پربیننده ترین
بهمن میر/

سرپرست یگان حفاظت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از کشف 2550قطعه سکه تقلبی و یک دستگاه فلز یاب در شهرهای الیگودرز و چگنی خبر داد.

کد خبر: ۸۴۷۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۰

به گزارش بیان روز به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان ، بهمن میر سرپرست یگان حفاظت میراث فرهنگی استان گفت:از سه نفر مالباخته در شهرستان الیگودرز در 3 مرحله مقدار 1900 قطعه سکه تقلبی معادل 3 کیلو و 600 گرم کشف گردید که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شده است .

 میر افزود : همچنین در یک پرونده دیگر از یک نفر مالباخته مقدار 650 قطعه سکه بدل در این شهرستان  کشف و ضبط گردید که در این خصوص نیز هم پرونده قضایی تشکیل و در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان الیگودرز مراحل قانونی را طی می کند.
وی گفت: همچنین در محل ایست بازرسی پاسگاه انتظامی پل کشکان شهرستان چگنی ، به یک دستگاه خودرو پراید مظنون شده که پس از دستور ایست، مورد متواری شده است.
سرپرست یگان حفاظت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان افزود: پس از تعقیب و گریز توسط پرسنل نیروی انتظامی شهرستان، این خودرو متوقف و پس از آن راننده  که اقدام به فرار کرده بود  پس از بازجویی از سرنشین این وسیله نقلیه ، راننده متواری دستگیر شد.
میر افزود: در این بازرسی از خودروی توقیف شده ، یک دستگاه فلز یاب کشف و ضبط گردید که جهت کارشناسی تحویل نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان چگنی شده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
چم مهر نگین بالاگایوه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۱
0
0
سلام بر سربازان گمنام امام زمان خسته نباشید
چم مهر نگین بالاگایوه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۱
0
0
سلام بر سربازان گمنام امام زمان خسته نباشید

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: