پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۸    عبارت مورد جستجو: تصاویر

كد خبر : ۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


بيان روز:معرکه گیری نوعی نمایش عمومی است که در آن «معرکه گیر» با انجام اعمالی عجیب، بینندگان را سرگرم می سازد. معرکه گیری در ایران نمایشی است سنتی از برخی حرکات چون پاره کردن زنجیر با زور بازوان و یا بازی با مار سمّی است. تماشای معرکه رایگان است و تنها پس از اتمام معرکه تماشاگران داوطلبانه به معرکه گیر مبلغی به عنوان هدیه می‌دهند.

كد خبر : ۴۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


كد خبر : ۴۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


بيان روز:حکایت مظلومیت و مهجوریت چادر مشکی را نه در هنگامه راهپیمایی 22 بهمن می توان سنجید و نه در کوچه ها و محله های سنتی شهر. مظلومیت و مهجوریت چادر مشکی را آن زمان در می یابی که به سینما می روی، به تئاتر، به مراکز بزرگ خرید.

كد خبر : ۵۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بیان روز:ایران و گروه موسوم به 1+5 تا کنون در 15 دور با یکدیگر دیدار کرده اند و امروز در آستانه ی برگزاری 16 دور مذاکرات ، وزرای امور خارجه در حاشیه ی مجمع عمومی سازمان ملل هستیم.كد خبر : ۵۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


این قاب‌ها تصاویر همان فرزندان پیر جماران و مظلومان تاریخ هستند که فدایی امام‌شان شدند و چه زیبا همراه با فریاد حسین زمان شان، ندای حسین حسین را عاشقانه سر داده و شهادت افتخارشان شد.

كد خبر : ۵۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


طرح های گرافیکی با مفاهیم ضد استکباری و ضد آمریکایی از جمله طرح واره های هنری "صداقت آمریکایی" در بیش از 70 نقطه از شهر مشهد نصب شد.

كد خبر : ۵۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


كد خبر : ۶۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی برزیل، جمعه شب در کشور میزبان برگزار شد و 32 تیم حاضر در این رقابت ها در قالب 8 گروه، حریفان خود را در مرحله گروهی این رقابت ها شناختند. در این مراسم که با حضور بسیاری از بزرگان دنیای فوتبال و مربیان 32 تیم حاضر در این رقابت ها انجام شد، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز حضور داشت. در مراسم قرعه‌کشي جام جهاني 2014 برزيل، تيم‌هاي ملي با کليپي به صورت قاره به قاره معرفي شدند.

كد خبر : ۶۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


مراسم گرامیداشت روز دانشجو (16 آذر) با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

كد خبر : ۶۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


كد خبر : ۶۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


نلسون ماندلا، رئیس جمهوری پیشین آفریقای جنوبی، رهبر جنبش ضد آپارتاید و برنده جایزه صلح نوبل در سن ۹۵ سالگی درگذشت

كد خبر : ۶۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


كد خبر : ۷۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


كد خبر : ۷۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


كد خبر : ۸۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


كد خبر : ۸۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


علی مطهری، نماینده مردم تهران در سخنان خود درباره سؤالش از اتاق فرمان خواست که عکس‌هایی که او ارائه داده را در صحن علنی از مانیتورها پخش کنند.

كد خبر : ۹۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


كد خبر : ۱۰۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۱