اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
هر دم از این باغ بری می رسد:

در روزهای قبل متاسفانه کنسرتی ضد فرهنگی همراه با رقص باله دختران و خوانندگی زنان با عنوان "رستاک و کودکان ارف " با مجوز رسمی از سوی سازمان عریض و طویل مدعی فرهنگ و هنر در سالن اریکه ایرانیان در تهران برگزار شد.

کد خبر: ۷۵۸۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۶

به گزارش بیان روز به نقل از انقلاب نیوز، گروهی با عنوان "رستاک و کودکان ارف " با مجوز رسمی سازمان عریض و طویل مدعی فرهنگ و هنر کنسرتی را برگزار کردند که در آن مسائلی ضد فرهنگی رخ داد که نمی توان به سادگی از کنار آن گذر کرد.

 
در این گروه مختلط که از زنان و دختران برای جذب مخاطب استفاده شده است تک خوانی زنان و رقص باله دختران همراه با نوازندگی زنان مشاهده شده است که بسیار جای تاسف فراوان دارد.
 
تک خوانی زنان که به هیچ وجه در فرهنگ ایرانی و اسلامی ما جایی ندارد متاسفانه پس از اظهار نظرهای برخی مسئولین و متولیان فرهنگ کشور مبنی بر ایراد نداشتن تک خوانی زنان در ماه های اخیر بشدت افزایش یافته است.
 
نوازندگی زنان بصورت مختلط همراه با مردان یکی دیگر از موضوعاتی است که در این کنسرت با مجوز رسمی رخ داده است و بسیار جای نگرانی و تاسف فراوان دارد که در این زمانی که فرهنگ ایرانی و اسلامی ما هر روز مورد هجمه و حمله دشمنان اسلام و استکبار جهانی قرار می گیرد تا جوانان و نوجوانان ما را به نابودی بکشانند چنین مسائلی رخ میدهد و مسئولین و متولیان فرهنگی ما در خواب غفلت به سر می برند .
 
رقص باله دختران که متاسفانه در سالهای اخیر در کنسرت های مختلف رخ میدهد و سکوت مسئلان فرهنگی را همراه داشته است بشدت افزایش یافته و هر چند وقت یکبار گزارش های متعددی مبنی بر این که رقص و آموزش آن در بین دختران نوجوان در حال گسترش است منتشر می شود اما همچنان شاهد سونامی این اقدام ضد فرهنگی هستیم.
 
در این کنسرت گروه "رستاک و کودکان ارف " که زنان نوازندگی و خوانندگی کرده و دختران رقص باله رفته اند لباس های بسیار تنگ و بدن نما برای دختران انتخاب شده که بشدت زشت و زننده است و باعث ترویج بی فرهنگی و بی عفتی در بین دختران می شود.
 
مراجع عظام تقلید و دلسوزان فرهنگی که بارها و بارها این مسائل ضد فرهنگ رخ داده در کشور را به مسئولین فرهنگی گوشزد کرده و می کنند اما همواره مسئولین فرهنگی متاسفانه در خواب به سر می برند و وظیفه و رساله اصلی خودشان را به دست فراموشی سپرده اند .
 
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/5_1392705968.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/1_1392705973.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/2_1392705977.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/3_1392705984.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/4_1392705993.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/6_1392706002.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/7_1392706008.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/8_1392706014.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/9_1392706053.jpg
 
http://www.enghelab-news.ir/enghelab-news/10_1392706059.jpg

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
منتقد
|
FRANCE
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
0
0
به نظر بنده سایت شما از مسیر خودش خارج شده و همسو با رسانه های اصول گرا در جهت تخریب دولت همکاری میکنه فک کنم اگر به رسالت سایت و بیان مسایل و مشکلات روز استان و شهرستان پلدختر بپردازه بهتره درست مثل سایر رسانه های بومی استان

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: