اخبارجديد
پربیننده ترین
اختصاصی/

بیان روز:به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار،جمعی از مسئولین ادارات  ودانش آموزان زنگ انضباط اجتماعی در کانون رشد به صدا درآمد.

کد خبر: ۵۳۶۸
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۸

به گزارش بیان روز،فرماندار پلدختر گفت:اگر کشور ایران یکی از  امن ترین کشورهای دنیاست این مرهون تلاشهای نیروهای نظامی وانتظامی که با نثار جان خود این امنیت را برقرار می کنند.

رشیدی در این مراسم افزود:نیروی انتظامی بعنوان یکی از نیروهای خدوم امنیتی که در برقراری امنیت ونظم نقش موثری را ایفا می کنند.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: بدانید نظم و انضباطی که امروز در کشور وجود دارد مربوط به چند روز و یا چند ماه اخیر نیست بلکه امنیتی که امروز حاصل شده طی چند دهه گذشته با رهبری امام راحل، رهبر معظم انقلاب و به برکت خون شهدایی است که برای بارور کردن درخت تنومند انقلاب اسلامی ریخته شده است.

رشیدی افزود: شما دانش آموزان به عنوان همیار پلیس باید بدانید تعریف همیار پلیس چیست و فلسفه وجودی پلیس ایجاد امنیت در جاده هاست که شما باید اهداف پلیس را بشناسید و یاد بگیرید و پلیس را یاری کنید.

 

وی افزود:شاید در گوشه وکنار کشور اتفاقات ریز ودرشتی بیافتد که این موارد را نبایستی به حساب ناامنی گذاشت.

فرماندار پلدختر با تاکید براینکه شهرستان پلدختر یکی از شهرهای امن استان لرستان است اظهارداشت:مشارکت خوب مردم با نیروی انتظامی وفرهنگ بالای شهروندان پلدختری باعث برقراری این امنیت شده است.

درپایان از 10نفر ازدانش آموزان همیار پلیس که با نیروی انتظامی شهرستان تعامل وهمکاری خوبی داشتند با اهدای لوح تقدیر ،تجلیل شد.

بازدید مسئولین ودانش آموزان  از نمایشگاه آسیب های اجتماعی که شامل عکس و پوستر و بروشوروگلایه بعضی از دانش آموزان مثل عباس جودکی که چندسال همیار پلیس وتا به حال ازاوتجلیل نشده ومی گوید که بیشتر از افرادی دراین مراسمات تجلیل می شود که در سال های قبل هم تجلیل شده اند وبوسیدن دست همیار پلیس توسط فرماندار برای تقدیر وتشکر از زحمات دانش اموزان همیار پلیس از جمله حواشی جالب  این مراسم بود.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: