اخبارجديد
پربیننده ترین

فرماندار پلدختر گفت:حذف آسانسور از پروژه های مسکن مهر شهرستان پلدختر واقعا جای تاسف دارد.

کد خبر: ۹۰۰۴
تاریخ انتشار: شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۰

به گزارش بیان روز،قدرت اله ترابی نژاد در جلسه مناسب سازی فضاهای اداری وشهری برای استفاده معلولینو جانبازان با انتقاد از حذف آسانسور از مسکن مهر شهرستان پلدختر افزود:با یستی با کارشناسانی که این کار تاسف بار را انجام دادند به شدت برخورد کرد.

وی با اشاره به اینکه جلسات  اداری شهرستان باید به سمت عملیاتی واجرایی رود اظهارداشت:برگزاری جلسات متعدد با تصویب ،مصوبات بی نتیجه هیچ نفعی برای توسعه شهرستان ندارد .

وی با اشاره به اینکه مصوبات این جلسه در سال گذشته هنوز اجرایی نشده تاکید کرد:کلیه دستگاههای اجرایی به خصوص شهرداری ها پلدختر ومعمولان باید در ظرف مدت زمانی یک ماه با همکاری بهزیستی نسبت به بازرسی و تعیین مکان های مناسب برای رفت وآمد معلولین اقدام کنند و نتایج آنرا بصورت فیلم و عکس به ما گزارش دهند.

ترابی نژاد تصریح کرد:با نک ها ،مراکز تجاری ، شهرداری ها و مراکز بهداشتی و بیمارستان حضرت امام(ره) نسبت به مناسب سازی رفت و آمد معلولین اقدامات لازم را باید انجام دهند.

امیری مسئول اداره بهزیستی شهرستان پلدختر با انتقاد از عدم همکاری اعضای جلسه برای رفع مشکلات معلولین افزود:باید تدابیری اندیشیده شود که ادارات مرتبط در این خصوص اداره بهزیستی را کمک کنند.

بزرگی نماینده جامعه معلولین شهرستان پلدختر درادامه ایجاد رم های شیب دار وتند ،ارتفاع بلند پله ها ،نبود جان پناه در رم های احداثی و عدم مناسب سازی مناسب پیاده روها و معابر عمومی شهرستان را از جمله مشکلات مهم معلولین بر شمرد.   

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: