اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر/

فرماندار پلدختر بر آمادگی دستگاههای اجرایی شهرستان پلدختر برای اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیلات سفر های نوروزی شهرستان تاکید کرد.

کد خبر: ۷۸۴۰
تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۷

به گزارش بیان روز،فریدون رشیدی در جلسه شورای اداری پلدختر اظهار کرد: کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان باید در راستای عملیاتی کردن مصوبات ستاد تسهیلات سفر های نوروزی در شهرستان تمام امکانات و نیروهای خود را به کار گیرند.

وی افزود:ادارات نظارتی بایستی در این ایام با حضور ونظارت دقیق بر اماکن طبخ غذا و محل های اقامتی نسبت به انجام وظایف خود قاطعانه اقدام کنند و در این راستا اداره تعزیرات حکومتی با متخلفین اقتصادی برخورد کند.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه نوروز سال گذشته حدود 20هزارنفر به شهرستان پلدختر سفر کرده اند افزود: امسال نیز دستگاه های اجرایی شهرستان  باید عملکرد قابل قبولی در ستاد تسهیلات سفر داشته  وبرای رضایت مندی شهروندان و مردم تلاش کنند.

وی گفت:استقبال شایسته از مسافران نوروزی وظیفه همه مسئولان است و فعالیت ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مسافران مستلزم هماهنگی و همکاری ادارات با یکدیگر است.

وی افزود:در نوروز امسال علاوه بر ارائه خدمات لازم توسط دستگاه های اجرایی در ورودی شهر پلدختر و معمولان، برنامه های متنوعی از جمله برپایی سیاه چادر و نمایشگاه صنایع دستی و توزیع بروشور برای آشنایی هر چه بیشتر گردشگران با آثار و جاذبه های گردشگری اجرا می شود.

رشیدی افزود:با توجه به وضعیت اقلیمی و جاذبه های طبیعی فراوانی که در منطقه پلدختر وجود دارد ، امسال پیش بینی می شود که  امسال تعداد مسافرین نوروزی نسبت به گذشته افزایش داشته باشند.

 وی به برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم پلدختر اشاره کرد وگفت: اردوهای جهادی فرصت مناسبی که نسل جوان ما با حضور در مناطق محروم نسبت به رفع برخی از مشکلات ومحرومیت ها فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد:تشکیل اردوهای جهادی دانشجویی در بهار وتابستان برای خدمت رسانی به مناطق محروم یک فعالیت ارزشمندی که باید دستگاههای اجرایی شهرستان پلدختر ومعمولان نسبت به همکاری با این اردوها از لحاظ امکاناتی ومالی کمک کنند.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: