اخبارشهرستان
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر/

امام جمعه پلدختر گفت:اگر مقام معظم رهبری دستور جهاد دهند جلوی هتاکی های و بی حرمتی های گروهک داعش را خواهیم گرفت.

کد خبر: ۹۲۷۶
تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۲

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام لروند در جمع نماز گزاران این هفته جمعه که در مسجد جامع برگزار شد افزود:در صورتیکه گروهک تروریستی داعش قصد بی احترامی به حرم ائمه در عراق به خصوص کربلا که سند افتخار و غیرت شیعیان است داشته باشد در صورت اذان رهبری مبنی بر جهاد به مقابله به این گروهک بی دین می پردازیم.

وی افزود:این گروهک های تروریستی پس از اانتخابات موفقیت آمیز ملت سوریه به دلیل ارتباط دولت نوری مالکی با شیعیان و کشور ایران به عراق حمله کرده و متاسفانه این افراد که معلوم نیست واقعا حلال زاده هستند یانه به اسم الله اکبر ،زن و بچه های بیگناه عراقی را اعدام می کنند.

وی با بیان اینکه پیش بینی رهبر انقلاب اسلامی در مورد گروهک های تروریستی به وقوع پیوست اظهارداشت:آتش تشکیل و کمک به این گروهک های تروریستی دامن گیر کشورهایی خواهد شد که به آنها کمک می کنند.آوباما در اظهارنظر جدید خود به این پیش بینی رهبر معظم انقلاب صحه می گذارد که گروهک داعش پا را فراتر گذاشته و باید به عراق در نابودی به آنها کمک کنیم.

خطیب نماز جمعه پلدختر در بخش دیگری از صحبت های خود به مانند هفته های گذشته به خطرات زیان بار ماهواره اشاره کرد و گفت:ماهواره بدنبال حرمت ها را بشکند و روابط پسر و دختر را عادی کند.

حجت الاسلام لروند افزود:خانواده ها بایستی به اثرات زیان بار این پدیده شوم توجه کنند و اجازه ندهند فرزندان خود به تبلیغات ضد دینی و ضد فرهنگ اسلامی آنها توجه کنند.

وی در ادامه به نقش مهم سربازان گمنام در برقراری امنیت جامعه اشاره کرد و افزود:سربازان گمنام امام زمان(عج) با رصد و شناسایی خوبی که از  توطئه های دشمنان دارند  تا به حال به آنها اجازه ندادند که ذره ای به امنیت این کشور که متعلق به امام زمان (عج) خدشه ای وارد شود.

وی تصریح کرد:آنها با مجاهدت خاموش در خنثی سازی توطئه های دشمنان همچون دستگیری ریگی و شناسایی و منهدم کردن گروهک های تروریستی نقش مهمی را ایفا می کنند.

امام جمعه پلدختر با اشاره به اینکه خوردن گوشت جوجه تیغی هیچ اساس شرعی و پزشکی ندارد افزود:برخی از افراد سعی می کنند به بهانه درمان پزشکی خوردن گوشت جوجه تیغی(به اصطلاح محلی چوله)را درمنطقه رواج دهند که این کار درستی نیست.

وی افزود:اسلام در مورد خوردن گوشت حیوانات حرام گوشت و مضرات آن دستورات کاملی را بیان کرده است که ما باید پایبند به آنها باشیم.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: