اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۸۱    عبارت مورد جستجو: احراز صلاحیت

بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان سه ویژگی عمده و اصلی برای رییس‌جمهور آینده گفت: رئیس‌جمهور باید دغدغه‌های مردم و نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب را در برنامه‌های دولت خود لحاظ کند.

كد خبر : ۱۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:احمدزاده کرمانی از مستنداتی سخن گفت که درباره حلقه انحرافی در اختیار دارد و تاکید کرد: احمدی‌نژاد را به شرط پالایش از حلقه انحرافی دوست دارم.

كد خبر : ۲۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:سخنگوی شورای نگهبان از تائید پیشنهاد ارائه برنامه از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری توسط هیات نظارت مرکزی خبر داد و گفت: در مورد برخی از کاندیداهایی که در احراز صلاحیتشان تردید داریم دعوت می شوند تا برنامه شان را ارئه دهند تا به یک نتیجه قطعی برسیم.

كد خبر : ۲۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی نسبت به عدم احراز صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی واکنش نشان داد.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:به گزارش قانون ،شنیده های ما همچنان حاکی از آن است که در خصوص احراز صلاحیت قالیباف و جلیلی تشکیک صورت گرفته بوده اما در نهایت مورد توافق اعضای شورای نگهبان قرار گرفت. بدین ترتیب مشایی و لنکرانی رد صلاحیت شده اند. البته گمانه زنی ها حاکی از آن است که احتمال دارد طی روزهای آتی به رقابت انتخاباتی بازگردانده شود.

كد خبر : ۲۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:جدول زیر گزارشی از پاسخ چند تن از نمایندگان مجلس به 2 پرسش درباره واكنش احتمالی احمدی نژاد به رد صلاحیت مشایی و همچنین واكنش نمایندگان مجلس به احتمال عدم تمكین احمدی نژاد در مقابل نظر شورای نگهبان است.

كد خبر : ۲۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آیت‌الله هاشمی در صورت احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان حق دارد فردای قیامت از اعضای محترم این شورا شکایت کند که چرا ایشان را از دامی که پیش روی او گسترده بودند، نجات نداده‌اند؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مشایی گفت: من رد صلاحیت خود را ظلم می دانم و حل آن را از طریق مقام معظم رهبری پیگیر خواهم بود.

كد خبر : ۲۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران،جناب آقای دکتر احمدی نژاد نیز در همین رابطه تقاضا داریم با استفاده از جایگاه قانونی خود به عنوان مجری قانون اساسی، نسبت به رفع تضییقات احتمالی اقدام فرمایند.

كد خبر : ۲۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:تحلیل گران معتقدند رقابت نهايي بين آقاي قاليباف و سعید جلیلی است و در واقع فضا در اين جهت دوقطبي است و مبارزه نهايي نيز بين اين دو کاندیدا است. حتی برخی نظر سنجی های معتبر هم حکایت از پیشتازی این دو نامزد در نزد افکار عمومی دارند.

 

 

كد خبر : ۲۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و چگنی در پی اعلام  نهایی کاندیدای ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان گفت:هر کسی که خارج از چهار چوب قانون اساسی بخواهد اعتراض یا واکنشی نشان دهد باید با او برخورد شود.

 

كد خبر : ۲۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:مسئول اداره تبلیغات اسلامی بروجردگفت: نظر شورای نگهبان فصل الخطاب است و کاندیداها باید به آن توجه کنند.

كد خبر : ۲۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


دیشب بعد از فرصتی که برای احراز صلاحیت کاندیدای ریاست جمهوری اعلام شده بود 8 نفر مجوز شورای نگهبان را برای ورود عرصه تبلیغات احراز کردند.

كد خبر : ۲۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:رئیس‌جمهور با اشاره به عدم احراز صلاحیت مشایی توسط شورای نگهبان گفت: از علاقه‌مندان به خود و آقای مشایی می‌خواهم که صبور باشند، چرا که با وجود مقام معظم رهبری هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

كد خبر : ۲۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ با تأکید بر لزوم تبعیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از رأی شورای نگهبان، افزود: قانون هتک حرمت به شورای نگهبان را برنمی‌تابد.

كد خبر : ۲۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:اقدام عجیب رسانه دولتی دربایکوت خبری اعلام نهایی اسامی افراد احراز صلاحیت شده توسط شورای نگهبان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری

كد خبر : ۲۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:در پی اعلام اسامی نامزدهای احرازصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان قانون اساسی حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام خمینی(س) نامه‌ای خطاب به حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشتند.

كد خبر : ۲۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: سیدحسن خمینی ومطهری نباید بااین نامه بازی ها التهاب درکشورایجادکنند.

كد خبر : ۲۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بیان روز:مرد خاکستری اصلاحات مشهور است در واکنش به عدم احراز صلاحیت هاشمی گفته است:" از رد صلاحیت هاشمی ناراحت نشوید. اگر او رئیس جمهور می شد از همه ما انتقام سال های اصلاحات و مجلس ششم را می گرفت."

 

كد خبر : ۲۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بیش از ۲۰۰ تن از نمایندگان مجلس با امضای نامه‌ای از اقدام عالمانه، حکیمانه، عادلانه و قاطعانه شورای نگهبان در احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری تقدیر کردند.

 
كد خبر : ۲۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:بعد از پایان مهلت ده روزه بررسی صلاحیت ها، بسیاری از نامزدهای رد صلاحیت شده همچنانکه پیش تر گفته بودند تمکین ...

كد خبر : ۲۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:رحیم مشایی می گوید: رای ما بسیار بسیار بالاست و با قاطعیت پیروز هستیم!

كد خبر : ۲۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:تندروها در ایران به دنبال پیروزی سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری هستند. از سوی دیگر، منابع خبری می گویند که مشایی مشاور ارشد محمود احمدی نژاد و کاندیدای رد صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری تمامی ستاد انتخاباتی خود را به جلیلی داده است.

كد خبر : ۲۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:جمعی از جوانان اصلاح طلب حامی عارف با ارسال نامه ای از سید محمد خاتمی خواستند که از عارف در انتخابات ریاست جمهوری 92 حمایت کند.

كد خبر : ۳۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:ازاهالی هنروموسیقی این استان است.کم نیستند کسانی که باصدای اوآشنایی دارند."سیف الدین آشتیانی" ازخوانندگان مطرح این خطه است.

كد خبر : ۳۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) با رهبر انقلاب دیدار كردند.

كد خبر : ۳۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:فرمانداری شهرستان سلسله طی اطلاعیه ای اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده انتخابات شورای شهر الشتر را اعلام کرد.

كد خبر : ۳۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:این روزها در حالی بحث اجماع اصلاح طلبان روی حسن روحانی، مطرح است که در واقع وی و هاشمی رفسنجانی دو عضو جامعه روحانیت بوده و با این اقدام مجمع روحانیون عملا در زیر بیرق جامعه روحانیت قرار می گیرد.

كد خبر : ۳۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: از فردای اعلام نتیجه‌ی احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری و قطعی شدن حضور دو کاندیدای اصلاح‌طلب در عرصه‌‌ی رقابت‌های انتخاباتی، بحث اجماع بر سر یک کاندیدای واحد، دغدغه‌ی اصلی فعالین اصلاح‌طلب و رسانه‌های آن‌ها شده است. اکنون شایعات به تحقق پیوست و حسن روحانی به عنوان گزینه‌ی نهایی اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش روست.

كد خبر : ۳۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


  فرماندار ازنا  گفت: به علت عدم سابقه اجرایی کافی فرد پیشنهاد شده جهت تصدی سمت شهرداری ازنا احراز صلاحیت نشد، شورا فرد مناسب دیگری پیشنهاد دهد.

كد خبر : ۵۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


نازنین متین نیا خبرنگاری است که ظاهرا مسئولیت میریت ستاد خبری و روابط عمومی سی‌و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به او سپرده شده است، فردی که در دلبستگی اش به میر حسین موسوی جای هیچ شک و شبه ای وجود ندارد و با نگاهی کوتاه به صفحه فیسبوکش وهمچنین دست نوشته های وی در وبلاگش به راحتی میتوان این تعلق خاطر را مشاهده کرد.

كد خبر : ۶۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


مصوباتی که در سال‌های اخیر برای تسهیل امور استخدامی و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به تصویب رسید و متعاقب آن آزمون های استخدامی که به منظور جذب نیرو در سازمان‌های دولتی برگزار شد اکنون به بلاتکلیفی مشمولین این مصوبات و پذیرفته شدگان در آزمون ها منتهی شده است.

كد خبر : ۷۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


همایشی که قرار بود در آن از امام راحل بگویند، به میتینگ حمایت از فتنه گران مبدل و مورد استقبال رسانه‌های ضدانقلاب قرار گرفت!

كد خبر : ۹۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


 حجت الاسلام محمود علوی، وزیر اطلاعات گفت: وقتی کسانی عهده دارمسوولیتی در نظام اسلامی می شوند تشخیص اهلیت آنها از نظر امنیتی بر عهده وزارت اطلاعات است و از نظر اهلیت سیاسی و مدیریتی بر عهده سایر دستگاه های مربوطه است.

كد خبر : ۱۰۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


دبیر شورای نگهبان قانون اساسی مهمان امروز برنامه شناسنامه با موضوع تحولات انقلاب و زندگی بود.

كد خبر : ۱۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۵


آیا حنان حاضر هستند در یک مناظره عمومی و شرایطی یکسان با جبهه پایداری شرکت نمایند تا همگان بدانند جبهه‌ی پایداری زمینه‌ساز داعش است یا کسانی که در روز عاشورا همچون داعشی ها، عزاداران حسینی را ضرب و شتم کردند.

كد خبر : ۱۱۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


با سابقه‌ای که از فعالیت اصلاح‌طلبان در ذهن مردم مانده به نظر می رسد که این طیف در صورتی که قصد ادامه فعالیت سیاسی را داشته باشند باید دچار یک تحول اساسی شوند تا هم مردم و هم حاکمیت بتوانند در مورد حضور دوباره این جریان بد سابقه، اظهار نظر کنند.

كد خبر : ۱۲۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


اصلاح طلبان که برای ورود به انتخابات به اجبار به سمت مهره های قبلی خود رفته اند، به وضوح مشاهده می کنند که گزینه های آنها به خاطر حضور فعال در فتنه 88 و همچنین مشکلات اقتصادی، صلاحیت حضور در انتخابات آینده را نداشته و نمی توانند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند.

كد خبر : ۱۳۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


یکی از موضوعاتی که در زمینه انتخابات، همیشه مورد چالش و هجمه برخی جریان های سیاسی مشخص قرار داشته است، موضوع نظارت‌های شورای نگهبان بر روند انتخابات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است. 

كد خبر : ۱۴۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: نظر ما برداشته‌شدن فوری تحریم‌ها بود اما دوستان در اینجا، این موضوع را به شکلی معنا کردند و ما هم مخالفتی نکردیم ولی تحریم‌ها باید برداشته شوند. اگر قرار است تحریم‌ها تعلیق شوند، ما هم اقداماتی را که باید انجام دهیم، در حد تعلیق و نه در سطح اقدام اساسی بر روی زمین انجام خواهیم داد.

كد خبر : ۱۴۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳


رهبر انقلاب تاکید کردند: در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵سال از دغدغه‌ ایران آسوده‌ایم؛ به شما می‌گویم شما ۲۵ سال آینده را نمی‌بینید و ان‌شاالله تا ۲۵سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهدداشت.

كد خبر : ۱۴۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


عضو کمیته سیاسی حزب کارگزاران که قهر و تحلیل‌های «محمد هاشمی» درباره کارگزاران را نادرست می‌داند، درباره تغییرات هاشمی رفسنجانی تاکید می‌کند: هاشمی بنا به منطق اصلاح‌طلبی، یک فرد اصلاح‌طلب است.

كد خبر : ۱۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف تاریخی همواره بیانات و رهنمودهایی پیرامون هنر شعر و مداحی داشته‌اند.

كد خبر : ۱۵۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


در قطعنامه دومین مجمع عالی بسیج مستضعفین از مردم خواسته شده است اجازه ندهند ۲ سنگر مهم مجلس خبرگان و شورای اسلامی به دست مرفهان بی‌درد و صاحبان ثروت‌های بادآورده و بانیان اشرافی‌گری و دنیاطلبی بیفتد.
كد خبر : ۱۶۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


رسانه‌های اصلاح‌طلب با انتشار خبر تأیید ۹۰ درصدی صلاحیت‌ها به ویژه درباره برخی چهره‌‌های همسو با خود که از پرونده سفیدی برخوردار نیستند، تلاش کردند این طور القا کنند که اگر بحث ناظر و مجری از هم تفکیک شود، جامعه فرآیند بهتری را دنبال می‌کند.

كد خبر : ۱۶۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


سید حسن خمینی نیز جزو افرادی بود که در آزمون خبرگان شرکت نکرد و حالا با توجه به قانون مصوب شده، نوه امام راحل از حضور در جمع خبرگان باز مانده است. این در شرایطی است که برخی رسانه ها اعلام کرده اند که سید حسن از برخی مراجع و علما تاییدیه اخذ کرده اما به واسطه اعلام قبلی شورای نگهبان، افرادی که در آزمون شرکت نکرده باشند حتی با تایید علما و مراجع نیز نمی توانند کاندیدا شوند.

كد خبر : ۱۶۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


انتشار اخبار کذب و خلاف واقع از سوی برخی از کانال ها که با نام برخی از کاندیداهای مجلس خبرگان نیز فعالیت می‌کنند اقدامی ناشایست بوده و تنها با شأن روحانیت در جامعه بازی می شود و این شبکه ها و رسانه‌های زنجیره‌ای قطعاً به صلاح سید حسن عمل نکردند.

كد خبر : ۱۶۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


بر اساس اخبار دریافتی که هنوز از سوی مراجع رسمی تایید نشده اند؛ از میان 87 نماینده تایید صلاحیت شده از سوی هیات های اجرایی، تنها 58 نفر توانستند از فیلتر تایید صلاحیت هیئت نظارت استان عبور کنند.

كد خبر : ۱۶۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: 79 درصد کاندیداهای اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در این استان رد صلاحیت شدند.

كد خبر : ۱۶۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


گزارش‌ها از محل ثبت نام نامزدها نشان می‌داد که تعدادی از نامزدها حتی مدارک و شرایط لازم جهت ثبت نام برای مجلس را نداشته اند به طوری که تعداد زیادی از افراد شرکت کننده دارای مدرک کارشناسی بودند؛ این در حالی بود که حداقل مدرک برای ورود به مجلس کارشناسی ارشد است.

كد خبر : ۱۶۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


در حالی که اصلاح طلبان ادعا می کنند 3 هزار نفر نامزد برای شرکت در انتخابات از سوی آنها ثبت نام شده و نسبت به رد صلاحیت ها اعتراض دارند، 9 هزار نامزد از سایر گروه‌ها اعتراضی به رد صلاحیت ها ندارند.

كد خبر : ۱۶۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


مراسم ختم پدر حسن قشقاوی معاون کنسولی وزیر امور خارجه با حضور مقامات لشکری، کشوری و چهره‌های سیاسی در مسجد نور تهران برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


یکی از موضوعات مهمی که در خاطرات و اظهارات هاشمی رفسنجانی به چشم می‌خورد، بحث تقلب، رد صلاحیت، نظارت استصوابی و شورای نگهبان است.

كد خبر : ۱۶۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


خبرگزاری فارس آمار غیر رسمی بررسی صلاحیت داوطلبان شرکت در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هیات‌های نظارت را منتشر کرد.

كد خبر : ۱۶۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


در ظاهر امر عده‌ای از عدم تأ‌یید صلاحیت برخی نامزدهای همیشگی اصلاح‌طلب می‌نالند اما در واقعیت، عده‌ی کثیری از نامزدهای خاکستری اصلاح‌طلب هستند که تأیید صلاحیت شده‌اند و اصلاح‌طلبان ستادی نیز از این بابت خشنودند.

كد خبر : ۱۶۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


قائم‌مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: اعتقاد عمیق دارم که شورای نگهبان باید پرونده حداقل چند جوسازی که به‌ قول مردم روی زیادی دارند را رو کرده و از خود مظلومیت‌زدایی کند.

كد خبر : ۱۶۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


پروژه فشار بر شورای نگهبان از مدت ها قبل از انتخابات آغاز شده بود و امروز مشاهده می شود این پروژه از داخل استانداری های استان ها که به عنوان مجری های انتخابات در استان ها هستند پیگیری می‌شود.

كد خبر : ۱۶۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


در بیانیه ای انجمن اسلامی پیروان ولایت دانشگاه آزاد خرم آباد از شورای نگهبان حمایت کرد.

كد خبر : ۱۶۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


سیدحسن خمینی گفت: تلقی اینجانب آن نیست که شکایت مسیری جدید را بگشاید اما تنها با توجه به درخواست عمومی مردم و برخی بزرگان حوزه و سیاست، به این امر اقدام می کنم.

كد خبر : ۱۶۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


دبیر هسته کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه‌های لرستان گفت: معیار هاشمی برای تایید صلاحیت سید حسن خمینی مبتنی بر معیار رضاخانی است.

كد خبر : ۱۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم سالگرد ورود حضرت امام خمینی(ره) که در فرودگاه مهرآباد برگزار شد، برخی ردصلاحیت‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

كد خبر : ۱۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


بدون تردید «رایزنی» و «لابی‌گری» برای تایید صلاحیت افرادی نیست که مورد و مشکل خاصی ندارد، در واقع باید این طور گفت که اگر شک و تردیدی هم در صحت و سقم عملکرد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها داشته باشیم که این طور هم نیست، باید اذعان کنیم که اشتباه سهوی در بررسی صلاحیت‌ها نهایتاً به چند مورد محدود خواهد شد، نه اینکه از هر طرف لیستی بلند بالا مطرح شود که باید اینها تایید شوند و در صلاحیتشان تجدیدنظر گردد.

كد خبر : ۱۶۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵


بر اساس شنیده ها کاندیدای دیگر مجلس در پلدختر از طریق شورای نگهبان تایید صلاحیت شده است.

كد خبر : ۱۶۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


درتازه ترین بررسی صلاحیت ها،آرش میراسماعیلی از لرستان توانست تایید صلاحیت شود و به کورس رقابتی انتخابات برگردد.

كد خبر : ۱۶۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷


رهبر معظم انقلاب فرمودند: برخی بزرگان هستند که رای آوردن و نیاوردن آنها هیچ خللی در شخصیت آنها ایجاد نمیکند،‌ آقایان یزدی و مصباح از این افراد هستند که حضور آنها در خبرگان باعث وزانت و نبودشان برای مجلس خبرگان خسارت است.

كد خبر : ۱۶۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


مسئول تاکسیرانی پلدختر گفت:مدارک شناسایی و احراز صلاحیت رانندگان تاکسی های شهری پلدختر مورد بررسی قرار می گیرد و از رانندگانی که فاقد کارت شهری باشند جلوگیری بعمل می آید.

كد خبر : ۱۷۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱


رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: در حال حاضر در مملکت مشکلات عمده‌ای داریم، بحث معیشت و بیکاری دردهایی است که باید برای درمان آن اقدامی کنیم.

كد خبر : ۲۰۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


محمد باقر قالیباف یکی از شش نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شعار و نشان تبلیغاتی این دوره از رقابتهای  انتخاباتی‌اش را رونمایی کرد.

كد خبر : ۲۰۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱


جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه‌ای تاکید کرده است:جبهه مردمی از تصمیم شورای نگهبان استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می‌داند.

كد خبر : ۲۰۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲


به مناسبت شهادت مطهری وهمزمان با هفته معلم،مراسم تجلیل از معلمان نمونه پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


وزیر علوم روایتی را از پیگیری ها برای بازگشت دانشجویان ستاره دار و نیز بازداشتی های دی ماه 96 به تحصیل بیان کرد.

كد خبر : ۲۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


در طول قریب به 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی، تاکنون چهار دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار گردیده و اینک درآستانه برگزاری پنجمین دوره آن هستیم. هریک از این انتخابات‌های چهارگانه در شرایط سیاسی– اجتماعی متفاوتی برگزار شده و منجر به شکل گیری مجلس خبرگانی متفاوت گردیده است.

كد خبر : ۲۲۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۸


رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قم با اشاره به اهمیت و نقش شورای نگهبان گفت: نوعا دشمنان شورای نگهبان، دشمنان خارجی این ملتند؛ مثل غربی‌ها، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها.اما بعضی مواقع ،عده‌ای ناآگاه در داخل کشور هم، همان حرف‌های امریکا و اسرائیل را می‌زنند، مخصوصا ایام انتخابات.

كد خبر : ۲۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶


سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان تا کنون به 13 هزار پرونده نامزد‌های انتخابات مجلس رسیدگی کرده است و تا فردا (شنبه، 21 دی) نتیجه نهایی را اعلام خواهد کرد.

كد خبر : ۲۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰


فرماندار پلدختر از تایید صلاحیت 19نفر از کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۲۲۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲


فرماندار پلدختر گفت:پس از بررسی احراز صلاحیت جدید کاندیداهای مجلس یازدهم فقط حجت الاسلام محمد محمودی تایید صلاحیت شد.

كد خبر : ۲۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۲