پربیننده ترین
پیشنهاد عابدینی به وزارت وزش

مهندس امیر عابدینی به وزارت ورزش پیشنهاد کرده که قبل از تعیین مدیرعامل برای باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره ای قدرتمند برای این باشگاه انتخاب کنند.

کد خبر: ۷۲۱۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۸

به گزارش بیان روز به نقل ازدانا،امیر عابدینی یکی از دو  گزینه اصلی وزارت ورزش برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس است و هواداران از زمان حضور او در پرسپولیس خاطرات خوشی دارند و دوست دارند عابدینی دوباره به پرسپولیس برگردد. با این حال شنیدیم که عابدینی به نزدیکان وزارت ورزش توصیه کرده قبل از انتخاب یک شخص برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس یک هیات مدیره قدرتمند برای این باشگاه انتخاب کنند و با برنامه ای مشخص به دنبال سامان دادن باشگاه پرسپولیس باشند تا مثل همیشه بعد از یک سال دیگر دوباره مجبور به تغییر مدیرعامل پرسپولیس نشوند.

شنیدیم که عابدینی توصیه کرده سه عضو قدرتمند یعنی قالیباف شهردار تهران، پورمختار رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس و محسن رضایی عضو شورای تشخیص مصلحت نظام به عضویت هیات مدیره پرسپولیس در بیایند و سپس خودش هم به عنوان مدیرعامل مشغول به کار در پرسپولیس شود.

عابدینی حتی توصیه کرده که قالیباف در صورت عضویت در هیات مدیره پرسپولیس به باشگاه استقلال هم به همان اندازه ای که به پرسپولیس تسهیلات می دهد ارایه کند تا شهردار تهران به هر دو باشگاه محبوب پایتخت کمک کرده باشد.

به گزارش دانا، شاید تا پایان این هفته و حتی زودتر تکلیف مدیرعاملی پرسپولیس مشخص شود. به هر حال نتیجه دیدار امروز پرسپولیس مقابل فولاد در جام حذفی نیز تاثیر زیادی در تسریع امور از سوی وزارت ورزش دارد.

برخی منابع از محمد دادکان و امیر عابدینی به عنوان دو گزینه اصلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس خبر می دهند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: