اخبارجديد
پربیننده ترین

فرماندار شهرستان پلدختر گفت: افزایش قیمت ها قبل از اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها غیر قانونی است وبا متخلفان افزایش غیرمتعارف نرخ کرایه های حمل و نقل در این شهرستان برخورد جدی می شود.

کد خبر: ۸۶۲۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۹

به گزارش بیان روز به نقل از ایرنا،فریدون رشیدیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : دولت در روزهای آینده مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را اجرا می کند و حامل های انرژی با افزایش قیمت روبرو هستند اما این دلیل نمی شود که فروشندگان خودسرانه و بدون اجازه دولت به بهانه گران شدن حامل های انرژی کالاهای خود را گران کنند.

وی گفت: کنترل قیمت ها در پلدختر جدی و با افراد متخلف برخورد می شود و تمام قیمت های جدید از طرف دولت اعلام می شود در غیر این صورت هر گونه گران فروشی خلاف قانون و بدون مجوز است که باید با آن برخورد قاطع شود.

وی با بیان این که در آستانه اجرای طرح با کسانی که قصد سوء استفاده ، احتکار، کم فروشی و گرانفروشی داشته باشند برخورد جدی می شودافزود: دولت قصد دارد با اجرای هدفمندی یارانه ها با یک شیب ملایم که فشاری بر روی خانواده ها ایجاد نکند قیمت بعضی از کالاها و اجناس را 25 درصد افزایش دهد که تمام تمهیدات لازم در این مورد اندیشیده شده است.

فرماندار پلدختر از مسوولان و دستگاه های نظارتی و متولی در راستای کنترل قیمت ها و عدم گران فروشی شهرستان خواست تمام تلاش خود را بکار گیرند تا از افزایش قیمت کاذب کالاهای مورد نیاز مردم جلوگیری کنندو با افزایش غیرقانونی قیمت ها برخورد قاطع و قانونی کنند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: