اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

کمیته فنی اجرایی اصلاح طلبان در فضای مجازی برای انتخابات آینده مجلس تشکیل شده است.

کد خبر: ۷۲۴۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۳

به گزارش بیان روز  به نقل از دانا، کمیته فنی تبلیغات، تولید محتوی و برنامه ریزی در فضای مجازی از سوی اصلاح طلبان تشکیل شده و وظیفه مدیریت فضای مجازی در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری به آنها واگذار شده است.

بر اساس این گزارش شهاب طباطبایی مسئولیت این کمیته را در حوزه تولیدات به عهده گرفته است.

همچنین فرزند علی یونسی، وزیر اطلاعات دولت اصلاحات و دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب نیز از مسئولین این کمیته است.

این اولین اقدام زودهنگام اصلاح طلبان برای انتخابات آینده نیست. پیشتر نیز موسوی خوینی ها مرد خاکستری اصلاحات در یک نشست محفلی راهبردهای اصلاحات برای انتخابات آینده را تشریح کرده بود.

رویکرد تشکل محور و فرد محور اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

خوئینی ها گفته است: اصلاح طلبان برای انتخابات آینده با دو رویکرد تشکل محور و فرد محور وارد کارزار رقابت می شوند.

مرد خاکستری اصلاحات حرکت تشکل محور را با فراخوان و هماهنگی ۱۸ حزب اصلاحات برای سازماندهی تشکیلاتی و امکاناتی برای فراهم کردن مقدمات ورود به انتخابات، تهیه لیست و تبلیغات برای کاندیداها عنوان کرده است.

خوئینی ها می گوید: مدیرت حوزه فرد محور با سید محمد خاتمی است تا بتواند با شناسایی افراد مستعد و توانمند برای برپایی ستادهای انتخاباتی و کاندیداتوری قدم اصلی برای ورود به انتخابات مجلس را بردارد.

وی همچنین با گریزی به انتخابات خرداد ۹۲، شورای فرماندهی برای پیروزی روحانی را متشکل از خودش، هاشمی، خاتمی و فرد دیگری عنوان می کند و می گوید: این شورا وحدت را رقم زد و با برگزاری همایش های خوبی که برپا کرد این وحدت را به سراسر کشور تسری داد.

خوینی ها همچنین با اذعان به ادامه کارکرد این شورای فرماندهی برای انتخابات آینده از برپایی یک کارنوال سیاسی در آینده نزدیک در مرکز کشور خبر می دهد و می گوید: اگر بتوانیم در این همایش به هر قیمتی که شده چندهزار نفر را به تهران بیاوریم در واقع فضای امنیتی را شکسته ایم.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
قربان يوسفي درگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۸
0
0
ماشاهدبرگزاری همایش اقتصاد ایران هستیم دراین همایش اقای رئیس جمهور بازهم به شعارهای توخالی كمك خواستن ازافراد كارشناس برای نجات كشوراز ركود وبهبود معیشت مردم پرداخته ولی مابارها اعلام كردیم كه بدون نیاز به صادرات نفت وبااتكا به درامدهای داخلی قادریم بدون تزریق ریالی توسط دولت دربخش تولید اقتصاد كشور را فعال سازیم دولت كافی است باتزریق یارانه ماهانه پانصدهزارتومان برای هرنفر میتواند معیشت مردم را بهبود بخشد نگران تامین منابع دراین خصوص نباشید وهیچگونه نقدینگی دراین رابطه نیز بوجود نخواهد امد باپرداخت مبلغ فوق وهزینه ان توسط مردم درچرخه بازار بخش تولیدرابه صورت غیرمستقیم فعال میسازد وازطرفی بااین كار جلوی خیلی ازسوئ استفاده های اقایان گرفته خواهدشد امید مردم به نظام ودین افزایش پیدا خواهد كرد باتوجه به ایجاد درامد بدین شكل برای جوانان انگیزه ازدواج بوجود خواهد امد وازسویی رشد جمعیت دركشور درپی خواهدداشت اقای رئیس جمهور به جای برگزاری همایش های پرهزینه بی فایده صادقانه وارد عمل شوید وكشور را از این وضعیت نجات دهید taliye.20r.ir09126060769

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: