اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر/

فرماندار پلدختر گفت:ورود بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاری برای توسعه استان لرستان و شهرستان پلدختر در اولویت برنامه های کاری قرار گرفته است.

کد خبر: ۸۷۹۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۰

به گزارش بیان روز به نقل از سفیر افلاک،قدرت اله ترابی نژاد در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان پلدختر افزود:استان لرستان و شهرستان پلدختر دارای مشکلات زیادی است که آهنگ برون رفت از آنها توسط استاندار لرستان شروع شده است.

وی افزود:ورود بخش خصوصی و ایجاد بستر مناسب برای  سرمایه گذاری از اولویت های  مهم کاری برای رفع موانع توسعه ای استان و شهرستان پلدختر است.

فرماندار پلدختر به مسئله مهم غنی سازی اوقات فراغت اشاره کرد و افزود:برای پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بایستی دستگاههای متولی تمام امکانات و نیروی خود را بکار گیرند تا برنامه های خوبی را در این زمینه داشته باشیم.

ترابی نژاد تصریح کرد:برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی می تواند نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان داشته باشد.

رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان پلدختر با بیان اینکه انسان محور توسعه اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی است افزود:نقش آموزش وپرورش در تربیت نیروی انسانی باسواد و فرهیخته در جامعه خیلی مهم و ضروری است.

وی  تاکید کرد:معلمان باید در عرصه تعلیم و تربیت در زمینه ایجاد روحیه خود باوری و تقویت روحیه پرسشگری در بین دانش اموزان تلاش بیشتری داشته باشند.

ترابی نژاد در ادامه در مورد رفع مشکلات آموزشی شهرستان از جمله ساماندهی مکان آموزش و پرورش عشایری،ایجاد راه دسترسی مناسب برای هنرستان فنی کوی بسیجیان،رفع مشکل فضای فیزیکی دانشگاه آزاد و تشکیل ینیاد علمی نخبگان در شهرستان قول مساعد داد.

 *علی صفر مرادی

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: