اخبارجديد
پربیننده ترین

سامانه 111 جهت ثبت مشکلات و خواسته های مردم استان و ارتباط آنها با نهاد رئیس جمهوری مشخص شده است ودر این سامانه مسایل و مشکلات مطرح شده مورد بررسی قرار می گیرد.

کد خبر: ۹۳۶۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۶

به گزارش بیان روز،از صبح امروز برخی از شهروندان شهرستان پلدختر با تماس تلفنی با پایگاه اطلاع رسانی بیان روز از مشغولی بودن سامانه 111تنها راه ارتباطی مردمی با رییس جمهور گلایه کردند.

خوشبخت یکی از شهروندانی است که در این مورد می گوید:از دیروز عصر ما مشغول تماس گرفتن با این شماره 111هستیم که همیشه با بوق مشغولی آن مواجه شدیم.

رضایی دیگر شهروند پلدختری گفت:وظیفه مسئولین خدمت رسانی به مردم و سفر دولت به استانها فرصت مناسبی که دولتمردان به درد ودل مردم گوش دهند نه این طور فضا را محدود کنند.

شهروند پلدختری با انتقاد از اینکه پس ما نامه های خود را چه کار کنیم افزود:در سفر های قبلی هیئت دولت صندوق های نامه در درب فرمانداری ها استقرار پیدا می کرد ولی الان هیچ خبری از آن صندوق ها نیست و گویا باید با سامانه 111تماس بگیریم که همیشه مشغول است.

فرماندار پلدختر گفت: سامانه 111 جهت ثبت مشکلات و خواسته های مردم استان و ارتباط آنها با نهاد رئیس جمهوری مشخص شده است ودر این سامانه مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی مردم استان باجدیدت پیگیری خواهد شد.

قدرت اله ترابی نژاد افزود:نحوه جمع آوری نامه به شکل گذشته وجود ندارد و مردم بایستی با سامانه 111تماس بگیرند و درخواست ها،پیشنهادات و مشکلات خود را بیان کنند.

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: