ساعت با زبان روزه سپری کنند .

كد خبر : ۱۷۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


جوانان از اقشار فعال و آینده ساز جامعه که به عنوان نیروی فعال و متحرک نیازمند حمایت تا بتواند توسعه کشور را به حرکت در آورد و نقش مهمی در پیشرفت کشور دارند.

 

كد خبر : ۱۷۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


جمعی از کارگران کارخانه پارسیلون که شامگاه شنبه برای دریافت مطالباتشان در مقابل استانداری لرستان تجمع کرده بودند؛چهار نفر از آنان توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند.

كد خبر : ۱۸۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


از استخدام آنی دندانپزشک توسط نوربخش در درمانگاه تامین اجتماعی پلدختر تا هواپیماهای وزیر و مدیرعامل که در لرستان به زمین نشستند

كد خبر : ۱۸۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰


وزير نفت دولت يازدهم بالاخره دست به كار شد و در راستاي اعطاي حكم بازنشستگي براي مديران بازنشسته نفت احكام جديدي را صادر كرد.

كد خبر : ۱۸۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه ۴ هزار نفر در لرستان متقاضی استخدام در نیروی انتظامی هستند، گفت: ‌تنها سهمیه استخدام ۳۰ نفر ‌گرفته شده است.

كد خبر : ۱۸۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


اوج بی تدبیری دولت در برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در همین اطلاعیه ثبت نام سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور آشکار شد.

كد خبر : ۱۸۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


کارخانه شرکت سهامی عام ایرانیت که عمری ۶۰ساله در تولید مصالح ساختمانی در کشور دارد، به‌دلیل بدهی مالی و سوءمدیریت رسماً تعطیل شد.

كد خبر : ۱۸۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲


رئیس‌جمهور گفت:‌ما وقتی در مقابل طرف خارجی در مذکرات قرار می‌گیریم باید به گونه‌ای صحبت کنیم که اهمال و کم‌کاری‌هایشان را به رخ آنها بکشیم.

كد خبر : ۱۸۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


انتصاب نیروهای قراردادی به پست های مدیریتی دارای محدودیت بوده و بصورت ابلاغ سرپرستی انجام گرفته است ولی اکنون با توجه به اصلاح دستورالعمل مربوطه نیروهای قراردادی با نیروهای رسمی و پیمانی در شرایط استخدامی برای انتصاب تفاوتی ندارند.

كد خبر : ۱۸۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


در سالی که با عنوان "اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل"نامگذاری شده و استان لرستان هم به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده،شاهد تعطیلی واحدهای تولیدی و ناامیدی سرمایه گذاران در غرب کشور هستیم.

كد خبر : ۱۸۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


یک منبع آگاه گفت:کارمند یکی از ادارات شهرستان پلدختر در وقت اداری به راحتی ترک کار می کند و در جای دیگر به عنوان شغل دوم کار می کند.

كد خبر : ۱۸۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


با گذشت زمان ابعاد تازه تری از آثار بیکاری در شهرستان پلدختر اشکار می شود،اظهارات تکان دهنده جوان بیکاری انقلابی که این روزها راهی استان های دیگر برای شغل شده است.

كد خبر : ۱۸۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


رئیس سازمان بسیج رسانه کشورگفت: مسئولان توجه کنند که تنها برگزاری همایش ها، گردهمایی ها و تشکیل یک مرکز پژوهشی خاص دردی از خبرنگاران را دعوا نمی کند، آنان باید به سوالات خبرنگاران جواب دهند.

كد خبر : ۱۸۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


رییس کمیته آموزش‌وپرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات می‌گوید:مجلس نهم به دولت تکلیف کرد تا آموزش یاران پیش‌دبستانی‌ وحق‌التدریس‌های واجد شرایط را جذب کند اما این قانون شامل حال آموزش‌یاران "فرد به فرد" سوادآموزی نمی‌شود.
كد خبر : ۱۸۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: فرمانداران 4 شهرستان ازنا، دلفان، سلسله و پلدختر اعلام کردند که فاقد متکدی هستند.

كد خبر : ۱۸۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: مجوز و ردیف استخدامی پارسال و امسال برای جذب معلم به صورت «پیمانی» صادر شد.

كد خبر : ۱۸۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


معاون علمی و فناوری رییس جمهوری جایگاه ایران در فناوری نانو را در بین کشورهای جهان ششم عنوان کرد و گفت: با اقدامات صورت گرفته در این زمینه تا پایان سال میلادی جدید ایران به رتبه پنجم نانو در جهان دست خواهد یافت.

كد خبر : ۱۸۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹


پس از انتشار فیش های نجومی ،شنیدن اخبار املاک نجومی حالا نوبت به استخدام های نجومی می رسد که بیت االمال را به شکل دیگری حیف ومیل می کند.

كد خبر : ۱۸۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


 معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:از این پس بهورزان در محل های زندگی خود مشغول به کار می شوند و از فرستادن آنها به مناطق دورتر خودداری می شود.

كد خبر : ۱۸۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


رییس جمهوری با ابلاغ بخشنامه بودجه سال 1396 کل کشور تمامی دستگاه های اجرایی را مکلف کرد: برنامه سالانه و بودجه پیشنهادی خود را بر اساس چارچوب سیاست های مندرج و خطوط راهنما، دستورالعمل ها و برنامه زمان بندی به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه کنند.

كد خبر : ۱۸۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش مفتخر است که 907 شهید دانش‌آموز و 187 شهید فرهنگی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

كد خبر : ۱۸۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار نفر در این وزارتخانه از امروز آغاز شد و تا ۲۴ مهر ماه ادامه دارد.

كد خبر : ۱۸۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


دغدغه استخدام جوانان و سوء استفاده دولت از این موضوع برای درآمد زایی بهانه ای شده تا مراحل استخدامی دولت به صورت متمرکز با شرایط متمایزی انجام شود.

كد خبر : ۱۸۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


 رسانه ملی که رسانه ای عمومی و به تمام ملت ایران در جای جای ایران اسلامی تعلق دارد ،حالا فقط لنز دوربین های شبکه های سراسری محدود به برخی از استان های برخوردار و استان های محروم هم از بعد تبلیغی واطلاع رسانی در رسانه ملی سهم ناچیزی دارند.

كد خبر : ۱۸۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


اداره کار الیگودرز حدود یک ماه که بدون مدیر و سرپرست مانده  و این نمکی بر زخم بزرگترین معضل شهرستان یعنی بیکاری جوانان است.

كد خبر : ۱۸۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


یکی از فرزندان شاهد پلدختر گفت:همیشه امتیازاتی به فرزندان شهید داده شده،در این شرایط همه فکر می کنند ،همه مسائل و مشکلات راحت و در اولین فرصت حل می شود.

كد خبر : ۱۸۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


درآمد نفتی دولت در سال گذشته 11 هزار میلیارد تومان بیشتر از رقم 20 میلیارد دلار اعلامی معاون اول بوده است، اما آمار نادرست از عملکرد بودجه به افکار عمومی داده می‌شود.

كد خبر : ۱۸۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


باگذشت 48ساعت همچنان بر تعداد نیروهای شرکتی معترض مخابرات در جلوی بهارستان اضافه می شود و تجمع کنندگان با سردادن شعارهایی خواستار تبدیل وضعیت استخدامی خود هستند.

كد خبر : ۱۸۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰


فتنه88خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی که هر ایرانی باید این حرکت ضد انقلابی را محکوم کرده و به عنوان سند خیانت عده ای فریب خورده ،مال پرست و خیانتکار به نظام ورهبری برای نسل های آینده معرفی شود.  

كد خبر : ۱۹۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی جاری از ساعت 11 امروز خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت 24 روز پنجشنبه 20 آبان‌ماه می‌توانند پرینت کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور، آموزش‌پرورش و دانشگاه‌های علوم پزشکی را دریافت کنند.

كد خبر : ۱۹۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


جمعی از فرزندان شاهد پلدختر با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه این شهرستان دیدار و به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

كد خبر : ۱۹۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


معلولیت محدودیت نیست بلکه یک فرصت تا بتوانیم استعدادهای نهفته خود را شکوفا کنیم،تصویب قانون جامع حمایت از حقوق معلولان از مطالبات به حق قشر معلولین است.

كد خبر : ۱۹۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش، نحوه و زمان اعلام نتایج و همچنین شرایط و ضوابط پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی 10 هزار نفری این وزارتخانه را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۹۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


دولت یازدهم ماه‌های پایانی عمر خود را می‌گذراند و هرچه به خط پایان نزدیک می‌شود؛ کارهای تبلیغاتی و نمایشی دولت نیز به همان اندازه بیشتر و متنوع‌تر می‌شود؛ دولت در حالی از استخدام چند هزار نفری در دستگاه‌های اجرایی خبر می‌دهد که تنها در یک وزارت خانه آن تصمیم بر بیکار شدن بیش از هزار و 500 نیرو گرفته‌شده است.

كد خبر : ۱۹۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


وزیر دادگستری گفت: صادقانه، صمیمانه و جدی و کارشناسانه باید با فساد مبارزه کنیم و نباید در این زمینه میان آقازاده، مسئول و یا غیر آن تبعض قائل شویم.

كد خبر : ۱۹۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲


این روزها از گوشه و کنار کشور اخباری مبنی بر اخراج، عدم پرداخت مطالبات، و تجمعات کارگری به گوش می‌رسد که این امر باعث افزایش خطرناک آمار بیکاری در کشور شده است.

كد خبر : ۱۹۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


امروزه موضوع بهره‌وری نیروی کار به عنوان یکی از مهمترین چالش‌های اساسی در نظام اقتصادی کشور بوده، به نحوی که بسیاری از کارشناسان بر این عقیده‌اند که یکی از عوامل اصلی شرایط کنونی واحدهای تولیدی را باید پایین‌بودن بهره‌وری نیروی کار دانست.

كد خبر : ۱۹۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


ذوق زدگی برخی دولتمردان از تحویل فقط یک فروند ایرباس نه فقط تعجب آور بلکه خنده‌دار نیز هست و از آنجا که این اندازه از کم هوشی باور کردنی نیست، می توان حدس زد که ذوق زدگی آنان مصنوعی است که ان‌شاءالله از نوع فریب افکار عمومی و سرپوش نهادن بر کفه خالی کشورمان در برجام و دستاورد تقریباً هیچ آن نباشد.

كد خبر : ۱۹۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶


سرپرست سازمان حج و زیارت با بیان اینکه نام نویسی قانونی عتبات فقط در ۲۳۰۰ دفتر زیارتی مجاز در کشور انجام می‌شود گفت:‌ زائران حتماً کد کارگزاری از دفاتر زیارتی بخواهند.

كد خبر : ۱۹۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


سفر اولین وزیر نیرو به جنوب لرستان برای افتتاح پست برق230کیلو ولت شهید رحمتی واشیان با حواشی و گلایه های متعددی همراه بود.

كد خبر : ۱۹۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


به مناسبت دهه مبارک فجر، امام جمعه پلدختر به همراه فرماندار،فرماندهان انتظامی وجمعی از مسئولین محلی در مسجد امام حسین (ع)  این شهر برای اقامه نماز مغرب و عشاء حاضر شدند ودر پایان به سوالات و مطالبه های مردم پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۹۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


امام جمعه پلدختر گفت:شهرستان پلدختر دارای ظرفیت های مختلف کشاورزی ومعدنی که نیازمند توجه بیشتر دولت است.

كد خبر : ۱۹۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


معاون وزیر صنعت معدن تجارت گفت:پروژه آهک هیدراته پلدختر از پروژه های اصلی اقتصاد مقاومتی که در بالفعل کردن ظرفیت آهکی شهرستان و تاثیر مهم آن بر اقتصاد کشور نقش مهمی ایفا می کند.

كد خبر : ۱۹۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


وقتی دستورات اجرایی ترامپ صادر شد، موجی از مخالفت را در داخل آمریکا برانگیخت اما در این میان کم نبودند مردمی که به حمایت از سیاست‌های رییس‌جمهور آمریکا به خیابان‌ها آمدند.طبق نظرسنجی «مورنینگ کانسول» و «پالیتیکو» رفتارهای ترامپ موافقان سرسخت بسیاری دارد.

كد خبر : ۲۰۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


منطقه پاپی؛به استراحت گاه مدیران خسته و نابلد و آموزشگاه مدیران بی دانش و بی تجربه تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۰۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


با توجه به اینکه کمتر از 30روز به پایان سال مانده ،دولتمردان تدبیر وامید حاضر به پاسخگویی سوالات خبرنگاران در خصوص اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل نیستند.

كد خبر : ۲۰۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت:وزارت نیرو در حوزه برق در سه حوزه تولید ،انتقال و توزیع برق فعالیت می کند و شرکت توزیع برق براساس دستورالعمل هایی که وجود دارد در راستای توزیع برق وبهره مندی اقشار مختلف مردم از روشنایی اقداماتی انجام می دهد.

كد خبر : ۲۰۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


رئیس جمهور با بیان اینکه اگر از تعامل با جهان بگوییم برخی‌ افراد بدشان می‌آید گفت: برخی‌‌ها از تقابل با جهان خوششان می‌آید، نمی‌دانم این تقابل چه چیزی برایشان آورده، البته برای برخی نان آورده است.

كد خبر : ۲۰۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸


مدیرکل ورزش وامورجوانان لرستان گفت:توجه به امر ازدواج جوانان لرستانی از برنامه های مهم این سازمان که در جلسات مختلفی نسبت به تسریع در پرداخت ها رایزنی کرده ایم.

كد خبر : ۲۰۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۳


مدیرکل صداوسیمای لرستان گفت:صداوسیمای لرستان از مراکز پیشروی استان های کشور در راه اندازی پوشش دیجیتال است.

كد خبر : ۲۰۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۹


شهردار پلدختر گفت:کارگر بخش تنظیف شهرداری پلدختر به نام بهزاد خادمی درحین انجام وظیفه در این شهردچارحادثه شد و جان باخت.

كد خبر : ۲۰۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴


وقتی از خودروسازان داخلی می­‌پرسیم که به ما بگویید قطعات پراید را از کجا می­‌خرید و مگر اعلام نمی‌کنید 87 درصد قطعات ایرانی است، متاسفانه با این مطلب مواجه می‌شویم که لیست تامین کنندگان قطعات خودرو در ایران محرمانه است.

كد خبر : ۲۰۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی آموزش و پرورش گفت: حدود 40 تا 50 درصد میزان شکایت‌ها از آموزش و پرورش کاهش پیدا کرده است و آمار 10 ماه آخر سال گذشته حدود 10 هزار شکایت بوده است.

كد خبر : ۲۰۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


سازمان وظیفه عمومی ناجا با اعلام اینکه مشمولان متولد ۱۳۷۸امسال وارد سن مشمولیت می شوند، اعلام کرد: این مشمولان باید باتوجه به قانون خدمت وظیفه عمومی، درخصوص تعیین تکلیف وضعیت خدمت اقدام کنند.
كد خبر : ۲۰۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


سند آموزش 2030 چندی پیش در کشورمان رونمایی شد و مطابق آن و تعهداتی که کشورمان دارد، باید اموری را انجام دهد که تعارضات و مغایرت‌هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن متهم شدن کشورها به وجود خشونت و تبعیض جنسیتی است.

كد خبر : ۲۰۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


 شمارش معکوس برای آغاز تبلیغات شوراهای شهر و روستا آغاز شده و از روز پنج شنبه 21 اردیبهشت ماه تبلیغات قانونی شروع خواهد که در شهر بروجرد 189 نفر در ماراتن انتخابات شوراها با هم رقابت می کنند تا در نهایت اعضای شورای شهر با رای مردم انتخاب شوند.

كد خبر : ۲۰۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری لرستان گفت:لرستان در خصوص کاهش حریق رتبه سوم را کسب کرد.

كد خبر : ۲۰۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱


پرونده دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بسته شد و یک مسیر مهم در مقابل دولت منتخب قرار دارد که آن هم خدمت به مردم است. در این مسیر فراز و نشیب های زیادی وجود دارد که سعی کرده ایم بخشی از نقشه راهی که لازم است رئیس جمهور در شرایط فعلی طی کند را در آئینه کلام رهبری به رشته تحریر دربیاوریم. 

كد خبر : ۲۰۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲


سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود.

كد خبر : ۲۰۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


شهرستان سلسله با مشکلاتی همچون نبود صنعت و بیکاری جوانان تحصیلکرده دست و پنجه نرم می‌کند به گونه‌ای که سهم این شهرستان مستعد و سرسبز از صنعت در استان لرستان متأسفانه کمتر از یک درصد می‌باشد!

كد خبر : ۲۰۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


رئیس جمهور ماه مبارک رمضان را ماه تمرین مهربانی و گذشت از یکدیگر دانست و با تاکید بر اینکه ‏تقسیم جامعه به خوب و بد ما را به هدف نمی رساند، گفت: پیشرفت مادی و معنوی در گرو اتحاد ‏و احترام به جامعه است.‏

كد خبر : ۲۰۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:در خصوص اخراج فرزند شهید از شبکه اصلا این موضوع صحت ندارد و در ماه های اخیر فقط مجوز دو استخدامی به ما داده شد.

كد خبر : ۲۰۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴


در فضای روانی نامناسبی که مردم لرستان همچنان درگیر اختلاس در شهرداری و دستگیری برخی از متخلفین هستند،ژن برتر استخدام دورهمی سیاسی در دانشگاه پیام نور لرستان لایه های پنهان لابی گری های سیاسی بیشتر آشنا می کند.
كد خبر : ۲۱۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶


مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست‌جمهوری گفت: هر نهاد و دستگاهی در قانون جذب جدید که به بهانه نداشتن دیپلم فرزندان شهدا، ایثارگر و جانبازان را استخدام نکند خلاف قانون عمل کرده است.

كد خبر : ۲۱۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱


380نیروی پرستار و پشتیبانی قرار است جذب بیمارستان آ یت اله بروجردی ره شوند که از مدتها قبل ثبت نام آنها برای آزمون انجام شد و اکنون با توجه بسته بودن سایت مهلت آن تمدید شده است.

كد خبر : ۲۱۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶


سازمان سنجش آموزش کشور در پی رخداد زلزله شب گذشته تهران اعلام کرد: برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور امروز لغو شد و زمان برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام می شود.

كد خبر : ۲۱۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۳۰


پدر امیرحسین، دانش آموز کلاس هفتم: همکلاسی های امیرحسین گفتند او بر اثر سیلی معلمش غش کرده و بعد مدیر و معلم از ما خواستند رضایت دهیم مدیر مدرسه در گفت‌وگو با «شهروند»: در این‌باره شانتاژ خبری شده است

كد خبر : ۲۱۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


برخی کانال های تلگرامی نان به روزخور و منفعت طلب به دنبال تکرار سناریوی رسانه ای شکست خورده استاندار سابق برای دکتر خادمی استاندار لرستان هستند.

كد خبر : ۲۱۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳


استاندار لرستان گفت: مدیران و دستگاه‌های متولی از هم اکنون به دنبال فراهم کردن بستر سفرهای نوروزی در استان باشند.
كد خبر : ۲۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: ۳ هزار و ۳۳۹ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در لرستان بیکار هستند.

كد خبر : ۲۱۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲


حقوق برخی مقامات کشور در سال ۹۷ افزایش نمی یابد.

كد خبر : ۲۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


بیکاری و اشتغال در شغل‎های موقت آن هم با حداقل‎های دستمزد به یکی از مشکلات اصلی بیماران خاص بروجرد تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۱۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


معاون تحقیقات و پژوهش دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: سیاست ها از نگاه مسئولین آغاز می شود.

كد خبر : ۲۱۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸


در حالی مشکلات معیشتی «فرهنگ ترکی» محقق لرستانی ادامه دارد که مسئولان پیش‌ازاین وعده رفع آن‌ها را داده بودند.

كد خبر : ۲۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸


وزیر علوم روایتی را از پیگیری ها برای بازگشت دانشجویان ستاره دار و نیز بازداشتی های دی ماه 96 به تحصیل بیان کرد.

كد خبر : ۲۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


مسئول نهضت سوادآموزی پلدختر گفت:حضور آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی  درآزمون استخدامی آموزش وپرورش97منوط به تصویب لایحه دولت درمجلس است.

كد خبر : ۲۱۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۴


روزنامه اجاره‌ای مردم‌سالاری در اقدامی خباثت‌آمیز، تصویر متهم بهایی و دین‌ستیز حمله به دفتر یوتیوب را با شکل و شمایل محجبه و اسلامی منتشر کرد.

كد خبر : ۲۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۱۸


عدم توجه و اهتمام دولت‌های مختلف و مجلس شورای اسلامی به موضوع منابع انسانی آموزش‌وپرورش چه در بعد پرداخت‌های مادی و چه برنامه‌ریزی تأمین معلم سبب شده که همواره موضوع استخدام، پرداخت مطالبات و افزایش حقوق معلمان یکی از موضوعات پربحث و پرحاشیه باشد.

كد خبر : ۲۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶


فرمانده انتظامی لرستان گفت:در رابطه با انتشار کلیپ تیراندازی در خرم آباد وانتشار آن در فضای مجازی چهار نفر دستگیر ویک نفر هم از طریق پلیس فتا تحت تعقیب است.

كد خبر : ۲۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷


رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: شاید بیش از ۱۰ دروغ در حرف‌های رئیس‌جمهور آمریکا بود، هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را؛ از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید.

كد خبر : ۲۱۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۳


استاندار لرستان درحالی به بازرسی استانداری برای شفافیت دستور پیگیری می دهد که بایستی به دانشگاه پیام نور و اداره کل فرهنگ وارشاد لرستان سری هم بزند.

كد خبر : ۲۱۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نخستین مرحله از پاداش پایان خدمت سال ۹۶ فرهنگیان هفته آینده از خزانه دریافت و بین فرهنگیان بازنشسته پرداخت می‌شود. 

كد خبر : ۲۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۷


طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار لرستان،نادیا امرایی اولین معاون زن فرماندار پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۲۱۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۲


با اجرای قانون بازنشستگی کلیه دستگاه‌های اجرایی کشور مکلف هستند تا تاریخ 27 آبان ماه به سرعت بازنشسته‌های خود را تعیین تکلیف و با آنها تسویه حساب کنند، در غیر این صورت عملکرد آنها تخلف بوده و برخورد قانونی می شود.

كد خبر : ۲۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۱