اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۱۸    عبارت مورد جستجو: آلودگی هوا

پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران گفت: شاخص آلودگی هوای تهران همچنان در شرایط «هشدار» است.

كد خبر : ۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بیانات مقام‌معظم‌رهبری در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، جدا نشدن ری از تهران، سفر صالحی به مصر و سخنان رئیس جمهوری در سمنان از مطالب مهم رسانه‌های نوشتاری کشور است.

كد خبر : ۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محسن رضایی طی نامه ای به محمود احمدی نژاد و علی لاریجانی بر ضرورت فراگیر شدن گفتگو و تحمل پذیری در همه سطوح مدیریتی و سیاسی کشور و همچنین بر توجه جدی به تحول اساسی در ساختار و نظام اداری و مدیریتی کشور تاکید کرد

كد خبر : ۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری، صدق رجل سیاسی و مذهبی بودن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را شرط بررسی صلاحیت آنها دانست و گفت: کسی که علیه مذهب صحبت کرده، رجل مذهبی نیست و تأیید صلاحیت نمی‌شود.

كد خبر : ۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: صادقانه بگویم قبل از سال 84 حسابرسی دقیقی در بودجه و هزینه شهرداری تهران نبود و تفریغ بودجه هم نیامد و غیر قابل حسابرسی بود.

كد خبر : ۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


كد خبر : ۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ منابع ملی جمهوری اسلامی به نوعی وظیفه ملی و همگانی دانست ومانمی بایستی دراین موردکوتاهی کنیم.

كد خبر : ۱۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:مدیركل حفاظت از محیط زیست استان لرستان گفت: میزان آلودگی فعلی هوای استان به دلیل وجود ریزگردها و گرد و غبار معلق در آسمان، بیش از پنج برابر حد مجاز و استاندارد است.

كد خبر : ۱۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز: رییس اداره محیط زیست شهرستان سلسله گفت: الشتر ششمین شهرستان استان بعد از بروجرد، درود، پلدختر، خرم آباد و نورآباد است که می خواهد دستگاه کاهش آلودگی هوا را خریداری کند.

كد خبر : ۲۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:در دهه سوم اردیبهشت ماه در حالی لرستان روزهای بارانی خوبی را پشت سر گذاشت که با آمدن ریزگردها باز هم هوای استان در شرایط ناسالم قرار گرفت.

كد خبر : ۲۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: به دلیل آلودگی هوا مدارس نوبت ابتدایی لرستان تعطیل شدند.

كد خبر : ۲۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:هیئت دولت درحالی قراراست پابه لرستان بگذارد که مردم این دیار سرگرم شنیدن وعده ووعیدهای نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اند.

كد خبر : ۲۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:مسوول دفتر رییس جمهور گفت: سفرهای استانی هیات دولت ادامه خواهد یافت.

كد خبر : ۲۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:چرا مردم نباید بدانند، علت لغو سفر احمدی نژاد به لرستان چه بوده است ودراین سفرکه انجام نشدلرستان ضررمیلیاردی کرد.

كد خبر : ۲۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بيان روز:برگزاری اولین مناظره انتخاباتی کاندیداها با حواشی بسیاری همراه شد، به ویژه بخش دوم که تنور آن گرم‌تربود.

كد خبر : ۳۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


كد خبر : ۳۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:مدیرکل هواشناسی لرستان از کاهش غلظت گرد و غبار هوای استان از ظهر امروز خبر داد.

كد خبر : ۳۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:اين روزها هواي پلدختر بغير ازآلودگي ريز گردها،بعلت آتش سوزي مزارع كشاورزي هواي آلوده اي دارد.

كد خبر : ۳۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


كد خبر : ۳۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:تعطیلات، اوقات فراغت و رهاشدن از خستگی‌های روحی و جسمی امری لازم و مورد تاکید است اما در حالی که هدف گذاری سند چشم انداز تبدیل شدن ایران به کشور بی بدیل خاورمیانه است، بازده پایین کار ایرانیان و تعطیلات طولانی نمی‌تواند تناسبی با این آرمان داشته باشد.

 

 

كد خبر : ۳۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


كد خبر : ۴۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به آثار مضر پارگی لایه‌ی ازن گفت: براثر این پدیده سن ابتلاء به آب مروارید هم کاهش یافته است.

كد خبر : ۵۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


روستائیان و عشایر یکی از عوامل تخریب درختان و مراتع در لرستان و شهرستان دورود هستند.

كد خبر : ۵۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۷


یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: 20 استان کشور درگیر آلودگی ریزگردها هستند.

 

 

كد خبر : ۵۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۶۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


وزیر نیرو هفته آینده با حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس، پاسخگوی تعدادی از وکلای ملت خواهد بود.

كد خبر : ۶۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از آلودگی بیش از حد هوا، گفت: بی‌توجهی به کنترل هوا علاوه بر تهدید سلامت جامعه افزایش خطر سقط جنین را نیز در پی دارد.

كد خبر : ۶۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


حجم کل بودجه کشور در سال نود و سه، ۷۸۳۲۳۹۸۵۲۲ میلیون ریال پیشنهاد شده است که نسبت به سقف قانون بودجه سال قبل ۸.۴ درصد رشد نشان می‌دهد.

 
كد خبر : ۶۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


سخنگوی دولت با بیان اینکه قیمت‌ حامل‌های انرژی در لایحه هدفمندی یارانه‌ها به تفصیل معلوم می شود گفت: دولت تا آن زمان تغییری در قیمت‌ها نخواهد داد.

كد خبر : ۶۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


دولت‌های غربی نیاز به استراتژی‌ چندلایه، به خوبی زمان‌بندی‌شده و صبورانه‌ای علیه ایران دارند. هسته اصلی در یک رویکرد جدید علیه ایران، درگیر شدن با عموم مردم ایران و سهام‌دارانی است که به طور ویژه با سهام‌داران غربی رابطه دارند.

كد خبر : ۶۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


من خیلی صریح می‌گویم که قانون، استخدام را برای دولت ممنوع نکرده است، بنابراین همه دستگاه‌ها مجاز هستند که نیازهای خود را مشروط به داشتن مجوز استخدام و همچنین مجوزی برای تأمین منابع مالی افراد جذب شده ، تأمین بکنند. برهمین اساس، تمام کسانی که طبق قانون و مقررات این مسیر را طی کردند و کارهای آن‌ها انجام اما بنا بر هر دلیلی این روند استخدام متوقف شده، این‌ها می‌توانند با وجود داشتن این دو شرط استخدام‌ها را انجام دهند.

كد خبر : ۶۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این که ایدز و آلودگی هوا از مشکلات جدی کشور هستند، گفت: وزیر بهداشت و درمان در جلسه غیر علنی امروز مجلس توضیحاتی را درمورد میزان ابتلا به ایدز و آلودگی هوا در ایران به نمایندگان ارایه کرد.

كد خبر : ۶۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


عدم نظارت بر تور های گردشگری و طبیعت گردی موجب بروز ناهنجاری هایی شده است که در عمل فضای این تور ها و همچین اماکن تفریحی را برای خانواده ها ناامن و نامناسب نموده است.

كد خبر : ۶۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


دیدار رهبر معظم انقلاب با شهردار و رییس و اعضای شورای شهر اسلامی تهران، اظهارات عارف در دانشگاه تهران، سفر ظریف به لبنان و اظهارات جدید وزیر ارشاد درباره فیسبوک از مهمترین اخبار امروز 23 دی 1392 هستند.

كد خبر : ۷۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


وزیر بهداشت گفت: با توجه به اجرا شدن توافقنامه ژنو از 30 دی ماه مشکل انتقال پول و مبادلاتی که باید بین شرکت‌های دارویی کشور و طرف مبادله صورت بگیرد حل خواهد شد.

كد خبر : ۷۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با اعلام جزئیات پرداخت «عیدی» فرهنگیان شاغل و بازنشسته درباره توزیع شیر یارانه‌ای مدارس نیز توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۷۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


پژوهش‌های مختلف نشان داده‌اند، "رژیم غذایی" که به میزان کافی حاوی ویتامین c، بتاکاروتن نباشد، می‌تواند درکاهش توانایی دستگاه ایمنی موثر واقع شود.

كد خبر : ۷۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


یک متخصص تغذیه گفت:‌ سوسیس، کالباس، پفک و پاستیل قطعاً سرطان‌زا هستند.

 

 

كد خبر : ۷۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


كد خبر : ۷۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


  مدیرگروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تمام بیمارستان‎های استان به سیستم امحاء زباله مجهز شده‎اند.

كد خبر : ۷۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


قطعنامه راهبردهای مداخله جویانه اتحادیه اروپا در قبال جمهوری اسلامی ایران روز گذشته در صحن پارلمان اروپا به بحث گذاشته و تصویب شد.

كد خبر : ۸۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۵


سخنگوی دولت با بیان اینکه یارانه نقدی به خانوارهای متقاضی تعلق می‌گیرد، گفت:‌ ضرب‌الاجلی برای حذف غیرمستحق‌ها در قانون تعیین نشده است.

كد خبر : ۹۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


در این جلسه گزارش کمیسیون زیربنایی، صنعت ومحیط زیست در خصوص موارد اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا به تصویب هیئت وزیران رسید.

كد خبر : ۹۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


تا چندی دیگر خودرویی که به دلیل مصرف کم، شهری بودن و امکانات مناسب به شدت مورد استقبال اروپایی ها قرار گرفته وارد ایران شده و در خیابان های مختلف حرکت خواهد کرد. خودرویی که ساخت ایتالیا بوده و نام آن فیات 500 است.

كد خبر : ۹۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۹


کارخانه تولید کمپوست از زباله یکی از پروژه های شهرداری خرم آباد است که قرار بود این روزها به بهره برداری برسد اما اختلافات مدیریتی، اشتیاق افتتاح آن را به ماه های آینده موکول کرد.

كد خبر : ۱۰۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


محمد رشیدی سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وظیفه دولت و مجلس است که از حمل و نقل عمومی حمایت کنند.

كد خبر : ۱۱۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


 تشکل های مختلف فرهنگی و دانشجویی لرستان با صدور بیانیه هایی ،توهین های مدیر کل ارشاد لرستان را محکوم می کنند. 

كد خبر : ۱۱۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


اخیراً خاتمی در جلسه ای که با برخی از فعالین اصلاح طلب و جریان ساز در فضای مجازی داشته است در خصوص محقق شدن خواسته های اصلاح طلبان در دولت یازدهم گفته است که صحبت کردن درباره مسائل سیاسی دیگر به درد ما نمی خورد.

كد خبر : ۱۱۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مطالبه هوای پاک یکی از بدیهی‌ترین و اساسی‌ترین حقوقی است که مردم دارند و مسئولان محیط زیست که به همین خاطر در این جایگاه قرار گرفته اند، موظفند برای آن چاره اندیشی کنند ولی متأسفانه این حقوق اولیه سالهاست که در انتظار برآورده شدن است.

كد خبر : ۱۲۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


گردوغبار به همراه وزش باد شدید به همراه قطعی برق ،مردم شهرستان پلدختر را خانه شین کرد.

كد خبر : ۱۲۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۲


سیدشریف حسینی، نماینده مردم اهواز اظهار داشت: من به خانم ابتکار پیشنهاد می‌کنم که اگر توان کار کردن ندارد از ریاست سازمان محیط زیست استعفا دهد و در منزل برای خانواده خود غذا بپزد و این بهتر از آن است که نتواند به وظایف خود در سازمان محیط زیست عمل کند.
كد خبر : ۱۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


استاندار لرستان طی مکاتباتی با معاون اول رئیس جمهور، رئیس حفاظت محیط زیست، وزیر کشور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درخواست 300 میلیارد ریال اعتبار برای پیشگیری از آلودگی هوای این استان کرد.

كد خبر : ۱۲۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: بر اساس پیش بینی های انجام شده  در روزهای آتی ورود ریزگردها به استان بیشتر می شود.

كد خبر : ۱۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


با ورود موج جدید گردوغبار ،وضعیت کیفی هوای پلدختر ،خطرناک شد.

كد خبر : ۱۲۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


فرماندار پلدختر گفت: کلیه مدارس نوبت های صبح و عصر در شهرستان پلدختر بعلت آلودگی بیش از حد هوا تعطیل هستند.

كد خبر : ۱۲۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


مدارس خرم آباد به علت آلودگی هوا تعطیل شد

كد خبر : ۱۲۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


نخستین برف زمستانی پس از 10 سال در شهرستان پلدختر به زمین نشست و مردم را خوشحال کرد.

كد خبر : ۱۲۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


جمعی از مسئولان و فعالان محیط زیست روز یک‌شنبه هفته آینده (۱۷ اسفند) به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند.

كد خبر : ۱۲۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پدیده زمین‌خواری و اخیراً کوه‌خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج‌آور و اسفبار دانستند و تأکید فرمودند: باید در قانون، اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند و افراد سوءاستفاده‌کننده، بی هیچ اغماضی مورد تعقیب قضایی قرار گیرند.

كد خبر : ۱۲۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


رئیس‌جمهور کشورمان با تأکید بر اینکه انقلاب با فداکاری و ایثار به پیروزی رسید، گفت:‌ ایثار یعنی منافع و مصالح کشور را بر منافع شخصی و حزبی ترجیح داد.

كد خبر : ۱۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


با ورود دوباره ریزگردها به لرستان، امروز سازمان حفاظت محیط زیت لرستان هوای استان را 10 برابر بیشتر از حد مجاز ناسالم اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


ورود موج جدید گردوغبار از قسمت های جنوبی به کشور،هوای استان لرستان به خصوص شهرستان پلدختر در وضعیت خطرناک قرار داد.

كد خبر : ۱۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۴


مدیرکل محیط زیست لرستان از تدوین سند مقابله با ریزگردها در لرستان خبر داد.
كد خبر : ۱۳۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


ریزگردها در آسمان استان های غربی کشور و به خصوص کرمانشاه دیگر مهمان نیستند، میزبان همیشگی روز و شب های مردم هستند.
كد خبر : ۱۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


امام جمعه پلدختر گفت:تیم مذاکره کننده هسته ای بر اساس منش امام(ره) در مقابل زورگویی و قلدری های مستکبرین بایستد.

كد خبر : ۱۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۵


یکی از قایق های حامل هیات اعزامی دولت به خوزستان برای پیگیری اقدامات مقابله با گرد و غبار به ریاست معصومه ابتکار، در تالاب هورالعظیم واژگون شد که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و حال معصومه ابتکار نیز خوب است.

كد خبر : ۱۳۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


به دنبال آتش سوزی هفته های اخیر شهرستان پلدختر از عصر دیروز آتش سوزی به جنگل های کرکی و گردکانه رسیده است.

كد خبر : ۱۴۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


پلدختر طی شبانه روز گذشته و امروز در محاصره دو پدیده طبیعی و انسانی گردوخاک و آتش سوزی قرار گرفت و نیروهای ستاد اطفاحریق همزمان با گسترش آلودگی هوا به مهار آتش می پرداختند.

كد خبر : ۱۴۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


 غلامعلی حداد عادل که شب گذشته میهمان «خندوانه»‌ بود با شوخی‌های  جناب خان مواجه شد.

كد خبر : ۱۴۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


در چند روز گذشته گزارشی بر روی درگاه های خبری قرار گرفت مبنی بر اینکه خرم آباد در لیست بیست شهر آلوده جهان قرار داد؛ گزارشی که موجب اعتراض استاندار به این موضوع و ارسال نامه به سازمان محیط زیست کشور برای حل این مسئله شد.

كد خبر : ۱۵۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


حمید معصومی نژاد خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بازداشت شد.

كد خبر : ۱۶۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


در حالی که دو سال گذشته سازمان محیط زیست، اعلام کرد عامل اصلی آلودگی هوای تهران بنزین های تولید داخل بوده است، همچنان هوای تهران آلوده است.

كد خبر : ۱۶۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰


مهدهای کودک، پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی استان تهران، به‌جز فیروزکوه. دماوند، رودهن و پردیس، فردا تعطیل است.

كد خبر : ۱۶۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


طی گزارش های هواشناسی در چنین شرایطی حاکمیت شرایط پایدار جوی موجب وقوع پدیده وارونگی هوا در تهران شده و حجم انبوهی از آلاینده ها در آسمان تهران گیر افتاده و نمی تواند جابه جا شود.

كد خبر : ۱۶۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


طی روز گذشته تعدادی درخت در مسیر شهرک اندیشه به سمت بلوار شهرداری به دلیل تعریض بلوار و توسعه به وسیله لودر قلع و قمع شدند و باز هم سرانه فضای سبز کاهش یافت.

كد خبر : ۱۶۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


به علت آلودگی هوا ، کلیه مدارس ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان درشهرستانهای پلدختر و رومشکان ، فردا تعطیل است .

كد خبر : ۱۶۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: میزان آلودگی هوا دراین استان شش برابر حد مجاز است.

كد خبر : ۱۷۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان لرستان گفت: کیفیت هوای استان لرستان در وضعیت ناسالم قرار دارد و آلودگی هوا ۲ برابر حد مجاز است.

كد خبر : ۱۷۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


نظارت وجلوگیری ازآتش سوزی کاه وکله مزارع کشاورزی از مصوبات ستاد اطفا حریق شهرستان پلدختر که به دلیل کمبود نظارت ها اجرایی نشد.

كد خبر : ۱۷۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


  رئیس نظارت و پایش حفاظت محیط زیست لرستان گفت:در حال حاضر کیفیت هوای پلدختر در حالت ناسالم است و باگذشت 24ساعت از این وضعیت میزان آلودگی مشخص می شود.

كد خبر : ۱۷۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۷


ورود موج جدید گردوغبار از قسمت های جنوبی به کشور،هوای استان لرستان به خصوص شهرستان پلدختر در وضعیت خطرناک قرار داد.

كد خبر : ۱۷۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۸


به دنبال افزایش روزهای آلودگی هوا و درگیر شدن استان های غربی وجنوبی کشور با این پدیده ،امروز شرکت کنندگان در نماز جمعه این هفته پلدختر نسبت به بی تفاوتی ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور به مسائل آلودگی هوا اعتراض کردند.

كد خبر : ۱۷۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:ورود ریزگردهای عربی به ایران،نفس کشیدن را برای مردم استان های غربی وجنوبی از جمله لرستان سخت کرده که نیاز سازمان محیط زیست در عرصه بین المللی فعال تر ورود پیدا کند.

كد خبر : ۱۷۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


مدیر کل محیط زیست گفت: با توجه به ورود موجی از ریزگرد از طرف کشور عراق به غرب کشور و به تبع آن به استان لرستان بیشتر شهرستان ها استان در وضعیت بسیار خطرناک و بحران قرار دارد.

كد خبر : ۱۷۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:پروژه های عمرانی از قبیل پالایشگاه نفت،کارخانه سیمان وایستگاه های پمپاژ کشاورزی که فراموش شده اند را مجددا برای پیگیری در اولویت قرار داده ایم.

كد خبر : ۱۷۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


شب گذشته با ورود سامانه ریزگردهای جدید به ایران،هوای استان های غربی کشور همچون ایلام،خوزستان،کرمانشاه ولرستان به رنگ خاکستری درآمد.

كد خبر : ۱۷۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


آتش زدن کاه و کلش در حالی در برخی زمین‌های کشاورزی الشتر ادامه دارد که هم اداره جهاد کشاورزی شهرستان سلسله و هم کارشناسان کشاورزی با دلایل کارشناسی، کشاورزان را از این کار منع کرده و جدای از پیامدهای احتمالی خسارت‌بار آتش، آن را موجب خسارات جدی به زمین و خاک می‌دانند.

كد خبر : ۱۸۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


در این سالها غوغایی شبیه هیاهوی بازار آهنگران، هرکس نظریه‌ای آورد و آدرسی را نشان داد. یکی گفت موقعیت امروز ما با آمریکا موقعیت صلح حدیبیه است. دیگری گفت امام حسن(ع) هم با معاویه مذاکره و صلح کرد.

كد خبر : ۱۸۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اعلام این که دولت باید به موضوع آلودگی هوا ورود پیدا کند تا اتفاقات مؤثری در زمینه کاهش آلایندگی هوا رقم بخورد، گفت: در صورت عدم حمایت دولت، اتفاق مؤثری در این زمینه رخ نخواهد داد و تلاش هایی که در این زمینه صورت می گیرد نیز به نتیجه نخواهد رسید.

كد خبر : ۱۸۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


چمران گفت: در این دوره شورای اسلامی شهر از شهرداری کسی هیچ گونه ملکی را نگرفته است. جز یک نفر که قهرمان بود و اعلام کردند و به عنوان جایزه بود و چون خوشش نمی‌آمد در جای دیگر ملک گرفته و تفاوت قیمت را پرداخت کرده است.

كد خبر : ۱۸۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


دوشنبه، نامه‌ای از رئیس‌جمهور منتشر شد که در آن لغو یک سخنرانی «مایه شرمساری» دولت خوانده شده بود. پس از آن کاربران فضای مجازی به صورت گسترده نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و آن چیزهایی که واقعا می‌تواند مایه شرمساری دولت باشد را برشمردند.

كد خبر : ۱۹۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به دلیل پاسخگو نبودن معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست طرح تشکیل وزارت محیط زیست در مجلس بررسی می‌شود.

كد خبر : ۱۹۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه بیکاری می‌تواند معضل بسیار بزرگی برای جامعه و کشور باشد، گفت: بسیار نگران‌‌کننده است که در داخل یک خانه یک یا دو نفر یا بیشتر جوان بیکار داشته باشند.

كد خبر : ۱۹۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


سرپرست معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت:برخی از روستاهای معمولان از قبیل طاق پل و چغا سلمان با پلاک کذاری و مراجعه به اداره ثبت حدود اراضی مشخص می شود.

كد خبر : ۱۹۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵


سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد صبح امروز ساختمان‌ پلاسکو از ساختمان‌های بلند مرتبه تجاری در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی تهران دچار حریق گسترده شده بود که مهار شد اما هنوز عملیات پایان نیافته است.

كد خبر : ۱۹۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه تا کنون شهرداری کرج نزدیک به ۳۵۰ میلیارد تومان وام دریافت کرده و نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان آن را برگردانده، گفت: اخذ وام توسط شهرداری کرج برای انجام پرو‌ژ‌ه‌‌های عمرانی در شرایط فعلی اقدام درستی است.

كد خبر : ۱۹۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


درخت بلوط قالب پوشش جنگلی لرستان که بیشتر مناطق کوهستانی این استان از این درختان پوشیده است.

كد خبر : ۱۹۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶


نماینده مردم اهواز در مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشت: سفرهای تشریفاتی، دید و بازدیدهای صوری، دستورهای بی‌ضمانت، شعارهای توخالی و سلفی گرفتن مدیران و وزیران شما با مردم محروم، دوای درد نیست؛ به داد مردم خوزستان برسید.

كد خبر : ۲۰۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


کارشناسان معتقدند که جایگاه های عرضه سوخت CNG در شهرستان خرم آباد با کمبود مواجه است و در زمانی که مسئولین می توانستند در زمان رایگان بودن طرح سهمیه بیشتری کسب کنند این مهم صورت نگرفته است و اکنون مجبور به آوردن سرمایه گذار برای این بخش هستند.

كد خبر : ۲۰۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵


آتش سوزی جنگل ها و سیلاب در صدر اخبار لرستان در سال 95 قرار گرفت تا بار دیگر روایت بحران و خسارت در این استان، به روی صحنه برود.

كد خبر : ۲۰۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:از دوم لغایت ششم فروردین ماه اردوی  بسیجیان پلدختر برای غرس درخت در خوزستان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۰۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹


مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان لرستان گفت: وضعیت کیفی هوای استان لرستان ناسالم و آلودگی ۳ برابر حد مجاز است.

كد خبر : ۲۰۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴


گرد و غبار یا ریزگرد توده‌ای از ذرات جامد ریز غبار و گاه دود و ... است که در جو پخش شده و دید افقی را میان ۱ و ۲ کیلومتر محدود می‌کند و برای بیماران تنفسی بسیار زیان‌آور است. 

كد خبر : ۲۰۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست لرستان از آلودگی هوای شهر خرم‌آباد در روز جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۰۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۱


با مشخص شدن اعضای شورای شهر ، نوبت به انتخاب شهردار بعنوان اصلی ترین وظیفه شوراها می رسد تا تیمی که منتخب مستقیم مردم هستند با ارزیابی معیارها و شاخص های مورد نیاز بتوانند مسیر مدیریت شهری را برای مدت چهار سال مشخص کنند.

كد خبر : ۲۰۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


شهردار تهران گفت: در ۱۲ سال گذشته همیشه زیر فشار تحریم‌های داخلی و خارجی بوده‌ام و برای آنهایی که با اغراض سیاسی اظهارنظر می‌کنند یا بدون کارشناسی قلم می‌زنند، متأسفم؛ زیرا حمل‌ و نقل عمومی همیشه در اولویت بوده است.

كد خبر : ۲۰۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با تأکید بر اینکه ظرفیت انتقاد در کشور پایین است، گفت: گاهی انتقادات با انتقام بودجه‌ای جبران می‌شود.

كد خبر : ۲۱۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


زلزله 5.2 ریشتری تهران و شهرهای اطراف آن را لرزاند، این زلزله تاکنون به جز یک مصدوم هیچ خسارتی نداشته است.

كد خبر : ۲۱۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۳۰


پدر امیرحسین، دانش آموز کلاس هفتم: همکلاسی های امیرحسین گفتند او بر اثر سیلی معلمش غش کرده و بعد مدیر و معلم از ما خواستند رضایت دهیم مدیر مدرسه در گفت‌وگو با «شهروند»: در این‌باره شانتاژ خبری شده است

كد خبر : ۲۱۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


رئیس‌جمهور گفت: با وحدت مسئولان تردید ندارم جمعیت ۸۰ میلیونی ایران اگر لازم باشد به خیابان آمده و در حمایت از نظام پاسخ آشوب‌گران و قانون‌شکنان را خواهند داد.

كد خبر : ۲۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱


حقوق برخی مقامات کشور در سال ۹۷ افزایش نمی یابد.

كد خبر : ۲۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


مرکز کنترل و پایش محیط زیست کشور اعلام کرد شاخص آلودگی هوای اهواز، بوشهر ، ایلام، سنندج و خرم‌آباد در ۲۴ ساعت گذشته از ۳۰۰ بالاتر و در وضعیت خطرناک بوده است. 

كد خبر : ۲۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۲


قطع درختان زخمی عمیق بر پیکره فضای سبز و محیط زیست است، درختانی که نقش مهمی در کاهش آلودگی هوا دارند، گاهی به هر بهانه ای قطع شده و نفس این درختان بریده می شود.

كد خبر : ۲۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱


فرماندار پلدختر گفت:آلودگی هوای پلدختر 115برابر حدمجاز و وضعیت هوا در این شهرستان درحالت خطرناک قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴


تقریبا هفته ای یک بار از سوی اصلاح طلبان شایعه می شود که نجفی می رود.آیا شهرداری که از سوی برخی هم حزبی هایش متهم است که حتی نمی تواند یک میخ هم بر دیوار بکوبد از شهرداری می رود یا می ماند.

 
كد خبر : ۲۱۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۸


فرماندار پلدخترگفت:آلودگی هوا بر اثر گردوخاک 8برابر حدمجاز که هوای شهرستان را دروضعیت ناسالم قرار داده است.

كد خبر : ۲۱۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


بازخوانی توصیه‌ها، هشدارها، پیش بینی‌ها و اصطلاحات خاصی که رهبر معظم انقلاب هر ساله هم‌زمان با غرس درخت در حضور رسانه‌ها و مسئولان کشور دارند، بسیاری از چالش‌های این حوزه و راهکارهای حل آن را روشن می‌سازد.

كد خبر : ۲۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵